Organic groups (6.x-2.2) - en to lt translation catalogue (416 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Private
lt: Privatus

en: Groups
lt: Grupės

en: Admin specifies whether or not a group appears in the public listings.
lt: Administratorius nurodo ar grupė atsiras viešam sąraše.

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Closed
lt: Uždara

en: Invite only
lt: Tik su pakvietimais

en: Wrong username or password.
lt: Neteisingas vardas ar slaptažodis.

en: Group specific blocks are only visible on group pages and not on systemwide pages like the home page or admin pages.
lt: Specifiniai grupės blokai matomi tik grupės puslapiuose ir nerodoma kituose svetainės puslapiuose.

en: OPML
lt: OMPL

en: Create group administrator
lt: Sukurti grupės valdytoją

en: Delete group administrator
lt: Pašalinti grupės valdytoją

en: Send invitation
lt: Siųsti pakvietimą

en: Group activity
lt: Grupės aktyvumas

en: Organic groups
lt: Organinės grupės

en: Organic groups configuration
lt: Organinių grupių valdymas

en: Faces
lt: Veidai

en: Subject
lt: Tema

en: Subscription saved.
lt: Prenumerata išsaugota

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Email addresses or usernames
lt: El. pašto adresai ar narių vardai

en: Enter up to %max email addresses or usernames. Separate multiple addresses by commas or new lines. Each person will receive an invitation message from you.
lt: Įveskite iki %max el. pašto adresų arba narių vardų. Adresus atskirkite kableliu arba nauja eilute. Kiekvienas asmuo gaus pakvietimą nuo jūsų.

en: Personal message
lt: Asmeninė žinutė

en: Optional. Enter a message which will become part of the invitation email.
lt: Pasirenkama. Įveskite žinutę kuri bus dalis pakvietimo teksto.

en: You may not specify more than %max email addresses or usernames.
lt: Jums neleista nurodyti daugiau nei %max el. pašto adresų ar narių vardų.

en: Additional details
lt: Papildoma informacija

en: Are you sure you want to join the group %title?
lt: Ar tikrai norite prisijungti prie grupės %title?

en: List of users
lt: Narių sąrašas

en: (approval needed)
lt: (reikia patvirtinimo)

en: Manager
lt: Valdytojas

en: Age
lt: Amžius

en: Last comment
lt: Paskutinis komentaras

en: Description
lt: Aprašymas

en: No posts in this group.
lt: Šioje grupėje nėra įrašų.

en: No public posts in this group.
lt: Šioje grupėje nėra viešų įrašų.

en: A brief description for the group details block and the group directory.
lt: Trumpas grupės aprašymas, rodomas grupių sąraše.

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the group.
lt: Pasirinkdami kita temą, pakeisite grupės puslapio išvaizdą.

en: Do nothing.
lt: Nieko nedaryti.

en: Delete all group posts which don't also belong to another group.
lt: Pašalinti visus grupės įrašus kurie nepriklauso ir kitoms grupėms.

en: Move all group posts to the group listed below.
lt: Perkelti visus grupės įrašus į grupę žemiau.

en: Group posts
lt: Grupės įrašai

en: Target group
lt: Tikslo grupė

en: Delete group
lt: Pašalinti grupę

en: Public
lt: Vieša

en: Audience
lt: Auditorija

en: @group: '@title' at @site
lt: @group: '@title' - @site

en: @body
    
    --
    This message was sent by an administrator in the '@group' group at @site. To visit this group, browse to !url_group. To unsubscribe from this group, visit !url_unsubscribe
lt: @body
    
    --
    Ši žinutė siųsta grupės '@group' valdytojų iš @site. Norite aplankyti šią grupę, spauskite !url_group.Atsijungti nuo grupės, spauskite !url_unsubscribe

en: Invitation to join the group '@group' at @site
lt: Kvietimas prisijungti prie '@group' grupės iš @site

en: You are now an administrator for the group '@group'
lt: Nuo šiol jūs grupės '@group' administratorius.

en: @username, you are now an administrator for the group '@group'.
    
    You can administer this group by logging in here:
     !group_url
lt: @username, nuo šiol jūs grupės '@group' administratorius.
    
    
    Galite valdyti grupę prisijungę:
     !group_url

en: Group details
lt: Grupės aprašymas

en: New groups
lt: Naujos grupės

en: Group notifications
lt: Grupės parnešimai

en: more
lt: daugiau

en: Browse the newest groups.
lt: Naršyti naujausias grupes.

en: Invite friend
lt: Pakviesti draugą

en: Create !type
lt: Sukurti !type

en: New groups don't appear in the groups directory. Administrators control the directory exclusively.
lt: Naujos grupės neatsiranda grupių sąraše. Valdytojai kontroliuoja.

en: New groups always appear in the groups directory.
lt: Naujos grupės visada asiranda grupių sąraše.

en: Groups directory control
lt: Grupių sąrašo valdymas

en: New groups always appear on the registration form.
lt: Naujos grupės visada atsiranda registracijos formoje.

en: Registration form control
lt: Registracijos formos valdymas

en: Audience checkboxes
lt: Auditorijos žymimas langelis

en: Visibility of posts
lt: Įrašo matomumas

en: Audience required
lt: Privaloma auditorija

en: New content subject
lt: Naujo turinio tema

en: New content body
lt: Naujo turinio turinys

en: (pending approval)
lt: (laukiama patvirtinimo)

en: 1 invitation sent. | @count invitations sent.
lt[0]: Išsiųstas @count pakvietimas.
lt[1]: Išsiųsti @count pakvietimai.
lt[2]: Išsiųsti @count[2] pakvietimų.

en: Show this post in this group. | Show this post in these groups.
lt[0]: Rodyti šį įrašą šioje grupėje.
lt[1]: Rodyti šį įrašą šiose grupėje.
lt[2]: Rodyti šį įrašą šiose grupėje.

en: administer organic groups
lt: valdyti organines grupes

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Comments
lt: Komentarai

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Required
lt: Privalomas

en: Feed
lt: Srautas

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Open
lt: Atvira

en: Add
lt: Pridėti

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: action
lt: veiksmas

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: OPML feed
lt: OPML tiekimas

en: Members
lt: Nariai

en: My groups
lt: Mano grupės

en: You may now post messages in this group located at !group_url
lt: Dabar jūs galite skelbti žinutes šioje grupėje !group_url

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Invite
lt: Pakviesti

en: Site default
lt: Svetainės numatytasis

en: Displays the language selected for a given group.
lt: Rodo pasirinktą grupės kalbą

en: Moderated
lt: Moderuojam

en: Posts
lt: Įrašai

en: Mission statement
lt: Misija

en: A welcome greeting for your group home page. Consider listing the group objectives and mission.
lt: Pasisveikinimas jūsų grupės pirmame puslapyje. Tikslai ar misija.

en: Group manager
lt: Grupės valdytojas

en: New groups don't appear on the registration form. Administrators control the form exclusively.
lt: Naujos grupės neatsiranda registracijos formoje. Tik administratoriai valdo formą.

en: Title of top group
lt: Top grupės pavadinimas

en: Unfiltered title of top group. WARNING - raw user input.
lt: Nefiltruotas top grupių pavadinimas. DĖMESIO - neapdorota narių įvestis

en: ID of top group
lt: Top grupės ID

en: README file
lt: README failas

en: Organic groups group type
lt: Organic groups grupės tipas

en: Organic groups access control
lt: Organic groups priėjimo kontrolė

en: Is the group home page private or not.
lt: Ar grupės pirmas puslapis privatus ar ne.

en: Other groups
lt: Kitos grupės

en: New group home pages and default audience are always public.
lt: Naujos grupės pirmas puslapis ir numatytoji auditorija visada vieša.

en: New group home pages and default audience are always private.
lt: Naujos grupės pirmas puslapis ir numatytoji auditorija visada privatu.

en: All users may view this node.
lt: Visi nariai gali peržiūrėti mazgą.

en: Edit membership
lt: Redaguoti narystę

en: All content types
lt: Visi turinio tipai

en: Join
lt: Prisijungti

en: Number of members for a group. Excludes memberships which are pending approval.
lt: Grupės narių kiekis. Be laukiančių patvirtinimo.

en: The group preference which determines how membership requests are managed (moderated, invite only, etc.).
lt: Grupės nuostatos kurios nustato kaip valdoma narystė (moderuojama, tik su pakvietimais ir pan..)

en: User is not allowed to retrieve membership information for another user.
lt: Nariui neleidžiam peržiūrėti kito nario narystės informacijos.

en: Join group
lt: Prisijungti prie grupės

en: Leave group
lt: Palikti grupę

en: Approve membership request
lt: Patvirtinti prašymą dėl narystės

en: Deny membership request
lt: Atmesti prašymą dėl narystės

en: Manage membership
lt: Valdyti narystę

en: Add members
lt: Pridėti narius

en: You may not leave this group because you are its owner. A site administrator can assign ownership to another user and then you may leave.
lt: Jūs negalite palikti šios grupės nes jūs esate jos savininkas. Svetainės administratorius gali perleisti grupės naryste kitam nariui, tada ir galėsite palikti grupę.

en: Leave this group
lt: Palikti šią grupę

en: Membership saved.
lt: Narystė išsaugota

en: Membership request approved.
lt: Narystė prašymas patvirtintas.

en: Membership request denied.
lt: Narystė prašymas atmestas.

en: Add any detail which will help an administrator decide whether to approve or deny your membership request.
lt: Pridėkite informacija kuri padės administratoriui nuspręsti ar priimti jus į grupę.

en: Membership request to the %group group awaits approval by an administrator.
lt: Narystė prašymas grupei %group laukia patvirtinimo.

en: Are you sure you want to remove !name from the group %title?
lt: Ar tikrai norite pašalinti !name iš grupės %title?

en: Membership requests
lt: Narystės prašymai

en: How should membership requests be handled in this group? When you select <em>closed</em>, users will not be able to join <strong>or</strong> leave.
lt: Kaip bus tvarkoma narių narystė grupėje? Kai pasirinksite <em>uždara</em>, nariai negalės prisijungti ar atsijungti nuo grupės.

en: @type '@subject' by @username
    
    @node_teaser
    
    !read_more: !content_url
    Post reply: !reply_url
    
    --
    You are subscribed from the group '@group' at @site.
    To manage your subscription, visit !group_url
lt: @type '@subject' - @username
    
    @node_teaser
    
    !read_more: !content_url
    Atsakyti: !reply_url
    
    --
    Jūs prisijungęs prie grupės '@group' - @site.
    Valdyti savo prenumeratas !group_url

en: Membership request approved for '@title'
lt: Narystės prašymas patvirtintas '@title'

en: Membership request denied for '@title'
lt: Narystės prašymas atmestas '@title'

en: Sorry, your membership request was denied.
lt: Atsiprašome jūsų narystė atmesta.

en: Hi. I'm a member of '@group' and I welcome you to join this group as well. Please see the link and message below.
    
    @group
    @description
    Join: !group_url
    @body
lt: Sveiki. Aš grupės '@group' narys ir kviečiu jus prisijungti prie jos. Prašome peržiūrėti nuorodas žemiau.
    
    @group
    @description
    Prisijungti: !group_url
    @body

en: Membership request for '@group' from '@username'
lt: Narystės prašymas '@group' iš '@username'

en: Maximum number of members to show
lt: Maksimalus narių kiekis kuris bus rodomas

en: Group roles
lt: Grupės rolės

en: Standard members
lt: Paprastas narys

en: Administrators
lt: Valdytojai

en: You may specify which types of group members appear in the listing.
lt: Galite nurodyti kurios grupės narių rolės  rodomos sąraše

en: Maximum number of groups to show
lt: Maksimalus grupių skaičius

en: My membership
lt: Mano narystė

en: Your membership request awaits approval.
lt: Jūsų narystės prašymas laukia patvirtinimo.

en: Request membership
lt: Prašyti narystės

en: All members for a given group.
lt: Visi šios grupės nariai

en: Retrieve the group memberships for a given user.
lt: Atstatyti grupės narystes šiems nariams.

en: 1 member | @count members
lt[0]: @count narys
lt[1]: @count nariai
lt[2]: @count[2] narių

en: Group search
lt: Grupės paieška

en: Body header
lt: Turinio antraštė

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: User approved to group by admin
lt: Narį patvirtina administratorius

en: Unrecognized user ID: %uid.
lt: Neatpažintas nario ID: %uid.

en: User is not a member of the specified group.
lt: Narys nėra nurodytos grupės narys.

en: !name already approved to group %group.
lt: !name jau patvirtintas grupei %group.

en: Organic groups usage
lt: Organinių grupių naudojimas

en: Specify how organic groups should treat nodes of this type. Nodes may behave as a group, as group posts, or may not participate in organic groups at all.
lt: Nurodykite kaip organinės grupės turėtų elgtis su šio tipo mazgais. Mazgai gali elgtis kaip grupės, kaip grupės įrašai ar nedalyvauti organinėse grupėse.

en: Join %name.
lt: Prisijungti %name.

en: Group node
lt: Grupės mazgas

en: May not be posted into a group.
lt: Negali būt skelbiama grupėse.

en: Usage
lt: Naudojimas

en: Add a user to a group.
lt: Pridėti narį prie grupės

en: 1 user added to the group. | @count users added to the group.
lt[0]: @count narys pridėtas prie grupės
lt[1]: @count nariai pridėti prie grupės
lt[2]: @count[2] narių pridėta prie grupės

en: Organic groups access configuration
lt: Organinių grupių priėjimo konfigūracija

en: Visible only within the targeted groups.
lt: Matoma tik tikslo grupėms.

en: Visible within the targeted groups and on other pages.
lt: Matoma tik tikslo grupėms ir kituose puslapiuose.

en: A private group's group home page cannot be seen by non-members, and new posts created in the group will default to being private. This setting controls what private groups options can be used when creating a new group or editing an existing group. If you select one of the <em>group administrator chooses</em> options then it will be up to group admins whether their new groups are private or not, with the default you specify here.
lt: Privačios grupės pirmas puslapis bus nematomas ne nariams ir nauji įrašai sukurti grupei bus nustatyta į privačius. Šios nuostatos valdo kokie privačios grupės pasirinkimai gali būt naudojami kai kuriama nauja grupė ar redaguojama jau esanti. Jei jūs pasirinksit viena iš <em>grupės administratorius pasirenka</em> tai grupės administratorius galės pasirinkti ar nauja grupė privati ar ne.

en: Private group
lt: Privati grupė

en: Should this group be visible only to its members? Disabled if the group is set to <em>List in Directory</em> or <em>Membership requests: open</em>.
lt: Ar ši grupė bus matoma tik jos nariams? Išjungta jei grupė nustatyta <em>Rodyti sąraše</em> ar <em>Narystės tipas: atvira</em>

en: Enable access control for private posts and private groups.
lt: Įjungia priėjimo valdymą privatiems įrašams ir privačioms grupėms.

en: Autosubscribe users to any groups that they join.
lt: Automatiškai prenumeruoti narius prie kiekvienos grupės prie kurios jie prisijungia.

en: Group: %name
lt: Grupė: %name

en: Content type in group
lt: Turinio tipas grupėje

en: Send method
lt: Siuntimo metodas

en: There are no active group subscriptions available.
lt: Nėra aktyvių grupių prenumeratų.

en: subscribe to content in groups
lt: Prenumeruoti grupės turinį

en: Current subscriptions
lt: Prenumeruojami naujienlaiškiai

en: Argument type
lt: Argumento tipas

en: Send message
lt: Siųsti žinutę

en: Registration form
lt: Registracijos forma

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Subscribe user to group
lt: Prijungti narį prie grupės

en: User who will be subscribed
lt: Narys kuris bus prijungtas prie grupės

en: Group that user will be subscribed to
lt: Grupė prie kurios narys bus prijungtas

en: Unsubscribe user from group
lt: Atjungti narį nuo grupės

en: User who will be unsubscribed
lt: Narys kuris bus atjungtas nuo grupės

en: Group that user will be unsubscribed from
lt: Grupė nuo kurios narys bus atjungtas

en: Subscription is approved
lt: Prisijungimas patvirtintas

en: User is group member
lt: Narys priklauso grupei

en: Content is a group
lt: Turinys yra grupė

en: Evaluates to TRUE if the content is a group.
lt: Nustato TRUE jei turinys yra grupė.

en: Broadcast
lt: Skleisti

en: Send message to %group
lt: Siųsti žinutę į %group

en: Enter a subject for your message.
lt: Įveskite žinutės temą

en: Standard group post (typically only author may edit).
lt: Standartinis grupės įrašas (paprastai tik autorius gali redaguoti)

en: Wiki group post (any group member may edit).
lt: Wiki grupės įrašas (visi grupės nariai gali redaguoti)

en: Messaging & Notifications
lt: Pranešimai ir Įspėjimai

en: Subject of notification message for new content. Available variables: @group, !group_url, @type, @site, !content_url, !reply_url, @title, @subject, @node_full, @node_teaser, @username. %subject contains the comment title in the case of a comment but the node title in the case of a new post. @title is always the node title.
lt: Įspėjimo apie naują turinį tema. Galimi kintamieji: @group, !group_url, @type, @site, !content_url, !reply_url, @title, @subject, @node_full, @node_teaser, @username. %subject sudarytas iš komentaro pavadinimo jei naujas komentaras o ne turinys. @title visada mazgo pavadinimas.

en: Body of the notification for new content. Available variables: @group, !group_url, @type, @site, !content_url, !reply_url, @title, @subject, @node_full, @node_teaser, @username. @subject contains the comment title in the case of a comment but the node title in the case of a new post. %title is always the node title.
lt: Įspėjimo apie naują turinį žinutės turinys. Galimi kintamieji: @group, !group_url, @type, @site, !content_url, !reply_url, @title, @subject, @node_full, @node_teaser, @username. %subject sudarytas iš komentaro pavadinimo jei naujas komentaras o ne turinys. @title visada mazgo pavadinimas.

en: Group admin notification body
lt: Grupės administratoriaus įspėjimo turinys

en: The body of the message sent to users from the group admin. Available variables: @group, @body, @site, !url_group, !url_unsubscribe
lt: Žinutės turinys kuris siunčiamas iš grupės administratoriaus. Galimi kintamieji: @group, @body, @site, !url_group, !url_unsubscribe

en: User approved notification subject
lt: Nario patvirtinimo žinutės tema

en: The subject of the message sent to new approved members. Available variables: !group_url, @title
lt: Žinutės tema kai pranešimas siunčiamas naujai patvirtintam nariui. Galimi kintamieji: !group_url, @title

en: User approved notification body
lt: Nario patvirtinimo žinutės turinys

en: The body of the message sent to new approved members. Available variables: !group_url, @title
lt: Žinutės turinys kai pranešimas siunčiamas naujai patvirtintam nariui. Galimi kintamieji: !group_url, @title

en: User denied notification subject
lt: Nario atmetimo žinutės tema

en: The subject of the message sent to denied users. Available variables: !group_url, @title
lt: Žinutės tema kai pranešimas siunčiamas nepriimtam nariui. Galimi kintamieji: !group_url, @title

en: User denied notification body
lt: Nario atmetimo žinutės turinys

en: The body of the message sent to denied users. Available variables: !group_url, @title
lt: Žinutės turinys kai pranešimas siunčiamas nepriimtam nariui. Galimi kintamieji: !group_url, @title

en: Invite user notification subject
lt: Pakviesto nario žinutės tema

en: The subject of the message sent to users invited to join a group. Available variables: @group, @site, @description, !group_url, @body
lt: Žinutės tema kai pranešimas siunčiamas pakviestam nariui. Galimi kintamieji: @group, @site, @description, !group_url, @body

en: Invite user notification body
lt: Pakviesto nario žinutės turinys

en: The body of the message sent to users invited to join a group. Available variables: @group, @site, @description, !group_url, @body
lt: Žinutės turinys kai pranešimas siunčiamas pakviestam nariui. Galimi kintamieji: @group, @site, @description, !group_url, @body

en: Request user notification subject
lt: Nario užklausos žinutės tema

en: The subject of the message sent to a user's request to join a group. Available variables: @group, @username, !approve_url, !group_url
lt: Žinutės tema kai pranešimas siunčiamas užklausą siuntusiam nariui. Galimi kintamieji: @group, @username, !approve_url, !group_url

en: Request user notification body
lt: Nario užklausos žinutės turinys

en: The body of the message sent to a user's request to join a group. Available variables: @group, @username, !approve_url, !group_url
lt: Žinutės turinys kai pranešimas siunčiamas užklausą siuntusiam nariui. Galimi kintamieji: @group, @username, !approve_url, !group_url

en: New admin user notification subject
lt: Naujo admin nario žinutės tema

en: The subject of the message sent to a new admin for a group. Available variables: @group, @username, !group_url
lt: Žinutės tema kai pranešimas siunčiamas naujam administratoriui. Galimi kintamieji: @group, @username, !group_url

en: New admin user notification body
lt: Naujo admin nario žinutės turinys

en: The body of the message sent to a new admin for a group. Available variables: @group, @username, !group_url, !invite_url
lt: Žinutės turinys kai pranešimas siunčiamas naujam administratoriui. Galimi kintamieji: @group, @username, !group_url, !invite_url

en: 1 message queued for delivery. | @count messages queued for delivery.
lt[0]: @count žinutė siuntimo eilėje
lt[1]: @count žinutės siuntimo eilėje
lt[2]: @count[2] žinučių siuntimo eilėje

en: Automatically enable notifications for any groups that I join.
lt: Automatiškai įjungti pranešimus kiekvienai grupei prie kurios prisijungsiu.

en: Automatically enable notifications by default. Users can override this via their account page. Changing this setting will only affect new users and those who have not overridden the system default.
lt: Automatiškai įjungia pranešimus. Nariai gali tai perrašyti savo paskyros puslapyje. Pakeitimai įtakos tik naujus narius.

en: Most fields will be provided during the event.
lt: Daugelis laukelių bus pateikti per veiksmą.

en: This is an automatic message from [site-name]
lt: Tai automatinė žinutė iš [site-name]

en: To manage your subscriptions, browse to [subscriptions-manage]
lt: Norite tvarkyti prenumeratas spauskite [subscriptions-manage]

en: %type posts in %group
lt: %type įrašai %group

en: Organic groups notifications module installation script complete.
lt: Organic groups notifications modulis įdiegtas.

en: Organic groups notifications module uninstallation script complete.
lt: Organic groups notifications modulis išdiegtas.

en: Allows users to receive notifications and subscribe to group content.
lt: Suteikia galimybę nariams gauti pranešimus apie grupės turinį.

en: Bad token. You seem to have followed an invalid link.
lt: Blogas token. Turbūt sekėte individualia nuorodą.

en: The node ID of the node.
lt: Mazgo ID.

en: In order to let group admins determine their own group theme, you must enable multiple themes using <a href="@url">theme configuration page</a>.
lt: Tam, kad suteikti grupės administratoriams galimybę keisti grupės temą turite įjungti kelias temas <a href="@url">temų valdymo puslapyje.</a>.

en: Your message will be sent to all members of this group.
lt: Jūsų žinutė bus nusiųsta visiems grupės nariams.

en: Enter a body for your message.
lt: Įveskite žinutės tekstą

en: You may not leave this group because it is a <em>closed</em> group. You should request removal from a group administrator.
lt: Jūs negalite palikti šios grupės todėl, kad ji <em>uždaryta</em>. Jei norite būt pašalinti reiktų prašyti grupės administratoriaus.

en: %name was promoted to <em>group administrator</em>.
lt: %name paaukštintas į <em>grupės administratorius</em>.

en: %name is no longer a <em>group administrator</em>.
lt: %name jau nebe <em>grupės administratorius</em>.

en: You may not invite yourself - @self.
lt: Savęs kviesti negalima- @self.

en: Invalid email address or username: @value.
lt: Blogas el. pašto adresas ar nario vardas: @value.

en: @user is already a member the group @group.
lt: @user jau priklauso @group grupei.

en: Membership request to the %group group was rejected, only group administrators can add users to this group.
lt: Narystė prašymas grupei %group atmestas; tik grupės administratorius gali pridėti narius prie grupės.

en: %user removed from %group.
lt: %user pašalintas iš %group.

en: Add users
lt: Pridėti narius

en: No groups available.
lt: Nėra grupių

en: No public posts in this group. You must <a href="!register">register</a> or <a href="!login">login</a> and become a member in order to post messages, and view any private posts.
lt: Grupėje nėra viešų įrašų. Turite <a href="!register">užsiregistruoti</a> arba <a href="!login">prisijungti</a> ir tapti grupės nariu tam, kad skelbti žinutes ir peržiūrėti įrašus.

en: No public posts in this group. Consider <a href="!url">joining this group</a> in order to view its posts.
lt: Grupėje nėra viešų įrašų. Apsvarstykite galimybę <a href="!url">prisijungti prie grupės</a>.

en: Open - membership requests are accepted immediately.
lt: Atvira - narystės prašymai patvirtinami iškarto.

en: Moderated - membership requests must be approved.
lt: Moderuojama - narystė prašymai turi būt patvirtinti.

en: Invite only - membership must be created by an administrator.
lt: Tik su pakvietimais - narystę sukuria administratorius.

en: Closed - membership is exclusively managed by an administrator.
lt: Uždara - narystė valdoma išskirtinai tik administratoriumi.

en: May users join this group during registration? If checked, a corresponding checkbox will be added to the registration form.
lt: Ar gali nariai prisijungti prie grupės registracijos metu? Jei pažymėta, registracijos formoje bus pridėti atitinkami žymimi langeliai.

en: List in groups directory
lt: Rodyti grupių sąraše.

en: Should this group appear on the <a href="@url">list of groups page</a> (requires OG Views module)? Disabled if the group is set to <em>private group</em>.
lt: Ar ši grupė bus rodoma <a href="@url">grupių sąraše</a> (reikalingas OG Views modulis)? Išjungta jei grupė nustatyta kaip <em>privati gruopė</em>

en: Group language
lt: Grupės kalba

en: Selecting a different locale will change the interface language for all group pages and emails. Users who have chosen a preferred language always see their chosen language.
lt: Pasirinkus kitą lokalę pasikeis ir sąsajos kalba visuose grupės puslapiuose. Nariai kurie pasirinko pageidaujama kalbą sąsaja matys savo kalba.

en: You must <a href="@join">join a group</a> before posting on this web site.
lt: Jūs turite <a href="@join">prisijungti prie grupės</a> prieš skelbiant šios svetainėje.

en: Sticky at top of group home page and other lists.
lt: Prikibęs grupės pirmo puslapio viršuje ir kituose sąrašuose.

en: OG audience & Public checkbox.
lt: OG auditorija & Public žymimas langelis.

en: OG audience.
lt: OG auditorija.

en: Group description.
lt: Grupės aprašymas.

en: Handling of group membership requests.
lt: Grupės narystės prašymų tvarkymas.

en: Checkbox for visibility on registration form.
lt: Žymimo langelio matomumas registracijos formoje.

en: Checkbox for visibility in the groups directory.
lt: Žymimo langelio matomumas grupių sąraše.

en: The default interface language for this group.
lt: Numatytoji sąsajos kalba šiai grupei.

en: Move all group posts and memberships to the group listed below.
lt: Perkelti visus grupės įrašus ir narystes į grupę žemiau.

en: In addition to deleting this group, you choose how to disposition the posts and memberships within it.
lt: Papildomai pašalinant šią grupę,pasirinkite kaip elgtis su įrašais ir narystėmis.

en: If you chose <strong>Move all group posts</strong> above, specify a destination group.
lt: Jei pasirinksite <strong>Perkelti visus grupės įrašus</strong>, nurodykite paskirties grupę.

en: You must <a href="@join">join a group</a> before posting a %type.
lt: Jūs turite <a href="@join">prisijungti prie grupės</a> prieš skelbiant %type.

en: To instantly approve this request, visit !approve_url.
    You may deny this request or manage members at !group_url. 
    
    Personal message from @username:
    ------------------
    
    @request
lt: Jei norite iškarto patvirtinti spauskite !approve_url.
    Jūs galite atmesti šį prašymą ar valdyti narius !group_url. 
    
    Asmeninė žinutė iš @username:
    ------------------
    
    @request

en: Manager: !name
lt: Valdytojas: !name

en: Delete request
lt: Pašalinti prašymą

en: This is an <em>invite only</em> group. The group administrators add/remove members as needed.
lt: Tai grupė <em>tik pagal pakvietimus</em>. Grupės administratorius gali pridėti/pašalinti narius.

en: This is a <em>closed</em> group. The group administrators add/remove members as needed.
lt: Ši grupė <em>uždara</em>. Grupės administratorius gali pridėti/pašalinti narius.

en: Add a new !type in this group.
lt: Pridėti naują !type į šia grupę.

en: Unrecognized name: %bad. | Unrecognized names: %bad.
lt[0]: Neatpažintas vardas: %bad.
lt[1]: Neatpažintas vardai: %bad.
lt[2]: Neatpažinti vardai: %bad.

en: 1 group | @count groups
lt[0]: @count grupė
lt[1]: @count grupės
lt[2]: @count[2] grupių

en: Deleted 1 orphan post. | Deleted @count orphan posts.
lt[0]: Pašalintas @count vienišas įrašas.
lt[1]: Pašalinti @count vieniši įrašai.
lt[2]: Pašalinta @count[2] vienišų įrašų.

en: Moved 1 orphan post. | Moved @count orphan posts.
lt[0]: Perkeltas @count vienišas įrašas.
lt[1]: Perkelti @count vieniši įrašai.
lt[2]: Perkelta @count[2] vienišų įrašų.

en: Moved 1 membership. | Moved @count memberships.
lt[0]: Perkalta @count narystė.
lt[1]: Perkaltos @count narystės.
lt[2]: Perkalta @count[2] narysčių.

en: Organic groups module enabled. Please see the included !readme_file for further installation instructions.
lt: Organic groups modulis įjungtas. Prašome peržiūrėti !readme_file dėl tolimesnių įdiegimo instrukcijų.

en: You have no node types which are acting as groups. See the notes section of the !readme_file and the content types fieldset at top of <a href="!settings">OG settings</a>.
lt: Jūs neturite mazgo tipų kurie elgtus kaip grupės. Peržiūrėkite note skiltį  !readme_file ir turinio tipų laukelių <a href="!settings">OG </a>.

en: Organic groups access control module is disabled. See the <a href="@modules">modules page</a>.
lt: Organic groups priėjimo kontrolės modulis išjungtasd. Peržiūrėkite <a href="@modules">modulių puslapį</a>.

en: Enable users to create and manage groups.  OG Views integration module is recommended for best experience.
lt: Įgalina nariams kurti ir valdyti grupes. OG Views Integracijos modulis rekomenduojamas.

en: You must designate at least one content type to act as a group node and another as a group post. <a href="!create">Create new content type</a> if needed.
lt: Jūs turite nustatyti bet vieną turinio tipą kuris elgsis kaip grupės mazgas ir kitą kaip grupės įrašas. <a href="!create">Sukurkite naują turinio tipą</a> jei reikia.

en: OG admins always see the checkbox for adding a group to the <em>registration form</em>. Note that changing this setting has no effect on existing posts. Re-save those posts to acquire this new setting.
lt: OG adminas visada mato žymima laukelį pridėti grupę į registracijos formą. Atminkite, kad pakeitimai neturės įtakos jau egzistuojantiems įrašams, Išsaugokite iš naujo įrašus jei norite, kad atitiktų naujas nuostatas.

en: Format of "From:" field
lt: Formatas  "From:" laukelio

en: Specify the format of the "From:" field on outgoing notifications. Available variables: @user_mail, @user_name, @site_mail, @site_name. Note that the @user_mail token reveals the author's email address. If the admin email examples above appear blank, you need to set your site email in the "Site information" panel.
lt: Nurodykite "From:" laukelio forma išeinantiems įspėjimams. Galimi kintamieji: @user_mail, @user_name, @site_mail, @site_name. Atminkit, kad @user_mail token atitinka autoriaus el. pašto adresą. Jei administratoriaus el. pašto adresas nenurodytas, reiktų nurodyti svetainės el. pašto adresą.

en: User subscribes to group
lt: Narys prisijungia prie grupės

en: A user has subscribed to a group and is approved. If the user isn't approved then this event won't be triggered.
lt: Nario prisijungimas prie grupės patvirtintas. Jei narys nepatvirtintas šis veiksmas nebus paleidžiamas

en: User unsubscribes from group
lt: Narys atsijungia nuo grupės

en: User that subscribed to the group
lt: Narys kuris prisijungė prie grupės

en: Add group node settings to content
lt: Pridėti grupės mazgo nuostatas prie turinio

en: Content that will become a group node
lt: Turinys kuris taps grupės mazgu

en: When creating a group node organic groups module requires some group settings. This action should be used after 'Add new content' action, that adds a <a href="@group-node-type">group node type</a> content, and will result with a new group node.
lt: Kai kuriamas grupės mazgas organinių grupių modulis reikalauja kai kurių nuostatų. Šis veiksmas turėtų būt naudojamas po 'Pridėti naują turinį' veiksmo kuris prideda  <a href="@group-node-type">grupės mazgo tipą</a>.

en: When enabled the user will automatically be approved. When disabled user will be a pending member.
lt: Kai įjungta narys automatiškai bus patvirtintas. Kai išjungta nariai lauks patvirtinimo.

en: Organic groups form settings
lt: Organinių grupių formų nuostatos

en: Evaluates to TRUE if the user is an approved member of the group. If the user is a pending member this condition will return FALSE.
lt: Nustato TRUE jei narys priklauso grupei. Jei narys laukia narystė sąlyga grąžins FALSE.

en: Visibility chosen by author/editor using a checkbox on the posting form. Checkbox defaults to <em>public</em>.
lt: Matomumas pasirenkamas autoriaus/redaktoriaus pasinaudojus žymimu langeliu skelbimo formoje. Numatyta <em>vieša</em>.

en: Visibility chosen by author/editor using a checkbox on the posting form. Checkbox defaults to <em>private</em>.
lt: Matomumą pasirenka autorius/redaktorius pasinaudojus žymėjimo langeliu skelbimo formoje. Numatyta <em>privatu</em>.

en: Private groups
lt: Privačios grupės

en: Checkbox for visibility of group home page to non-members.
lt: Žymimas laukelis ar pirmas grupės puslapis matomas ne grupės nariams.

en: Show this post to everyone, or only to members of the groups checked above. Posts without any groups are always <em>public</em>.
lt: Rodyti šį įrašą visiems ar tik grupės nariams pasirinktoms aukščiau. Įrašai be grupių bus <em>vieši</em>.

en: Members of <a href="@group-node">@group-name</a> may view this node.
lt: <a href="@group-node">@group-name</a> grupės nariai galės peržiūrėti šį mazgą.

en: Group admins of <a href="@group-node">@group-name</a> may view/edit/delete this node.
lt: <a href="@group-node">@group-name</a> grupės administratorius galės peržiūrėti/redaguoti/pašalinti šį mazgą.

en: Choose whether new groups should be private or public.
lt: Pasirinkite ar nauja grupė bus vieša ar privati.

en: Remove post from all groups
lt: Pašalinti įrašus iš visų grupių

en: Promote user to an administrator in the specified group
lt: Paaukštinti narį į administratorius nurodytos grupės

en: Demote user from an administrator in the specified group
lt: Pažemint narį iš nurodytos grupės administratorių

en: Approve user subscription to the specified group
lt: Patvirtinti narių prašymus nurodytos grupės

en: Deny user subscription to the specified group
lt: Atmesti narių prašymus nurodytos grupės

en: Make post publicly visible
lt: Padaryti įrašus viešai matomus

en: Make post private to its groups
lt: Padaryti įrašus grupės privačiais

en: Please <a href="!url">create</a> a group first.
lt: Prašome pirmiau <a href="!url">skurti</a> grupę.

en: There are no groups. You must have at least one existing group with nodes assigned to use this action.
lt: Nėra grupių. Jūs turite pasirinkti bent jau vieną egzistuojančią grupę su priskirtais mazgais.

en: Select the group to which this user should be promoted.
lt: Pasirinkite grupę kurioje narys turėtų būt paaukštintas.

en: Select the group from which this user should be demoted.
lt: Pasirinkite grupę kurioje narys turėtų būt pažemintas.

en: Select the group whose user subscription request should be approved.
lt: Pasirinkite grupę kurios narių narystės prašymai turėtų būt patvirtinti.

en: Select the group whose user subscription request should be denied.
lt: Pasirinkite grupę kurios narių narystės prašymai turėtų būt atmesti.

en: Set node %id to public.
lt: Nustatyti mazgą %id  į viešą.

en: Set node %id to private.
lt: Nustatyti mazgą %id  į privatų.

en: Removed node %id from all groups.
lt: Pašalintas mazgas %id  iš visų grupių.

en: %name was promoted to <em>group administrator</em> in %group.
lt: %name paaukštintas į <em>grupė administratorius</em> - %group.

en: Demoted user %name from <em>group administrator</em> in %group.
lt: %name pažemintas iš <em>grupė administratorius</em> - %group.

en: Approved user %name's subscription to %group.
lt: Patvirtintas nario %name prašymas į %group.

en: Denied user %name's subscription to %group.
lt: Atmestas nario %name prašymas į %group.

en: Organic groups actions
lt: Organic groups veiksmai

en: Provides actions for use with Organic Groups and Trigger.
lt: Teikia veiksmus naudojamus Organic Groups ir Trigger.

en: Group notifications can also be <a href="!manage-url">customized</a> in greater detail if required.
lt: Grupių pranešimai taip pat gali būt <a href="!manage-url">tvarkomi</a> jei reikia daugiau galimybių.

en: Node event notifications can be configured via the <a href="!url">messaging templates</a> interface.
lt: Mazgo įvykio pranešimai gali būt konfigūruojami per <a href="!url">žinučių šablonų</a> sąsaja.

en: OG notifications (default)
lt: OG pranešimai (numatytasis)

en: Notifications for organic groups node events. Other group notification strings can be customized via the <a href="!url">OG config</a> page.
lt: Pranešimai organinių grupių mazgų įvykiams. Kito grupės pranešimų eilutės gali būt tvarkomos per <a href="!url">OG config</a> puslapį.

en: OG notifications for new content
lt: OG pranešimai apie naują turinį

en: Notifications for organic groups node creation events.
lt: Pranešimai apie organinių grupių mazgų sukūrimą.

en: OG notifications for updated content
lt: OG pranešimai apie atnaujintą turnį

en: Notifications for organic groups node update events.
lt: Pranešimai apie organinių grupių mazgų atnaujinimą.

en: OG notifications for comments
lt: OG pranešimai apie komentarus

en: Notifications for organic groups comment events.
lt: Pranešimai apie organinių grupių mazgų komentarus.

en: Body footer
lt: Turinio poraštė

en: Greetings, [user],
lt: Sveiki, [user],

en: A [type-name] has been updated in group [ogname]: [title]
lt: [type-name] atnaujintas grupėje [ogname]: [title]

en: Read more at [node-url].
lt: Daugiau skaitykite [node-url].

en: A [type-name] has been created in group [ogname]: [title]
lt: [type-name] buvo sukurtas grupėje [ogname]: [title]

en: A new comment has been added by [comment-author-name] to this thread in group [ogname]: [comment-title]
lt: Naują komentarą prdėjo [comment-author-name] grupėje [ogname]: [comment-title]

en: Read more at [comment-url] or reply via [comment-reply-url].
lt: Daugiau skaitykite [comment-url] ar atsakykite [comment-reply-url].

en: Group nodes
lt: Grupės mazgai

en: Group: Description
lt: Grupė: Aprašymas

en: Group: Members count
lt: Grupė: Narių kiekis

en: Group: Post count
lt: Grupė: Įrašų kiekis

en: Group: Post count *new*
lt: Grupė: Nauji įarašai

en: Number of new posts in a group for the current user.
lt: Naujų įrašų kiekis žiūrinčiam nariui.

en: Group: Selective
lt: Grupė: Pasirenkamas

en: Group: Private
lt: Grupė: Privatu

en: Group: List in directory
lt: Grupė: Sąraše

en: Group: Join link
lt: Grupė: Prisijungimo nuorodą

en: Displays a link for joining a group when a user is not already a member.
lt: Rodo nuorodą jei narys nepriklauso grupei.

en: Group: Language
lt: Grupė: Kalba

en: Group types
lt: Grupės tipas

en: The type of a group (for example, "blog entry", "forum post", "story", etc).
lt: Grupės tipas (pavyzdžiui: 'tinklaraščio įrašas', 'diskusijų tema', ir pan)

en: Group types (all)
lt: Grupės tipai (visi)

en: Restrict to all content types that have been marked as groups.
lt: Apriboti visus turinio tipus kurie buvo pažymėti kaip grupės.

en: The groups for a post.
lt: Grupės įrašams.

en: Group node (post)
lt: Grupės mazgas (įrašas)

en: Bring in information about the group node based on a post's groups.
lt: Suteikia informacija apie grupės mazgą paremta grupės įršais

en: <strong>Posts</strong> are filtered for specific organic groups.
lt: <strong>Įrašai</strong> yra atfiltruoti specifinei grupei.

en: Post: in specified group (by number)
lt: Įrašai: specifinei grupei (pagal numerį)

en: Remove membership
lt: Pašalinti narystę

en: Group post
lt: Grupės įrašas

en: Add subscription
lt: Pridėti prenumeratą

en: Send Interval
lt: Siuntimo intervalas

en: Are you sure you want to make !name a group administrator for the group %title?
lt: Ar tikrai norite !name padaryti grupės %title administratoriumi?

en: Are you sure you want to remove !name as a group administrator for the group %title?
lt: Ar tikrai norite !name pašalinti iš grupės %title administratorių?

en: In order to join this group, you must <a href="!login">login</a>. After you have successfully done so, you will need to request membership again.
lt: Norint prisijungti prie grupės jūs turite <a href="!login">prisijungti</a>. Po prisijungimo galėsite paprašyti narystės.

en: In order to join this group, you must <a href="!login">login</a> or <a href="!register">register</a> a new account. After you have successfully done so, you will need to request membership again.
lt: Norint prisijungti prie grupės jūs turite <a href="!login">prisijungti</a> arba <a href="!register">užsiregistruoti</a>. Po prisijungimo galėsite paprašyti narystės.

en: No public posts in this group. You must <a href="!login">login</a> and become a member in order to post messages, and view any private posts.
lt: Grupėje nėra viešų įrašų. Turite <a href="!login">prisijungti</a> ir tapti grupės nariu tam, kad skelbti žinutes ir peržiūrėti įrašus.

en: You must <a href="!login">login</a> in order to post into this group.
lt: Jūs turite <a href="!login">prisijungti</a> jei norite skelbti įrašus grupėje.

en: You must <a href="!register">register</a> or <a href="!login">login</a> in order to post into this group.
lt: Jūs turite <a href="!register">užsiregistruoti</a> ar <a href="!login">prisijungti</a> jei norite skelbti įrašus šioje grupėje.

en: Type of top group
lt: Top grupės tipas

en: Site admins always see the checkbox for adding a group to the <em>groups directory</em>. Note that changing this setting has no effect on existing posts. Re-save those posts to acquire this new setting.
lt: Svetainės adminas visada mato žymima laukelį pridėti grupę į sąrašą. Atminkite, kad pakeitimai neturės įtakos jau egzistuojantiems įrašams, Išsaugokite iš naujo įrašus jei norite, kad atitiktų naujas nuostatas.

en: Content is a group post
lt: Turinys yra grupės įrašas

en: Evaluates to TRUE if the content is a group post.
lt: Nustato TRUE jei turinys yra grupės įrašas.

en: Add post to the specified groups
lt: Pridėti įrašus nurodytoms grupėms

en: Remove post from the specified groups
lt: Pašalinti įrašus iš nurodytų grupių

en: Subscribe user to the specified groups
lt: Prijungti narį prie nurodytos grupės

en: Unsubscribe user from the specified groups
lt: Atjungti narį nuo nurodytos grupės

en: Select the groups to add to the node.
lt: Pasirinkite grupes kurias pridėti prie mazgo.

en: Select the groups to remove from the node.
lt: Pasirinkite grupes kurias pašalinti nuo mazgo.

en: Select the groups to which this user should be subscribed.
lt: Pasirinkite grupes prie kurių šis narys turėtų būt priskirtas.

en: Select the groups to which this user should be unsubscribed.
lt: Pasirinkite grupes nuo kurių šis narys turėtų būt atskirtas.

en: Added node id %id to groups %groups.
lt: Pridėtas mazgas id %id į grupes %groups.

en: Removed node id %id from groups %groups.
lt: Pašalintas mazgas id %id iš grupių %groups.

en: Subscribed user %name to groups %groups.
lt: Patvirtintas narys %name į grupes %groups.

en: Unsubscribed user %name from groups %groups.
lt: Pašalintas narys %id iš grupių %groups.

en: Subscribe to specific content within a group.
lt: Prenumeruoti specifinį turinį grupėje.

en: Number of published posts in a group.
lt: Paskelbtų įrašų kiekis grupėje.

en: List in directory
lt: Sąraše

en: Membership request to the %group group was rejected; the anonymous user may not join a group.
lt: Narystė prašymas grupei %group atmestas; anoniminiai nariai negali prisijungti prie grupės.

en: You are now a member of %group.
lt: Nuo šiol jūs %group grupės narys.

en: URL alias for the top group.
lt: URL pervadinimas top grupei

en: You may <a href="!create">create new content types</a> as needed. Note that you may have multiple types acting as groups and multiple types are allowed as group posts.
lt: Jūs galite <a href="!create">sukurti naują turinio tipą</a> jei reikia. Atminkite, kad galite turėti kelis turinio tipus kurie elgsis kaip grupės ar grupės įrašai.

en: Subscriptions updated.
lt: Prenumerata atnaujinta.
