Open Atrium (6.x-1.7) - en to nl translation catalogue (4263 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: user
nl: gebruiker

en: Pages
nl: Pagina's

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Reset to defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: delete
nl: verwijderen

en: Administer
nl: Beheren

en: Register
nl: Inschrijven

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Value
nl: Waarde

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Private
nl: Afgeschermd

en: content
nl: inhoud

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Groups
nl: Groepen

en: Admin specifies whether or not a group appears in the public listings.
nl: De beheerder bepaalt of een groep al dan niet verschijnt in de publieke lijst.

en: Group
nl: Groep

en: Author
nl: Auteur

en: Closed
nl: Gesloten

en: Invite only
nl: Alleen op uitnodiging

en: Wrong username or password.
nl: Verkeerde gebruikersnaam of wachtwoord.

en: Group specific blocks are only visible on group pages and not on systemwide pages like the home page or admin pages.
nl: Specifieke groep blokken zijn enkel zichtbaar op de groep pagina's en niet op algemene pagina's zoals de home pagina of beheer pagina's.

en: Create group administrator
nl: Maak groepsbeheerder

en: Delete group administrator
nl: Groepsbeheerder verwijderen

en: Send invitation
nl: Uitnodiging versturen

en: Group activity
nl: Groepsactiviteit

en: Administer the suite of Organic groups modules.
nl: Beheer de verzameling van Organic Groups modules

en: Organic groups configuration
nl: Organische groepen configuratie

en: List
nl: Lijst

en: Faces
nl: Gezichten

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Actions
nl: Acties

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Subscription saved.
nl: Inschrijving opgeslagen.

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Email addresses or usernames
nl: E-mailadressen of gebruikersnamen

en: Enter up to %max email addresses or usernames. Separate multiple addresses by commas or new lines. Each person will receive an invitation message from you.
nl: Geef tot %max e-mailadressen of gebruikersnamen. Scheid meerdere adressen met komma's of nieuwe regels. Elke persoon zal een uitnodiging van u ontvangen.

en: Personal message
nl: Persoonlijk bericht

en: Optional. Enter a message which will become part of the invitation email.
nl: Optioneel. Een bericht opstellen dat onderdeel wordt van de uitnodigingse-mail.

en: You may not specify more than %max email addresses or usernames.
nl: Maximaal %max e-mailadressen of gebruikers opgeven.

en: Additional details
nl: Overige gegevens

en: Are you sure you want to join the group %title?
nl: Weet u zeker dat u lid wilt worden van de groep %title?

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Unsubscribe
nl: Uitschrijven

en: List of users
nl: Lijst van gebruikers

en: (approval needed)
nl: (goedkeuring nodig)

en: admin
nl: beheerder

en: Manager
nl: Beheerder

en: Age
nl: Leeftijd

en: Last comment
nl: Laatste reactie

en: Description
nl: Beschrijving

en: No posts in this group.
nl: Geen berichten in deze groep.

en: No public posts in this group.
nl: Geen openbare berichten in deze groep.

en: A brief description for the group details block and the group directory.
nl: Een korte beschrijving voor de groep details blok en de groep folder.

en: Language
nl: Taal

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the group.
nl: Het selecteren van een andere theme zal de weergave van de groep bepalen.

en: Do nothing.
nl: Doe niets.

en: Delete all group posts which don't also belong to another group.
nl: Alle groepsberichten verwijderen die niet in een andere groep voorkomen.

en: Move all group posts to the group listed below.
nl: Verplaats alle groepsberichten naar de hieronder weergegeven groep.

en: Group posts
nl: Groepsberichten

en: Target group
nl: Doelgroep

en: Delete group
nl: Groep verwijderen

en: Public
nl: Publiek

en: Audience
nl: Doelgroep

en: @group: '@title' at @site
nl: @group: '@title' op @site

en: @body
    
    --
    This message was sent by an administrator in the '@group' group at @site. To visit this group, browse to !url_group. To unsubscribe from this group, visit !url_unsubscribe
nl: @body
    
    --
    Dit bericht werd verzonden door de beheerder van de groep '@group' op @site. 
    De groep bezoeken: !url_group. 
    Uitschrijven uit de groep: !url_unsubscribe

en: Invitation to join the group '@group' at @site
nl: Uitnodiging om lid te worden van de groep '@group' op @site

en: You are now an administrator for the group '@group'
nl: U bent nu beheerder van de groep '@group'

en: @username, you are now an administrator for the group '@group'.
    
    You can administer this group by logging in here:
     !group_url
nl: @username, u bent nu beheerder van de groep '@group'.
    
    Om de groep te beheren, logt u hier in:
     !group_url

en: Subscribe to @name.
nl: Inschrijven op @name.

en: Group details
nl: Groepsdetails

en: New groups
nl: Nieuwe groepen

en: Group notifications
nl: Groepsmeldingen

en: more
nl: meer

en: Browse the newest groups.
nl: Doorzoek de nieuwste groepen.

en: Invite friend
nl: Een vriend uitnodigen

en: Create !type
nl: !type aanmaken

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Access control
nl: Toegangscontrole

en: New groups don't appear in the groups directory. Administrators control the directory exclusively.
nl: Nieuwe groepen worden niet in de groep folder getoond. Beheerders beheren de folder exclusief.

en: New groups always appear in the groups directory.
nl: Nieuwe groepen worden altijd in de groep folder getoond.

en: Groups directory control
nl: Groep folder beheer

en: New groups always appear on the registration form.
nl: Nieuwe groepen verschijnen altijd op de registratie pagina.

en: Registration form control
nl: Registratie pagina beheer

en: Audience checkboxes
nl: Checkboxes voor het lezerspubliek

en: Visibility of posts
nl: Zichtbaarheid van berichten

en: Audience required
nl: Lezerspubliek verplicht

en: New content subject
nl: Nieuw onderwerp

en: New content body
nl: Nieuw tekstveld

en: (pending approval)
nl: (wacht op goedkeuring)

en: 1 invitation sent. | @count invitations sent.
nl[0]: 1 uitnodiging verstuurd
nl[1]: @count uitnodigingen verstuurd

en: Show this post in this group. | Show this post in these groups.
nl[0]: Toon het bericht in deze groep
nl[1]: Toon de berichten van deze groepen.

en: administer organic groups
nl: beheer organische groepen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Administration
nl: Beheer

en: Comments
nl: Reacties

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Action
nl: Actie

en: Last updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: On
nl: Aan

en: error
nl: fout

en: Tags
nl: Labels

en: Block title
nl: Bloktitel

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Projects
nl: Projecten

en: Categories
nl: Categorieën

en: Download
nl: Downloaden

en: Version
nl: Versie

en: Go
nl: Filter

en: view
nl: weergeven

en: Overview
nl: Overzicht

en: File
nl: Bestand

en: Tag
nl: Label

en: Login
nl: Inloggen

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: None
nl: Geen

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: default
nl: standaard

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Number
nl: Getal

en: Message
nl: Bericht

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Block settings
nl: Blokinstellingen

en: Comment form
nl: Reactieformulier

en: User contact form
nl: Gebruikerscontactformulier

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Delete configuration
nl: Instelling verwijderen

en: Variable
nl: Variabele

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Help text
nl: Helptekst

en: Admin title
nl: Beheertitel

en: Types
nl: Soorten

en: Hierarchy
nl: Hiërarchie

en: Related terms
nl: Gerelateerde termen

en: Required
nl: Vereist

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Depth
nl: Diepte

en: none
nl: geen

en: Category
nl: Categorie

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Import
nl: Importeren

en: Book
nl: Boek

en: Export
nl: Exporteren

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Description field
nl: Beschrijvingsveld

en: settings
nl: instellingen

en: Back
nl: Terug

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Field
nl: Veld

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: username
nl: gebruikersnaam

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Preset Name
nl: Instellingsnaam

en: Default
nl: Standaard

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Insert
nl: Invoegen

en: Update
nl: Bijwerken

en: Blank
nl: Leeg

en: Top
nl: Bovenaan

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Core
nl: Kern

en: Archive
nl: Archief

en: Clean up
nl: Opruimen

en: Icon
nl: Pictogram

en: Add new
nl: Nieuwe toevoegen

en: Time
nl: Tijd

en: Views
nl: Overzichten

en: Access
nl: Toegang

en: Add
nl: Toevoegen

en: remove
nl: verwijderen

en: View
nl: Weergeven

en: Length
nl: Lengte

en: Format
nl: Formaat

en: Path
nl: Pad

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Vocabularies
nl: Woordenlijsten

en: Code review
nl: Code-inspectie

en: Select code review plugins and modules
nl: Selecteer plugins en modules voor code-inspectie.

en: Reviews
nl: Inspecties

en: apply the checked coding reviews
nl: de gecontroleerde code-inspecties toepassen.

en: No Problems Found
nl: Geen problemen gevonden

en: Could not read the file
nl: Het bestand kon niet worden gelezen

en: please <a href="@report">report</a> this !warning
nl: <a href="@report">Meld</a> alstublieft deze !warning

en: Line @number: !warning
nl: Regel @number: !warning

en: view code review
nl: Code-inspectie bekijken

en: Developer Module that assists with code review and version upgrade
nl: Ontwikkelaarsmodule die ondersteunt bij het uitvoeren van code-inspectie en het updaten naar een nieuwe versie.

en: Converting 4.6.x modules to 4.7.x
nl: 4.6.x modules naar 4.7.x converteren

en: implement !hook_node_info() to create a module which defines node type(s)
nl: Implementeer !hook_node_info() om een module te maken die inhoudstypen definieert.

en: use !node_load($nid) instead of !node_load(array('nid' => $nid))
nl: gebruik !node_load($nid) in plaats van !node_load(array('nid' => $nid))

en: !node_list() became node_get_types and now returns an associative array about node types
nl: !node_list() is gewijzigd in node_get_types en retourneert nu een associatieve array met inhoudstypen.

en: !module_get_node_name() deprecated and now handled by !node_get_base().
nl: !module_get_node_name() is verouderd en wordt nu afgehandeld door !node_get_base().

en: !format_name() was renamed to !theme_username()
nl: !format_name() is hernoemd naar !theme_username()

en: !message_access() was removed, replace with a nice case error message
nl: !message_access() is verwijderd. Vervang deze door een nette case-foutmelding.

en: !conf_url_rewrite() became !custom_url_rewrite()
nl: !conf_url_rewrite() is gewijzigd in !custom_url_rewrite()

en: use !node_delete($nid) instead of !node_delete(array('nid' => $nid))
nl: Gebruik !node_delete($nid) in plaats van !node_delete(array('nid' => $nid))

en: use !file_directory_temp() function instead of variable
nl: Gebruik de functie !file_directory_temp() in plaats van een variabele.

en: use !file_directory_path() function instead of variable
nl: Gebruik de functie !file_directory_path() in plaats van een variabele.

en: !user_mail() is replaced by !drupal_mail()
nl: !user_mail() is vervangen door !drupal_mail()

en: !user_mail_wrapper() changed to !drupal_mail_wrapper()
nl: !user_mail_wrapper() veranderd in !drupal_mail_wrapper()

en: !module_exist() is now !module_exists()
nl: !module_exist() is nu !module_exists()

en: Replace !theme_add_style() with !drupal_add_css()
nl: Vervang !theme_add_style() door !drupal_add_css()

en: Replace !form_render() with !drupal_render()
nl: Vervang !form_render() door !drupal_render()

en: Manage
nl: Beheren

en: Region
nl: Gebied

en: Placeholder tokens
nl: Tokens

en: Display
nl: Weergeven

en: Node type
nl: Node-type

en: results
nl: resultaten

en: search
nl: zoeken

en: Feed URL
nl: Feed-URL

en: never
nl: nooit

en: Event
nl: Evenement

en: Text
nl: Tekst

en: Theme
nl: Thema

en: Layout
nl: Lay-out

en: style
nl: stijl

en: name
nl: naam

en: Rename
nl: Naam wijzigen

en: read more
nl: lees verder

en: Every hour
nl: Ieder uur

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: <none>
nl: -geen-

en: Unassigned
nl: Niet toegekend

en: Assigned
nl: Toegewezen aan

en: Assigned to
nl: Toegewezen aan

en: You are not authorized to access this page.
nl: U heeft geen toegangsrechten voor deze pagina.

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Upload
nl: Uploaden

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Paths
nl: Paden

en: Subscription settings
nl: Instellingen abonnement

en: Autosubscribe
nl: Automatisch inschrijven

en: Notify poster of own posts
nl: Bericht de auteur van zijn eigen berichten

en: Notifies a node poster about their own posts.  Useful principally during testing.  Default is OFF.
nl: Bericht de auteur van zijn eigen berichten. Handig vooral tijdens testen. Standaard is UIT.

en: Set all users to "autosubscribe" by default
nl: Zet alle gebruikers standaard op  "autosubscribe"

en: Subscriptions
nl: Abonnementen

en: Your subscription was activated.
nl: Uw inschrijving is geactiveerd.

en: There are no active content types.
nl: Er zijn geen actieve inhoudstypen.

en: subscribe to content
nl: op inhoud abonneren

en: maintain own subscriptions
nl: eigen abonnementen beheren

en: Mail
nl: E-mail

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: User
nl: Gebruiker

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: action
nl: actie

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Configure
nl: Instellen

en: Check
nl: Controleer

en: Files
nl: Bestanden

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Error
nl: Fout

en: Options
nl: Opties

en: Sent email to %recipient
nl: E-mail is naar %recipient verzonden

en: Unable to send email to %recipient
nl: Het was niet mogelijk om een e-mail naar %recipient te versturen

en: The subject of the message.
nl: Het onderwerp van het bericht.

en: Number of columns
nl: Aantal kolommen

en: Create
nl: Aanmaken

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Include
nl: Insluiten

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Are you sure you want to delete %title?
nl: Weet u zeker dat u %title wilt verwijderen?

en: Expanded
nl: Uitgeklapt

en: Update options
nl: Bijwerkopties

en: All
nl: Alle

en: Default settings
nl: Standaardinstellingen

en: Access log
nl: Toegangslog

en: Active
nl: Actief

en: Done
nl: Gereed

en: Submit @name
nl: @name indienen

en: Access denied
nl: Geen toegang

en: Year
nl: Jaar

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Block
nl: Blok

en: Add block
nl: Blok toevoegen

en: Override title
nl: Titel overschrijven

en: CSS class
nl: CSS-klassen

en: Display links
nl: Links tonen

en: View type
nl: View-type

en: Page
nl: Pagina

en: Pager ID
nl: Paginering-ID

en: View arguments
nl: Bekijk argumenten

en: Override URL
nl: URL overschrijven

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Configuration saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Node links
nl: Node-links

en: Taxonomy terms
nl: Taxonomietermen

en: User picture
nl: Gebruikersafbeelding

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Mission
nl: Missie

en: Site name
nl: Naam van de website

en: Site slogan
nl: Slogan van de website

en: php
nl: PHP

en: Teaser view
nl: Teaser-weergave

en: Added
nl: Toegevoegd

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Off
nl: Uit

en: Available updates
nl: Beschikbare updates

en: Never
nl: Nooit

en: Your changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Up to date
nl: Actueel

en: Header
nl: Kop

en: Left sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Right sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Footer
nl: Voet

en: Input filters
nl: Invoerfilters

en: Sender
nl: Afzender

en: From
nl: Van

en: Aggregator category
nl: Aggregatorcategorie

en: Aggregator feed
nl: Aggregator-feed

en: Feed title
nl: Feed-titel

en: Aggregator item
nl: Aggregator-item

en: Creation date
nl: Aanmaakdatum

en: Custom
nl: Aangepast

en: Roles
nl: Rollen

en: Comment
nl: Reactie

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Input format
nl: Invoerformaat

en: Signature
nl: Ondertekening

en: Location
nl: Locatie

en: Source string
nl: Brontekst

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Revisions
nl: Revisies

en: Log message
nl: Logbericht

en: Poll choices
nl: Enquête-keuzes

en: Session ID
nl: Sessie-ID

en: File ID
nl: Bestand-ID

en: Node revision ID
nl: Noderevisie-ID

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Vocabulary ID
nl: Woordenlijst-ID

en: Vocabulary name
nl: Naam van woordenlijst

en: Term ID
nl: Term-ID

en: Term name
nl: Termnaam

en: User role
nl: Gebruikersrol

en: E-mail address
nl: E-mailadres

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Last login
nl: Laatste login

en: Content field
nl: Inhoudsveld

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Field type
nl: Veldtype

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Fields
nl: Velden

en: Widget type
nl: Widgettype

en: Contains
nl: Bevat

en: Does not contain
nl: Bevat niet

en: Is less than
nl: Is kleiner dan

en: Is less than or equal to
nl: Is kleiner dan of gelijk aan

en: Is equal to
nl: Is gelijk aan

en: Is greater than or equal to
nl: Is groter dan of gelijk aan

en: Is greater than
nl: Is groter dan

en: Is not equal to
nl: Is niet gelijk aan

en: Count
nl: Aantal

en: Overridden
nl: Overschreven

en: Conditions
nl: Voorwaarden

en: Number of rows
nl: Aantal rijen

en: Mode
nl: Modus

en: Normal
nl: Normaal

en: blocked
nl: geblokkeerd

en: active
nl: actief

en: N/A
nl: n.v.t.

en: OPML feed
nl: OPML-feed

en: %time ago
nl: %time geleden

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Delete all
nl: Alles verwijderen

en: Full view
nl: Volledige weergave

en: Sort order
nl: Sorteervolgorde

en: Up
nl: Omhoog

en: Performance
nl: Prestaties

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: This field is required.
nl: Dit veld is verplicht.

en: Line
nl: Lijn

en: Scale
nl: Schalen

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Sortable
nl: Sorteerbaar

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Month
nl: Maand

en: Prev
nl: Vorige

en: System
nl: Systeem

en: Domain
nl: Domein

en: Amount
nl: Bedrag

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Current
nl: Huidige

en: Address
nl: Adres

en: State
nl: Toestand

en: Terms
nl: Termen

en: Send
nl: Versturen

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: OR
nl: OF

en: security
nl: veiligheid

en: Members
nl: Leden

en: Transliteration
nl: Transliteratie

en: General
nl: Algemeen

en: Directory
nl: Map

en: Calendar
nl: Kalender

en: Getting started
nl: Hoe te beginnen

en: Colors
nl: Kleuren

en: Method
nl: Methode

en: OG: Posts in current group
nl: OG: berichten in huidige groep

en: My groups
nl: Mijn groepen

en: Africa/Algiers
nl: Afrika/Algiers

en: Africa/Asmera
nl: Afrika/Asmara

en: Africa/Bangui
nl: Afrika/Bangui

en: Africa/Blantyre
nl: Afrika/Blantyre

en: Africa/Brazzaville
nl: Afrika/Brazzaville

en: Africa/Bujumbura
nl: Afrika/Bujumbura

en: Africa/Cairo
nl: Afrika/Caïro

en: Africa/Ceuta
nl: Afrika/Ceuta

en: Africa/Dar_es_Salaam
nl: Afrika/Dar es Salaam

en: Africa/Djibouti
nl: Afrika/Djibouti

en: Africa/Douala
nl: Afrika/Douala

en: Africa/Gaborone
nl: Afrika/Gaborone

en: Africa/Harare
nl: Afrika/Harare

en: Africa/Johannesburg
nl: Afrika/Johannesburg

en: Africa/Kampala
nl: Afrika/Kampala

en: Africa/Khartoum
nl: Afrika/Khartoum

en: Africa/Kigali
nl: Afrika/Kigali

en: Africa/Kinshasa
nl: Afrika/Kinshasa

en: Africa/Lagos
nl: Afrika/Lagos

en: Africa/Libreville
nl: Afrika/Libreville

en: Africa/Luanda
nl: Afrika/Luanda

en: Africa/Lubumbashi
nl: Afrika/Lubumbashi

en: Africa/Lusaka
nl: Afrika/Lusaka

en: Africa/Malabo
nl: Afrika/Malabo

en: Africa/Maputo
nl: Afrika/Maputo

en: Africa/Maseru
nl: Afrika/Maseru

en: Africa/Mbabane
nl: Afrika/Mbabane

en: Africa/Mogadishu
nl: Afrika/Mogadishu

en: Africa/Nairobi
nl: Afrika/Nairobi

en: Africa/Ndjamena
nl: Afrika/Ndjamena

en: Africa/Niamey
nl: Afrika/Niamey

en: Africa/Porto-Novo
nl: Afrika/Porto-Novo

en: Africa/Tripoli
nl: Afrika/Tripoli

en: Africa/Tunis
nl: Afrika/Tunis

en: Africa/Windhoek
nl: Afrika/Windhoek

en: America/Adak
nl: Amerika/Adak

en: America/Anchorage
nl: Amerika/Anchorage

en: America/Anguilla
nl: Amerika/Anguilla

en: America/Antigua
nl: Amerika/Antigua

en: America/Araguaina
nl: Amerika/Araguaina

en: America/Aruba
nl: Amerika/Aruba

en: America/Asuncion
nl: Amerika/Asuncion

en: America/Atka
nl: Amerika/Atka

en: America/Barbados
nl: Amerika/Barbados

en: America/Belem
nl: Amerika/Belem

en: America/Belize
nl: Amerika/Belize

en: America/Boa_Vista
nl: Amerika/Boa Vista

en: America/Bogota
nl: Amerika/Bogota

en: America/Boise
nl: Amerika/Boise

en: America/Buenos_Aires
nl: Amerika/Buenos Aires

en: America/Cambridge_Bay
nl: Amerika/Cambridge Bay

en: America/Cancun
nl: Amerika/Cancun

en: America/Caracas
nl: Amerika/Caracas

en: America/Catamarca
nl: Amerika/Catamarca

en: America/Cayenne
nl: Amerika/Cayenne

en: America/Cayman
nl: Amerika/Cayman

en: America/Chicago
nl: Amerika/Chicago

en: America/Chihuahua
nl: Amerika/Chihuahua

en: America/Cordoba
nl: Amerika/Cordoba

en: America/Costa_Rica
nl: Amerika/Costa Rica

en: America/Cuiaba
nl: Amerika/Cuiaba

en: America/Curacao
nl: Amerika/Curaçao

en: America/Dawson
nl: Amerika/Dawson

en: America/Dawson_Creek
nl: Amerika/Dawson Creek

en: America/Denver
nl: Amerika/Denver

en: America/Detroit
nl: Amerika/Detroit

en: America/Dominica
nl: Amerika/Dominica

en: America/Edmonton
nl: Amerika/Edmonton

en: America/Eirunepe
nl: Amerika/Eirunepe

en: America/El_Salvador
nl: Amerika/El Salvador

en: America/Ensenada
nl: Amerika/Enseneda

en: America/Fort_Wayne
nl: Amerika/Fort Wayne

en: America/Fortaleza
nl: Amerika/Fortaleza

en: America/Glace_Bay
nl: Amerika/Glace Bay

en: America/Godthab
nl: Amerika/Godthab

en: America/Goose_Bay
nl: Amerika/Goose Bay

en: America/Grand_Turk
nl: Amerika/Grand Turk

en: America/Grenada
nl: Amerika/Grenada

en: America/Guadeloupe
nl: Amerika/Guadeloupe

en: America/Guatemala
nl: Amerika/Guatemala

en: America/Guayaquil
nl: Amerika/Guayaquil

en: America/Guyana
nl: Amerika/Guyana

en: America/Halifax
nl: Amerika/Halifax

en: America/Havana
nl: Amerika/Havana

en: America/Hermosillo
nl: Amerika/Hermosillo

en: America/Indiana/Indianapolis
nl: Amerika/Indiana/Indianapolis

en: America/Indiana/Knox
nl: Amerika/Indiana/Knox

en: America/Indiana/Marengo
nl: Amerika/Indiana/Marengo

en: America/Indiana/Vevay
nl: Amerika/Indiana/Vevay

en: America/Indianapolis
nl: Amerika/Indianapolis

en: America/Inuvik
nl: Amerika/Inuvik

en: America/Iqaluit
nl: Amerika/Iqaluit

en: America/Jamaica
nl: Amerika/Jamaica

en: America/Jujuy
nl: Amerika/Jujuy

en: America/Juneau
nl: Amerika/Juneau

en: America/Kentucky/Louisville
nl: Amerika/Kentucky/Louisville

en: America/Kentucky/Monticello
nl: Amerika/Kentucky/Monticello

en: America/Knox_IN
nl: Amerika/Knox IN

en: America/La_Paz
nl: Amerika/La Paz

en: America/Lima
nl: Amerika/Lima

en: America/Los_Angeles
nl: Amerika/Los Angeles

en: America/Louisville
nl: Amerika/Louisville

en: America/Maceio
nl: Amerika/Maceio

en: America/Managua
nl: Amerika/Managua

en: America/Manaus
nl: Amerika/Manaus

en: America/Martinique
nl: Amerika/Martinique

en: America/Mazatlan
nl: Amerika/Mazatlan

en: America/Mendoza
nl: Amerika/Mendoza

en: America/Menominee
nl: Amerika/Menominee

en: America/Merida
nl: Amerika/Merida

en: America/Mexico_City
nl: Amerika/Mexico-stad

en: America/Miquelon
nl: Amerika/Miquelon

en: America/Monterrey
nl: Amerika/Monterrey

en: America/Montevideo
nl: Amerika/Montevideo

en: America/Montreal
nl: Amerika/Montreal

en: America/Montserrat
nl: Amerika/Montserrat

en: America/Nassau
nl: Amerika/Nassau

en: America/New_York
nl: Amerika/New York

en: America/Nipigon
nl: Amerika/Nipigon

en: America/Nome
nl: Amerika/Nome

en: America/Noronha
nl: Amerika/Noronha

en: America/Panama
nl: Amerika/Panama

en: America/Pangnirtung
nl: Amerika/Pangnirtung

en: America/Paramaribo
nl: Amerika/Paramaribo

en: America/Phoenix
nl: Amerika/Phoenix

en: America/Port-au-Prince
nl: Amerika/Port-au-Prince

en: America/Port_of_Spain
nl: Amerika/Port of Spain

en: America/Porto_Acre
nl: Amerika/Porto Acre

en: America/Porto_Velho
nl: Amerika Porto Velho

en: America/Puerto_Rico
nl: Amerika/Puero Rico

en: America/Rainy_River
nl: Amerika/Rainy River

en: America/Rankin_Inlet
nl: Amerika/Rankin Inlet

en: America/Recife
nl: Amerika/Recife

en: America/Regina
nl: Amerika/Regina

en: America/Rio_Branco
nl: Amerika/Rio Branco

en: America/Rosario
nl: Amerika/Rosario

en: America/Santiago
nl: Amerika/Santiago

en: America/Santo_Domingo
nl: Amerika/Santo Domingo

en: America/Sao_Paulo
nl: Amerika/Sau_Paulo

en: America/Scoresbysund
nl: Amerika/Scoresbysund

en: America/Shiprock
nl: Amerika/Shiprock

en: America/St_Johns
nl: Amerika/St Johns

en: America/St_Kitts
nl: Amerika/St Kitts

en: America/St_Lucia
nl: Amerika/St Lucia

en: America/St_Thomas
nl: Amerika/St Thomas

en: America/St_Vincent
nl: Amerika/St Vincent

en: America/Swift_Current
nl: Amerika/Swift Current

en: America/Tegucigalpa
nl: Amerika/Tegucigalpa

en: America/Thule
nl: Amerika/Thule

en: America/Thunder_Bay
nl: Amerika/Thunder Bay

en: America/Tijuana
nl: Amerika/Tijuana

en: America/Tortola
nl: Amerika/Tortola

en: America/Vancouver
nl: Amerika/Vancouver

en: America/Virgin
nl: Amerika/Virgin

en: America/Whitehorse
nl: Amerika/Whitehorse

en: America/Winnipeg
nl: Amerika/Winnipeg

en: America/Yakutat
nl: Amerika/Yakutat

en: America/Yellowknife
nl: Amerika/Yellowknife

en: Antarctica/South_Pole
nl: Antarctica/Zuidpool

en: Arctic/Longyearbyen
nl: Antarctica/Longyearbyen

en: Asia/Aden
nl: Azië/Aden

en: Asia/Almaty
nl: Azië/Almaty

en: Asia/Amman
nl: Azië/Amman

en: Asia/Anadyr
nl: Azië/Anadyr

en: Asia/Aqtau
nl: Azïe/Aqtau

en: Asia/Aqtobe
nl: Azië/Aqtobe

en: Asia/Ashgabat
nl: Azië/Ashgabat

en: Asia/Ashkhabad
nl: Azië/Ashkhabad

en: Asia/Baghdad
nl: Azïe/Bagdad

en: Asia/Bahrain
nl: Azië/Bahrein

en: Asia/Baku
nl: Azië/Bakoe

en: Asia/Bangkok
nl: Azië/Bangkok

en: Asia/Beirut
nl: Azië/Beiroet

en: Asia/Bishkek
nl: Azië/Bisjkek

en: Asia/Brunei
nl: Azië/Brunei

en: Asia/Calcutta
nl: Azië/Calcutta

en: Asia/Chungking
nl: Azië/Chungking

en: Asia/Colombo
nl: Azië/Colombo

en: Asia/Dacca
nl: Azië/Dacca

en: Asia/Damascus
nl: Azië/Damascus

en: Asia/Dhaka
nl: Azië/Dhaka

en: Asia/Dili
nl: Azië/Dili

en: Asia/Dubai
nl: Azië/Dubai

en: Asia/Dushanbe
nl: Azië/Doesjanbe

en: Asia/Gaza
nl: Azië/Gaza

en: Asia/Harbin
nl: Azië/Harbin

en: Asia/Hong_Kong
nl: Azië/Hongkong

en: Asia/Hovd
nl: Azië/Hovd

en: Asia/Irkutsk
nl: Azië/Irkoetsk

en: Asia/Istanbul
nl: Azië/Istanboel

en: Asia/Jakarta
nl: Azië/Jakarta

en: Asia/Jayapura
nl: Azië/Jayapura

en: Asia/Jerusalem
nl: Azië/Jeruzalem

en: Asia/Kabul
nl: Azië/Kaboel

en: Asia/Kamchatka
nl: Azië/Kamtsjatka

en: Asia/Karachi
nl: Azië/Karachi

en: Asia/Kashgar
nl: Azië/Kashgar

en: Asia/Katmandu
nl: Azië/Kathmandu

en: Asia/Krasnoyarsk
nl: Azië/Krasnojarsk

en: Asia/Kuala_Lumpur
nl: Azië/Kuala Lumpur

en: Asia/Kuching
nl: Azië/Kuching

en: Asia/Kuwait
nl: Azië/Koeweit

en: Asia/Macao
nl: Azië/Macao

en: Asia/Magadan
nl: Azië/Magadan

en: Asia/Manila
nl: Azië/Manila

en: Asia/Muscat
nl: Azië/Masqat

en: Asia/Nicosia
nl: Azië/Nicosia

en: Asia/Novosibirsk
nl: Azië/Novosibirsk

en: Asia/Omsk
nl: Azië/Omsk

en: Asia/Phnom_Penh
nl: Azië/Phnom-Penh

en: Asia/Pyongyang
nl: Azië/Pyongyang

en: Asia/Qatar
nl: Azië/Katar

en: Asia/Rangoon
nl: Azië/Rangoon

en: Asia/Riyadh
nl: Azië/Riyad

en: Asia/Riyadh87
nl: Azië/Riyad87

en: Asia/Riyadh88
nl: Azië/Riyad88

en: Asia/Riyadh89
nl: Azië/Riyad89

en: Asia/Saigon
nl: Azië/Saigon

en: Asia/Samarkand
nl: Azië/Samarkand

en: Asia/Seoul
nl: Azië/Seoel

en: Asia/Shanghai
nl: Azië/Shanghai

en: Asia/Singapore
nl: Azië/Singapore

en: Asia/Taipei
nl: Azië/Taipei

en: Asia/Tashkent
nl: Azië/Tasjkent

en: Asia/Tbilisi
nl: Azië/Tbilisi

en: Asia/Tehran
nl: Azië/Teheran

en: Asia/Tel_Aviv
nl: Azië/Tel Aviv

en: Asia/Thimbu
nl: Azië/Thimbu

en: Asia/Thimphu
nl: Azië/Thimphu

en: Asia/Tokyo
nl: Azië/Tokio

en: Asia/Ujung_Pandang
nl: Azië/Makassar

en: Asia/Ulaanbaatar
nl: Azië/Ulaanbaatar

en: Asia/Ulan_Bator
nl: Azië/Ulaanbaatar

en: Asia/Urumqi
nl: Azië/Ürümqi

en: Asia/Vientiane
nl: Azië/Vientiane

en: Asia/Vladivostok
nl: Azië/Vladivostok

en: Asia/Yakutsk
nl: Azië/Jakoetsk

en: Asia/Yekaterinburg
nl: Azië/Jekaterinenburg

en: Asia/Yerevan
nl: Azië/Jerevan

en: Atlantic/Azores
nl: Atlantisch/Azoren

en: Atlantic/Bermuda
nl: Atlantisch/Bermuda

en: Atlantic/Canary
nl: Atlantisch/Canarische Eilanden

en: Atlantic/Cape_Verde
nl: Atlantisch/Kaapverdië

en: Atlantic/Faeroe
nl: Atlantisch/Faeröer

en: Atlantic/Jan_Mayen
nl: Atlantisch/Jan Mayen

en: Atlantic/Madeira
nl: Atlantisch/Madeira

en: Atlantic/South_Georgia
nl: Atlantisch/Zuid-Georgia

en: Atlantic/Stanley
nl: Atlantisch/Stanley

en: Australia/ACT
nl: Australië/ACT

en: Australia/Adelaide
nl: Australië/Adelaide

en: Australia/Brisbane
nl: Australië/Brisbane

en: Australia/Broken_Hill
nl: Australië/Broken_Hill

en: Australia/Canberra
nl: Australië/Canberra

en: Australia/Darwin
nl: Australië/Darwin

en: Australia/Hobart
nl: Australië/Hobart

en: Australia/LHI
nl: Australië/LHI

en: Australia/Lindeman
nl: Australië/Lindeman

en: Australia/Lord_Howe
nl: Australië/Lord_Howe

en: Australia/Melbourne
nl: Australië/Melbourne

en: Australia/NSW
nl: Australië/NSW

en: Australia/North
nl: Australië/Noord

en: Australia/Perth
nl: Australië/Perth

en: Australia/Queensland
nl: Australië/Queensland

en: Australia/South
nl: Australië/Zuid

en: Australia/Sydney
nl: Australië/Sydney

en: Australia/Tasmania
nl: Australië/Tasmanië

en: Australia/Victoria
nl: Australië/Victoria

en: Australia/West
nl: Australië/West

en: Australia/Yancowinna
nl: Australië/Yancowinna

en: Europe/Amsterdam
nl: Europa/Amsterdam

en: Europe/Andorra
nl: Europa/Andorra

en: Europe/Athens
nl: Europa/Athene

en: Europe/Belfast
nl: Europa/Belfast

en: Europe/Belgrade
nl: Europa/Belgrado

en: Europe/Berlin
nl: Europa/Berlijn

en: Europe/Bratislava
nl: Europa/Bratislava

en: Europe/Brussels
nl: Europa/Brussel

en: Europe/Bucharest
nl: Europa/Boekarest

en: Europe/Budapest
nl: Europa/Boedapest

en: Europe/Chisinau
nl: Europa/Chisinau

en: Europe/Copenhagen
nl: Europa/Kopenhagen

en: Europe/Dublin
nl: Europa/Dublin

en: Europe/Gibraltar
nl: Europa/Gibraltar

en: Europe/Helsinki
nl: Europa/Helsinki

en: Europe/Istanbul
nl: Europa/Istanboel

en: Europe/Kaliningrad
nl: Europa/Kaliningrad

en: Europe/Kiev
nl: Europa/Kiev

en: Europe/Lisbon
nl: Europ/Lissabon

en: Europe/Ljubljana
nl: Europa/Ljubljana

en: Europe/London
nl: Europa/Londen

en: Europe/Luxembourg
nl: Europa/Luxemburg

en: Europe/Madrid
nl: Europa/Madrid

en: Europe/Malta
nl: Europa/Malta

en: Europe/Minsk
nl: Europa/Minsk

en: Europe/Monaco
nl: Europa/Monaco

en: Europe/Moscow
nl: Europa/Moskou

en: Europe/Nicosia
nl: Europa/Nicosia

en: Europe/Oslo
nl: Europa/Oslo

en: Europe/Paris
nl: Europa/Paris

en: Europe/Prague
nl: Europa/Praag

en: Europe/Riga
nl: Europa/Riga

en: Europe/Rome
nl: Europa/Rome

en: Europe/Samara
nl: Europa/Samara

en: Europe/San_Marino
nl: Europa/San Marino

en: Europe/Sarajevo
nl: Europa/Sarajevo

en: Europe/Simferopol
nl: Europa/Simferopol

en: Europe/Skopje
nl: Europa/Skopje

en: Europe/Sofia
nl: Europa/Sofia

en: Europe/Stockholm
nl: Europa/Stockholm

en: Europe/Tallinn
nl: Europa/Tallinn

en: Europe/Tirane
nl: Europa/Tirana

en: Europe/Tiraspol
nl: Europa/Tiraspol

en: Europe/Uzhgorod
nl: Europa/Oezjhorod

en: Europe/Vaduz
nl: Europa/Vaduz

en: Europe/Vatican
nl: Europa/Vaticaanstad

en: Europe/Vienna
nl: Europa/Wenen

en: Europe/Vilnius
nl: Europa/Vilnius

en: Europe/Warsaw
nl: Europa/Warschau

en: Europe/Zagreb
nl: Europa/Zagreb

en: Europe/Zaporozhye
nl: Europa/Zaporizja

en: Europe/Zurich
nl: Europa/Zürich

en: Indian/Antananarivo
nl: Indisch/Antananarivo

en: Indian/Chagos
nl: Indisch/Chagos

en: Indian/Christmas
nl: Indisch/Kersteiland

en: Indian/Cocos
nl: Indisch/Cocos

en: Indian/Comoro
nl: Indisch/Comoren

en: Indian/Kerguelen
nl: Indisch/Kerguelen

en: Indian/Mahe
nl: Indisch/Mahé

en: Indian/Maldives
nl: Indisch/Malediven

en: Indian/Mauritius
nl: Indisch/Mauritius

en: Indian/Mayotte
nl: Indisch/Mayotte

en: Indian/Reunion
nl: Indisch/Réunion

en: Day
nl: Dag

en: Table
nl: Tabel

en: Events
nl: Evenementen

en: here
nl: hier

en: Upcoming events
nl: Komende activiteiten

en: Now
nl: Nu

en: All views
nl: Alle weergaven

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: Base
nl: Basis

en: The name of the menu the node belongs to.
nl: De naam van het menu waartoe de node behoort.

en: Security
nl: Beveiliging

en: !time ago
nl: !time geleden

en: Other
nl: Andere

en: Align
nl: Uitlijning

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Basic
nl: Basis

en: Repeat
nl: Herhalen

en: access content
nl: toegang tot inhoud

en: List type
nl: Lijsttype

en: Role
nl: Rol

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Messaging
nl: Berichtgeving

en: Targets
nl: Doelen

en: User login
nl: Gebruikerslogin

en: Log in
nl: Inloggen

en: Destination
nl: Bestemming

en: String
nl: Tekenreeks

en: Case
nl: Hoofdlettergebruik

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Referrer
nl: Doorverwijzer

en: Exists
nl: Bestaat

en: Default front page
nl: Standaardvoorpagina

en: Both
nl: Beide

en: Last
nl: Laatste

en: Filtered text (user selects input format)
nl: Gefilterde tekst (gebruiker geeft invoerformaat op)

en: Text processing
nl: Tekstverwerking

en: Maximum length
nl: Maximumlengte

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
nl: De maximumlengte van het veld in karakters. Laat leeg voor ongelimiteerde grootte.

en: Rows
nl: Rijen

en: Create content
nl: Inhoud aanmaken

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: <All>
nl: -Allemaal-

en: As Time Ago
nl: Als tijd geleden

en: access all views
nl: toegang tot alle Views

en: Views are customized lists of content on your system; they are highly configurable and give you control over how lists of content are presented.
nl: Views zijn op maat gemaakte lijsten van content op de website; ze zijn configureerbaar en geven controle over hoe de lijst van inhoud wordt weergegeven.

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Override
nl: Overschrijven

en: Clone
nl: Dupliceren

en: Existing Views
nl: Bestaande overzichten

en: Default Views
nl: Standaardoverzichten

en: Summary, sorted ascending
nl: Samenvatting, oplopend gesorteerd

en: Summary, sorted descending
nl: Samenvatting, aflopend gesorteerd

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Text to display at the top of the view. May contain an explanation or links or whatever you like. Optional.
nl: De tekst die bovenaan de view wordt weergegeven. Optioneel.

en: Normal menu item
nl: Normaal menu-item

en: Empty text
nl: Lege tekst

en: Expose
nl: Geef weer voor bezoekers

en: Down
nl: Omlaag

en: Wildcard
nl: Joker

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Optional
nl: Optioneel

en: Order
nl: Volgorde

en: Add criteria
nl: Criteria toevoegen

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
nl: Naam van het overzicht mag letters, cijfers of onderstrepingstekens bevatten.

en: administer views
nl: views beheren

en: Views UI
nl: Views-UI

en: Recent comments
nl: Recente reacties

en: Random
nl: Willekeurig

en: Uncategorized
nl: Zonder categorie

en: Position
nl: Positie

en: Basic settings
nl: Basisinstellingen

en: Last checked
nl: Laatst gecontroleerd

en: Profile
nl: Profiel

en: Found
nl: Gevonden

en: Close
nl: Sluiten

en: Term description
nl: Omschrijving van term

en: Edit group
nl: Groep bewerken

en: fields
nl: velden

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Private message
nl: Privébericht

en: Operation
nl: Bewerking

en: reply
nl: beantwoorden

en: Original
nl: Origineel

en: Threshold
nl: Drempelwaarde

en: Function
nl: Functie

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Additional
nl: Extra

en: Collapsible
nl: Inklapbaar

en: Collapsed
nl: Ingeklapt

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Folder
nl: Map

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: Updated date
nl: Wijzigingsdatum

en: Default language
nl: Standaardtaal

en: Rules
nl: Regels

en: Confirm your subscription
nl: Bevestig uw inschrijving

en: Add user
nl: Gebruiker toevoegen

en: SMTP Authentication
nl: SMTP Authenticatie

en: Regular expression
nl: Reguliere expressie

en: Size of textfield
nl: Lengte van het tekstveld

en: Authoring information
nl: Auteursinformatie

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: File attachments
nl: Bestandsbijlagen

en: Approved
nl: Goedgekeurd

en: create
nl: aanmaken

en: Imagecache preset
nl: Imagecache instelling

en: Show
nl: Weergeven

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Geef één pagina per regel op, als Drupal-paden. Het '*'-teken is een wildcard. Voorbeeldpaden zijn '%blog' voor de blog-pagina en '%blog-wildcard' voor elke persoonlijke blog. '%front' is de voorpagina.

en: Other queries
nl: Andere queries

en: Key
nl: Sleutel

en: Link to node
nl: Link naar node

en: Change
nl: Wijzigen

en: Messages
nl: Berichten

en: Edit term
nl: Term bewerken

en: Switch
nl: Omschakelen

en: Week of @date
nl: Week van @date

en: Calendar iCal
nl: iCal Kalender

en: Are you sure you want to delete these items?
nl: Weet u zeker dat u deze items wilt verwijderen?

en: Delimiter
nl: Scheidingsteken

en: ago
nl: geleden

en: Could not retrieve title from feed.
nl: Kan de titel van de feed niet lezen.

en: Sources
nl: Bronnen

en: Clear
nl: Wissen

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: No items selected.
nl: Geen items geselecteerd.

en: The update has been performed.
nl: De update is uitgevoerd.

en: Node title
nl: Node-titel

en: update
nl: bijwerken

en: View user profile.
nl: Gebruikersprofiel weergeven.

en: Full text
nl: Volledige tekst

en: Feed settings
nl: Feedinstellingen

en: administer feeds
nl: feeds beheren

en: Source
nl: Bron

en: Date/Time
nl: Datum/tijd

en: No groups found.
nl: Geen groepen gevonden.

en: Refine
nl: Verfijnen

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Your search yielded no results
nl: De zoekopdracht heeft geen resultaten opgeleverd

en: Token actions
nl: Token-acties

en: Front page
nl: Voorpagina

en: Replacement value
nl: Vervangende waarde

en: unlimited
nl: ongelimiteerd

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Invite
nl: Uitnodigen

en: Display name
nl: Naam voor weergave

en: Languages
nl: Talen

en: Allowed values list
nl: Lijst met toegestane waardes

en: Available tokens
nl: Beschikbare tokens

en: Activity
nl: Activiteit

en: Publishing options
nl: Publicatie-opties

en: First
nl: Eerste

en: Limit
nl: Limiet

en: Configure block
nl: Blok instellen

en: NO
nl: NEE

en: YES
nl: JA

en: Site's time zone
nl: De tijdzone van de website

en: Date's time zone
nl: De tijdzone van de datum

en: No time zone conversion
nl: Geen tijdzoneconversie

en: timezone
nl: tijdzone

en: Hour
nl: Uur

en: Minute
nl: Minuut

en: Second
nl: Seconde

en: Select List
nl: Selectielijst

en: Years back and forward must be in the format -9:+9.
nl: Jaren terug en vooruit moeten in het volgende formaat: -9:+9.

en: Site default
nl: Website standaard

en: Years back and forward
nl: Jaren terug en verder

en: Input Type
nl: Invoertype

en: Select list
nl: Selectielijst

en: Text field
nl: Tekstveld

en: Dates without hours granularity must not use any timezone handling.
nl: Datums zonder uurprecisie kunnen geen tijdzone-afhandeling gebruiken.

en: To Date
nl: Einddatum

en: Granularity
nl: Nauwkeurigheid

en: Default Display
nl: Standaardweergave

en: Time zone handling
nl: Tijdzone-verwerking

en: Long
nl: Lang

en: Short
nl: Kort

en: To date
nl: Einddatum

en: From date
nl: Begindatum

en: ongoing
nl: lopend

en: Target type
nl: Doeltype

en: Source type
nl: Brontype

en: body
nl: berichttekst

en: Date field
nl: Datumveld

en: Url field
nl: URL-veld

en: Location field
nl: Locatieveld

en: Uid field
nl: Uid-veld

en: !type Fields
nl: !type velden

en: Date API
nl: Datum-API

en: Moderated
nl: Gemodereerd

en: Posts
nl: Berichten

en: Mission statement
nl: Missie-statement

en: Group manager
nl: Groepsbeheerder

en: Organic groups access control
nl: Organic groups-toegangscontrole

en: Alignment
nl: Uitlijnen

en: Randomize
nl: Willekeurig

en: Link label
nl: Linklabel

en: AND
nl: EN

en: Fixed
nl: Opgelost

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Greater than
nl: Groter dan

en: Equal to
nl: Gelijk aan

en: Less than
nl: Kleiner dan

en: Replacement patterns for @name
nl: Vervangpatronen voor @name

en: PHP code
nl: PHP-code

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Days
nl: Dagen

en: Select a user
nl: Een gebruiker selecteren

en: You must select a user.
nl: Selecteer een gebruiker.

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Open in new window
nl: Open in nieuw venster

en: Code filter
nl: Codefilter

en: Code Filter
nl: Codefilter

en: Provides tags for automatically escaping and formatting large pieces of code.
nl: Biedt tags voor het automatisch escapen en formatten van grote hoeveelheden code.

en: Display fields
nl: Velden weergeven

en: Immediately
nl: Onmiddellijk

en: State name
nl: Statusnaam

en: Autocomplete taxonomy
nl: Taxonomie automatisch aanvullen

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Date formats
nl: Datumnotaties

en: Hours
nl: Uren

en: Are you sure you want to delete the block %name?
nl: Weet u zeker dat u het blok %name wilt verwijderen?

en: Current status
nl: Huidige status

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: warning
nl: waarschuwing

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Changes made to the attachments are not permanent until you save this post.
nl: Aangebrachte wijzigingen aan de bijlagen worden pas bewaard wanneer u dit bericht opslaat.

en: Attachments on comments
nl: Bijlagen bij reacties

en: Comment upload
nl: Reactie upload

en: Deleting
nl: Bezig met verwijderen

en: Do it!
nl: Doe het!

en: or
nl: of

en: Results
nl: Resultaten

en: Poll settings
nl: Peilingsinstellingen

en: Convert
nl: Converteren

en: Parent term
nl: Bovenliggende term

en: All blogs
nl: Alle blogs

en: Style
nl: Stijl

en: This action can not be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Other groups
nl: Andere groepen

en: view revisions
nl: revisies bekijken

en: Revisions for %title
nl: Revisies van %title

en: !date by !username
nl: !date door !username

en: revert
nl: terugzetten

en: Show diff
nl: Diff weergeven

en: Revision
nl: Revisie

en: current revision
nl: huidige revisie

en: Select different revisions to compare.
nl: Selecteer verschillende revisies om te vergelijken.

en: next diff >
nl: volgende diff >

en: < previous diff
nl: < vorige diff

en: Current revision:
nl: Huidige revisie:

en: Revision of !new_date:
nl: Revisie van !new_date:

en: Changes to %name
nl: Wijzigingen in %name

en: No visible changes
nl: Geen zichtbare verschillen

en: Show difference between node revisions.
nl: Verschillen tussen node-revisies weergeven.

en: %table.%field: no %engine type for Schema type %type.
nl: %table.%field: geen %engine type voor Schema type %type.

en: %table.%column is type %type but its default %default is PHP type %phptype
nl: %table.%column heeft type %type, maar de standaardwaarde %default heeft in PHP type %phptype

en: %table.%column is type %type and may not have a default value
nl: %table.%column heeft type %type en mag geen standaardwaarde hebben

en: %table.%column is part of the primary key but is not specified to be 'not null'.
nl: %table.%column maakt deel uit van de primaire sleutel maar is niet gespecifieerd als 'not null'.

en: Type[:Size]
nl: Type[:Grootte]

en: Field {!table}.@field has no description.
nl: Veld {!table}.@field heeft geen beschrijving.

en: Table {!table} has no description.
nl: Tabel {!table} heeft geen beschrijving.

en: Match
nl: Overeenkomst

en: Mismatch
nl: Verschillend

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: The Schema comparison report shows:
nl: Het Schema vergelijkingsrapport toont:

en: Database schema
nl: Databaseinformatie

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Your settings have been saved.
nl: Uw instellingen zijn opgeslagen.

en: Last modified
nl: Laatst gewijzigd

en: Membership
nl: Lidmaatschap

en: All content types
nl: Alle inhoudstypes

en: Reversed
nl: Omgekeerd

en: Flexible
nl: Flexibel

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Reverse
nl: Omkeren

en: create
nl: aanmaken

en: Testing
nl: Tests

en: Thousands separator
nl: Scheidingsteken voor duizendtallen

en: Line %lineno
nl: Regel %lineno

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: method
nl: methode

en: Theme settings
nl: Thema-instellingen

en: %type settings
nl: %type-instellingen

en: Not published
nl: Niet gepubliceerd

en: Menu settings
nl: Menu-instellingen

en: Color scheme
nl: Kleurenschema

en: Attach new file
nl: Een nieuw bestand bijvoegen

en: Attach
nl: Bijvoegen

en: edit own
nl: eigen wijzigen

en: edit
nl: bewerk

en: Unformatted
nl: Onopgemaakt

en: Path to the "convert" binary
nl: Pad naar de conversiebibliotheek

en: Formats
nl: Formaten

en: @type: deleted %title.
nl: @type: %title verwijderd.

en: RSS Feed
nl: RSS-feed

en: New comments
nl: Nieuwe reacties

en: New
nl: Nieuwe

en: Enter username
nl: Gebruikersnaam invoeren

en: Username not found
nl: Gebruikersnaam niet gevonden

en: User page
nl: Profielpagina

en: Top left
nl: Linksboven

en: Top right
nl: Rechtsboven

en: Bottom right
nl: Rechtsonder

en: Bottom left
nl: Linksonder

en: Relationships
nl: Relaties

en: Plural
nl: Meervoud

en: Relationship
nl: Relatie

en: relationships
nl: relaties

en: image
nl: afbeelding

en: Basic information
nl: Basisinformatie

en: Sort criteria
nl: Sorteercriteria

en: Base path
nl: Basispad

en: Display style
nl: Weergavestijl

en: <Hidden>
nl: -Verborgen-

en: The primary identifier for a node.
nl: De primaire identificatie van een node.

en: Parent menu item
nl: Bovenliggend menu-item

en: Themes
nl: Thema's

en: Translations
nl: Vertalingen

en: JPEG quality
nl: JPEG-kwaliteit

en: Minutes
nl: Minuten

en: comment
nl: reactie

en: Join
nl: Lid worden

en: administer nodes
nl: nodes beheren

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Comment settings
nl: Reactie-instellingen

en: News
nl: Nieuws

en: Related content
nl: Gerelateerde inhoud

en: Sticky
nl: Vastgeplakt (sticky)

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Read only
nl: Alleen lezen

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Processing
nl: Bezig

en: Output format
nl: Weergaveformaat

en: Storage
nl: Opslag

en: Page name
nl: Paginanaam

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: Test connection
nl: Verbinding testen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Please wait...
nl: Even geduld...

en: Select
nl: Selecteren

en: Does member receive email notifications for a group.
nl: Ontvangt lid e-mailberichten van een groep?

en: Join group
nl: Lid worden van groep

en: Leave group
nl: Groep verlaten

en: Manage membership
nl: Lidmaatschap beheren

en: Add members
nl: Leden toevoegen

en: You may not leave this group because you are its owner. A site administrator can assign ownership to another user and then you may leave.
nl: U kunt zichzelf niet verwijderen uit deze groep omdat u de eigenaar bent. Een administrator van de site kan het eigendom van de groep overdragen  aan een andere gebruiker waarna u zichzelf wel kunt verwijderen.

en: Leave this group
nl: Deze groep verlaten

en: Membership saved.
nl: Lidmaatschap opgeslagen.

en: Membership request approved.
nl: Lidmaatschapsverzoek goedgekeurd.

en: Membership request denied.
nl: Lidmaatschapsverzoek afgewezen.

en: Add any detail which will help an administrator decide whether to approve or deny your membership request.
nl: Voeg iets toe dat een beheerder kan helpen bij de beslissing om uw lidmaatschap goed te keuren.

en: Membership request to the %group group awaits approval by an administrator.
nl: Lidmaatschap aanvraag voor groep %group moet nog goedgekeurd worden door een beheerder.

en: Are you sure you want to remove !name from the group %title?
nl: Weet u zeker dat u !name van de groep %title wilt verwijderen?

en: My membership
nl: Mijn lidmaatschap

en: Request membership
nl: Vraag lidmaatschap aan

en: 1 member | @count members
nl[0]: 1 lid
nl[1]: @count leden

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Go to page @number
nl: Ga naar pagina @number

en: Enter the terms you wish to search for.
nl: Geef de woorden op waarnaar u wilt zoeken.

en: Bold
nl: Vet

en: Information
nl: Informatie

en: No content types available.
nl: Geen inhoudstypen beschikbaar.

en: PHP Code
nl: PHP-code

en: Toggle
nl: Omschakelen

en: Simple
nl: Eenvoudig

en: Double
nl: Dubbel

en: Relationship type
nl: Relatietype

en: User page display style
nl: Weergavestijl gebruikerspagina

en: Include an edit link to the display
nl: Voeg een bewerk-link aan de weergave toe

en:  content
nl:  inhoud

en: Internationalization
nl: Internationalisering

en: Translated
nl: Vertaald

en: Translation
nl: Vertaling

en: Translation status
nl: Vertalingsstatus

en: Blocks
nl: Blokken

en: The content of the block as shown to the user.
nl: De inhoud van een blok zoals getoond aan de gebruiker.

en: Menus
nl: Menu's

en: A valid date is required for %title.
nl: Een geldige datum is vereist voor %title.

en: Date API requirements
nl: Date API vereisten

en: A Date API that can be used by other modules.
nl: Een Date API dat gebruikt kan worden door andere modules.

en: The Strtotime default value is invalid.
nl: De Strtotime standaardwaarde is ongeldig.

en: Relative
nl: Relatief

en: A default value to use for this field. If you select 'Relative', add details below.
nl: De standaard waarde te gebruiken voor dit veld. Indien 'Relatief' wordt geselecteerd, voeg dan hieronder details toe.

en: Customize Default Value
nl: Standaardwaarde aanpassen

en: Above
nl: Boven

en: Within
nl: Binnen

en: Position of date part labels
nl: Labelposities van de datumonderdelen

en: Number of values
nl: Aantal waardes

en: Warning! Changing this setting after data has been created could result in the loss of data!
nl: Waarschuwing! Het aanpassen van deze instelling nadat data is gecreëerd kan resulteren in het verlies van data!

en: User's time zone
nl: De tijdzone van de gebruiker

en: The UNTIL value is required for repeating dates.
nl: De herhaal-tot-waarde is vereist voor herhalende data.

en: The raw date value.
nl: De onbewerkte datumwaarde.

en: The formatted date.
nl: De geformatteerde datum.

en: The raw date timestamp.
nl: Het onbewerkte datumtijdstip.

en: Date year (four digit)
nl: Jaar (vier getallen)

en: Date year (two digit)
nl: Jaar (twee getallen)

en: Date month (full word)
nl: Maand (volledig)

en: Date month (abbreviated)
nl: Maand (afgekort)

en: Date month (two digit, zero padded)
nl: Maand (twee getallen eventueel met nul ervoor)

en: Date month (one or two digit)
nl: Maand (een of twee getallen)

en: Date week (two digit)
nl: Week (twee getallen)

en: Date day (full word)
nl: Dag (volledig woord)

en: Date day (abbreviation)
nl: Dag (afkorting)

en: Date day (two digit, zero-padded)
nl: Dag (twee getallen eventueel met nul ervoor)

en: Date day (one or two digit)
nl: Dag (een of twee getallen

en: @min and @max
nl: @min en @max

en: Store a date in the database as an ISO date, recommended for historical or partial dates.
nl: Een datum in de database opslaan als een ISO-datum. Aanbevolen voor historische of incomplete datums.

en: Store a date in the database as a timestamp, deprecated format to suppport legacy data.
nl: Een datum in de database opslaan als een 'UNIX timestamp'. Dit is een afgeraden formaat ter ondersteuning van oude data.

en: Store a date in the database as a datetime field, recommended for complete dates and times that may need timezone conversion.
nl: Een datum in de database opslaan als een datumtijdveld, aanbevolen voor complete datums, en tijden die mogelijk een tijdzone-omzetting nodig hebben.

en: !time from now
nl: !time vanaf nu

en: Previous field
nl: Vorig veld

en: Next field
nl: Volgend veld

en: Date Popup
nl: Datumpopup

en: Choose a frequency and period to repeat this date. If nothing is selected, the date will not repeat.
nl: Kies een frequentie en een periode om deze datum te herhalen. Wanneer niets is geselecteerd zal de datum niet worden herhaald.

en: Until
nl: Tot

en: Date to stop repeating this item.
nl: Datum waarop gestopt moet worden met herhaling.

en: -- Any
nl: -- Alle

en: Day of Month
nl: Dag van de maand

en: Day of Week
nl: Dag van de week

en: Except
nl: Uitgezonderd

en: -- Frequency
nl: -- Frequentie

en: Every @number
nl: Iedere @number

en: Third
nl: Derde

en: Fourth
nl: Vierde

en: Fifth
nl: Vijfde

en: A Date Repeat API to calculate repeating dates and times from iCal rules.
nl: Een datumherhalings-API om terugkerende data en tijden te berekenen van iCal-regels.

en: Default time zone
nl: Standaardtijdzone

en: Select the default site time zone. If in doubt, choose the timezone that is closest to your location which has the same rules for daylight saving time.
nl: Selecteer de standaard tijdzone voor de website. In geval van twijfel, kies de tijdzone die het dichtst gelegen is bij uw eigen locatie en die dezelfde omschakeling maakt voor zomer- en wintertijd.

en: <em>text</em>, which adds text field types. A text field may contain plain text only, or optionally, may use Drupal's input format filters to securely manage rich text input. Text input fields may be either a single line (text field), multiple lines (text area), or for greater input control, a select box, checkbox, or radio buttons. If desired, CCK can validate the input to a set of allowed values.
nl: <em>tekst</em>, waarmee tekstvelden kunnen worden toegevoegd. Een tekstveld kan uitsluitend platte tekst bevatten of optioneel gebruik maken van Drupal's invoerformaat voor een veilige toepassing van opgemaakte tekst. Tekstvelden kunnen of één regel of meerdere regels bestaan, of voor betere controle op de invoer kunnen selectielijsten, keuze rondjes of keuze vakjes gebruikt worden. Indien gewenst kan CCK de inhoud valideren aan de hand van een aantal toegelaten waarden.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook-cck">CCK</a> or the <a href="@project-cck">CCK project page</a>.
nl: Voor meer informatie, bekijk in het online handboek het <a href="@handbook-cck">CCK-gedeelte</a> of de <a href="@project-cck">CCK-projectpagina</a>.

en: Add another item
nl: Item toevoegen

en: Full node
nl: Volledige node

en: Search Index
nl: Zoekindex

en: Search Result
nl: Zoekresultaten

en: Updating field type %type with module %module.
nl: Veldtype %type met module %module bijwerken.

en: Updating widget type %type with module %module.
nl: Bezig met updaten van widget type %type met module %module.

en: Manage fields
nl: Velden beheren

en: Remove field
nl: Veld verwijderen

en: Allows administrators to define new content types.
nl: Maakt het beheerders mogelijk om nieuwe inhoudstypes te definiëren

en: Advanced usage only: PHP code that returns a keyed array of allowed values. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the array returned by this code will override the allowed values list above.
nl: Alleen voor geavanceerd gebruik: PHP-code die een array met sleutels geeft van de toegestane waardes. Moet niet beginnen en eindigen met &lt;?php ?&gt;. Als dit veld in ingevuld zullen de bovenstaande toegestane waardes worden genegeerd.

en: Trimmed
nl: Ingekort

en: Used in
nl: Gebruikt in

en: No fields have been defined for any content type yet.
nl: Er zijn nog geen velden gedefinieerd voor enig inhoudstype.

en: no styling
nl: geen opmaak

en: simple
nl: eenvoudig

en: fieldset
nl: veldengroep

en: fieldset - collapsible
nl: set van velden - inklapbaar

en: fieldset - collapsed
nl: set van velden - ingeklapt

en: Added field %label.
nl: Het veld %label is toegevoegd.

en: There was a problem adding field %label.
nl: Er is een probleem opgetreden tijdens toevoegen van het veld %label.

en: There was a problem creating field %label.
nl: Er is een probleem met het aanmaken van veld %label.

en: Are you sure you want to remove the field %field?
nl: Bent u zeker dat u het veld %field wenst te verwijderen?

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
nl: Als dit veld nog inhoud bevat gaat deze verloren. Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Removed field %field from %type.
nl: Veld %field is verwijderd uit %type.

en: There was a problem deleting %field from %type.
nl: Er is een probleem opgetreden met het verwijderen van %field van %type.

en: These settings apply only to the %field field as it appears in the %type content type.
nl: Deze instellingen gelden alleen voor het %field-veld in het inhoudstype %type.

en: These settings apply to the %field field in every content type in which it appears.
nl: Deze instellingen gelden voor het %field-veld, in elk inhoudstype waar deze in voor komt.

en: Save field settings
nl: Veldinstellingen opslaan

en: The default value PHP code returned an incorrect value.<br/>Expected format: <pre>!sample</pre> Returned value: @value
nl: De standaardwaarde PHP-code heeft een verkeerde waarde.<br />Het verwachtte formaat: <pre>!sample</pre>. De huidige waarde: @value.

en: The default value is invalid.
nl: De standaardwaarde is ongeldig.

en: Saved field %label.
nl: Veld %label opgeslagen

en: The update has encountered an error.
nl: De update heeft een fout ontdekt.

en: Processing %title
nl: Bezig met %title

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
nl[0]: 1 item succesvol verwerkt:
nl[1]: @count items succesvol verwerkt:

en: Referenced node ID
nl: Gerefereerde node ID

en: Referenced node title
nl: Gerefereerde node titel

en: Raw number value
nl: Onbewerkte numerieke waarde

en: Formatted number value
nl: Opgemaakte numerieke waarde

en: Raw, unfiltered text
nl: Onbewerkte, ongefilterde tekst

en: Formatted and filtered text
nl: Opgemaakte en gefilterde tekst

en: Referenced user ID
nl: Gerefereerde gebruikers-ID

en: Referenced user name
nl: Gerefereerde gebruikersnaam

en: Formatted HTML link to referenced user
nl: Opgemaakte HTML-link naar verwezen gebruiker

en: Group multiple values
nl: Groepeer meerdere waardes

en: Select the content type to export.
nl: Selecteer de inhoudstypes om te exporteren

en: Export data
nl: Gegevens exporteren

en: Copy the export text and paste it into another content type using the import function.
nl: Kopieer de geexporteerde tekst en plak het in een ander inhoudstype of gebruik de importeerfunctie.

en: This form will import field definitions exported from another content type or another database.<br/>Note that fields cannot be duplicated within the same content type, so imported fields will be added only if they do not already exist in the selected type.
nl: Dit formulier zal veldinformatie importeren die zijn geexporteerd uit een ander inhoudstype of database.<br />Merk op dat velden niet kunnen worden gedupliceerd in hetzelfde inhoudstype, dus geimporteerde velden zullen alleen worden toegevoegd als ze nog niet bestaan in het geselecteerde inhoudstype.

en: <Create>
nl: <Maak>

en: Select the content type to import these fields into.<br/>Select &lt;Create&gt; to create a new content type to contain the fields.
nl: Selecteer het inhoudstype waarin deze velden moeten worden geimporteerd.<br />Selecteer &lt;Maak&gt; om een nieuw inhoudstype te maken waarin de velden komen.

en: Import data
nl: Importeer data

en: Paste the text created by a content export into this field.
nl: Plak de tekst die is geexporteerd in dit veld.

en: The import data is not valid import text.
nl: De geimporteerde data is geen valide importeertekst.

en: The following modules must be enabled for this import to work: %modules.
nl: De volgende modules moeten worden aangezet om te kunnen importeren: %modules.

en: The content type %type already exists in this database.
nl: Het inhoudstype %type bestaat al in de database.

en: Exiting. No import performed.
nl: Gestopt, er is niks geimporteerd.

en: An error has occurred adding the content type %type.<br/>Please check the errors displayed for more details.
nl: Er is een fout opgetreden tijden het toevoegen van het inhoudstype %type.<br />Bekijk de foutmeldingen voor meer informatie.

en: The imported field %field_label (%field_name) was not added to %type because that field already exists in %type.
nl: Het geimporteerde veld %field_label (%field_name) is niet toegevoegd aan %type omdat het veld al bestaat in %type.

en: The field %field_label (%field_name) was added to the content type %type.
nl: Het veld %field_label (%field_name) is toegevoegd aan het inhoudstype %type.

en: An error occurred when exporting the 'display settings' data for the field %field_name.<br/>The db error is: '%db_err'.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het exporteren van de weergaveinstellingendata voor het veld %field_name.<br />De databasefoutmelding is: '%db_err'.

en: Content Copy
nl: Kopieer inhoud

en: Enables ability to import/export field definitions.
nl: Laat velddefinities geïmporteerd en geëxporteerd worden.

en: view
nl: bekijk

en: Please <a href="!url">configure your field permissions</a> immediately. All fields are inaccessible by default.
nl: Configureer nu de <a href="!url">veldpermissies</a>. Alle velden zijn standaard niet toegankelijk.

en: Content Permissions
nl: Inhoudpermissies

en: Set field-level permissions for CCK fields.
nl: Stel veldpermissies in voor CCK-velden.

en: These settings apply to the group in the node editing form.
nl: Deze instellingen zijn voor de groep in het node-bewerkformulier.

en: always open
nl: altijd open

en: collapsible
nl: inklapbaar

en: collapsed
nl: ingeklapt

en: Instructions to present to the user on the editing form.
nl: Gebruikersinstructies bij het bewerkformulier.

en: These settings apply to the group on node display.
nl: Deze instellingen zijn voor de groep van de node-weergave.

en: A description of the group.
nl: Een beschrijving van de groep

en: Are you sure you want to remove the group %label?
nl: Weet u zeker dat u de groep %label wilt verwijderen?

en: The group %group_name has been removed.
nl: De groep %group is verwijderd.

en: Fieldgroup
nl: Veldgroep

en: Node reference
nl: Nodereferentie

en: Store the ID of a related node as an integer value.
nl: Het ID van een gerelateerde node als een getal opslaan.

en: Content types that can be referenced
nl: Inhoudstypes waarnaar een referentie geplaatst kan worden

en: Advanced - Nodes that can be referenced (View)
nl: Geavanceerd - Nodes die kunnen worden gerefereerd (View)

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
nl: Geef een door komma's gescheiden lijst met argumenten op om aan de view door te geven.

en: Title (link)
nl: Titel (link)

en: Title (no link)
nl: Titel (geen link)

en: Autocomplete text field
nl: Automatisch aanvullend tekstveld

en: Nodereference autocomplete
nl: Nodereferentie automatisch aanvullen

en: Node Reference
nl: Nodereferentie

en: Defines a field type for referencing one node from another.
nl: Levert een veldtype for het refereren van een node naar een ander.

en: Store a number in the database as an integer.
nl: Sla een waarde in de database op als integer.

en: Decimal
nl: Decimaal

en: Store a number in the database in a fixed decimal format.
nl: Sla een waarde in de database op in een decimaal formaat.

en: Float
nl: Zwevendekommagetal

en: Store a number in the database in a floating point format.
nl: Sla een waarde in de database op als floating point getal.

en: Precision
nl: Precisie

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
nl: Het totaal aantal cijfers om op te slaan in de database, inclusief de cijfers achter de komma.

en: The number of digits to the right of the decimal.
nl: Het aantal cijfers achter de komma.

en: Decimal marker
nl: Decimaal scheidingsteken

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
nl: Het teken dat gebruikers zullen gebruiken om cijfers achter de komma in te voeren in formulieren.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like $ or €. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
nl: Geef op wat als voorvoegsel moet worden gebruikt zoals: $ of €. Laat leeg als er geen voorvoegsel moet worden gebruikt. Maak onderscheid tussen enkelvoud en meervoud met een pipe, bijvoorbeeld: euro|euro's.

en: Define a string that should suffixed to the value, like m², m/s², kb/s. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
nl: Geef op wat als achtervoegsel moet worden gebruikt zoals: m², m/s², kb/s. Laat leeg als er geen achtervoegsel moet worden gebruikt. Maak onderscheid tussen enkelvoud en meervoud met een pipe, bijvoorbeeld: kilo|kilo's.

en: Allowed values
nl: Toegestane waardes

en: "Minimum" must be a number.
nl: "Minimum" moet een nummer zijn.

en: "Maximum" must be a number.
nl: "Maximum" moet een nummer zijn.

en: unformatted
nl: ongeformatteerd

en: Defines numeric field types.
nl: Levert numerieke veldtypes.

en: For a 'single on/off checkbox' widget, define the 'off' value first, then the 'on' value in the <strong>Allowed values</strong> section. Note that the checkbox will be labeled with the label of the 'on' value.
nl: Voor een 'aan/uit-keuzevakjewidget' moet eerst de 'uit'-waarde opgeven en daarna de 'aan'-waarde in de <strong>Toegestane waarde</strong>-sectie. Merk op dat het keuzevakje zal worden gelabeld met de waarde van 'aan'.

en: The 'checkboxes/radio buttons' widget will display checkboxes if the multiple values option is selected for this field, otherwise radios will be displayed.
nl: De widget 'Selectievakje/-rondje' zal een selectievakje tonen als de meerdere toegestane waardes is geselecteerd voor dit veld, anders zullen selectierondjes worden gebruikt.

en: Check boxes/radio buttons
nl: Keuzevakjes/keuzerondjes

en: Single on/off checkbox
nl: Enkel aan/uit-keuzevakje

en: Option Widgets
nl: Optiewidgets

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
nl: Levert selectie-, keuzevakje- en keuzerondjewidgets voor tekst- en numerieke velden.

en: Store text in the database.
nl: Tekst in de database opslaan.

en: Text area (multiple rows)
nl: Tekstveld (meerdere rijen)

en: Defines simple text field types.
nl: Levert simpele tekstveldtypes.

en: User reference
nl: Gebruikersreferentie

en: Store the ID of a related user as an integer value.
nl: Het ID van een gerelateerde gebruiker als een getal opslaan.

en: User roles that can be referenced
nl: Gebruikersrollen die kunnen worden gerefereerd

en: User status that can be referenced
nl: Gebruikersstatus die kan worden gerefereerd

en: Reverse link
nl: Link terug

en: If selected, a reverse link back to the referencing node will displayed on the referenced user record.
nl: Als geselecteerd zal een links terug worden geplaatst naar de gerefereerde node in de gerefereerde gebruiker.

en: Userreference autocomplete
nl: Gebruikersreferentie automatische aanvulling

en: User Reference
nl: Gebruikersreferentie

en: Defines a field type for referencing a user from a node.
nl: Levert een veldtype for het refereren van een gebruiker vanuit een node.

en: Form
nl: Formulier

en: Recent activity
nl: Recente activiteiten

en: Any user
nl: Elke gebruiker

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: @type settings
nl: @type instellingen

en: Grid
nl: Raster

en: Italic
nl: Cursief

en: Body header
nl: Berichtkop

en: Hide
nl: Verbergen

en: Read/Write
nl: Lezen/Schrijven

en: Global
nl: Algemeen

en: arguments
nl: argumenten

en: X offset
nl: X-offset

en: Enter an offset in pixels or use a keyword: <em>left</em>, <em>center</em>, or <em>right</em>.
nl: Voer een afstand in pixels in of gebruik een trefwoord: <em>left</em>, <em>center</em> of <em>right</em>

en: Y offset
nl: Y-offset

en: Enter an offset in pixels or use a keyword: <em>top</em>, <em>center</em>, or <em>bottom</em>.
nl: Voer een afstand in pixels in of gebruik een trefwoord: <em>top</em>, <em>center</em>, or <em>bottom</em>.

en: No highlighting
nl: Geen markering

en: file system
nl: Bestandssysteem

en: Thread
nl: Vertakking

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
nl: Geef tenminste één trefwoord met @count of meer karakters op.

en: @user's picture
nl: afbeelding van @user

en: Subdomain
nl: Subdomein

en: Mapping
nl: Verwijzing

en: ImageMagick is a standalone program used to manipulate images. To use it, it must be installed on your server and you need to know where it is located. If you are unsure of the exact path consult your ISP or server administrator.
nl: ImageMagick is een programma om afbeeldingen te bewerken. Om het te gebruiken, moet het geïnstalleerd zijn op uw server en dient u de locatie ervan te weten.  Als u niet zeker bent over het juiste pad, neem contact op met uw ISP of uw beheerder van de server.

en: Display debugging information
nl: Debugging informatie weergeven

en: ImageMagick command: @command
nl: ImageMagick opdracht: @command

en: ImageMagick output: @output
nl: ImageMagick uitvoer: @output

en: Uppercase
nl: Hoofdletter

en: This will set the picture size when viewing a user's profile page.
nl: Dit stelt het afbeeldingsformaat in bij het bekijken van de profielpagina van een gebruiker.

en: This will set the picture size when viewing a comment post.
nl: Dit stelt het afbeeldingsformaat in bij het bekijken van een reactie.

en: Picture minimum width
nl: Minimumbreedte afbeelding

en: Picture minimum height
nl: Minimumhoogte afbeelding

en: Imagecache Profile Pictures
nl: Imagecache Profielafbeeldingen

en: Unavailable
nl: Niet beschikbaar

en: Leave blank if your SMTP server does not require authentication.
nl: Laat leeg indien uw SMTP server geen authenticatie vereist.

en: SMTP Username.
nl: SMTP Gebruikersnaam.

en: Page not found
nl: Pagina niet gevonden

en: Language neutral
nl: Taalonafhankelijk

en: Database not supported.
nl: Niet-ondersteunde database.

en: Unrecognized user ID: %uid.
nl: Onbekende gebruikers-ID: %uid.

en: Admin: Remove
nl: Admin: Verwijderen

en: Admin: Create
nl: Admin: Aanmaken

en: Or subscribe to these personalized, sitewide feeds:
nl: Of inschrijven op deze gepersonaliseerde, algemene feeds:

en: Usage
nl: Gebruik

en: 1 user added to the group. | @count users added to the group.
nl[0]: 1 gebruiker aan de groep toegevoegd.
nl[1]: @count gebruikers aan de groep toegevoegd.

en: Organic groups access configuration
nl: Organic groups toegangsconfiguratie

en: Private group
nl: Besloten groep

en: Change layout
nl: Lay-out aanpassen

en: Enable access control for private posts and private groups.
nl: Toegangscontrole voor private berichtingeving en private groepen inschakelen

en: Send interval
nl: Verzendinterval

en: Send method
nl: Verzendwijze

en: Don't display
nl: Niet weergeven

en: Contexts
nl: Contexten

en: inactive
nl: inactief

en: Node access
nl: Node-toegang

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Loading
nl: Laden

en: The directory %directory does not exist.
nl: De map %directory bestaat niet.

en: The directory %directory is not writable
nl: De map %directory is niet schrijfbaar

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
nl: De map %directory is niet schrijfbaar omdat de juiste toegangsrechten ontbreken.

en: Rearrange
nl: Herschikken

en: Show only items where
nl: Laat alleen de items zien waarbij

en: Activate
nl: Activeer

en: Deactivate
nl: Deactiveer

en: Users deleted.
nl: Gebruikers verwijderd.

en: !num_users created.
nl: !num_users aangemaakt.

en: Deleted taxonomy.
nl: Taxonomie verwijderd.

en: Created the following new vocabularies: !vocs
nl: De volgende nieuwe woordenlijsten zijn aangemaakt: !vocs

en: Created the following new terms: !terms
nl: De volgende nieuwe termen zijn aangemaakt: !terms

en: 1 user | @count users
nl[0]: 1 gebruiker
nl[1]: @count gebruikers

en: Here are the contents of your <code>$_SESSION</code> variable.
nl: Hier is de inhoud van uw <code>$_SESSION</code> variabele.

en: Empty cache
nl: Cache leegmaken

en: Empty database queries
nl: Database queries legen

en: Reinstall modules
nl: Modules opnieuw installeren

en: Variable editor
nl: Variabelen-editor

en: Session viewer
nl: Sessie-weergever

en: Switch user
nl: Gebruiker wisselen

en: Execute PHP
nl: PHP-code uitvoeren

en: Number of users to display in the list
nl: Aantal gebruikers dat in de lijst weergegeven wordt

en: This user can switch back.
nl: Deze gebruiker kan terugschakelen.

en: Caution: this user will be unable to switch back.
nl: Let op: deze gebruiker zal niet kunnen terugschakelen.

en: Query log
nl: Query-log

en: Collect query info. If disabled, no query log functionality will work.
nl: Verzamel query-info. Indien uitgeschakeld werkt de query log-functionaliteit niet.

en: Collect query info
nl: Query-info verzamelen

en: Display query log
nl: Query-log weergeven

en: Sort query log
nl: Query-log sorteren

en: by source
nl: op bron

en: by duration
nl: op duur

en: Slow query highlighting
nl: Trage query-markering

en: Store executed queries
nl: Uitgevoerde queries opslaan

en: Sampling interval
nl: Steekproef-interval

en: Display page timer
nl: Pagina-timer weergeven

en: Display memory usage
nl: Geheugengebruik weergeven

en: Display redirection page
nl: Omleidingspagina tonen.

en: Error handler
nl: Fout-afhandelaar

en: Log only
nl: Enkel de log

en: Other (!library)
nl: Andere (!library)

en: SMTP library
nl: SMTP-bibliotheek

en: PHP code to execute
nl: De uit te voeren PHP-code

en: Enter some code. Do not use <code>&lt;?php ?&gt;</code> tags.
nl: Typ wat code in. U hoeft geen <code>&lt;?php ?&gt;</code>-tags te gebruiken.

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Warning - will delete your module tables and variables.
nl: Waarschuwing, zal alle tabellen en variabelen van de module verwijderen.

en: Old value
nl: Oude waarde

en: New value
nl: Nieuwe waarde

en: Session name
nl: Sessienaam

en: Total (ms)
nl: Totaal (ms)

en: Average (ms)
nl: Gemiddelde (ms)

en: Std deviation (ms)
nl: Standaarddeviatie (ms)

en: Delete collected query statistics
nl: Opgeslagen query-statistieken verwijderen

en: Stored query statistics deleted.
nl: Opgeslagen query-statistieken zijn verwijderd.

en: access devel information
nl: toegang tot devel-informatie

en: execute php code
nl: PHP-code uitvoeren

en: switch users
nl: gebruikers wisselen

en: Generate users
nl: Gebruikers genereren

en: Generate a given number of users. Optionally delete current users.
nl: Genereer een aantal gebruikers. Verwijder optioneel alle huidige gebruikers.

en: Generate content
nl: Inhoud genereren

en: Generate a given number of nodes and comments. Optionally delete current items.
nl: Genereer een aantal nodes en reacties. Verwijder optioneel alle huidige items.

en: Generate categories
nl: Categorieën genereren

en: Generate a given number of vocabularies and terms. Optionally delete current categories.
nl: Genereer een aantal woordenlijsten en termen. Verwijder optioneel alle huidige items.

en: How many users would you like to generate?
nl: Hoeveel gebruikers wilt u genereren?

en: Which node types do you want to create?
nl: Welke inhoudstypes wilt u aanmaken?

en: How many nodes would you like to generate?
nl: Hoeveel nodes wilt u genereren?

en: Max word length of titles
nl: Maximaal aantal woorden van een titel

en: How many vocabularies would you like to generate?
nl: Hoeveel woordenlijsten wilt u genereren?

en: How many terms would you like to generate?
nl: Hoeveel termen wilt u genereren?

en: Development helper for node_access table
nl: Ontwikkelhelper voor node_access-tabel

en: explained
nl: uitgelegd

en: empty
nl: leeg

en: Access permissions by user
nl: Toegangsrechten per gebruiker

en: Generate dummy users, nodes, and taxonomy terms.
nl: Dummy-gebruikers, -nodes en -taxonomietermen genereren.

en: Organization
nl: Organisatie

en: Telephone
nl: Telefoon

en: All users
nl: Alle gebruikers

en: Title of the feed item.
nl: Titel van het feed-item.

en: Link to the feed item.
nl: Link naar het feed-item

en: Unique identifier for the feed item.
nl: Unieke naam voor het feed-item.

en: Node author
nl: Auteur van de node

en: Account settings
nl: Accountinstellingen

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: User Registration
nl: Gebruikersregistratie

en: My account
nl: Mijn account

en: Rebuild
nl: Opnieuw bouwen

en: Current subscriptions
nl: Huidige abonnementen

en: Manage subscriptions
nl: Inschrijvingen beheren

en: No subscriptions available.
nl: Geen inschrijvingen beschikbaar.

en: The subscriptions have been deleted.
nl: De inschrijvingen zijn verwijderd.

en: Active users
nl: Actieve gebruikers

en: User activity
nl: Gebruikersactiviteit

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
nl: De PHP GD-bibliotheek ontbreekt of is verouderd. Lees de <a href="@url">PHP beeldverwerkingsdocumentatie</a> voor informatie om dit op te lossen.

en: GD library
nl: GD-bibliotheek

en: Subscriber
nl: Abonnee

en: Attach to
nl: Bijvoegen bij

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
nl: De URL %url is ongeldig. Gebruik een volledige URL zoals http://www.example.com/feed.xml.

en: by @user
nl: door @user

en: Argument type
nl: Argumenttype

en: New custom content
nl: Nieuwe aangepaste inhoud

en: General form
nl: Algemeen formulier

en: Attached files
nl: Bijgevoegde bestanden

en: A list of files attached to the node.
nl: Een lijst van bestandsbijlagen die bij de node horen.

en: Book navigation
nl: Boeknavigatie

en: Add comment
nl: Commentaar toevoegen

en: A form to add a new comment.
nl: Een formulier om een nieuwe reactie toe te voegen.

en: Sort
nl: Sorteren

en: !a comments per page
nl: !a reacties per pagina

en: Pager
nl: Paginering

en: Node content
nl: Node-inhoud

en: Edit node
nl: Node bewerken

en: Edit this node
nl: Deze node bewerken

en: Identifier
nl: Identificatiemiddel

en: Author information on the Node form.
nl: Auteursinformatie op het node-formulier.

en: Comment settings on the Node form.
nl: Reactieinstellingen op het nodeformulier

en: Authoring information.
nl: Auteursinformatie.

en: List of related terms
nl: Lijst van gerelateerde termen

en: Unordered
nl: Ongeordend

en: User profile
nl: Gebruikersprofiel

en: All the terms in a vocabulary.
nl: Alle termen in een woordenlijst.

en: Maximum depth
nl: Maximale diepteniveau

en: A single user object.
nl: Een enkel gebruikersobject.

en: Taxonomy vocabulary
nl: Taxonomiewoordenlijst

en: Add relationship
nl: Relatie toevoegen

en: Close Window
nl: Venster sluiten

en: Close window
nl: Venster sluiten

en: Remove this item
nl: Item verwijderen

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: No title
nl: Geen titel

en: Unknown context
nl: Onbekende context

en: Module name
nl: Naam van module

en: Enter the module name to export code to.
nl: Geef de naam van de module in, waarnaar code geëxporteerd moet worden.

en: Local
nl: Lokaal

en: Panel
nl: Paneel

en: Add a node from your site as content.
nl: Een node van de site toevoegen als inhoud.

en: Page settings
nl: Pagina-instellingen

en: Use pager
nl: Paginering gebruiken

en: Items to display
nl: Weer te geven items

en: Offset
nl: Startpunt

en: More link
nl: 'Meer'-link

en: More link text
nl: Tekst meer-link

en: Edit this view
nl: Deze View bewerken

en: Book parent
nl: Bovenliggend boek

en: Top level book
nl: Hoofdniveau van het boek

en: -n/a-
nl: -niet beschikbaar-

en: Found the @submit button
nl: Gevonden, de @submit knop

en: Failed to set field @name to @value
nl: Het was niet mogelijk om van veld @name @value te maken

en: No temporary directories to remove.
nl: Geen tijdelijke mappen om te verwijderen.

en: Run tests against Drupal core and your active modules. These tests help assure that your site code is working as designed.
nl: Tests uitvoeren op de basismodules van Drupal en ingeschakelde eigen modules. Met deze tests kunt u controleren of de code van uw site werkt zoals bedoeld.

en: contains
nl: bevat

en: Send message
nl: Bericht versturen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Allow Upscaling
nl: Vergroten toestaan

en: Let scale make images larger than their original size
nl: Maak afbeeldingen groter dan de oorspronkelijke afmetingen door te schalen

en: imagecache_scale_image failed. image: %image, data: %data.
nl: imagecache_scale_image niet gelukt. afbeelding: %image, data: %data.

en: imagecache_scale_and_crop failed. image: %image, data: %data.
nl: imagecache_scale_and_crop niet gelukt. afbeelding: %image, data: %data.

en: <strong>Inside dimensions</strong>: Final dimensions will be less than or equal to the entered width and height. Useful for ensuring a maximum height and/or width.
nl: <strong>Afmetingen van de binnenkant</strong>: uiteindelijke afmetingen zullen minder dan of gelijk aan de ingevoerde breedte en hoogte zijn. Handig om een maximale hoogte of breedte te houden.

en: <strong>Outside dimensions</strong>: Final dimensions will be greater than or equal to the entered width and height. Ideal for cropping the result to a square.
nl: <strong>Afmetingen van de buitenkant</strong>: uiteindelijke afmetingen zullen minder dan of gelijk aan de ingevoerde breedte en hoogte zijn. Handig om een maximale hoogte of breedte te houden.

en: Scale to fit
nl: Schalen om te passen

en: Inside dimensions
nl: Afmetingen binnenkant

en: Outside dimensions
nl: Afmetingen buitenkant

en: Enter a width in pixels or as a percentage. i.e. 500 or 80%.
nl: Voer een breedte in pixels of als een percentage in. Bijvoorbeeld 500 of 80%.

en: Enter a height in pixels or as a percentage. i.e. 500 or 80%.
nl: Voer een hoogte in pixels of als een percentage in. Bijvoorbeeld 500 of 80%.

en: imagecache_deprecated_scale failed. image: %image, data: %data.
nl: imagecache_deprecated_scale niet gelukt. afbeelding: %image, data: %data.

en: imagecache_crop failed. image: %image, data: %data.
nl: imagecache_crop niet gelukt. afbeelding: %image, data: %data.

en: imagecache_desaturate failed. image: %image, data: %data.
nl: imagecache_desaturate niet gelukt. afbeelding: %image, data: %data.

en: Rotation angle
nl: Rotatiehoek

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
nl: Het aantal graden dat de afbeelding moet worden gedraaid. Positieve getallen draaien de afbeelding met de klok mee, negatieve tegen de klok in.

en: Randomize the rotation angle for each image. The angle specified above is used as a maximum.
nl: Neem een willekeurige rotatiehoek voor iedere afbeelding. De hoek hierboven wordt als maximum gebruikt.

en: imagecache_rotate_image failed. image: %image, data: %data.
nl: imagecache_rotate_image niet gelukt. afbeelding: %image, data: %data.

en: <strong>NOTE:</strong> The sigma parameter below is currently <em>only</em> used when the Imagemagick toolkit is active.
nl: <strong>Merk op:</strong> De sigma parameter hier onder wordt op dit moment <em>alleen</em> alleen gebruikt als Imagemagick actief is.

en: Radius
nl: Straal

en: The radius of the gaussian, in pixels, not counting the center pixel. If you're using Imagemagick, you can set this to 0 to let Imagemagick select a suitable radius. Typically 0.5 to 1 for screen resolutions. (default 0.5)
nl: De straal van de gausseaan in pixels zonder de middelste pixel mee te rekenen. Als u Imagemagick gebruikt kun u dit op 0 zetten om Imagemagick te laten kiezen. Normaal is 0.5 tot 1 voor schermresoluties. (Standaard 0.5)

en: The standard deviation of the gaussian, in pixels. General rule of thumb: if radius < 1 then sigma = radius, else sigma = sqrt(radius). (default 0.5)
nl: De standaardafwijking van de gausseaan in pixels. Een vuistregel: als de straal kleiner is dan 1 dan is de sigma gelijk aan de straal, anders is de sigma de wortel van de straal. (Standaard 0.5)

en: The percentage of the difference between the original and the blur image that is added back into the original. Typically 50 to 200. (default 100).
nl: Het percentage van het verschil tussen het origineel en de vervaagde foto die is teruggeplaats in de originele afbeelding. Normaal gesproken 50 tot 200. (Standaard 100)

en: The threshold, as a fraction of max RGB levels, needed to apply the difference amount.  Typically 0 to 0.2. (default 0.05).
nl: De drempel, als een fractie van de maximale RGB-niveau's, is benodigd om de verschilgroottes te gebruiken. Normaal gesproken 0 tot 0.2. (Standaard 0.05)

en: imagecache_sharpen_image failed. image: %image, data: %data.
nl: imagecache_sharpen_image niet gelukt. afbeelding: %image, data: %data.

en: @preset image
nl: @preset afbeelding

en: @preset image linked to node
nl: @preset afbeelding gelinkt naar node

en: @preset image linked to image
nl: @preset afbeelding gelinkt naar afbeelding

en: @preset file path
nl: @preset-bestandspad

en: @preset URL
nl: @preset-URL

en: Failed generating an image from %image using imagecache preset %preset.
nl: Het maken van een afbeelding van %image is niet gelukt met ImageCache-instelling %preset.

en: non-existant action %action
nl: Niet-bestaande actie %action

en: Failed to create imagecache directory: %dir
nl: Het maken van de ImageCache-map %dir is niet gelukt

en: action(id:%id): %action failed for %src
nl: actie %action (ID: %id) is niet gelukt voor %src

en: Unknown file type(%path) stat: %stat
nl: Onbekend bestandstype (%path) stat: %stat

en: imagecache_resize_image failed. image: %image, data: %data.
nl: imagecache_resize_image niet gelukt. afbeelding: %image, data: %data.

en: administer imagecache
nl: imagecache beheren

en: flush imagecache
nl: ImageCache cache leegmaken

en: view imagecache
nl: ImageCache cache weergeven

en: presetname
nl: instellingnaam

en: Flush
nl: Cache leegmaken

en: Preset Namespace
nl: Instellingsnaam

en: The namespace is used in URL's for images to tell imagecache how to process an image. Please only use alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for preset names.
nl: De naam wordt in URL's gebruikt voor afbeeldingen om ImageCache te vertellen hoe een afbeelding moet worden bewerkt. Gebruik alleen alfanumerieke karakters, underscores en liggende streepjes voor instellingnamen.

en: The specified preset was not found
nl: De gegeven instelling is niet gevonden

en: Are you sure you want to delete the preset %preset?
nl: Weet u zeker dat u instelling %preset wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to flush the preset %preset?
nl: Weet u zeker dat u de cache van de instelling %preset leeg wilt maken?

en: New Actions
nl: Nieuwe acties

en: Add !action
nl: !action toevoegen

en: Update Action
nl: Actie bijwerken

en: Are you sure you want to delete the !action action from preset !preset?
nl: Weet u zeker dat u actie !action van instelling !preset wilt verwijderen?

en: The action has been deleted.
nl: De actie is verwijderd

en: Administer imagecache presets and actions.
nl: ImageCache-instellingen en -acties beheren.

en: Add new preset
nl: Instelling toevoegen

en: The primary identifier for an imagecache_preset.
nl: De primaire idetificatie van een imagecache_preset.

en: The primary identifier for an imagecache_action.
nl: De primaire idetificatie van een imagecache_action.

en: The weight of the action in the preset.
nl: Het gewicht van de actie in de instelling.

en: The module that defined the action.
nl: De module die de actie levert.

en: The unique ID of the action to be executed.
nl: De unieke ID van de actie om uit te voeren.

en: The configuration data for the action.
nl: De configuratiegegevens voor de actie.

en: ImageCache Directory
nl: ImageCache-map

en: %p is not writeable by the webserver.
nl: %p is niet beschrijfbaar door de server.

en: An unknown error occured.
nl: Een onbekende fout is opgetreden.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
nl: Een onbekende fout is opgetreden tijdens het kijken of %p een map is en schrijfbaar is.

en: ImageCache Temp Directory
nl: Tijdelijk map voor ImageCache

en: Dynamic image manipulator and cache.
nl: Dynamische afbeeldingmanipulatie en -cache

en: ImageCache User Interface.
nl: ImageCache-interface

en: Print
nl: Afdrukken

en: CSS Injector
nl: CSS-injector

en: Locked
nl: Gesloten

en: Registration form
nl: Inschrijvingsformulier

en: Data
nl: Gegevens

en: Selection type
nl: Selectietype

en: Check for updates
nl: Controleer op updates

en: No update data available
nl: Er zijn geen gegevens over updates beschikbaar

en: No name
nl: Geen naam

en: Finish
nl: Voltooien

en: You can
nl: U kunt

en: mailhandler
nl: Mailhandler

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
nl: Validatiefout, doe nog een poging. Indien de fout blijft optreden, neem dan contact op met de websitebeheerder.

en: In moderation
nl: In moderatie

en: Default format
nl: Standaardformaat

en: Code Review
nl: Code controleren

en: show warnings at or above the severity warning level
nl: waarschuwingen met minimaal dit waarschuwingsniveau tonen

en: What to review
nl: Wat wilt u controleren

en: Link to patch
nl: Link naar patch

en: Or
nl: Of

en: Patch text
nl: Patch-tekst

en: active modules and themes
nl: actieve modules en thema's

en: core files (php, modules, and includes)
nl: core bestanten (php, modules, en includes)

en: include file exclusions
nl: uitgesloten bestanden

en: Select specific modules
nl: Specifieke modules selecteren

en: Select specific themes
nl: Specifieke thema's selecteren

en: After setting these defaults, use <a href="@url">coder</a> to perform code reviews.
nl: Gebruik <a href="@url">coder</ a> om code te controleren na het instellen van deze standaardinstellingen.

en: Code review (submitted options)
nl: Code controleren (opgeslagen opties)

en: Code review (@options)
nl: Code controleren (@options)

en: Code Review file for %module not found
nl: Het controlebestand voor %module is niet gevonden

en: Coder found @count projects
nl: Coder heeft @count projecten gevonden

en: @count files
nl: @count bestanden

en: @count %severity_name warnings
nl: @count %severity_name waarschuwingen

en: Selection form
nl: Selectieformulier

en: severity: @severity
nl: ernst: @severity

en: click to read more
nl: klik om meer te lezen

en: view code review all
nl: alle code-reviews weergeven

en: !system_listing() is now !drupal_system_listing()
nl: !system_listing() is nu !drupal_system_listing()

en: Replace !node_get_name($node) with !node_get_types('name', $node)
nl: Vervang !node_get_name($node) met !node_get_types('name', $node)

en: Converting 5.x modules to 6.x
nl: Het omzetten van 5.x modules naar 6.x

en: !hook_form_alter() parameters have changed
nl: !hook_form_alter() parameters zijn gewijzigd

en: !hook_link_alter() parameters have changed
nl: !hook_link_alter() parameters zijn gewijzigd

en: !hook_profile_alter() parameters have changed
nl: !hook_profile_alter() parameters zijn gewijzigd

en: !hook_mail_alter() parameters have changed
nl: !hook_mail_alter() parameters zijn gewijzigd

en: Parameters for !file_save_upload() have changed
nl: Parameters voor !file_save_upload() zijn gewijzigd

en: !form_set_value() parameters have changed
nl: !form_set_value() parameters zijn gewijzigd

en: The selected file %file could not be uploaded, because the destination %directory is not properly configured.
nl: Het geselecteerde bestand %file kon niet geüpload worden omdat de bestemmingsmap %directory niet juist ingesteld is.

en: The selected file %file could not be copied, because no file by that name exists. Please check that you supplied the correct filename.
nl: Het geselecteerde bestand %file kon niet gekopiëerd worden omdat er geen bestand met deze naam bestaat. Controleer dat u de juiste bestandsnaam opgegeven heeft.

en: The selected file %file could not be copied, because a file by that name already exists in the destination.
nl: Het geselecteerde bestand %file kon niet gekopieerd worden omdat daar al een bestand met die naam bestaat.

en: The selected file %file could not be copied.
nl: Het geselecteerde bestand %file kon niet gekopiëerd worden.

en: The removal of the original file %file has failed.
nl: Het was niet mogelijk om het originele bestand %file te verwijderen.

en: Underline
nl: Onderlijnen

en: Ordered list
nl: Geordende lijst

en: Unordered list
nl: Ongeordende lijst

en: Font family
nl: Fontfamilie

en: About
nl: Over

en: Case sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: drop
nl: verwijder

en: Update mode
nl: Bijwerkmodus

en: Link class
nl: Link-klasse

en: Created:
nl: Geplaatst:

en: No items found.
nl: Geen items gevonden.

en: Add mailbox
nl: Mailbox toevoegen

en: Mailhandler requires that PHP's !ext is enabled in order to function properly.
nl: Mailhandler vereist dat PHP's !ext is ingeschakeld om correct te functioneren.

en: Column
nl: Kolom

en: Default sort
nl: Standaardsortering

en: sort by @s
nl: op @s sorteren

en: and
nl: en

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
nl: De URL waarheen de gebruiker moet worden doorverwezen. Dit kan zowel een interne URL zijn zoals node/1234 of een externe URL zoals http://drupal.org.

en: SMTP server
nl: SMTP-server

en: Quick Tips:<ul>
          <li>Two or more spaces at a line's end = Line break</li>
          <li>Double returns = Paragraph</li>
          <li>*Single asterisks* or _single underscores_ = <em>Emphasis</em></li>
          <li>**Double** or __double__ = <strong>Strong</strong></li>
          <li>This is [a link](http://the.link.example.com "The optional title text")</li>
          </ul>For complete details on the Markdown syntax, see the <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/syntax">Markdown documentation</a> and <a href="http://michelf.com/projects/php-markdown/extra/">Markdown Extra documentation</a> for tables, footnotes, and more.
nl: Snelle tips:<ul><li>Twee of meer spaties aan het einde van een regel = Regeleinde</li><li>Twee returns = Paragraaf</li><li>*Eén sterretje* of _één underscore_ = <em>Nadruk</em></li><li>**Dubbel** of __dubbel__ = <strong>Sterk</strong></li><li>Dit is [een link](http://the.link.example.com "De optionele titeltekst")</li></ul>Voor volledige details over de Markdown-syntax, zie de <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/syntax">Markdown-documentatie</a> en <a href="http://michelf.com/projects/php-markdown/extra/">'Markdown Extra'-documentatie</a> voor tabellen, voetnoten en nog veel meer.

en: You can use <a href="@filter_tips">Markdown syntax</a> to format and style the text. Also see <a href="@markdown_extra">Markdown Extra</a> for tables, footnotes, and more.
nl: U kan de <a href="@filter_tips">Markdown-syntax</a> gebruiken om format en stijl van de tekst aan te passen. Bekijk ook <a href="@markdown_extra">Markdown extra</a> voor tabellen, voetnoten, en meer.

en: Behavior
nl: Gedrag

en: Add @type
nl: @type toevoegen

en: Create a new user. A notification e-mail will be sent to the e-mail address specified.
nl: Voeg een gebruiker toe. Er zal automatisch een e-mail gestuurd worden naar het gespecificeerde e-mailadres.

en: Add a user to this web site.
nl: Gebruiker toevoegen aan de website.

en: U create settings
nl: U Create-instellingen

en: Configure default roles for users created by U create module.
nl: De standaard gebruikersrollen instellen die door de U Create-module zijn aangemaakt.

en: Suspend
nl: Uitschakelen

en: Suspend this user's account.
nl: Schakel de account van deze gebruiker uit.

en: Default roles
nl: Standaard rollen

en: E-mail (confirm)
nl: E-mail (bevestig)

en: Personal welcome message
nl: Persoonlijke welkomstboodschap

en: This welcome message will appear at the top of the e-mail notification sent to the new user.
nl: Deze welkomstboodschap zal bovenaan de e-mail staan die verstuurd wordt.

en: Are you sure you would like to suspend !user's account?
nl: Weet u zeker dat u de account van !user wil uitschakelen?

en: The account !user was suspended.
nl: De account van !user werd uitgeschakeld.

en: [!site_name] We have created an account for you
nl: [!site_name] Er is een gebruikersaccount aangemaakt voor u.

en: 
    We have created an account for you on !site
    !url.
    
    You can log in to the site with the following username and password
    
    !name
    !password
    
    Please change your password after the first time you log in.
    
    Welcome to !site
nl: 
    Er is een gebruikersaccount aangemaakt voor u op !site
    !url.
    
    U kunt inloggen met de volgende gebruikersnaam en wachtwoord
    
    !name
    !password
    
    Wanneer u voor de eerste keer inlogt dient u uw wachtwoord te veranderen,
    
    Welkom op !site

en: This user will be added to !group.
nl: Deze gebruiker wordt toegevoegd aan !group.

en: Lets non-admins create user accounts for other people.
nl: Laat toe dat niet-beheerders gebruikeraccounts aanmaken voor andere personen.

en: Sign up users to og groups when creating them with U create.
nl: Schrijf gebruikers in in og groepen wanneer deze met U Create worden aangemaakt.

en: <strong>%a</strong> is <strong>%b</strong>
nl: <strong>%a</strong> gelijk is aan <strong>%b</strong>

en: Untranslated
nl: Onvertaald

en: Parent comment
nl: Bovenliggende reactie

en: The parent comment.
nl: De bovenliggende reactie.

en: Author's website
nl: Website van de auteur

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
nl: Diepte van de reactie laten zien als deze vertakt is.

en: Sort by the threaded order. This will keep child comments together with their parents.
nl: Sorteer op vertakkingsvolgorde. Dit houdt boven- en onderliggende reacties bijeen.

en: Reply-to link
nl: Reageerlink

en: Provide a simple link to reply to the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om op de reactie te reageren.

en: Text to display
nl: Weer te geven tekst

en: Link this field to its user or an author's homepage
nl: Dit veld aan de gebruiker of website van de gebruiker linken

en: field
nl: veld

en: Create subscription
nl: Inschrijving aanmaken

en: The node the uploaded file is attached to
nl: De node waaraan het geüploade bestand is toegevoegd

en: Menu items
nl: Menu-items

en: View settings
nl: View-instellingen

en: Delete view
nl: Overzicht verwijderen

en: Primary Key: Unique cache ID.
nl: Primaire sleutel: Unieke cache ID.

en: A collection of data to cache.
nl: Een dataverzameling die wordt gecachet.

en: A Unix timestamp indicating when the cache entry should expire, or 0 for never.
nl: Het Unix-tijdstip waarop het cache-item verloopt. 0 indien deze nooit verloopt.

en: A Unix timestamp indicating when the cache entry was created.
nl: Het tijdstip waarop het cache-item werd aangemaakt.

en: Any custom HTTP headers to be added to cached data.
nl: Aangepaste HTTP-headers om aan de gegevens in de cache toe te voegen.

en: A flag to indicate whether content is serialized (1) or not (0).
nl: Een vlag die aangeeft of de inhoud 'serialized' is (1) of niet (0).

en: Set this context when viewing a node page or using the add/edit form of one of these content types.
nl: Gebruik de volgende context wanneer een node wordt bekeken of er gebruik gemaakt wordt van een van deze inhoudstypen.

en: Set this context when a node in the selected book is viewed.
nl: Gebruik de volgende context wanneer een node in een boek wordt bekeken.

en: Provides a simple UI for settings up a site structure using Context.
nl: Biedt een UI voor het opzetten van een website-structuur met behulp van Context.

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
nl: Het was niet mogelijk om de vertaling te importeren omdat het bestand %filename onleesbaar is.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
nl: Het vertalingsbestand %filename bevat een fout: "msgstr" werd verwacht maar niet gevonden op regel %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
nl: Het vertalingsbestand %filename bevat een fout: "msgid_plural" werd verwacht maar niet gevonden op regel %line.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
nl: Het vertalingsbestand %filename bevat een syntaxfout op regel %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
nl: Het vertalingsbestand %filename bevat een fout: "msgid" staat onverwacht op regel %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
nl: Het vertalingsbestand %filename bevat een fout: "msgstr[]" staat onverwacht op regel %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
nl: Het vertalingsbestand %filename bevat een fout: "msgstr" staat onverwacht op regel %line.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
nl: Het vertalingsbestand %filename bevat een fout: er staat een onverwachte tekenreeks op regel %line.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
nl: Het vertalingsbestand %filename stopte onverwachts op regel %line.

en: No projects found.
nl: Geen projecten gevonden.

en: Target
nl: Doel

en: Time ago
nl: Tijd geleden

en: Create @name
nl: @name aanmaken

en: @type %title has been deleted.
nl: @type %title is verwijderd.

en: Imagecache presets
nl: Imagecache preset

en: Not enabled
nl: Niet ingeschakeld

en: GD !format Support
nl: GD !format ondersteuning

en: The taxonomy vocabulary ID
nl: De taxonomiewoordenlijst-ID

en: Force single
nl: Accepteer één waarde.

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
nl: Instructies onder dit veld voor de gebruiker weergeven op het bewerkingsformulier.<br />Toegestane HTML-tags: @tags

en: &lt;none&gt;
nl: &lt;geen&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
nl: U mag geen PHP-code gebruiken.

en: This PHP code was set by an administrator and will override any value specified above.
nl: Deze PHP-code is ingesteld door een beheerder en zal elke bovenaan gedefinieerde waarde overschrijven.

en: Use PHP input for field settings (dangerous - grant with care)
nl: PHP gebruiken voor veldinstellingen (gevaarlijk - wees voorzichtig met verlenen van deze permissie)

en: A file has been pre-loaded for import.
nl: Een bestand is voorgeladen voor het importeren.

en: Content fieldgroup
nl: Inhoudveldgroep

en: Text to display if group has no data. Note that title will not display unless overridden.
nl: Tekst om weer te geven als de groep geen data heeft. Merk op dat de titel niet zal worden getoond tenzij anders ingesteld.

en: Node reference field
nl: Node referentie-veld

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label. The key is the value that will be stored in the database, and it must match the field storage type (%type). The label is optional, and the key will be used as the label if no label is specified.<br />Allowed HTML tags: @tags
nl: De mogelijke waardes die in dit veld kunnen staan. Voer één waarde per regel in, in het formaat sleutel|label. De sleutel wordt in de database opgeslagen en moet overeen komen met het veldopslagtype (%type). Het label is optioneel. Als geen label wordt ingevoerd zal de sleutel ook worden gebruikt als label. <br />Toegestane HTML-tags: @tags

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
nl: Deze PHP-code is door een beheerder ingesteld en zal worden uitgevoerd in plaats van de toegestane waardeslijst hierboven.

en: User reference field
nl: Gebruikersreferentievield

en: Radios
nl: Keuzerondjes

en: Taxonomy: @name
nl: Taxonomie: @name

en: Allows form elements to be prepopulated from the URL.
nl: Toestaan om formulierelementen vooraf met URL-elementen in te vullen.

en: Show @count value(s)
nl: Toon @count waarde(s)

en: starting from @count
nl: beginnend vanaf @count

en: The language the content is in.
nl: De taal waarin de inhoud is geschreven.

en: Response code
nl: Statuscode

en: User roles
nl: Gebruikersrollen

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Multilanguage
nl: Meertalig

en: Debug mode
nl: Debug modus

en: Importing
nl: Aan het importeren

en: Button text
nl: Knoptekst

en: Title only
nl: Alleen de titel

en: Minimum width dimension for picture, in pixels. To prevent upscaling this value should be set to your maximum imagecache preset width.
nl: Minimumbreedte voor afbeelding, in pixels. Om opschalen te voorkomen moet deze waarde gelijk zijn aan uw maximum imagecache voorafingestelde breedte.

en: Minimum height dimension for picture, in pixels. To prevent upscaling this value should be set to your maximum imagecache preset height.
nl: Minimumhoogte voor afbeelding, in pixels. Om opschalen te voorkomen moet deze waarde gelijk zijn aan uw maximum imagecache voorafingestelde hoogte.

en: Latest images
nl: Laatste foto's

en: Validator
nl: Validatiemiddel

en: Inherit
nl: Erven

en: Mime type
nl: Mime-type

en: Use default
nl: Standaard gebruiken

en: Subscribe user to group
nl: Gebruiker lid maken van de groep

en: Unsubscribe user from group
nl: Gebruiker uit de groep uitschrijven

en: User is group member
nl: Gebruiker is groepslid

en: Broadcast
nl: Uitzending

en: Send message to %group
nl: Bericht naar %group verzenden

en: Enter a subject for your message.
nl: Geef een onderwerp voor uw bericht op.

en: [site-name] subscription update for [user]
nl: [site-name] update van inschrijvingen van [user]

en: Greetings, [user].
    
    These are your messages
nl: Beste [user].
    
    Dit zijn uw berichten

en: A [type] has been updated: [title]
    
    [event_list]
nl: Een [type] werd gewijzigd: [title]
    
    [event_list]

en: This is an automatic message from [site-name]
nl: Dit is een automatisch gegenereerd bericht van [site-name]

en: To manage your subscriptions, browse to [subscriptions-manage]
nl: Ga naar [subscriptions-manage] om uw inschrijvingen te beheren.

en: %type posts in %group
nl: %type inzendingen in %group

en: Choose a category
nl: Selecteer een categorie

en: Images are larger than %resolution will be resized.
nl: Afbeeldingen groter dan %resolution zullen verkleind worden.

en: Stores uploaded file information and table associations.
nl: Slaat geüploade bestand informatie en tabelassociaties op.

en: Primary Key: The {files}.fid.
nl: Primaire sleutel: de {files}.fid.

en: Description of the uploaded file.
nl: Omschrijving van het geüploade bestand.

en: Custom format
nl: Aangepast formaat

en: The date the node was last updated.
nl: De datum waarop de node voor het laatst is bijgewerkt.

en: Category ID
nl: Categorie-ID

en: @label (!name) - Allowed values
nl: @label (!name) - Toegestane waardes

en: %name: illegal value.
nl: %name: niet toegestane waarde.

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
nl: %name: de waarde mag niet langer zijn dan %max karakters.

en: Invalid display id @display
nl: Ongeldige weergave-id @display

en: Error: handler for @table > @field doesn't exist!
nl: Fout: verwerker voor @table > @field bestaat niet!

en: Do not use a relationship
nl: Geen relatie gebruiken

en: Display type
nl: Wijze van tonen

en: Custom pages
nl: Specifieke pagina's

en: The cache has been cleared.
nl: De cache is geleegd.

en: User email
nl: Emailadres gebruiker

en: translate
nl: vertalen

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
nl: Veiligheidswaarschuwing: Het bestand .htaccess kon niet opgeslagen worden. Maakt u in de %directory directory een .htaccess bestand aan met volgende code: <code>!htaccess</code>

en: notifications
nl: notificaties

en: Configure automatic mail responses.
nl: Automatische e-mailreacties instellen.

en: No link
nl: Geen link

en: The maximum upload size is %filesize. Only files with the following extensions may be uploaded: %extensions.
nl: De maximumgrootte van geüploade bestanden is %filesize. U kunt alleen bestanden met de volgende extensies uploaden: %extensions.

en: Path: !path
nl: Pad: !path

en: Is not one of
nl: Is niet een van

en: Analyze
nl: Analyseren

en: No test results to display.
nl: Geen testresultaten om weer te geven.

en: Queue
nl: Wachtrij

en: Row
nl: Rij

en: A relcontext object.
nl: Een relcontext object.

en: Adds a relcontext from existing simplecontext.
nl: Voegt een relcontext toe van een bestaande simplecontext.

en: Autocomplete matching
nl: Automatisch aanvullende overeenkomst

en: Starts with
nl: Begint met

en: Page elements
nl: Pagina-elementen

en: Variants
nl: Varianten

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Load a referenced user
nl: Laad een gerefereerde gebruiker

en: Content containing the user reference field
nl: Inhoud dat het gebruikersreferentieveld bevat

en: Referenced user
nl: Gebruiker waarnaar verwezen wordt

en: Load a referenced node
nl: Laad een gerefereerde node

en: Content containing the node reference field
nl: Inhoud met het nodereferentieveld

en: Referenced content
nl: Gerefereerde inhoud

en: Populate a field
nl: Vul een veld in

en: Select the machine-name of the field.
nl: De systeemnaam van het veld selecteren

en: The URL alias of the node.
nl: De URL-alias van de node.

en: Language negotiation
nl: Taalkeuze

en: Query string
nl: Query-tekst

en: Decimal point
nl: Decimaalteken

en: Temporary
nl: Tijdelijk

en: Custom date format
nl: Aangepaste datumnotatie

en: Revision information
nl: Revisie-informatie

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of users.
nl: Selecteer de methode die wordt gebruikt om automatisch aangevulde suggesties te geven. Merk op <em>Bevat</em> prestatieproblemen kan veroorzaken op sites met vele duizenden gebruikers.

en: View used to select the nodes
nl: View die gebruikt wordt voor het selecteren van nodes

en: %name: this post can't be referenced.
nl: %name: dit bericht kan niet worden gerefereerd.

en: Is one of
nl: Is een van

en: Expression
nl: Expressie

en: + Add
nl: + Toevoegen

en: Sitewide context
nl: Algemene context

en: Should this context always be set? If <strong>true</strong>, this context will be active across your entire site.
nl: Moet deze context altijd ingeschakeld zijn? Indien <strong>ja</strong>, dan zal deze context over de gehele site actief zijn.

en: Provides this text as a <strong>$section_subtitle</strong> variable for display in page.tpl.php when this context is active.
nl: Biedt de tekst <strong>$section_subtitle</strong> als een variabele voor het weergeven in page.tpl.php wanneer deze context actief is.

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
nl: Gebruikers met de opgegeven toegangstekst krijgen toegang.

en: Group space
nl: Groepsruimte

en: Public group
nl: Openbare groep

en: Add new account
nl: Nieuwe account toevoegen

en: Site settings
nl: Website-instellingen

en: Show All
nl: Alles weergeven

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
nl: Nodes zijn de hoofdinhoud van een Drupal-website.

en: Comments are responses to node content.
nl: Reacties zijn opmerkingen op de inhoud van een node.

en: Users who have created accounts on your site.
nl: Gebruikers die een account hebben aangemaakt op de website.

en: Digest
nl: Kort verslag

en: Is empty (NULL)
nl: Is leeg (NULL)

en: not empty
nl: niet leeg

en: Theming information
nl: Informatie voor thema-ontwikkeling

en: Ends with
nl: Eindigt met

en: Undated
nl: Niet-gedateerd

en: Join summary
nl: Samenvatting samenvoegen

en: Split summary at cursor
nl: Splits de samenvatting op de cursorpositie

en: Upload date
nl: Uploaddatum

en: (Unpublished)
nl: (Niet gepubliceerd)

en: View more
nl: Lees meer

en: Do not cache
nl: Niet cachen

en: Action to take if argument is not present
nl: De actie die wordt uitgevoerd als er geen argument beschikbaar is

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
nl: Als deze waarde als argument wordt gebruikt, wordt het argument genegeerd; Dus 'alle waarden'.

en: Wildcard title
nl: Titel van joker

en: The title to use for the wildcard in substitutions elsewhere.
nl: De titel die bij vervangingen wordt gebruikt als het argument het jokerteken is.

en: Action to take if argument does not validate
nl: Actie die wordt uitgevoerd als het argument niet valide is.

en: Link this field to its user
nl: Dit veld aan zijn gebruiker linken

en: This will override any other link you have set.
nl: Dit zal alle bestaande koppelingen overschrijven.

en: Overwrite the value to display for anonymous users
nl: Overschrijf de weer te geven waarde voor anonieme gebruikers

en: Text to display for anonymous users
nl: Weer te geven tekst voor anonieme gebruikers

en: Profile fields
nl: Profielvelden

en: Use default RSS settings
nl: Standaard-RSS-instellingen gebruiken

en: Title plus teaser
nl: Titel en teaser

en: Front page feed
nl: Voorpagina-feed

en: Primary
nl: Primaire

en: The node ID of the node.
nl: De ID van de node.

en: Tab weight
nl: Tabgewicht

en: You may add a new case state below.
nl: U kunt hieronder een nieuwe taakstatus toevoegen.

en: Configure the various Case Tracker options with these settings.
nl: Configureer de verschillende Case Tracker opties met deze instellingen.

en: Case states
nl: Taakstatus

en: Add, edit and delete Case States, Types and Priorities
nl: Bewerk, verwijder of voeg taakstatussen, typen en prioriteiten toe.

en: Add case state
nl: Status toevoegen

en: All cases
nl: Alle taken

en: Case information
nl: Taakinformatie

en: Assign to
nl: Toekennen aan

en: Case state
nl: Taakstatus

en: priority
nl: Prioriteit

en: No cases found.
nl: Geen taken gevonden

en: add !name
nl: !name toevoegen

en: Opened by:
nl: Geopend door:

en: Opened on:
nl: Geopende op:

en: Last modified:
nl: Laatst gewijzigd:

en: Project number:
nl: Projectnummer:

en: Operations:
nl: Handelingen:

en: Case number
nl: Taaknummer

en: You must create a project before adding cases.
nl: Maak een project aan om taken toe te voegen.

en: Default assigned user
nl: Standaard toegewezen gebruiker

en: User to be assigned the case if one is not explicitly defined.
nl: Gebruiker die toegewezen wordt aan de taak als er geen expliciet toegewezen is.

en: Project node types
nl: Project-nodetype

en: Select the node types that will be considered Case Tracker projects.
nl: Selecteer de nodetypes die als Case Tracker-projecten gebruikt worden.

en: Case node types
nl: Taak-nodetypes

en: Select the node types that will be considered Case Tracker cases.
nl: Selecteer de node types die als Case Tracker taken worden gebruikt.

en: Create a basic project for use with Case Tracker.
nl: Maak een basisproject aan om te gebruiken met Case Tracker.

en: create projects
nl: projecten aanmaken

en: create cases
nl: taken aanmaken

en: edit own projects
nl: eigen projecten wijzigen

en: edit own cases
nl: eigen taken wijzigen

en: Display the user name the case has been assigned to.
nl: Toon de gebruikersnaam waaraan de taak is toegewezen.

en: Enables the handling of projects and their cases.
nl: Laat het hanteren van projecten en hun cases toe.

en: No role
nl: Geen rol

en: Search index
nl: Zoekindex

en: View link
nl: Link weergeven

en: The size of the file.
nl: De grootte van het bestand.

en: Attached to
nl: Verbonden aan

en: Link this field
nl: Dit veld linken

en: Your message will be sent to all members of this group.
nl: Uw bericht wordt naar alle leden van deze groep verzonden.

en: Enter a body for your message.
nl: Schrijf hier uw bericht.

en: You may not leave this group because it is a <em>closed</em> group. You should request removal from a group administrator.
nl: Omdat dit een besloten groep is, kunt u zich niet zelf uit deze groep verwijderen. U kunt de beheerder van deze groep vragen om u te verwijderen.

en: %name was promoted to <em>group administrator</em>.
nl: %name is nu <em>beheerder</em> van de groep.

en: %name is no longer a <em>group administrator</em>.
nl: %name is niet langer <em>administrator</em> van de groep.

en: You may not invite yourself - @self.
nl: U kunt zichzelf niet uitnodigen - @self.

en: Invalid email address or username: @value.
nl: Ongeldig e-mailadres of gebruikersnaam: @value.

en: Membership request to the %group group was rejected, only group administrators can add users to this group.
nl: Lidmaatschap aanvraag voor groep %goup is afgewezen, alleen groepbeheerders kunnen nieuwe gebruikers aan deze groep toevoegen.

en: %user removed from %group.
nl: %user verwijderd van %group.

en: Add users
nl: Gebruikers toevoegen

en: No groups available.
nl: Geen groepen beschikbaar.

en: Manager: !name
nl: Beheerder: !name

en: Add a new !type in this group.
nl: Voeg een nieuw !type toe in deze groep.

en: Unrecognized name: %bad. | Unrecognized names: %bad.
nl[0]: Naam niet herkend: %bad.
nl[1]: Namen niet herkend: %bad.

en: 1 group | @count groups
nl[0]: 1 groep
nl[1]: @count groepen

en: Enable users to create and manage groups.  OG Views integration module is recommended for best experience.
nl: Laat gebruikers toe om groepen te creëren en te beheren. Als best practice wordt OG Views integratie module aanbevolen.

en: Private groups
nl: Privé-groepen

en: Choose whether new groups should be private or public.
nl: Kies of nieuwe groepen privé of publiek moeten zijn.

en: Set node %id to public.
nl: Maak node %id publiek

en: Set node %id to private.
nl: Maak node %id privé

en: Provides actions for use with Organic Groups and Trigger.
nl: Biedt acties te gebruiken met Organic Groups en Trigger.

en: Body footer
nl: Berichtvoet

en: Group nodes
nl: Groepsnodes

en: Group: Description
nl: Groep: omschrijving

en: Group: Members count
nl: Groep: aantal leden

en: Group: Join link
nl: Groep: Aanmelden

en: Group: Language
nl: Groep: taal

en: User's groups
nl: Gebruikersgroepen

en: My unread: !links
nl: Mijn ongelezen: !links

en: My group: !links
nl: Mijn groep: !links

en: All posts: !links
nl: Alle inzendingen: !links

en: Remove membership
nl: Lidmaatschap verwijderen

en: Group administrators
nl: Groepsbeheerders

en: Menu links
nl: Menulinks

en: 1 node created. | @count nodes created
nl[0]: 1 node aangemaakt.
nl[1]: @count nodes aangemaakt

en: Deleted one post | Deleted @count posts
nl[0]: 1 bericht verwijderd
nl[1]: @count berichten verwijderd

en: Generating Content
nl: Inhoud genereren

en: Finished @num_nids nodes created successfully.
nl: @num_nids nodes succesvol aangemaakt.

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: Enter function name for api lookup
nl: De functienaam van de API-lookup invoeren

en: API Site
nl: API-site

en: Krumo display
nl: Weergave van Krumo

en: Rebuild the theme registry on every page load
nl: Het themaregister bij het laden van elke pagina opnieuw opbouwen

en: Reinstall
nl: Herinstalleren

en: Saved new value for %name.
nl: Nieuwe waarde voor %name opgeslagen.

en: Display of !type !obj
nl: Weergave van !type !obj

en: {empty}
nl: {leeg}

en: The file could not be written.
nl: Het bestand kon niet worden weggeschreven.

en: One variable deleted. | @count variables deleted.
nl[0]: Eén variabele verwijderd.
nl[1]: @count variabelen verwijderd.

en: 1 character | @count characters
nl[0]: 1 teken
nl[1]: @count tekens

en: 1 element | @count elements
nl[0]: 1 element
nl[1]: @count elementen

en: display source code
nl: broncode weergeven

en: Clear the CSS cache and all database cache tables which store page, node, theme and variable caches.
nl: De CSS-cache en alle cache-databasetabellen legen die pagina's, nodes, thema's en variabelen opslaan.

en: Function reference
nl: Functie-naslagwerk

en: Rebuild menus
nl: Menu's opnieuw opbouwen

en: Edit and delete site variables.
nl: Website-variabelen bewerken en verwijderen.

en: View your server's PHP configuration
nl: De PHP-instellingen van de server bekijken

en: Execute PHP Code
nl: PHP-code uitvoeren

en: Execute some PHP code
nl: PHP-code uitvoeren

en: Theme registry
nl: Templateregister

en: Devel settings
nl: Devel-instellingen

en: Delete all users (except user id 1) before generating new users.
nl: Verwijder alle gebruikers (met uitzondering van gebruiker-ID 1) voordat nieuwe gebruikers gegenereerd worden.

en: How old should user accounts be?
nl: Hoe oud moeten de gebruikersaccounts zijn?

en: . This type contains CCK fields which will only be populated by fields that implement the content_generate hook.
nl: . Dit type bevat CCK-velden die alleen worden gevuld indien velden de content_generate-hook implementeren.

en: <strong>Delete all content</strong> in these node types before generating new content.
nl: <strong>Verwijder alle inhoud</strong> uit deze inhoudstypes voordat nieuwe inhoud gegenereerd wordt.

en: How far back in time should the nodes be dated?
nl: Hoever terug in de tijd dienen de nodes gedateerd te zijn?

en: Maximum number of generated comments per node
nl: Maximaal aantal gegenereerde reacties per node

en: Add an upload to each node
nl: Voeg een upload aan elke node toe

en: Add taxonomy terms to each node.
nl: Voegt taxonomie-termen aan elke node toe.

en: Requires path.module
nl: Path-module vereist.

en: Add an url alias for each node.
nl: Maak een url-alias aan voor elke node.

en: Generate items
nl: Items genereren

en: Node_access summary
nl: Node_access-samenvatting

en: Devel generate
nl: Devel genereren

en: No help is available for module %module.
nl: Er is geen hulp beschikbaar voor module %module.

en: Link this field to its node
nl: Dit veld naar de node linken

en: Default send method
nl: Standaard verzend methode

en: Limits for queue processing
nl: Limiet voor wachtrijverwerking

en: Number of messages sent
nl: Het aantal verstuurde berichten.

en: Time (seconds)
nl: Tijd (seconden)

en: Time (% of cron time)
nl: Tijd (percentage van het cron-interval)

en: Maximum percentage of cron time the process may use.
nl: Het maximale percentage van het cron-interval dat dit proces mag gebruiken.

en: Messaging settings
nl: Berichtinstellingen

en: The message body.
nl: De berichttekst.

en: messaging
nl: Berichtgeving

en: Administer and configure messaging
nl: Berichtgeving beheren en instellen

en: Configuration of messaging framework
nl: Configuratie van berichtenframework

en: Message templates
nl: Berichten templates

en: Configuration of message templates
nl: Configuratie van berichtsjablonen

en: Default send interval
nl: Standaard verstuurinterval

en: HTML Mail
nl: HTML-mail

en: Immediate sending
nl: Direct verzenden

en: Notifications Sender
nl: Afzender

en: No one (All notifications will appear as coming from the web site)
nl: Niemand (alle berichten zullen van de website afkomstig lijken te zijn)

en: User name, site data (Only the user name will be used)
nl: Gebruikersnaam, websitegegevens (Alleen de gebruikersnaam wordt gebruikt)

en: Full user data (User name and available user information)
nl: Volledige gebruikersgegevens (Gebruikersnaam en beschikbare gebruikers informatie)

en: Send intervals
nl: Vestuurintervallen

en: Total: %number
nl: Totaal: %number

en: Subscriptions by type
nl: Abonnementen per type

en: Subscriptions by send method
nl: Abonnementen per verzendmethode

en: Notifications in queue
nl: Berichten in wachtrij

en: Process log
nl: Logboek

en: Run process
nl: Proces uitvoeren

en: Process immediate
nl: Direct uitvoeren

en: Process only rows marked for immediate sending.
nl: Alleen rijen gemarkeerd voor onmiddelijke verzending uitvoeren

en: Reset queue
nl: Reset wachtrij

en: Delete all notifications in queue.
nl: Verwijder alle notificaties uit de wachtrij

en: Run test
nl: Test uitvoeren

en: Test run queue processing, without updating nor sending messages.
nl: Het wachtrijproces uitvoeren zonder aanpassingen door te voeren of berichten te verzenden.

en: The queue has been reset.
nl: De wachtrij is gereset

en: No elements
nl: Geen onderdelen

en: You don't have permissions to manage these subscriptions
nl: U heeft geen rechten om deze inschrijvingen te beheren

en: Change send method to
nl: Verander verzendmethode naar

en: Change send interval to
nl: Verander verzendinterval naar

en: Validation error. You don't have permission to delete some of these subscriptions
nl: Validatiefout. U heeft geen toestemming om enkele van deze inschrijvingen te verwijderen.

en: You don't have permission to manage all these subscriptions
nl: U heeft geen rechten om deze inschrijvingen te beheren

en: You have %count @status subscriptions.
nl: U heeft %count inschrijvingen met status '@status'.

en: You don't have any subscriptions yet.
nl: U heeft nog geen inschrijvingen.

en: Your default sending method for new subscriptions is @send_method
nl: De standaard verzendmethode voor nieuwe inschrijvingen is @send_method

en: Your default sending interval for new subscriptions is @send_interval
nl: Het standaard verzendinterval voor nieuwe inschrijvingen is @send_interval

en: Administer your subscriptions
nl: Uw inschrijvingen beheren

en: Edit your notifications settings
nl: Uw notificatieinstellingen bewerken

en: Cancel all your subscriptions
nl: Al uw inschrijvingen opzeggen

en: Create @type subscription
nl: Maak @type inschrijving aan

en: You must set a value for this field.
nl: Een waarde is verplicht

en: You must provide valid values for all fields.
nl: Geef geldige waarden op voor alle velden

en: Your subscription has been created.
nl: Uw inschrijving is aangemaakt.

en: Your subscription cannot be created.
nl: Uw inschrijving kan niet aangemaakt worden.

en: Your subscription was cancelled
nl: Uw inschrijving is geweigerd

en: Your subscription has been removed.
nl: Uw inschrijving is verwijderd

en: All your subscriptions have been removed.
nl: Al uw inschrijvingen zijn verwijderd

en: You don't have any subscription on this site.
nl: U heeft geen inschrijvingen op deze site.

en: Are you sure you want to delete this subscription?
nl: Weet u zeker dat u deze inschrijving wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to remove all your subscriptions on this site?
nl: Weet u zeker dat u al uw inschrijvingen bij deze website wilt verwijderen?

en: Messaging and Notifications settings
nl: Instellingen van Messaging en Notifications

en: Default send interval for subscriptions.
nl: Standaard verzendinterval voor inschrijvingen

en: Messages coming from user subscriptions and system events
nl: Berichten van gebruikersinschrijvingen en systeem gebeurtenissen

en: Notifications event
nl: Notificatiegebeurtenis

en: Notifications digest
nl: Notificatiesamenvatting

en: Depending on your settings for each Send interval, Notifications may be digested, this is grouped and summarized in a single message. These are the common parts for Notifications digests.
nl: Afhankelijk van de instellingen voor elk verzendinterval, kunnen notificaties worden verzameld. Deze worden gegroepeerd en er wordt een verkorte beschrijving getoond in één bericht. Dit zijn overeenkomende onderdelen voor Notificatie verzamelingen.

en: Line for digested events
nl: Regel voor verzamelde gebeurtenissen

en: Event notification for [user] from [site-name]
nl: Gebeurtenisnotificatie van [webiste-naam] voor [gebruiker]

en: Greetings [user],
nl: Beste [user],

en: A item to which you are subscribed has been updated
nl: Een item waarvoor u ingeschreven bent, is bijgewerkt.

en: You can unsubscribe at [unsubscribe-url]
nl: U kunt zich uitschrijven op [unsubscribe-url]

en: The url for the current user to manage subscriptions.
nl: De url waarmee de huidige gebruiker zijn of haar inschrijvingen kan beheren.

en: The url to allow a user to delete all their subscriptions.
nl: De url waarmee een gebruiker al zijn of haar inschrijvingen kan verwijderen

en: The url for disabling a specific subscription.
nl: De url om een specifieke inschrijving uit te zetten.

en: Twice a day
nl: Twee keer per dag

en: Subscription %id of type %type to: !values
nl: Inschrijving %id van type %type op: !values

en: administer notifications
nl: inschrijvingen beheren

en: manage own subscriptions
nl: eigen inschrijvingen beheren

en: manage all subscriptions
nl: alle inschrijvingen beheren

en: Administer and configure messaging and notifications
nl: Beheren en instellen van berichten en notificaties

en: Manage existing subscriptions and queue.
nl: Bestaande inschrijvingen en wachtrij beheren.

en: Subscriptions overview.
nl: Inschrijvingenoverzicht

en: Administer subscriptions.
nl: Inschrijvingen beheren

en: Notifications queue.
nl: Berichtenwachtrij

en: Notifications Settings
nl: Notificaties instellingen

en: Site settings for user notifications.
nl: Site-instellingen voor gebruikernotificaties.

en: Intervals
nl: Intervallen

en: Node title autocomplete
nl: Node-titel automatisch aanvullen

en: The basic notifications framework
nl: Het basis notificatie framework

en: Checking this box allows you to automatically subscribe to any thread you create or post a comment to.
nl: Door dit aan te vinken, laat u toe om automatisch in te schrijven op elke conversatie die u aanmaakt of waarop op reageert.

en: Notifications Autosubscribe
nl: Automatisch inschrijven voor notificaties

en: Provides automatic notifications.
nl: Bied automatisch notificaties aan.

en: Enabled subscription types
nl: Ingeschakelde inschrijvingstypen

en: Use global settings on this page for all content types
nl: Gebruik de algemene instellingen voor deze inhoudstypen.

en: Global options
nl: Algemene opties

en: Your subscriptions have been updated.
nl: Uw inschrijvingen zijn bijgewerkt.

en: Do not send notifications for this update.
nl: Stuur geen notificaties voor deze update.

en: Subscribe to all content of a given type.
nl: Op alle inhoud van een specifiek type abonneren.

en: Subscribe to all content submitted by a user.
nl: Op alle inhoud van een gebruiker abonneren.

en: Subscribe to all content of a given type submitted by a user.
nl: Op alle inhoud van een specifiek type ingezonden door een gebruiker abonneren.

en: Node creation
nl: Node-aanmaak

en: New comment by [comment-author-name]: [comment-title]
nl: Nieuwe reactie van [comment-author-name]: [comment-title]

en: Update for [type-name]: [title]
nl: [type-name]: [title] werd bijgewerkt

en: Read more [node-url]
nl: Lees meer [node-url]

en: New [type-name]: [title]
nl: Nieuw [type-name]: [title]

en: Comment for [type-name]: [title]
nl: Reactie op [type-name]: [title]

en: Comment by [comment-author-name]: [comment-title]
nl: Reactie door [comment-author-name]: [comment-title]

en: Read more [comment-url]
nl: Lees verder [comment-url]

en: New Comment on [title] by [comment-author-name] titled [comment-title]
nl: Nieuwe reactie op [title] door [comment-author-name] getiteld [comment-title]

en: All posts by @name
nl: Alle inzendingen van @name

en: The node teaser.
nl: De node-teaser.

en: Unfiltered node teaser. WARNING - raw user input.
nl: Ongefilterde node-teaser. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: subscribe to content type
nl: op inhoudstype abonneren

en: subscribe to author
nl: op auteur abonneren

en: Extra Simple Notifications API. Enable only when required by other modules.
nl: Extra Simple Notifications API. Enkel activeren wanneer dit vereist is voor andere modules.

en: Add subscription
nl: Abonnement toevoegen

en: Subscribe to content
nl: Inschrijven voor inhoud

en: or create a new subscription
nl: of een nieuwe inschrijving aanmaken

en: Provides an UI to notifications
nl: Biedt een UI voor notificaties

en: Delete link
nl: Verwijderlink

en: Provides a link to delete the message
nl: Biedt een link om berichten te verwijderen.

en: Filter the view to the currently logged in user.
nl: Filter het overzicht voor de gebruiker die op dit moment is ingelogd.

en: No strings found to translate.
nl: Er werden geen tekenreeksen gevonden om te vertalen

en: Page Text
nl: Paginatekst

en: Translation to %language
nl: Vertaling naar %language

en: Translate Text
nl: Tekst vertalen

en: Save translation
nl: Vertaling opslaan

en: Enable sharing translations with server
nl: Het delen van vertalingen met de server inschakelen

en: Address of localization server to use
nl: Adres van de te gebruiken lokalisatieserver

en: Your Localization Server API key
nl: Uw API-sleutel van de lokalisatieserver

en: This is a unique key that will allow you to send translations to the remote server. To get your API key go to !server-link.
nl: Dit is een unieke sleutel die het mogelijk maakt om vertalingen naar de externe server te sturen. Ga naar !server-link voor de API-sleutel.

en: use on-page translation
nl: gebruik vertaalmogelijkheid op de pagina

en: submit translations to localization server
nl: vertalingen bij de lokalisatieserver indienen

en: Save string
nl: Tekenreeks opslaan

en: Translate strings
nl: Teksten vertalen

en: Localization sharing
nl: Delen van lokalisatie

en: Provides on-page localization
nl: Maakt het mogelijk om op de pagina's te vertalen

en: An HTTP error @status occured.
nl: Een HTTP-fout @status is opgetreden.

en: locale
nl: lokalisatie

en: Cache once for everything (global)
nl: Eén keer cachen voor alles (globaal)

en: Per page
nl: Per pagina

en: Per role
nl: Per rol

en: Per role per page
nl: Per rol per pagina

en: Per user
nl: Per gebruiker

en: Per user per page
nl: Per gebruiker per pagina

en: Configure ImageAPI.
nl: ImageAPI instellen.

en: There are no image toolkit modules enabled. Toolkit modules can be enabled from the <a href="!admin-build-modules">module configuration page</a>.
nl: Er zijn geen image toolkit-modules ingeschakeld. Toolkit-modules kunnen ingeschakeld worden via de <a href="!admin-build-modules">module configuratie pagina</a>.

en: The %toolkit module is the only enabled image toolkit. Drupal will use it for resizing, cropping and other image manipulations.
nl: De %toolkit-module is de enige ingeschakelde image toolkit. Drupal zal deze gebruiken voor vergroten, verkleinen, verschalen en andere beeldbewerkingen.

en: Select a default image processing toolkit
nl: Selecteer een standaard beeldverwerkingstoolkit

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
nl: De geselecteerde beeldverwerkingstoolkit '%toolkit' kan functie '%function' niet juist verwerken.

en: Could not set permissions on destination file: %file
nl: Kan geen toegangsrechten geven aan bestand: %file

en: Compression Quality
nl: Compressie-kwaliteit

en: Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality, but bigger files.
nl: Dient tussen de 0 en 100 te zijn. Hogere waardes betekenen kwalitatief betere foto's, maar grotere bestanden.

en: Version information
nl: Versie-informatie

en: Compression Quality must be a value between 0 and 100.
nl: Compressie-kwaliteit moet een waarde tussen 0 en 100 zijn.

en: The specified ImageMagick path %file does not exist.
nl: Het opgegeven ImageMagickpad %file bestaat niet.

en: The specified ImageMagick path %file is not executable.
nl: Het opgegeven ImageMagick pad %file is niet uitvoerbaar.

en: ImageAPI Toolkit
nl: ImageAPI-toolkit

en: No ImageAPI toolkits available
nl: Geen ImageAPI-toolkits beschikbaar

en: PHP GD was not compiled with %format support.
nl: PHP GD is niet gecompileerd met %format-ondersteuning.

en: GD Image Rotation
nl: GD-afbeeldingrotatie

en: Low Quality / Poor Performance
nl: Lage kwaliteit / Slechte prestaties

en: GD Image Filtering
nl: GD-afbeeldingsfiltering

en: Command Line ImageMagick support.
nl: Command Line ImageMagick-ondersteuning.

en: ImageAPI toolkit missing settings form
nl: ImageAPI toolkit-instellingenformulier ontbreekt

en: administer imageapi
nl: imageapi beheren

en: ImageAPI requires a Toolkit such as ImageAPI GD or ImageAPI ImageMagick to function. Go to !modules and enable one of them.
nl: ImageAPI heeft een toolkit zoals 'ImageAPI GD' of 'ImageAPI ImageMagick' nodig om te functioneren. Ga naar !modules en schakel minimaal één van deze in.

en: ImageAPI GD Memory Limit
nl: ImageAPI GD-geheugenlimiet

en: It is highly recommended that you set you PHP memory_limit to 96M to use ImageAPI GD. A 1600x1200 images consumes ~45M of memory when decompressed and there are instances where ImageAPI GD is operating on two decompressed images at once.
nl: Het wordt sterk aangeraden om de PHP memory_limit naar 96M te verhogen voor het gebruik van ImageApi GD. Een afbeelding van 1600x1200 pixels gebruikt ongeveer 45M geheugen wanneer deze wordt gedecomprimeerd en er zijn situaties waarin ImageAPI met twee gedecomprimeerde afbeeldingen tegelijkertijd bezig is.

en: The background color to use for exposed areas of the image. Use web-style hex colors (#FFFFFF for white, #000000 for black). An empty value will cause images that support transparency to have transparent backgrounds, otherwise it will be white.
nl: De achtergrondkleur die wordt gebruikt voor de verschenen delen van de afbeelding. Gebruik hexadecimale getallen, zoals bijvoorbeeld #FFFFFF voor wit, #FF0000 voor rood, of #000000 voor zwart. Een lege waarde zal afbeeldingen die transparantie ondersteunen een transparante achtergrond geven, anders zullen zij wit zijn.

en: Please only use alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for preset names.
nl: Gebruik alleen alfanumerieke karakters, underscores en liggende streepjes voor instellingnamen.

en: Preset %name (ID: @id) was deleted.
nl: Instelling %name(ID: @id) is verwijderd.

en: Preset %name (ID: @id) was flushed.
nl: Cache van instelling %name (ID: @id) is leeggemaakt

en: Override Defaults
nl: Overschrijf de standaard

en: Unknown Action.
nl: Onbekende actie.

en: Unknown Preset.
nl: Onbekende instelling.

en: The action was succesfully updated.
nl: De actie is bijgewerkt

en: ImageCache already generating: %dst, Lock file: %tmp.
nl: ImageCache maakt al %dst, blokker bestand %tmp.

en: Manage ImageCache presets.
nl: ImageCache-instellingen beheren

en: Place the following snippet in your module as part of <code>hook_imagecache_default_presets()</code>.
nl: Plaats de volgende code in de module als onderdeel van <code>hook_imagecache_default_presets()</code>.

en: %p is not a directory or is not readable by the webserver.
nl: %p is geen map of is niet leesbaar door de webserver.

en: Has Avatar
nl: Heeft een avatar

en: Display the node with standard node view.
nl: Toon de node met standaard node view.

en: Capitalize first letter
nl: Eerste letter hoofdletter maken

en: First value is equal to second value
nl: De eerste waarde is gelijk aan de tweede waarde

en: Created content type %type.
nl: Het inhoudstype %type is aangemaakt.

en: User created with name %name and pass %pass
nl: De gebruiker met de naam %name en het wachtwoord %pass is aangemaakt

en: Created permissions: @perms
nl: De rechten: @perms zijn aangemaakt.

en: Invalid permission %permission.
nl: Niet de juiste rechten %permission.

en: Username field found.
nl: Het veld gebruikersnaam is gevonden.

en: Password field found.
nl: Het veld wachtwoord is gevonden.

en: !method @url returned @status (!length).
nl: !method @url geeft @status (!length) terug.

en: Valid HTML found on "@path"
nl: Geldige HTML code gevonden in "@path"

en: Parsed page successfully.
nl: De pagina is goed verwerkt.

en: Found the requested form fields at @path
nl: De opgevraagde formuliervelden zijn gevonden op @path

en: Found field by name @name
nl: Veld gevonden op de naam @name

en: Did not find field by name @name
nl: Geen velden gevonden met de naam @name

en: Found field by id @id
nl: Veld gevonden met het id '@id'

en: Did not find field by id @id
nl: Veld met id '@id'  niet gevonden

en: HTTP response expected !code, actual !curl_code
nl: HTTP-reactie verwachtte !code, feitelijk !curl_code

en: Run tests
nl: Tests uitvoeren

en: Clean test environment
nl: Testomgeving opruimen

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
nl: De tabellen met het voorvoegsel 'simpletest' en de tijdelijke mappen die na gecrashte tests zijn achtergebleven verwijderen. Dit is bedoeld voor ontwikkelaars bij het bouwen van tests.

en: Clean environment
nl: Opschonen

en: No tests to display.
nl: Geen tests om weer te geven.

en: @pass, @fail, and @exception
nl: @pass, @fail en @exception

en: No test(s) selected.
nl: Geen test(s) geselecteerd.

en: Processing test @num of @max - %test.
nl: Test @num van @max - %test wordt uitgevoerd.

en: Processed test @num of @max - %test.
nl: Test @num van @max - %test is uitgevoerd.

en: 1 pass | @count passes
nl[0]: 1 gelukt
nl[1]: @count gelukt

en: 1 fail | @count fails
nl[0]: 1 niet gelukt
nl[1]: @count niet gelukt

en: 1 exception | @count exceptions
nl[0]: 1 uitzondering
nl[1]: @count uitzonderingen

en: PHP DOMDocument class
nl: PHP DOMDocument-klasse

en: Provides a framework for unit and functional testing.
nl: Biedt een raamwerk voor unit- en functionele testen.

en: Logged in user
nl: Ingelogde gebruiker

en: Custom text
nl: Aangepaste tekst

en: Leave
nl: Verlaten

en: Feed item
nl: Feed-item

en: Node module form.
nl: Node-module formulier.

en: Locale module form.
nl: Locale-module formulier.

en: Taxonomy module form.
nl: Taxonomy-module formulier.

en: The menu path (as reflected in the breadcrumb), not including Home or [menu]. Separated by /.
nl: Het menupad (zoals weergegeven in het kruimelpad), zonder Home of [menu]. Gescheiden door /.

en: Default argument
nl: Standaard argument

en: Date year range
nl: Datumbereik jaar

en: Legend
nl: Legenda

en: Format: @date
nl: Notatie: @date

en: The year must be a number between %min and %max.
nl: Jaar moet een getal tussen %min en %max zijn.

en: The month must be a number between 1 and 12.
nl: Maand moet een getal tussen 1 en 12 zijn.

en: The day must be a number between !min and !max.
nl: Dag moet een getal tussen !min en !max zijn.

en: The hour must be a number between !min and !max.
nl: Uur moet een getal tussen !min en !max zijn.

en: The minute must be a number between !min and !max.
nl: Minuut moet een getal tussen !min en !max zijn.

en: The second must be a number between !min and !max.
nl: Seconde moet een getal tussen !min en !max zijn.

en: A valid value is required.
nl: Een geldige waard is vereist.

en: date ical
nl: Datum ical

en: The dates are invalid.
nl: De data zijn ongeldig.

en: Date date (YYYY-MM-DD)
nl: Datum (JJJJ-MM-DD)

en: Date datetime (YYYY-MM-DDTHH:MM:SS)
nl: Datumtijd (JJJJ-MM-DDTHH:MM:SS)

en: Time H:i
nl: Tijd H:i

en: Repeats
nl: Herhalingen

en: Add new date field
nl: Nieuw datumveld toevoegen

en: !repeats_every_interval on the !date_order !day_of_week
nl: !repeats_every_interval op !date_order !day_of_week

en: !repeats_every_interval every !day_of_week
nl: !repeats_every_interval iedere !day_of_week

en: !repeats_every_interval on the !month_days of !month_names
nl: !repeats_every_interval op de !month_days van !month_names

en: !repeats_every_interval on !month_names
nl: !repeats_every_interval iedere !month_names

en: !repeats_every_interval !count times
nl: !repeats_every_interval !count keer

en: !repeats_every_interval until !until_date
nl: !repeats_every_interval tot !until_date

en: !repeats_every_interval except !except_dates
nl: !repeats_every_interval behalve !except_dates

en: !repeats_every_interval where the week start on !day_of_week
nl: !repeats_every_interval wanneer de week start op !day_of_week

en: every week | every @count weeks
nl[0]: elke week
nl[1]: elke @count weken

en: every month | every @count months
nl[0]: elke maand
nl[1]: elke @count maanden

en: every year | every @count years
nl[0]: elk jaar
nl[1]: elke @count jaar

en: every day | every @count days
nl[0]: elke dag
nl[1]: elke @count dagen

en: Comparison
nl: Vergelijking

en: Poll title
nl: Enquête-titel

en: Original file name
nl: Originele bestandsnaam

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
nl: %name: dit veld kan niet meer dan @count waardes bevatten.

en: Name of top taxonomy term
nl: Naam van de hoofdtaxonomieterm

en: ID of top taxonomy term
nl: ID van de hoofdtaxonomieterm

en: Secondary
nl: Secundaire

en: No fields available.
nl: Geen velden beschikbaar.

en: Select a vocabulary
nl: Een woordenlijst selecteren

en: '@column' => value for @column
nl: '@column' => waarde van @column

en: return array(
      0 => array(@columns),
      // You'll usually want to stop here. Provide more values
      // if you want your 'default value' to be multi-valued:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );
nl: return array(
      0 => array(@columns),
      // Meestal stop u hier. Voeg meer waarden toe
      // als de beginwaarde uit meerdere waarden bestaat:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );

en: Bulk operations
nl: Bulkbewerkingen

en: click here
nl: klik hier

en: Numeric
nl: Numeriek

en: Alt text
nl: Alternatieve tekst

en: Create a list of options as a list in <strong>Allowed values list</strong> or as an array in PHP code. These values will be the same for %field in all content types.
nl: Maak een lijst met opties als in <strong>Toegestane waardeslijst</strong> of als een array in PHP. Deze waarde zullen hetzelfde zijn in %field in alle inhoudstypes.

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
nl: De 'toegestane waardes' voor dit veld opgeven.

en: Edit link
nl: Bewerkingslink

en: Token replacement patterns
nl: Vervangpatronen voor tokens

en: Name of top term's vocabulary
nl: Naam van de woordenlijst van de hoofdtaxonomieterm

en: ID of top term's vocabulary
nl: ID van de woordenlijst van de hoofdtaxonomieterm.

en: The text used in the menu as link text for this item.
nl: De tekst zoals wordt weergegeven in het menu als linktekst voor dit item.

en: The title of the node's book parent.
nl: De titel van de bovenliggende boekpagina.

en: The id of the node's book parent.
nl: Het ID van de bovenliggende boekpagina.

en: The titles of all parents in the node's book hierarchy.
nl: De titels van alle bovenliggende boekpagina's.

en: The name of the currently logged in user.
nl: De naam van de huidige ingelogde gebruiker.

en: The user ID of the currently logged in user.
nl: De gebruikers-ID van de ingelogde gebruiker.

en: The email address of the currently logged in user.
nl: Het e-mailadres van de ingelogde gebruiker.

en: A randomly generated SHA1 hash.
nl: Een willekeurig gegenereerde SHA1 hash.

en: The current timestamp in seconds past January 1, 1970.
nl: Het huidige tijdstip in seconden sinds 1 januari 1970.

en: A randomly generated single-digit number.
nl: Een willekeurig gegenereerd één-cijferig getal.

en: A randomly generated three-digit number.
nl: Een willekeurig gegenereerd drie-cijferig getal.

en: A randomly generated ten-digit number.
nl: Een willekeurig gegenereerd tien-cijferig getal.

en: Randomly generated single-digit letter.
nl: Willekeurig gegenereerd één-cijferig getal.

en: Randomly generated three-digit letters.
nl: Willekeurig gegenereerd drie-cijferig getal.

en: Randomly generated ten-digit letters.
nl: Willekeurig gegenereerd tien-cijferig getal.

en: The email address to which the message should be sent.
nl: Het e-mailadres waar het bericht naar toegezonden moet worden.

en: The message that should be sent.
nl: Het bericht dat verzonden moet worden.

en: The message to be displayed to the current user.
nl: Het bericht om te tonen aan de huidige gebruiker.

en: Provides a shared API for replacement of textual placeholders with actual data.
nl: Voorziet in een gedeelde API waarmee tekstuele plaatshouders vervangen worden door echte data.

en: Provides additional tokens and a base on which to build your own tokens.
nl: Biedt extra tokens en een startpunt voor het maken van uw eigen tokens.

en: Provides enhanced versions of core Drupal actions using the Token module.
nl: Levert uitgebreide versies van de core Drupal acties door middel van de Token-module.

en: Date form type
nl: Datum formaattype

en: Select a granularity for the date filter. For instance, selecting 'day' will create a filter where users can select the year, month, and day.
nl: Kies een nauwkeurigheid voor de datumfilter. Bijvoorbeeld het kiezen van 'dag' zal een filter maken waar gebruiker kunnen kieze uit jaar, maand en dag.

en: Date field(s)
nl: Datumveld(en)

en: Select date field(s) to filter with this argument.
nl: Kies het datumveld(en) om op te fitleren met deze parameter.

en: Method of handling multiple date fields in the same query. Return items that have any matching date field (date = field_1 OR field_2), or only those with matches in all selected date fields (date = field_1 AND field_2).
nl: Methode van afhandeling van meerdere datumvelden in dezelfde query. Geef die items terug die een overeenkomstig datumveld hebben (date - field_1 OR field_2) of alleen die items die overeenkomen met alle geselecteerde datumvelden (date = field_1 AND field_2).

en: You must select at least one date field for this filter.
nl: Kies minimaal één datumveld voor dit filter.

en: Date default
nl: Date standaard

en: To date default
nl: Beginwaarde voor einddatum

en: Please set a default value for the To date as well as the From date when using default values with the Between or Not between operators.
nl: Stel een standaard waarde voor zowel de begin- als de einddatum in wanneer gebruik gemaakt wordt van standaard waarden met de Between of Not Between operatoren.

en: Missing date fields!
nl: Ontbrekende datum velden!

en: (@field) <strong>Exposed</strong> @widget @format
nl: (@field) <strong>Getoond</strong> @widget @format

en: User timezone
nl: Tijdzone van de gebruiker.

en: Lowercase
nl: Kleine letter

en: Display as attachment
nl: Als bijlage weergeven

en: Display as full image
nl: Als volledige afbeelding weergeven

en: Image attachments on comments
nl: Afbeeldingbijlagen bij reacties

en: upload files to comments
nl: bestanden aan reacties toevoegen

en: view files uploaded to comments
nl: bekijk bestanden toegevoegd aan reacties

en: Enables file attachments on comments
nl: Maakt het mogelijk om bestanden aan reacties toe te voegen

en: Add comment link
nl: Reactielink toevoegen

en: Translation updates
nl: Vertalingupdates

en: delete own
nl: eigen verwijderen

en: Change basic information
nl: Basisinformatie wijzigen

en: Justify
nl: Uitvullen

en: Broken handler @table.@field
nl: Defecte verwerker @table.@field

en: Skipping broken view @view
nl: Kapot overzicht @view aan het overslaan

en: Ajax callback for view loading.
nl: AJAX-callback voor het laden van overzichten.

en: The converter will make a best-effort attempt to convert a Views 1 view to Views 2. This conversion is not reliable; you will very likely have to make adjustments to your view to get it to match. You can import Views 1 views through the normal Import tab.
nl: De convertor zal proberen om een Views 1 view om te zetten naar Views 2. Deze conversie is niet betrouwbaar; waarschijnlijk zal de view nog aangepast moeten worden om exact hetzelfde te zijn. Views 1 views kunnen via de normale Importeer tab geïmporteerd worden.

en: Changes cannot be made to a locked view.
nl: Een vergrendeld overzicht kan niet worden gewijzigd.

en: Convert stored Views 1 views.
nl: Opgeslagen Views 1-views converteren.

en: Convert view
nl: View omzetten

en: Create customized lists and queries from your database.
nl: Aangepaste lijsten en queries vanuit de database creëeren.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
nl: Administratie-interface voor overzichten. Zonder deze module kunt u geen overzichten aanmaken of wijzigen.

en: Example table
nl: Voorbeeldtabel

en: Example table contains example content and can be related to nodes.
nl: Voorbeeldtabel met voorbeeldinhoud die naar nodes kan verwijzen.

en: Example content
nl: Voorbeeldinhoud

en: Some example content that references a node.
nl: Voorbeeldinhoud die naar een node verwijst.

en: Example node
nl: Voorbeeldnode

en: Plain text field
nl: Platte tekst-veld

en: Just a plain text field.
nl: Een platte tekst-veld

en: Numeric field
nl: Numeriek veld

en: Just a numeric field.
nl: Een numeriek veld

en: Boolean field
nl: Binair veld

en: Just an on/off field.
nl: Een aan/uit-veld

en: Timestamp field
nl: Tijdstipveld

en: Just a timestamp field.
nl: Een tijdstipveld.

en: Emulates the default Drupal front page; you may set the default home page path to this view to make it your front page.
nl: Imiteert de standaard Drupal voorpagina. Wijzig het standaard pad voor de voorpagina in het pad van deze View zodat deze de nieuwe voorpagina wordt.

en: The title to use when this argument is present. It will override the title of the view and titles from previous arguments. You can use percent substitution here to replace with argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
nl: De titel die gebruikt wordt indien dit argument aanwezig is. Het zal de titel van de view en titels van vorige argumenten overschrijven. Gebruik percentuele vervanging om titels van argumenten te gebruiken. Gebruik "%1" voor het eerste argument, "%2" voor het tweede, etc.

en: Validator options
nl: Validatie-opties

en: Display all values
nl: Alle waarden weergeven

en: Hide view / Page not found (404)
nl: View verbergen / Pagina niet gevonden (404)

en: Display empty text
nl: 'Lege tekst' weergeven

en: Provide default argument
nl: Standaardargument gebruiken

en: Provide default argument options
nl: Standaard argumentopties toepassen

en: Default argument type
nl: Standaard argumenttype

en: Broken/missing handler
nl: Verwerker defect of ontbreekt

en: The handler for this item is broken or missing and cannot be used. If a module provided the handler and was disabled, re-enabling the module may restore it. Otherwise, you should probably delete this item.
nl: De verwerker voor dit item is defect of ontbreekt en kan niet worden gebruikt. Als de verwerker door een module geleverd is en de module is uitgeschakeld, dan kan het inschakelen van de module deze fout oplossen. Zo niet, dan dient u dit item te verwijderen.

en: Current date
nl: Huidige datum

en: Current node's creation time
nl: Tijd waarop deze node is aangemaakt.

en: Current node's update time
nl: Tijd waarop deze node is bijgewerkt.

en: Allow multiple terms per argument.
nl: Meerdere termen per argument toestaan.

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
nl: Indien geselecteerd kunnen gebruikers meerdere argumenten toevoegen in de vorm van 1+2+3 (voor OF), of 1,2,3 (voor EN).

en: Allow multiple arguments to work together.
nl: Samenwerking van meerdere argumenten toestaan.

en: Do not display items with no value in summary
nl: Geef items zonder waarde niet weer in samenvatting

en: Invalid input
nl: Ongeldige invoer

en: Fail basic validation if any argument is given
nl: Basisvalidatie laten mislukken als er een argument is gegeven

en: By checking this field, you can use this to make sure views with more arguments than necessary fail validation.
nl: Het aanvinken van dit veld zorgt ervoor dat overzichten met overbodige argumenten niet valideren.

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 or 1,2,3.
nl: Indien geselecteerd kunnen gebruikers meerdere argumenten invoeren in de vorm van 1+2+3 of 1,2,3.

en: Exclude the argument
nl: Argument uitsluiten

en: If selected, the numbers entered in the argument will be excluded rather than limiting the view.
nl: Indien geselecteerd zullen de nummers die in het argument zijn ingevoerd worden uitgesloten in plaats van de view limiteren.

en: Glossary mode
nl: Woordenlijst-modus

en: Character limit
nl: Tekenlimiet

en: No transform
nl: Niet omzetten

en: Upper case
nl: Hoofdletters

en: Lower case
nl: Kleine letters

en: Capitalize each word
nl: Eerste letter van elk woord hoofdletter maken.

en: Case in path
nl: Hoofdlettergebruik in het pad

en: Transform spaces to dashes in URL
nl: Spaties in de URL naar koppeltekens omzetten

en: The label for this field that will be displayed to end users if the style requires it.
nl: Het label voor dit veld dat wordt weergegeven voor eindgebruikers, wanneer de stijl dit vereist.

en: Exclude from display
nl: Uitsluiten van weergave

en: Check this box to not display this field, but still load it in the view.  Use this option to not show a grouping field in each record, or when doing advanced theming.
nl: Kies hier om het veld niet te tonen, maar wel te laden in de weergave. Gebruik deze optie om een groepsveld niet in iedere rij te tonen of wanneer u een geavanceerd thema ontwikkelt.

en: Rewrite the output of this field
nl: Uitvoer van dit veld herschrijven

en: The text to display for this field. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
nl: Tekst om bij dit veld weer te geven. HTML gebruiken mag. U kunt data uit dit overzicht gebruiken met behulp van de vervangingspatronen zoals hieronder getoond.

en: Output this field as a link
nl: Dit veld als een link weergeven

en: If checked, this field will be made into a link. The destination must be given below.
nl: Toon dit veld als een link. Geef de bestemming hieronder aan.

en: Link path
nl: Linkpad

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
nl: Het Drupal-pad of de absolute URL voor deze link. U kunt gegevens uit de weergave gebruiken met behulp van de vervangingspatronen zoals hieronder getoond.

en: The CSS class to apply to the link.
nl: De op deze link toe te passen CSS-klassen.

en: Text to place as "alt" text which most browsers display as a tooltip when hovering over the link.
nl: Tekst die getoond wordt als "alt" tekst, die in de meeste browsers getoond wordt als tooltip, als er over de link gehoverd wordt.

en: Prefix text
nl: Voorvoegsel

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
nl: Tekst om voor de link te plaatsen. HTML toegelaten.

en: Suffix text
nl: Achtervoegsel

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
nl: Tekst om achter de link te plaatsen. HTML toegelaten.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
nl: <p>Voeg enkele extra velden aan de weergave toe om dit veld te gebruiken. Deze extra velden kunt u indien gewenst markeren met <em>Uitsluiten van weergave</em>. Let op dat vanwege de verwerkingsvolgorde velden die na dit veld opgenomen worden, niet gebruikt kunnen worden. Plaats velden die nodig zijn, vóór dit veld.</p>

en: Trim this field to a maximum length
nl: Dit veld inkorten tot een maximumlengte

en: If checked, this field be trimmed to a maximum length in characters.
nl: Indien aangevinkt zal dit veld worden getrimd tot een maximumlengte in karakters.

en: Trim only on a word boundary
nl: Alleen inkorten na een heel woord

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
nl: Dit veld alleen inkorten na een heel woord. Er worden nooit meer dan het maximum opgegeven tekens gebruikt. Als er geen woordgrenzen zijn binnen het maximum aantal tekens, wordt er mogelijk niets getoond.

en: Add an ellipsis
nl: Ellipsis toevoegen

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
nl: Indien aangevinkt zal een '...' worden toegevoegd als een veld ingekort is.

en: Strip HTML tags
nl: HTML-elementen verwijderen

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
nl: Indien aangevinkt worden alle HTML-elementen verwijderd.

en: Field can contain HTML
nl: Veld mag HTML bevatten

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
nl: Indien aangevinkt wordt HTML-correctie toegepast om te zorgen dat elementen na het inkorten juist worden afgesloten.

en: File size display
nl: Bestandsgrootte-weergave

en: Formatted (in KB or MB)
nl: Opgemaakt (in KB of MB)

en: Raw bytes
nl: Onbewerkte bytes

en: If checked, true will be displayed as false.
nl: Indien aangevinkt zal 'waar' worden weergegeven als 'onwaar'.

en: Time ago (with "ago" appended)
nl: Tijd geleden (met 'geleden' toegevoegd)

en: Time span (future dates start with - )
nl: Tijdspanne (toekomstige data vooraf laten gaan door - )

en: Time span (with "ago/hence" appended)
nl: Tijdsduur (met 'geleden/over' toegevoegd)

en: Round
nl: Afronden

en: If checked, the number will be rounded.
nl: Indien aangevinkt, zal het getal afgerond worden.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
nl: Geef aan hoeveel decimalen er achter de komma weergegeven moeten worden.

en: What single character to use as a decimal point.
nl: Welk enkel karakter moet er worden gebruikt als decimaalteken.

en: What single character to use as the thousands separator.
nl: Welk enkel karakter er moet worden gebruikt tussen duizendtallen.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
nl: Tekst om voor het getal te zetten, zoals een valutasymbool.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
nl: Tekst om na het getal te zetten, zoals een valutasymbool.

en: Simple separator
nl: Simpel scheidingsteken

en: Display as link
nl: Als link weergeven

en: This item is currently not exposed. If you <strong>expose</strong> it, users will be able to change the filter as they view it.
nl: Dit item wordt momenteel niet tentoongesteld. Als u het <strong>tentoonstelt</strong>, zullen gebruikers in staat zijn om het filter te veranderen terwijl ze het bekijken.

en: This item is currently exposed. If you <strong>hide</strong> it, users will not be able to change the filter as they view it.
nl: Dit item wordt momenteel tentoongesteld. Als u het <strong>verbergt</strong>, zullen gebruikers niet in staat zijn om het filter te veranderen terwijl ze het bekijken.

en: Unlock operator
nl: Operator ontgrendelen

en: When checked, the operator will be exposed to the user
nl: Indien aangevinkt zal de operator worden tentoongesteld aan de gebruiker.

en: Operator identifier
nl: Operator-identificatie

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
nl: Dit zal in de URL voorkomen na de ? om de operator te herkennen.

en: Filter identifier
nl: Filter-ID

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
nl: Toon dit na de ? in de URL om dit filter te identificeren. Mag niet leeg zijn.

en: This exposed filter is optional and will have added options to allow it not to be set.
nl: Het zichtbare filter is optioneel en heeft toegevoegde opties die het toestaan om niet ingesteld te worden.

en: Force this exposed filter to accept only one option.
nl: Dit zichtbare filter instellen om maar één optie te accepteren.

en: Remember
nl: Onthoud

en: Remember the last setting the user gave this filter.
nl: Onthoud de laatste instelling die de gebruiker aan dit filter gegeven heeft.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
nl: De identifier is verplicht als het filter zichtbaar is.

en: This identifier is not allowed.
nl: Deze identifier is niet toegestaan.

en: - Any -
nl: - Alle -

en: You must select a value unless this is an optional exposed filter.
nl: Kies een waarde tenzij het een optioneel filter is.

en: exposed
nl: zichtbaar gemaakt

en: Value type
nl: Waardetype

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
nl: Datum in een door een computer te lezen notatie. Voorkeur voor CCYY-MM-DD HH:MM:SS

en: Invalid date format.
nl: Ongeldige datumnotatie.

en: Limit list to selected items
nl: De lijst tot de geselecteerde items beperken

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
nl: Wanneer aangevinkt, zullen de items die hier geselecteerd zijn als enige aan de gebruiker gepresenteerd worden.

en: not in
nl: niet in

en: Is all of
nl: Al deze

en: Is none of
nl: Is geen van

en: not
nl: niet

en: Is between
nl: Ligt tussen

en: between
nl: tussen

en: Is not between
nl: Ligt niet tussen

en: not between
nl: niet tussen

en: Min
nl: Minimaal

en: And max
nl: En maximaal

en: And
nl: En

en: Contains any word
nl: Bevat een van de woorden

en: has word
nl: bevat het woord

en: Contains all words
nl: Bevat alle woorden

en: has all
nl: bevat alle

en: begins
nl: begint

en: ends
nl: eindigt

en: The label for this relationship that will be displayed only administratively.
nl: Het label voor deze relatie dat alleen zichtbaar is voor beheerders.

en: Require this relationship
nl: Deze relatie verplicht maken

en: If required, items that do not contain this relationship will not appear.
nl: Indien verplicht, zullen items die deze relatie niet hebben niet verschijnen.

en: asc
nl: oplopend

en: desc
nl: aflopend

en: The granularity is the smallest unit to use when determining whether two dates are the same; for example, if the granularity is "Year" then all dates in 1999, regardless of when they fall in 1999, will be considered the same date.
nl: De nauwkeurigheid is de kleinste eenheid bij het bepalen of twee data dezelfde zijn. Bijvoorbeeld: als de nauwkeurigheid "jaar" is dan zullen alle data in 1999, ongeacht wanneer ze in 1999 vallen, als de zelfde datum worden behandeld.

en: If you <a href="@modules">enable the advanced help module</a>, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
nl: Wanneer u <a href="@modules">de geavanceerde helpmodule inschakelt</a> zal Views meer en betere help-boodschappen tonen. <a href="@hide">Deze boodschap verbergen.</a>

en: If you install the advanced help module from !href, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
nl: Indien u de geavanceerde helpmodule van !href installeert zal Views meer en betere helpboodschappen tonen. <a href="@hide">Deze boodschap verbergen.</a>

en: Warning! Broken view!
nl: Waarschuwing! Kapotte view!

en: Broken
nl: Defect

en: Not sure what to do? Try the "!getting-started" page.
nl: Geen idee waar te beginnen? Probeer de !getting-started-pagina.

en: Displays
nl: Weergaves

en: These queries were run during view rendering:
nl: Deze queries zijn uitgevoerd tijdens het weergeven van dit overzicht.

en: This display has no path.
nl: Deze weergave heeft geen pad.

en: Query build time
nl: Opbouwtijd van de query

en: Query execute time
nl: Uitvoeringstijd van de query

en: View render time
nl: Rendertijd van het overzicht

en: No query was run
nl: Er is geen query uitgevoerd

en: Unable to preview due to validation errors.
nl: Door validatiefouten is een preview niet mogelijk.

en: Separate arguments with a / as though they were a URL path.
nl: Scheid argumenten met een / alsof het een URL-pad betreft.

en: Clone view %view
nl: %view-view dupliceren

en: View name
nl: Overzichtsnaam

en: View description
nl: Overzichtsomschrijving

en: This description will appear on the Views administrative UI to tell you what the view is about.
nl: Deze beschrijving zal verschijnen op de administratieve pagina voor de overzichten om aan te geven waar dit overzicht voor bedoeld is.

en: View tag
nl: View-label

en: You must use a unique name for this view.
nl: Gebruik een unieke naam voor dit overzicht.

en: Are you sure you want to revert the view %name?
nl: Weet u zeker dat u de view '%name' wil terugdraaien?

en: Are you sure you want to delete the view %name?
nl: Weet u zeker dat u view %name wil verwijderen?

en: Deleting a view cannot be undone.
nl: Het verwijderen van een view kan niet meer ongedaan worden gemaakt.

en: The view has been deleted.
nl: Het overzicht is verwijderd.

en: There is no lock on view %view to break.
nl: Er is geen vergrendeling op view @view om te breken.

en: Are you sure you want to break the lock on view %name?
nl: Weet u zeker dat u de vergrendeling op overzicht @name wilt verbreken?

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by !user will be lost!
nl: Door deze vergrendeling te breken, zullen niet-opgeslagen wijzigingen door gebruiker !user verloren gaan!

en: Break lock
nl: Ontgrendelen

en: The lock has been broken and you may now edit this view.
nl: De vergrendeling is verbroken en u kan dit overzicht nu bewerken.

en: Edit view %view
nl: View %view bewerken

en: Enter the name to use for this view if it is different from the source view. Leave blank to use the name of the view.
nl: Voer de naam van het overzicht in indien deze verschilt van het oorspronkelijke overzicht. Laat leeg om de naam van het overzicht te gebruiken.

en: Paste view code here
nl: Code voor het overzicht hier plakken

en: Unable to interpret view code.
nl: Kan de code voor het overzicht niet interpreteren.

en: That view is not compatible with this version of Views.
nl: Deze View is niet compatibel met deze versie van Views.

en: A view by that name already exists; please choose a different name
nl: Er bestaat al een overzicht met deze naam, geeft u alstublieft een andere naam op

en: Display plugin @plugin is not available.
nl: Weergave-plugin @plugin is niet beschikbaar.

en: Style plugin @plugin is not available.
nl: Stijl-plugin @plugin is niet beschikbaar.

en: Row plugin @plugin is not available.
nl: Rij-plugin @plugin is niet beschikbaar.

en: @type handler @table.@field is not available.
nl: @type-verwerker @table.@field is niet beschikbaar.

en: Unable to import view.
nl: Overzicht importeren niet mogelijk.

en: Unknown or missing table name
nl: Onbekende of ontbrekende tabelnaam

en: Click on an item to edit that item's details.
nl: Klik op een item om de details ervan te wijzigen.

en: Export this view
nl: Exporteer deze view

en: Create a copy of this view
nl: Maak een kopie van deze view

en: View "@display"
nl: "@display" weergeven

en: Go to the real page for this display
nl: Ga naar de echte pagina voor deze weergave

en: Invalid
nl: Ongeldig

en: Missing style plugin
nl: Ontbrekende stijlplugin

en: Change settings for this style
nl: De instellingen voor deze stijl veranderen

en: &nbsp; Style: !style
nl: &nbsp; Stijl: !style

en: Add display
nl: Weergave toevoegen

en: Remove display
nl: Weergave verwijderen

en: Restore display
nl: Weergave herstellen

en: View analysis
nl: Analyse weergeven

en: View details
nl: Details weergeven

en: Configure @type
nl: @type instellen

en: Rearrange @type
nl: @type herschikken

en: Broken field @id
nl: Veld-@id defect

en: There are no @types available to add.
nl: Er zijn geen @types beschikbaar om toe te voegen.

en: Configure @type %item
nl: @type %item instellen

en: Configure extra settings for @type %item
nl: Configureer extra instellingen voor @type %item

en: Internal error: broken plugin.
nl: Interne fout: defecte plugin.

en: Configure summary style for @type %item
nl: Configureer samenvattingstijl voor @type %item

en: Clear Views' cache
nl: Cache van Views leegmaken

en: Add Views signature to all SQL queries
nl: Views-ondertekening aan alle SQL-queries toevoegen.

en: Disable views data caching
nl: Views datacaching uitschakelen

en: Views caches data about tables, modules and views available, to increase performance. By checking this box, Views will skip this cache and always rebuild this data when needed. This can have a serious performance impact on your site.
nl: Views cachet gegevens van tabellen, modules en weergaven. Met deze selectie zal Views deze cache overslaan en indien nodig de data opnieuw opbouwen. Dit kan een belangrijk effect op de  prestaties van de site hebben.

en: Ignore missing advanced help module
nl: De ontbrekende geavanceerde helpmodule negeren

en: Show query above live preview
nl: Toon de query boven de voorbeeldweergave

en: Show other queries run during render during live preview
nl: Andere queries laten zien die gedurende het opbouwen van de live voorbeeldweergave worden uitgevoerd

en: Drupal has the potential to run many queries while a view is being rendered. Checking this box will display every query run during view render as part of the live preview.
nl: Drupal kan bij het opbouwen van een overzicht veel queries uitvoeren. Met deze selectie wordt bij het opbouwen van een overzicht, als deel van de live-voorbeeldweergave, iedere uitgevoerde query getoond.

en: Do not show hover links over views
nl: Hover-links over views niet weergeven

en: Enable views performance statistics via the Devel module
nl: Views prestatie-statistieken via de Devel-module inschakelen

en: Disable javascript with Views
nl: JavaScript bij Views uitschakelen

en: Page region to output performance statistics
nl: Pagina-gebied waarin de prestatie-statistieken worden getoond

en: Error: missing @component
nl: Fout: @component ontbreekt

en: Server reports invalid input error.
nl: De server geeft aan dat er verkeerde data wordt ingevoerd.

en: View analysis can find nothing to report.
nl: View-analyse kan niets vinden om te rapporteren.

en: This view has only a default display and therefore will not be placed anywhere on your site; perhaps you want to add a page or a block display.
nl: Dit overzicht heeft alleen een standaardweergave en zal daarom niet ergens op de site geplaatst kunnen worden. Misschien wilt u een pagina of blok weergave toevoegen.

en: There are no Views 1 views stored in the database to convert.
nl: Er zijn geen Views 1-views opgeslagen in de database om te converteren.

en: Converted
nl: Geconverteerd

en: Unable to find view.
nl: View kan niet worden gevonden.

en: Unable to convert view.
nl: View kan niet worden geconverteerd.

en: The view has been deleted
nl: De view is verwijderd.

en: Reduce duplicates
nl: Ontdubbelen

en: Default settings for this view.
nl: Standaardinstellingen voor dit overzicht.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
nl: Toon het overzicht als een pagina, met een URL en menulinks.

en: Display the view as a block.
nl: Het overzicht als een blok weergeven.

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
nl: Bijlagen toegevoegd aan andere weergaven om meerdere overzichten in hetzelfde overzicht te kunnen gebruiken.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
nl: Het overzicht als een feed weergeven, zoals een RSS feed.

en: Displays rows one after another.
nl: Toont de rijen achter elkaar.

en: HTML List
nl: HTML-lijst

en: Displays rows as an HTML list.
nl: Toont de rijen als een HTML-lijst.

en: Displays rows in a grid.
nl: Toont de rijen in een raster.

en: Displays rows in a table.
nl: Toont de rijen in een tabel.

en: Displays the default summary as a list.
nl: Toont de standaardsamenvatting als een lijst.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
nl: Toont de samenvatting onopgemaakt, met optie voor na elkaar of inline.

en: Generates an RSS feed from a view.
nl: Genereert een RSS-feed van dit overzicht.

en: Displays the fields with an optional template.
nl: Toont de velden met een optioneel thema.

en: Fixed entry
nl: Vast item

en: Will be available to all users.
nl: Zal beschikbaar zijn voor alle gebruikers.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
nl: Toegang wordt verleend aan gebruikers met een of meer van de gespecificeerde rollen.

en: No caching of Views data.
nl: Views-data niet cachen.

en: Time-based
nl: Op tijd gebaseerd

en: Simple time-based caching of data.
nl: Op tijd gebaseerde eenvoudige caching van data.

en: sort criteria
nl: sorteercriteria

en: Sort criterion
nl: Sorteercriterium

en: sort criterion
nl: sorteercriterium

en: Aggregator items are imported from external RSS and Atom news feeds.
nl: Aggregator items zijn geïmporteerd uit externe RSS- en Atom- nieuwsfeeds.

en: The title of the aggregator item.
nl: De titel van het aggregator-item.

en: The link to the original source URL of the item.
nl: De link naar de originele bron-URL van het item.

en: The author of the original imported item.
nl: De auteur van het oorspronkelijk geïmporteerde item.

en: The actual content of the imported item.
nl: De feitelijke inhoud van het geïmporteerde item.

en: The date the original feed item was posted. (With some feeds, this will be the date it was imported.)
nl: De datum waarop het oorspronkelijk feed-item werd ingediend. (Met sommige feeds wordt dit de datum waarop werd geïmporteerd.)

en: Feed ID
nl: Feed-ID

en: The unique ID of the aggregator feed.
nl: De unieke ID van de aggregator-feed.

en: The title of the aggregator feed.
nl: De titel van de aggregator-feed.

en: The link to the source URL of the feed.
nl: De link naar de bron-URL van de feed.

en: The date the feed was last checked for new content.
nl: De datum waarop de feed voor het laatst werd gecontroleerd op nieuwe inhoud.

en: The description of the aggregator feed.
nl: De beschrijving van de aggregator-feed.

en: The unique ID of the aggregator category.
nl: De unieke ID van de aggregatorcategorie.

en: The title of the aggregator category.
nl: De titel van de aggregatorcategorie.

en: Display the aggregator item using the data from the original source.
nl: Weergave van het aggregatoritem met gebruikmaking van de originele bron.

en: The book the node is in.
nl: Het boek waarin deze node zich bevindt.

en: The weight of the book page.
nl: Het gewicht van de boekpagina.

en: The depth of the book page in the hierarchy; top level books have a depth of 1.
nl: De diepte van de boek pagina in de hiërarchie. Het topniveau heeft een diepte van 1.

en: The parent book node.
nl: De bovenliggende boek-node.

en: The title of the comment.
nl: De titel van de reactie.

en: The text of the comment.
nl: De tekst van de reactie.

en: The comment ID of the field
nl: De reactie-ID van het veld

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
nl: De naam van auteur van de reactie. Kan getoond worden als een link naar de website van de auteur.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
nl: De website van auteur van de reactie. Kan getoond worden als een link. Dit is leeg als de auteur een geregistreerde gebruiker is.

en: Post date
nl: Datum van inzending

en: Provide a simple link to view the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om de reactie te bekijken.

en: Provide a simple link to edit the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om de reactie te bewerken.

en: Provide a simple link to delete the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om de reactie te verwijderen.

en: The node the comment is a reply to.
nl: De node waarop de reactie betrekking heeft.

en: The User ID of the comment's author.
nl: De gebruikers-ID van de auteur van de reactie.

en: Parent CID
nl: Bovenliggend CID

en: The Comment ID of the parent comment.
nl: De reactie-ID van de bovenliggende reactie.

en: Last comment time
nl: Tijd van de laatste reactie

en: Date and time of when the last comment was posted.
nl: Datum en tijd toen de laatste reactie geplaatst werd.

en: Last comment author
nl: Auteur van de laatste reactie

en: The name of the author of the last posted comment.
nl: De naam van de auteur van de laatst geplaatste reactie.

en: Comment count
nl: Aantal reacties

en: The number of comments a node has.
nl: Het aantal reacties dat de node heeft.

en: Updated/commented date
nl: Bijgewerkte/laatste reactiedatum

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
nl: De meest recente tijd van de laatste reactie of van de bijgewerkte node.

en: The number of new comments on the node.
nl: Het aantal nieuwe reacties op de node.

en: Comment status
nl: Reactiestatus

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
nl: Zijn reacties op de node wel of niet toegelaten.

en: User posted or commented
nl: Geplaatst of gereageerd door de gebruiker

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
nl: Alleen nodes weergeven die een gebruiker geplaatst heeft of waarop de gebruiker gereageerd heeft.

en: Display the comment with standard comment view.
nl: Toon de reactie met standaard reactie view.

en: Display the comment as RSS.
nl: Toon de reactie als RSS.

en: Link to contact page
nl: Link naar contactpagina

en: Provide a simple link to the user contact page.
nl: Levert een eenvoudige link naar de contactpagina van de gebruiker.

en: Locale source
nl: Brontekst

en: A source string for translation, in English or the default site language.
nl: Een brontekenreeks voor vertaling, in het Engels of in de standaardwebsitetaal.

en: The ID of the source string.
nl: De ID van een brontekst.

en: A description of the location or context of the string.
nl: Een beschrijving van de locatie of de context van een tekenreeks.

en: The group the translation is in.
nl: De groep waar de vertaling deel van uitmaakt.

en: The full original string.
nl: De volledige, originele tekenreeks.

en: The version of Drupal core that this string is for.
nl: De versie van Drupal-core waar deze tekst voor is.

en: Provide a simple link to edit the translations.
nl: Levert een eenvoudige link om de vertalingen te bewerken.

en: Locale target
nl: Vertaling

en: The full translation string.
nl: De volledig vertaling.

en: The language this translation is in.
nl: De taal waarin de vertaling is.

en: Singular LID
nl: Enkelvoudige LID

en: The ID of the parent translation.
nl: De ID van de bovenliggende vertaling.

en: Whether or not the translation is plural.
nl: Of de vertaling meervoudig is.

en: The title of the node.
nl: De titel van de node.

en: The date the node was posted.
nl: De datum waarop de node is ingezonden.

en: Whether or not the node is published.
nl: Of de node wel of niet is gepubliceerd.

en: Published or admin
nl: Gepubliceerd of beheerder

en: Filters out unpublished nodes if the current user cannot view them.
nl: Filtert ongepubliceerde nodes er uit, als de huidige gebruiker deze niet kan zien.

en: Whether or not the node is promoted to the front page.
nl: Of de node wel of niet is aangeraden aan de voorpagina.

en: Whether or not the node is sticky.
nl: Of de node vastgeplakt (sticky) is.

en: Provide a simple link to the node.
nl: Een eenvoudige link naar de node aanbieden

en: Provide a simple link to edit the node.
nl: Biedt een eenvoudige link om de node te bewerken.

en: Provide a simple link to delete the node.
nl: Biedt een eenvoudige link om de node te verwijderen.

en: In the form of CCYYMMDD.
nl: in het formaat CCYYMMDD

en: Created year + month
nl: Aangemaakt jaar + maand

en: In the form of YYYYMM.
nl: In het formaat YYYYMM.

en: Created year
nl: Jaar van aanmaak

en: Created month
nl: Maand van aanmaak

en: Created day
nl: Dag van aanmaak

en: Created week
nl: Week van aanmaak

en: Updated year + month
nl: Jaar en maand van wijziging

en: Updated year
nl: Jaar van wijziging

en: Updated month
nl: Maand van wijziging

en: Updated day
nl: Dag van wijziging

en: Updated week
nl: Week van wijziging

en: Node revision
nl: Node-revisie

en: Node revisions are a history of changes to nodes.
nl: Node-revisies zijn de historie van nodewijzigingen.

en: The revision ID of the node revision.
nl: De ID van de node-revisie.

en: The log message entered when the revision was created.
nl: Het logbericht dat ingevoerd is toen de revisie werd gemaakt.

en: Input format id
nl: Invoerformaat-ID

en: The name of the input format of the node revision.
nl: De naam van het invoerformaat van de node-revisie.

en: Revert link
nl: Terugzetlink

en: Provide a simple link to revert to the revision.
nl: Levert een eenvoudige link om de revisie terug te zetten.

en: Filter by access.
nl: Op toegang filteren.

en: Has new content
nl: Heeft nieuwe inhoud

en: Show a marker if the node has new or updated content.
nl: Een markering tonen als de node nieuwe of bijgewerkte inhoud heeft.

en: Show only nodes that have new content.
nl: Alleen nodes met nieuwe inhoud weergeven.

en: Node ID from URL
nl: Node-ID uit URL

en: Display %display has no access control but does not contain a filter for published nodes.
nl: Weergave %display heeft geen toegangscontrole maar heeft ook geen filter voor gepubliceerde nodes.

en: Poll
nl: Enquête

en: Whether the poll is open for voting.
nl: Of de enquête open is om te stemmen.

en: Profile textfield
nl: Profieltekstveld

en: Profile textarea
nl: Profieltekstveld (meerdere regels)

en: Profile checkbox
nl: Profielkeuzevakje

en: Profile URL
nl: Profiel-URL

en: Profile selection
nl: Profielkeuze

en: Profile freeform list %field-name.
nl: Profiellijst (vrij) %field-name.

en: Profile date %field-name.
nl: Profieldatum %field-name.

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
nl: De score van het zoekitem. Dit wordt alleen gebruikt als het zoekfilter ook aanwezig is.

en: Links from
nl: Verwijzingen van

en: Other nodes that are linked from the node.
nl: Andere nodes waarnaar deze node verwijst.

en: Links to
nl: Verwijzingen naar

en: Other nodes that link to the node.
nl: Andere nodes die naar deze node verwijzen.

en: Search Terms
nl: Zoektermen

en: The terms to search for.
nl: De termen om naar te zoeken.

en: Display the results with standard search view.
nl: Toon resultaten met de standaard zoekweergave.

en: Node statistics
nl: Node-statistieken

en: Total views
nl: Aantal keren bekeken

en: The total number of times the node has been viewed.
nl: Het aantal keren dat de node bekeken is.

en: Views today
nl: Weergaves van vandaag

en: The total number of times the node has been viewed today.
nl: Het aantal keren dat de node vandaag bekeken is.

en: Most recent view
nl: Meest recente weergave

en: The most recent time the node has been viewed.
nl: Het laatste tijdstip waarop de node bekeken is.

en: Stores site access information.
nl: Bewaart toegangsinformatie van de website.

en: Browser session ID of user that visited page.
nl: Browsersessie-ID van de gebruiker die de pagina bezocht.

en: Title of page visited.
nl: Titel van de bezochte pagina.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
nl: Het interne pad naar de bezochte pagina (relatief aan Drupal-root).

en: Referrer URI.
nl: URI van verwijzer.

en: Hostname of user that visited the page.
nl: Hostnaam van de gebruiker die de pagina bezocht.

en: The user who visited the site.
nl: De gebruiker die de site bezocht.

en: Time in milliseconds that the page took to load.
nl: Laadtijd van de pagina in milliseconden.

en: Timestamp of when the page was visited.
nl: Tijdstip waarop de pagina bezocht is.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
nl: Bestanden door Drupal en diverse modules onderhouden.

en: The ID of the file.
nl: De ID van het bestand.

en: The name of the file.
nl: De naam van het bestand.

en: The path of the file.
nl: Het pad van het bestand.

en: The mime type of the file.
nl: Het MIME-type van het bestand.

en: The status of the file.
nl: De status van het bestand.

en: The date the file was uploaded.
nl: De datum waarop het bestand geüpload is.

en: Name of the vocabulary a term is a member of. This will be the vocabulary that whichever term the "Taxonomy: Term" field is; and can similarly cause duplicates.
nl: Naam van de woordenlijst waar de term bij hoort. Hiervoor wordt de term uit het veld 'Taxonomie: Term' gebruikt. Dit kan  dubbele inhoud veroorzaken.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
nl: Taxonomietermen zijn gekoppeld aan nodes.

en: Taxonomy term name.
nl: Taxonomietermnaam

en: The term weight field
nl: Het gewicht van de term

en: The description associated with a taxonomy term.
nl: De beschrijving van de taxonomieterm.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
nl: Filter de resultaten van 'Taxonomie:Term' uit een specifieke woordenlijst.

en: All terms
nl: Alle termen

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
nl: Alle taxonomietermen van de geselecteerde woordenlijsten weergeven die in een node zijn gebruikt.

en: The parent term of the term. This can produce duplicate entries if you are using a vocabulary that allows multiple parents.
nl: De bovenliggende term. Dit kan leiden tot dubbele gegevens als  een woordenlijst wordt gebruikt die meerdere ouders toestaat.

en: The parent term of the term.
nl: De bovenliggende term van de term.

en: Term synonym
nl: Termsynoniem

en: Term synonyms may be used to find terms by alternate names.
nl: Termsynoniemen kunnen gebruikt worden om termen te vinden door middel van alternatieve woorden.

en: Term ID (with depth)
nl: Term-ID (met diepte)

en: Node translation
nl: Node-vertaling

en: Translation set node ID
nl: Vertalingset node-ID

en: The ID of the translation set the content belongs to.
nl: De ID van de vertalingset waar de inhoud toe behoort.

en: Source translation
nl: Bronvertaling

en: The source that this content was translated from.
nl: De brontekst waarvan deze inhoud de vertaling is.

en: Versions of content in different languages.
nl: Versies van de inhoud in verschillende talen.

en: Child translation
nl: Onderliggende vertaling

en: Outdated
nl: Gedateerd

en: upload
nl: uploaden

en: The description of the uploaded file.
nl: De omschrijving van het geüploade bestand.

en: Has attached files
nl: Heeft bijlagen

en: Add a relationship to gain access to more file data for files uploaded by upload.module. Note that this relationship will cause duplicate nodes if there are multiple files attached to the node.
nl: Voeg een relatie toe om zo toegang te krijgen tot meer bestandsdata voor bestanden geüpload met de upload.module. Merk op dat deze relatie er voor zorgt dat er gedupliceerde nodes zullen ontstaan als er meerdere bestanden gekoppeld zijn aan een node.

en: The user ID
nl: De gebruikers-ID

en: The user or author name.
nl: De gebruikers- of auteursnaam.

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
nl: E-mailadres voor een bepaalde gebruiker. Dit veld wordt normaal gesproken niet getoond aan gebruikers, dus wees voorzichtig wanneer u dit gebruikt.

en: Language of the user
nl: Taal van de gebruiker

en: The user's picture, if allowed.
nl: De afbeelding van de gebruiker (indien toegestaan).

en: The date the user was created.
nl: De aanmaakdatum van de gebruiker.

en: The user's last access date.
nl: De laatste toegangsdatum van de gebruiker.

en: The user's last login date.
nl: De laatste inlogdatum van de gebruiker.

en: Whether a user is active or blocked.
nl: Of een gebruiker actief of geblokkeerd is.

en: The user's signature.
nl: De handtekening van de gebruiker.

en: Provide a simple link to edit the user.
nl: Levert een eenvoudige link om de gebruiker te bewerken.

en: Roles that a user belongs to.
nl: Aan een gebruiker toegekende rollen.

en: User ID from URL
nl: Gebruikers-ID uit de URL

en: User ID from logged in user
nl: Gebruikers-ID van ingelogde gebruiker

en: Randomize the display order.
nl: De weergave-volgorde op willekeurig zetten.

en: Provide custom text or link.
nl: Aangepaste tekst of een link invullen.

en: View result counter
nl: Resultatenteller weergeven

en: Displays the actual position of the view result
nl: Geeft de actuele positie van het overzichtsresultaat weer.

en: Link this field to its aggregator category page
nl: Koppel dit veld aan de aggregator-categorie pagina

en: No user
nl: Geen gebruiker

en: Link this field to its comment
nl: Dit veld naar zijn reacties linken

en: Show teaser-style link
nl: Teaser-stijl link weergeven

en: Link this field to new comments
nl: Dit veld aan nieuwe reacties linken

en: Type of link
nl: Soort link

en: Contact %user
nl: Contact opnemen met %user

en: Unknown group
nl: Onbekende groep

en: Unknown language
nl: Onbekende taal

en: Current user's language
nl: Taal van huidige gebruiker

en: Default site language
nl: Standaardtaal van de website

en: No language
nl: Geen taal

en: Current installed version
nl: Momenteel geïnstalleerde versie

en: Unknown node type
nl: Onbekende node-type

en: Check for new comments as well
nl: Controleer ook op nieuwe reacties

en: Validate user has access to the node
nl: Valideer gebruiker voor toegang tot de node

en: Node IDs separated by , or +
nl: Node ID's gescheiden door , of +

en: Build mode
nl: Bouwmodus

en: Display node comments
nl: Node-reacties weergeven

en: No alternate
nl: Geen alternatief

en: Alternative sort
nl: Alternatieve sortering

en: Alternate sort order
nl: Alternatieve sorteervolgorde

en: On empty input
nl: Zonder invoer

en: Show None
nl: Niets weergeven

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
nl: Zoek op elk van de beide zoekwoorden door het toevoegen van <strong>OR</strong> in hoofdletters. Bijvoorbeeld: <strong>hond OR kat</strong>.

en: Display score
nl: Score tonen

en: Link this field to download the file
nl: Dit veld aan de bestandsdownload linken

en: Set the breadcrumb for the term parents
nl: Het broodkruimelpad voor de bovenliggende term instellen

en: If selected, the breadcrumb trail will include all parent terms, each one linking to this view. Note that this only works if just one term was received.
nl: Wanneer gesecteerd zal het broodkruimelpad alle bovenliggende termen bevatten, elk met een link naar deze view. Merk op dat dit alleen werkt als maar eén term is ontvangen.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
nl: De diepte paart de nodes die gelabeld zijn met termen in de hiërachie. Bijvoorbeeld, als u een term 'fruit' hebt en een onderliggende term 'appel', met een diepte van 1 (of hoger), dan zal een filtering op de term 'fruit' nodes ophalen die gelabeld zijn met 'appel' en 'fruit'. Wannner het negatief is, is het omgekeerde waar; zoeken op 'appels' zal ook nodes ophalen gelabeld met 'fruit'als de diepte -1 is (of lager).

en: Allow multiple terms per argument
nl: Meerdere termen per argument toestaan

en: No vocabulary
nl: Geen woordenlijst

en: Link this field to its taxonomy term page
nl: Dit veld aan zijn taxonomietermpagina linken

en: Link this field to its term page
nl: Dit veld aan zijn termpagina linken

en: Limit terms by vocabulary
nl: Termen per woordenlijst beperken

en: Dropdown
nl: Keuzelijst

en: Show hierarchy in dropdown
nl: De hiërarchie in de keuzelijst weergeven

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
nl: Er is een ongeldige woordenlijst geselecteerd. Gelieve dit te wijzigen in de opties.

en: Select terms from vocabulary @voc
nl: Selecteer termen uit woordenlijst @voc

en: Select terms
nl: Termen selecteren

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
nl[0]: Kan de volgende term niet vinden: @terms
nl[1]: Kan de volgende termen niet vinden: @terms

en: If you wish to validate for specific vocabularies, check them; if none are checked, all terms will pass.
nl: Selecteer woordenlijsten als u specifiek op deze wilt valideren. Als er geen woordenlijsten zijn aangevinkt voldoen alle termen.

en: Term IDs separated by , or +
nl: Term ID's gescheiden door , of +

en: Current language
nl: Huidige taal

en: Translation option
nl: Vertaalopties

en: The translation options allows you to select which translation or translations in a translation set join on. Select "Current language" or "Default language" to join on the translation in the current or default language respectively. Select a specific language to join on a translation in that language. If you select "All", each translation will create a new row, which may appear to cause duplicates.
nl: Met de vertaalopties kunt u selecteren welke vertaling of vertalingen in een vertaling mee doen. Kies 'Huidige taal' of 'Standaard taal' om respectievelijk mee te doen in de vertaling in de huidige of de standaardtaal. Selecteer een specifieke taal om aan te sluiten op een vertaling in die taal. Als u "Alle" kiest, zal elke vertaling een nieuwe rij creëren, waardoor het erop kan lijken dat er duplicaten zijn veroorzaakt.

en: To the user
nl: Naar de gebruiker

en: With a mailto:
nl: Met een mailto:

en: Is the logged in user
nl: Is de ingelogde gebruiker

en: Usernames
nl: Gebruikersnamen

en: Enter a comma separated list of user names.
nl: Voer een lijst met gebruikersnamen in, gescheiden door komma's.

en: Unable to find user: @users | Unable to find users: @users
nl[0]: Gebruiker: @users niet gevonden
nl[1]: Gebruikers: @users niet gevonden

en: Also look for a node and use the node author
nl: Zoek ook naar een node en gebruik hiervan de auteur

en: Only allow numeric UIDs
nl: Alleen numerieke UID's toestaan

en: Only allow string usernames
nl: Alleen tekenreeksen met gebruikersnamen toestaan

en: Allow both numeric UIDs and string usernames
nl: Zowel numerieke UID's als tekenreeksen met gebruikersnamen toestaan

en: Restrict user based on role
nl: Gebruiker op basis van rol beperken

en: Restrict to the selected roles
nl: Tot de geselecteerde rollen beperken

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
nl: Als er geen rollen geselecteerd zijn, worden gebruikers van iedere rol toegestaan.

en: Unrestricted
nl: Onbeperkt

en: Only users with the selected permission flag will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of other permissions.
nl: Alleen gebruikers met de geselecteerde toegangsrechten zijn in staat deze weergave te benaderen. Merk op dat gebruikers met 'toegang tot alle views' alle views kunnen zien, ongeacht andere toegangsrechten.

en: No role(s) selected
nl: Geen rol(len) geselecteerd

en: Multiple roles
nl: Meerdere rollen

en: Only the checked roles will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of role.
nl: Alleen de geselecteerde rollen hebben toegang tot deze weergave. Merk op dat gebruikers met 'toegang tot alle overzichten' alle overzichten kunnen zien, ongeacht hun rol.

en: You must select at least one role if type is "by role"
nl: Selecteer tenminste één rol als het type 'per rol' is

en: PHP argument code
nl: PHP-argumentcode

en: PHP validate code
nl: PHP-validatiecode

en: Never cache
nl: Nooit cachen

en: Query results
nl: Query-resultaten

en: The length of time raw query results should be cached.
nl: De tijdsduur die onbewerkte query-resulaten gecached moeten worden.

en: Rendered output
nl: Weergegeven uitvoer

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
nl: De tijdsduur dat de HTML-uitvoer gecached moet worden.

en: Broken field
nl: Veld defect

en: Change the name of this display.
nl: De naam van deze weergave wijzigen.

en: Change the title that this display will use.
nl: De titel van deze weergave veranderen.

en: Change the style plugin.
nl: De stijlplugin wijzigen.

en: Row style
nl: Stijl van de rijen

en: Change the row plugin.
nl: De rij-plugin wijzigen.

en: Use AJAX
nl: AJAX gebruiken

en: Change whether or not this display will use AJAX.
nl: Instellen of deze weergave wel of geen AJAX gebruikt.

en: Change this display's pager setting.
nl: De paginering-instellingen van deze weergave wijzigen.

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: Change how many items to display.
nl: Het aantal weer te geven items wijzigen.

en: Specify whether this display will provide a "more" link.
nl: Specificeer of deze weergave in een 'meer' link voorziet.

en: Specify access control type for this display.
nl: Specificeer toegangscontroletype voor deze weergave.

en: Change settings for this access type.
nl: Instellingen voor dit toegangstype aanpassen.

en: Specify caching type for this display.
nl: Het cachingtype voor deze weergave opgeven.

en: Change settings for this caching type.
nl: Instellingen voor dit cachingtype aanpassen.

en: Link display
nl: Weergavelink

en: Exposed form in block
nl: Zichtbaar formulier in blok

en: Allow the exposed form to appear in a block instead of the view.
nl: Het zichtbaar gemaakte formulier kan in een blok in plaats van een overzicht worden weergegeven.

en: Get information on how to theme this display
nl: Informatie over het verwerken van deze weergave in een thema.

en: The title of this view
nl: De titel van dit overzicht

en: This title will be displayed with the view, wherever titles are normally displayed; i.e, as the page title, block title, etc.
nl: Deze titel wordt bij het overzicht weergegeven op plaatsen waar titels normaal gesproken worden weergegeven, zoals de paginatitel, bloktitel enz.

en: Use AJAX when available to load this view
nl: Indien beschikbaar, AJAX gebruiken om dit overzicht te laden

en: If set, this view will use an AJAX mechanism for paging, table sorting and exposed filters. This means the entire page will not refresh. It is not recommended that you use this if this view is the main content of the page as it will prevent deep linking to specific pages, but it is very useful for side content.
nl: Indien aangezet, zal dit overzicht een AJAX-mechanisme gebruiken voor paginering, tabelsortering en bedienbare filters. Dit betekent dat niet de gehele pagina vernieuwd wordt. Het wordt niet aanbevolen dit te gebruiken als deze view de hoofdinhoud is van de pagina omdat het deeplinking onmogelijk maakt naar specieke pagina's, maar het is erg praktische voor inhoud aan de zijkant.

en: Use a pager for this view
nl: Voor deze view paginering gebruiken

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
nl: Laat deze op 0 tenzij er problemen zijn met pagineringen gerelateerd aan dit overzicht. Indien meerdere pagineringen op een pagina worden gebruikt, kan het nodig zijn dit getal te verhogen zodat het niet conflicteert in de ?=page= array. Hoge waarden voegen een groot aantal komma's toe in de URL, dus vermeid indien mogelijk.

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
nl: Het aantal weer te geven items per pagina. Vul 0 in voor een onbeperkt aantal items.

en: Add a more link to the bottom of the display.
nl: Een meer-link aan de onderkant van de weergave toevoegen.

en: Create more link
nl: Een 'meer'-link aanmaken

en: The text to display for the more link.
nl: De tekst om weer te geven voor de meer-link

en: This will make the view display only distinct items. If there are multiple identical items, each will be displayed only once. You can use this to try and remove duplicates from a view, though it does not always work. Note that this can slow queries down, so use it with caution.
nl: Dit zorgt ervoor dat het overzicht uitsluitend verschillende items toont. Indien er meerdere identieke items zijn, zal ieder item slechts eenmaal getoond worden. Dit is te gebruiken om duplicaten te voorkomen binnen een overzicht, hoewel dit niet altijd werkt. Merk op dat dit queries trager kan maken, dus gebruik het alleen als het nodig is.

en: Access restrictions
nl: Toegangsbeperkingen

en: Access options
nl: Toegangsopties

en: Caching options
nl: Cachingopties

en: Display even if view has no result
nl: Geef altijd weer, zelfs als het overzicht geen resultaten heeft

en: How should this view be styled
nl: Hoe dit overzicht vormgegeven moet worden

en: If the style you choose has settings, be sure to click the settings button that will appear next to it in the View summary.
nl: Vergeet niet om, als de gekozen stijl instellingen heeft, op de instellingenknop te drukken die in de overzichtssamenvatting ernaast verschijnt.

en: Style options
nl: Stijlopties

en: Row style options
nl: Rijstijl-opties

en: How should each row in this view be styled
nl: Hoe iedere rij in dit overzicht vormgegeven moet worden

en: Which display to use for path
nl: Welke weergave voor het pad gebruiken

en: Which display to use to get this display's path for things like summary links, rss feed links, more links, etc.
nl: Welke weergave gebruiken om voor deze weergave het pad te krijgen voor zaken als samenvattingslinks, rss-feedlinks, 'lees meer'-links enzovoort.

en: Display output
nl: Weergaveuitvoer

en: Alternative display output
nl: Alternatieve weergaveuitvoer

en: Style output
nl: Stijluitvoer

en: Alternative style
nl: Alternatieve stijl

en: Row style output
nl: Rijstijluitvoer

en: Alternative row style
nl: Alternatieve rij-stijl

en: Field @field (ID: @id)
nl: Veld @field (ID: @id)

en: This section lists all possible templates for the display plugin and for the style plugins, ordered roughly from the least specific to the most specific. The active template for each plugin -- which is the most specific template found on the system -- is highlighted in bold.
nl: Deze rubriek toont alle mogelijke templates voor de weergave- en stijl-plugins, ongeveer geordend van minst naar meest specifiek. De actieve template voor iedere plugin -- de meest specifieke template die is gevonden - is vetgedrukt.

en: Change theme
nl: Thema veranderen

en: Rescan template files
nl: Thema-bestanden opnieuw scannen

en: <strong>Important!</strong> When adding, removing, or renaming template files, it is necessary to make Drupal aware of the changes by making it rescan the files on your system. By clicking this button you clear Drupal's theme registry and thereby trigger this rescanning process. The highlighted templates above will then reflect the new state of your system.
nl: <strong>Belangrijk!</strong> Na het toevoegen, verwijderen of hernoemen van template-bestanden is het noodzakelijk dat Drupal op de hoogte wordt gebracht van de wijzigingen, door de bestanden op de server opnieuw te scannen. Door middel van deze knop wordt het themaregister van Drupal geleegd en het scannen opnieuw uitgevoerd. Daarna geven de vetgedrukte templates hierboven de nieuwe situatie aan.

en: Theming information (display)
nl: Informatie voor thema-ontwikkeling (weergave)

en: Back to !info.
nl: Terug naar !info.

en: theming information
nl: thema-informatie

en: This display has no theming information
nl: Deze weergave heeft geen informatie voor een thema

en: This is the default theme template used for this display.
nl: Dit is het standaardthematemplate dat gebruikt wordt voor deze weergave.

en: This is an alternative template for this display.
nl: Dit is een alternatief template voor deze weergave.

en: Theming information (style)
nl: Thema-informatie (stijl)

en: This display has no style theming information
nl: Deze weergave bevat geen stijl thema-informatie

en: This is the default theme template used for this style.
nl: Voor de stijl in deze weergave wordt de standaardthema-template gebruikt.

en: This is an alternative template for this style.
nl: Dit is een alternatieve template voor deze stijl.

en: Theming information (row style)
nl: Thema-informatie (rij-stijl)

en: This display has no row style theming information
nl: Deze weergave bevat geen rij-stijl thema-informatie

en: This is the default theme template used for this row style.
nl: Voor de rij-stijl in deze weergave wordt de standaard thema-template gebruikt.

en: This is an alternative template for this row style.
nl: Dit is een alternatieve template voor deze rij-stijl.

en: Put the exposed form in a block
nl: Het zichtbare formulier in een blok plaatsen

en: If set, any exposed widgets will not appear with this view. Instead, a block will be made available to the Drupal block administration system, and the exposed form will appear there. Note that this block must be enabled manually, Views will not enable it for you.
nl: Indien geselecteerd, zullen bij dit overzicht geen zichtbare widgets worden getoond. In plaats daarvan komt een blok beschikbaar in het Drupal-blokbeheer, met hierin het zichtbare formulier. Merk op dat dit blok handmatig moet worden toegevoegd, overzichten doen dit niet voor u.

en: File found in folder @template-path
nl: Bestand gevonden in de map @template-path

en: (File not found, in folder @template-path)
nl: (Bestand niet gevonden in de map @template-path)

en: Status: using default values.
nl: Status: gebruikt standaardwaarden.

en: Update default display
nl: Standaardweergave bijwerken

en: Display "@display" uses fields but there are none defined for it or all are excluded.
nl: Weergave '@display' gebruikt velden maar er is er geen veld gedefinieerd of ze zijn allemaal verborgen.

en: Display "@display" uses a path but the path is undefined.
nl: Weergave '@display' maakt gebruik van een pad, maar deze is niet opgegeven.

en: Display "@display" has an invalid style plugin.
nl: Weergave '@display' bevat een ongeldige stijl-plugin.

en: Exposed form: @view-@display_id
nl: Zichtbaar formulier: @view-@display_id

en: Attachment settings
nl: Bijlage-instellingen

en: Inherit exposed filters
nl: Zichtbare filters overerven.

en: Multiple displays
nl: Meerdere weergaven

en: Should this display inherit its exposed filter values from the parent display to which it is attached?
nl: Moet deze weergave de zichtbare filterwaarden erven van de bovenliggende weergave, waarvan het een bijlage is?

en: Attach before or after the parent display?
nl: Bijvoegen voor of na de hoofdweergave?

en: Select which display or displays this should attach to.
nl: Selecteer aan welke weergave(n) dit bijgevoegd moet worden

en: Block admin description
nl: Beheeromschrijving blok

en: Block caching type
nl: Blok cache-type

en: This sets the default status for Drupal's built-in block caching method; this requires that caching be turned on in block administration, and be careful because you have little control over when this cache is flushed.
nl: Hiermee wordt de cachingmethode voor het blok ingesteld. Vereiste voor caching is dat dit tevens is ingeschakeld op de beheerpagina van het blok. Houd er rekening mee dat er weinig invloed is op de momenten waarop de cache wordt geleegd.

en: Using the site name
nl: De websitenaam gebruiken

en: Use the site name for the title
nl: De sitenaam voor de titel gebruiken

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
nl: Het feed-icoon zal alleen beschikbaar zijn op de gekozen weergaven.

en: No menu
nl: Geen menu

en: Normal: @title
nl: Normaal: @title

en: Change settings for the parent menu
nl: Instellingen voor het bovenliggend menu wijzigen

en: The menu path or URL of this view
nl: Het menupad of de URL van dit overzicht

en: Menu item entry
nl: Menu-item gegeven

en: No menu entry
nl: Geen menu-item gegeven

en: Normal menu entry
nl: Normaal menu-item gegeven

en: Menu tab
nl: Menu-tab

en: Default menu tab
nl: Standaard menu-tab

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item.
nl: Vul, indien ingesteld op normaal of tab, de tekst in om te gebruiken voor het menu-item.

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item's description.
nl: Vul indien ingesteld op normaal of tab de tekst in om te gebruiken voor de menu-itembeschrijving.

en: Insert item into an available menu.
nl: Item in een beschikbaar menu invoegen.

en: Menu selection requires the activation of menu module.
nl: Menuselectie vereist de activering van de Menu-module.

en: The lower the weight the higher/further left it will appear.
nl: Hoe lager het gewicht, hoe hoger of meer naar links het zal verschijnen.

en: Default tab options
nl: Standaardtabbladopties

en: When providing a menu item as a tab, Drupal needs to know what the parent menu item of that tab will be. Sometimes the parent will already exist, but other times you will need to have one created. The path of a parent item will always be the same path with the last part left off. i.e, if the path to this view is <em>foo/bar/baz</em>, the parent path would be <em>foo/bar</em>.
nl: Indien een menu-item als tab wordt gedefinieerd, moet Drupal weten wat het bovenliggende menu-item van de tab is. Mogelijk bestaat dat bovenliggende menu-item al, zo niet dan moet het worden aangemaakt. Het pad van een bovenliggend item zal altijd hetzelfde zijn als dat van het item zelf, zonder het laatste deel. Als het pad naar dit overzicht bijvoorbeeld <em>foo/bar/baz</em> is, zal het pad van het bovenliggende item <em>foo/bar</em> zijn.

en: Already exists
nl: Bestaat al

en: If creating a parent menu item, enter the title of the item.
nl: Voer bij het aanmaken van een bovenliggend menu-item de titel in voor het item.

en: If creating a parent menu item, enter the description of the item.
nl: Voer bij het aanmaken van een bovenliggend menu-item de omschrijving in voor het item.

en: If the parent menu item is a tab, enter the weight of the tab. The lower the number, the more to the left it will be.
nl: Als het bovenliggend menu-item een tab is, vul het gewicht in van de tab. Hoe lager het getal, hoe meer naar links deze geplaatst wordt.

en: "$arg" is no longer supported. Use % instead.
nl: '$arg' wordt niet langer ondersteund. Gebruik in plaats daarvan %.

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
nl: '%' mag niet gebruikt worden voor het eerste segment van een pad.

en: Views cannot create normal menu items for paths with a % in them.
nl: Overzichten kunnen geen normale menu-items maken voor paden met een % erin.

en: A display whose path ends with a % cannot be a tab.
nl: Een weergave waarvan het pad eindigt met een % kan geen tab zijn.

en: Title is required for this menu type.
nl: Titel is verplicht voor dit menutype.

en: Inline fields
nl: Inline-velden

en: The separator may be placed between inline fields to keep them from squishing up next to each other. You can use HTML in this field.
nl: Het scheidingsteken kan tussen inline-velden worden geplaatst om te voorkomen dat ze aan elkaar vast plakken. Dit veld mag HTML bevatten.

en: Grouping field
nl: Groepeerveld

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
nl: Een veld aangeven waarop de records gegroepeerd worden. Leeglaten om niet te groeperen.

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
nl: De stijl @style vereist een rijstijl, maar de rijplugin is ongeldig.

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
nl: Horizontale uitlijning plaatst de items naast elkaar, beginnend linksboven en bewegend naar rechts. Verticale uitlijning plaatst de items onderelkaar, beginnend linksboven en bewegend naar onder.

en: RSS description
nl: RSS-beschrijving

en: This will appear in the RSS feed itself.
nl: Dit wordt weergegeven in de RSS-feed zelf.

en: Display record count with link
nl: Aantal records met link weergeven

en: Override number of items to display
nl: Overschrijf aantal items om weer te geven

en: Display items inline
nl: Items inline tonen

en: You need at least one field before you can configure your table settings
nl: Er is minstens één veld nodig voordat de instellingen van de tabel bewerkt kunnen worden.

en: Override normal sorting if click sorting is used
nl: Normale sortering overschrijven wanneer klikbare sortering wordt gebruikt.

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
nl: Activeer tabel-koppen die blijven staan, Drupal-stijl (javascript)

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
nl: ('Sticky header'-effecten zijn niet actief in het voorbeeld hieronder, alleen rechtstreeks op de site.)

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
nl: Plaats velden in kolommen. Meerdere velden kunnen worden gecombineerd in één kolom. In dat laatste geval wordt het gekozen scheidingsteken gebruikt om de velden te scheiden. Vink "sorteerbaar" aan om de kolom per muisklik sorteerbaar te maken. In dat geval geeft het vakje "standaardsortering" aan op welke kolom standaard gesorteerd wordt. Kolomvolgorde en veldlabels worden onder "Velden" gedefinieerd.

en: The style selected does not utilize fields.
nl: De geselecteerde stijl ondersteunt geen velden.

en: None defined
nl: Geen gedefinieerd

en: This view is being edited by user !user, and is therefore locked from editing by others. This lock is !age old. Click here to <a href="!break">break this lock</a>.
nl: Dit overzicht wordt momenteel bewerkt door gebruiker !user en is hierdoor vergrendeld voor aanpassen door anderen. Deze vergrendeling is !age oud. Klik hier om <a href="!break">deze vergrendeling te verbeken</a>.

en: New view
nl: Nieuwe view

en: Changed view
nl: Aangepaste view

en: View %name, displaying items of type <strong>@base</strong>.
nl: View %name, geeft items weer van type <strong>@base</strong>.

en: Live preview
nl: Directe voorbeeldweergave

en: Title: @title
nl: Titel: @title

en: @current of @max
nl: @current van @max

en: There are no views to be exported at this time.
nl: Er zijn momenteel geen views om te exporteren.

en: Show only these tags
nl: Alleen deze labels weergeven

en: Put this in @module.info in your modules/@module directory
nl: Plaats dit in @module.info in uw modules/@module map

en: use views exporter
nl: views exporter gebruiken

en: Bulk export
nl: Massa-export

en: Views exporter
nl: Viewsexporteur

en: Allows exporting multiple views at once.
nl: Staat exporteren van meerdere views tegelijkertijd toe.

en: Are you sure you want to make !name a group administrator for the group %title?
nl: Weet u zeker dat u !name de beheerder van de groep %title wilt maken?

en: Are you sure you want to remove !name as a group administrator for the group %title?
nl: Weet u zeker dat u !name wilt verwijderen als beheerder voor de groep %title?

en: In order to join this group, you must <a href="!login">login</a>. After you have successfully done so, you will need to request membership again.
nl: <a href="!login">Log in</a> om lid te worden van deze groep. Na inloggen kunt u het verzoek opnieuw indienen.

en: In order to join this group, you must <a href="!login">login</a> or <a href="!register">register</a> a new account. After you have successfully done so, you will need to request membership again.
nl: <a href="!login">Log in</a> of <a href="!register">maak een nieuw account aan</a> om lid te worden van deze groep. Daarna kunt u het lidmaatschap aanvragen.

en: This group offers an <a href="@groupfeed">RSS feed</a>
nl: Deze groep biedt een <a href="@groupfeed">RSS feed</a>

en:  and supports <a href="@notifications">notifications</a>.
nl:  en ondersteunt <a href="@notifications">berichten</a>.

en: Administration menu
nl: Administratiemenu

en: @user has his @type created
nl: @user heeft zijn @type gemaakt

en: Load Content Profile
nl: Content Profile laden

en: Load @user's @type
nl: @type van @user laden

en: Display the full content
nl: Volledige inhoud weergeven

en: Display the content's teaser
nl: De inhoud verkort weergeven

en: Use content types for user profiles.
nl: Gebruik inhoudstypes voor gebruikersprofielen.

en: Enable content profile features during user registration
nl: Activeert inhoudsprofielfeatures tijdens gebruikersregistratie

en: - All -
nl: - Alle -

en: Fieldset
nl: Veldengroep

en: Import code
nl: Code importeren

en: Enabled vocabularies
nl: Ingeschakelde woordenlijsten

en: Machine-readable name
nl: Systeemnaam

en: Download feature
nl: Feature downloaden

en: Compare
nl: Vergelijken

en: Provides feature management for Drupal.
nl: Biedt feature-beheer voor Drupal.

en: Dependency
nl: Afhankelijkheid

en: Update translations
nl: Vertalingen bijwerken

en: Test message sending
nl: Testbericht wordt verstuurd

en: Temporarily disable all your subscriptions
nl: Tijdelijk al uw inschrijvingen uitschakelen

en: You can temporarily disable this subscription for not getting notifications.
nl: U kunt deze inschrijving tijdelijk uitschakelen, om geen notificaties te krijgen.

en: !type subscription
nl: !type inschrijving

en: Edit subscription
nl: Inschrijving bewerken

en: Update subscriptions
nl: Aanmeldingen vernieuwen

en: Contact form
nl: Contactformulier

en: Drag to re-order
nl: Slepen om de volgorde te wijzigen

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
nl: Wijzigingen in deze tabel worden pas opgeslagen wanneer het formulier wordt ingediend.

en: HTTP response code
nl: HTTP-statuscode

en: Not implemented.
nl: Niet geïmplementeerd.

en: The requested page could not be found.
nl: De opgevraagde pagina kon niet gevonden worden.

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
nl: De toegangsrechten van map %directory zijn aangepast zodat de map schrijfbaar wordt.

en: The string has been saved.
nl: De tekenreeks is opgeslagen.

en: The language selected for import is not supported.
nl: De geselecteerde taal wordt niet ondersteund.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
nl: Het vertalingsbestand %filename heeft geen of een foutieve kop.

en: Error importing interface translations
nl: Fout bij het importeren van de interface-vertaling

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
nl: %file is geïmporteerd in %locale: %number nieuwe woordreeksen toegevoegd, %update bijgewerkt en %delete verwijderd.

en: One translation string was skipped because it contains disallowed HTML. | @count translation strings were skipped because they contain disallowed HTML.
nl[0]: Eén vertaling is overgeslagen omdat deze verboden HTML bevat.
nl[1]: @count vertalingen zijn overgeslagen omdat deze verboden HTML bevatten.

en: Blog entry
nl: Blog-item

en: Book page
nl: Boekpagina

en: A <em>book page</em> is a page of content, organized into a collection of related entries collectively known as a <em>book</em>. A <em>book page</em> automatically displays links to adjacent pages, providing a simple navigation system for organizing and reviewing structured content.
nl: Een <em>boekpagina</em> is een pagina die samen met andere gerelateerde pagina's een <em>boek</em> vormt. <em>Boekpagina's</em> zijn automatisch voorzien van links naar aangrenzende pagina's en hebben daarmee een eenvoudig navigatiesysteem.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: De systeemnaam mag uitsluitend kleine letters, cijfers en onderstrepingstekens bevatten.

en: The revisions let you track differences between multiple versions of a post.
nl: Met revisies kunt u de verschillen tussen de versies van uw inzendingen opsporen.

en: Search form
nl: Zoekveld

en: Short date format
nl: Formaat korte datum

en: Medium date format
nl: Formaat middellange datum

en: Long date format
nl: Formaat lange datum

en: Date and time lookup
nl: Datum en tijd opzoeken

en: Translation settings
nl: Vertalinginstellingen

en: Skip navigation
nl: Navigatie overslaan

en: A blog is a regularly updated journal or diary made up of individual posts shown in reversed chronological order. Each member of the site may create and maintain a blog.
nl: Een blog is een regelmatig bijgewerkt dagboek dat is opgebouwd uit individuele inzendingen die in chronologische volgorde worden weergegeven. Iedere gebruiker kan zijn of haar eigen blog aanmaken en bijhouden.

en: NEW
nl: NIEUW

en: Wipe and rebuild
nl: Wissen en herbouwen

en: Transliterate
nl: Translitereren

en: File extension
nl: Bestandsextensie

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
nl: Selecteer de methode die wordt gebruikt om automatisch aangevulde suggesties te geven. Merk op <em>Bevat</em> prestatieproblemen kan veroorzaken op sites met vele duizenden gebruikers.

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
nl: %name: titel niet gevonden. Controleer de selectie.

en: Progress indicator
nl: Voortgangsindicator

en: Bar with progress meter
nl: Balk met voortgangsmeter

en: Throbber
nl: Activiteitsindicator

en: Your server supports upload progress capabilities. The "throbber" display does not indicate progress but takes up less room on the form, you may want to use it if you'll only be uploading small files or if experiencing problems with the progress bar.
nl: De server ondersteunt uploadvoortgang. De 'Throbber'-weergave laat geen voortgang zien, maar gebruikt minder ruimte. U kunt deze het best gebruiken bij kleine bestanden of als er problemen zijn met de voortgangindicator.

en: Path settings
nl: Padinstellingen

en: Starting upload...
nl: Upload starten ...

en: Uploading... (@current of @total)
nl: Aan het uploaden... (@current van @total)

en: Your server is capable of displaying file upload progress, but does not have the required libraries. It is recommended to install the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> (preferred) or to install <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.
nl: Uw server is in staat upload-voortgang te tonen, maar beschikt niet over de benodigde bibliotheken. Installatie van <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL upload-voortgang bibliotheek</a> (bij voorkeur) of <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a> wordt aangeraden.

en: Your server is capable of displaying file upload progress using APC RFC1867. Note that only one upload at a time is supported. It is recommended to use the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> if possible.
nl: Uw server is geschikt om de voortgang van een file-upload te tonen conform APC RFC1867. Let op, slechts één upload per keer wordt ondersteund. Aanbevolen wordt om, indien mogelijk, de '<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL upload-voortgang bibliotheek</a>' te gebruiken.

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires PHP 5.2 and an Apache server.
nl: Uw server is niet in staat om bestandsuploadvoortgang te tonen. Hiervoor heeft u PHP 5.2 en een Apache-server nodig.

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires PHP be run with mod_php and not as FastCGI.
nl: De server is niet in staat om de voortgang van het uploaden van bestanden weer te geven. Deze weergave vereist dat PHP werkt met mod_php en niet als Fast CGI.

en: Your server is capable of displaying file upload progress through APC, but it is not enabled. Add <code>apc.rfc1867 = 1</code> to your php.ini configuration. Alternatively, it is recommended to use <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>, which supports more than one simultaneous upload.
nl: Uw server is in staat om bestandsuploadvoortgang weer te geven met behulp van APC, maar APC is niet ingeschakeld. Voeg <code>apc.rfc1867 = 1</code> aan de php.ini-configuratie toe. Het is echter aan te raden om <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a> te gebruiken omdat deze ook gelijktijdige uploads ondersteunt.

en: Enabled (<a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a>)
nl: <a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a> staat aan

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
nl: <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL-uploadprogress</a> is ingeschakeld

en: Upload progress
nl: Uploadvoortgang

en: As often as possible
nl: Zo vaak als mogelijk

en: Minimum refresh period
nl: Minimale vernieuwingsperiode

en: Import date of the feed item, as a Unix timestamp.
nl: Importeer de datum van een feed-item als een Unix tijdstip.

en: Enforces variable values defined by modules that need settings set to operate properly.
nl: Dwingt af dat variabelewaarden worden gedefiniëerd voor modules die vereisen dat deze zijn ingesteld.

en: Case priority
nl: Prioriteit van de taak

en: Display the priority of the case.
nl: Prioriteit van de taak weergeven

en: Filter Case Tracker cases by priority.
nl: Filter taken op prioriteit

en: Sort by Case Tracker priority.
nl: Sorteer taken op prioriteit

en: Case status
nl: Taakstatus

en: Display the status of the case.
nl: Status van de taak weergeven.

en: Filter Case Tracker cases by status.
nl: Taken op status filteren.

en: Sort by Case Tracker status.
nl: Taken op status sorteren.

en: Case type
nl: Taaktype

en: Display the type of the case.
nl: Taaktype weergeven.

en: Project: Case count
nl: Project: aantal taken

en: Provides a count and link to the cases in a given project.
nl: Biedt een optelsom met een link naar de taken in een bepaald project.

en: Case Tracker project
nl: Case Tracker-project

en: Default case %realm
nl: Standaard taak %realm

en: %realm to be assigned the case if one is not explicitly defined.
nl: %realm die toegewezen wordt aan de taak als er geen expliciet is gedefiniëerd

en: Project options view
nl: Projectoptiesweergave

en: Jump to case
nl: Ga naar taak

en: Assigned to:
nl: Toegewezen aan:

en: Case ID:
nl: Taak-ID:

en: Styles
nl: Stijlen

en: %name: the value may be no smaller than %min.
nl: %name: de waarde mag niet kleiner zijn dan %min.

en: %name: the value may be no larger than %max.
nl: %name: de waarde mag niet groter zijn dan %max.

en: The item has been deleted.
nl: Het item is verwijderd.

en: Item ID
nl: Item-ID

en: Anytime
nl: Altijd

en: Persistent URL
nl: Persistente URL

en: Settings for persistent url.
nl: Instellingen voor persistente URL's.

en: Provides tools for using persistant URL pieces
nl: Geeft hulpmiddelen die het gebruik van persistentie URLs ondersteunt

en: Comparing two revisions:
nl: Vergelijking van twee revisies:

en: Highlight changes
nl: Wijzigingen markeren

en: List revisions
nl: Revisies weergeven

en: Show latest diff
nl: Laatste verschillen weergeven

en: Last modification date
nl: Laatste wijzigingsdatum

en: A post of this type is <strong>public</strong>. All visitors will be able to see it.
nl: Een bericht van dit type is <strong> publiek</strong>. Alle bezoekers zullen het kunnen zien.

en: delete any
nl: iedere verwijderen

en: edit any
nl: iedere wijzigen

en: %name: found no valid user with that name.
nl: %name: geen toegestane gebruiker gevonden met die naam.

en: Author email
nl: E-mailadres van auteur

en: Manage form
nl: Formulier beheren

en: Set the default content type for incoming messages and set the cron limit.
nl: Selecteer de standaard inhoudstype voor inkomende berichten en zet de cron limiet.

en: The name of the site.
nl: De naam van de website.

en: Table name
nl: Tabelnaam

en: Field @table.@field: no Schema type for @engine type @type.
nl: Veld @table.@field: geen schematype voor @engine type @type.

en: Table %table: Missing or invalid 'fields' array.
nl: Tabel %table: ontbrekende of ongeldige 'fields' array.

en: Manage the database schema for this system.
nl: Beheer het databaseschema voor dit systeem.

en: Describe
nl: Beschrijven

en: Inspect
nl: Inspecteren

en: The Schema module provides functionality built on the Schema API.
nl: De Schema-module voorziet in functionaliteit gebaseerd op de Schema API.

en: unrecognized pgsql index definition: @stmt
nl: onbekende pgsql indexdefinitie: @stmt

en: CTools CSS Cache
nl: CTools-CSS-cache

en: The CTools CSS cache directory, %path could not be created due to a misconfigured files directory. Please ensure that the files directory is correctly configured and that the webserver has permission to create directories.
nl: De CTools CSS-cachemap, %path kon niet worden aangemaakt vanwege een verkeerd geconfigureerde bestandsmap. Controleer of de bestandsmap bestaat en dat de webserver schrijfrechten heeft.

en: Unable to create
nl: Kan niet worden aangemaakt

en: A library of helpful tools by Merlin of Chaos.
nl: Een bibliotheek met handige hulpmiddelen door Merlin of Chaos.

en: Bulk export results
nl: Bulkexport resultaten

en: Place this in @file
nl: Zet dit in @file

en: There are no objects to be exported at this time.
nl: Er zijn op dit moment geen objecten om te exporteren.

en: use bulk exporter
nl: Bulkexport gebruiken

en: Bulk Exporter
nl: Bulkexport

en: Performs bulk exporting of data objects known about by Chaos tools.
nl: Voert bulkexport uit van data-objecten bekend bij Chaos Tools.

en: No info
nl: Geen informatie

en: No info available.
nl: Geen informatie beschikbaar.

en: All criteria must pass.
nl: Aan alle criteria moet worden voldaan.

en: Only one criteria must pass.
nl: Aan slechts een criterium moet worden voldaan.

en: No criteria selected, this test will pass.
nl: Geen criteria opgegeven, aan deze test zal worden voldaan.

en: Edit @type
nl: @type bewerken

en: Update and return
nl: Bijwerken en terugkeren

en: In code
nl: In de code

en: Enabled, title
nl: Ingeschakeld, titel

en: Get a summary of the information about this page.
nl: Een samenvatting verkrijgen van de informatie over deze pagina.

en: De-activate this page. The data will remain but the page will not be in use on your system.
nl: Deze pagina de-activeren. De data blijft behouden, maar de pagina zal niet meer in het systeem worden gebruikt.

en: Add variant
nl: Variant toevoegen

en: Add a new variant to this page.
nl: Een nieuwe variant aan deze pagina toevoegen.

en: Create variant
nl: Variant aanmaken

en: Import variant
nl: Variant importeren

en: Add a new variant to this page from code exported from another page.
nl: Een nieuwe variant aan deze pagina toevoegen vanuit code die is geexporteerd uit een andere pagina.

en: Configure a newly created variant prior to actually adding it to the page.
nl: Een nieuw aangemaakte variant instellen voordat deze daadwerkelijk  aan de pagina wordt toegevoegd.

en: Make an exact copy of this variant.
nl: Maak een exacte kopie van deze variant.

en: No variants
nl: Geen varianten aanwezig

en: This setting contains unsaved changes.
nl: Deze instelling bevat niet-opgeslagen veranderingen.

en: Administrative title of this variant. If you leave blank it will be automatically assigned.
nl: Beheertitel van deze variant. Indien leeggelaten wordt een titel automatisch toegewezen.

en: Variant type
nl: Varianttype

en: Optional features
nl: Optionele functionaliteit

en: This page has no variants and thus no output of its own.
nl: Deze pagina heeft geen varianten en daarom geen eigen uitvoer.

en: Add a new variant
nl: Een nieuwe variant toevoegen

en: Add, edit and remove overridden system pages and user defined pages from the system.
nl: Overschreven systeempagina's en door de gebruiker gedefinieerde pagina's toevoegen, bewerken en van de website verwijderen.

en: Provides a UI and API to manage pages within the site.
nl: Biedt een interface en een API om pagina's binnen de site te beheren.

en: Administrative title
nl: Beheertitel

en: Administrative description
nl: Beheer-omschrijving

en: Make this your site home page.
nl: Dit pad als home-pagina voor uw website instellen.

en: Visible menu item
nl: Zichtbaar menu-item

en: Import page
nl: Pagina importeren

en: Create a new page
nl: Een nieuwe pagina aanmaken

en: Control what users can access this page.
nl: Controleer welke gebruikers toegang hebben tot deze pagina.

en: Make a copy of this page
nl: Kopie van deze pagina maken

en: Remove this page from your system completely.
nl: Deze pagina volledig van het systeem verwijderen.

en: This page is publicly accessible.
nl: Deze pagina is publiekelijk toegankelijk.

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for displaying taxonomy terms at <em>taxonomy/term/%term</em>. If you add variants, you may use selection criteria such as vocabulary or user access to provide different displays of the taxonomy term and associated nodes. If no variant is selected, the default Drupal taxonomy term display will be used. This page only affects items actually displayed ad taxonomy/term/%term. Some taxonomy terms, such as forums, have their displays moved elsewhere. Also please note that if you are using pathauto, aliases may make a taxonomy terms appear somewhere else, but as far as Drupal is concerned, they are still at taxonomy/term/%term.
nl: Indien ingeschakeld, wordt het standaardgedrag van Drupal voor het weergeven van taxonomietermen onder <em>taxonomy/term/%term</em> overschreven. Als u varianten toevoegt, kunt u selectiecriteria zoals woordenlijsten of toegangsrechten gebruiken voor verschillende weergaven van de taxonomieterm en gerelateerde nodes. Als geen variant wordt geselecteerd zal de standaardweergave van Drupal voor een taxonomieterm worden gebruikt. Deze pagina heeft alleen invloed op items die daadwerkelijk worden weergegeven onder taxonomy/term/%term. Sommige taxonomietermen, zoals fora, hebben hun weergaven ergens anders ondergebracht. Let op:  bij het gebruik van Pathauto-aliassen lijken taxonomietermen ook ergens anders te verschijnen, maar voor Drupal staan deze nog steeds onder taxonomy/term/%term.

en: User profile template
nl: Gebruikersprofiel-template

en: No task handlers are defined for this task.
nl: Er zijn geen handlers voor deze taak gedefinieerd.

en: Compare two users (logged-in user and user being viewed, for example)
nl: Twee gebruikers vergelijken (bijvoorbeeld een ingelogde gebruiker en de gebruiker die bekeken wordt)

en: First User
nl: Eerste gebruiker

en: Second User
nl: Tweede gebruiker

en: Node: accessible
nl: Node: toegang

en: Node: language
nl: Node: taal

en: User: permission
nl: Gebruiker: toegang

en: User: role
nl: Gebruiker: rol

en: User: language
nl: Gebruiker: taal

en: Substitutions
nl: Vervangingen

en: Everything in the form that is not displayed by other content.
nl: Alles in het formulier dat niet wordt weergegeven door andere inhoud.

en: Node created date
nl: Node-aanmaakdatum

en: "@s" created date
nl: '@s' aanmaakdatum

en: Node last updated date
nl: Node laatste wijzigingsdatum

en: Last updated date
nl: Laatste wijzigingsdatum

en: Allows Views content to be used in Panels, Dashboard and other modules which use the CTools Content API.
nl: Hiermee kan Views-inhoud worden gebruikt in Panels, Dashboard en andere modules die de CTools Content-API gebruiken.

en: Configure view
nl: View instellen

en: With pager.
nl: Met paginering.

en: Without pager.
nl: Zonder paginering.

en: Skipping first @count results
nl: Eerste @count resultaten overgeslagen

en: View panes
nl: Vensters bekijken

en: Select the number of items to display, or 0 to display all results.
nl: Selecteer het aantal items om weer te geven, of vul 0 in om alle resultaten weer te geven.

en: Content pane
nl: Inhoudpaneel

en: Is available as content for a panel or dashboard display.
nl: Is beschikbaar als inhoud voor een panel of dashboardweergave.

en: Allow settings
nl: Instellingen voor toelaten

en: Title override
nl: Vervangende titel

en: Inherit path from panel display
nl: Pad erven van de panelweergave

en: Panel pages can be used as landing pages. They have a URL path, accept arguments and can have menu entries.
nl: Panel-pagina's kunnen worden gebruikt als landingspagina's. Ze hebben een URL-pad, accepteren argumenten en kunnen menu-items hebben.

en: Panel page
nl: Panel-pagina

en: Go to list
nl: Ga naar lijst

en: Selection rules
nl: Selectieregels

en: Add additional context objects to this variant that can be used by the content.
nl: Aanvullende contextobjecten aan deze variant toevoegen dat door de inhoud kan worden gebruikt.

en: Selection rule
nl: Selectieregel

en: Administrative title of this variant.
nl: Beheertitel van deze variant.

en: Reactions
nl: Reacties

en: Field label
nl: Veldlabel

en: Form settings
nl: Formulierinstellingen

en: Type of group.
nl: Groepstype

en: Format string
nl: Opmaakstring

en: This format already exists.  Please enter a unique format string.
nl: Dit formaat bestaat al. Voer een uniek formaat in.

en: Are you sure you want to remove the format %format?
nl: Weet u zeker dat u de opmaak %format wilt verwijderen?

en: Removed date format %format.
nl: Datumnotatie %format verwijderd.

en: Are you sure you want to remove the format type %format?
nl: Weet u zeker dat u het formaattype %format wilt verwijderen?

en: Removed date format type %format.
nl: Datumformaat type %format is verwijderd.

en: !type date format
nl: !type datumformaat

en: Field %field has errors.
nl: Veld %field heeft foutmeldingen.

en: %title is invalid.
nl: %title is ongeldig.

en: HTTP Request Error importing %filename: @error
nl: HTTP Request-fout bij het importeren van %filename: @error

en: Failed to open file: %filename
nl: Kan bestand %filenaam niet openen

en: Invalid calendar file: %filename
nl: Ongeldig kalenderbestand: %filename

en: Invalid calendar file.
nl: Ongeldig kalenderbestand.

en: !day-name Sunday|Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday
nl: !day-name zondag|maandag|dinsdag|woensdag|donderdag|vrijdag|zaterdag

en: !day-abbreviation Sun|Mon|Tue|Wed|Thu|Fri|Sat
nl: !day-abbreviation zon|maa|din|woe|don|vri|zat

en: !day-abbreviation S|M|T|W|T|F|S
nl: !day-abbreviation Z|M|D|W|D|V|Z

en: !day-abbreviation SU|MO|TU|WE|TH|FR|SA
nl: !day-abbreviation zo|ma|di|wo|do|vr|za

en: !datetime Year|Month|Day|Week|Hour|Minute|Second|All Day|All day
nl: !datetime Jaar|Maand|Dag|Week|Uur|Minuut|Seconde|Hele dag|Hele dag

en: !datetime_plural Years|Months|Days|Weeks|Hours|Minutes|Seconds
nl: !datetime_plural Jaar|Maanden|Dagen|Weken|Uur|Minuten|Seconde

en: !date_order Every|First|Second|Third|Fourth|Fifth
nl: !date_order Elke|Eerste|Tweede|Derde|Vierde|Vijfde

en: !date_order |Last|Next to last|Third from last|Fourth from last|Fifth from last
nl: !date_order |Laatste|Een-na-laatste|Twee-na-laatste|Drie-na-laatste|Vier-na-laatste

en: !date_nav Prev|Next|Today
nl: !date_nav Vorige|Volgende|Vandaag

en: !month-name |January|February|March|April|May|June|July|August|September|October|November|December
nl: !month-name |januari|februari|maart|april|mei|juni|juli|augustus|september|oktober|november|december

en: !month-abbreviation |Jan|Feb|Mar|Apr|May|Jun|Jul|Aug|Sep|Oct|Nov|Dec
nl: !month-abbreviation |jan|feb|mrt|apr|mei|jun|jul|aug|sep|okt|nov|dec

en: Allow users to configure date formats
nl: Laat gebruikers de datumformaten instellen

en: Custom formats
nl: Aangepaste formaten

en: Allow users to configure custom date formats.
nl: Sta toe dat gebruikers aangepaste datumformaten kunnen instellen.

en: Add format
nl: Opmaak toevoegen

en: Allow users to add additional date formats.
nl: Sta toe dat gebruikers extra datumnotaties kunnen toevoegen.

en: Delete date format
nl: Datumnotatie verwijderen

en: Allow users to delete a configured date format.
nl: Sta toe dat gebruikers een ingestelde datumnotatie kunnen verwijderen.

en: Delete date format type
nl: Een type datumnotatie verwijderen

en: Allow users to delete a configured date format type.
nl: Sta toe dat gebruikers een ingesteld type datumnotatie kunnen verwijderen.

en: Per-user timezone name.
nl: Naam van tijdzone per gebruiker.

en: date module cannot be updated until after Views has been updated. Please return to <a href="@update-php">update.php</a> and run the remaining updates.
nl: date module kan niet worden bijgewerkt totdate Views is bijgewerkt. Ga terug naar <a href="@update-php">update.php</a> en voer de overige updates uit.

en: date.module has updates, but cannot be updated until views.module is updated first.
nl: date.modules heeft updates maar kan niet worden bijgewerkt totdat views.module als eerste is bijgewerkt.

en: The Date API module requires the <a href="@link">Date PHP4 module</a> for PHP versions less than 5.2.
nl: De Date API module vereist de <a href="@link">Date PHP4 module</a> voor PHP versies kleiner dan 5.2.

en: Custom input format
nl: Aangepast invoerformaat

en: Changing the %name setting after data has been created could result in the loss of data!
nl: De %name instelling wijzigen nadat data is aangemaakt kan resulteren in het verlies van data!

en: Display repeat rule
nl: Herhalingsregel tonen

en: Hide repeat rule
nl: Herhalingsregel verbergen

en: @field_name From date
nl: @field_name - Van

en: @field_name To date
nl: @field_name - Tot

en: The From date is invalid.
nl: Begindatum ongeldig.

en: The To date is invalid.
nl: Einddatum ongeldig.

en: There are errors in @field_name value #@delta:
nl: Er bevinden zich fouten in @field_name waarde #@delta:

en: There are errors in @field_name:
nl: Fouten in @field_name:

en: Select List with Repeat options
nl: Selectielijst met herhaalopties

en: Text Field with Repeat options
nl: Tekstveld met herhalingsopties

en: Text Field with Date Pop-up calendar
nl: Tekstveld met pop-upkalender

en: Text Field with Date Pop-up and Repeat options
nl: Tekstveld met pop-upkalender en herhalingsopties

en: Complete documentation for the Date and Date API modules is available at <a href="@link">http://drupal.org/node/92460</a>.
nl: De volledige documentatie voor de Date en Date API modules is beschikbaar op <a href="@link">http://drupal.org/node/92460</a>.

en: Time with timezone
nl: Tijd met tijdzone

en: Locale date settings
nl: Datum lokalisatie-instellingen

en: Configure date formats for each locale
nl: Datumnotaties instellen per regio

en: Allows the site admin to configure multiple formats for date/time display to tailor dates for a specific locale or audience.
nl: Laat de websitebeheerder toe om verschillende formaten van datum/tijd weergave te creëren om tegemoet te komen aan de specifieke eisen van een publiek.

en: Field %field is required.
nl: Veld %field is verplicht.

en: Field %field is invalid.
nl: Veld %field is ongeldig.

en: Use default jQuery timepicker
nl: Gebruik de standaard jQuery-datumkiezer

en: Manual time entry, no jQuery timepicker
nl: Handmatige datuminvoer, geen jQuery-datumkiezer

en: Timepicker
nl: Datumkiezer

en: Date Popup Configuration
nl: Datum popup-instelling

en: Current exceptions
nl: Huidige uitzonderingen

en: Select your current local time. If in doubt, choose the timezone that is closest to your location which has the same rules for daylight saving time. Dates and times throughout this site will be displayed using this time zone.
nl: Selecteer de huidige locale tijd. Bij twijfel, kies de dichtsbijzijnde tijdzone met dezelfde regels voor zomer- en wintertijd. Alle datums en uuraanduidingen van de site worden volgens deze tijdzone weergegeven.

en: Tools for creating and importing dates and calendars.
nl: Hulpmiddelen om data en kalenders aan te maken en te importeren.

en: Date wizard
nl: Datumwizard

en: remove !view
nl: !view verwijderen

en: Are you sure you want to remove the view %view?
nl: Weet u zeker dat u de view %view wilt verwijderen?

en: Content type name
nl: Naam van het inhoudstype

en: Machine-readable name. Allowed values: (a-z, 0-9, _). If this is not an existing content type, the content type will be created.
nl: De systeemnaam. Toegelaten waarden: (a-z, 0-9, _). Indien dit een onbestaand inhoudstype is zal het inhoudstype aangemaakt worden.

en: Content type label
nl: Inhoudstype label

en: The human-readable name for this content type. Only needed when creating a new content type.
nl: De voor mensen begrijpelijke naam van dit inhoudstype. Enkel nodig wanneer je een nieuw inhoudstype aanmaakt.

en: Content type description
nl: Beschrijving inhoudstype

en: A description for the content type. Only needed when creating a new content type.
nl: Een beschrijving voor het inhoudstype. Enkel nodig wanneer je een nieuw inhoudstype creëert.

en: Date field name
nl: Naam van het datumveld

en: Machine-readable name. Allowed values: (a-z, 0-9, _) Must not be an existing field name.
nl: Systeemnaam. Toegestane waarden: (a-z, 0-9, _). Mag geen bestaande veldnaam zijn.

en: Date field label
nl: Label datumveld

en: The human-readable label for this field.
nl: De voor mensen begrijpelijke naam van dit veld.

en: Date widget type
nl: Datum widget-type

en: Show repeating date options
nl: De opties om data te herhalen weergeven

en: Date field type
nl: Type datumveld

en: Date timezone handling
nl: Datum tijdzone-afhandeling

en: Timezone handling should be set to 'none' for granularity without time elements.
nl: Bij een nauwkeurigheid zonder tijd zou de tijdzone-verwerking op 'geen' moeten staan.

en: Create a calendar for this date field
nl: Een kalender voor dit datumveld aanmaken.

en: This content type name already exists, adding new field to existing content type.
nl: Dit inhoudstype bestaat al. Het nieuwe veld wordt toegevoegd aan het bestaande inhoudstype.

en: This field name already exists.
nl: Deze veldnaam bestaat al.

en: Timezone handling must be none for granularity without time.
nl: Tijdzone-verwerking moet 'geen' zijn voor een nauwkeurigheid zonder tijd.

en: Date Tools
nl: Datumtools

en: Tools to import and auto-create dates and calendars.
nl: Hulpmiddelen om data en kalenders te importeren of automatisch aan te maken.

en: Remove calendar
nl: Kalender verwijderen

en: Date browser
nl: Datumbrowser

en: Date back/next navigation to attach to other displays. Requires the Date argument.
nl: Vorige/volgende datumnavigatie om aan andere weergaven te koppelen. Dit vereist het datumargument.

en: Date browser style
nl: Stijl datumbrowser

en: Creates back/next navigation.
nl: Maakt vorige/volgende navigatie aan.

en: Date (!base_table)
nl: Datum (!base_table)

en: Filter any Views !base_table date field.
nl: Alle Views !base_table-datumvelden filteren.

en: Select the type of date value to be used in defaults, summaries, and navigation. For example, a granularity of 'month' will set the default date to the current month, summarize by month in summary views, and link to the next and previous month when using date navigation.
nl: Kies het type van de datumwaarde om te gebruiken in standaarden, samenvattingen en navigatie. Bijvoorbeeld de nauwkeurigheid van 'maand' zal de standaard datum op de huidige maand instellen, samenvattingen op maand bij samenvattingsoverzichten en linken toevoegen naar de volgende en vorige maand bij gebruik in de datumnavigatie.

en: Set the allowable minimum and maximum year range for this argument, either a -X:+X offset from the current year, like '-3:+3' or an absolute minimum and maximum year, like '2005:2010'. When the argument is set to a date outside the range, the page will be returned as 'Page not found (404)'.
nl: Stel het minimale en maximale toegestane bereik van jaren in voor deze parameter. Dat is dan of een -X:+X offset ten opzichte van het huidige jaar zoals '-3:+3', of een absoluut minimum en maximum jaar zoals '2005:2010'. Wanneer de parameter is ingesteld op een datum buiten het bereik, wordt er een 'Pagina niet gevonden' (404) pagina getoond.

en: Select one or more date fields to filter with this argument. Do not select both the 'From date' and 'To date' for CCK date fields, only one of them is needed.
nl: Selecteer één of meerdere datumvelden om op te filteren met deze parameter. Selecteer niet op zowel 'Begindatum' en 'Einddatum' voor de CCK date velden, slecht één er van is nodig.

en: You must select at least one date field for this argument.
nl: Kies minimaal één datumveld voor deze parameter.

en: Absolute value
nl: Absolute waarde

en: Relative value
nl: Relatieve waarde

en: Relative values will be used if no date is set above. Use 'now' to default to the current date at runtime or add modifiers like 'now +1 day'. The To date default value is used when the operator is set to 'between' or 'not between'.
nl: Relatieve waarden worden gebruikt als hierboven geen datum is ingesteld. Gebruik 'now' om de huidige datum als standaard in te stellen of voeg modifiers zoals 'now +1 day' toe. De standaard waarde voor de begindatum wordt gebruikt als de operator is ingesteld op 'between of 'not between'.

en: If the filter is exposed, these values will be used to set the inital value of the exposed filter. Leave both date and default values blank to start with no value in the exposed filter.
nl: Als het filter wordt getoond, dan worden deze waarden gebruikt om de beginwaarde in te stellen van het getoonde filter. Laat zowel de datum als de standaard waarden leeg om zonder waarde te beginnen in het getoonde filter.

en: The %style cannot use more than one Date: Date argument.
nl: De %style kan niet meer dan één datum gebruiken: Datum parameter.

en: The %style requires the Date: Date argument be set to default to the current date.
nl: De %style vereist de Datum: Datum parameter is ingestelt op de standaard van de huidge datum.

en: The %style requires the Date: Date argument.
nl: De %style vereist de Datum: Datum parameter.

en: Navigate to previous year
nl: Ga naar vorige jaar

en: Navigate to next year
nl: Ga naar volgende jaar

en: Navigate to previous month
nl: Ga naar vorige maand

en: Navigate to next month
nl: Ga naar volgende maand

en: Navigate to previous week
nl: Ga naar vorige week

en: Navigate to next week
nl: Ga naar volgende week

en: Navigate to previous day
nl: Ga naar vorige dag

en: Navigate to next day
nl: Ga naar volgende dag

en: View full page month
nl: Volledige paginamaand bekijken

en: Tagged
nl: Getagged

en: Attach files to this @type
nl: Bijlagen toevoegen aan dit @type

en: Need help?
nl: Hulp nodig?

en: Author name
nl: Naam auteur

en: Comment module form.
nl: Comment-module formulier.

en: Translation module form.
nl: Translation-module formulier.

en: Menu module form.
nl: Menu-module formulier.

en: Book module form.
nl: Book-module formulier.

en: Path module form.
nl: Path module-formulier.

en: Poll module title.
nl: Poll-module titel.

en: Poll module choices.
nl: Poll-module keuzes.

en: Poll module settings.
nl: Poll-module instellingen.

en: Upload module form.
nl: Upload-module formulier.

en: CCK - No Views integration
nl: CCK - Zonder Views-integratie

en: CCK integration with Views module requires Views 6.x-2.0-rc2 or greater.
nl: Voor integratie van Views in CCK is Views versie 6.x-2.0-rc2 of hoger nodig.

en: manage fields
nl: velden beheren

en: » Add a new content type
nl: » Inhoudstype toevoegen

en: @field_name (Locked)
nl: @field_name (Vergrendeld)

en: !field (!field_name) is an inactive !field_type field that uses a !widget_type widget.
nl: !field (!field_name) is een inactief !field_type-veld dat gebruikt maakt van een !widget_type-widget.

en: - Select a field type -
nl: - Selecteer een veldtype -

en: - Select a widget -
nl: - Selecteer een widget -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
nl: Veldnaam (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
nl: Soort gegevens om op te slaan.

en: Form element to edit the data.
nl: Formulierelement om data te bewerken.

en: - Select an existing field -
nl: - Selecteer een bestaand veld -

en: Field to share
nl: Veld om te delen

en: Group name (a-z, 0-9, _)
nl: Groepsnaam (a-z, 0-9, _)

en: Add new field: you need to provide a label.
nl: Nieuw veld toevoegen: geef een naam op.

en: Add new field: you need to provide a field name.
nl: Nieuw veld toevoegen: de veldnaam is verplicht.

en: Add new field: the field name %field_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
nl: Een nieuw veld toevoegen: de veldnaam %field_name is niet toegestaan. De naam mag alleen accentloze kleine letters, cijfers en onderstrepingstekens(_) bevatten.

en: Add new field: the field name %field_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'field_' prefix.
nl: Nieuw veld toevoegen: de veldnaam %field_name is te lang. De lengte van de naam is, inclusief het voorvoegsel 'field_', beperkt tot 32 karakters, .

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
nl: Nieuw veld toevoegen: de veldnaam %field_name bestaat al.

en: Add new field: you need to select a field type.
nl: Nieuw veld toevoegen: selecteer een veldtype.

en: Add new field: you need to select a widget.
nl: Nieuw veld toevoegen: selecteer een widget.

en: Add new field: invalid widget.
nl: Nieuw veld toevoegen: ongeldige widget.

en: Add existing field: you need to provide a label.
nl: Bestaand veld toevoegen: er moet een naam ingevuld worden.

en: Add existing field: you need to select a field.
nl: Bestaand veld toevoegen: selecteer een veldtype.

en: Add existing field: you need to select a widget.
nl: Bestaand veld toevoegen: selecteer een widget.

en: Add existing field: invalid widget.
nl: Bestaand veld toevoegen: ongeldige widget.

en: There are no fields configured for this content type. You can add new fields on the <a href="@link">Manage fields</a> page.
nl: Er zijn geen velden gedefinieerd voor dit inhoudstype. U kunt nieuwe velden toevoegen op de <a href="@link">Velden beheren</a>-pagina.

en: Edit basic information
nl: Wijzig basisinformatie

en: A human-readable name to be used as the label for this field in the %type content type.
nl: Een naam voor dit veld om als label te gebruiken in inhoudstype %type.

en: The type of data you would like to store in the database with this field. This option cannot be changed.
nl: Het type data dat met dit veld in de database wordt opgeslagen. Deze optie kan naderhand niet meer worden gewijzigd.

en: Updated basic settings for field %label.
nl: Basisinstellingen voor veld %label bijgewerkt.

en: There was a problem updating the basic settings for field %label.
nl: Er was een probleem tijdens het bijwerken van de basisinstellingen voor het veld %label

en: This field is <strong>locked</strong> and cannot be removed.
nl: Dit veld is <strong>gelockt</strong> en kan daarom niet worden verwijderd.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
nl: Het veld %field is vergrendeld en kan niet bewerkt worden.

en: %type basic information
nl: %type basisinformatie

en: Maximum number of values users can enter for this field.
nl: Maximaal aantal waarden die gebruikers voor dit veld in kunnen voeren.

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
nl: Met 'Onbeperkt' krijgt u een knop 'Toevoegen' waarmee gebruikers onbeperkt velden kunnen toevoegen.

en: The PHP code for 'default value' returned @value, which is invalid.
nl: De PHP-code voor de standaardwaarde retourneerde @value en dat is ongeldig.

en: %name must be an integer.
nl: %name moet een geheel getal zijn.

en: %name must be a positive integer.
nl: %name moet een positief geheel getal zijn.

en: %name must be a number.
nl: %name moet een getal zijn.

en: Advanced: Specify the fields value with PHP code
nl: Geavanceerd: Bepaal de waarde van het veld doormiddel van PHP-code

en: Field has value
nl: Veld heeft inhoud

en: Field has changed
nl: Veld is aangepast

en: Content containing changes
nl: Inhoud met wijzigingen

en: Content not containing changes
nl: Inhoud zonder wijzingen

en: @node's field '@field' has value
nl: @node-veld '@field' heeft inhoud

en: Field: @widget_label (@field_name) - @field_type
nl: Veld: @widget_label (@field_name) - @field_type

en: Field formatter
nl: Veld-formatter

en: "@s" field: @widget_label (@field_name) - @field_type
nl: "@s" veld: @widget_label (@field_name) - @field_type

en: Appears in: @types
nl: Te zien in: @types

en: <No value>
nl: -Geen waarde-

en: Widget label (@label)
nl: Widget-label (@label)

en: Custom label
nl: Aangepast label

en: (first item is 0)
nl: (eerste item is 0)

en: (start from last values)
nl: (begin bij de laatste waarden)

en: You need to provide a label.
nl: Een label is vereist.

en: You need to provide a group name.
nl: Een groepnaam is vereist.

en: The group name %group_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
nl: De groepnaam %group_name in niet toegestaan. De naam mag alleen kleine alfanumerieke karakters en underscores bevatten.

en: The group name %group_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'group_' prefix.
nl: De groepnaam %group_name is te lang. De naam mag niet langer zijn dan 32 karakters inclusief 'group_'-voorvoegsel.

en: The group name %group_name already exists.
nl: De groepnaam %group_name bestaat al.

en: Add new group:
nl: Nieuwe groep toevoegen:

en: Add new group: you need to provide a label.
nl: Een nieuwe groep toevoegen: een label is verplicht.

en: Add new group: you need to provide a group name.
nl: Groep toevoegen: Een groepsnaam is verplicht.

en: Standard group
nl: Standaardgroep

en: Create display groups for CCK fields.
nl: Maak weergavegroepen voor CCK-velden.

en: Field group: @group in @type
nl: Veldengroep: @group in @type

en: Field group label
nl: Veldengroeplabel

en: Fieldset - Collapsed
nl: Set van velden - Ingeklapt

en: "@s" field group: @group in @type
nl: '@s'-veldgroep: @groep in @type

en: Note that if the field has multiple values, only the first content node will be loaded.
nl: Merk op dat als het veld meerdere waardes heeft, alleen de eerste inhoudnode zal worden geladen.

en: There are no nodereference fields defined.
nl: Er zijn geen nodereferentie velden.

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the nodes that can be referenced.<br />Note:</p>
nl: <p>Kies de "Views module"-view die selecteert welke nodes kunnen worden gerefereerd.<br />Merk op:</p>

en: <ul><li>Only views that have fields will work for this purpose.</li><li>This will discard the "Content types" settings above. Use the view's "filters" section instead.</li><li>Use the view's "fields" section to display additional informations about candidate nodes on node creation/edition form.</li><li>Use the view's "sort criteria" section to determine the order in which candidate nodes will be displayed.</li></ul>
nl: <ul><li>Alleen Views met velden zullen werken voor dit doel.</li><li>Dit zal de  "Inhoudstypes-"-instellingen boven negeren. Gebruik anders de view z'n "filters" sectie.</li><li>Gebruik de view z'n "velden"-sectie om extra informatie over gebruikers op het bewerkformulier weer te geven.</li><li>Gebruik de view z'n "sorteercriteria"-sectie om de volgorde te bepalen waarin gebruikers worden weergegeven.</li></ul>

en: <p>The list of nodes that can be referenced can be based on a "Views module" view but no appropriate views were found. <br />Note:</p>
nl: <p>De lijst met nodes die kunnen worden gerefereerd, gebaseerd op een  "Views module"-view, maar geen passende views gevonden. <br />Merk op:</p>

en: %name: invalid input.
nl: %name: geen toegestane waarde.

en: %name: found no valid post with that title.
nl: %name: geen bericht gevonden met die titel.

en: Only numbers and decimals are allowed in %field.
nl: Alleen nummers en decimalen zijn toegestaan in %field.

en: Only numbers are allowed in %field.
nl: Alleen cijfers zijn toegestaan in %field.

en: Only numbers and the decimal character (%decimal) are allowed in %field.
nl: Alleen nummers en het decimalenkarakter (%decimal) zijn toegestaan in %field.

en: Note that if the field has multiple values, only the first user will be loaded.
nl: Merk op dat als het veld meerdere waardes heeft, alleen de eerste gebruiker zal worden geladen.

en: There are no userreference fields defined.
nl: Er zijn geen gebruikersreferentievelden ingesteld.

en: Advanced - Users that can be referenced (View)
nl: Geavanceerd - Gebruikers die kunnen worden gerefereerd (View)

en: View used to select the users
nl: View die gebruikt wordt om gebruikers te selecteren

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the users that can be referenced.<br />Note:</p>
nl: <p>Kies de "Views module"-view die de gebruikers selecteert die kunnen worden gerefereerd.<br />Merk op:</p>

en: <ul><li>Only views that have fields will work for this purpose.</li><li>This will discard the "Referenceable Roles" and "Referenceable Status" settings above. Use the view's "filters" section instead.</li><li>Use the view's "fields" section to display additional informations about candidate users on user creation/edition form.</li><li>Use the view's "sort criteria" section to determine the order in which candidate users will be displayed.</li></ul>
nl: <ul><li>Alleen Views met velden zullen werken voor dit doel.</li><li>Dit zal de  "Refereerbare Rollen-" en "Refereerbare Status"-instellingen boven negeren. Gebruik anders de view z'n "filters" sectie.</li><li>Gebruik de view z'n "velden"-sectie om extra informatie over gebruikers op het bewerkformulier weer te geven.</li><li>Gebruik de view z'n "sorteercriteria"-sectie om de volgorde te bepalen waarin gebruikers worden weergegeven.</li></ul>

en: <p>The list of user that can be referenced can be based on a "Views module" view but no appropriate views were found. <br />Note:</p>
nl: <p>De lijst met gebruikers die kunnen worden gerefereerd op basis van een "Views module"-view, maar geen passende views gevonden. <br />Merk op:</p>

en: %name: invalid user.
nl: %name: geen toegestane gebruiker.

en: New field
nl: Nieuw veld

en: Existing field
nl: Bestaand veld

en: New group
nl: Nieuwe groep

en: Add fields and groups to the content type, and arrange them on content display and input forms.
nl: Voeg velden en groepen toe aan het inhoudstype en herschik ze bij weergave en invoerformulieren.

en: You can add a field to a group by dragging it below and to the right of the group.
nl: U kunt een veld toevoegen aan een groep door het eerst onder de groep en daarna naar rechts te slepen.

en: Note: Installing the <a href="!adv_help">Advanced help</a> module will let you access more and better help.
nl: Noot: Door de <a href="!adv_help">Geavanceerde hulp</a> module te installeren kunt u meer, en betere hulp krijgen.

en: Unsigned
nl: Zonder teken

en: Select a source
nl: Selecteer een bron

en: Select a target
nl: Selecteer een doel

en: Published date
nl: Publiceerdatum

en: Relative date
nl: Relatieve datum

en: No fields in this region
nl: Geen velden in deze regio

en: Membership request to the %group group was rejected; the anonymous user may not join a group.
nl: Lidmaatschap aanvraag voor de %group groep is afgewezen; de anonieme gebruiker kan niet aangemeld worden.

en: You are now a member of %group.
nl: U bent nu lid van %group.

en: width @width
nl: breedte @width

en: height @height
nl: hoogte @height

en: upscaling allowed
nl: vergroten toestaan

en: width: @width, height: @height, fit: @fit
nl: breedte: @width, hoogte: @height, passend: @fit

en: width: @width, height: @height, xoffset: @xoffset, yoffset: @yoffset
nl: breedte: @width, hoogte: @height, x-offset: @xoffset, y-offset: @yoffset

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
nl: willekeurig tussen -@degrees&deg en @degrees&deg

en: radius: @radius, sigma: @sigma, amount: @amount, threshold: @threshold
nl: straal: @radius, sigma: @sigma, hoeveelheid: @amount, drempel: @threshold

en: Save Preset
nl: Instelling opslaan

en: The preset name you have chosen is already in use.
nl: De naam die u voor deze instelling heeft gekozen is reeds in gebruik.

en: Unknown action.
nl: Onbekende actie.

en: Unknown preset.
nl: Onbekende instelling

en: This %action action is not associated %preset preset.
nl: De actie %action is niet verbonden aan instelling %preset.

en: Create Action
nl: Actie aanmaken

en: The action was succesfully created.
nl: De actie was succesvol aangemaakt.

en: 404: Unable to find %image
nl: 404: Bestand %image niet gevonden

en: 403: File is not an image %image
nl: 403: Bestand %image is geen afbeelding

en: There was an error saving the new image file %dst.
nl: Er is een probleem opgetreden tijdens het opslaan van de nieuwe afbeelding %dst.

en: Change frequency
nl: Wijzigingsfrequentie

en: CTools plugin example
nl: CTools plugin-voorbeeld

en: Chaos Tools (CTools) Plugin Example
nl: Chaos Tools (CTools) plugin-voorbeeld

en: Shows how an external module can provide ctools plugins (for Panels, etc.).
nl: Laat zien hoe een externe module Ctools-plugins kan bieden (voor panelen, enz.).

en: Creates a "simplecontext" from the arg.
nl: Maakt een 'simplecontext' aan van de arg.

en: CTools example no context content type
nl: CTools-voorbeeld: inhoudstype zonder context

en: CTools Examples
nl: CTools-voorbeelden

en: CTools example relcontext content type
nl: CTools-voorbeeld: relcontext inhoudstype

en: A single "simplecontext" context, or data element.
nl: Een enkele 'simplecontext'-context, of data-element.

en: Existing node
nl: Bestaande node

en: Add the breadcrumb trail as content.
nl: Voeg het broodkruimelspoor toe als inhoud.

en: Add the help text of the current page as content.
nl: Voeg de helptekst van de huidige pagina toe als inhoud.

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Add the status messages of the current page as content.
nl: Voeg de statusberichten van de huidige pagina toe als inhoud.

en: Add the slogan trail as content.
nl: Voeg het sloganspoor toe als inhoud.

en: Add the tabs (local tasks) as content.
nl: Voeg de tabs (locale taken) toe als inhoud.

en: Add the page title as content.
nl: Voeg de paginatitel toe als inhoud.

en: Manage pages
nl: Pagina's beheren

en: Customize features
nl: Eigenschappen aanpassen

en: features
nl: functies

en: Created role of name: @name, id: @rid
nl: De rol met de naam @name en id: @rid is aangemaakt.

en: User %name successfully logged in.
nl: Gebruiker %name is succesvol ingelogd.

en: !count e-mail was sent during this test.
nl: Er is !count e-mail verstuurd tijdens deze test.

en: !count e-mails were sent during this test.
nl: Er zijn !count e-mails verstuurd tijdens deze test.

en: Raw "@raw" found
nl: Raw "@raw" gevonden

en: Raw "@raw" not found
nl: Raw "@raw" niet gevonden

en: "@text" found
nl: '@text' gevonden

en: "@text" not found
nl: "@text" niet gevonden

en: Pattern "@pattern" found
nl: Patroon "@pattern" gevonden

en: Pattern "@pattern" not found
nl: Patroon '@pattern' niet gevonden

en: Checkbox field @id is checked.
nl: Keuzevakje @id is aangevinkt.

en: Checkbox field @id is not checked.
nl: Keuzevakje @id is niet aangevinkt.

en: Verbose message
nl: Uitgebreid bericht

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
nl: Kies de test(s) of testgroep(en) die u wilt uitvoeren, klik daarna op <em>Tests uitvoeren</em>.

en: All (@count)
nl: Allemaal (@count)

en: Pass (@count)
nl: Geslaagd (@count)

en: Fail (@count)
nl: Mislukt (@count)

en: Return to list
nl: Terugkeren naar lijst

en: Clear results after each complete test suite run
nl: Verwijder de resultaten na de volledig uitgevoerde testen

en: Provide verbose information when running tests
nl: Geeft uitgebreide informatie bij het uitvoeren van tests

en: The verbose data will be printed along with the standard assertions and is useful for debugging. The verbose data will be erased between each test suite run. The verbose data output is very detailed and should only be used when debugging.
nl: De uitgebreide gegevens zullen worden weergegeven met de toegepaste controle en kunnen gebruikt worden bij foutzoeken. De uitgebreide gegevens worden iedere keer dat de tests worden uitgevoerd gewist. Uitgebreide gegevens bevatten zeer veel informatie en dienen alleen tijdens foutzoeken te worden gebruikt.

en: HTTP auth settings to be used by the SimpleTest browser during testing. Useful when the site requires basic HTTP authentication.
nl: HTTP-authenticatie-instellingen die de SimpleTest-browser gebruikt bij het testen. Nuttig wanneer de site basale HTTP-authenticatie vereist.

en: @pass, @fail, @exception, and @debug
nl: @pass, @fail, @exception en @debug

en: The test run did not successfully finish.
nl: De uitvoering van de test is niet succesvol afgerond.

en: Clear results is disabled and the test results table will not be cleared.
nl: De testresultaten worden niet opgeschoond omdat de 'resultaten wissen' optie is uitgeschakeld.

en: No leftover tables to remove.
nl: Er zijn geen tabellen om te verwijderen.

en: 1 debug message | @count debug messages
nl[0]: 1 debug-bericht
nl[1]: @count debug-berichten

en: Removed 1 test result. | Removed @count test results.
nl[0]: 1 testresultaat verwijderd.
nl[1]: @count testresultaten verwijderd.

en: Removed 1 leftover table. | Removed @count leftover tables.
nl[0]: 1 achtergebleven tabel verwijderd.
nl[1]: @count achtergebleven tabellen verwijderd.

en: Removed 1 temporary directory. | Removed @count temporary directories.
nl[0]: 1 tijdelijke map verwijderd.
nl[1]: @count tijdelijke mappen verwijderd.

en: Test result
nl: Testresultaat

en: View result of tests.
nl: Testresultaten weergeven.

en: My Account
nl: Mijn account

en: %var updated from %value to %presetid
nl: %var aangepast van %value naar %presetid

en: %var not updated: no imagecache preset could be found for %value. <a href="@settings_page"> Update your profile picture presets manually </a>
nl: %var niet aangepast: er werd geen imagecache-instelling gevonden voor %value. <a href="@settings_page">Werk handmatig uw instelling van uw profielafbeelding bij</a>

en: One OpenID has been added. | @count OpenIDs have been added.
nl[0]: Een OpenID is toegevoegd
nl[1]: @count OpenID's zijn toegevoegd

en: List of OpenIDs
nl: Lijst met OpenID's

en: Add a list of OpenIDs for this account, one per line.
nl: Voeg een reeks OpenID's toe voor deze account, een per regel.

en: The OpenID %identity is already in use on this site for the user !name.
nl: De OpenID %identity wordt op deze website reeds gebruikt voor de gebruiker !name.

en: add list of open ids
nl: voeg een reeks OpenIDs toe

en: Allows bulk operations for OpenID administration.
nl: Bulkbewerkingen OpenID-beheer toestaan.

en: To see more details enable <a href="@debug_mode">debug mode</a>.
nl: Schakel <a href="@debug_mode">debug-modus</a> in om meer details te bekijken.

en: to node !nid:
nl: naar node !nid:

en: !NO: access content
nl: !NO: toegang tot de inhoud

en: !NO: node access
nl: !NO: toegang tot de node

en: !NO: no reason
nl: !NO: geen reden

en: Check for updates of disabled modules and themes
nl: Op updates van niet-ingeschakelde modules en thema's controleren

en: Choose a vocabulary
nl: Een woordenlijst kiezen

en: 
        This is a block of data created by the Relcontent content type.
        Data in the block may be assembled from static text (like this) or from the
        content type settings form ($conf) for the content type, or from the context
        that is passed in. <br />
        In our case, the configuration form ($conf) has just one field, 'config_item_1;
        and it's configured with:
nl: 
        Dit is een blok met data aangemaakt door het Relcontent inhoudstype. Data in het blok kan zijn samengesteld vanuit statische tekst (zoals dit) of vanuit het inhoudstypeformulier ($conf), of vanuit de context die wordt doorgegeven. <br />
    In dit geval, heeft het configuratieformulier ($conf) maar een veld, 'config_item_1; en is ingesteld met:

en: 
        This is a block of data created by the Simplecontext content type.
        Data in the block may be assembled from static text (like this) or from the
        content type settings form ($conf) for the content type, or from the context
        that is passed in. <br />
        In our case, the configuration form ($conf) has just one field, 'config_item_1;
        and it's configured with:
nl: 
        Dit is een blok met data aangemaakt door het Simplecontext inhoudstype. Data in het blok kan zijn samengesteld vanuit statische tekst (zoals dit), vanuit het inhoudstypeformulier ($conf), of vanuit de context die wordt doorgegeven. <br />
    In dit geval, heeft het configuratie formulier ($conf) maar een veld, 'config_item_1; en is geconfigureerd met:

en: Advanced search form
nl: Uitgebreid zoekformulier

en: A search form with advanced options.
nl: Een zoekformulier met geavanceerde opties.

en: include files (@ext)
nl: bestanden (@ext) gebruiken

en: Coder found @count patch hunks
nl: Coder heeft @count patch brokken gevonden

en: Drupal Docs
nl: Drupal-documenten

en: Import all content from feed?
nl: Alle items van de feed importeren?

en: Delete all items from feed?
nl: Alle items van de feed verwijderen?

en: import
nl: importeer

en: clear
nl: Wissen

en: Delete items
nl: Items verwijderen

en: Node id of the owner feed, if available.
nl: Het node-ID van de eigenaarsfeed, indien beschikbaar.

en: Aggregates RSS/Atom/RDF feeds, imports CSV files and more.
nl: Aggregeert RSS/Atom/RDF-feeds, importeert CSV-bestanden en meer.

en: A natural name for this configuration. Example: RSS Feed. You can always change this name later.
nl: De naam voor deze configuratie. Bijvoorbeeld: RSS-feed. U kunt deze naam altijd nog wijzigen.

en: A description of this configuration.
nl: Een omschrijving van de configuratie.

en: Id is taken.
nl: ID reeds gebruikt.

en: Export feed configuration
nl: Feed-instellingen exporteren

en: Select a !plugin_type
nl: !plugin_type selecteren

en: Settings for !plugin
nl: Instellingen voor !plugin

en: Mapping for !processor
nl: Verwijzingen voor !processor

en: Attached to: !type
nl: Gekoppeld aan: !type

en: [none]
nl: [geen]

en: as often as possible
nl: Zo vaak als mogelijk

en: every !interval
nl: elke !interval

en: Refresh: !import_period
nl: Vernieuw: !import_period

en: Import on create
nl: Importeren bij aanmaak

en: Do not import on create
nl: Bij het aanmaken niet meteen importeren

en: Name of source field
nl: Naam van bronveld

en: Mapping has been added.
nl: Verwijzing is toegevoegd.

en: Unique target
nl: Uniek doel

en: No mappings defined.
nl: Geen verwijzingen gedefinieerd.

en: Import content into Drupal.
nl: Inhoud in Drupal importeren.

en: The name of this configuration.
nl: De naam van deze instelling.

en: Attach to content type
nl: Aan inhoudstype koppelen

en: after !time
nl: na !time

en: CSV files
nl: CSV-bestanden

en: Column <strong>!column</strong> is mandatory and considered unique: only one item per !column value will be created.
nl: Kolom <strong>!column</strong> is verplicht en wordt als uniek beschouwd: enkel één item per !column-waarde zal worden aangemaakt.

en: The character that delimits fields in the CSV file.
nl: Het teken dat velden van elkaar scheid in het CSV-bestand.

en: Default delimiter
nl: Standaard scheidingsteken

en: [new] !type
nl: [nieuwe] !type

en: Expire items
nl: Items laten verlopen na

en: Could not create data table.
nl: Kon datatabel niet aanmaken.

en: There is no new content.
nl: Er is geen nieuwe inhoud.

en: This configuration does not support deleting imported items.
nl: Deze configuratie ondersteunt het verwijderen van geïmporteerde items niet.

en: Published status
nl: Publicatiestatus

en: Feed source
nl: Feed-bron

en: Depending on the selected fetcher, this could be for example a URL or a path to a file.
nl: Afhankelijk van de geselecteerde ophaler kan dit bijvoorbeeld een URL of een locatie naar een bestand zijn.

en: Content type to be created is not a valid Feed content type.
nl: Aan te maken inhoudstype is een ongeldig feed-inhoudstype.

en: Enter a feed URL.
nl: Een feed-URL invoeren.

en: There is no content to be deleted.
nl: Er is geen inhoud om te verwijderen.

en: Expire nodes
nl: Nodes laten verlopen na

en: Select after how much time nodes should be deleted. The node's published date will be used for determining the node's age, see Mapping settings.
nl: Selecter na hoeveel tijd nodes verwijderd moeten worden. De publicatiedatum van de node wordt gebruikt om de ouderdom vast te stellen, zie Mappings-instellingen.

en: Item URL (link)
nl: Item-URL (link)

en: Item GUID
nl: Item-GUID

en: Latitudes
nl: Breedtegraden

en: Longitudes
nl: Lengtegraden

en: No terms to be deleted.
nl: Geen termen om te verwijderen.

en: Import to vocabulary
nl: In woordenlijst importeren

en: There are no new users.
nl: Er zijn geen nieuwe gebruikers.

en: User processor does not support deleting users.
nl: Gebruikers-processor ondersteunt het verwijderen van gebruikers niet.

en: Additional roles
nl: Extra rollen

en: Fast feed
nl: Snelle feed

en: Use standalone form
nl: Losstaand formulier gebruiken

en: There are no new items.
nl: Er zijn geen nieuwe items.

en: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
nl: Doel van de link, zoals _blank, _parent of de naam van een iframe. Dit veld wordt zelden gebruikt.

en: @argument title
nl: @argument titel

en: @argument input
nl: @argument invoer

en: The maximum number of characters this field can be.
nl: Het maximum aantal tekens waaruit dit veld kan bestaan.

en: If the field is empty, display this text instead.
nl: Indien het veld leeg is, geef dan deze tekst weer.

en: Count the number 0 as empty
nl: Beschouw het getal 0 als leeg

en: If the field contains the number zero, display the empty text instead
nl: Indien het veld het getal 0 bevat, geef dan de lege tekst weer

en: Hide if empty
nl: Verberg indien leeg

en: Starting value
nl: Startwaarde

en: Specify the number the counter should start at.
nl: Geef het getal aan waarmee de teller moet beginnen.

en: Does not start with
nl: Begint niet met

en: not_begins
nl: begint niet

en: Does not end with
nl: Eindigt niet met

en: not_ends
nl: eindigt niet

en: The view %name has been saved.
nl: Het overzicht %name is opgeslagen.

en: Remove all Views 1 tables
nl: Alle Views 1-tabellen verwijderen

en: All Views 1 tables have been removed.
nl: Alle Views 1-tabellen zijn verwijderd.

en: This filter can cause items that have more than one of the selected options to appear as duplicate results. If this filter causes duplicate results to occur, this checkbox can reduce those duplicates; however, the more terms it has to search for, the less performant the query will be, so use this with caution. Shouldn't be set on single-value fields, as it may cause values to disappear from display, if used on an incompatible field.
nl: Met dit filter kunnen items met meerdere geselecteerde opties als dubbele resultaten verschijnen. Als dit filter inderdaad dubbele resultaten laat verschijnen kan dit keuzevakje deze dubbele resultaten verminderen. Maar hoe meer termen het moet doorzoeken, hoe slechter de prestaties van de query wordt, gebruik dit daarom terughoudend. Gebruik dit filter niet voor  enkelvoudige velden omdat waarden kunnen verdwijnen als het  wordt gebruikt bij een niet-compatibel veld.

en: Jump menu
nl: Snelmenu

en: Puts all of the results into a select box and allows the user to go to a different page based upon the results.
nl: Plaatst alle resultaten in een keuzevak en staat de gebruiker toe om naar een andere pagina te gaan op basis van de resultaten.

en: Hostname of user that posted the comment.
nl: Host-naam van de gebruiker die heeft gereageerd.

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
nl: E-mail van de gebruiker die heeft gereageerd. Deze zal leeg zijn als de auteur een geregistreerde gebruiker is.

en: Relate nodes to taxonomy terms, specifiying which vocabulary or vocabularies to use. This relationship will cause duplicated records if there are multiple terms.
nl: Verbind nodes met taxonomietermen die de geselecteerde woordenlijst(en) gebruiken. Deze verbindingen kunnen dubbele records veroorzaken als in een node meerdere termen worden gebruikt.

en: The text of the profile item.
nl: De tekst van het profielitem.

en: The taxonomy term ID for the term.
nl: De term-ID voor de taxonomie-term.

en: The taxonomy term name for the term.
nl: De termnaam voor de taxonomie-term.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
nl: De naam van de woordenlijst waartoe de term behoort.

en: Choose which vocabularies you wish to relate. Remember that every term found will create a new record, so this relationship is best used on just one vocabulary that has only one term per node.
nl: Kies de woordenlijst die u wilt verbinden. Bedenk dat elke gevonden term een nieuw record maakt. Deze relatie is daarom het beste te gebruiken in slechts één woordenlijst die slechts eén term per node bevat.

en: The name of the role.
nl: De naam van de rol.

en: The role ID of the role.
nl: De rol-ID van de rol.

en: Hide empty fields
nl: Verberg lege velden

en: Do not display fields, labels or markup for fields that are empty.
nl: Geen velden, labels of opmaak tonen voor velden die leeg zijn.

en: You need at least one field before you can configure your jump menu settings
nl: Er is minstens één veld nodig voordat de instellingen van het snelmenu bewerkt kunnen worden.

en: To properly configure a jump menu, you must select one field that will represent the path to utilize. You should then set that field to exclude. All other displayed fields will be part of the menu. Please note that all HTML will be stripped from this output as select boxes cannot show HTML.
nl: Om een snelmenu juist te configureren is het noodzakelijk een veld te selecteren dat wordt gebruikt als pad. Vervolgens dient dat veld uitgesloten te zijn van weergave. Alle andere velden die weergegeven worden, maken deel uit van het menu.  Denk er aan dat alle HTML-opmaak wordt verwijderd, omdat dit niet kan worden weergegeven in een keuzelijst.

en: Path field
nl: Padveld

en: Hide the "Go" button.
nl: De knop 'Gaan' verbergen

en: If hidden, this button will only be hidden for users with javascript and the page will automatically jump when the select is changed.
nl: Indien verborgen, zal de knop alleen verborgen zijn voor gebruikers met javascript en zal de pagina automatisch verspringen wanneer de selectie wordt veranderd.

en: Field of type !type.
nl: Veld van het type !type.

en: Creates a new column of type !type.
nl: Maakt een nieuwe kolom aan van het type !type.

en: The title of the feed node.
nl: De titel van de feed-node.

en: Whether a feed node is published or not. 1 stands for published, 0 for not published.
nl: Of een feed-node gepubliceerd is of niet. 1 staat voor gepubliceerd, 0 voor niet-gepubliceerd.

en: The UNIX time when a node has been published.
nl: UNIX-tijd wanneer een node is gepubliceerd.

en: The body of the node. The teaser will be the same as the entire body.
nl: De berichttekst van de node. De teaser zal hetzelfde zijn als de gehele berichttekst.

en: Title of the feed.
nl: Titel van de feed.

en: URL of the feed.
nl: URL van de feed.

en: Author link
nl: Auteurslink

en: Name of the taxonomy term.
nl: Naam van de taxonomieterm.

en: Name of the user.
nl: Naam van de gebruiker.

en: Email address of the user.
nl: E-mailadres van de gebruiker.

en: Libraries
nl: Bibliotheken

en: Delta - Appears in: @types
nl: Delta - Komt voor in: @types

en: Blocked users
nl: Geblokkeerde gebruikers

en: This identifier is used by another handler.
nl: Deze identifier wordt door een andere verwerker gebruikt.

en: Manage features.
nl: Features beheren.

en: Needs review
nl: Te beoordelen

en: View changes
nl: Wijzigingen bekijken

en: Choose a layout for the admin toolbar. Vertical works well with large, wide screens. Horizontal works well on screens with limited real estate.
nl: Kies een opmaak voor de admin toolbar. Verticaal werkt goed met grote breede schermen. Horizontaal werkt goed met een gelimiteerde grootte.

en: Choose a position for the admin toolbar that will not collide with other elements in your current theme.
nl: Kies een positie voor de beheerwerkbalk die niet in de weg staat van andere componenten in de lay-out.

en: use admin toolbar
nl: Beheerwerkbalk gebruiken

en: UI helpers for Drupal admins and managers.
nl: Hulpmiddelen voor Drupal-beheerders.

en: Other tools
nl: Andere hulpmiddelen

en: Show querylog
nl: Querylog tonen

en: Hide querylog
nl: Querylog verbergen

en: Are you sure you want to transliterate existing file names?
nl: Weet u zeker dat u de bestaande bestandsnamen wilt translitereren?

en: Not all file names could be converted. The following files could not be accessed and have been ignored:
nl: Niet alle bestandsnamen konden geconverteerd worden. De volgende bestanden konden niet benaderd worden en zijn genegeerd:

en: @filenames have been successfully transliterated.
nl: @filenames zijn succesvol getranslitereerd.

en: 1 file name | @count file names
nl[0]: 1 bestandsnaam
nl[1]: @count bestandsnamen

en: Lowercase transliterated file names.
nl: Bestandsnamen translitereren in kleine letters.

en: Convert existing file names to US-ASCII.
nl: Converteer bestaande bestandsnamen naar US-ASCII.

en: Transliteration has been installed. <a href="@transliteration-url">Fix existing file names</a>.
nl: Transliteration is geïnstallerd. <a href="@transliteration-url">Corrigeer bestaande bestandsnamen</a>.

en: Converts non-latin text to US-ASCII and sanitizes file names.
nl: Zet niet-Latijnse tekst naar US-ASCII om en schoont bestandsnamen op.

en: The Breadcrumb title to use when this argument is present. If no breadcrumb is set here, default Title values will be used, see "Title" for percent substitutions.
nl: De broodkruimel-titel die wordt gebruikt als een argument aanwezig is. Als hier geen broodkruimel wordt ingevuld dan wordt de standaard Titel-waarde gebruikt. Zie 'Titel' voor vervanging van het procentteken.

en: The order of pages in the book hierarchy.
nl: De volgorde van de pagina's in de boekhiërachie.

en: Display the standard add comment link used on regular nodes, which will only display if the viewing user has access to add a comment.
nl: Toont de standaardreactielink zoals gebruikt bij gewone nodes. Deze wordt alleen getoond als de gebruiker het recht heeft om te reageren.

en: Inherit pager
nl: Paginering erven

en: Render pager
nl: Paginering verwerken

en: Render
nl: Renderen

en: Choose a block
nl: Een blok kiezen

en: Enable other blocks for use in the admin toolbar.
nl: Andere blokken inschakelen om te gebruiken in de beheerwerkbalk.

en: Administrative blocks
nl: Beheerblokken

en: Other blocks
nl: Andere blokken

en: The unique ID of the comment.
nl: Het unieke ID van de reactie.

en: The unique ID of the node the comment was posted to.
nl: Het unieke ID van de node waarop gereageerd is.

en: The name left by the comment author.
nl: De naam van de auteur van de reactie.

en: The email address left by the comment author.
nl: Het e-mailadres van de auteur van de reactie.

en: The home page URL left by the comment author.
nl: De voorpagina URL van de auteur van de reactie.

en: The formatted content of the comment itself.
nl: De opgemaakte inhoud van de reactie zelf.

en: The number of comments posted on a node.
nl: Het aantal reacties op een node.

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
nl: Het aantal reacties op een node sinds de laatste inzage.

en: The unique ID of the author of the node.
nl: Het unieke ID van de node-auteur.

en: The type of the node.
nl: Het node-type.

en: The human-readable name of the node type.
nl: De voor mensen begrijpelijke naam van het nodetype.

en: The language the node is written in.
nl: De taal waarin de node is geschreven.

en: The URL of the node.
nl: De URL van de node.

en: The slogan of the site.
nl: De slogan van de website.

en: The optional 'mission' of the site.
nl: De 'missie' van de site (optioneel).

en: The administrative email address for the site.
nl: Het e-mailadres van de beheerder van deze site.

en: The URL of the site's front page.
nl: De URL van de voorpagina.

en: The unique ID of the taxonomy term.
nl: Het unieke ID van de taxonomieterm.

en: The name of the taxonomy term.
nl: De naam van de taxonomieterm.

en: The optional description of the taxonomy term.
nl: De optionele beschrijving van de taxonomieterm.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
nl: Het unieke ID van de taxonomiewoordenlijst.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
nl: De naam van de taxonomiewoordenlijst.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
nl: De optionele omschrijving van de taxonomiewoordenlijst.

en: The unique ID of the user account.
nl: Het unieke ID van dit gebruikersaccount

en: The login name of the user account.
nl: De gebruikersnaam van het gebruikersaccount

en: The email address of the user account.
nl: Het e-mailadres van het gebruikersaccount.

en: The URL of the account profile page.
nl: De URL van de gebruikersprofielpagina.

en: The hash of the item.
nl: De hash van het item.

en: New importer
nl: Nieuwe importeur

en: Feed importers
nl: Feed-importeurs

en: vocabulary settings
nl: Woordenlijst-instellingen

en: Hardcoded
nl: Vastgelegd in het bronbestand  (Hardcoded)

en: Context layouts
nl: Context lay-outs

en: Allow theme layer to provide multiple region layouts and integrate with context.
nl: Het thema toestaan om meerdere regio-indelingen te hebben en te integreren met context.

en: Add a reaction
nl: Een reactie toevoegen

en: Context editor
nl: Context-editor

en: Always active
nl: Altijd actief

en: Import date
nl: Importdatum

en: Reorder menu
nl: Menu opnieuw opbouwen

en: Customize dashboard
nl: Dashboard aanpassen

en: The unique ID of the content item, or "node".
nl: Het unieke ID van het inhoudselement, of "node".

en: Cannot write content to %dest
nl: Inhoud kan niet geschreven worden naar %dest

en: The end date for the @name field.
nl: De einddatum voor het @name-veld

en: The URL for the CCK @name field of the node.
nl: De URL van het CCK @name-veld van de node.

en: View name '@name' is already taken
nl: View-naam '@name' is reeds in gebruik

en: Authentication module
nl: Authenticatiemodule

en: Suppress schema warnings.
nl: Schemawaarschuwingen onderdrukken.

en: - Choose -
nl: - Kiezen -

en: Update and save
nl: Bijwerken en opslaan

en: Context exists
nl: Context bestaat

en: String: comparison
nl: Tekenreeks: vergelijking

en: String: length
nl: Tekenreeks: lengte

en: static
nl: vast

en: You do not have any content types that can be generated. <a href="@create-type">Go create a new content type</a> already!</a>
nl: Er zijn geen inhoudstypen welke gegenereerd kunnen worden. <a href="@create-type">Maak een nieuw inhoudstype aan</a>

en: Other...
nl: Andere...

en: Box title
nl: Bloktitel

en: Theme switcher
nl: Thema wisselen

en: Switch theme
nl: Thema omschakelen

en: Welcome to @title
nl: Welkom op @title

en: Are you sure you want to leave the group %title?
nl: Weet u zeker dat u de groep %title wilt verlaten?

en: You left the group %group.
nl: U heeft de groep %groep verlaten.

en: New user joins a group
nl: Nieuwe gebruiker wordt lid van een groep

en: A user changes their subscription to a group
nl: Een gebruiker wijzigt zijn inschrijving op een groep

en: A user deletes their subscription to a group
nl: Een gebruiker verwijdert zijn inschrijving op een groep

en: A user has been approved for membership to a group
nl: Een gebruiker is aanvaard als lid van een groep

en: A user is denied membership to a group
nl: Een gebruiker is geweigerd als lid van een groep

en: A user requests membership to a group
nl: Een gebruiker vraagt lidmaatschap aan bij een groep

en: A new user is added as an admin to a group
nl: Er is een nieuwe gebruiker toegevoegd als beheerder van een groep

en: You must enable the <a href="!url">xhprof php extension</a> to use this feature.
nl: Schakel de <a href="!url">xhprof PHP-uitbreiding</a> in om deze functie te kunnen gebruiken.

en: Delete subscription
nl: Inschrijving verwijderen

en: Administration tools
nl: Administratieve tools

en: Auto detect feeds
nl: Feeds automatisch detecteren

en: Production (Minified)
nl: Productie (gecomprimeerd)

en: Development (Uncompressed Code)
nl: Ontwikkeling (niet gecomprimeerd)

en: Is not empty (NOT NULL)
nl: Is niet leeg (NOT NULL)

en: Automatic live preview
nl: Automatische voorbeeldweergave

en: That view is created for the version @import_version of views, but you only have @api_version
nl: Dit overzicht is gemaakt voor de versie @import_version van Views, maar u heeft alleen versie @api_version

en: Broken/missing handler: @table > @field
nl: Defecte of ontbrekende verwerker: @table > @field

en: Disable automatic live preview
nl: Automatische voorbeeldweergave uitschakelen

en: Don't automatically update the preview. This can speed up the editing of views a bit.'
nl: Voorbeeldweergave niet automatisch bijwerken. Dit kan het bewerken van Views enigszins versnellen.

en: Display %display has set node/% as path. This will not produce what you want. If you want to have multiple versions of the node view, use panels.
nl: Weergave %display heeft node/% als pad ingesteld. Dit levert niet op wat u verwacht. Als u meerdere versies van de node-weergave wilt, gebruik dan panels.

en: Get all nodes tagged with a term.
nl: Alle nodes verkrijgen die met een term zijn gelabeld.

en: The related terms of the term. This can produce duplicate entries if there is more than one related term.
nl: De gerelateerde termen van een term. Dit kan dubbele items opleveren als er meer dan één gerelateerde term is.

en: Related term
nl: Gerelateerde term

en: A related term of the term.
nl: Een gerelateerde term van de term.

en: Translate link
nl: Vertaallink

en: Provide a simple link to translate the node.
nl: Levert een eenvoudige link om de node te vertalen.

en: Authmap ID
nl: Authmap-ID

en: The Authmap ID.
nl: Het Authmap-ID.

en: Authentication name
nl: Verificatienaam

en: The unique authentication name.
nl: De unieke verificatienaam.

en: The name of the module managing the authentication entry.
nl: De naam van de module die de verificatie-invoer beheert.

en: Use absolute link (begins with "http://")
nl: Absolute link gebruiken (begint met 'http://')

en: Output machine name
nl: Systeemnaam weergeven

en: Use Drupal's taxonomy term path to create breadcrumb links
nl: Gebruik Drupal's taxonomieterm pad om broodkruimel-links te maken

en: If selected, the links in the breadcrumb trail will be created using the standard drupal method instead of the custom views method. This is useful if you are using modules like taxonomy redirect to modify your taxonomy term links.
nl: Wanneer geselecteerd, zullen de links in het broodkruimelpad gemaakt worden door gebruik te maken van de standaard Drupalmethode in plaats van de door gebruiker aangemaakte weergavemethode. Dit is handig als u gebruik maakt van modules zoals Taxonomy Redirects om uw taxonomieterm links aan te passen.

en: Change the CSS class name(s) that will be added to this display.
nl: De CSS-klassenamen wijzigen die aan deze weergave worden toegevoegd.

en: The CSS class names will be added to the view. This enables you to use specific CSS code for each view. You may define multiples classes separated by spaces.
nl: De CSS-klassenamen worden toegevoegd aan het overzicht. Dit maakt het mogelijk om specifieke CSS-code te gebruiken per overzicht. Meerdere klassen kunnen door komma's gescheiden gedefinieerd worden.

en: CSS classes must be alphanumeric or dashes only.
nl: CSS-klassen mogen alleen uit cijfers, letters en strepen bestaan.

en: Choose text
nl: Tekst kiezen

en: The text that will appear as the selected option in the jump menu.
nl: De tekst die wordt afgebeeld in het snelmenu als de geselecteerde optie.

en: Hello @username
nl: Hallo @username

en: No tokens available.
nl: Geen tokens beschikbaar.

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
nl: Klik op een token om het toe te voegen aan het veld dat het laatst aangeklikt is.

en: List of the currently available tokens on this site
nl: Lijst van beschikbare nodes op deze website

en: Insert this token into your form
nl: Plaats deze token in uw formulier

en: First click a text field to insert your tokens into.
nl: Klik eerst een tekstveld aan om uw tokens in te plaatsen.

en: <a href="@xhprof">XHProf output</a>.
nl: <a href="@xhprof">XHProf uitvoer</a>.

en: Set language on nodes
nl: Stel de talen in op nodes

en: Requires locale.module
nl: Locale-module vereist

en: View my account
nl: Mijn account bekijken

en: Edit my account
nl: Mijn account bewerken

en: Translation update status
nl: Status van de vertalingsupdates

en: There are available updates
nl: Er zijn updates beschikbaar

en: All your translations are up to date
nl: Al uw vertalingen zijn bijgewerkt.

en: Feeds directory either cannot be created or is not writable.
nl: Feeds-map kan niet worden aangemaakt, of is niet schrijfbaar.

en: Created @number item. | Created @number items.
nl[0]: @number item aangemaakt.
nl[1]: @number items aangemaakt.

en: Updated @number item. | Updated @number items.
nl[0]: @number item bijgewerkt.
nl[1]: @number items bijgewerkt.

en: Expired @number record from @table. | Expired @number records from @table.
nl[0]: @number record verlopen uit @table.
nl[1]: @number records verlopen uit @table.

en: Created @number @type node. | Created @number @type nodes.
nl[0]: @number @type-node aangemaakt.
nl[1]: @number @type-nodes aangemaakt.

en: Updated @number @type node. | Updated @number @type nodes.
nl[0]: @number @type-node bijgewerkt.
nl[1]: @number @type-nodes bijgewerkt.

en: Deleted @number node. | Deleted @number nodes.
nl[0]: @number node verwijderd.
nl[1]: @number nodes verwijderd.

en: Created @number term in !vocabulary. | Created @number terms in !vocabulary.
nl[0]: @number term in !vocabulary aangemaakt.
nl[1]: @number termen in !vocabulary aangemaakt.

en: Updated @number term in !vocabulary. | Updated @number terms in !vocabulary.
nl[0]: @number term bijgewerkt in !vocabulary.
nl[1]: @number termen bijgewerkt in !vocabulary.

en: Deleted @number term from !vocabulary. | Deleted @number terms from !vocabulary.
nl[0]: @number term verwijderd uit !vocabulary.
nl[1]: @number termen verwijderd uit !vocabulary.

en: Created @number user. | Created @number users.
nl[0]: @number gebruiker aangemaakt.
nl[1]: @number gebruikers aangemaakt.

en: Updated @number user. | Updated @number users.
nl[0]: @number gebruiker bijgewerkt.
nl[1]: @number gebruikers bijgewerkt.

en: CTools PHP requirements
nl: CTools PHP-vereisten

en: String: URL path
nl: Tekenreeks: URL-pad

en: Current theme
nl: Huidig thema

en: Feed icons
nl: Feedpictogrammen

en: Site logo
nl: Sitelogo

en: Add the logo trail as content.
nl: Voeg het logospoor toe als inhoud.

en: Primary navigation links
nl: Primaire navigatielinks

en: Add the primary_links (local tasks) as content.
nl: Voeg de primaire links (locale taken) toe als inhoud.

en: Secondary navigation links
nl: Secundaire navigatielinks

en: Add the secondary_links (local tasks) as content.
nl: Voeg de secundaire links (locale taken) toe als inhoud.

en: Use global settings on this page for all enabled content types.
nl: Gebruike de algemene instellingen op deze pagina voor alle ingeschakelde inhoudstypes.

en: Comment creation
nl: Reactie-aanmaak

en: Unfiltered name of top taxonomy term.
nl: Ongefilterde naam van de bovenliggende taxonomie-term.

en: Unfiltered name of top term's vocabulary.
nl: Ongefilterde naam van de bovenliggende woordenlijst.

en: The unfiltered menu path (as reflected in the breadcrumb), not including Home or [menu]. Separated by /.
nl: Het ongefilterde menu-pad (zoals weergegeven in de broodkruimel-navigatie), zonder Home of [menu]. Gescheiden door /.

en: The current
nl: De huidige

en: raw user input
nl: onbewerkte gebruikersinvoer

en: Warning: Token value contains raw user input.
nl: Waarschuwing: Tokenwaarde bevat onbewerkte gebruikersinvoer.

en: !description year (four digit)
nl: !description jaar (vier cijfers)

en: !description year (two digit)
nl: !description jaar (twee cijfers)

en: !description month (full word)
nl: !description maand (woord)

en: !description month (abbreviated)
nl: !description maand (afkorting)

en: !description month (two digits with leading zeros)
nl: !description maand (twee cijfers zonder voorloopnullen)

en: !description month (one or two digits without leading zeros)
nl: !description maand (één of twee cijfers zonder voorloopnullen)

en: !description week (two digits with leading zeros)
nl: !description week (twee cijfers met voorloopnullen)

en: !description date (numeric representation of the day of the week)
nl: !description datum (numerieke weergave van de dag van de week)

en: !description day (full word)
nl: !description dag (woord)

en: !description day (abbreviation)
nl: !description maand (afkorting)

en: !description day (two digits with leading zeros)
nl: !description dag (twee cijfers met voorloopnullen)

en: !description day (one or two digits without leading zeros)
nl: !description dag (één of twee cijfers zonder voorloopnullen)

en: The unfiltered text used in the menu as link text for this item.
nl: De ongefilterde tekst die in het menu als linktekst voor dit item gebruikt wordt.

en: Handler @handler tried to add additional_field @identifier but @table could not be added!
nl: Handler @handler probeerde additional_field @identifier toe te voegen, maar @table kon niet worden toegevoegd!

en: Fill up single line
nl: Enkele regel opvullen

en: You have created an account for !name. The username and password have been sent along with log in instructions to the e-mail address !email.
nl: U heeft een gebruikersaccount aangemaakt voor !name. De gebruikersnaam en het wachtwoord zijn met de instructies naar !email gemaild.

en: Retroactive transliteration is not supported for the database system of this Drupal installation. If you think this should be fixed please <a href="@issues-url">file an issue</a> in the project issue queue.
nl: Transliteratie met terugwerkende kracht wordt momenteel niet ondersteund door het database systeem van deze Drupal installatie. Als je vindt dat dit opgelost moet worden, <a href="@issues-url">laat dan een bericht achter</a> in de project issue queue.

en: Transliteration is not required.
nl: Transliteratie is niet nodig.

en: There are currently no files names containing non-ASCII characters.
nl: Er zijn momenteel geen bestanden die niet-ASCII tekens bevatten.

en: Transliterated file name
nl: Getranslitereerde bestandsnaam

en: The database currently lists @x_filenames containing non-ASCII characters.
nl: De database bevat momenteel @x_filenames met niet-ASCII tekens

en: Note: table shows only the first 10 entries.
nl: Let op: de tabel toont enkel de eerste 10 items.

en: Transliterate file names during upload.
nl: Bestandsnamen tijdens het uploaden translitereren.

en: Organic group(s)
nl: Organische groep(en)

en: Would you really like to delete the importer @importer?
nl: Weet u zeker dat u importer @importer wilt verwijderen?

en: Edit importer: @importer
nl: Importeur bewerken: @importer

en: Replace existing records
nl: Bestaande records vervangen

en: Replace existing feed nodes
nl: Bestaande feed-nodes vervangen

en: Select the file to be imported from your local system.
nl: Selecteer het te importeren bestand vanaf uw lokale systeem.

en: Select a different file to be imported from your local system.
nl: Selecteer een ander bestand om te importeren vanaf het lokale systeem.

en: For experts. If checked users can specify a path to a file when importing rather than uploading a file. This is useful when files to be imported are already present on server.
nl: Voor experts. Wanneer aangevinkt kunnen gebruikers een pad opgeven naar een bestand anders dan het uploaden van een bestand. Dit kan handig zijn wanneer de te importeren bestanden reeds aanwezig zijn op de server.

en: Select the input format for the body field of the nodes to be created.
nl: Selecteer het invoerformaat voor het berichttekst-veld van de te creëren nodes.

en: Update existing nodes
nl: Bestaande nodes bijwerken

en: The Drupal user ID of the node author.
nl: De Drupal gebruikers-ID van de node-auteur.

en: Replace existing users
nl: Bestaande gebruikers vervangen

en: Item URL
nl: Item-URL

en: This count might be inaccurate, though, since some files may not need to be renamed.
nl: Dit aantal is mogelijk onnauwkeurig, omdat sommige bestanden mogelijk niet hoeven te worden hernoemd.

en: Create custom, exportable, reusable access rulesets for applications like Panels.
nl: Maak aangepaste, te exporteren, herbruikbare toegangsregelsets voor toepassingen zoals Panels.

en: Custom content
nl: Aangepaste inhoud

en: Custom content panes
nl: Aangepaste inhoudsvensters

en: Create custom, exportable, reusable content panes for applications like Panels.
nl: Maak aangepaste, te exporteren, herbruikbare inhoudsvensters voor toepassingen zoals Panels.

en: Content panes
nl: Inhoudsvensters

en: Add a new @plugin
nl: Nieuwe @plugin toevoegen

en: Edit @plugin %title
nl: @plugin %title bewerken

en: Clone @plugin %title
nl: @plugin %title dupliceren

en: Import @plugin
nl: @plugin importeren

en: Export @plugin %title
nl: @plugin %title exporteren

en: Are you sure you want to revert %title?
nl: Weet u zeker dat u %title wilt terugzetten?

en: This action will permanently remove any customizations made to this item.
nl: Deze actie zal permanent alle aanpassingen aan dit item verwijderen.

en: The item has been reverted.
nl: Het item is teruggeplaatst.

en: This action will permanently remove this item from your database..
nl: Deze actie zal permanent dit item uit uw database verwijderen.

en: %title has been created.
nl: %title is aangemaakt.

en: %title could not be created.
nl: %title kon niet aangemaakt worden.

en: %title has been updated.
nl: %title is bijgewerkt.

en: %title could not be updated.
nl: %title kon niet worden bijgewerkt.

en: @plugin %title was enabled.
nl: @plugin %title werd ingeschakeld.

en: @plugin %title was disabled.
nl: @plugin %title werd uitgeschakeld.

en: Enabled, name
nl: Ingeschakeld, naam

en: @plugin code
nl: @plugincode

en: Allow import to overwrite an existing record.
nl: Sta toe dat een bestaand record wordt overschreven bij importeren.

en: Create custom styles for applications such as Panels.
nl: Maak aangepaste stijlen voor toepassingen zoals Panels.

en: Administrative settings
nl: Administratieve instellingen

en: Display the view pager if there are no results.
nl: De paginering weergeven wanneer er geen resultaten zijn.

en: "@context" pager
nl: '@context'-paginering

en: Configure rows
nl: Rijen instellen

en: The view must have a maximum number of items set to use this content type.
nl: In de view moet een maximaal aantal items staan ingesteld om dit inhoudstype te gebruiken.

en: Row @number
nl: Rij @number

en: Row information
nl: Rij-informatie

en: Row number
nl: Rijnummer

en: Contains rows in contexts.
nl: Bevat rijen in contexten.

en: State on new pages
nl: Status op nieuwe pagina's

en: Choose toolbar behavior on new page loads.
nl: Kies hoe de toolbar zich gedraagd als een nieuwe pagina laadt.

en: Remember from previous page
nl: Van de vorige pagina onthouden

en: If the administrative menu is not working properly, you may need to wipe and rebuild it from scratch. <strong>This option will reset any customizations made to your administrative menu items.</strong>
nl: Als het administratieve menu niet werkt, is het wellicht nodig om het te verwijderen en het volledig opnieuw op te bouwen.
    <strong>Deze optie zal alle persoonlijke instellingen aan het administratieve menu ongedaan maken.</strong>

en: Copy source
nl: Bron kopiëren

en: Hide on-page translation from you
nl: On-page-vertaling voor u verbergen

en: contexts
nl: contexten

en: Within current month
nl: Binnen de huidige maand

en: After current month
nl: Na de huidige maand

en: !time Today
nl: !time vandaag

en: !time Yesterday
nl: !time gisteren

en: The unique ID of the author of the comment.
nl: De unieke ID van de auteur van de reactie.

en: The title of the node the comment was posted to.
nl: De titel van de node waar de reactie op geplaatst is.

en: The login name of the author of the node.
nl: De loginnaam van de node-auteur.

en: The email address of the author of the node.
nl: Het e-mailadres van de node-auteur.

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
nl: De verklaring van de laatste wijziging aan de node.

en: Node modification
nl: Node-aanpassing

en: User's registration
nl: Registratie van gebruiker

en: User's last login
nl: Laatste login van gebruiker

en: The current date in the user's timezone.
nl: De huidige datum in de tijdzone van de gebruiker.

en: The URL of the account edit page.
nl: De URL van de pagina waarop de account kan worden aangepast.

en: The title of the current page.
nl: De titel van de huidige pagina.

en: The URL alias of the current page.
nl: De URL-alias van de huidige pagina.

en: The URL of the current page.
nl: De URL van de huidige pagina.

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
nl: Het paginanummer van de huidige pagina wanneer gepagineerde lijsten worden gebruikt.

en: The %element-title is using the following invalid tokens: @invalid-tokens.
nl: Het %element-title gebruikt de volgende ongeldige tokens: @invalid-tokens.

en: The unique ID of the node's menu link.
nl: De unieke ID van de menulink van de node.

en: The unique ID of the node's menu link parent.
nl: De unieke ID van de bovenliggende menulink van de node.

en: Updated by !name on @date
nl: Gewijzigd door !name op @date

en: @revision by @name
nl: @revision door @name

en: Use ISO-8601 week numbers
nl: Gebruik ISO-8601 weeknummers

en: IMPORTANT! If checked, First day of week MUST be set to Monday
nl: BELANGRIJK! Indien aangevinkt, MOET de eerste dag van de week ingesteld zijn op 'maandag'.

en: When using ISO-8601 week numbers, the first day of the week must be set to Monday.
nl: Bij gebruik van ISO-8601-weeknummers moet maandag de eerste dag van de week zijn.

en: Field @label (@field_name)
nl: Veld @label (@field_name)

en: There are no date fields in this database.
nl: Er zijn geen datumvelden in deze databank.

en: The date field which whose type should be changed.
nl: Het datumveld waarvan het type veranderd moet worden.

en: The type of date to change the field to.
nl: Het type datum waarin dit veld moet veranderd worden.

en: New type:
nl: Nieuw type:

en: The current type is the same as the chosen type. There is nothing to change.
nl: Het huidige type komt overeen met het type dat je gekozen hebt. Er zijn geen aanpassingen.

en: The field @field_name has been changed from @old_type to @new_type.
nl: Het veld @field_name is veranderd van @old_type naar @new_type.

en: Change a date field from one type to another. Very experimental, use at your own risk!
nl: Wijzig een datumveld van het ene type naar het andere. Heel experimenteel, gebruik op eigen risico!

en: Ignore case
nl: Hoofdlettergevoeligheid negeren

en: An example of a node importer and a user importer.
nl: Een voorbeeld van een node-importeur en een gebruikers-importeur.

en: Feeds News
nl: Feeds-nieuws

en: Feed node: Language
nl: Feed-node: Taal

en: Language of the feed node.
nl: Taal van de feed-node.

en: The language of the node.
nl: De taal van de node.

en: One or more organic groups that the node is part of.
nl: Één of meer organische groepen waarvan de node onderdeel is.

en: Feed node: Taxonomy: @vocabulary
nl: Feed-node: Taxonomie: @vocabulary

en: Geo Locations
nl: Geolocaties

en: Update existing terms
nl: Bestaande termen bijwerken

en: Description of the taxonomy term.
nl: Omschrijving van de taxonomieterm.

en: One synonym or an array of synonyms of the taxonomy term.
nl: Een synoniem of een array van synoniemen van de taxonomieterm.

en: No projects or languages to update.
nl: Geen projecten of talen die bijgewerkt moeten worden.

en: Select one or more languages to download and update. If you select none, all of them will be updated.
nl: Een of meerdere talen selecteren om te downloaden en bij te werken. Als u geen taal selecteert, worden ze allemaal bijgewerkt.

en: Refresh information
nl: Informatie vernieuwen

en: Cannot find any translation updates.
nl: Geen vertalingsupdates beschikbaar.

en: Fetched information about available updates from the server
nl: Informatie over beschikbare updates opgehaald van de server

en: Failed to fetch information about available updates from the server
nl: Het ophalen van informatie over beschikbare updates van de server is mislukt

en: Update source
nl: Bron voor bijwerken

en: Never (manually)
nl: Nooit (handmatig)

en: Select how frequently you want to automatically check for updated translations for installed modules and themes.
nl: Instellen hoe vaak u automatisch wilt controleren op bijgewerkte vertalingen voor modules en thema's.

en: Store downloaded files
nl: Gedownloade bestanden bewaren

en: Translation updates replace existing ones, new ones are added
nl: Vertalingsupdates vervangen reeds bestaande vertalingen en nieuwe vertalingen worden toegevoegd

en: Local files and remote server.
nl: Lokale bestanden en bestanden op de server.

en: Local files only.
nl: Enkel lokale bestanden.

en: Remote server only.
nl: Enkel op de server.

en: Remote update available
nl: Externe update beschikbaar

en: Local update available
nl: Lokale update beschikbaar

en: No information
nl: Geen informatie

en: Updating translation.
nl: Vertaling bijwerken.

en: Downloading and importing files.
nl: Bezig met downloaden en importeren van bestanden.

en: Error importing translations.
nl: Er is een fout opgetreden bij het importeren van vertalingen.

en: Successfully downloaded %download_link to %tmpfile
nl: Downloaden van %download_link naar %tmpfile is gelukt

en: Error creating temporary file for download in %tmpdir. Remote file is %download_link.
nl: Er is een fout opgetreden bij het creëeren van het tijdelijke downloadbestand in %tmpdir. Het downloadbestand is %download_link.

en: List of latest imported translations and available updates for each enabled project and language.
nl: Overzicht van de laatst geïmporteerde vertalingen en beschikbare updates voor elk ingeschakeld project en elke ingeschakelde taal.

en: If there are available updates you can click on Update for them to be downloaded and imported now or you can edit the configuration for them to be updated automatically on the <a href="@update-settings">Update settings page</a>
nl: Als er updates beschikbaar zijn, kunt u op "Vertalingen bijwerken" klikken om deze nu te downloaden en te importeren of u kunt de instellingen aanpassen om ze automatisch te installeren op de <a href="@update-settings">pagina Vertalingupdates</a>

en: Automatically checked @checked translations, updated @updated.
nl: Automatisch @checked vertalingen gecontroleerd, @updated bijgewerkt.

en: Automatic update configuration
nl: Instellingen voor automatische update

en: There are new or updated translations available for currently installed modules and themes. To check for updates, you can visit the <a href="@check_manually">translation update page</a>.
nl: Er zijn nieuwe of bijgewerkte vertalingen beschikbaar voor de geïnstalleerde modules en thema's. U kan deze vertalingen installeren op de <a href="@check_manually">vertalingsupdatepagina</a>.

en: Settings for site administration tools.
nl: Instellingen voor de websitebeheer hulpmiddelen.

en: Wipe and rebuild the administrative menu.
nl: Verwijder en herbouw het adminstratieve menu.

en: Installed Job Scheduler module.
nl: Taakplanner-module geïnstalleerd.

en: Object is disabled.
nl: Object is uitgeschakeld.

en: Import on submission
nl: Bij het indienen meteen importeren

en: Tao is a base theme that is all about going with the flow. It takes care of key reset and utility tasks so that sub-themes can get on with their job.
nl: Tao is een basisthema dat is gebaseerd op de 'go with the flow' gedachte. Het handelt belangrijke taken, reset en onderhoudstaken af zodat een subthema zich kan focussen op de essentie.

en: Please confirm
nl: Bevestig alstublieft

en: More help topics
nl: Meer hulponderwerpen

en: Formatting help
nl: Hulp bij opmaak

en: Posted by !username
nl: Gepost door !username

en: Cube
nl: Kubus

en: @token (defined by modules: @modules)
nl: @token (gedefinieerd door modules: @modules)

en: Duplicate tokens
nl: Tokens dupliceren

en: Pick an animal
nl: Kies een dier

en: Sample Content
nl: Voorbeeldinhoud

en: Delete this row
nl: Deze rij verwijderen

en: Go to your account
nl: Ga naar uw account

en: your account
nl: uw account

en: Choose animal
nl: Dier kiezen

en: Configure animal
nl: Dier instellen

en: Sheep
nl: Schaap

en: Configure sheep
nl: Schaap instellen

en: Lizard
nl: Hagedis

en: Configure lizard
nl: Hagedis instellen

en: Configure raptor
nl: Raptor instellen

en: Choose your animal
nl: Kies uw dier

en: Name your sheep
nl: De naam van het schaap

en: What kind of sheep
nl: Het soort schaap

en: You have a @type sheep named "@name".
nl: U hebt een @type-schaap met de naam '@name'.

en: Name your lizard
nl: De naam van de hagedis

en: Venomous
nl: Giftig

en: You have a @type lizard named "@name".
nl: U hebt een @type-hagedis met de naam '@name'.

en: non-venomous
nl: niet-giftige

en: venomous
nl: giftige

en: Name your raptor
nl: De naam van de roofvogel

en: What kind of raptor
nl: Het soort roofvogel

en: Eagle
nl: Arend

en: Hawk
nl: Havik

en: Owl
nl: Uil

en: Buzzard
nl: Buizerd

en: Domesticated
nl: Tam

en: You have a @type @raptor named "@name".
nl: U heeft een @type @raptor met de naam '@name'.

en: domesticated
nl: tamme

en: Chaos Tools AJAX Demo
nl: Chaos Tools AJAX-demo

en: Animal
nl: Dier

en: Change general settings for this variant.
nl: Algemene instellingen voor deze variant wijzigen.

en: 404 Page not found
nl: 404 Pagina niet gevonden

en: 403 Access denied
nl: 403 Verboden toegang

en: 301 Redirect
nl: 301 Definitief verplaatst

en: User signature
nl: Gebruikershandtekening

en: Inherit path
nl: Pad erven

en: You should provide a server address, such as http://localize.drupal.org
nl: U dient een serveradres in te voeren zoals http://localize.drupal.org

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: Een unieke machine-leesbare naam. Kan alleen kleine letters, cijfers en onderstrepingstekens bevatten.

en: No Headers
nl: Geen kopteksten

en: No headers
nl: Geen headers

en: Delete items with source
nl: Items met bron verwijderen

en: Filter results
nl: Filterresultaten

en: %error: %message in %function (line %line of %file).
nl: %error: %message in %function (regel %line van %file).

en: Allow entering any user name
nl: Het invoeren van een gebruikersnaam toestaan

en: Not saved locally due to invalid HTML content.
nl: Niet lokaal opgeslagen vanwege ongeldige HTML-inhoud.

en: Translation saved locally.
nl: Vertaling lokaal opgeslagen.

en: Translation successfuly removed locally.
nl: Vertaling succesvol lokaal verwijderd.

en: Unknown error while saving translation locally.
nl: Er is een onbekende fout opgetreden tijdens het lokaal opslaan van de vertaling.

en: You could share your work with !l10n_server if you set your API key at !user_link.
nl: U kunt uw werk delen met !l10n_server als u de API-sleutel instelt bij !user_link.

en: Not saved due to source string missing.
nl: Niet bijgewerkt vanwege missende brontekst.

en: Not saved due to missing form values.
nl: Niet opgeslagen vanwege ontbrekende formulierwaarden.

en: Not saved due to insufficient permissions.
nl: Niet opgeslagen vanwege onvoldoende toegangsrechten.

en: Each translation submission will also be submitted to this server. We suggest you enter <a href="@localize">http://localize.drupal.org</a> to share with the greater Drupal community. Make sure you set up an API-key in the user account settings for each user that will participate in the translations.
nl: Elke vertalingsindiening zal ook bij de server worden ingediend. We verzoeken u om naar <a href="@localize">http://localize.drupal.org</a> te gaan om uw vertalingen aan de gehele Drupal-community aan te kunnen bieden. Zorg ervoor dat u de API-sleutel voor vertalingen instelt in de gebruikersinstellingen voor elke gebruiker die deelneemt aan het vertalen van Drupal.

en: Translation sent and accepted by @server.
nl: Vertaling verzonden en geaccepteerd door @server.

en: Translation rejected by @server. Reason: %reason
nl: Vertaling afgewezen door @server. Om de volgende reden: %reason

en: The connection with @server failed with the following error: %error_code: %error_message.
nl: De verbinding met @server is mislukt vanwege de volgende fout: %error_code: %error_message.

en: @user is already a member of the group @group.
nl: @user is al lid van de groep @group.

en: Current additions
nl: Huidige toevoegingen

en: Also includes !additional_dates.
nl: Bevat ook !additional_dates.

en: Repeats !interval !bymonth !byday !count !until !except. !additional
nl: Wordt herhaald !interval !bymonth !byday !count !until !except. !additional

en: Date year range must be in the format -9:+9, 2005:2010, -9:2010, or 2005:+9
nl: Het jaarbereik moet in het formaat -9:+9, 2005:2010, -9:2010, of 2005:+9 zijn.

en: Example field
nl: Voorbeeldveld

en: - Basic validation -
nl: - Basisvalidatie -

en: Use absolute path
nl: Een absoluut pad gebruiken

en: Rel Text
nl: Rel-tekst

en: Include Rel attribute for use in lightbox2 or other javascript utility.
nl: Voeg de 'Rel'-eigenschap toe voor gebruik in Lightbox2 of andere JavaScript-functies.

en: <p>The following tokens are available for this field. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
    If you would like to have the characters %5B and %5D please use the html entity codes '%5B' or  '%5D' or they will get replaced with empty space.</p>
nl: <p>De volgende tokens zijn beschikbaar voor gebruik in dit veld. Merk op dat omwille van de weergave-opbouw, u geen velden kunt gebruiken die na dit veld komen; als u een veld nodig heeft dat niet in de lijst staat, dient u de volgorde van de velden te wijzigen.
    Als u de tekens %5B of %5D wilt invoegen, gebruik dan de html-entiteitscodes '%5B' of '%5D'; zo niet dan zullen ze vervangen worden door lege ruimte.

en: Enter mathematical expressions such as 2 + 2 or sqrt(5). You my assign variables and create mathematical functions and evaluate them. Use the ; to separate these. For example: f(x) = x + 2; f(2).
nl: Geef een wiskundige uitdrukking op zoals 2 + 2 of sqrt(5). U mag variabelen toewijzen en wiskundige functies aanmaken en evalueren. Gebruik de ; om deze te scheiden. Bijvoorbeeld: f(x) = x + 2; f(2).

en: Format plural
nl: Meervoudsformaat

en: If checked, special handling will be used for plurality.
nl: Indien aangevinkt vindt er speciale behandeling plaats van het meervoud

en: Singular form
nl: Enkelvoud

en: Text to use for the singular form.
nl: Bij enkelvoud te gebruiken tekst.

en: Plural form
nl: Meervoud

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
nl: Bij meervoud te gebruiken tekst , @count zal door de waarde vervangen worden.

en: An offset from the current time such as "!example1" or "!example2"
nl: Een verschuiving ten opzichte van de huidige tijd zoals "!example1" of "!example2".

en: View name must be alphanumeric or underscores only, but cannot be numeric.
nl: View-naam moet alfanumeriek zijn of enkel onderstrepingstekens bevatten, maar kan niet numeriek zijn.

en: Update and override
nl: Bijwerken en overschrijven

en: Clone display
nl: Weergave dupliceren

en: Feed Item ID
nl: Feed item-ID

en: The unique ID of the aggregator item.
nl: De unieke ID van een aggregator-item.

en: The guid of the original imported item.
nl: De guid van het origineel geïmporteerde item.

en: Some roles lack permission to access content, but display %display has no access control.
nl: Sommige rollen missen permissie voor toegang tot de inhoud, maar weergave %display heeft geen toegangscontrole.

en: The user, who uploaded the file.
nl: De gebruiker die het bestand heeft geüpload.

en: Math expression
nl: Wiskundige expressie

en: Evaluates a mathematical expression and displays it.
nl: Evalueert een wiskundige uitdrukking en geeft deze weer.

en: Use destination
nl: Bestemming gebruiken

en: Add destination to the link
nl: Een bestemming aan de link toevoegen

en: Show the comment link in the form used on standard node teasers, rather than the full node form.
nl: De reactielink tonen in het formulier dat wordt gebruikt in de standaardnodeteasers, in plaats van het volledige nodeformulier.

en: Table summary
nl: Tabelsamenvatting

en: This value will be displayed as table-summary attribute in the html. Set this for better accessiblity of your site.
nl: Deze waarde zal worden weergegeven als tabelsamenvattings-attribuut in de html. Stel deze waarde in voor een betere toegankelijkheid van uw website.

en: If checked, the current path will be displayed as the default option in the jump menu, if applicable.
nl: Wanneer aangevinkt en van toepassing, zal het huidige pad worden weergegeven als standaardoptie in het snelmenu.

en: Define the base path for links in this summary
            view, i.e. http://example.com/<strong>your_view_path/archive</strong>.
            Do not include beginning and ending forward slash. If this value
            is empty, views will use the first path found as the base path,
            in page displays, or / if no path could be found.
nl: Geef het basispad op voor links in deze samenvattingsweergave, bijvoorbeeld http://example.com/<strong>your_view_path/archive</strong>.
    Laat de / aan begin en eind achterwege. Als hier geen waarde wordt opgegeven, zal het pad in de eerst aangetroffen paginaweergave worden gebruikt als basispad. Als geen pad wordt gevonden, wordt / gebruikt.

en: If checked, the current argument setting will be displayed as the default option in the jump menu, if applicable.
nl: Wanneer aangevinkt en van toepassing, zal het huidige argument worden weergegeven als standaardoptie in het snelmenu.

en: The %element-title cannot contain fewer than one token. | The %element-title must contain at least @count tokens.
nl[0]: Het %element-title dient minimaal een token te bevatten.
nl[1]: Het %element-title dient mintens @count tokens te bevatten.

en: The %element-title must contain as most one token. | The %element-title must contain at most @count tokens.
nl[0]: Het %element-title mag hooguit een token bevatten.
nl[1]: Het %element-title moet hooguit @count tokens bevatten.

en: Allows version dependent and shared usage of external libraries.
nl: Staat het gedeelde gebruik toe van versieafhankelijke, externe bibliotheken.

en: Native language
nl: Moedertaal

en: If enabled, the native name of the language will be displayed
nl: Wanneer aangevinkt zal de oorspronkelijke naam van de taal worden weergegeven

en: Pick an alternative default table sort field to use when the search score field is unavailable.
nl: Selecteer een alternatief standaardtabelsorteringsveld om te gebruiken als het zoekscoreveld niet beschikbaar is.

en: Space tools
nl: Ruimte-gereedschap

en: Page tools
nl: Pagina-gereedschap

en: Authorize
nl: Autoriseren

en: Provides automatic downloads and updates for translations.
nl: Biedt automatisch beheer en downloads van vertalingen.

en: Crop background
nl: Achtergrond bijsnijden

en: Enable Interlacing
nl: Interlacing inschakelen

en: @type tokens
nl: @type-tokens

en: global token
nl: algemene token

en: The URL alias of the parent menu link of the node.
nl: De URL-alias van de bovenliggende menulink van de node.

en: The name of the taxonomy vocabulary the taxonomy term belongs to.
nl: De naam van de woordenlijst waar de taxonomieterm bij hoort.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary the taxonomy term belongs to.
nl: De optionele beschrijving van de woordenlijst waar de taxonomieterm toe behoort.

en: UNIX timestamp format
nl: UNIX-tijdstipformaat

en: !description date in 'small' format. (%date)
nl: !description-datum in 'klein' formaat. (%date)

en: !description in UNIX timestamp format (%date)
nl: !description in UNIX-tijdstip formaat (%date)

en: !description in 'time-since' format. (%date)
nl: !description in 'tijd-sinds'-formaat. (%date)

en: Enter a valid email address or use a token e-mail address such as %mail.
nl: Vul een geldig e-mailadres in of gebruik een e-mailadres-token zoals %mail.

en: If "Custom", see <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">the PHP docs</a> for date formats. If "Time ago", enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
nl: Bij 'Aangepast', zie <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">de PHP-documentatie</a> voor datumnotaties. Bij 'Tijd geleden', geef het aantal tijdseenheden aan voor de weergave, standaard is dit 2.

en: Display title may not be empty.
nl: Weergavetitel mag niet leeg zijn.

en: There are no importers, go to <a href="@importers">Feed importers</a> to create one or enable an existing one.
nl: Er zijn geen importeurs, ga naar <a href="@importers">Feed-importeurs</a> om een importeur aan te maken of een bestaande in te schakelen.

en: Changed @type plugin.
nl: @type-plugin gewijzigd.

en: @name: End
nl: @name: Einde

en: Unencrypted Password
nl: Onversleuteld wachtwoord

en: The unencrypted user password.
nl: Het onversleutelde gebruikerswachtwoord.

en: The CCK @name field of the node.
nl: het CCK @name-veld van de node.

en: The CCK @name field of the node (@type).
nl: Het CCK @name-veld van de node (@type).

en: The CCK Email @name field of the node.
nl: Het CCK E-mail @name-veld van de node.

en: @name (title)
nl: @name (titel)

en: Profile: @name
nl: Profiel: @name

en: Created new field "@name".
nl: Nieuw veld '@name' aangemaakt.

en: <a href="@link" title="@title">View more</a>
nl: <a href="@link" title="@title">Bekijk meer</a>

en: Full calendar
nl: Complete kalender

en: Compact calendar
nl: Compacte kalender

en: Choose the display style for this litecal.
nl: Kies de weergavemethode voor deze litecal.

en: Color by
nl: Kleur door

en: Choose a field to be used for coloring items.
nl: Wijs een veld aan voor het inkleuren van items

en: Quickadd type
nl: Quickadd-type

en: Choose the content type to use for quick event add links.
nl: Kies het inhoudstype voor het gebruik van snel toevoegen-links.

en: A lite clean calendar UI.
nl: Een lichtgewicht kalender UI.

en: Reference this
nl: Vermeld dit...

en: Reference this via
nl: Dit vermelden via

en: via @nodetype
nl: @nodetype

en: Documentation & support
nl: Documentatie en ondersteuning

en: customizing the dashboard
nl: Dashboard aanpassen

en: You can remove this block by !customize_dashboard.
nl: U kunt dit blok verwijderen via !customize_dashboard

en: Site mode
nl: Site-modus

en: Choose the access level for the site.
nl: Kies het toegangsniveau voor de site.

en: Private access only
nl: Alleen privé toegang

en: Public access, open registration
nl: Publieke toegang, open registratie

en: Public access, moderated registration
nl: Publieke toegang, gemodereerde registratie

en: Users can view all members
nl: Gebruikers kunnen alle leden bekijken.

en: Users can only view members that belong to their groups
nl: Gebruikers kunnen alleen leden bekijken die tot de eigen groepen behoren.

en: Choose the notifications UI for this site.
nl: Kies het notificatie uiterlijk voor deze website

en: Show all themes
nl: Alle thema's weergeven

en: 2 weeks ago
nl: 2 weken geleden

en: 1 month ago
nl: 1 maand geleden

en: 6 month ago
nl: 6 maanden geleden

en: Are you sure you want to archive %title?
nl: Weet u zeker dat u %title wilt archiveren?

en: The @type @title has been archived.
nl: Het @type @title is geactiveerd.

en: Are you sure you want to reactivate %title?
nl: Weet u zeker dat u %title wil heractiveren?

en: Reactivate
nl: Heractiveren

en: The @type @title has been reactivated.
nl: Het @type @title is opnieuw geactiveerd.

en: Archive block
nl: Archiefblok

en: There are no files tagged with this term.
nl: Er zijn geen bestanden getagged met deze term.

en: There is no content tagged with this term.
nl: Er zijn geen berichten getagged met deze term.

en: Atrium: User account
nl: Atrium: Gebruikersaccount

en: Atrium: Admin links
nl: Atrium: Beheerlinks

en: Atrium: Create content
nl: Atrium: Inhoud aanmaken

en: Atrium: Search form
nl: Atrium: Zoekveld

en: Atrium: User links
nl: Atrium: Gebruikerslinks

en: Atrium: Help
nl: Atrum: Help

en: Welcome (for admins)
nl: Welkom (voor beheerders)

en: Welcome (for members)
nl: Welkom (voor gebruikers)

en: User dashboard
nl: Gebruikersdashboard

en: Close comment thread
nl: Reacties afsluiten

en: Reopen comment thread
nl: Reacties heropenen

en: Print entire section
nl: Volledige sectie afdrukken

en: There is currently no content to view in this section.
nl: Momenteel is er geen inhoud in dit onderdeel.

en: This !type is <strong>archived</strong>. You may not add or alter any of its content.
nl: Dit !type is <strong>gearchiveerd</strong>. U kan geen informatie toevoegen of aanpassen.

en: To reactivate this !type, !link.
nl: Om dit !type de heractiveren , !link

en: Information and help about using the site.
nl: Informatie en hulp bij het gebruiken van de site.

en: Reactivate confirmation for unpublished nodes.
nl: Heractiveer bevestiging voor ongepubliceerde nodes.

en: Atrium update types
nl: Atrium update-typen

en: Affects only content types designated as update types.
nl: Treft alleen inhoudstypes die als update-type zijn gekenmerkt

en: Latest files
nl: Laatste bestanden

en: No recent activity found.
nl: Geen recente bijdragen gevonden.

en: No recent files found.
nl: Geen recente bestanden gevonden

en: User's activity
nl: Gebruikersactiviteit

en: Show in recent activity views
nl: Bij recente bijdragen tonen

en: Show this content type in activity streams, update lists, etc.
nl: Toon dit inhoudstype in de activity-stream, update-lijst, enz.

en: Time horizon
nl: Tijdshorizon

en: @num days
nl: @num dagen

en: !user commented on !title
nl: !user heeft een reactie achtergelaten op !title

en: !user updated !title
nl: !user heeft !title bijgewerkt

en: !user posted !title
nl: !user heeft !title toegevoegd

en: Referenced Page
nl: Pagina waarnaar wordt verwezen

en: Blog teaser
nl: Blog-teaser

en: Blog teaser (list)
nl: Blog-teaser (lijst)

en: To start a conversation navigate to the blog and click the "Add blog post" button. You will need to enter a title and some body content to your post. Then click "Save".
nl: Om een conversatie te starten gaat u naar de blog en klikt de 'Blog-item toevoegen' knop. Vul dan een titel en de tekst in en klik daarna op 'Opslaan'.

en: Post an entry to the blog of this group. The post will be shared will all team members on the blog, and they will be able to reply to it. You can optionally notify other group members by checking their name in the notifications field.
nl: Plaats een bericht op de blog van deze groep. Het bericht zal zichtbaar zijn voor alle groepsleden en zij kunnen hierop reageren. U kunt ervoor kiezen andere groepsleden op de hoogte te houden door hun naam aan te vinken in het notificatie-veld.

en: Atrium Blog
nl: Atrium-blog

en: The blog lets you have a conversation on a topic with your team.
nl: Met de blog kunt u conversaties met uw teamleden te hebben.

en: Overview page
nl: Overzichtspagina

en: Choose the page to display when a user first views this feature.
nl: Kies de pagina die de gebruiker te zien krijgt wanneer hij voor het eerst de feature gebruikt.

en: Recent updates
nl: Laatste updates

en: Latest changes
nl: Laatste wijzigingen

en: No archived books found.
nl: Geen gearchiveerde documenten gevonden.

en: Page: Archived books
nl: Pagina: Gearchiveerde documenten

en: Page: Latest changes
nl: Pagina: Laatste wijzigingen

en: Tips for adding & editing book pages:
nl: Tips om documenten toe te voegen en te bewerken:

en: Create a new book or choose an existing one for your page.
nl: Maak een nieuw document aan of kies een bestaande voor uw pagina.

en: Consider adding a <strong>log message</strong> when editing existing pages so others can get a quick summary of changes you have made.
nl: Het is een goed idee om een <strong>log-bericht</strong> toe te voegen wanneer bestaande pagina's worden aangepast. Hiermee kunt u anderen een samenvatting geven van de wijzigingen die u heeft aangebracht.

en: !add_book_pages and organize them hierarchically into different books.
nl: !add_book_pages en organiseer ze hierarchisch in verschillende documenten.

en: Add book pages
nl: Voeg documenten toe

en: Attach files to pages to share them with others.
nl: Bestanden toevoegen aan pagina's om ze met anderen te delen.

en: Track changes that others have made and revert changes as necessary.
nl: Veranderingen van anderen opvolgen en indien nodig naar vorige versies terugkeren.

en: !archive books that are no longer of interest to the group. Archived books can be reactivated later if needed.
nl: !archive documenten die niet meer interessant zijn voor de groep. Gearchiveerde documenten kunnen indien nodig later opnieuw worden geactiveerd.

en: Atrium Notebook
nl: Atrium-notites

en: iCal Feed
nl: iCal-feed

en: iCal Event
nl: iCal-gebeurtenis

en: No upcoming events found.
nl: Geen gebeurtenissen gevonden.

en: Tips for adding and editing events:
nl: Tips voor het toevoegen en bewerken van gebeurtenissen:

en: Fill in a title and description for your event.
nl: Vul de titel en een omschrijving van de gebeurtenis in.

en: Choose a start date and an end date for your event. If your event doesn't last longer than a day, leave out the end date.
nl: Kies een begin- en einddatum voor de gebeurtenis. Als de gebeurtenis niet langer duurt dan een dag, laat dan de einddatum leeg.

en: Tips for adding and editing iCal feeds:
nl: Tips voor het toevoegen en bewerken van iCal-feeds:

en: Add a title for your feed so you can identify it quickly later.
nl: Geef de feed een titel zodanig dat de feed makkelijk terug te vinden is.

en: Enter the URL of an iCal feed. Feed URLs often begin with <strong>webcal://</strong> and often end with a filename like <strong>my_calendar.ics</strong>.
nl: Geef de URL op van een iCalfeed. Feed URL's beginnen meestal met <strong>webcal://</strong> en eindigen met een bestandsnaam zoals <strong>my_calendar.ics</strong>.

en: The calendar displays events and calendar feeds submitted by your group.
nl: De kalender geeft evenementen en kalender-feeds van uw groep weer.

en: !add_events to the calendar to let others know about what's coming up.
nl: !add_events aan de kalender om anderen op de hoogte te houden van de geplande activiteiten en evenementen.

en: Add events
nl: Evenementen toevoegen

en: !add_feeds to automatically populate your calendar with events from external sources.
nl: !add_feeds om automatisch evenementen van externe bronnen toe voegen aan uw kalender.

en: Add iCal feeds
nl: iCal-feeds toevoegen

en: Atrium Calendar
nl: Atrium-kalender

en: The calendar lets you share events and meetings with your team.
nl: Met de kalender kunt u de evenementen en vergaderingen met een team delen.

en: Show closed cases
nl: Afgesloten taken tonen.

en: Filter out closed cases.
nl: Afgewerkte taken filteren.

en: My cases
nl: Mijn taken

en: Newest cases
nl: Nieuwste taken

en: Project cases (newest)
nl: Projecttaken (nieuwste)

en: There are no cases assigned to you.
nl: Er zijn geen taken aan u toegewezen.

en: Archived projects
nl: Gearchiveerde projecten

en: No archived projects found.
nl: Geen gearchiveerde projecten beschikbaar.

en: Tips for adding and editing cases:
nl: Tips om taken toe te voegen en te bewerken:

en: Choose the project that your case applies to.
nl: Kies het project waar uw taak bij hoort.

en: Fill in a descriptive title and summary of the issue.
nl: Vul een duidelijke titel en een korte samenvatting van de taak in.

en: Choose a status, priority and type for the case. Assign the case to a user and consider notifying any others who might be interested in the case.
nl: Kies een status, prioriteit en een type voor de taak. Wijs de taak toe aan een gebruiker en overweeg om anderen te informeren die geïnteresseerd zijn.

en: Projects can be used to organize cases and collect resources and documentations about ongoing work. You can organize <strong>book pages</strong> in a hierarchy under each project and view all of the cases that belong to a certain project in the case tracker.
nl: Projecten kunnen gebruikt worden om taken te organiseren en informatie en documentatie over het werk te verzamelen. U kunt <strong>documenten pagina's</strong>per project in een hiërarchie onderbrengen en alle cases van een project in de case-tracker weergeven.

en: !add_projects to keep your cases organized.
nl: !add_projects om uw taken georganiseerd te houden.

en: Add projects
nl: Projecten toevoegen

en: !add_cases to assign tasks or assignments to yourself and others for completion.
nl: !add_cases om taken of opdrachten aan uzelf of anderen toe te wijzen.

en: Add cases
nl: Taken toevoegen

en: Cases can be <strong>reassigned</strong>, <strong>postponed</strong>, and <strong>closed</strong>, among other actions.
nl: Taken kunnen <strong>opnieuw toegewezen</strong>,<strong>uitgesteld</strong> en <strong>gesloten</strong> worden.

en: The history of a case - who it's been assigned to, its status and its priority - can be tracked viewing its comment thread.
nl: Het verloop van een taak - aan wie ze toegewezen is, haar status en prioriteit - kan gevolgd worden door de reacties te bekijken.

en: Atrium: Case Tracker filter
nl: Atrium: Case tracker-filter

en: Atrium Case Tracker
nl: Atrium Case tracker

en: The casetracker lets you assign tasks to yourself and others and track the progress on a project.
nl: Met de case-tracker kunt u taken aan uzelf of anderen toe te wijzen en het verloop van een project volgen.

en: Archived groups
nl: Gearchiveerde groepen

en: Block: My groups (sidebar)
nl: Block: Mijn groepen (zijbalk)

en: No archived groups found.
nl: Geen gearchiveerde groepen beschikbaar.

en: Page: Group directory
nl: Pagina: Groepmap

en: Page: My groups
nl: Pagina: Mijn groepen

en: Atrium Groups
nl: Atrium-groepen

en: Add to group
nl: Toevoegen aan groep

en: A simple profile with a blog, calendar and dashboard.
nl: Een eenvoudig profiel met een blog, kalender en dashboard.

en: Simple profile
nl: Eenvoudig profiel

en: Member directory
nl: Ledenlijst

en: Add existing users
nl: Bestaande gebruikers toevoegen

en: Atrium Members
nl: Atrium-leden

en: Migrated profile for user <strong>!username</strong>
nl: Profiel voor gebruiker <strong>!username</strong> werd gemigreerd.

en: Edit my profile
nl: Profiel aanpassen

en: Atrium Profile
nl: Atrium-profiel

en: A profile lets you share personal information about yourself with your team.
nl: Met een profiel kunt u personlijke informatie te delen met uw team.

en: Filter content
nl: Filter inhoud

en: The shoutbox gives your team a space to microblog.
nl: De shoutbox biedt uw team een plaats om te microbloggen.

en: Shouts can be used to tell others what you're up to, link to websites of interest, or cover other random stuff that comes up during the day.
nl: Met shouts vertelt u anderen wat uw plannen zijn, welke sites u bezoekt, of andere dingen die in u opkomen.

en: <strong>Keep your shouts short</strong> and to the point. If a shout starts getting long, consider using a blog post or document to capture your thoughts.
nl: <strong>Houdt uw shouts kort</strong> en relevant. Als een shout erg lang wordt, overweeg dan een blogbericht of een document om uw gedachte op te schrijven.

en: <strong>URLs</strong> will automatically be linked in your posts.
nl: <strong>URL's</strong> in een posts worden automatisch naar een link omgezet.

en: The shoutbox provides a team microblog.
nl: De shoutbox voorziet een microblog voor uw team.

en: Atrium test
nl: Atrium-test

en: Translation is available
nl: Vertaling is beschikbaar

en: A translation file has been found: %filepath
nl: Een vertalingsbestand kon niet gevonden worden: %filepath

en: We cannot connect with the translation server at %server.
nl: We kunnen geen verbinding maken met de vertaalserver %server

en: The chosen language(%language) is available for downloading at the translation server. It will be downloaded automatically from %server.
nl: De gekozen taal (%language) is beschikbaar als download van de vertaalserver. Ze zal automatisch gedownload worden van %server.

en: The chosen language(%language) is not supported by the translation server %server.
nl: De gekozen taal (%language) wordt niet ondersteund door de vertaalserver %server.

en: Alternatively you can download a translation file and drop it into %filepath.
nl: Als alternatief kunt u een vertalingsbestand downloaden en het plaatsen in %filepath.

en: Error @number: %message
nl: Fout @number: %message

en: Atrium translation
nl: Atrium-vertaling

en: Provides automatic downloads and updates for Atrium translations
nl: Biedt voor Atrium-vertalingen automatische downloads en updates aan

en: Saved to DB
nl: Opgeslagen in de database

en: Restore values to DB
nl: Waarden in de database herstellen

en: Note that this comes with a performance penalty, so it is not recommended.
nl: Door dit toe te passen worden de prestaties van de server verminderd. Dit is dus niet aanbevolen.

en: Edited translations are kept, only previously imported ones are overwritten and new translations are added
nl: Aangepaste vertalingen worden bewaard, alleen eerder geïmporteerde vertalingen worden overschreven en nieuwe vertalingen worden toegevoegd

en: All existing translations are kept, only new translations are added.
nl: Alle bestaande vertalingen worden bewaard, alleen nieuwe vertalingen worden toegevoegd.

en: Importing: %name.
nl: Bezig met importeren: %name.

en: Imported: %name.
nl: Geïmporteerd: %name.

en: %language translation strings added: !add, updated: !update, deleted: !delete.
nl: %language tekenreeksen toegevoegd: !add, bijgewerkt: !update, verwijderd: !delete.

en: One project updated: @projects. | @count projects updated: @projects.
nl[0]: Een project bijgewerkt: @projects.
nl[1]: @count projecten bijgewerkt: @projects.

en: Translations of one project were not imported: @projects. | Translations of @count projects were not imported: @projects
nl[0]: Vertalingen van één project werden niet geïmporteerd: @projects.
nl[1]: Vertalingen van @count projecten werden niet geïmporteerd: @projects

en: An error occured during the download operation: %error.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het downloaden: %error

en: An error occured during the download operation: HTTP status code %code.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het downloaden: HTTP-status-code: %code.

en: Unable to save %download_link file to %tmpfile.
nl: Kan het %download_link bestand niet opslaan als %tmpfile.

en: Is this the front page.
nl: Is dit de voorpagina.

en: No importers available.
nl: Geen importeurs beschikbaar.

en: Convert all characters to US-ASCII
nl: Converteer alle karakters naar US-ASCII

en: Standard Drupal
nl: Standaard Drupal

en: @field_label (by title)
nl: @field_label (op titel)

en: Weight of the taxonomy term.
nl: Gewicht van de taxonomieterm.
