Pathauto (6.x-1.2) - en to lt translation catalogue (150 entries)

en: content
lt: turinys

en: Remove
lt: Pašalinti

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: forums
lt: Forumai

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Node path settings
lt: Mazgo kelio nuostatos

en: Default path pattern (applies to all node types with blank patterns below)
lt: Numatytas kelio modelis (taikomas visiems mazgams jei jų modelis nenurodytas)

en: Generate aliases for all existing nodes which do not already have aliases.
lt: Generuoja pervadinimus egzistuojantiems mazgams kurie dar neturi pervadinimo.

en: Default path pattern (applies to all vocabularies with blank patterns below)
lt: Numatytas kelio modelis (taikoma visiems žodynams jei nenurodytas kitoks modelis)

en: Pattern for all %vocab-name paths
lt: Modelis visiems %vocab-name keliams

en: Forum path settings
lt: Forumo kelio nuostatos

en: Pattern for forums and forum containers
lt: Modelis forumui ir forumo konteineriams

en: Generate aliases for all existing forums and forum containers which do not already have aliases.
lt: Generuojami pervadinimai visiems egzistuojamiems forumams ir forumo konteineriams kurie dar neturi pervadinimo.

en: Bulk update of forums and forum containers completed, one alias generated. | Bulk update of forums and forum containers completed, @count aliases generated.
lt[0]: Masinis forumų ir forumų konteinerių atnaujinimas baigtas, @count pervadinimas sugeneruotas.
lt[1]: Masinis forumų ir forumų konteinerių atnaujinimas baigtas, @count pervadinimai sugeneruoti.
lt[2]: Masinis forumų ir forumų konteinerių atnaujinimas baigtas, @count[2] pervadinimų sugeneruota.

en: User path settings
lt: Narių kelio nuostatos

en: Pattern for user account page paths
lt: Modelis narių paskyros puslapių keliams

en: Generate aliases for all existing user account pages which do not already have aliases.
lt: Generuoti pervadinimus visiems egzistuojantiems nariams kurie dar neturi pervadinimo.

en: Blog path settings
lt: Tinklaraščio kelio nuostatos

en: Pattern for blog page paths
lt: Modelis tinklaraščio puslapiams

en: Generate aliases for all existing blog pages which do not already have aliases.
lt: Generuoti pervadinimus visiems tinklaraščio puslapiams kurie neturi pervadinimo.

en: User-tracker path settings
lt: Narių seklio kelio nuostatos

en: Pattern for user-tracker page paths
lt: Modelis nario seklio keliui

en: Generate aliases for all existing user-tracker pages which do not already have aliases.
lt: Generuoti pervadinimus

en: Verbose
lt: Pranešti

en: Display alias changes (except during bulk updates).
lt: Parodyti kelio pasikeitimą (išskyrūs masiniam atnaujinimui)

en: Replace by separator
lt: Pakeičiama skirtuku

en: Maximum alias length
lt: Maksimalus kelio ilgis

en: Maximum component length
lt: Maksimalus komponento ilgis

en: Maximum text length of any component in the alias (e.g., [title]). 100 is recommended. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
lt: Maksimalus komponento teksto ilgis kelyje (pvz.: [title]). Rekomenduojama  100. Daugiau informacijos <a href="@pathauto-help">Pathauto Modulio pagalboje</a>.

en: Update action
lt: Atnaujinimo veiksmai

en: What should pathauto do when updating an existing content item which already has an alias?
lt: Ką pathauto turėtų daryti kai atnaujinamas egzistuojantis turinys kuris jau turi pervadinimą?

en: Strings to Remove
lt: Sekos pašalinimui

en: Created new alias %dst for %src
lt: Sukurti nauji pervadinimai %dst - %src

en: administer pathauto
lt: adminstruoti pathauto

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
lt: Numatytas mechanizmas, skirtas moduliams automatiškai generuoti turinio pervadinimus, jos valdyti.

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: vocabularies and terms
lt: žodynai ir terminai

en: users
lt: nariai

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
lt: Automatiškai sugeneruotas pervadinimas %original_alias konfliktuoja su jau esančiu. pervadinimas pakeistas į %alias.

en: Ignoring alias %dst due to existing path conflict.
lt: Ignoruojamas pervadinimas %dst kai konfliktuojama su esančiu.

en: Ignoring alias %dst because it is the same as the internal path.
lt: Ignoruojamas pervadinimas %dst nes egzistuojantis yra toks pats vidinis kelias.

en: Created new alias %dst for %src, replacing %old_alias. %old_alias now redirects to %dst
lt: Sukurti nauji pervadinimai %dst - %src, pakeičiant %old_alias. %old_alias dabar nukreipia į %dst

en: Created new alias %dst for %src, replacing %old_alias
lt: Sukurti nauji pervadinimai %dst - %src, pakeičiant %old_alias.

en: It appears that you have installed Pathauto, which depends on token, but token is either not installed or not installed properly.
lt: Pasirodo, kad jūs įdiegėte Pathauto, kuris priklauso nuo tokens, bet tokens neįdiegtas ar įdiegtas neteisingai

en: Double quotes "
lt: Dvigubos kabutės  "

en: Single quotes (apostrophe) '
lt: Viengubos kabutės (apostrofas) '

en: Back tick `
lt: Galinė kabutė `

en: Comma ,
lt: Kablelis ,

en: Period .
lt: Taškas .

en: Hyphen -
lt: Brūkšnelis -

en: Underscore _
lt: Pabraukimas _

en: Colon :
lt: Dvitaškis :

en: Semicolon ;
lt: Kabliataškis ;

en: Pipe |
lt: Vamzdelis |

en: Left curly bracket {
lt: Kairys kreivas skliaustas{

en: Left square bracket [
lt: Kairys laužtinis skliaustas [

en: Right curly bracket }
lt: Dešinys kreivas skliaustas}

en: Right square bracket ]
lt: Dešinys laužtinis skliaustas ]

en: Plus +
lt: Pliusas +

en: Equal =
lt: Lygybė =

en: Asterisk *
lt: Žvaigždutė *

en: Ampersand &
lt: Ženklas &

en: Percent %
lt: Procentai %

en: Caret ^
lt: Stogelis ^

en: Dollar $
lt: Doleris $

en: Hash #
lt: grotelės #

en: At @
lt: Eta @

en: Exclamation !
lt: Šauktukas !

en: Tilde ~
lt: Riestinis ~

en: Left parenthesis (
lt: Kairys skliaustelis (

en: right parenthesis )
lt: Dešinys skliaustelis  )

en: Question mark ?
lt: Klaustukas ?

en: Less than <
lt: Mažiau nei <

en: Greater than >
lt: Daugiau nei >

en: Back slash \
lt: Pasvirasis brūkšnys \

en: content/[title-raw]
lt: turinys/[title-raw]

en: Bulk generate aliases for nodes that are not aliased
lt: Masiškai generuoti pervadinimus mazgams kurie dar neturi pervadinimo

en: Pattern for all @node_type paths
lt: Modelis visiems @node_type keliams

en: Bulk generation of nodes completed, one alias generated. | Bulk generation of nodes completed, @count aliases generated.
lt[0]: Masinis mazgų generavimas baigtas, @count kelias sugeneruotas.
lt[1]: Masinis mazgų generavimas baigtas, @count keliai sugeneruoti.
lt[2]: Masinis mazgų generavimas baigtas, @count[2] kelių sugeneruota.

en: category/[vocab-raw]/[catpath-raw]
lt: kategorija/[vocab-raw]/[catpath-raw]

en: Bulk generate forum paths
lt: Masinis forumo kelių generavimas

en: Bulk generation of terms completed, one alias generated. | Bulk generation of terms completed, @count aliases generated.
lt[0]: Masinis terminų generavimas baigtas, @count pervadinimas sugeneruotas.
lt[1]: Masinis terminų generavimas baigtas, @count pervadinimai sugeneruoti.
lt[2]: Masinis terminų generavimas baigtas, @count[2] pervadinimų sugeneruota.

en: users/[user-raw]
lt: narys/[user-raw]

en: Bulk generate aliases for users that are not aliased
lt: Masinis pervadinimų generavimas nariams kurie dar nebuvo neturi pervadinimo

en: blogs/[user-raw]
lt: tinklarastis/[user-raw]

en: Bulk generate aliases for blogs that are not aliased
lt: Masinis pervadinimų generavimas tinklaraščiems kurie dar neturi pervadinimo

en: users/[user-raw]/track
lt: narys/[user-raw]/sekti

en: Bulk generate aliases for user-tracker paths that are not aliased
lt: Masinis pervadinimų generavimas narių sekimui kurie dar neturi pervadinimo

en: Bulk generation of users completed, one alias generated. | Bulk generation of users completed, @count aliases generated.
lt[0]: Generavimas baigtas, @count sugeneruotas.
lt[1]: Generavimas baigtas, @count sugeneruoti.
lt[2]: Generavimas baigtas, @count[2] sugeneruota.

en: Bulk generation of user blogs completed, one alias generated. | Bulk generation of user blogs completed, @count aliases generated.
lt[0]: Generavimas baigtas, @count sugeneruotas.
lt[1]: Generavimas baigtas, @count sugeneruoti.
lt[2]: Generavimas baigtas, @count[2] sugeneruota.

en: Bulk generation of user tracker pages completed, one alias generated. | Bulk generation of user tracker pages completed, @count aliases generated.
lt[0]: Generavimas baigtas, @count sugeneruotas.
lt[1]: Generavimas baigtas, @count sugeneruoti.
lt[2]: Generavimas baigtas, @count[2] sugeneruota.

en: <p>Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.</p>
                      <h2>Settings</h2>
                      <p>The <strong>Maximum Alias Length</strong> and <strong>Maximum component length</strong> values
                      default to 100 and have a limit of 128 from pathauto. This length is limited by the length of the dst
                      column of the url_alias database table. The default database schema for this column is 128. If you
                      set a length that is equal to that of the one set in the dst column it will cause problems in situations
                      where the system needs to append additional words to the aliased URL. For example... URLs generated
                      for feeds will have "/feed" added to the end. You should enter a value that is the length of the dst
                      column minus the length of any strings that might get added to the end of the URL. The length of
                      strings that might get added to the end of your URLs depends on which modules you have enabled and
                      on your Pathauto settings. The recommended and default value is 100.</p>
                      <p><strong>Raw Tokens</strong> In Pathauto it is appropriate to use the -raw form of tokens. Paths are
                      sent through a filtering system which ensures that raw user content is filtered. Failure to use -raw
                      tokens can cause problems with the Pathauto punctuation filtering system.</p>
lt: <p>Suteikia moduliams mechanizmą automatiškai generuoti kelius turiniui kurį jie valdo</p>
                      <h2>Nuostatos</h2>
                      <p><strong>Maksimalaus kelio ilgio</strong> ir <strong>Maksimalaus 
    komponento ilgio</strong> reikšmės įprastai 100 ir neviršija 128 iš pathauto. Šis ilgis ribojamas 
    dst stulpelio iš url_alias duomenų bazės lentelės. Įprastai duomenų bazės schema šiam 
    stulpeliui yra 128. Jei nustatysite reikšmę kuri lygi dst stulpelio gali kilti probleminių situacijų  
    kai sistema turi pridėti papildomus žodžius prie URL. Pavyzdžiui ... URL generuotiems tiekimui  
    turi pridėti "/feed" prie pabaigos. Turite įvesti tokia reikšmę kaip dst stulpelio minus ilgis 
    eilutės kurią gali pridėti sistema. Pridedamos eilutės ilgis priklauso nuo įdiegtų modulių ir 
    Pathauto nuostatų. Rekomenduojama reikšmė yra 100.</p>
                      <p><strong>Raw Token</strong> Pathauto rekomenduojam 
    naudoti -raw formos token. Keliai siunčiami per filtrų sistemą kuri užtikrina, kad 
    neapdorotas nario turinys būtų perfiltruotas. Neteisingas -raw token naudojimas gali 
    sukelti problemas Pathauto skyrybos filtravimo sistemoje.</p>

en: Delete aliases
lt: Pašalinti pervadinimus

en: As [cat], but including its supercategories separated by /.
lt: Kaip [cat], bet įterpiant tėvinių kategorijų skirtuką /.

en: As [cat-raw], but including its supercategories separated by /. WARNING - raw user input.
lt: Kaip [cat-raw], bet įterpiant tėvinių kategorijų skirtuką /. DĖMESIO - neapdorota narių įvestis

en: As [term], but including its supercategories separated by /.
lt: Kaip [term], bet įterpiant tėvinių kategorijų skirtuką /.

en: As [term-raw], but including its supercategories separated by /. WARNING - raw user input.
lt: Kaip [term-raw], bet įterpiant tėvinių kategorijų skirtuką /. DĖMESIO - neapdorota narių įvestis

en: URL alias for the term.
lt: URL pervadinimas terminui

en: URL alias for the parent book.
lt: URL pervadinimas tėviniai knygai.

en: user blogs
lt: narių tinklaraščiai

en: user trackers
lt: nario sekliai

en: Automatic alias
lt: Automatinis kelias

en: Update path alias
lt: Atnaujinti kelio pervadinimą

en: It appears that the <a href="@token_link">Token module</a> is not installed. Please ensure that you have it installed so that Pathauto can work properly. You may need to disable Pathauto and re-enable it to get Token enabled.
lt: Pasirodo, kad <a href="@token_link">Token modulis</a>  nediegtas. Prašome įdiegti, kad Pathauto veiktų tinkamai.

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
lt: Simboliai naudojami atskirti žodžius pavadinime. Tai pakeis visus tarpus į skirtuko simbolį. Tarpo ar + simbolio naudojimas gali sukelti nepageidaujama efektą.

en: Character case
lt: Simbolio registras

en: Leave case the same as source token values.
lt: Palikti tokį pat registrą kaip ir token reikšmės.

en: Change to lower case
lt: Pakeisti į mažasias raides

en: Maximum length of aliases to generate. 100 is recommended. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
lt: Maksimalus generuojamo kelio ilgis. Rekomenduojama  100. Daugiau informacijos <a href="@pathauto-help">Pathauto Modulio pagalboje</a>.

en: Maximum number of objects to alias in a bulk update
lt: Maksimalus objektų kiekis kai masiškai atnaujinami pervadinimai

en: Maximum number of objects of a given type which should be aliased during a bulk update. The default is 50 and the recommended number depends on the speed of your server. If bulk updates "time out" or result in a "white screen" then reduce the number.
lt: Maksimalus objektų kiekis kuris bus atnaujintas per masinį atnaujinimo procesą. Numatytas yra 50 ir rekomenduojamas kiekis priklauso nuo serverio galimybių. Jei masinis atnaujinimas  "time out" ar rezultatų langas  tampa "baltas ekranas" pabandykite sumažinti skaičių.

en: Do nothing. Leave the old alias intact.
lt: Nieko nedaryti. Palikti senus pervadinimus.

en: Create a new alias. Leave the existing alias functioning.
lt: Sukurti naujus pervadinimus. Esančius pervadinimus palikti veikiančius.

en: Create a new alias. Delete the old alias.
lt: Sukurti naujus pervadinimus. Senus pašalinti.

en: Create a new alias. Redirect from old alias.
lt: Sukurti naujus pervedimus. Seni pervadinimai nukreipiami.

en: When a pattern includes certain characters (such as those with accents) should Pathauto attempt to transliterate them into the ASCII-96 alphabet? Transliteration is determined by the i18n-ascii.txt file in the Pathauto directory. <strong>This option is disabled on your site because you do not have an i18n-ascii.txt file in the Pathauto directory.</strong>
lt: Kai modelis turi tam tikrų simbolių (tokių kurie turi kirtį ar varnelę) ar Pathauto turėtų pabandyti juos išversti į  ASCII-96 žodyną? Vertimas nustatomas  i18n-ascii.txt byloje Pathauto direktorijoje. <strong>Ši savybė jūsų svetainėje išjungta nes jūs neturite  i18n-ascii.txt bylos Pathauto direktorijoje.</strong>

en: When a pattern includes certain characters (such as those with accents) should Pathauto attempt to transliterate them into the ASCII-96 alphabet? Transliteration is determined by the i18n-ascii.txt file in the Pathauto directory.
lt: Kai modelis turi tam tikrų simbolių (tokių kurie turi kirtį ar varnelę) ar Pathauto turėtų pabandyti juos išversti į  ASCII-96 žodyną? Vertimas nustatomas  i18n-ascii.txt byloje Pathauto direktorijoje.

en: Transliterate prior to creating alias
lt: Versti prieš kuriant pervadimimą

en: Reduce strings to letters and numbers from ASCII-96
lt: Sumažinti sekas, iki raidžių ir numerių pagal  ASCII-96

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
lt: Filtruoja naujus pervadinimus tik iki raidžių ir numerių pagal ASCII-96

en: Words to strip out of the URL alias, separated by commas. Do not place punctuation in here and do not use WYSIWYG editors on this field.
lt: Žodžiai kurie pašalinami iš URL pervadinimo, atskirti kableliais. Nerašykite skyrybos ženklų ir nenaudokite WYSIWYG redaktoriaus šiam laukeliui.

en: Punctuation settings
lt: Skyrybos nuostatos

en: No action (do not replace)
lt: Be veiksmo (nekeičiamas)

en: Use -raw replacements for text to avoid problems with HTML entities.
lt: Naudokite -raw pakeisti  tekstui, kad išvengti problemų su HTML objektais.

en: Internal feed alias text (leave blank to disable)
lt: Vidinis tiekimo kelio tekstas (jei tuščias bus išjungta)

en: The text to use for aliases for RSS feeds. Examples are "feed" and "0/feed".
lt: Tekstas naudojamas rss tiekimo pervadinimuose. Pvz.: "feed" ir "0/feed".

en: You are using the token [%token] which is not valid within the scope of tokens where you are using it.
lt: Jūs naudojate token [%token] kuris negalioje taikymo srityje kur naudojami tokens.

en: You are using the token [%token] which has a -raw companion available [%raw_token]. For Pathauto patterns you should use the -raw version of tokens unless you really know what you are doing. See the <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for more details.
lt: Jūs naudojate token [%token] kuris turi -raw versija [%raw_token]. Pathauto šablonams turėtumėt naudoti -raw token versijas, nebent tikrai žinote ką darote. Daugiau informacijos rasite <a href="@pathauto-help">Pathauto modulio pagalbos</a> puslapyje.

en: NOTE: This field contains potentially incorrect patterns.
lt: Atminkite: Šis laukelis turi patencialiai neteisingą modelį.

en: You have configured the @name to be the separator and to be removed when encountered in strings. This can cause problems with your patterns and especially with the catpath and termpath patterns. You should probably set the action for @name to be "replace by separator"
lt: Jūs nustatėte @name kaip skirtuką kuris pašalinamas iš eilutės kai sutinkamas. Tai gali sukelti problemų su šablonais ypatingai su kategorijų ir terminų kelių šablonais. Jums reiktų nustatyti "pakeisti skirtuku" veiksmą.

en: Choose Aliases to Delete
lt: Pasirinkite pervadinimą pašalinimui

en: all aliases
lt: visi pervadinimai

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
lt: Pašalinti visus pervadinimus. Bus pašalinta %count pervadinimų.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
lt: Pašalinti visus pervadinimus iš @label. Bus pašalinta: %count.

en: <p><strong>Note:</strong> there is no confirmation. Be sure of your action before clicking the "Delete aliases now!" button.<br />You may want to make a backup of the database and/or the url_alias table prior to using this feature.</p>
lt: <p><strong>DĖMESIO:</strong> čia nėra patvirtinimo. Spauskite "Pašalinti visus pervadinimus!" tik tada kai esate tuo įsitikinęs.<br />Rekomenduojame pasidaryti atsarginę duomenų bazės kopija.</p>

en: Delete aliases now!
lt: Pašalinti visus pervadinimus!

en: All of your path aliases have been deleted.
lt: Visi pervadinimai buvo pašalinti.

en: All of your %type path aliases have been deleted.
lt: Visi %type pervadinimai buvo pašalinti.

en: Bulk generation of index aliases completed, one alias generated. | Bulk generation of index aliases completed, @count aliases generated.
lt[0]: Masinis pervadinimų indekso generavimas baigtas, sugeneruotas @count pervadinimas.
lt[1]: Masinis pervadinimų indekso generavimas baigtas, sugeneruoti @count pervadinimai.
lt[2]: Masinis pervadinimų indekso generavimas baigtas, sugeneruota @count[2] pervadinimų.

en: Problem token:  | Problem tokens:
lt[0]: Problemiškas token:
lt[1]: Problemiški token:
lt[2]: Problemiškų token:

en: notify of path changes
lt: įspėti apie kelio pasikeitimus

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: Default path pattern for @node_type (applies to all @node_type node types with blank patterns below)
lt: Numatytas kelio modelis @node_type (taikoma visiems @node_type mazgams jei modelis žemiau nenurodytas)

en: Pattern for all @node_type paths in @language
lt: Modelis visiems @node_type keliams @language

en: Pattern for all language neutral @node_type paths
lt: Modelis visoms kalboms @node_type keliams

en: Taxonomy term path settings
lt: Sistematikos terminų kelio nuostatos

en: Bulk generate aliases for terms that are not aliased
lt: Masinis pervadinimų generavimas visiems terminams kurie dar nebuvo pervadininti

en: Generate aliases for all existing terms which do not already have aliases.
lt: Generuojama pervadinimai egzistuojantiems terminams kurie dar neturi pervadinimo.

en: Automated alias settings
lt: Automatinio pervadinimo nuostatos

en: An alias will be generated for you. If you wish to create your own alias below, uncheck this option.
lt: Kelias bus sugeneruotas automatiškai. Jei norite sukurti kitokį atžymėkite pasirinkimą.
