Pathauto (6.x-2.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (185 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: content
pl: zawartość

en: Remove
pl: Usuń

en: Settings
pl: Ustawienia

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Update
pl: Aktualizuj

en: forums
pl: forum

en: Taxonomy terms
pl: Kategorie

en: Default path pattern (applies to all node types with blank patterns below)
pl: Domyślny wzorzec ścieżki (ma wpływ na wszystkie poniższe typy segmentów, dla których nie zdefiniowano wzorców)

en: Default path pattern (applies to all vocabularies with blank patterns below)
pl: Domyślny wzór adresu (wpływa na wszystkie słowniki poniżej z pustymi wzorami)

en: Pattern for all %vocab-name paths
pl: Wzór dla wszystkich adresów %vocab-name

en: Pattern for forums and forum containers
pl: Wzór dla adresów tablic i działów forum

en: Pattern for user account page paths
pl: Wzór dla adresu konta użytkownika

en: Pattern for blog page paths
pl: Wzór dla adresów stron bloga

en: Verbose
pl: Szczegółowość informowania

en: Display alias changes (except during bulk updates).
pl: Informuj o zmianach w aliasach adresów (poza przypadkami hurtowego uaktualniania).

en: Replace by separator
pl: Zamień na separator

en: Maximum alias length
pl: Maksymalna długość aliasu

en: Maximum component length
pl: Maksymalna długość składnika aliasu

en: Maximum text length of any component in the alias (e.g., [title]). 100 is recommended. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
pl: Maksymalna długość tekstu dla dowolnego składnika aliasu (np., [title]). 100 jest wartością zalecaną. Zapoznaj się z <a href="@pathauto-help">pomocą Pathauto</a> w celu uzyskania dalszych szczegółów.

en: Update action
pl: Uaktualnianie elementu

en: What should pathauto do when updating an existing content item which already has an alias?
pl: Co moduł pathauto powinien wykonać jeżeli aktualizowana zawartość posiada już alias?

en: Strings to Remove
pl: Łańcuchy znaków do usunięcia

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
pl: Dostarcza modułom mechanizm służący do automatycznego generowania aliasów dla treści, którymi zarządzają.

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Forums
pl: Fora

en: vocabularies and terms
pl: słowniki i terminy

en: users
pl: użytkownicy

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
pl: Automatycznie utworzony alias %original_alias pozostaje w konflikcie z istniejącym aliasem. Alias zmieniono na %alias.

en: Ignoring alias %dst due to existing path conflict.
pl: Zignorowanie aliasu %dst z powodu konfliktu z istniejącym adresem.

en: Ignoring alias %dst because it is the same as the internal path.
pl: Zignorowanie aliasu %dst ponieważ jest taki sam jak wewnętrzny adres.

en: It appears that you have installed Pathauto, which depends on token, but token is either not installed or not installed properly.
pl: Wygląda na to, że zainstalowano Pathauto, który wymaga modułu token jednak moduł token nie jest zainstalowany poprawnie lub nie ma go w ogóle.

en: Double quotes "
pl: Podwójny apostrof "

en: Single quotes (apostrophe) '
pl: Pojedynczy apostrof '

en: Back tick `
pl: Gravis `

en: Comma ,
pl: Przecinek ,

en: Period .
pl: Kropka .

en: Hyphen -
pl: Dywiz -

en: Underscore _
pl: Podkreślenie _

en: Colon :
pl: Dwukropek :

en: Semicolon ;
pl: Średnik ;

en: Pipe |
pl: Kreska pionowa |

en: Left curly bracket {
pl: Lewy nawias klamrowy {

en: Left square bracket [
pl: Lewy nawias kwadratowy [

en: Right curly bracket }
pl: Prawy nawias klamrowy }

en: Right square bracket ]
pl: Prawy nawias kwadratowy ]

en: Equal =
pl: Znak równości =

en: Asterisk *
pl: Gwiazdka *

en: Percent %
pl: Procent %

en: Caret ^
pl: Karetka ^

en: Dollar $
pl: Dolar $

en: At @
pl: Małpa @

en: Exclamation !
pl: Wykrzyknik !

en: Tilde ~
pl: Tylda ~

en: Left parenthesis (
pl: Lewy nawias (

en: right parenthesis )
pl: Prawy nawias )

en: Question mark ?
pl: Znak zapytania ?

en: Less than <
pl: Znak mniejszości <

en: Greater than >
pl: Znak większości >

en: Back slash \
pl: Ukośnik odwrotny \

en: Pattern for all @node_type paths
pl: Wzór dla wszystkich adresów @node_type

en: Delete aliases
pl: Skasuj aliasy

en: As [cat], but including its supercategories separated by /.
pl: Podobnie jak [cat], ale zawiera jej kategorie nadrzędne oddzielone za pomocą /.

en: As [term], but including its supercategories separated by /.
pl: Podobnie jak [term], ale zawiera jego kategorie nadrzędne oddzielone za pomocą /.

en: user blogs
pl: blogi użytkowników

en: user trackers
pl: historia użytkownika

en: An alias will be generated for you. If you wish to create your own alias below, untick this option.
pl: Zostanie wygenerowany alias. Odznacz tą opcję aby móc zdefiniować własny.

en:  To control the format of the generated aliases, see the <a href="@pathauto">Pathauto settings</a>.
pl:  W celu dostosowania formatów automatycznych aliasów należy zmienić <a href="@pathauto">ustawienia automatycznych aliasów</a>.

en: Automatic alias
pl: Automatyczny alias

en: Update path alias
pl: Uaktualnij alias adresu

en: It appears that the <a href="@token_link">Token module</a> is not installed. Please ensure that you have it installed so that Pathauto can work properly. You may need to disable Pathauto and re-enable it to get Token enabled.
pl: Wydaje się, że <a href="@token_link">moduł Token</a> nie jest zainstalowany. Proszę upewnij się, że został zainstalowany tak aby Pathauto miał szansę pracować. Możesz potrzebować ponownego wyłączenia i włączenia modułu Pathauto aby moduł Token mógł funkcjonować.

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
pl: Znak użyty do oddzielenia słów w tytule. Znak zastąpi każdą spację i znak interpunkcyjny. Użycie spacji lub znaku + może spowodować nieoczekiwane rezultaty.

en: Character case
pl: Wielkość liter

en: Leave case the same as source token values.
pl: Pozostaw wielkość liter tak jak w oryginale.

en: Change to lower case
pl: Zamień na małe litery.

en: Maximum length of aliases to generate. 100 is recommended. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
pl: Maksymalna długość generowanego aliasu. 100 jest wartością rekomendowaną. Zapoznaj się z <a href="@pathauto-help">pomocą Pathauto</a> w celu uzyskania dalszych szczegółów.

en: Maximum number of objects to alias in a bulk update
pl: Maksymalna liczba obiektów podczas masowego uaktualniania aliasów

en: Maximum number of objects of a given type which should be aliased during a bulk update. The default is 50 and the recommended number depends on the speed of your server. If bulk updates "time out" or result in a "white screen" then reduce the number.
pl: Maksymalna liczba obiektów danego typu, dla których będą tworzone aliasy podczas masowego uaktualniania. Domyślną wartością jest 50 a rekomendowana wartość zależy od wydajności twojego serwera. Zmniejsz tą wartość w przypadku, gdy hurtowe uaktualnianie przekroczy "limit czasu" lub poskutkuje "białym ekranem".

en: Do nothing. Leave the old alias intact.
pl: Nic nie robi. Pozostawia stary alias nietknięty.

en: Create a new alias. Leave the existing alias functioning.
pl: Tworzy nowy alias. Istniejący alias będzie nadal funkcjonował.

en: Create a new alias. Delete the old alias.
pl: Tworzy nowy alias. Kasuje stary alias.

en: Create a new alias. Redirect from old alias.
pl: Tworzy nowy alias. Przekierowuje stary alias.

en: When a pattern includes certain characters (such as those with accents) should Pathauto attempt to transliterate them into the ASCII-96 alphabet? Transliteration is determined by the i18n-ascii.txt file in the Pathauto directory.
pl: Jeśli wzorzec zawiera pewne znaki (na przykład te z ogonkami lub akcentami) to czy Pathauto powinien transliterować (zamieniać) je na znaki należące do alfabetu ASCII-96? Transliteracja określona jest przez plik i18n-ascii.txt w folderze Pathauto.

en: Transliterate prior to creating alias
pl: Transliteruj przed stworzeniem aliasu

en: Reduce strings to letters and numbers from ASCII-96
pl: Ogranicz znaki do liter i numerów obecnych w ASCII-96

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
pl: Przetwarza nowy alias, tak aby jego litery i cyfry należały wyłącznie do alfabetu ASCII-96.

en: Words to strip out of the URL alias, separated by commas. Do not place punctuation in here and do not use WYSIWYG editors on this field.
pl: Słowa, które należy wyciąć z aliasu URL, oddzielone przecinkami. W tym polu nie należy używać znaków interpunkcyjnych ani używać edytorów WYSIWYG.

en: Punctuation settings
pl: Ustawienia interpunkcji

en: No action (do not replace)
pl: Brak działania (nie zamieniaj)

en: Use -raw replacements for text to avoid problems with HTML entities.
pl: Użyj symboli z końcówką "-raw" w celu uniknięcia problemów z encjami HTML.

en: Internal feed alias text (leave blank to disable)
pl: Wewnętrzny alias dla kanału (pozostaw pusty aby wyłączyć)

en: The text to use for aliases for RSS feeds. Examples are "feed" and "0/feed".
pl: Tekst używany dla aliasów kanałów RSS. Na przykład "feed" lub "0/feed".

en: You are using the token [%token] which is not valid within the scope of tokens where you are using it.
pl: Używasz wzorca [%token], który nie jest poprawny w zakresie używanych wzorców.

en: You are using the token [%token] which has a -raw companion available [%raw_token]. For Pathauto patterns you should use the -raw version of tokens unless you really know what you are doing. See the <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for more details.
pl: Używasz wzorca [%token], który posiada również wersję -raw [%raw_token]. Wzorce Pathauto powinny korzystać z wersji -raw poza sytuacjami, kiedy naprawdę wiesz co zamierzasz zrobić. Zapoznaj się z <a href="@pathauto-help">pomocą Pathauto</a> w celu uzyskania dalszych szczegółów.

en: NOTE: This field contains potentially incorrect patterns.
pl: UWAGA: To pole zawiera potencjalnie nieprawidłowe wzory.

en: Choose Aliases to Delete
pl: Wybierz aliasy do usunięcia.

en: all aliases
pl: wszystkie aliasy

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
pl: Skasuj wszystkie aliasy. Liczba aliasów, które zostaną usunięte: %count.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
pl: Skasuj wszystkie aliasy dla @label. Liczba aliasów, które zostaną usunięte: %count

en: Delete aliases now!
pl: Skasuj aliasy!

en: All of your path aliases have been deleted.
pl: Wszystkie aliasy twoich adresów zostały skasowane.

en: All of your %type path aliases have been deleted.
pl: Wszystkie aliasy adresów %type zostały usunięte.

en: Bulk generation of index aliases completed, one alias generated. | Bulk generation of index aliases completed, @count aliases generated.
pl[0]: Masowe uaktualnianie aliasów indeksów zakończone; wygenerowano jeden alias.
pl[1]: Masowe uaktualnianie aliasów indeksów zakończone; wygenerowano @count aliasy.
pl[2]: Masowe uaktualnianie aliasów indeksów zakończone; wygenerowano @count aliasów.

en: Problem token:  | Problem tokens:
pl[0]: Nieprawidłowy wzór:
pl[1]: Nieprawidłowe wzory:
pl[2]: Nieprawidłowe wzory:

en: notify of path changes
pl: informuj o zmianach w ścieżce

en: Default path pattern for @node_type (applies to all @node_type node types with blank patterns below)
pl: Domyślny wzorzec ścieżki dla @node_type (ma zastosowanie do wszystkich poniższych segmentów typu @node_type, które nie mają zdefiniowanych wzorców)

en: Automated alias settings
pl: Ustawienia automatycznych aliasów

en: About
pl: O stronie

en: Patterns
pl: Wzory

en: No alias
pl: Brak aliasu

en: Punctuation
pl: Interpunkcja

en: An alias will be generated for you. If you wish to create your own alias below, uncheck this option.
pl: Alias zostanie wygenerowany automatycznie. Odznaczenie tej opcji umożliwia wpisanie własnego aliasu.

en: To control the format of the generated aliases, see the <a href="@pathauto">automated alias settings</a>.
pl: W celu dostosowania formatów automatycznych aliasów należy zmienić <a href="@pathauto">ustawienia automatycznych aliasów</a>.

en: User contact forms
pl: Formularze kontaktowe użytkowników

en: Maximum length of aliases to generate. 100 is the recommended length. @max is the maximum possible length. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
pl: Maksymalna długość generowanych aliasów. Zalecaną długością jest 100 znaków. @max to maksymalna możliwa długość. Więcej szczegółów znajduje się w <a href="@pathauto-help">pomocy Pathauto</a>

en: What should Pathauto do when updating an existing content item which already has an alias?
pl: Co powinien wykonać Pathauto podczas uaktualniania istniejącego elementu, który posiada już zdefiniowany alias?

en: When a pattern includes certain characters (such as those with accents) should Pathauto attempt to transliterate them into the ASCII-96 alphabet? Transliteration is handled by the Transliteration module.
pl: Jeśli wzorzec zawiera pewne znaki (na przykład te z ogonkami lub akcentami) to czy Pathauto powinien transliterować (zamieniać) je na znaki należące do alfabetu ASCII-96? Zamiana jest obsługiwana przez moduł Transliteration.

en: Reduce strings to letters and numbers
pl: Zredukuj do liter i cyfr.

en: Words to strip out of the URL alias, separated by commas. Do not use this to remove punctuation.
pl: Słowa do usunięcia z aliasów URL, oddzielone przecinkami. Nie należy używać tego do usuwania znaków interpunkcyjnych.

en: The text to use for aliases for RSS feeds. Examples are "0/feed" (used throughout Drupal core) and "feed" (used by some contributed Drupal modules, like Views).
pl: Ten tekst jest używany do utworzenia aliasów dla kanałów RSS. Przykładami są "0/feed" (używany wewnątrz jądra Drupala) oraz "feed" (używany przez pewne moduły Drupala, jak choćby moduł Views).

en: You have configured the @name to be the separator and to be removed when encountered in strings. This can cause problems with your patterns and especially with the catpath and termpath patterns. You should probably set the action for @name to be "replace by separator".
pl: Skonfigurowałeś aby @name było rozumiane jako separator i było usuwane z łańcucha znaków. Może to powodować problemy z twoim wzorcem a szczególnie z elementami catpath oraz termpath. Powinieneś prawdopodobnie ustalić dla @name akcję "Zamień na separator".

en: Choose aliases to delete
pl: Wybierz aliasy do usunięcia

en: All aliases
pl: Wszystkie aliasy

en: <strong>Note:</strong> there is no confirmation. Be sure of your action before clicking the "Delete aliases now!" button.<br />You may want to make a backup of the database and/or the url_alias table prior to using this feature.
pl: <strong>Uwaga:</strong> nie ma prośby o potwierdzenie. Upewnij sie przed kliknięciem guzika "Skasuj aliasy!", że wiesz co robisz.<br />Przed użyciem tej opcji możesz chcieć wykonać kopię zapasową bazy danych i/lub tablicy url_alias table.

en: Pathauto could not transliterate the path, as the Transliteration module has been disabled.
pl: Pathauto nie potrafił transliterować ścieżki, ponieważ moduł Transliteration został wyłączony

en: Ignoring alias %alias due to existing path conflict.
pl: Ignoruję alias %alias ze względu na konflikt ścieżek.

en: Ignoring alias %alias because it is the same as the internal path.
pl: Ignoruję alias %alias ze względu na to, że jest taki sam jak ścieżka wewnętrzna.

en: Created new alias %alias for %source, replacing %old_alias. %old_alias now redirects to %alias.
pl: Utworzono nowy alias %alias dla %source, zamieniając %old_alias. %old_alias przekierowuje teraz na %alias.

en: Created new alias %alias for %source, replacing %old_alias.
pl: Utworzono nowy alias %alias dla %source, zamieniając %old_alias.

en: Created new alias %alias for %source.
pl: Utworzono nowy alias %alias dla %source.

en: Maximum alias and component length
pl: Maksymalna długość aliasa i komponentu

en: The <strong>maximum alias length</strong> and <strong>maximum component length</strong> values default to 100 and have a limit of @max from Pathauto. This length is limited by the length of the "alias" column of the url_alias database table. The default database schema for this column is @max. If you set a length that is equal to that of the one set in the "alias" column it will cause problems in situations where the system needs to append additional words to the aliased URL. For example, URLs generated for feeds will have "/feed" added to the end. You should enter a value that is the length of the "alias" column minus the length of any strings that might get added to the end of the URL. The length of strings that might get added to the end of your URLs depends on which modules you have enabled and on your Pathauto settings. The recommended and default value is 100.
pl: <strong>Maksymalna długość aliasu</strong> oraz <strong>maksymalna długość składnika</strong> domyślnie mają wartość 100 oraz ograniczone są limitem @max znaków. Ta wartość jest uzależniona od rozmiaru kolumny "alias" w tabeli url_alias. Domyślny schemat w bazie danych  zakłada rozmiar kolumny równy @max. Jeśli wartość długości aliasu będzie równa rozmiarowi kolumny "alias" może to spowodować problemy podczas tworzenia aliasów z dodatkowymi składnikami, na przykład do kanałów RSS, gdzie do adresu dodawany jest składnik /feed. Powinna zostać użyta wartość będąca rozmiarem kolumny "alias" pomniejszona o ilość znaków jakie mogą być w ten sposób dodane do adresu. Długość dodatkowych części adresu zależy od ustawień Pathauto oraz uruchomionych modułów. Rekomendowana i zalecana wartość tej opcji to 100.

en: Administer pathauto
pl: Administracja pathauto

en: Allows a user to configure patterns for automated aliases and bulk delete URL-aliases.
pl: Umożliwia użytkownikom konfigurację wzorów automatycznego generowania aliasów i ich masowego usuwania.

en: Notify of Path Changes
pl: Informuj o zmianach ścieżek

en: Determines whether or not users are notified.
pl: Określa czy użytkownicy są informowani czy nie.

en: User blogs
pl: Blogi użytkowników

en: User trackers
pl: Śledzenie użytkowników

en: Maximum text length of any component in the alias (e.g., [title]). 100 is the recommended length. @max is the maximum possible length. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
pl: Maksymalna długość jednego składnika aliasu (n.p., [title]). 100 jest rekomendowaną długością. @max jest maksymalną możliwą długością. Na stronie <a href="@pathauto-help">pomocy modułu Pathauto</a> znajduje się więcej informacji.

en: Please make sure you are using the latest version of the Token module.
pl: Proszę upewnić się, że zainstalowana jest najnowsza wersja modułu Token.

en: The %name should contain at least one token to ensure unique URL aliases are created.
pl: Nazwa %name powinna zawierać przynajmniej jeden znacznik w celu zapewnienia unikalności tworzonych aliasów URL.

en: You are using the token [%token] which has a raw companion token [%raw_token]. For Pathauto patterns you should use the -raw version of tokens unless you really know what you are doing. See the <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for more details.
pl: Używasz wzorca [%token], który posiada odpowiednik niesformatowany [$raw_token]. Wzory Pathauto powinny używać wersji wzorców z końcówką -raw chyba, że używanie ich bez tej końcówki jest celowe. Więcej informacji znajduje się w <a href="@pathauto-help">pomocy Pathauto</a>

en: The field %name is not a valid number.
pl: Pole %name nie jest prawidłową liczbą.

en: The field %name cannot be greater than @max.
pl: Pole %name nie może być większe niż @max.

en: The field %name cannot be less than @min.
pl: Pole %name nie może być mniejsze niż @max.

en: The <em>Strings to remove</em> field must not contain HTML. Make sure to disable any WYSIWYG editors for this field.
pl: Pole <em>znaki do usunięcia</em> nie może zawierać HTML. Należy upewnić się, że edytory WYSIWYG dla tego pola są wyłączone.

en: Select the types of un-aliased paths for which to generate URL aliases
pl: Wybierz typy ścieżek nie posiadających aliasów URL, dla których należy wygenerować aliasy.

en: Bulk updating URL aliases
pl: Masowa aktualizacja aliasów URL

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args

en: Generated 1 URL alias. | Generated @count URL aliases.
pl[0]: Wygenerowano 1 alias URL.
pl[1]: Wygenerowano @count aliasy URL.
pl[2]: Wygenerowano @count aliasów URL.

en: Right parenthesis )
pl: Prawy nawias )

en: Slash /
pl: Ukośnik /

en: Backslash \
pl: Ukośnik odwrotny \

en: Node paths
pl: Ścieżki segmentów

en: language neutral
pl: Neutralny językowo

en: Pattern for all @language @node_type paths
pl: Wzory ścieżek dla wszystkich segmentów typu @node_type w języku @language

en: Updated alias for node @nid.
pl: Zaktualizowano alias segmentu @nid.

en: Taxonomy term paths
pl: Ścieżki terminów kategorii.

en: Updated alias for term @tid.
pl: Zaktualizowano ścieżki dla terminu @tid.

en: Forum paths
pl: Ścieżki forum

en: Updated alias for forum @tid.
pl: Zaktualizowano alias forum @tid.

en: User paths
pl: Ścieżki użytkowników

en: Updated alias for user @uid.
pl: Zaktualizowano alias użytkownika @uid.

en: Blog paths
pl: Ścieżki bloga.

en: Updated alias for blog user @uid.
pl: Zaktualizowano alias bloga użytkownika @uid.

en: As [cat-raw], but including its supercategories separated by /.
pl: Tak jak [cat-raw], ale wraz z kategoriami nadrzędnymi oddzielonymi przez /.

en: The URL alias of the taxonomy term.
pl: Alias URL terminu kategorii.

en: As [term-raw], but including its supercategories separated by /.
pl: Tak jak [term-raw], ale wraz z kategoriami nadrzędnymi oddzielonymi przez /.

en: The URL alias of the parent book of the node.
pl: Alias URL książki nadrzędnej dla segmentu.

en: Raw tokens
pl: Wzorce niesformatowane

en: In Pathauto it is appropriate to use the -raw form of tokens. Paths are sent through a filtering system which ensures that raw user content is filtered. Failure to use -raw tokens can cause problems with the Pathauto punctuation filtering system.
pl: W Pathauto należy używać wzorców z końcówkami -raw. Ścieżki filtrowane są przez system w celu przefiltrowania treści wpisanych przez użytkownika. Stosowanie znaczników bez końcówek -raw może powodować problemy z systemem filtrowania interpunkcji Pathauto.

en: To control the format of the generated aliases, see the <a href="@url-patterns">URL alias patterns</a>.
pl: W celu kontrolowania formatu generowanych aliasów należy zobaczyć <a href="@url-patterns">wzory aliasów URL</a>.

en: Update URL alias
pl: Aktualizuj ścieżkę URL

en: Updated URL alias for 1 node. | Updated URL aliases for @count nodes.
pl[0]: Zaktualizowano alias URL dla jednego segmentu.
pl[1]: Zaktualizowano aliasy URL @count segmentów.
pl[2]: Zaktualizowano aliasy URL @count segmentów.

en: Updated URL alias for 1 term. | Updated URL aliases for @count terms.
pl[0]: Zaktualizowano alias URL 1 terminu.
pl[1]: Zaktualizowano aliasy URL @count terminów.
pl[2]: Zaktualizowano aliasy URL @count terminów.

en: Updated URL alias for 1 user account. | Updated URL aliases for @count user accounts.
pl[0]: Zaktualizowano aliasy URL 1 konta użytkownika.
pl[1]: Zaktualizowano aliasy URL @count kont użytkowników.
pl[2]: Zaktualizowano aliasy URL @count kont użytkowników.

en: Bulk update
pl: Aktualizacja masowa

en: The URL alias of the category.
pl: Alias URL kategorii.

en: You have configured the @name to be the separator and to be removed when encountered in strings. This can cause problems with your patterns and especially with the term:path token. You should probably set the action for @name to be "replace by separator".
pl: @name został skonfigurowany jako separator i będzie usuwany z tekstów, w których występuje. Może to spowodować problemy ze wzorami użytkownika a szczególnie z terminem: znacznik ścieżki. Należy ustawić akcję dla @name, żeby było "zamieniane na separator".

en: Updated alias for fourm @tid.
pl: Zaktualizowano alias dla forum @tid.

en: When a pattern includes certain characters (such as those with accents) should Pathauto attempt to transliterate them into the ASCII-96 alphabet?
pl: Jeżeli wzór zawiera określone znaki (np. z akcentami) czy Pathauto powinno próbować transliterować je do alfabetu ASCII-96?

en: File exists
pl: Plik istnieje

en: Does not exist
pl: Nie istnieje

en: Transliteration is determined by the i18n-ascii.txt file in the following possible locations, in order of precedence: !locations
pl: Transliteracja określona jest przez plik i18n-ascii.txt w następujących możliwych lokalizacjach w kolejności występowania: !locations
