Pathauto (6.x-2.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (164 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Settings
hu: Beállítások

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Update
hu: Frissítés

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Taxonomy terms
hu: Taxonómia kifejezések

en: Default path pattern (applies to all node types with blank patterns below)
hu: Alapértelmezés szerinti útvonal minta (felhasználja minden olyan tartalomtípushoz, amelynek üres a mintája lejjebb)

en: Default path pattern (applies to all vocabularies with blank patterns below)
hu: Alapértelmezés szerinti útvonalminta (felhasználja minden olyan szótárhoz, amelynek üres a mintája lejjebb)

en: Pattern for all %vocab-name paths
hu: Minta minden %vocab-name útvonalnak

en: Pattern for forums and forum containers
hu: Minta fórumoknak és fórum csoportoknak

en: Pattern for user account page paths
hu: Minta a felhasználói fiók útvonalakhoz

en: Pattern for blog page paths
hu: Minta a blog oldal útvonalakhoz

en: Verbose
hu: Bőbeszédűen

en: Display alias changes (except during bulk updates).
hu: Álnévváltoztatások megjelenítése (kivéve a tömeges módosítást)

en: Replace by separator
hu: Helyettesítés az elválasztóval

en: Maximum alias length
hu: Az álnév legnagyobb hossza

en: Maximum component length
hu: Legnagyobb összetevő hossz

en: Maximum text length of any component in the alias (e.g., [title]). 100 is recommended. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
hu: Bármilyen összetevő legnagyobb szöveghosszúsága az álnévben (például [title]). Az ajánlott érték 100. További információk a <a href="@pathauto-help"><em>Pathauto</em> súgóban</a>.

en: Update action
hu: Frissítési művelet

en: What should pathauto do when updating an existing content item which already has an alias?
hu: Mit csináljon a <em>Pathauto</em> modul, ha frissítenek egy meglévő tartalmat, amely már rendelkezik álnévvel?

en: Strings to Remove
hu: Eltávolítandó karaktersorozatok

en: administer pathauto
hu: pathauto adminisztrációja

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
hu: Lehetőséget biztosít a moduloknak, hogy automatikus álneveket hozzanak létre az általuk kezelt tartalmakhoz.

en: Users
hu: Felhasználók

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Forums
hu: Fórum

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
hu: Az automatikusan létrehozott %original_alias álnév megegyezik egy már létezővel. Az új álnév: %alias.

en: It appears that you have installed Pathauto, which depends on token, but token is either not installed or not installed properly.
hu: A telepített <em>Pathauto</em> modul függ a <em>Token</em> modultól, de az nincs, vagy nem megfelelően van telepítve.

en: Double quotes "
hu: Idézőjel "

en: Single quotes (apostrophe) '
hu: Aposztróf '

en: Back tick `
hu: Vissza aposztróf `

en: Comma ,
hu: Vessző ,

en: Period .
hu: Pont .

en: Hyphen -
hu: Kötőjel -

en: Underscore _
hu: Aláhúzás _

en: Colon :
hu: Kettőspont :

en: Semicolon ;
hu: Pontosvessző ;

en: Pipe |
hu: Csővezeték jel |

en: Left curly bracket {
hu: Nyitó kapcsos zárójel {

en: Left square bracket [
hu: Nyitó szögletes zárójel [

en: Right curly bracket }
hu: Záró kapcsos zárójel }

en: Right square bracket ]
hu: Záró szögletes zárójel ]

en: Plus +
hu: Összeadás jel +

en: Equal =
hu: Egyenlőség jel =

en: Asterisk *
hu: Szorzás jel *

en: Ampersand &
hu: Kereskedelmi és jel &

en: Percent %
hu: Százalék jel %

en: Caret ^
hu: Kalap ^

en: Dollar $
hu: Dollár $

en: Hash #
hu: Kettőskereszt #

en: At @
hu: Kukac @

en: Exclamation !
hu: Felkiáltójel !

en: Tilde ~
hu: Hullámvonal ~

en: Left parenthesis (
hu: Nyitó zárójel (

en: Question mark ?
hu: Kérdőjel ?

en: Less than <
hu: Kisebb, mint jel <

en: Greater than >
hu: Nagyobb, mint jel >

en: Pattern for all @node_type paths
hu: Minta minden @node_type útvonalnak

en: <p>Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.</p>
                      <h2>Settings</h2>
                      <p>The <strong>Maximum Alias Length</strong> and <strong>Maximum component length</strong> values
                      default to 100 and have a limit of 128 from pathauto. This length is limited by the length of the dst
                      column of the url_alias database table. The default database schema for this column is 128. If you
                      set a length that is equal to that of the one set in the dst column it will cause problems in situations
                      where the system needs to append additional words to the aliased URL. For example... URLs generated
                      for feeds will have "/feed" added to the end. You should enter a value that is the length of the dst
                      column minus the length of any strings that might get added to the end of the URL. The length of
                      strings that might get added to the end of your URLs depends on which modules you have enabled and
                      on your Pathauto settings. The recommended and default value is 100.</p>
                      <p><strong>Raw Tokens</strong> In Pathauto it is appropriate to use the -raw form of tokens. Paths are
                      sent through a filtering system which ensures that raw user content is filtered. Failure to use -raw
                      tokens can cause problems with the Pathauto punctuation filtering system.</p>
hu: <p>Lehetőséget biztosít a moduloknak, hogy automatikus álneveket hozzanak létre az általuk kezelt tartalmakhoz.</p>
                      <h2>Beállítások</h2>
                      <p><strong>Az álnév legnagyobb hossza</strong> és a <strong>Legnagyobb összetevő hossz</strong> alapértelmezés szerinti
                      értéke 100 és ennek legnagyobb értéke 128 a <em>Pathauto</em> modulban. Ezt ez értéket behatárolja az url_alias tábla oszlopának
                      szélessége az adatbázisban, melynek alapértelmezés szerinti értéke 128. Ha a <em>Pathauto</em> beállítása megegyezik evvel
                      az azokban esetekben problémákat okozhat, amikor a rendszernek hozzá kell adni egyéb szavakat az álnevesített
                      webcímhez. Például a csatornákhoz létesített álnevek végére odafűzí, hogy „/feed”.
                      Tehát olyan értéket kell megadni, amelyhez a leghosszabb toldalékot hozzáadva is be fog férni a kapott webcím álnév az url_alias táblába.
                      A webcímekhez hozzáadható karaktersorozatok hossza függ a bekapcsolt moduloktól, és a <em>Pathauto</em> modul beállításaitól.
                      Az ajánlott érték 100.</p>
                      <p><strong>Nyers vezérjelek</strong> A <em>Pathauto</em> modulban helyes a -raw formátumú vezérjelek használata.
                      Az útvonalak keresztülmennek a szűrő rendszeren, mely gondoskodik a nyers felhasználói adatok szűréséről.
                      A nyers vezérjelek hibás használata problémákat okozhat a <em>Pathauto</em> modul írásjel szűrő rendszerében.</p>

en: Delete aliases
hu: Álnevek törlése

en: As [cat], but including its supercategories separated by /.
hu: Mint a [cat], de beleértve annak / jellel elválasztott szülőkategóriáit is.

en: As [term], but including its supercategories separated by /.
hu: Mint a [term], de beleértve annak / jellel elválasztott szülőkategóriáit is.

en: Automatic alias
hu: Automatikus álnév

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
hu: A címekben a szavak elválasztásához használt karakter. Ez fogja helyettesíteni az összes szóköz és írásjel karaktert. Szóköz, vagy pluszjel használata nem várt eredményeket okozhat.

en: Character case
hu: Betűérzékenység

en: Leave case the same as source token values.
hu: Hagyja úgy, mint a forrás vezérjel értékek.

en: Change to lower case
hu: Alakítsa kisbetűssé

en: Maximum length of aliases to generate. 100 is recommended. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
hu: A létrehozott álnevek legnagyobb hossza. Ajánlott értéke 100. További információk a <a href="@pathauto-help"><em>Pathauto</em> súgóban</a>.

en: Maximum number of objects to alias in a bulk update
hu: Egy tömeges módosítás közben érintett objektumok legnagyobb száma

en: Maximum number of objects of a given type which should be aliased during a bulk update. The default is 50 and the recommended number depends on the speed of your server. If bulk updates "time out" or result in a "white screen" then reduce the number.
hu: A tömeges álnév előállítás közben álnévvel ellátott, adott típusú objektumok legnagyobb száma. Alapértelmezése 50, az ajánlott érték függ a kiszolgáló sebességétől. Ha a tömeges álnév előállítás „idő túllépésre fut”, vagy üres, „fehér képernyő” az eredmény, akkor az értéket csökkenteni kell.

en: Do nothing. Leave the old alias intact.
hu: Nem csinál semmit, hagyja a régi álnevet érintetlenül.

en: Create a new alias. Leave the existing alias functioning.
hu: Új álnevet hoz létre, de meghagyja a létező álnevet is működni.

en: Create a new alias. Delete the old alias.
hu: Új álnevet hoz létre, a létező álnevet törli.

en: Create a new alias. Redirect from old alias.
hu: Új álnevet hoz létre, és átirányít a régi álnévről.

en: Transliterate prior to creating alias
hu: Latinbetűs átirat az álnév létrehozása előtt

en: Reduce strings to letters and numbers from ASCII-96
hu: A karaktersorozatok az ASCII-96 szerinti betűkre és számokra csökkentése

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
hu: Az új álnevek szűrése, hogy azok csak az ASCII-96 készletben megtalálható betűket és számokat tartalmazzanak.

en: Words to strip out of the URL alias, separated by commas. Do not place punctuation in here and do not use WYSIWYG editors on this field.
hu: Vesszővel elválasztva azok a szavak, amelyeket el kell távolítani a webcímálnévből. Nem szabad itt írásjeleket elhelyezni, és nem szabad <em>WYSIWYG</em> szerkesztőt használni ezen a mezőn.

en: Punctuation settings
hu: Írásjelek beállításai

en: No action (do not replace)
hu: Nincs művelet (nincs helyettesítés)

en: Use -raw replacements for text to avoid problems with HTML entities.
hu: A HTML entitásokkal való problémák elkerülésének érdekében -raw helyettesítők használata javasolt a szövegben.

en: Internal feed alias text (leave blank to disable)
hu: Belső csatornaálnév (a letiltáshoz üresen kell hagyni)

en: You have configured the @name to be the separator and to be removed when encountered in strings. This can cause problems with your patterns and especially with the catpath and termpath patterns. You should probably set the action for @name to be "replace by separator"
hu: A @name lett beállítva elválaszó jelnek, de ez el lesz távolítva, ha előfordul a karakterláncokban. Ez problémát fog okozni a mintákban, különösen a „catpath” és a „termpath” mintákban. @name esetében célszerű lenne átállítani a műveletet „Helyettesíti az elválasztóval”-ra.

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
hu: Minden álnév törlése. A törlésre kerülő álnevek száma: %count.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
hu: Minden @label álnév törlése. A törlésre kerülő álnevek száma: %count.

en: Delete aliases now!
hu: Álnevek törlése most!

en: All of your path aliases have been deleted.
hu: Minden útvonalálnév törlésre került.

en: All of your %type path aliases have been deleted.
hu: Minden %type útvonalálnév törlésre került.

en: Bulk generation of index aliases completed, one alias generated. | Bulk generation of index aliases completed, @count aliases generated.
hu[0]: Az indexálnevek tömeges létrehozása sikeresen befejeződött, egy álnév jött létre.
hu[1]: Az indexálnevek tömeges létrehozása sikeresen befejeződött, @count álnév jött létre.

en: notify of path changes
hu: értesítés útvonal változásról

en: Default path pattern for @node_type (applies to all @node_type node types with blank patterns below)
hu: Alapértelmezés szerinti útvonalminta @node_type számára (felhasználja minden olyan @node_type tartalomtípushoz, amelynek üres a mintája lejjebb)

en: Automated alias settings
hu: Automatikus álnév beállításai

en: About
hu: Névjegy

en: Patterns
hu: Minták

en: Alias: @alias
hu: Álnév: @alias

en: No alias
hu: Nincs álnév

en: Punctuation
hu: Írásjel

en: An alias will be generated for you. If you wish to create your own alias below, uncheck this option.
hu: Egy új álnév automatikusan létre fog jönni a tartalomhoz. Ha saját álnév szükséges, akkor ki kell kapcsolni ezt a lehetőséget.

en: To control the format of the generated aliases, see the <a href="@pathauto">automated alias settings</a>.
hu: A létrehozott álneveket vezérlő formátumok részletes beállítása az <a href="@pathauto">automatikus álnév beállításainál</a>.

en: User contact forms
hu: Felhasználói kapcsolatfelvételi űrlapok

en: Maximum length of aliases to generate. 100 is the recommended length. @max is the maximum possible length. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
hu: A létrehozott álnevek hosszának felső határa. Ajánlott értéke 100. @max a lehetséges legnagyobb érték. További információ a <a href="@pathauto-help"><em>Pathauto</em> súgójában</a> található.

en: What should Pathauto do when updating an existing content item which already has an alias?
hu: Mit csináljon a <em>Pathauto</em> modul, ha frissítenek egy meglévő tartalmat, amely már rendelkezik álnévvel?

en: When a pattern includes certain characters (such as those with accents) should Pathauto attempt to transliterate them into the ASCII-96 alphabet? Transliteration is handled by the Transliteration module.
hu: Amikor a minta tartalmaz bizonyos speciális karaktereket (úgymint ékezetek) a <em>Pathauto</em> modul megpróbálja helyettesíteni ezeket az ASCII-96 megfelelőjével? A helyettesítést a <em>Transliteration</em> modul kezeli.

en: Reduce strings to letters and numbers
hu: A karaktersorozatok betűkre és számokra csökkentése

en: Words to strip out of the URL alias, separated by commas. Do not use this to remove punctuation.
hu: Vesszővel elválasztva azon szavak, melyeket el kell távolítani a webcímálnévből. Nem ezt kell használni az írásjelek eltávolításához.

en: The text to use for aliases for RSS feeds. Examples are "0/feed" (used throughout Drupal core) and "feed" (used by some contributed Drupal modules, like Views).
hu: Az RSS csatornák álnevéhez használt szöveg. Példák: „0/feed” (így használja a Drupal alapmotor) és „feed” (így használja némely közösségi Drupal modul, mint a <em>Views</em>).

en: You have configured the @name to be the separator and to be removed when encountered in strings. This can cause problems with your patterns and especially with the catpath and termpath patterns. You should probably set the action for @name to be "replace by separator".
hu: A @name lett beállítva elválaszó jelnek, de ez el lesz távolítva, ha előfordul a karakterláncokban. Ez problémát fog okozni a mintákban, különösen a catpath és a termpath mintákban. @name esetében célszerű lenne átállítani a műveletet „Helyettesíti az elválasztóval”-ra.

en: Choose aliases to delete
hu: Törlendő álnevek kiválasztása

en: All aliases
hu: Minden álnév

en: <strong>Note:</strong> there is no confirmation. Be sure of your action before clicking the "Delete aliases now!" button.<br />You may want to make a backup of the database and/or the url_alias table prior to using this feature.
hu: <p><strong>Figyelem!</strong> Nincs megerősítés. Fokozott óvatosság szükséges az „Álnevek törlése most!” gomb használatához.<br />Célszerű az adatbázis és/vagy az url_alias tábla mentése a művelet használata előtt.

en: Pathauto could not transliterate the path, as the Transliteration module has been disabled.
hu: A <em>Pathauto</em> nem tudja átírni az útvonalat, ha a <em>Transliteration</em> modul le van tiltva.

en: Ignoring alias %alias due to existing path conflict.
hu: %alias álnév mellőzve lett, mivel egy létező útvonallal ütközik.

en: Ignoring alias %alias because it is the same as the internal path.
hu: %alias álnév mellőzve lett, mivel megegyezik egy belső útvonallal.

en: Created new alias %alias for %source, replacing %old_alias. %old_alias now redirects to %alias.
hu: %source számára új %alias álnév készült, kicserélve a régi %old_alias álnevet. %old_alias most ide írányít: %alias.

en: Created new alias %alias for %source, replacing %old_alias.
hu: %source számára új %alias álnév készült, kicserélve a régi %old_alias álnevet.

en: Created new alias %alias for %source.
hu: %source számára új %alias álnév készült.

en: Maximum alias and component length
hu: Az álnév és az összetevők legnagyobb hossza

en: The <strong>maximum alias length</strong> and <strong>maximum component length</strong> values default to 100 and have a limit of @max from Pathauto. This length is limited by the length of the "alias" column of the url_alias database table. The default database schema for this column is @max. If you set a length that is equal to that of the one set in the "alias" column it will cause problems in situations where the system needs to append additional words to the aliased URL. For example, URLs generated for feeds will have "/feed" added to the end. You should enter a value that is the length of the "alias" column minus the length of any strings that might get added to the end of the URL. The length of strings that might get added to the end of your URLs depends on which modules you have enabled and on your Pathauto settings. The recommended and default value is 100.
hu: <strong>Az álnév legnagyobb hossza</strong> és a <strong>Legnagyobb összetevő hossz</strong> alapértelmezés szerinti értéke 100 és ennek legnagyobb értéke @max a <em>Pathauto</em> modulban. Ezt ez értéket behatárolja az url_alias tábla „alias” oszlopának szélessége az adatbázisban, melynek alapértelmezés szerinti értéke @max. Ha a <em>Pathauto</em> beállítása megegyezik evvel az azokban esetekben problémákat okozhat, amikor a rendszernek hozzá kell adni egyéb szavakat az álnevesített webcímhez. Például a csatornákhoz létesített álnevek végére odafűzí, hogy „/feed”. Tehát olyan értéket kell megadni, amelyhez a leghosszabb toldalékot hozzáadva is be fog férni a kapott webcímálnév az url_alias táblájának „alias” oszlopába. A webcímekhez hozzáadható karaktersorozatok hossza függ a bekapcsolt moduloktól, és a <em>Pathauto</em> modul beállításaitól. Az ajánlott és alapértelmezés szerinti értéke 100.

en: User blogs
hu: Felhasználók blogjai

en: User trackers
hu: Felhasználó-követők

en: Maximum text length of any component in the alias (e.g., [title]). 100 is the recommended length. @max is the maximum possible length. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
hu: Bármilyen összetevő legnagyobb szöveghosszúsága az álnévben (például [title]). Az ajánlott érték 100. @max a lehetséges legnagyobb érték. További információk a <a href="@pathauto-help"><em>Pathauto</em> súgóban</a>.

en: Please make sure you are using the latest version of the Token module.
hu: Meg kell győződni arról, hogy a <em>Token</em> modul legfrissebb változata van használatban.

en: The %name should contain at least one token to ensure unique URL aliases are created.
hu: %name legalább egy vezérjelet tartalmazzon, hogy a létrehozott webcímálnevek egyedisége biztosítva legyen.

en: You are using the token [%token] which has a raw companion token [%raw_token]. For Pathauto patterns you should use the -raw version of tokens unless you really know what you are doing. See the <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for more details.
hu: Olyan vezérjel van megadva  [%token], melynek elérhető a -raw párja is [%raw_token]. A <em>Pathauto</em> mintáiból a -raw verziókat célszerű használni, kivéve, ha pontosan ismertek a következmények. További információk a <a href="@pathauto-help"><em>Pathauto</em> súgóban</a>.

en: The field %name is not a valid number.
hu: %name mező érvénytelen számot tartalmaz.

en: The field %name cannot be greater than @max.
hu: %name mezőben nem lehet nagyobb érték, mint @max.

en: The field %name cannot be less than @min.
hu: %name mezőben nem lehet kisebb érték, mint @min.

en: The <em>Strings to remove</em> field must not contain HTML. Make sure to disable any WYSIWYG editors for this field.
hu: Az <em>Eltávolítandó karaktersorozatok</em> mező nem tartalmazhat HTML kódot. Minden WYSIWYG szerkesztőt le kell tiltani arról a mezőről.

en: Select the types of un-aliased paths for which to generate URL aliases
hu: Meg kell adni azokat a nem álnevesített típusokat, melyekhez webcímálneveket kell létrehozni

en: Bulk updating URL aliases
hu: Webcímálnevek tömeges frissítése

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hu: @operation feldolgozása közben hiba történt az argumentumokkal: @args

en: Generated 1 URL alias. | Generated @count URL aliases.
hu[0]: 1 webcímálnév létre lett hozva.
hu[1]: @count webcímálnév létre lett hozva.

en: Right parenthesis )
hu: Záró zárójel )

en: Slash /
hu: Perjel /

en: Backslash \
hu: Visszaperjel /

en: Node paths
hu: Tartalom útvonalak

en: language neutral
hu: nyelvfüggetlen

en: Pattern for all @language @node_type paths
hu: Minta minden @language nyelvű @node_type útvonalnak

en: Updated alias for node @nid.
hu: @nid tartalom álneve frissítve lett.

en: Taxonomy term paths
hu: Taxonómia kifejezés útvonalak

en: Updated alias for term @tid.
hu: @tid kifejezés álneve frissítve lett.

en: Forum paths
hu: Fórum útvonalak

en: Updated alias for forum @tid.
hu: @tid fórum álneve drissítve lett.

en: User paths
hu: Felhasználói útvonalak

en: Updated alias for user @uid.
hu: @uid felhasználó álneve frissítve lett.

en: Blog paths
hu: Blog útvonalak

en: Updated alias for blog user @uid.
hu: @uid felhasználó blogjának álneve frissítve lett.

en: As [cat-raw], but including its supercategories separated by /.
hu: Mint a [cat-raw], de beleértve annak / jellel elválasztott szülőkategóriáit is.

en: The URL alias of the taxonomy term.
hu: A taxonómia kifejezés webcímálneve.

en: As [term-raw], but including its supercategories separated by /.
hu: Mint a [term-raw], de beleértve annak / jellel elválasztott szülőkategóriáit is.

en: The URL alias of the parent book of the node.
hu: A tartalom szülő könyvének webcímálneve.

en: Raw tokens
hu: Nyers vezérjelek

en: In Pathauto it is appropriate to use the -raw form of tokens. Paths are sent through a filtering system which ensures that raw user content is filtered. Failure to use -raw tokens can cause problems with the Pathauto punctuation filtering system.
hu: A <em>Pathauto</em> modulban helyes a -raw formátumú vezérjelek használata. Az útvonalak keresztülmennek a szűrő rendszeren, mely gondoskodik a nyers felhasználói adatok szűréséről. A nyers vezérjelek hibás használata problémákat okozhat a <em>Pathauto</em> modul írásjel szűrő rendszerében.

en: To control the format of the generated aliases, see the <a href="@url-patterns">URL alias patterns</a>.
hu: A létrehozott álneveket vezérlő formátumokat lásd a <a href="@url-patterns">webcímálnév mintáknál</a>.

en: Update URL alias
hu: Webcímálnév frissítése

en: Updated URL alias for 1 node. | Updated URL aliases for @count nodes.
hu[0]: 1 tartalom számára a webcímálnév frissítve lett.
hu[1]: @count tartalom számára a webcímálnév frissítve lett.

en: Updated URL alias for 1 term. | Updated URL aliases for @count terms.
hu[0]: 1 kifejezés webcímálneve frissítve lett.
hu[1]: @count kifejezés webcímálneve frissítve lett.

en: Updated URL alias for 1 user account. | Updated URL aliases for @count user accounts.
hu[0]: 1 felhasználói fiók számára a webcímálnév frissítve lett.
hu[1]: @count felhasználói fiók számára a webcímálnév frissítve lett.

en: Bulk update
hu: Tömeges frissítés

en: When a pattern includes certain characters (such as those with accents) should Pathauto attempt to transliterate them into the ASCII-96 alphabet?
hu: Ha a minta bizonyos karaktereket tartalmaz (úgymint ékezetek) a <em>Pathauto</em> megpróbálja helyettesíteni ezeket az ASCII-96 megfelelőjével?

en: File exists
hu: Fájl létezik

en: Does not exist
hu: Nem létezik

en: Transliteration is determined by the i18n-ascii.txt file in the following possible locations, in order of precedence: !locations
hu: Az átírást az i18n-ascii.txt fájl határozza meg. A fájl a következő helyeken lehet, elsőbbségi sorrendben:
