Album Photos (6.x-2.6) - en to uk translation catalogue (202 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Slideshow
uk: Слайд-шоу

en: Images
uk: Зображення

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Size
uk: Розмір

en: Weight
uk: Вага

en: Link
uk: Посилання

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Back
uk: Назад

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Album
uk: Альбом

en: View
uk: Перегляд

en: Format
uk: Формат

en: Display Settings
uk: Налаштування відображення

en: Statistics
uk: Статистика

en: Upload
uk: Викласти

en: Display thumbnails
uk: Показувати мініатюрри

en: print
uk: друк

en: next
uk: наступний

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Basic settings
uk: Основні налаштування

en: Do not display
uk: Не показувати

en: Original
uk: Оригінал

en: Queue is empty
uk: Черга завантаження порожня

en: create
uk: створення

en: Insert image
uk: Вставити зображення

en: Immediately
uk: Негайно

en: Reference
uk: Посилання

en: Global Settings
uk: Глобальні параметри

en: Filepath
uk: Шлях до файлу

en: images
uk: зображення

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Date - newest first
uk: За датою - спочатку нові

en: Date - oldest first
uk: За датою - спочатку старі

en: Thumbnails
uk: Мініатюри

en: <a href="@login">Login</a> to post comments
uk: Щоб додати коментар, <a href="@login">увійдіть</a>

en: Published in
uk: Опубліковане

en: By: !name
uk: По: !name

en: Image title
uk: Заголовок зображення

en: Image upload
uk: Завантаження зображень

en: Cancel All Uploads
uk: Скасувати всі завантаження

en: Pending...
uk: Очікування своєї черги...

en: Uploading...
uk: Завантажується....

en: By weight
uk: По вазі

en: The selected file %name could not be uploaded.
uk: Вибраний файл %name не вдалося вивантажити.

en: Page Settings
uk: Настроювання сторінки

en: « Back
uk: « Повернутися

en: Send confirmation
uk: Відправити підтвердження

en: Album name
uk: Ім'я альбому

en: Album description
uk: Опис альбому

en: A total of %num images
uk: Всього %num зображень

en: Click here to start upload
uk: Клацніть для початку почати передачі

en: Number of upload
uk: Кількість завантажень

en: Number of albums
uk: Кількість альбомів

en: The number of albums a user allowed to create. Administrater is not limited.
uk: Кількість альбомів, які може створити користувач. Адміністратори не мають обмежень.

en: The path where the files should be saved, may save by user id or user name or time, e.g.: photos/%uid or photos/%username or image/%Y/%m/%d. Available variables: %uid, %username, %Y, %m, %d.
uk: Шлях, де будуть збережені файли. Можна зберегти з користувацьким id або іменем користувача або часом, наприклад: photos/%uid або photos/%username або image/%Y/%m/%d. Доступні змінні: %uid, %username, %Y, %m, %d.

en: privacy settings
uk: налаштування приватності

en: This option is enabled, users will be able to album set to confidentiality
uk: Включивши цю опцію, користувачі зможуть налаштовувати конфіденційність альбомів

en: Will be allowed to upload images compressed into a zip, extract the necessary support to open php
uk: Буде дозволено завантажувати зображення, запаковані в zip-архів. Для розпакування необхідне підтримка PHP.

en: Comment setting
uk: Налаштування коментарів

en: Images vote
uk: Голосувати за зображення

en: For the image to increase the voting feature, you must first install the votingapi.module.
uk: Щоб було можливо голосувати за зображення, потрібно спочатку встановити модуль votingapi.

en: Increment a counter each time image is viewed.
uk: Збільшувати значення лічильника переглядів під час кожного перегляду зображення.

en: Thumbnail-size bulk update
uk: Масове відновлення розміру ескізу

en: Normally, you do not need to update it.
uk: Зазвичай, це не потрібно оновлювати.

en: No image
uk: Зображення відсутнє

en: Cover successfully set.
uk: Покриття успішне встановлене.

en: Upload to album
uk: Завантажити в альбом

en: Select All
uk: Вибрати все

en: Move to the album
uk: Перемістити в альбом

en: Create album
uk: Створити альбом

en: There are !a images in total
uk: Усього !a зображень

en: Login to vote
uk: Увійдіть, щоб голосувати

en: I like this image
uk: Мені подобається це зображення

en: I do not like this image
uk: Мені не подобається зображення

en: !con comments
uk: !con коментарів

en: !con comment
uk: !con коментар

en: Post new comment
uk: Додати новий коментар

en: Allow the type:
uk: Дозволений тип файлів:

en: View image
uk: Дивитись зображення

en: Latest images
uk: Останні зображення

en: Random images
uk: Випадкові зображення

en: All albums
uk: Усі альбоми

en: allowed to vote
uk: дозволено голосувати

en: view vote list
uk: дивитися список голосування

en: Batch update
uk: Пакетне оновлення

en: Latest albums
uk: Останні альбоми

en: Import ZIP
uk: Імпорт ZIP

en: My albums
uk: Мої альбоми

en: Click here to switch to the classic upload form
uk: Клацніть, щоб перемкнути на класичну форму для передавання

en: Model form
uk: Модель форми

en: Model flash
uk: Модель flash

en: album photos
uk: альбом фотографій

en: photos swfu
uk: фотографії swfu

en: Please copy the above code.
uk: Будь ласка, скопіюйте вищезгаданий код.

en: uploaded success.
uk: передавання завершено.

en:  files queued
uk:  файлів у черзі

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
uk: Неможливо зберегти файл %file оскільки його розмір перевищує значення %maxsize, максимально допустиме для відвантаження.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
uk: Неможливо зберегти файл %file оскільки його не було відвантажено на сайт.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
uk: Неможливо зберегти файл %file. Сталася невідома помилка.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
uk: Розмір файла %filesize перевищує максимально дозволений розмір %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
uk: Файл розміром %filesize перевищує квоту %quota місця на диску.

en: albums
uk: альбомів

en: slide
uk: слайд

en: My !str
uk: Мій !str

en: Slide size is not correct.
uk: Розмір слайда некоректний.

en: A total of !count images
uk: Усього !count картинок

en: Open a new window
uk: Відкрити нове вікно

en: Copy image to share code
uk: Копіювати зображення, щоб спільно використовувати код

en: View image Exif information
uk: Перегляд Exif інформації фотографії

en: !name in !time to create
uk: !name в !time створив

en: View more
uk: Дивитися більше

en: By: @name
uk: Відповідно до @name

en: Album is empty
uk: Альбом порожній

en: View voting users
uk: Переглянути голосування користувачів

en: By time
uk: За часом

en: By comments
uk: По коментарях

en: By visits
uk: По відвідуваності

en: By filesize
uk: По розміру файлу

en: Weight - smallest first
uk: Вага - найменший спочатку

en: Weight - largest first
uk: Вага - найбільший спочатку

en: Comments - most first
uk: Коментарі - перший

en: Comments - least first
uk: Коментарі - останній

en: Filesize - smallest first
uk: Розмір файлу - найменший спочатку

en: Filesize - largest first
uk: Розмір файлу - найбільший спочатку

en: Visits - most first
uk: Відвідування - перші

en: Visits - least first
uk: Відвідування - останні

en: Insert image and album
uk: Вставте зображення й альбом

en: Insert an image: [photo=image]id=55[/photo], Insert multiple images: [photo=image]id=55,56,57,58[/photo], Insert album: [photo=album]id=10[/photo].
uk: Вставте зображення: [photo=image] id=55 [/photo], Вставка декількох зображень: [photo=image] id=55,56,57,58 [/photo], альбом Вставки: [photo=album] id=10 [/photo].

en: Insert an image: [photo=image]id=55[/photo].
uk: Вставте зображення: [photo=image] id=55 [/photo].

en: Insert album
uk: Вставити альбом

en: view original
uk: перегляд оригіналу

en: Images Management
uk: Керування Зображеннями

en: My slide
uk: Мої слайди

en: Display the number of form
uk: Відображуване число форм

en: How to display original image and all sizes?
uk: Як відображати оригінальне зображення й усі розміри?

en: return
uk: повертати

en: Thumbnails settings
uk: Настроювання ескізів

en: What time to create thumbnails
uk: У який момент створювати ескізи

en: Albums basic display settings
uk: Основні налаштування відображення альбомів

en: Page (e.g: node/[nid]) display settings
uk: Настроювання відображення сторінки (наприклад: node/[nid])

en: Teaser Settings
uk: Настроювання анонса

en: Teaser display settings
uk: Показати настроювання анонса

en: How many images show in each page?
uk: Скільки показувати картинок на сторінці?

en: Image display order
uk: Як відображати картинки?

en: Image display size(by list)
uk: Розмір відображуваної фотографії (у списку)

en: Image display size(by page)
uk: Розмір показуваного зображення (сторінкою)

en: Slide width and height
uk: Ширина й висота слайда

en: Display setting
uk: Настроювання відображення

en: Display cover
uk: Показувати обкладинку

en: Slide show
uk: Показ слайдів

en: Display quantity
uk: Показувана кількість

en: Image display size
uk: Розмір показуваного зображення

en: Slide show image size
uk: Розмір картинки в слайдшоу

en: When in the implementation of cron(affect the count update)
uk: Коли в виконується cron (зачіпається оновлення підрахунку)

en: Do not cache
uk: Не кешувати

en: Album privacy settings must be enabled: !url
uk: Параметри приватности альбому повинні бути встановлені: !url

en: Image description
uk: Опис зображення

en: !cou visits
uk: !cou відвідувань

en: All sizes
uk: Усі розміри

en: Album title
uk: Назва альбому

en: Image count
uk: Підрахунок картинок

en: Create time
uk: Час створення

en: Please create a album.
uk: Будь ласка створіть альбом.

en: Or select an album:
uk: Або виберіть альбом:

en: Filesize: !size KB
uk: Розмір фотографії: !size KB

en: Visits: !count
uk: Відвідувань: !count

en: Comments: !count
uk: Коментарів: !count

en: Delete failure
uk: Видалення не вийшло

en: Album settings
uk: Настроювання альбому

en: Slide Music
uk: Музика слайда

en: @name's images
uk: @name's фотографії

en: Vote success.
uk: Голосування успішне.

en: Vote failure.
uk: Не вийшло голосувати

en: Image does not exist
uk: Зображення не існує

en: Albums
uk: Альбоми

en: @name has not yet create an album
uk: @name ще не має створених альбомів

en: All the shared images
uk: Усі загальні зображення

en: Operation failed.
uk: Збій операції.

en: Being updated...
uk: Оновлене...

en: Wrong file type
uk: Неправильний тип файлу

en: Upload error.
uk: Помилка завантаження

en: Album or user is not correct
uk: Альбом або користувач не правильні

en: !count file uploaded
uk: !count файл завантажений

en: !count files uploaded
uk: !count файлів завантажене

en: !cou images
uk: !cou картинок

en: Sort by:
uk: Впорядкувати за:

en: My latest images
uk: Мої останні зображення

en: My latest albums
uk: Мої останні альбоми

en: View as slideshow
uk: Дивитися як слайдшоу

en: previou
uk: назад

en: This photo also belongs to:
uk: Ця фотографія також належить:

en: Made selected images sharing code:
uk: Одержати для обраних зображень загальний код у форматі:

en: Can be used at other sites
uk: Може використовуватися на інших сайтах

en: Please copy the code:
uk: Будь ласка копіюйте код:

en: Please select Image Size:
uk: Будь ласка виберіть розмір зображення:

en: Sizes:
uk: Розміри:
