Printer, email and PDF versions (6.x-1.15) - en to cs translation catalogue (207 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
cs: Zobrazit na každé stránce, kromě vypsaných.

en: Show on only the listed pages.
cs: Zobrazit jen na vypsaných stránkách.

en: Reset to defaults
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: Content
cs: Obsah

en: Subject
cs: Předmět

en: Send email
cs: Odeslat e-mail

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Links
cs: Odkazy

en: Message
cs: Zpráva

en: Link
cs: Odkaz

en: Settings
cs: Nastavení

en: Font Size
cs: Velikost písma

en: Display a PDF version of this page.
cs: Zobrazit PDF verzi této stránky.

en: Options
cs: Možnosti

en: Node
cs: Uzly

en: Printer-friendly version
cs: Verze pro tisk

en: Recipients
cs: Příjemci

en: Hourly threshold
cs: Hodinový limit

en: Your name
cs: Vaše jméno

en: Source URL
cs: URL zdroje

en: email
cs: e-mail

en: Logo URL
cs: URL loga

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Robots META tags
cs: META tagy pro roboty

en: Add noindex
cs: Přidat noindex

en: Add nofollow
cs: Přidat nofollow

en: Add noarchive
cs: Přidat noarchive

en: Message Subject
cs: Předmět zprávy

en: Send to
cs: Poslat komu

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
cs: Zobrazit, pokud PHP kód vrátí <code>TRUE</code> (PHP-mode, jen pro experty).

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak * je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.

en: Printer-friendly
cs: Verze pro tisk

en: Display a printer-friendly version of this page.
cs: Zobrazit tiskovou verzi stránky.

en: Printer-friendly page link
cs: Odkaz na verzi pro tisk

en: Printer-friendly URLs list
cs: Seznam odkazů pro tisk

en: Open the printer-friendly version in a new window
cs: Otevřít tiskovou verzi stránky v novém okně.

en: Setting this option will make the printer-friendly version open in a new window/tab.
cs: Povolením této možnosti se tisková verze stránky otevře v novém okně/panelu.

en: Send to printer
cs: Odeslat do tiskárny

en: Automatically calls the browser's print function when the printer-friendly version is displayed.
cs: Automaticky zavolá tiskovou funkci prohlížeče, jakmile je zobrazena tisková veze stránky.

en: Display source URL
cs: Zobrazit URL zdroje dat

en: When this option is selected, the URL for the original page will be displayed at the bottom of the printer-friendly version.
cs: V případě, že je tato volba vybrána, URL původní stránky bude zobrazena ve spodní části tiskové verze stránky.

en: Add current time/date to the source URL
cs: Přidat aktuální čas/datum ke zdrojové URL

en: Display the current date and time in the Source URL line.
cs: Zobrazit současné datum a čas v řádku se zdrojovou URL.

en: Force use of node ID in source URL
cs: Vynutit použití ID uzlu ve zdrojové URL

en: Drupal will attempt to use the page's defined alias in case there is one. To force the use of the fixed URL, activate this option.
cs: Drupal se pokusí použít předdefinovaný alias stránky. V případě, že chcete vynutit použití systémové URL, aktivujte tuto volbu.

en: Instruct robots to not index printer-friendly pages. Recommended for good search engine karma.
cs: Instruujte roboty vyhledávačů, aby neidexovaly tiskové verze stránek. Doporučené pokud chcete dosáhnout dobrého bodového ohodnocení ve vyhledávačích.

en: Instruct robots to not follow outgoing links on printer-friendly pages.
cs: Instruujte roboty vyhledávačů, aby nenásledovali odkazy na stránce s tiskovou verzí stránky.

en: Non-standard tag to instruct search engines to not show a "Cached" link for your printer-friendly pages. Recognized by Googlebot.
cs: Ne-standardní tag, který instruuje vyhledávače neukazovat "Cached" odkaz pro tiskové verze stránek na vašem webu. Rozeznáváno Googlebotem.

en: access print
cs: přistupovat k funkcím print

en: administer print
cs: spravovat modul print

en: Link style
cs: Styl odkazu

en: Font Family
cs: Řez písma

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
cs: Pokud je zvolen mód PHP, zadejte PHP kód mezi %php. Poznámka: spuštění nevhodného PHP kódu může znefunkčnit Váš web.

en: From name
cs: Jméno odesílatele

en: Print
cs: Tisk

en: Your message
cs: Vaše zpráva

en: Text only
cs: Pouze text

en: Common Settings
cs: Obvyklé nastavení

en: If set, a list of the destination URLs for the page links will be displayed at the bottom of the page.
cs: Pokud je zadáno seznam cílových URL s odkazy na stránky bude umístěn ve spodní části stránky.

en: Include comments in printer-friendly version
cs: Zahrnout komentáře do tiskové verze stránky

en: When this option is active, user comments are also included in the printer-friendly version. Requires the comment module.
cs: V případě, že je tato volba aktivní, jsou uživatelské komentáře také zahrnuty do tiskové verze stránky. Vyžaduje modul Comment.

en: New window method
cs: Metoda otevření nového okna

en: Use HTML target (does not validate as XHTML Strict)
cs: Použít HTML target (není validní v případě XHTML Strict)

en: Use Javascript (requires browser support)
cs: Použít Javascript (vyžaduje zapnutý Javascript v prohlížeči)

en: Choose the method used to open pages in a new window/tab.
cs: Vyberte způsob jakým se mají otevíray stránky do nového okna či panelu.

en: Logo options
cs: Možnosti loga

en: Logo type
cs: Typ loga

en: None (Disabled)
cs: Žádný (Vypnuto)

en: Current theme's logo
cs: Logo ze současného tématu

en: User-specified
cs: Uživatelsky zadané

en: Select the type of logo to display on the printer-friendly version. In case of a user-specified location, insert the path or URL below.
cs: Zadejte typ loga, který se zobrazí na tiskové verzi stránky. V případě uživatesky zadaného umístění zadejte cestu nebo URL níže.

en: Upload logo
cs: Nahrát logo

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
cs: Pokud nemáte přímý přístup k serveru, použijte toto pole k nahrání loga na server.

en: Footer options
cs: Možnosti patičky

en: Footer type
cs: Typ patičky

en: Site's footer
cs: Patička webu

en: Select the type of footer to display on the printer-friendly version. In case of a user-specified footer, insert it below.
cs: Vyberte typ patičky, který se použije pro zobrazení verze stránky pro tisk. V případě zadání uživatelsky specifikované patičky ji můžete vyplnit níže.

en: Web page options
cs: Možnosti webu

en: Links area
cs: Oblast odkazů

en: Content corner
cs: Roh obsahu

en: Choose the location of the link(s) to the printer-friendly page. The Links area is usually below the node content, whereas the Content corner is placed in the upper-right corner of the node content. Unselect all options to disable the link. Even if the link is disabled, you can still view the print version of a node by going to !path/nid where nid is the numeric id of the node.
cs: Vyberte umístění odkazu či odkazů na tiskovou verzi stránky. <em>Oblast s odkazy</em> je obvykle umístěna pod obsahem uzlu, zatímco <em>roh obsahu</em> je umístěn v horním pravém rohu obsahu uzlu. Pokuch chcete odkaz vypnout, odeberte všechny možnosti. Dokonce i když je odkaz vypnutý, můžete si zobrazit verzi pro tisk tak, že půjdete na URL !path/nid, kde nid je číselný identifikátor uzlu.

en: Advanced link options
cs: Pokročilé volby odkazu

en: Icon only
cs: Pouze ikony

en: Icon and Text
cs: Ikony a text

en: Select the visual style of the link.
cs: Vyberte vizuální styl odkazu.

en: Link visibility
cs: Viditelnost odkazu

en: Link class
cs: Třída odkazu

en: This can be used by themers to change the link style or by jQuery modules to open in a new window (e.g. greybox or thickbox). Multiple classes can be specified, separated by spaces.
cs: Tato volba může být použita kodéry šablon pro změnu stylu odkazů nebo v jQuery modulech pro otevření v novém okně (např. greybox či thickbox). Může být zadáno i několik tříd oddělených čárkami.

en: Show link in system (non-content) pages
cs: Ukázat odkaz i na systémových (neobsahových) stránkách

en: Setting this option will add a printer-friendly version page link on pages created by Drupal or the enabled modules.
cs: Nastavením této možnosti přidáte odkaz na tiskovou verzi stránek na stránky vytvořené Drupalem nebo zapnutými moduly.

en: Published on %site_name
cs: Publikováno z %site_name

en: retrieved on %date
cs: přijato %date

en: Adds a printer-friendly version link to content and administrative pages.
cs: Přidá odkazy na tiskovou verzi stránky ke stránkám obsahu a ke stránkám administrátorské sekce.

en: Web page
cs: Webová stránka

en: Printer-friendly Page settings are available under !link
cs: Nastavení tiskové verze stránek jsou dostupné na !link

en: Landscape
cs: Na šířku

en: Portrait
cs: Na výšku

en: Message Content
cs: Obsah zprávy

en: Post new comment
cs: Poslat nový komentář

en: No link
cs: Žádný odkaz

en: Note that you can enable/disable the URL list for each content type individually from the !url.
cs: Všimněte si, že můžete povolit/zakázat seznam URL pro každý typ obsahu zvlášť na !url.

en: Content Types page
cs: Stránka s typy obsahu

en: Use URL alias instead of node ID
cs: Použít URL alias místo ID uzlu.

en: Enabling this will create the link using the URL alias instead of the node ID.
cs: Povolením této volby vytvoříte odkaz pomocí URL aliasu místo ID uzlu.

en: Link in book hierarchy nodes
cs: Odkaz v hiearchii uzlů typu kniha.

en: Book module link not modified
cs: Odkaz Book modulu není upraven.

en: Current page and sub-pages
cs: Současná stránka a podstránky

en: Current page only
cs: Pouze současná stránka

en: Saving these strings will disable their translation via Drupal's language system. Use the reset button to return them to the original state.
cs: Uložením těchto řetězců vypnete jejich překládání přes jazykový systém Drupalu. Použijte tlačítko reset pro navrácení do původního stavu.

en: Text strings
cs: Textové řetězce

en: Text used in the link to the printer-friendly version.
cs: Text který se použije v odkazu vedoucí na tiskovou verzi.

en: Most printed
cs: Nejvíce tisknuto

en: Show link
cs: Ukázat odkaz

en: Show link in individual comments
cs: Ukázat odkaz u každého komentáře

en: Show Printer-friendly URLs list
cs: Ukázat seznam URL pro tisk

en: node-specific print configuration
cs: specifická konfigurace modulu print dle typů obsahu

en: use PHP for link visibility
cs: použít PHP pro viditelnost odkazu

en: Administer > Site configuration > Printer-friendly Pages
cs: Administrace > Nastavení webu > Printer-friendly Pages

en: Send only the teaser
cs: Odeslat jen úvodník

en: If selected, the default choice will be to send only the node's teaser instead of the full content.
cs: Pokud je volba povolená, jako výchozí možnost bude nabízeno poslat pouze úvodník místo plného obsahu uzlu.

en: Enable teaser/full mode choice
cs: Povolit možnost výběru mezi úvodníkem a plným obsahem

en: If checked, the user will be able to choose between sending the full content or only the teaser at send time.
cs: Pokud je zaškrtnuto, uživatel si bude moci pokaždé vybrat mezi posláním celého obsahu uzlu nebo jen úvodníku.

en: Text used in the link to the send by-email form.
cs: Text který se použije v odkazu vedoucí na odesílací formulář.

en: !user has sent you a message from !site
cs: !user vám posílá zprávu z !site

en: Message Preamble
cs: Preambule zprávy

en: Message from sender
cs: Zpráva od odesílatele

en: Set the default contents of the message.
cs: Vložte výchozí obsah zprávy.

en: Thank You Message
cs: Děkovací zpráva

en: Thank you for spreading the word about !site.
cs: Děkujeme, že šíříte povědomost o webu !site.

en: This message will be displayed after the user successfully submits the form.
cs: Tato zpráva se objeví potom co uživatel úspěšně odešle formulář.

en: Enter multiple addresses separated by commas and/or different lines.
cs: Vložte několik adres oddělených čárkami a/nebo každou zvlášť na řádek.

en: Page to be sent
cs: Posílaná stránka

en: View page
cs: Zobrazit stránku

en: Clear form
cs: Vyprázdnit formulář

en: Someone
cs: Někdo

en: an interesting site
cs: zajímavý web

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please reduce the number of recipients.
cs: Nemůžete poslat více než %number zpráv za hodinu. Snižte počet zadaných příjemců.

en: print_mail: From %from
cs: print_mail: Od %from

en: %name [%from] sent %page to [%to]
cs: %name [%from] odeslal %page pro [%to]

en: Most emailed
cs: Nejvíce odesílané

en: PDF options
cs: PDF možnosti

en: PDF generation tool
cs: Nástroj na generování PDF

en: This option selects the PDF generation tool being used by this module to create the PDF version.
cs: Touto volbou vyberte nástroj pro generování PDF, který bude použit tímto modulem pro vytváření PDF verzí stránek.

en: PDF version link
cs: Odkaz na verzi PDF

en: Choose the location of the link(s) to the PDF version. The Links area is usually below the node content, whereas the Content corner is placed in the upper-right corner of the node content. Unselect all options to disable the link. Even if the link is disabled, you can still view the PDF version of a node by going to !path/nid where nid is the numeric id of the node.
cs: Vyberte umístění odkazu či odkazů na PDF verzi stránky. <em>Oblast s odkazy</em> je obvykle umístěna pod obsahem uzlu, zatímco <em>roh obsahu</em> je umístěn v horním pravém rohu obsahu uzlu. Pokuch chcete vypnutí odkaz vypnout, odeberte všechny možnosti. Dokonce i když je odkaz vypnutý, můžete si zobrazit PDF verzi tak, že půjdete do !path/nid, kde nid je číselný identifikátor uzlu.

en: Setting this option will add a PDF version page link on pages created by Drupal or the enabled modules.
cs: Nastavením této možnosti přidáte odkaz na PDF verzi stránek na stránky vytvořené Drupalem nebo zapnutými moduly.

en: Open PDF in
cs: Otevřít PDF v

en: Same browser window
cs: Současné okno prohlížeče

en: New browser window
cs: Nové okno prohlížeče

en: Save dialog
cs: Dialogové okno pro uložení

en: Select the desired method for opening the PDF in the user's browser.
cs: Vyberte požadovanou metodu pro otevíraní PDF v prohlížeči uživatele.

en: Paper size
cs: Velikost papíru

en: Choose the paper size of the generated PDF.
cs: Vyberte ovelikost papíru u generovaných PDF.

en: Page orientation
cs: Orientace stránky

en: Choose the page orientation of the generated PDF.
cs: Vyberte orientaci stránky u generovaných PDF.

en: (TCPDF only) Set the font family to be used. Examples: %examples.
cs: (Pouze pro TCPDF) Nastavte jaký řez písma se má použít. Příklady: %examples.

en: CAUTION: TCPDF embeds the complete font in the generated PDF. If you're not using Unicode, then helvetica or times are safe choices that will keep the PDF small. Unicode fonts can increase the size of the PDF to the 1MB region.
cs: UPOZORNĚNÍ: TCPDF vloží do vygenerovaného PDF kompletní font. Pokud nepoužíváte Unicode, potom Helvetica nebo Times jsou bezpečné volby, které zachovají PDF relativně malé. Fonty s podporou Unicode mohou způsobit zvětšení PDF souborů nad 1MB.

en: (TCPDF only) Set the font size to be used for normal text. This is the base value for the scaling applied to other text styles.
cs: (Pouze pro TCPDF) Nastavte jaká velikost fontu se má použít pro obyčejný text. Toto je základní hodnota pro škálování ostatních textových stylů.

en: wkhtmltopdf options
cs: Možnosti wkhtmltopdf

en: PDF File Name
cs: Jméno PDF souboru

en: If left empty the generated filename defaults to the node's path. Tokens may be used to build the filename (see following list). The .pdf extension will be appended automatically.
cs: Je-li ponecháno prázdné generované, bude použito výchozí nastavení, což znamená použití cesty k uzlu. K sestavení jména PDF souboru mohou být použity nahrazovací tokeny (viz následující seznam). Koncovka .pdf bude připojena automaticky.

en: Replacement Patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: No PDF generation tool found! Please dowload a supported PHP PDF generation tool. Check this module's INSTALL.txt for more details.
cs: Žádný nástroj na generování PDF nebyl nalezen! Prosím stahněte některý z podporovaných PDF generovacích nástrojů pro PHP. Přečtěte si INSTALL.txt u tohoto modulu pro další podrobnosti.

en: No PDF tool selected
cs: Žádný PDF nástroj nebyl vybrán

en: Font size must be at least 1.
cs: Velikost fontu musí být alespoň 1.

en: PDF version
cs: Verze PDF

en: Text used in the link to the PDF version.
cs: Text který se použije v odkazu vedoucí na verzi PDF.

en: Page !n of !total
cs: Strana !n z !total

en: Printer-friendly PDF
cs: PDF verze pro tisk

en: Most PDFd
cs: Nejvíce PDFkováno

en: Please configure it in the <a href="@url">PDF settings page</a>.
cs: Volby PDF nastavte na <a href="@url">stránce s nastavením PDF</a>.

en: Adds the capability to export pages as PDF.
cs: Přidá možnost exportovat stránky jako PDF.

en: Print module form.
cs: Formulář modulu Print.

en: Requires the <em>administer site configuration</em> permission.
cs: Vyžaduje oprávnění<em>administrovat nastavení webu</em>.

en: access PDF version
cs: přístup k PDF verzi

en: Close window after sending to printer
cs: Zavřít okno po potvrzení tisku.

en: When the above options are enabled, this option will close the window after its contents are printed.
cs: Když jsou volby výše povoleny, tato volba zavře okno s tiskovým náhledem ihned po odeslání k tisku.

en: (wkhtmltopdf only) Set any additional options to be passed to the wkhtmltopdf executable. Tokens may be used in these options (see list below).
cs: (jen pro wkhtmltopdf) Nastavte jakékoliv další parametry, které mohou být předány wkhtmltopdf. V parametrech můžete použít  tokeny (viz seznam níže).

en: Sender name
cs: Jméno odesílatele

en: Sender email
cs: E-mail odesílatele

en: Custom Stylesheet
cs: Soubor s uživatelsky definovanými styly

en: The path to your custom print cascading stylesheet, if any. The path provided must be relative to the base path. When none is specified, the default module CSS file is used.
cs: Cesta k souboru s uživatelsky definovanými kaskádovými styly pro tisk. Zadaná cesta musí být relativní vůči kořenovému adresáři webu. Když ponecháte prázdné, budou použity výchozí CSS styly pro tisk dodávané s tímto modulem.

en: Macros: %t (path to theme: "%theme")
cs: Makra: %t (cesta k tématu: "%theme")

en: Include named anchors in printer-friendly URLs list
cs: Zahrnout kotvy do seznamu odkazů v tiskové verzi

en: If set, the list of the URLs at the bottom of the page will include anchors links on the same page.
cs: Když je nastaveno, seznam URL v dolní části stránky bude obsahovat i odkazy s kotvami, které odkazují na místa v této stránce.

en: File %file is not readable by the web server.
cs: Webový server nemůže přečíst soubor %file.

en: Display printer-friendly link in teaser
cs: Zobrazit v upoutávce odkaz na verzi pro tisk.

en: Enabling this will display the link in teaser mode.
cs: Povolením této volby zobrazíte odkaz v upoutávce.

en: Display link to the PDF version in teaser
cs: Zobrazit odkaz na PDF verzi stránky v upoutávce.

en: Auto-configure the PDF tool settings
cs: Automatická konfigurace nastavení PDF konverze

en: If you disable this option, the pdf tool settings must be configured manually. For TCDPF, edit the tcpdf/config/tcpdf_config.php file. For dompdf, edit the dompdf/dompdf_config.inc.php file.
cs: Když tuto volbu vypnete, nastavení PDF musíte udělat ručně. Pro TCDPF, upravte soubor tcpdf/config/tcpdf_config.php. Pro dompdf, upravte soubor dompdf/dompdf_config.inc.php.

en: Use dompdf's Unicode Mode
cs: Použít dompdf Unicode mód

en: If enabled, dompdf's Unicode mode is used. If not, the module will attempt to convert some non-ASCII chars to ISO-8859-1.
cs: Když je tato volba povolena, použije se dompdf Unicode mód. Když je vypnuta, modul se pokusí konvertovat non-ASCII znaky do ISO-8859-1.

en: DOMPDF font cache directory
cs: DOMPDF font cache adresář

en: Non-writable permissions
cs: Nelze zapisovat

en: You must change the %fontdir permissions to be writable, as dompdf requires write-access to that directory.
cs: Musíte změnit oprávnění u %fontdir, aby bylo možné do něj zapisovat, protože dompdf vyžaduje oprávnění k zápisu do tohoto adresáře.

en: Please review your custom stylesheet path in the <a href="!url">print module settings</a>, as the path must now be relative to the base path of the site.
cs: Zkontrolujte cestu k  souboru s uživatelsky definovanými kaskádovými styly<a href="!url">nastavení pro tisk</a>, protože nyní musí být cesta relativní vůči kořenovému adresáři webu.

en: The currently selected version of wkhtmltopdf (@version) is not supported. Please update to a <a href="@url">newer version</a>.
cs: Aktuálně zvolená verze wkhtmltopdf (@version) není podporována. Aktualizujte prosím na <a href="@url">novější verzi</a>.

en: Inline HTML
cs: Vkládaný HTML kód

en: File not found
cs: Soubor nenalezen

en: The currently selected PDF generation library (%file) is no longer accessible.
cs: Aktuálně zvolená PDF knihovna (%file) již není přístupná.

en: wkhtmltopdf library
cs: knihovna wkhtmltopdf

en: Non-executable permissions
cs: Nelze spustit

en: You must modify the permissions of the wkhtmltopdf file (%file) to make it executable.
cs: Musíte změnit oprávnění u souboru wkhtmltopdf (%file), aby ho bylo možné spustit.

en: Inline HTML with Attachment
cs: Vkládaný HTML kód s přílohou

en: Plain Text with Attachment
cs: Čistý text s přílohou

en: Provides the capability to send the web page by email
cs: Poskytuje možnost poslat webovou stránku emailem
