Printer, email and PDF versions (6.x-1.9) - en to nl translation catalogue (192 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
nl: Weergeven op elke pagina behalve op de vermelde pagina's.

en: Show on only the listed pages.
nl: Alleen weergeven op de vermelde pagina's.

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Settings
nl: Instellingen

en: Font Size
nl: Lettergrootte

en: Display a PDF version of this page.
nl: Toon een PDF versie van deze pagina

en: Options
nl: Opties

en: Printer-friendly version
nl: Printvriendelijke versie

en: Hourly threshold
nl: Maximum per uur

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
nl: U kunt niet meer dan %number berichten per uur verzenden. Probeer het later nog eens.

en: Your name
nl: Uw naam

en: Send e-mail
nl: E-mail versturen

en: Source URL
nl: Bron-URL

en: Logo URL
nl: URL van het logo

en: Link text
nl: Linktekst

en: Stylesheet URL
nl: URL stijlbestand

en: Robots META tags
nl: Robots META-tags

en: Add noindex
nl: Voeg 'noindex' toe

en: Add nofollow
nl: Voeg 'nofollow' toe

en: Add noarchive
nl: Voeg 'noarchive' toe

en: Printer-friendly pages
nl: Printvriendelijke pagina's

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Message Subject
nl: Onderwerp van het bericht

en: Send to
nl: Verstuur naar

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
nl: Alleen weergeven wanneer de volgende PHP-code resulteert in <code>TRUE</code>. (PHP-mode, alleen voor experts).

en: Your e-mail
nl: Uw e-mail

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Geef één pagina per regel op, als Drupal-paden. Het '*'-teken is een wildcard. Voorbeeldpaden zijn '%blog' voor de blog-pagina en '%blog-wildcard' voor elke persoonlijke blog. '%front' is de voorpagina.

en: Printer-friendly
nl: Printvriendelijk

en: Display a printer-friendly version of this page.
nl: Maak een printvriendelijke versie van deze pagina.

en: Printer-friendly page link
nl: Printvriendelijke pagina-link

en: The URL to your custom print cascading stylesheet, if any. When none is specified, the default module CSS file is used.
nl: De URL van uw eigen print.css bestand, indien aanwezig. Indien niets is gespecificeerd, wordt het standaard CSS-bestand gebruikt.

en: Printer-friendly URLs list
nl: Overzicht van printvriendelijke URL's

en: Open the printer-friendly version in a new window
nl: Printvriendelijke versie in een nieuw venster openen

en: Setting this option will make the printer-friendly version open in a new window/tab.
nl: Door het inschakelen van deze optie opent de printvriendelijke versie in een nieuw venster of een nieuwe tab.

en: Send to printer
nl: Naar de printer sturen

en: Automatically calls the browser's print function when the printer-friendly version is displayed.
nl: Schakelt automatisch de printfunctie van de browser in voor het tonen van de printvriendelijke versie.

en: Display source URL
nl: Toon de bron-URL

en: When this option is selected, the URL for the original page will be displayed at the bottom of the printer-friendly version.
nl: Als deze optie is ingeschakeld, wordt de URL van de originele pagina onderaan de printvriendelijke versie getoond.

en: Add current time/date to the source URL
nl: Voeg de actuele datum/tijd aan de bron-URL toe

en: Display the current date and time in the Source URL line.
nl: Toon de actuele datum en tijd op de regel met de bron-URL.

en: Force use of node ID in source URL
nl: Forceer het gebruik van de node-ID in de bron-URL

en: Drupal will attempt to use the page's defined alias in case there is one. To force the use of the fixed URL, activate this option.
nl: Indien aanwezig zal Drupal proberen de pagina-alias te gebruiken. Schakel deze optie in om de originele URL te gebruiken.

en: Instruct robots to not index printer-friendly pages. Recommended for good search engine karma.
nl: Instrueer robots printervriendelijke pagina's niet te indexeren. Aanbevolen voor goede zoekmachine-karma.

en: Instruct robots to not follow outgoing links on printer-friendly pages.
nl: Instrueer robots geen uitgaande links van printervriendelijke pagina's te gebruiken.

en: Non-standard tag to instruct search engines to not show a "Cached" link for your printer-friendly pages. Recognized by Googlebot.
nl: Niet-standaard tag om zoekmachines te instrueren geen "Cached" links voor uw printervriendelijke pagina's te tonen. Wordt herkend door Googlebot.

en: access print
nl: toegang tot print

en: administer print
nl: beheer print

en: Link style
nl: Link-stijl

en: e-mail
nl: e-mailadres

en: Font Family
nl: Font familie

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
nl: Als de PHP-modus is gekozen, geef dan de PHP-code op tussen %php. Merk op dat het uitvoeren van incorrecte PHP-code uw Drupalsite defect kan maken.

en: Print
nl: Afdrukken

en: Your message
nl: Uw bericht

en: Text only
nl: Alleen tekst

en: Common Settings
nl: Algemene instellingen

en: Macros: %b (base path: "%base"), %t (path to theme: "%theme")
nl: Macros: %b (basis path: "%base"), %t (path naar theme: "%theme")

en: If set, a list of the destination URLs for the page links will be displayed at the bottom of the page.
nl: Indien ingeschakeld, worden de links op de pagina uitgeschakeld en een lijst van de bestemmings URL's onderaan de pagina getoond.

en: Include comments in printer-friendly version
nl: Toon ook commentaren in de printvriendelijke versie

en: When this option is active, user comments are also included in the printer-friendly version. Requires the comment module.
nl: Als deze optie actief is worden ook commentaren van gebruikers afgedrukt. Hiervoor moet de Comment-module ingeschakeld zijn.

en: New window method
nl: Nieuw venster-methode

en: Use HTML target (does not validate as XHTML Strict)
nl: Gebruik HTML-targets (wordt niet gevalideerd als XHTML Strict)

en: Use Javascript (requires browser support)
nl: Gebruik Javascript (browserondersteuning vereist)

en: Choose the method used to open pages in a new window/tab.
nl: Selecteer de methode om pagina's in een nieuw venster/tab te openen.

en: Logo options
nl: Logo-opties

en: Logo type
nl: Logo-type

en: None (Disabled)
nl: Geen (Uitgeschakeld)

en: Current theme's logo
nl: Logo van huidig theme

en: User-specified
nl: Door de gebruiker gespecificeerd

en: Select the type of logo to display on the printer-friendly version. In case of a user-specified location, insert the path or URL below.
nl: Selecteer het logo dat op de printer-vriendelijke versie wordt weergegeven. Bij een door de gebruiker gespecificeerde locatie, voeg het pad of URL hieronder toe.

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
nl: Als u geen directe toegang tot de bestanden op de server hebt, gebruik dan dit veld om uw logo te uploaden.

en: Footer options
nl: Voettekstopties

en: Footer type
nl: Voetteksttype

en: Site's footer
nl: Voettekst website

en: Select the type of footer to display on the printer-friendly version. In case of a user-specified footer, insert it below.
nl: Selecteer de voettekst die op de printervriendelijke versie wordt weergegeven. Bij een door de gebruiker gespecificeerde voettekst, voeg die hieronder toe.

en: Web page options
nl: Webpaginaopties

en: Links area
nl: Linkvak

en: Content corner
nl: Inhoudshoek

en: Choose the location of the link(s) to the printer-friendly page. The Links area is usually below the node content, whereas the Content corner is placed in the upper-right corner of the node content. Unselect all options to disable the link. Even if the link is disabled, you can still view the print version of a node by going to !path/nid where nid is the numeric id of the node.
nl: Selecteer de locatie van de link(s) naar de printvriendelijke pagina. Het linkvak staat normaal gesproken onderaan de node-inhoud. De inhoudshoek is geplaatst in de rechterbovenhoek van de node. Deselecteer alle opties om de link uit te schakelen. Indien de link is uitgeschakeld, is het nog steeds mogelijk om de printversie van de node te bekijken door naar !path/nid te gaan waar nid het numerieke id van de node is.

en: Advanced link options
nl: Geavanceerde link-opties

en: Icon only
nl: Alleen pictogram

en: Icon and Text
nl: Pictogram en tekst

en: Select the visual style of the link.
nl: Selecteer de visuele link-stijl.

en: Link visibility
nl: Zichtbaarheid link

en: Link class
nl: Linkklasse

en: This can be used by themers to change the link style or by jQuery modules to open in a new window (e.g. greybox or thickbox). Multiple classes can be specified, separated by spaces.
nl: Dit kan door themers gebruikt worden om de link-stijl te wijzigen of door jQuery-modules om een nieuw venster te openen (bijvoorbeeld Greybox of Thickbox). Meerdere classes kunnen worden gespecificeerd, gescheiden door spaties.

en: Show link in system (non-content) pages
nl: Toon link op systeempagina's (geen inhoudspagina's)

en: Setting this option will add a printer-friendly version page link on pages created by Drupal or the enabled modules.
nl: Het aanvinken van deze optie plaatst een link naar een printervriendelijke versie van door Drupal of de ingeschakelde modules gemaakte pagina's.

en: Published on %site_name
nl: Gepubliceerd op %site_name

en: retrieved on %date
nl: opgehaald op %date

en: By %author
nl: Door %author

en: Created %date
nl: Aangemaakt %date

en: Adds a printer-friendly version link to content and administrative pages.
nl: Voeg een link voor een printervriendelijke versie aan de inhoud en administratieve pagina's toe.

en: Web page
nl: Webpagina

en: Printer-friendly Page settings are available under !link
nl: Instellingen voor de printerviendelijke pagina zijn beschikbaar via !link

en: Landscape
nl: Landschap

en: Portrait
nl: Portret

en: Message Content
nl: Bericht-inhoud

en: Post new comment
nl: Nieuwe reactie inzenden

en: No link
nl: Geen link

en: Send to friend
nl: Verstuur naar een vriend

en: Note that you can enable/disable the URL list for each content type individually from the !url.
nl: Merk op dat u de URL-lijst kunt in- en uitschakelen voor elk individueel contenttype vanaf de !url.

en: Content Types page
nl: Pagina met inhoudstypes

en: Use URL alias instead of node ID
nl: Gebruik de URL-alias in plaats van het node-ID

en: Enabling this will create the link using the URL alias instead of the node ID.
nl: Wanneer u dit inschakelt, wordt de link gemaakt met de URL-alias in plaats van het node-ID.

en: Link in book hierarchy nodes
nl: Link in boekpagina's

en: Book module link not modified
nl: Link Book-module niet gewijzigd

en: Current page and sub-pages
nl: Huidige pagina en sub-pagina's

en: Current page only
nl: Alleen huidige pagina

en: Saving these strings will disable their translation via Drupal's language system. Use the reset button to return them to the original state.
nl: Het opslaan van deze teksten blokkeert vertaling via Drupal's vertaalsysteem. Gebruik de knop 'Standaardwaarden terugzetten' om de oorspronkelijke teksten terug te zetten.

en: Text strings
nl: Teksten

en: Text used in the link to the printer-friendly version.
nl: Tekst van de link naar de printervriendelijke versie.

en: Most printed
nl: Meest geprint

en: Show link
nl: Toon link

en: Show link in individual comments
nl: Toont een link in individuele commentaren

en: Show Printer-friendly URLs list
nl: Toon printervriendelijk URL lijst

en: node-specific print configuration
nl: node-specifieke print-instellingen

en: use PHP for link visibility
nl: gebruik PHP voor zichtbaarheid van de link

en: Send by e-mail options
nl: Verstuur via e-mail opties

en: Send by e-mail link
nl: Verstuur via e-mail link

en: Choose the location of the link(s) to the send by e-mail page. The Links area is usually below the node content, whereas the Content corner is placed in the upper-right corner of the node content. Unselect all options to disable the link. Even if the link is disabled, you can still send a node by e-mail by going to !path/nid where nid is the numeric id of the node.
nl: Selecteer de locatie van de link(s) naar de 'verstuur via e-mail' pagina. Het linkvak staat normaal gesproken onderaan de node-inhoud. De inhoudshoek is geplaatst in de rechterbovenhoek van de node. Deselecteer alle opties om de link uit te schakelen. Indien de link is uitgeschakeld, is het nog steeds mogelijk om een node via e-mail te versturen door naar !path/nid te gaan waar nid het numerieke id van de node is.

en: Setting this option will add a send by e-mail link on pages created by Drupal or the enabled modules.
nl: Activeer deze optie om een verstuur via e-mail link toe te voegen op door Drupal gemaakte pagina's of geactiveerde modules.

en: The maximum number of e-mails a user can send per hour.
nl: Het maximum aantal e-mails dat een gebruiker per uur kan versturen.

en: Send only the teaser
nl: Verstuur alleen de teaser

en: If selected, the default choice will be to send only the node's teaser instead of the full content.
nl: Indien geselecteerd, wordt de standaard keuze om alleen de teaser van de node te versturen in plaats van de gehele inhoud.

en: Enable teaser/full mode choice
nl: Activeer keuze van teaser of gehele inhoud

en: If checked, the user will be able to choose between sending the full content or only the teaser at send time.
nl: Indien geselecteerd, kan de gebruker de keuze maken bij het versturen tussen het versturen van de gehele inhoude of alleen de teaser.

en: Send e-mails using Job Queue
nl: Verstuur e-mails via de Job Queue

en: Text used in the link to the send by-email form.
nl: Tekst gebruikt in de link voor verstuur via e-mail formulier.

en: !user has sent you a message from !site
nl: !user heeft u een bericht gestuurd van !site

en: e-mail subject line. The sender's name will appear in place of !user in the subject. The web site name will be inserted in place of !site. The page title replaces !title.
nl: E-mailonderwerp. !user wordt vervangen door de naam van de afzender; !site wordt vervangen door de naam van de website; !title wordt vervangen door de paginatitel.

en: Message Preamble
nl: Inleiding bericht

en: Message from sender
nl: Bericht van verzender

en: e-mail message preamble. The sender will be able to add their own message after this.
nl: E-mail bericht inleiding. De verzender kan zijn eigen bericht hierna invoeren.

en: Set the default contents of the message.
nl: De standaard inhoud van het bericht instellen.

en: Thank You Message
nl: Dankboodschap

en: Thank you for spreading the word about !site.
nl: Dank u voor het informeren over !site.

en: This message will be displayed after the user successfully submits the form.
nl: Dit bericht wordt getoond na het met succes verzenden van het formulier.

en: Enter multiple addresses separated by commas and/or different lines.
nl: Voer meerdere adressen in, gescheiden door kommas en/of verschillende regels.

en: Page to be sent
nl: Te sturen pagina

en: View page
nl: Pagina bekijken

en: Clear form
nl: Maak formulier leeg

en: Someone
nl: Iemand

en: an interesting site
nl: een interessante site

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please reduce the number of recipients.
nl: U kunt niet meer dan %number berichten per uur versturen. Verminder het aantal geadresseerden.

en: You must enter a subject.
nl: Voer een onderwerp in.

en: You must enter a message.
nl: Voer een bericht in.

en: print_mail: From %from
nl: print_mail: Van %from

en: %name [%from] sent %page to [%to]
nl: %name [%from] verstuurd %page aan [%to]

en: us
nl: ons

en: Send page by e-mail
nl: Verstuur pagina via e-mail

en: Most emailed
nl: Het meest verstuurd via e-mail

en: Send by e-mail
nl: Verstuur via e-mail

en: Send this page by e-mail.
nl: Verstuur deze pagina via e-mail.

en: Provides the capability to send the web page by e-mail
nl: Biedt de mogelijk om de web pagina via e-mail te versturen

en: PDF options
nl: PDF opties

en: PDF generation tool
nl: PDF-generatie hulpprogramma

en: This option selects the PDF generation tool being used by this module to create the PDF version.
nl: Deze optie selecteert de PDF tool die gebruikt wordt door deze module om de PDF versie te genereren.

en: PDF version link
nl: PDF versie link

en: Choose the location of the link(s) to the PDF version. The Links area is usually below the node content, whereas the Content corner is placed in the upper-right corner of the node content. Unselect all options to disable the link. Even if the link is disabled, you can still view the PDF version of a node by going to !path/nid where nid is the numeric id of the node.
nl: Selecteer de locatie van de link(s) naar de PDF versie. Het linkvak staat normaal gesproken onderaan de node-inhoud. De inhoudshoek is geplaatst in de rechterbovenhoek van de node. Deselecteer alle opties om de link uit te schakelen. Indien de link is uitgeschakeld, is het nog steeds mogelijk om de PDF versie van een node te bekijken door naar !path/nid te gaan waar nid het numerieke id van de node is.

en: Setting this option will add a PDF version page link on pages created by Drupal or the enabled modules.
nl: Activeer deze optie om link naar de PDF versie toe te voegen op door Drupal gemaakte pagina's of geactiveerde modules.

en: Same browser window
nl: Zelfde browservenster

en: New browser window
nl: Nieuw browservenster

en: Save dialog
nl: Dialoog opslaan

en: Select the desired method for opening the PDF in the user's browser.
nl: Selecteer de voorkeursmethode voor het openen van de PDF in de browser van de gebruiker.

en: Paper size
nl: Papierformaat

en: Choose the paper size of the generated PDF.
nl: Selecteer het papierformaat voor de gegenereerde PDF.

en: Page orientation
nl: Pagina oriëntatie

en: Choose the page orientation of the generated PDF.
nl: Selecteer de pagina oriëntatie voor de gegenereerde PDF.

en: (TCPDF only) Set the font family to be used. Examples: %examples.
nl: (TCPDF) Stel de gebruikte font familie in. Voorbeelden: %examples.

en: CAUTION: TCPDF embeds the complete font in the generated PDF. If you're not using Unicode, then helvetica or times are safe choices that will keep the PDF small. Unicode fonts can increase the size of the PDF to the 1MB region.
nl: PAS OP: TCPDF voegt het gehele font toe in de gegenereerde PDF. Indien u geen gebruik maar van Unicode, dan zijn helvetica of times veilige keuzes om de PDF klein te houden. Unicode fonts kunnen de grootte van de PDF richting 1Mb vergroten.

en: (TCPDF only) Set the font size to be used for normal text. This is the base value for the scaling applied to other text styles.
nl: (uitsluitend TCPDF) Stel de lettergrootte in, voor 'gewone tekst'. Deze basiswaarde wordt gebruikt voor het schalen in andere tekststijlen.

en: wkhtmltopdf options
nl: wkhtmltopdf opties

en: Xvfb options
nl: Xvfb opties

en: PDF File Name
nl: PDF bestandsnaam

en: If left empty the generated filename defaults to the node's path. Tokens may be used to build the filename (see following list). The .pdf extension will be appended automatically.
nl: Indien leeg gelaten dan wordt het node's path de standaard gegenereerde bestandsnaam. Tokens mogen worden gebruikt om de bestandsbaam te maken (zie onderstaande lijst). De .pdf extensie wordt automatisch toegevoegd.

en: Replacement Patterns
nl: Vervangingspatronen

en: No PDF generation tool found! Please dowload a supported PHP PDF generation tool. Check this module's INSTALL.txt for more details.
nl: Geen PDF-generatie hulpprogramma gevonden! Download een ondersteund PHP PDF-generatie hulpprogramma. Bestudeer de INSTALL.txt van deze module voor meer informatie.

en: No PDF tool selected
nl: Geen PDF tool geselecteerd

en: Font size must be at least 1.
nl: Lettergrootte moet minimaal 1 zijn.

en: PDF version
nl: PDF-versie

en: Text used in the link to the PDF version.
nl: Tekst gebruikt voor de link naar de PDF versie

en: Page !n of !total
nl: Pagina !n van !total

en: Printer-friendly PDF
nl: Printervriendelijke PDF

en: Most PDFd
nl: Het meest PDFd

en: Please configure it in the <a href="@url">PDF settings page</a>.
nl: Maak de instellingen op de <a href="@url">PDF instellingen pagina</a>.

en: Adds the capability to export pages as PDF.
nl: Voeg mogelijkheid om pagina's te exporteren als PDF toe.

en: Print module form.
nl: Moduleformulier printen.

en: Requires the <em>administer site configuration</em> permission.
nl: Heeft het toegangsrecht <em>site-configuratie beheren</em> nodig.

en: Stylesheet URL must be a relative path or start with the site's base URL
nl: Stylesheet URL moet een relatief pad zijn of beginnen met de basis-URL van de website

en: Auto-configure the TCPDF settings
nl: Auto-configureer de TCPDF instellingen

en: Close window after sending to printer
nl: Sluit het venster nadat de gegevens naar de printer zijn gestuurd
