Privatemsg (6.x-1.0-rc4) - en to hr translation catalogue (170 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi konfiguraciju

en: delete
hr: izbriši

en: Delete
hr: Izbriši

en: Operations
hr: Operacije

en: List
hr: Popis

en: Subject
hr: Naslov

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Odustani

en: Public
hr: Javno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: More
hr: Više

en: Action
hr: Akcija

en: Last Updated
hr: Posljednji put osvježeno

en: Tags
hr: Tagovi

en: Yes
hr: Da

en: Reset
hr: Poništi

en: This action cannot be undone.
hr: Ova radnja se ne može opozvati.

en: Message
hr: Poruka

en: The configuration options have been saved.
hr: Konfiguracija je spremljena.

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Add
hr: Dodaj

en: Mail
hr: E-pošta

en: Read message
hr: Pročitaj poruku

en: Private messages
hr: Privatne poruke

en: Messages per page
hr: Poruka po stranici

en: Sent messages
hr: Pošalji poruke

en: To
hr: Za

en: Send private message
hr: Pošalji privatnu poruku

en: Preview message
hr: Pregledaj poruku

en: Send this user a message
hr: Pošalji poruku ovom korisniku

en: Messages
hr: Poruke

en: Clear
hr: Očisti

en: Participants
hr: Sudionici

en: Usage
hr: Upotreba

en: Execute
hr: Izvrši

en: Mark as read
hr: Označi kao pročitano

en: Mark as unread
hr: Označi kao nepročitano

en: Separate multiple names with commas.
hr: Višestruke primatelje razdvojite zarezom.

en: Are you sure you want to delete this message?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati ovu poruku?

en: Allow private messages between users.
hr: Dopusti privatne poruke među korisnicima.

en: Send message
hr: Pošalji poruku

en: E-mail notification settings
hr: Postavke obavijesti e-poštom

en: Add new rule
hr: Dodaj novo pravilo

en: Started
hr: Započeto

en: Search messages
hr: Pretraži poruke

en: No messages available.
hr: Nema poruka

en: Send PM
hr: Pošalji PP

en: %name has chosen to not recieve any more messages from you.
hr: %name je odlučio više ne primati Vaše poruke.

en: You have a new message, click here to read it | You have @count new messages, click here to read them
hr[0]: Imate novu poruku, ovdje kliknuti za pročitati
hr[1]: Imate @count nove poruke, ovdje kliknuti za pročitati
hr[2]: Imate @count novih poruka, ovdje kliknuti za pročitati

en:  and others
hr:  i drugih

en: From !last
hr: Od !last

en: Participants: !participants and !last
hr: Sudionici: !participants i !last

en: Theming settings
hr: Postavke teme

en: Private message display template
hr: Predložak za ispis poruka

en: Choose the number of conversations that should be listed per page.
hr: Izaberite koliki će broj razgovora biti izlistan po stranici.

en: Inform the user about new messages on login
hr: Nakon logiranja, obavijesti korisnika o novim porukama.

en: This option can safely be disabled if the "New message indication" block is used instead.
hr: Ovu opciju možete sigurno isključiti ako je umjesto nje upotrijebljen blok "Prikaz novih poruka".

en: Configure listings
hr: Konfiguriraj izlistavanje

en: Configure fields
hr: Konfiguriraj polja

en: Select which columns/fields should be displayed in the message listings. Subject and Last updated cannot be disabled.
hr: Izaberi koje kolumne/polja bi trebala biti prikazana u izlistavanju poruka. Naslov i Zadnje osvježeno ne mogu se isključiti.

en: Delete message
hr: Izbriši poruku

en: You do not have sufficient rights to view someone else's messages
hr: Nemate dovoljno prava da bi mogli vidjeti tuđe poruke

en: Write new message to %recipient
hr: Napiši novu poruku korisniku %recipient

en: Write new message
hr: Napiši novu poruku

en: The following users will not receive this private message: !invalid
hr: Sljedeći korisnici neće primiti ovu privatnu poruku: !invalid

en: A message has been sent to !recipients.
hr: Poruka je poslana korisnicima !recipients

en: You have <a href="@messages">%unread</a>.
hr: Imate <a href="@messages">%unread</a>.

en: Privatemsg links
hr: Privatemsg poveznice

en: New message indication
hr: Postoje nove poruke

en: Message has been deleted
hr: Poruka je obrisana

en: Thread %thread_id not found, unable to answer
hr: Tema %thread_id nije pronađena, nije moguće odgovoriti

en: User @user is not allowed to write messages
hr: Korisniku @user nije dozvoljeno pisati poruke

en: Disallowed to send a message without subject
hr: Nije dozvoljeno poslati poruku bez naslova

en: Disallowed to send a message without atleast one valid recipient
hr: Nije dozvoljeno poslati poruku bez barem jednog važećeg primatelja

en: Disallowed to send message because all recipients are blocked
hr: Nije dozvoljeno poslati poruku jer su svi primatelji blokirani

en: Query function %function does not exist
hr: Funkcija %function ne postoji

en: More actions...
hr: Više akcija...

en: 1 unread message | @count unread messages
hr[0]: 1 nepročitana poruka
hr[1]: @count nepročitane poruke
hr[2]: @count nepročitanih poruka

en: Messages (1 new) | Messages (@count new)
hr[0]: Poruka (1 nova)
hr[1]: Poruke (@count nove)
hr[2]: Poruke (@count novih)

en: New message | New messages
hr[0]: Nova poruka
hr[1]: Nove poruke
hr[2]: Nove poruke

en: read privatemsg
hr: pročitaj privatemsg

en: read all private messages
hr: čitaj sve privatne poruke

en: administer privatemsg settings
hr: administriraj postavke za privatemsg

en: write privatemsg
hr: napiši privatemsg

en: Configure private messaging settings.
hr: Prilagodite postavke privatnih poruka.

en: Undo last thread action
hr: Vrati na zadnju akciju razgovora

en: You have previously blocked "@author" from sending you any more messages. Are you sure you want to unblock this user?
hr: "@author" je ranije blokiran kako vam ne bi bio u mogućnosti slati poruke. Jeste li sigurni da želite isključiti blokiranje tog korisnika?

en: Unblock @author
hr: Odblokiraj @author

en: Are you sure you want to block "@author" from sending you any more messages?
hr: Jeste li sigurni da želite blokirati korisnika "@author" i time ga onemogućiti da vam šalje poruke?

en: Block @author
hr: Blokiraj @author

en: @author has been blocked from sending you any further messages.
hr: @author je blokiran i ne može vam više slati poruke.

en: @author is now allowed to send you new messages.
hr: Korisniku @author je sada dozvoljeno da vam šalje poruke.

en: Unblock author
hr: Odblokiraj autora

en: Block author
hr: Blokiraj autora

en: Block user messages
hr: Blokiraj korisnikove poruke

en: Allows users to block other users from sending them messages.
hr: Dozvoljava korisnicima da spriječe druge korisnike da im šalju poruke.

en: Privatemsg e-mail notification
hr: Privatemsg-obavijesti e-poštom

en: Subject of notification messages
hr: Naslov obavijesne poruke

en: Body of notification messages
hr: Tijelo obavijesne poruke

en: E-mail notify
hr: Obavijesti e-poštom

en: Privatemsg Email Notification
hr: Obavijesti o Privatemsg e-poštom

en: Notifies users about new Private Messages via Email.
hr: Obaviještava korisnike o novim Privatnim Porukama putem E-pošte.

en: Search message body
hr: Pretraži tijelo poruke

en: WARNING: turning on this feature will slow down search performance by a large factor. Gets worse as your messages database increases.
hr: UPOZORENJE: uključivanje ove mogućnosti će višestruko usporiti brzinu pretraživanja. Pretraživanje postaje sve sporije kako količina poruka raste.

en: Position of the tagging textfield
hr: Pozicija polja teksta za tagiranje

en: Use higher values to push the form lower down the page, lower or negative values to raise it higher.
hr: Upotrijebi više vrijednosti za pogurati obrazac niže niz stranicu, niže ili negativne vrijednosti za podizanje.

en: Filter Messages
hr: Filtriraj Poruke

en: Search subjects
hr: Pretraži naslove

en: Save Filter
hr: Spremi filter

en: Filter Messages (Active)
hr: Poruke Filtera (Aktivan)

en: Tags for this conversation
hr: Tag za ovaj razgovor

en: Separate multiple tags with commas.
hr: Odvoji tagove zarezom.

en: Tag this conversation
hr: Tagiraj ovaj razgovor

en: Tag %tag was ignored because you do not have permission to create new tags.
hr: Tag %tag je ignoriran jer nemate dovoljno privilegija za stvaranje novih tagova.

en: Tagging information has been saved.
hr: Informacije o tagiranju su spremljene

en: filter private messages
hr: filtriraj privatne poruke

en: tag private messages
hr: tagiraj privatne poruke

en: create private message tags
hr: kreiraj tagove za privatnu poruku

en: Configure filter settings.
hr: Konfiguriraj postavke za filter.

en: All messages
hr: Sve poruke

en: Allow users to filter messages using tags or other criteria.
hr: Dozvoli korisnicima da filtriraju poruke tagovima ili nekim drugim kriterijima.

en: Create tag
hr: Stvori tag

en: (1 new) | (@count new)
hr[0]: (1 nova)
hr[1]: (@count nove)
hr[2]: (@count novih)

en: Flush deleted messages
hr: Nepovratno izbriši poruke

en: By default, deleted messages are only hidden from the
                             user but still stored in the database. These settings
                             control if and when messages should be removed.
hr: Zadano, obrisane poruke su samo skrivene korisniku, ali još uvijek spremljenu u bazu podataka. Ove postavke kontroliraju trebaju li i kada poruke biti nepovratno izbrisane.

en: Enable the flushing of deleted messages. Requires that cron is enabled
hr: Uključi nepovratno brisanje poruka. Zahtjeva uključen cron

en: Flush messages after they have been deleted for more days than
hr: Nepovratno ukloni poruke ako su izbrisane prije više dana od

en: Maximum number of messages to flush per cron run
hr: Najveći broj poruka koje će se nepovratno obrisati pri pokretanju cron-a

en: This conversation is being viewed with escalated priviledges and may not be the same as shown to normal users.
hr: Ovaj razgovor se gleda s uvećanim pravima i moguće je da nije jednako prikazan kao normalnim korisnicima.

en: A an attempt to send message <em>may have failed</em> when sending to !recipients.
hr: Pokušaj slanja poruke <em>bi mogao propasti</em> ako je budete slali korisnicima !recipients

en: Message has been deleted for all users
hr: Poruka je obrisana za sve korisnike

en: The previous action can be <a href="!undo">undone</a>.
hr: Prethodna akcija može biti <a href="!undo">vraćena</a>.

en: Marked 1 thread as unread. | Marked @count threads as unread.
hr[0]: 1 razgovor označen kao nepročitan
hr[1]: @count razgovora označeno kao nepročitana
hr[2]: @count razgovora označeno kao nepročitano

en: Marked 1 thread as read. | Marked @count threads as read.
hr[0]: 1 razgovor označen kao pročitan
hr[1]: @count razgovora označeno kao pročitana
hr[2]: @count razgovora označeno kao pročitano

en: Deleted 1 thread. | Deleted @count threads.
hr[0]: 1 razgovor obrisan
hr[1]: @count razgovora obrisana
hr[2]: @count razgovora obrisano

en: Restored 1 thread. | Restored @count threads.
hr[0]: 1 razgovor vraćen
hr[1]: @count razgovora vraćena
hr[2]: @count razgovora vraćeno

en: delete privatemsg
hr: izbriši privatemsg

en: This area is used to define user blocking rules for the Privatemsg module. Rules allow control of who may block messages from whom. By default all users are allowed to block messages from anyone else. However, a site may have groups of users that need to contact or get information to others, for example: the site may have administrative staff or be a forum with moderators. Groups of users are defined by roles, which can be managed on the <a href="@roles">roles configuration page</a>.
hr: Ovo područje je upotrijebljeno za definiranje pravila o blokiranju korisnika. Pravila omogućuju kontrolu tko može blokirati čije poruke. Po zadanim pravilima svi korisnici mogu blokirati poruke bilo kojeg korisnika. Međutim, stranica može imati grupe korisnika koji trebaju kontakt prema ili informacije od drugih, npr.: stranica ima administrativno osoblje ili moderatore foruma. Grupe korisnika su definirane prema ulogama, koje se mogu uređivati na <a ref="@roles">stranici za uređivanje uloga korisnika</a>.

en: Disallow blocking author
hr: Onemogući blokiranje autora

en: Disallow sending message
hr: Onemogući slanje poruke

en: Remove rule
hr: Ukloni pravilo

en: If the author has the role
hr: Ako autor ima ulogu

en: And the recipient has the role
hr: I primatelj ima ulogu

en: No rules have been added. All users may block private messages from each other. To limit which users may be blocked, click 'Add new rule'.
hr: Nijedno pravilo nije dodano. Svi korisnici mogu međusobno blokirati privatne poruke. Da bi ograničili koji korisnici (ne)mogu biti blokirani, kliknite na "Dodaj novo pravilo".

en: Sorry, private messaging rules forbid sending messages to !name.
hr: Žao nam je, ali pravila slanja poruka zabranjuju slanje poruka korisniku !name.

en: User blocking rules
hr: Pravila blokiranja korisnika

en: Configure rules for which users may block each other.
hr: Konfiguriraj pravila kojima korisnici mogu blokirati jedni druge.

en: Javascript Block Actions Form
hr: Obrazac blokiranja Javascript akcijama

en: Notify users of new private messages by default
hr: Obavijestiti korisnike o novim porukama je zadana postavka

en: Customize the email messages sent to users upon receipt of a new private message. <br />Available variables are: !author, !author_uid, !pm_subject, !pm_body, !thread, !site, !login_url, !uri, !uri_brief.
hr: Uredi poruke e-poštom po vlastitom nahođenju nakon primanja nove privatne poruke. <br />Varijable na raspolaganju su: !author, !author_uid, !pm_subject, !pm_body, !thread, !site, !login_url, !uri, !uri_brief.

en: Receive email notification for incoming private messages
hr: Primi obavijest o novim privatnim porukama e-poštom

en: No tags available.
hr: Nema tagova na raspolaganju

en: Edit @tag
hr: Uredi @tag

en: Public tags are visible for all users, private tags are only visible if they use them.
hr: Javni tagovi su vidljivi svim korisnicima, privatni tagovi su vidljivi jedino ako su ih koristili

en: Save tag
hr: Spremi tag

en: Tag already exists, choose a different name.
hr: Tag već postoji, izabre drugačije ime.

en: Tag updated.
hr: Tag dopunjen.

en: Tag created.
hr: Tag stvoren.

en: Are you sure you want to delete?
hr: Jesi li siguran da želiš obrisati?

en: Tag has been deleted
hr: Tag je obrisan

en: Choose the default list option
hr: Izaberita zadanu listu opcija

en: Choose which of the two lists are shown by default when following the messages link.
hr: Izaberita koja se od dvije liste pokazuje kao zadana kada se slijedi poveznica poruke.

en: Apply Tag...
hr: Primijeni Tag...

en: Apply Tag
hr: Primijeni Tag

en: Remove Tag...
hr: Ukloni Tag...

en: Remove Tag
hr: Ukolni Tag

en: The selected conversations have been tagged.
hr: Izabrani razgovori su tagirani.

en: The tag has been removed from the selected conversations.
hr: Tag je uklonjen iz izabranih razgovora.

en: Configure tags.
hr: Konfiguriraj tagove.
