Profiler Example (6.x-1.1) - en to lv translation catalogue (937 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Title
lv: Virsraksts

en: Body
lv: Saturs

en: Next
lv: Tālāk

en: user
lv: lietotājs

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: enabled
lv: ieslēgts

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: content
lv: saturs

en: Groups
lv: Grupas

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Temats

en: Actions
lv: Darbības

en: disabled
lv: izslēgts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Action
lv: Darbība

en: On
lv: Aktīvs

en: error
lv: kļūda

en: Block title
lv: Bloka nosaukums

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Version
lv: Versija

en: Go
lv: Aiziet

en: view
lv: skatīt

en: File
lv: Datne

en: Tag
lv: Birka

en: Advanced options
lv: Papildus iestatījumi

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: default
lv: noklusējums

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Number
lv: Skaits

en: Message
lv: Ziņojums

en: Block settings
lv: Bloka iestatījumi

en: - None -
lv: - Nav -

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrā

en: Help text
lv: Palīdzības teksts

en: Types
lv: Tipi

en: Hierarchy
lv: Hierarhija

en: Related terms
lv: Saistītie termini

en: Required
lv: Obligāts

en: Parent
lv: Vecāks

en: Depth
lv: Dziļums

en: none
lv: neviens

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Feed
lv: Plūsma

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Import
lv: Importēt

en: Book
lv: Grāmata

en: Export
lv: Eksportēt

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: General settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: settings
lv: iestatījumi

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Font
lv: Fonts

en: Default
lv: Noklusētā vērtība

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Update
lv: Atjaunot

en: Top
lv: Augša

en: Album
lv: Albūms

en: Artist
lv: Mākslinieks

en: Icon
lv: Ikona

en: Time
lv: Laiks

en: Views
lv: Skati

en: Access
lv: Piekļuve

en: Add
lv: Pievienot

en: remove
lv: izņemt

en: View
lv: Skats

en: Format
lv: Formāts

en: Path
lv: Ceļš

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: forums
lv: forumi

en: Anchor
lv: Novietot

en: Display
lv: Ekrāns

en: Node type
lv: Satura veids

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Text
lv: Teksts

en: Theme
lv: Tēma

en: read more
lv: lasīt vairāk

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Picture
lv: Attēls

en: Upload image
lv: Ielādēt attēlu

en: Mail
lv: Pasts

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: action
lv: darbība

en: Continue
lv: Turpināt

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Check
lv: Čeks

en: Files
lv: Datnes

en: file
lv: datne

en: Error
lv: Kļūda

en: Options
lv: Opcijas

en: Node
lv: Mezgls

en: Sent email to %recipient
lv: Sūtīt epastu %recipient

en: The subject of the message.
lv: Ziņojuma tēma.

en: Number of columns
lv: Kolonnu skaits

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Include
lv: Iekļaut

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: term
lv: termins

en: Expanded
lv: Izvērsts

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Year
lv: Gads

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: CSS class
lv: CSS klase

en: View type
lv: Skata veids

en: Page
lv: Lapa

en: Bottom
lv: Apakša

en: Configuration saved.
lv: Konfigurācija saglabāta.

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Off
lv: Izslēgts

en: Never
lv: Nekad

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Input filters
lv: Ieejas filtri

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Roles
lv: Lomas

en: Comment
lv: Komentārs

en: Comment ID
lv: Komentāra ID

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Published
lv: Publicēts

en: Input format
lv: Ievades formāti

en: Signature
lv: Paraksts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz pirmo lapu

en: Sticky at top of lists
lv: Izcelts saraksta augšā

en: Log message
lv: Žurnāla ziņojums

en: Poll choices
lv: Aptaujas izvēles

en: File ID
lv: Faila ID

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Vocabulary ID
lv: Vārdnīcas ID

en: Vocabulary name
lv: Vārdnīcas nosaukums

en: Term
lv: Termins

en: Term ID
lv: Termina ID

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Last login
lv: Pēdējā pieslēgšanās

en: Content field
lv: Satura lauks

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Field type
lv: Lauka tips

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Fields
lv: Lauki

en: Contains
lv: Satur

en: Does not contain
lv: Nesatur

en: Is less than
lv: Ir mazāks kā

en: Is less than or equal to
lv: Ir vienāds vai mazāks kā

en: Is equal to
lv: Ir vienāds ar

en: Is greater than or equal to
lv: Ir vienāds vai lielāks kā

en: Is greater than
lv: Ir lielāks kā

en: Is not equal to
lv: Nav vienāds ar

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Watchdog
lv: Sargsuns

en: Normal
lv: Normāls

en: N/A
lv: N/P

en: %time ago
lv: pirms %time

en: Authored by
lv: Redaktors

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Sort order
lv: Kārtošanas secība

en: Up
lv: Augoša

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Scale
lv: Mērogot

en: Medium
lv: Vidējs

en: Media
lv: Multivide

en: Sortable
lv: Kārtojams

en: Plain text
lv: Atklāts teksts

en: Caching
lv: Kešošana

en: Month
lv: Mēnesis

en: Amount
lv: Summa

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Current
lv: Pašreiz

en: State
lv: Stāvoklis

en: Code
lv: Kods

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: OR
lv: VAI

en: security
lv: drošība

en: node
lv: mezgls

en: Transliteration
lv: Transliterācija

en: Cleanup
lv: Satīrīt

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Method
lv: Veids

en: Europe/Minsk
lv: Eiropa/Minska

en: Europe/Monaco
lv: Eiropa/Monako

en: Europe/Moscow
lv: Eiropa/Maskava

en: Europe/Oslo
lv: Eiropa/Oslo

en: Europe/Paris
lv: Eiropa/Parīze

en: Europe/Prague
lv: Eiropa/Prāga

en: Europe/Riga
lv: Eiropa/Rīga

en: Europe/Rome
lv: Eiropa/Roma

en: Europe/Vienna
lv: Eiropa/Vīne

en: Europe/Zurich
lv: Eiropa/Cīrihe

en: Day
lv: Diena

en: Table
lv: Tabula

en: Now
lv: Tagad

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: The name of the menu the node belongs to.
lv: Ierakstam atbilstošās izvēlnes nosaukums.

en: Node path settings
lv: Ieraksta ceļa uzstādījumi

en: Default path pattern (applies to all node types with blank patterns below)
lv: Noklusētais ceļa šablons (attiecas uz visiem satura tipiem, kuriem nav norādīts šablons)

en: Generate aliases for all existing nodes which do not already have aliases.
lv: Izveidot aizstājvārdus visiem ierakstiem, kuriem vēl nav aizstājvārdi.

en: !time ago
lv: !time atpakaļ

en: Other
lv: Cits

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Basic
lv: Pamata

en: List type
lv: Saraksta veids

en: Role
lv: Loma

en: Select all
lv: Iezīmēt visu

en: Case
lv: Lieta

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Referrer
lv: Atsaukties uz

en: Both
lv: Abi

en: Filtered text (user selects input format)
lv: Filtrēts teksts(lietotājs izvēlas ievades teksa fromātu)

en: Text processing
lv: Teksta apstrāde

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
lv: Maksmālais lauka garums vienībās.  Atstājiet tukšu ja vēlaties bez ierobežojuma.

en: Rows
lv: Rindas

en: Argument
lv: Arguments

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Smiley
lv: Smaidiņi

en: <All>
lv: <Visi>

en: As Time Ago
lv: Kā laiku atpakaļ

en: access all views
lv: piekļūt visiem skatiem

en: Tools
lv: Rīki

en: Clone
lv: Klonēt

en: Existing Views
lv: Esošie Skati

en: Default Views
lv: Noklusējuma skati

en: Summary, sorted ascending
lv: Kopsavilkums, sakārtots augošā secībā

en: Summary, sorted descending
lv: Kopsavilkums, sakārtots dilstošā secībā

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Text to display at the top of the view. May contain an explanation or links or whatever you like. Optional.
lv: Teksts ko attēlot skata augšējā daļā. Var saturēt paskaidrojumu, saites vai jebko citu pēc jūsu izvēles. Nav obligāts.

en: Normal menu item
lv: Normāls izvēlnes ieraksts

en: Empty text
lv: Tukšuma Teksts

en: Expose
lv: Eksponēt

en: Down
lv: Dilstoša

en: Wildcard
lv: Aizstājējs

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Operator
lv: Operators

en: Filters
lv: Filtri

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Order
lv: Secība

en: administer views
lv: administrēt skatus

en: Views UI
lv: Skatu UI

en: Random
lv: Nejaušs

en: Uncategorized
lv: Nekategorizēts

en: Position
lv: Pozīcija

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: Basic setup
lv: Pamata uzstādījumi

en: Allow users to choose default
lv: Ļaut lietotājiem izvēlēties noklusējumu

en: Buttons and plugins
lv: Pogas un spraudņi

en: Editor appearance
lv: Redaktora izskats

en: Toolbar location
lv: Rīkjoslas novietojums

en: Path location
lv: Takas atrašanās vieta

en: Enable resizing button
lv: Iespējot izmēru izmainīšanas pogu

en: Block formats
lv: Bloka formāts

en: Cleanup and output
lv: Attīrīšana un izvade

en: Verify HTML
lv: Verificēt HTML

en: Preformatted
lv: Pirmsformatēts

en: Convert &lt;font&gt; tags to styles
lv: Pārvērst &lt;font&gt; tagus par style attribūtiem

en: Remove linebreaks
lv: Izņemt rindas pārtraukumus

en: Apply source formatting
lv: Pielietot koda formatēšanu

en: Editor CSS
lv: Redaktora CSS

en: CSS path
lv: CSS ceļš

en: CSS classes
lv: CSS klases

en: Profile
lv: Profils

en: Close
lv: Aizvērt

en: filters
lv: filtri

en: Term description
lv: Termina apraksts

en: fields
lv: lauki

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: reply
lv: atbilde

en: Duration
lv: Ilgums

en: Threshold
lv: Slieksnis

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Authoring information
lv: Autorinformācija

en: Leave blank for %anonymous.
lv: Atstāj tukšu, ja %anonymous.

en: File attachments
lv: Failu pielikumi

en: Other queries
lv: Citi vaicājumi

en: Time format
lv: Laika formāts

en: Week of @date
lv: Nedēļa: @date

en: Calendar iCal
lv: Kalendāra iCal

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Node title
lv: Satura virsraksts

en: Full text
lv: Pilns teksts

en: Source
lv: Avots

en: Date/Time
lv: Datums/Laiks

en: Display all menu items
lv: Attēlot visus izvēlnes elementus

en: access administration menu
lv: Administrēšanas izvēlnes piekļuve

en: Undo
lv: Atcelt

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Your search yielded no results
lv: Meklēšana beidzās bez rezultātiem

en: Please enter some keywords.
lv: Lūdzu ievadiet dažus atslēgas vārdus.

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Allowed values list
lv: Atļauto lauka vērtību saraksts

en: Publishing options
lv: Publicēšanas iestatījumi

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu versiju

en: Query
lv: Vaicājums

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: Site's time zone
lv: Vietnes laika zona

en: timezone
lv: laika josla

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: Second
lv: Sekunde

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: Long
lv: Garš

en: Short
lv: Īss

en: Moderated
lv: Ierobežots

en: Randomize
lv: Nejauši sajaukt

en: Link label
lv: Saites teksts

en: AND
lv: UN

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Replacement patterns for @name
lv: Aizvietošanas šablons @name

en: PHP code
lv: PHP kods

en: Display fields
lv: Rādīt laukus

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Date formats
lv: Datuma formāti

en: or
lv: vai

en: Poll settings
lv: Aptaujas iestatījumi

en: Convert
lv: Konvertēt

en: Parent term
lv: Vecāktermins

en: Style
lv: Stils

en: Superscript
lv: Augšraksts

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti

en: Last modified
lv: Pēdējoreiz mainīts

en: Reverse
lv: Apgriezta secība

en: Thousands separator
lv: Tūkstošu atdalītājs

en: %type settings
lv: %type iestatījumi

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: Unformatted
lv: Bez formāta

en: Formats
lv: Formāti

en: RSS Feed
lv: RSS plūsma

en: New comments
lv: Jauni komentāri

en: Relationships
lv: Attiecības

en: Plural
lv: Daudzskaitlis

en: Relationship
lv: Attiecība

en: relationships
lv: attiecības

en: Sort criteria
lv: Kārtošanas kritēriji

en: <Hidden>
lv: <Paslēpts>

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: JPEG quality
lv: JPEG kvalitāte

en: Comment settings
lv: Komentāru iestatījumi

en: Sticky
lv: Uzlīme

en: Read only
lv: Tikai lasāms

en: Ok
lv: Labi

en: Processing
lv: Apstrādē

en: Output format
lv: Izvades formāts

en: File upload error. Could not move uploaded file.
lv: Datnes augšupielādes kļūda. Nebija iespējams pārvietot augšupielādēto datni.

en: Default value
lv: Noklusētā vērtība

en: Comment title
lv: Komentāra virsraksts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Show blocks
lv: Parādīt blokus

en: Enter the terms you wish to search for.
lv: Ievadiet terminus, kurus meklēt.

en: Bold
lv: Treknraksts

en: Copy
lv: Kopēt

en: Information
lv: Informācija

en: No content types available.
lv: Nav pieejams neviens satura veids.

en: PHP Code
lv: PHP kods

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Translation status
lv: Tulkojuma statuss

en: Above
lv: Virs

en: Number of values
lv: Vērtību skaits

en: @min and @max
lv: @min un @max

en: Day of Month
lv: Mēneša diena

en: Day of Week
lv: Nedēļas diena

en: Default time zone
lv: Noklusētā laika zona

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: Full node
lv: Pilns mezgls

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus

en: Remove field
lv: Noņemt lauku

en: Trimmed
lv: Apgriezts

en: Used in
lv: Izmantots iekš

en: simple
lv: vienkārš

en: Added field %label.
lv: Pievienots lauks %label

en: Save field settings
lv: Saglabāt lauka uzstādījumus

en: The update has encountered an error.
lv: Atjaunināšana ir sastapusi kļūdu.

en: Decimal
lv: Decimāldaļskaitlis

en: Float
lv: Daļskaitlis

en: Minimum
lv: Minimums

en: Precision
lv: Precizitāte

en: Decimal marker
lv: Decimālzīme

en: Text area (multiple rows)
lv: Teksta apgabals (vairākas rindas)

en: Defines simple text field types.
lv: Definē vienkārša teksta lauka tipus.

en: Permission
lv: Atļauja

en: Redo
lv: Atatsaukt

en: Italic
lv: Kursīvs

en: Editor
lv: Redaktors

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Read/Write
lv: Lasāms/Rakstāms

en: Global
lv: Globāls

en: file system
lv: datņu sistēma

en: Source code
lv: Pirmkods

en: Profiles
lv: Profili

en: Subscript
lv: Apakšraksts

en: Indent
lv: Atkāpe

en: Outdent
lv: Negatīva atkāpe

en: Unlink
lv: Atsaistīt

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
lv: Jums jānorāda vismaz viens pozitīvs atslēgvārds ar vismaz @count simboliem.

en: Unavailable
lv: Nav pieejams

en: Comma ,
lv: Komats ,

en: Period .
lv: Punkts .

en: Hyphen -
lv: Domzīme -

en: Colon :
lv: Kols :

en: Plus +
lv: Pluss +

en: Percent %
lv: Procenti %

en: Greater than >
lv: Lielāks par >

en: Language neutral
lv: Neitrāla valoda

en: Bullet list
lv: Saraksts

en: Node type (user-friendly version)
lv: Satura veids (lietojām saprotama versija)

en: Node author's user id
lv: Satura autora lietotāja ID

en: Node author's user name
lv: Satura autora lietotājvards

en: The directory %directory does not exist.
lv: Direktorija %directory neeksistē.

en: The directory %directory is not writable
lv: Nav rakstīšanas tiesību direktorijā %directory

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
lv: Direktorija %directory nav rakstāma, jo nav uzstādītas nepieciešamās pieejas atļaujas.

en: Blockquote
lv: Citāts

en: Rearrange
lv: Pārkārtot

en: empty
lv: tukšs

en: Active users
lv: Aktīvie lietotāji

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
lv: GD bibliotēka priekš PHP nav instalēta vai ir novecojusi. Lūdzu meklē informāciju <a href="@url">PHP attēlu dokumentācijā</a> kā to izlabot.

en: GD library
lv: GD bibliotēka

en: Attach to
lv: Kam pievienot

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
lv: Norādītā adrese %url nav korekta, lūdzu ievadiet pilnu adresi šādā formā http://www.example.com/feed.xml.

en: Page settings
lv: Lapas uzstādījumi

en: Use pager
lv: Izmantot lapu pārslēdzēju

en: More link
lv: Saite Vairāk

en: contains
lv: satur

en: Allow Upscaling
lv: Atļaut mērogošanu

en: Let scale make images larger than their original size
lv: Ļaut mērogotājam attēlus veidot lielākus kā to oriģinālais izmērs

en: Rotation angle
lv: Pagriešanas lenķis

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
lv: Leņķa izmērs par cik ir jāpagriež attēls. Pozitīvi skaitļi ir pulksteņa rādītāja virzienā, negatīvi skaitļi pret pulksteņa rādītāju.

en: Randomize the rotation angle for each image. The angle specified above is used as a maximum.
lv: Nejauši sajaukt pagrieziena leņķi katram attēlam. Iepriekšminētais leņķis tiek izmantots kā maksimums.

en: The weight of the action in the preset.
lv: Darbības nozīmība sagatavē.

en: The module that defined the action.
lv: Modulis, kas noteicis darbību.

en: The unique ID of the action to be executed.
lv: Izpildāmās darbības unikālais ID.

en: The configuration data for the action.
lv: Darbības konfigurācijas dati.

en: ImageCache User Interface.
lv: ImageCache lietotāja saskarne.

en: Print
lv: Drukāt

en: Locked
lv: Slēgts

en: The selected file %name could not be uploaded.
lv: Izvēlētā faila %name augšupielāde bija neveiksmīga.

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
lv: Validācijas kļūda. Ja kļūda atkārtojas, lūdzu, ziņojiet vietnes administratoram.

en: In moderation
lv: Gaida apstiprinājumu

en: Underline
lv: Pasvītrots

en: Cut
lv: Izgriezt

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: Ordered list
lv: Sakārtots saraksts

en: Unordered list
lv: Nesakārtots saraksts

en: About
lv: Par

en: Link class
lv: Saites klase

en: Column
lv: Kolonna

en: sort by @s
lv: kārtot pēc @s

en: and
lv: un

en: Markdown
lv: Iezīmēšana

en: Allows content to be submitted using Markdown, a simple plain-text syntax that is filtered into valid XHTML.
lv: Ļauj iesniegt, izmantojot Markdown vienkārša teksta satura sintakse, kas derīgs XHTML izfiltrē.

en: Markdown filter tips
lv: Iezīmēšanas filtra padomi

en: You can use <a href="@filter_tips">Markdown syntax</a> to format and style the text. Also see <a href="@markdown_extra">Markdown Extra</a> for tables, footnotes, and more.
lv: Varat izmantot <a href="@filter_tips">Iezīmēšanas sintaksi</a>, lai formatētu tekstu un piešķirtu stilu. Skatiet arī <a href="@markdown_extra">Iezīmēšanas ekstras</a> par tabulām, zemsvītras piezīmēm un citu.

en: Allows content to be submitted using Markdown, a simple plain-text syntax that is transformed into valid XHTML.
lv: Atļauj saturu iesniegt izmantojot iezīmēšanu, vienkārša teksta sintakses transformēšanu par valīdu XHTML.

en: Add @type
lv: Pievienot @type

en: Author's website
lv: Autora mājas lapa

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: field
lv: lauks

en: Menu items
lv: Izvēlnes ieraksti

en: Delete view
lv: Dzēst skatu

en: Target
lv: Mērķis

en: Not enabled
lv: Nav iespējots

en: Signup
lv: Pieteikšanās

en: starting from @count
lv: sākot no @count

en: Acronym
lv: Akronīms

en: Button text
lv: Pogas teksts

en: Title only
lv: Tikai virsraksts

en: Validator
lv: Validators

en: Inherit
lv: Mantot

en: Maximum resolution for Images
lv: Attēla maksimālā izšķirtspēja

en: Category ID
lv: Kategorijas ID

en: Button alignment
lv: Pogas novietojums

en: Example:
lv: Piemērs:

en: %name: illegal value.
lv: %name: neatļauta vērtība.

en: Do not use a relationship
lv: Neizmantot attiecību

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: Enable developer modules
lv: Iespējot izstrādātāju moduļus

en: Disable developer modules
lv: Atspējot iztstrādātāju moduļus

en: translate
lv: tulkot

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
lv: Pieļaujamas tikai datnes ar paplašinājumiem: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
lv: Faila izmērs %filesize pārsniedz maksimāli pieļauto izmēru %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
lv: Faila izmērs %filesize pārsniedz diska kvotu %quota.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
lv: Attēls tika pārveidots tā, lai tā izmērs atbilstu iepriekš noteiktajam maksimālajam izmēram (%dimensions pikseļi).

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
lv: Attēls ir pārāk liels, maksimālais izmērs ir %dimensions pikseļi.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
lv: Attēls ir pārāk mazs, minimālais izmērs ir %dimensions pikseļi.

en: No link
lv: Nav saites

en: Is not one of
lv: Nav viens no

en: Analyze
lv: Analizēt

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Decimal point
lv: Decimālzīme

en: Permanent
lv: Pastāvīgs

en: Temporary
lv: Pagaidu

en: Custom date format
lv: Pielāgots laika formāts

en: Revision information
lv: Revīzijas informācija

en: Citation
lv: Atsauce

en: Is one of
lv: Ir viens no

en: Show All
lv: Rādīt visu

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
lv: Mezgli ir Drupal'a vietnes galvenais saturs.

en: Comments are responses to node content.
lv: Komentāri ir atbildes uz mezgla saturu.

en: Is empty (NULL)
lv: Tukšs (NULL)

en: not empty
lv: nav tukšs

en: Default image
lv: Noklusētais attēls

en: Use default image
lv: Izmantot noklusēto attēlu

en: Choose a image that will be used as default.
lv: Izvēlieties attēlu kas tiks lietots pēc noklusējuma.

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height.
lv: Maksimāli atļautais attēla izmērs izteikts kā PLATUMSxAUGSTUMS (piemēram 640x480). Iestatiet 0 priekš bez ierobežojuma. Ja lielāks attēls ir augšuplādēts, tas tiek samazināts uz šādu izmēru.

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
lv: Tekstu izmantos ekrāna lasītāji, meklēšanas dzinēji, vai brīžos, kad nevar ielādēt attēlu.

en: Ends with
lv: Beidzas ar

en: Upload date
lv: Augšupielādes datums

en: Link this field to its user
lv: Sasaistīt šo lauku ar tā lietotāju

en: Use default RSS settings
lv: Izmantot noklusējuma RSS uzstādījumus

en: Title plus teaser
lv: Virsraksts ar ievadtekstu

en: No role
lv: Nav lomas

en: View link
lv: Saite Skatīt

en: The size of the file.
lv: Faila izmērs

en: Link this field
lv: Sasaistīt šo lauku

en: Delete link
lv: Saite Dzēst

en: Per page
lv: Pa lapai

en: Per role
lv: Pa lomām

en: The file could not be uploaded.
lv: Datni nebija iespējams augšupielādēt.

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
lv: Izvēlētā attēlu apstrādes rīkkopa '%toolkit' nevar korekti apstrādāt  funkciju '%function'.

en: Numbered list
lv: Numurēts saraksts

en: Not installed.
lv: Nav instalēts.

en: No fields available.
lv: Nav pieejams neviens lauks.

en: No alias
lv: Nav aizstājvārds

en: Numeric
lv: Ciparisks

en: Teaser break
lv: Ievadteksta pārtraukums

en: Alt text
lv: ALT teksts

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: Token replacement patterns
lv: Marķiera aizvietošanas šablons

en: Comment body
lv: Komentāra saturs

en: Comment author's user id
lv: Komentāra autora lietotāja ID

en: Comment author's user name
lv: Komentāra autora lietotāja vārds

en: Comment author's home page.
lv: Komentāra autorā mājas lapa

en: Comment author's e-mail.
lv: Komentāra autora e-pasts

en: Node language
lv: Satura valoda

en: Node author's e-mail.
lv: Satura autora e-pasts

en: User timezone
lv: lietotāja laika zona

en: Add comment link
lv: Saite Pievienot komentāru

en: %editor profile for %format
lv: %editor profils formātam %format

en: Enabled by default
lv: Pēc noklusējuma iespējots

en: The default editor state for users having access to this profile. Users are able to override this state if the next option is enabled.
lv: Noklusētais redaktora stāvoklis lietotājiem, kuriem atļauts piekļūt šim profilam. Lietotāji var pārlabot stāvokli, ja nākamā opcija ir iespējota.

en: If allowed, users will be able to choose their own editor default state in their user account settings.
lv: Ja iespējots, lietotāji sava konta iestatījumos varēs izvēlēties noklusēto redaktora stāvokli.

en: Show <em>enable/disable rich text</em> toggle link
lv: Rādīt saiti <em>iespējot/atspējot formatētu tekstu</em>

en: Whether or not to show the <em>enable/disable rich text</em> toggle link below a textarea. If disabled, the user setting or global default is used (see above).
lv: Nosaka vai rādīt saiti <em>iespējot/atspējot formatētu tekstu</em> zem teksta apgabala. Ja atspējots, tiks lietots lietotāja iestatījumi vai globālais noklusējums (skatīt augstāk).

en: This option controls whether the editor toolbar is displayed above or below the editing area.
lv: Šī opcija nosaka vai redaktora josla tiek rādīta virs vai zem rediģēšanas apgabala.

en: This option controls the alignment of icons in the editor toolbar.
lv: Šī opcija nosaka ikona novietojumu redaktora rīkjoslā.

en: Where to display the path to HTML elements (i.e. <code>body > table > tr > td</code>).
lv: Kur parādīt ceļu uz HTML elementiem (t.i. <code>body > table > tr > td</code>).

en: This option gives you the ability to enable/disable the resizing button. If enabled, the Path location toolbar must be set to "Top" or "Bottom" in order to display the resize icon.
lv: Šī opcija ļauj iespējot/atspējot izmēru izmaiņas pogu. Ja iespējota, tad takas atrašanās vietas rīkjoslai iestatījumam jābūt "Augša" vai "Apakša", lai tiktu parādīts izmēru izmaiņas ikona.

en: If enabled, potentially malicious code like <code>&lt;HEAD&gt;</code> tags will be removed from HTML contents.
lv: Ja iespējots, iespējami ļaunprātīgs kods kā <code>&lt;HEAD&gt;</code> tiks izņemts no HTML satura.

en: If enabled, the editor will insert TAB characters on tab and preserve other whitespace characters just like a PRE element in HTML does.
lv: Ja iespējots, redaktors aizvietos tabulatoru ar TAB rakstzīmēm un saglabās citas atstarpju rakstzīmes tāpat kā HTML PRE elements.

en: If enabled, HTML tags declaring the font size, font family, font color and font background color will be replaced by inline CSS styles.
lv: Ja iespējots, HTML tagi, kas nosaka fonta izmēru, fonta saimi, fonta krāsu un fonta fona krāsu, tiks aizvietoti ar CSS stilu.

en: If enabled, the editor will remove most linebreaks from contents. Disabling this option could avoid conflicts with other input filters.
lv: Ja iespējots, redaktors no satura izņems gandrīz visus rindas pārtraukums. Šo opciju atspējojot, iespējams, var novērst konfliktus ar citiem ievades filtriem.

en: If enabled, the editor will re-format the HTML source code. Disabling this option could avoid conflicts with other input filters.
lv: Ja iespējots, redaktors pārformatēs HTML kodu. Šo opciju atspējojot, iespējams, var novērst konfliktus ar citiem ievades filtriem.

en: Force cleanup on standard paste
lv: Lietojot standarta ielīmēšanu, piespiedu kārtā veikt attīrīšanu.

en: If enabled, the default paste function (CTRL-V or SHIFT-INS) behaves like the "paste from word" plugin function.
lv: Ja iespējots noklusējuma "ielīmēt" funkcija (CTRL-V vai SHIFT-INS) tiks izpildīta kā "ielīmēt no word" spraudņa funkcija.

en: Comma separated list of HTML block formats. Possible values: <code>@format-list</code>.
lv: Komata atdalīts HTML bloku formātu saraksts. Iespējamās vērtībās: <code>@format-list</code>.

en: Use theme CSS
lv: Lietot Tēmas CSS

en: Define CSS
lv: Definēt CSS

en: Editor default CSS
lv: Redaktora noklusējuma CSS

en: Defines the CSS to be used in the editor area.<br />Use theme CSS - loads stylesheets from current site theme.<br/>Define CSS - enter path for stylesheet files below.<br />Editor default CSS - uses default stylesheets from editor.
lv: Nosaka CSS, kas tiks lietots redaktora apgabalā.<br />Lietot tēmas CSS - lietot tēmas CSS datnes.<br/>Definēt CSS - apakšā norādīt taku uz CSS datnēm.<br />Redaktora noklusētais CSS - tiek lietotas redaktora noklusētās CSS datnes.

en: If "Define CSS" was selected above, enter path to a CSS file or a list of CSS files separated by a comma.
lv: Ja iepriekš tika izvēltēts "Definēt CSS" norādiet CSS failu ceļu vai CSS failu uzskaitījumu, atdalot tos ar komatu.

en: Available tokens: <code>%b</code> (base path, eg: <code>/</code>), <code>%t</code> (path to theme, eg: <code>themes/garland</code>)
lv: Pieejamie tokeni: <code>%b</code> (pamata taka, piem.: <code>/</code>), <code>%t</code> (taka uz tēmu, piem.: <code>themes/garland</code>)

en: Optionally define CSS classes for the "Font style" dropdown list.<br />Enter one class on each line in the format: !format. Example: !example<br />If left blank, CSS classes are automatically imported from all loaded stylesheet(s).
lv: Pēc izvēles definēt CSS klases "Fonta veida" sarakstam<br />Katrā rindā jāievada viena klase formātā: !format . Piemērs:  !example<br />Ja nav aizpildīts, tad CSS klases tiek automātiski ielādētas no CSS datnēm.

en: Wysiwyg profile for %format has been saved.
lv: Wysiwyg profili formātam %format ir saglabāts.

en: No editor
lv: Nav redaktora

en: <a href="!vendor-url">@editor</a> (<a href="!download-url">Download</a>)
lv: <a href="!vendor-url">@editor</a> (<a href="!download-url">Lejupielādēt</a>)

en: Extract the archive and copy its contents into a new folder in the following location:<br /><code>@editor-path</code>
lv: Atarhivēt arhīvu un iekopēt saturu jaunā mapē sekojošā atrašanās vietā:<br /><code>@editor-path</code>

en: So the actual library can be found at:<br /><code>@library-filepath</code>
lv: Lai bibliotēku varētu atrast šajā atrašanās vietā: <br /><code>@library-filepath</code>

en: Installation instructions
lv: Instalācijas norādījumi

en: There are no editor libraries installed currently. The following list contains a list of currently supported editors:
lv: Nav instalēta neviena redaktora bibliotēka. Šis saraksts parāda pašreiz atbalstītos redaktorus:

en: Are you sure you want to remove the profile for %name?
lv: Vai tiešām %name noņemt profilu?

en: Wysiwyg profile for %name has been deleted.
lv: %name wysiwyg profils dzēsts.

en: Configure client-side editors.
lv: Konfigurēt pārlūka redaktorus.

en: Disable rich-text
lv: Izslēgt teksta redaktoru

en: Enable rich-text
lv: Ieslēgt teksta redaktoru

en: Enable editor by default
lv: Ieslēgt redaktoru kā noklusējumu

en: The version of %editor could not be detected.
lv: Nebija iespējams noteikt redaktora %editor versiju.

en: The installed version %version of %editor is not supported.
lv: Redaktora %editor versija %version netiek atbalstīta.

en: Allows users to edit contents with client-side editors.
lv: Ļauj lietotājiem rediģēt saturu ar klienta puses redaktoru.

en: Strike-through
lv: Izsvītrots

en: Align left
lv: Pakārtot pa kreisi

en: Align center
lv: Centrēt

en: Align right
lv: Pakārtot pa labi

en: Justify
lv: Izlīdzināts

en: Forecolor
lv: Priekšplāna krāsa

en: Backcolor
lv: Fona krāsa

en: Horizontal rule
lv: Horizontāla atdalošā līnija

en: Paste Text
lv: Ielīmēt Tekstu

en: Paste from Word
lv: Ielīmēt no Word

en: Remove format
lv: Noņemt formātu

en: Character map
lv: Rakstzīmju karte

en: HTML block format
lv: HTML bloka formāts

en: Font style
lv: Fonta stils

en: Create DIV container
lv: Izveidot DIV konteineru

en: FitWindow
lv: Pielīdzināt logam

en: Check spelling
lv: Pārbaudīt pareizrakstību

en: Autogrow
lv: Automātiski palielināt

en: Table drag/resize
lv: Stiept/izmainīt tabulas lielumu

en: Table: Cell properties
lv: Tabula: Šūnas iestatījumi

en: Table: Insert row after
lv: Tabula: Ievietot rindu aiz

en: Table: Insert column after
lv: Tabula: Ievietot kolonu aiz

en: Table: Insert cell after
lv: Tabula: Ievietot šūnu aiz

en: Table: Delete rows
lv: Tabula: Dzēst rindas

en: Table: Delete columns
lv: Tabula: Dzēst kolonas

en: Table: Delete cells
lv: Tabula: Dzēst šūnas

en: Table: Merge cells
lv: Tabula: Apvienot šūnas

en: Table: Horizontal split cell
lv: Tabula: Horizontāli dalīt šūnu

en: Sup
lv: Augšraksts

en: Sub
lv: Apakšraksts

en: Clean-up
lv: Attīrīšana

en: Visual aid
lv: Vizuāla palīdzība

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna

en: Advanced horizontal rule
lv: Paplašināta horizontāla līnija

en: Advanced image
lv: Paplašināts attēls

en: Advanced link
lv: Paplašināta saite

en: Auto save
lv: Automātiskā saglabāšana

en: Context menu
lv: Konteksta izvēlne

en: Left-to-right
lv: No kreisās uz labo

en: Right-to-left
lv: No labās uz kreiso

en: Emotions
lv: Emocijas

en: Inline popups
lv: Starpteksta uzlecošais logs

en: Insert date
lv: Ievietot datumu

en: Insert time
lv: Ievietot laiku

en: Insert layer
lv: Ievietot kārtu

en: Move forward
lv: Uz priekšu

en: Move backward
lv: Atpakaļ

en: Absolute
lv: Noteikts

en: Paste text
lv: Ielīmēt tekstu

en: Style properties
lv: Stila īpašības

en: Abbreviation
lv: Saīsinājums

en: Inserted
lv: Pievienots

en: Safari compatibility
lv: Savietojamība ar Safari

en: Spell check
lv: Pareizrakstības pārbaude

en: Font Color
lv: Fonta krāsa

en: Show/hide hidden elements
lv: Rādīt/slēpt apslēptus elementus

en: Separate the teaser and body of this content
lv: Šim saturam atdalīt ievadtekstu no galvenā satura

en: Stores Wysiwyg profiles.
lv: Noglabā Wysiwyg profilus.

en: Broken handler @table.@field
lv: Salauzts apdarinātājs @table.@field

en: Skipping broken view @view
lv: Izlaižam salauzto skatu @view

en: Ajax callback for view loading.
lv: Ajax atzvanīšana priekš skata ielādes.

en: Changes cannot be made to a locked view.
lv: Nevar veikt izmaiņas slēgtam skatam.

en: Convert view
lv: Konvertēt skatu

en: Create customized lists and queries from your database.
lv: Izveidot pielāgotus sarakstus un vaicājumus no datu bāzes.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
lv: Skatu administrēšanas rīks. Bez šī moduļa nevar izveidot vai labot skatus.

en: Example table
lv: Tabulas piemērs

en: Example content
lv: Satura piemērs

en: Example node
lv: Piemēra mezgls

en: Plain text field
lv: Vienkāršs teksta lauks

en: Just a plain text field.
lv: Tikai vienkāršs teksta lauks.

en: Display all values
lv: Rādīt visas vērtības

en: Broken/missing handler
lv: Traucēts/nav atrasts apdarinātājs

en: Current date
lv: Tekošais datums

en: Current node's creation time
lv: Tekošās nodes izveidošanas laiks

en: Current node's update time
lv: Tekošās nodes atjaunošanas laiks

en: Do not display items with no value in summary
lv: Neattēlot kopsavilkumā ierakstus bez vērtības

en: Invalid input
lv: Nekorekta vērtība

en: Glossary mode
lv: Šķirkļa režīms

en: Character limit
lv: Rakstzīmju ierobežojums

en: Upper case
lv: Lielie burti

en: Lower case
lv: Mazie burti

en: Capitalize each word
lv: Katrs vārds sākas ar lielo burtu

en: Transform spaces to dashes in URL
lv: Pārveidot adresē atstarpes par domuzīmēm

en: Exclude from display
lv: Izslēgt attēlojumu

en: Rewrite the output of this field
lv: Pārrakstīt lauka izvadi

en: Output this field as a link
lv: Izvadīt lauku kā saiti

en: If checked, this field will be made into a link. The destination must be given below.
lv: Ja ieslēgts, lauks tiks pārveidots par saiti. Zemāk jānorāda adresi.

en: Link path
lv: Saites adrese

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
lv: Šīs saites drupal iekšējais ceļš vai absolūtā adrese (URL). Var izmantot skata datus izmantojot zemāk norādītos "Aizstāšanas šablonus"

en: The CSS class to apply to the link.
lv: CSS klase kuru pievienot saitei

en: Text to place as "alt" text which most browsers display as a tooltip when hovering over the link.
lv: "ALT" teksts, kuru vairums pārlūkprogrammu attēlo kā padomu kad kurors tiek novietots uz saites.

en: Prefix text
lv: Prefikss

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
lv: Teksts kuru attēlot pirms saites. Var iekļaut HTML.

en: Suffix text
lv: Sufikss

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
lv: Teksts kuru attēlot pēc saites. Var iekļaut HTML.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
lv: <p>Nepieciešams pievienot vēl dažus laukus pirms iespējams lietot šo lauku. Ja vēlaties, šie lauki var tikt atzīmēti ar <em>Izslēgt no attēlojuma</em>. Ievērojiet ka sakarā ar izvades renderēšanas secību, jūs nevarat izmantot laukus kuri atrodas aiz šī lauka; ja vēlaties izmantot lauku kurš šeit nav attēlots,pārkārtojiet lauku secību.</p>

en: Trim this field to a maximum length
lv: Saīsināt lauka vērtību līdz konkrētam simbolu skaitam

en: Trim only on a word boundary
lv: Saīsinot tekstu paturēt pilnus vārdus

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
lv: Ja iezīmēts, lauks tiks saīsināts tikai līdz pilniem vārdiem. Ja pilns vārda garums pārsniegs atļauto simbolu skaitu, tad netiks attēlots. Ja netiek sasniegta neviena pilna vārda robeža, lauks attēlo tukšumu.

en: Add an ellipsis
lv: Pievienot daudzpunkti

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
lv: Ja iezīmēts, gadījumos kad teksts tiek saīsināts tiks pievienota daudzpunkte ("...").

en: Strip HTML tags
lv: Izņemt HTML tagus

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
lv: Ja iezīmēts, visi HTML tagi tiks izņemti.

en: Field can contain HTML
lv: Lauks var saturēt HTML

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
lv: Ja iezīmēts, saīsinātajā tekstā tiks izlabotas neaizvērtās HTML entītijas.

en: File size display
lv: Datnes izmēra attēlojums

en: Formatted (in KB or MB)
lv: Formatēts kilobaitos (KB) vai megabaitos (MB)

en: Raw bytes
lv: Baitos

en: If checked, true will be displayed as false.
lv: Ja iezīmēts, "jā" tiks attēlots jā "nē"

en: Round
lv: Noapaļot

en: If checked, the number will be rounded.
lv: Ja iezīmēts, skaitlis tiks noapaļots

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
lv: Norādiet, cik ciparus aiz komata attēlot

en: What single character to use as a decimal point.
lv: Simbols, ko lietot kā decimālskaitļu atdalītāju.

en: What single character to use as the thousands separator.
lv: Simbols kuru lietot tūkstošu atdalīšanai.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
lv: Prefikss, piemēram valūtas simbols.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
lv: Sufikss, piemēram valutas simbols.

en: Simple separator
lv: Vienkāršs atdalītājs

en: Display as link
lv: Attēlot kā saiti

en: Operator identifier
lv: Operatora identifikators

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
lv: Tiks attēlots adresē (URL) pēc ? lai identificētu šo operatoru.

en: Filter identifier
lv: Filtra identifikators

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
lv: Tiks attēlots adresē (URL) aiz ? lai identificētu šo filtru. Šī lauka vērtība nedrīkst būt tukša.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
lv: Ja filtrs tiek eksponēts, nepieciešams norādīt identifikatoru.

en: This identifier is not allowed.
lv: Šāds identifikators nav atļauts.

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: exposed
lv: eksponēts

en: Value type
lv: Vērtības tips

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
lv: Datums jebkurā mašīnlasāmajā formātā. Ieteicamais formāts: CCYY-MM-DD HH:MM:SS

en: Invalid date format.
lv: Nekorekts laika formāts.

en: Is all of
lv: Ir visi no

en: Is none of
lv: Nav ne viens no

en: not
lv: nav

en: Is between
lv: Ir intervālā starp

en: between
lv: intervālā starp

en: Is not between
lv: Nav intervālā starp

en: not between
lv: nav intervālā starp

en: And
lv: Un

en: Contains any word
lv: Satur jebkuru norādīto vārdu

en: has word
lv: satur norādīto vārdu

en: Contains all words
lv: Satur visus norādītos vārdus

en: begins
lv: sākas

en: ends
lv: beidzas

en: Require this relationship
lv: Pieprasīt šo relāciju

en: asc
lv: aug.

en: desc
lv: dilstošā secībā

en: If you <a href="@modules">enable the advanced help module</a>, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
lv: Ja tiek <a href="@modules">iespējots "advanced help" modulis</a>, Skatu modulis sniegs detalizētāku palīdzību. <a href="@hide">Paslēpt šo ziņojumu.</a>

en: If you install the advanced help module from !href, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
lv: Ja tiek uzstādīts "advanced help" modulis no !href, Skatu modulis piedāvās vairāk detalizētas palīdzības. <a href="@hide">Paslēpt šo ziņojumu</a>

en: Not sure what to do? Try the "!getting-started" page.
lv: Nav skaidrs, ko darīt? Apskati  lapu "!getting-started".

en: Displays
lv: Displeji

en: These queries were run during view rendering:
lv: Šādi vaicājumi tika veikti, renderējot skata attēlojumu:

en: This display has no path.
lv: Šim skatam nav norādīta adrese

en: Query build time
lv: Vaicājuma izveides laiks

en: Query execute time
lv: Vaicājuma izpildes laiks

en: View render time
lv: Skata izvades laiks

en: No query was run
lv: Neviens vaicājums netika veikts

en: Unable to preview due to validation errors.
lv: Nav iespējams priekšskatīt validācijas kļūdu dēļ.

en: View name
lv: Skata nosaukums

en: View description
lv: Skata apraksts

en: The view has been deleted.
lv: Skats ir izdzēsts

en: Edit view %view
lv: Rediģēt skatu %view

en: Enter the name to use for this view if it is different from the source view. Leave blank to use the name of the view.
lv: Ievadiet skata nosaukumu, ja tas atšķiras avota skata. Atstājiet tukšu, lai izmantotu avota skata nosaukumu.

en: Paste view code here
lv: Ievietojiet skata kodu šeit

en: Unable to interpret view code.
lv: Nav iespējams interpretēt skata kodu.

en: You are importing a view created in Views version 1. You may need to adjust some parameters to work correctly in version 2.
lv: Jūs importējat skatu, kurš izveidots 1. skatu versijā. Iespējams, būs nepieciešams izlabot dažus parametrus, lai tas korekti strādātu 2. versijā.

en: Export this view
lv: Eksportēt šo skatu

en: Invalid
lv: Nederīgs

en: &nbsp; Style: !style
lv: &nbsp; Stils: !style

en: Add display
lv: Pievienot attēlojumu

en: Configure @type
lv: Konfigurē @type

en: Configure @type %item
lv: Konfigurē @type %item

en: Default settings for this view.
lv: Skata noklusētie iestatījumi.

en: Display the view as a block.
lv: Attēlot skatu kā bloku.

en: Will be available to all users.
lv: Būs pieejams visiem lietotājiem.

en: filter
lv: filtrs

en: The title of the comment.
lv: Komentāra virsraksts.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
lv: Komentāra autora interneta vietnes adrese. Var tikt atveidota kā saite. Tukša, ja autors ir reģistrēts lieottājs.

en: Post date
lv: Ieraksta datums

en: Date and time of when the last comment was posted.
lv: Datums un laiks, kad tika publicēts pēdējais komentārs.

en: Last comment author
lv: Pēdējā komentāra autors

en: Comment count
lv: Komentāru skaits

en: Comment status
lv: Komentāra statuss

en: Display the comment as RSS.
lv: Rādīt komentāru kā RSS.

en: The title of the node.
lv: Mezgla virsraksts.

en: Has new content
lv: Ir jauns saturs

en: Poll
lv: Aptauja

en: Views today
lv: Skatījumi šodien

en: Title of page visited.
lv: Apmeklētās lapas virsraksts.

en: The ID of the file.
lv: Faila ID.

en: The status of the file.
lv: Faila statuss.

en: All terms
lv: Visi termini

en: Outdated
lv: Novecojis

en: upload
lv: augšuplādēt

en: The user ID
lv: Lietotāja ID

en: Language of the user
lv: Lietotāja valoda

en: The user's last login date.
lv: Lietotāja pēdējās pieslēgšanās datums.

en: The user's signature.
lv: Lietotāja paraksts.

en: contact
lv: kontakts

en: Unrestricted
lv: Bez ierobežojumiem

en: Rendered output
lv: Atveidota izvade

en: Use AJAX
lv: Izmantot AJAX

en: Display even if view has no result
lv: Attēlot pat ja skats neatgriež rezultātu

en: Inherit exposed filters
lv: Mantot eksponētos filtrus

en: The style selected does not utilize fields.
lv: Izvēlētais stils laukus neizmanto.

en: None defined
lv: Nav definēts

en: New view
lv: Jauns skats

en: Live preview
lv: Tiešais priekšskatījums

en: Title: @title
lv: Virsraksts: @title

en: ‹‹
lv: "

en: ››
lv: "

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Installing @drupal
lv: Tiek instalēts @drupal

en: The installation has encountered an error.
lv: Instalācijas laikā notika kļūda.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lv: Mašīnlasāmajam nosaukumam jāsatur tikai mazie burti, numuri un apakšsvītras.

en: Date and time lookup
lv: Datuma un laika uzmeklēšana

en: Translation settings
lv: Tulkošanas iestatījumi

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
lv: Virsrakts tiek izmantots kā paskaidrojums, kad lietotājs ar peles kursoru šķērso attēlu.

en: The selected file %name could not be saved.
lv: Izvēlētais fails  %name nevar tikt saglabāts.

en: Progress indicator
lv: Progresa indikators

en: Bar with progress meter
lv: Josla ar progresa mērītāju

en: The file upload failed. %upload
lv: Faila augšupielāde neizdevās. %upload

en: URL to file
lv: URL uz datni

en: Starting upload...
lv: Tiek sākta augšupielāde

en: Uploading... (@current of @total)
lv: Augšupielādē... (@current no @total)

en: Allowed Extensions: %ext
lv: Pieļautie faila paplašinājumi: %ext

en: Your server is capable of displaying file upload progress, but does not have the required libraries. It is recommended to install the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> (preferred) or to install <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.
lv: Jūsu serveris spēj attēlot failu augšupielādes progresu, tomēr tam trūkst nepieciešamās bibliotēkas. Ir ieteicams uzstādīt <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> (ieteicamā) vai arī <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
lv: Aktivizēts (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)

en: Upload progress
lv: Augšupielādes progress

en: Form settings
lv: Formas iestatījumi

en: !day-name Sunday|Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday
lv: !day-name Svētdiena|Pirmdiena|Otrdiena|Trešdiena|Ceturtdiena|Piektdiena|Sestdiena

en: !day-abbreviation Sun|Mon|Tue|Wed|Thu|Fri|Sat
lv: !day-abbreviation Sv|Pr|Ot|Tr|Ce|Pk|Se

en: !day-abbreviation S|M|T|W|T|F|S
lv: !day-abbreviation S|P|O|T|C|P|S

en: !day-abbreviation SU|MO|TU|WE|TH|FR|SA
lv: !day-abbreviation Sv|Pr|Ot|Tr|Ce|Pk|Se

en: !datetime Year|Month|Day|Week|Hour|Minute|Second|All Day|All day
lv: !datetime Gads|Mēnesis|Diena|Nedēļa|Stunda|Minūte|Sekunde|Visa diena|Visa diena

en: !date_nav Prev|Next|Today
lv: !date_nav Iepriekš|Turpmāk|Šodien

en: !month-name |January|February|March|April|May|June|July|August|September|October|November|December
lv: !month-name |Janvāris|Februāris|Marts|Aprīlis|Maijs|Jūnijs|Jūlijs|Augusts|Septembris|Oktobris|Novembris|Decembris

en: !month-abbreviation |Jan|Feb|Mar|Apr|May|Jun|Jul|Aug|Sep|Oct|Nov|Dec
lv: !month-abbreviation |Jan|Feb|Mar|Apr|Mai|Jun|Jul|Aug|Sep|Okt|Nov|Dec

en: Add format
lv: Pievienot formātu

en: Allow users to add additional date formats.
lv: Ļaut lietotājiem pievienot papildus datuma formātus.

en: Configure date formats for each locale
lv: Iestatīt datumu formātus katram lokālam

en: Content type name
lv: Nosaukums satura veidam

en: Navigate to previous year
lv: Iepriekšējais gads

en: Navigate to next year
lv: Nākamais gads

en: Navigate to previous month
lv: Iepriekšējais mēnesis

en: Navigate to next month
lv: Nākamais mēnesis

en: Navigate to previous week
lv: Iepriekšējā nedēļa

en: Navigate to next week
lv: Nākamā nedēļa

en: Navigate to previous day
lv: Iepriekšējā diena

en: Navigate to next day
lv: Nākamā diena

en: View full page month
lv: Atvērt pilna mēneša skatu

en: manage fields
lv: pārvaldīt laukus

en: @field_name (Locked)
lv: @field_name (Slēgts)

en: - Select a field type -
lv: - Izvēlieties lauka tipu -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
lv: Lauka mašīnvārds (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
lv: Datu saglabāšanas lauka tips.

en: Form element to edit the data.
lv: Formas elements, lai rediģētu datus.

en: - Select an existing field -
lv: - Izvēlieties esošu lauku -

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
lv: Pievienot jaunu lauku: lauka nosaukums %field_name jau eksistē.

en: Add new field: you need to select a field type.
lv: Pievienot jaunu lauku: ir nepieciešams izvēlēties lauka tipu.

en: %name must be an integer.
lv: %name jābūt veselam skaitlim.

en: %name must be a positive integer.
lv: %name ir jābūt pozitīvam, veselam skaitlim.

en: %name must be a number.
lv: %name ir jābūt skaitlim.

en: width @width
lv: platums @width

en: height @height
lv: augtsums @height

en: upscaling allowed
lv: palielināšana atļauta

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
lv: nejauši starp -@degrees&grādiem un @degrees&grādiem

en: @degrees&deg
lv: @degrees&grādi

en: @argument title
lv: @argument virsraksts

en: @argument input
lv: @argument ievade

en: The maximum number of characters this field can be.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos

en: Count the number 0 as empty
lv: Uzskatīt skaitli 0 par "nav rezultātu"

en: Hide if empty
lv: Paslēpt ja nav vērtību

en: Starting value
lv: Sākuma vērtība

en: Specify the number the counter should start at.
lv: Norādiet skaitli ar kuru tiks sākta skaitīšana.

en: Does not start with
lv: Nesākas ar

en: Does not end with
lv: Nebeidzas ar

en: Render
lv: Atveidot

en: The optional description of the taxonomy term.
lv: Neobligāts termina skaidrojums.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
lv: Neobligāts taksonomijas vārdnīcas apraksts.

en: HTML attributes
lv: HTML atribūti

en: Authentication module
lv: Autentifikācijas modulis

en: A Wysiwyg profile is associated with an input format. A Wysiwyg profile defines which client-side editor is loaded with a particular input format, what buttons or themes are enabled for the editor, how the editor is displayed, and a few other editor-specific functions.
lv: Wysiwyg profils ir saistīts ar ievades formātu. Wysiwyg profils nosaka, kādu klienta puses redaktoru lietot noteiktam ievades formātam, kādas redaktora pogas vai tēmas ir iespējotas, kā redaktors tiek attēlots un dažas citas, ar redaktoru saistītas, funkcijas.

en: Div container
lv: DIV konteiners

en: Maximize
lv: Maksimizēt

en: Check spelling as you type
lv: Pārbaudīt pareizrakstību rakstīšanas laikā.

en: Advanced list
lv: Paplašināts saraksts

en: To assign a different editor to a text format, click "delete" to remove the existing first.
lv: Lai teksta formātam pievienotu citu redaktoru, vispirms jānoņem esošais redaktors, noklikšķinot "dzēst".

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
lv: Atlasīto datni %filename nav iespējams augšupielādēt. Atļautas tikkai datnes ar paplašinājumiem: %extensions.
