Quiz (6.x-4.0-alpha5) - en to uk translation catalogue (364 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Next
uk: Наступний

en: user
uk: користувач

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Вилучити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Username
uk: Користувач

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Actions
uk: Події

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: Action
uk: Дія

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Download
uk: Завантаження

en: view
uk: вид

en: unpublished
uk: неопубліковане

en: Advanced options
uk: Додаткові налаштування

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: None
uk: Ні

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію не можна буде скасувати.

en: Response
uk: Відповідь

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Ім'я

en: Import
uk: Імпорт

en: Export
uk: Експорт

en: Back
uk: Назад

en: Preview
uk: Перегляд

en: Save
uk: Зберегти

en: True
uk: Так

en: False
uk: Ні

en: Summary
uk: Звіт

en: Update
uk: Оновлення

en: Views
uk: Види

en: View
uk: Перегляд

en: Notes
uk: Нотатки

en: Last month
uk: Останній місяць

en: Upload
uk: Вивантажити

en: Titles
uk: Заголовки

en: User
uk: Користувач

en: Created
uk: Створено

en: term
uk: термін

en: Question
uk: Питання

en: Answer
uk: Відповідь

en: Always
uk: Завжди

en: Never
uk: Ніколи

en: Up to date
uk: Немає оновлень

en: Score
uk: Вага

en: Input format
uk: Формат вводу

en: Term ID
uk: ID терміну

en: Advanced
uk: Додатково

en: Scale
uk: Маштаб

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Terms
uk: Терміни

en: node
uk: матеріал

en: Time limit
uk: Обмеження часу

en: Start
uk: Запуск

en: End
uk: Кінець

en: Shuffle
uk: Перемішане

en: Random
uk: Випадково

en: Latest
uk: Останнє

en: 1 Day
uk: 1 день

en: 2 Days
uk: 2 дні

en: 3 Days
uk: 3 дні

en: 4 Days
uk: 4 дні

en: 5 Days
uk: 5 днів

en: 6 Days
uk: 6 днів

en: Do nothing
uk: Нічого не робити

en: published
uk: опубліковано

en: Expired
uk: Застарілий

en: Display name
uk: Показувати назву

en: Today
uk: Сьогодні

en: Yesterday
uk: Вчора

en: Activity
uk: Активність

en: Distribution
uk: Комплект

en: Info
uk: Інформація

en: Start Time
uk: Час початку

en: End Time
uk: Час закінчення

en: Match
uk: Збігається

en: Changed
uk: Змінено

en: Charts
uk: Діаграми

en: No questions found.
uk: Питань не виявлене.

en: Finished
uk: Завершено

en: Questions
uk: Питання

en: Collection
uk: Збірка

en: List items
uk: Список елементів

en: Do not show
uk: Не відображати

en: Export format
uk: Формат експорту

en: Skip
uk: Пропустити

en: Feedback
uk: Зворотній зв'язок

en: Global Configuration
uk: Загальні настроювання

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
uk: Помилка при перевірці значення, будь-ласка, спробуйте ще. Якщо помилка повториться, повідомте адміністратора сайту.

en: and
uk: і

en: Choose an action
uk: Виберіть дію

en: Choose
uk: Вибрати

en: This week
uk: На цьому тижні

en: This month
uk: Цей місяць

en: This year
uk: Цей рік

en: Choose one
uk: Виберіть один

en: Email Settings
uk: Параметри ел. пошти

en: Presets
uk: Конфігурації

en: of
uk: з

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
uk: Лише файли з наступними розширеннями можуть бути використані: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
uk: Розмір файлу %filesize, перевищує максимально допустимий розмір  %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
uk: Файл розміром %filesize перевищує квоту %quota місця на диску.

en: Last week
uk: Останній тиждень

en: Last year
uk: Останній рік

en: Created by
uk: Створив

en: Created on
uk: Дата створення

en: Supply a number of days to calculate the default close date for new quizzes.
uk: Визначитеся з кількістю днів, протягом яких тест буде доступний, щоб обчислити дату його закриття.

en: Please supply a valid date.
uk: Будь ласка, уведіть правильну дату.

en: Add a title that will help distinguish this question from other questions. This will not be seen during the quiz.
uk: Додайте заголовок, який допоможе відрізнити це питання від інших у списку питань. Не відображається по час тестування.

en: Multiple answers
uk: Кілька відповідей

en: Correct
uk: Виправити

en: Quiz Results
uk: Результати тесту

en: Quiz
uk: Тест

en: Manage questions
uk: Редагувати питання

en: My results
uk: Мої результати

en: User results
uk: Результати користувача

en: View @quiz
uk: Подивитися @quiz

en: Delete @quiz
uk: Вилучити @quiz

en: Shuffle questions
uk: Перемішати питання

en: Backwards navigation
uk: Зворотна навігація

en: At the end of the @quiz
uk: Наприкінці @quiz

en: After each question
uk: Після кожного питання

en: Availability options
uk: Настроювання часу доступу

en: Always Available
uk: Завжди доступний

en: Click this option to ignore the open and close dates.
uk: Відзначте цей пункт, щоб не враховувати дати відкриття й закриття тесту.

en: Open Date
uk: Дата відкриття

en: The date this @quiz will become available.
uk: Дата, з якої тест буде доступний для виконання.

en: Close Date
uk: Дата закриття

en: Number of takes
uk: Кількість завдань

en: Please make sure the close date is after the open date.
uk: Будь ласка, перевірте, щоб дата закриття тесту була після дати відкриття.

en: The pass rate value must be a number between 0% and 100%.
uk: Прохідний відсоток повинен бути між 0% і 100%.

en: The pass rate value must not be more than 100%.
uk: Границя проходження тесту не повинна бути більше 100%.

en: The pass rate value must not be less than 0%.
uk: Границя проходження тесту повинна бути не менше 0%.

en: A collection of questions designed to create interactive tests
uk: Набір питань, розроблений для створення інтерактивних тестів.

en: Questions updated successfully.
uk: Питання успішно оновлене.

en: The default number of days before a quiz is closed must be a number greater than 0.
uk: Кількість днів до закриття тесту повинне бути більше 0.

en: Are you sure you want to delete this @quiz result?
uk: Ви впевнені, що прагнете вилучити результат виконання тесту @quiz?

en: In Progress
uk: Виконується

en: Quiz Title
uk: Заголовок тесту

en: Result ID
uk: ID результату

en: Time Started
uk: Час пішов.

en: correct
uk: правильно

en: incorrect
uk: неправильно

en: Total score: @score%
uk: Підсумковий результат: @score%

en: Your score was: @score%
uk: Ваш результат: @score%

en: User Answer
uk: Відповідь користувача

en: Correct Answer
uk: Правильна відповідь

en: This quiz is no longer available.
uk: Тест більше не доступний.

en: @quiz Options
uk: Настроювання тесту

en: Shuffle?
uk: Перемішувати?

en: @quiz start/end
uk: @quiz — початок/закінчення

en: This Quiz is always available.
uk: Цей тест завжди доступний для виконання.

en: Taxonomy selection
uk: Вибір тегу

en: Pass / fail and summary options
uk: Границі здачі/провалу й підведення підсумків

en: Percentage needed to pass:
uk: Відсоток правильних відповідей, необхідний для здачі:

en: No text defined.
uk: Текст не знайдений.

en: @quiz Questions
uk: @quiz — питання

en: The ID of the user who took this quiz.
uk: Ідентифікатор користувача, що проходив тест.

en: Time the quiz was started.
uk: Час, у який був тест початий.

en: Quiz End Time
uk: Час закінчення тесту.

en: Time the quiz was finished.
uk: Час, у який тест був завершений.

en: Score on the Quiz.
uk: Результат проходження тесту.

en: Pass rate
uk: Прохідний відсоток

en: Indicates whether questions will be shuffled.
uk: Показує, чи перемішати питання.

en: Feedback Time
uk: Момент появи коментаря

en: The first time a new quiz can be taken.
uk: Час, починаючи з якого тест буде доступний для здачі.

en: The last time a new quiz can be taken.
uk: Час, починаючи з якого тест буде недоступний для здачі.

en: Indicates whether quiz is always available (Open and Close time are ignored).
uk: Показує, чи буде тест доступний завжди (дати відкриття й закриття ігноруються)

en: Add to quiz
uk: Додати до тесту.

en: Randomly select from questions with this term, or choose from the random question pool below
uk: Випадково вибирає з питань із цим терміном, або просто випадково вибирає питання зі списку питань нижче.

en: New revision
uk: Нова версія

en: Allow question status changes to create a new revision of the quiz?
uk: Створити нову версію тесту згідно зі зробленими змінами в питаннях? (Пізніше можна буде повернутися до попередньої версії.)

en: The number of random questions for this @quiz have been lowered to %anum to match the number of questions you assigned.
uk: Для того, щоб відповідати заданому вами числу питань, кількість довільних питань для цього тесту було знижено до %anum

en: There are currently not enough questions assigned to this term (@random). Please lower the number of random quetions or assign more questions to this taxonomy term before taking this @quiz.
uk: Недостатньо питань по цій темі (@random). Будь ласка, зменшіть число довільних питань або додайте питання, перш ніж здавати цей тест.

en: Control aspects of the Quiz module's display
uk: Настроювання відображення модуля тестування

en: Default number of days before a @quiz is closed
uk: Кількість днів до закриття @quiz

en: Default percentage needed to pass a @quiz
uk: Відсоток правильних відповідей, необхідний для здачі @quiz

en: Supply a number between 1 and 100 to set as the default percentage correct needed to pass a quiz. Set to 0 if you want to ignore pass/fail summary information by default.
uk: Уведіть число від 1 до 100, що визначає мінімальний відсоток правильних відповідей, необхідний для проходження тесту. Уведіть 0, якщо ви хочете проігнорувати цю інформацію.

en: Number of days that you like to keep the incomplete quiz records
uk: Через скільки днів потрібно видаляти незавершені відповіді

en: Addons Configuration
uk: Настроювання доповнень

en: Quiz module can integrate with other d.o modules like !views, !cck, !userpoints, !jquery_countdown. Here you can configure the way quiz module integrates to other modules. Disabled checkbox indicates modules are not enabled/installed
uk: Модуль Quiz уміє взаємодіяти з іншими модулями, як !views, !cck, !userpoints, !jquery_countdown. Тут можна настроїти цю інтеграцію. Якщо прапорець не активний, то модуль не включений/не встановлений.

en: Show allowed times
uk: Показувати дозволені спроби

en: When a user begins a new quiz, show the user the number of times they may take the test, and how many times they have already taken the test.
uk: Показувати користувачеві кількість можливих і використаних з них спроб здачі на початку нового тесту.

en: Configure Email subject
uk: Тема e-mail

en: This format will be used to send Email to notify results at the end of quiz.
uk: У якому форматі відправляти користувачеві e-mail з результатами тесту.

en: Configure Email format
uk: Формат e-mail

en: @quiz title
uk: Назва @quiz

en: No @quizzes found.
uk: Не знайдене жодного @quizzes.

en: Result<br />ID
uk: ID<br />результату

en: Finished?
uk: Завершити?

en: This quiz has not been scored yet.
uk: Цей тест ще не був оцінений.

en: 7 Days
uk: 7 днів

en: 8 Days
uk: 8 днів

en: 9 Days
uk: 9 днів

en: 10 Days
uk: 10 днів

en: 11 Days
uk: 11 днів

en: 12 Days
uk: 12 днів

en: 13 Days
uk: 13 днів

en: 14 Days
uk: 14 днів

en: 15 Days
uk: 15 днів

en: 16 Days
uk: 16 днів

en: 17 Days
uk: 17 днів

en: 18 Days
uk: 18 днів

en: 19 Days
uk: 19 днів

en: 20 Days
uk: 20 днів

en: 21 Days
uk: 21 день

en: 22 Days
uk: 22 дня

en: 23 Days
uk: 23 дня

en: 24 Days
uk: 24 дня

en: 25 Days
uk: 25 днів

en: 26 Days
uk: 26 днів

en: 27 Days
uk: 27 днів

en: 28 Days
uk: 28 днів

en: 29 Days
uk: 29 днів

en: 30 Days
uk: 30 днів

en: 35 Days
uk: 35 днів

en: 40 Days
uk: 40 днів

en: 45 Days
uk: 45 днів

en: 50 Days
uk: 50 днів

en: 55 Days
uk: 55 днів

en: 60 Days
uk: 60 днів

en: 65 Days
uk: 65 днів

en: 70 Days
uk: 70 днів

en: 75 Days
uk: 75 днів

en: 80 Days
uk: 80 днів

en: 85 Days
uk: 85 днів

en: 90 Days
uk: 90 днів

en: 95 Days
uk: 95 днів

en: 100 Days
uk: 100 днів

en: 105 Days
uk: 105 днів

en: 110 Days
uk: 110 днів

en: 115 Days
uk: 115 днів

en: 120 Days
uk: 120 днів

en: This quiz will not be available until %time.
uk: Тест не буде доступний після %time.

en: This quiz closes %time.
uk: Цей тест закривається в %time.

en: # of Random Questions
uk: # випадкових питань

en: Days remaining:
uk: Залишилося днів:

en: Days since start:
uk: Пройшло з початку:

en: Summary text if the user passed:
uk: Підсумковий текст, якщо користувач здав цей тест:

en: Parts of this @quiz have not been evaluated yet. The score below is not final.
uk: Деякі питання @quzi ще не були оцінені. Цей бал не остаточний.

en: You got %num_correct of %question_count possible points.
uk: Ваш бал: %num_correct з %question_count можливих.

en: Your score: %score%
uk: Ваш результат: %score%

en: Thanks for taking the quiz!
uk: Спасибі за виконання тесту!

en: @quiz management
uk: Керування @quiz

en: Configure @quiz options.
uk: Змінити настроювання @quiz.

en: View results for the given quiz.
uk: Результати обраного тесту

en: List Quiz Questions
uk: Список питань тесту

en: Auto-completion question listing.
uk: Авто-заповнення списку питань

en: Quiz admin
uk: Керування тестами

en: The name of the @quiz.
uk: Назва @quiz.

en: Assign Action
uk: Призначити дії

en: Whether to allow user to go back and revisit their answers
uk: Дозволити користувачам вертатися до попередніх питань і міняти відповіді

en: The number of times a user is allowed to take the @quiz
uk: Кількість спроб для виконання тесту

en: Quiz Addons Properties
uk: Настроювання доповнень Quiz

en: Addons
uk: Доповнення

en: Set the maximum allowed time in seconds for this @quiz. Use 0 for no limit.
uk: Максимальний час виконання @quiz у секундах (0 - не обмежене).

en: Pass rate for @quiz (%)
uk: Границя проходження тесту (в %)

en: Summary text if passed
uk: Текст після успішного завершення тесту

en: Result Option
uk: Варіант результату

en: The name of the result
uk: Найменування результату

en: Percentage Start Range
uk: Нижня границя

en: Percentage End Range
uk: Верхня границя

en: Display text for the result
uk: Показати текст при цьому результаті

en: Result summary. This is the summary that is displayed when the user falls in this result set determined by his/her responses.
uk: Підсумковий текст результату. Показується, коли відсоток правильних відповідей користувача попадає в цей діапазон.

en: The range %start value must be a number between 0% and 100%.
uk: Величина %start повинна бути між 0% і 100%.

en: The range %start value must not be more than 100%.
uk: Величина %start повинна бути не більше 100%.

en: The start must be less than the end of the range.
uk: Нижня границя повинна бути нижче верхньої.

en: Test Description : !desc
uk: Опис тесту: !desc

en: You can access your result here !url
uk: Ви можете подивитися результати на !url

en: You have already taken this quiz @really. You may not take it again.
uk: Ви вже проходили цей тест @really. Ви не можете знову його пройти.

en: There was a problem starting the @quiz. Please try again later.
uk: На початку тестування виникли неполадки. Будь ласка, спробуйте пізніше.

en: Resuming a previous quiz in-progress.
uk: Продовження попередньої спроби.

en: The user passed this quiz.
uk: Користувач здав цей тест.

en: The user failed this quiz.
uk: Користувач провалив цей тест.

en: the user completed this quiz.
uk: користувач закінчив цей тест.

en: quiz
uk: тест

en: _quiz_get_random_questions was called incorrectly.
uk: _quiz_get_random_questions була некоректно викликана.

en: access quiz
uk: Мати доступ до тесту

en: create quiz
uk: Створити тест

en: edit own quiz
uk: редагувати свій тест

en: edit any quiz
uk: редагувати будь-який тест

en: delete any quiz
uk: видаляти будь-який тест

en: delete own quiz
uk: видаляти свій тест

en: view user results
uk: переглядати результат користувача

en: view own results
uk: переглянути свій результат

en: view quiz question outside of a quiz
uk: переглядати питання тесту поза тестом

en: View results.
uk: Переглянути результати.

en: Quiz node property ID
uk: Ідентифікатор власника тесту

en: Quiz Node NID
uk: Id матеріалу тесту

en: Quiz Version
uk: Версія Quiz

en: Filter results to a specific subset of quiz versions.
uk: Фільтрувати результати версією Quiz

en: Quiz Node VID
uk: Id версії тесту

en: The Revision ID of the Quiz Node.
uk: Версія матеріалу тесту

en: quiz node revision
uk: версія матеріалу тесту

en: Number of random questions
uk: Кількість випадкових питань

en: The number of questions on this quiz that will be randomly selected.
uk: Число питань, які будуть обрані довільно для цього тесту.

en: The percentage of questions that must be correct before the quiz is passed.
uk: відсоток вірних відповідей для проходження тесту

en: The time limit on a quiz.
uk: Обмеження часу на тест.

en: Open time
uk: Час початку

en: Close time
uk: Час закінчення

en: Quiz Questions
uk: Питання тесту

en: Quiz Node ID
uk: ID матеріалу тесту

en: The node id of the quiz to which the question is attached.
uk: ID тесту, до якого прив'язано питання.

en: Filter results to a particular subset of quiz versions.
uk: Фільтрувати результати версією Quiz.

en: Quiz node id
uk: ID матеріалу тесту

en: The node revision id of the quiz to which the question is attached.
uk: Версія тесту, до якої прив'язано питання.

en: Quiz node revision
uk: Версія матеріалу тесту.

en: Question Node ID
uk: ID питання.

en: The question node id.
uk: NID питання

en: Question node nid
uk: nid матеріалу питання.

en: Question Node VID
uk: vid версії питання.

en: The question node revision id.
uk: Id версії питання

en: Question node revision
uk: Версія матеріалу питання.

en: Question Status
uk: Стан питання

en: The Version ID of the Quiz Node.
uk: Ідентифікатор версії тесту.

en: Not Started
uk: Не почато

en: Current User
uk: Поточний користувач

en: There are no settings for this question type.
uk: У цього типу питань немає настроювань.

en: Matching question type for quiz module.
uk: Тип питань на відповідність для модуля тестів

en: Correct answer
uk: Правильна відповідь

en: Settings pertaining to feedback given along with results.
uk: Коментарі до відповіді (відображаються на сторінці результатів).

en: Feedback Text
uk: Текст коментаря

en: Text to be displayed when the results are displayed
uk: Текст коментаря до відповіді

en: Question %x of %y
uk: Питання %x з %y

en: node ID
uk: id матеріалу

en: Result has been Deleted.
uk: Результат був вилучений.

en: @current Results
uk: @current результати.

en: Delete this Result Record
uk: Вилучити результат

en: Export as HTML
uk: Експорт в HTML

en: Export as XML
uk: Експорт в XML

en: Export this Table
uk: Експортувати цю таблицю

en: !quiz Results
uk: Результати !quiz

en: add more questions
uk: додати ще питання

en: You have run out of time.
uk: У вас скінчився час на тест.

en: Select the data format to export into.
uk: Виберіть формат експорту тесту.

en: This module allows you to export Quiz questions to portable formats.
uk: За допомогою цього модуля можна експортувати питання Quiz у різні формати.

en: Export Questions is an addon for the Quiz module to export its questions into portable formats.
uk: Export Questions - доповнення в модулю Quiz, за допомогою якого питання тестів можна експортувати.

en: Quiz Addon
uk: Доповнення Quiz

en: <unnamed>
uk: <без назви>

en: Import type
uk: Тип імпорту

en: No lines were found in @filename.
uk: @filename порожній.

en: line :
uk: рядок :

en: @count questions were imported successfully in @time seconds.
uk: @count питань імпортовані успішно за @time секунд.

en: Unable to import @type type question. You may need to enable @type module.
uk: Неможливо імпортувати питання @type. Можливо, необхідно включити модуль @type.

en: This module allows you to import questions to quiz node in CSV, QTI XML, Moodle Aiken format.
uk: Цей модуль використовується для імпорту питань у форматах CSV, QTI XML, Moodle Aiken.

en: Quiz Questions Import
uk: Імпорт питань Quiz

en: This module allows you to import questions to quiz node in CSV format.
uk: За допомогою цього модуля можна імпортувати питання у форматі CSV.

en: Quiz Result
uk: Результати тесту.

en: Time Taken
uk: Витрачений час

en: This module allows you to export Quiz results to portable formats.
uk: За допомогою цього модуля можна експортувати результати тестів у різні формати.

en: Export Quiz Results (Teaser View)
uk: Експорт результатів тесту (анонси).

en: Export Quiz Results (Full view)
uk: Експорт результатів тесту (повністю).

en: This module allows you to export Quiz Results in HTML, XML and CSV format.
uk: За допомогою цього модуля можна експортувати результати тестів у формати HTML, XML і CSV.

en: Alternatives
uk: Варіанти

en: Manage presets
uk: Керування конфігураціями

en: Random order
uk: Випадковий порядок

en: revisions
uk: резервні копії
