Signup (6.x-1.0-rc5) - en to nl translation catalogue (349 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: Administer
nl: Beheren

en: Operations
nl: Handelingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Closed
nl: Gesloten

en: List
nl: Lijst

en: Subject
nl: Onderwerp

en: closed
nl: gesloten

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Access control
nl: Toegangscontrole

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: view
nl: weergeven

en: register
nl: registreer

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Add
nl: Toevoegen

en: Node type
nl: Node-type

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: <none>
nl: -geen-

en: Total
nl: Totaal

en: User
nl: Gebruiker

en: action
nl: actie

en: Email
nl: E-mail

en: Expanded
nl: Uitgeklapt

en: All
nl: Alle

en: From
nl: Van

en: Filter
nl: Filteren

en: E-mail address
nl: E-mailadres

en: Medium
nl: Middelgroot

en: Phone
nl: Telefoon

en: Send
nl: Versturen

en: Start
nl: Begin

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Collapsed
nl: Ingeklapt

en: No users selected.
nl: Geen gebruikers geselecteerd.

en: Limit
nl: Limiet

en: Send yourself a copy.
nl: Stuur uzelf een kopie.

en: Confirmation email
nl: Bevestigingse-mail

en: Signup schedule
nl: Inschrijvingsschema

en: signup
nl: inschrijven

en: Replacement tokens
nl: Vervangings tokens

en: <None>
nl: <Geen>

en: Contributed modules
nl: Bijgedragen modules

en: The e-mail address %mail is not valid.
nl: Het opgegeven e-mailadres %mail is niet geldig.

en: Sign up
nl: Inschrijven

en: Current signups
nl: Huidige inschrijvingen

en: View signup schedule
nl: Bekijk inschrijvingsschema

en: To use signup, you must enable which content types should allow signups in administer->settings->content types, and you must also grant the %sign_up_for_content permission to any user role that should be able to sign up in administer->access control. Each signup-enabled node will now have a place for users to sign up.
nl: Om inschrijven te kunnen gebruiken moet u aangeven welke content types inschrijven toestaan in administer->settings->content types. U moet ook het %sign_up_for_content recht toekennen aan iedere gebruikersrol dat in staat moet zijn om in te schrijven in administer->access control. Elke node met inschrijvingsoptie zal n u een plek voor gebruikers hebben om in te schrijven.

en: There are two ways for a user to have administrative access to the signup information about a given node: either the user has the %administer_signups_for_own_content permission and they are viewing a node they created, or the user has the global %administer_all_signups permission. Administrative access allows a user to view all the users who have signed up for the node, along with whatever information they included when they signed up.  Signup administrators can also cancel other user's signups for the node, and can close signups on the node entirely (meaning no one else is allowed to sign up).
nl: Er zijn twee manieren voor een gebruiker om beheerderstoegang tot inschrijvingsinformatie van een gegeven node te hebben: De gebruiker heeft het %administer_signups_for_own_content recht en ze bekijken de node die ze hebben gemaakt. Of de gebruiker heeft het  globale  %administer_all_signups recht. Beheerderstoegang stelt een gebruiker in staat om alle gebruikers die ingeschreven zijn voor een node te bekijken samen met de alle informatie die is toegevoegd op het moment van inschrijven. Inschrijvingsbeheerders kunnen ook inschrijvingen van andere gebruikers annuleren voor de node en kunnen inschrijvingen voor een node volledig sluiten (wat betekent dat niemand meer mag inschrijven).

en: Default settings for notification email address, reminder emails and confirmation emails are located in administer->settings->signup. These will be the default values used for a signup node unless otherwise specified (to configure these options per node, visit 'edit' for that node and make the adjustments in the 'Sign up settings' section).
nl: Standaard instellingen voor berichtgevingsemailadres, herinneringse-mails  en bevestigingse-mails zijn te vinden in administer->settings->signup. Dit zijn dan de standaard waardies die gebruikt worden in een inschrijvings node tenzij anders ingesteld (om deze opties per node in te stellen, bezoek de 'bewerk' voor deze node en maak de wijzigingen in de 'Inschrijvingen instellingen sectie).

en: Signups can be manually closed for any node at the %signup_overview page, or on the 'signups' tab on each node.
nl: Inschrijvingen kunnen handmatig worden gesloten voor iedere node op de %signup_overview pagina of op de 'inschrijvingen' tab op iedere node.

en: Signup overview
nl: Inschrijving overzicht

en: The user signup form is fully themable -- form fields may be added or deleted. For more details see the instructions in signup.theme, where a sample user form is included.
nl: Het inschrijfformulier is volledige themable -- formuliervelden kunnen worden toegevoegd of verwijderd. Voor meer details bekijk de instructies in signup.theme. Een voorbeeld formulier is bijgevoegd.

en: Configure settings for signups.
nl: Instellingen voor inschrijvingen configureren.

en: Signup
nl: Inschrijven

en: Signup settings
nl: Inschrijving instellingen

en: View all signup-enabled posts, and open or close signups on them.
nl: Alle inzendingen weergeven waarvoor gebruikers zich kunnen inschrijven en deze inschrijvingen kunnen openen of sluiten.

en: Signup administration
nl: Inschrijven beheren

en: Signups
nl: Inschrijvingen

en: Signup information
nl: Inschrijving informatie

en: administer all signups
nl: beheer alle inschrijvingen

en: Disabled, but save existing signup information
nl: Uitgeschakeld, maar bestaande inschrijvingsinformatie wordt opgeslagen

en: Disabled, and remove all signup information
nl: Uitgeschakeld en verwijder alle inschrijvingsinformatie

en: This can not be undone, use with extreme caution!
nl: Dit kan niet ongedaan gemaakt worden. Gebruik met uiterste voorzichtigheid!

en: If disabled, all of the other signup settings will be ignored.
nl: Indien uitgeschakeld worden alle andere inschrijvingsinstellingen genegeerd.

en: !users signed up
nl: !users hebben zich ingeschreven

en: !count anonymous
nl: !count anoniem

en: Sign up for @title
nl: Inschrijven voor @title

en: Cancel signup
nl: Inschrijving annuleren

en: Filter by signup status
nl: Filter op inschrijving status

en: Signup to !title cancelled.
nl: Inschrijving voor !title geannuleerd.

en: Signups closed for %title.
nl: Inschrijvingen gesloten voor %title.

en: Signups reopened for %title.
nl: Inschrijvingen heropend voor %title.

en: Close x hours before
nl: Sluit x uren van te voren

en: The number of hours before the event which signups will no longer be allowed. Use negative numbers to close signups after the event start (example: -12).
nl: Het aantal uren voordat inschrijvingen voor een evenement niet meer zijn toegestaan. Gebruik negatieve getallen om inschrijvingen te sluiten na het begin van een evenement (bijvoorbeeld: -12).

en: Default signup information
nl: Standaard inschrijvingsinformatie

en: New signup-enabled nodes will start with these settings.
nl: Nieuwe nodes met inschrijving geactiverd zullen deze instellingen gebruiken.

en: Anonymous user %email is already signed up for %title
nl: Anonieme gebruiker %email is reeds ingeschreven voor %title

en: User !user is already signed up for %title
nl: Gebruiker !user is al ingeschreven voor %title

en: [Untimed]
nl: [Zonder tijd]

en: The following information was submitted as a signup for !title
nl: De volgende informatie is ingevoerd als een inschrijving voor !title

en: Date/Time: !time
nl: Datum/Tijd: !time

en: Signup to !title confirmed.
nl: Inschrijven voor !title bevestigd.

en: Signups for @user
nl: Inschrijvingen voor @user

en: Invalid email address entered for signup.
nl: Ongeldig e-mailadres ingevoerd voor inschrijving.

en: The email address entered belongs to a registered user.
nl: Het ingevoerde e-mailadres is van een geregistreerde gebruiker.

en: Send signups to
nl: Verstuur inschrijvingen naar

en: Email address where notification of new signups will be sent. Leave blank for no notifications.
nl: E-mailadres waar berichten van nieuwe inschrijvingen naar toegestuurd moeten worden. Laat leeg voor geen berichten.

en: Send confirmation
nl: Verstuur bevestiging

en: Send reminder
nl: Verstuur herinnering

en: Reminder email
nl: Herinneringse-mail

en: SIGNUP INFORMATION
nl: INSCHRIJVINGSINFORMATIE

en: Your signup information
nl: Informatie over je inschrijving

en: 1 individual | @count individuals
nl[0]: 1 perspoon
nl[1]: @count personen

en: day | days
nl[0]: dag
nl[1]: dagen

en: sign up for content
nl: inschrijven voor content

en: view all signups
nl: bekijk alle inschrijvingen

en: administer signups for own content
nl: beheer inschrijvingen van eigen content

en: The old %signup_user_view setting was enabled on your site, so the %view_all_signups permission has been added to the %authenticated_user role. Please consider customizing what roles have this permission on the !access_control page.
nl: De oude %signup_user_view instelling was geactiveerd op uw website daarom is het %view_all_signups recht toegevoegd aan de  %authenticated_user rol. Overweeg om verder aan te passen welke rollen dit recht moeten hebben op de !access_control pagina.

en: Users can view signups
nl: Gebruikers kunnen inschrijvingen bekijken

en: The %signup_user_view setting has been removed.
nl: De %signup_server_view instelling is verwijderd.

en: Allow users to sign up for content (especially events).
nl: Laat gebruikers inschrijven voor content (in het bijzonder evenementen).

en: Signup status
nl: Inschrijvingsstatus

en: Signup summary
nl: Samenvatting inschrijving

en: Signup details
nl: Details inschrijving

en: Closed (limit reached)
nl: Gesloten (maximum bereikt)

en: Signup time
nl: Inschrijvingstijd

en: !node_type reminder: !title
nl: !node_type herinnering: !title

en: Reminder for %title sent to %user_mail.
nl: Herinnering voor %title aan %user_mail verzonden.

en: Signups closed for %title by cron.
nl: Inschrijvingen voor %title door cron gesloten.

en: Signup allows users to sign up (in other words, register) for content of any type. The most common use is for events, where users indicate they are planning to attend. This module includes options for sending a notification email to a selected email address upon a new user signup (good for notifying event coordinators, etc.) and a confirmation email to users who sign up. Each of these options are controlled per node. When used on event nodes (with <a href="@event_url">event.module</a> installed) or nodes that have a date field (with <a href="@date_url">date.module</a>) and regular cron runs, it can also send out reminder emails to all signups a configurable number of days before the start of the event (also controlled per node) and to automatically close signups 1 hour before their start (general setting). Settings exist for resticting signups to selected roles and content types.
nl: Inschrijvingen stelt gebruikers in staat om in te schrijven (in andere worden: te registreren) voor ieder type content. De meest gebruikte vorm is voor evenementen waar gebruikers kunnen aangeven dat ze van plan zijn om aanwezig te zijn. Deze module heeft de optie om berichtgevingse-mailberichten te sturen aan geslecteerde e-mailadressen wanner een nieuwe gebruiker inschrijft (voor het berichten van evenementcoördinatoren, etc.) en een bevestigingse-mail aan de gebruiker die heeft ingeschreven. Elk van deze opties is per node te beheren. Als deze module wordt gebruikt op de evenementen nodes (met de <a href="@event_url">event.module</a> geïnstalleerd) of nodes met een datumveld (met <a href="@date_url">date.module</a>) en crons draait, dan kunnen herinnerings e-mails worden verzonden aan alle ingeschreven gebruikers. Dit is instelbaar in het aantal dagen voor de start van een evenement (beheerd per node) en om automatisch inschrijvingen te sluiten 1 uur voor de start (generieke instellin). Instellingen zijn aanwezig om inschrijvingen te beperken voor geselecteerde rollen en content types.

en: This page allows you to send an email message to every user who signed up for this %node_type.
nl: Deze pagaina stelt u in staat om een e-mailbericht te sturen aan iedere gebruiker die is ingeschreven voor deze %node_type.

en: Signup broadcast
nl: Inschrijvingsbroadcast

en: Signup options
nl: Inschrijving opties

en: Allowed (off by default)
nl: Toegestaan (standaard uitgeschakeld)

en: Enabled (on by default)
nl: Geactiveerd (standaard ingeschakeld)

en: If %disabled is selected, signups will not be possible for this content type. If %allowed_off is selected, signups will be off by default, but users with the %admin_all_signups permission will be able to allow signups for specific posts of this content type. If %enabled_on is selected, users will be allowed to signup for this content type unless an administrator disbles signups on specific posts.
nl: Als %disabled is geselecteerd dan zijn inschrijvingen voor dit content type niet mogelijk. If %allowed_off is geselecteerd dan zijn schrijvingen standaard niet geactiveerd. Een gebruiker met de %admin_all_signups rechten kan inschrijvingen activeren voor specifieke postings van dit content type. Als %enabled_on is geselcteerd kunnen gebruikers zich inschrijven voor dit content type tenzij een beheerder inschrijvingen uitschakeld voor specifieke postings.

en: If enabled, you can control whether users may sign up by visiting the !signups tab and toggling if signups are %open or %closed for this %node_type.
nl: Indien geactiveerd kunt u beheren of gebruikers mogen inschrijven door de !signups tab te bezoeken en instellen of inschrijvingen %open of %closed zijn voor dit %node_type.

en: User !user does not have permission to sign up.
nl: Gebruiker !user heeft geen rechten om in te schrijven.

en: %node_type start time is already past the signup close-in-advance time, signups now closed.
nl: %node_type starttijd is al voorbij de inschrijving sluit-vooraf tijd. Inschrijvingen zijn gesloten.

en: Signups closed for this %node_type
nl: Inschrijven is niet meer mogelijk

en: Please !login to sign up for this %node_type.
nl: !login om in te schrijven voor dit %node_type.

en: Please !login or !register to sign up for this %node_type.
nl: !login of !register om in te schrijven voor dit %node_type.

en: Sign up another user
nl: Schrijf een andere gebruiker in

en: An e-mail address is required for users who are not registered at this site. If you are a registered user at this site, please !login to sign up for this %node_type.
nl: Een e-mailadres is vereist voor gebruikers die niet zijn geregistreerd op deze website. Als u een geregistreerde gebruiker van de deze website bent, !login om in te schrijven voor dit %node_type.

en: View signups
nl: Bekijk inschrijvingen

en: Send an email message to all users who signed up.
nl: Stuur een e-mailbericht aan alle gebruikers die hebben ingeschreven.

en: No content is currently !status for signups.
nl: Op dit moment is er geen content !status voor inschrijving.

en: Format string for displaying signup-related dates
nl: Formaat string voor het tonen van inschrijvingsgerelateerde data.

en: Whenever this module needs to print a date (both in the administrative interface, and in the various e-mail messages it can send), this setting controls which date format string to use. The format strings are defined at the <a href="!settings_url">Date and time settings page</a>.
nl: Als deze module een datum moet tonen (in de beheersinterface en in diverse e-mailberichten die verstuurd kunnen worden) beheerd deze instelling het datumformaat dat gebruikt moet worden. De formaatstrings zijn gedefinieerd op de <a href="!settings_url">Datum en tijd instellingen pagina</a>.

en: Do not display signup form
nl: Verberg inschrijvingsformulier

en: Default fieldset behavior for per-node signup form
nl: Standaard fieldset gedrag voor het per-node inschrijvingsformulier

en: Embed a view
nl: Inbedden in een view

en: If you choose to embed a view, you will be able to select which view you want to use below. The view you select will have a single argument passed in, the node id (nid) of the signup-enabled node being viewed. You can also use views to display this listing on its own tab or in a block if you disable this setting.
nl: Als u er voor kiest om een view in te bedden, dan is het mogelijk om hieronder de view te selecteren die u wilt gebruiken. Aan de door u gekozen view wordt een enkel argument toegevoegd, de node id (nid) van de bekenen node met de inschrijvingsoptie geactiveerd. U kunt ook views gebruiken om deze lijst te tonen in een eigen tab of in een blok als u deze instelling uitschakelt.

en: If you enable the !views_url, you will be able to embed a view directly onto the page for this listing.
nl: Als u de !views_url activeerd, dan is het mogelijk om een view direct in te bedden op de pagina voor deze lijst.

en: Do not display a listing at all
nl: Laat lijst niet zien

en: How to display the list of signed-up users
nl: Hoe de lijst te tonen van ingeschreven gebruikers

en: View to embed for the signup user list
nl: View om in te bedden op de gebruikers inschrijvingslijst

en: Signup confirmation for !node_type: !title
nl: Inschrijvingsbevestiging voor !node_type: !title

en: New !node_type Signup
nl: Nieuwe !node_type Inschrijving

en: Username: !name
nl: Gebruikersnaam: !name

en: Profile page: !url
nl: Profiel pagina: !url

en: Extra information
nl: Extra informatie

en: No users have signed up for this %node_type.
nl: Er zijn geen gebruikers ingeschreven voor dit %node_type.

en: Cancel signups
nl: Annuleer inschrijvingen

en: Anonymous signup: %anon_mail
nl: Anonieme inschrijving: %anon_mail

en: Are you sure you want to cancel signups for these users?
nl: Weet u zeker dat u de inschrijvingen van deze gebruikers wilt annuleren?

en: Keep signups
nl: Behoud inschrijvingen

en: Signups opened for !title.
nl: Inschijven geopend voor !title.

en: Signups closed for !title.
nl: Inschrijven gesloten voor !title.

en: Signup limit reached for !title, signups closed.
nl: Maximale inschrijvingen bereikt voor !title. Inschrijven gesloten.

en: Signup limit reached.
nl: Maximale inschrijvingen bereikt.

en: Signup limit increased for !title, signups re-opened.
nl: Maximale inschrijvingen voor !title verhoogd. Inschrijven geopend.

en: Total signups for !title now below limit, signups re-opened.
nl: Totaal aantal inschrijvingen voor !title is nu onder het maximum. Inschrijvingen heropend.

en: Signup limit updated for !title.
nl: Maximum inschrijven aangepast voor !title.

en: Signup limit removed for !title, signups now open.
nl: Maximum inschrijvingen verwijderd voor !title. Inschrijven geopend.

en: Signup limit removed for !title.
nl: Maximum inschrijvingen verwijderd voor !title.

en: The email address entered has already been used to sign up for this %node_type.
nl: Het ingevoerde e-mailaders is al gebruikt voor een inschrijving voor dit %node_type.

en: Email sent to user upon signup. !token_description
nl: E-mail verstuurd aan gebruiker na inschrijving. !token_description

en: day(s) before this %node_type
nl: dag(en) voor dit %node_type

en: day(s) before start time
nl: dag(en) voor starttijd

en: Email sent to user as a reminder before the %node_type starts. !token_description
nl: E-mail verstuurd aan gebruikers als herinnering voor de start van %node_type. !token_description

en: Email sent to user as a reminder before the start time. !token_description
nl: E-mail verstuurd aan gebruiker als herinnering voor de starttijd. !token_description

en: Signup limit
nl: Maximaal aantal deelnemers

en: Maximum number of users who can sign up before signups are automatically closed. If set to 0, there is no limit.
nl: Maximum aantal gebruikers die kunnen inschrijven voordat de inschrijving automatisch word gesloten. Indien op 0 gezet dan is er geen maximum.

en: No users have signup up for this %node_type.
nl: Er zijn geen gebruikers ingeschreven voor dit %node_type.

en: Supported string substitutions: %tokens, and any tokens in the %replacement_tokens list.
nl: Ondersteunde string vervangingen: %tokes en alle tokens van de %replacement_tokens lijst.

en: Supported string substitutions: %tokens.
nl: Ondersteunde tekst vervangingen: %tokens.

en: Message body
nl: Bericht body

en: Body of the email message you wish to send to all users who have signed up for this %node_type. !token_description
nl: Tekst van een e-mailbericht dat u wilt versturen aan alle gebruikers die zich hebben ingeschreven voor dit %node_type. !token_description

en: This message will be sent from: %from
nl: Dit bericht word verstuur van: %from

en: Sent a copy of this message to %email
nl: Stuur een kopie van dit bericht naar %email

en: Message sent to all users who have signed up
nl: Bericht verstuurd aan alle gebruikers die hebben ingeschreven

en: This is a copy of the signup broadcast you just sent.
nl: Dit is een kopie van de inschrijvingsbroadcast die u zojuist heeft verstuurd.

en: Here is the original text you entered, with none of the tokens replaced:
nl: Dit is de orginele tekst die u heeft ingevoerd zonder dat de tokens zijn vervangen:

en: Here is how the message that was sent to each user looked, with all of the tokens replaced (using your account for the user-related tokens):
nl: Dit is zoals het bericht was verstuurd aan alle gebruikers met alle tokens vervangen (gebruikmakend van de gebruikersgerelateerde tokens van uw account):

en: cancel own signups
nl: annuleer eigen inschrijvingen

en: email users signed up for own content
nl: e-mail gebruikers ingeschreven op eigen content

en: email all signed up users
nl: e-mail alle ingeschreven gebruikers

en: Added the 'cancel own signups' permission to all roles that have the 'sign up for content' permission.
nl: De rechten 'annuleer eigen inschrijvingen' is toegevoegd aan alle rollen die het recht 'inschrijven voor content' hebben.

en: If you do not want your users to cancel their own signups, go to the <a href="@access_url">Access control</a> page and unset this permission.
nl: Als u wilt voorkomen dat gebruikers hun inschrijvingen annuleren, ga dan naar de <a href="@access_url">Rechten</a> pagina en verwider dit recht.

en: Migrated signup settings per content type.
nl: Inschrijvingsinstellingen gemigreerd per content type.

en: Replaced %event, %eventurl, %time, %username, %useremail, and %info tokens with %node_title, %node_url, %node_start_time, %user_name, %user_mail, and %user_signup_info in the reminder and confirmation email templates.
nl: Vervang %event, %eventurl, %time, %username, %useremail en %info tokens door %node_title, %node_url, %node_start_time, %user_name, %user_mail en %user_signup_info in de herinnerings- en bevestigingse-mail templates

en:  to
nl:  aan

en: Date field to use with signup
nl: Datumveld om te gebruiken bij inschrijving

en: Select the date field of this content type to use for signup time-based functionality, such as automatically closing signups when the start time has passed and sending reminder emails. Select "%none" to not use a date field for signup functionality at all.
nl: Selecteer het datumveld van dit content type om te gebruiken voor de tijdgebaseerde inschrijvingsfunctionaliteit zoals het automatisch sluiten van inschrijvingen wanneer de starttijd voorbij is en voor het versturen van herinneringse-mails. Selecteer "%none" om geen datumveld voor de inschrijvingsfunctionaliteit te gebruiken

en: You have enabled the %node_type content type for signups, and have added one or more date fields, but have not selected a date field for use with signup. You can modify the %signup_date_field setting at the <a href="@type_admin_url">%node_type configuration page</a> to select a date field to use, or disable this warning by selecting %none.
nl: U heeft inschrijvingen voor de %node_type geactiveerd en heeft een of meer datumvelden toegevoegd zonder te selecteren welk datumveld gebruikt moet worden voor de inschrijving. U kunt dit de %signup_date_field instelling wijzigingen op de <a href="@type_admin_url">%node_type instellingen pagina</a>. Selecteer daar wel datumveld te gebruiken of schakel deze waarschuwing uit door %none te selecteren.

en: You have enabled the %node_type content type for signups but have not added a date field. You can either <a href="@type_add_field_url">add a date field</a>, or disable this warning by selecting %none for the %signup_date_field setting at the <a href="@type_admin_url">%node_type configuration page</a>.
nl: U heeft het %node_type geactiveerd voor inschrijvingen maar geen datumveld toegevoegd. U kunt <a href="@type_add_field_url">een datumveld toevoegen</a> of deze waarschuwing uitschakelen door %none te selecteren voor de %signup_date_field instelling op de <a href="@type_admin_url">%node_type instellingen pagina</a>.

en: <Not specified>
nl: <Niet gespecificeerd>

en: Signup form
nl: Inschrijvingsformulier

en: Signup form.
nl: Inschrijvingsformulier.

en: Email address of a user (authenticated or anonymous) who signed up.
nl: E-mailadres van een gebruiker (geverifieerd of anoniem) die zich heeft ingeschreven.

en: WARNING: only expose this data in a view that is restricted to users whom you can trust with such sensitive information.
nl: WAARSCHUWING: laat alleen deze dat in een view zien aan gebruikers die vertrouwd kunnen worden met deze vertrouwelijke informatie.

en: Time when user signed up.
nl: Tijd wanneer gebruik inschreef.

en: Enter the additional field name (from signup.theme) in the Option column.
nl: Voer de extra veldnaam (van signup,theme) in de Optie kolom in.

en: Authenticated
nl: Geverifieerd

en: Filter on if a user who signed up is anonymous, or an authenticated user on the site.
nl: Filter of ingeschreven gebruiker anoniem of geverifieerd is op deze website.

en: This allows you to filter by whether or not the node was signed up by the logged in user of the view.
nl: Hiermee kunt u filteren of een ingelogd gebruiker was ingeschreven op een node of niet.

en: Are signups open or closed for this node?
nl: Zijn inschrijvingen voor deze node geopend of gesloten

en: Maximum number of users who can sign up before signups are automatically closed (set to 0 for no limit).
nl: Maximum aantal gebruikers dat kan inschrijven voordat inschrijvingen automatisch gesloten wordt (zet op 0 voor geen maximum).

en: Address where notification emails are sent wenever a user signs up.
nl: E-mailadres waar een bericht naar toe gestuurd wordt als een gebruiker zich inschrijft.

en: Should confirmation email be sent to each user who signs up.
nl: Moeten bevestigingensberichten worden verstuurd aan iedere gebruiker die zicht inschrijft.

en: The body of the optional confirmation email that can be sent whenever a user signs up.
nl: De body van het optionele bevestigingse-mail dat verstuurd kan worden als een gebruikers zich inschrijft.

en: Should a reminder email be automatically sent to all users who signed up. This will be false if either an administrator disabled the feature for a given event, or if the reminder was already sent.
nl: Moet een herinneringse-mail automatisch worden verstuurd aan alle gebruikers die hebben ingeschreven. Dit is niet zo als de herinnering al is verstuurd of de beheerder deze functie heeft uitgeschakeld voor een bepaald evenement.

en: How many days before an event will the reminder email be sent.
nl: Hoevel dagen voor een evenement moet de herinneringse-mail verstuurd worden.

en: The body of the optional reminder email that can be sent a configurable time before an event begins.
nl: De body van de optionele herinneringse-mail kan verstuurd worden op een instelbare tijd voordat een evenement begint.

en: Sort by if signups are closed or open.
nl: Sorteer op inschrijvingen die zijn geopend of gesloten

en: Filter on if signups are open or closed for each node.
nl: Filter inschrivingen op geopend of gesloten voor iedere node.

en: Filter by the maximum number of users who can sign up before signups are automatically closed (set to 0 for no limit).
nl: Filter op het maximum aantal gebruikers dat kan inschrijven voordat inschrijvingen automatisch gesloten wordt (zet op 0 voor geen maximum).

en: Filter on if signups are enabled or disabled.
nl: Filter op inschrivingen die zijn geactiveerd of uitgeschakeld

en: Validate user has access to the node
nl: Valideer gebruiker voor toegang tot de node

en: Signup ID: @sid
nl: Inschrijving-ID: @sid

en: Node ID: @nid
nl: Node-ID: @nid

en: User ID: @uid
nl: Gebruiker-ID: @uid

en: Email address for anonymous signup: @anon_mail
nl: E-mail adres voor anonieme inschrijving: @anon_mail

en: Date/time when the signup was created: @signup_time
nl: Datum/tijd waarop de inschrijving aangemaakt is: @signup_time

en: Custom signup form data: %signup_form_data
nl: Aangepaste inschrijfformuliergegevens: %signup_form_data

en: Attendance record: %attended
nl: Aanwezigheidsregister: %attended

en: Signup canceled for %node_title
nl: Inschrijving voor %node_title geannuleerd

en: User created
nl: Gebruiker aangemaakt

en: Duplicate message: signups are now open on %title.
nl: Herhaling: inschrijving voor %title is nu geopend.

en: Duplicate message: signups are now closed on %title.
nl: Herhaling: inschrijving voor %title is nu gesloten.

en: Signup information suppressed for odd node ID %nid.
nl: Inschrijvingsinformatie voor oneven node-ID %nid onderdrukt.

en: This page allows you to sign up another user for this %node_type.
nl: Deze pagina stelt u in staat om een andere gebruiker in te schrijven voor deze %node_type.

en: Mark signup attended
nl: Markeren als aanwezig

en: Mark signup did not attend
nl: Markeren als afwezig

en: !user signup for '!title'
nl: !user ingeschreven voor '!title'

en: Signup form or current signup information.
nl: Inschrijvingsformulier of huidige inschrijvingsinformatie.

en: Signup user list
nl: Inschrijvingslijst gebruikers

en: List of users currently signed up.
nl: Lijst van de ingeschreven gebruikers.

en: A confirmation email will be sent shortly containing further information about this %node_type.
nl: Een bevestiging e-mail met verdere informatie over %node_type zal binnenkort verzonden worden.

en: A reminder email will be sent !number !days before the %node_type.
nl: Een herinnering e-mail zal !number !days voor %node_type verzonden worden.

en: Canceled signup @signup_id.
nl: Inschrijving @signup_id geannuleerd.

en: cancel signups
nl: annuleer inschrijvingen

en: edit own signups
nl: eigen inschrijvingen bewerken

en: Edit signup
nl: Inschrijvingen bewerken

en: Signup module per-node settings.
nl: Signup module per-node instellingen.

en: Primary key: node ID
nl: Primaire sleutel: node ID

en: Email address to send signup notifications to.
nl: E-mailadres voor berichtgeving van inschrijving.

en: Boolean indicating whether confirmation emails should be sent.
nl: Boolean om aan te geven of een bevestigingsbericht verstuurd moet worden.

en: Email template to send to users when they signup.
nl: E-mail template om te versuten aan gebruikers als zij inschrijven.

en: Boolean indicating whether reminder emails should be sent. This is set to 0 once the reminders are sent.
nl: Boolean die aangeeft of herinneringse-mails moeten worden verstuurd. Deze waarde wordt op 0 gezet als de herinneringen zijn verstuurd.

en: Number of days before the start of a time-based node when the reminder emails should be sent.
nl: Aantal dagen voor de start van een tijdgebaseerde node wanneer de herinneringse-mail verstuurd moet worden.

en: Email template to send to users to remind them about a signup.
nl: E-mailtemplate om aan gebruikers te versturen om ze te herinneren aan een inschrijving.

en: Number of hours before the start of a time-based node when signups should automatically be closed. This column is not currently used and the behavior is controlled by a site-wide setting.  See http://drupal.org/node/290249 for more information.
nl: Aantal uren voor de start van een tijdgebaseerde node wanneer inschrijvingen automatisch gesloten moeten worden. Deze kolom is op dit moment niet gebruikt en dit gedrag wordt beheerd door de website instelling. Zie http://drupal.org/node/290249 voor meer informatie.

en: Maximum number of users who can signup before signups are closed. If set to 0, there is no limit.
nl: Maximum aantal gebruikers dat kan inschrijven voordat inschrijvingen gesloten wordt. Als deze op 0 staat dan is er geen maximum

en: Boolean indicating if signups are open (1) or closed (0) for the given node
nl: Boolean die aangeeft of inschrijven open (1) of gesloten (0) zijn voor de aangegeven node

en: Records information for each user who signs up for a node.
nl: Slaat informatie op van iedere gebruiker die heeft ingeschreven voor een node.

en: Primary key: signup ID
nl: Primaire sleutel: signup ID

en: Key: the user ID of the user who signed up.
nl: Sleutel: de user ID van de gebruiker die zich heeft ingeschreven.

en: Key: the node ID of the node the user signed up for.
nl: Sleutel: de node ID van de gebruiker die zich heeft ingeschreven.

en: The email address for an anonymous user who signed up, or an empty string for authenticated users.
nl: Het e-mailadres van een anonieme gebruiker die zich heeft ingeschreven, of leeg voor geverifieerde gebruikers

en: Integer timestamp of when the user signed up for the node.
nl: Integer tijdswaarde van de tijd wanneer een gebruiker heeft ingeschreven voor de node.

en: Serialized string of additional signup form values.  See theme_signup_user_form() from theme/signup.theme for more information.
nl: Seriële string met extra inschrijvingsformulier waarden. Zie theme_signup_user_form() van theme/signup.theme voor meer informatie.

en: Did this user actually attend the node they signed up for?
nl: Is de gebruiker ook echt aanwezig geweest waarvoor deze zich heeft ingeschreven?

en: Removed the deprecated %old_view_name and %old_view_type variables. If you were using embedding a view on signup-enabled nodes, please visit the <a href="@signup_settings_url">Signup configuration page</a> and select a new value for the %setting_name setting (which is located under the Advanced settings).
nl: Verwijder de niet meer in gebruik zijnde  %old_view_name en %old_view_type variabelen. Als u gebruik maakt van het inbedden van een view op een node met inschrijvingsopties geactiveerd, bezoek de <a href="@signup_settings_url">Inschrijving instellingen pagina</a> en selecteer de nieuwe waarde voor de %setting_name instellinge. (onder de Geavanceerde instellingen).

en: Display signup information on user profile pages
nl: Inschrijfinformatie op profielpagina's weergeven

en: Location of the signup form
nl: Locatie van het inschrijvingsformulier

en: Included on each node
nl: In elke node opgenomen

en: Under the %signups tab
nl: Via de %signups tab

en: On every signup-enabled node, users with permission to
     sign up can be presented with a form. This setting controls where this form should be displayed: either directly on the node itself, on a separate tab, or not at all.
nl: Op elke node met de inschrijvingsoptie geactiveerd, wordt aan gebruikers met de recht om
    in te schrijven een formulier getoond. Deze instelling beheerd waar dit formulier moet worden getoond. Direct in de node zelf, op een aparte tab of geheel niet.

en: Embed a view on each node
nl: Een View aan elke node toevoegen

en: Embed a view under the %signups tab
nl: Een View aan de %signups-tab toevoegen

en: %cancel_signup_url (access to this link is denied to users without the "cancel own signups" permission)
nl: %cancel_signup_url (toegang tot deze link wordt geweigerd voor gebruikers zonder de "annuleer eigen inschrijvingen" rechten)

en: Message sent to selected users who have signed up
nl: Bericht aan de geselecteerde ingeschreven gebruikers verzonden

en: View full signup schedule
nl: Bekijk volledige inschrijvingsschema

en: Attendance
nl: Opkomst

en: Mark as attended
nl: Markeer als aanwezig geweest

en: Mark as did not attend
nl: Markeer als niet aanwezig geweest

en: You do not have permission to cancel signups.
nl: U heeft geen rechten om de inschrijvingen te annuleren.

en: Supported string substitutions: %node_title, %node_url, %node_start_time, %user_name, %user_mail, %user_signup_info (additional information from the signup form), %cancel_signup_url (access to this link is denied to users without the "%cancel_own_signups" permission), and any tokens in the %replacement_tokens list.
nl: Ondersteunde string vervangingen: %node_title, %node_url, %node_start_time, %user_name, %user_mail, %user_signup_info (extra informatie van het inschrijvingsformulier), %cancel_signup_url (toegang tot deze link wordt geweigerd voor gebruikers zonder het "%cancel_own_signups" recht) en alle tokens van de %replacement_tokens lijst.

en: Supported string substitutions: %node_title, %node_url, %node_start_time, %user_name, %user_mail, %user_signup_info (additional information from the signup form), and %cancel_signup_url (access to this link is denied to users without the "%cancel_own_signups" permission).
nl: Ondersteunde string vervangingen: %node_title, %node_url, %node_start_time, %user_name, %user_mail, %user_signup_info (extra informatie van het inschrijvingsformulier) en %cancel_signup_url (toegang tot deze link wordt geweigerd voor gebruikers zonder het "%cancel_own_signups" recht)

en: Invalid link to cancel a signup.
nl: Ongeldige link om inschrijving te annuleren.

en: Are you sure you want to cancel the signup to %node_title?
nl: Weet u zeker dat u uw inschrijving voor %node_title wilt annuleren?

en: Keep signup
nl: Behoud inschrijving

en: Information for !user's signup to !node
nl: Informatie over de inschrijving van !user's voor !node

en: - Not recorded -
nl: - Niet opgeslagen -

en: Signup information updated.
nl: Inschrijvingsinformatie bijgewerkt

en: User %user_name does not exist.
nl: Gebruiker %user_name bestaat niet.

en: Invalid e-mail address
nl: Ongeldig e-mailadres

en: Signup confirm e-mail
nl: Bevestigings-e-mail

en: Did not attend
nl: Is niet aanwezig geweest

en: Attended
nl: Aanwezig geweest

en: Status: Open/Closed
nl: Status: Open/Gesloten

en: Signup Limit
nl: Inschrijvingsmaximum

en: Notification: Email Address
nl: Berichtgeving: E-mailadres

en: Send Confirmation
nl: Verstuur bevestiging

en: Filter on if signup confirmation is enabled or disabled.
nl: Filter op inschrijvings bevestiging is geactiveerd of uitgeschakeld.

en: Confirmation: Message
nl: Bevestiging: Bericht

en: Send Reminder
nl: Verstuur herinnering

en: Filter on if a signup reminder email will be sent.
nl: Filter op het versturen van een herinneringse-mail.

en: Reminder: Days Before Event for Email
nl: Herinnering: Aantal dagen voor het evenement om e-mail te versturen

en: Reminder: Message
nl: Herinnering: Bericht

en: Enabled/Disabled
nl: Geactiveerd/Uitgeschakeld

en: Node: Signup link
nl: Node: Inschrijvingslink

en: Link to one of the signup-related tabs on each node.
nl: Link naar de inschrijvingsgerelateerde tabs op iedere node.

en: A signup represents a relationship between a user and a node.
nl: Een inschrijving is een relatie tussen een gebruiker en een node.

en: The node a user signed up to.
nl: De node waarvoor een gebruiker is ingeschreven.

en: Signup node
nl: Inschrijvingsnode

en: The user who signed up.
nl: De gebruiker die is ingeschreven.

en: Signup user
nl: Inschrijven gebruiker

en: User available signups
nl: Gebruiker beschikbare inschrijvingen

en: Displays nodes the given user has not signed up for. Note that this argument will not work properly if you add the %signup_user relationship to the view.
nl: Laat nodes zien waarde gebruiker niet voor is ingeschreven. Dit argument werkt niet goed als u de %signup_user relatie aan het overzicht hebt toegevoegd.

en: Signup: User
nl: Inschrijven: Gebruiker

en: User: Email Address
nl: Gebruiker: E-mailadres

en: User: Signup Time
nl: Gebruiker: Inschrijftijd

en: Time when the user signed up.
nl: Tijdstip waarop de gebruiker heeft ingeschreven

en: Sort by time of sign up.
nl: Sorteer op tijd van inschrijving.

en: User: Attended
nl: Gebruiker: Aanwezig geweest

en: Did the user attend or not?
nl: Is de gebruiker aanwezig geweest of niet?

en: Filter on users who attended or not.
nl: Filter op gebruikers die niet aanwezig zijn geweest.

en: Sort by if the user attended or not.
nl: Sorteer op aanwezigheid van gebruiker

en: User: Additional Signup Info
nl: Gebruiker: Aanvullende inschrijvingsinformatie

en: User: Anonymous/Authenticated
nl: Gebruiker: Anoniem/Geverifieerd

en: User: Current User
nl: Gebruiker: Huidige gebruiker

en: User: Edit signup link
nl: Gebruiker: Inschrijflink bewerken

en: Signup tab to link to
nl: Inschrijvingstab om naar te linken

en: Signup current user form
nl: Inschrijvingsformulier huidige gebruiker

en: Administer signups
nl: Beheer inschrijvingen

en: Form to sign up other users
nl: Formulier om andere gebruikers in te schrijven

en: Signup broadcast form
nl: Inschrijvingsbroadcast formulier

en: Set view as return destination
nl: Zet view als terugkeerbestemming

en: After submitting a form, do you want to be redirected back to this view, or stay at the other page?
nl: Wilt u na het invoeren van het formulier terugkeren naar deze view of op de andere pagina blijven?

en: signup form
nl: inschrijvingsformulier

en: signup list
nl: inschrijvingslijst

en: administer signups
nl: beheer inschrijvingen

en: signup other users
nl: schrijf andere gebruikers in

en: signup broadcast
nl: inschrijvingsbroadcast

en:  Field Name
nl:  Veldnaam

en: View signup user list
nl: Ingeschreven gebruikers weergeven

en: Signups enabled (either open or closed)
nl: Inschrijvingen geactiveerd (open en gesloten)

en: Signups open
nl: Geopende inschrijvingen

en: Signups closed
nl: Gesloten inschrijvingen

en: Signups disabled
nl: Uitgeschakelde inschrijvingen

en: Validate if the current node is signup-enabled and if signups are open or closed
nl: Valideer of de huide node is geactiveerd voor inschrijvingen en of inschrijvingen zijn geopend of gesloten

en: Are signups 'open' or 'closed' for this node.
nl: Inschrijvingen 'open' of 'gesloten' voor deze node.

en: The signup limit for this node
nl: Inschrijvingslimiet voor deze node

en: The URL for a user to cancel their signup (if they have permission to do so).
nl: URL waar een gebruiker zijn inschrijving kan annuleren (Als de gebruiker hiervoor toegangsrechten heeft).

en: The e-mail address for the signup (either anonymous or authenticated).
nl: E-mail adres voor de inschrijving (anoniem of geauthenticeerd).

en: Update e-mail address in user profile
nl: E-mailadres in gebruikersprofiel bijwerken
