Signup (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (209 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Reset to defaults
hu: Visszaállítás az alapértelmezésre

en: enabled
hu: engedélyezett

en: Status
hu: Állapot

en: Administer
hu: Adminisztrál

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Closed
hu: Lezárt

en: List
hu: Lista

en: Subject
hu: Tárgy

en: closed
hu: lezárt

en: disabled
hu: tiltott

en: Access control
hu: Hozzáférés szabályozás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: view
hu: megtekintés

en: register
hu: regisztráció

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: none
hu: nincs

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Update
hu: Frissítés

en: Open
hu: Nyitott

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Add
hu: Hozzáadás

en: The configuration options have been reset to their default values.
hu: A beállítások vissza lettek állítva az alapértelmezés szerinti értékükre.

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: User
hu: Felhasználó

en: action
hu: művelet

en: Email
hu: E-mail

en: Node
hu: Tartalom

en: Expanded
hu: Nyitott

en: All
hu: Mind

en: From
hu: Honnan

en: Filter
hu: Szűrő

en: E-mail address
hu: E-mail cím

en: Medium
hu: Közepes

en: login
hu: bejelentkezés

en: Phone
hu: Telefon

en: Send
hu: Küldés

en: Start
hu: Kezdete

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Collapsed
hu: Összecsukott

en: Limit
hu: Korlát

en: Send yourself a copy.
hu: Másolatot kérek.

en: Confirmation email
hu: Megerősítő e-mail

en: open
hu: nyitott

en: signup
hu: jelentkezés

en: Replacement tokens
hu: Helyettesítő vezérjelek

en: "@s" @type
hu: „@s” @type

en: Contributed modules
hu: Közösségi modulok

en: The e-mail address %mail is not valid.
hu: %mail e-mail cím hibás.

en: Sign up
hu: Jelentkezés

en: Current signups
hu: Eddigi jelentkezések

en: To use signup, you must enable which content types should allow signups in administer->settings->content types, and you must also grant the %sign_up_for_content permission to any user role that should be able to sign up in administer->access control. Each signup-enabled node will now have a place for users to sign up.
hu: A feliratkozások tartalomtípusonként engedélyezhetőek az Adminisztráció &#x2192; Webhely-beállítások &#x2192; Tartalomtípusok menüpont alatt. %sign_up_for_content engedély megadása szintén szükséges azoknak a szerepköröknek is, amelyek feliratkozhatnak (Adminisztráció &#x2192; Jogosultságok). Ezután minden kiválasztott tartalomtípusnál meg fog jelenni a feliratkozási lehetőség.

en: Signup overview
hu: Feliratkozások áttekintése

en: Configure settings for signups.
hu: A feliratkozások beállításai.

en: Signup
hu: Jelentkezés

en: Signup settings
hu: Feliratkozások beállításai

en: View all signup-enabled posts, and open or close signups on them.
hu: Minden olyan bejegyzés megtekintése, amelyeken engedélyezve lett a jelentkezés, és a jelentkezések megnyitása vagy bezárása.

en: Signup administration
hu: Jelentkezés adminisztrációja

en: Signups
hu: Jelentkezések

en: Signup information
hu: Információ a jelentkezésről

en: administer all signups
hu: összes jelentkezés adminisztrációja

en: This can not be undone, use with extreme caution!
hu: A művelet nem visszavonható, használata fokozott figyelmet követel!

en: Sign up for @title
hu: Jelentkezés erre: @title

en: Cancel signup
hu: Jelentkezés visszavonása

en: Filter by signup status
hu: Szűrés a jelentkezés állapota alapján

en: Signup to !title cancelled.
hu: Az erre érkezett feliratkozás törölve lett: !title.

en: Signups closed for %title.
hu: %title jelentkezési módja zárt lett.

en: Signups reopened for %title.
hu: Újra fel lehet iratkozni erre: %title.

en: Close x hours before
hu: Lezárás x órával előtte

en: The number of hours before the event which signups will no longer be allowed. Use negative numbers to close signups after the event start (example: -12).
hu: Az esemény előtti órák száma, amikortól már nem lehet jelentkezni. A jelentkezések esemény kezdetét követő lezáráshoz használható negatív érték (például: -12).

en: Default signup information
hu: Alapértelmezett információ a jelentkezésről

en: New signup-enabled nodes will start with these settings.
hu: A jelentkezéseket fogadó új tartalmak ezeket a beállításokat fogják használni.

en: Anonymous user %email is already signed up for %title
hu: %email email című névtelen felhasználó már feliratkozott %title tartalomra.

en: User !user is already signed up for %title
hu: !user felhasználó már jelentkezett %title eseményre.

en: [Untimed]
hu: [Időzítetlen]

en: Date/Time: !time
hu: Dátum/Idő: !time

en: Signups for @user
hu: @user feliratkozásai

en: Invalid email address entered for signup.
hu: A jelentkezéshez érvénytelen e-mail cím lett megadva.

en: The email address entered belongs to a registered user.
hu: A megadott e-mail cím egy regisztrált felhasználóhoz tartozik.

en: Send signups to
hu: Jelentkezések küldése

en: Send confirmation
hu: Megerősítés küldése

en: Send reminder
hu: Emlékeztető küldése

en: Reminder email
hu: Emlékeztető e-mail

en: SIGNUP INFORMATION
hu: INFORMÁCIÓ A JELENTKEZÉSRŐL

en: Your signup information
hu: A jelentkezés részletei

en: day | days
hu[0]: nap
hu[1]: nap

en: sign up for content
hu: jelentkezés tartalmakra

en: view all signups
hu: összes jelentkezés megtekintése

en: administer signups for own content
hu: jelentkezés adminisztrációja saját tartalomra

en: Users can view signups
hu: A felhasználó megtekintheti a feliratkozásokat

en: The %signup_user_view setting has been removed.
hu: %signup_user_view beállításai el lettek távolítva.

en: Allow users to sign up for content (especially events).
hu: A feliratkozás modul lehetővé teszi, hogy a felhasználók feliratkozzanak bizonyos tartalmakra (elsősorban eseményekre).

en: Signup status
hu: Jelentkezési folyamat állapota

en: Signup summary
hu: Jelentkezés összegzés

en: Signup details
hu: Jelentkezés részletei

en: Closed (limit reached)
hu: Zárt (megtelt)

en: Signup time
hu: Jelentkezés ideje

en: !node_type reminder: !title
hu: !node_type emlékeztető: !title

en: Reminder for %title sent to %user_mail.
hu: !title esemény emlékeztetője kézbesítve %user_mail címre.

en: Signup options
hu: Feliratkozás beállításai

en: Allowed (off by default)
hu: Engedélyezett (alapértelmezésben kikapcsolva)

en: Enabled (on by default)
hu: Aktiválva (alapértelmezésben bekapcsolva)

en: If %disabled is selected, signups will not be possible for this content type. If %allowed_off is selected, signups will be off by default, but users with the %admin_all_signups permission will be able to allow signups for specific posts of this content type. If %enabled_on is selected, users will be allowed to signup for this content type unless an administrator disbles signups on specific posts.
hu: %disabled választása letiltja a feliratkozásokat erre a tartalomtípusra, %allowed_off esetén ez alapértelmezésben ki van kapcsolva, de egy %admin_all_signups jogosultságú adminisztrátor engedélyezni tudja egyes bejegyzésekre. %enabled_on esetén alapértelmezés szerint engedélyezett, hacsak egy adminisztrátor le nem tiltja bizonyos bejegyzéseken.

en: %node_type start time is already past the signup close-in-advance time, signups now closed.
hu: %node_type kezdési ideje már túllépte a jelentkezések lezárására beállított időt, jelentkezések lezárva.

en: Sign up another user
hu: Jelentkezés másik felhasználó nevében

en: View signups
hu: Jelentkezések megtekintése

en: Send an email message to all users who signed up.
hu: E-mail küldése minden jelentkezett felhasználónak.

en: Do not display signup form
hu: Ne legyen megjelenítve jelentkezési űrlap.

en: Embed a view
hu: Nézet beágyazása

en: Do not display a listing at all
hu: Ne legyen lista megjelenítve

en: Signup confirmation for !node_type: !title
hu: Jelentkezés visszaigazolása: !node_tpye: !title

en: New !node_type Signup
hu: !node_type tartalmakra új feliratkozás történt

en: Username: !name
hu: Felhasználói név: !name

en: Profile page: !url
hu: Profil oldal: !url

en: Signups closed for !title.
hu: !title feliratkozási lehetősége lezárult.

en: Signup limit reached for !title, signups closed.
hu: !title elérte a felső létszámkorlátot, ezért a feliratkozás lezárult.

en: Signup limit reached.
hu: Többen már nem tudnak feliratkozni.

en: Signup limit increased for !title, signups re-opened.
hu: !title felső létszámkorlátja megemelkedett, ezért újra fel lehet iratkozni.

en: Total signups for !title now below limit, signups re-opened.
hu: !title még nem érte el a létszámkorlátot, ezért újra lehetséges a feliratkozás.

en: Signup limit updated for !title.
hu: !title eseményre a jelentkezési korlát frissítve.

en: Signup limit removed for !title, signups now open.
hu: !title eseményre a jelentkezési korlát törölve, a jelentkezés nyitva.

en: Signup limit removed for !title.
hu: !title eseményre a jelentkezési korlát törölve.

en: day(s) before start time
hu: nappal a kezdés előtt

en: Signup limit
hu: Jelentkezési korlát

en: Message body
hu: Üzenet törzse

en: Broadcast email for %title sent to %email.
hu: %title körüzenete kézbesítve lett %email címre.

en: Sent a copy of this message to %email
hu: Üzenet másolata kézbesítve %email címre.

en: This is a copy of the signup broadcast you just sent.
hu: Ez egy másolata az imént küldött körüzenetnek.

en: cancel own signups
hu: saját jelentkezés visszavonása

en: email users signed up for own content
hu: E-mail küldése a saját tartalomra feliratkozott felhasználóknak

en: email all signed up users
hu: email küldése minden feliratkozott felhasználónak

en: Date field to use with signup
hu: Jelentkezésekhez használandó dátum mező

en: Signup form
hu: Jelentkezési űrlap

en: Signup form.
hu: Jelentkezési űrlap.

en: Authenticated
hu: Azonosított

en: Validate user has access to the node
hu: Felhasználó tartalomhoz való hozzéférésének ellenőrzése

en: !user signup for '!title'
hu: !user jelentkezése „!title” eseményre

en: Signup form or current signup information.
hu: Feliratkozási űrlap vagy jelenlegi feliratkozási információ.

en: List of users currently signed up.
hu: A jelenleg feliratkozott felhasználók listája.

en: A confirmation email will be sent shortly containing further information about this %node_type.
hu: Egy %node_type tartalomtípusról további információkat tartalmazó megerősítő e-mail fog érkezni hamarosan.

en: A reminder email will be sent !number !days before the %node_type.
hu: Emlékeztető email fog érkezni !number !days a %node_type előtt.

en: Canceled signup @signup_id.
hu: @signup_id feliratkozás törölve lett

en: Marked signup @signup_id attended.
hu: @signup_id megjelölt feliratkozó megjelent.

en: Marked signup @signup_id did not attend.
hu: A megjelölt @signup_id azonosítójú feliratkozó nem jelent meg.

en: cancel signups
hu: feliratkozások törlése

en: edit own signups
hu: saját feliratkozások szerkesztése

en: Edit signup
hu: Jelentkezés szerkesztése

en: Signup module per-node settings.
hu: Feliratkozási modul tartalmankénti beállításai.

en: Primary key: node ID
hu: Elsődleges kulcs: a tartalom azonosítója

en: Email address to send signup notifications to.
hu: Az értesítések postázásához használt e-mail cím.

en: Boolean indicating whether confirmation emails should be sent.
hu: Egy bool érték, amely jelzi, hogy mikor kell megerősítő e-mailt küldeni.

en: Email template to send to users when they signup.
hu: E-mailsablon a feliratkozott felhasználók kiértesítéséhez.

en: Number of days before the start of a time-based node when the reminder emails should be sent.
hu: Az esemény kezdete előtt hány nappal érkezzenek az értesítő e-mailek.

en: Email template to send to users to remind them about a signup.
hu: Emailsablon a felhasználók emlékeztetésére.

en: Boolean indicating if signups are open (1) or closed (0) for the given node
hu: Egy bool érték, amely jelzi, hogy az adott tartalomra a jelentkezés nyitott (1) vagy lezárt (0).

en: Primary key: signup ID
hu: Elsődleges kulcs: a feliratkozás azonosítója

en: Location of the signup form
hu: Jelentkezési űrlap helye

en: Included on each node
hu: Beágyazva minden tartalomba

en: Under the %signups tab
hu: %signups fül alatt

en: Embed a view on each node
hu: Egy nézet beágyazása minden tartalomba

en: Attendance
hu: Részvétel

en: Keep signup
hu: Jelentkezés megtartása

en: - Not recorded -
hu: - Nincs rögzítve -

en: Signup information updated.
hu: A jelentkezés adatainak frissítése megtörtént.

en: Invalid e-mail address
hu: Érvénytelen e-mail cím

en: Signup confirm e-mail
hu: Jelentkezést visszaigazoló e-mail

en: Did not attend
hu: Nem vesz részt

en: Attended
hu: Részt vett

en: Status: Open/Closed
hu: Állapot: nyitott/zárt

en: Signup Limit
hu: Létszám-korlátozás

en: Send Confirmation
hu: Megerősítés küldése

en: Confirmation: Message
hu: Megerősítés: üzenet

en: Send Reminder
hu: Emlékeztető küldése

en: Reminder: Message
hu: Emlékeztető: üzenet

en: Enabled/Disabled
hu: Engedélyezett/Tiltott

en: Signup: User
hu: Jelentkezés: felhasználó

en: User: Attended
hu: Felhasználó: részt vett

en: Did the user attend or not?
hu: A felhasználó részt vesz rajta vagy sem?

en: User: Anonymous/Authenticated
hu: Felhasználó: név nélküli/azonosított

en: User: Current User
hu: Felhasználó: jelenlegi felhasználó

en: View per-user signup lists
hu: Felhasználók szerinti jelentkezési lista megtekintése

en: Administer signups
hu: Jelentkezések adminisztrációja

en: Signup broadcast form
hu: Körüzenet űrlap

en: signup form
hu: jelentkezési űrlap

en: signup list
hu: jelentkezettek listája

en: administer signups
hu: jelentkezések adminisztrációja

en:  Field Name
hu:  Mező neve

en: View signup user list
hu: Jelentkezett felhasználók listájának megtekintése

en: Signups closed
hu: Lezárt jelentkezések

en: Signups disabled
hu: Jelentkezések tiltva

en: The signup limit for this node
hu: A tartalom feliratkozási korlátja

en: The URL for a user to cancel their signup (if they have permission to do so).
hu: Ezen a webcímen törölhetik a felhasználók a feliratkozásaikat (amennyiben van hozzá jogosultságuk).

en: The e-mail address for the signup (either anonymous or authenticated).
hu: A (névtelen vagy azonosított) feliratkozó e-mailcíme.

en: If the user attended the thing they signed up for.
hu: A felhasználó megnézte-e, amire feliratkozott.

en: Signups are
hu: Jelentkezések

en: Total signups
hu: Összes jelentkezés

en: Signup slots used
hu: Foglalt helyek

en: Signups: Administer
hu: Jelentkezések: adminisztráció

en: Signups: Settings
hu: Jelentkezések: beállítások

en: Not specified
hu: Nincs megadva
