Simplenews (6.x-1.5) - en to cs translation catalogue (308 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Email address
cs: E-mail

en: Subscribers
cs: Registrovaní

en: List
cs: Seznam

en: Subject
cs: Předmět

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Unsubscribe
cs: Odhlásit

en: Description
cs: Popis

en: Priority
cs: Priorita

en: Action
cs: Akce

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Available variables are:
cs: Dostupné proměnné jsou:

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Weight
cs: Váha

en: none
cs: žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Format
cs: Formát

en: n/a
cs: není

en: Subscriptions
cs: Přihlášení

en: Mail
cs: E-mail

en: Block message
cs: Zpráva v bloku

en: User
cs: Uživatel

en: action
cs: akce

en: Email
cs: E-mail

en: Node
cs: Uzly

en: Are you sure you want to delete %title?
cs: Určitě odstranit %title?

en: Update options
cs: Nastavení aktualizace

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Delete all
cs: Smazat vše

en: 1 day
cs: 1 den

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: email
cs: e-mail

en: Email format
cs: Formát zprávy

en: General
cs: Obecné

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Sent
cs: Odesláno

en: Plain
cs: Obyčejný

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: normal
cs: normální

en: No items selected.
cs: Žádné položky nevybrány.

en: The update has been performed.
cs: Byla provedena aktualizace.

en: Cron throttle
cs: Omezení cronu

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Configure permissions
cs: Nastavit práva

en: From email address
cs: E-mailová adresa odesílatele

en: Deleted term %name.
cs: Smazán termín %name.

en: Created new term %name.
cs: Nový termín '%name' byl vytvořen.

en: Date created
cs: Datum vytvoření

en: Not published
cs: Skryto

en: low
cs: nízká

en: high
cs: vysoká

en: No caching
cs: Bez ukládání do mezipaměti

en: Updated vocabulary %name.
cs: Slovník %name aktualizován.

en: Subscription
cs: Přihláška

en: From name
cs: Jméno odesílatele

en: Confirm unsubscription
cs: Potvrzení zrušení registrace

en: Newsletter
cs: Věstník

en: Newsletters
cs: Věstníky

en: Activate
cs: Aktivovat

en: Subscribed to
cs: Přihlášen k

en: Newsletter issue
cs: Vydání věstníku

en: Sent issues
cs: Odeslaná vydání

en: List newsletters
cs: Vypsat věstníky

en: Add newsletter
cs: Vytvořit věstník

en: Confirm newsletter subscriptions
cs: Potvrzovat přihlášení k věstníkům

en: Manage newsletter subscriptions
cs: Spravovat přihlášení k věstníkům

en: highest
cs: nejvyšší

en: lowest
cs: nejnižší

en: Request receipt
cs: Vyžadovat doručenku

en: Don't send now
cs: Neposílat nyní

en: Send one test newsletter to the test address
cs: Odeslat jeden testovací věstník na testovací adresu

en: Send newsletter
cs: Odeslat věstník

en: Sending
cs: Odesílám

en: You have no privileges to send this newsletter
cs: Nemáte oprávnění odeslat tento věstník

en: This newsletter has been sent
cs: Tento věstník byl odeslán

en: Newsletter vocabulary
cs: Slovník pro věstníky

en: Current newsletter subscriptions
cs: Aktuální registrace věstníku

en: My newsletters
cs: Moje věstníky

en: Current subscriptions
cs: Aktuální registrace

en: Newsletter: @title
cs: Věstník: @title

en: Stay informed on our latest news!
cs: Mějte přehled o našich novinkách!

en: Display link to previous issues
cs: Zobrazit odkaz ke starším vydáním

en: Display previous issues
cs: Zobrazit starší vydání

en: Number of issues to display
cs: Vydání zobrazovat v počtu

en: Display RSS-feed icon
cs: Zobrazit ikonu pro RSS

en: Manage my subscriptions
cs: Spravovat moje registrace

en: Previous issues
cs: Předchozí vydání

en: Select the newsletter(s) to which you want to subscribe or unsubscribe.
cs: Zvolte věstníky, k jejichž odběru se chcete přihlásit nebo odhlásit.

en: Subscriptions for %mail
cs: Registrace pro %mail

en: Manage your newsletter subscriptions
cs: Spravovat moje registrace k věstníkům

en: You must select at least one newsletter.
cs: Vyberte prosím alespoň jeden věstník.

en: The newsletter subscriptions for %mail have been updated.
cs: Registrace věstníků pro adresu %mail byly aktualizovány.

en: Test newsletter sent to %recipient.
cs: Zkušební věstník byl odeslán na %recipient.

en: all newsletters
cs: všechny věstníky

en: orphaned newsletters
cs: zrušené věstníky

en: Show issues from
cs: Zobrazit vydání od

en: No newsletters available.
cs: Žádné věstníky k dispozici.

en: Inactive: no newsletters will be sent
cs: Neaktivní: věstníky nebudou odesílány

en: Active: user will receive newsletters
cs: Aktivní: uživatel bude věstníky dostávat

en: Not sent
cs: Neodeslán

en: Currently sending by cron
cs: Právě odesílán cronem

en: All newsletters
cs: Všechny věstníky

en: Subscription filters
cs: Filtry registrací

en: Inactivate
cs: Deaktivovat

en: No subscriptions available.
cs: Žádne registrace nejsou k dispozici.

en: Are you sure you want to delete these subscriptions?
cs: Určitě se mají smazat tyto registrace?

en: The subscriptions have been deleted.
cs: Registrace byly smazány.

en: The following addresses were added or updated: %added.
cs: Následující adresy byly přidány, nebo aktualizovány: %added.

en: The addresses were subscribed to the following newsletters: %newsletters.
cs: Adresy byly přihlášeny k těmto věstníkům: %newsletters.

en: No addresses were added.
cs: Nebyly přidány žádné adresy.

en: The following addresses were invalid: %invalid.
cs: Následující adresy jsou neplatné: %invalid.

en: Active users
cs: Aktivní uživatelé

en: Inactive users
cs: Neaktivní uživatelé

en: No addresses were found.
cs: Nebyly nalezeny žádné adresy.

en: Sender information
cs: Informace o odesílateli

en: HTML to text conversion
cs: Převod HTML na text

en: When your newsletter is sent as plain text, these options will determine how the conversion to text is performed.
cs: Když je věstník odeslán jako prostý text, tyto volby určí, jak se převedou hypertextové odkazy.

en: Hyperlink conversion
cs: Převod hypertextových odkazů

en: Default newsletter options
cs: Výchozí nastavení věstníku

en: These options will be the defaults for new newsletters, but can be overridden in the newsletter editing form.
cs: Tato nastavení budou výchozí pro nové věstníky, ale mohou být přenastaveny ve formuláři pro úpravy věstníku.

en: Allow test address override
cs: Povolit možnost přepsat zkušební adresy

en: Synchronize with account
cs: Synchronizovat s účty

en: Sets the numbers of newsletters sent per cron run. Failure to send will also be counted.
cs: Nastaví počet věstníků, které se odešlou při jednom spuštění cronu. Započítávají se i neúspěšná odeslání.

en: Log emails
cs: Zaznamenávat e-maily

en: Newsletter name
cs: Název věstníku

en: edit newsletter
cs: upravit věstník

en: There are currently no newsletter series.
cs: Zatím zde nejsou žádné série věstníků.

en: You can create different newsletters (or subjects) to categorize your news (e.g. Cats news, Dogs news, ...).
cs: Můžete vytvářet různé typy věstníků a tím kategorizovat své elektronické novinky (např. novinky o kočkách, novinky o psech apod.)

en: Updated term %name.
cs: Termín '%name' byl aktualizován.

en: Newsletter %title has been deleted.
cs: Věstník %title byl smazán.

en: Confirm subscription
cs: Potvrzení registrace

en: You always have the option of unsubscribing later.
cs: Kdykoliv později máte možnost svou registraci zrušit.

en: plain
cs: prostý text

en: html
cs: HTML

en: administer newsletters
cs: spravovat věstníky

en: send newsletter
cs: odesílat věstníky

en: subscribe to newsletters
cs: registrovat se k věstníkům

en: Email addresses
cs: E-mailové adresy

en: Email options
cs: Nastavení pro e-maily

en: User account
cs: Uživatelský účet

en: The sender's email address you supplied is not valid.
cs: Zadaná adresa odesílatele není platná.

en: Immediate
cs: okamžité

en: 2 weeks
cs: 2 týdny

en: A description of the newsletter. To be displayed on taxonomy/term pages and RSS feeds.
cs: Popis věstníku. Zobrazí se na stránkách k termínům kategorií a ve výtahu pro RSS.

en: Newsletters are displayed in ascending order by weight.
cs: Věstníky jsou seřazeny vzestupně podle váhy.

en: Append hyperlinks as a numbered reference list
cs: Připojit seznam odkazů na konec e-mailu jako číslovaný seznam

en: Display hyperlinks inline with the text
cs: Zobrazit odkazy přímo v textu

en: Note: All subscriptions associated with this newsletter will be lost.
cs: Všechny registrace náležející k tomuto věstníky budou ztraceny.

en: Email addresses must be separated by comma, space or newline.
cs: E-mailové adresy musí být odděleny čárkou, mezerou nebo novým řádkem.

en: Subscribe to
cs: Registrovat k

en: Site default language
cs: Výchozí jazyk webu

en: Anonymous user preferred language
cs: Preferovaný jazyk anonymních uživatelů

en: Anonymous users will be subscribed with the selected preferred language. They will receive newsletters in this language if available. Registered users will be subscribed with their preferred language as set on their account page.
cs: Anonymní uživatelé budou přihlašováni ve zvoleném preferovaném jazyce. Pokud to bude možné, budou v tomto jazyce dostávat i věstníky. Registrovaní uživatelé budou přihlašováni v jazyce, který mají nastaven jako preferovaný v nastavení svého účtu.

en: Subscriptions matching the selected states will be exported.
cs: Exportovány budou registrace odpovídající zvoleným stavům.

en: Subscriptions matching the selected newsletters will be exported.
cs: Exportovány budou registrace náležející ke zvoleným věstníkům.

en: Export results
cs: Výsledek exportu

en: Email addresses must be separated by comma, space or newline. Email addresses which are no longer subscribed to any newsletter, will be removed from the database.
cs: E-mailové adresy musí být odděleny čárkou, mezerou nebo novým řádkem. Adresy, které již nejsou přihlášeny k žádnému věstníku, budou odstraněny z databáze.

en: Unsubscribe from
cs: Odhlásit z

en: The following addresses were unsubscribed or removed: %removed.
cs: Následující adresy byly odhlášeny nebo smazány: %removed.

en: The addresses were unsubscribed from the following newsletters: %newsletters.
cs: Adresy byly odhlášeny z těchto věstníků: %newsletters.

en: No addresses were removed.
cs: Nebyly odstraněny žádné adresy.

en: Content types to be used as newsletter.
cs: Typy obsahu, které budou moci věstníky využívat.

en: <select>
cs: <vyberte>

en: This vocabulary identifies newsletter series. Note that changing this vocabulary will require existing newsletters to be re-tagged and activated newsletter blocks to be re-activated.
cs: Tento slovník určuje série věstníků. Při jeho změně bude nutné přeznačit existující věstníky a reaktivovat aktivní věstníkové bloky.

en: Default newsletter format.
cs: Výchozí formát věstníku.

en: Install <a href="@mime_mail_url">Mime Mail</a> module to send newsletters in HTML format.
cs: Posílání věstníků ve formátu HTML vám umožní modul <a href="@mime_mail_url">Mime Mail</a>.

en: Note that email priority is ignored by a lot of email programs.
cs: Mějte na paměti, že prioritu e-mailů mnoho poštovních aplikací ignoruje.

en: Request a Read Receipt from your newsletters. A lot of email programs ignore these so it is not a definitive indication of how many people have read your newsletter.
cs: Vyžadovat potvrzení o přečtení věstníku. Mnoho aplikací pro práci s poštou tato potvrzení ignoruje, proto z nich nelze s určitostí vyvozovat, kolik lidí váš věstník četlo.

en: Default send action
cs: Výchozí akce při poslání

en: Test addresses
cs: Zkušební adresy

en: Supply a comma-separated list of email addresses to be used as test addresses. The override function allows to override these addresses in the newsletter editing form.
cs: Čárkami oddělte jednotlivé e-mailové adresy, které se použijí jako zkušební. Před odesláním věstníku je možné tyto adresy ještě přebít jinými.

en: Default sender address that will only be used for confirmation emails. You can specify sender information for each newsletter separately on the newsletter's settings page.
cs: Výchozí adresa odesílatele se použije pouze pro potvrzovací e-maily. Pro každý věstník můžete nastavit vlastní informace o odesílateli ve formuláři pro nastavení věstníku.

en: Use cron to send newsletters
cs: Posílat věstníky pomocí cronu.

en: Cron execution must not exceed the PHP maximum execution time of %max seconds.
cs: Běh cronu nesmí překročit limit PHP pro běh programu (%max sekund).

en: Mail spool expiration
cs: Vypršení platnosti ve frontě

en: Newsletter mails are spooled. How long must messages be retained in the spool after successfull sending. Keeping the message in the spool allows mail statistics (which is not yet implemented). If cron is not used, immediate expiration is advised.
cs: E-maily s věstníky se ukládají do poštovní fronty. Zde nastavíte, kdy vyprší jejich platnost ve frontě po úspěšném odeslání. Uchovávání e-mailů ve frontě umožňuje výpočet statistik pro poštu (zatím neimplementováno). Pokud se nepoužívá cron, je doporučeno nastavit okamžité vypršení platnosti.

en: Confirmation emails
cs: Potvrzovací e-maily

en: Customize the confimation email which is sent to (un)subscribing visitors.
cs: Nastavte znění a podobu potvrzovacích e-mailů pro návštěvníky zakládající nebo rušící registrace.

en: Body text of subscribe email
cs: Text registračního e-mailu

en: Body text for already subscribed visitor
cs: Text e-mailu pro návštěvníky, kteří již jsou registrovaní

en: Body text of unsubscribe email
cs: Text e-mailu rušícího registraci

en: Body text for not yet subscribed visitor
cs: Text e-mailu pro neregistrovaného návštěvníka požadujícího zrušení registrace

en: The email address you supplied is not valid.
cs: Zadaná e-mailová adresa není platná.

en: You will receive a confirmation email shortly containing further instructions on how to complete your subscription.
cs: Zanedlouho Vám přijde potvrzení e-mailem, ve kterém budou další pokyny, jak registraci dokončit.

en: You will receive a confirmation email shortly containing further instructions on how to complete the unsubscription process.
cs: Zanedlouho Vám přijde potvrzení e-mailem, ve kterém budou další pokyny, jak zrušení registrace dokončit.

en: Are you sure you want to add %user to the %newsletter mailing list?
cs: Určitě chcete přidat uživatele %user do registrací věstníku %newsletter?

en: %user was added to the %newsletter mailing list.
cs: Uživatel %user byl přidán do registrací věstníku %newsletter.

en: Are you sure you want to remove %user from the %newsletter mailing list?
cs: Určitě chcete smazat uživatele %user z registrací věstníku %newsletter?

en: This action will only remove you from the newsletter mailing list. If you are registered at our site, your account information will remain unchanged.
cs: Tato akce pouze odstraní Vaši adresu ze seznamu registrací věstníku. Pokud jste současně registrován(a) na našem webu, váš účet a jeho nastavení zůstanou beze změny.

en: %user was removed from the %newsletter mailing list.
cs: Uživatel %user byl smazán ze seznamu registrací věstníku %newsletter.

en: Using nodes as newsletters.
cs: Používat uzly jako věstníky.

en: Sent status
cs: Stav odeslání

en: Newsletter sent status: Not sent, Pending (being sent or waiting for cron to run), Sent.
cs: Stav odeslání věstníku: Neodeslán, Čekající (právě odesílán nebo čekající na cron), Odeslán.

en: Missing newsletter vocabulary. Please set a vocabulary at <a href="@settings">Simplenews settings</a>.
cs: Chybějící slovník pro věstníky. Nastavte prosím slovník v <a href="@settings">nastavení modulu Simplenews</a>.

en: No newsletter term is selected, the newsletter taxonomy term is probably not configured correctly.<br /> Check and <strong>save</strong> the <a href="@settings">Simplenews general settings</a>.
cs: Není zvolen žádný věstníkový termín, kategorie pro věstníky zřejmě správně nastavena.<br /> Zkontrolujte a <strong>uložte</strong> <a href="@settings">obecné nastavení modulu Simplenews</a>.

en: Test email address is empty.
cs: Zkušební e-mailová adresa je prázdná.

en: Invalid email address %mail.
cs: Neplatná e-mailová adresa '%mail'.

en: Missing test email address.
cs: Zkušební e-mailová adresa chybí.

en: Newsletter %title was deleted.
cs: Věstník %title byl smazán.

en: This is the designated simplenews vocabulary.
cs: Toto je výchozí slovník pro věstníky.

en: This will be the body of your newsletter. Available variables are: !site (the name of your website), !uri (a link to your homepage), !uri_brief (homepage link without the http://), !date (today's date), !login_uri (link to login page), !confirm_subscribe_url (subscription confirmation link), !confirm_unsubscribe_url (unsubscription link), !newsletter_url (link to this newsletter issue), !newsletter_name (name of this newsletter series).
cs: Toto je hlavní část vašeho věstníku. K dispozici jsou tyto proměnné: !site (název vašeho webu), !uri (odkaz na vaši domovskou stránku), !uri_brief (odkaz na domovskou stránku bez http://), !date (dnešní datum), !login_uri (odkaz na přihlašovací stránku), !confirm_subscribe_url (odkaz pro potvrzení registrace), !confirm_unsubscribe_url (odkaz pro zrušení registrace), !newsletter_url (odkaz na vydání tohoto věstníku), !newsletter_name (jméno tohoto věstníku).

en: Invalid vocabulary setting detected. Check and <strong>save</strong> the <a href="@settings">Simplenews general settings</a>.
cs: Bylo zjištěno nesprávné nastavení slovníku. Zkontrolujte a <strong>uložte</strong> <a href="@settings">obecné nastavení modulu Simplenews</a>.

en: This newsletter issue is part of a translation set. Sending this set is controlled from the <a href="@link">translation source newsletter</a>.
cs: Toto vydání věstníku je součástí překladové sady. Odesílání této sady se ovládá ze <a href="@link">zdroje věstníku pro překlad</a>

en: Send action
cs: Akce pro odeslání

en: Test email addresses
cs: Zkušební e-mailové adresy

en: Supply a comma-separated list of email addresses to be used as test addresses.
cs: Čárkami oddělte jednotlivé e-mailové adresy, které se použijí jako zkušební.

en: Email priority
cs: Priorita zprávy

en: All subscriptions to newsletter %newsletter have been deleted.
cs: Všechny registrace věstníku %newsletter byly smazány.

en: Subscription interface
cs: Rozhraní pro registrace

en: Subscription form
cs: Registrační formulář

en: Link to form
cs: Odkaz do formuláře

en: Note: this requires permission 'subscribe to newsletters'.
cs: Tato akce vyžaduje oprávnění 'registrace k věstníkům'.

en: You have been subscribed.
cs: Registrace byla dokončena.

en: You have been unsubscribed.
cs: Zrušení registrace bylo úspěšně dokončeno.

en: Newsletter sent.
cs: Věstník byl odeslán.

en: Newsletter pending.
cs: Věstník čeká na odeslání.

en: Unassigned newsletter
cs: Nepřiřazený věstník

en: Sent via Mime Mail
cs: Poslat přes Mime Mail

en: Cron throttle setting
cs: Nastavení limitu cronu

en: Simplenews publishes and sends newsletters to lists of subscribers. Both anonymous and authenticated users can opt-in to different mailing lists.
cs: Modul Simplenews zajišťuje publikování a odesílání novinek registrovaným uživatelům. K různým věstníkům se mohou registrovat přihlášení i anonymní uživatelé.

en: Simplenews uses nodes for <strong>newsletter issues</strong>. Newsletter issues are grouped by a <strong>newsletter taxonomy term</strong>. Node type and vocabulary are selectable. A newsletter is send to all email addresses which are subscribed to the newsletter. Newsletter issues can be sent only once. Large mailings should be sent by cron to balance the mailserver load.
cs: Pro jednotlivá <strong>vydání věstníku</strong> využívá modul Simplenews uzly. Vydání se slučují pod jedním <strong>věstníkovým termínem</strong> v rámci kategorií. Typ uzlu a slovník je možné zvolit. Vydání věstníku se posílá na všechny e-mailové adresy, které jsou k danému věstníku zaregistrovány. Vydání věstníku je jednorázová akce. Rozesílání velkého počtu e-mailů by mělo probíhat přes cron, aby se zabránilo nárazové zátěži na serveru.

en: Simplenews adds elements to the newsletter node add/edit form to manage newsletter format and sending of the newsletter issue. A newsletter issue can be sent for test before sending officially.
cs: Modul Simplenews přidává do formuláře pro vytváření resp. editaci věstníku elementy pro nastavení formátu a odesílání věstníků. Vydání věstníku je možné před oficiálním odesláním odeslat zkušebně na vybranou adresu.

en: Both anonymous and authenticated users can <strong>opt-in and opt-out</strong> to a newsletter. A confirmation message is sent to anonymous users at subscription and unsubscription. Users can (un)subscribe using a form and a block. A <strong>subscription block</strong> is available for each newsletter offering a subscription form, a link to recent newsletters and RSS feed. Email addresses can also be imported and exported via the subscription administration pages.
cs: Přihlášení i anonymní uživatelé se mohou k věstníku <strong>registrovat i odregistrovat</strong>. Anonymním uživatelům se při změně stavu registrace posílá potvrzovací e-mail. Přihlášení uživatelé mohou změnit stav své registrace pomocí formuláře nebo bloku. <strong>Blok pro registrace</strong> je k dispozici pro každý věstník a obsahuje formulář pro registraci, odkaz na starší vydání a do RSS. E-mailové adresy lze také importovat nebo exportovat ze stránky nastavení registrací.

en: Configure Simplenews
cs: Nastavení modulu Simplenews

en: Enable a newsletter <a href="@admin_blocks">subscription block</a>.
cs: Povolit <a href="@admin_blocks">blok pro registrace</a> věstníků.

en: Manage your <a href="@newsletters">newsletters</a>, <a href="@sent">sent newsletters</a> and <a href="@subscriptions">subscriptions</a>.
cs: Spravovat <a href="@newsletters">věstníky</a>, <a href="@sent">odeslaná vydání</a> a <a href="@subscriptions">registrace</a>.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook">Simplenews</a>.
cs: Podrobnější informace najdete ve webové příručce modulu <a href="@handbook">Simplenews</a> (anglicky).

en: Add this newsletter issue to a newsletter by selecting a newsletter from the select list. Send a newsletter or a test newsletter by selecting the appropriate radio button and submitting the node.
cs: Zvolením věstníku z menu přiřadíte toto vydání věstníku ke konkrétnímu typu. Zvolením odpovídajícího tlačítka a posláním stránky můžete věstník rozeslat nebo poslat jen zkušební e-mail.

en: Set default send options at <a href="@configuration">Administer > Site configuration > Simplenews > Newsletter</a>.
cs: Výchozí obecné nastavení pro odesílání věstníků najdete v <a href="@configuration">Administrace > Nastavení webu > Simplenews > Věstníky</a>.

en: Set newsletter specific options at <a href="@configuration">Administer > Content management > Newsletters > Newsletters</a>.
cs: Nastavení pro konkrétní věstníky najdete v <a href="@configuration">Administrace > Správa obsahu > Věstníky > Věstníky</a>.

en: These settings are default to all newsletters. Newsletter specific settings can be found at the <a href="@page">newsletter's settings page</a>.
cs: Tyto volby jsou výchozí pro všechny věstníky. Nastavení konkrétních věstníků najdete na stránce <a href="@page">nastavení věstníků</a>.

en: Install <a href="@mime_mail_url">Mime Mail</a> to send HTML emails or emails with attachments (both plain text and HTML).
cs: Odesílání e-mailů ve formátu HTML nebo e-mailů s přílohou obsahující text jak ve formě obyčejného textu a HTML je možné, pokud nainstalujete modul <a href="@mime_mail_url">Mime Mail</a>.

en: 'Plain' display settings apply to the content of emails send in plain text format. 'HTML' display settings apply to both HTML and plain text alternative content of emails send in HTML format.
cs: Zobrazení 'prostý text' platí pro obsah e-mailů odesílaných v tomto formátu. Zobrazení 'HTML' platí pro e-maily odesílané ve formátu HTML nebo s přílohou obsahující HTML podobu e-mailu.

en: We have received a request for subscription of !mailto to the !newsletter_name on !site website at !uri. To confirm this subscription please use the link below.
    
    !confirm_subscribe_url
cs: Obdrželi jsme žádost o registraci e-mailové adresy !mailto k odebírání věstníku !newsletter_name na webu !site na adrese !uri. Prosím potvrďte registraci kliknutím na odkaz níže.
    
    !confirm_subscribe_url

en: We have received a request for subscription of !mailto to the !newsletter_name on !site website at !uri. However, this email is already subscribed to this newsletter. If you intended to unsubscribe please visit our site: !uri
cs: Obdrželi jsme žádost o registraci e-mailové adresy !mailto k odebírání věstníku !newsletter_name na webu !site na adrese !uri. Nicméně tato adresa už zaregistrovaná je. Pokud jste měli v úmyslu registraci zrušit, navštivte prosím náš web: !uri

en: We have received a request to unsubscribe !mailto from the !newsletter_name on !site website at !uri. To confirm this unsubscription please use the link below.
    
    !confirm_unsubscribe_url
cs: Obdrželi jsme žádost o zrušení registrace e-mailové adresy !mailto k odebírání věstníku !newsletter_name na webu !site na adrese !uri. Prosím potvrďte zrušení registrace kliknutím na odkaz níže.
    
    !confirm_unsubscribe_url

en: We have received a request to unsubscribe !mailto from the !newsletter_name on !site website at !uri. However, this email is not subscribed to this newsletter. If you intended to subscribe please visit our site: !uri
cs: Obdrželi jsme žádost o zrušení registrace e-mailové adresy !mailto k odebírání věstníku !newsletter_name na webu !site na adrese !uri. Nicméně tato adresa není k tomuto věstníku zaregistrována. Pokud jste měli v úmyslu zaregistrování, navštivte prosím náš web: !uri

en: Confirmation for !newsletter_name from !site
cs: Potvrzení k věstníku !newsletter_name z webu !site

en: Email: Plain
cs: E-mail: obyčejný

en: Email: HTML
cs: E-mail: HTML

en: @newsletter feed
cs: RSS pro @newsletter

en: Unsubscribe from this newsletter
cs: Zrušit registraci k tomuto věstníku

en: This is a test version of the newsletter.
cs: Toto je zkušební verze věstníku.

en: Attempt to unsubscribe from non existing newsletter term ID %id
cs: Pokus o zrušení registrace neexistujícího věstníkového termínu s ID %id

en: User %email deleted from the mailing list.
cs: Adresa %email byla smazána ze seznamu adres.

en: Outgoing email. Message type: %type<br />Subject: %subject<br />Recipient: %to
cs: Odchozí zpráva. Typ: %type<br />Předmět: %subject<br />Příjemce: %to

en: Outgoing email. Message type: %type<br />Subject: %subject<br />Recipient: %to %mimemail
cs: Odchozí zpráva. Typ: %type<br />Předmět: %subject<br />Příjemce: %to %mimemail

en: Outgoing email failed. Message type: %type<br />Subject: %subject<br />Recipient: %to %mimemail
cs: Odeslání se nezdařilo. Typ: %type<br />Předmět: %subject<br />Příjemce: %to %mimemail

en: administer simplenews subscriptions
cs: spravovat registrace k věstníkům

en: administer simplenews settings
cs: spravovat nastavení modulu Novinky

en: Manage newsletters and subscriptions.
cs: Spravovat věstníky a registrace.

en: List of newsletter issues sent and pending.
cs: Seznam odeslaných nebo čekajících věstníků.

en: Draft issues
cs: Zkušební vydání

en: List of newsletter issues not sent.
cs: Seznam neodeslaných vydání.

en: List, add and edit newsletter series.
cs: Vypsat, vytvářet a upravovat vydání.

en: Newsletter subscription management.
cs: Správa registrací k věstníkům

en: Mass subscribe
cs: Hromadné přihlášení

en: Mass unsubscribe
cs: Hromadné odhlášení

en: Manage simplenews configuration.
cs: Spravovat nastavení modulu Simplenews.

en: Simplenews content type and vocabulary settings.
cs: Nastavení typu obsahu a slovníku pro modul Simplenews.

en: Newsletter default settings and sender data.
cs: Výchozí nastavení věstníků a informace o odesílateli.

en: Subscription settings, opt-in/out confirmation email text.
cs: Nastavení registrací, znění (od)registračních e-mailů.

en: Send mail
cs: Poslat e-mail

en: Send mail, cron and debug options.
cs: Volby pro odesílání, cron a ladění.

en: Newsletter series subscription data.
cs: Data o přihlášení k věstníkům.

en: The {simplenews_subscriptions}.snid who is subscribed.
cs: {simplenews_subscriptions}.snid zaregistrovaných uživatelů.

en: The newsletter series ({term_data}.tid) the subscriber is subscribed to.
cs: Věstník ({term_data}.tid), ke kterému je uživatel přihlášen.

en: Simplenews installation instructions are available on the <a href="!simplenews_help">Simplenews help page</a>.
cs: Instalační pokyny pro modul Simplenews jsou k dispozici na <a href="!simplenews_help">nápovědové stránce modulu</a>.

en: The installation of Simplenews was not successful.
cs: Instalace modulu Simplenews neproběhla úspěšně.

en: A newsletter issue to be sent to subscribed email addresses.
cs: Vydání věstníku určené k odeslání na zaregistrované adresy.

en: @site_name newsletter
cs: věstník webu @site_name

en: Send newsletters to subscribed email addresses.
cs: Poslat věstníky na zaregistrované adresy.

en: Save and send
cs: Uložit a poslat

en: Save and send test
cs: Uložit a poslat na zkoušku

en: Send single simplenews newsletter
cs: Poslat samostatný věstník

en: Send pending simplenews newsletters
cs: Poslat čekající věstníky

en: Subscribe the user to a newsletter
cs: Zaregistrovat uživatele k věstníku

en: Unsubscribe the user from a newsletter
cs: Odregistrovat uživatele z věstníku

en: The newsletter issue to send
cs: Vydání věstníku bylo odesláno

en: Allow to resend newsletter
cs: Povolit opětovné poslání věstníku

en: Please select a newsletter issue.
cs: Zvolte prosím vydání věstníku.

en: You have been subscribed to newsletter %newsletter.
cs: Vaše registrace k věstníku %newsletter je dokončena.

en: The newsletter series the user will be subscribed to.
cs: Věstník, k němuž bude uživatel zaregistrován.

en: You have been removed from the %newsletter subscription list.
cs: Vaše registrace k věstníku %newsletter byla zrušena.

en: The newsletter series the user will be unsubscribed from.
cs: Věstník, z nějž bude uživatel odregistrován.

en: After a user has been subscribed
cs: Po zaregistrování uživatele

en: After a user has been unsubscribed
cs: Po odregistrování uživatele

en: Simplenews newsletter %title send.
cs: Věstník %title byl odeslán.

en: Simplenews cron executed.
cs: Cron pro Simplenews byl spuštěn.

en: User %name subscribed to newsletter %newsletter.
cs: Uživatel %name byl zaregistrován k věstníku %newsletter.

en: User %name unsubscribed from newsletter %newsletter.
cs: Uživatel %name byl odregistrován z věstníku %newsletter.

en: Simplenews action
cs: Akce modulu Novinky

en: Provide actions for Simplenews.
cs: Poskytuje akce pro modul Simplenews.

en: Recent log entries
cs: Nejnovější záznamy v logu

en: The name of this newsletter.
cs: Název tohoto věstníku.
