Simplenews (6.x-2.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (333 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Subscribers
nl: Abonnees

en: List
nl: Lijst

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Unsubscribe
nl: Uitschrijven

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Action
nl: Actie

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: None
nl: Geen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Weight
nl: Gewicht

en: Single
nl: Enkel

en: none
nl: geen

en: edit
nl: bewerken

en: Export
nl: Exporteren

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: Format
nl: Opmaak

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Issues
nl: Uitgaven

en: Issue
nl: Probleem

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Subscription settings
nl: Instellingen abonnement

en: Subscriptions
nl: Abonnementen

en: Mail
nl: E-mail

en: Block message
nl: Bericht voor blok

en: User
nl: Gebruiker

en: action
nl: actie

en: Email
nl: E-mail

en: Error
nl: Fout

en: Are you sure you want to delete %title?
nl: Weet u zeker dat u %title wilt verwijderen?

en: Activated
nl: Geactiveerd

en: Update options
nl: Bijwerkopties

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Term ID
nl: Term-ID

en: Delete all
nl: Alles verwijderen

en: 1 day
nl: 1 dag

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: email
nl: e-mail

en: Email format
nl: E-mailformat

en: General
nl: Algemeen

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Email subject
nl: E-mail onderwerp

en: Sent
nl: Verzonden

en: E-Mail
nl: E-mailadres

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Pending
nl: In afwachting

en: normal
nl: normaal

en: No items selected.
nl: Geen items geselecteerd.

en: The update has been performed.
nl: De update is uitgevoerd.

en: Cron throttle
nl: Afknijpen (throttle) cron

en: Source
nl: Bron

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Configure permissions
nl: Toegangsrechten instellen

en: From email address
nl: E-mailadres afzender

en: Deleted term %name.
nl: Term %name verwijderd.

en: Created new term %name.
nl: Nieuwe term %name aangemaakt.

en: Activation
nl: Activatie

en: Date created
nl: Aanmaakdatum

en: Testing
nl: Tests

en: Not published
nl: Niet gepubliceerd

en: low
nl: laag

en: high
nl: hoog

en: Double
nl: Dubbel

en: Updated vocabulary %name.
nl: Woordenlijst %name is bijgewerkt.

en: From name
nl: Naam afzender

en: Newsletter
nl: Nieuwsbrief

en: Newsletters
nl: Nieuwsbrieven

en: Activate
nl: Activeer

en: Subscribed to
nl: Ingeschreven op

en: Newsletter subscriptions
nl: Nieuwsbrief inschrijvingen

en: Newsletter issue
nl: Nieuwsbriefuitgave

en: List newsletters
nl: Nieuwsbrieven weergeven

en: Add newsletter
nl: Nieuwsbrief toevoegen

en: highest
nl: hoogste

en: lowest
nl: laagste

en: Request receipt
nl: Ontvangstbevestiging

en: Send one test newsletter to the test address
nl: Één test-nieuwsbrief naar het testadres verzenden

en: Send newsletter
nl: Nieuwsbrief verzenden

en: Newsletter vocabulary
nl: Nieuwsbriefwoordenlijst

en: Current newsletter subscriptions
nl: Huidige nieuwsbrief-inschrijvingen

en: My newsletters
nl: Mijn nieuwsbrieven

en: Current subscriptions
nl: Huidige abonnementen

en: Newsletter: @title
nl: Nieuwsbrief: @title

en: Stay informed on our latest news!
nl: Blijf op de hoogte van onze laatste nieuwtjes!

en: Display link to previous issues
nl: Toon koppeling naar vorige uitgaven

en: Display previous issues
nl: Vorige uitgaven weergeven

en: Number of issues to display
nl: Aantal getoonde uitgaven

en: Display RSS-feed icon
nl: RSS-feedpictogram tonen

en: Manage my subscriptions
nl: Beheer mijn abonnementen

en: Previous issues
nl: Vorige uitgaven

en: Select the newsletter(s) to which you want to subscribe or unsubscribe.
nl: De nieuwsbrief selecteren waarop u zich wilt abonneren.

en: Subscriptions for %mail
nl: Abonnementen voor %mail

en: Manage your newsletter subscriptions
nl: Beheer uw nieuwsbriefinschrijvingen

en: You must select at least one newsletter.
nl: Selecteer minstens één nieuwsbrief.

en: The newsletter subscriptions for %mail have been updated.
nl: De nieuwsbriefinschrijvingen voor %mail zijn bijgewerkt.

en: all newsletters
nl: alle nieuwsbrieven

en: orphaned newsletters
nl: wees-nieuwsbrieven

en: Show issues from
nl: Toon uitgaven van

en: No newsletters available.
nl: Geen nieuwsbrieven beschikbaar.

en: Inactive: no newsletters will be sent
nl: Niet actief: er worden geen nieuwsbrieven verzonden

en: Active: user will receive newsletters
nl: Actief: de gebruiker zal nieuwsbrieven ontvangen

en: Not sent
nl: Niet verzonden

en: All newsletters
nl: Alle nieuwsbrieven

en: Subscription filters
nl: Inschrijvingsfilters

en: Inactivate
nl: Deactiveren

en: No subscriptions available.
nl: Geen inschrijvingen beschikbaar.

en: Are you sure you want to delete these subscriptions?
nl: Weet u zeker dat u deze inschrijvingen wilt verwijderen?

en: The subscriptions have been deleted.
nl: De inschrijvingen zijn verwijderd.

en: The following addresses were added or updated: %added.
nl: De volgende adressen werden toegevoegd of bijgewerkt: %added.

en: The addresses were subscribed to the following newsletters: %newsletters.
nl: De adressen zijn toegevoegd aan de volgende nieuwsbrieven: %newsletters.

en: No addresses were added.
nl: Er zijn geen adressen toegevoegd.

en: The following addresses were invalid: %invalid.
nl: De volgende adressen zijn ongeldig: %invalid.

en: Active users
nl: Actieve gebruikers

en: Inactive users
nl: Inactieve gebruikers

en: No addresses were found.
nl: Er zijn geen adressen gevonden.

en: Sender information
nl: Informatie afzender

en: HTML to text conversion
nl: Conversie HTML naar tekst

en: When your newsletter is sent as plain text, these options will determine how the conversion to text is performed.
nl: Als uw nieuwsbrief als platte tekst wordt verzonden, bepalen de volgende opties de manier waarop conversie van HTML naar tekst wordt uitgevoerd.

en: Hyperlink conversion
nl: Hyperlink conversie

en: Default newsletter options
nl: Standaardopties van de nieuwsbrief

en: These options will be the defaults for new newsletters, but can be overridden in the newsletter editing form.
nl: Deze opties zijn standaard voor nieuwe nieuwsbrieven maar kunnen worden aangepast wanneer u een nieuwe nieuwsbrief aanmaakt.

en: Allow test address override
nl: Aanpassen testadres toestaan

en: Synchronize with account
nl: Met account synchroniseren

en: Sets the numbers of newsletters sent per cron run. Failure to send will also be counted.
nl: Bepaalt het aantal nieuwsbrieven dat per cron-uitvoering wordt verzonden. Het aantal mislukte verzendpogingen wordt ook geteld.

en: Log emails
nl: E-mails loggen

en: Newsletter name
nl: Naam van de nieuwsbrief

en: edit newsletter
nl: nieuwsbrief bewerken

en: There are currently no newsletter series.
nl: Er zijn op dit ogenblik geen reeksen met nieuwsbrieven.

en: You can create different newsletters (or subjects) to categorize your news (e.g. Cats news, Dogs news, ...).
nl: U kan verschillende nieuwsbrieven (of onderwerpen) aanmaken om uw nieuws onder te verdelen (bv. kattennieuws, hondennieuws, ...)

en: Updated term %name.
nl: De term %name is bijgewerkt.

en: Newsletter %title has been deleted.
nl: Nieuwsbrief %title is verwijderd.

en: Confirm subscription
nl: Bevestig de inschrijving

en: plain
nl: platte tekst

en: administer newsletters
nl: nieuwsbrieven beheren

en: send newsletter
nl: nieuwsbrief verzenden

en: subscribe to newsletters
nl: inschrijven op nieuwsbrieven

en: Subscriber
nl: Abonnee

en: Subscriber ID
nl: Abonnee ID

en: Email addresses
nl: E-mailadressen

en: Email options
nl: E-mailopties

en: Receipt
nl: Ontvangstbewijs

en: User account
nl: Gebruikersaccount

en: The sender's email address you supplied is not valid.
nl: Het e-mailadres van de afzender is niet geldig.

en: Immediate
nl: Onmiddellijk

en: 2 weeks
nl: 2 weken

en: A description of the newsletter. To be displayed on taxonomy/term pages and RSS feeds.
nl: Een beschrijving van de nieuwsbrief.  Te tonen op taxonomie/term pagina's en RSS feeds.

en: Newsletters are displayed in ascending order by weight.
nl: Nieuwsbrieven worden getoond volgens het gewicht, in oplopende volgorde.

en: Append hyperlinks as a numbered reference list
nl: Hyperlinks bijgevoegen als een genummerde referentielijst

en: Display hyperlinks inline with the text
nl: Hyperlinks in de tekst tonen

en: Note: All subscriptions associated with this newsletter will be lost.
nl: Opmerking: alle inschrijvingen op deze nieuwsbrief zullen verloren gaan.

en: Email addresses must be separated by comma, space or newline.
nl: E-mailadressen moeten worden gescheiden door een komma, spatie of een nieuwe regel.

en: Subscribe to
nl: Inschrijven op

en: Site default language
nl: Standaard websitetaal

en: Anonymous user preferred language
nl: Voorkeurstaal anonieme gebruiker

en: Subscriptions matching the selected states will be exported.
nl: Inschrijvingen die overeenkomen met de geselecteerde staten zullen geëxporteerd worden.

en: Subscriptions matching the selected newsletters will be exported.
nl: Inschrijvingen die overeenkomen met de geselecteerde nieuwsbrieven zullen worden geëxporteerd.

en: Export results
nl: Resultaten exporteren

en: Unsubscribe from
nl: Uitschrijven van

en: The addresses were unsubscribed from the following newsletters: %newsletters.
nl: De adressen zijn uitgeschreven van de volgende nieuwsbrieven: %newsletters.

en: No addresses were removed.
nl: Er zijn geen adressen verwijderd.

en: Content types to be used as newsletter.
nl: Inhoudstypes te gebruiken als nieuwsbrief.

en: <select>
nl: <maak een keuze>

en: This vocabulary identifies newsletter series. Note that changing this vocabulary will require existing newsletters to be re-tagged and activated newsletter blocks to be re-activated.
nl: Deze woordenlijst identificeert de reeksen met nieuwsbrieven. Belangrijk te weten is dat wanneer u deze woordenlijst wijzigt, de bestaande nieuwsbrieven opnieuw moeten getagged worden en de geactiveerde nieuwsbriefblokken opnieuw geactiveerd.

en: Default newsletter format.
nl: Standaard formaat van de nieuwsbrief.

en: Note that email priority is ignored by a lot of email programs.
nl: Merk op dat de prioriteit van e-mails door veel e-mailprogramma's genegeerd wordt.

en: Request a Read Receipt from your newsletters. A lot of email programs ignore these so it is not a definitive indication of how many people have read your newsletter.
nl: Vraag een leesbevestiging voor uw nieuwsbrieven. Vele e-mailprogramma's negeren deze verzoeken; het aantal ontvangen bevestigingen is dus geen waarheidsgetrouwe weergave van het aantal mensen die uw nieuwsbrief hebben gelezen.

en: Default send action
nl: Standaard verzendactie

en: Test addresses
nl: Test e-mailadressen

en: Supply a comma-separated list of email addresses to be used as test addresses. The override function allows to override these addresses in the newsletter editing form.
nl: Meerdere test-e-mailadressen scheiden met komma's. Met de overschrijffunctie kunt u deze adressen aan te passen in het nieuwsbriefformulier.

en: Default sender address that will only be used for confirmation emails. You can specify sender information for each newsletter separately on the newsletter's settings page.
nl: Standaardadres van de afzender dat alleen bij bevestigingse-mails wordt gebruikt. U kunt specifieke informatie over de afzender voor elke nieuwsbrief apart instellen op de configuratiepagina van de nieuwsbrief.

en: Use cron to send newsletters
nl: Gebruik cron om de nieuwbrieven te verzenden

en: Cron execution must not exceed the PHP maximum execution time of %max seconds.
nl: De cron-uitvoering mag de maximum PHP uitvoeringstijd van %max seconden niet overschrijden.

en: Mail spool expiration
nl: E-mailbuffer vervaltijd

en: Confirmation emails
nl: Bevestigings-e-mails

en: Body text of subscribe email
nl: Berichttekst van de e-mail voor inschrijving

en: Body text for already subscribed visitor
nl: Berichttekst voor de reeds ingeschreven bezoeker

en: Body text of unsubscribe email
nl: Berichttekst van de e-mail voor uitschrijving

en: Body text for not yet subscribed visitor
nl: Berichttekst voor de nog niet ingeschreven bezoeker

en: The email address you supplied is not valid.
nl: Het opgegeven e-mailadres is niet geldig.

en: You will receive a confirmation email shortly containing further instructions on how to complete your subscription.
nl: U zult spoedig een bevestigingsmail ontvangen, waarin verdere instructies staan hoe u uw inschrijving kunt voltooien.

en: Are you sure you want to add %user to the %newsletter mailing list?
nl: Wilt u %user aan de mailinglist voor %newsletter toevoegen?

en: %user was added to the %newsletter mailing list.
nl: %user is toegevoegd aan de %newsletter mailinglist.

en: Are you sure you want to remove %user from the %newsletter mailing list?
nl: Wilt u %user uit de mailinglist van de %newsletter verwijderen?

en: Sent status
nl: Verzendstatus

en: Missing newsletter vocabulary. Please set a vocabulary at <a href="@settings">Simplenews settings</a>.
nl: Ontbrekende nieuwsbriefwoordenlijst. Maak een woordenlijst aan in <a href="@settings">Simplenews-instellingen</a>.

en: Test email address is empty.
nl: Test-e-mailadres is leeg.

en: Invalid email address %mail.
nl: Ongeldig e-mailadres %mail.

en: Missing test email address.
nl: Test e-mailadres ontbreekt.

en: Newsletter %title was deleted.
nl: De nieuwsbrief %title werd verwijderd.

en: This is the designated simplenews vocabulary.
nl: Dit is de woordenlijst voor Simplenews nieuwsbrieven.

en: Invalid vocabulary setting detected. Check and <strong>save</strong> the <a href="@settings">Simplenews general settings</a>.
nl: Ongeldige woordenlijstinstellingen gedetecteerd. Controleer de <a href="@settings">Algemene instellingen van Simplenews</a>, pas deze aan en <strong>sla de aanpassingen op</strong>.

en: Send action
nl: Zend actie

en: Test email addresses
nl: Test e-mailadressen

en: Supply a comma-separated list of email addresses to be used as test addresses.
nl: Geef een lijst met e-mailadressen die gebruikt zullen worden als testadres. Scheid meerdere adressen met komma's.

en: Email priority
nl: E-mailprioriteit

en: All subscriptions to newsletter %newsletter have been deleted.
nl: Alle inschrijvingen op nieuwsbrief %newsletter zijn verwijderd.

en: Subscription interface
nl: Inschrijvingsinterface

en: Subscription form
nl: Inschrijfformulier

en: Link to form
nl: Koppeling naar formulier

en: Note: this requires permission 'subscribe to newsletters'.
nl: Opmerking: dit vereist toegangsrecht 'inschrijven op nieuwsbrieven'.

en: You have been subscribed.
nl: U bent ingeschreven.

en: You have been unsubscribed.
nl: U bent uitgeschreven.

en: Newsletter sent.
nl: Nieuwsbrief verzonden.

en: Newsletter pending.
nl: Nieuwsbrief wordt verzonden.

en: Unassigned newsletter
nl: Niet ingedeelde nieuwsbrief

en: Sent via Mime Mail
nl: Verzonden via Mime-Mail

en: Cron throttle setting
nl: Cron afknijp (throttle)-instelling

en: Simplenews publishes and sends newsletters to lists of subscribers. Both anonymous and authenticated users can opt-in to different mailing lists.
nl: Simplenews publiceert en verzendt nieuwsbrieven naar abonneelijsten. Zowel anonieme als geverifieerde gebruikers kunnen inschrijven op verschillende mailinglists.

en: Simplenews uses nodes for <strong>newsletter issues</strong>. Newsletter issues are grouped by a <strong>newsletter taxonomy term</strong>. Node type and vocabulary are selectable. A newsletter is send to all email addresses which are subscribed to the newsletter. Newsletter issues can be sent only once. Large mailings should be sent by cron to balance the mailserver load.
nl: Simplenews gebruikt nodes voor <strong>nieuwsbriefuitgaven</strong>. Nieuwsbriefuitgaven worden gegroepeerd met een <strong>nieuwsbrief taxonomieterm</strong>. De inhoudstype en de woordenlijst kunnen worden gekozen. Een nieuwsbrief wordt verzonden naar alle  e-mailadressen die zijn inschreven op de nieuwsbrief. Nieuwsbriefuitgaven kunnen maar éénmaal verzonden worden.  Grote mailings moeten met cron worden verzonden om de mailserver niet te overbelasten.

en: Simplenews adds elements to the newsletter node add/edit form to manage newsletter format and sending of the newsletter issue. A newsletter issue can be sent for test before sending officially.
nl: Simplenews voegt elementen toe aan de nieuwsbriefnode aanmaak- en bewerkformulier, dit om het nieuwsbriefformaat te beheren en het verzenden van de nieuwsbriefuitgave. Een nieuwsbriefuitgave kan als test worden verzonden alvorens het officieel te verzenden.

en: Configure Simplenews
nl: Simplenews instellen

en: Enable a newsletter <a href="@admin_blocks">subscription block</a>.
nl: Gebruik een nieuwsbrief <a href="@admin_blocks">inschrijfblok</a>.

en: Manage your <a href="@newsletters">newsletters</a>, <a href="@sent">sent newsletters</a> and <a href="@subscriptions">subscriptions</a>.
nl: Beheer uw <a href="@newsletters">nieuwsbrieven</a>, <a href="@sent">verzonden nieuwsbrieven</a> en <a href="@subscriptions">inschrijvingen</a>.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook">Simplenews</a>.
nl: Voor meer informatie, kijk in het online-handboek over <a href="@handbook">Simplenews</a>.

en: Set default send options at <a href="@configuration">Administer > Site configuration > Simplenews > Newsletter</a>.
nl: Stel de standaard zendopties in op <a href="@configuration">Beheren > Site-instellingen > Simplenews > Nieuwsbrief </a>.

en: Set newsletter specific options at <a href="@configuration">Administer > Content management > Newsletters > Newsletters</a>.
nl: Stel specifieke nieuwsbriefopties in op <a href="@configuration">Beheren > Inhoudelijk beheer > Nieuwsbrieven > Nieuwsbrieven </a>.

en: These settings are default to all newsletters. Newsletter specific settings can be found at the <a href="@page">newsletter's settings page</a>.
nl: Dit zijn de standaard instellingen voor alle nieuwsbrieven.  Specifieke instellingen kunnen worden gevonden op  <a href="@page">nieuwsbriefinstellingen pagina</a>.

en: Email: Plain
nl: E-mail: platte tekst

en: Email: HTML
nl: E-mail: HTML

en: Unsubscribe from this newsletter
nl: Deze nieuwsbrief opzeggen

en: This is a test version of the newsletter.
nl: Dit is een testversie van de nieuwsbrief.

en: Attempt to unsubscribe from non existing newsletter term ID %id
nl: Poging om uit te schrijven van een niet bestaande nieuwsbriefterm ID %id

en: User %email deleted from the mailing list.
nl: Gebruiker %email is verwijderd van de mailinglist.

en: Outgoing email. Message type: %type<br />Subject: %subject<br />Recipient: %to
nl: Uitgaande e-mail. Berichttype: %type<br />Onderwerp: %subject<br />Ontvanger: %to

en: Outgoing email. Message type: %type<br />Subject: %subject<br />Recipient: %to %mimemail
nl: Uitgaande e-mail. Berichttype: %type<br />Onderwerp: %subject<br />Ontvanger: %to %mimemail

en: Outgoing email failed. Message type: %type<br />Subject: %subject<br />Recipient: %to %mimemail
nl: Uitgaande e-mail mislukt. Berichttype: %type<br />Onderwerp: %subject<br />Ontvanger: %to %mimemail

en: administer simplenews subscriptions
nl: beheer Simplenews-inschrijvingen

en: administer simplenews settings
nl: beheer Simplenews-instellingen

en: Manage newsletters and subscriptions.
nl: Beheer nieuwsbrieven en abonnementen..

en: List, add and edit newsletter series.
nl: Nieuwsbriefreeksen toevoegen, wijzigen en overzicht.

en: Newsletter subscription management.
nl: Beheer nieuwsbriefabbonementen.

en: Mass subscribe
nl: Bulkinschrijving

en: Mass unsubscribe
nl: Bulkuitschrijving

en: Manage simplenews configuration.
nl: Beheer Simplenews-configuratie.

en: Simplenews content type and vocabulary settings.
nl: Simplenews inhoudstype- en woordenlijstinstellingen.

en: Newsletter default settings and sender data.
nl: Standaard nieuwsbriefinstellingen en verzendergegevens.

en: Subscription settings, opt-in/out confirmation email text.
nl: Inschrijvingsinstellingen, opt-in/uit bevestiging e-mailtekst.

en: Send mail
nl: E-mail versturen

en: Send mail, cron and debug options.
nl: Zend e-mail, cron en debugopties.

en: Boolean indicating the status of the subscription.
nl: Boolean die de status van de inschrijving aangeeft.

en: The subscription email address.
nl: Het e-mailadres van de inschrijving.

en: The {users}.uid that has the same email address.
nl: De {users}.uid die hetzelfde e-mai adres hebben.

en: Anonymous subscriber preferred language. Empty for authenticated users.
nl: Voorkeurstaal van anonieme abonnees. Niet gebruikt voor geverifieerde gebruikers.

en: The {term_data}.tid (= newsletter series) this issue belongs to.
nl: De {term_data}.tid (= nieuwsbriefreeks) waar deze uitgave toe behoort.

en: Format of the newsletter (plain or html).
nl: Formaat van de nieuwsbrief (platte tekst of html).

en: Email priority according to RFC 2156 and RFC 5231 (0 = none; 1 = highest; 2 = high; 3 = normal; 4 = low; 5 = lowest).
nl: E-mailprioriteit volgens RFC 2156 en RFC 5231 (0 = geen; 1 = hoogste; 2 = hoog; 3 = normaal; 4 = laag; 5 = laagste).

en: Boolean indicating request for email receipt confirmation according to RFC 2822.
nl: Boolean die de ontvangtbevestiging voor de e-mail aangeeft volgens RFC 2822.

en: The {simplenews_subscriptions}.snid who is subscribed.
nl: The {simplenews_subscriptions}.snid die zijn insgeschreven.

en: The newsletter series ({term_data}.tid) the subscriber is subscribed to.
nl: De reeks met nieuwsbrieven ({term_data}.tid) waar de abonnee is op ingeschreven.

en: Spool for temporary storage of newsletter emails.
nl: Map voor de tijdelijke opslag van nieuwsbrief e-mails.

en: The primary identifier for a mail spool record.
nl: De primaire identificatie voor een mailmap record.

en: The formatted email address of mail message receipient.
nl: Het geformateerde e-mailadres van de ontvanger van het bericht.

en: The {node}.nid of this newsletter.
nl: De {node}.nid van deze nieuwsbrief.

en: The {node}.vid of this newsletter.
nl: De {node}.vid van deze nieuwsbrief.

en: The {term_data}.tid this newsletter issue belongs to.
nl: De {term_data}.tid waar deze nieuwsbriefuitgave toe behoort.

en: The time status was set or changed.
nl: De tijd waarop de status is ingesteld of veranderd.

en: Simplenews installation instructions are available on the <a href="!simplenews_help">Simplenews help page</a>.
nl: Simplenews installatieinstructies zijn beschikbaar op de <a href="!simplenews_help">Simplenews helppagina</a>.

en: The installation of Simplenews was not successful.
nl: De installatie van Simplenews is mislukt.

en: A newsletter issue to be sent to subscribed email addresses.
nl: Nieuwsbriefuitgave te zenden naar de ingeschreven e-mailadressen.

en: @site_name newsletter
nl: @site_name nieuwsbrief

en: Send newsletters to subscribed email addresses.
nl: Verzend nieuwsbrieven naar ingeschreven e-mailadressen.

en: Send single simplenews newsletter
nl: Verzend één Simplenews nieuwsbrief

en: Send pending simplenews newsletters
nl: Zend hangende Simplenews nieuwsbrieven

en: Subscribe the user to a newsletter
nl: Schrijf de gebruiker in op een nieuwsbrief

en: Unsubscribe the user from a newsletter
nl: Gebruiker uitschrijven van een nieuwsbrief

en: The newsletter issue to send
nl: Te zenden nieuwsbriefuitgave

en: Allow to resend newsletter
nl: Laat opnieuw verzenden van nieuwsbrief toe

en: Please select a newsletter issue.
nl: Selecteer een nieuwsbriefuitgave.

en: You have been subscribed to newsletter %newsletter.
nl: U bent ingeschreven op de nieuwsbrief %newsletter.

en: The newsletter series the user will be subscribed to.
nl: De reeks met nieuwsbrieven waar de gebruiker zal worden ingeschreven.

en: You have been removed from the %newsletter subscription list.
nl: U bent verwijderd uit de abonneelijst voor de %newsletter.

en: The newsletter series the user will be unsubscribed from.
nl: De reeks nieuwsbrieven waar de gebruiker zal worden uitgeschreven.

en: After a user has been subscribed
nl: Nadat een gebruiker is ingeschreven

en: After a user has been unsubscribed
nl: Nadat een gebruiker is uitgeschreven

en: Simplenews newsletter %title send.
nl: Simplenews nieuwsbrief %title verzenden.

en: Simplenews cron executed.
nl: Simplenews cron uitgevoerd.

en: User %name subscribed to newsletter %newsletter.
nl: Gebruiker %name ingeschreven op nieuwsbrief %newsletter.

en: User %name unsubscribed from newsletter %newsletter.
nl: Gebruiker %name uitgeschreven van nieuwsbrief %newsletter.

en: Simplenews action
nl: Simplenews-actie

en: Provide actions for Simplenews.
nl: Voorziet acties voor Simplenews.

en: When checked subscriptions will be synchronized with site accounts. When accounts are deleted, subscriptions with the same email address will be removed. When site accounts are blocked/unblocked, subscriptions will be deactivated/activated. When not checked subscriptions will be unchanged when associated accounts are deleted or blocked.
nl: Indien aangevinkt worden de inschrijvingen gesynchroniseerd met de site-accounts. Wanneer accounts worden verwijderd, worden de inschrijvingen met hetzelfde e-mailadres verwijderd. Wanneer site-accounts worden geblokkeerd/gedeblokkeerd, worden de inschrijvingen gedeactiveerd/geactiveerd. Indien uitgevinkt worden de inschrijvingen niet veranderd wanneer de geassocieerde accounts worden verwijderd of geblokkeerd.

en: The name of this newsletter.
nl: De naam van deze nieuwsbrief.

en: When checked cron will be used to send newsletters (recommended). Test newsletters and confirmation emails will be sent immediately. Leave unchecked for testing purposes.
nl: Indien aangevinkt zal cron gebruikt worden om nieuwsbrieven te versturen (aanbevolen). Test-nieuwsbrieven en bevestigingsmails worden direct verstuurd. Laat uitgevinkt voor testdoeleinden.

en: Manage <a href="!url">my subscriptions</a>
nl: <a href="!url">Mijn inschrijvingen</a> beheren

en: %success emails sent in %sec seconds, %fail failed sending.
nl: %success e-mails verzonden in %sec seconds, %fail verzenden mislukt.

en: %success emails sent, %fail failed.
nl: %success e-mails verzonden, %fail mislukt.

en: Select the newsletter(s) to which you wish to subscribe.
nl: Kies de nieuwsbrieven die u wenst te ontvangen.

en: You have been subscribed to %newsletter.
nl: U bent geabonneerd op %newsletter.

en: Install <a href="!mime_mail_url">Mime Mail</a> or <a href="!html_mail_url">HTML Mail</a> to send HTML emails or emails with attachments (both plain text and HTML).
nl: Installeer <a href="!mime_mail_url">Mime Mail</a> of <a href="!html_mail_url">HTML Mail</a> om HTML e-mails of e-mails met bijlagen (zowel gewone tekst en HTML) te versturen.

en: This is a Multilingual website. Enter text for confirmation subject and body in the default site language (@language).
nl: Dit is een meertalige website. Geef tekst voor confirmatieonderwerp en -bericht in de standaard taal van de site (@language).

en: This is a Multilingual website. <a href="@url">Enable the String translation module</a> to enable translation of the confirmation subject and body.
nl: Dit is een meertalige website.  <a href="@url">Schakel de String translation module in</a> om de vertaling van het confirmatieonderwerp en -bericht mogelijk te maken.

en: We have received a request to subscribe [simplenews-receiver-mail] to the [simplenews-newsletters-name] newsletter on [site-name] website at [site-url]. To confirm this subscription please use the link below.
    
    [simplenews-subscribe-url]
nl: Wij hebben een verzoek ontvangen om [simplenews-receiver-mail] in te schrijven voor de [simplenews-newsletters-name] nieuwsbrief op de website [site-name] ([site-url]). Gebruik de volgende link om de inschrijving te bevestigen?
    
    [simplenews-subscribe-url]

en: Confirmation for [simplenews-newsletters-name] from [site-name]
nl: Bevestiging voor [simplenews-newsletters-name] van [site-name]

en: Process simplenews mail spool
nl: Simplenews-mail-wachtrij verwerken

en: Newsletters Management
nl: Nieuwsbrievenbeheer

en: List of newsletter issues.
nl: Lijst van nieuwsbrief-uitgaven.

en: Simplenews settings
nl: Simplenews-instellingen

en: token.module missing
nl: Het bestand token.module ontbreekt

en: Default on
nl: Standaard aan

en: Default off
nl: Standaard uit

en: Silent
nl: Stil

en: Newsletter subject
nl: Onderwerp nieuwsbrief

en: The following addresses were unsubscribed: %removed.
nl: De volgende adressen zijn uitgeschreven: %removed.

en: Install <a href="!mime_mail_url">Mime Mail</a> module or <a href="!html_url">HTML Mail</a> module to send newsletters in HTML format.
nl: Installeer <a href="!mime_mail_url">Mime Mail</a> module of de <a href="!html_url">HTML Mail</a> module om nieuwsbrieven te sturen in HTML-formaat.

en: Confirmation pages
nl: Bevestigingspagina's

en: Subscribe confirmation
nl: Inschrijfbevestiging

en: Drupal path or URL of the destination page where after the subscription is confirmed (e.g. node/123). Leave empty to go to the front page.
nl: Drupalpad of URL van de bestemmingspagina naar toe te gaan nadat de inschrijving is bevestigd (b.v. node/123). Laat leeg om naar de voorpagina te gaan.

en: Unsubscribe confirmation
nl: Uitschrijfbevestiging

en: Drupal path or URL of the destination page when the subscription removal is confirmed (e.g. node/123). Leave empty to go to the front page.
nl: Drupalpad of URL van de bestemmingspagina wanneer de uitschrijving is bevestigd (b.v. node/123). Laat leeg om naar de voorpagina te gaan.

en: Last batch: 1 mail sent at !time. | Last batch: !count mails sent at !time.
nl[0]: Laatste batch: 1 mail verzonden op !time.
nl[1]: Laatste batch: !count mails verzonden op !time.

en: Select your newsletter subscriptions.
nl: Nieuwsbriefabonnement selecteren.

en: You will receive a confirmation email shortly containing further instructions on how to cancel your subscription.
nl: U zult spoedig een bevestigingsmail ontvangen, waarin verdere instructies staan hoe u uw inschrijving kunt opzeggen.

en: %user was unsubscribed from the %newsletter mailing list.
nl: %user is uitgeschreven van de %newsletter mailinglist.

en: Confirm remove subscription
nl: Bevestig de uitschrijving

en: Simplenews subscriber
nl: Simplenews-abonnee

en: To: @to
nl: Aan: @to

en: Subject: @subject
nl: Onderwerp: @subject

en: Body: @body
nl: Bericht: @body

en: Simplenews test
nl: Simplenews-test

en: Add this newsletter issue to a newsletter by selecting a newsletter from the select list. To send this newsletter issue, first save the node, then use the "Newsletter" tab.
nl: Voeg deze nieuwsbriefuitgave toe aan een nieuwsbrief door er een te selecteren uit de keuzelijst. Om de nieuwsbriefuitgave te verzenden, sla de node eerst op en gebruik daarna de "Nieuwsbrief"-tab.
