Simplenews (6.x-2.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (263 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Subscribers
uk: Читачі

en: List
uk: Список

en: Subject
uk: Тема

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Unsubscribe
uk: Відписатися

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Action
uk: Дія

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Reset
uk: Скинути

en: None
uk: Немає

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Weight
uk: Вага

en: Single
uk: Єдиний

en: none
uk: немає

en: edit
uk: редагувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Save
uk: Зберегти

en: Update
uk: Оновити

en: Format
uk: Формат

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Issues
uk: Проблеми

en: Issue
uk: Проблема

en: n/a
uk: н/д

en: Subscription settings
uk: Налаштування підписки.

en: Subscriptions
uk: Підписки

en: Mail
uk: Пошта

en: Block message
uk: Повідомлення блоку

en: User
uk: Користувач

en: action
uk: дія

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Error
uk: Помилка

en: Node
uk: Матеріал

en: Are you sure you want to delete %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %title?

en: Activated
uk: Активовано

en: Update options
uk: Опції оновлення

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: Term
uk: Термін

en: Term ID
uk: ID терміна

en: Delete all
uk: Видалити все

en: 1 day
uk: 1 день

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: email
uk: електронна пошта

en: Email format
uk: формат ел. пошти

en: General
uk: Загальне

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Email subject
uk: Тема електронного листа

en: Sent
uk: Сент

en: E-Mail
uk: Електронна пошта

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Hidden
uk: Приховано

en: Pending
uk: Очікування

en: normal
uk: звичайно

en: No items selected.
uk: Жодних позицій не вибрано.

en: The update has been performed.
uk: Оновлення було успішно виконано.

en: Cron throttle
uk: Обмежувач крону

en: Source
uk: Джерело

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Configure permissions
uk: Налаштувати повноваження

en: From email address
uk: З електронної адреси

en: Deleted term %name.
uk: Видалено термін "%name".

en: Created new term %name.
uk: Створено новий термін %name.

en: Activation
uk: Активація

en: Date created
uk: Дата створення

en: Testing
uk: Тестування

en: Not published
uk: Не опубліковано

en: low
uk: низький

en: high
uk: високий

en: Double
uk: Подвійний

en: Updated vocabulary %name.
uk: Оновлено словник %name.

en: 1 week
uk: 1 тиждень

en: From name
uk: Ім'я відправника

en: Newsletter
uk: Розсилання

en: Newsletters
uk: Розсилання

en: Activate
uk: Задіяти

en: Subscribed to
uk: Підписаний на

en: Newsletter subscriptions
uk: Підписки на розсилання

en: Newsletter issue
uk: Випуск розсилання

en: List newsletters
uk: Список розсилань

en: Add newsletter
uk: Додати розсилання

en: highest
uk: найвищий

en: lowest
uk: найнижчий

en: Request receipt
uk: Запит підтвердження про одержання

en: Send one test newsletter to the test address
uk: Відправити один тестовий дайджест на тестову адресу

en: Send newsletter
uk: Відправити дайджест

en: Newsletter vocabulary
uk: Словник інформаційного бюлетеня

en: Current newsletter subscriptions
uk: Поточні передплати на розсилання

en: My newsletters
uk: Мої розсилання

en: Current subscriptions
uk: Поточні підписки

en: Newsletter: @title
uk: Розсилання: @title

en: Stay informed on our latest news!
uk: Будьте в курсі останніх новин нашого сайту!

en: Display link to previous issues
uk: Показати посилання на попередні випуски

en: Display previous issues
uk: Показати попередні випуски

en: Number of issues to display
uk: Кількість питань, для відображення

en: Display RSS-feed icon
uk: Відображати іконку RSS-потоку

en: Manage my subscriptions
uk: Управляти моїми підписками

en: Previous issues
uk: Попередні розсилання

en: Select the newsletter(s) to which you want to subscribe or unsubscribe.
uk: Виберіть списки розсилань, на які ви хочете підписатися або відписатися

en: Subscriptions for %mail
uk: Підписки для %mail

en: Manage your newsletter subscriptions
uk: Управляти вашими передплатами на розсилання

en: You must select at least one newsletter.
uk: Вам слід указати хоча б одне розсилання.

en: The newsletter subscriptions for %mail have been updated.
uk: Передплати на розсилання для %mail були оновлені.

en: all newsletters
uk: усі розсилання

en: orphaned newsletters
uk: загублені розсилання

en: Show issues from
uk: Показати розсилання від

en: No newsletters available.
uk: Немає розсилань.

en: Inactive: no newsletters will be sent
uk: Неактивно: немає розсилань для відправлення

en: Active: user will receive newsletters
uk: Активно: користувач буде одержувати розсилання

en: Not sent
uk: Не відправлене

en: All newsletters
uk: Усі розсилання

en: Subscription filters
uk: Фільтри передплатників

en: Inactivate
uk: Неактивно

en: No subscriptions available.
uk: Немає доступних підписок.

en: Are you sure you want to delete these subscriptions?
uk: Ви певні, що прагнете вилучити цих передплатників?

en: The subscriptions have been deleted.
uk: Підписки були видалені.

en: The following addresses were added or updated: %added.
uk: Наступні адреси були додані або оновлені: %added.

en: The addresses were subscribed to the following newsletters: %newsletters.
uk: Адреси були підписана на наступні розсилання: %newsletters.

en: No addresses were added.
uk: Адреси не додані.

en: The following addresses were invalid: %invalid.
uk: Наступні адреси невірні: %invalid.

en: Active users
uk: Активні користувачі

en: Inactive users
uk: Неактивні користувачі

en: No addresses were found.
uk: Адреси не знайдені.

en: Sender information
uk: Інформація про відправника

en: HTML to text conversion
uk: Перетворення HTML у текст

en: When your newsletter is sent as plain text, these options will determine how the conversion to text is performed.
uk: Коли ваше розсилання відправляється як простий текст, ці параметри визначають як буде виконане перетворення в текст.

en: Hyperlink conversion
uk: Перетворення гіперпосилань

en: Default newsletter options
uk: Настроювання розсилання базово

en: These options will be the defaults for new newsletters, but can be overridden in the newsletter editing form.
uk: Ці настроювання будуть використані для нових розсилань, але вони можуть бути змінені при зміні розсилання.

en: Allow test address override
uk: Дозволити перевизначити тестові адреси

en: Synchronize with account
uk: Синхронізувати з обліковим записом

en: Sets the numbers of newsletters sent per cron run. Failure to send will also be counted.
uk: Встановлює кількість розсилань, які будуть відправлені при одному запуску крону. Також враховуються і помилки надсилання.

en: Log emails
uk: Журнал електронної пошти

en: Newsletter name
uk: Ім'я розсилання

en: edit newsletter
uk: змінити розсилання

en: There are currently no newsletter series.
uk: У цей момент немає серії розсилань.

en: You can create different newsletters (or subjects) to categorize your news (e.g. Cats news, Dogs news, ...).
uk: Ви можете створити різні розсилання (або теми), щоб упорядкувати ваші новини (наприклад, Котячі новини, Собачі новини, ...).

en: Updated term %name.
uk: Оновлений термін %name.

en: Newsletter %title has been deleted.
uk: Розсилання %title була вилучена.

en: Confirm subscription
uk: Підтвердити підписку

en: plain
uk: простий

en: simplenews
uk: інформаційні бюлетені

en: administer newsletters
uk: управляти розсиланнями

en: send newsletter
uk: відправити розсилання

en: subscribe to newsletters
uk: підписатися на розсилання

en: Simplenews
uk: Інформаційні бюлетені

en: Subscriber
uk: Читач

en: Subscriber ID
uk: ID читача

en: Email addresses
uk: Адреси ел. пошти

en: Email options
uk: Параметри електронної пошти

en: Receipt
uk: Підтвердження

en: User account
uk: Обліковий запис користувача

en: The sender's email address you supplied is not valid.
uk: Ви вказали не дійсну електронну адресу відправника

en: Immediate
uk: Негайно

en: 2 weeks
uk: 2 тижні

en: A description of the newsletter. To be displayed on taxonomy/term pages and RSS feeds.
uk: Опис розсилання. Буде відображений на taxonomy/term-сторінках та RSS-стрічках.

en: Newsletters are displayed in ascending order by weight.
uk: Розсилання показані в порядку зростання ваги.

en: Append hyperlinks as a numbered reference list
uk: Додати гіперпосилання як список нумерованих посилань

en: Display hyperlinks inline with the text
uk: Показувати гіперпосилання в тексті

en: Note: All subscriptions associated with this newsletter will be lost.
uk: Примітка: Всі підписки, пов'язані з цією новиною, будуть втрачені.

en: Email addresses must be separated by comma, space or newline.
uk: Адреси електронної пошти повинні бути відділені комою, пробілом або бути в новому рядку.

en: Subscribe to
uk: Підписатися на

en: Site default language
uk: Типова мова сайту

en: Anonymous user preferred language
uk: Мова, якій надає перевагу анонімний користувач

en: Subscriptions matching the selected states will be exported.
uk: Підписка відповідності окремих станів буде експортуватися.

en: Subscriptions matching the selected newsletters will be exported.
uk: Підписка відповідностей обраних розсилань буде експортуватися.

en: Export results
uk: Експорт результатів

en: Unsubscribe from
uk: Відписатися від

en: The addresses were unsubscribed from the following newsletters: %newsletters.
uk: Адреси були відписані від наступних розсилань: %newsletters.

en: No addresses were removed.
uk: Жодної адреси не було видалено

en: Content types to be used as newsletter.
uk: Типи матеріалів, в яких буде використовуватися розсилання.

en: <select>
uk: <вибір>

en: This vocabulary identifies newsletter series. Note that changing this vocabulary will require existing newsletters to be re-tagged and activated newsletter blocks to be re-activated.
uk: Цей словник визначає добірку розсилань. Зверніть увагу, що після зміни цього словника буде потрібно, для існуючих розсилань, повторного відмітити і активувати блоки розсилок для повторної активації.

en: Default newsletter format.
uk: Типовий формат інформаційного бюлетеня

en: Note that email priority is ignored by a lot of email programs.
uk: Зауважимо, що пріоритет електронної пошти ігнорується багатьма поштовими прогрмамами.

en: Request a Read Receipt from your newsletters. A lot of email programs ignore these so it is not a definitive indication of how many people have read your newsletter.
uk: Запит "Повідомлення про прочитання" від вашої розсилки. Багато поштових програм ігнорують це функціонал, так що це не остаточні дані кількості людей, які прочитали інформаційний бюлетень.

en: Default send action
uk: Дія щодо відправлення за замовчуванням

en: Test addresses
uk: Тестові адреси

en: Supply a comma-separated list of email addresses to be used as test addresses. The override function allows to override these addresses in the newsletter editing form.
uk: Введіть розділений комами список адрес електронної пошти, які будуть використовуватися як тестові. Функція перевизначення дозволяє перевизначити ці адреси у формі редагування розсилання.

en: Default sender address that will only be used for confirmation emails. You can specify sender information for each newsletter separately on the newsletter's settings page.
uk: За замовчуванням адреса відправника, буде використовуватися тільки для підтвердження електронної пошти. Ви можете визначити відправника для кожного інформаційного бюлетеня окремо на сторінці налаштувань бюлетеня.

en: Use cron to send newsletters
uk: Використовувати cron для відправлення розсилань

en: Cron execution must not exceed the PHP maximum execution time of %max seconds.
uk: Виконання планувальника не повинно перевищувати дозволений час виконання PHP скрипту, максимальний час %max секунд.

en: Mail spool expiration
uk: Тривалість існування буфера пошти

en: Confirmation emails
uk: Підтвердження електронної пошти

en: Body text of subscribe email
uk: Текст повідомлення листа підписки

en: Body text for already subscribed visitor
uk: Повідомлення для вже підписаного відвідувача

en: Body text of unsubscribe email
uk: Повідомлення відмови від підписки

en: Body text for not yet subscribed visitor
uk: Повідомлення для ще не підписаного відвідувача

en: The email address you supplied is not valid.
uk: Адреса електронної пошти, яку ви запропонували не є дійсною

en: You will receive a confirmation email shortly containing further instructions on how to complete your subscription.
uk: Незабаром ви отримаєте підтвердження електронною поштою, яке містить подальші інструкції щодо заповнення вашої підписки.

en: Are you sure you want to add %user to the %newsletter mailing list?
uk: Ви дійсно бажаєте додати %user у список розсилань %newsletter?

en: %user was added to the %newsletter mailing list.
uk: %user був доданий у список %newsletter.

en: Are you sure you want to remove %user from the %newsletter mailing list?
uk: Ви впевнені, що прагнете вилучити %user зі списку %newsletter?

en: Sent status
uk: Стан відправлення

en: Test email address is empty.
uk: Тестова електронна адреса порожня.

en: Invalid email address %mail.
uk: Електронна адреса %mail неприпустима.

en: Newsletter %title was deleted.
uk: Розсилання %title було вилучено.

en: Test email addresses
uk: Тестові e-mail адреси

en: Link to form
uk: Посилання на форму

en: You have been subscribed.
uk: Ви підписані.

en: You have been unsubscribed.
uk: Ви відписані.

en: Newsletter sent.
uk: Розсилання відправлене.

en: Configure Simplenews
uk: Налаштування Інформаційних бюлетенів

en: @newsletter feed
uk: Потік розсилання @newsletter

en: Unsubscribe from this newsletter
uk: Відписатися від цього розсилання

en: This is a test version of the newsletter.
uk: Це тестова версія розсилання.

en: Mass subscribe
uk: Масова підписка

en: Mass unsubscribe
uk: Масова відписка

en: Send mail
uk: Відправити пошту

en: Format of the newsletter (plain or html).
uk: Формат розсилання (простий текст або html).

en: The formatted email address of mail message receipient.
uk: Форматована електронна адреса отримувача поштового повідомлення.

en: The {node}.nid of this newsletter.
uk: {node}.nid цього розсилання.

en: The {node}.vid of this newsletter.
uk: {node}.vid цього розсилання.

en: A newsletter issue to be sent to subscribed email addresses.
uk: Випуск розсилання був відправлений на електронні адреси передплатників.

en: @site_name newsletter
uk: Розсилання @site_name

en: Send newsletters to subscribed email addresses.
uk: Відправити розсилання на електронні адреси передплатників.

en: Subscribe the user to a newsletter
uk: Підписати користувача на розсилання

en: Unsubscribe the user from a newsletter
uk: Відписати користувача від розсилання

en: The newsletter issue to send
uk: Випуск розсилання до відправлення

en: Allow to resend newsletter
uk: Допустити повторне відправлення розсилання

en: Please select a newsletter issue.
uk: Виберіть, будь ласка, випуск розсилання.

en: You have been subscribed to newsletter %newsletter.
uk: Ви були підписані на розсилання %newsletter.

en: User %name subscribed to newsletter %newsletter.
uk: Користувач %name підписався на розсилання %newsletter.

en: User %name unsubscribed from newsletter %newsletter.
uk: Користувач %name відписався від розсилання %newsletter.

en: The name of this newsletter.
uk: Назва цього інформаційного бюлетеня

en: %success emails sent, %fail failed.
uk: Відправлено листів: %success, не відправлено: %fail.

en: Select the newsletter(s) to which you wish to subscribe.
uk: Виберіть розсилання, на яке/які ви хочете підписатися.

en: You have been subscribed to %newsletter.
uk: Ви були підписані на розсилання %newsletter.

en: Newsletter: Multi Subscription
uk: Розсилання: Мультипідписка

en: Newsletters Management
uk: Керування розсиланнями

en: Default on
uk: Увімкнено за замовчуванням

en: Default off
uk: Вимкнено за замовчуванням

en: Subscribe new account
uk: Підписати новий обліковий запис

en: Opt-in/out method
uk: Спосіб підписки/відмови

en: Newsletter subject
uk: Тема розсилання

en: The following addresses were unsubscribed: %removed.
uk: Були відписані такі адреси: %removed.

en: Confirmation pages
uk: Сторінки підтвердження

en: Subscribe confirmation
uk: Підтвердження підписки

en: Drupal path or URL of the destination page where after the subscription is confirmed (e.g. node/123). Leave empty to go to the front page.
uk: Шлях Drupal або URL сторінки, куди переспрямовується відвідувач після підтвердження підписки (наприклад, node/123). Залиште поле порожнім для переспрямування на головну сторінку.

en: Unsubscribe confirmation
uk: Підтвердження відписки

en: Drupal path or URL of the destination page when the subscription removal is confirmed (e.g. node/123). Leave empty to go to the front page.
uk: Шлях Drupal або URL сторінки, куди переспрямовується відвідувач після підтвердження відмови від підписки (наприклад, node/123). Залиште поле порожнім для переспрямування на головну сторінку.

en: Test newsletter sent to user %recipient.
uk: Тестовий випуск розсилання надіслано користувачеві %recipient.

en: Test newsletter sent to anonymous %recipient.
uk: Тестовий випуск розсилання відправлений анонімному користувачеві %recipient.

en: Select your newsletter subscriptions.
uk: Оберіть підписки на розсилання.

en: The newsletter subscriptions for user %account have been updated.
uk: Підписки на розсилання для користувача %account були успішно оновлені.

en: You will receive a confirmation email shortly containing further instructions on how to cancel your subscription.
uk: Незабаром ви отримаєте електронною поштою підтвердження з подальшими вказівками про скасування підписки.

en: %user was unsubscribed from the %newsletter mailing list.
uk: Користувач %user відмовився від підписки на розсилання %newsletter.

en: Confirm remove subscription
uk: Підтвердити відмову від підписки

en: Simplenews subscriber
uk: Читач Simplenews

en: Subject: @subject
uk: Тема: @subject

en: Body: @body
uk: Текст: @body

en: This newsletter is pending.
uk: Це розсилання знаходиться в очікуванні.

en: Add this newsletter issue to a newsletter by selecting a newsletter from the select list. To send this newsletter issue, first save the node, then use the "Newsletter" tab.
uk: Додайте цей випуск розсилання до якого-небудь розсилання обравши його зі списку. Щоб відправити цей випуск розсилання, спочатку збережіть матеріал, потім використовуйте вкладку "Розсилання".
