Spaces (6.x-2.0-beta3) - en to he translation catalogue (157 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: הגש

en: Private
he: פרטי

en: Groups
he: קבוצות

en: Description
he: תיאור

en: Public
he: ציבורי

en: Enable
he: איפשור

en: Disable
he: הפוך ללא זמין

en: Disabled
he: מבוטל

en: Enabled
he: זמין

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Homepage
he: עמוד הבית

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Export
he: ייצוא

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Add
he: הוסף

en: Access denied
he: גישה חסומה

en: Logo
he: לוגו

en: Members
he: חברים

en: Colors
he: צבעים

en: Save settings
he: שמור הגדרות

en: Features
he: תכונות

en: Feature
he: תכונה

en: Customize
he: התאם אישית

en: Privacy
he: פרטיות

en: Group settings
he: הגדרות קבוצה

en: Leave this group
he: עזוב קבוצה זו

en: Save defaults
he: שמור ברירות מחדל

en: Private group
he: קבוצה פרטית

en: Preset
he: קבוע מראש

en: Account settings
he: הגדרות חשבון

en: Locked
he: נעול

en: Upload logo
he: העלה לוגו

en: Presets
he: קבועים מראש

en: Add preset
he: הוסף קבוע מראש

en: Clear defaults
he: נקה ברירות מחדל

en: Spaces preset defaults were saved successfully.
he: ברירות המחדל של הקבועים מראש מסוג רווחים נשמרו בהצלחה.

en: Spaces preset defaults were cleared successfully.
he: קבועים מראש מסוג רווחים נוקו בהצלחה.

en: Add spaces preset
he: הוסף קבוע מראש מסוג רווחים

en: Edit preset: !presetname
he: עדכן קבוע מראש: !presetname

en: Preset id
he: מזהה קבוע מראש

en: Enter an id for your preset. It may only contain lowercase letters, numbers, and underscores or dashes. <strong>Example:</strong> private_space
he: הזן מזהה עבור הקבוע מראש שלך. עליו להכיל רק אותיות קטנות, ספרות, קווים תחתונים או מקפים. <strong>לדוגמא:</strong>private_space

en: Preset name
he: שם הקבוע מראש

en: Enter a name for your preset. It will be displayed to users in forms and messages.
he: הזן שם עבור הקבוע מראש שלך. הוא יוצג למשתמשים בטפסים ובמסרים.

en: Enter a description for your preset. It should help users understand what the preset provides.
he: הכנס תאור עבור הקבוע מראש שלך. על התאור לעזור למשתמשים להבין מה מספק הקבוע מראש.

en: The preset name may only contain lowercase letters, numbers, underscores or dashes.
he: שם הקבוע מראש יכול להיות מורכב רק מאותיות קטנות, ספרות, קווים תחתיים או מקפים.

en: The preset !preset was saved successfully.
he: הקבוע מראש !preset נשמר בהצלחה.

en: There was an error saving the preset !preset.
he: ארעה שגיאה בעת שמירת הקבוע מראש !preset.

en: An error occurred while trying to load !preset.
he: ארעה שגיאה בעת נסיון טעינת !preset.

en: The preset !preset was deleted successfully.
he: הקבוע מראש !preset נמחק בהצלחה.

en: An error occurred while trying to delete !preset.
he: ארעה שגיאה בעת נסיון למחיקת !preset.

en: Are you sure you want to delete !preset?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את !preset?

en: Any spaces using this preset will need to reset.
he: כל המרחבים המשתמשים בקבוע מראש הזה יאופסו.

en: The space configuration has been saved successfully.
he: תצורת המרחב נשמרה בהצלחה.

en: Customize: !feature
he: התאם אישית: !feature

en: This feature does not have any customizations or settings available.
he: לתכונה זו אין התאמות אישיות או הגדרות זמינות.

en: Customizations saved for space !title.
he: ההתאמות עבור מרחב !title נשמרו.

en: Sets a spaces context.
he: קובע הקשר מרחבים.

en: Spaces presets
he: קבועים מראש מסוג רווחים

en: Create and configure spaces for your site.
he: צור והגדר תצורת מרחבים עבור האתר שלך.

en: Export preset
he: ייצא קבוע מראש

en: You can use exported presets in your modules by returning an array of presets in <code>hook_spaces_presets()</code>.
he: ניתן להשתמש בקבועים מראש מיוצאים במודולים שלך על ידי החזרת מערך קבועים מראש בפונקציה <code>hook_spaces_presets()</code>.

en: Spaces type
he: סוג מרחבים

en: Set this context when the selected space types are active.
he: קבע את ההקשר הזה כאשר סוגי המרחב הבחורים פעילים.

en: Spaces feature
he: תכונת מרחבים

en: The default page for this space.
he: דף ברירת המחדל עבור מרחב זה.

en: Spaces
he: מרחבים

en: There are no options available for this region.
he: אין אפשרויות זמינות לאזור זה.

en: administer spaces
he: נהל מרחבים

en: configure spaces features
he: קבע תצורת תכונות המרחבים

en: spaces.
he: מרחבים.

en: The space id.
he: מזהה המרחב.

en: The space type.
he: סוג המרחב.

en: The space preset.
he: הקבוע מראש 'רווח'

en: The spaces customizer stored as a serialized array.
he: המתאים האישי של המרחבים מאוחסן כמערך סדרתי.

en: spaces presets.
he: קבועים מראש מסוג רווחים.

en: The space type for which this preset applies.
he: סוג הרווח שעליו חל הקבוע מראש הזה.

en: The preset string identifier.
he: מזהה המחרוזת של הקבוע מראש.

en: The human-readable name for this preset.
he: שם ממשק המשתמש של הקבוע מראש הזה.

en: The description for this preset.
he: התיאור של הקבוע מראש הזה.

en: A serialized array that represents this preset's definition.
he: מערך סדרתי המייצג את הגדרת הקבוע מראש הזה.

en: spaces settings.
he: הגדרות מרחבים.

en: The spaces setting identifer.
he: מזהה הגדרות המרחבים.

en: A serialized array that represents this setting's custom value(s).
he: מערך סדרתי המייצג את הערכים המותאמים אישית של ההגדרה הזו.

en: spaces features.
he: תכונת מרחבים.

en: The spaces feature identifer.
he: מזהה התכונות של המרחבים.

en: A serialized array that represents this feature's custom value(s).
he: מערך סדרתי המייצג את הערכים המותאמים אישית של התכונה הזו.

en: A weight value for this feature.
he: משקל עבור תכונה זו.

en: Provides a customizable spaces layer on top of Drupal.
he: מספק שכבת מרחבים מעל דרופל הניתנת להתאמה אישית.

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
he: גישה תוענק למשתמשים בעלי מחרוזת ההרשאות המצויינת.

en: Node in current space
he: פריט מידע במרחב הנוכחי

en: Posts in current space.
he: פרסומים במרחב הנוכחי.

en: Node type in current feature
he: סוג פריט תוכן בתכונה הנוכחית

en: Filters on node types associated with the current spaces feature.
he: מסננים לסוגי פריטי תוכן הקשורים לתכונת המרחבים הנוכחית.

en: When not in a space
he: כאשר לא נמצא במרחב

en: Helpful if you want to use this view both inside and out of spaces.
he: שימושי במידה ואתה מעוניין להשתמש בהיבט זה גם בתוך וגם מחוץ למרחבים.

en: Hide all results
he: הסתר את כל התוצאות

en: Show all results
he: הצג את כל התוצאות

en: Only allow access to this view if the user has access to the selected feature.
he: אפשר גישה להיבט זה רק אם יש למשתמש גישה לתכונה הנבחרת.

en: Group space
he: מרחב קבוצתי

en: Only members will be able to access this group. Membership is strictly managed by admins.
he: רק לחברים תהיה גישה לקבוצה זו. החברות תנוהל בקפידה על ידי מנהלים.

en: Controlled group
he: קבוצה מבוקרת

en: All users may view public content from this group. Users must request to join this group.
he: הצפיה בתוכן ציבורי מקבוצה זו מותרת לכל המשתמשים. על משתמשים לבקש להצטרף לקבוצה זו.

en: Public group
he: קבוצה ציבורית

en: All users may view public content from this group. User may join this group at will.
he: כל המשתמשים יכולים לצפות בתוכן ציבורי מקבוצה זו. כל משתמש יכול להצטרף לקבוצה.

en: Add new account
he: הוסף חשבון חדש

en: Select a !typename
he: בחר !typename

en: My !typenames
he: !typenames שלי

en: All !typenames
he: כל !typenames

en: Please select a !typename to move this post to.
he: בחר !typename כדי להעביר את הפרסום הזה אליו.

en: Please select a !typename to add this post to.
he: בחר !typename אליו יתווסף הפרסום.

en: Please choose a !typename to post to.
he: בחר !typename כדי לפרסם בו.

en: Cancel request to join
he: בטל בקשת הצטרפות

en: Request to join
he: בקשת הצטרפות

en: Join this group
he: הצטרף לקבוצה זו

en: view users outside groups
he: צפה במשתמשים שמחוץ לקבוצות

en: Spaces OG
he: מרחבי קבוצה אורגנית

en: Provides integration between Spaces and OG
he: מספק שילוב ביין מרחבים לבין קבוצות אורגניות

en: Site settings
he: הגדרות אתר

en: Site space
he: מרחב אתר

en: Spaces Site
he: אתר מרחבים

en: Provides nothing but a space for your entire site.
he: מספק אך ורק מרחב לכל האתר שלך.

en: Please setup your taxonomy space by enabling at least 1 feature and choosing a homepage setting.
he: הגדר את מרחב הטקסונומיה שלך על-ידי הפעלת תכונה אחת לפחות ובחירת הגדרה לעמוד הבית.

en: Term space
he: מרחב מושגים

en: Spaces vocabulary
he: אוצר מילים של מרחבים

en: Choose one of the following vocabularies to enable for use with Spaces.
he: בחר את אחד מאוצרות המילים הבאות לשימוש עם מרחבים.

en: Spaces Taxonomy
he: טקסונומיית מרחבים

en: Provides integration between Spaces and Taxonomy
he: מאפשר שילוב בין מרחבים וטקסונומיה

en: User space
he: מרחב משתמש

en: Spaces User
he: משתמש מרחבים

en: Provides integration between Spaces and User
he: מספק שילוב בין מרחבים ומשתמש

en: You must enable at least 1 feature for this space.
he: עליך להפעיל לפחות תכונה אחת עבור מרחב זה.

en: User in current space
he: משתמש במרחב הנוכחי.

en: Users in current space.
he: משתמשים במרחב הנוכחי.

en: Spaces blog
he: בלוג מרחבים

en: An example blog feature for spaces.
he: דוגמה לתכונת בלוג עבור מרחבים.

en: Upload a logo image for this space. The image will be resized to better fit the design of this site.
he: העלה תמונת לוגו למרחב זה. גודל התמונה יותאם לעיצוב האתר.

en: Delete current logo
he: מחק את הלוגו הנוכחי

en: Upload a new logo for this space.
he: העלה לוגו חדש למרחב הזה.

en: Enter an RGB hexidecimal value like <strong>#ffffff</strong>. Leave blank to use the default colors for this space.
he: הזן ערך RGB הקסדצימלי כגון <strong>#ffffff</strong>. השאר ריק כדי להשתמש בצבעי ברירת המחדל למרחב זה.

en: Choose color
he: בחר צבע

en: Spaces Design
he: עיצוב מרחבים

en: Provides design customization options for spaces
he: ספק אפשרויות תכנון מותאמות אישית עבור מרחבים

en: Please setup your group by choosing a homepage setting.
he: הגדר את הקבוצה שלך על ידי בחירת הגדרת דף בית.

en: This content is not assigned to a group and is not visible to non-administrative users.
he: תוכן זה לא משובץ לקבוצה ןאינו ניתן לצפייה על ידי משתמשים שאינם מנהלים.

en: This form should only be submitted within a properly configured group. Continue at your own risk.
he: יש לשלוח טופס זה רק בתוך קבוצה שתצורתה מוגדרת היטב. המשך הלאה על אחריותך.

en: My !title
he: !title שלי

en: Your group membership settings were saved successfully.
he: הגדרות חברות בקבוצה נשמרו בהצלחה.

en: This content type is provided by the <strong>!feature</strong> feature and will be used as a <strong>standard group post</strong>.
he: סוג תוכן זה מסופק על ידי התכונה <strong>!feature</strong> וישמש כ-<strong>פרסום קבוצתי רגיל</strong>.

en: A post of this type is <strong>private</strong>. Only members of this !typename will be able to see it.
he: פרסום מסוג זה הוא <strong>פרטי</strong>. רק חברים מ-!typename יוכלו לראות אותו.

en: A post of this type is <strong>public</strong>. All visitors will be able to see it.
he: פרסום מסוג זה הוא <strong>ציבורי</strong>. כל המבקרים יוכלו לראות אותו.

en: The filtered value of the space prefix path
he: הערך המסונן של נתיב קידומת המרחב

en: The raw value of the space prefix path
he: הערך הגולמי של נתיב קדומת המרחב
