Station (6.x-2.0-unstable5) - en to uk translation catalogue (206 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Value
uk: Значення

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: URLs
uk: URL-адреси

en: view
uk: переглянути

en: Reset
uk: Скинути

en: Number
uk: Число

en: Weight
uk: Вага

en: Link
uk: Посилання

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Import
uk: Імпортувати

en: Field
uk: Поле

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: midnight
uk: північ

en: noon
uk: полудень

en: Sunday
uk: неділя

en: Monday
uk: понеділок

en: Tuesday
uk: вівторок

en: Wednesday
uk: середа

en: Thursday
uk: четвер

en: Friday
uk: п'ятниця

en: Saturday
uk: субота

en: Configure the core station settings. These settings are used by all of the station modules.
uk: Налаштуйте основні параметри станції. Ці налаштування використовуються всіма модулями станції.

en: Station
uk: Станція

en: Change settings for the Station module.
uk: Зміна налаштувань для модуля Станція.

en: Core
uk: Ядро

en: Sub-module Integration
uk: Підмодуль Інтеграція

en: The Station module is designed to allow different modules to be run on different servers. So the archive could be on a dedicated machine while the schedule runs on your primary webserver.
uk: Модуль Станція розроблений таким чином, щоб різні модулі можна було запускати на різних серверах. Таким чином, архів може знаходитися на виділеній машині, в той час, як розклад працює на основному вебсервері.

en: Station Archive remote URL
uk: Віддалена URL-адреса архіву станції

en: The archive module is not enabled on this machine. If you have it installed up on a different Drupal server, enter the URL here. If this is blank no archive links will be provided. Please include the trailing slash: i.e. http://example.com/
uk: На цьому комп'ютері модуль архіву не ввімкнено. Якщо його встановлено на іншому сервері Drupal, введіть URL-адресу тут. Якщо це поле порожнє, посилання на архів не буде надано. Будь ласка, додайте кінцеву похилу риску: наприклад, http://example.com/

en: Station Archive module is enabled
uk: Модуль Архів станції увімкнено

en: The Station Archive module is enabled on this machine. This can be used by the Station Schedule module to provide users links to a program's archived audio.
uk: На цьому пристрої увімкнено модуль Архів станції. Це може бути використано модулем Розклад станції для надання користувачам посилань на архівні аудіозаписи програм.

en: Station Schedule remote URL
uk: Віддалена URL-адреса розкладу станції

en: The station schedule module is not enabled on this machine. The Station module can connect to another Drupal server running the station schedule module and retrieve information on scheduled programs via XML-RPC. If this is left blank, no connection will be attempted but things may not work. Omit the trailing slash, i.e.: http://example.com or http://example.com/drupal
uk: На цьому комп'ютері модуль розкладу станції не ввімкнено. Модуль Станція може з'єднатися з іншим сервером Drupal, на якому запущено модуль розкладу станції, і отримати інформацію про заплановані програми через XML-RPC. Якщо залишити це поле порожнім, з'єднання не буде здійснено, але воно може не спрацювати. Опустіть кінцеву скісну риску, тобто: http://example.com або http://example.com/drupal

en: Station Schedule remote minute adjustment
uk: Дистанційне похвилинне налаштування розкладу станцій

en: If the clocks on your two servers aren't accurately synchronized the archive will end up with the wrong names for programs. This number of minutes (positive or negative) will be added to the time before checking the schedule.
uk: Якщо годинники на двох серверах не синхронізовані точно, то в архіві будуть неправильні назви програм. Ця кількість хвилин (додатна або від'ємна) буде додана до часу перед перевіркою розкладу.

en: Station Schedule module is enabled
uk: Модуль Розклад станції увімкнено

en: The Station Schedule module is enabled on this machine. This information can be used by the Now Playing block and Station Archive module.
uk: На цьому пристрої увімкнено модуль Розклад станції. Ця інформація може бути використана блоком Зараз відтворюється та модулем Архів станцій.

en: You must provide a a valid URL for a Drupal site with the station schedule module installed.<br />Specific error: %xmlrpc-error
uk: Необхідно вказати дійсну URL-адресу сайту Drupal зі встановленим модулем Розклад станції.<br />Специфічна помилка: %xmlrpc-error

en: The offset must be an integer.
uk: Зсув має бути цілим числом.

en: On Air
uk: В ефірі

en: Station: Current Program
uk: Станція: Поточна програма

en: No scheduled programming message
uk: Повідомлення незапланованої програми

en: This string will appear when no program is currently scheduled.
uk: Цей рядок буде з'являтися, коли жодна програма в даний час не планується.

en: We're on autopilot.
uk: Ми на автопілоті.

en: Failed to load program info remotely. Error %code : %message
uk: Не вдалося завантажити дані програми дистанційно. Помилка %code : %message

en: Tune in:
uk: Налаштуйтеся:

en: High
uk: Високий

en: Low
uk: Низький

en:  and
uk:  та

en: station
uk: станція

en: Core of station module for running an internet radio station.
uk: Ядро модуля станції для запуску інтернет-радіостанції.

en: Date the audio was imported into the station archive.
uk: Дата, коли аудіо було імпортовано до архіву станції.

en: Station Archive: Is in permanent archive
uk: Архів станції: Перебуває в постійному архіві

en: The program that this audio is a recording of.
uk: Програма, з якої зроблено цей аудіозапис.

en: Station Archive: Audio by Program
uk: Архів станції: Аудіо за програмою

en: The Program NID argument allows visitors to filter archived audio to those of the specified program.
uk: Аргумент Program NID дозволяє відвідувачам відфільтрувати заархівовані аудіо до тих, що належать до вказаної програми.

en: These settings let you configure the way the station's webstream is archived into audio nodes. Audio is imported into the archive as part of Drupal's cron task. You'll need to ensure that that is properly configured.
uk: Ці налаштування дозволяють налаштувати спосіб архівації вебпотоку станції в аудіо матеріали. Аудіо імпортується до архіву як частина завдання крону у Drupal. Потрібно переконатися, що воно налаштоване належним чином.

en: Show archive
uk: Архів шоу

en: RSS show archive
uk: RSS архіву шоу

en: Archive
uk: Архів

en: Shows on...
uk: Покази на...

en: Description of shows...
uk: Опис шоу...

en: Browse by day
uk: Перегляд по днях

en: Station Archive: Browse by taxonomy
uk: Архів станції: Перегляд за таксономією

en: Import new audio
uk: Імпорт нового аудіо

en: If this is checked, audio files left in the import directory will be added to the archive. The only reason to uncheck this is if you're running into a bug and want to stop imports until it can be fixed.
uk: Якщо позначено, до архіву буде додано аудіофайли, залишені у теці імпорту. Зніміть цю позначку лише у тому випадку, якщо стається помилка і слід зупинити імпорт, доки її не буде виправлено.

en: Import path
uk: Шлях імпорту

en: The directory where new MP3s are left by the stream ripper script. Drupal will need to have write access to this directory so we can move the file.
uk: Каталог, де сценарій потокового ріппера залишає нові MP3-файли. Drupal повинен мати доступ на запис до цього каталогу, щоб ми могли перемістити файл.

en: Promote scheduled audio
uk: Виводити заплановані аудіозаписи

en: If this is checked, audio nodes recorded during scheduled programs will be promoted to the front page.
uk: Якщо позначено, аудіо вузли, записані під час запланованих програм, будуть виведені на головну сторінку.

en: Discard unscheduled audio
uk: Відкинути незаплановані аудіозаписи

en: DJ Auto mix
uk: DJ Авто-мікс

en: Clean up
uk: Очистка

en: Remove old audio
uk: Вилучити старе аудіо

en: If this is checked, audio that's older than the maximum age will be removed.
uk: Якщо ця позначка встановлена, аудіо, вік якого перевищує максимальний, буде вилучено.

en: Maximum age
uk: Максимальний вік

en: Audio that's been in the archive longer than this will be removed.
uk: Аудіо, яке знаходиться в архіві довше цього терміну, буде вилучено.

en: Reload Program
uk: Перезавантажити програму

en: Couldn't load the program metadata from the schedule.
uk: Не вдалося завантажити метадані програми з розкладу.

en: Recorded at @date
uk: Записано @date

en: The program information has been reloaded from the schedule. Verify that it is correct and save the changes.
uk: Інформацію про програму перезавантажено з розкладу. Перевірте її правильність та збережіть зміни.

en: Archives
uk: Архіви

en: Station Archive
uk: Архів станції

en: Recording of
uk: Запис

en: Select the program that this audio is a recording of.
uk: Виберіть програму, записом якої є це аудіо.

en: In permanent archive
uk: У постійному архіві

en: If this is checked, this recording will not be deleted during the Station Archive's clean up of old recordings.
uk: Якщо ця позначка встановлена, цей запис не буде видалено під час очищення Архіву станції від старих записів.

en: Imported on
uk: Імпортовано на

en: This is the date the audio was actually imported to the archive.
uk: Це дата, коли аудіо було фактично імпортовано до архіву.

en: Deletion scheduled for
uk: Видалення заплановано на

en: The administrator has specified that archived recordings will be removed after being posted for %interval.
uk: Адміністратор вказав, що архівні записи будуть вилучатися після публікації протягом %interval.

en: Removing %title from the archive.
uk: Вилучення %title з архіву.

en: Couldn't load the program metadata. We'll retry the import on the next cron run.
uk: Не вдалося завантажити метадані програми. Ми повторимо спробу імпорту під час наступного запуску cron.

en: Deleted audio that was recorded during unscheduled time. Filename %filename
uk: Видалено аудіо, яке було записано в незапланований час. Ім'я файлу %filename

en: Deleted %program-title, it was marked as non-archivable.
uk: Видалено %program-title, його було позначено як такий, що не архівується.

en: Added %title to the archive.
uk: Додано %title в архів.

en: This vocabulary is used by the Station Archive module to track the audio nodes it has added.
uk: Цей словник використовується модулем Архів Станції для відстеження доданих ним аудіо-матеріалів.

en: Do not add nodes to this vocabulary unless you want the station archive module to delete them when they're older than the maximum archive age.
uk: Не додавайте матеріали до цього словника, якщо не потрібно, щоб модуль архіву станції видаляв їх, коли вони старіші за максимальний вік архіву.

en: Provides an archive of the station's webstream.
uk: Надає архів веб-трансляції станції.

en: These settings allow you to configure the station catalog.
uk: Ці налаштування дозволяють налаштувати каталог станцій.

en: Catalog
uk: Каталог

en: Album
uk: Альбом

en: An album in the station's library.
uk: Альбом у бібліотеці станції.

en: Artist
uk: Виконавець

en: Station Catalog
uk: Каталог станції

en: Module to track albums in a radio station's library.
uk: Модуль для відстеження альбомів у бібліотеці радіостанції.

en: These settings allow you to configure the playlist node.
uk: Ці налаштування дозволяють налаштувати матеріал списку відтворення.

en: Playlist
uk: Список відтворення

en: Playlist Autocomplete
uk: Автодоповнення списку відтворення

en: Program Playlist
uk: Список відтворення програм

en: A playlist lets your listeners see a list of all the music played during a program. It also allows the music director to easily chart what's being played.
uk: Список відтворення дозволяє слухачам бачити список всієї музики, що грає під час програми. Це також дозволяє музичному директору легко скласти графік того, що грає.

en: View all playlists
uk: Перегляд всіх списків відтворення

en: Add new playlist
uk: Додати новий список відтворення

en: View program
uk: Перегляд програми

en: Program
uk: Програма

en: Tracks
uk: Доріжки

en: Enter the tracks played on the show, the artist and title are required. If you provide a link, it needs to begin with <code>http://</code> or you will get a link to a page on this site.
uk: Вказуйте доріжки, які звучали на шоу, обов'язково вказуючи виконавця та назву. Якщо вказуєте посилання, воно має починатися з <code>http://</code>, інакше отримаєте посилання на сторінку на цьому сайті.

en: The weight is used to set the order: lower weights rise, heavier sink. If you want to remove a track just clear the artist and title text boxes. If you need more tracks, just save, more will be added.
uk: Вага використовується для впорядкування: менші ваги підіймаються, більші опускаються. Якщо слід видалити доріжку, просто очистіть текстові поля "Виконавець" і "Назва". Якщо потрібно більше доріжок, просто збережіть, і їх буде додано.

en: You must provide either an artist or a title.
uk: Небхідно вказати або виконавця, або назву.

en: Programs
uk: Програми

en: Station Playlist
uk: Список відтворення станції

en: Provides a program playlist node type.
uk: Забезпечує тип матеріалу для списку відтворення програми.

en: These settings allow you to configure the station's program node.
uk: Ці налаштування дозволяють налаштувати програмний матеріал станції.

en: program autocomplete
uk: автозавершення програми

en: A radio program that you can schedule.
uk: Радіопрограма, яку ви можете запланувати.

en: The name of the program. You should avoid making major changes to this without telling the programming director.
uk: Назва програми. Не варто вносити в неї серйозні зміни, не повідомивши про це програмного директора.

en: Free form description of the show.
uk: Опис шоу у вільній формі.

en: Station Program
uk: Програма станції

en: Provides a simple program node for schedule.
uk: Надає простий програмний матеріал для розкладу.

en: Use this page to make changes to the schedule. You can select which programs air at what time.
uk: Використовуйте цю сторінку, щоб внести зміни до розкладу. Ви можете вибрати, які програми виходять в етер в який час.

en: These settings allow you to configure the station's schedule.
uk: Ці налаштування дозволяють налаштувати розклад станції.

en: The !listen_img listen link will take you to the list of archived copies of a show. The !rss_img link will take you to an RSS feed of the archived copies suitable for podcasting.
uk: За посиланням для прослуховування !listen_img ви перейдете до списку заархівованих копій шоу. За посиланням !rss_img ви перейдете до RSS-стрічки архівних копій, придатних для подкастингу.

en: Schedule
uk: Розклад

en: Time increment
uk: Збільшити

en: 15 Minutes
uk: 15 хвилин

en: 30 Minutes
uk: 30 хвилин

en: 1 Hour
uk: 1 год.

en: Listen
uk: Чекаємо з'єднання

en: Listen to previous
uk: Слухати попереднє

en: Listen to previous broadcasts of this show
uk: Слухати попередні випуски цього шоу

en: Podcast
uk: Подкаст

en: Subscribe to podcast
uk: Підписатися на подкаст

en: Grab this show with your podcast software
uk: Записати це шоу за допомогою програмного забезпечення для подкастів

en:  is not currently scheduled.
uk:  наразі не заплановано.

en: This program is currently unscheduled.
uk: Наразі ця програма є позаплановою.

en: Enter the names of users you'd like to add as @dj-title. The users must be members of the %role-name role.
uk: Введіть імена користувачів, яких слід додати як @dj-title. Користувачі мають бути учасниками ролі %role-name.

en: Fetch info on the program playing at a day/hour of a given timestamp.
uk: Отримати інформацію про програму, яка грає в день/годину заданої часової мітки.

en: Starts
uk: Починається

en: Ends
uk: Закінчується

en: Can be saved in Station Archive
uk: Можна зберегти в архіві станції

en: Checking this indicates that the Station Archive module can save audio recordings of the program at this timeslot to the archive.
uk: Встановлена позначка вказує на те, що модуль "Архів станції" може зберігати аудіозаписи програми у цьому часовому інтервалі до архіву.

en: The program overlaps another scheduled item at %time.
uk: Програма перетинається з іншою запланованою подією у %time.

en: The program overlaps %number scheduled items from %time.
uk: Програма перекриває %number запланованих елементів з %time.

en: You need to specify a valid program name.
uk: Потрібно вказати дійсну назву програми.

en: This action cannot be undone, but you can always re-add the program to the schedule.
uk: Цю дію не можна скасувати, але завжди можна повторно додати програму до розкладу.

en: Time
uk: Час

en: Station Schedule
uk: Розклад станції

en: Module to allow radio station scheduling and playlists.
uk: Модуль, що дозволяє планувати радіостанції та створювати списки відтворення.

en: remove
uk: видалити

en: View
uk: Перегляд

en: Remove item
uk: Вилучити елемент

en: Add item
uk: Додати елемент

en: Active
uk: Активно

en: Year
uk: Рік

en: Filter
uk: Фільтр

en:  or
uk:  або

en: Week
uk: Тиждень

en: Start
uk: Початок

en: Now
uk: Зараз

en: Duration
uk: Тривалість

en: Time format
uk: Формат часу

en: Hour
uk: Година

en: Another album <a href="@link">%title</a> already has this number.
uk: Інший альбом <a href="@link">%title</a> вже має цей номер.

en: No matches were found.
uk: Збігів не знайдено.

en: Date formats
uk: Формати дати

en: Enter the name of the program.
uk: Введіть назву програми.

en: Style
uk: Стиль

en: Search options
uk: Параметри пошуку

en: Schedules
uk: Розклади

en: Increment
uk: Крок

en: 1 Minute
uk: 1 хвилина

en: 5 Minutes
uk: 5 хвилин

en: Finish
uk: Завершити

en: Remove link
uk: Видалити посилання

en: Text to display
uk: Текст для показу

en: Edit item
uk: Редагувати пункт

en: Current time
uk: Поточний час

en: Album title
uk: Назва альбому

en: View link
uk: Посилання на перегляд

en: 12-hour (am/pm)
uk: 12-годинний (am/pm)

en: 24-hour
uk: 24-годинний

en: Scheduled
uk: Заплановано

en: Air date
uk: Дата ефіру

en: 2 Hours
uk: 2 години

en: Day of week
uk: День тижня

en: Name of the artist.
uk: Ім'я артиста.

en: Provide a simple link to the schedule item.
uk: Пряме посилання на пункт розкладу.

en: Edit link
uk: Посилання на редагування

en: Provide a simple link to edit the schedule item.
uk: Пряме посилання на редагування пункту розкладу.

en: Provide a simple link to remove the schedule item.
uk: Пряме посилання на видалення пункту розкладу.
