Subscriptions (6.x-1.3) - en to pl translation catalogue (151 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Unsubscribe
pl: Wypisz się

en: Categories
pl: Kategorie

en: Overview
pl: Przegląd

en: Links
pl: Odnośniki

en: Hourly
pl: Co godzinę

en: Daily
pl: Codziennie

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Number
pl: Liczba

en: none
pl: brak

en: Import
pl: Importuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Visible
pl: Widoczny

en: Taxonomy settings
pl: Ustawienia kategorii

en: Omitted vocabularies
pl: Pomijane słowniki

en: Notify poster of own posts
pl: Powiadamianie autora o jego własnych wpisach

en: Display watchdog entries for successful mailings
pl: Zapisuj informacje o wysłaniu powiadomień do dziennika

en: Subscriptions
pl: Subskrypcje

en: Enables site settings for user subscriptions.
pl: Umożliwia zmianę ustawień powiadomień.

en: content types
pl: rodzaje zawartości

en: My subscriptions
pl: Moje powiadomienia

en: Your subscription was deactivated.
pl: Powiadomienia zostały wyłączone.

en: There are no active categories.
pl: Brak aktywnych kategorii

en: Your subscription was activated.
pl: Twoja subskrypcja została aktywowana.

en: thread
pl: wątek

en: content type
pl: rodzaj zawartości

en: subscriptions
pl: powiadomienia

en: subscribe to content
pl: subskrybowanie powiadomień dla zawartości

en: subscribe to taxonomy terms
pl: subskrybowanie powiadomień dla terminów taksonomii

en: subscribe to content types
pl: subskrybowanie powiadomień dla rodzajów zawartości

en: subscribe to blogs
pl: subskrybowanie powiadomień dla blogów

en: E-mail address
pl: Adres e-mail

en: Load
pl: Wczytaj

en: here
pl: tutaj

en: Note
pl: Notatka

en: Hidden
pl: Ukryty

en: The changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: (disabled)
pl: (wyłączone)

en: Interval
pl: Interwał

en: Content settings
pl: Ustawienia zawartości

en: New comments
pl: Nowe komentarze

en: Subscription
pl: Subskrypcja

en: There are no available !subs_types.
pl: Brak aktywnych rodzajów zawartości.

en: Send interval
pl: Częstotliwość powiadomień

en: Role(s)
pl: Role

en: Preferences
pl: Preferencje

en: On comments
pl: Komentarze

en: Queue
pl: Kolejka

en: Site settings
pl: Ustawienia witryny

en: Allows users to subscribe to taxonomy terms.
pl: Pozwala użytkownikom subskrybować terminy kategorii.

en: Add subscription
pl: Dodaj subskrypcję

en: Subscriptions UI
pl: Interfejs Powiadomień

en: Auto-subscribe
pl: Autopowiadomienia

en: Comment body
pl: Treść komentarza

en: The title of the comment.
pl: Tytuł komentarza.

en: User defaults
pl: Domyślne ustawienia użytkowników

en: Run cron manually!
pl: Uruchom zadanie cron ręcznie

en: Keep showing the installation reminder above.
pl: Pokazuj powyższe przypomnienie

en: Uncheck this box to permanently remove the reminder, if you have a reason for not enabling the standard selection of Subscriptions modules.
pl: Odznacz tę opcję jeśli chcesz ukryć przypomnienie, jeśli masz powód aby nie ustawić typowej konfiguracji modułu Subscriptions.

en: On&nbsp;updates
pl: O&nbsp;aktualizacjach

en: On&nbsp;comments
pl: O&nbsp;komentarzach

en: Your subscriptions were updated.
pl: Subskrypcja została zaktualizowana.

en: Admin Information
pl: Informacja dla administratora

en: The selected subscriptions will be given to <b>newly created</b> users.
pl: Wybrane powiadomienia zostaną przydzielone dla <b>nowo tworzonych</b> użytkowników.

en: If a user has one or more roles assigned at creation time, then she will receive the additional subscriptions defined for these roles.
pl: Jeśli podczas tworzenia zostaną przypisane użytkownikowi dodatkowe role, zostanie dopisany do powiadomień zdefiniowanych dla tych ról.

en: Current subscriptions:
pl: Obecne subskrypcje:

en: The master checkboxes on the left turn the given subscription on or off. Click and Shift-click to turn a range of subscriptions on or off.
pl: Pola opcji w lewej kolumnie włączają lub wyłączają dany typ powiadomień. Za pomocą kliknięcia i kliknięcia z trzymanym klawiszem Shift zaznaczysz kilka pól jednocześnie.

en: Depending on the setup of the site, you may have additional options for active subscriptions.
pl: W zależności od konfiguracji strony mogą pojawić się dodatkowe opcje dla wybranych powiadomień.

en: Note: The counts on this page may differ from the ones on the detail pages for various technical reasons.
pl: Uwaga: z powodów technicznych liczba na tej stronie może różnić się od liczby widniejącej na stronach szczegółowych.

en: The default settings that you define here are used for those users that haven't (yet) saved their own settings.
pl: Ustawienia domyślne jakie tu zdefiniujesz zostaną zapisane u użytkowników, którzy (jeszcze) nie zapisali własnych ustawień.

en: Hide the %Overview page from your users
pl: Ukryj stronę %Overview przed użytkownikami

en: If you hide this page, your users won't be able to change any of these settings. The default is OFF.
pl: Jeśli ukryjesz tę stronę użytkownicy nie będą mogli zmienić tych ustawień. Domyślnie ta opcja jest wyłączona.

en: Auto-subscribe to new content
pl: Automatyczne powiadomienia o nowych wpisach

en: Automatically subscribes you to items that you create.
pl: Dodaje do obserwacji elementy, które tworzysz.

en: Auto-subscribe to updated content
pl: Automatyczne powiadomienia o aktualizacji wpisów

en: Automatically subscribes you to items that you update (if you have that permission).
pl: Dodaje do obserwacji elementy, które aktualizujesz (jeśli masz takie uprawnienia).

en: Auto-subscribe to comments
pl: Automatyczne powiadomienia o odpowiedziach

en: Automatically subscribes you to items that you comment on (or where you update a comment, if you have that permission).
pl: Dodaje do obserwacji elementy, które skomentowałeś (lub w których edytowałeś komentarz, jeśli masz takie uprawnienia).

en: Sends you notifications about your own posts (if you're subscribed).
pl: Wysyłaj informacje o własnych wpisach (jeśli obserwujesz daną treść)

en: Digest mode
pl: Tryb biuletynu

en: Merges your notifications into a single email, sent at the interval you specify.
pl: Łączy powiadomienia w jeden mail, wysyłany w podanym interwale czasowym.

en: The frequency of notifications; it may take longer, but notifications will not be sent more frequently than indicated.
pl: Częstotliwość powiadomień; dostarczenie powiadomienia może zająć dłużej, ale nie otrzymasz powiadomień częściej niż skonfigurujesz tutaj.

en: On updates
pl: Aktualizacje

en: Sends a notification when an item is updated.
pl: Wyślij powiadomienie gdy treść jest aktualizowana.

en: Sends a notification when an item receives a comment or reply.
pl: Wysyła powiadomienie kiedy do treści dodany jest komentarz.

en: Any changes you make here will only apply to newly created subscriptions.
pl: Wszystkie tutejsze zmiany odnoszą się tylko do treści które zaczniesz obserwować po zapisaniu ustawień.

en: Visibility of controls
pl: Widoczność ustawień

en: The control(s) mentioned below appear(s) as one or more columns<br /> a) in the %Subscribe subform of node pages and<br /> b) on the sibling subtabs of this %Overview page.<br /> After you have set your %Preferences right above, you may want to hide the corresponding column(s), if you never change those values anyway.
pl: Ustawienia wymienione poniżej prezentują się jako jedna lub więcej kolumn w formularzu zarządzania powiadomieniami (%Subscribe) widocznym pod treścią oraz na zakładkach strony %Overview . Jeśli skonfigurujesz odpowiednie ustawienia i nie będziesz ich zmieniał możesz ukryć wybrane kolumny.

en: Permanently hidden, except for the %preferences
pl: Ukryty na stałe, z wyjątkiem %preferences

en: Completely inaccessible to the user
pl: Zupełnie niedostępne dla użytkownika

en: Beyond defining the %Visible/%Hidden defaults for your users, you can
pl: Poza ustawieniem domyślnej wartości %Visible/%Hidden możesz

en: permanently hide the columns (and the corresponding visibility controls), so that the users cannot make them visible anymore (they can still change their %Preferences though), or
pl: ukryś na stałe kolumny (i odpowiednie kontrolki widoczności), tak aby użytkownicy nie mogli sprawić aby znów stały się widoczne (choć nadal mogą zmienić opcje na stronie %Preferences), albo

en: you can even hide the %Preferences, so that what you've set right above is cast in stone.
pl: nawet ukryć stronę %Preferences, aby niniejsze ustawienia były niezmienne jak wyryte w kamieniu.

en: Reset to site defaults
pl: Przywróć ustawienia domyślne

en: The site defaults were restored.
pl: Ustawienia domyślne zostały przywrócone.

en: Your subscription could not be activated.
pl: Twoje żądanie obserwacji nie mogło zostać aktywowane.

en: Your subscription could not be deactivated.
pl: Twoje żądanie przerwania obserwacji nie mogło zostać przetworzone.

en: As soon as possible
pl: Najszybciej jak się da

en: Every 15 minutes
pl: Co 15 minut

en: Every three hours
pl: Co 3 godziny

en: Note: For standard Subscriptions functionality you need to enable the following modules:
pl: Uwaga: dla standardowej funkcjonalności powinieneś włączyć następujące moduły:

en: (requires !mail_edit for customizing the templates)
pl: (wymagany jest !mail_edit aby dostosować szablony)

en: !Subscriptions module
pl: Moduł !Subscriptions

en: You have !Subscriptions mail templates that were created under Drupal 5. Please import or remove these templates.
pl: Masz szablony mailowe do modułu !Subscriptions utworzone pod Drupalem w wersji 5. Zaimportuj bądź usuń te szablony.

en: Select at least one language to import into.
pl: Wybierz minimum jeden język do którego chcesz zaimportować.

en: %language translation of %key cannot be imported because it's already defined.
pl: tłumaczenie na język %language klucza  %key nie mogło być zaimportowane ponieważ jest już zdefiniowane.

en: %language translation of %key has been imported.
pl: zaimportowano tłumaczenie języka %language klucza %key

en: %language translation of %key failed to import.
pl: tłumaczenie na język %language klucza  %key nie mogło być zaimportowane.

en: | --------------------------------------------------------------------
pl: --

en: [!site] !subs_type subscription for !name: !title
pl: [!site] !subs_type powiadomienie dla !name: !title

en: | This is an automated message. Please do NOT reply to the sender address!
    | To manage your subscriptions go to
    | !manage_url
pl: Wiadomość została wysłana automatycznie z !site. Prosimy na nią nie odpowiadać.
    Ustawienia powiadomień można zmienić na stronie !manage_url

en: | Greetings, !name.
    |
    | Your subscription on !site
    | notifies you of {{!is_new==0?:a new post:
    }}{{!is_updated==0?:an updated post:
    }}{{!is_old==0?:new comments:
    }}|
    {{!is_published==1?:| ***** This post is unpublished! *****
    }}{{!term_name==!term_name?:| Category: !term_name
    }}{{!sender_name==!sender_name?:| Author: !sender_name
    }}{{!sender_has_contact_page==0?:| Contact: !sender_contact_page
    }}| Title: !title
    {{!is_old==1?:
    !teaser
    
    }}| Link: !url
    | Direct unsubscribe link (!subs_type):
    | !unsubscribe_url
    {{!has_new_comments==1?!SEPARATOR!comments:}}!SEPARATOR!FOOTER
pl: | Witaj, !name.
    |
    | Mechanizm obserwacji treści na stronie  !site
    | zawiadamia o {{!is_new==0?:nowym wpisie:
    }}{{!is_updated==0?:zaktualizowanym wpisie:
    }}{{!is_old==0?:nowych komentarzach:
    }}|
    {{!is_published==1?:| ***** Wpis jest nieopublikowany! *****
    }}{{!term_name==!term_name?:| Kategorie: !term_name
    }}{{!sender_name==!sender_name?:| Autor: !sender_name
    }}{{!sender_has_contact_page==0?:| Napisz do autora: !sender_contact_page
    }}| Tytuł: !title
    {{!is_old==1?:
    !teaser
    
    }}| Link: !url
    | Przerwij obserwację (!subs_type):
    | !unsubscribe_url
    {{!has_new_comments==1?!SEPARATOR!comments:}}!SEPARATOR!FOOTER

en: | {{!comment_is_new==1?New:Updated}} {{!comment_is_published==1?:UNPUBLISHED }}comment:
    | Author: !comment_name
    | Title: !comment_title
    
    !comment_text
    
    | Link: !comment_url
pl: | {{!comment_is_new==1?Nowy:Zaktualizowany}} {{!comment_is_published==1?:UNPUBLISHED }}komentarz:
    | Autor: !comment_name
    | Tytuł: !comment_title
    
    !comment_text
    
    | Link: !comment_url

en: [!site] Subscription Digest for !name
pl: [!site] Powiadomienie o nowościach dla użytkownika !name

en: | Greetings, !name.
    |
    | Your subscriptions on !site
    | notify you of the following changes since the previous digest:
    |
    !bodies!SEPARATOR!FOOTER
pl: Drogi użytkowniku!
    
    Poniżej znajdują się powiadomienia o zmianach w witrynie.
    
    !bodies
    !SEPARATOR!FOOTER

en: {{!sender_name==!sender_name?:| Author: !sender_name
    }}| Title: !title
    {{!is_new==0?:!teaser
    }}| Link: !url
    | Direct unsubscribe link (!subs_type):
    | !unsubscribe_url
    {{!has_new_comments!=1?:!comments}}
pl: {{!sender_name==!sender_name?:!sender_name - }}"!title"
    {{!is_new==0?:!teaser
    }}Czytaj dalej: !url
    Wyłączenie powiadomień (!subs_type): !unsubscribe_url
    {{!has_new_comments!=1?:!comments}}

en: | Comment: !comment_title
pl: Komentarz: !comment_title

en: (unavailable to regular users)
pl: (niedostepne dla typowych użytkowników)

en: Remove subscription
pl: Usuń z obserwowanych

en: Are you sure you want to unsubscribe?
pl: Na pewno chcesz przerwać obserwację?

en: access
pl: dostęp

en: There are no active blogs.
pl: Nie ma aktywnych blogów

en: Subscribe to this page
pl: Obserwuj tę stronę

en: To %type content
pl: Obserwuj strony typu %type

en: To %type content by %name
pl: Obserwuj strony typu %type autorstwa %name

en: Send subscriptions notifications
pl: Wysyłaj powiadomienia dla obserwowanych treści

en: Subscriptions notifications are not sent for unpublished comments (except to users who have the %administer_comments permission), but when you change !Status to %Published, Subscriptions will send out "new" notifications, unless you suppress this here.
pl: Powiadomienia nie są wysyłane dla nieopublikowanych komentarzy, chyba że użytkownik ma uprawnienie %administer_comments, ale gdy zmienisz status wpisu na %Published, zostaną wysłane powiadomienia o nowej treści chyba że wyłączysz to tutaj.

en: Subscriptions notifications are not sent for unpublished comments, except to users who have the %administer_comments permission, and you can even suppress the latter here.
pl: Powiadomienia nie są wysyłane dla nieopublikowanych komentarzy, chyba że użytkownik ma uprawnienie %administer_comments, jednak nawet w takim wypadku możesz wstrzymać wysłanie powiadomienia.

en: You can suppress sending subscriptions notifications here; this option is not saved.
pl: Możesz wyłączyć wysłanie powiadomień; opcja nie zostanie zapamiętana.

en: Unlisted content types
pl: Pomijane rodzaje zawartości

en: Select content types which should be <strong>removed from subscription listings</strong>.<br />The content may still be available for subscribing via different kinds of subscriptions, but subscribing by content type will be unavailable for the selected types.
pl: Wybierz rodzaje zawartości, które będą niewidoczne na <strong>listach rodzajów zawartości jakie można obserwować</strong>. Użytkownicy będą mogli zapisać się do obserwowania pojedynczego wpisu tego rodzaju, ale nie będą w stanie obserwować globalnie całego rodzaju zawartości.

en: Blocked content types
pl: Blokowane rodzaje zawartości

en: Select content types which should be <strong>completely unavailable for subscribing</strong>, i.e. content of the selected types will never trigger notifications for regular users.
pl: Wybierz rodzaje zawartości, które będą <strong>całkowicie pozbawione możliwości obserwacji</strong>, nie będzie też wysyłane do zwykłych użytkowników żadne powiadomienie.

en: Blocked nodes
pl: Blokowane węzły

en: Enter the IDs of nodes that should be <strong>completely unavailable for subscribing</strong>, separated by spaces.
pl: Wpisz identyfikatory węzłów, które mają być całkowicie niedostępne do obserwacji, identyfikatory rozdzielaj spacjami.

en: Static content
pl: Treść statyczna

en: Static content types
pl: Rodzaje zawartości statycznej

en: There are no subscribed pages.
pl: Brak aktywnych kategorii

en: The name of the comment author.
pl: Nazwa autora komentarza.

en: An excerpt of the subscriptions item.
pl: Gdy opcja jest włączona, skrót wpisu jest przesyłany w wiadomości e-mail.

en: The name of the site.
pl: Nazwa witryny.

en: error mailing notification for @name at @to
pl: Błąd podczas wysyłania powiadomienia:

en: To content in %term
pl: Rodzaj zawartości

en: To content in %term by %name
pl: Obserwuj wpisy w kategorii %term autorstwa %name

en: Restricted vocabularies
pl: Pomijane słowniki

en: Subscriptions interface
pl: Powiadomienia

en: Receive notifications about changes and/or comments to this page (and possibly similar pages).
pl: Subskrybuj powiadomienia o komentarzach i zmianach tej strony (oraz możliwie do stron podobnych).

en: The master checkboxes on the left turn the given subscription on or off. Depending on the setup of the site, you may have additional options for active subscriptions.
pl: Pola opcji w lewej kolumnie włączają lub wyłączają dany typ powiadomień. Zależnie od ustawień strony mogą pojawić się dodatkowe opcje dla aktywnych powiadomień.

en: New nodes
pl: Nowe węzły
