Support Ticketing System (6.x-1.8) - en to ca translation catalogue (241 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Body
ca: Cos

en: enabled
ca: habilitat

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: content
ca: contingut

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Subject
ca: Assumpte

en: closed
ca: tancat

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Enable
ca: Habilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Comments
ca: Comentaris

en: Priority
ca: Prioritat

en: unknown
ca: desconegut

en: Support
ca: Suport

en: Projects
ca: Projectes

en: Project
ca: Projecte

en: view
ca: mostra

en: Overview
ca: Resum

en: all
ca: tot

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: None
ca: Cap

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Weight
ca: Pes

en: Parent
ca: Pare

en: Settings
ca: Paràmetres

en: edit
ca: edita

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Node ID
ca: ID del node

en: Save
ca: Desa

en: Update
ca: Actualitza

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: Path
ca: Camí

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Updates
ca: Actualitzacions

en: Last month
ca: Darrer mes

en: Assigned
ca: Assignat

en: Advanced search
ca: Cerca avançada

en: Assigned to
ca: Assignat a

en: Reported by
ca: Informat per

en: Mail
ca: Correu

en: User
ca: Usuari

en: Options
ca: Opcions

en: Create
ca: Crea

en: Active
ca: Actiu

en: Never
ca: Mai

en: Last update
ca: Última actualització

en: State
ca: Estat

en: Users
ca: Usuaris

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Optional
ca: Opcional

en: Notifications
ca: Notificacions

en: 1 new | @count new
ca[0]: 1 nou
ca[1]: @count nous

en: access
ca: accés

en: Change
ca: Canvia

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Period
ca: Punt

en: Server name
ca: Nom del servidor

en: open
ca: obert

en: Charts
ca: Gràfiques

en: From address
ca: Adreça del remitent

en: Aggregate
ca: Agrega

en: Opened
ca: Obert

en: Mailbox
ca: Bústia

en: Containing any of the words
ca: Que contingui qualsevol de les paraules

en: Containing the phrase
ca: Que contingui la frase

en: Containing none of the words
ca: Que no contingui les paraules

en: Subscribed
ca: Subscrit

en: Not assigned
ca: No assignat

en: User %username does not exist.
ca: L'usuari %username no existeix

en: Ticket
ca: Tiquet

en: Tickets
ca: Tiquets

en: This week
ca: Aquesta setmana

en: This month
ca: Aquest mes

en: Post new comment
ca: Envia un nou comentari

en: Default sort order
ca: Ordenació predeterminada

en: Last week
ca: Darrera setmana

en: Comment: added %subject.
ca: Comentari: s'ha afegit %subject.

en: You do not have any administrative items.
ca: No teniu cap element administratiu.

en: Client name
ca: Nom del client

en: Inbound email
ca: Correu entrant

en: fetch
ca: recull

en: integrated
ca: integrat

en: not integrated
ca: no integrat

en: using default
ca: fent servir l'opció per defecte

en: The full name of your client.  This name will be used when building menus, sending emails, and anywhere else the name of your client is visibly displayed.
ca: El nom complert del client. Aquest nom es farà servir al construir menús, enviar missatges de correu, i qualsevol altre lloc on es mostri el client de forma visible.

en: Tickets will only be displayed for enabled clients.
ca: El tiquets només es mostren al clients autoritzats.

en: Inbound email integration
ca: Integració de correu entrant

en: Integrate inbound email
ca: Integra el correu entrant

en: compiled with the IMAP extension
ca: compilat amb l'extensió IMAP

en: Hostname or IP address.
ca: Nom d'ordinador o adreça IP.

en: The hostname or IP address of the mail server where your client's dedicated email address is hosted.  For example, client %foo may receive email at %email, and so the server name may be %hostname.  The server name may also be an IP address, such as %ip.
ca: El nom d'ordinador o adreça IP del servidor de correu on està hostatjada l'adreça de correu del client. Per exemple, el client %foo pot rebre correu a %email, de manera que el nom del servidor pot ser %hostname. El nom del servidor també pot ser una adreça IP, com %ip.

en: Server username
ca: Nom d'usuari del servidor

en: Server password
ca: Contrasenya del servidor

en: Select the protocol used to obtain messages from your mail server.
ca: Seleccioneu el protocol utilitzat per obtenir els missatges del vostre servidor de correu.

en: Optional extra flags
ca: Indicadors addicionals opcionals

en: defined here
ca: definit aquí

en: local file
ca: arxiu local

en: Valid email domains
ca: Dominis de correu vàlids

en: Auto-subscribe
ca: Subscripció automàtica

en: Update client
ca: Actualitza client

en: Add client
ca: Afegeix client

en: Delete client
ca: Esborra client

en: Client %client deleted.
ca: Client !client esborrat.

en: Download mail via cron
ca: Descarrega el correu mitjançant cron

en: Globally allowed domains
ca: Dominis permesos globalment

en: Remove tickets from content search results
ca: Treu els tiquets dels resultats de cerca de continguts

en: Override theme search form
ca: Sobreescriu el formulari de cerca del tema

en: Override block search form
ca: Sobreescriu el bloc de formulari de cerca

en: A threshold above which select fields and checkboxes will turn into autocomplete text fields.  For example, if set to 20 and a ticket can be assigned to 25 users, the assigned widget will be a textfield requiring you to type the user name.  If set to 20 and a ticket can only be assigned to 10 users, the assigned widget will be a drop down select menu listing all matching users.
ca: Llindar per sobre del qual els camps de selecció i les caselles de selecció es convertiràn en camps de text amb la funció d'autocompletar. Per exemple, si s'estableix a 20 i un tiquet pot ser assignat a 25 usuaris, el giny d'"assignat" serà un camp de text on s'introduirà el nom de l'usuari. Si s'estableix a 20 i un tiquet pot ser assignat a 10 usuaris, el giny d'"assignat" serà un menu desplegable de selecció amb la llista dels usuaris possibles.

en: always
ca: sempre

en: Invalid domain: %domain
ca: Domini incorrecte: %domain

en: @username's assigned tickets
ca: tiquets assignats a @username

en: @username's latest tickets
ca: últims tiquets de @username

en: assign permissions
ca: assigna permisos

en: %email has been unsubscribed from ticket %ticket.
ca: S'ha desubscrit %email del tiquet %ticket.

en: Invalid key, failed to unsubscribe %email.
ca: Clau no vàlida, no s'ha pogut desubscriure %email.

en: %email has been unsubscribed from all tickets.
ca: %email ha estat desubscrit de tots els tiquets.

en: View recent tickets
ca: Visualitza tiquets recents

en: Read @username's latest tickets.
ca: Llegeix els últims tiquets de @username.

en: Create new ticket
ca: Crea nou tiquet

en: unassigned
ca: no assignat

en: You can reply to this email or visit the following URL to update this ticket
ca: Podeu respondre aquest correu o visitar la següent URL per actualitzar aquest tiquet

en: You can visit the following URL to update this ticket
ca: Podeu visitar la següent URL per actualitzar aquest tiquet

en: Search specific client(s)
ca: Cerca client o clients específics

en: Search specific state(s)
ca: Cerca estat o estats específics

en: Search specific priorities
ca: Cerca prioritat o prioritats específiques

en: not assigned
ca: no assignat

en: Receive email notifications when this ticket is updated.
ca: Rebre notificacions per correu electrònic quan aquest tiquet s'actualitzi.

en: Suppress notification
ca: Elimina notificació

en: Enter a comma separated list of users that should receive notifications when this ticket is updated.
ca: Introduïu una llista d'usuaris separats per comes que haurien de rebre notificació quan aquest tiquet s'actualitzi.

en: Client does not exist or is not enabled.
ca: El client no existeix o no està activat.

en: Fetching mail for !client...
ca: Recollint el correu per a !client...

en: Mail file "%connect" does not exist.
ca: L'arxiu de correu "%connect" no existeix.

en: Mail file "%connect" is not readable.
ca: L'arxiu de correu "%connect" no es pot llegir.

en: Mail file "%connect" is not writable.
ca: L'arxiu de correu "%connect" no es pot modificar.

en: Mail server connection failure: connect(!connect), username(!username), password(!password)
ca: Error en la connexió amb el servidor de correu: connexió(!connect), nom d'usuari(!username), contrasenya(!password)

en: Downloaded !count
ca: Descarregats !count

en: Email update from !from denied for ticket "!title", subject "!subject."
ca: Actualització de missatge de correu de !from denegada per al tiquet "!title", assumpte "!subject."

en: 1 message | @count messages
ca[0]: 1 missatge
ca[1]: @count missatges

en: create tickets
ca: crea tiquets

en: delete any ticket
ca: esborra qualsevol tiquet

en: delete own tickets
ca: esborra els propis tiquets

en: edit any ticket
ca: edita qualsevol tiquet

en: edit own tickets
ca: edita els propis tiquets

en: can suppress notification
ca: pot suprimir notificacions

en: can subscribe other users to notifications
ca: pot subscriure altres usuaris a les notificacions

en: view other users tickets
ca: visualitza els tiquets d'altres usuaris

en:  tickets
ca:  tiquets

en: My tickets
ca: Els meus tiquets

en: Manage clients.
ca: Gestiona clients.

en: Fetch mail
ca: Recull correu

en: The client's email username.  If a client receives email at %email, the server username is often simply %user.  The support module uses this username to log into the mail server to download messages.
ca: El nom d'usuari de correu del client. Si un client rep el correu a %email, el nom d'usuari del servidor sol ser simplement %user. El mòdul de suport fa servir aquest nom d'usuari per a connectar-se al servidor de correu per descarregar els missatges.

en: The client's email password.  The support module uses this password to log into the mail server to download messages. %notice
ca: La contrasenya de correu del client. El mòdul de suport fa servir aquesta contrasenya per a connectar-se al servidor de correu per a descarregar els missatges de correu. %notice

en: The email address support should use when sending notification emails.  This must be the same client-specific email address users will send messages to when creating and updating tickets via email.  This will often be comprised of your server username and your server name, such as %email.
ca: L'adreça de correu que el mòdul de suport ha de fer servir quan enviï missatges de notificació. Ha de ser la mateixa adreça de correu específica per al client a la que els usuaris enviaràn missatges quan crein i actualitzin tiquets per correu electrònic. Normalment estarà formada pel nom d'usuari del servidor de correu i el nom d'aquest servidor, com a %email.

en: User %username does not have permission to access %client tickets.
ca: L'usuari %username no té permisos per a accedir els tiquets de %client.

en: support fetch mail path
ca: camí de recollida de correu del mòdul de suport

en: assign "download mail via support/fetch"
ca: assigna permisos "descarrega correu mitjançant suport/recollida"

en: Optionally specify a default <em>from</em> address where support notifications will originate from for clients whose inbound email is not integrated.  If a client's inbound email is integrated, you will need to specify the <em>from</em> address on the client's configuration page as each client gets a unique <em>from</em> address to allow support to process replies to tickets via email.
ca: Especifica opcionalment una adreça de <em>remitent</em> per defecte, des de la que s'enviaràn les notificacions per als clients que no tinguin integrat el correu electrònic entrant. Si el correu entrant d'un client està integrat, necessitarà especificar l'adreça de <em>remitent</em> a la pàgina de configuració del client, donat que cada client té una adreça de <em>remitent</em> única per tal de permetre al mòdul de suport processar les respostes als tiquets mitjançant correu.

en: Ticket views are sorted by clicking on the title of any given column.  This option allows you to set a secondary sort column.  For example, you can sort tickets by priority, and configure the secondary sort field here to sort all tickets of the same priority by node id. For best performance, do not set a secondary sort column.
ca: Les vistes de tiquets s'ordenen pitjant el títol de la columna desitjada. Aquesta opció permet establir una columna secundària per a establir l'ordre. Per exemple, es pot ordenar els tiquets per prioritat, i configurar la columna secundària aquí per a que els tiquets de la mateixa prioritat s'ordenin, per exemple, per identificador de node. Si es vol un millor rendiment, no s'ha d'establir columna d'ordenació secundària.

en: Support ticket
ca: Tiquet de suport

en: A <em>support ticket</em>.
ca: Un <em> tiquet de suport</em>.

en: Each support ticket must be assigned to one client.  Support can be configured so one client can't view another client's tickets.
ca: Cada tiquet de suport es pot assignar només a un client. El módul de suport es pot configurar de manera que un client no pugui veure els tiquets d'un altre.

en: Global settings for the support module.
ca: Configuració global per al mòdul de suport.

en: Support tickets
ca: Tiquets de suport

en: Support ticket created from email.
ca: Tiquets de suport creats des de missatges de correu electrònic.

en: support
ca: suport

en: Saved %size byte %type attachment %file to %path.
ca: S'ha grabat l'adjunt %file de %size bytes a %path.

en: Failed to save attachment %file, file_save_data() returned error.
ca: No s'ha pogut grabar l'adjunt %file, file_save_data() retorna un error.

en: administer support
ca: administra suport

en: can administer state
ca: pot administrar l'estat

en: download mail via support/fetch
ca: descarrega correu mitjançant suport/recollida

en: can select state
ca: pot seleccionar l'estat

en: can select priority
ca: pot seleccionar la prioritat

en: can select client
ca: pot seleccionar el client

en: can assign tickets to self
ca: pot assignar-se tiquets a si mateix

en: can assign tickets to any user
ca: pot assignar tiquets a qualsevol usuari

en: Autocomplete support assigned user
ca: Autocompleta usuari de suport assignat

en: Autocomplete support autosubscribed user
ca: Autocompleta usuaris de suport autosubscrits

en: Manage the support ticket system.
ca: Gestiona el sistema de tiquets de suport.

en: A simple helpdesk and support ticketing system.
ca: Un sistema senzill de servei d'atenció a l'usuari i tiquets de suport.

en: Auto-assign
ca: Assignar automàticament

en: general support settings
ca: configuració general de suport

en: Invalid %field user, %username does not exist.
ca: Usuari %field no vàlid, %username no existeix.

en: auto-assign
ca: autoassigna

en: Invalid %field  user, %username does not have permission to access %client tickets.
ca: Usuari %field no vàlid, %username no té permisos per a accedir tiquets de %client.

en: Auto-complete limit
ca: Límit d'autocompletar

en: creator
ca: creador

en: nobody
ca: ningú

en: Invalid %field user, %username is not a valid user.
ca: Usuari %field no vàlid, %username no és un usuari vàlid.

en: Invalid %field user, %username does not have %admin permission.
ca: Usuari %field no vàlid, %username no té permisos d'%admin.

en: Move ticket
ca: Mou el tiquet

en: Destination node does not exist.
ca: El node de destí no existeix.

en: Attachments:
ca: Adjunts:

en: Post new support ticket
ca: Publica un nou tiquet de suport

en: Tickets opened by !user
ca: Tiquets oberts per !user

en: Open tickets
ca: Tiquets oberts

en: Open tickets by !user per state
ca: Tiquets oberts per !user i estat

en: Open tickets assigned to !user per state
ca: Tiquets oberts assignats a !user per estat

en: Open tickets per state
ca: Tiquets oberts per estat

en: Open tickets by !user per priority
ca: Tiquets oberts per !user per prioritat

en: Open tickets assigned to !user per priority
ca: Tiquets oberts assignats a !user per prioritat

en: Open tickets per priority
ca: Tiquets oberts per prioritat

en: Open tickets by !user per client
ca: Tiquets oberts per !user per client

en: Open tickets assigned to !user per client
ca: Tiquets oberts assignats a !user per client

en: Open tickets per client
ca: Tiquets oberts per client

en: Tickets assigned to !user
ca: Tiquets assignats a !user

en: Assigned open tickets
ca: Tiquets oberts assignats

en: Tickets created by !user in !date
ca: Tiquets creats per !user el !date

en: Tickets created in !date
ca: Tiquets creats el !date

en: Tickets updated by !user in !date
ca: Tiquets actualitzats per !user el !date

en: Tickets updated in !date
ca: Tiquets actualitzats el !date

en: Tickets closed by !user in !date
ca: Tiquets tancats per !user el !date

en: Tickets closed in !date
ca: Tiquets tancats el !date

en: access support charts
ca: accedeix a diagrames de suport

en: Support charts
ca: Diagrames de suport

en: Charting for the helpdesk and support ticketing system.
ca: Diagrames per al sistema de tiquets de suport i servei tècnic

en: Thread emails using subject
ca: Organitza els missatges per assumpte

en: When enabled, the entire message subject will be used to match replies with the original tickets.  By default the !settings configuration will be used, however, you can override this global configuration here.
ca: Quan s'activa aquesta opció, es farà servir tot l'assumpte del missatge per a aparellar les respostes amb els tiquets originals. Es farà servir la configuració !settings per defecte, però aquí es pot substituir aquesta configuració global.

en: Prevent user creating or updating ticket from unsubscribing
ca: Evita que els usuaris que crein o modifiquin tiquets es desubscriguin

en: Prevent autosubscribed users from unsubscribing
ca: Evita que els usuaris autosubscrits es desubscriguin

en: Prevent assigned users from unsubscribing
ca: Evita que els usuaris assignats es desubscriguin

en: Thread emails using mail headers
ca: Organitza els missatges fent servir les capçaleres

en: When checked, the %message_id, %in_reply_to and %references mail headers wil be used to match replies with the original tickets.
ca: Quan s'activa aquesta opció, es faràn servir les capçaleres de correu %message_id, %in_reply_to i %references per a aparellar les respostes amb els tiquets originals.

en: references
ca: referències

en: When enabled, the entire message subject will be used to match replies with the original tickets.  By default the subject will only be matched against other open tickets.
ca: Quan s'activa aquesta opció, es farà servir tot l'assumpte del missatge per a aparellar les respostes amb els tiquets originals. Per defecte, l'assumpte només es compara amb altres tiquets oberts.

en: Not scheduled
ca: No programats
