Support Ticketing System (6.x-1.8) - en to fa translation catalogue (227 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Body
fa: بدنه

en: enabled
fa: فعال

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Totals
fa: مجموع

en: content
fa: محتوا

en: Type
fa: نوع

en: List
fa: فهرست

en: Subject
fa: موضوع

en: closed
fa: بسته شده

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Cancel
fa: لغو

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: Enable
fa: فعال

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Priority
fa: اولویت

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Projects
fa: پروژه‌ها

en: Project
fa: پروژه

en: view
fa: مشاهده

en: Overview
fa: مرورکلی

en: all
fa: همه

en: Edit
fa: ویرایش

en: Search
fa: جستجو

en: None
fa: هیچ

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Weight
fa: وزن

en: Parent
fa: والد

en: Settings
fa: تنظیمات

en: edit
fa: ویرایش

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Node ID
fa: شناسه گره

en: Save
fa: ذخیره

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Sunday
fa: یک‌شنبه

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Tuesday
fa: سه‌شنبه

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Thursday
fa: پنج‌شنبه

en: Friday
fa: جمعه

en: Saturday
fa: شنبه

en: Path
fa: مسیر

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: Updated
fa: به‌روز

en: Updates
fa: به‌روزرسانی‌ها

en: Last month
fa: ماه گذشته

en: Total
fa: مجموع

en: Assigned
fa: اختصاص یافته

en: Advanced search
fa: جستجوی پیشرفته

en: Assigned to
fa: منسوب به

en: Reported by
fa: گزارش شده توسط

en: Mail
fa: ارسال پست

en: User
fa: کاربر

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Create
fa: ایجاد

en: Active
fa: فعال

en: Never
fa: هیچوقت

en: Last update
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: Id
fa: شناسه

en: State
fa: وضعیت

en: General
fa: عمومی

en: Color
fa: رنگ

en: Users
fa: کاربران

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Optional
fa: اختیاری

en: Notifications
fa: اطلاع‌رسانی‌ها

en: Protocol
fa: استاندارد

en: 1 new | @count new
fa[0]: 1 جدید
fa[1]: @count جدید

en: Port
fa: درگاه

en: Change
fa: تغییر

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Period
fa: دوره

en: Server name
fa: نام سرور

en: open
fa: باز

en: Add project
fa: افزودن پروژه

en: Charts
fa: نمودارها

en: Client
fa: مشتری

en: Global
fa: سراسری

en: From address
fa: آدرس فرستنده

en: Edit plan
fa: ویرایش پلن

en: Save plan
fa: ذخیره پلن

en: Plan
fa: پلن

en: Aggregate
fa: انبوه

en: Opened
fa: باز

en: Containing any of the words
fa: شامل هر یک از کلمات

en: Containing the phrase
fa: شامل عبارت

en: Containing none of the words
fa: شامل هیچ یک از کلمات

en: Subscribed
fa: مشترک

en: Ticket
fa: تیکت

en: Tickets
fa: تیکت ها

en: This week
fa: این هفته

en: This month
fa: این ماه

en: Post new comment
fa: ارسال دیدگاه جدید

en: Default sort order
fa: ترتیب مرتب سازی پیش‌فرض

en: Last week
fa: هفته گذشته

en: Clients
fa: مشتریان

en: Comment: added %subject.
fa: دیدگاه: %subject اضافه شد.

en: Alerts
fa: اخطارها

en: You do not have any administrative items.
fa: شما هیچ دسترسی مدیریتی ندارید.

en: Download mail via cron
fa: دانلود ایمیل از طریق کرون

en: Globally allowed domains
fa: دامین‌های مجاز جهانی

en: Default mail from address
fa: ایمیل پیش‌فرض از آدرس

en: Remove tickets from content search results
fa: حذف تیکت از نتیجه جستجوی محتوا

en: Override block search form
fa: نادیده گرفتن بلوک فرم جستجو

en: always
fa: همیشه

en: @username's assigned tickets
fa: درخواست های واگذار شده به @username

en: View recent tickets
fa: مشاهده درخواست های اخیر

en: Create new ticket
fa: ایجاد تیکت جدید

en: You can reply to this email or visit the following URL to update this ticket
fa: شما می‌توانید برای به‌روزرسانی این تیکت به این ایمیل پاسخ دهید و یا به آدرس زیر مراجعه کنید.

en: not assigned
fa: اختصاص نیافته

en: Receive email notifications when this ticket is updated.
fa: پس از به روز رسانی این تیکت ایمیل دریافت خواهید کرد

en: Suppress notification
fa: توقف ارسال اطلاع رسانی ها

en: can suppress notification
fa: امکان متوقف کردن ایمیل های اطلاع رسانی

en: can subscribe other users to notifications
fa: امکان مشترک نمودن سایر کاربران در ایمیل های اطلاع رسانی

en: view other users tickets
fa: مشاهده تیکت های سایر کاربران

en: My tickets
fa: تیکت های من

en: Support ticket
fa: درخواست پشتیبانی

en: A <em>support ticket</em>.
fa: تیکت پشتیبانی

en: Global settings for the support module.
fa: تنظیمات سراسری برای ماژول پشتیبانی

en: Support tickets
fa: درخواست های پشتیبانی

en: support
fa: پشتیبانی

en: administer support
fa: پشتیبانی مدیر

en: can administer state
fa: امکان مدیریت وضعیت

en: download mail via support/fetch
fa: دانلود ایمیل از پشتیبانی /fetch

en: can select state
fa: امکان انتخاب وضعیت

en: can select priority
fa: امکان انتخاب الویت

en: can select client
fa: امکان انتخاب مشتری

en: can assign tickets to self
fa: امکان اختصاص تیکت به خود

en: can assign tickets to any user
fa: امکان اختصاص تیکت به هر کاربری

en: Support ticketing system
fa: سامانه ثبت تیکت پشتیبانی

en: A simple helpdesk and support ticketing system.
fa: یک مرکز ساده و پشتیبانی سیستم ثبت تیکت

en: Generate report
fa: تولید گزارش

en: Auto-complete limit
fa: محدودیت تکمیل خودکار

en: creator
fa: سازنده

en: nobody
fa: هیچ کس

en: Move ticket
fa: جابجایی تیکت

en: Attachments:
fa: پیوست‌ها:

en: Post new support ticket
fa: ارسال درخواست پشتیبانی جدید

en: Tickets opened by !user
fa: تیکت‌های ایجاد شده توسط !user

en: Open tickets by !user per state
fa: تیکت‌های باز توسط !user براساس وضعیت

en: Open tickets by !user per priority
fa: تیکت‌های باز توسط !user بر حسب اولویت

en: Open tickets by !user per client
fa: تیکت‌های باز توسط !user بر حسب مشتری

en: Tickets created by !user in !date
fa: تیکت‌های ایجاد شده توسط !user در !date

en: Tickets updated by !user in !date
fa: تیکت‌های به‌روزرسانی‌شده توسط !user در تاریخ !date

en: Tickets closed by !user in !date
fa: تیکت‌های بسته شده توسط !user در !date

en: access support charts
fa: دسترسی به نمودار های پشتیبانی

en: Support charts
fa: نمودارهای پشتیبانی

en: Charting for the helpdesk and support ticketing system.
fa: تنظیم نمودار برای سیستم ثبت تیکت پشتیبانی

en: Update ticket
fa: به‌روزرسانی تیکت

en: Thread emails using subject
fa: دنباله‌دار کردن پست‌های الکترونیکی با استفاده از موضوع

en: Prevent autosubscribed users from unsubscribing
fa: جلوگیری از لغو اشتراک کاربرانی که به صورت خودکار مشترک شده‌اند

en: Prevent assigned users from unsubscribing
fa: جلوگیری از لغو اشتراک کاربران اختصاص داده شده

en: Check this box to prevent assigned users from unsubscribing from notifications.
fa: جهت جلوگیری از لغو اشتراک ایمیل‌های اطلاع رسانی توسط کاربران اختصاص داده شده اینجا را تیک بزنید

en: Thread emails using mail headers
fa: دنباله‌دار کردن پست‌های الکترونیکی با استفاده از سربرگ‌های پست الکترونیکی

en: message_id
fa: شناسه پیغام

en: references
fa: رجوع می‌دهد به

en: Next week
fa: هفته آینده

en: Mail text settings
fa: تنظیمات متن ایمیل

en: Actual
fa: حقیقی

en: Difference
fa: تفاوت

en: Next month
fa: ماه بعد

en: Auto-assign new tickets to
fa: اختصاص خودکار تیکت های جدید به

en: Secondary sort column
fa: ستون طبقه‌بندی ثانویه

en: Secondary sort order
fa: ترتیب مرتب‌سازی ثانویه

en: Visual feedback
fa: بازخورد بصری

en: To users with "!perm" permissions
fa: به کاربران دارای دسترسی "!perm"

en: To all users
fa: به همه کاربران

en: Display support ticket links in profile
fa: نمایش پیوندهای تیکت پشتیبانی در پروفایل

en: Auto-create new users on incoming mail
fa: ساخت کاربر جدید با هر ایمیل دریافتی به صورت خودکار

en: Use aliased URLs in support notification emails
fa: استفاده از URLهای مستعار در پست‌های الکترونیکی اطلاع‌رسانی پشتیبانی

en: Ticket properties
fa: مشخصات تیکت

en: This text will be added to all selected tickets.
fa: این متن به همه تیکت‌های انتخاب شده افزوده می‌شود.

en: By checking this box you will prevent notification emails from being sent for this update.
fa: با تیک زدن این بخش از ارسال ایمیل‌های اطلاع‌رسانی برای این به‌روزرسانی جلوگیری می‌نمایید.

en: No tickets available.
fa: هیچ درخواستی موجود نیست.

en: edit multiple tickets
fa: ویرایش تیکت‌های متعدد

en: move ticket
fa: جابجایی تیکت

en: Advanced support ticket editing via emil.
fa: ویرایش پیشرفته تیکت پشتیبانی از طریق ایمیل

en: Planned
fa: برنامه ریزی شده

en: Worked
fa: کار شده

en: View plan for week of @week
fa: مشاهده پلن برای هفته‌ی @week

en: create plans
fa: ایجاد پلن

en: view all plans
fa: مشاهده همه پلن ها

en: administer plans
fa: مدیریت پلن ها

en: Support plan
fa: پلن پشتیبانی

en: Support planning
fa: برنامه ریزی پشتیبانی

en: Show plan
fa: نمایش پلن

en: Create support plans
fa: ایجاد پلن پشتیبانی

en: Generate support plan reports
fa: تولید گزارشات پلن پشتیبانی

en: Default sort column
fa: ستون طبقه‌بندی پیش‌فرض

en: The default sort order.
fa: ترتیب طبقه‌بندی پیش‌فرض.

en: Require comment when bulk-updating tickets
fa: نیاز به ثبت دیدگاه در هنگام به‌روزرسانی جمعی تیکت‌ها

en: Support overview settings
fa: پشتیبانی از تنظیمات نمای کلی

en: Include selected client(s)
fa: شامل مشتریان انتخاب شده

en: List selected state(s)
fa: فهرست وضعیت‌های انتخاب شده

en: Break out selected priorities
fa: فهرست اولویت‌ها انتخاب شده

en: Tickets that haven't been updated for more than the specified time will be marked with a "alert3" CSS class.
fa: تیکت‌هایی که از آخرین به‌روزرسانی‌شان بیش از زمان تعیین شده گذشته باشد با کلاس CSS به نام "alert3" نمایش داده می شوند.

en: Optionally select one or more roles to limit users displayed on user overview pages.
fa: به صورت اختیاری یکی یا چند نقش را جهت محدود کردن کاربران نمایش‌یافته در صفحات مرور کاربران انتخاب کنید

en: view client overview
fa: مشاهده نمای کلی مشتری

en: view user overview
fa: مشاهده نمای کلی یوزر

en: administer support overview
fa: مدیریت نمای کلی پشتیبانی

en: Support client overview
fa: بررسی کلی مشتریان پشتیبانی

en: Overview settings
fa: تنظیمات بررسی کلی

en: Overview summary of clients
fa: خلاصه نمای مشتریان

en: Update colors
fa: به‌روزرسانی رنگ‌ها

en: administer support projects
fa: مدیریت پروژه های پشتیبانی

en: Plan reports
fa: گزارشات پلن

en: Plan report settings
fa: تنظیمات گزارش پلن

en: Add project management functionality to the support module
fa: اضافه کردن قابلیت مدیریت پروژه به ماژول پشتیبانی

en: Support ticket references
fa: مراجع تیکت های پشتیبانی

en: edit support ticket references
fa: ویرایش مراجع تیکت های پشتیبانی

en: view support ticket references
fa: مشاهده مراجع تیکت های پشتیبانی

en: Tracks ticket references
fa: مراجع تیکت را دنبال می کند

en: Disable %post header
fa: غیرفعال‌سازی سربرگ %post

en: Disable the %post header displayed when viewing support tickets.
fa: غیر فعال سازی هدر %post که هنگام مشاهده تیکت های پشتیبانی نمایش داده می شود.

en: Disable comment reply link
fa: غیر‌فعال‌سازی پیوند پاسخ به دیدگاه

en: New ticket
fa: تیکت جدید

en: Updated ticket
fa: تیکت به روز شده

en: Ticket creation denied
fa: ایجاد تیکت پذیرفته نشد

en: The email subject for !setting notifications.
fa: موضوع ایمیل برای !setting notifications.

en: The email body for !setting notifications.
fa: متن ایمیل برای !setting notifications.

en: General mail settings
fa: تنظیمات کلی پست الکترونیکی

en: Notification key prefix
fa: پیشوند کلید اطلاع رسانی
