Advanced Forum (7.x-2.6-rc1) - en to uk translation catalogue (238 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: 1 post | @count posts
uk[0]: @count допис
uk[1]: @count дописи
uk[2]: @count дописів

en: On
uk: Увімкнено

en: new
uk: новий

en: updated
uk: оновлено

en: Search
uk: Пошук

en: None
uk: Немає

en: Container
uk: Контейнер

en: Settings
uk: Налаштування

en: edit
uk: редагувати

en: Top
uk: Зверху

en: Forum name
uk: Назва форуму

en: Statistics
uk: Статистика

en: n/a
uk: н/д

en: Last post
uk: Останній допис

en: Up
uk: Вгору

en: General
uk: Загальне

en: Forum
uk: Форум

en: !time ago
uk: !time тому

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Down
uk: Вниз

en: reply
uk: відповісти

en: 1 new | @count new
uk[0]: @count новий
uk[1]: @count нових
uk[2]: @count нових

en: Forum statistics
uk: Статистика форуму

en: Topics
uk: Теми

en: Period
uk: Крапка

en: Posts
uk: Дописи

en: Fade
uk: Згасання

en: Slide
uk: Сковзання

en: Forums
uk: Форуми

en: Mark all topics read
uk: Позначити всі теми як прочитані

en: Mark all forums read
uk: Позначити всі форуми як прочитані

en: on
uk: увімкнено

en: Blue Lagoon
uk: Блакитна лагуна

en: Sticky
uk: Прикріплені

en: Reason
uk: Підстава

en: Enter the terms you wish to search for.
uk: Введіть терміни, які необхідно знайти.

en: Toggle
uk: Перемикання

en: Hot topic threshold
uk: Поріг "гарячих тем"

en: Order by
uk: Впорядкувати за

en: Sort
uk: Впорядкувати

en: Joined
uk: Зареєстрований

en: Edit forum
uk: Редагувати форум

en: sort by @s
uk: критерій впорядкування: @s

en: !title<br />by !author<br />@date_posted
uk: !title<br />!author<br />@date_posted

en: !title<br />by !author<br />@time ago
uk: !title<br />!author<br />@time тому

en: by !author<br />@date_posted
uk: !author<br />@date_posted

en: by !author<br />@time ago
uk: !author<br />@time тому

en: New posts
uk: Нові повідомлення

en: User picture preset
uk: Налаштунки аватару користувача

en: Advanced forum style
uk: Стиль Розширеного форуму

en: Choose which style to use for your forums. This will apply independent of site theme.
uk: Виберіть стиль для використання в своїх форумах. Теми працюють незалежно від тем сайту.

en: Forum and topic lists
uk: Перелік форумів і тем

en: Get the number of new comments per forum on the forum list
uk: Показати кількість нових коментарів форума в списку форумів

en: Core forum shows the number of new topics. If checked, Advanced Forum will get the number of new comments as well and show it under "posts" on the forum overview. Slow query not recommended on large forums.
uk: Вбудований форум показує кількість нових тем. Якщо позначено, тоді Розширений Форум буде також показувати кількість нових коментарів форуму в стовпчику  "Дописи" в списку форумів. Повільний запит, не рекомендовано для великих форумів.

en: Number of characters to display for the topic title
uk: Кількість символів для відображення заголовка теми

en: Used on main forum page. Enter 0 to use the full title.
uk: Використовується на головній сторінці форума. Введіть 0 для показу цілого заголовка.

en: Post reply
uk: Відповісти

en: Last Page
uk: Остання сторінка

en: Configure Advanced Forum with these settings.
uk: Конфігурувати Розширений Форум з цими налаштуваннями.

en: Advanced Forum
uk: Розширений Форум

en: Enables the look and feel of other popular forum software.
uk: Робить форум схожим зовні й по можливостях на інші популярні програми форумів.

en: What's Going On?
uk: Що відбувається?

en: Topics: !topics, Posts: !posts, Users: !users
uk: Тем: !topics; Повідомлень: !posts; Користувачів: !users;

en: The number of posts a topic must have to be considered "hot".
uk: Кількість повідомлень в обговоренні, необхідне для визнання його "гарячим".

en: You are not allowed to post new content in the forum.
uk: Ви не можете додавати новий допис на форум.

en: No new
uk: Немає нових

en: New @node_type
uk: Нова @node_type

en: View topic
uk: Переглянути тему

en: Topic Icon
uk: Іконка теми

en: Icon that shows new posts, hot, sticky, locked, etc.
uk: Іконка, що символізує нові, активні, причеплені, заблоковані повідомлення тощо.

en: Topic Pager
uk: Сторінковий навіґатор теми

en: Small pager for individual topics.
uk: Зменшений навігатор для власних тем.

en: Forum topic list
uk: Перелік тем форуму

en: Displays the forum topic list as a view.
uk: Відображає перелік тем форуму у виді.

en: Total pages shown
uk: Усього показано сторінок

en: Total number of page numbers to show, including initial numbers and one final. 0 hides pager.
uk: Загальна кількість показуваних номерів сторінок, включно з початковими номерами і одним кінцевим. 0 приховує сторінковий навігатор

en: Source of forum ID
uk: Джерело ідентифікатора форуму

en: Blue Lagoon Stacked
uk: Блакитна лагуна стосом

en: Same as Blue Lagoon except the Author Pane is on top.
uk: Така сама, як і "Блакитна лагуна", але з панеллю автора зверху.

en: Subforums
uk: Підфоруми

en: No new posts
uk: Нові дописи відсутні

en: Hot topic with new posts
uk: "Гаряча" тема з новими дописами

en: Hot topic without new posts
uk: "Гаряча" тема без нових дописів

en: Sticky topic
uk: Прикріплена тема

en: Locked topic
uk: Заблокована тема

en: Sticky:
uk: Прикріплено:

en: Naked
uk: Чистий

en: Base style with no CSS except positioning. Meant as a starter style. Images are desaturated for easier recoloring.
uk: Базисний стиль без CSS окрім позиціонування. Створений як основа для початку стилізації. Зображення знебарвлені для зручності перефарбування.

en: Naked Stacked
uk: Чистий стосом

en: Same as Naked except the Author Pane is on top.
uk: Такий самий, як і "Чистий", окрім панелі автора зверху.

en: Edit name, path and other basic settings for the page.
uk: Відредагуйте назву, шлях та інші основні налаштування сторінки.

en: Inject hierarchy of first term into breadcrumb trail
uk: Додавати ієрархію першого терміна в рядок навіґації

en: If checked, taxonomy term parents will appear in the breadcrumb trail.
uk: Якщо позначено, в навіґаційний рядок будуть додані батьківські терміни таксономії.

en: Inject hierarchy into breadcrumb trail
uk: Додати ієрархію в рядок навіґації

en: Forum ID
uk: ID форуму

en: Image field
uk: Поле зображення

en: Node types to style
uk: Стилізовані типи матеріалів

en: Choose which node types will have the forum style applied.
uk: Вкажіть, до яких типів матеріалів буде застосований стиль форуму.

en: Style nodes when being displayed as teasers.
uk: Стилізувати матеріали при їх відображенні як анонсів.

en: If checked, selected node types will be styled even when they are in a teaser list.
uk: Якщо позначено, обрані типи матеріалів будуть стилізовані навіть якщо вони знаходяться в списках анонсів.

en: Style nodes only if they have a forum term attached.
uk: Стилізувати матеріали лише якщо до них долучено термін з форуму.

en: If checked, selected node types will be only styled if they are associated with a forum term.
uk: Якщо позначено, обрані типи матеріалів будуть стилізовані лише якщо вони пов’язані з терміном форуму.

en: Style all comments like forum replies.
uk: Стилізувати усі коментарі як відповіді форуму.

en: Forum: container
uk: Форум: контейнер

en: Control access by whether or not the forum is a container.
uk: Керування доступом на основі того, чи є форум контейнером.

en: Pass if forum is a container
uk: Критерій виконується, якщо форум є контейнером

en: Pass if forum is not a container
uk: Критерій виконується, якщо форум не є контейнером

en: @id1 @comp a forum container
uk: @id1 @comp - контейнер форуму

en: Forum: forum
uk: Форум: форум

en: Control access by which forum is in use.
uk: Керування доступом на основі того, який форум використовується.

en: @identifier is any forum
uk: @identifier - будь-який форум

en: @identifier is "@tids" | @identifier is one of "@tids"
uk[0]: @identifier являє собою "@tids"
uk[1]: @identifier один з "@tids"
uk[2]: @identifier один з "@tids"

en: Creates a forum context from a forum ID argument.
uk: Створює контекст форуму з аргументу ідентифікатора форуму.

en: Enter the forum ID of a form for this argument
uk: Введіть ідентифікатор форуму форми для цього аргументу

en: If checked, forum parents will appear in the breadcrumb trail.
uk: Якщо позначено, в навіґаційному рядку з'являться батьки форуму.

en: Forum legend
uk: Легенда форуму

en: The forum legend widget.
uk: Віджет легенди форуму

en: "@s" legend
uk: "@s" - легенда

en: Forum list
uk: Перелік форумів

en: A list of forums for the forum.
uk: Перелік розділів форуму

en: Administer forums
uk: Адміністрування форумів

en: Add, delete or modify forums
uk: Додавання, видалення та модифікація форумів

en: Modify this forum
uk: Модифікувати цей форум

en: "@s" forum list
uk: "@s" - перелік форумів

en: Most active forum poster
uk: Найактивніший дописувач форуму

en: A block with information about the most active forum poster.
uk: Блок з інформацією про найактивніших дописувачів форуму.

en: Most active poster in @forum
uk: Найактивніший дописувач у форумі @forum

en: Most active poster
uk: Найактивніший дописувач

en: More posts
uk: Більше дописів

en: In the last day
uk: За останній день

en: In the last week
uk: За останній тиждень

en: In the last month
uk: За останній місяць

en: In the last quarter
uk: За останній квартал

en: In the last year
uk: За останній рік

en: Ever
uk: За увесь час

en: Select what period you want to search for the most active poster.
uk: Оберіть період, за який визначати найактивнішого дописувача.

en: Allow all roles
uk: Дозволити всі ролі

en: Exclude role
uk: Виключити роль

en: Choose a role that will be excluded from being an active poster.
uk: Оберіть роль, що буде виключена з числа активних дописувачів.

en: Exclude UID 1
uk: Виключити UID 1

en: If checked the super user will not be a possible most active poster.
uk: Якщо позначено, суперкористувач не буде можливим найактивнішим дописувач

en: "@s" most active poster
uk: "@s" - найактивніший дописувач

en: Forum search
uk: Пошук форумом

en: The forum search widget.
uk: Віджет пошуку форумом.

en: "@s" search
uk: "@s" - пошук

en: The forum statistics widget.
uk: Віджет статистики форуму.

en: "@s" statistics
uk: "@s" - статистика

en: Forum topic_legend
uk: Легенда теми форуму

en: The forum topic_legend widget.
uk: Віджет легенди теми форуму

en: "@s" topic legend
uk: "@s" - легенда теми

en: The list of all topics for a forum.
uk: Список усіх тем форуму.

en: Show sort form
uk: Показати форму впорядкування

en: If checked the sort form will appear at the top of the table. Uncheck this if you wish it to appear in a separate pane.
uk: Якщо позначено, форма впорядкування буде знаходитись у верхній частині таблиці. Зніміть позначку, якщо потрібно аби вона знаходилась в окремому фрагменті панелі.

en: "@s" topic list
uk: "@s" - перелік тем

en: Forum topic list sort widget
uk: Віджет сортування переліку тем форуму

en: A small select widget to change the sort order of the forum topic list
uk: Маленький віджет вибору для зміни впорядкування переліку тем форуму

en: "@s" topic list sort widget
uk: "@s" - віджет сортування переліку тем форуму

en: A single forum object.
uk: Окремий об'єкт форуму.

en: Forum page
uk: Сторінка форуму

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for displaying forum listings at <em>forum</em> and <em>forum/%forum</em>. If you add variants, you may use selection criteria such as roles or user access to provide different views of the forums. If no variant is selected, the normal advanced forum view will be selected.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для відображення списків форумів за адресою <em>forum</em> та <em>forum/%forum</em>. Якщо додавати варіанти, необхідно використовувати критерії вибору, як-от ролі або доступ користувача, в залежності від яких пропонуватимуться різні режими показу форумів. Якщо жодного варіанту не обрано, буде використовуватись базовий друпалівський показ розширеного форуму.

en: Cloudless Day
uk: Безхмарний день

en: A style with light blues reminiscent of the sky.
uk: Стиль з світло-блакитними відтінками, що нагадують небо.

en: Cloudless Day Stacked
uk: Безхмарний день стосом

en: <a href="@login">Log in</a> to post new content in the forum.
uk: Щоб додати новий допис на форум <a href="@login">увійдіть</a>.

en: Last seen
uk: Останні переглянуті

en: View Forums
uk: Огляд форумів

en: Add a tab for forum view page.
uk: Додати вкладку до сторінки перегляду форуму.

en: If checked, this will add a local task tab for "View forums". Use this in conjunction with making the included views have local tasks. If you don't know what this means, leave it unchecked. You must clear the cache before this will take effect.
uk: Якщо позначено, буде додано вкладку локальних задач для "Перегляду форумів". Використовуйте це в поєднанні зі створенням долучених видів із своїми локальними задачами. Якщо ви не розумієте, що це означає, залиште поле без позначки. Аби це вступило в дію необхідно спочатку очистити кеш.

en: Forum mark read
uk: Позначення форуму як прочитаного

en: Link to mark all forums / individual forum read.
uk: Посилання на позначення усіх/окремих форумів як прочитаних.

en: "@s" mark read
uk: "@s" - позначені як прочитані

en: Jump to top of page
uk: Перейти на верх сторінки

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Page:
uk: Сторінка:

en: Quick reply
uk: Швидка відповідь

en: (!new new)
uk: (!new нових)

en: First unread
uk: Перше непрочитане

en: View active posts in this forum
uk: Показати активні дописи цього форуму

en: View unanswered posts in this forum
uk: Показати дописи цього форуму без відповіді

en: View new posts in this forum
uk: Показати нові дописи цього форуму

en: View active forum posts
uk: Показати активні дописи форуму

en: View unanswered forum posts
uk: Показати дописи форуму без відповіді

en: View new forum posts
uk: Показати нові дописи форуму

en: - Forum Tools -
uk: - Інструменти форуму -

en: (Reply to #!post_position)
uk: (Відповідь на №!post_position)

en: Add a tab for included views that have their own pages.
uk: Додати вкладку для долучених видів, які мають свої власні сторінки.

en: If checked, this will add a local task tab for "Active topics," "New posts," "My posts," and "Unanswered topics." If you don't know what this means, leave it unchecked. You must clear the cache before this will take effect.
uk: Якщо позначено, буде додано вкладку локальних задач для "Активних тем", "Нових дописів", "Моїх дописів" та "Тем без відповіді". Якщо ви не розумієте, що це означає, залиште поле без позначки. Аби це вступило в дію необхідно спочатку очистити кеш.

en: Disable breadcrumbs
uk: Вимкнути навіґаційний рядок

en: Check this to disable breadcrumbs in the forum if you are using another module to customize them. Does not affect node pages and does not work when Page Manager is overriding forum pages.
uk: Залиште тут позначку для вимкнення навігаційного рядку у форумі, якщо для його налаштування використовується інший модуль. Це не вплине на сторінки матеріалів і не працює, коли сторінки форуму перевизначає менеджер сторінок (Page Manager)

en: Collapsible forum containers
uk: Згортувані контейнери форуму

en: Select whether or not to enable collapsible forum containers and what type of animation to use.
uk: Вкажіть, чи вмикати згортання контейнерів форуму, і який тип анімації використовувати.

en: Topic locked
uk: Тему заблоковано

en: Forum node create list
uk: Список створення матеріалів форуму

en: List of links to create new forum content nodes.
uk: Перелік посилань для створення нових матеріалів форуму.

en: "@s" forum node create list
uk: "@s" - список створення матеріалів форуму

en: Forum tools
uk: Інструменти форуму

en: Jump list with various forum destinations.
uk: Список переходу у різноманітні розділи форуму.

en: "@s" forum tools
uk: "@s" - інструменти форуму

en: Based on the Blue Lagoon colors of Garland.
uk: На основі кольорів "Блакитна лагуна" з теми Гарланд.

en: Subcontainers
uk: Підконтейнери

en: Unpublished post
uk: Неопублікований допис

en: Search forum
uk: Пошук форуму

en: Welcome to our latest members: !users
uk: Вітання новим учасникам: !users

en: !new new
uk: Нових: !new

en: Silver Bells
uk: Срібні дзвони

en: Shades of grey and white.
uk: Відтінки сірого та білого.

en: Silver Bells Stacked
uk: Срібні дзвони стосом

en: Shades of grey and white with bells. Author Pane on top.
uk: Відтінки сірого та білого, як у дзвонах. Панель автора зверху.

en: Administer Advanced Forum
uk: Адміністрування Розширеного Форуму

en: View Advanced Forum statistics
uk: Перегляд статистики Розширеного Форуму

en: View last edited notice
uk: Перегляд сповіщення про останнє редагування

en: Image preset to use for forum avatars. Leave blank to not use this feature.
uk: Шаблон зображень для аватарів форуму. Залиште порожнім, щоб не використати цю функцію.

en: If checked, every comment will be styled as if it were a forum reply.
uk: Якщо позначено, кожен з коментарів буде стилізований так, начебто він є відповіддю у форумі.

en: Edited by
uk: Редаговано користувачем

en: This topic has been moved to "!forum"
uk: Цю тему було перенесено до "!forum"

en: Forum image settings
uk: Налаштування зображення форуму

en: The image field to use to display forum images.
uk: Поле зображення для відображення зображень форуму.

en: Forum image style
uk: Стиль зображень форуму

en: The image style to apply to the images.
uk: Стиль, що застосовується до зображень.

en: - Select a forum -
uk: - Оберіть форум -

en: Containers collapsed by default
uk: Контейнери, згорнуті за замовчуванням

en: Select containers which should be collapsed by default.
uk: Оберіть контейнери, що мають бути згорнуті за замовчуванням.

en: Author Pane - Join date, date type
uk: Панель автора - дата реєстрації, тип дати

en: Select which <a href="@date-type-url">date type</a> to use for displaying the join date in the Author Pane.
uk: Оберіть <a href="@date-type-url">тип дати</a> для відображення дати приєднання в панелі автора.

en: Forum: ID
uk: Форум: ID

en: Currently active users: !current_total
uk: Активні користувачі: !current_total

en: Keep default CSS classes (For experts only).
uk: Залишити базові класи CSS (Лише для експертів).

en: If checked, all CSS classes generated by Drupal core and other modules/themes will be kept
uk: Якщо позначено, усі CSS-класи, генеровані ядром Друпал та іншими модулями/темами будуть залишені

en: Number of last topics which will be used in search for "Last Post"
uk: Кількість останніх тем, що будуть використані в пошуку для "Останніх дописів"

en: Optimization for large sites. Used on main forum page.
uk: Оптимізація для великих сайтів. Використовується на головній сторінці форума.

en: Auto-loading
uk: Автозавантаження

en: Changing these settings may require multiple cache clears to take effect.
uk: Після зміни цих налаштувань, аби вони набули чинності, можливо потрібно декілька разів очистити кеш.

en: Auto load included page handlers
uk: Автозавантаження долучених обробників сторінок

en: Uncheck to use Features or manual imports.
uk: Зніміть позначку для використання модуля Features чи ручних втягувань.

en: Auto load included views
uk: Автозавантаження долучених видів
