Advanced Forum (7.x-2.6) - en to cs translation catalogue (174 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: 1 post | @count posts
cs[0]: 0 příspěvků
cs[1]: 1 příspěvek
cs[2]: 2 příspěvky

en: On
cs: Zapnuto

en: new
cs: novinka

en: updated
cs: aktualizováno

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: Container
cs: Kontejner

en: Settings
cs: Nastavení

en: edit
cs: upravit

en: Top
cs: Nahoru

en: Forum name
cs: Název fóra

en: Statistics
cs: Statistiky

en: n/a
cs: není

en: Last post
cs: Poslední

en: Up
cs: Nahoru

en: General
cs: Obecné

en: Forum
cs: Fórum

en: !time ago
cs: !time zpět

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Down
cs: Dolů

en: reply
cs: odpovědět

en: 1 new | @count new
cs[0]: 1 nový
cs[1]: @count nové
cs[2]: @count nových

en: Forum statistics
cs: Statistiky fóra

en: Topics
cs: Témata

en: Posts
cs: Příspěvků

en: Forums
cs: Fórum

en: Mark all topics read
cs: Označit všechna témata za přečtená

en: Mark all forums read
cs: Označit všechna fóra za přečtená

en: Sticky
cs: Přilepení

en: Reason
cs: Důvod

en: Enter the terms you wish to search for.
cs: Zadejte hledaný termín.

en: Toggle
cs: Přepnutí

en: Hot topic threshold
cs: Mez oblíbené diskuse

en: Sort
cs: Řazení

en: Joined
cs: Připojen

en: Edit forum
cs: Upravit fórum

en: sort by @s
cs: seřadit podle @s

en: !title<br />by !author<br />@date_posted
cs: !title<br />od !author<br />@date_posted

en: !title<br />by !author<br />@time ago
cs: !title<br />od !author<br />@time ago

en: by !author<br />@date_posted
cs: od !author<br />@date_posted

en: by !author<br />@time ago
cs: !author<br />@time ago

en: New posts
cs: Nové příspěvky

en: User picture preset
cs: Předvolby uživatelských obrázků

en: Advanced forum style
cs: Styl Advanced fora

en: Choose which style to use for your forums. This will apply independent of site theme.
cs: Vyberte si, který styl vzhledu chcete použít pro vaše fóra. Toto nastavení je nezávislé na tématu vzhledu vašeho webu.

en: Forum and topic lists
cs: Seznamy fór a témat

en: Get the number of new comments per forum on the forum list
cs: Získá počet nových komentářů u každého fóra na stránce seznamu fór

en: Core forum shows the number of new topics. If checked, Advanced Forum will get the number of new comments as well and show it under "posts" on the forum overview. Slow query not recommended on large forums.
cs: Základní fórum zobrazuje počet nových témat. Pokud je tato volba zaškrtnuta, Advanced Forum získá také počet nových komentářů a zobrazí jej pod "Příspěvků" na titulní stránce fóra. Využívá pomalé dotazy a tudíž není vhodné pro rozsáhlá fóra.

en: Number of characters to display for the topic title
cs: Počet znaků z názvu tématu k zobrazení

en: Used on main forum page. Enter 0 to use the full title.
cs: Použito na hlavní stránce fóra. Vložte 0 pro plnou délku názvu.

en: Post reply
cs: Odpovědět

en: Last Page
cs: Poslední strana

en: Configure Advanced Forum with these settings.
cs: Nastav tyto volby pro Advanced Forum.

en: Enables the look and feel of other popular forum software.
cs: Povolí vzhled a chování jiných populárních aplikací pro provoz diskuzních fór.

en: What's Going On?
cs: Co se děje?

en: Topics: !topics, Posts: !posts, Users: !users
cs: Témat: !topics; Příspěvků: !posts; Uživatelů: !users

en: The number of posts a topic must have to be considered "hot".
cs: Počet příspěvků v diskusi, aby byla považována za oblíbenou.

en: You are not allowed to post new content in the forum.
cs: Nemáte oprávnění přidat příspěvek do fóra.

en: No new
cs: Žádné nové

en: New @node_type
cs: Nový: @node_type

en: View topic
cs: Zobrazit téma

en: Topic Icon
cs: Ikona témata

en: Icon that shows new posts, hot, sticky, locked, etc.
cs: Ikony které indikují nové příspěvky, horké téma, přilepení nahoru, uzamčeno atd.

en: Topic Pager
cs: Stránkování témat

en: Small pager for individual topics.
cs: Menší stránkování pro samostatná témata.

en: Forum topic list
cs: Seznam témat ve fóru

en: Displays the forum topic list as a view.
cs: Zobrazí seznam témat fóra jako pohled (view).

en: Total pages shown
cs: Celkový počet stránek

en: Total number of page numbers to show, including initial numbers and one final. 0 hides pager.
cs: Celkový počet stránek k zobrazení, včetně počátečních čísel stránek a jednoho finálního. Zadáním 0 stránkování skryje.

en: Source of forum ID
cs: Zdroj ID fóra

en: Same as Blue Lagoon except the Author Pane is on top.
cs: Stejné jako Blue Lagoon, vyjma panelu s autorem, který je umístěn nahoře.

en: Subforums
cs: Podfóra

en: No new posts
cs: Žádné nové příspěvky

en: Hot topic with new posts
cs: Horké téma s novými příspěvky

en: Hot topic without new posts
cs: Horké téma bez nových příspěvků

en: Sticky topic
cs: Přilepené téma

en: Locked topic
cs: Téma uzamčeno

en: Sticky:
cs: Přilepeno:

en: Base style with no CSS except positioning. Meant as a starter style. Images are desaturated for easier recoloring.
cs: Jednoduchý styl zcela bez CSS vyjma pozicování. Koncipováno jako startovná styl. Obrázky jsou desaturovány pro snadnější obarvení.

en: Same as Naked except the Author Pane is on top.
cs: Stejné jako Naked, vyjma panelu s autorem, který je umístěn nahoře.

en: Edit name, path and other basic settings for the page.
cs: Upravit název, cestu a další základní nastavení stránky.

en: Inject hierarchy of first term into breadcrumb trail
cs: Vložit hiearchii prvního termínu do drobečkové navigace.

en: If checked, taxonomy term parents will appear in the breadcrumb trail.
cs: Pokud je zaškrtnuto, rodiče termínu taxonomie se objeví v drobečkové navigaci.

en: Inject hierarchy into breadcrumb trail
cs: Vložit hiearchii fóra do drobečkové navigace.

en: Forum ID
cs: ID fóra

en: Node types to style
cs: Typy uzlů pro stylování

en: Choose which node types will have the forum style applied.
cs: Vyberte na jaké typy uzlů má být aplikován styl fóra.

en: Style nodes when being displayed as teasers.
cs: Stylovat uzly, když jsou zobrazeny v náhledu.

en: If checked, selected node types will be styled even when they are in a teaser list.
cs: Pokud je zaškrtnuto, vybrané typy uzlů budou stylovány i když budou zobrazeny ve výpisu náhledů.

en: Style nodes only if they have a forum term attached.
cs: Stylovat uzly jen v případě, že obsahují termín fóra.

en: If checked, selected node types will be only styled if they are associated with a forum term.
cs: Pokud je zaškrtnuto, vybrané typy uzlů budoy stylovnány jen v případě, že jsou přidruženy k termínu fóra.

en: Style all comments like forum replies.
cs: Stylovat všechny komentáře jako odpovědi ve fóru.

en: Forum: container
cs: Forum: kontejner

en: Control access by whether or not the forum is a container.
cs: Kontrola přístupu na základě toho, zda je forum kontejner či ne.

en: Pass if forum is a container
cs: Povolit pokud je fórum kontejner

en: Pass if forum is not a container
cs: Povolit pokud fórum není kontejner

en: @id1 @comp a forum container
cs: @id1 @comp kontejner pro fóra

en: Forum: forum
cs: Fórum: fórum

en: Control access by which forum is in use.
cs: Kontrola přístupu na základě toho, jaké forum se používá.

en: @identifier is any forum
cs: @identifier je libovolné fórum

en: @identifier is "@tids" | @identifier is one of "@tids"
cs[0]: @identifier je "@tids"
cs[1]: @identifier je jeden z "@tids"
cs[2]: @identifier je jeden z "@tids"

en: Creates a forum context from a forum ID argument.
cs: Vytvoří kontext fóra z ID fóra jako argumentu.

en: Enter the forum ID of a form for this argument
cs: Vložte ID formuláře fóra pro tento argument

en: If checked, forum parents will appear in the breadcrumb trail.
cs: Pokud je zaškrtnuto, rodiče fóra se objeví v drobečkové navigaci.

en: Forum legend
cs: Legenda fóra

en: The forum legend widget.
cs: Widget pro legendu fóra.

en: "@s" legend
cs: "@s" legenda

en: Forum list
cs: Seznam fór

en: A list of forums for the forum.
cs: Seznam fór

en: Administer forums
cs: Administrace diskusí

en: Add, delete or modify forums
cs: Přidat, smazat nebo upravit fóra

en: Modify this forum
cs: Upravit toto fórum

en: "@s" forum list
cs: "@s" seznam fór

en: Most active forum poster
cs: Nejaktivnější přispěvatel do fóra

en: A block with information about the most active forum poster.
cs: Blokovat informaci o nejaktivnějším přispěvateli do fóra.

en: Most active poster in @forum
cs: Nejaktivnější přispěvatel ve fóru: @forum

en: Most active poster
cs: Nejvíce aktivní přispěvatel

en: More posts
cs: Více příspěvků

en: In the last day
cs: Během posledního dne

en: In the last week
cs: V posledním týdnu

en: In the last month
cs: Během posledního měsíce

en: In the last quarter
cs: Během posledního čtvrtletí

en: In the last year
cs: Během posledního roku

en: Ever
cs: Vždy

en: Select what period you want to search for the most active poster.
cs: Vyberte v jakém období chcete vyhledat nejaktivnějšího přispěvatele.

en: Allow all roles
cs: Povolit všem rolím

en: Exclude role
cs: Vyloučit roli

en: Choose a role that will be excluded from being an active poster.
cs: Vyberte roli, která bude vyloučena z možnosti být aktivním přispěvatelem.

en: Exclude UID 1
cs: Vyloučit UID 1

en: If checked the super user will not be a possible most active poster.
cs: Pokud je zaškrtnuto, hlavní administrátor se nebude moci stát aktivním přispěvatelem.

en: "@s" most active poster
cs: "@s" nejvíce aktivní přispěvatel

en: Forum search
cs: Hledání ve fóru

en: The forum search widget.
cs: Widget pro hledání v diskuzním fóru.

en: "@s" search
cs: "@s" hledat

en: The forum statistics widget.
cs: Widget pro statistiku fóra.

en: "@s" statistics
cs: "@s" statistiky

en: The forum topic_legend widget.
cs: Widget pro topic_legend fóra.

en: "@s" topic legend
cs: "@s"  legenda pro téma

en: The list of all topics for a forum.
cs: Seznam všech témat ve fóru.

en: Show sort form
cs: Ukázat formulář pro řazení

en: If checked the sort form will appear at the top of the table. Uncheck this if you wish it to appear in a separate pane.
cs: Zaškrtněte, pokud si přejete, aby se formulář objevil nad tabulkou. Odškrtněte, pokud si přejete, aby se formulář objevil v odděleném panelu.

en: "@s" topic list
cs: "@s" seznam témat

en: Forum topic list sort widget
cs: Widget pro řazení seznamu témat fóra

en: A small select widget to change the sort order of the forum topic list
cs: Malý widget pro změnu řazení seznamu témat fóra.

en: "@s" topic list sort widget
cs: "@s" widget pro řazení seznamu témat

en: A single forum object.
cs: Jeden objekt fóra.

en: Forum page
cs: Stránka fóra

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for displaying forum listings at <em>forum</em> and <em>forum/%forum</em>. If you add variants, you may use selection criteria such as roles or user access to provide different views of the forums. If no variant is selected, the normal advanced forum view will be selected.
cs: Pokud je zapnuto, změní se výchozí způsob jakým Drupal zobrazuje seznam fór na stránkách <em>forum</em> a <em>forum/%forum</em>. Pokud přidáte další varianty, můžete použít další kriteria, jako role nebo oprávnění k přístupu, pro poskytnutí odlišného zobrazení fóra. Pokud nebude vybrána žádná varianta, bude zvoleno standardní zobrazení advanced fóra.

en: A style with light blues reminiscent of the sky.
cs: Světle modrý styl připomínající oblohu.

en: <a href="@login">Log in</a> to post new content in the forum.
cs: Pro přispívání do fóra se <a href="@login">přihlaste</a>.

en: Last seen
cs: Naposledy viděn

en: View Forums
cs: Zobrazit fóra

en: Add a tab for forum view page.
cs: Přidat záložku pro stránku se zobrazením fóra.

en: If checked, this will add a local task tab for "View forums". Use this in conjunction with making the included views have local tasks. If you don't know what this means, leave it unchecked. You must clear the cache before this will take effect.
cs: Pokud je zaškrtnuto, přidá záloku lokálního úkolu pro "Zobrazení diskusních fór". Použijte to ve spojení s tím, aby vložené pohledy měli nastavené lokální úkoly. Pokud nevíte, co to znamená, nechte tuto volbu odškrtnutou. Aby se projevila změna tohoto nastavení, musíte vyčistit mezipaměť.

en: Forum mark read
cs: Označit forum za přečtené

en: Link to mark all forums / individual forum read.
cs: Odkaz pro označení všech fór / určitého fóra z přečtené.

en: "@s" mark read
cs: "@s" označení za přečtené

en: Jump to top of page
cs: Přejít na začátek stránky

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Quick reply
cs: Rychlá odpověď

en: View active posts in this forum
cs: Zobrazit aktivní příspěvky

en: View new posts in this forum
cs: Zobrazit nové příspěvky

en: View active forum posts
cs: Zobrazit aktivní příspěvky fóra

en: View unanswered forum posts
cs: Zobrazit příspěvky fóra bez odpovědi

en: View new forum posts
cs: Zobrazit nové příspěvky fóra

en: - Forum Tools -
cs: - Nástroje fóra -

en: Topic locked
cs: Téma zamknuto

en: Forum tools
cs: Nástroje fóra

en: "@s" forum tools
cs: "@s" nástroje fóra

en: Welcome to our latest members: !users
cs: Vítáme naše nejnovější uživatele: !users

en: Administer Advanced Forum
cs: Spravovat Advanced Forum
