Agreservations (7.x-2.0-beta3) - en to uk translation catalogue (337 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Item
uk: Елемент

en: yes
uk: так

en: Remove
uk: Вилучити

en: more
uk: ще

en: Quantity
uk: Кількість

en: error
uk: помилка

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Resources
uk: Ресурси

en: Categories
uk: Категорії

en: Reset
uk: Скинути

en: None
uk: Немає

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Sunday
uk: неділя

en: Monday
uk: понеділок

en: Tuesday
uk: вівторок

en: Wednesday
uk: середа

en: Thursday
uk: четвер

en: Friday
uk: п'ятниця

en: Saturday
uk: субота

en: Catalog
uk: Каталог

en: Time
uk: Час

en: Total
uk: Всього

en: type
uk: тип

en: Maximum items
uk: Максимум позицій

en: no
uk: ні

en: All
uk: Все

en: days
uk: дні(в)

en: Year
uk: Рік

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Custom
uk: Власний

en: Items
uk: Елементи

en: Month
uk: Місяць

en: Price
uk: Ціна

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Desc
uk: Спад

en: back
uk: ззаду

en: Week
uk: Тиждень

en: Day
uk: День

en: SKU
uk: Артикул

en: Checkout
uk: Оформлення

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Full name
uk: Повна назва

en: Pending
uk: Очікування

en: Key
uk: Ключ

en: <p>View complete documentation at !link.</p>
uk: <p> Повний вид документації в !link.</p>

en: Date/Time
uk: Дата/Час

en: day
uk: день

en: Hour
uk: Година

en: Unit
uk: Одиниця

en: Unit type
uk: Тип одиниці

en: unit
uk: одиниця

en: Units
uk: Одиниці

en: units
uk: одиниці

en: booked
uk: заброньовано

en: nights
uk: ночей

en: Shipping method:
uk: Спосіб доставки:

en: Add Category
uk: Додати категорію

en: From:
uk: Від:

en: Products
uk: Товари

en: From:
uk: Від кого:

en: Apply
uk: Застосувати

en: Rate
uk: Оцінити

en: An error occured.
uk: Сталася помилка.

en: Offset
uk: Зміщення

en: View settings
uk: Налаштування виду

en: Shipping Address:
uk: Адреса доставки:

en: Order #:
uk: Замовлення #:

en: Shipping Method:
uk: Спосіб доставки:

en: Username:
uk: Ім'я користувача:

en: Add Rate
uk: Додати знижку

en: Order total:
uk: Сума замовлення:

en: Subtotal:
uk: Підсумок:

en: Empty Cart
uk: Очистити кошик

en: Display the contents of a customer's shopping cart.
uk: Відображення вмісту кошика користувача

en: Continue shopping
uk: Повернутися до магазину

en: Update cart
uk: Оновити кошик

en: Order number:
uk: Номер замовлення:

en: Customer:
uk: Покупець:

en: Products:
uk: Товари:

en: Order comments:
uk: Коментарі до замовлення:

en: Thanks for your order, [order-first-name]!
uk: Дякуємо за ваше замовлення, [order-first-name]!

en: An account has been created for you with the following details:
uk: Для вас був створений обліковий запис з наступними даними:

en: Password:
uk: Пароль:

en: Want to manage your order online?
uk: Чи хочете мати можливість керування своїм замовленням онлайн?

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at [store-link] and click on "My account" in the menu or login with the following link:
uk: Якщо вам необхідно перевірити стан вашого замовлення, завітайте, будь ласка, на наш інтернет-сайт [store-link] і клікніть на "Мій обліковий запис" в меню або увійдіть за наступним посиланням:

en: Purchasing Information:
uk: Інформація про покупку:

en: E-mail Address:
uk: Адреса електронної пошти:

en: Billing Address:
uk: Адреса платника:

en: Billing Phone:
uk: Номер телефону платника:

en: Shipping Phone:
uk: Контактний номер телефону:

en: Order Grand Total:
uk: Загальна сума замовлення:

en: Payment Method:
uk: Спосіб оплати:

en: Order Summary:
uk: Перегляд замовлення:

en: Shipping Details:
uk: Подробиці доставки:

en: Products Subtotal:
uk: Товарний підсумок:

en: Total for this Order:
uk: Сума замовлення:

en: Products on order:
uk: Товари у замовлені:

en: (!price each)
uk: (!price за шт.)

en: Where can I get help with reviewing my order?
uk: Де я можу отримати допомогу щодо перегляду мого замовлення?

en: To learn more about managing your orders on [store-link], please visit our <a href="[store-help-url]">help page</a>.
uk: Щоб дізнатися більше щодо керування вашими замовленнями у [store-link], будь ласка, завітайте до нашої <a href="[store-help-url]">сторінки допомоги</a>.

en: Please note: This e-mail message is an automated notification. Please do not reply to this message.
uk: Занотуйте, будь ласка: Надсилання електронного повідомлення виконує робот. Будь ласка, не відповідайте на це повідомлення.

en: Thanks again for shopping with us.
uk: Ще раз дякуємо за те що зробили покупки в нас.

en: Category name
uk: Назва категорії

en: Reservation
uk: Резервування

en: SKU:
uk: Артикул:

en: First letter of name
uk: Перша літера назви

en: First two letters of name
uk: Перші дві літери назви

en: Abbreviated name
uk: Скорочена назва

en: Show week numbers
uk: Показувати номера тижнів

en: 3 items
uk: 3 позиції

en: 5 items
uk: 5 позицій

en: 10 items
uk: 10 позицій

en: Too many items
uk: Забагато позицій

en: Creates a popup for calendar dates.
uk: Створення спливного вікна з датами.

en: Calendar Popup
uk: Спливне вікно календаря

en: Has new content
uk: Має новий вміст

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Upcoming
uk: Невдовзі

en: Time grouping
uk: Групування часу

en: Half hour
uk: Півгодини

en: Custom time grouping
uk: Власне групування часу

en: Field grouping
uk: Групування полів

en: Empty day
uk: Пустий день

en: Date browser
uk: Вибір дати

en: included
uk: включно

en: Order Date:
uk: Дата замовлення:

en: Night
uk: Ніч

en: Configure Agreservations.
uk: Налаштувати Agreservations.

en: Agreservations settings.
uk: Налаштування Agreservations.

en: Unitinfo
uk: Інформація про одиницю

en: configure agreservations
uk: налаштувати agreservations

en:  To:
uk:  Кому:

en: Unit reservation
uk: Резервування одиниці

en: checkin:
uk: в'їзд:

en: checkout:
uk: виїзд:

en: Capacity:
uk: Місткість:

en: Persons
uk: Особи

en: Choose the Rooms you like.
uk: Оберіть вподобані кімнати

en: unitsearch
uk: пошук одиниць

en: Test Field 2
uk: Тестове поле 2

en: Not enough free units found.
uk: Вільні одиниці не знайдені.

en: Checkin:
uk: Заїзд:

en: Checkout:
uk: Виїзд:

en: Thanks for your order, !order_first_name!
uk: Дякуємо за замовлення, !order_first_name!

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at !store_link and click on "My account" in the menu or login with the following link:
uk: Якщо потрібно перевірити статус замовлення, перейдіть на головну сторінку !store_link і натисніть на пункт меню "Мій  обліковий запис" або перейдіть за наступним посиланням:

en: To learn more about managing your orders on !store_link, please visit our <a href="!store_help_url">help page</a>.
uk: Аби більше дізнатися про роботу з вашими замовленнями в магазину !store_link, будь ласка, відвідайте нашу <a href="!store_help_url">сторінку довідки</a>.

en: view agres_bookings search results
uk: перегляд результатів пошуку agres_bookings

en: Unit Price
uk: Ціна одиниці товару

en: Capacity
uk: Місткість

en: Multi-day style
uk: Багатоденний стиль

en: Display multi-day item as a single column
uk: Відобразити багатоденний об'єкт у вигляді однієї колонки

en: If selected, items which span multiple days will displayed as a multi-column row.  If not selected, items will be displayed as an individual column.
uk: Якщо вибрано, об'єкти які охоплює кілька днів відображається, як ряд з безліччю колонок. Якщо не вибрано, об'єкти будуть відображатися як окрема колонка.

en: Overlapping time style
uk: Стиль для перетинання у часі

en: Do not display overlapping items
uk: Не показувати позиції, що перетинаються

en: Display overlapping items
uk: Відображати об'єкти, що перетинаються

en: Asc
uk: Зрост

[ctx: datetime]
en: All day
uk: Весь день

en: show all categories
uk: показати всі категорії

en: 5% of the order total will be paid in advance.
uk: 5% суми замовлення буде сплачено наперед.

en: 10% of the order total will be paid in advance.
uk: 10% суми замовлення буде сплачено наперед.

en: 20% of the order total will be paid in advance.
uk: 20% суми замовлення буде сплачено наперед.

en: 30% of the order total will be paid in advance.
uk: 30% суми замовлення буде сплачено наперед.

en: 100% of the order total will be paid in advance.
uk: 100% суми замовлення буде сплачено наперед.

en: select the multiplikator determining the amount of order total to be paid in advance before checkin/arrival.
uk: вибрати множник, що визначає частку від суми всього замовлення, яка буде виплачена заздалегідь.

en: Booking not possible anymore. Not enough free units, try another selection please.
uk: Резерування більше неможливе. Недостатньо вільних об'єктів.

en: night
uk: ніч

en: errorpage
uk: сторінка помилки

en: Informations:
uk: Відомості:

en: Type of
uk: Тип

en: select the
uk: оберіть

en: Error, no category set!
uk: Помилка, категорія не встановлена!

en: error while selecting, please try again.
uk: помилка під час вибору, будь ласка спробуйте ще раз.

en: Until:
uk: До:

en: Number of units has to be > 0
uk: Кількість одиниць має перевищувати 0

en: agres_category not set! Please try again
uk: agres_category не встановлено! Спробуйте ще раз

en:  category search form for:
uk:  форма пошуку категорій:

en: Category not set
uk: Категорія не вказана

en: create agres_rate
uk: створити agres_rate

en: view agres_rate
uk: перегляд agres_rate

en: administer agres_rate
uk: адміністрування agres_rate

en: Agreservations Rate
uk: Тариф Agreservations

en: Restricts the reservation of a resource to a minimum number of days, a starting day and and end day of the week.
uk: Забороняє бронювання ресурсу на менше число днів, чим установлене, а також на певний початковий та кінцевий день тижня.

en: Agreservations Restriction
uk: Обмеження Agreservations

en: Allow overlaping of global agres_timeframes (the ones that are not associated with any other nodes.)
uk: Дозволити перетин глобальних agres_timeframes (не асоціюється з будь-якими іншими матеріалами)

en: Allow overlaping of referenced agres_timeframes (the ones that are assigned to nodes.)
uk: Дозволити перетин agres_timeframes за посиланням (асоціюються з матеріялами)

en: The Timeframe content type
uk: Тип матеріалів Timeframe

en: create agres_timeframe
uk: створити agres_timeframe

en: view agres_timeframes
uk: перегляд agres_timeframes

en: administer agres_timeframes
uk: адміністрування agres_timeframes

en: Timeframes Settings
uk: Налаштування Timeframes

en: Implements the Timeframe content type.
uk: Реалізація типу матеріалів Timeframe.

en: Charged:
uk: Стягнуто:

en: Percent of the total charged:
uk: Відсоток усього сплаченого:

en: One of the servicehour entries does not match pattern hh:mm-hh:mm
uk: Одне з введених значень годин роботи не відповідає форматові hh:mm-hh:mm

en: One of the sericehourentries has a problem: hours value of more than 23
uk: Одне з значень годин роботи містить помилку: значення годин перевищують 23

en: One of the sericehourentries has a problem: negative value is not allowed
uk: Одне з значень годин роботи містить помилку: негативне значення недозволене

en: One of the sericehourentries has a problem: minutes value of more than 59
uk: Одне з значень годин роботи містить помилку: значення хвилин перевищує 59

en: One of the servicehour entries has a bigger from time than To time.
uk: Одне з введених значень годин роботи містить дані, що  перевищують час завершення роботи.

en: no valid time format!
uk: неприпустимий формат часу!

en: Cart is now empty...
uk: Тепер кошик порожній...

en: Booking from: %checkin to %checkout = %measuringunit : %times
uk: Бронювання від %checkin до %checkout = %measuringunit : %times

en: Create Order for Reservation
uk: Створити замовлення для резервування

en: items added to cart of user.
uk: об'єкти, додані до кошика.

en: Master
uk: Головне

en: Booking From %checkin to %checkout
uk: Бронювання з %checkin по %checkout

en: Upcoming events block
uk: Блок найближчих подій

en: Availability Calendar
uk: Календар доступності

en: Agreservations Status
uk: Стан Agreservations

en: Booking Date
uk: Дата бронювання

en: For example: How many persons are allowed for this unittype?
uk: Наприклад: Скільки людей можуть користуватися даним типом об'єкту?

en: Reference agreservation
uk: Посилання agreservation

en: Reserved Room
uk: Зарезервована кімната

en: Unitnumber
uk: Число одиниць

en: Unitreference
uk: Посилання одиниць

en: Unittype
uk: Тип одиниці

en: Userreference
uk: Посилання одиниці

en: Enter reservations for Units with from and to time.
uk: Введіть резервації для одиниці з часом початку та завершення.

en: The Type of unit by agreservations module: Single, Double, Large, Presidents Suite, ...
uk: Тип одиниці від модуля agreservations: Одинарний, Подвійний, Великий, Президентський, ...

en: "reservable units: each unit is of 1 Unit Type, each Unit Type can be of n categories, if categories is enabled.
    example: Unit "room #1" is of Unit Type "single" which is of category "Room" .
    other example: Unit "Porsche red #434224" is of Unit type "sport cars" which is of categories "cars daily bookable"  AND "cars - hourly bookable"
uk: "резервовані одиниці: кожен одиниці є окремим представником типу одиниць, кожен тип одиниць може знаходитись в n категоріях, якщо функція категорій увімкнено.
    Приклад: Одиниця "кімната # 1" тип одиниць "single ", що належить до категорії "Кімната".
    інший приклад: Одиниця "Porsche червоний #434224" з типів одиниць "спорт-кар", які належать до категорій "авто, резервоване на день" ТА "авто, резервоване на години"

en: Unit info per reservation
uk: Інформацію про одиницю по відомостям про резервування

en: Info of an agreservations booked units like number of persons...
uk: Інформація про заброньовані одиниці agreservations на кшталт число осіб...

en: TODO Add a description for 'configure agreservations'
uk: ЗРОБИТИ Додати опис для 'налаштувати agreservations'

en: view agreservations Resources
uk: перегляд ресурсів agreservations

en: Allow viewing the Resources
uk: Дозволити перегляд ресурсів

en: TODO Add a description for 'view agres_bookings search results'
uk: ЗРОБИТИ Додати опис для 'перегляд результатів пошуку agres_bookings'

en: Add Unit
uk: Додати одиницю

en: Add Unit Type
uk: Додати тип одиниці

en: Add Timeframe
uk: Додати часовий проміжок

en: Date To (%start): has to be after Date From (%end)
uk: Дата завершення (%start): має бути після дати початку (%end)

en: Check global restrictions on searchwidget submit?
uk: Перевірити глобальні заборони на searchwidget submit?

en: Do NOT check global Restrictions in the searchwidget
uk: НЕ перевіряти глобальні заборони на searchwidget submit

en: Check global Restrictions in the searchwidget
uk: Перевірити глобальні заборони на searchwidget submit

en: Decide wether global restrictions should be checked for anonymus unitsearch in the searchwidget
uk: Прийняти рішення про те, коли глобальні заборони повинні застосовувати для анонімного unitsearch в searchwidget

en: AGreservations cart contents
uk: Вміст кошика AGreservations

en: %charged % of the total will be charged:
uk: %charged % буде стягнуто з загальної суми:

en: AGreservations Dates Info Pane
uk: Інфо-панель дат AGreservations

en: Agreservations cart contents
uk: Кошик Agreservations містить

en: Category not set!
uk: Категорію не встановлено!

en: CREATE ORDER
uk: СТВОРИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

en: Allow over night
uk: Дозволити наскрізне бронювання

en: Ask for number of nights,days,hours...
uk: Запитати про кількість ночей, днів, годин...

en: Ask number of persons?
uk: Запитати кількість осіб?

en: Ask number of units?
uk: Запитати кількість одиниць?

en: Booking mode
uk: Режим бронювання

en: Default Chekout time
uk: Базовий час виїзду

en: Default checkin time
uk: Базовий час заїзду

en: Default number of units to book
uk: Базова кількість одиниць для бронювання

en: Examples:  "nights", "days","hours"
uk: Приклади:  "ночей", "днів", "годин"

en: Label of date1
uk: Мітка дати1

en: Label of date2
uk: Мітка дати2

en: Measuring unit
uk: Одиниці вимірювання

en: Name of Date 1, for example: "Arrival"
uk: Назва дати 1, наприклад: "Прибуття"

en: Name of Date 2, for example: "Check Out"
uk: Назва дати 2, наприклад: "Виїзд"

en: Plural Measure
uk: Множина одиниці виміру

en: Remove Add to Cart button if present
uk: Прибрати кнопку "Додати у кошик" за наявності

en: Select times too
uk: Також обрати час

en: Title of reservation
uk: Назва резервування

en: Unit selection method
uk: Спосіб вибору одиниць

en: define how the user selects the resources he wants to book.
uk: визначити як користувач вибирає об'єкти для бронювання

en: plural of measurement unit: nights, nächte, Stunden, hours,...
uk: множина одиниць виміру: ночей, годин, днів,...

en: translatable name of Category(Room,Car,House,Boat,...
uk: доступна для перекладу назва категорії (Кімната,Авто,Будинок,Човен,...)

en: Unit type category
uk: Категорія типу одиниці

en: Category of Unit types.(room,house,car,boat...)
uk: Категорія типу одиниці. (кімната, будинок, авто, човен...)

en: Unit Types
uk: Типи одиниць

en: no Category Object found!
uk: не знайдений об'єкт, відповідний для даної категорії!

en: Checkout-time has to be entered
uk: Необхідно ввести час виїзду

en: Checkin-time has to be within service hours
uk: Час заїзду має знаходитися в межах годин роботи

en: Checkout-time has to be within service hours
uk: Час виїзду має знаходитися в межах годин роботи

en: Checkin has to be before Checkout
uk: Заїзд має бути до виїзду

en: Checkin is has to be in the future !!!
uk: Заїзд має бути в майбутньому!

en: A Rate overriding a Unit Types Product Price if the attached Timeframe applies.
uk: Податок, яким обкладаються ціни для типів одиниць, якщо підключений модуль Timeframe

en: Percent Price Modifier
uk: Зміна ціни у відсотках

en: Reference Timeframe
uk: Посилання Timeframe

en: TODO Add a description for 'create agres_rate'
uk: ЗРОБИТИ Додати опис для 'create agres_rate'

en: TODO Add a description for 'view agres_rate'
uk: ЗРОБИТИ Додати опис для 'view agres_rate'

en: TODO Add a description for 'administer agres_rate'
uk: ЗРОБИТИ Додати опис для 'administer agres_rate'

en: Do not consider global restrictions
uk: Не використовувати глобальні заборони

en: Do consider global restrictions
uk: Використовувати глобальні заборони

en: TODO Add a description for 'create agres_timeframe'
uk: ЗРОБИТИ Додати опис для 'create agres_timeframe'

en: TODO Add a description for 'view agres_timeframes'
uk: ЗРОБИТИ Додати опис для 'view agres_timeframes'

en: TODO Add a description for 'administer agres_timeframes'
uk: ЗРОБИТИ додати опис 'view agres_timeframes'

en: View the agres_views.
uk: Перегляд agres_views.

en: agres_views Legend
uk: Умовні позначки agres_views

en: agreservations - extra
uk: agreservations - екстра

en: Present view results as agreservations Booking agres_views. (Based on KarenS Calendar Module)
uk: Презентувати результати перегляду, як agreservations Booking agres_views. (На основі модуля KarenS Calendar)

en: agres_views Items
uk: Позиції agres_views

en: Displays each selected node as a agres_views item.
uk: Відображає кожний обраний матеріал у вигляді об'єкту agres_views.

en: Booking Calendar
uk: Календар бронювання

en: popup items in own window, -cloned and then ported by me(agill) version of original D6 version.
uk: спливні об'єкти в їх власному вікні, -клоновано та імпортовано з моєї версії(agill) для оригінального D6.

en: Date 1:
uk: Дата 1:

en: Date 2:
uk: Дата 2:

en: 1 day in advance
uk: 1 день наперед

en: 2 days in advance
uk: 2 дні наперед

en: 3 days in advance
uk: 3 дні наперед

en: 4 days in advance
uk: 4 дні наперед

en: 5 days in advance
uk: 5 днів наперед

en: 6 days in advance
uk: 6 днів наперед

en: 7 days in advance
uk: 7 днів заздалегідь

en: How far an online reservation has to be in the future:
uk: Як далеко в майбутньому мають бути онлайн-резервування:

en: Same day allowed
uk: Дозволено у той же день

en: Same hour allowed
uk: Дозволено у ту ж годину

en: 1 hours in advance
uk: 1 годину заздалегідь

en: 2 hours in advance
uk: 2 години заздалегідь

en: 3 hours in advance
uk: 3 години заздалегідь

en: 4 hours in advance
uk: 4 години заздалегідь

en: 5 hours in advance
uk: 5 годин заздалегідь

en: 6 hours in advance
uk: 6 годин заздалегідь

en: 7 hours in advance
uk: 7 годин заздалегідь

en: Info of Reservation: @resid and Unit: @unit
uk: Відомості про резервування: @resid та одиниця: @unit

en: Hours of service
uk: Години роботи

en: Agreservations Categories
uk: Agreservations Категорії

en: Agreservations Views
uk: Види Agreservations

en: Agreservations - Extra
uk: Agreservations - Екстра

en: agres_views Entities
uk: agres_views Сутності

en: Block 3
uk: Блок 3

en: Yes but only for current unit type
uk: Так, але лише для поточного типу одиниці

en: Yes but only for current category
uk: Так, але лише для поточної категорії

en: associated reservation
uk: асоційоване резервування

en: First Date has to be entered.
uk: Необхідно ввести першу дату.

en: Time for first Date has to be entered.
uk: Необхідно ввести час для першої дати.

en: Second Date has to be entered.
uk: Необхідно ввести другу дату.

en: Time for second Date has to be entered.
uk: Необхідно ввести час для другої дати.

en: Please enter valid dates only!
uk: Будь ласка, введіть лише припустимі дати!

en:  days in advance
uk:  днів наперед

en: Checkin-time has to be at least
uk: Часу заїзду має бути принаймні

en: Set availability for whole category
uk: Встановити доступність для всієї категорії

en: block reservation
uk: блокувати резервування

en: Conflicting Reservations don´t contain changeable availability block.
uk: Конфліктуючі броні не містять змінюваної можливості блокування.

en: Start Date has to be smaller than End Date.
uk: Дата початку має бути раніше Дати завершення
