Availability Calendars (7.x-4.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (172 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Date
nl: Datum

en: None
nl: Geen

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: <none>
nl: -geen-

en: States
nl: Statussen

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: 1 day | @count days
nl[0]: 1 dag
nl[1]: @count dagen

en: Fields
nl: Velden

en: Id
nl: ID

en: Table
nl: Tabel

en: Mon
nl: ma

en: Tue
nl: di

en: Wed
nl: wo

en: Thu
nl: do

en: Fri
nl: vr

en: Sat
nl: za

en: Sun
nl: zo

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: Default state
nl: Standaardstatus

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: show
nl: tonen

en: Show
nl: Weergeven

en: Today
nl: Vandaag

en: Fixed
nl: Vast

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Days
nl: Dagen

en: First day of week
nl: Eerste dag van de week

en: Date formats
nl: Datumnotaties

en: Language neutral
nl: Taalonafhankelijk

en: Available
nl: Beschikbaar

en: 1 week | @count weeks
nl[0]: 1 week
nl[1]: @count weken

en: Fully booked
nl: Geboekt

en: Provisionally booked
nl: Optie

en: Site-wide settings
nl: Globale instellingen

en: 1 month | @count months
nl[0]: 1 maand
nl[1]: @count maanden

en: 1 row | @count rows
nl[0]: 1 rij
nl[1]: @count rijen

en: All languages
nl: Alle talen

en: exposed
nl: zichtbaar gemaakt

en: Invalid date format.
nl: Ongeldige datumnotatie.

en: Date and time
nl: Datum en tijd

en: CSS Class
nl: CSS-klasse

en: Field %field is required.
nl: Veld %field is verplicht.

en: Styling
nl: Stijl

en: Localize
nl: Lokaliseren

en: Not a valid color code.
nl: Geen correcte kleurcode.

en: Previous month
nl: Vorige maand

en: Next month
nl: Volgende maand

en: At
nl: Op

en: Availability Calendar Key
nl: Beschikbaarheidskalender-sleutel

en: Availability Key
nl: Legenda

en: At least 1 state should be defined.
nl: Er moet minstens 1 toestand gedefinieerd worden.

en: Generate the css file.
nl: CSS-bestand aanmaken.

en: Check whether you want to generate a CSS file based on the styles on this page. If you don't check this, the CSS file won't be generated nor included. As a consequence, you will need to define all styling in your theme.
nl: Vink deze optie aan als u een CSS-bestand wilt laten genereren op basis van de stijlen op deze pagina. Als u deze optie niet aanvinkt zal het CSS-bestand niet gegenereerd en dus ook niet opgenomen worden. in dat geval dient u de CSS-stijlen in uw eigen thema op te nemen.

en: CSS Styles
nl: CSS-stijlen

en: Below you can fill in a number of basic styles that define how your calendar will be displayed. If a style is left empty (or @n for selects) that style won't be generated.
nl: Hieronder kunt u een aantal basis CSS-stijlen definiëren die bepalen hoe de kalender getoond wordt. Als een veld niet ingevuld wordt (of @n voor keuzelijsten) zal die CSS-stijl niet gegenereerd worden.

en: Styles that define how the table will be displayed.
nl: CSS-stijlen die bepalen hoe de tabel wordt weergegeven.

en: Styles that define how the name of the month will be displayed.
nl: CSS-stijlen die bepalen hoe de naam van de maand wordt weergegeven.

en: Day names
nl: Dagen van de week

en: Styles that define how the names of the weekdays will be displayed.
nl: CSS-stijlen die bepalen hoe de namen van de weekdagen worden weergegeven.

en: Week notes
nl: Weeknotities

en: Styles that define how a week note cell will be displayed.
nl: CSS-stijlen die bepalen hoe een weeknotitie-cel wordt weergegeven.

en: Styles that define how a day cell will be displayed.
nl: CSS-stijlen die bepalen hoe een dag van de maand wordt weergegeven.

en: Styles that define how the states will be displayed.
nl: CSS-stijlen die bepalen hoe een beschikbaarheidstoestand wordt weergegeven.

en: How to render a split day
nl: Hoe wordt een opgesplitste dag weergegeven

en: The day cell width is needed to generate styles for split days.
nl: De breedte voor een dag van de maand is vereist om de CSS-stijlen voor gesplitste dagen te kunnen aanmaken.

en: The day cell height is needed to generate styles for split days.
nl: De hoogte voor een dag van de maand is vereist om de CSS-stijlen voor gesplitste dagen te kunnen aanmaken.

en: Not a valid width or height specification.
nl: Geen correcte waarde voor een breedte- of hoogtedefinitie.

en: Viewport settings
nl: Viewport-instellingen

en: Changes in availability
nl: Veranderingen in beschikbaarheid

en: The requested calendar changes contain an invalid request.
nl: De ingediende kalenderwijzigingen bevatten een ongeldig verzoek.

en: E.g., @date
nl: Bijvoorbeeld: @date

en: CSS class should be usable as a valid css class.
nl: CSS class dient bruikbaar te zijn als geldige CSS-klasse.

en: Availability Calendar
nl: Beschikbaarheidskalender

en: Allows to add an availability calendar to your entities.
nl: Definieert een beschikbaarheidskalender die aan entiteiten toegevoegd kan worden.

en: Allowed states
nl: Toegestande toestanden

en: Shows the calendar as a number of months
nl: Toont de kalender als een aantal maanden

en: Edits the calendar in a viewport
nl: Bewerkt de kalender in een viewport.

en: Allows to define the number of months to show at once, and provides buttons to scroll through the months. Takes up less space.
nl: Staat toe om het aantal tegelijk zichtbare maanden te beperken en toont daar dan knoppen bij om door de maanden te bladeren.

en: Allow to disable the calendar for a @type
nl: Sta toe om de kalender uit te schakelen voor een @type

en: Show the calendar as a set of months
nl: Toont alle maanden van de kalender

en: Show the calendar in a viewport
nl: Toon de maanden van de kalender in een viewport.

en: The number of months to show when the calendar is being edited. Setting this larger than the number of months shown to normal visitors, allows editors to enter information into future calendar months before it is made publicly available.
nl: Het aantal te tonen maanden als de kalender bijgewerkt wordt. Door dit groter te maken dan het aantal te tonen maanden, kunnen editors de kalender bijwerken voordat deze getoond wordt.

en: Show the week number before each row of the calendar
nl: Toon het weeknummer voor elke rij van de kalender

en: Show only the first letter from the day of the week
nl: Toon alleen de eerste letter van de weekdagen

en: Show split day states
nl: Toon beschikbaarheid verdeeld over 2 dagen

en: Check this option if you want to show bookings from pm to am next morning.
nl: Vink deze optie aan als u boekingen wilt tonen van namiddag tot voormiddag van de volgende dag.

en: Interactive
nl: Interactief

en: Check this option if you want to let users interact with the calendar by clicking on available dates.
nl: Vink deze optie aan als u gebruikers wilt laten klikken op de kalender.

en: Number of months to show horizontally
nl: Aantal horizontaal te tonen maanden

en: Number of months to show vertically
nl: Aantal verticaal te tonen maanden

en: Number of rows or cols to scroll
nl: Aantal te verschuiven rijen of kolommen

en: If the number of rows is 1, the viewport will scroll horizontally, otherwise it will scroll vertically.
nl: Als het aantal rijen 1 is, zal het venster horizontaal schuiven, anders verticaal.

en: 1 Before and 1 after
nl: 1 Voor en 1 na

en: Not
nl: Niet

en: Button placement
nl: Plaats van de knoppen

en: Define where you want the have the buttons placed. If selecting '@not', you will have to define your own buttons.
nl: Definieer waar u de knoppen wilt plaatsen. Als '@not' gekozen is, dient u zelf de schuifknoppen te definiëren.

en: A custom CSS file for availaibility calendar fields has been succesfully generated.
nl: Een CSS-bestand voor beschikbaarheidskalenders is succesvol aangemaakt.

en: An error occurred while saving the generated CSS file for availability calendar fields.
nl: Er is een fout opgestreden bij het aanmaken van het CSS-bestand voor beschikbaarheidskalenders.

en: Next month | Next @count months
nl[0]: Volgende maand
nl[1]: Volgende @count maanden

en: Previous month | Previous @count months
nl[0]: Vorige maand
nl[1]: Vorige @count maanden

en: @field_label available
nl: @field_label beschikbaar

en: Filters on availability during the defined period.
nl: Filtert op beschikbaarheid gedurende de opgegeven periode.

en: @field_label enabled
nl: @field_label ingeschakeld

en: Whether the calendar has been enabled
nl: Of de kalender ingeschakeld is

en: @field_label created date
nl: @field_label datum aangemaakt

en: @field_label created
nl: @field_label aangemaakt

en: The date the calendar was created.
nl: De datum waarop de kalender aangemaakt is.

en: @field_label updated date
nl: @field_label datum bijgewerkt

en: @field_label updated
nl: @field_label bijgewerkt

en: The date the calendar was last updated.
nl: De datum waarop de kalender voor het laatst is bijgewerkt.

en: Uncheck the checkbox if you don't want a calendar at all for this entity.
nl: Vink deze optie niet aan als u geen kalender wilt voor deze entiteit.

en: To update the calendar: select a state and click on a begin and end date. Repeat if needed. When finished, click on <em>@button</em>.
nl: Om de kalender bij te werken: selecteer een status en klik op een begin- en einddatum. Herhaal deze actie zo nodig voor de overige periodes. Als u klaar bent klikt u op <em>@button</em>.

en: Enable an availability calendar for this @entity
nl: Schakel een beschikbaarheidskalender in voor deze @entity

en: At (date)
nl: Op (datum)

en: Administer the Availability Calendar field
nl: Het beschikbaarheidskalenderveld bewerken

en: Define the site wide states that can be used by Availability Calendar fields.
nl: Definieer de globale beschikbaarheidstoestanden die gebruikt kunnen worden voor beschikbaarheidskalendervelden.

en: Define styles for the Availability Calendar field
nl: Definieer CSS-stijlen voor het beschikbaarheidskalenderveld.

en: Define a number of styles for Availability Calendar fields via the UI
nl: Definieert een aantal CSS-stijlen voor het beschikbaarheidskalenderveld via de gebruikersinterface

en: Configure site-wide settings for availability calendar fields.
nl: Configureer de globale instellingen voor beschikbaarheidskalendervelden.

en: Define CSS styles for availability calendar fields.
nl: Definieer CSS-stijlen voor beschikbaarheidskalendervelden.

en: Please visit the '!link' page to define the set of availability states.
nl: Bezoek de pagina '!link' om de globale beschikbaarheidstoestanden te definieren die gebruikt kunnen worden voor beschikbaarheidskalendervelden.

en: Please visit the '!link' page to generate your own custom CSS file for Availability Calendar.
nl: Bezoek de pagina '!link' om aangepaste CSS-stijlen voor de beschikbaarheidskalender te genereren.

en: Defines an availability calendar field.
nl: Definieert een beschikbaarheidskalenderveld.

en: Availability Calendar Booking formlet
nl: Boekingsformulier van beschikbaarheidskalender

en: Allows to show a booking formlet for entities with an availability calendar.
nl: Toont een kort boekingsformulier op de pagina zelf voor entiteiten met een beschikbaarheidskalender.

en: Define the URL to continue the booking per language
nl: Definieer een URL per taal om het boekingsproces voort te zetten

en: URL to continue the booking
nl: URL om het boekingsproces voort te zetten.

en: Change state to
nl: Verander de toestand naar

en: The state to change the calendar to after the user has selected the arrival and departure dates. Note that the state is only visually changed in the browser, not stored.
nl: Dit is de toestand waarin in de kalender wordt gebracht nadat de gebruiker de aankomst en vertrekdata heeft geselecteerd. Merk op dat de kalender alleen visueel gewijzigd wordt, de nieuwe toestand wordt niet opgeslagen.

en: Show booking formlet
nl: Boekingsformulier tonen

en: Arrival date
nl: Aankomstdatum

en: Clear selected arrival date
nl: Geselecteerde aankomstdatum wissen

en: Departure date
nl: Vertrekdatum

en: Clear selected dates
nl: Geselecteerde datums wissen

en: Book this resource ...
nl: Boek deze accommodatie ...

en: Defines a booking formlet for an availability calendar field.
nl: Definieert een boekingsformulier voor een beschikbaarheidskalenderveld.

en: Click on an available date in the calendar
nl: Klik op een beschikbare datum in de kalender

en: Click on your departure date
nl: Klik op uw vertrekdatum

en: <p>You can modify the availability states here.</p>
          <ul>
            <li>The label is what visitors will see in the legend and what editors will see when editing the calendar.</li>
            <li>The class should be unique and will be used for the css.</li>
            <li>The "Treat as available" checkbox defines whether this state should be treated as available in searches for availability.</li>
            <li>The weight defines the order in the legend.</li>
            <li>Make a label empty to remove the row.</li>
            <li>If there are no more empty lines to add new states, save the form and you will be able to add another state.</li>
            <li>If you change or define new classes, visit the styling page to define its colors.</li>
          </ul>
nl: <p>U kunt hier de beschikbaarheidstoestanden aanpassen.</p>
    <ul>
      <li>Het label is wat bezoekers zien in delegenda en wat editors zien als zij de beschikbaarheid bijwerken.</li>
      <li>De class behoort uniek te zijn en wordt gebruikt als CSS-class.</li>
      <li>Het "Behandel als beschikbaar" keuzevakje definieert of deze toestand als beschikbaar moet worden beschouwd in zoekopdrachten op beschikbaarheid.</li>
      <li>Het gewicht definieert de volgorde in de legenda.</li>
      <li>Maak een label leeg om de toestand te verwijderen.</li>
      <li>Als er geen lege regels meer zijn om beschikbaarheidstoestanden toe te voegen, sla het formulier dan eerst op. Daarna kunt u weer een extra toestand toevoegen.</li>
      <li>Als u nieuwe CSS-classen definieert, bezoek dan de stijlinstellingenpagina om de bijbehorende kleuren te definiëren.</li>
    </ul>

en: Treat as available?
nl: Beschouw als beschikbaar?

en: Define the state for days that not yet have a state set. This does not have to be an allowed state.
nl: Definieer de standaard toestand voor die dagen die nog geen toestand toegewezen hebben gekregen. Dit hoeft niet perse één van de toegestane toestanden te zijn.

en: Only future availability can be searched.
nl: U kunt alleen zoeken op toekomstige beschikbaarheid.

en: The departure date should be after the arrival date.
nl: De vertrekdatum moet na de aankomstdatum vallen.

en: States to show
nl: Te tonen statussen

en: Check the availability states that are to be shown in the key.
nl: Selecteer de beschikbaarheidstoestanden die getoond moeten worden in de legenda.

en: Check the availability states that editors are allowed to select for this calendar instance.
nl: Selecteer de beschikbaarheidstoestanden die editors mogen gebruiken voor deze kalenderinstantie.

en: Checking no states at all will allow all states.
nl: Als u geen beschikbaarheidstoestanden selecteert, worden ze allemaal toegestaan.

en: Total number of months to @show
nl: Totaal aantal maanden te @show

en: From arrival to departure
nl: Van aankomst tot vertrek

en: - Select duration -
nl: - Kies verblijfsduur -

en: @field_label name
nl: @field_label-naam

en: The name of the calendar
nl: De naam van de kalender

en: Availability Calendar date display
nl: Beschikbaarheidskalender - Datum tonen

en: Availability Calendar date entry
nl: Beschikbaarheidskalender - Datum invoeren

en: Availability Calendar month caption
nl: Beschikbaarheidskalender - Maandnotatie

en: Previous month(s)
nl: Vorige maand(en)

en: Next month(s)
nl: Volgende maand(en)
