Backup and Migrate (7.x-3.0) - en to uk translation catalogue (421 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Item
uk: Елемент

en: Type
uk: Тип

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Create !type
uk: Створити !type

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: cron
uk: крон

en: all
uk: все

en: None
uk: Немає

en: Scheme
uk: Схема

en: Password
uk: Пароль

en: none
uk: немає

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Import
uk: Імпортувати

en: Schedule
uk: Розклад

en: Path
uk: Шлях

en: Filename
uk: Назва файла

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Database type
uk: Тип бази даних

en: Continue
uk: Продовжити

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Default Settings
uk: Базові налаштування

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Database
uk: База даних

en: Host
uk: Хост

en: Never
uk: Ніколи

en: Custom
uk: Власний

en: Location
uk: Місце розташування

en: item
uk: елемент

en: items
uk: елементи

en: Items
uk: Елементи

en: sources
uk: джерела

en: download
uk: завантаження

en: Frequency
uk: Частота

en: help page
uk: сторінка довідки

en: Note
uk: Примітка

en: !time ago
uk: !time тому

en: Backup
uk: Резервувати

en: Destination
uk: Місце призначення

en: Site off-line message
uk: Повідомлення про перерву у роботі сайту

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
uk: Сайт @site зараз на технічному обслуговуванні. Скоро він запрацює знову. Дякуємо вам за терпіння.

en: Message to show visitors when the site is in off-line mode.
uk: Повідомлення для користувачів під час обслуговування сайту.

en: Profile name
uk: Назва профілю

en: Profile
uk: Профіль

en: Weeks
uk: Тижні

en: Database name
uk: Назва бази даних

en: Port
uk: Порт

en: fetch now
uk: отримати зараз

en: source
uk: джерело

en: Sources
uk: Джерела

en: Source
uk: Джерело

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Revert
uk: Відновити

en: Days
uk: Дні(в)

en: Hours
uk: Годин(и)

en: Seconds
uk: Секунди

en: Last run
uk: Востаннє виконувалась

en: Are you sure?
uk: Ви впевнені?

en: Keep
uk: Залишити

en: revert
uk: відновити

en: Missing
uk: Відсутнє

en: Schedules
uk: Розклади

en: Minutes
uk: Хвилини

en: forever
uk: завжди

en: Advanced Options
uk: Додаткові параметри

en: Once an hour
uk: Раз на годину

en: Once a day
uk: Раз на день

en: Profiles
uk: Профілі

en: Secret Key
uk: Таємний ключ

en: Restore
uk: Відновити

en: Local
uk: Локаль

en: Source:
uk: Джерело:

en: The e-mail address %mail is not valid.
uk: Адреса електронної пошти %mail не є припустимою.

en: Tags:
uk: Теґи:

en: Create new profile
uk: Додати новий профіль

en: !time ms
uk: !time мс

en: Profile Name
uk: Назва профілю

en: export
uk: експорт

en: Backup and Migrate
uk: Резервування та перенесення

en: Backup the database.
uk: Створити резервну копію бази даних.

en: Restore the database from a previous backup
uk: Відновити базу даних з попередньої резервної копії

en: Saved Backups
uk: Резервні копії

en: Backup Schedule
uk: Розклад резервування

en: Backup every
uk: Робити резервну копію кожні

en: Number of Backup files to keep
uk: Кількість резервних копій, що залишається

en: Exclude the following tables altogether
uk: Вилучити наступні таблиці загалом

en: The selected tables will not be added to the backup file.
uk: Обрані таблиці не будуть додані в резервну копію

en: Exclude the data from the following tables
uk: Вилучити дані з наступних таблиць

en: The selected tables will have their structure backed up but not their contents. This is useful for excluding cache data to reduce file size.
uk: В обраних таблицях буде скопійована лише їх структура, а не вміст. Стане в нагоді для вилучення кешованих даних з метою зменшення розміру файла.

en: Backup file name
uk: Назва файла резервної копії

en: No Compression
uk: Без стиснення

en: Compression
uk: Стиснення

en: Append a timestamp.
uk: Додавання часу в ім'я резервної копії

en: Timestamp format
uk: Формат позначки часу

en: Should be a PHP <a href="!url">date()</a> format string.
uk: Має бути у форматі рядка функції PHP <a href="!url">date()</a>.

en: Save these settings.
uk: Зберегти ці налаштування

en: Upload a Backup File
uk: Відвантажити файл резервної копії

en: Unable to open file %file to restore database
uk: Неможливо відкрити файл %file для відновлення бази даних

en: Security notice: Backup and Migrate was unable to write a test text file to the destination directory %directory, and is therefore unable to check the security of the backup destination. Backups to the server will be disabled until the destination becomes writable and secure.
uk: Зауваження з безпеки: Модуль Резервування та перенесення не зміг виконати запис тестового текстового файла до каталогу місця призначення %directory і отже не в змозі перевірити безпечність місця призначення резервної копії. Резервування на сервер будуть вимкнені поки місце призначення не стане записуваним та безпечним.

en: Security notice: Backup and Migrate will not save backup files to the server because the destination directory is publicly accessible. If you want to save files to the server, please secure the '%directory' directory
uk: Зауваження з безпеки: модуль Резервування та перенесення не зберігає файли резервної копії на сервері оскільки вони можуть бути доступні публічно. Якщо необхідно зберігати файли на сервері, будь ласка, забезпечте безпеку каталогові '%directory'

en: Scheduling
uk: Планування

en: Directory path
uk: Шлях до каталогу

en: Locations
uk: Місця розташування

en: location
uk: місце розташування

en: Add a note
uk: Додати примітку

en: !date (!ago ago)
uk: !date (!ago тому)

en: 1 byte | @count bytes
uk[0]: @count байт
uk[1]: @count байти
uk[2]: @count байтів

en: Edit !type
uk: Редагувати !type

en: locations
uk: місця розташування

en: Save !type
uk: Зберегти !type

en: Delete !type
uk: Видалити !type

en: Exported content
uk: Експортовані матеріали

en: override
uk: перевизначити

en: There are no !items to display.
uk: Немає що показати з !items.

en: Create a new !item
uk: Створити новий !item

en: List !type
uk: Перелічити !type

en: Export !type
uk: Експортувати !type

en: The type of the database. Drupal only supports one database type at a time, so this must be the same as the current database type.
uk: Тип бази даних. Drupal працює лише з одним типом бази даних за раз, тому цей тип БД має збігатися з поточний тип бази даних сайту.

en: The name of the database. The database must exist, it will not be created for you.
uk: Назва бази даних. База даних має існувати, вона не буде створюватись.

en: Enter the name of a user who has write access to the database.
uk: Введіть ім'я користувача, котрий має доступ до бази даних.

en: The database name is not valid.
uk: Назва бази даних не є дійсною.

en: You may omit specific tables, or specific table data from the backup file. Only omit data that you know you will not need such as cache data, or tables from other applications. Excluding tables can break your Drupal install, so <strong>do not change these settings unless you know what you're doing</strong>.
uk: Можна вилучити з файлу резервної копії певні таблиці або певні дані таблиць . Вилучайте лише ті дані, в яких точно не буде потреби, наприклад, кешовані дані, або таблиці з інших застосунків. Вилучення таблиць може пошкодити встановлену систему Drupal, тому <strong>не змінюйте ці налаштування, якщо не впевнені в своїх діях</strong>.

en: Lock tables during backup
uk: Блокувати таблиці під час резервування

en: This can help reduce data corruption, but will make your site unresponsive.
uk: Це може допомогти зменшити імовірність пошкодження даних, але зробить сайт недоступним.

en: %num SQL commands executed.
uk: Виконано команд SQL: %num.

en: MySQL Database
uk: База даних MySQL

en: Default Database
uk: Усталена база даних

en: Enter the email address to send the backup files to. Make sure the email sever can handle large file attachments
uk: Введіть електронну адресу для надсилання файлів резервних копій. Впевніться в тому, що поштовий сервер здатний приймати прикріплені файли великих розмірів.

en: Database backup from !site: !file
uk: Резервна копія бази даних з сайту !site: !file

en: Database backup attached.
uk: Резервна копія бази даних прикріплена.

en: Server Directory
uk: Каталог серверу

en: Enter the path to the directory to save the backups to. Use a relative path to pick a path relative to your Drupal root directory. The web server must be able to write to this path.
uk: Введіть шлях до каталогу, куди будуть зберігатися резервні копії. Використовуйте відносний шлях відносно кореневого каталогу Drupal. Сервер повинен мати право запису за цим шляхом.

en: Change file mode (chmod)
uk: Змінити режим доступу до файла (chmod)

en: If you enter a value here, backup files will be chmoded with the mode you specify. Specify the mode in octal form (e.g. 644 or 0644) or leave blank to disable this feature.
uk: Якщо сюди введене значення, то у файлів резервних копій буде змінено режим доступу на вказаний. Вкажіть режим у восьмеричному форматі (наприклад, 644 або 0644) або залиште порожнім, аби вимкнути цю функцію.

en: Change file group (chgrp)
uk: Змінити групу файла (chgrp)

en: If you enter a value here, backup files will be chgrped to the group you specify. Leave blank to disable this feature.
uk: Якщо сюди введене значення, то у файлів резервних копій буде змінено групу на вказану. Аби вимкнути цю функцію залиште порожнім.

en: You must enter a valid chmod octal value (e.g. 644 or 0644) in the change mode field, or leave it blank.
uk: Необхідно ввести у поле зміни режиму доступу належне восьмеричне значення chmod (наприклад, 644 або 0644) або залишити його порожнім.

en: Manual Backups Directory
uk: Каталог ручних резервних копій

en: Scheduled Backups Directory
uk: Каталог запланованих резервних копій

en: Save the backup files to any a directory on an FTP server.
uk: Зберігати файли резервних копій до будь-якого каталогу на FTP-сервері.

en: FTP Directory
uk: FTP-каталог

en: Save the backup files to a bucket on your !link.
uk: Зберігати резервні файли у бакеті за посиланням !link.

en: Amazon S3 account
uk: Обліковий запис Amazon S3

en: Amazon S3 Bucket
uk: Бакет Amazon S3

en: Send the backup as an email attachment to the specified email address.
uk: Надсилати резервну копію у вигляді вкладення до електронного листа на зазначену адресу.

en: There are no backup files to display.
uk: Файли резервних копій для показу відсутні.

en: Choose the database to restore to. Any database destinations you have created and any databases specified in your settings.php can be restored to.
uk: Оберіть базу даних, в яку виконуватиметься відновлення. Відновлення може бути виконане в будь-які створені вами бази даних і в будь-які бази даних, зазначені в файлі settings.php.

en: Are you sure you want to restore the database?
uk: Ви дійсно бажаєте відновити базу даних?

en: Are you sure you want to restore the database from the backup file %file_id? This will delete some or all of your data and cannot be undone. <strong>Always test your backups on a non-production server!</strong>
uk: Ви дійсно бажаєте відновиди базу даних з файлу резервної копії %file_id? При цьому будуть видалені деякі або усі дані і їх неможливо буде повернути. <strong>Завжди перевіряйте ваші резервні копії на неосновному (непрацюючому) сервері!</strong>

en: Restoring will delete some or all of your data and cannot be undone. <strong>Always test your backups on a non-production server!</strong>
uk: При відновленні будуть видалені деякі або усі дані і їх неможливо буде повернути. <strong>Завжди перевіряйте ваші резервні копії на неосновному (непрацюючому) сервері!</strong>

en: Are you sure you want to delete the backup file?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити файл резервної копії?

en: Are you sure you want to delete the backup file %file_id? <strong>This action cannot be undone.</strong>
uk: Ви дійсно бажаєте видалити файл резервної копії %file_id? <strong>Цю дію неможливо скасувати.</strong>

en: Backup Source
uk: Джерело резервування

en: Choose the database to backup. Any database destinations you have created and any databases specified in your settings.php can be backed up.
uk: Оберіть резервовану базу даних. Резервні копії можуть будуть виконані з будь-яких створених вами баз даних і з будь-яких баз даних, зазначених в файлі settings.php.

en: Destinations
uk: Місця призначення

en: destinations
uk: місця призначення

en: destination
uk: призначення

en: Add a new @s destination.
uk: Додати нове місце призначення @s.

en: Choose the type of destination you would like to create:
uk: Оберіть тип створюваного місця призначення:

en: No destination types available.
uk: Типи місць призначень відсутні.

en: Are you sure you want to delete the destination %name? Backup files already saved to this destination will not be deleted.
uk: Ви дійсно бажаєте видалити місце призначення %name? Файли резервних копій, що вже знаходяться в цьому місці призначення видалені не будуть.

en: list files
uk: перелічити файли

en: restore
uk: відновити

en:  You do not need to enter a password unless you wish to change the currently saved password.
uk:  Вводити пароль лише якщо необхідно змінити наразі збережений.

en: File Encryption
uk: Шифрування файла

en: Install the !link to enable backup file encryption.
uk: Аби увімкнути шифрування файла резервної копії встановіть !link.

en: AES Encryption Module
uk: Модуль шифрування AES

en: No Encryption
uk: Без шифрування

en: AES Encryption
uk: Шифрування AES

en: Send an email if backup succeeds
uk: Надсилати електронний лист про успішне резервування

en: Email Address for Success Notices
uk: Електронна адреса для сповіщень про успішне резервування

en: Send an email if backup fails
uk: Надсилати електронний лист про невдале резервування

en: Email Address for Failure Notices
uk: Електронна адреса для сповіщень про невдале резервування

en: !site backup succeeded
uk: Резервування сайту !site виконано.

en: The site backup has completed successfully with the following messages:
    !messages
uk: Резервування сайту успішно виконано з наступними повідомленнями:
    !messages

en: The site backup has completed successfully.
uk: Резервування сайту успішно виконано.

en: !site backup failed
uk: Резервування сайту !site було невдалим

en: The site backup has failed with the following messages:
    !messages
uk: Резервування сайту завершилося невдачею з наступними повідомленнями:
    !messages

en: The site backup has failed for an unknown reason.
uk: Резервування сайту завершилося невдачею з невідомих причин.

en: Disable query log
uk: Вимкнути запис запиту

en: Disable the devel module's query logging during the backup operation. It will be enabled again after backup is complete. This is very highly recommended.
uk: Вимкнути запис запиту від модуля devel під час резервування. Він буде увімкнений знову після завершення резервування. Настійливо рекомендовано.

en: Take site offline
uk: Вивести сайт з мережі

en: Take the site offline during backup and show a maintenance message. Site will be taken back online once the backup is complete.
uk: Сайт буде виводитись з мережі під час резервування і показуватиметься повідомлення про обслуговування. Сайт буде повернуто в мережу одразу після завершення резервування.

en: Disable the devel module's query logging during the restore operation. It will be enabled again after restore is complete. This is very highly recommended.
uk: Вимкнути запис запиту від модуля devel на час відновлення. Він буде увімкнений знову після завершення відновлення. Настійливо рекомендовано.

en: Take the site offline during restore and show a maintenance message. Site will be taken back online once the restore is complete.
uk: Вивести сайт з мережі на час відновлення і показати повідомлення про обслуговування. Сайт буде повернуто до мережі одразу після завершення відновлення.

en: View as checkboxes
uk: Показати у вигляді прапорців

en: Backup File
uk: Файл резервної копії

en: You can use tokens in the file name.
uk: У назві файла можна використовувати замінники.

en: Untitled Profile
uk: Профіль без назви

en: Are you sure you want to delete the profile %name? Any schedules using this profile will be disabled.
uk: Ви дійсно бажаєте видалити профіль %name? Будь-які розклади, що використовують цей профіль будуть вимкнені.

en: schedule
uk: розклад

en: schedules
uk: розклади

en: Untitled Schedule
uk: Розклад без назви

en: No tables excluded
uk: Жодних таблиць не вилучено

en: No data omitted
uk: Жодних даних не пропущено

en: Schedule Name
uk: Назва розкладу

en: Settings Profile
uk: Профіль налаштувань

en: -- None Available --
uk: -- Відсутнє --

en: Create new destination
uk: Створити нове розташування

en: Backup period must be a number greater than 0.
uk: Проміжок резервування має бути числом більшим за 0.

en: Once a second
uk: Раз на секунду

en: Every @count seconds
uk: Кожні @count секунд(и)

en: Once a minute
uk: Раз на хвилину

en: Every @count minutes
uk: Кожні @count хвилин(и)

en: Every @count hours
uk: Кожні @count годин(и)

en: Every @count days
uk: Кожні @count дні(в)

en: Once a week
uk: Раз на тиждень

en: Every @count weeks
uk: Кожні @count тижні(в)

en: Backup and Migrate makes the task of backing up your Drupal database and migrating data from one Drupal install to another easier. It provides a function to backup the entire database to file or download, and to restore from a previous backup. You can also schedule the backup operation. Compression of backup files is also supported.  The database backup files created with this module can be imported into this or any other Drupal installation with the !restorelink, or you can use a database tool such as <a href="!phpmyadminurl">phpMyAdmin</a> or the mysql command line command.
uk: Модуль Резервування та перенесення виконує завдання з створення резервної копії бази даних Drupal і полегшення перенесення даних з однієї встановленої системи Drupal до іншої. Він забезпечує функцію резервування цілої бази даних у файл або на сервер, та відновлення попередньої резервної копії. Також можна запланувати створення резервної копії. Підтримується стиснення файлів резервної копії. Файли резервної копії бази даних, котрі створені за допомогою цього модуля можуть бути імпортовані до цієї або іншої системи Drupal за допомогою !restorelink, або можна використати інструментарій для роботи з базами даних на кшталт <a href="!phpmyadminurl">phpMyAdmin</a> або програм mysql  у командному рядкові.

en: restore feature
uk: функція відновлення

en: Quick Backup Tab
uk: Вкладка швидкого резервування

en: Advanced Backup Tab
uk: Вкладка розширеного резервування

en: settings profiles
uk: профілі налаштувань

en: Restore Tab
uk: Вкладка відновлення

en: Upload a backup and migrate backup file. The restore function will not work with database dumps from other sources such as phpMyAdmin.
uk: Відвантаження файла резервування і перенесення. Ця функція відновлення не працює з копіями бази даних, отриманими з інших джерел, як-от phpMyAdmin.

en: Destinations are the places you can save your backup files to or them load from.
uk: В місцях призначення відбувається збереження резервних файлів або відновлення з них даних.

en: Files can be saved to a directory on your web server, downloaded to your desktop or emailed to a specified email account. From the Destinations tab you can create, delete and edit destinations or list the files which have already been backed up to the available destinations.
uk: Файли можуть бути збережені в каталозі на веб-сервері, завантажені на локальну машину, або відправлені на певну електронну адресу. На вкладці Місця призначення можна створити, видалити чи відредагувати місця призначення або перелічити файли резервних копій, які вже створені на наявних місцях призначення.

en: Profiles are saved backup settings. Profiles store your table exclusion settings as well as your backup file name, compression and timestamp settings. You can use profiles in !schedulelink and for !manuallink.
uk: Профілі — це збережені параметри резервування. Профілі зберігають таблицю винятків, крім того назву резервного файла, параметри компресії та мітки часу. Профілі можна використовувати у  !schedulelink і для !manuallink.

en: manual backups
uk: ручне резервування

en: You can create new profiles using the add profiles tab or by checking the "Save these settings" button on the advanced backup page.
uk: Нові профілі можна створити на вкладці додавання профілів чи натиснувши кнопку "Зберегти ці налаштування" на сторінці розширеного резервування.

en: Each schedule will run a maximum of once per cron run, so they will not run more frequently than your cron is configured to run. If you specify a number of backups to keep for a schedule, old backups will be deleted as new ones created. <strong>If specifiy a number of files to keep other backup files in that schedule's destination will get deleted</strong>.
uk: Кожний розклад запуститься максимум один раз під час запуску крону і отже він не буде виконуватись частіше, ніж налаштовані запуски крону. Якщо зазначено кількість резервних копій для збереження, старі копії будут видалені одразу після створення нових. <strong>Якщо вказано кількість файлів для зберігання, решта файлів резервних копій в місці призначення розкладу буде видалена</strong>.

en: You do not have permission to back up this site.
uk: Ви не маєте повноважень виконувати резервування цього сайту.

en: -- Select a Settings Profile --
uk: -- Оберіть профіль налаштувань --

en: You can load a profile. Any changes you made below will be lost.
uk: Ви можете завантажити профіль. Всі виконані нижче зміни будуть втрачені.

en: Load Settings
uk: Завантажити налаштування

en: Load Profile
uk: Завантажити профіль

en: Quick Backup
uk: Швидке резервування

en: Backup now
uk: Створити резервну копію зараз

en: For more backup options, try the <a href="!advancedurl">advanced backup page</a>.
uk: Для додаткових параметрів резервування відвідайте сторінку <a href="!advancedurl">Розширене резервування</a>.

en: A source cannot be backed up to itself. Please pick a different destination for this backup.
uk: Джерело не може бути резервоване у самого себе. Будь ласка, оберіть інше місце призначення для цієї резервної копії.

en: Backup Destination
uk: Розташування резервних копій

en: Choose where the backup file will be saved. Backup files contain sensitive data, so be careful where you save them. Select 'Download' to download the file to your desktop.
uk: Оберіть місце збереження файла резервної копії. Файли резервних копій містять чутливі дані, тому будьте обережні з їх зберігання. Аби завантажити файл на ваш комп'ютер, оберіть "Завантажити"

en: Save the settings as
uk: Зберегти налаштування як

en: Replace the '%profile' profile
uk: Замінити профіль '%profile'

en: This will be the name of your new profile if you select 'Create new profile' otherwise it will become the name of the '%profile' profile.
uk: Якщо буде обрано "Створити новий профіль", тоді це буде його назвою. В іншому випадку воно стане назвою профілю "%profile".

en: Pick a name for the settings. Your settings will be saved as a profile and will appear in the <a href="!url">Profiles Tab</a>.
uk: Оберіть назву для налаштувань. Ці налаштування будуть збережені у профіль на вкладці <a href="!url">Профілі</a>.

en: Save Without Backing Up
uk: Зберегти без резервування

en: Restore to
uk: Відновити у

en: <p>Or you can restore one of the files in your <a href="!url">saved backup destinations.</a></p>
uk: <p>Або можна відновити один з файлів у <a href="!url">місцях призначення збережених резервних копій.</a></p>

en: <a href="!restoreurl">Restore again</a>
uk: <a href="!restoreurl">Відновити знову</a>

en: Advanced Backup
uk: Розширене Резервування

en: The filter settings for the profile.
uk: Налаштування фільтра для профілю.

en: The {backup_migrate_destination}.destination_id of the source to backup from.
uk: {backup_migrate_destination}.destination_id джерела для резервного копіювання з.

en: The db source to backup from.
uk: Джерело БД для резервного копіювання з.

en: Restore now
uk: Відновити зараз

en: view all
uk: показати усі

en: Access Backup and Migrate
uk: Доступ до резервування та перенесення

en: Access the Backup and Migrate admin section.
uk: Доступ до адміністративного розділу модуля Резервування та перенесення

en: Perform a backup
uk: Виконати резервування

en: Back up any of the available databases.
uk: Резервувати усі наявні бази даних.

en: Access backup files
uk: Доступ до резервних файлів

en: Access and download the previously created backup files.
uk: Доступ і завантаження раніше створених резервних файлів.

en: Delete backup files
uk: Видалити резервні файли

en: Delete the previously created backup files.
uk: Видалити раніше створені резервні файли

en: Restore the site
uk: Відновити сайт

en: Restore the site's database from a backup file.
uk: Відновити базу даних сайта з резервного файла.

en: Edit Backup and Migrate profiles, schedules and destinations.
uk: Редагувати профілі, розклади та місця призначення модуля Резервування та перенесення.

en: Unable to move the backups directory to your private folder, please check file permissions and move the directory %from to %to
uk: Неможливо перенести каталог резервних копій до приватної теки. Будь ласка, перевірте права доступу на файл і перемістіть каталог вручну з %from до %to

en: file system settings
uk: налаштування файлової системи

en: @title Files
uk: Файли @title

en: Subdirectory
uk: Підкаталог

en: Location:
uk: Місце розташування:

en: This listing was fetched !time ago. !refresh
uk: Цей перелік був отриманий !time тому. !refresh

en: !name Backup Options
uk: Опції резервування !name

en: Need a Secret Key?
uk: Потрібен секретний ключ?

en: Visit !nodesquirrel.
uk: Відвідайте !nodesquirrel.

en: Use PASV transfers
uk: Використовувати пасивний режим передавання

en: Due to drupal.org code hosting policies, the S3 library needed to use an S3 destination is no longer distributed with this module. You must download the library from !link and place it in one of these locations: %locations.
uk: Через правила розміщення коду на drupal.org бібліотека S3, котра необхідна для використання місця призначення S3, вже не додається до цього модуля. Необхідно завантажити бібліотеку з !link і помістити її в одне з наступних місць: %locations.

en: Schedules tab
uk: Вкладка розкладів

en: Don't worry if you don't have an account yet. You can create one when you get there.
uk: Не переймайтесь, якщо ще немає облікового запису. Його можна створити безпосередньо на сайті.

en: Administer Backup and Migrate
uk: Адміністрування Резервування та перенесення

en: Use mysqldump command
uk: Використовувати команду mysqldump

en: Storage Space
uk: Розмір сховища

en: Your secret key does not seem to be valid. Please check that you entered it correctly or visit !ns to generate a new key.
uk: Ваш секретний ключ не є дійсним. Будь ласка, перевірте точність його введення або відвідайте !ns і згенеруйте новий.

en: Management Console
uk: Консоль керування

en: You can use the NodeSquirrel management console to add and edit your sites, reset your secret key, download and delete backups, and modify your NodeSquirrel account.
uk: Для додавання, редагування сайтів, скидання секретного ключа, завантаження та видалення резервних копій і модифікації облікового запису NodeSquirrel можни скористатися консоллю керування NodeSquirrel.

en: Ready to Backup
uk: Готовий до резервування

en: backup now
uk: резервувати зараз

en: add other offsite destinations
uk: додати інше зовнішнє місце призначення

en: Backup and Migrate project page
uk: Сторінка модуля Резервування та перенесення

en: NodeSquirrel Status
uk: Стан NodeSquirrel

en: NodeSquirrel Credentials
uk: Облікові дані NodeSquirrel

en: Use the mysqldump command line tool if available. This can be faster for large databases but will not work on all servers. Also exporting SQL views is not really solid with this option. EXPERIMENTAL
uk: Використовувати засіб командного рядка mysqldump за наявності. Це прискорить виконання на великих сайтах, але може працювати не на всіх серверах. ЕКСПЕРИМЕНТ

en: Use this form to run simple manual backups of your database and files.
uk: Використовуйте цю форму для створення вручну простих резервних копій бази даних та файлів.

en: Use this form to run manual backups of your database and files with more advanced options. If you have any !profilelink saved you can load those settings. You can save any of the changes you make to these settings as a new settings profile.
uk: Використовуйте цю форму для створення вручну простих резервних копій бази даних та файлів з додатковими параметрами. Якщо існують які-небудь збережені !profilelink, то їх можна обрати. Можна зберегти будь-які з цих налаштувань до нового профілю налаштувань.

en: Sources are the things that can be backed up such as database or file directories.
uk: Джерела — це об’єкти, які можуть резервуватися, наприклад база даних або каталоги файлів.

en: Automatically backup up your database and files on a regular schedule using <a href="!cronurl">cron</a>.
uk: Автоматично резервувати базу даних та файли на основі розкладу за допомогою <a href="!cronurl">крону</a>.

en: Importing Settings
uk: Імпортування налаштувань

en: Import a settings profile, backup schedule, source or destination by pasting the export code into the textarea.
uk: Імпортуйте профіль налаштувань, розклад резервувань, джерело або призначення вставивши експортований код у текстову область.

en: Visit the !helppage for more help using this module.
uk: Аби отримати довідку про використання цього модуля відвідайте !helppage.

en: Before you run any database updates, <strong>make sure you have a backup of your database.</strong> Use !backup_migrate to create that backup now.
uk: Перш ніж виконувати будь-які оновлення баз даних <strong>впевніться в наявності резервної копії бази даних.</strong> Для створення такої резервної копії зараз використайте !backup_migrate.

en: Run the Backup and Migrate '!name' schedule
uk: Виконати розклад модуля Резервування та перенесення "!name"

en: Backup and Migrate Quick Backup
uk: Швидке резервування модуля Резервування та перенесення

en: Automatically backup my @source
uk: Автоматично резервувати мій @source

en: Schedule Frequency
uk: Частота розкладу

en: Backup retention
uk: Затримка резервних копій

en: Advanced Settings.
uk: Розширені налаштування.

en: Save Schedules
uk: Зберегти розклади

en: For more scheduling options and to add additional schedules, try the <a href="!advancedurl">advanced schedule page</a>.
uk: Для додаткових параметрів розкладу і додавання нових розкладів відвідайте сторінку <a href="!advancedurl">Розширений розклад</a>.

en: Your schedules have been saved
uk: Розклади були успішно збережені

en: Add a note to the backup
uk: Додати примітку до резервної копії

en: This note will be saved with the backup file and shown on the listing page.
uk: Ця примітка буде збережена з резервним файлом і показана на сторінці переліку.

en: Backup my !from to !to using !profile
uk: Створити резервну копію !from до !to використовуючи !profile

en: Backup !frequency to !to using !profile keeping !keep
uk: Резервувати !frequency до місця призначення !to використовуючи !profile зберігаючи !keep

en: Restore from an uploaded file
uk: Відновити з відвантаженого файла

en: Upload a backup file created by Backup and Migrate. For other database or file backups please use another tool for import. Max file size: %size
uk: Відвантажте файл резервної копії, котра створена модулем Резервування та перенесення. Для інших резервних копій БД та файлів використовуйте інші відповідні засоби для імпорту. Максимальний розмір файлу: %size

en: Restore from a saved backup
uk: Відновити зі збереженої копії

en: Choose where to restore to. Any database destinations you have created and any databases specified in your settings.php can be restored to.
uk: Оберіть, куди виконувати відновлення. Відновлення може бути виконане у будь-які створені вами бази даних і в будь-які бази даних, зазначені в файлі settings.php.

en: You do not have any offsite backups. For the highest level of protection, <a href="!addurl">create an offsite destination</a> or <a href="!nsurl">set up NodeSquirrel</a> to save your backups to.
uk: У вас немає жодної зовнішньої резервної копії. Для підвищення захищеності, <a href="!addurl">створіть зовнішнє місце призначення</a> або <a href="!nsurl">налаштуйте NodeSquirrel</a> для збереження туди резервних копій.

en: offsite
uk: зовнішнє

en: 0 bytes
uk: 0 байт

en: Backup/restore your database and files or migrate data to or from another Drupal site.
uk: Резервне копіювання/відновлення бази даних та файлів або перенесення даних до або з іншого сайту Drupal.

en: Previously created backups
uk: Раніше створені резервні копії

en: Module settings.
uk: Налаштування модуля.

en: Import backup and migrate settings.
uk: Імпортувати налаштування для резервування та перенесення.

en: The primary identifier for a source.
uk: Основний ідентифікатор для джерела.

en: The name of the source.
uk: Назва джерела.

en: The type of the source.
uk: Тип джерела.

en: The the location string of the source.
uk: Рядок місця розташування джерела.

en: Other settings for the source.
uk: Інші налаштування джерела.

en: Backup the Drupal database and files or migrate them to another environment.
uk: Резервне копіювання бази даних і файлів Drupal або їх перенесення до іншого місця.

en: Paste Exported Code Here
uk: Вставте сюди експортований код

en: Unable to import item.
uk: Неможливо імпортувати елемент.

en: !type name
uk: Назва !type

en: Untitled !type
uk: !type без назви

en: Are you sure you want to delete the !type %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити !type %name?

en: Are you sure you want to revert the !type %name back to the default settings?
uk: Ви дійсно бажаєте повернути !type %name назад до усталених налаштувань?

en: The presence of this file indicates that this directory has been tested as safe to use as a destination for Backup and Migrate. If you change the permissions of this directory or change your web server settings, please delete this file so that the directory can be checked again.
uk: Наявність цього файла свідчить про те, що цей каталог був перевірений на безпечність використання у якості місця призначення для модуля Резервування та перенесення. Якщо будуть змінені права доступу до каталога або налаштування веб-сервера, будь ласка, видаліть цей файл аби знову виконати перевірку каталогу.

en: Save the backup files to any directory on this server which the web-server can write to.
uk: Зберігати файли резервних копій до будь-якого каталогу на цьому сервері, куди він може виконувати запис.

en: Save the backup files to the NodeSquirrel.com backup service.
uk: Зберігати файли резервних копій до служби резервних копій NodeSquirrel.com.

en: « newest
uk: « найновіші

en: « newer
uk: « новіші

en: older »
uk: старіші »

en: oldest »
uk: найстаріші »

en: Showing @start to @end of @total files.
uk: Показуються @start по @end з @total файлів(а).

en: Save a copy to a second destination
uk: Зберегти копію до другого місця призначення?

en: Second Backup Destination
uk: Друге місце призначення резервної копії

en: Save an offsite copy to
uk: Зберегти зовнішню копію до

en: Offsite
uk: Зовнішній

en: Save a local copy to
uk: Зберегти локальну копію до

en: Offsite Destinations
uk: Зовнішні місця призначення

en: For the highest level of protection, set up an offsite backup destination in a location separate from your website.
uk: Для найбільшого рівня захисту встановіть зовнішні місця призначення резервних копії, які розташовуються окремо від місця розташування веб-сайту.

en: Local Destinations
uk: Локальні місця призначення.

en: Local backups are quick and convenient but do not provide the additional safety of offsite backups.
uk: Локальні резервні копії швидкі і зручні але на надають додаткової безпеки, на відміну від резервних копій поза сайтом.

en: Other Destinations
uk: Інші місця призначення

en: These destinations have not been classified because they were created for Backup and Migrate version 2. They may not work correctly with this version.
uk: Ці місця призначення не були класифіковані, оскільки були створені у модулі Резервування та перенесення версії 2. В цій версії вони можуть працювати з помилками.

en: What is NodeSquirrel?
uk: Що таке NodeSquirrel?

en: Not Configured. Enter your Secret Key below to get started.
uk: Не налаштовано. Для початку введіть нижче свій Секретний ключ.

en: Your !num backup trial has expired. Visit !link to continue backing up.
uk: Умовний доступ на !num резервних копії(копій) вичерпано. Відвідайте !link аби продовжити резервування.

en: Current Plan
uk: Поточний план

en: (@remains remaining of @backups backup trial)
uk: (залишилось умовних резервних копій: @remains of @backups )

en: (Your !span day trial has expired.)
uk: (Термін умовного доступу у !span дні(в) вичерпаний.)

en: Number of Stored Backups
uk: Кількість збережених резервних копій

en: Last Backup
uk: Остання резервна копія

en: !used used of !total (!remaining remaining)
uk: Використано !used з !total (залишилось !remaining)

en: Total Storage Space
uk: Загальний розмір сховища

en: Set up a schedule to back up your site to NodeSquirrel. You can customize this schedule or add additional schedules in the !schedule.
uk: Встановіть розклад резервування сайту на NodeSquirrel. Можна змінити цей розклад або додати нові на сторінці !schedule.

en: Automatically backup to NodeSquirrel
uk: Автоматично резервувати до NodeSquirrel

en: (1 day remaining) | (!span days remaining)
uk[0]: (залишився !span день)
uk[1]: (залишилося !span дні)
uk[2]: (залишилося !span днів)

en: Encrypted files can only be restored by Backup and Migrate and only on sites with the same encryption key.
uk: Шифровані файли можуть бути відновлені модулем Резервування та перенесення і лише на сайтах з таким сами ключем шифрування.

en: Add a short note to the backup file.
uk: Додайте коротку примітку до файлу резервної копії.

en: Use cli commands
uk: Використовувати команди інтерфейсу командного рядка

en: Use the command line tools (mysqldump, tar, gzip etc.) if available. This can be faster for large sites but will not work on all servers. EXPERIMENTAL
uk: Використовувати засоби командного рядка (mysqldump, tar, gzip тощо) за наявності. Це прискорить виконання на великих сайтах, але може працювати не на всіх серверах. ЕКСПЕРИМЕНТ

en: Ignore errors
uk: Ігнорувати помилки

en: Will attempt to complete backup even if certain recoverable errors occur. This may make the backup files invalid. Enable this if you have unreadable files that you want to ignore during backup.
uk: Система намагатиметься завершити створення резервної копії навіть при виникненні деяких помилок, які можливо виправити. При цьому файли резервних копій можуть бути створені з помилками. Увімкніть це, якщо в наявності є файли, які неможливо прочитати, і ви бажаєте знехтувати цим під час створення резервної копії.

en: Add a new @s location.
uk: Додати нове місце розташування @s.

en: Choose the type of location you would like to create:
uk: Оберіть тип створюваного місця розташування:

en: No types available.
uk: Типи відсутні.

en: Are you sure you want to delete the %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Backup Settings Profile
uk: Профіль налаштувань резервної копії

en: Settings Profiles
uk: Профілі налаштувань

en: settings profile
uk: профіль налаштувань

en: all backups
uk: всі резервні копії

en: !hours hourly, !days daily, !weeks weekly backups
uk: резервних копій: щогодинних - !hours, щоденних - !days щоденних, щотижневих - !weeks щотижневих

en: hourly backups !hours, daily backups !days and weekly backups !weeks
uk: щогодинних резервних копій - !hours, щоденних резервних копій - !days та щотижневих резервних копій - !weeks

en: Run using Drupal's cron
uk: Виконувати за допомогою крону Drupal

en: Run this schedule when !cron runs.
uk: Виконувати цей розклад під час запусків !cron.

en: your cron task
uk: завдань крону

en: Run using Elysia cron
uk: Виконати з допомогою Elysia cron

en: You can specify exactly when this schedule should run using !elysia.
uk: Ви можете точно зазначити час виконання цього розкладу за допомогою

en: the Elysia Cron module
uk: модуля Elysia Cron

en: Install !elysia to enable this option.
uk: Для увімкнення цього параметру встановіть !elysia

en: Cron Schedule
uk: Розклад крону

en: Specify the frequecy of the schedule using standard cron notation. For more information see the !elysiareadme.
uk: Вкажіть частоту виконання розкладів за допомогою стандартної системи позначень крон. Додаткову інформацію дивіться у !elysiareadme.

en: the Elysia Cron README
uk: файл README від Elysia Cron

en: Do not run automatically
uk: Не запускати автоматично

en: Do not run this schedule automatically. You can still run it using !drush.
uk: Не виконувати розклад автоматично. Його все ще можливо виконати за допомогою !drush.

en: Automatically delete old backups
uk: Автоматично видаляти старі архіви

en: Smart Delete
uk: Розумне видалення

en: Keep !keep. <strong>Recommended</strong>
uk: Залишити !keep. <strong>Рекомендовано</strong>

en: Simple Delete
uk: Просте видалення

en: Keep a specified number of files deleting the oldest ones first.
uk: Залишити вказану кількість файлів видаливши спочатку найстаріші.

en: The number of backup files to keep before deleting old ones.
uk: Кількість файлів резервних копій, що залишаються до видалення старих.

en: Number to keep must be a number greater than 0.
uk: Кількість залишених копій має перевищувати 0.

en: Are you sure you want to delete the schedule %name? Backups made with this schedule will not be deleted.
uk: Ви дійсно бажаєте видалити розклад %name? Резервні копії, виконані за цим розкладом видалені не будуть.

en: for 1 hour | for the past @count hours
uk[0]: @count годину
uk[1]: @count години
uk[2]: @count годин

en: for 1 day | for the past @count days
uk[0]: @count день
uk[1]: @count дні
uk[2]: @count днів

en: for 1 week | for the past @count weeks
uk[0]: @count тиждень
uk[1]: @count тижні
uk[2]: @count тижнів

en: last 1 backup | last @count backups
uk[0]: останню @count резервну копію
uk[1]: останні @count резервні копії
uk[2]: останні @count резервних копій

en: Site Archive Source
uk: Джерело архіву сайта

en: Entire Site (code, files & DB)
uk: Весь сайт (код, файли та БД)

en: Files Directory
uk: Каталог файлів

en: Public Files Directory
uk: Каталог загальнодоступних файлів

en: Private Files Directory
uk: Каталог приватних файлів

en: Exclude the following files or directories
uk: Вилучити наступні файли чи каталоги

en: A list of files or directories to be excluded from backups. Add one path per line relative to the directory being backed up.
uk: Перелік файлів чи каталогів, які будуть вилучені з резервних копій. Вводити по одному шляхові на рядок відносно каталогу що буде резервуватися.

en: The following files: !files
uk: Наступні файли: !files

en: !count files
uk: Файлів - !count

en: Import the backup directly into another database. Database sources can also be used as a source to backup from.
uk: Імпортувати резервну копію безпосередньо в іншу базу даних. Джерела баз даних також можуть бути використані як джерело для створення з них резервної копії.

en: Import the backup directly into another MySQL database. Database sources can also be used as a source to backup from.
uk: Імпортувати резервну копію безпосередньо в іншу базу даних MySQL. Джерела баз даних також можуть бути використані як джерело для створення з них резервної копії.

en: A files directory which can be backed up from.
uk: Каталог файлів, з якої може проводитись відновлення.

en: File Directory
uk: Каталог файлів

en: Create an archive of your entire site.
uk: Створіть архів усього сайту.

en: Site Archive
uk: Архів сайту
