Bibliography Module (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (338 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Next
nl: Volgende

en: user
nl: gebruiker

en: Reset to defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: delete
nl: verwijderen

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Author
nl: Auteur

en: List
nl: Lijst

en: Actions
nl: Acties

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: RSS feed
nl: RSS-feed

en: Action
nl: Actie

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Hourly
nl: Elk uur

en: Daily
nl: Dagelijks

en: None
nl: Geen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Number
nl: Getal

en: Weight
nl: Gewicht

en: Required
nl: Verplicht

en: none
nl: geen

en: Category
nl: Categorie

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Save
nl: Opslaan

en: Icon
nl: Pictogram

en: Add
nl: Toevoegen

en: remove
nl: verwijderen

en: Format
nl: Opmaak

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: Notes
nl: Notities

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Text
nl: Tekst

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Issue
nl: Probleem

en: Options
nl: Opties

en: Submitted
nl: Ingediend

en: Year
nl: Jaar

en: Syndication
nl: Syndicatie

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Fields
nl: Velden

en: Date Created
nl: Aanmaakdatum

en: Merge
nl: Samenvoegen

en: General
nl: Algemeen

en: here
nl: hier

en: Role
nl: Rol

en: Select type
nl: Type selecteren

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Order
nl: Volgorde

en: Full Text
nl: Volledige tekst

en: Untitled
nl: Zonder titel

en: Original
nl: Origineel

en: 1 Day
nl: 1 dag

en: 1 Week
nl: 1 week

en: 1 Month
nl: 1 maand

en: 1 Year
nl: 1 jaar

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: show
nl: tonen

en: Publication type
nl: Publicatietype

en: No items selected.
nl: Geen items geselecteerd.

en: Full text
nl: Volledige tekst

en: Source
nl: Bron

en: The changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Refine
nl: Verfijnen

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Number of results per page
nl: Aantal resultaten per pagina

en: Footnotes
nl: Voetnoten

en: any
nl: elke

en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: Delete Selected
nl: Verwijder geselecteerde

en: Style
nl: Stijl

en: Type Id
nl: Type-ID

en: Sorting
nl: Sorteren

en: System default
nl: Systeemstandaard

en: All categories
nl: Alle categorieën

en: Keyword search
nl: Trefwoorden zoeken

en: Common
nl: Algemeen

en: Base URL
nl: Basis-URL

en: Authors
nl: Auteurs

en: Click a second time to reverse the sort order
nl: Klik een tweede keer om de sorteervolgorde om te keren

en: Publications
nl: Publicaties

en: Abstract
nl: Samenvatting

en: Order by
nl: Sorteer op

en: Show only items where
nl: Laat alleen de items zien waarbij

en: Taxonomy Settings
nl: Taxonomie-instellingen

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: Annotations
nl: Annotaties

en: Selection type
nl: Selectietype

en: Content ranking
nl: Inhoudsweging

en: The following numbers control which properties the content search should favor when ordering the results. Higher numbers mean more influence, zero means the property is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
nl: De onderstaande getallen bepalen hoe de zoekmachine bij het sorteren van zoekresultaten de verschillende factoren zal wegen. Hogere getallen hebben meer invloed, nul betekent dat de factor wordt genegeerd. Na het wijzigen van de getallen hoeft de zoekindex niet opnieuw te worden samengesteld. De wijzigingen hebben direct effect.

en: Modify
nl: Aanpassen

en: Field Name
nl: Veldnaam

en: Last updated:
nl: Laatst bijgewerkt:

en: and
nl: en

en: where
nl: waar

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Text to display
nl: Weer te geven tekst

en: hide
nl: verbergen

en: Default Title
nl: Standaardtitel

en: More...
nl: Meer...

en: Initials
nl: Initialen

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Drupal User ID
nl: Drupal gebruikers-ID

en: This will override any other link you have set.
nl: Dit zal alle bestaande koppelingen overschrijven.

en: Primary
nl: Primair

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: Import file
nl: Bestand importeren

en: File Type
nl: Bestandstype

en: notes
nl: Opmerkingen

en: Tabular
nl: Tabel

en: Drupal user
nl: Drupalgebruiker

en: Secondary
nl: Secundair

en: Invalid input
nl: Ongeldige invoer

en: Dropdown
nl: Keuzelijst

en: Fieldset
nl: Veldengroep

en: Import from file
nl: Uit bestand importeren

en: General:
nl: Algemeen:

en: Filtering Search Results:
nl: Zoekresultaten filteren:

en: Exporting Search Results:
nl: Zoekresultaten exporteren

en: Clicking on one of the export links should cause your browser to ask you whether you want to Open, or Save To Disk, the file endnote.enw.  If you choose to open it, Endnote should start and ask you which library you would like store the results in.  Alternatively, you can save the file to disk and manually import it into EndNote.
nl: Wanneer u op een exportlink klikt, vraagt uw browser om het bestand endnote.enw te openen of op te slaan op uw computer. Kiest u om het bestand te openen, dan start EndNote op en vraagt u in welke folder u het bestand wilt opslaan. Kiest u om het bestand op te slaan op uw computer, dan kan u vervolgens manueel het bestand importeren in EndNote.

en: Manages a list of scholarly papers on your site
nl: Beheer een lijst van wetenschappelijke papers.

en: This allows you to add a bibliographic entry to the database
nl: Een bibliografische referentie toevoegen aan de database

en: My publications
nl: Mijn publicaties

en: Profile pages
nl: Profielpagina's

en: Show my publications on my profile page
nl: Mijn publicaties op mijn profielpagina tonen

en: Show publications on users profile pages
nl: Publicaties op profielpagina's van de gebruikers tonen

en: Selecting this will create a listing of your publications on your profile page
nl: Als u deze optie selecteert zal een lijst van uw publicaties worden weergegeven op uw profielpagina

en: This sets the site wide default, users may change this in their profile
nl: Als standaard instellen, gebruikers kunnen dit aanpassen in hun profiel

en: Show "My publications" item in the navigation menu
nl: 'Mijn publicaties' in het navigatiemenu weergeven

en: This sets the base URL used to access the biblio module (e.g. /biblio ).
nl: Basis-URL instellen, voor toegang tot de Biblio-module (bv. /biblio).

en: This sets the number of results that will be displayed per page.
nl: Het aantal resultaten per pagina instellen.

en: Restrict users such that they can only view their own biblio entries
nl: Beperk gebruikers, zodat zij uitsluitend hun bibliografische referenties kunnen bekijken

en: This sets the number of results that will be displayed in the "New Publications" block.
nl: Aantal resultaten in het blok 'Nieuwe Publicaties'

en: Year Published
nl: Jaar van publicatie

en: You can alter citekey related settings here.
nl: Instellingen voor Citekey wijzigen

en: Auto generate citekeys if not given
nl: Automatisch een citekey genereren wanneer er geen opgegeven is

en: This option will cause "citekey" entries to be automatically generated if a value is not provided.
nl: Deze optie genereert 'Citekeys' automatisch, wanneer een waarde niet is opgegeven.

en: Primary Citekey  field
nl: Primair citekey-veld

en: Select the field to be used when generating citekeys.
nl: Selecteer het veld dat gebruikt wordt wanneer er Citekeys worden gegenereerd.

en: Secondary Citekey field
nl: Secundair citekey-veld

en: If the field above has no value this field will be used.
nl: Als bovenstaand veld leeg is wordt dit veld gebruikt.

en: You can integrate with the !url module here.
nl: Integreer hier met de !url module.

en: Depends on
nl: Afhankelijk van

en: Integration with the footnotes module
nl: Integratie met de Footnotes-module

en: Keyword separator
nl: Scheidingsteken voor trefwoorden

en: Enter the character which will be used to separate multiple keywords in the keyword field
nl: Geef een teken op dat de trefwoorden in het trefwoordenveld scheidt

en: Links open in new browser
nl: Links openen in nieuwe browser

en: This causes related URLs to open in a new browser window
nl: Gerelateerde URL's in een nieuw browservenster openen

en: Hyperlink titles using supplied URL if available
nl: Link titels naar de ingevulde URL, indien beschikbaar

en: You can set an <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/OpenURL">openurl</a> link here
nl: <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/OpenURL">OpenURL</a>-link instellen

en: OpenURL Base URL
nl: OpenURL Basis-URL

en: OpenURL Image
nl: Afbeelding voor OpenURL

en: You can set the default sorting and ordering for the /biblio page here.
nl: Standaardsortering voor de pagina '/biblio' instellen.

en: Show sort links
nl: Sorteerlinks weergeven

en: You turn the sorting links at the top of the /biblio page here.
nl: Sorteerlinks bovenaan de pagina '/bibio' instellen.

en: Styling
nl: Stijl

en: You can set the default style for the /biblio page here.
nl: Standaardstijl voor de de /biblio pagina instellen.

en: Node Layout
nl: Nodelay-out

en: Only Fulltext if available
nl: Enkel Volledige tekst, indien beschikbaar

en: This alters the layout of the "node" (full) view.
nl: Dit verandert de lay-out van de (volledige) nodeweergave.

en: custom1
nl: aangepast1

en: custom2
nl: aangepast2

en: custom3
nl: aangepast3

en: custom4
nl: aangepast4

en: custom5
nl: aangepast5

en: custom6
nl: aangepast6

en: custom7
nl: aangepast7

en: Select a field from which an annotation will be displayed below biblo entry in "short" listings
nl: Selecteer een veld van dewelke een aantekening zal getoond worden, onder de bibliografische referentie, in korte lijsten.

en: You can set the RSS defaults here.
nl: RSS-standaarden instellen

en: Allow RSS feeds of new biblio entries
nl: RSS-feeds van nieuwe bibligrafische referenties mogelijk maken

en: This will create an rss feed of the 10 most recent biblio entries. It will be available at /biblio/rss.xml
nl: RSS-feed van de 10 meest recente bibliografische referenties aanmaken. De RSS-feed is beschikbaar via /biblio/rss.xml

en: Number of items in the RSS feed.
nl: Aantal items in de RSS-feed

en: Limits the number of items in the /biblio/rss.xml feed to this number.
nl: Limiteer het aantal items in de /biblio/rss.xml feed tot dit nummer.

en: Biblio settings
nl: Biblio-instellingen

en: Add New Type
nl: Nieuwe type toevoegen

en: Reset all types to defaults
nl: Standaardwaarden  van alle types terugzetten

en: Type Name
nl: Naamtype

en: Create New Type
nl: Nieuw type aanmaken

en: There are @count biblio entries of this type, you should change the type of these entries before proceeding otherwise they will be deleted
nl: Er zijn @count bibliografische referenties van dit type. Als u verder gaat zonder eerst het type van deze referenties aan te passen, zullen ze worden verwijderd.

en: Publication Type
nl: Publicatietype

en: Tagged
nl: Getagged

en: Hint
nl: Tip

en: In Press
nl: In druk

en: Sorry, citekey @cite not found
nl: Citekey @cite niet gevonden

en: Call Number
nl: Plaatsingsnummer

en: Accession Number
nl: Toegangsnummer

en: Other Number
nl: Ander nummer

en: Found @count results
nl: @count resultaten gevonden

en: Clear All Filters
nl: Alle filters opschonen

en: No Keywords
nl: Geen trefwoorden

en: No items found
nl: Geen zoekresultaten

en: !modify_link or !remove_link your filters and try again.
nl: !modify_link of !remove_link uw filters en probeer opnieuw.

en: Set user ID of entries in this file to
nl: Gebruikers-ID van dit bestand aanpassen naar

en: File was NOT successfully uploaded
nl: Bestand is NIET succesvol geüpload

en: Citekey @cite not found
nl: Citekey @cite niet gevonden

en: References
nl: Referenties

en: Find It Via OpenURL!
nl: Vind het via OpenURL!

en: Biblio page title
nl: Paginatitel voor Biblio

en: The page title shown on the base URL.
nl: Paginatitel die getoond wordt op de basis-URL.

en: Automatically delete orphaned authors
nl: Verweesde auteurs automatisch verwijderen

en: Show citation key in results
nl: Citatiesleutel weergeven in resultaten

en: PHP code for citekey generation
nl: PHP-code voor het aanmaken van citekeys

en: Automatically remove orphaned keywords
nl: Verweesde trefwoorden automatisch verwijderen

en: This option automatically deletes keywords which are no longer associated with any publications (primarily due to the due to the removal of a publication or editing a keyword).
nl: Deze optie verwijderd automatisch trefwoorden die niet langer zijn gekoppeld aan publicaties (doordat een publicatie werd verwijderd of doordat een trefwoord werd aangepast).

en: Copy any selected taxonomy terms to the biblio keyword database
nl: Kopieer geselecteerde taxonomietermen naar de trefwoordenlijst van Biblio.

en: Export Links
nl: Exporteerlinks

en: Show export links
nl: Exporteer-links tonen

en: Enable a search box on the biblio page.
nl: Zoekbox op de Biblio-pagina inschakelen

en: Shows a search box on the biblio page that returns drupal search results in the biblio style.
nl: Toont een zoekbox op de Biblio-pagina waarvan de resultaten worden getoond in Biblio-stijl.

en: Search button text
nl: Tekst op zoekknop

en: Biblio search
nl: Zoeken in Biblio

en: This allows you to customize the text on the search button, it defaults to "Biblio search".
nl: Maakt het mogelijk om de tekst van de zoekknop aan te passen. Standaard is dit 'Zoeken in Biblio'.

en: Re-/Index a biblio node when creating or updating.
nl: Biblio-node (her)indexeren als deze wordt aangemaakt of aangepast.

en: A biblio node must be indexed for the drupal search to know its content. You need to check this option if you want to search for a biblio node that you just created or updated. Otherwise you must wait for the cron job to reindex nodes.
nl: Een Biblio-node moet worden geïndexeerd om te worden gevonden via de Drupal zoekfunctie. U moet deze optie inschakelen als u wilt dat een zojuist aangemaakte of aangepaste Biblio-node onmiddellijk kan worden gevonden. Anders moet u wachten tot de Cron-functie de nodes heeft ge(her)indexeerd.

en: Show sort links as "tabs"
nl: Sorteerlinks weergeven als tabbladen

en: Field settings common to all publication types
nl: Veldinstellingen voor alle publicatietypes

en: Publication Types
nl: Publicatietypes

en: Biblio Publication Type
nl: Biblio Publicatietype

en: Add New Biblio Publication Type
nl: Nieuw Biblio Publicatietype toevoegen

en: (None)
nl: (Geen)

en: Complete Name
nl: Volledige naam

en: Affiliation
nl: Werkzaam bij

en: Keyword Merge
nl: Trefwoorden samenvoegen

en: Batch Process
nl: Batchverwerking

en: Parsing file...
nl: Verwerking van bestand...

en: Saving nodes...
nl: nodes bewaren...

en: Export translation data
nl: Vertalingsbestand exporteren

en: Parsing file
nl: Bestand wordt verwerkt

en: Export @count results
nl: Exporteer @count resultaten

en: First letter of last name
nl: Eerste letter van de achternaam

en: First letter of title
nl: Eerste letter van de titel

en: Reset Search
nl: Zoekresultaten wissen

en:  (whose last name starts with the letter "@letter")
nl:  (waarvan de achternaam met de letter '@letter' begint)

en:  (which start with the letter "@letter")
nl:  (die begint met de letter '@letter')

en: Biblio Citation
nl: Biblio-citaat

en: Type of Publication
nl: Publicatietype

en: The type of publication: Journal, Book, Conference Paper, etc.
nl: Publicatietype: tijdschrift, boek, conferentiebijdrage, etc.

en: Author ID
nl: Auteur-ID

en: Filter by author id.
nl: Filteren op auteur-ID

en: No Author
nl: Geen auteur

en: Author Rank
nl: Auteursklassement

en: Rank defines the author order "0" being the first author, "1" the second and so on.
nl: Binnen het klassement is de auteur met waarde '0' de eerste auteur, die met '1' de tweede, etc.

en: Author Type
nl: Type auteur

en: Keyword ID
nl: Trefwoord-ID

en: The Biblio keyword ID
nl: Het trefwoord-ID binnen Biblio

en: All keywords
nl: Alle trefwoorden

en: Display all keywords associated with a node.
nl: Geef alle trefwoorden weer die zijn gekoppeld aan een node.

en: No Keyword
nl: Geen trefwoorden

en: Biblio Keywords
nl: Biblio-trefwoorden

en: Click to download the EndNote Tagged formatted file
nl: Klik om het bestand in EndNote Tagged-formaat te downloaden

en: Click to search Google Scholar for this entry
nl: Klik om deze referentie op te zoeken in Google Scholar

en: Show ALL
nl: Alles tonen

en: 
                      %0  Book
                      %A  John Smith
                      %D  1959
                      %T  The Works of John Smith
                      ...
nl: 
                      %0  Boek
                      %A  John Smith
                      %D  1959
                      %T  De werken van John Smith
                      ...

en: DOI Lookup
nl: DOI opzoeken

en: Enter a DOI name in the form: <b>10.1000/123456</b>
nl: Geef een DOI-naam in volgens het formaat <b>10.1000/123456</b>

en: Populate using DOI
nl: Invullen met behulp van DOI

en: Other Biblio Fields
nl: Andere Biblio-velden

en: Separate keywords using the " @sep " character
nl: Trefwoorden scheiden met het teken '@sep'

en: Enter a single name per line using a format such as "Smith, John K" or "John K Smith" or "J.K. Smith"
nl: Geef per regel een naam op in een formaat zoals: 'Smit, Jan P' of 'Jan P Smit' of 'J.P. Smit'

en: If there aren't enough boxes above, click here to add more.
nl: Indien er niet voldoende invoervelden zijn, klik dan hier om er een toe te voegen.

en: No single keyword can be greater than 255 characters in length, the word: @kw exceeds this length
nl: Een trefwoord kan niet langer zijn dan 255 tekens. Het trefwoord @kw is te lang.

en: Recently Added Publications
nl: Recent toegevoegde publicaties

en: Use &lt;bib&gt;<i>citekey</i>&lt;/bib&gt; <b><i>or</i></b> [bib]<i>citekey</i>[/bib] to insert automatically numbered references.
nl: Gebruik &lt;bib&gt;<i>citekey</i>&lt;/bib&gt; <b><i>of</i></b> [bib]<i>citekey</i>[/bib] om automatisch genummerde referenties toe te voegen.

en: Biblio module references &lt;bib&gt; <i>or</i> [bib]
nl: Biblio-module referenties &lt;bib&gt; <i>of</i> [bib]

en: Use &lt;bib&gt;citekey&lt;/bib&gt; or [bib]citebkey[/bib]to insert automatically numbered references.
nl: Gebruik &lt;bib&gt;citekey&lt;/bib&gt; of [bib]citebkey[/bib] om automatisch genummerde referenties toe te voegen.

en: Edit author information
nl: Autersinformatie bewerken

en: Orphaned Authors
nl: Verweesde auteurs

en: Delete orphaned biblio authors.
nl: Verweesde Biblio-auteurs verwijderen

en: Author Types
nl: Auteurstypes

en: Add New Author Type
nl: Nieuw auteurstype toevoegen

en: Edit keyword information
nl: Trefwoordgegevens bewerken

en: Orphaned Keywords
nl: Verweesde trefwoorden

en: Delete orphaned biblio keywords.
nl: Verweesde Biblio-trefwoorden verwijderen

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Select Type...
nl: Selecteer een type...

en: Use label specific to biblio type
nl: Gebruik een specifiek label per Biblio-type

en: biblio settings
nl: Biblio-instellingen

en: Link this field to its keyword page
nl: Koppel dit veld aan de trefwoordpagina

en: Author type
nl: Auteurstype

en: Select keywords
nl: Trefwoorden selecteren

en: Author name
nl: Naam auteur

en: Text to display if no year of publication is available
nl: Tekst die wordt getoond als het publicatiejaar niet beschikbaar is

en: The text that is displayed when no date of publication is given or it is deliberately set to <b>9999</b>, it defaults to "Submitted".
nl: Tekst die wordt getoond wanneer de publicatiedatum niet beschikbaar is of met opzet is ingesteld op <b>9999</b>. Standaard is dit 'Ingediend'.

en: Text to display if year of publication is set to 9998
nl: Tekst die wordt getoond wanneer het publicatiejaar is ingesteld op '9998'

en: The text that is displayed when the date of publication is deliberately set to <b>9998</b>, it defaults to "In Press".
nl: Tekst die wordt getoond wanneer de publicatiedatum is ingesteld op <b>9998</b>. Standaard is dit 'In druk'.

en: Do not reformat
nl: Niet herformateren

en: Does Not Apply
nl: Niet van toepassing

en: If you are not sure, set this to Unknown or Does Not Apply
nl: Als u niet zeker bent, kies dan Onbekend of Niet van toepassing

en: Publication type name
nl: Publicatietypenaam

en: Recent Publications
nl: Recente publicaties

en: and where %property is %value
nl: en waarbij %property gelijk is aan %value

en: where %property is %value
nl: waarbij %property gelijk is aan %value

en: and where
nl: en waarbij

en: Tertiary
nl: Tertiaire

en: Download links in "List" view link to "Node" view
nl: Download-links in lijstweergave linken naar de node-weergave

en: -none-
nl: -geen-

en: Use Biblio for scholarly content, such as journal papers and books.
nl: Gebruik Biblio voor academische inhoud, zoals artikelen en boeken.

en: Administer Biblio
nl: Beheer Biblio

en: Allows full control (create, update, delete) of all Biblio nodes
nl: Geeft volledig beheer (aanmaken, bewerken, verwijderen) over alle Biblio nodes

en: Access Biblio content
nl: Toegang tot Biblio-inhoud

en: Allows the user to view Biblio nodes
nl: Bekijken van Biblio-nodes toestaan

en: Edit Biblio authors
nl: Biblio-auteurs bewerken

en: Allows the user to edit author information
nl: De gebruiker toestaan auteursinformatie te bewerken

en: Show download links
nl: Download-links tonen

en: Show own download links
nl: Eigen download-links tonen

en: Show filter tab
nl: Filtertab tonen

en: Show full text
nl: Volledige tekst tonen

en: Change Publication Type
nl: Publicatietype wijzigen

en: Subsidiary
nl: Aanvullende

en: Corporate/Institutional
nl: Bedrijfs-/institutionele

en: More contributors
nl: Meer contributors

en: Please select a publication type.
nl: Selecteer een publicatietype

en: Recent publications
nl: Recente publicaties

en: Number of results in the "Recent Publications" block
nl: Aantal resultaten in het blok 'Recente publicaties'

en: Data import
nl: Data-import

en: Import/Export Mapping
nl: Import/export-indeling

en: Edit Author Type
nl: Auteurstype bewerken

en: Lookup Links
nl: Opzoek-links

en: Show lookup links
nl: Opzoek-links tonen

en: You can select which lookup links to display here.
nl: U kunt kiezen welke opzoek-links er hier getoond worden.

en: Publication types
nl: Publicatietypes
