Brainstorm profile (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (4491 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: select
nl: selecteer

en: Pages
nl: Pagina's

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Reset to defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: delete
nl: verwijderen

en: Markup
nl: Opmaak

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: approve
nl: goedkeuren

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Value
nl: Waarde

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Private
nl: Privé

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Groups
nl: Groepen

en: Group
nl: Groep

en: Author
nl: Auteur

en: Replies
nl: Antwoorden

en: Last Post
nl: Laatste bericht

en: Closed
nl: Gesloten

en: yes
nl: ja

en: List
nl: Lijst

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Actions
nl: Acties

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Read more
nl: Lees meer

en: more
nl: meer

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Access control
nl: Toegangscontrole

en: required
nl: verplicht

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Administration
nl: Beheer

en: footer
nl: voet

en: Comments
nl: Reacties

en: More
nl: Meer

en: Action
nl: Actie

en: On
nl: Aan

en: For
nl: Voor

en: Tags
nl: Labels

en: Block title
nl: Bloktitel

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Node type settings
nl: Inhoudstype-instellingen

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Home page
nl: Voorpagina

en: Categories
nl: Categorieën

en: Download
nl: Downloaden

en: Version
nl: Versie

en: Go
nl: Filter

en: view
nl: weergeven

en: Overview
nl: Overzicht

en: all
nl: alle

en: File
nl: Bestand

en: Tag
nl: Label

en: File path
nl: Bestandspad

en: Login
nl: Inloggen

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: None
nl: Geen

en: Use count
nl: Gebruiksfrequentie

en: Number
nl: Getal

en: Block settings
nl: Blokinstellingen

en: Comment form
nl: Reactieformulier

en: User edit form
nl: Gebruikersformulier

en: User contact form
nl: Gebruikerscontactformulier

en: - None -
nl: - Geen -

en: Country
nl: Land

en: Weight
nl: Gewicht

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Variable
nl: Variabele

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Admin title
nl: Beheertitel

en: Types
nl: Soorten

en: Hierarchy
nl: Hiërarchie

en: Multiple
nl: Meerdere

en: Required
nl: Verplicht

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Parents
nl: Bovenliggenden

en: Depth
nl: Diepte

en: none
nl: geen

en: Category
nl: Categorie

en: Settings
nl: Instellingen

en: One
nl: Een

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: up
nl: omhoog

en: Go to parent page
nl: Naar de bovenliggende pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Import
nl: Importeren

en: Book
nl: Boek

en: Export
nl: Exporteren

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Description field
nl: Beschrijvingsveld

en: settings
nl: instellingen

en: Back
nl: Terug

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Field
nl: Veld

en: header
nl: kop

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Font
nl: Lettertype

en: Default
nl: Standaard

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Move
nl: Verplaatsen

en: Update
nl: Bijwerken

en: Top
nl: Bovenaan

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Core
nl: Kern

en: Archives
nl: Archieven

en: Add new
nl: Nieuwe toevoegen

en: Time
nl: Tijd

en: Views
nl: Overzichten

en: Access
nl: Toegang

en: Add
nl: Toevoegen

en: Main
nl: Hoofd

en: View
nl: Weergeven

en: Format
nl: Opmaak

en: Path
nl: Pad

en: Vocabularies
nl: Woordenlijsten

en: Manage
nl: Beheren

en: Refresh
nl: Verversen

en: Placeholder tokens
nl: Tokens

en: Display
nl: Weergeven

en: Node type
nl: Node-type

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: results
nl: resultaten

en: search
nl: zoeken

en: Text
nl: Tekst

en: Theme
nl: Thema

en: Layout
nl: Lay-out

en: style
nl: stijl

en: Display mode
nl: Weergavemodus

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Component
nl: Besturingselement

en: Components
nl: Componenten

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Advanced search
nl: Uitgebreid zoeken

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Custom breadcrumbs
nl: Aangepaste broodkruimels

en: No custom breadcrumbs have been defined.
nl: Geen aangepaste kruimelpaden gedefinieerd.

en: The node type this custom breadcrumb trail will apply to.
nl: Het inhoudstype waarop dit aangepaste kruimelpad toegepast wordt.

en: Titles
nl: Titels

en: Paths
nl: Paden

en: A list of Drupal paths for the breadcrumb links, one on each line.
nl: Een lijst van Drupal-paden voor de kruimelpad-links, één per regel.

en: The following placeholder tokens can be used in both paths and titles. When used in a path or title, they will be replaced with the appropriate values.
nl: De volgende tokens kunnen worden gebruikt in paden en titels. Wanneer de tokens worden gebruikt in een pad of titel worden ze vervangen door de bijbehorende waarden.

en: Every link path must have a matching title. There are !paths paths, and !titles titles.
nl: Elk linkpad dient een titel te hebben. Er zijn !paths paden, en !titles titels.

en: administer custom breadcrumbs
nl: aangepaste kruimelpaden beheren

en: Mail
nl: E-mail

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: Promoted
nl: Aangeraden

en: User
nl: Gebruiker

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Configure
nl: Instellen

en: Email
nl: E-mail

en: Check
nl: Controleer

en: Files
nl: Bestanden

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Error
nl: Fout

en: Options
nl: Opties

en: no
nl: nee

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Number of columns
nl: Aantal kolommen

en: Data type
nl: Gegevenssoort

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Home breadcrumb text
nl: Broodkruimel-tekst voor Home

en: Include
nl: Insluiten

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Are you sure you want to delete %title?
nl: Weet u zeker dat u %title wilt verwijderen?

en: Expanded
nl: Uitgeklapt

en: The name of the menu.
nl: De naam van het menu.

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
nl: Optioneel. In het menu zullen zwaardere onderdelen naar de bodem zakken en lichtere onderdelen hoger worden gepositioneerd.

en: All
nl: Alle

en: days
nl: dagen

en: Access log
nl: Toegangslog

en: Active
nl: Actief

en: Done
nl: Gereed

en: Submit @name
nl: @name indienen

en: Submitted
nl: Ingediend

en: Year
nl: Jaar

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: General information
nl: Algemene informatie

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Block
nl: Blok

en: Override title
nl: Titel overschrijven

en: CSS class
nl: CSS-klassen

en: Display links
nl: Links tonen

en: Page
nl: Pagina

en: Pager ID
nl: Paginering-ID

en: View arguments
nl: Argumenten bekijken

en: Override URL
nl: URL overschrijven

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Node links
nl: Node-links

en: Taxonomy terms
nl: Taxonomietermen

en: User picture
nl: Gebruikersafbeelding

en: Submission information
nl: Details inzending

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Site name
nl: Naam van de website

en: Site slogan
nl: Slogan van de website

en: Node types
nl: Node-types

en: User settings
nl: Gebruikersinstellingen

en: Public registrations
nl: Publieke registraties

en: Only site administrators can create new user accounts.
nl: Uitsluitend beheerders kunnen nieuwe accounts aanmaken.

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Off
nl: Uit

en: Never
nl: Nooit

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Selected
nl: Geselecteerd

en: Menu link
nl: Menulink

en: Contacts
nl: Contacten

en: Preview message
nl: Voorbeeldweergave

en: From
nl: Van

en: Aggregator category
nl: Aggregatorcategorie

en: Aggregator feed
nl: Aggregator-feed

en: Feed description
nl: Beschrijving van de feed

en: Aggregator item
nl: Aggregator-item

en: Custom
nl: Aangepast

en: Roles
nl: Rollen

en: Revision ID
nl: Revisie-ID

en: Comment
nl: Reactie

en: Comment ID
nl: Reactie-ID

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Input format
nl: Invoerformaat

en: Signature
nl: Ondertekening

en: Location
nl: Locatie

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Sticky at top of lists
nl: Vastgeplakt bovenaan de lijst

en: Revisions
nl: Revisies

en: Log message
nl: Logbericht

en: Poll duration
nl: Enquêteduur

en: Poll votes
nl: Enquête stemmen

en: Session ID
nl: Sessie-ID

en: File ID
nl: Bestand-ID

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: File size
nl: Bestandsgrootte

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Vocabulary ID
nl: Woordenlijst-ID

en: Term ID
nl: Term-ID

en: Term name
nl: Termnaam

en: User role
nl: Gebruikersrol

en: E-mail address
nl: E-mailadres

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Last login
nl: Laatste login

en: Time zone
nl: Tijdzone

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Fields
nl: Velden

en: Widget type
nl: Widgettype

en: Is not
nl: Is niet

en: Contains
nl: Bevat

en: Does not contain
nl: Bevat niet

en: Is less than
nl: Is kleiner dan

en: Is less than or equal to
nl: Is kleiner dan of gelijk aan

en: Is equal to
nl: Is gelijk aan

en: Is greater than or equal to
nl: Is groter dan of gelijk aan

en: Is greater than
nl: Is groter dan

en: Is not equal to
nl: Is niet gelijk aan

en: Average
nl: Gemiddeld

en: Count
nl: Aantal

en: Overridden
nl: Overschreven

en: Conditions
nl: Voorwaarden

en: Mode
nl: Modus

en: Normal
nl: Normaal

en: Last update
nl: Laatst bijgewerkt

en: %time ago
nl: %time geleden

en: Updated:
nl: Bijgewerkt:

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Sort order
nl: Sorteervolgorde

en: Up
nl: Omhoog

en: Performance
nl: Prestaties

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: This field is required.
nl: Dit veld is verplicht.

en: Textfield
nl: Tekstveld

en: Range
nl: Bereik

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Sortable
nl: Sorteerbaar

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Month
nl: Maand

en: Load
nl: Laden

en: End Date
nl: Einddatum

en: Introduction
nl: Inleiding

en: System
nl: Systeem

en: Serial Number
nl: Serienummer

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Current
nl: Huidige

en: Address
nl: Adres

en: State
nl: Status

en: Terms
nl: Termen

en: Send
nl: Versturen

en: Serial
nl: Serienummer

en: Desc
nl: Aflopend

en: Owner
nl: Eigenaar

en: OR
nl: OF

en: General
nl: Algemeen

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Method
nl: Methode

en: Recent posts
nl: Recente berichten

en: Recent posts for %1
nl: Recente berichten voor %1

en: Day
nl: Dag

en: Table
nl: Tabel

en: here
nl: hier

en: Start
nl: Begin

en: Now
nl: Nu

en: All views
nl: Alle weergaven

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: Base
nl: Basis

en: Default path pattern (applies to all vocabularies with blank patterns below)
nl: Standaardpadpatroon (toegepast op alle woordenlijsten met blancopatronen hieronder)

en: Pattern for all %vocab-name paths
nl: Patroon voor alle  %vocab-name paths

en: Pattern for forums and forum containers
nl: Patronen voor forums en forumcontainers

en: Pattern for user account page paths
nl: Patroon voor gebruikeraccount-paginapaden

en: Pattern for blog page paths
nl: Patroon voor blogpaginapaden

en: Verbose
nl: Uitvoerig

en: Display alias changes (except during bulk updates).
nl: Aliaswijzigingen weergeven (behalve bij bulkbewerkingen).

en: Replace by separator
nl: Vervang door scheidingsteken

en: Maximum alias length
nl: Maximale aliaslengte

en: Maximum component length
nl: Maximale lengte van de componenten

en: Update action
nl: Bijwerk-actie

en: Strings to Remove
nl: Te verwijderen tekenreeksen

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
nl: Bied een mechanisme voor modules om automatisch aliassen aan te maken voor de inhoud die zij beheren.

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Security
nl: Beveiliging

en: !time ago
nl: !time geleden

en: Other
nl: Andere

en: Align
nl: Uitlijning

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Basic
nl: Basis

en: Color
nl: Kleur

en: Repeat
nl: Herhalen

en: List type
nl: Lijsttype

en: Role
nl: Rol

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Deselect all
nl: Alles deselecteren

en: User login
nl: Gebruikerslogin

en: Link text
nl: Linktekst

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: String
nl: Tekenreeks

en: Case
nl: Hoofdlettergebruik

en: Users
nl: Gebruikers

en: Minimum cache lifetime
nl: Minimum cache-levensduur

en: Referrer
nl: Doorverwijzer

en: Exists
nl: Bestaat

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
nl: @site is momenteel wegens onderhoud niet beschikbaar. De website zal binnenkort weer beschikbaar zijn. Bedankt voor uw geduld.

en: Default front page
nl: Standaardvoorpagina

en: Button
nl: Knop

en: Both
nl: Beide

en: Last
nl: Laatste

en: Maximum length
nl: Maximumlengte

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: <All>
nl: -Allemaal-

en: Edit view
nl: Overzicht bewerken

en: Clone
nl: Dupliceren

en: Administer views
nl: Overzichten beheren

en: Existing Views
nl: Bestaande overzichten

en: Default Views
nl: Standaardoverzichten

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Normal menu item
nl: Normaal menu-item

en: Down
nl: Omlaag

en: Option
nl: Optie

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Optional
nl: Optioneel

en: Exposed Filters
nl: Zichtbare filters

en: Order
nl: Volgorde

en: Add criteria
nl: Criteria toevoegen

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
nl: Naam van het overzicht mag letters, cijfers of onderstrepingstekens bevatten.

en: Views UI
nl: Views-UI

en: Recent comments
nl: Recente reacties

en: Random
nl: Willekeurig

en: Untitled
nl: Zonder titel

en: Uncategorized
nl: Zonder categorie

en: Plain
nl: Plat

en: Position
nl: Positie

en: Integer
nl: Geheel getal

en: IP Address
nl: IP-adres

en: Basic settings
nl: Basisinstellingen

en: Last checked
nl: Laatst gecontroleerd

en: Default state
nl: Standaardstatus

en: Basic setup
nl: Basisinstellingen

en: Profile name
nl: Profielnaam

en: false
nl: onwaar

en: true
nl: waar

en: Editor appearance
nl: Editor-weergave

en: center
nl: gecentreerd

en: left
nl: links

en: right
nl: rechts

en: Cleanup and output
nl: Opschonen en tonen

en: Editor CSS
nl: CSS van editor

en: CSS classes
nl: CSS-klassen

en: Profile
nl: Profiel

en: You must give a profile name.
nl: Geef een profielnaam op.

en: Page Title
nl: Paginatitel

en: Term description
nl: Omschrijving van term

en: fields
nl: velden

en: Add group
nl: Groep toevoegen

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Datestamp
nl: Tijdstip

en: Operation
nl: Bewerking

en: reply
nl: beantwoorden

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Collapsible
nl: Inklapbaar

en: Collapsed
nl: Ingeklapt

en: with comments
nl: met reacties

en: without comments
nl: zonder reacties

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: Updated date
nl: Wijzigingsdatum

en: comments
nl: reacties

en: Full
nl: Volledig

en: Default language
nl: Standaardtaal

en: Rules
nl: Regels

en: American Samoa
nl: Amerikaans Samoa

en: Georgia
nl: Georgië

en: Marshall Islands
nl: Marshalleilanden

en: Virgin Islands
nl: Maagdeneilanden

en: Modified
nl: Aangepast

en: Regular expression
nl: Reguliere expressie

en: Size of textfield
nl: Lengte van het tekstveld

en: Authoring information
nl: Auteursinformatie

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Some
nl: Sommige

en: Approved
nl: Goedgekeurd

en: Root
nl: Basis

en: Undefined
nl: Onbepaald

en: Show
nl: Weergeven

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Geef één pagina per regel op, als Drupal-paden. Het '*'-teken is een wildcard. Voorbeeldpaden zijn '%blog' voor de blog-pagina en '%blog-wildcard' voor elke persoonlijke blog. '%front' is de voorpagina.

en: Other queries
nl: Andere query's

en: Link to node
nl: Link naar node

en: Upload file
nl: Bestand(en) uploaden

en: Change
nl: Wijzigen

en: Messages
nl: Berichten

en: Edit term
nl: Term bewerken

en: Time format
nl: Tijdformaat

en: Week of @date
nl: Week van @date

en: Countries
nl: Landen

en: Clear
nl: Wissen

en: Pager position
nl: Pagineringspositie

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Node title
nl: Node-titel

en: Titles only
nl: Alleen titels

en: Full text
nl: Volledige tekst

en: Feed settings
nl: Feedinstellingen

en: Source
nl: Bron

en: Date/Time
nl: Datum/tijd

en: Display all menu items
nl: Alle menu-onderdelen weergeven

en: Select a date
nl: Kies een datum

en: Refine
nl: Verfijnen

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Your search yielded no results
nl: De zoekopdracht heeft geen resultaten opgeleverd

en: Front page
nl: Voorpagina

en: Request new password
nl: Nieuw wachtwoord aanvragen

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
nl: Bezoekers kunnen nieuwe accounts aanmaken zonder dat daarvoor toestemming van een beheerder nodig is.

en: unlimited
nl: ongelimiteerd

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Display name
nl: Naam voor weergave

en: Languages
nl: Talen

en: Available tokens
nl: Beschikbare tokens

en: Activity
nl: Activiteit

en: Publishing options
nl: Publicatie-opties

en: Create new revision
nl: Nieuwe revisie aanmaken

en: First
nl: Eerste

en: Middle
nl: Midden

en: Search fields
nl: Velden doorzoeken

en: Configure block
nl: Blok instellen

en: Block name
nl: Bloknaam

en: Period
nl: Punt

en: Site's time zone
nl: De tijdzone van de website

en: Date's time zone
nl: De tijdzone van de datum

en: No time zone conversion
nl: Geen tijdzoneconversie

en: Hour
nl: Uur

en: Minute
nl: Minuut

en: Second
nl: Seconde

en: Site default
nl: Website standaard

en: Select list
nl: Selectielijst

en: Text field
nl: Tekstveld

en: Dates without hours granularity must not use any timezone handling.
nl: Datums zonder uurprecisie kunnen geen tijdzone-afhandeling gebruiken.

en: Granularity
nl: Nauwkeurigheid

en: Time zone handling
nl: Tijdzone-verwerking

en: is equal to
nl: is gelijk aan

en: is not equal to
nl: is niet gelijk aan

en: Target type
nl: Doeltype

en: Date field
nl: Datumveld

en: Date API
nl: Datum-API

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: E-mail subject
nl: E-mail-onderwerp

en: Link label
nl: Linklabel

en: author
nl: auteur

en: Entity
nl: Entiteit

en: AND
nl: EN

en: None.
nl: Geen.

en: Fixed
nl: Vast

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Empty
nl: Leeg

en: Import failed.
nl: Importeren mislukt.

en: Greater than
nl: Groter dan

en: Equal to
nl: Gelijk aan

en: Less than
nl: Kleiner dan

en: any
nl: elke

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Unit
nl: Eenheid

en: Select a user
nl: Een gebruiker selecteren

en: You must select a user.
nl: Selecteer een gebruiker.

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Log out
nl: Uitloggen

en: The settings have not been saved because of the errors.
nl: De instellingen zijn niet opgeslagen omdat er fouten zijn opgetreden.

en: Default template
nl: Standaard template

en: Open in new window
nl: Open in nieuw venster

en: Maxlength
nl: Maximale lengte

en: First day of week
nl: Eerste dag van de week

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Create new account
nl: Nieuw account aanmaken

en: What links here
nl: Wat hiernaar verwijst

en: Seconds
nl: Seconden

en: White
nl: Wit

en: Fade
nl: Vervaag

en: Slow
nl: Langzaam

en: Fast
nl: Snel

en: Site information
nl: Websitegegevens

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: or
nl: of

en: Are you sure?
nl: Weet u het zeker?

en: Results
nl: Resultaten

en: Parent term
nl: Bovenliggende term

en: Parent terms
nl: Bovenliggende termen

en: All blogs
nl: Alle blogs

en: Style
nl: Stijl

en: revert
nl: terugzetten

en: Asterisk
nl: Sterretje

en: Team
nl: Ploeg

en: No.
nl: Nee.

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: All tags
nl: Alle labels

en: Last modified
nl: Laatst gewijzigd

en: Reversed
nl: Omgekeerd

en: Global Settings
nl: Algemene instellingen

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Date created
nl: Aanmaakdatum

en: Completed
nl: Voltooid

en: Reverse
nl: Omkeren

en: Manage features
nl: Functionaliteiten beheren

en: Thousands separator
nl: Scheidingsteken voor duizendtallen

en: completed
nl: afgerond

en: Length of trimmed posts
nl: Lengte van ingekorte berichten

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of a post. Drupal will use this setting to determine at which offset long posts should be trimmed. The trimmed version of a post is typically used as a teaser when displaying the post on the main page, in XML feeds, etc. To disable teasers, set to 'Unlimited'. Note that this setting will only affect new or updated content and will not affect existing teasers.
nl: Het maximale aantal tekens dat in een verkorte versie van het bericht gebruikt wordt. Drupal zal deze instellingen gebruiken om te bepalen hoe een lang bericht verkort kan worden. Deze verkorte versie wordt meestal gebruikt als teaser op de voorpagina, in XML feeds, enz. Om teasers uit te schakelen, kies 'Onbeperkt'. Merk op dat deze instelling alleen nieuwe of bijgewerkte inhoud beïnvloedt; bestaande teasers worden niet veranderd.

en: Theme settings
nl: Thema-instellingen

en: Not published
nl: Niet gepubliceerd

en: Menu settings
nl: Menu-instellingen

en: Color scheme
nl: Kleurenschema

en: Unformatted
nl: Onopgemaakt

en: Documents
nl: Documenten

en: RSS Feed
nl: RSS-feed

en: Allowed file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: New comments
nl: Nieuwe reacties

en: New
nl: Nieuwe

en: User page
nl: Profielpagina

en: Relationships
nl: Relaties

en: Plural
nl: Meervoud

en: Relationship
nl: Relatie

en: relationships
nl: relaties

en: Oldest first
nl: Oudste eerst

en: Basic information
nl: Basisinformatie

en: Sort criteria
nl: Sorteercriteria

en: Base path
nl: Basispad

en: Parent menu item
nl: Bovenliggend menu-item

en: Themes
nl: Thema's

en: Translations
nl: Vertalingen

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: !name field is required.
nl: Het veld !name is verplicht.

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Sticky
nl: Vastgeplakt (sticky)

en: You are here
nl: U bent hier

en: Default options
nl: Standaardopties

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Output format
nl: Weergaveformaat

en: Storage
nl: Opslag

en: Complete
nl: Voltooid

en: Line break converter
nl: Regeleinde-omzetter

en: Page name
nl: Paginanaam

en: Shortcuts
nl: Snelkoppelingen

en: Photo
nl: Foto

en: Submissions
nl: Inzendingen

en: Analysis
nl: Analyse

en: Clear Form Submissions
nl: Inzendingen verwijderen

en: Are you sure you want to delete all submissions for this form?
nl: Weet u zeker dat u alle inzendingen van dit formulier wilt verwijderen?

en: Webform %title entries cleared.
nl: Inzendingen van webformulier %title zijn verwijderd.

en: Are you sure you want to delete this submission?
nl: Weet u zeker dat u deze inzending wilt verwijderen?

en: Submitted values are
nl: Ingevulde gegevens zijn

en: webform
nl: formulier

en: responses
nl: reacties

en: Webforms
nl: Formulieren

en: View and edit all the available webforms on your site.
nl: Weergeven en bewerken van alle beschikbare webformulieren op de site.

en: Webform
nl: Formulier

en: Global configuration of webform functionality.
nl: Algemene instellingen van de webformuliermodule.

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
nl: Een nieuw formulier of vragenlijst aanmaken. Resultaten en statistieken worden opgeslagen en zijn toegankelijk voor gebruikers met de juiste rechten.

en: Advanced Options
nl: Geavanceerde opties

en: E-mail to address
nl: E-Mail naar adres

en: E-mail from name
nl: Naam van afzender

en: E-mail from address
nl: E-mailadres van afzender

en: ever
nl: ooit

en: every hour
nl: elk uur

en: every day
nl: elke dag

en: every week
nl: elke week

en: No Components, add a component below.
nl: Geen besturingselementen, voeg een besturingselement toe.

en: Field Key
nl: Sleutelveld

en: This is used as a descriptive label when displaying this form element.
nl: Deze tekst wordt als toelichting onder dit besturingselement weergegeven.

en: A short description of the field used as help for the user when he/she uses the form.
nl: Een korte beschrijving van het veld bedoeld om de gebruiker op weg te helpen.

en: Check this option if the user must enter a value.
nl: Selecteer deze optie als de gebruiker verplicht een waarde moet invullen.

en: The webform component of type @type does not have an edit function defined.
nl: Het webformulieronderdeel van type @type heeft geen gedefinieerde bewerkingsfunctie.

en: The field key %field_key is invalid. Please include only lowercase alphanumeric characters and underscores.
nl: Veldnaam %field_key is ongeldig. Alleen kleine letters, cijfers en "_" zijn toegestaan.

en: The field key %field_key is already in use by the field labeled %existing_field. Please use a unique key.
nl: Veldnaam %field_key is al gebruikt in het veld %existing_field. Gebruik een andere naam.

en: Previous submission
nl: Vorige inzending

en: Next submission
nl: Volgende inzending

en: Submitted by !name
nl: Door !name

en: Next Page >
nl: Volgende pagina >

en: < Previous Page
nl: < Vorige pagina

en: The webform component @type is not able to be displayed
nl: Het webformuliercomponent @type kan niet worden weergegeven

en: Illegal information. Data not submitted.
nl: Ongeldige gegevens. Inzending is niet opgeslagen.

en: Go back to the form
nl: Terug naar het formulier

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
nl: Maakt het mogelijk formulieren en vragenlijsten te maken.

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: The default value of the field.
nl: Standaardwaarde van dit veld.

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: Presents month, day, and year fields.
nl: Dag-, maand- en jaarvelden weergeven.

en: Left Blank
nl: Leeg gelaten

en: User entered value
nl: Gebruiker vulde de volgende waarde in

en: Width of the textfield.
nl: Breedte van het tekstvak

en: User email as default
nl: E-mailadres van ingelogde gebruiker als standaard gebruiken

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
nl: Als een gebruiker is ingelogd wordt in dit veld standaard zijn/haar geregistreerde e-mailadres ingevuld.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
nl: Veld alleen-lezen maken. Geschikt voor het instellen van een vaste standaardwaarde.

en: Average submission length in words (ex blanks)
nl: Gemiddelde lengte van inzending in woorden (zonder spaties)

en: If this fieldset is collapsible, the user may open or close the fieldset.
nl: Als dit groepsvak inklapbaar is kan de gebruiker het groepsvak naar wens in- of uitklappen.

en: Collapsed by Default
nl: Standaard ingeklapt.

en: Collapsible fieldsets are "open" by default. Select this option to default the fieldset to "closed."
nl: Inklapbare groepsvakken zijn standaard uitgeklapt. Selecteer deze optie om het groepsvak standaard ingeklapt weer te geven.

en: User uploaded file
nl: Door gebruiker geüpload bestand

en: Average uploaded file size
nl: Gemiddelde grootte van geüploade bestanden

en: Questions
nl: Vragen

en: Randomize Options
nl: Opties in willekeurige volgorde plaatsen

en: Randomizes the order of options on the top when they are displayed in the form.
nl: Zet de bovenste opties in willekeurige volgorde, wanneer ze in het webformulier worden weergegeven.

en: Randomize Questions
nl: Vragen in willekeurige volgorde

en: Randomize the order of the questions on the side when they are displayed in the form.
nl: Zet de vragen aan de zijkant in willekeurige volgorde, wanneer ze in het webformulier worden weergegeven.

en: Allows creation of grid questions, denoted by radio buttons.
nl: Biedt de mogelijkheid om matrixvragen aan te maken, opgezet met keuzerondjes.

en: Non-empty
nl: Niet leeg

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
nl: Selecteer deze optie als de gebruiker meer dan één optie mag kiezen.

en: Listbox
nl: Keuzelijst

en: Allows creation of checkboxes, radio buttons, or select menus.
nl: Maakt het creëren van selectievakjes, keuzerondjes of keuzelijsten mogelijk.

en: A large text area that allows for multiple lines of input.
nl: Een groot tekstvak waarin meerdere regels tekst kunnen worden ingevoerd.

en: Basic textfield type.
nl: Standaard tekstvaktype.

en: Presents the user with hour and minute fields. Optional am/pm fields.
nl: Uur- en minuutvelden weergeven. De am/pm-velden zijn optioneel.

en: Anonymous user
nl: Anonieme gebruiker

en: The name used to indicate anonymous users.
nl: De naam die gebruikt wordt om een anonieme (niet ingelogde) gebruiker aan te duiden.

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
nl: De voorpagina toont de inhoud van deze relatieve URL. Gebruik bij twijfel "node".

en: Client
nl: Afnemer

en: Apply
nl: Toepassen

en: Select
nl: Selecteren

en: Examples
nl: Voorbeelden

en: Enter the terms you wish to search for.
nl: Geef de woorden op waarnaar u wilt zoeken.

en: Bold
nl: Vet

en: Information
nl: Informatie

en: Variables
nl: Variabelen

en: Plugins
nl: Plug-ins

en: PHP Code
nl: PHP-code

en: Authors
nl: Auteurs

en: Simple
nl: Eenvoudig

en: Double
nl: Dubbel

en: Relationship type
nl: Relatietype

en: CSS Selectors
nl: CSS-selectors

en: Synchronization
nl: Synchronisatie

en: Translation
nl: Vertaling

en: Translation status
nl: Vertalingsstatus

en: Blocks
nl: Blokken

en: Menus
nl: Menu's

en: A valid date is required for %title.
nl: Een geldige datum is vereist voor %title.

en: A Date API that can be used by other modules.
nl: Een Date API dat gebruikt kan worden door andere modules.

en: The Strtotime default value is invalid.
nl: De Strtotime standaardwaarde is ongeldig.

en: Relative
nl: Relatief

en: Above
nl: Boven

en: Within
nl: Binnen

en: Position of date part labels
nl: Labelposities van de datumonderdelen

en: User's time zone
nl: De tijdzone van de gebruiker

en: @min and @max
nl: @min en @max

en: Store a date in the database as an ISO date, recommended for historical or partial dates.
nl: Een datum in de database opslaan als een ISO-datum. Aanbevolen voor historische of incomplete datums.

en: Store a date in the database as a datetime field, recommended for complete dates and times that may need timezone conversion.
nl: Een datum in de database opslaan als een datumtijdveld, aanbevolen voor complete datums, en tijden die mogelijk een tijdzone-omzetting nodig hebben.

en: Date Popup
nl: Datumpopup

en: Until
nl: Tot

en: Every
nl: Iedere

en: Third
nl: Derde

en: Fourth
nl: Vierde

en: Fifth
nl: Vijfde

en: A Date Repeat API to calculate repeating dates and times from iCal rules.
nl: Een datumherhalings-API om terugkerende data en tijden te berekenen van iCal-regels.

en: Default time zone
nl: Standaardtijdzone

en: Overrides
nl: Overschrijvingen

en: Add another item
nl: Item toevoegen

en: Text area
nl: Tekstveld

en: Used in
nl: Gebruikt in

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
nl: Geef een door komma's gescheiden lijst met argumenten op om aan het overzicht door te geven.

en: Decimal
nl: Decimaal

en: Float
nl: Zwevendekommagetal

en: Precision
nl: Precisie

en: Form
nl: Formulier

en: Exceptions
nl: Uitzonderingen

en: Title tag
nl: Titel-tag

en: 1 minute
nl: 1 minuut

en: Any user
nl: Elke gebruiker

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Dotted
nl: Gestippeld

en: Dashed
nl: Gestreept

en: Solid
nl: Vast

en: Grid
nl: Raster

en: API documentation
nl: API documentatie

en: Edit this term
nl: Deze term bewerken

en: Italic
nl: Cursief

en: Hide
nl: Verbergen

en: Date range
nl: Datumbereik

en: Date - newest first
nl: Datum - nieuwste eerst

en: Date - oldest first
nl: Datum - oudste eerst

en: < Previous
nl: < Vorige

en: Submission settings
nl: Verzendinstellingen

en: Global
nl: Algemeen

en: Two
nl: Twee

en: Three
nl: Drie

en: file system
nl: Bestandssysteem

en: Examples:
nl: Voorbeelden:

en: Menu name
nl: Menunaam

en: Drupal path
nl: Drupal-pad

en: Image gallery
nl: Afbeeldingenalbum

en: Profiles
nl: Profielen

en: Thread
nl: Vertakking

en: Hot topic threshold
nl: 'Hot topic'-drempelwaarde

en: Topics per page
nl: Aantal onderwerpen per pagina

en: Posts - most active first
nl: Berichten - meest actieve eerst

en: Posts - least active first
nl: Berichten - minst actieve eerst

en: URL path settings
nl: URL-pad-instellingen

en: Title text
nl: Titeltekst

en: From name
nl: Naam afzender

en: From address
nl: E-mailadres afzender

en: E-mail template
nl: E-mailthema

en: Uppercase
nl: Hoofdletter

en: Extension
nl: Extensie

en: Space
nl: Spatie

en: Keys
nl: Sleutels

en: Unavailable
nl: Niet beschikbaar

en: CSS class(es)
nl: CSS-klasse(n)

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
nl: De automatisch aangemaakte alias %original_alias conflicteert met een bestaande alias. Alias gewijzigd in %alias.

en: Pattern for all @node_type paths
nl: Patroon voor alle @node_type-paden

en: Delete aliases
nl: Aliassen verwijderen

en: Automatic alias
nl: Automatische alias

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
nl: Het teken dat wordt gebruik om woorden in titels te scheiden.  Dit zal alle spaties en leestekens vervangen.  Het gebruik van een spatie of een + karakter kan onverwachte resultaten veroorzaken.

en: Character case
nl: Hoofdlettergebruik

en: Leave case the same as source token values.
nl: Laat het hoofdlettergebruik hetzelfde als in de bron-token.

en: Change to lower case
nl: Naar kleine letters omzetten

en: Do nothing. Leave the old alias intact.
nl: Doe niets. Laat de oude alias intact.

en: Create a new alias. Leave the existing alias functioning.
nl: Maak een nieuwe alias. Hou de bestaande alias werkend.

en: Create a new alias. Delete the old alias.
nl: Maak een nieuwe alias. Verwijder de oude alias.

en: Transliterate prior to creating alias
nl: Transliteratie voordat alias wordt aangemaakt

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
nl: Filtert de nieuwe alias tot enkel letters en cijfers uit de ASCII-96-set

en: No action (do not replace)
nl: Geen actie (vervang niet)

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
nl: Verwijder alle aliassen. Het aantal aliassen dat verwijderd zal worden: %count.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
nl: Verwijder aliassen voor alle @label. Het aantal aliassen dat verwijderd zal worden: %count.

en: Delete aliases now!
nl: Aliassen nu verwijderen!

en: All of your path aliases have been deleted.
nl: Alle pad-aliassen werden verwijderd .

en: All of your %type path aliases have been deleted.
nl: Alle %type padaliassen werden verwijderd.

en: Language neutral
nl: Taalonafhankelijk

en: Change layout
nl: Lay-out aanpassen

en: Provided by
nl: Aangeboden door

en: Contexts
nl: Contexten

en: Export format
nl: Exportformaat

en: Aggregate
nl: Samenvoegen

en: <Any>
nl: -Elke-

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Skin
nl: Uiterlijk

en: Animation
nl: Animatie

en: Loading
nl: Laden

en: Rearrange
nl: Herschikken

en: empty
nl: leeg

en: Package
nl: Pakket

en: All types
nl: Alle typen

en: Node author
nl: Node‑auteur

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: Interface language
nl: Taal van de editor

en: Cancel link
nl: Annuleerlink

en: Attach to
nl: Bijvoegen bij

en: Attach files
nl: Bestanden bijvoegen

en: Shadow
nl: Schaduw

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
nl: De URL %url is ongeldig. Gebruik een volledige URL zoals http://www.example.com/feed.xml.

en: Argument type
nl: Argumenttype

en: New custom content
nl: Nieuwe aangepaste inhoud

en: General form
nl: Algemeen formulier

en: Attached files
nl: Bijgevoegde bestanden

en: A list of files attached to the node.
nl: Een lijst van bestandsbijlagen die bij de node horen.

en: Book navigation
nl: Boeknavigatie

en: Add comment
nl: Commentaar toevoegen

en: A form to add a new comment.
nl: Een formulier om een nieuwe reactie toe te voegen.

en: !a comments per page
nl: !a reacties per pagina

en: Pager
nl: Paginering

en: Node content
nl: Node-inhoud

en: No extras
nl: Geen extra's

en: Identifier
nl: Identificatiemiddel

en: Author information on the Node form.
nl: Auteursinformatie op het node-formulier.

en: Comment settings on the Node form.
nl: Reactieinstellingen op het nodeformulier

en: Authoring information.
nl: Auteursinformatie.

en: List of related terms
nl: Lijst van gerelateerde termen

en: Unordered
nl: Ongeordend

en: User profile
nl: Gebruikersprofiel

en: All the terms in a vocabulary.
nl: Alle termen in een woordenlijst.

en: Maximum depth
nl: Maximale diepteniveau

en: A single user object.
nl: Een enkel gebruikersobject.

en: Taxonomy vocabulary
nl: Taxonomiewoordenlijst

en: Add relationship
nl: Relatie toevoegen

en: Add required context
nl: Verplichte context toevoegen

en: Close Window
nl: Venster sluiten

en: Close window
nl: Venster sluiten

en: Remove this item
nl: Item verwijderen

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: Show all
nl: Alles weergeven

en: Panel settings
nl: Paneelinstellingen

en: No title
nl: Geen titel

en: Unknown context
nl: Onbekende context

en: Left above
nl: Links boven

en: Right above
nl: Rechts boven

en: Left below
nl: Links onder

en: Right below
nl: Rechts onder

en: Module name
nl: Modulenaam

en: Enter the module name to export code to.
nl: Geef de naam van de module in, waarnaar code geëxporteerd moet worden.

en: Local
nl: Lokaal

en: Panel
nl: Paneel

en: Add a node from your site as content.
nl: Een node van de site toevoegen als inhoud.

en: Page settings
nl: Pagina-instellingen

en: Path is required.
nl: Pad is verplicht.

en: Use pager
nl: Paginering gebruiken

en: Items to display
nl: Weer te geven items

en: More link
nl: 'Meer'-link

en: More link text
nl: Tekst 'meer'-link

en: Book parent
nl: Bovenliggend boek

en: Top level book
nl: Hoofdniveau van het boek

en: Greek
nl: Grieks

en: begins with
nl: begint met

en: contains
nl: bevat

en: does not contain
nl: bevat niet

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Print
nl: Afdrukken

en: CSS Injector
nl: CSS-injector

en: Locked
nl: Vergrendeld

en: Registration form
nl: Inschrijvingsformulier

en: Data
nl: Gegevens

en: fade
nl: vervagen

en: Selection type
nl: Selectietype

en: No name
nl: Geen naam

en: Node count
nl: Het aantal nodes

en: Validation
nl: Validatie

en: Finish
nl: Voltooien

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid

en: Default order
nl: Standaardvolgorde

en: Default format
nl: Standaardformaat

en: Containing any of the words
nl: Bevat een van de woorden

en: Containing the phrase
nl: Bevat de woordcombinatie

en: Containing none of the words
nl: Bevat geen van de woorden

en: Number of views
nl: Aantal keer bekeken

en: Attribution
nl: Naamsvermelding

en: Custom CSS
nl: Aangepaste CSS

en: Or
nl: Of

en: Underline
nl: Onderlijnen

en: Ordered list
nl: Geordende lijst

en: Unordered list
nl: Ongeordende lijst

en: Font family
nl: Fontfamilie

en: About
nl: Over

en: Case sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Default picture
nl: Standaardafbeelding

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
nl: URL van de afbeelding die getoond wordt voor gebruikers die geen eigen afbeelding geselecteerd hebben. Leeg laten indien u geen afbeelding wenst.

en: Link class
nl: Linkklasse

en: Default theme
nl: Standaardthema

en: Available as block
nl: Als blok beschikbaar

en: Column
nl: Kolom

en: Default sort
nl: Standaardsortering

en: sort by @s
nl: op @s sorteren

en: and
nl: en

en: Icon size
nl: Pictogramgrootte

en: Content language
nl: Taal van de inhoud

en: Add @type
nl: @type toevoegen

en: Not promoted
nl: Niet aangeraden

en: Not sticky
nl: Niet vastgeplakt

en: Parent comment
nl: Bovenliggende reactie

en: The parent comment.
nl: De bovenliggende reactie.

en: Author's website
nl: Website van de auteur

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
nl: Diepte van de reactie laten zien als deze vertakt is.

en: Sort by the threaded order. This will keep child comments together with their parents.
nl: Sorteer op vertakkingsvolgorde. Dit houdt boven- en onderliggende reacties bijeen.

en: Reply-to link
nl: Reageerlink

en: Provide a simple link to reply to the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om op de reactie te reageren.

en: Text to display
nl: Weer te geven tekst

en: Link this field to its user or an author's homepage
nl: Dit veld aan de gebruiker of website van de gebruiker linken

en: Newest first
nl: Nieuwste eerst

en: The new webform %title has been created. Add new fields to your webform with the form below.
nl: Het nieuwe webformulier %title is aangemaakt. Voeg nieuwe velden aan dit webformulier to met behulp van onderstaand formulier.

en: Submission deleted.
nl: Inzending verwijderd.

en: field
nl: veld

en: Menu items
nl: Menu-items

en: Formatter
nl: Opmaakhulpmiddel

en: clone
nl: dupliceren

en: Breadcrumb visibility
nl: Kruimelpad-zichtbaarheid

en: use php in custom breadcrumbs
nl: PHP gebruiken in aangepaste kruimelpaden

en: Regions
nl: Gebieden

en: Set this context when viewing a node page or using the add/edit form of one of these content types.
nl: Gebruik de volgende context wanneer een node wordt bekeken of er gebruik gemaakt wordt van een van deze inhoudstypen.

en: Set this context when a node in the selected book is viewed.
nl: Gebruik de volgende context wanneer een node in een boek wordt bekeken.

en: Provides a simple UI for settings up a site structure using Context.
nl: Biedt een UI voor het opzetten van een website-structuur met behulp van Context.

en: Step
nl: Stap

en: Target
nl: Doel

en: Time ago
nl: Tijd geleden

en: Create @name
nl: @name aanmaken

en: The taxonomy vocabulary ID
nl: De taxonomiewoordenlijst-ID

en: Sort direction
nl: Sorteerrichting

en: Radios
nl: Keuzerondjes

en: Fonts
nl: Lettertypen

en: Button image HTML attributes
nl: HTML-attributen van knopafbeelding

en: Extra HTML attributes for img tag. Example: alt=""
nl: Extra HTML-attributen voor de img tag. Voorbeeld: alt=""

en: Main Content
nl: Hoofdinhoud

en: Show @count value(s)
nl: Toon @count waarde(s)

en: starting from @count
nl: beginnend vanaf @count

en: Landscape
nl: Landschap

en: Portrait
nl: Portret

en: Embed
nl: Inbedden

en: Error message
nl: Foutmelding

en: The language the content is in.
nl: De taal waarin de inhoud is geschreven.

en: If
nl: Als

en: Redirect URL
nl: Omleidings-URL

en: Response code
nl: Statuscode

en: Patterns
nl: Patronen

en: edit order and titles
nl: volgorde en titel wijzigen

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Resizable
nl: Veldafmeting aanpasbaar

en: Installed version
nl: Geïnstalleerde versie

en: Do you really want to continue?
nl: Weet u zeker dat u verder wilt gaan?

en: User roles
nl: Gebruikersrollen

en: User account
nl: Gebruikersaccount

en: More link path
nl: Pad voor link 'Meer'

en: Button text
nl: Knoptekst

en: Title only
nl: Alleen de titel

en: Not defined
nl: Niet gedefinieerd

en: Validator
nl: Validatiemiddel

en: Debugging
nl: Debuggen

en: Inherit
nl: Overnemen

en: Mime type
nl: Mime-type

en: Display format
nl: Weergaveformaat

en: Custom format
nl: Aangepast formaat

en: The date the node was last updated.
nl: De datum waarop de node voor het laatst is bijgewerkt.

en: Category ID
nl: Categorie-ID

en: Direction
nl: Richting

en: Invalid display id @display
nl: Ongeldige weergave-id @display

en: Error: handler for @table > @field doesn't exist!
nl: Fout: verwerker voor @table > @field bestaat niet!

en: Do not use a relationship
nl: Geen relatie gebruiken

en: Display type
nl: Weergavetype

en: shown
nl: getoond

en: export
nl: exporteer

en: Custom template
nl: Aangepaste template

en: Custom pages
nl: Specifieke pagina's

en: Webform submissions
nl: Formulierinzendingen

en: The cache has been cleared.
nl: De cache is geleegd.

en: Colon
nl: Dubbele punt

en: Run cron
nl: Cron uitvoeren

en: Run updates
nl: Updates uitvoeren

en: Current anonymous / authenticated users
nl: Huidige anonieme/geverifieerde gebruikers

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: of
nl: van

en: Title field
nl: Titelveld

en: translate
nl: vertalen

en: No link
nl: Geen link

en: Is not one of
nl: Is niet een van

en: Text length
nl: Tekstlengte

en: Row
nl: Rij

en: A relcontext object.
nl: Een relcontext object.

en: Adds a relcontext from existing simplecontext.
nl: Voegt een relcontext toe van een bestaande simplecontext.

en: IP address
nl: IP-adres

en: Autocomplete matching
nl: Automatisch aanvullende overeenkomst

en: Starts with
nl: Begint met

en: Page elements
nl: Pagina-elementen

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Variants
nl: Varianten

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Light
nl: Licht

en: E-mail to
nl: E-mail naar

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
nl: Er is een ongeldige keuze vastgesteld. Neem contact op met de websitebeheerder.

en: Illegal choice %choice in !name element.
nl: Ongeldige keuze %choice in het element !name.

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk

en: Second sidebar
nl: Tweede zijbalk

en: Query string
nl: Query-tekst

en: Decimal point
nl: Decimaalteken

en: Temporary
nl: Tijdelijk

en: Delimited text
nl: Karaktergescheiden tekst

en: A plain text file delimited by commas, tabs, or other characters.
nl: Een standaard tekstbestand, gescheiden door komma's, tabs of andere karakters.

en: A file readable by Microsoft Excel.
nl: Een bestand dat leesbaar is in Microsoft Excel.

en: Delimited text format
nl: Karaktergescheiden tekstformaat

en: Comma (,)
nl: Komma (,)

en: Semicolon (;)
nl: Puntkomma (;)

en: Colon (:)
nl: Dubbele punt (:)

en: Pipe (|)
nl: Sluisteken (|)

en: Period (.)
nl: Punt (.)

en: Space ( )
nl: Spatie ( )

en: ends with
nl: eindigt met

en: Custom date format
nl: Aangepaste datumnotatie

en: Book outline
nl: Boekstructuur

en: Revision information
nl: Revisie-informatie

en: Hide submit button
nl: De 'Toepassen'-knop verbergen

en: Additional settings
nl: Aanvullende instellingen

en: Root term
nl: Hoofd term.

en: Is one of
nl: Is een van

en: Expression
nl: Expressie

en: Sitewide context
nl: Algemene context

en: Should this context always be set? If <strong>true</strong>, this context will be active across your entire site.
nl: Moet deze context altijd ingeschakeld zijn? Indien <strong>ja</strong>, dan zal deze context over de gehele site actief zijn.

en: Provides this text as a <strong>$section_subtitle</strong> variable for display in page.tpl.php when this context is active.
nl: Biedt de tekst <strong>$section_subtitle</strong> als een variabele voor het weergeven in page.tpl.php wanneer deze context actief is.

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
nl: Gebruikers met de opgegeven toegangstekst krijgen toegang.

en: Site default language
nl: Standaard websitetaal

en: Comma
nl: Komma

en: Semicolon
nl: Puntkomma

en: Show All
nl: Alles weergeven

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Comments are responses to node content.
nl: Reacties zijn opmerkingen op de inhoud van een node.

en: Users who have created accounts on your site.
nl: Gebruikers die een account hebben aangemaakt op de website.

en: The comment you are replying to does not exist.
nl: De reactie waarop u reageert bestaat niet.

en: Is empty (NULL)
nl: Is leeg (NULL)

en: not empty
nl: niet leeg

en: Theming information
nl: Informatie voor thema-ontwikkeling

en: MIME type
nl: MIME-type

en: Ends with
nl: Eindigt met

en: Undated
nl: Niet-gedateerd

en: Colour
nl: Kleur

en: XSS Filter
nl: XSS-filter

en: XSS Filter.
nl: XSS-filter

en: Switch to plain text editor
nl: Naar platte-teksteditor overschakelen

en: Switch to rich text editor
nl: Naar tekstverwerker met opmaak overschakelen

en: Toolbar
nl: Werkbalk

en: Auto-detect language
nl: Auto-detecteer taal

en: Current path: !path
nl: Huidig pad: !path

en: Security filters
nl: Beveiligingsfilters

en: Security settings
nl: Beveiligingsinstellingen

en: Enter mode
nl: Enter modus

en: Absolute path to uploaded files
nl: Absoluut pad naar geüploade bestanden

en: Path Filter & Link To Content integration
nl: Path Filter & Link To Content integratie

en: This profile name is reserved. Please choose a different name.
nl: Deze profielnaam is gereserveerd voor andere doeleinden. Kies een andere naam.

en: The profile name must be unique. A profile with this name already exists.
nl: De profielnaam dient uniek te zijn. Er bestaat al een profiel met deze naam.

en: Troubleshooting
nl: Problemen oplossen

en: Uploading images and files
nl: Uploaden van afbeeldingen en bestanden

en: There are three ways for uploading files:
nl: Er zijn drie manieren om bestanden te uploaden:

en: By using the core upload module.
nl: Door de upload-module van Drupal zelf te gebruiken.

en: Configure the rich text editor.
nl: 'Opgemaakte tekst'-editor instellen.

en: Download file
nl: Bestand downloaden

en: Upload date
nl: Uploaddatum

en: Do not cache
nl: Niet cachen

en: Link this field to its user
nl: Dit veld aan de bijbehorende gebruiker koppelen

en: This will override any other link you have set.
nl: Dit zal alle bestaande koppelingen overschrijven.

en: Overwrite the value to display for anonymous users
nl: Overschrijf de weer te geven waarde voor anonieme gebruikers

en: Text to display for anonymous users
nl: Weer te geven tekst voor anonieme gebruikers

en: Profile fields
nl: Profielvelden

en: Use default RSS settings
nl: Standaard-RSS-instellingen gebruiken

en: Title plus teaser
nl: Titel en teaser

en: Front page feed
nl: Voorpagina-feed

en: Primary
nl: Primair

en: The node ID of the node.
nl: De ID van de node.

en: Tab weight
nl: Tabgewicht

en: All languages
nl: Alle talen

en: No role
nl: Geen rol

en: View link
nl: Link weergeven

en: The size of the file.
nl: De grootte van het bestand.

en: The MIME type of the file.
nl: Het MIME-type van het bestand.

en: Link this field
nl: Dit veld linken

en: is not
nl: is niet

en: Menu link ID
nl: Menu link-ID

en: Menu links
nl: Menulinks

en: Theme registry
nl: Templateregister

en: Node_access summary
nl: Node_access-samenvatting

en: Delete link
nl: Verwijderlink

en: Filter the view to the currently logged in user.
nl: Filter het overzicht voor de gebruiker die op dit moment is ingelogd.

en: Localization
nl: Lokalisatie

en: Cache once for everything (global)
nl: Eén keer cachen voor alles (globaal)

en: Per page
nl: Per pagina

en: Per role
nl: Per rol

en: Per role per page
nl: Per rol per pagina

en: Per user
nl: Per gebruiker

en: Per user per page
nl: Per gebruiker per pagina

en: Multilingual support
nl: Ondersteuning voor meertaligheid

en: Enabled, with translation
nl: Ingeschakeld, met vertaling

en: Has Avatar
nl: Heeft een avatar

en: Draft
nl: Concept

en: Save Draft
nl: Conceptversie opslaan

en: Capitalize first letter
nl: Eerste letter hoofdletter maken

en: Slash
nl: Schuine streep naar voren

en: 12-hour (am/pm)
nl: 12-uur (am/pm)

en: 24-hour
nl: 24-uur

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Logged in user
nl: Ingelogde gebruiker

en: Custom text
nl: Aangepaste tekst

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
nl: Er zijn geen inzendingen voor dit webformulier beschikbaar. <a href="!url">Bekijk dit webformulier</a>.

en: Sum
nl: Som

en: Start time
nl: Vanaf

en: sorted by
nl: gesorteerd volgens

en: Placement
nl: Plaatsing

en: Date year range
nl: Datumbereik jaar

en: Legend
nl: Legenda

en: Format: @date
nl: Notatie: @date

en: date ical
nl: Datum ical

en: The dates are invalid.
nl: De data zijn ongeldig.

en: Repeats
nl: Herhalingen

en: !repeats_every_interval on the !date_order !day_of_week
nl: !repeats_every_interval op !date_order !day_of_week

en: !repeats_every_interval every !day_of_week
nl: !repeats_every_interval iedere !day_of_week

en: !repeats_every_interval on the !month_days of !month_names
nl: !repeats_every_interval op de !month_days van !month_names

en: !repeats_every_interval on !month_names
nl: !repeats_every_interval iedere !month_names

en: !repeats_every_interval !count times
nl: !repeats_every_interval !count keer

en: !repeats_every_interval until !until_date
nl: !repeats_every_interval tot !until_date

en: !repeats_every_interval except !except_dates
nl: !repeats_every_interval behalve !except_dates

en: !repeats_every_interval where the week start on !day_of_week
nl: !repeats_every_interval wanneer de week start op !day_of_week

en: every week | every @count weeks
nl[0]: elke week
nl[1]: elke @count weken

en: every month | every @count months
nl[0]: elke maand
nl[1]: elke @count maanden

en: every year | every @count years
nl[0]: elk jaar
nl[1]: elke @count jaar

en: every day | every @count days
nl[0]: elke dag
nl[1]: elke @count dagen

en: Not Approved
nl: Niet goedgekeurd

en: Remove group
nl: Groep verwijderen

en: is greater than
nl: is meer dan

en: is less than
nl: is minder dan

en: No description
nl: Geen omschrijving

en: Overwrite
nl: Overschrijven

en: Download URL
nl: Download-URL

en: Secondary
nl: Secundair

en: No fields available.
nl: Geen velden beschikbaar.

en: No alias
nl: Geen alias

en: Day of week
nl: Dag van de week

en: Numeric
nl: Numeriek

en: Custom URL
nl: Aangepaste URL

en: form
nl: formulier

en: Edit link
nl: Bewerkingslink

en: Submit button text
nl: Tekst voor verzendknop

en: Date field(s)
nl: Datumveld(en)

en: Method of handling multiple date fields in the same query. Return items that have any matching date field (date = field_1 OR field_2), or only those with matches in all selected date fields (date = field_1 AND field_2).
nl: Methode van afhandeling van meerdere datumvelden in dezelfde query. Geef die items terug die een overeenkomstig datumveld hebben (date - field_1 OR field_2) of alleen die items die overeenkomen met alle geselecteerde datumvelden (date = field_1 AND field_2).

en: You must select at least one date field for this filter.
nl: Kies minimaal één datumveld voor dit filter.

en: Missing date fields!
nl: Ontbrekende datum velden!

en: (@field) <strong>Exposed</strong> @widget @format
nl: (@field) <strong>Getoond</strong> @widget @format

en: The results of this submission may be viewed at:
nl: Bekijk dit bericht op de website:

en: New component name
nl: Nieuw besturingselement

en: When adding a new component, the name field is required.
nl: Bij toevoegen van een nieuw besturingselement is invullen van het naam-veld vereist.

en: Optional. You may organize your form by placing this component inside another fieldset.
nl: Optioneel. Het formulier kan worden gestructureerd door dit onderdeel in een groepsvak op te nemen.

en: Component %name cloned.
nl: Besturingselement %name is gedupliceerd.

en: Component %name updated.
nl: Besturingselement %name is bijgewerkt.

en: New component %name added.
nl: Nieuw besturingselement %name toegevoegd.

en: Delete the %name fieldset?
nl: Groepsvak %name verwijderen?

en: Delete the %name component?
nl: Besturingselement %name verwijderen?

en: This will immediately delete the %name component from the %webform webform. This cannot be undone.
nl: Deze actie zal het besturingselement %name uit het webformulier %webform verwijderen. Dit kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Component %name deleted.
nl: Besturingselement %name is verwijderd.

en: Submissions for %user
nl: Inzendingen van %user

en: Show !count results per page.
nl: Toon !count resultaten per pagina.

en: Showing all results.
nl: Alle resultaten worden weergegeven.

en: @total results total.
nl: @total inzendingen in totaal.

en: This is the delimiter used in the CSV/TSV file when downloading Webform results. Using tabs in the export is the most reliable method for preserving non-latin characters. You may want to change this to another character depending on the program with which you anticipate importing results.
nl: Dit is het scheidingsteken dat wordt gebruikt in het CSV/TSV bestand wanneer u de Webformulier-resultaten downloadt. Gebruik van tabs in het exportbestand is het meest betrouwbaar bij export van non-latin tekens. U kunt deze instelling wijzigen afhankelijk van het programma waarmee u de exportresultaten gaat importeren.

en: Submission Details
nl: Inzendingsdetails

en: These permissions affect which roles can submit this webform. It does not prevent access to the webform page. If needing to prevent access to the webform page entirely, use a content access module such as <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> or <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.
nl: Deze permissies bepalen welke gebruikersrollen dit formulier mogen inzenden. Het beperkt echter niet de toegang tot het formulier. Als u de toegang tot het dit webformulier wilt beperken, gebruik dan een content access module zoals bijv. <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> of <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.

en: Roles that can submit this webform
nl: Gebruikersrollen die dit formulier mogen inzenden.

en: By default the submit button on this form will have the label <em>Submit</em>. Enter a new title here to override the default.
nl: De standaardtekst op de verzend-knop onderaan het formulier is <em>Indienen</em>. Vul hier eventueel een vervangende tekst in.

en: Submissions for this form are closed.
nl: Inzenden van dit formulier is niet langer mogelijk.

en: You must <a href="!login">login</a> or <a href="!register">register</a> to view this form.
nl: <a href="!login">Log in</a> of <a href="!register">registreer</a> om dit formulier te bekijken.

en: You do not have permission to view this form.
nl: U bent niet gemachtigd om dit formulier te bekijken.

en: You have submitted this form the maximum number of times (@count).
nl: U heeft het maximaal voor u toegestane aantal inzendingen (@count) van dit formulier bereikt.

en: You have already submitted this form.
nl: U heeft dit formulier reeds ingezonden.

en: You may not submit another entry at this time.
nl: U kunt op dit moment niet nog een inzending doen.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
nl: <a href="!url">Bekijk uw eerdere inzendingen</a>.

en: Available components
nl: Beschikbare besturingselementen

en: These are the available field types for your installation of Webform. You may disable any of these components by unchecking its corresponding box. Only checked components will be available in existing or new webforms.
nl: Hieronder worden de voor webformulieren beschikbare veldtypen getoond. U kunt onderdelen uitschakelen door het bijbehorende keuzevakje uit te vinken. Alleen aangevinkte onderdelen zijn beschikbaar voor bestaande en nieuwe webformulieren.

en: Default e-mail values
nl: Standaard e-mailadres

en: The default sender address for emailed webform results; often the e-mail address of the maintainer of your forms.
nl: Standaard afzenderadres voor verstuurde webformulier resultaten. Dit  is vaak het e-mailadres van de beheerder van de formulieren.

en: The default sender name which is used along with the default from address.
nl: Standaard afzendernaam, wordt samen met het e-mailadres weergegeven.

en: Default subject
nl: Standaard onderwerp

en: The default subject line of any e-mailed results.
nl: De standaard onderwerpregel voor bevestigings E-Mails.

en: Default export format
nl: Standaard exportformaat

en: Default export delimiter
nl: Standaard scheidingsteken voor exportbestanden.

en: Submission access control
nl: Inzendingen toegangscontrole

en: Select the user roles that may submit each individual webform
nl: Selecteer de gebruikersrollen die elk individueel webformulier mogen inzenden.

en: Disable Webform submission access control
nl: Toegangscontrole van het webformulier uitschakelen.

en: By default, the configuration form for each webform allows the administrator to choose which roles may submit the form. You may want to allow users to always submit the form if you are using a separate node access module to control access to webform nodes themselves.
nl: Standaard stelt het beheer van elk webformulier de beheerder in staat de rollen te selecteren die dat formulier mogen inzenden. Mogelijkerwijs wilt u gebruikers altijd in staat stellen webformulieren in te zenden. Bsijvoorbeeld als u al gebruik maakt van een aparte node access module voor toegangsbeheer tot webform nodes.

en: Form: !form
nl: Formulier: !form

en: Submission updated.
nl: Inzending bijgewerkt.

en: Thank you, your submission has been received.
nl: Bedankt! De inzending is ontvangen.

en: Token values
nl: Tokenwaardes

en: Webform confirmation
nl: Webformulier-bevestiging

en: Form components
nl: Formulier-elementen

en: Webform submission
nl: Formulierinzending

en: Website timezone
nl: Tijdzone van de website.

en: User timezone
nl: Tijdzone van de gebruiker.

en: Use a textfield for year
nl: Gebruik een tekstveld voor jaar

en: If checked, the generated date field will use a textfield for the year. Otherwise it will use a select list.
nl: Indien geselecteerd zal het gegenereerde datumveld een tekstveld voor het jaar gebruiken, zoniet, dan wordt een selectielijst gebruikt.

en: Entered !name is not a valid date.
nl: De ingevoerde !name is geen geldige datum.

en: Leaving blank will use the default size.
nl: Als u dit leeg laat, zal de standaardgrootte worden gebruikt.

en: Fieldsets allow you to organize multiple fields into groups.
nl: Met veldengroepen kunnen complexe webformulieren worden gestructureerd door velden te groeperen.

en: Filesize (KB)
nl: Bestandsgrootte (KB)

en: A field which is not visible to the user, but is recorded with the submission.
nl: Een veld aan dat niet zichtbaar is voor de gebruiker maar dat wel in het formulier wordt opgenomen.

en: Displays text as HTML in the form; does not render a field.
nl: Geeft tekst als HTML weer in het formulier; maakt geen besturingselement aan.

en: Options within the select list must be unique. The following keys have been used multiple times:
nl: Opties in de selectielijst moeten uniek zijn. De volgende sleutelwaarden zijn meerdere keren gebruikt:

en: Make this field resizable by the user.
nl: Stel de gebruiker in staat de grootte van het veld aan te passen.

en: Examples: $, #, -.
nl: Voorbeelden: $, #, -.

en: Examples: lb, kg, %.
nl: Voorbeelden: lb, kg, %.

en: The page has been deleted.
nl: De pagina is verwijderd.

en: Lowercase
nl: Kleine letter

en: Punctuation
nl: Interpunctie

en: Add comment link
nl: Reactielink toevoegen

en: Display on
nl: Weergeven op

en: Use theme CSS
nl: CSS van thema gebruiken

en: Define CSS
nl: CSS definiëren

en: Justify
nl: Uitvullen

en: Parent term(s)
nl: Hoofdterm(en)

en: Broken handler @table.@field
nl: Defecte verwerker @table.@field

en: Skipping broken view @view
nl: Kapot overzicht @view aan het overslaan

en: Ajax callback for view loading.
nl: AJAX-callback voor het laden van overzichten.

en: Changes cannot be made to a locked view.
nl: Een vergrendeld overzicht kan niet worden gewijzigd.

en: Create customized lists and queries from your database.
nl: Aangepaste lijsten en query's vanuit de database creëeren.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
nl: Administratie-interface voor overzichten. Zonder deze module kunt u geen overzichten aanmaken of wijzigen.

en: Broken/missing handler
nl: Verwerker defect of ontbreekt

en: The handler for this item is broken or missing and cannot be used. If a module provided the handler and was disabled, re-enabling the module may restore it. Otherwise, you should probably delete this item.
nl: De verwerker voor dit item is defect of ontbreekt en kan niet worden gebruikt. Als de verwerker door een module geleverd is en de module is uitgeschakeld, dan kan het inschakelen van de module deze fout oplossen. Zo niet, dan dient u dit item te verwijderen.

en: Current date
nl: Huidige datum

en: Current node's creation time
nl: Tijdstip waarop deze node is aangemaakt

en: Current node's update time
nl: Tijdstip waarop deze node is bijgewerkt

en: Do not display items with no value in summary
nl: Geef items zonder waarde niet weer in samenvatting

en: Invalid input
nl: Ongeldige invoer

en: Fail basic validation if any argument is given
nl: Basisvalidatie laten mislukken als er een argument is gegeven

en: By checking this field, you can use this to make sure views with more arguments than necessary fail validation.
nl: Het aanvinken van dit veld zorgt ervoor dat overzichten met overbodige argumenten niet valideren.

en: Glossary mode
nl: Woordenlijst-modus

en: Character limit
nl: Tekenlimiet

en: No transform
nl: Niet omzetten

en: Upper case
nl: Hoofdletters

en: Lower case
nl: Kleine letters

en: Capitalize each word
nl: Eerste letter van elk woord hoofdletter maken

en: Case in path
nl: Hoofdlettergebruik in het pad

en: Transform spaces to dashes in URL
nl: Spaties in de URL naar koppeltekens omzetten

en: Exclude from display
nl: Uitsluiten van weergave

en: Rewrite the output of this field
nl: Uitvoer van dit veld herschrijven

en: The text to display for this field. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
nl: Tekst om bij dit veld weer te geven. HTML gebruiken mag. U kunt data uit dit overzicht gebruiken met behulp van de vervangingspatronen zoals hieronder getoond.

en: Output this field as a link
nl: Dit veld als een link weergeven

en: If checked, this field will be made into a link. The destination must be given below.
nl: Toon dit veld als een link. Geef de bestemming hieronder aan.

en: Link path
nl: Linkpad

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
nl: Het Drupal-pad of de absolute URL voor deze link. U kunt gegevens uit de weergave gebruiken met behulp van de vervangingspatronen zoals hieronder getoond.

en: The CSS class to apply to the link.
nl: De op deze link toe te passen CSS-klassen.

en: Prefix text
nl: Voorvoegsel

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
nl: Tekst om voor de link te plaatsen. HTML toegelaten.

en: Suffix text
nl: Achtervoegsel

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
nl: Tekst om achter de link te plaatsen. HTML toegelaten.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
nl: <p>Voeg enkele extra velden aan de weergave toe om dit veld te gebruiken. Deze extra velden kunt u indien gewenst markeren met <em>Uitsluiten van weergave</em>. Let op dat vanwege de verwerkingsvolgorde velden die na dit veld opgenomen worden, niet gebruikt kunnen worden. Plaats velden die nodig zijn, vóór dit veld.</p>

en: Trim this field to a maximum length
nl: Dit veld inkorten tot een maximumlengte

en: Trim only on a word boundary
nl: Alleen inkorten na een heel woord

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
nl: Dit veld alleen inkorten na een heel woord. Er worden nooit meer dan het maximum opgegeven tekens gebruikt. Als er geen woordgrenzen zijn binnen het maximum aantal tekens, wordt er mogelijk niets getoond.

en: Add an ellipsis
nl: Ellipsis toevoegen

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
nl: Indien aangevinkt zal een '...' worden toegevoegd als een veld ingekort is.

en: Strip HTML tags
nl: HTML-elementen verwijderen

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
nl: Indien aangevinkt worden alle HTML-elementen verwijderd.

en: Field can contain HTML
nl: Veld mag HTML bevatten

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
nl: Indien aangevinkt wordt HTML-correctie toegepast om te zorgen dat elementen na het inkorten juist worden afgesloten.

en: File size display
nl: Bestandsgrootte-weergave

en: Formatted (in KB or MB)
nl: Opgemaakt (in kB of MB)

en: Raw bytes
nl: Onbewerkte bytes

en: If checked, true will be displayed as false.
nl: Indien aangevinkt zal 'waar' worden weergegeven als 'onwaar'.

en: Time ago (with "ago" appended)
nl: Tijd geleden (met 'geleden' toegevoegd)

en: Time span (with "ago/hence" appended)
nl: Tijdsduur (met 'geleden/over' toegevoegd)

en: Round
nl: Afronden

en: If checked, the number will be rounded.
nl: Indien aangevinkt, zal het getal afgerond worden.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
nl: Geef aan hoeveel decimalen er achter de komma weergegeven moeten worden.

en: What single character to use as a decimal point.
nl: Welk teken gebruikt wordt als decimaalteken.

en: What single character to use as the thousands separator.
nl: Welk teken gebruikt wordt om duizendtallen te scheiden.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
nl: Tekst die voor het getal getoond wordt, zoals een valutasymbool.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
nl: Tekst die na het getal getoond wordt, zoals een valutasymbool.

en: Simple separator
nl: Simpel scheidingsteken

en: Display as link
nl: Als link weergeven

en: Operator identifier
nl: Operator-identificatie

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
nl: Dit zal in de URL voorkomen na de ? om de operator te herkennen.

en: Filter identifier
nl: Filter-ID

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
nl: Toon dit na de ? in de URL om dit filter te identificeren. Mag niet leeg zijn.

en: This exposed filter is optional and will have added options to allow it not to be set.
nl: Het zichtbare filter is optioneel en heeft toegevoegde opties die het toestaan om niet ingesteld te worden.

en: Remember
nl: Onthouden

en: Remember the last setting the user gave this filter.
nl: Onthoud de laatste instelling die de gebruiker aan dit filter gegeven heeft.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
nl: De identifier is verplicht als het filter zichtbaar is.

en: This identifier is not allowed.
nl: Deze identifier is niet toegestaan.

en: - Any -
nl: - Elk -

en: exposed
nl: zichtbaar gemaakt

en: Value type
nl: Waardetype

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
nl: Datum in een systeemleesbare notatie. Voorkeur voor CCYY-MM-DD HH:MM:SS.

en: Invalid date format.
nl: Ongeldige datumnotatie.

en: Limit list to selected items
nl: Lijst beperken tot geselecteerde items

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
nl: Wanneer aangevinkt, zullen de items die hier geselecteerd zijn als enige aan de gebruiker gepresenteerd worden.

en: not in
nl: niet in

en: Is all of
nl: Al deze

en: Is none of
nl: Is geen van

en: not
nl: niet

en: Is between
nl: Ligt tussen

en: between
nl: tussen

en: Is not between
nl: Ligt niet tussen

en: not between
nl: niet tussen

en: Min
nl: Minimaal

en: And max
nl: En maximaal

en: And
nl: En

en: Contains any word
nl: Bevat een van de woorden

en: has word
nl: bevat het woord

en: Contains all words
nl: Bevat alle woorden

en: has all
nl: bevat alle

en: begins
nl: begint

en: ends
nl: eindigt

en: Require this relationship
nl: Deze relatie verplicht maken

en: asc
nl: oplopend

en: desc
nl: aflopend

en: The granularity is the smallest unit to use when determining whether two dates are the same; for example, if the granularity is "Year" then all dates in 1999, regardless of when they fall in 1999, will be considered the same date.
nl: De nauwkeurigheid is de kleinste eenheid bij het bepalen of twee data dezelfde zijn. Bijvoorbeeld: als de nauwkeurigheid 'jaar' is dan zullen alle data in 1999, ongeacht wanneer ze in 1999 vallen, als dezelfde datum worden behandeld.

en: Broken
nl: Defect

en: Displays
nl: Weergaven

en: These queries were run during view rendering:
nl: Deze query's zijn uitgevoerd tijdens het weergeven van dit overzicht:

en: This display has no path.
nl: Deze weergave heeft geen pad.

en: Query build time
nl: Opbouwtijd van de query

en: Query execute time
nl: Uitvoeringstijd van de query

en: View render time
nl: Rendertijd van het overzicht

en: No query was run
nl: Er is geen query uitgevoerd

en: Unable to preview due to validation errors.
nl: Door validatiefouten is een preview niet mogelijk.

en: View name
nl: Overzichtsnaam

en: View description
nl: Overzichtsomschrijving

en: This description will appear on the Views administrative UI to tell you what the view is about.
nl: Deze beschrijving zal verschijnen op de administratieve pagina voor de overzichten om aan te geven waar dit overzicht voor bedoeld is.

en: View tag
nl: View-label

en: The view has been deleted.
nl: Het overzicht is verwijderd.

en: Are you sure you want to break the lock on view %name?
nl: Weet u zeker dat u de vergrendeling op overzicht @name wilt verbreken?

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by !user will be lost!
nl: Door deze vergrendeling te breken, zullen niet-opgeslagen wijzigingen door gebruiker !user verloren gaan!

en: Break lock
nl: Ontgrendelen

en: The lock has been broken and you may now edit this view.
nl: De vergrendeling is verbroken en u kan dit overzicht nu bewerken.

en: Enter the name to use for this view if it is different from the source view. Leave blank to use the name of the view.
nl: Voer de naam van het overzicht in indien deze verschilt van het oorspronkelijke overzicht. Laat leeg om de naam van het overzicht te gebruiken.

en: Paste view code here
nl: Code voor het overzicht hier plakken

en: Unable to interpret view code.
nl: Kan de code voor het overzicht niet interpreteren.

en: A view by that name already exists; please choose a different name
nl: Er bestaat al een overzicht met deze naam, geeft u alstublieft een andere naam op

en: Display plugin @plugin is not available.
nl: Weergave-plugin @plugin is niet beschikbaar.

en: Style plugin @plugin is not available.
nl: Stijl-plugin @plugin is niet beschikbaar.

en: Row plugin @plugin is not available.
nl: Rij-plugin @plugin is niet beschikbaar.

en: @type handler @table.@field is not available.
nl: @type-verwerker @table.@field is niet beschikbaar.

en: Unable to import view.
nl: Overzicht importeren niet mogelijk.

en: Click on an item to edit that item's details.
nl: Klik op een item om de details ervan te wijzigen.

en: Go to the real page for this display
nl: Ga naar de echte pagina voor deze weergave

en: Invalid
nl: Ongeldig

en: Missing style plugin
nl: Plug-in voor stijl ontbreekt

en: Change settings for this style
nl: Instellingen voor deze stijl wijzigen

en: View analysis
nl: Analyse weergeven

en: Configure @type
nl: @type instellen

en: Rearrange @type
nl: @type herschikken

en: Broken field @id
nl: Veld-@id defect

en: There are no @types available to add.
nl: Er zijn geen @types beschikbaar om toe te voegen.

en: Configure extra settings for @type %item
nl: Extra instellingen voor @type %item instellen

en: Configure summary style for @type %item
nl: Configureer samenvattingstijl voor @type %item

en: Clear Views' cache
nl: Cache van Views leegmaken

en: Add Views signature to all SQL queries
nl: Views-ondertekening aan alle SQL-query's toevoegen

en: Disable views data caching
nl: Views datacaching uitschakelen

en: Views caches data about tables, modules and views available, to increase performance. By checking this box, Views will skip this cache and always rebuild this data when needed. This can have a serious performance impact on your site.
nl: Views cachet gegevens van tabellen, modules en weergaven. Met deze selectie zal Views deze cache overslaan en indien nodig de data opnieuw opbouwen. Dit kan een belangrijk effect op de  prestaties van de site hebben.

en: Show other queries run during render during live preview
nl: Andere query's tonen die gedurende het opbouwen van de live voorbeeldweergave worden uitgevoerd

en: Drupal has the potential to run many queries while a view is being rendered. Checking this box will display every query run during view render as part of the live preview.
nl: Drupal kan bij het opbouwen van een overzicht veel query's uitvoeren. Met deze selectie wordt bij het opbouwen van een overzicht, als deel van de live-voorbeeldweergave, iedere uitgevoerde query getoond.

en: Error: missing @component
nl: Fout: @component ontbreekt

en: View analysis can find nothing to report.
nl: View-analyse kan niets vinden om te rapporteren.

en: This view has only a default display and therefore will not be placed anywhere on your site; perhaps you want to add a page or a block display.
nl: Dit overzicht heeft alleen een standaardweergave en zal daarom niet ergens op de site geplaatst kunnen worden. Misschien wilt u een pagina of blok weergave toevoegen.

en: Reduce duplicates
nl: Ontdubbelen

en: Default settings for this view.
nl: Standaardinstellingen voor dit overzicht.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
nl: Toon het overzicht als een pagina, met een URL en menulinks.

en: Display the view as a block.
nl: Het overzicht als een blok weergeven.

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
nl: Bijlagen toegevoegd aan andere weergaven om meerdere overzichten in hetzelfde overzicht te kunnen gebruiken.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
nl: Het overzicht als een feed weergeven, zoals een RSS feed.

en: Displays rows one after another.
nl: Toont de rijen achter elkaar.

en: Displays rows as an HTML list.
nl: Toont de rijen als een HTML-lijst.

en: Displays rows in a grid.
nl: Toont de rijen in een raster.

en: Displays rows in a table.
nl: Toont de rijen in een tabel.

en: Displays the default summary as a list.
nl: Toont de standaardsamenvatting als een lijst.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
nl: Toont de samenvatting onopgemaakt, met optie voor na elkaar of inline.

en: Generates an RSS feed from a view.
nl: Genereert een RSS-feed van dit overzicht.

en: Displays the fields with an optional template.
nl: Toont de velden met een optioneel thema.

en: Will be available to all users.
nl: Zal beschikbaar zijn voor alle gebruikers.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
nl: Er wordt toegang verleend aan gebruikers met een van de opgegeven rollen.

en: No caching of Views data.
nl: Views-data niet cachen.

en: Time-based
nl: Op tijd gebaseerd

en: Simple time-based caching of data.
nl: Op tijd gebaseerde eenvoudige caching van data.

en: sort criteria
nl: sorteercriteria

en: Sort criterion
nl: Sorteercriterium

en: sort criterion
nl: sorteercriterium

en: Aggregator items are imported from external RSS and Atom news feeds.
nl: Aggregator items zijn geïmporteerd uit externe RSS- en Atom- nieuwsfeeds.

en: The title of the aggregator item.
nl: De titel van het aggregator-item.

en: The link to the original source URL of the item.
nl: De link naar de originele bron-URL van het item.

en: The author of the original imported item.
nl: De auteur van het oorspronkelijk geïmporteerde item.

en: The actual content of the imported item.
nl: De feitelijke inhoud van het geïmporteerde item.

en: The date the original feed item was posted. (With some feeds, this will be the date it was imported.)
nl: De datum waarop het oorspronkelijk feed-item werd ingediend. (Met sommige feeds wordt dit de datum waarop werd geïmporteerd.)

en: Feed ID
nl: Feed-ID

en: The unique ID of the aggregator feed.
nl: De unieke ID van de aggregator-feed.

en: The title of the aggregator feed.
nl: De titel van de aggregator-feed.

en: The link to the source URL of the feed.
nl: De link naar de bron-URL van de feed.

en: The date the feed was last checked for new content.
nl: De datum waarop de feed voor het laatst werd gecontroleerd op nieuwe inhoud.

en: The description of the aggregator feed.
nl: De beschrijving van de aggregator-feed.

en: The unique ID of the aggregator category.
nl: De unieke ID van de aggregatorcategorie.

en: The title of the aggregator category.
nl: De titel van de aggregatorcategorie.

en: Display the aggregator item using the data from the original source.
nl: Weergave van het aggregatoritem met gebruikmaking van de originele bron.

en: The book the node is in.
nl: Het boek waarin deze node zich bevindt.

en: The weight of the book page.
nl: Het gewicht van de boekpagina.

en: The depth of the book page in the hierarchy; top level books have a depth of 1.
nl: De diepte van de boek pagina in de hiërarchie. Het topniveau heeft een diepte van 1.

en: The parent book node.
nl: De bovenliggende boek-node.

en: The title of the comment.
nl: De titel van de reactie.

en: The comment ID of the field
nl: De reactie-ID van het veld

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
nl: De naam van auteur van de reactie. Kan getoond worden als een link naar de website van de auteur.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
nl: De website van auteur van de reactie. Kan getoond worden als een link. Dit is leeg als de auteur een geregistreerde gebruiker is.

en: Post date
nl: Datum van inzending

en: Provide a simple link to view the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om de reactie te bekijken.

en: Provide a simple link to edit the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om de reactie te bewerken.

en: Provide a simple link to delete the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om de reactie te verwijderen.

en: The User ID of the comment's author.
nl: De gebruikers-ID van de auteur van de reactie.

en: Parent CID
nl: Bovenliggend CID

en: The Comment ID of the parent comment.
nl: De reactie-ID van de bovenliggende reactie.

en: Last comment time
nl: Tijd van de laatste reactie

en: Date and time of when the last comment was posted.
nl: Datum en tijd toen de laatste reactie geplaatst werd.

en: Last comment author
nl: Auteur van de laatste reactie

en: The name of the author of the last posted comment.
nl: De naam van de auteur van de laatst geplaatste reactie.

en: Comment count
nl: Aantal reacties

en: The number of comments a node has.
nl: Het aantal reacties dat de node heeft.

en: Updated/commented date
nl: Bijgewerkte/laatste reactiedatum

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
nl: De meest recente tijd van de laatste reactie of van de bijgewerkte node.

en: The number of new comments on the node.
nl: Het aantal nieuwe reacties op de node.

en: Comment status
nl: Reactiestatus

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
nl: Zijn reacties op de node wel of niet toegelaten.

en: User posted or commented
nl: Geplaatst of gereageerd door de gebruiker

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
nl: Alleen nodes weergeven die een gebruiker geplaatst heeft of waarop de gebruiker gereageerd heeft.

en: Display the comment with standard comment view.
nl: Toon de reactie met standaard reactie view.

en: Display the comment as RSS.
nl: Toon de reactie als RSS.

en: Link to contact page
nl: Link naar contactpagina

en: Provide a simple link to the user contact page.
nl: Levert een eenvoudige link naar de contactpagina van de gebruiker.

en: Locale source
nl: Brontekst

en: A source string for translation, in English or the default site language.
nl: Een brontekenreeks voor vertaling, in het Engels of in de standaardwebsitetaal.

en: The ID of the source string.
nl: De ID van een brontekst.

en: A description of the location or context of the string.
nl: Een beschrijving van de locatie of de context van een tekenreeks.

en: The group the translation is in.
nl: De groep waar de vertaling deel van uitmaakt.

en: The full original string.
nl: De volledige, originele tekenreeks.

en: The version of Drupal core that this string is for.
nl: De versie van Drupal-core waar deze tekst voor is.

en: Provide a simple link to edit the translations.
nl: Levert een eenvoudige link om de vertalingen te bewerken.

en: Locale target
nl: Vertaling

en: The full translation string.
nl: De volledig vertaling.

en: The language this translation is in.
nl: De taal waarin de vertaling is.

en: Singular LID
nl: Enkelvoudige LID

en: The ID of the parent translation.
nl: De ID van de bovenliggende vertaling.

en: Whether or not the translation is plural.
nl: Of de vertaling meervoudig is.

en: The title of the node.
nl: De titel van de node.

en: The date the node was posted.
nl: De datum waarop de node is ingezonden.

en: Whether or not the node is published.
nl: Of de node wel of niet is gepubliceerd.

en: Published or admin
nl: Gepubliceerd of beheerder

en: Created year + month
nl: Aangemaakt jaar + maand

en: Created year
nl: Jaar van aanmaak

en: Created month
nl: Maand van aanmaak

en: Created day
nl: Dag van aanmaak

en: Created week
nl: Week van aanmaak

en: Updated year + month
nl: Jaar en maand van wijziging

en: Updated year
nl: Jaar van wijziging

en: Updated month
nl: Maand van wijziging

en: Updated day
nl: Dag van wijziging

en: Updated week
nl: Week van wijziging

en: The log message entered when the revision was created.
nl: Het logbericht dat ingevoerd is toen de revisie werd gemaakt.

en: Revert link
nl: Terugzetlink

en: Provide a simple link to revert to the revision.
nl: Levert een eenvoudige link om de revisie terug te zetten.

en: Filter by access.
nl: Op toegang filteren.

en: Has new content
nl: Heeft nieuwe inhoud

en: Display %display has no access control but does not contain a filter for published nodes.
nl: Weergave %display heeft geen toegangscontrole maar heeft ook geen filter voor gepubliceerde nodes.

en: Poll
nl: Enquête

en: Whether the poll is open for voting.
nl: Of de enquête open is om te stemmen.

en: Profile textfield
nl: Profieltekstveld

en: Profile textarea
nl: Profieltekstveld (meerdere regels)

en: Profile checkbox
nl: Profielkeuzevakje

en: Profile URL
nl: Profiel-URL

en: Profile selection
nl: Profielkeuze

en: Profile freeform list %field-name.
nl: Profiellijst (vrij) %field-name.

en: Profile date %field-name.
nl: Profieldatum %field-name.

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
nl: De score van het zoekitem. Dit wordt alleen gebruikt als het zoekfilter ook aanwezig is.

en: Links from
nl: Verwijzingen van

en: Other nodes that are linked from the node.
nl: Andere nodes waarnaar deze node verwijst.

en: Links to
nl: Verwijzingen naar

en: Other nodes that link to the node.
nl: Andere nodes die naar deze node verwijzen.

en: Search Terms
nl: Zoektermen

en: The terms to search for.
nl: De termen om naar te zoeken.

en: Display the results with standard search view.
nl: Toon resultaten met de standaard zoekweergave.

en: Total views
nl: Aantal keren bekeken

en: The total number of times the node has been viewed.
nl: Het aantal keren dat de node bekeken is.

en: Views today
nl: Weergaves van vandaag

en: The total number of times the node has been viewed today.
nl: Het aantal keren dat de node vandaag bekeken is.

en: Most recent view
nl: Meest recente weergave

en: The most recent time the node has been viewed.
nl: Het laatste tijdstip waarop de node bekeken is.

en: Stores site access information.
nl: Bewaart toegangsinformatie van de website.

en: Browser session ID of user that visited page.
nl: Browsersessie-ID van de gebruiker die de pagina bezocht.

en: Title of page visited.
nl: Titel van de bezochte pagina.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
nl: Het interne pad naar de bezochte pagina (relatief aan Drupal-root).

en: Referrer URI.
nl: URI van verwijzer.

en: Hostname of user that visited the page.
nl: Hostnaam van de gebruiker die de pagina bezocht.

en: The user who visited the site.
nl: De gebruiker die de site bezocht.

en: Time in milliseconds that the page took to load.
nl: Laadtijd van de pagina in milliseconden.

en: Timestamp of when the page was visited.
nl: Tijdstip waarop de pagina bezocht is.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
nl: Bestanden door Drupal en diverse modules onderhouden.

en: The ID of the file.
nl: De ID van het bestand.

en: The name of the file.
nl: De naam van het bestand.

en: The path of the file.
nl: Het pad van het bestand.

en: The mime type of the file.
nl: Het MIME-type van het bestand.

en: The status of the file.
nl: De status van het bestand.

en: The date the file was uploaded.
nl: De datum waarop het bestand geüpload is.

en: Name of the vocabulary a term is a member of. This will be the vocabulary that whichever term the "Taxonomy: Term" field is; and can similarly cause duplicates.
nl: Naam van de woordenlijst waar de term bij hoort. Hiervoor wordt de term uit het veld 'Taxonomie: Term' gebruikt. Dit kan  dubbele inhoud veroorzaken.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
nl: Taxonomietermen zijn gekoppeld aan nodes.

en: Taxonomy term name.
nl: Taxonomietermnaam

en: The term weight field
nl: Het gewicht van de term

en: The description associated with a taxonomy term.
nl: De beschrijving van de taxonomieterm.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
nl: Filter de resultaten van 'Taxonomie:Term' uit een specifieke woordenlijst.

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
nl: Alle taxonomietermen van de geselecteerde woordenlijsten weergeven die in een node zijn gebruikt.

en: The parent term of the term. This can produce duplicate entries if you are using a vocabulary that allows multiple parents.
nl: De bovenliggende term. Dit kan leiden tot dubbele gegevens als  een woordenlijst wordt gebruikt waarin meerdere bovenliggende items zijn toegestaan.

en: The parent term of the term.
nl: De bovenliggende term van de term.

en: Node translation
nl: Node-vertaling

en: Translation set node ID
nl: Vertalingset node-ID

en: The ID of the translation set the content belongs to.
nl: De ID van de vertalingset waar de inhoud toe behoort.

en: Source translation
nl: Bronvertaling

en: The source that this content was translated from.
nl: De brontekst waarvan deze inhoud de vertaling is.

en: Versions of content in different languages.
nl: Versies van de inhoud in verschillende talen.

en: Child translation
nl: Onderliggende vertaling

en: Outdated
nl: Gedateerd

en: The user ID
nl: De gebruikers-ID

en: The user or author name.
nl: De gebruikers- of auteursnaam.

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
nl: E-mailadres voor een bepaalde gebruiker. Dit veld wordt normaal gesproken niet getoond aan gebruikers, dus wees voorzichtig wanneer u dit gebruikt.

en: Language of the user
nl: Taal van de gebruiker

en: The user's picture, if allowed.
nl: De afbeelding van de gebruiker (indien toegestaan).

en: The date the user was created.
nl: De aanmaakdatum van de gebruiker.

en: The user's last access date.
nl: De laatste toegangsdatum van de gebruiker.

en: The user's last login date.
nl: De laatste inlogdatum van de gebruiker.

en: Whether a user is active or blocked.
nl: Of een gebruiker actief of geblokkeerd is.

en: The user's signature.
nl: De handtekening van de gebruiker.

en: Provide a simple link to edit the user.
nl: Levert een eenvoudige link om de gebruiker te bewerken.

en: Roles that a user belongs to.
nl: Aan een gebruiker toegekende rollen.

en: User ID from URL
nl: Gebruikers-ID uit de URL

en: User ID from logged in user
nl: Gebruikers-ID van ingelogde gebruiker

en: Randomize the display order.
nl: De weergavevolgorde willekeurig maken.

en: Provide custom text or link.
nl: Aangepaste tekst of een link invullen.

en: View result counter
nl: Resultatenteller

en: Displays the actual position of the view result
nl: Toont de actuele positie van het overzichtsresultaat

en: Link this field to its aggregator category page
nl: Koppel dit veld aan de aggregator-categorie pagina

en: No user
nl: Geen gebruiker

en: Link this field to its comment
nl: Dit veld naar zijn reacties linken

en: Show teaser-style link
nl: Teaser-stijl link weergeven

en: Link this field to new comments
nl: Dit veld aan nieuwe reacties linken

en: Contact %user
nl: Contact opnemen met %user

en: Unknown group
nl: Onbekende groep

en: Unknown language
nl: Onbekende taal

en: Current user's language
nl: Taal van huidige gebruiker

en: Default site language
nl: Standaardtaal van de website

en: No language
nl: Geen taal

en: Current installed version
nl: Momenteel geïnstalleerde versie

en: Check for new comments as well
nl: Controleer ook op nieuwe reacties

en: Node IDs separated by , or +
nl: Node ID's gescheiden door , of +

en: Build mode
nl: Bouwmodus

en: No alternate
nl: Geen alternatief

en: Alternative sort
nl: Alternatieve sortering

en: Alternate sort order
nl: Alternatieve sorteervolgorde

en: On empty input
nl: Zonder invoer

en: Show None
nl: Niets weergeven

en: Display score
nl: Score tonen

en: Link this field to download the file
nl: Dit veld aan de bestandsdownload linken

en: Set the breadcrumb for the term parents
nl: Het broodkruimelpad voor de bovenliggende term instellen

en: If selected, the breadcrumb trail will include all parent terms, each one linking to this view. Note that this only works if just one term was received.
nl: Wanneer gesecteerd zal het broodkruimelpad alle bovenliggende termen bevatten, elk met een link naar deze view. Merk op dat dit alleen werkt als maar eén term is ontvangen.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
nl: De diepte paart de nodes die gemarkeerd zijn met termen in de hiërarchie. Bijvoorbeeld, als u een term 'fruit' hebt en een onderliggende term 'appel', met een diepte van 1 (of hoger), dan zal een filtering op de term 'fruit' nodes ophalen die gemarkeerd zijn met 'appel' en 'fruit'. Wanneer het negatief is, is het omgekeerde waar; zoeken op 'appels' zal ook nodes ophalen gemarkeerd met 'fruit' als de diepte -1 is (of lager).

en: No vocabulary
nl: Geen woordenlijst

en: Link this field to its taxonomy term page
nl: Dit veld aan zijn taxonomietermpagina linken

en: Link this field to its term page
nl: Dit veld koppelen aan bijbehorende termenpagina

en: Limit terms by vocabulary
nl: Termen per woordenlijst beperken

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
nl: Selecteer van welke woordenlijst termen worden weergegeven in de reguliere opties.

en: Dropdown
nl: Keuzelijst

en: Show hierarchy in dropdown
nl: De hiërarchie in de keuzelijst weergeven

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
nl: Er is een ongeldige woordenlijst geselecteerd. Wijzig dit in de opties.

en: Select terms from vocabulary @voc
nl: Selecteer termen uit woordenlijst @voc

en: Select terms
nl: Termen selecteren

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
nl[0]: Kan de volgende term niet vinden: @terms
nl[1]: Kan de volgende termen niet vinden: @terms

en: If you wish to validate for specific vocabularies, check them; if none are checked, all terms will pass.
nl: Selecteer woordenlijsten als u specifiek op deze wilt valideren. Als er geen woordenlijsten zijn aangevinkt voldoen alle termen.

en: Term IDs separated by , or +
nl: Term ID's gescheiden door , of +

en: Current language
nl: Huidige taal

en: Translation option
nl: Vertaalopties

en: The translation options allows you to select which translation or translations in a translation set join on. Select "Current language" or "Default language" to join on the translation in the current or default language respectively. Select a specific language to join on a translation in that language. If you select "All", each translation will create a new row, which may appear to cause duplicates.
nl: Met de vertaalopties kunt u selecteren welke vertaling of vertalingen in een vertaling mee doen. Kies 'Huidige taal' of 'Standaard taal' om respectievelijk mee te doen in de vertaling in de huidige of de standaardtaal. Selecteer een specifieke taal om aan te sluiten op een vertaling in die taal. Als u "Alle" kiest, zal elke vertaling een nieuwe rij creëren, waardoor het erop kan lijken dat er duplicaten zijn veroorzaakt.

en: To the user
nl: Naar de gebruiker

en: With a mailto:
nl: Met een mailto:

en: Is the logged in user
nl: Is de ingelogde gebruiker

en: Usernames
nl: Gebruikersnamen

en: Enter a comma separated list of user names.
nl: Voer een lijst met gebruikersnamen in, gescheiden door komma's.

en: Unable to find user: @users | Unable to find users: @users
nl[0]: Gebruiker: @users niet gevonden
nl[1]: Gebruikers: @users niet gevonden

en: Also look for a node and use the node author
nl: Zoek ook naar een node en gebruik hiervan de auteur

en: Only allow numeric UIDs
nl: Alleen numerieke UID's toestaan

en: Only allow string usernames
nl: Alleen tekenreeksen met gebruikersnamen toestaan

en: Allow both numeric UIDs and string usernames
nl: Zowel numerieke UID's als tekenreeksen met gebruikersnamen toestaan

en: Restrict user based on role
nl: Gebruiker op basis van rol beperken

en: Restrict to the selected roles
nl: Tot de geselecteerde rollen beperken

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
nl: Als er geen rollen geselecteerd zijn, worden gebruikers van iedere rol toegestaan.

en: Unrestricted
nl: Onbeperkt

en: Only users with the selected permission flag will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of other permissions.
nl: Alleen gebruikers met de geselecteerde toegangsrechten zijn in staat deze weergave te benaderen. Merk op dat gebruikers met 'toegang tot alle views' alle views kunnen zien, ongeacht andere toegangsrechten.

en: No role(s) selected
nl: Geen rol(len) geselecteerd

en: Multiple roles
nl: Meerdere rollen

en: Only the checked roles will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of role.
nl: Alleen de geselecteerde rollen hebben toegang tot deze weergave. Merk op dat gebruikers met 'toegang tot alle overzichten' alle overzichten kunnen zien, ongeacht hun rol.

en: You must select at least one role if type is "by role"
nl: Selecteer tenminste één rol als het type 'per rol' is

en: PHP validate code
nl: PHP-validatiecode

en: Never cache
nl: Nooit cachen

en: Query results
nl: Query-resultaten

en: The length of time raw query results should be cached.
nl: Hoe lang onbewerkte query-resultaten gecached moeten worden.

en: Rendered output
nl: Weergegeven uitvoer

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
nl: De tijdsduur dat de HTML-uitvoer gecached moet worden.

en: Broken field
nl: Defect veld

en: Change the title that this display will use.
nl: De titel van deze weergave veranderen.

en: Use AJAX
nl: AJAX gebruiken

en: Change whether or not this display will use AJAX.
nl: Instellen of deze weergave wel of geen AJAX gebruikt.

en: Change this display's pager setting.
nl: De paginering-instellingen van deze weergave wijzigen.

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: Specify whether this display will provide a "more" link.
nl: Instellen of er in deze weergave een 'meer'-link wordt getoond.

en: Specify access control type for this display.
nl: Toegangscontroletype voor deze weergave instellen.

en: Change settings for this access type.
nl: Instellingen voor dit toegangstype aanpassen.

en: Specify caching type for this display.
nl: Het cachingtype voor deze weergave instellen.

en: Change settings for this caching type.
nl: Instellingen voor dit cachingtype aanpassen.

en: Link display
nl: Linkweergave

en: Exposed form in block
nl: Zichtbaar formulier in blok

en: Allow the exposed form to appear in a block instead of the view.
nl: Het zichtbaar gemaakte formulier kan in een blok in plaats van een overzicht worden weergegeven.

en: Get information on how to theme this display
nl: Informatie over het verwerken van deze weergave in een thema.

en: The title of this view
nl: De titel van dit overzicht

en: This title will be displayed with the view, wherever titles are normally displayed; i.e, as the page title, block title, etc.
nl: Deze titel wordt bij het overzicht weergegeven op plaatsen waar titels normaal gesproken worden weergegeven, zoals de paginatitel, bloktitel enz.

en: Use AJAX when available to load this view
nl: Indien beschikbaar, AJAX gebruiken om dit overzicht te laden

en: If set, this view will use an AJAX mechanism for paging, table sorting and exposed filters. This means the entire page will not refresh. It is not recommended that you use this if this view is the main content of the page as it will prevent deep linking to specific pages, but it is very useful for side content.
nl: Indien aangezet, zal dit overzicht een AJAX-mechanisme gebruiken voor paginering, tabelsortering en bedienbare filters. Dit betekent dat niet de gehele pagina vernieuwd wordt. Het wordt niet aanbevolen dit te gebruiken als deze view de hoofdinhoud is van de pagina omdat het deeplinking onmogelijk maakt naar specieke pagina's, maar het is erg praktische voor inhoud aan de zijkant.

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
nl: Laat dit op 0 staan, tenzij er problemen zijn met pagineringen gerelateerd aan dit overzicht. Indien er meerdere pagineringen op een pagina worden gebruikt, kan het nodig zijn dit getal te verhogen zodat het niet conflicteert in de ?page= array. Hoge waarden voegen een groot aantal komma's toe in de URL, dus vermijd dit indien mogelijk.

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
nl: Het aantal weer te geven items per pagina. Vul 0 in voor een onbeperkt aantal items.

en: Add a more link to the bottom of the display.
nl: Een 'meer'-link onderaan de weergave toevoegen.

en: Create more link
nl: Een 'meer'-link aanmaken

en: The text to display for the more link.
nl: De tekst om weer te geven voor de 'meer'-link.

en: This will make the view display only distinct items. If there are multiple identical items, each will be displayed only once. You can use this to try and remove duplicates from a view, though it does not always work. Note that this can slow queries down, so use it with caution.
nl: Dit zorgt ervoor dat het overzicht uitsluitend verschillende items toont. Indien er meerdere identieke items zijn, zal ieder item slechts eenmaal getoond worden. Dit is te gebruiken om duplicaten te voorkomen binnen een overzicht, hoewel dit niet altijd werkt. Merk op dat dit query's trager kan maken, dus gebruik het alleen als het nodig is.

en: Access restrictions
nl: Toegangsbeperkingen

en: Access options
nl: Toegangsopties

en: Caching options
nl: Caching-opties

en: Display even if view has no result
nl: Altijd weergeven, zelfs als het overzicht geen resultaten heeft

en: How should this view be styled
nl: Hoe dit overzicht vormgegeven moet worden

en: If the style you choose has settings, be sure to click the settings button that will appear next to it in the View summary.
nl: Vergeet niet om, als de gekozen stijl instellingen heeft, op de instellingenknop te drukken die in de overzichtssamenvatting ernaast verschijnt.

en: Style options
nl: Stijlopties

en: Row style options
nl: Rijstijl-opties

en: How should each row in this view be styled
nl: Hoe iedere rij in dit overzicht vormgegeven moet worden

en: Which display to use for path
nl: Welke weergave voor het pad gebruiken

en: Which display to use to get this display's path for things like summary links, rss feed links, more links, etc.
nl: Welke weergave gebruiken om voor deze weergave het pad te krijgen voor zaken als samenvattingslinks, rss-feedlinks, 'lees meer'-links enzovoort.

en: Display output
nl: Weergaveuitvoer

en: Alternative display output
nl: Alternatieve weergaveuitvoer

en: Style output
nl: Stijluitvoer

en: Alternative style
nl: Alternatieve stijl

en: Row style output
nl: Rijstijluitvoer

en: Alternative row style
nl: Alternatieve rij-stijl

en: Field @field (ID: @id)
nl: Veld @field (ID: @id)

en: This section lists all possible templates for the display plugin and for the style plugins, ordered roughly from the least specific to the most specific. The active template for each plugin -- which is the most specific template found on the system -- is highlighted in bold.
nl: Deze rubriek toont alle mogelijke templates voor de weergave- en stijl-plugins, ongeveer geordend van minst naar meest specifiek. De actieve template voor iedere plugin -- de meest specifieke template die is gevonden - is vetgedrukt.

en: Change theme
nl: Thema veranderen

en: Rescan template files
nl: Thema-bestanden opnieuw scannen

en: <strong>Important!</strong> When adding, removing, or renaming template files, it is necessary to make Drupal aware of the changes by making it rescan the files on your system. By clicking this button you clear Drupal's theme registry and thereby trigger this rescanning process. The highlighted templates above will then reflect the new state of your system.
nl: <strong>Belangrijk!</strong> Na het toevoegen, verwijderen of hernoemen van template-bestanden is het noodzakelijk dat Drupal op de hoogte wordt gebracht van de wijzigingen, door de bestanden op de server opnieuw te scannen. Door middel van deze knop wordt het themaregister van Drupal geleegd en het scannen opnieuw uitgevoerd. Daarna geven de vetgedrukte templates hierboven de nieuwe situatie aan.

en: Theming information (display)
nl: Informatie voor thema-ontwikkeling (weergave)

en: Back to !info.
nl: Terug naar !info.

en: theming information
nl: thema-informatie

en: This display has no theming information
nl: Deze weergave heeft geen informatie voor een thema

en: This is the default theme template used for this display.
nl: Dit is het standaardthematemplate dat gebruikt wordt voor deze weergave.

en: This is an alternative template for this display.
nl: Dit is een alternatief template voor deze weergave.

en: Theming information (style)
nl: Thema-informatie (stijl)

en: This display has no style theming information
nl: Deze weergave bevat geen stijl thema-informatie

en: This is the default theme template used for this style.
nl: Voor de stijl in deze weergave wordt de standaardthema-template gebruikt.

en: This is an alternative template for this style.
nl: Dit is een alternatieve template voor deze stijl.

en: Theming information (row style)
nl: Thema-informatie (rij-stijl)

en: This display has no row style theming information
nl: Deze weergave bevat geen rij-stijl thema-informatie

en: This is the default theme template used for this row style.
nl: Voor de rij-stijl in deze weergave wordt de standaard thema-template gebruikt.

en: This is an alternative template for this row style.
nl: Dit is een alternatieve template voor deze rij-stijl.

en: Put the exposed form in a block
nl: Het zichtbare formulier in een blok plaatsen

en: If set, any exposed widgets will not appear with this view. Instead, a block will be made available to the Drupal block administration system, and the exposed form will appear there. Note that this block must be enabled manually, Views will not enable it for you.
nl: Indien geselecteerd, zullen bij dit overzicht geen zichtbare widgets worden getoond. In plaats daarvan komt een blok beschikbaar in het Drupal-blokbeheer, met hierin het zichtbare formulier. Merk op dat dit blok handmatig moet worden toegevoegd, overzichten doen dit niet voor u.

en: File found in folder @template-path
nl: Bestand gevonden in de map @template-path

en: (File not found, in folder @template-path)
nl: (Bestand niet gevonden in de map @template-path)

en: Display "@display" uses fields but there are none defined for it or all are excluded.
nl: Weergave '@display' gebruikt velden maar er is er geen veld gedefinieerd of ze zijn allemaal verborgen.

en: Display "@display" uses a path but the path is undefined.
nl: Weergave '@display' gebruikt een pad, maar dit ontbreekt.

en: Display "@display" has an invalid style plugin.
nl: Weergave '@display' bevat een ongeldige stijl plug-in.

en: Exposed form: @view-@display_id
nl: Zichtbaar formulier: @view-@display_id

en: Attachment settings
nl: Bijlage-instellingen

en: Inherit exposed filters
nl: Zichtbare filters overnemen

en: Multiple displays
nl: Meerdere weergaven

en: Should this display inherit its exposed filter values from the parent display to which it is attached?
nl: Moet deze weergave de zichtbare filterwaarden overnemen van de gekoppelde weergave?

en: Attach before or after the parent display?
nl: Bijvoegen voor of na de hoofdweergave?

en: Select which display or displays this should attach to.
nl: Selecteer aan welke weergave(n) dit gekoppeld moet worden.

en: Block admin description
nl: Beheeromschrijving blok

en: Block caching type
nl: Blok cache-type

en: This sets the default status for Drupal's built-in block caching method; this requires that caching be turned on in block administration, and be careful because you have little control over when this cache is flushed.
nl: Hiermee wordt de cachingmethode voor het blok ingesteld. Vereiste voor caching is dat dit tevens is ingeschakeld op de beheerpagina van het blok. Houd er rekening mee dat er weinig invloed is op de momenten waarop de cache wordt geleegd.

en: Using the site name
nl: De websitenaam gebruiken

en: Use the site name for the title
nl: De sitenaam voor de titel gebruiken

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
nl: Het feed-icoon zal alleen beschikbaar zijn op de gekozen weergaven.

en: No menu
nl: Geen menu

en: Normal: @title
nl: Normaal: @title

en: Change settings for the parent menu
nl: Instellingen voor het bovenliggende menu wijzigen

en: The menu path or URL of this view
nl: Het menupad of de URL van dit overzicht

en: Menu item entry
nl: Menu-item

en: No menu entry
nl: Geen menu-item

en: Normal menu entry
nl: Normaal menu-item

en: Menu tab
nl: Menu-tab

en: Default menu tab
nl: Standaard menu-tab

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item.
nl: Vul, indien ingesteld op normaal of tab, de tekst in om te gebruiken voor het menu-item.

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item's description.
nl: Vul indien ingesteld op normaal of tab de tekst in om te gebruiken voor de menu-itembeschrijving.

en: Insert item into an available menu.
nl: Item in een beschikbaar menu invoegen.

en: Menu selection requires the activation of menu module.
nl: Menuselectie vereist de activering van de Menu-module.

en: The lower the weight the higher/further left it will appear.
nl: Hoe lager het gewicht, hoe hoger of meer naar links het zal verschijnen.

en: Default tab options
nl: Standaard-tabopties

en: When providing a menu item as a tab, Drupal needs to know what the parent menu item of that tab will be. Sometimes the parent will already exist, but other times you will need to have one created. The path of a parent item will always be the same path with the last part left off. i.e, if the path to this view is <em>foo/bar/baz</em>, the parent path would be <em>foo/bar</em>.
nl: Indien een menu-item als tab wordt gedefinieerd, moet Drupal weten wat het bovenliggende menu-item van de tab is. Mogelijk bestaat dat bovenliggende menu-item al, zo niet dan moet het worden aangemaakt. Het pad van een bovenliggend item zal altijd hetzelfde zijn als dat van het item zelf, zonder het laatste deel. Als het pad naar dit overzicht bijvoorbeeld <em>foo/bar/baz</em> is, zal het pad van het bovenliggende item <em>foo/bar</em> zijn.

en: Already exists
nl: Bestaat al

en: If creating a parent menu item, enter the title of the item.
nl: Voer bij het aanmaken van een bovenliggend menu-item de titel in voor het item.

en: If creating a parent menu item, enter the description of the item.
nl: Voer bij het aanmaken van een bovenliggend menu-item de omschrijving in voor het item.

en: If the parent menu item is a tab, enter the weight of the tab. The lower the number, the more to the left it will be.
nl: Als het bovenliggend menu-item een tab is, vul het gewicht in van de tab. Hoe lager het getal, hoe meer naar links deze geplaatst wordt.

en: "$arg" is no longer supported. Use % instead.
nl: '$arg' wordt niet langer ondersteund. Gebruik in plaats daarvan %.

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
nl: '%' mag niet gebruikt worden voor het eerste segment van een pad.

en: Views cannot create normal menu items for paths with a % in them.
nl: Overzichten kunnen geen normale menu-items maken voor paden met een % erin.

en: A display whose path ends with a % cannot be a tab.
nl: Een weergave waarvan het pad eindigt met een % kan geen tab zijn.

en: Title is required for this menu type.
nl: Titel is verplicht voor dit menutype.

en: Inline fields
nl: Inline-velden

en: The separator may be placed between inline fields to keep them from squishing up next to each other. You can use HTML in this field.
nl: Het scheidingsteken kan tussen inline-velden worden geplaatst om te voorkomen dat ze aan elkaar vast plakken. Dit veld mag HTML bevatten.

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
nl: Een veld aangeven waarop de records gegroepeerd worden. Leeglaten om niet te groeperen.

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
nl: De stijl @style vereist een rijstijl, maar de rij plug-in is ongeldig.

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
nl: Horizontale uitlijning plaatst de items naast elkaar, van linksboven naar rechts. Verticale uitlijning plaatst de items onder elkaar, van linksboven naar onder.

en: RSS description
nl: RSS-beschrijving

en: This will appear in the RSS feed itself.
nl: Dit wordt weergegeven in de RSS-feed zelf.

en: Display record count with link
nl: Aantal records met link weergeven

en: Override number of items to display
nl: Overschrijf aantal weer te geven items

en: Display items inline
nl: Items inline tonen

en: You need at least one field before you can configure your table settings
nl: Er is minstens één veld nodig voordat de instellingen van de tabel bewerkt kunnen worden

en: Override normal sorting if click sorting is used
nl: Normale sortering overschrijven wanneer klikbare sortering wordt gebruikt

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
nl: Activeer tabel-koppen die blijven staan, Drupal-stijl (javascript)

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
nl: ('Sticky header'-effecten zijn niet actief in het voorbeeld hieronder, alleen rechtstreeks op de site.)

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
nl: Plaats velden in kolommen. Meerdere velden kunnen worden gecombineerd in één kolom. In dat laatste geval wordt het gekozen scheidingsteken gebruikt om de velden te scheiden. Vink "sorteerbaar" aan om de kolom per muisklik sorteerbaar te maken. In dat geval geeft het vakje "standaardsortering" aan op welke kolom standaard gesorteerd wordt. Kolomvolgorde en veldlabels worden onder "Velden" gedefinieerd.

en: The style selected does not utilize fields.
nl: De geselecteerde stijl ondersteunt geen velden.

en: None defined
nl: Geen gedefinieerd

en: This view is being edited by user !user, and is therefore locked from editing by others. This lock is !age old. Click here to <a href="!break">break this lock</a>.
nl: Dit overzicht wordt momenteel bewerkt door gebruiker !user en is hierdoor vergrendeld voor aanpassen door anderen. Deze vergrendeling is !age oud. Klik hier om <a href="!break">deze vergrendeling te verbeken</a>.

en: New view
nl: Nieuwe view

en: Changed view
nl: Aangepaste view

en: View %name, displaying items of type <strong>@base</strong>.
nl: View %name, geeft items weer van type <strong>@base</strong>.

en: Live preview
nl: Directe voorbeeldweergave

en: @current of @max
nl: @current van @max

en: Adjust top margin
nl: Bovenmarge aanpassen

en: Keep menu at top of page
nl: Menu aan paginatop houden

en: If the Utility module was installed for this purpose, it can be safely disabled and uninstalled.
nl: Als de Utility-module voor dit doel werd geïnstalleerd, kan het veilig worden uitgeschakeld en gedeïnstalleerd.

en: Move local tasks into menu
nl: Plaats de lokale taken in het menu

en: Administration menu settings
nl: Instellingen beheermenu

en: Parent link ID
nl: Bovenliggende link-ID

en: Display additional data for each menu item
nl: Weergeven van bijkomende gegevens voor ieder menu-onderdeel

en: Display the selected items next to each menu item link.
nl: Weergeven van de geselecteerde items naast ieder menu-onderdeel.

en: If enabled, all menu items are displayed regardless of your site permissions. <em>Note: Do not enable on a production site.</em>
nl: Indien ingeschakeld, worden alle menu-onderdelen getoond onafhankelijk van de toegangsrechten. <em>Opmerking: Niet inschakelen op een productie-site.</em>

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
nl: De beheermenumodule voorziet een keuzelijstmenu dat met één of twee klikken toegang biedt tot de meeste beheertaken en andere gemeenschappelijke bestemmingen (aan gebruikers met de gepaste toegangsrechten). Gebruik de onderstaande instellingen om de vorm van het menu aan te passen.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Administration menu also displays the number of anonymous and authenticated users, and allows modules to add their own custom menu items. Integration with the menu varies from module to module; the contributed module <a href="@drupal">Devel</a>, for instance, makes strong use of the administration menu module to provide quick access to development tools.
nl: De beheermenumodule voorziet een keuzelijstmenu dat met één of twee klikken toegang biedt tot de meeste beheertaken en andere gemeenschappelijke bestemmingen (aan gebruikers met de gepaste toegangsrechten). Het administratiemenu toont eveneens het aantal anonieme en geverifieerde gebruikers en laat toe dat modules hun eigen menu-onderdelen toevoegen. Integratie van het menu hangt af van module tot module; bijvoorbeeld de uitbreidingsmodule <a href="@drupal">Devel</a>,  maakt veel gebruik van de administratiemenu-module om snel toegang te geven tot de ontwikkelingshulpmiddelen.

en: The administration menu <a href="@settings">settings page</a> allows you to modify some elements of the menu's behavior and appearance. Since the appearance of the menu is dependent on your site theme, substantial customizations require modifications to your site's theme and CSS files. See the advanced module README.txt file for more information on theme and CSS customizations.
nl: De <a href="@settings">Instellingenpagina</a> van het beheermenu laat toe om sommige onderdelen van het gedrag en het voorkomen van het menu te veranderen. Vermits het voorkomen van het menu afhankelijk is van het thema van uw site, vereisen aanzienlijke aanpassingen ook wijzigingen aan de thema- en CSS-bestanden van uw site. Voor meer informatie over aanpassingen aan template en CSS, zie de geadvanceerde module README.txt bestand.

en: The menu items displayed in the administration menu depend upon the actual permissions of the viewer. First, the administration menu is only displayed to users in roles with the <em>Access administration menu</em> (admin_menu module) permission. Second, a user must be a member of a role with the <em>Access administration pages</em> (system module) permission to view administrative links. And, third, only currently permitted links are displayed; for example, if a user is not a member of a role with the permissions <em>Administer permissions</em> (user module) and <em>Administer users</em> (user module), the <em>User management</em> menu item is not displayed.
nl: De menu-onderdelen die worden weergegeven in het beheermenu hangen af van de toegangsrechten van de gebruiker. Ten eerste, het administratiemenu wordt alleen getoond aan gebruikers in rollen met het <em>Toegang administratiemenu</em> (admin_menu module) toegangsrecht. Ten tweede, een gebruiker moet deel uitmaken van een rol met de <em>Toegang tot beheerpagina's</em> (system module) toegangsrecht om de administratieve linken te bekijken. Ten laatste, alleen de huidig toegelaten linken worden getoond; b.v. indien een gebruiker geen lid is van een rol met het toegangsrecht <em>Toegangsrechten beheren</em> (user module) en <em>Gebruikers beheren</em> (user module), wordt het <em>Gebruikerbeheer</em> menu-onderdeel niet getoond.

en: Administration menu
nl: Administratiemenu

en: Adjust administration menu settings.
nl: Aanpassen instellingen administratiemenu.

en: Provides a dropdown menu to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions).
nl: Voorziet een keuzelijstmenu aan de meeste beheertaken en andere gemeenschappelijke bestemmingen (aan gebruikers met de gepaste toegangsrechten).

en: Node ID list
nl: Node-ID-lijst

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Must users preview posts before submitting?
nl: Zijn gebruikers verplicht om een voorbeeldweergave van hun bericht te bekijken voordat ze dit indienen?

en: - All -
nl: - Alle -

en: Fieldset
nl: Veldengroep

en: Checkboxes
nl: Keuzevakjes

en: Textarea
nl: Tekstvlak

en: Import code
nl: Code importeren

en: Allow multiple values
nl: Meerdere waarden toelaten

en: Machine-readable name
nl: Systeemnaam

en: Download feature
nl: Feature downloaden

en: Provides feature management for Drupal.
nl: Biedt feature-beheer voor Drupal.

en: Dependency
nl: Afhankelijkheid

en: The value of the variable.
nl: De waarde van de variabele.

en: Filter criteria
nl: Filtercriteria

en: Contact form
nl: Contactformulier

en: Pagination
nl: Paginering

en: HTTP response code
nl: HTTP-statuscode

en: Excluded paths
nl: Uitgesloten paden

en: Standard deviation
nl: Standaardafwijking

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
nl: De afzender van automatisch verstuurde e-mails tijdens registratie, verzoeken voor nieuw wachtwoorden en andere systeemberichten. Gebruik een adres dat eindigt op de domeinnaam van de site om te voorkomen dat het bericht als spam wordt aangemerkt.

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
nl: !name mag niet langer zijn dan %max tekens maar is momenteel %length tekens lang.

en: Illegal choice %choice in %name element.
nl: Ongeldige keuze %choice in het element %name.

en: Latin
nl: Latijn

en: Vietnamese
nl: Vietnamees

en: Default number of forum topics displayed per page.
nl: Standaardaantal forumonderwerpen dat per pagina wordt weergegeven.

en: Default display order for topics.
nl: Standaardweergavevolgorde van onderwerpen.

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
nl: De standaardtaal voor e-mails voor dit account en voorkeurstaal voor websiteweergave.

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
nl: Ondersteuning van meertaligheid voor dit inhoudstype inschakelen. Na inschakeling wordt een taalselectieveld zichtbaar op het bewerkingsformulier waarmee een van de <a href="!languages">beschikbare talen </a> kan worden geselecteerd. Indien ingeschakeld worden berichten in de standaardtaal opgeslagen. Wijziging van deze optie heeft geen invloed op bestaande inhoud.

en: Users with the <em>administer nodes</em> permission will be able to override these options.
nl: Gebruikers met de toegangsrechten voor <em>nodes beheren</em> kunnen deze opties veranderen.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: De systeemnaam mag uitsluitend kleine letters, cijfers en onderstrepingstekens bevatten.

en: Number of posts on main page
nl: Aantal berichten op de hoofdpagina

en: Search form
nl: Zoekveld

en: Popular content
nl: Populaire inhoud

en: The name of this website.
nl: De naam van deze website.

en: Your site's motto, tag line, or catchphrase (often displayed alongside the title of the site).
nl: Motto, slogan of slagzin van de site (wordt vaak samen met de naam van de site getoond).

en: Default 403 (access denied) page
nl: Standaard 403-pagina (verboden toegang)

en: Default 404 (not found) page
nl: Standaard 404-pagina (niet gevonden)

en: Number of items in each feed
nl: Aantal items in elke feed

en: Default number of items to include in each feed.
nl: Het standaardaantal items dat in elke feed wordt opgenomen.

en: Feed content
nl: Feedinhoud

en: Titles plus teaser
nl: Titels en teasers

en: Global setting for the default display of content items in each feed.
nl: Algemene instelling voor de standaardweergave van inhoud in elke feed.

en: Date and time
nl: Datum en tijd

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. You can also turn on translation for this content type, which lets you have content translated to any of the enabled languages. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
nl: Ondersteuning van meertaligheid voor dit inhoudstype inschakelen. Na inschakeling wordt een taalselectieveld zichtbaar op het bewerkingsformulier waarmee een van de <a href="!languages">beschikbare talen </a> kan worden geselecteerd. Ook kan vertaling worden ingeschakeld voor dit inhoudstype waardoor de inhoud in elke van de beschikbare talen vertaald kan worden.  Indien ingeschakeld worden berichten in de standaardtaal opgeslagen. Wijziging van deze optie heeft geen invloed op bestaande inhoud.

en: Content translation
nl: Vertaling van inhoud

en: Visitors can create accounts but administrator approval is required.
nl: Bezoekers kunnen nieuwe accounts aanmaken maar goedkeuring van een beheerder is nodig.

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
nl: Verplichte e-mailvalidatie wanneer een gebruiker een account aanmaakt.

en: If this box is checked, new users will be required to validate their e-mail address prior to logging into the site, and will be assigned a system-generated password. With it unchecked, users will be logged in immediately upon registering, and may select their own passwords during registration.
nl: Als deze keuze gemaakt is, krijgen nieuwe bezoekers een door het systeem gegenereerd wachtwoord toegewezen en moeten hun e-mailadres valideren voordat zij kunnen inloggen. Als deze keuze niet gemaakt is, kunnen nieuwe bezoekers hun eigen wachtwoord kiezen tijdens registratie en kunnen zij na registratie direct inloggen.

en: User registration guidelines
nl: Registratierichtlijnen voor gebruikers

en: This text is displayed at the top of the user registration form and is useful for helping or instructing your users.
nl: Deze tekst wordt bovenin het registratieformulier getoond en helpt of instrueert de gebruikers bij het invullen.

en: Welcome, new user created by administrator
nl: Welkom, nieuwe gebruiker door de beheerder aangemaakt

en: Customize welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
nl: Bewerk de welkoms-e-mail die verstuurd wordt naar een nieuwe gebruiker die door de beheerder is aangemaakt.

en: Welcome, no approval required
nl: Welkom, geen toestemming nodig

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
nl: Bewerk welkoms-e-mail die verstuurd wordt naar nieuwe gebruikers bij hun registratie, in het geval er geen goedkeuring door de beheerder nodig is.

en: Welcome, awaiting administrator approval
nl: Welkom, in afwachting van toestemming door de beheerder

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
nl: Bewerk welkoms-e-mail die verstuurd wordt naar nieuwe gebruikers bij hun registratie, in het geval er goedkeuring door de beheerder nodig is.

en: Password recovery email
nl: E-mail voor wachtwoordherstel

en: Customize e-mail messages sent to users who request a new password.
nl: Pas de e-mailberichten aan voor gebruikers die een nieuw wachtwoord hebben aangevraagd.

en: Account activation email
nl: E-mail voor accountactivatie

en: Enable and customize e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
nl: Schakel e-mailberichten in en pas ze aan voor gebruikers wiens account is geactiveerd. Wordt gebruikt op een website waar administratieve toestemming vereist is, wanneer een beheerder het account activeert van een gebruiker die zich heeft geregistreerd.

en: Notify user when account is activated.
nl: Informeer de gebruiker zodra het account geactiveerd is.

en: Account blocked email
nl: E-mail bij accountblokkering

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are blocked.
nl: Inschakelen en aanpassen van e-mail berichten voor gebruikers van wie het account geblokkeerd is.

en: Notify user when account is blocked.
nl: Licht gebruiker in wanneer het account geblokkeerd wordt.

en: Account deleted email
nl: E-mail bij verwijdering van account

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are deleted.
nl: Inschakelen en aanpassen van e-mail berichten voor gebruikers van wie het account verwijderd is.

en: Notify user when account is deleted.
nl: Licht gebruiker in wanneer het account verwijderd wordt.

en: Signature support
nl: Ondersteuning voor handtekeningen

en: Picture support
nl: Ondersteuning voor afbeeldingen

en: Picture maximum dimensions
nl: Maximale afmetingen afbeelding

en: Maximum dimensions for pictures, in pixels.
nl: Maximale afmetingen voor afbeeldingen, in pixels.

en: Picture maximum file size
nl: Maximale bestandsgrootte voor afbeeldingen

en: Maximum file size for pictures, in kB.
nl: Maximale bestandsgrootte voor afbeeldingen, in kB.

en: Picture guidelines
nl: Richtlijnen voor afbeeldingen

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
nl: Deze tekst wordt getoond bovenaan het uploadformulier voor afbeeldingen als aanvulling voor de standaardrichtlijnen. Dit is handig om gebruikers te helpen of te informeren.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
nl: Selecteer de methode die wordt gebruikt om automatisch aangevulde suggesties te geven. Houd er rekening mee dat <em>Bevat</em> prestatieproblemen kan veroorzaken op sites met vele duizenden gebruikers.

en: Progress indicator
nl: Voortgangsindicator

en: Bar with progress meter
nl: Balk met voortgangsmeter

en: Throbber
nl: Activiteitsindicator

en: Enforces variable values defined by modules that need settings set to operate properly.
nl: Dwingt af dat variabelewaarden worden gedefiniëerd voor modules die vereisen dat deze zijn ingesteld.

en: Styles
nl: Stijlen

en: The item has been deleted.
nl: Het item is verwijderd.

en: Item ID
nl: Item-ID

en: Base name
nl: Basisnaam

en: Text format
nl: Tekstopmaak

en: Naked
nl: Naakt

en: Greater than or equal to
nl: Groter dan of gelijk aan

en: Less than or equal to
nl: Kleiner dan of gelijk aan

en: Sort descending
nl: Aflopend sorteren

en: Sort ascending
nl: Oplopend sorteren

en: URL path
nl: URL-pad

en: Aid
nl: Hulp

en: Days of the week
nl: Dagen van de week

en: The name of the site.
nl: De naam van de website.

en: CTools CSS Cache
nl: CTools-CSS-cache

en: The CTools CSS cache directory, %path could not be created due to a misconfigured files directory. Please ensure that the files directory is correctly configured and that the webserver has permission to create directories.
nl: De CTools CSS-cachemap, %path kon niet worden aangemaakt vanwege een verkeerd geconfigureerde bestandsmap. Controleer of de bestandsmap bestaat en dat de webserver schrijfrechten heeft.

en: Unable to create
nl: Kan niet worden aangemaakt

en: A library of helpful tools by Merlin of Chaos.
nl: Een bibliotheek met handige hulpmiddelen door Merlin of Chaos.

en: Bulk export results
nl: Bulkexport resultaten

en: Place this in @file
nl: Zet dit in @file

en: There are no objects to be exported at this time.
nl: Er zijn op dit moment geen objecten om te exporteren.

en: Bulk Exporter
nl: Bulkexport

en: Performs bulk exporting of data objects known about by Chaos tools.
nl: Voert bulkexport uit van data-objecten bekend bij Chaos Tools.

en: No info available.
nl: Geen informatie beschikbaar.

en: All criteria must pass.
nl: Aan alle criteria moet worden voldaan.

en: Only one criteria must pass.
nl: Aan slechts een criterium moet worden voldaan.

en: No criteria selected, this test will pass.
nl: Geen criteria opgegeven, aan deze test zal worden voldaan.

en: Edit @type
nl: @type bewerken

en: Update and return
nl: Bijwerken en terugkeren

en: In code
nl: In de code

en: Enabled, title
nl: Ingeschakeld, titel

en: Get a summary of the information about this page.
nl: Een samenvatting verkrijgen van de informatie over deze pagina.

en: De-activate this page. The data will remain but the page will not be in use on your system.
nl: Deze pagina de-activeren. De data blijft behouden, maar de pagina zal niet meer in het systeem worden gebruikt.

en: Add variant
nl: Variant toevoegen

en: Add a new variant to this page.
nl: Een nieuwe variant aan deze pagina toevoegen.

en: Create variant
nl: Variant aanmaken

en: Import variant
nl: Variant importeren

en: Add a new variant to this page from code exported from another page.
nl: Een nieuwe variant aan deze pagina toevoegen vanuit code die is geexporteerd uit een andere pagina.

en: Reorder variants
nl: Varianten opnieuw sorteren

en: Configure a newly created variant prior to actually adding it to the page.
nl: Een nieuw aangemaakte variant instellen voordat deze daadwerkelijk  aan de pagina wordt toegevoegd.

en: Make an exact copy of this variant.
nl: Maak een exacte kopie van deze variant.

en: No variants
nl: Geen varianten aanwezig

en: This setting contains unsaved changes.
nl: Deze instelling bevat niet-opgeslagen veranderingen.

en: Administrative title of this variant. If you leave blank it will be automatically assigned.
nl: Beheertitel van deze variant. Indien leeggelaten wordt een titel automatisch toegewezen.

en: Variant type
nl: Varianttype

en: Optional features
nl: Optionele functionaliteit

en: This page has no variants and thus no output of its own.
nl: Deze pagina heeft geen varianten en daarom geen eigen uitvoer.

en: Add a new variant
nl: Een nieuwe variant toevoegen

en: Add, edit and remove overridden system pages and user defined pages from the system.
nl: Overschreven systeempagina's en door de gebruiker gedefinieerde pagina's toevoegen, bewerken en van de website verwijderen.

en: Provides a UI and API to manage pages within the site.
nl: Biedt een interface en een API om pagina's binnen de site te beheren.

en: Administrative title
nl: Beheertitel

en: Administrative description
nl: Beheer-omschrijving

en: Make this your site home page.
nl: Dit pad als home-pagina voor uw website instellen.

en: Visible menu item
nl: Zichtbaar menu-item

en: Name is required.
nl: Naam is verplicht.

en: No context selected
nl: Geen context geselecteerd

en: Import page
nl: Pagina importeren

en: Create a new page
nl: Een nieuwe pagina aanmaken

en: Control what users can access this page.
nl: Controleer welke gebruikers toegang hebben tot deze pagina.

en: Make a copy of this page
nl: Kopie van deze pagina maken

en: Remove this page from your system completely.
nl: Deze pagina volledig van het systeem verwijderen.

en: This page is publicly accessible.
nl: Deze pagina is publiekelijk toegankelijk.

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for displaying taxonomy terms at <em>taxonomy/term/%term</em>. If you add variants, you may use selection criteria such as vocabulary or user access to provide different displays of the taxonomy term and associated nodes. If no variant is selected, the default Drupal taxonomy term display will be used. This page only affects items actually displayed ad taxonomy/term/%term. Some taxonomy terms, such as forums, have their displays moved elsewhere. Also please note that if you are using pathauto, aliases may make a taxonomy terms appear somewhere else, but as far as Drupal is concerned, they are still at taxonomy/term/%term.
nl: Indien ingeschakeld, wordt het standaardgedrag van Drupal voor het weergeven van taxonomietermen onder <em>taxonomy/term/%term</em> overschreven. Als u varianten toevoegt, kunt u selectiecriteria zoals woordenlijsten of toegangsrechten gebruiken voor verschillende weergaven van de taxonomieterm en gerelateerde nodes. Als geen variant wordt geselecteerd zal de standaardweergave van Drupal voor een taxonomieterm worden gebruikt. Deze pagina heeft alleen invloed op items die daadwerkelijk worden weergegeven onder taxonomy/term/%term. Sommige taxonomietermen, zoals fora, hebben hun weergaven ergens anders ondergebracht. Let op:  bij het gebruik van Pathauto-aliassen lijken taxonomietermen ook ergens anders te verschijnen, maar voor Drupal staan deze nog steeds onder taxonomy/term/%term.

en: User profile template
nl: Gebruikersprofiel-template

en: No task handlers are defined for this task.
nl: Er zijn geen handlers voor deze taak gedefinieerd.

en: Compare two users (logged-in user and user being viewed, for example)
nl: Twee gebruikers vergelijken (bijvoorbeeld een ingelogde gebruiker en de gebruiker die bekeken wordt)

en: First User
nl: Eerste gebruiker

en: Second User
nl: Tweede gebruiker

en: Node: accessible
nl: Node: toegang

en: Node: language
nl: Node: taal

en: User: permission
nl: Gebruiker: toegang

en: User: role
nl: Gebruiker: rol

en: User: language
nl: Gebruiker: taal

en: Substitutions
nl: Vervangingen

en: Everything in the form that is not displayed by other content.
nl: Alles in het formulier dat niet wordt weergegeven door andere inhoud.

en: Node created date
nl: Node-aanmaakdatum

en: "@s" created date
nl: '@s' aanmaakdatum

en: Node last updated date
nl: Node laatste wijzigingsdatum

en: Last updated date
nl: Laatste wijzigingsdatum

en: Allows Views content to be used in Panels, Dashboard and other modules which use the CTools Content API.
nl: Hiermee kan Views-inhoud worden gebruikt in Panels, Dashboard en andere modules die de CTools Content-API gebruiken.

en: Configure view
nl: View instellen

en: With pager.
nl: Met paginering.

en: Without pager.
nl: Zonder paginering.

en: Skipping first @count results
nl: Eerste @count resultaten overgeslagen

en: View panes
nl: Vensters bekijken

en: Select the number of items to display, or 0 to display all results.
nl: Selecteer het aantal items om weer te geven, of vul 0 in om alle resultaten weer te geven.

en: Content pane
nl: Inhoudpaneel

en: Is available as content for a panel or dashboard display.
nl: Is beschikbaar als inhoud voor een paneel of dashboardweergave.

en: Allow settings
nl: Afwijkende instellingen

en: Pager offset
nl: Start van paginering

en: Title override
nl: Vervangende titel

en: Inherit path from panel display
nl: Pad erven van de paneelweergave

en: Panel pages can be used as landing pages. They have a URL path, accept arguments and can have menu entries.
nl: Paneelpagina's kunnen worden gebruikt als landingspagina's. Ze hebben een URL-pad, accepteren argumenten en kunnen menu-items hebben.

en: Panel page
nl: Paneelpagina

en: Go to list
nl: Ga naar lijst

en: Style settings
nl: Stijlinstellingen

en: Selection rules
nl: Selectieregels

en: Add additional context objects to this variant that can be used by the content.
nl: Aanvullende contextobjecten aan deze variant toevoegen dat door de inhoud kan worden gebruikt.

en: Selection rule
nl: Selectieregel

en: Panel: @title
nl: Paneel: @title

en: Administrative title of this variant.
nl: Beheertitel van deze variant.

en: Reactions
nl: Reacties

en: Module Name
nl: Modulenaam

en: is empty
nl: is leeg

en: Form settings
nl: Formulierinstellingen

en: %title is invalid.
nl: %title is ongeldig.

en: HTTP Request Error importing %filename: @error
nl: HTTP Request-fout bij het importeren van %filename: @error

en: Failed to open file: %filename
nl: Kan bestand %filenaam niet openen

en: Invalid calendar file: %filename
nl: Ongeldig kalenderbestand: %filename

en: Invalid calendar file.
nl: Ongeldig kalenderbestand.

en: Custom input format
nl: Aangepast invoerformaat

en: Hide repeat rule
nl: Herhalingsregel verbergen

en: There are errors in @field_name value #@delta:
nl: Er bevinden zich fouten in @field_name waarde #@delta:

en: There are errors in @field_name:
nl: Fouten in @field_name:

en: Complete documentation for the Date and Date API modules is available at <a href="@link">http://drupal.org/node/92460</a>.
nl: De volledige documentatie voor de Date en Date API modules is beschikbaar op <a href="@link">http://drupal.org/node/92460</a>.

en: Use default jQuery timepicker
nl: Gebruik de standaard jQuery-datumkiezer

en: Manual time entry, no jQuery timepicker
nl: Handmatige datuminvoer, geen jQuery-datumkiezer

en: Timepicker
nl: Datumkiezer

en: Current exceptions
nl: Huidige uitzonderingen

en: Date wizard
nl: Datumwizard

en: Content type name
nl: Naam van het inhoudstype

en: Machine-readable name. Allowed values: (a-z, 0-9, _). If this is not an existing content type, the content type will be created.
nl: De systeemnaam. Toegelaten waarden: (a-z, 0-9, _). Indien dit een onbestaand inhoudstype is zal het inhoudstype aangemaakt worden.

en: Content type label
nl: Inhoudstype label

en: The human-readable name for this content type. Only needed when creating a new content type.
nl: De voor mensen begrijpelijke naam van dit inhoudstype. Enkel nodig wanneer je een nieuw inhoudstype aanmaakt.

en: Content type description
nl: Beschrijving inhoudstype

en: A description for the content type. Only needed when creating a new content type.
nl: Een beschrijving voor het inhoudstype. Enkel nodig wanneer je een nieuw inhoudstype creëert.

en: Date field name
nl: Naam van het datumveld

en: Machine-readable name. Allowed values: (a-z, 0-9, _) Must not be an existing field name.
nl: Systeemnaam. Toegestane waarden: (a-z, 0-9, _). Mag geen bestaande veldnaam zijn.

en: Date field label
nl: Label datumveld

en: The human-readable label for this field.
nl: De voor mensen begrijpelijke naam van dit veld.

en: Date widget type
nl: Datum widget-type

en: Show repeating date options
nl: De opties om data te herhalen weergeven

en: Date field type
nl: Type datumveld

en: Date timezone handling
nl: Datum tijdzone-afhandeling

en: Timezone handling should be set to 'none' for granularity without time elements.
nl: Bij een nauwkeurigheid zonder tijd zou de tijdzone-verwerking op 'geen' moeten staan.

en: Create a calendar for this date field
nl: Een kalender voor dit datumveld aanmaken.

en: This content type name already exists, adding new field to existing content type.
nl: Dit inhoudstype bestaat al. Het nieuwe veld wordt toegevoegd aan het bestaande inhoudstype.

en: This field name already exists.
nl: Deze veldnaam bestaat al.

en: Timezone handling must be none for granularity without time.
nl: Tijdzone-verwerking moet 'geen' zijn voor een nauwkeurigheid zonder tijd.

en: Date Tools
nl: Datumtools

en: Tools to import and auto-create dates and calendars.
nl: Hulpmiddelen om data en kalenders te importeren of automatisch aan te maken.

en: Date browser
nl: Datumbrowser

en: Date back/next navigation to attach to other displays. Requires the Date argument.
nl: Vorige/volgende datumnavigatie om aan andere weergaven te koppelen. Dit vereist het datumargument.

en: Date browser style
nl: Stijl datumbrowser

en: Creates back/next navigation.
nl: Maakt vorige/volgende navigatie aan.

en: Date (!base_table)
nl: Datum (!base_table)

en: Filter any Views !base_table date field.
nl: Alle Views !base_table-datumvelden filteren.

en: Select the type of date value to be used in defaults, summaries, and navigation. For example, a granularity of 'month' will set the default date to the current month, summarize by month in summary views, and link to the next and previous month when using date navigation.
nl: Kies het type van de datumwaarde om te gebruiken in standaarden, samenvattingen en navigatie. Bijvoorbeeld de nauwkeurigheid van 'maand' zal de standaard datum op de huidige maand instellen, samenvattingen op maand bij samenvattingsoverzichten en linken toevoegen naar de volgende en vorige maand bij gebruik in de datumnavigatie.

en: You must select at least one date field for this argument.
nl: Kies minimaal één datumveld voor deze parameter.

en: Navigate to previous year
nl: Ga naar vorige jaar

en: Navigate to next year
nl: Ga naar volgende jaar

en: Navigate to previous month
nl: Ga naar vorige maand

en: Navigate to next month
nl: Ga naar volgende maand

en: Navigate to previous week
nl: Ga naar vorige week

en: Navigate to next week
nl: Ga naar volgende week

en: Navigate to previous day
nl: Ga naar vorige dag

en: Navigate to next day
nl: Ga naar volgende dag

en: View full page month
nl: Volledige paginamaand bekijken

en: Taxonomy Term
nl: Taxonomieterm

en: @project issue queue
nl: @project 'issue queue'

en: Flush all caches
nl: Alle caches leegmaken

en: manage fields
nl: velden beheren

en: %name must be a positive integer.
nl: %name moet een positief geheel getal zijn.

en: <No value>
nl: -Geen waarde-

en: Custom label
nl: Aangepast label

en: (first item is 0)
nl: (eerste item is 0)

en: (start from last values)
nl: (begin bij de laatste waarden)

en: Regional settings
nl: Landinstellingen

en: Number of pages
nl: Aantal pagina's

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Main content
nl: Hoofdinhoud

en: Relative date
nl: Relatieve datum

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Show links
nl: Links weergeven

en: Lock
nl: Vergrendel

en: Random order
nl: Willekeurige volgorde

en: Hello <strong>@username</strong>
nl: Hallo <strong>@username</strong>

en: Show shortcuts
nl: Snelkoppelingen weergeven

en: Administration menu Toolbar style
nl: Administratiemenu in Toolbar-stijl

en: A better Toolbar.
nl: Een betere werkbalk.

en: CTools plugin example
nl: CTools plugin-voorbeeld

en: Chaos Tools (CTools) Plugin Example
nl: Chaos Tools (CTools) plugin-voorbeeld

en: Shows how an external module can provide ctools plugins (for Panels, etc.).
nl: Laat zien hoe een externe module Ctools-plugins kan bieden (voor panelen, enz.).

en: Creates a "simplecontext" from the arg.
nl: Maakt een 'simplecontext' aan van de arg.

en: CTools example no context content type
nl: CTools-voorbeeld: inhoudstype zonder context

en: CTools Examples
nl: CTools-voorbeelden

en: CTools example relcontext content type
nl: CTools-voorbeeld: relcontext inhoudstype

en: A single "simplecontext" context, or data element.
nl: Een enkele 'simplecontext'-context, of data-element.

en: Existing node
nl: Bestaande node

en: Add the breadcrumb trail as content.
nl: Voeg het broodkruimelspoor toe als inhoud.

en: Add the help text of the current page as content.
nl: Voeg de helptekst van de huidige pagina toe als inhoud.

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Add the status messages of the current page as content.
nl: Voeg de statusberichten van de huidige pagina toe als inhoud.

en: Add the tabs (local tasks) as content.
nl: Voeg de tabs (locale taken) toe als inhoud.

en: Add the page title as content.
nl: Voeg de paginatitel toe als inhoud.

en: Manage pages
nl: Pagina's beheren

en: Show End Date
nl: Toon einddatum

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Gallery page
nl: Albumpagina

en: Structure
nl: Structuur

en: Max width
nl: Maximale breedte

en: Default values
nl: Standaardwaarden

en: Example: Image gallery
nl: Bijvoorbeeld: Afbeeldingsgalerij

en: Example: image_gallery
nl: Bijvoorbeeld: afbeelding_galerij

en: features
nl: functies

en: Unique
nl: Uniek

en: with PHP snippet
nl: met PHP-fragment

en: Breadcrumb Name
nl: Kruimelpadnaam

en: Special identifiers
nl: Speciale kenmerken

en: Show only custom_breadcrumbs where
nl: Enkel aangeste kruimelpaden weergeven waar

en: Behaviour
nl: Gedrag

en: Specific Path
nl: Specifiek pad

en: Show vocabulary in breadcrumb trail
nl: Woordenlijst in kruimelpad weergeven

en: Views Path
nl: Views-pad

en: Module Page
nl: Modulepagina

en: Module Pages
nl: Modulepagina's

en: Progress bar
nl: Voortgangsbalk

en: Content statistics
nl: Inhoudsstatistieken

en: 
        This is a block of data created by the Relcontent content type.
        Data in the block may be assembled from static text (like this) or from the
        content type settings form ($conf) for the content type, or from the context
        that is passed in. <br />
        In our case, the configuration form ($conf) has just one field, 'config_item_1;
        and it's configured with:
nl: 
        Dit is een blok met data aangemaakt door het Relcontent inhoudstype. Data in het blok kan zijn samengesteld vanuit statische tekst (zoals dit) of vanuit het inhoudstypeformulier ($conf), of vanuit de context die wordt doorgegeven. <br />
    In dit geval, heeft het configuratieformulier ($conf) maar een veld, 'config_item_1; en is ingesteld met:

en: 
        This is a block of data created by the Simplecontext content type.
        Data in the block may be assembled from static text (like this) or from the
        content type settings form ($conf) for the content type, or from the context
        that is passed in. <br />
        In our case, the configuration form ($conf) has just one field, 'config_item_1;
        and it's configured with:
nl: 
        Dit is een blok met data aangemaakt door het Simplecontext inhoudstype. Data in het blok kan zijn samengesteld vanuit statische tekst (zoals dit), vanuit het inhoudstypeformulier ($conf), of vanuit de context die wordt doorgegeven. <br />
    In dit geval, heeft het configuratie formulier ($conf) maar een veld, 'config_item_1; en is geconfigureerd met:

en: Advanced search form
nl: Uitgebreid zoekformulier

en: A search form with advanced options.
nl: Een zoekformulier met geavanceerde opties.

en: official project page
nl: officiële projectpagina

en: Custom path
nl: Aangepast pad

en: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
nl: Doel van de link, zoals _blank, _parent of de naam van een iframe. Dit veld wordt zelden gebruikt.

en: @argument title
nl: @argument titel

en: @argument input
nl: @argument invoer

en: The maximum number of characters this field can be.
nl: Het maximum aantal tekens waaruit dit veld kan bestaan.

en: Count the number 0 as empty
nl: Beschouw het getal 0 als leeg

en: Hide if empty
nl: Verberg indien leeg

en: Starting value
nl: Startwaarde

en: Specify the number the counter should start at.
nl: Geef het getal aan waarmee de teller moet beginnen.

en: Does not start with
nl: Begint niet met

en: not_begins
nl: begint niet

en: Does not end with
nl: Eindigt niet met

en: not_ends
nl: eindigt niet

en: The view %name has been saved.
nl: Het overzicht %name is opgeslagen.

en: This filter can cause items that have more than one of the selected options to appear as duplicate results. If this filter causes duplicate results to occur, this checkbox can reduce those duplicates; however, the more terms it has to search for, the less performant the query will be, so use this with caution. Shouldn't be set on single-value fields, as it may cause values to disappear from display, if used on an incompatible field.
nl: Dit filter kan ertoe leiden dat items die meer dan één van de geselecteerde opties hebben, worden afgebeeld als dubbele resultaten. Als dit filter tot dubbele resultaten leidt, kan het aantal duplicaten met behulp van dit vakje worden verkleind. Maar let op: hoe meer termen er zijn waarop moet worden gezocht, hoe trager de de query wordt uitgevoerd. Ga hier dus voorzichtig mee om. Mag niet worden ingesteld voor velden met één waarde, want bij gebruik in combinatie met een incompatibel veld kunnen er waarden uit de weergave verdwijnen.

en: Jump menu
nl: Snelmenu

en: Puts all of the results into a select box and allows the user to go to a different page based upon the results.
nl: Plaatst alle resultaten in een keuzevak en staat de gebruiker toe om naar een andere pagina te gaan op basis van de resultaten.

en: Hostname of user that posted the comment.
nl: Host-naam van de gebruiker die heeft gereageerd.

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
nl: E-mail van de gebruiker die heeft gereageerd. Deze zal leeg zijn als de auteur een geregistreerde gebruiker is.

en: Relate nodes to taxonomy terms, specifiying which vocabulary or vocabularies to use. This relationship will cause duplicated records if there are multiple terms.
nl: Verbind nodes met taxonomietermen die de geselecteerde woordenlijst(en) gebruiken. Deze verbindingen kunnen dubbele records veroorzaken als in een node meerdere termen worden gebruikt.

en: The text of the profile item.
nl: De tekst van het profielitem.

en: The taxonomy term ID for the term.
nl: De ID voor de taxonomieterm.

en: The taxonomy term name for the term.
nl: De naam voor de taxonomieterm.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
nl: De naam van de woordenlijst waartoe de term behoort.

en: Choose which vocabularies you wish to relate. Remember that every term found will create a new record, so this relationship is best used on just one vocabulary that has only one term per node.
nl: Kies de woordenlijst die u wilt verbinden. Bedenk dat elke gevonden term een nieuw record maakt. Gebruik deze relatie daarom bij voorkeur in slechts één woordenlijst die slechts één term per node bevat.

en: The name of the role.
nl: De naam van de rol.

en: The role ID of the role.
nl: De rol-ID van de rol.

en: Hide empty fields
nl: Verberg lege velden

en: Do not display fields, labels or markup for fields that are empty.
nl: Geen velden, labels of opmaak tonen voor velden die leeg zijn.

en: You need at least one field before you can configure your jump menu settings
nl: Er is minstens één veld nodig voordat de instellingen van het snelmenu bewerkt kunnen worden.

en: To properly configure a jump menu, you must select one field that will represent the path to utilize. You should then set that field to exclude. All other displayed fields will be part of the menu. Please note that all HTML will be stripped from this output as select boxes cannot show HTML.
nl: Om een snelmenu juist te configureren is het noodzakelijk een veld te selecteren dat wordt gebruikt als pad. Vervolgens dient dat veld uitgesloten te zijn van weergave. Alle andere velden die weergegeven worden, maken deel uit van het menu.  Denk er aan dat alle HTML-opmaak wordt verwijderd, omdat dit niet kan worden weergegeven in een keuzelijst.

en: Path field
nl: Padveld

en: If hidden, this button will only be hidden for users with javascript and the page will automatically jump when the select is changed.
nl: Indien verborgen, zal de knop alleen verborgen zijn voor gebruikers met javascript en zal de pagina automatisch verspringen wanneer de selectie wordt veranderd.

en: Libraries
nl: Bibliotheken

en: (unknown)
nl: (onbekend)

en: Typography
nl: Typographie

en: Accepts any date in any <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>. Strings such as today, +2 months, and Dec 9 2004 are all valid.
nl: Voer een datum in volgens het <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU-datum-formaat</a>. Invoer zoals today, +2 months, en Dec 9 2004 wordt geaccepteerd.

en: Accepts a time in any <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>. Strings such as now, +2 hours, and 10:30pm are all valid.
nl: Accepteert een tijdnotatie volgens het <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU-datum-formaat</a>. Invoer zoals now, +2 hours, en 10:30pm wordt geaccepteerd.

en: Monthly archive
nl: Maandelijks archief

en: Submitted by !username on !datetime
nl: Door !username op !datetime

en: Site email address
nl: E-mailadres website

en: This identifier is used by another handler.
nl: Deze identifier wordt door een andere verwerker gebruikt.

en: Length is shorter than
nl: De lengte is korter dan

en: shorter than
nl: korter dan

en: Length is longer than
nl: De lengte is langer dan

en: longer than
nl: langer dan

en: SQL Query
nl: SQL-query

en: Query will be generated and run using the Drupal database API.
nl: Query zal worden aangemaakt en uitgevoerd door middel van de Drupal database-API.

en: revision user
nl: Revisiegebruiker

en: Exposed form
nl: Zichtbaar formulier

en: Cancel account
nl: Account opheffen

en: User menu
nl: Gebruikersmenu

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Rename files
nl: Bestanden hernoemen

en: Dependencies
nl: Afhankelijkheden

en: Manage features.
nl: Features beheren.

en: Needs review
nl: Te beoordelen

en: Serial number
nl: Serienummer

en: Base table
nl: Basistabel

en: The order of pages in the book hierarchy.
nl: De volgorde van de pagina's in de boekhiërachie.

en: Display the standard add comment link used on regular nodes, which will only display if the viewing user has access to add a comment.
nl: Toont de standaardreactielink zoals gebruikt bij gewone nodes. Deze wordt alleen getoond als de gebruiker het recht heeft om te reageren.

en: Inherit pager
nl: Paginering overnemen

en: Render pager
nl: Paginering weergeven

en: Render
nl: Weergeven

en: Edit Custom Breadcrumb for Node
nl: Aangepast kruimelpad voor node bewerken

en: Add Custom Breadcrumb for Node
nl: Aangepast kruimelpad voor node toevoegen

en: Menu structure
nl: Menustructuur

en: The theme registry has been rebuilt
nl: Het themaregister is opnieuw opgebouwd

en: Breadcrumb Visibility
nl: Kruimelpad-zichtbaarheid

en: mysite >> term >> term
nl: mijnsite >> term >> term

en: home >> vocabulary >> term >> term
nl: home >> woordenlijst >> term >> term

en: vocabulary >> term >> term
nl: woordenlijst >> term >> term

en: Taxonomy structure
nl: Taxonomiestructuur

en: CKEditor Global Profile
nl: Algemeen CKEditor-profiel

en: Always run security filters for CKEditor.
nl: Altijd de beveiligingsfilters toepassen voor CKEditor.

en: Run security filters only when CKEditor is set to start automatically.
nl: Beveiligingsfilters enkel toepassen bij automatische start van CKEditor.

en: CKEditor default
nl: CKEditor standaard

en: Select manually
nl: Selecteer handmatig

en: Color module: base
nl: Color-module: basis

en: Path to CKEditor
nl: pad naar CKEditor

en: Local path to CKEditor
nl: Lokaal pad naar CKEditor

en: for developers only
nl: alleen voor ontwikkelaars

en: Take a look at !listlink when installing CKEditor.
nl: Raadpleeg !listlink wanneer u CKEditor installeert.

en: Choose a CKEditor skin.
nl: Een CKEditor-uiterlijk kiezen

en: Library path
nl: Bibliotheekpad

en: Shape
nl: Vorm

en: Thickness
nl: Dikte

en: If part of a book, the book to which this book page belongs.
nl: In geval deze pagina onderdeel is van een boek, het betreffende boek.

en: The unique ID of the comment.
nl: Het unieke ID van de reactie.

en: The IP address of the computer the comment was posted from.
nl: Het IP-adres van de computer waarvan de reactie is verstuurd.

en: The name left by the comment author.
nl: De naam van de auteur van de reactie.

en: The email address left by the comment author.
nl: Het e-mailadres van de auteur van de reactie.

en: The home page URL left by the comment author.
nl: De voorpagina URL van de auteur van de reactie.

en: The URL of the comment.
nl: De URL van de reactie.

en: Edit URL
nl: URL bewerken

en: The URL of the comment's edit page.
nl: De URL van de pagina met het reactieformulier.

en: The date the comment was posted.
nl: De datum waarop de reactie geplaatst is.

en: The comment's parent, if comment threading is active.
nl: De bovenliggende reactie, indien hiërarchische reacties mogelijk zijn.

en: The node the comment was posted to.
nl: De node waarop gereageerd is.

en: The number of comments posted on a node.
nl: Het aantal reacties op een node.

en: New comment count
nl: Aantal nieuwe reacties

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
nl: Het aantal reacties op een node sinds de laatste inzage.

en: The unique ID of the node.
nl: De unieke ID van de node.

en: The type of the node.
nl: Het node-type.

en: The language the node is written in.
nl: De taal waarin de node is geschreven.

en: The URL of the node.
nl: De URL van de node.

en: The URL of the node's edit page.
nl: De URL van de node-bewerkpagina.

en: Date changed
nl: Wijzigingsdatum

en: The date the node was most recently updated.
nl: De datum waarop de node voor het laatst is bijgewerkt.

en: The author of the node.
nl: De auteur van de node.

en: The number of votes that have been cast on a poll node.
nl: Het aantal stemmen dat is uitgebracht op een enquête-node.

en: Poll winner
nl: Enquête-winnaar

en: The winning poll answer.
nl: Het winnende antwoord op de enquête.

en: Poll winner votes
nl: De stemmen van de enquête winnaar

en: The number of votes received by the winning poll answer.
nl: Het aantal stemmen dat het winnende antwoord op de enquête heeft gekregen.

en: Poll winner percent
nl: Het percentage dat de enquête winnaar heeft gescoord

en: The percentage of votes received by the winning poll answer.
nl: Het percentage stemmen dat op het winnende antwoord is uitgebracht.

en: The length of time the poll node is set to run.
nl: De tijd die een enquête zal draaien.

en: The number of visitors who have read the node.
nl: Het aantal bezoekers dat deze inhoud heeft gezien.

en: The number of visitors who have read the node today.
nl: Het aantal bezoekers dat deze inhoud vandaag heeft gezien.

en: Last view
nl: Laatste weergave

en: The date on which a visitor last read the node.
nl: De meest recente datum waarop een bezoeker deze inhoud heeft gezien.

en: The slogan of the site.
nl: De slogan van de website.

en: The administrative email address for the site.
nl: Het e-mailadres van de beheerder van deze site.

en: The URL of the site's front page.
nl: De URL van de voorpagina.

en: Login page
nl: Inlogpagina

en: The URL of the site's login page.
nl: De URL van de inlogpagina van deze site.

en: The unique ID of the uploaded file.
nl: Het unieke ID van het geüploade bestand.

en: The name of the file on disk.
nl: De naam van het bestand op de harde schijf.

en: The size of the file, in kilobytes.
nl: De grootte van het bestand, in kilobytes.

en: The web-accessible URL for the file.
nl: De via internet toegankelijke URL van het bestand.

en: The date the file was most recently changed.
nl: De datum waarop het bestand voor het laatst is gewijzigd.

en: The user who originally uploaded the file.
nl: De gebruiker die het bestand de eerste keer heeft geüpload.

en: The unique ID of the taxonomy term.
nl: Het unieke ID van de taxonomieterm.

en: The name of the taxonomy term.
nl: De naam van de taxonomieterm.

en: The optional description of the taxonomy term.
nl: De optionele beschrijving van de taxonomieterm.

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
nl: Het aantal nodes dat met de taxonomieterm is gemarkeerd.

en: The URL of the taxonomy term.
nl: De URL van de taxonomieterm.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
nl: De woordenlijst waar de term bij hoort.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
nl: Het unieke ID van de taxonomiewoordenlijst.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
nl: De naam van de taxonomiewoordenlijst.

en: The machine name of the taxonomy vocabulary.
nl: De systeemnaam van de taxonomiewoordenlijst.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
nl: De optionele omschrijving van de taxonomiewoordenlijst.

en: Term count
nl: Aantal termen

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
nl: Het aantal termen dat hoort bij de woordenlijst.

en: The unique ID of the user account.
nl: Het unieke ID van het gebruikersaccount.

en: The login name of the user account.
nl: De gebruikersnaam van het gebruikersaccount.

en: The email address of the user account.
nl: Het e-mailadres van het gebruikersaccount.

en: The URL of the account profile page.
nl: De URL van de gebruikersprofielpagina.

en: The url of the account edit page.
nl: De URL van de pagina om het account te bewerken.

en: The date the user last logged in to the site.
nl: De datum waarop de gebruiker het laatst op de site heeft ingelogd.

en: The date the user account was created.
nl: De datum waarop de gebruikersaccount is aangemaakt.

en: Hardcoded
nl: Vastgelegd in het bronbestand  (Hardcoded)

en: Context layouts
nl: Context lay-outs

en: Allow theme layer to provide multiple region layouts and integrate with context.
nl: Het thema toestaan om meerdere regio-indelingen te hebben en te integreren met context.

en: Add a reaction
nl: Een reactie toevoegen

en: Context editor
nl: Context-editor

en: Always active
nl: Altijd actief

en: Main Menu
nl: Hoofdmenu

en: All parent terms
nl: Alle bovenliggende termen

en: The unique ID of the node's revision.
nl: De unieke ID van de node-revisie.

en: Is new
nl: Is nieuw

en: Promoted to frontpage
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Whether the node is promoted to the frontpage.
nl: Of de node wordt aangeraden op de voorpagina.

en: Comments allowed
nl: Reacties toegestaan

en: Whether comments are allowed on this node: 0 = no, 1 = closed (read only), 2 = open (read/write).
nl: Of reacties zijn toegestaan voor deze node: 0 = nee, 1 = gesloten (alleen lezen), 2 = open (lezen/schrijven).

en: the list of common problems
nl: de lijst met veelvoorkomende problemen

en: Default country
nl: Standaardland

en: system
nl: systeem

en: (active tab)
nl: (actieve tabblad)

en: Status message
nl: Statusbericht

en: Cache blocks
nl: Blokken cachen

en: No books available.
nl: Geen boeken beschikbaar.

en: Upload destination
nl: Uploadbestemming

en: Text formats
nl: Tekstopmaak

en: The number of replies a topic must have to be considered "hot".
nl: Het aantal reacties dat een discussieonderwerp moet hebben om populair te zijn.

en: Forum navigation vocabulary
nl: Forumnavigatie-woordenlijst

en: Image styles
nl: Afbeeldingsstijlen

en: Date type
nl: Data type

en: No Main links
nl: Geen Hoofdmenu-links

en: Source for the Main links
nl: Bron van Hoofdmenu-links

en: Select what should be displayed as the Main links (typically at the top of the page).
nl: Selecteer wat zal worden weergegeven als de hoofdmenulinks (meestal bovenaan de pagina).

en: No Secondary links
nl: Geen secundaire links

en: Source for the Secondary links
nl: Bron van secundaire links

en: The <em>Navigation</em> menu contains links intended for site visitors. Links are added to the <em>Navigation</em> menu automatically by some modules.
nl: Het <em>Navigatiemenu</em> bevat links voor bezoekers. Sommige modules voegen automatisch links aan het <em>Navigatiemenu</em> toe.

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
nl: Het <em>Gebruikersmenu</em> bevat links die verband houden met het gebruikersaccount en bevat de uitloggen-link.

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
nl: Het <em>Beheermenu</em> bevat links voor beheertaken.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
nl: Het <em>Hoofdmenu</em> wordt vaak gebruikt om de hoofdonderdelen van de website aan te geven bijvoorbeeld in een menu bovenaan de pagina.

en: manage display
nl: weergave beheren

en: Preview before submitting
nl: Voorbeeldweergave voor indienen

en: Display author and date information.
nl: Auteur en datum tonen.

en: Author username and publish date will be displayed.
nl: De gebruikersnaam van de auteur en de publicatiedatum worden weergegeven.

en: Revision log message
nl: Logbericht van revisie

en: Full content
nl: Volledige inhoud

en: @title dialog
nl: @title dialoog

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
nl[0]: Gebruik minimaal één trefwoord met 1 of meer tekens.
nl[1]: Gebruik minimaal één trefwoord met @count of meer tekens.

en: Searched %type for %keys.
nl: Gezocht naar %keys in %type.

en: The maximum number of posts displayed on overview pages such as the front page.
nl: Het maximale aantal berichten op overzichtspagina's zoals de voorpagina.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
nl: Deze pagina wordt getoond wanneer het opgevraagde document niet toegankelijk is voor de huidige gebruiker. Laat dit leeg om de algemene pagina 'geen toegang' te tonen.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
nl: Deze pagina wordt getoond wanneer geen andere inhoud overeenkomt met de opgevraagde pagina. Laat dit leeg om de algemene pagina 'pagina niet gevonden' te tonen.

en: Compress cached pages.
nl: Gecachte pagina's comprimeren

en: Description of your site, included in each feed.
nl: Omschrijving van de website zoals vermeld in iedere feed.

en: Users may set their own time zone.
nl: Gebruikers mogen hun eigen tijdzone instellen.

en: Remind users at login if their time zone is not set.
nl: Herinner gebruikers er bij het inloggen aan als ze hun tijdzone niet hebben ingesteld.

en: Only applied if users may set their own time zone.
nl: Alleen van toepassing als gebruikers zelf hun eigen tijdzone mogen instellen.

en: Time zone for new users
nl: Tijdzone voor nieuwe gebruikers

en: Default time zone.
nl: Standaardtijdzone.

en: Empty time zone.
nl: Geen ingestelde tijdzone.

en: Users may set their own time zone at registration.
nl: Gebruikers mogen tijdens de registratie zelf hun tijdzone instellen.

en: Put site into maintenance mode
nl: De website in onderhoudsmodus zetten

en: Maintenance mode message
nl: Boodschap voor onderhoudsmodus

en: Message to show visitors when the site is in maintenance mode.
nl: Boodschap die aan de bezoekers wordt getoond als de site in onderhoudsmodus staat.

en: Public files
nl: Publieke bestanden

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
nl: De map %directory bestaat niet en kon niet worden aangemaakt.

en: There is currently no content classified with this term.
nl: Er is momenteel geen inhoud met deze term geclassificeerd.

en: Picture directory
nl: Map voor afbeeldingen

en: Account cancellation confirmation
nl: Bevestiging om account op te heffen

en: Edit the e-mail messages sent to users when they attempt to cancel their accounts.
nl: De e-mailberichten bewerken die de gebruikers ontvangen wanneer ze hun account opheffen.

en: Basic page
nl: Eenvoudige pagina

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nl: Gebruik <em>eenvoudige pagina's</em> voor vaste inhoud, zoals een 'Over ons'-pagina.

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
nl: Het bij dit tekstveld horende label wordt alleen in het beheerscherm weergegeven.

en: Exposed
nl: Zichtbaar gemaakt

en: Displays Reorder
nl: Weergaven herschikken

en: Remove this display
nl: Deze weergave verwijderen

en: Operator to use on all groups
nl: Operator die op alle groepen gebruikt wordt

en: Either "group 0 AND group 1 AND group 2" or "group 0 OR group 1 OR group 2", etc
nl: Ofwel 'groep 0 EN groep 1 EN groep 2' of 'groep 0 OF groep 1 OF groep 2' , etc

en: Remove group @group
nl: Groep @group verwijderen

en: Default group
nl: Standaardgroep

en: Group @group
nl: Groep @group

en: Ungroupable filters
nl: Ongroepeerbare filters

en: Configure group settings for @type %item
nl: Groepering instellen voor @type %item

en: Basic exposed form
nl: Basis zichtbaar formulier

en: Input required
nl: Invoer vereist

en: An exposed form that only renders a view if the form contains user input.
nl: Een zichtbaar gemaakt formulier dat alleen een overzicht weergeeft als het formulier invoer van de gebruiker bevat.

en: Display all items
nl: Alle items weergeven

en: Display all items that this view might find
nl: Alle items weergeven die dit overzicht kan vinden

en: Display a specified number of items
nl: Een bepaald aantal items weergeven

en: Display a limited number items that this view might find.
nl: Een gelimiteerd aantal items weergeven van wat dit overzicht kan vinden.

en: Paged output, full pager
nl: Gepagineerde weergave, uitgebreide paginering

en: Paged output, full Drupal style
nl: Gepagineerde weergave, volledige Drupal-stijl

en: Paged output, mini pager
nl: Gepagineerde weergave, mini-paginering

en: Use the mini pager output.
nl: Gebruik de mini-paginering.

en: The taxonomy vocabulary name
nl: De naam van de woordenlijst

en: Name (raw)
nl: Naam (onbewerkt)

en: The user or author name. This filter does not check if the user exists and allows partial matching. Does not utilize autocomplete.
nl: De gebruikersnaam of naam van de auteur. Dit filter controleert niet of de gebruiker bestaat en maakt gedeeltelijke overeenkomsten mogelijk. Maakt geen gebruik van automatisch aanvullen.

en: Provide markup text for the area.
nl: Tekst voor het gebied invoeren.

en: Machine Name
nl: Systeemnaam

en: Change the machine name of this display.
nl: De systeemnaam van deze weergave wijzigen.

en: Change settings for this pager type.
nl: De instellingen voor dit type paginering wijzigen.

en: Allow grouping and aggregation (calculation) of fields.
nl: Groeperen en aggregratie (berekeningen) van velden toestaan.

en: Exposed form style
nl: Stijl van zichtbaar formulier

en: Select the kind of exposed filter to use.
nl: Selecteer het soort zichtbare filter dat zal worden gebruikt.

en: Exposed form settings for this exposed form style.
nl: Formulierinstellingen voor deze zichtbare formulierstijl.

en: The machine name of this display
nl: De systeemnaam van deze weergave

en: This is machine name of the display.
nl: Dit is de systeemnaam van de weergave.

en: If enabled, some fields may become unavailable. All fields that are selected for grouping will be collapsed to one record per distinct value. Other fields which are selected for aggregation will have the function run on them. For example, you can group nodes on title and count the number of nids in order to get a list of duplicate titles.
nl: Indien ingeschakeld zijn sommige velden wellicht niet langer beschikbaar. Alle te groeperen velden worden samengevoegd tot een enkel record per unieke waarde. Andere velden die geselecteerd zijn voor aggregatie ondergaan de functie die op hen toegepast is. Het is bijvoorbeeld mogelijk een lijst van dubbele titels te krijgen door nodes te groeperen op titel en het aantal nids te tellen.

en: <strong>Important!</strong> You have changed the display's machine name. Anything that attached to this display specifically, such as theming, may stop working until it is updated. To see theme suggestions for it, you need to save the view.
nl: <strong>Belangrijk!</strong> U heeft de machinenaam van het overzicht aangepast. Alles wat met deze naam verbonden is (bijvoorbeeld thema's), kan mogelijk stoppen met werken, totdat deze zijn bijgewerkt. Om de themasuggesties te bekijken, dient u de view eerst op te slaan.

en: Exposed Form
nl: Zichtbaar formulier

en: Exposed form options
nl: Instellingen zichtbaar formulier

en: Select which pager, if any, to use for this view
nl: Eventuele paginering voor dit overzicht selecteren

en: Pager options
nl: Pagineringsopties

en: Display id should be unique.
nl: Weergave-ID moet uniek zijn.

en: Text to display in the submit button of the exposed form.
nl: Tekst om weer te geven in de toepasknop van het bedieningspaneel

en: Include reset button
nl: Resetknop opnemen

en: If checked the exposed form will provide a button to reset all the applied exposed filters
nl: Indien geselecteerd, zal het zichtbare formulier een reset-knop bevatten waarmee alle filters teruggezet kunnen worden.

en: Reset button label
nl: Tekst van de reset-knop

en: Text to display in the reset button of the exposed form.
nl: Tekst die getoond zal worden in de resetknop van het zichtbare formulier.

en: Exposed sorts label
nl: Zichtbaar sorteerlabel

en: Text to display as the label of the exposed sort select box.
nl: Tekst om weer te geven als het label van het zichtbare sorteerselectievlak

en: Text to use when exposed sort is ordered ascending.
nl: Tekst om te gebruiken wanneer een zichtbare sortering een oplopende volgorde heeft.

en: Text to use when exposed sort is ordered descending.
nl: Tekst om te gebruiken wanneer een zichtbare sortering een aflopende volgorde heeft.

en: Text on demand
nl: Tekst op verzoek

en: The number of items to skip. For example, if this field is 3, the first 3 items will be skipped and not displayed.
nl: Het aantal items dat overgeslagen moet worden. Als hier bijvoorbeeld 3 wordt ingevuld, zullen de eerste 3 items worden overgeslagen en niet worden getoond.

en: The total number of pages. Leave empty to show all pages.
nl: Het totaal aantal pagina's. Leeg laten om alle pagina's te tonen.

en: Exposed options
nl: Zichtbare opties

en: Exposing this options allows users to define their values in a exposed form when view is displayed
nl: Deze opties bedienbaar maken zorgt ervoor dat gebruikers de waarden kunnen opgeven in een zichtbaar formulier wanneer het overzicht getoond wordt.

en: Expose items per page
nl: Aantal items per pagina

en: When checked, users can determine how many items per page show in a view
nl: Wanneer aangevinkt kunnen gebruikers bepalen hoeveel items per pagina in een overzicht getoond worden

en: Items per page label
nl: Label voor items per pagina

en: Label to use in the exposed items per page form element.
nl: Label van het zichtbare element voor het aantal items per pagina.

en: Exposed items per page options
nl: Opties voor zichtbare items per pagina

en: Expose Offset
nl: Offset zichtbaar maken

en: Offset label
nl: Offsetlabel

en: Label to use in the exposed offset form element.
nl: Label om te gebruiken voor het zichtbare startpuntformulierelement.

en: Offset must be an number greather or equal than 0.
nl: Startpunt moet een getal groter of gelijk aan nul zijn.

en: Mini pager, @count item, skip @skip | Mini pager, @count items, skip @skip
nl[0]: Minipaginering, @count item, @skip overslaan
nl[1]: Minipaginering, @count items, @skip overslaan

en: Mini pager, @count item | Mini pager, @count items
nl[0]: Minipaginering, @count item
nl[1]: Minipaginering, @count items

en: All items, skip @skip
nl: Alle items, @skip overslaan

en: All items
nl: Alle items

en: @count item, skip @skip | @count items, skip @skip
nl[0]: @count item, @skip overslaan
nl[1]: @count items, @skip overslaan

en: Group results together
nl: Resultaten groeperen

en: Sort By
nl: Sorteer op

en: Authentication module
nl: Authenticatiemodule

en: - Choose -
nl: - Kiezen -

en: Update and save
nl: Bijwerken en opslaan

en: Context exists
nl: Context bestaat

en: String: comparison
nl: Tekenreeks: vergelijking

en: String: length
nl: Tekenreeks: lengte

en: Development link
nl: Ontwikkellink

en: In database
nl: In de database

en: Webform enables nodes to have attached forms and questionnaires.
nl: Met Webform kunt u formulieren en vragenlijsten toevoegen aan nodes.

en: To add one, create a !types piece of content.
nl: Maak een !types inhoudstype aan, om er een toe te voegen.

en: Webform is currently not enabled on any content types.
nl: Webform is momenteel op geen enkel inhoudstype ingeschakeld.

en: This page lists all of the content on the site that may have a webform attached to it.
nl: Deze pagina geeft alle inhoud van de website weer, die een webform kan bevatten.

en: Webform-enabled piece of content
nl: Inhoud die een webformulier kan bevatten

en: Visit the <a href="!url">Webform settings</a> page and enable Webform on at least one content type.
nl: Bezoek de pagina <a href="!url">Webform-instellingen</a> en schakel Webform op tenminste één inhoudstype in.

en: Optional: Enable Webform on multiple types by visiting the <a href="!url">Webform settings</a> page.
nl: Optioneel: Schakel Webform op meerdere inhoudstypes in. Ga hiervoor naar de pagina <a href="!url">Webform-instellingen</a>.

en: <p>This module lets you create forms or questionnaires and define their content. Submissions from these forms are stored in the database and optionally also sent by e-mail to a predefined address.</p>
          <p>Here is how to create one:</p>
          <ul>
            <li>!webform-types-message</li>
            <li>Go to <a href="!create-content">Create content</a> and add a !types piece of content.</li>
            <li>After saving the new content, you will be redirected to the main field list of the form that will be created. Add the fields you would like on your form.</li>
            <li>Once finished adding fields, you may want to send e-mails to administrators or back to the user who filled out the form. Click on the <em>Emails</em> sub-tab underneath the <em>Webform</em> tab on the piece of content.</li>
            <li>Finally, visit the <em>Form settings</em> sub-tab under the <em>Webform</em> tab to configure remaining configurations options for your form.
              <ul>
              <li>Add a confirmation message and/or redirect URL that is to be displayed after successful submission.</li>
              <li>Set a submission limit.</li>
              <li>Determine which roles may submit the form.</li>
              <li>Advanced configuration options such as allowing drafts or show users a message indicating how they can edit their submissions.</li>
              </ul>
            </li>
            <li>Your form is now ready for viewing. After receiving submissions, you can check the results users have submitted by visiting the <em>Results</em> tab on the piece of content.</li>
          </ul>
          <p>Help on adding and configuring the components will be shown after you add your first component.</p>
nl: <p>Deze module biedt u de mogelijkheid tot het aanmaken van formulieren en enquetes en het definiëren van de inhoud. De inzendingen van de formulieren worden opgeslagen in de databank en optioneel ook verstuurd via e-mail naar een vooringesteld adres.</p>
          <p>Hoe u een formulier aanmaakt:</p>
          <ul>
            <li>!webform-types-message</li>
            <li>Ga naar <a href="!create-content">Inhoud aanmaken</a> en voeg een !types onderdeel toe.</li>
            <li>Na het opslaan van de nieuwe content, wordt u doorgestuurd naar de lijst van de belangrijke velden in het formulier, dat zal worden aangemaakt. Voeg de gewenste velden toe aan uw formulieren.</li>
            <li>Na het voltooien van uw formulier, kunt u e-mails laten versturen naar beheerders of gebruikers die het formulier hebben ingevuld. Klik op <em>Emails</em> sub-tabblad onder het <em>Webformulier</em>-tabblad op het contentonderdeel.</li>
            <li>Tenslotte, ga naar het <em>Formulierinstellingen</em> sub-tabblad onder het <em>Webformulier</em> tabblad om de overige instellingsopties van uw formulier in te stellen.
              <ul>
              <li>Voeg een bevestigingsmelding en/of een URL-verwijzing toe, die wordt getoond na een verstuurde inzending.</li>
              <li>Stel een limiet in op het aantal inzendingen.</li>
              <li>Bepaal welke gebruikersrollen een formulier mogen indienen.</li>
              <li>Uitgebreide instellingsopties, zoals het toestaan van kladversies of gebruikers een melding tonen hoe zij hun inzending kunnen aanpassen.</li>
              </ul>
            </li>
            <li>Uw formulier is nu klaar om te tonen. Na het ontvangen van inzendingen, kan u de ingezonden resultaten van uw gebruikers controleren door middel van <em>Resultaten</em> tabblad op het contentonderdeel.</li>
          </ul>
          <p>Hulp over het toevoegen en configureren van componenten verschijnt, nadat je je eerste component hebt toegevoegd.</p>

en: A special textfield that accepts e-mail addresses.
nl: Een speciaal tekstveld dat e-mailadressen accepteert.

en: Allow users to upload files of configurable types.
nl: Sta gebruikers toe om bestanden van in te stellen bestandstypes te uploaden.

en: Page break
nl: Pagina-einde

en: Organize forms into multiple pages.
nl: Formulieren in meerdere pagina's opslitsen.

en: Select options
nl: Keuzeopties

en: Value of !component
nl: Waarde van !component

en: Value of "!component"
nl: Waarde van '!component'

en: Webform settings
nl: Formulierinstellingen

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
nl: Controleer dat alle ingevulde waarden voor dit veld uniek zijn. Er mag niet tweemaal dezelfde waarde worden gebruikt.

en: no upload
nl: geen upload

en: Other...
nl: Andere...

en: Allow "Other..." option
nl: "Andere..." optie toestaan

en: Text for "Other..." option
nl: Tekst voor "Andere.."-optie

en: If allowing other options, enter text to be used for other-enabling option.
nl: Tekst voor het inschakelen van 'Andere optie' (als dit is toegestaan).

en: Randomize options
nl: Opties in willekeurige volgorde plaatsen

en: Randomizes the order of the options when they are displayed in the form.
nl: Bepaalt willekeurig de volgorde van de opties als ze weergegeven worden in het formulier.

en: Maximum length of the textfield value.
nl: Maximale lengte van de waarde van het tekstveld.

en: E-mail address format
nl: E-mailadresformaat

en: Long format: "Example Name" &lt;name@example.com&gt;
nl: Lange weergave: 'Voorbeeld naam' &lt;naam@example.com&gt;

en: Short format: name@example.com
nl: Korte weergave: naam@example.com

en: There are currently no webforms on your site. Create a !types piece of content.
nl: Er zijn nog geen webformulieren op de website.
    Voeg een !types toe.

en: Include all components
nl: Alle onderdelen exporteren

en: The value %value has already been submitted once for the %title field. You may have already submitted this form, or you need to use a different value.
nl: De waarde %value is al eerder gebruikt voor het %title veld. Mogelijk heeft u dit formulier eerder ingevuld, of u dient een andere waarde in te vullen.

en: Component value
nl: Componentwaarde

en: Currently not sending e-mails, add an e-mail recipient below.
nl: Op dit moment worden er geen e-mails verstuurd. Voeg hieronder een e-mailontvanger toe.

en: Form submissions will be e-mailed to this address. Any email, select, or hidden form element may be selected as the recipient address. Multiple e-mail addresses may be separated by commas.
nl: Formulierinzendingen worden gemaild naar dit adres. Elk e-mail, selectie of verborgen formulier-element kan gebruikt worden als e-mailadres van de ontvanger. Meerdere e-mailadressen dienen gescheiden te worden m.b.v. komma's.

en: Any textfield, select, or hidden form element may be selected as the subject for e-mails.
nl: Elk tekstveld, selectie, of verborgen formulier-element kan gebruikt worden als onderwerp voor e-mails.

en: Any email, select, or hidden form element may be selected as the sender's e-mail address.
nl: Elk e-mail, selectie of verborgen formulier-element kan gebruikt worden als e-mailadres van de afzender.

en: Any textfield, select, or hidden form element may be selected as the sender's name for e-mails.
nl: Elk tekstveld, selectie, of verborgen formulier-element kan gebruikt worden als naam van de afzender voor e-mails.

en: No available components
nl: Geen beschikbare componenten

en: An e-mail template can customize the display of e-mails.
nl: Een e-mailtemplate kan de weergave van e-mails wijzigen.

en: Included e-mail values
nl: Inbegrepen e-mailwaarden

en: Save e-mail settings
nl: Sla e-mailinstellingen op

en: E-mail header details
nl: E-mailkop details

en: When adding a new custom e-mail, the e-mail field is required.
nl: Als er een nieuw aangepaste e-mail wordt toegevoegd is het e-mailveld verplicht.

en: The entered e-mail address "@email" does not appear valid.
nl: Het ingevulde e-mailadres '@email' is niet geldig.

en: Email settings added.
nl: E-mailinstellingen toegevoegd.

en: Email settings updated.
nl: E-mailinstellingen bijgewerkt.

en: Delete e-mail settings?
nl: E-mailinstellingen verwijderen?

en: This will immediately delete the e-mail settings based on the @component component.
nl: Deze actie zal alle e-mailinstellingen die op het component @component gebaseerd zijn direct verwijderen.

en: This will immediately delete the e-mail settings sending to the @address address.
nl: Deze actie zal alle e-mailinstellingen verwijderen die naar het adres @address verzenden.

en: E-mail settings deleted.
nl: E-mailinstellingen verwijderd.

en: Confirmation message
nl: Bevestigingsbericht

en: URL to redirect the user to upon successful submission.
nl: URL waar de gebruiker na succesvolle inzending naar doorgestuurd wordt.

en: Limit the number of submissions <em>per user</em>. A user is identified by their user login if logged-in, or by their IP Address and Cookie if anonymous. Use of cookies may be modified in the global <a href="!url">Webform settings</a>.
nl: Beperk het aantal inzendingen <em>per gebruiker</em>. Een gebruiker wordt geïdentificeerd door zijn gebruikerslogin (indien ingelogd), of door zijn IP-adres en cookie (indien niet ingelogd). Het gebruik van cookies kan aangepast worden in de algemene <a href="!url">Webform-instellingen</a>.

en: Submission access
nl: Toegang tot het formulier

en: Show the previous submissions notification that appears when users have previously submitted this form.
nl: Toon de 'al eerder ingezonden'-notificatie die verschijnt indien gebruikers dit formulier al eerder hebben ingezonden.

en: The entered URL is not a valid address.
nl: De ingevoerde URL is geen geldig adres.

en: The form settings have been updated.
nl: De formulier-instellingen zijn bijgewerkt.

en: Your submissions
nl: Uw inzendingen

en: Select list options
nl: Lijstopties selecteren

en: Select list format
nl: Lijstopmaak selecteren

en: Separate
nl: Apart

en: Submission ID
nl: ID inzending

en: Included export components
nl: Mee te exporteren componenten

en: The selected components will be included in the export.
nl: De geselecteerde onderdelen worden meegenomen bij het exporteren.

en: Option A
nl: Optie A

en: Option B
nl: Optie B

en: Option C
nl: Optie C

en: Separate options are more suitable for building reports, graphs, and statistics in a spreadsheet application.
nl: Aparte opties zijn beter geschikt voor het maken van rapporten, grafieken en statistieken in een spreadsheet-applicatie.

en: My select list
nl: Mijn selectielijst

en: Compact options are more suitable for importing data into other systems.
nl: Compacte opties zijn meer geschikt voor importeren van data in andere systemen.

en: The submission ID of the submission.
nl: De ID van de inzending.

en: Whether or not the submission is a draft.
nl: Of de inzending een kladversie is, of niet.

en: Remote address
nl: IP-adres

en: The remote IP address of the user that submitted this submission.
nl: Het IP-adres van de gebruiker

en: Provide a simple link to view the submission.
nl: Geef een eenvoudige link om de inzending te bekijken.

en: Provide a simple link to edit the submission.
nl: Geef een eenvoudige link om de inzending te wijzigen.

en: Provide a simple link to delete the submission.
nl: Biedt een eenvoudige link aan om de inzending te verwijderen.

en: Webform submission count
nl: Teller webformulierinzendingen

en: The number of webform submissions on this node.
nl: Het aantal inzendingen voor het webformulier in deze node.

en: The number of webform submissions for this user.
nl: Het aantal inzendingen voor het webformulier door deze gebruiker.

en: Webform form body
nl: Berichttekst van Webform-formulier

en: The Webform form body display for this node.
nl: De berichttekstweergave van het Webform-formulier voor deze node.

en: draft
nl: kladversie

en: @name form
nl: @name-formulier

en: The subject of the comment.
nl: Het onderwerp van de reactie.

en: The currently logged in user.
nl: De ingelogde gebruiker.

en: The parent terms of the taxonomy term.
nl: De bovenliggende termen van de taxonomieterm.

en: The roles of the user.
nl: De rollen van de gebruiker.

en: Maximum length of aliases to generate. 100 is the recommended length. @max is the maximum possible length. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
nl: Maximale lengte van aan te maken aliassen. 100 is de aanbevolen lengte. @max is de maximaal mogelijke lengte. Zie <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> voor meer informatie.

en: What should Pathauto do when updating an existing content item which already has an alias?
nl: Wat moet Pathauto doen tijdens het bijwerken van een bestaand inhoudsitem dat al een alias heeft?

en: Reduce strings to letters and numbers
nl: Beperk tekenreeksen tot letters en getallen

en: Words to strip out of the URL alias, separated by commas. Do not use this to remove punctuation.
nl: Woorden die uit de URL-alias moeten worden gefilterd, gescheiden door komma's. Gebruik dit niet om punctuatie te verwijderen.

en: Choose aliases to delete
nl: Selecteer de aliassen die verwijderd moeten worden

en: All aliases
nl: Alle aliassen

en: <strong>Note:</strong> there is no confirmation. Be sure of your action before clicking the "Delete aliases now!" button.<br />You may want to make a backup of the database and/or the url_alias table prior to using this feature.
nl: <strong>Let op:</strong> er volgt na het klikken op de 'Aliassen nu verwijderen!'-knop geen vraag ter bevestiging van de actie.<br /> Voordat u deze functie gebruikt is een backup maken van de database en/of de url_alias-tabel wellicht raadzaam.

en: Ignoring alias %alias because it is the same as the internal path.
nl: Alias %alias wordt genegeerd, omdat het gelijk is aan het interne pad.

en: Created new alias %alias for %source, replacing %old_alias.
nl: Nieuwe alias %alias voor %source gecreëerd en %old_alias vervangen.

en: Created new alias %alias for %source.
nl: Nieuwe alias %alias voor %source gecreëerd.

en: Maximum alias and component length
nl: Maximale alias- en componentlengte

en: Administer pathauto
nl: Pathauto beheren

en: Allows a user to configure patterns for automated aliases and bulk delete URL-aliases.
nl: Sta een gebruiker toe om patronen voor geautomatiseerde aliassen in te stellen en URL-aliassen massaal te verwijderen.

en: Notify of Path Changes
nl: Aanpassingen van paden melden

en: Determines whether or not users are notified.
nl: Bepaalt of gebruikers wel of niet genotificeerd worden.

en: User blogs
nl: Gebruikersblogs

en: You must <a href="!login">login</a> to view this form.
nl: <a href="!login">Log in</a> om dit formulier te bekijken.

en: The file description
nl: De bestandsbeschrijving

en: Forum settings
nl: Foruminstellingen

en: Update preview
nl: Voorbeeldweergave bijwerken

en: Left-To-Right
nl: Links-naar-rechts

en: Right-To-Left
nl: Rechts-naar-links

en: CKFinder settings
nl: CKFinder instellingen

en: Force pasting as plain text
nl: Forceer plakken als platte tekst

en: Access all webform results
nl: Toegang tot alle Webform-resultaten

en: Access own webform results
nl: Toegang tot de eigen resultaten van het webformulier

en: Edit all webform submissions
nl: Bewerk alle webformulierinzendingen

en: Delete all webform submissions
nl: Alle webformulierinzendingen verwijderen

en: Access own webform submissions
nl: Toegang tot eigen inzendingen via het webformulier

en: Edit own webform submissions
nl: Eigen webformulierinzendingen bewerken

en: Delete own webform submissions
nl: Eigen webformulierinzendingen wissen

en: Default: %value
nl: Standaard: %value

en: Menu Bar
nl: Menubalk

en: Webform client form.
nl: Webform client-formulier.

en: Default value timezone
nl: Standaardwaarde van tijdzone

en: Customize option keys (Advanced)
nl: Optiesleutels aanpassen (geavanceerd)

en: Customize question keys (Advanced)
nl: Vraagsleutels aanpassen (geavanceerd)

en: Load a pre-built option list
nl: Een vantevoren aangemaakte optie-lijst laden

en: Customize keys (Advanced)
nl: Sleutels aanpassen (geavanceerd)

en: Every option must have a key specified. Specify each option as "safe_key|Some readable option".
nl: Elke optie moet een sleutel hebben. Specificeer elke optie als "veilige_sleutel|Een leesbare optie".

en: Option keys must be less than 128 characters. The following keys exceed this limit:
nl: Optiesleutels mogen niet langer zijn dan 128 tekens. De volgende sleutels overschrijden deze limiet:

en: Edit component: @name
nl: Component bewerken: @name

en: US states
nl: Staten van de Verenigde Staten

en: Is not empty (NOT NULL)
nl: Is niet leeg (NOT NULL)

en: That view is created for the version @import_version of views, but you only have @api_version
nl: Dit overzicht is gemaakt voor de versie @import_version van Views, maar u heeft alleen versie @api_version

en: Broken/missing handler: @table > @field
nl: Defecte of ontbrekende verwerker: @table > @field

en: Display %display has set node/% as path. This will not produce what you want. If you want to have multiple versions of the node view, use panels.
nl: Weergave %display heeft node/% als pad ingesteld. Dit levert niet op wat u verwacht. Als u meerdere versies van de node-weergave wilt, gebruik dan panelen.

en: Translate link
nl: Vertaallink

en: Provide a simple link to translate the node.
nl: Levert een eenvoudige link om de node te vertalen.

en: Authmap ID
nl: Authmap-ID

en: The Authmap ID.
nl: Het Authmap-ID.

en: Authentication name
nl: Verificatienaam

en: The unique authentication name.
nl: De unieke verificatienaam.

en: The name of the module managing the authentication entry.
nl: De naam van de module die de verificatie-invoer beheert.

en: Use absolute link (begins with "http://")
nl: Absolute link gebruiken (begint met 'http://')

en: Output machine name
nl: Systeemnaam weergeven

en: Use Drupal's taxonomy term path to create breadcrumb links
nl: Gebruik Drupal's taxonomieterm pad om broodkruimel-links te maken

en: If selected, the links in the breadcrumb trail will be created using the standard drupal method instead of the custom views method. This is useful if you are using modules like taxonomy redirect to modify your taxonomy term links.
nl: Wanneer geselecteerd, zullen de links in het broodkruimelpad gemaakt worden door gebruik te maken van de standaard Drupalmethode in plaats van de door gebruiker aangemaakte weergavemethode. Dit is handig als u gebruik maakt van modules zoals Taxonomy Redirects om uw taxonomieterm links aan te passen.

en: Change the CSS class name(s) that will be added to this display.
nl: De CSS-klassenamen wijzigen die aan deze weergave worden toegevoegd.

en: The CSS class names will be added to the view. This enables you to use specific CSS code for each view. You may define multiples classes separated by spaces.
nl: De CSS-klassenamen worden toegevoegd aan het overzicht. Dit maakt het mogelijk om specifieke CSS-code te gebruiken per overzicht. Meerdere klassen kunnen door komma's gescheiden gedefinieerd worden.

en: CSS classes must be alphanumeric or dashes only.
nl: CSS-klassen mogen alleen uit cijfers, letters en strepen bestaan.

en: Choose text
nl: Tekst kiezen

en: The text that will appear as the selected option in the jump menu.
nl: De tekst die wordt afgebeeld in het snelmenu als de geselecteerde optie.

en: Term edit link
nl: Termbewerkingslink

en: Provide a simple link to edit the term.
nl: Levert een eenvoudige link om de term te bewerken.

en: Set between which values the user can choose when determining the items per page. Separated by comma.
nl: Bepaal tussen welke waarden de gebruiker kan kiezen bij het bepalen van het aantal items per pagina. Door komma's gescheiden.

en: When checked, users can determine how many items should be skipped at the beginning.
nl: Indien aangevinkt kunnen gebruikers bepalen hoeveel items vanaf het begin overgeslagen dienen te worden.

en: Please insert a list of integer numeric values separated by commas: e.g: 10, 20, 50, 100
nl: Vul een lijst in van kommagescheiden gehele getallen: bijv: 10, 20, 50, 100

en: picture
nl: afbeelding

en: Enable popup calendar
nl: Popup-kalender inschakelen

en: Open popup calendar
nl: Popup-kalender openen

en: Submitter
nl: Indiener

en: Link field
nl: Link-veld

en: Attachment before
nl: Bijlage voor het overzicht

en: Attachment after
nl: Bijlage na het overzicht

en: No tokens available.
nl: Geen tokens beschikbaar.

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
nl: Klik op een token om het toe te voegen aan het veld dat het laatst aangeklikt is.

en: Translation source node
nl: Vertaling originele node

en: List of the currently available tokens on this site
nl: Lijst van beschikbare nodes op deze website

en: Provides a user interface for the Token API and some missing core tokens.
nl: Biedt een gebruikersinterface voor de Token API en enkele ontbrekende kern-tokens.

en: Insert this token into your form
nl: Plaats deze token in uw formulier

en: First click a text field to insert your tokens into.
nl: Klik eerst een tekstveld aan om uw tokens in te plaatsen.

en: is not empty
nl: is niet leeg

en: Four
nl: Vier

en: Five
nl: Vijf

en: Date modified
nl: Datum aangepast

en: External resources can be optimized automatically, which can reduce both the size and number of requests made to your website.
nl: Externe bronnen kunnen automatisch worden geoptimaliseerd. Dit kan zowel de omvang als het aantal requests verminderen.

en: Default context
nl: Standaardcontext

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Cache pages for anonymous users
nl: Pagina's cachen voor anonieme gebruikers

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk

en: CTools PHP requirements
nl: CTools PHP-vereisten

en: String: URL path
nl: Tekenreeks: URL-pad

en: Current theme
nl: Huidig thema

en: Feed icons
nl: Feedpictogrammen

en: Site logo
nl: Sitelogo

en: Add the logo trail as content.
nl: Voeg het logospoor toe als inhoud.

en: Primary navigation links
nl: Primaire navigatielinks

en: Add the primary_links (local tasks) as content.
nl: Voeg de primaire links (locale taken) toe als inhoud.

en: Secondary navigation links
nl: Secundaire navigatielinks

en: Add the secondary_links (local tasks) as content.
nl: Voeg de secundaire links (locale taken) toe als inhoud.

en: Cached pages will not be re-created until at least this much time has elapsed.
nl: Gecachte pagina's worden pas opnieuw opgebouwd nadat tenminste zoveel tijd is verstreken.

en: Expiration of cached pages
nl: Verval van gecachte pagina's

en: The maximum time an external cache can use an old version of a page.
nl: De maximale tijd dat een externe cache een oude versie van een pagina mag gebruiken.

en: Handler @handler tried to add additional_field @identifier but @table could not be added!
nl: Handler @handler probeerde additional_field @identifier toe te voegen, maar @table kon niet worden toegevoegd!

en: Fill up single line
nl: Enkele regel opvullen

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
nl: Beschikbare variabelen: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: Create custom, exportable, reusable access rulesets for applications like Panels.
nl: Maak aangepaste, te exporteren, herbruikbare toegangsregelsets voor toepassingen zoals Panels.

en: Custom content
nl: Aangepaste inhoud

en: Custom content panes
nl: Aangepaste inhoudsvensters

en: Create custom, exportable, reusable content panes for applications like Panels.
nl: Maak aangepaste, te exporteren, herbruikbare inhoudsvensters voor toepassingen zoals Panels.

en: Content panes
nl: Inhoudsvensters

en: Add a new @plugin
nl: Nieuwe @plugin toevoegen

en: Edit @plugin %title
nl: @plugin %title bewerken

en: Clone @plugin %title
nl: @plugin %title dupliceren

en: Import @plugin
nl: @plugin importeren

en: Export @plugin %title
nl: @plugin %title exporteren

en: Are you sure you want to revert %title?
nl: Weet u zeker dat u %title wilt terugzetten?

en: This action will permanently remove any customizations made to this item.
nl: Deze actie zal permanent alle aanpassingen aan dit item verwijderen.

en: The item has been reverted.
nl: Het item is teruggeplaatst.

en: This action will permanently remove this item from your database..
nl: Deze actie zal permanent dit item uit uw database verwijderen.

en: %title has been created.
nl: %title is aangemaakt.

en: %title could not be created.
nl: %title kon niet aangemaakt worden.

en: %title has been updated.
nl: %title is bijgewerkt.

en: %title could not be updated.
nl: %title kon niet worden bijgewerkt.

en: @plugin %title was enabled.
nl: @plugin %title werd ingeschakeld.

en: @plugin %title was disabled.
nl: @plugin %title werd uitgeschakeld.

en: Enabled, name
nl: Ingeschakeld, naam

en: @plugin code
nl: @plugincode

en: Allow import to overwrite an existing record.
nl: Sta toe dat een bestaand record wordt overschreven bij importeren.

en: Create custom styles for applications such as Panels.
nl: Maak aangepaste stijlen voor toepassingen zoals Panels.

en: Administrative settings
nl: Administratieve instellingen

en: Display the view pager if there are no results.
nl: De paginering weergeven wanneer er geen resultaten zijn.

en: "@context" pager
nl: '@context'-paginering

en: Configure rows
nl: Rijen instellen

en: Row @number
nl: Rij @number

en: Row information
nl: Rij-informatie

en: Row number
nl: Rijnummer

en: Contains rows in contexts.
nl: Bevat rijen in contexten.

en: Row class
nl: Rijklasse

en: The configuration is fixed and cannot be changed.
nl: De configuratie is vast en kan niet worden veranderd.

en: In case a new revision is to be saved, the log entry explaining the changes for this version.
nl: Een logboekbericht dat de verandering in deze versie verklaart. Te gebruiken wanneer een nieuwe versie wordt opgeslagen.

en: Creates revision
nl: Revisie aanmaken

en: Whether saving this node creates a new revision.
nl: Of bij het opslaan van een node een nieuwe revisie wordt aangemaakt.

en: The current date and time.
nl: De huidge datum en tijd.

en: Do you want to continue?
nl: Wilt u doorgaan?

en: contexts
nl: contexten

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
nl: De verklaring van de laatste wijziging aan de node.

en: The title of the current page.
nl: De titel van de huidige pagina.

en: The URL of the current page.
nl: De URL van de huidige pagina.

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
nl: Het paginanummer van de huidige pagina wanneer gepagineerde lijsten worden gebruikt.

en: The %element-title is using the following invalid tokens: @invalid-tokens.
nl: Het %element-title gebruikt de volgende ongeldige tokens: @invalid-tokens.

en: The source node for this current node's translation set.
nl: De bronnode voor de vertalingset van de huidige node.

en: Account cancellation URL
nl: URL om account op te heffen

en: The URL of the confirm delete page for the user account.
nl: De URL van de bevestigingspagina om het gebruikersaccount te verwijderen.

en: One-time login URL
nl: Link voor eenmalige aanmelding

en: The URL of the one-time login page for the user account.
nl: De URL van de pagina voor eenmalige log-in tot het gebruikersaccount.

en: Tokens related to menu links.
nl: Tokens gerelateerd aan menulinks.

en: The unique ID of the menu link.
nl: De unieke ID van de menulink

en: The title of the menu link.
nl: De titel van de menulink

en: The URL of the menu link.
nl: De URL van de menulink.

en: The menu link's parent.
nl: Het bovenliggende menu-item.

en: Tokens related to the current page request.
nl: Tokens gerelateerd aan de huidige pagina-aanvraag.

en: Page number
nl: Paginanummer

en: The book page associated with the node.
nl: De boekpagina die geassocieerd is met de node.

en: The menu link for this node.
nl: De menulink voor deze node.

en: Maximum text length of any component in the alias (e.g., [title]). 100 is the recommended length. @max is the maximum possible length. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
nl: Maximale tekstlengte van ieder component in de alias (vb. [title]). 100 wordt aanbevolen. Voor details, zie <a href="@pathauto-help">Pathauto-help</a>.

en: The field %name is not a valid number.
nl: Het veld %name is geen geldig getal.

en: The field %name cannot be greater than @max.
nl: Het veld  %name kan niet groter zijn dan @max.

en: The field %name cannot be less than @min.
nl: Het veld  %name kan niet kleiner zijn dan @min.

en: The <em>Strings to remove</em> field must not contain HTML. Make sure to disable any WYSIWYG editors for this field.
nl: Het veld <em>Te verwijderen tekenreeksen</em> mag geen HTML bevatten. Zorg ervoor dat geen WYSIWYG-editor voor dit veld is ingeschakeld.

en: Select the types of un-aliased paths for which to generate URL aliases
nl: Selecteer voor welke types URL-paden zonder alias er aliassen aangemaakt moeten worden

en: Bulk updating URL aliases
nl: URL-aliassen in bulk aanpassen

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args

en: Generated 1 URL alias. | Generated @count URL aliases.
nl[0]: 1 URL-alias aangemaakt.
nl[1]: @count URL-aliassen aangemaakt.

en: language neutral
nl: taalneutraal

en: Pattern for all @language @node_type paths
nl: Patroon voor @node_type-paden in het @language

en: Updated alias for node @nid.
nl: Bijgewerkte alias voor node @nid

en: Taxonomy term paths
nl: Taxonomietermpaden

en: Updated alias for term @tid.
nl: Alias voor term @tid bijgewerkt.

en: Forum paths
nl: Forumpaden

en: Updated alias for forum @tid.
nl: Alias voor forum @tid bijgewerkt.

en: User paths
nl: Gebruikerspaden

en: Updated alias for user @uid.
nl: Bijgewerkte alias voor gebruiker @uid.

en: Blog paths
nl: Blogpaden

en: Updated alias for blog user @uid.
nl: Alias voor bloggebruiker @uid bijgewerkt.

en: Update URL alias
nl: URL-alias bijwerken

en: Updated URL alias for 1 node. | Updated URL aliases for @count nodes.
nl[0]: URL-alias bijgewerkt voor 1 node.
nl[1]: URL-aliassen bijgewerkt voor @count nodes.

en: Updated URL alias for 1 term. | Updated URL aliases for @count terms.
nl[0]: URL-alias bijgewerkt voor 1 term.
nl[1]: URL-aliassen bijgewerkt voor @count termen.

en: Updated URL alias for 1 user account. | Updated URL aliases for @count user accounts.
nl[0]: URL-alias bijgewerkt voor 1 gebruikersaccount.
nl[1]: URL-aliassen bijgewerkt voor @count gebruikersaccounts.

en: You have configured the @name to be the separator and to be removed when encountered in strings. This can cause problems with your patterns and especially with the term:path token. You should probably set the action for @name to be "replace by separator".
nl: U heeft de @naam  ingesteld als scheidingsteken, maar ook om te verwijderen uit deze tekenreeksen. Dit kan problemen veroorzaken met opgegeven patronen en vooral met de token 'term:pad'. Overweeg de actie voor @name in te stellen als 'te vervangen door scheidingsteken'.

en: Use ISO-8601 week numbers
nl: Gebruik ISO-8601 weeknummers

en: IMPORTANT! If checked, First day of week MUST be set to Monday
nl: BELANGRIJK! Indien aangevinkt, MOET de eerste dag van de week ingesteld zijn op 'maandag'.

en: When using ISO-8601 week numbers, the first day of the week must be set to Monday.
nl: Bij gebruik van ISO-8601-weeknummers moet maandag de eerste dag van de week zijn.

en: Field @label (@field_name)
nl: Veld @label (@field_name)

en: There are no date fields in this database.
nl: Er zijn geen datumvelden in deze databank.

en: The date field which whose type should be changed.
nl: Het datumveld waarvan het type veranderd moet worden.

en: The type of date to change the field to.
nl: Het type datum waarin dit veld moet veranderd worden.

en: New type:
nl: Nieuw type:

en: The current type is the same as the chosen type. There is nothing to change.
nl: Het huidige type komt overeen met het type dat je gekozen hebt. Er zijn geen aanpassingen.

en: The field @field_name has been changed from @old_type to @new_type.
nl: Het veld @field_name is veranderd van @old_type naar @new_type.

en: Change a date field from one type to another. Very experimental, use at your own risk!
nl: Wijzig een datumveld van het ene type naar het andere. Heel experimenteel, gebruik op eigen risico!

en: End time
nl: Tot

en: Year range
nl: Jaarbereik

en: - Use default -
nl: - Standaard gebruiken -

en: General Information
nl: Generieke informatie

en: Unknown content type
nl: Onbekend inhoudstype

en: Class registry
nl: Classregister

en: view mode
nl: weergavemodus

en: Trim length
nl: Lengte beperken

en: When enabled, only users with the "Use the site in maintenance mode" <a href="@permissions-url">permission</a> are able to access your site to perform maintenance; all other visitors see the maintenance mode message configured below. Authorized users can log in directly via the <a href="@user-login">user login</a> page.
nl: Indien ingeschakeld, kan de site alleen gebruikt worden door gebruikers met het <a href="@permissions-url">toegangsrecht</a> 'De site in onderhoudmodus gebruiken' . Alle andere bezoekers zullen onderstaande mededeling zien. Geautoriseerde gebruikers kunnen inloggen via de <a href="@user-login">inlogpagina</a>.

en: Subdirectory in the file upload directory where pictures will be stored.
nl: Submap in de bestandsupload map waar afbeeldingen zullen worden opgeslagen.

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: List handling
nl: Lijstafhandeling

en: Show first (if present)
nl: Als eerste weergeven (indien aanwezig)

en: Use human-readable name
nl: Naam gebruiken

en: and where
nl: en waarbij

en: The menu link's root.
nl: Het eerste onderdeel van het menu van de link.

en: @entity "@property" property.
nl: @entity '@property' eigenschap.

en: Internal, numeric @entity ID
nl: Intern, numeriek @entity ID

en: The ID used to identify this @entity internally.
nl: De ID die gebruikt wordt om deze @entity intern te identificeren.

en: @entity ID
nl: @entity-ID

en: The unique ID of the @entity.
nl: De unieke ID van de @entity.

en: After saving a new @entity
nl: Na het opslaan van een nieuw(e) @entity

en: created @entity
nl: @entity aangemaakt

en: After updating an existing @entity
nl: Na het bijwerken van een bestaand(e) @entity

en: updated @entity
nl: @entity bijgewerkt

en: Before saving a @entity
nl: Voor het opslaan van een @entity

en: saved @entity
nl: @entity opgeslagen

en: After deleting a @entity
nl: Na het verwijderen van een @entity

en: deleted @entity
nl: @entity verwijderd

en: Pick an animal
nl: Kies een dier

en: Sample Content
nl: Voorbeeldinhoud

en: Delete this row
nl: Deze rij verwijderen

en: Go to your account
nl: Ga naar uw account

en: your account
nl: uw account

en: Choose animal
nl: Dier kiezen

en: Configure animal
nl: Dier instellen

en: Sheep
nl: Schaap

en: Configure sheep
nl: Schaap instellen

en: Lizard
nl: Hagedis

en: Configure lizard
nl: Hagedis instellen

en: Configure raptor
nl: Raptor instellen

en: Choose your animal
nl: Kies uw dier

en: Name your sheep
nl: De naam van het schaap

en: What kind of sheep
nl: Het soort schaap

en: You have a @type sheep named "@name".
nl: U hebt een @type-schaap met de naam '@name'.

en: Name your lizard
nl: De naam van de hagedis

en: Venomous
nl: Giftig

en: You have a @type lizard named "@name".
nl: U hebt een @type-hagedis met de naam '@name'.

en: non-venomous
nl: niet-giftige

en: venomous
nl: giftige

en: Name your raptor
nl: De naam van de roofvogel

en: What kind of raptor
nl: Het soort roofvogel

en: Eagle
nl: Arend

en: Hawk
nl: Havik

en: Owl
nl: Uil

en: Buzzard
nl: Buizerd

en: Domesticated
nl: Tam

en: You have a @type @raptor named "@name".
nl: U heeft een @type @raptor met de naam '@name'.

en: domesticated
nl: tamme

en: Jump!
nl: Spring!

en: Chaos Tools AJAX Demo
nl: Chaos Tools AJAX-demo

en: Simple Form
nl: Eenvoudig formulier

en: Animal
nl: Dier

en: Administer custom content
nl: Aangepaste inhoud beheren

en: There are no wizards available at this time.
nl: Er zijn op dit moment geen wizards beschikbaar.

en: Change general settings for this variant.
nl: Algemene instellingen voor deze variant wijzigen.

en: 404 Page not found
nl: 404 Pagina niet gevonden

en: 403 Access denied
nl: 403 Verboden toegang

en: 301 Redirect
nl: 301 Definitief verplaatst

en: Redirect destination
nl: Omleidingsbestemming

en: User signature
nl: Gebruikershandtekening

en: Inherit path
nl: Pad erven

en: Tertiary
nl: Tertiaire

en: Dark
nl: Donker

en: Grants access to the "Results" tab on all webform content. Generally an administrative permission.
nl: Geeft toegang tot het tabblad 'Resultaten' op alle webformulieren. Doorgaans een toegangsrecht voor beheerders.

en: Grants access to the "Results" tab to the author of webform content they have created.
nl: Geeft de auteur die het webformulier gecreëerd heeft toegang tot het tabblad "Resultaten".

en: Allows editing of any webform submission by any user. Generally an administrative permission.
nl: Toestaan dat alle gebruikers alle formulierinzendingen kunnen bewerken. Doorgaans is dit een toegangsrecht voor beheerders.

en: Allows deleting of any webform submission by any user. Generally an administrative permission.
nl: Laat toe om alle formulierinzendingen van alle gebruikers te verwijderen. Doorgaans een toegangsrecht voor beheerders.

en: Webform: !title
nl: Webformulier: !title

en: Form only
nl: Alleen formulier

en: The default format for new e-mail settings. Webform e-mail options take precedence over the settings for system-wide e-mails configured in MIME mail.
nl: Het standaardformaat voor nieuwe e-mailinstellingen. Webform e-mailopties gaan vóór de instellingen voor systeem-algemene e-mail zoals ingesteld in MIME-mail.

en: Send all e-mails in the default format
nl: Verstuur alle e-mails in het standaardformaat

en: Force all webform e-mails to be sent in the default format.
nl: Alle webform e-mails geforceerd in het standaardformaat versturen.

en: No available components.
nl: Geen beschikbare componenten.

en: Are you sure you want to revert any changes to your template back to the default?
nl: Weet u zeker dat u de standaardtemplate wilt laden en alle wijzigingen ongedaan wilt maken?

en: Send e-mail as HTML
nl: E-mail als HTML verzenden

en: Include files as attachments
nl: Bestanden als bijlagen toevoegen

en: Redirection location
nl: Doorschakelingslocatie

en: Choose where to redirect the user upon successful submission.
nl: Selecteer waar de gebruiker na een succesvolle inzending naar doorgestuurd wordt.

en: Confirmation page
nl: Bevestigingspagina

en: No redirect (reload current page)
nl: Geen doorschakeling (huidige pagina herladen)

en: If enabled this webform will be available as a block.
nl: Indien ingeschakeld is dit webform beschikbaar als blok.

en: A valid URL is required for custom redirection.
nl: Een geldige URL is benodigd voor aangepaste doorschakeling.

en: Select keys
nl: Sleutels selecteren

en: Full, human-readable options (values)
nl: Volledige, voor mensen begrijpelijke opties (waarden)

en: Short, raw options (keys)
nl: Korte, onbewerkte opties (sleutels)

en: Choose which part of options should be displayed from key|value pairs.
nl: Opties kiezen die getoond moeten worden van sleutel|waarde-combinaties.

en: Webform edit link
nl: Webform bewerklink

en: Provide a simple link to edit the webform components and configuration.
nl: Geef een simpele link om de formulier-elementen en -instellingen te wijzigen.

en: Webform results link
nl: Webform resultatenlink

en: Provide a simple link to view the results of a webform.
nl: Geef een simpele link om de inzending te bekijken.

en: edit webform
nl: webformulier bewerken

en: The path of the primary file for this item, relative to the Drupal root; e.g. modules/node/node.module.
nl: Het pad van het primaire bestand van dit item, relatief ten opzicht van de Drupal-installatiemap. Bijv.: modules/node/node.module.

en: The name of the item; e.g. node.
nl: De naam van het item. Bijv.: node.

en: The type of the item, either module, theme, or theme_engine.
nl: Het itemtype. Bijvoorbeeld module, theme, of theme_engine

en: Boolean indicating whether or not this item is enabled.
nl: Boolean die aangeeft of dit item wel of niet is ingeschakeld.

en: Schema version
nl: Schemaversie

en: The module's database schema version number. -1 if the module is not installed (its tables do not exist); 0 or the largest N of the module's hook_update_N() function that has either been run or existed when the module was first installed.
nl: Het database-schemaversienummer van de module. -1 als de module niet is geïnstalleerd (de tabellen bestaan niet); 0 of de hoogste N van de  hook_update_N-functie van de module die ofwel doorlopen is of bestond toen de module voor het eerst werd geïnstalleerd.

en: View: !view
nl: Overzicht: !view

en: Decimal places
nl: Aantal decimalen

en: Social
nl: Sociaal

en: Human-readable name
nl: Voor mensen begrijpelijke naam

en: Are you sure you want to revert the %entity %label?
nl: Weet u zeker dat u het %entity %label wilt terugzetten?

en: Are you sure you want to delete the %entity %label?
nl: Weet u zeker dat u het %entity %label wilt verwijderen?

en: Reverted %entity %label to the defaults.
nl: %entity %label teruggezet naar standaardwaarden.

en: Deleted %entity %label.
nl: %entity %label verwijderd.

en: Add @entity_type
nl: @entity_type toevoegen

en: Edit @label
nl: @label bewerken

en: Clone @label
nl: @label dupliceren

en: Revert @label
nl: @label terugzetten

en: Delete @label
nl: @label verwijderen

en: Machine-readable names must not consist of numbers only.
nl: Systeemnamen mogen niet alleen uit cijfers bestaan.

en: The author of the comment.
nl: De auteur van de reactie.

en: Pathauto: Perform aliasing (set to 0 to prevent alias generation during migration
nl: Pathauto: aliasgeneratie uitvoeren (ingesteld op 0 om te voorkomen dat er tijdens de migratie een alias wordt gegenereerd)

en: (No information available)
nl: (Geen informatie beschikbaar)

en: Aggregate and compress CSS files.
nl: CSS-bestanden samenvoegen en comprimeren.

en: Aggregate JavaScript files.
nl: JavaScript-bestanden samenvoegen.

en: Paste an exported %entity_type here.
nl: Plak hier een geëxporteerd(e) %entity_type.

en: Imported %entity %label.
nl: %entity %label geïmporteerd.

en: Export @label
nl: @label exporteren

en: Import @entity_type
nl: @entity_type importeren

en: Fixed value
nl: Vaste waarde

en: Useful links: !ckeditorlink | !devguidelink | !userguidelink.
nl: Nuttige links: !ckeditorlink | !devguidelink | !userguidelink.

en: User's Guide
nl: Gebruikersgids

en: Administration panel
nl: Beheerpaneel

en: Content Authoring
nl: Inhoud autoriseren

en: Entity tokens
nl: Entiteit-tokens

en: The original-language version of this node, if one exists.
nl: De oorspronkelijke taalversie van deze node, als die bestaat.

en: The entity type.
nl: Het entiteitstype.

en: Current additions
nl: Huidige toevoegingen

en: Also includes !additional_dates.
nl: Bevat ook !additional_dates.

en: Repeats !interval !bymonth !byday !count !until !except. !additional
nl: Wordt herhaald !interval !bymonth !byday !count !until !except. !additional

en: Date year range must be in the format -9:+9, 2005:2010, -9:2010, or 2005:+9
nl: Het jaarbereik moet in het formaat -9:+9, 2005:2010, -9:2010, of 2005:+9 zijn.

en: The file.
nl: Het bestand.

en: Whether the file is being displayed.
nl: Of het bestand wordt weergegeven.

en: The image file.
nl: Het afbeeldingsbestand.

en: The main body text
nl: De berichttekst.

en: Example modules
nl: Voorbeeldmodules

en: Asc
nl: Oplopend

en: Custom blocks
nl: Aangepaste blokken

en: Enter the ID of an entity for this context.
nl: Geef het ID van een entiteit voor deze context.

en: Access the views administration pages.
nl: De beheerpagina's van overzichten bekijken.

en: Bypass access control when accessing views.
nl: Toegangscontrole tijdens het bekijken van overzichten omzeilen.

en: Add new view
nl: Een nieuw overzicht toevoegen

en: - Basic validation -
nl: - Basisvalidatie -

en: HTML element
nl: HTML-element

en: Label HTML element
nl: HTML-element label

en: Place a colon after the label
nl: Na het label een dubbele punt plaatsen

en: Wrapper HTML element
nl: Omvattend HTML-element

en: Wrapper class
nl: Wrapper-klasse

en: Add default classes
nl: Standaardklassen toevoegen

en: Use default Views classes to identify the field, field label and field content.
nl: Standaard Views-klassen gebruiken om het veld, veldlabel en veldinhoud te identificeren.

en: Use absolute path
nl: Absoluut pad gebruiken

en: Rel Text
nl: Rel-tekst

en: Include Rel attribute for use in lightbox2 or other javascript utility.
nl: Voeg de 'Rel'-eigenschap toe voor gebruik in Lightbox2 of andere JavaScript-functies.

en: Preserve certain tags
nl: Bepaalde tags behouden

en: List the tags that need to be preserved during the stripping process. example &quot;&lt;p&gt; &lt;br&gt;&quot; which will preserve all p and br elements
nl: Geef de elementen op die u wenst te behouden in het filterproces. Bijvoorbeeld &quot;&lt;p&gt; &lt;br&gt;&quot; zal alle 'p'- en 'br'-elementen behouden

en: Format plural
nl: Meervoudsformaat

en: If checked, special handling will be used for plurality.
nl: Als dit geselecteerd is, worden meervoudsvormen op een speciale manier behandeld.

en: Singular form
nl: Enkelvoud

en: Text to use for the singular form.
nl: Bij enkelvoud te gebruiken tekst.

en: Plural form
nl: Meervoud

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
nl: Bij meervoudsvorm te gebruiken tekst, @count zal door de waarde vervangen worden.

en: An offset from the current time such as "!example1" or "!example2"
nl: Een verschuiving ten opzichte van de huidige tijd zoals "!example1" of "!example2".

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: Een unieke systeemnaam voor dit overzicht. Deze mag alleen kleine letters, cijfers en onderstrepingstekens bevatten.

en: Weight for @display
nl: Gewicht voor @display

en: Translation method
nl: Vertalingsmethode

en: Select a translation method to use for Views data like header, footer, and empty text.
nl: Selecteer een vertaalmethode voor onderdelen van het overzicht zoals kop, voet, en lege tekst.

en: This title will be displayed on the views edit page instead of the default one. This might be useful if you have the same item twice.
nl: Deze titel zal worden weergegeven in de bewerkingspagina van het overzicht in plaats van de standaardtitel. Dit kan handig zijn indien hetzelfde item tweemaal bestaat.

en: Do not pass admin strings for translation.
nl: Beheerteksten niet doorgeven voor vertaling.

en: Use Drupal core t() function. Not recommended, as it doesn't support updates to existing strings.
nl: De Drupal core-functie t() gebruiken. Dit wordt afgeraden omdat wijzigingen van reeds bestaande tekstreeksen niet wordt ondersteund.

en: If you need to translate Views labels into other languages, consider installing the <a href="!path">Internationalization</a> package's Views translation module.
nl: Als u de labels wilt vertalen in andere talen, overweeg dan het installeren van de Views Translation-module van het <a href="!path">Internationalization-pakket</a>.

en: Feed Item ID
nl: Feed item-ID

en: The unique ID of the aggregator item.
nl: De unieke ID van een aggregator-item.

en: The guid of the original imported item.
nl: De guid van het origineel geïmporteerde item.

en: Date and time of when the comment was created.
nl: De datum en tijd waarop de reactie geplaatst werd.

en: Date and time of when the comment was last updated.
nl: De datum en tijd waarop de reactie voor het laatst gewijzigd werd.

en: Whether the comment is approved (or still in the moderation queue).
nl: Of de reactie goedgekeurd is (of nog in de moderatiewachtrij).

en: Approved comment
nl: Goedgekeurde reactie

en: Last comment CID
nl: Laatste reactie-CID

en: Display the last comment of a node
nl: Laatste reactie van een node tonen

en: Last Comment
nl: Laatste reactie

en: The last comment of a node.
nl: Laatste reactie van een node.

en: Some roles lack permission to access content, but display %display has no access control.
nl: Sommige rollen missen permissie voor toegang tot de inhoud, maar weergave %display heeft geen toegangscontrole.

en: The extension of the file.
nl: De extensie van het bestand.

en: File Usage
nl: Bestandsgebruik

en: A file that is associated with this node, usually because it is in a field on the node.
nl: Een bestand dat verband houdt met deze node, gewoonlijk omdat het een bestand in een veld van de node is.

en: A user that is associated with this file, usually because this file is in a field on the user.
nl: Een gebruiker die verband houdt met dit bestand, gewoonlijk omdat dit een bestand in een veld van de gebruiker is.

en: A file that is associated with this user, usually because it is in a field on the user.
nl: Een bestand dat is gekoppeld aan de gebruiker, meestal omdat het zich in een veld bevindt aan de gebruiker.

en: A comment that is associated with this file, usually because this file is in a field on the comment.
nl: Een reactie die verband houdt met dit bestand, gewoonlijk omdat dit een bestand in een veld van de reactie is.

en: A file that is associated with this comment, usually because it is in a field on the comment.
nl: Een bestand dat verband houdt met deze reactie, gewoonlijk omdat dit een bestand in een veld van de reactie is.

en: A taxonomy term that is associated with this file, usually because this file is in a field on the taxonomy term.
nl: Een taxonomieterm die verband houdt met dit bestand, gewoonlijk omdat dit een bestand in een veld van de taxonomieterm is.

en: A file that is associated with this taxonomy term, usually because it is in a field on the taxonomy term.
nl: Een bestand dat verband houdt met deze taxonomieterm, gewoonlijk omdat dit een bestand in een veld van de taxonomieterm is.

en: Taxonomy Vocabulary
nl: Taxonomiewoordenlijst

en: A taxonomy vocabulary that is associated with this file, usually because this file is in a field on the taxonomy vocabulary.
nl: Een taxonomiewoordenlijst die verband houdt met dit bestand. Meestal is dit een bestand in een veld van de taxonomiewoordenlijst.

en: A file that is associated with this taxonomy vocabulary, usually because it is in a field on the taxonomy vocabulary.
nl: Een bestand dat verband houdt met deze taxonomiewoordenlijst. Meestal bevindt dit bestand zich in een veld van de taxonomiewoordenlijst.

en: The module managing this file relationship.
nl: De module die deze bestandsrelatie beheert.

en: The type of entity that is related to the file.
nl: Het type entiteit dat aan het bestand gerelateerd is.

en: The number of times the file is used by this entity.
nl: Het aantal keren dat een bestand door deze entiteit wordt gebruikt.

en: Machine-Name of the vocabulary a term is a member of. This will be the vocabulary that whichever term the "Taxonomy: Term" field is; and can similarly cause duplicates.
nl: De systeemnaam van de woordenlijst waar de term bij hoort. Hiervoor wordt de term uit het veld 'Taxonomy: Term' gebruikt. Dit kan dubbele inhoud veroorzaken.

en: term from !field_name
nl: term van !field_name

en: Math expression
nl: Wiskundige expressie

en: Evaluates a mathematical expression and displays it.
nl: Evalueert een wiskundige uitdrukking en geeft deze weer.

en: Use destination
nl: Bestemming gebruiken

en: Add destination to the link
nl: Een bestemming aan de link toevoegen

en: Show the comment link in the form used on standard node teasers, rather than the full node form.
nl: De reactielink tonen in het formulier dat wordt gebruikt in de standaardnodeteasers, in plaats van het volledige nodeformulier.

en: Used by Style: Table to determine the actual column to click sort the field on. The default is usually fine.
nl: Gebruikt door Style: Tabel om de klikbare kolom te bepalen waarmee wordt gesorteerd. De standaardwaarde is meestal voldoende.

en: Group column
nl: Groepeerkolom

en: Select the column of this field to apply the grouping function selected above.
nl: Selecteer de kolom van dit veld om de hierboven geselecteerde groepeerfunctie toe te passen.

en: Group columns (additional)
nl: Groepeerkolommen (extra)

en: Select any additional columns of this field to include in the query and to group on.
nl: Selecteer aanvullende kolommen van dit veld om in de query in te sluiten en op te groeperen.

en: Display download path instead of file storage URI
nl: Het downloadpad laten zien in plaats van de bestandsopslag URI

en: This will provide the full download URL rather than the internal filestream address.
nl: Dit levert de volledige download-URL in plaats van het interne filestream-adres.

en: The machine name for the vocabulary the term belongs to.
nl: De systeemnaam voor de woordenlijst waartoe de term behoort.

en: Display error message
nl: Foutmeldingen weergeven

en: Term name converted to Term ID
nl: Termnaam omgezet naar term-ID

en: No comment
nl: Geen reactie

en: Comment or document this display.
nl: Deze weergave van een opmerking of uitleg voorzien.

en: Query settings
nl: Query-instellingen

en: Allow to set some advanced settings for the query plugin
nl: Toestaan om geavanceerde instellingen voor de query-plug-in in te stellen

en: The name and the description of this display
nl: De naam en beschrijving van deze weergave

en: This name will appear only in the administrative interface for the View.
nl: Deze naam wordt alleen in de beheerinterface van het overzicht getoond.

en: This description will appear only in the administrative interface for the View.
nl: Deze beschrijving wordt alleen in de beheerinterface van het overzicht getoond.

en: This display's comments
nl: De opmerkingen bij deze weergave

en: This value will be seen and used only within the Views UI and can be used to document this display. You can use this to provide notes for other or future maintainers of your site about how or why this display is configured.
nl: Deze waarde kan alleen gezien worden binnen de gebruikersinterface voor overzichten en kan worden gebruikt om deze weergave van documentatie te voorzien. U kunt dit gebruiken om aantekeningen te leveren aan andere of toekomstige beheerders van de website over hoe of waarom deze weergave ingesteld is.

en: Query options
nl: Query-opties

en: Display name must be letters, numbers, or underscores only.
nl: Weergavenaam mag alleen uit letters, cijfers of onderliggende strepen bestaan.

en: Should this display inherit its paging values from the parent display to which it is attached?
nl: Moet deze weergave de waarden voor paginering overnemen van de gekoppelde weergave?

en: Should this display render the pager values? This is only meaningful if inheriting a pager.
nl: Moet deze weergave paginering weergeven? Dit is alleen relevant als paginering overgenomen wordt.

en: This will appear as the name of this block in administer >> structure >> blocks.
nl: Dit wordt gebruikt als de naam van dit blok in beheer >> structuur >> blokken.

en: Text to display instead of results until the user selects and applies an exposed filter.
nl: Tekst om weer te geven in plaats van de resultaten totdat een gebruiker een selectie maakt en een zichtbaar filter toepast.

en: Include all items option
nl: Optie 'alle items' toevoegen

en: If checked, an extra item will be included to items per page to display all items
nl: Indien geselecteerd, zal aan 'items per pagina' een extra keuze  worden toegevoegd waarmee alle items kunnen worden weergegeven.

en: All items label
nl: Label voor 'alle items'

en: Which label will be used to display all items
nl: Het te gebruiken label om alle items te tonen

en: Disable SQL rewriting
nl: Herschrijven van SQL uitschakelen

en: WARNING: Disabling SQL rewriting means that node access security is disabled. This may allow users to see data they should not be able to see if your view is misconfigured. Please use this option only if you understand and accept this security risk.
nl: WAARSCHUWING: Het uitschakelen van "SQL herschrijven" betekent dat de toegangscontrole tot de inhoud is uitgeschakeld. Als het overzicht onvoldoende nauwkeurig is ingesteld kunnen gebruikers daardoor inhoud zien die zij niet mogen zien. Gebruik deze optie alleen als u dit beveiligingsrisico begrijpt en accepteert.

en: Use Slave Server
nl: Slave-server gebruiken

en: This will make the query attempt to connect to a slave server if available.  If no slave server is defined or available, it will fall back to the default server.
nl: Dit zorgt ervoor dat de query contact probeert te maken met een slave-server (indien beschikbaar). Indien er geen slave-server opgegeven of beschikbaar is, wordt teruggevallen op de standaardserver.

en: Field Language
nl: Taal van velden

en: All fields which support translations will be displayed in the selected language.
nl: Een veld dat vertalingen ondersteunt zal worden weergegeven in de geselecteerde taal.

en: The class to provide on each row.
nl: De klasse om aan iedere rij mee te geven.

en: You may use field tokens from as per the "Replacement patterns" used in "Rewrite the output of this field" for all fields.
nl: Er kunnen veld-tokens worden gebruikt, zoals te vinden onder "Vervangingspatronen" in de rubriek "Uitvoer van dit veld herschrijven" van ieder veld.

en: Table summary
nl: Tabelsamenvatting

en: If checked, the current path will be displayed as the default option in the jump menu, if applicable.
nl: Wanneer aangevinkt en van toepassing, zal het huidige pad worden weergegeven als standaardoptie in het snelmenu.

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
nl: De klasse om toe te voegen aan de wrapper, buiten de lijst.

en: List class
nl: Lijstklasse

en: The class to provide on the list element itself.
nl: De klasse om aan het lijstelement zelf toe te voegen.

en: Define the base path for links in this summary
            view, i.e. http://example.com/<strong>your_view_path/archive</strong>.
            Do not include beginning and ending forward slash. If this value
            is empty, views will use the first path found as the base path,
            in page displays, or / if no path could be found.
nl: Geef het basispad op voor links in deze samenvattingsweergave, bijvoorbeeld http://example.com/<strong>your_view_path/archive</strong>.
    Laat de / aan begin en eind achterwege. Als hier geen waarde wordt opgegeven, zal het pad in de eerst aangetroffen paginaweergave worden gebruikt als basispad. Als geen pad wordt gevonden, wordt / gebruikt.

en: Shifts the site output down by approximately 20 pixels from the top of the viewport. If disabled, absolute- or fixed-positioned page elements may be covered by the administration menu.
nl: Verschuift de uitvoer van de website met ongeveer 20 pixels vanaf de bovenkant van het blikveld. Indien dit is uitgeschakeld kan het beheermenu absoluut of vast gepositioneerde elementen bedekken.

en: Displays the administration menu always at the top of the browser viewport (even when scrolling the page).
nl: Toont het beheermenu altijd bovenaan het blikveld van de browser, zelfs wanneer men de pagina verschuift.

en: In some browsers, this setting may result in a malformed page, an invisible cursor, non-selectable elements in forms, or other issues.
nl: In sommige browsers kan deze instelling leiden tot een vervormde pagina, een onzichtbare muisaanwijzer, niet te selecteren onderdelen van formulieren of andere problemen.

en: Collapse module groups on the <a href="!modules-url">%modules</a> page
nl: Modulegroepen op de <a href="!modules-url">%modules</a>-pagina inklappen

en: Collapse module groups on the <a href="@permissions-url">%permissions</a> page
nl: Modulegroepen op de <a href="@permissions-url">%permissions</a>-pagina inklappen

en: Moves the tabs on all pages into the administration menu. Only possible for themes using the CSS classes <code>tabs primary</code> and <code>tabs secondary</code>.
nl: Verplaatst de tabbladen op alle pagina's naar het beheermenu. Dit is alleen mogelijk in thema's die gebruik maken van CSS-klassen <code>tabs primary</code> en <code>tabs secondary</code>.

en: Access administration menu
nl: Toegang krijgen tot beheermenu

en: Display the administration menu at the top of each page.
nl: Het beheermenu aan de bovenkant van elke pagina tonen.

en: Flush caches
nl: Cache opschonen

en: Access links to flush caches in the administration menu.
nl: In het beheermenu toegang krijgen tot de links om de cache op te schonen.

en: Display Drupal links
nl: Drupallinks tonen

en: Provide Drupal.org links in the administration menu.
nl: Links naar drupal.org aan het beheermenu toevoegen.

en: Administration tools.
nl: Beheertools.

en: Rebuild system links
nl: Systeemlinks opnieuw aanmaken

en: System links derived from menu router paths have been rebuilt.
nl: De systeemlinks, welke worden afgeleid van menurouterpaden, zijn opnieuw aangemaakt.

en: Administration Development tools
nl: Beheerontwikkelingstools

en: Administration and debugging functionality for developers and site builders.
nl: Beheer- en debugfunctionaliteit voor ontwikkelaars en websitebouwers.

en: Tokens related to the current date and time.
nl: Tokens gerelateerd aan de huidige datum en tijd.

en: The URL of the @entity.
nl: De URL van de @entity.

en: The content type of the node.
nl: Het inhoudstype van de node.

en: Tokens related to content types.
nl: Tokens gerelateerd aan inhoudstypes.

en: The name of the content type.
nl: De naam van het inhoudstype.

en: The unique machine-readable name of the content type.
nl: De systeemnaam van dit inhoudstype.

en: The optional description of the content type.
nl: De optionele beschrijving van het inhoudstype.

en: The number of nodes belonging to the content type.
nl: Het aantal nodes dat hoort bij dit inhoudstype.

en: The URL of the content type's edit page.
nl: De URL van de inhoudstype-bewerkpagina.

en: The URL of the taxonomy term's edit page.
nl: De URL van de bewerkpagina van de taxonomieterm.

en: The unique machine-readable name of the vocabulary.
nl: De systeemnaam van de woordenlijst.

en: The URL of the vocabulary's edit page.
nl: De URL van de woordenlijst-bewerkpagina.

en: The picture of the user.
nl: De foto van de gebruiker.

en: The specific argument of the current page (e.g. 'arg:1' on the page 'node/1' returns '1').
nl: Het specifieke argument van de huidige pagina (bijv. 'arg:1' op de pagina 'node/1' retourneert '1').

en: Tokens related to URLs.
nl: Tokens gerelateerd aan URL's.

en: Relative URL
nl: Relatieve URL

en: The relative URL.
nl: De relatieve URL.

en: The absolute URL.
nl: De absolute URL.

en: Tokens related to menus.
nl: Tokens gerelateerd aan menu's.

en: The unique machine-readable name of the menu.
nl: De systeemnaam van het menu.

en: The optional description of the menu.
nl: De optionele beschrijving van het menu.

en: Menu link count
nl: Menulinkteller

en: The number of menu links belonging to the menu.
nl: Het aantal menulinks die bij dit menu horen.

en: The URL of the menu's edit page.
nl: De URL van de bewerkpagina van dit menu.

en: The menu of the menu link.
nl: Het menu dat bij deze menulink hoort.

en: The URL of the menu link's edit page.
nl: De URL van de bewerkpagina van deze menulink.

en: @category @type field.
nl: @category @type-veld

en: The %element-title cannot contain fewer than one token. | The %element-title must contain at least @count tokens.
nl[0]: Het %element-title dient minimaal een token te bevatten.
nl[1]: Het %element-title dient mintens @count tokens te bevatten.

en: The %element-title must contain as most one token. | The %element-title must contain at most @count tokens.
nl[0]: Het %element-title mag hooguit een token bevatten.
nl[1]: Het %element-title moet hooguit @count tokens bevatten.

en: Enter a machine readable key for this form element. May contain only alphanumeric characters and underscores. This key will be used as the name attribute of the form element. This value has no effect on the way data is saved, but may be helpful if doing custom form processing.
nl: Voer een systeemnaam in voor dit element. Het mag enkel bestaan uit letters en onderstrepingstekens. Deze naam wordt gebruikt als naam attribuut in het formulier. Deze naam heeft geen invloed op de manier de gegevens worden bewaard maar kan behulpzaam zijn voor aangepaste code voor het verwerken van het formulier.

en: Status of this form
nl: Status van dit formulier

en: Closing a form prevents any further submissions by any users.
nl: Door het sluiten van een formulier kunnen gebruikers geen inzendingen meer doen.

en: The %authenticated role applies to any user signed into the site, regardless of other assigned roles.
nl: De rol %authenticated geldt voor elke ingelogde gebruiker, ongeacht of deze nog andere rollen heeft.

en: Content paths
nl: Inhoudspaden

en: Default path pattern (applies to all content types with blank patterns below)
nl: Standaardpadpatroon (wordt toegepast op alle inhoudstypes waarvan hieronder geen patroon is ingevuld)

en: Default path pattern for @node_type (applies to all @node_type content types with blank patterns below)
nl: Standaardpadpatroon voor @node_type (toegepast op alle @node_type inhoudstypen waarvan hieronder geen patroon is ingevuld)

en: Approve link
nl: Link voor goedkeuren

en: User links
nl: Gebruikerslinks

en: Content access
nl: Toegang tot inhoud

[ctx: datetime]
en: All day
nl: Hele dag

[ctx: datetime]
en: Year
nl: Jaar

[ctx: datetime]
en: Month
nl: Maand

[ctx: datetime]
en: Day
nl: Dag

en: Display:
nl: Weergave:

en: Multiple values:
nl: Meerdere waarden:

en: Identify a specific number of values to display, or leave blank to show all values.
nl: Geef een aantal waarden op om weer te geven. Leeg laten om alle waarden weer te geven.

en: starting from @isodate
nl: beginnend op @isodate

en: ending with @isodate
nl: eindigend op @isodate

en: Identify specific start and/or end dates in the format YYYY-MM-DDTHH:MM:SS, or leave blank for all available dates.
nl: Specifieke start en/of stop data instellen in het formaat YYYY-MM-DDTTHH:MM:SS, of leeglaten voor alle beschikbare data.

en: Repeat rule:
nl: Herhalingsregel:

en: How many time units should be shown in the 'time ago' string.
nl: Hoeveel tijdselementen dienen wergegeven te worden in de 'tijd geleden' tekst.

en: Show @count value(s) starting with @date1, ending with @date2
nl: Toon @count waarde(n), beginnend op @date1 en eindigend op @date2.

en: earliest
nl: vroegste

en: latest
nl: laatste

en: Show repeat rule
nl: Herhalingsregel tonen

en: Display time ago, showing @interval units.
nl: Tijd geleden weergeven, met @interval eenheden.

en: View Repeating Dates
nl: Herhalende datums bekijken

en: The duration of the time period given by the dates.
nl: De duur van de periode aangegeven door de datums.

[ctx: datetime]
en: Hour
nl: Uur

[ctx: datetime]
en: Minute
nl: Minuut

[ctx: datetime]
en: Second
nl: Seconde

en: The year is invalid.
nl: Het jaar is ongeldig.

en: The month is invalid.
nl: De maand is ongeldig.

en: The day is invalid.
nl: De dag is ongeldig.

en: The hour is invalid.
nl: Het uur is ongeldig.

en: The minute is invalid.
nl: De minuut is ongeldig.

en: The second is invalid.
nl: De seconde is ongeldig.

[ctx: date_order]
en: First
nl: eerste

[ctx: date_order]
en: Second
nl: tweede

[ctx: date_order]
en: Third
nl: derde

[ctx: date_order]
en: Fourth
nl: vierde

[ctx: date_order]
en: Fifth
nl: vijfde

[ctx: date_order_reverse]
en: Last
nl: laatste

[ctx: date_order_reverse]
en: Next to last
nl: voorlaatste

[ctx: date_order_reverse]
en: Third from last
nl: op drie na laatste

[ctx: date_order_reverse]
en: Fourth from last
nl: op vier na laatste

[ctx: date_order_reverse]
en: Fifth from last
nl: op vijf na laatste

[ctx: date_nav]
en: Prev
nl: Vorige

[ctx: date_nav]
en: Next
nl: Volgende

en: Configure the Date Popup settings.
nl: Datumpopup instellen.

en: Add exception
nl: Uitzondering toevoegen

en: Add addition
nl: Aanvulling toevoegen

[ctx: date_order]
en: Every
nl: elke

[ctx: day_name]
en: Sunday
nl: zondag

[ctx: day_name]
en: Monday
nl: maandag

[ctx: day_name]
en: Tuesday
nl: dinsdag

[ctx: day_name]
en: Wednesday
nl: woensdag

[ctx: day_name]
en: Thursday
nl: donderdag

[ctx: day_name]
en: Friday
nl: vrijdag

[ctx: day_name]
en: Saturday
nl: zaterdag

en: This operation does not yet work for the Drupal 7 version.
nl: Deze bewerking werkt nog niet in Drupal 7.

en: Range of allowed years, oldest to newest. '-1:+1 means oldest date is one year back, newest is one year forward from current year.
nl: Bereik van toegestane jaren, oudste naar nieuwste '-1:+1' betekent dat de oudste datum 1 jaar terug ligt, de nieuwste ligt 1 jaar vooruit.

en: Your content type @name has been created.
nl: Het inhoudstype @name werd aangemaakt.

en: Your date field @name has been created.
nl: Het datumveld @name werd aangemaakt.

en: Administer date tools
nl: datum-hulpmiddelen beheren

en: Easy creation of date content types and calendars.
nl: Gemakkelijk datum-inhoudstypen en kalenders creëren.

en: Views integration for date fields and date functionality.
nl: Views-integratie voor datumvelden en -functionaliteit.

en: Method of handling multiple date fields in the same query. Return items that have any matching date field (date = field_1 OR field_2), or only those with matches in all selected date fields (date = field_1 AND field_2).
nl: Methode van afhandeling van meerdere datumvelden in dezelfde query. Teruggave van items die een overeenkomstig datumveld bevatten (datum = field_1 OR field_2) of alleen items die volledig overeenkomen met alle geselecteerde datumvelden (datum = field_1 AND field_2).

en: Forum containers
nl: Forumcontainers

en: 5 minute
nl: 5 minuten

en: 15 minute
nl: 15 minuten

en: One column
nl: Één kolom

en: Content revisions
nl: Inhoudsrevisies

en: jQuery compression level
nl: JQuery compressieniveau

en: Production (minified)
nl: Productie (gecomprimeerd)

en: Development (uncompressed)
nl: Ontwikkeling (ongecomprimeerd)

en: Global theme settings.
nl: Globale thema-instellingen.

en: Logo, icons and other specific theme settings.
nl: Logo's, pictogrammen en andere specifieke thema-instellingen.

en: %time hence
nl: over %time

en: Machine name:
nl: Systeemnaam:

en: This form may be used to resend e-mails configured for this webform. Check the e-mails that need to be sent and click <em>Resend e-mails</em> to send these e-mails again.
nl: Dit formulier kan gebruikt worden om e-mails ingesteld voor dit webformulier opnieuw te versturen. Selecteer de e-mails om opnieuw te versturen en klik op<em>E-mails opnieuw versturen</em>.

en: Resend e-mails
nl: E-mails opnieuw versturen

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
nl: Inzending opgeslagen. U kunt op een later tijdstip naar dit formulier terugkeren waarbij de huidige waardes zullen worden hersteld.

en: <strong>Key-value pairs MUST be specified as "safe_key|Some readable option"</strong>. Use of only alphanumeric characters and underscores is recommended in keys. One option per line. Option groups may be specified with &lt;Group Name&gt;. &lt;&gt; can be used to insert items at the root of the menu after specifying a group.
nl: <strong>Sleutel-waarde paren MOETEN gespecificeerd worden als 'veilige_sleutel|Een leesbare optie'</strong>. Het gebruik van enkel alfanumerieke tekens en onderstrepingstekens is aanbevolen bij sleutels. Eén optie per regel. Gegroepeerde opties kunnen worden gespecificeerd met &lt;Groepsnaam&gt;. &lt;&gt; kan gebruikt worden om items aan het begin van het menu toe te voegen, nadat een groep gespecificeerd is.

en: Show "Save draft" button
nl: "Concept opslaan"-knop weergeven

en: Allow your users to save and finish the form later. This option is available only for authenticated users.
nl: Gebruikers toestaan het formulier te bewaren en op een later tijdstip te voltooien. Deze optie is alleen beschikbaar voor ingelogde gebruikers.

en: You must select at least one email address to resend submission.
nl: Selecteer tenminste één e-mailadres om de inzending opnieuw naar te versturen.

en: No e-mails were able to be sent due to a server error.
nl: Vanwege een serverfout konden geen e-mails worden verstuurd.

en: This webform is currently not setup to send emails.
nl: Dit webformulier is op dit moment niet ingesteld om mail te versturen.

en: Successfully re-sent submission #@sid to 1 recipient. | Successfully re-sent submission #@sid to @count recipients.
nl[0]: Inzending #@sid naar 1 ontvanger gestuurd.
nl[1]: Inzending #@sid naar @count ontvangers gestuurd.

en: Control HTML theme variables using context.
nl: HTML thema-variabelen met behulp van Context bepalen.

en: Select date field(s) to filter.
nl: Datumveld(en) selecteren om te filteren.

en: Underscore
nl: Onderstrepingsteken

en: All Day
nl: Hele dag

en: CKEditor profiles
nl: CKEditor-profielen

en: Site Information
nl: Website-informatie

en: Entity: bundle
nl: Entiteit: bundel

en: @entity: Bundle
nl: @entity: bundel

en: Revision information.
nl: Revisie-informatie.

en: Information related to the current page request.
nl: Informatie gerelateerd aan de huidige page-request.

en: Bypass views access control
nl: Toegangscontrole van overzichten omzeilen

en: No results behavior
nl: Gedrag bij ontbreken van resultaten

en: Edit @section
nl: @section bewerken

en: Edit this view to add a display.
nl: Dit overzicht bewerken om een weergave toe te voegen.

en: Add view from template
nl: Met een template een overzicht toevoegen

en: View to insert
nl: In te voegen overzicht

en: The view to insert into this area.
nl: Het in dit gebied in te voegen overzicht.

en: Inherit contextual filters
nl: Contextuele filters overnemen

en: If checked, this view will receive the same contextual filters as its parent.
nl: Indien aangevinkt zal dit overzicht dezelfde contextuele filters krijgen als de bovenliggende.

en: Recursion detected in view @view display @display.
nl: Recursie gedetecteerd in overzicht @view weergave @display.

en: When the filter value is <em>NOT</em> in the URL
nl: Wanneer de filterwaarde zich <em>NIET</em> in de URL bevindt

en: Exception value
nl: Uitzonderingswaarde

en: If this value is received, the filter will be ignored; i.e, "all values"
nl: Wanneer deze waarde ontvangen wordt zal het filter genegeerd worden; bijvoorbeeld 'alle waarden'

en: Override the view and other argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
nl: De titels van het overzicht en andere argumenten overschrijven. Gebruik '%1' voor het eerste argument, '%2' voor het tweede, etc.

en: When the filter value <em>IS</em> in the URL or a default is provided
nl: Wanneer de filterwaarde zich <em>WEL</em> in de URL bevindt of wanneer een standaardwaarde wordt meegegeven

en: Provide title
nl: Titel ingeven

en: Override breadcrumb
nl: Kruimelpad overschrijven

en: Provide breadcrumb
nl: Kruimelpad ingeven

en: Enter a breadcrumb name you would like to use. See "Title" for percent substitutions.
nl: Voer een naam in om te gebruiken als kruimelpad. Zie 'Titel' voor vervanging van het procentteken.

en: Specify validation criteria
nl: Validatiecriteria opgeven

en: Action to take if filter value does not validate
nl: Te ondernemen actie als de filterwaarde ongeldig is

en: Display all results for the specified field
nl: Alle resultaten voor het opgegeven veld weergeven

en: Provide default value
nl: Standaardwaarde opgeven

en: Show "Page not found"
nl: 'Pagina niet gevonden' weergeven

en: Display a summary
nl: Samenvatting tonen

en: Display contents of "No results found"
nl: Inhoud van 'Geen resultaten gevonden' weergeven

en: Skip default argument for view URL
nl: Standaardargument niet opnemen in de URL van het overzicht

en: Select whether to include this default argument when constructing the URL for this view. Skipping default arguments is useful e.g. in the case of feeds.
nl: Kies of dit standaardargument moet worden opgenomen in de URL voor dit overzicht. Weglaten is bv. nuttig bij feeds.

en: Number of records
nl: Aantal records

[ctx: Sort order]
en: Default sort
nl: Standaardsortering

[ctx: Sort order]
en: Date
nl: Datum

[ctx: Sort order]
en: Numerical
nl: Numeriek

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
nl: Gebruikers kunnen meerdere waarden in de vorm van 1+2+3 (voor OR) of 1,2,3 (voor AND) invullen als dit geselecteerd is.

en: If selected, multiple instances of this filter can work together, as though multiple values were supplied to the same filter. This setting is not compatible with the "Reduce duplicates" setting.
nl: Indien geselecteerd, kunnen meerdere instanties van dit filter samenwerken, waardoor meerdere waarden aangeleverd worden aan het zelfde filter. Deze instelling is niet compatibel met de instelling 'Ontdubbelen'.

en: If selected, the numbers entered for the filter will be excluded rather than limiting the view.
nl: Indien geselecteerd, worden de voor het filter ingevoerde nummers niet gebruikt om te beperken, maar om deze uit te sluiten van het overzicht.

en: Glossary mode applies a limit to the number of characters used in the filter value, which allows the summary view to act as a glossary.
nl: De woordenlijstmodus beperkt het aantal tekens in de filterwaarde. Hierdoor kan de samenvattingsweergave als een woordenlijst worden gebruikt.

en: How many characters of the filter value to filter against. If set to 1, all fields starting with the first letter in the filter value would be matched.
nl: Hoeveel tekens van de filterwaarde gebruiken. Bij 1, zullen alle velden die beginnen met de eerste letter van de filterwaarde voldoen aan het filter.

en: When printing the title and summary, how to transform the case of the filter value.
nl: Hoe moeten hoofdletters in de filterwaarde worden omgezet bij weergave van de titel en de samenvatting.

en: When printing url paths, how to transform the case of the filter value. Do not use this unless with Postgres as it uses case sensitive comparisons.
nl: Hoe moeten in het URL-pad de hoofdletters in de filterwaarde worden omgezet. Gebruik dit alleen met Postgres omdat dat gebruik maakt van hoofdlettergevoelige vergelijkingen.

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
nl: Alfabetisch

en: Create a label
nl: Een label aanmaken

en: Enable to create a label for this field.
nl: Inschakelen om een label te maken voor dit veld.

en: Enable to load this field as hidden. Often used to group fields, or to use as token in another field.
nl: Inschakelen om dit veld te verbergen. Dit wordt vaak gebruikt om velden te groeperen, of om het veld als token te gebruiken binnen een ander veld.

en: Choose the HTML element to wrap around this field, e.g. H1, H2, etc.
nl: Kies het HTML-element om rondom dit veld te plaatsen, bijvoorbeeld H1, H2, etc.

en: Create a CSS class
nl: Een CSS-klasse maken

en: Choose the HTML element to wrap around this label, e.g. H1, H2, etc.
nl: Kies het HTML-element om rondom dit label te plaatsen, bijv H1, H2, etc.

en: Rewrite results
nl: Resultaten herschrijven

en: Enable to override the output of this field with custom text or replacement tokens.
nl: Inschakelen om de uitvoer van dit veld met eigen tekst of tokens te overschrijven.

en: Replace spaces with dashes
nl: Spaties door koppeltekens vervangen

en: External server URL
nl: URL van externe server

en: Links to an external server using a full URL: e.g. 'http://www.example.com' or 'www.example.com'.
nl: Linkt naar een externe server door middel van een volledige URL: bijv.: 'http://www.example.com' of 'www.example.com'.

en: Enable to trim the field to a maximum length of characters
nl: Inschakelen om het veld in te korten tot de maximale tekstlengte

en: Convert newlines to HTML &lt;br&gt; tags
nl: Regeleinden omzetten in HTML &lt;br&gt;-codes

en: If checked, all newlines chars (e.g. \n) are converted into HTML &lt;br&gt; tags.
nl: Indien aangevinkt, zullen alle regeleinden (bijv.: \n) worden omgezet in HTML-elementen &lt;br&gt;.

en: No results text
nl: Tekst als er geen resultaten zijn

en: Enable to display the "no results text" if the field contains the number 0.
nl: Inschakelen om de 'Tekst als er geen resultaten zijn' te tonen als het veld het getal 0 bevat.

en: Time hence
nl: Resterende tijd

en: Time hence (with "hence" appended)
nl: Resterende tijd (voorafgegaan door 'over')

en: Time span (future dates have "-" prepended)
nl: Tijdsduur (datums in de toekomst worden voorafgegaan door '-')

en: Time span (past dates have "-" prepended)
nl: Tijdsduur (datums in het verleden worden voorafgegaan door '-')

en: How should the serialized data be displayed. You can choose a custom array/object key or a print_r on the full output.
nl: Hoe moeten geserialiseerde gegevens worden weergegeven? U kan een aangepaste array/object-sleutel of print_r toepassen op de volledige uitvoer.

en: Full data (unserialized)
nl: Volledige gegevens (niet-geserialiseerd)

en: Full data (serialized)
nl: Volledige gegevens (geserialiseerd)

en: A certain key
nl: Een bepaalde sleutel

en: Which key should be displayed
nl: Welke sleutel moet worden weergegeven

en: You have to enter a key if you want to display a key of the data.
nl: Geef een sleutel op als u een sleutel van de gegevens wilt tonen.

en: How many different units to display in the string.
nl: Hoeveel verschillende eenheden moeten in de tekst worden weergegeven.

en: This filter is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
nl: Dit filter is niet zichtbaar. Maak het zichtbaar zodat bezoekers de filterwaarden kunnen aanpassen.

en: Expose filter
nl: Filter zichtbaar maken

en: This filter is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
nl: Dit filter is zichtbaar. Als u het verbergt, kunnen bezoekers de filterwaarden niet aanpassen.

en: Hide filter
nl: Filter verbergen

en: Expose operator
nl: Operator zichtbaar maken

en: Allow the user to choose the operator.
nl: Gebruiker toestaan de operator te kiezen.

en: Allow multiple selections
nl: Meervoudige selectie toestaan

en: Enable to allow users to select multiple items.
nl: Gebruikers toestaan meerdere items te selecteren.

en: Remember the last selection
nl: Laatste keuze onthouden

en: Enable to remember the last selection made by the user.
nl: Laatste keuze van de gebruiker onthouden.

en: You must select a value unless this is an non-required exposed filter.
nl: Selecteer een waarde, tenzij dit een niet-verplicht zichtbaar filter is.

en: Enable to hide items that do not contain this relationship
nl: Inschakelen om items te verbergen die deze relatie niet bevatten

en: This sort is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
nl: De sortering is niet zichtbaar. Maak deze zichtbaar zodat gebruikers deze kunnen aanpassen.

en: Expose sort
nl: Sortering zichtbaar maken

en: This sort is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
nl: Deze sortering is zichtbaar. Als u de sortering verbergt, kunnen gebruikers deze niet meer veranderen.

en: Hide sort
nl: Sortering verbergen

en: Provide description
nl: Een beschrijving opgeven

en: Save & exit
nl: Opslaan en afsluiten

en: Continue & edit
nl: Doorgaan en bewerken

en: Update "@title" choice
nl: Keuze '@title' bijwerken

en: Update "@title" choice (@number)
nl: Keuze '@title' (@number) bijwerken

en: Your view was saved. You may edit it from the list below.
nl: Het overzicht is opgeslagen. U kunt hem aanpassen in de lijst hieronder.

en: Database overriding code
nl: Database overschrijft code

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard the view.
nl: * Alle wijzigingen zijn tijdelijk opgeslagen. Klik op Opslaan om de wijzigingen definitief te maken. Klik op Annuleren om dit overzicht te verwijderen.

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard your changes.
nl: * Alle wijzigingen zijn tijdelijk opgeslagen. Klik op Opslaan om de wijzigingen definitief te maken. Klik op Annuleren om de wijzigingen ongedaan te maken.

en: Modify the display(s) of your view below or add new displays.
nl: De weergave(n) van dit overzicht aanpassen of nieuwe weergaven toevoegen.

en: edit view name/description
nl: naam en beschrijving van het overzicht bewerken

en: analyze view
nl: overzicht analyseren

en: clone view
nl: overzicht dupliceren

en: export view
nl: overzicht exporteren

en: revert view
nl: overzicht terugplaatsen

en: delete view
nl: overzicht verwijderen

en: Add !display
nl: !display toevoegen

en: @display_title details
nl: @display_title-details

en: Auto preview
nl: Automatische voorbeeldweergave

en: Preview with contextual filters:
nl: Voorbeeldweergave met contextuele filters:

en: Separate contextual filter values with a "/". For example, %example.
nl: Contextuele filterwaarden scheiden met een '/'. Bijvoorbeeld %example.

en: Apply and continue
nl: Toepassen en doorgaan

en: @current of @total
nl: @current van @total

en: All displays (except overridden)
nl: Alle weergaven (behalve overschreven)

en: All displays
nl: Alle weergaven

en: This @display_type (override)
nl: Deze @display_type (overschrijven)

en: View name and description
nl: Overzichtsnaam en -omschrijving

en: A descriptive human-readable name for this view. Spaces are allowed
nl: Een beschrijvende voor mensen begrijpelijke naam voor dit overzicht. Spaties zijn toegestaan.

en: Create new filter group
nl: Nieuwe filtergroep aanmaken

en: No filters have been added.
nl: Geen filters toegevoegd.

en: Drag to add filters.
nl: Sleep om filters toe te voegen.

en: Add and configure @types
nl: @types toevoegen en instellen

en: Configure @type: @item
nl: @type instellen: @item

en: Show filters on the list of views
nl: Filters bij de overzichtslijst tonen

en: Show advanced help warning
nl: Uitgebreide hulp-waarschuwing weergeven

en: Always show the master display
nl: Altijd de hoofdweergave tonen

en: Advanced users of views may choose to see the master (i.e. default) display.
nl: Gevorderde gebruikers van overzichten kunnen kiezen om de hoofdweergave (de standaardweergave) te zien.

en: Always show advanced display settings
nl: Geavanceerde weergave-instellingen altijd tonen

en: Default to showing advanced display settings, such as relationships and contextual filters.
nl: Geavanceerde weergaveinstellingen, zoals relaties en contextuele filters, worden standaard weergegeven.

en: Label for "Any" value on non-required single-select exposed filters
nl: Label voor de waarde 'alle' bij niet-verplichte enkelvoudige keuzelijsten in  zichtbare filters

en: Live preview settings
nl: Instellingen van voorbeeldweergave

en: Automatically update preview on changes
nl: Preview automatisch bijwerken bij wijzigingen

en: Show information and statistics about the view during live preview
nl: Informatie en statistieken over het overzicht tonen tijdens live-voorbeeldweergave

en: Above the preview
nl: Boven de voorbeeldweergave

en: Below the preview
nl: Onder de voorbeeldweergave

en: Show the SQL query
nl: De SQL-query weergeven

en: Show performance statistics
nl: Prestatiestatistieken tonen

en: Disable JavaScript with Views
nl: JavaScript bij Overzichten uitschakelen

en: If you are having problems with the JavaScript, you can disable it here. The Views UI should degrade and still be usable without javascript; it's just not as good.
nl: Als u problemen hebt met JavaScript, kunt u het hier uitschakelen. De Views UI zal degraderen maar kan zonder javascript nog worden gebruikt. Het is alleen minder goed.

en: There are no templates available.
nl: Er zijn geen templates beschikbaar.

en: Display | Displays
nl[0]: Weergave
nl[1]: Weergaven

en: Unformatted list
nl: Onopgemaakte lijst

en: HTML list
nl: HTML-lijst

en: Contextual filters
nl: Contextuele filters

en: contextual filters
nl: contextuele filters

en: Contextual filter
nl: Contextueel filter

en: contextual filter
nl: contextueel filter

en: filter criteria
nl: filtercriteria

en: Filter criterion
nl: Filtercriterium

en: filter criterion
nl: filtercriterium

en: no results behavior
nl: gedrag bij ontbreken van resultaten

en: The content to which the comment is a reply to.
nl: De inhoud waarop is gereageerd.

en: The node ID.
nl: De ID van de node.

en: The content title.
nl: De titel van de inhoud.

en: The date the content was posted.
nl: De datum waarop de inhoud is aangemaakt.

en: The date the content was last updated.
nl: De datum waarop de inhoud voor het laatst is bijgewerkt.

en: The content type (for example, "blog entry", "forum post", "story", etc).
nl: Het inhoudstype (Bijv.: 'blog-item', 'forumbericht', 'verhaal', etc).

en: Whether or not the content is published.
nl: Of de inhoud gepubliceerd is.

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
nl: Filtert ongepubliceerde inhoud weg als de huidige gebruiker deze niet kan zien.

en: Whether or not the content is promoted to the front page.
nl: Of de inhoud op de voorpagina is gepubliceerd.

en: Whether or not the content is sticky.
nl: Of de inhoud 'vastgeplakt bovenaan de lijst' is.

en: Whether or not the content is sticky. To list sticky content first, set this to descending.
nl: Of de inhoud wel of niet vastgeplakt is. Om de vastgeplakte inhoud eerst te zien zet dit op aflopend.

en: Provide a simple link to the content.
nl: Levert een eenvoudige link naar de inhoud.

en: Provide a simple link to edit the content.
nl: Levert een eenvoudige link om de inhoud te bewerken.

en: Provide a simple link to delete the content.
nl: Levert een eenvoudige link om de inhoud te verwijderen.

en: The aliased path to this content.
nl: De padalias naar deze inhoud.

en: Relate content to the user who created it.
nl: Verbind inhoud met de gebruiker die het gecreëerd heeft.

en: User has a revision
nl: Gebruiker heeft een revisie

en: All nodes where a certain user has a revision
nl: Alle nodes waarbij een bepaalde gebruiker een revisie heeft

en: Content revision
nl: Inhoudsrevisie

en: Content revision is a history of changes to content.
nl: Inhoudsrevisie is het bijhouden van inhoudelijke wijzigingen.

en: Relate a content revision to the user who created the revision.
nl: Verbind een inhoudsrevisie met de gebruiker die de revisie gedaan heeft.

en: The revision ID of the content revision.
nl: De revisie-ID van de inhoudsrevisie

en: Get the actual content from a content revision.
nl: Verkrijg de inhoud van een inhoudsrevisie.

en: Provide a simple link to delete the content revision.
nl: Levert een eenvoudige link om de inhoudsrevisie te verwijderen.

en: Filter for content by view access. <strong>Not necessary if you are using node as your base table.</strong>
nl: Filter de inhoud op weergavetoegang. <strong> Niet nodig als de node wordt gebruikt als basistabel.</strong>

en: Show a marker if the content is new or updated.
nl: Toon een marker als de inhoud nieuw of bijgewerkt is.

en: Show only content that is new or updated.
nl: Toon alleen inhoud die nieuw of bijgewerkt is.

en: Display the content with standard node view.
nl: Toon de inhoud met de standaard node-weergave.

en: Content ID from URL
nl: Inhoud-ID uit de URL

en: Content that is associated with this file, usually because this file is in a field on the content.
nl: Inhoud die verband houdt met dit bestand, gewoonlijk omdat dit bestand voorkomt in een veld van de inhoud.

en: Module/Theme/Theme engine
nl: Module, thema, template-machine

en: Modules/Themes/Theme engines in your codebase.
nl: Modules, thema's en template-machines in deze Drupal-installatie

en: Module/Theme/Theme engine filename
nl: Bestandsnamen van modules, thema's en template-machines.

en: Module/Theme/Theme engine name
nl: Systeemnaam van de module, thema of template-machine

en: Allows the "depth" for Taxonomy: Term ID (with depth) to be modified via an additional contextual filter value.
nl: Toestaan dat de 'diepte' voor Taxonomy: Term-ID (met diepte) kan worden aangepast via een extra contextuele filterwaarde.

en: Content that is either untranslated or is the original version of a translation set.
nl: Inhoud die ofwel onvertaald is, of de brontaal van een vertalingset is.

en: Content that is a translation of a source translation.
nl: Inhoud die een vertaling is van een bronvertaling.

en: The translation status of the content - whether or not the translation needs to be updated.
nl: De vertaalstatus van de inhoud; of de vertaling al dan niet bijgewerkt dient te worden.

en: Content authored
nl: Auteur van de inhoud

en: Relate content to the user who created it. This relationship will create one record for each content item created by the user.
nl: Verbind de inhoud met de gebruiker die het heeft aangemaakt. Deze verbinding maakt éen record voor ieder inhoudsitem dat de gebruiker heeft aangemaakt.

en: Provide a simple link to cancel the user.
nl: Levert een eenvoudige link om de gebruiker op te heffen.

en: Provide serialized data of the user
nl: Levert geserialiseerde gegevens van de gebruiker.

en: Allow a contextual filter value to be ignored. The query will not be altered by this contextual filter value. Can be used when contextual filter values come from the URL, and a part of the URL needs to be ignored.
nl: Een contextuele filterwaarde kan worden genegeerd. De query zal niet veranderd worden door deze contextuele filterwaarde. Kan gebruikt worden wanneer de contextuele filterwaarde van de URL afkomt, en een deel van de URL genegeerd moet worden.

en: View area
nl: Overzichtsgebied

en: Insert a view inside an area.
nl: Een overzicht in een gebied plaatsen.

en: Enable to override this field's links.
nl: Links van dit veld mogen worden overschreven.

en: Use field template
nl: Veldtemplate gebruiken

en: If checked, field api classes will be added using field.tpl.php (or equivalent). This is not recommended unless your CSS depends upon these classes. If not checked, template will not be used.
nl: Indien aangevinkt, worden CSS-klassen toegevoegd door gebruik te maken van field.tpl.php (of equivalent). Dit is niet aanbevolen tenzij de CSS afhankelijk van deze klassen is. Indien niet aangevinkt wordt het template niet gebruikt.

en: Checking this option will cause the group Display Type and Separator values to be ignored.
nl: Als deze optie geselecteerd is, worden de waarden van de groep Weergavetype en Scheidingsteken genegeerd.

en: Multiple field settings
nl: Instellingen voor meerdere velden

en: Display all values in the same row
nl: Alle waarden in dezelfde rij weergeven

en: Display @count value(s)
nl: @count waarde(n) weergeven

en: Raw @column
nl: Onbewerkte @column

en: Native language
nl: Moedertaal

en: If enabled, the native name of the language will be displayed
nl: Wanneer aangevinkt zal de oorspronkelijke naam van de taal worden weergegeven

en: Link this field to the original piece of content
nl: Dit veld naar de oorspronkelijke inhoud linken

en: Enable this option to output an absolute link. Required if you want to use the path as a link destination (as in "output this field as a link" above).
nl: Selecteer deze optie om een absolute link te tonen. Verplicht als dit pad wordt gebruikt als een bestemmingslink (zoals in 'Dit veld als link tonen' hierboven).

en: Link this field to its content revision
nl: Dit veld aan de inhoudsrevisie linken

en: Display field as the content type machine name.
nl: Het veld als systeemnaam van het inhoudstype tonen.

en: Choose one or more content types to validate with.
nl: Kies één of meer inhoudstypes om op te valideren.

en: Validate user has access to the content
nl: Controleren of de gebruiker toegang tot de inhoud heeft

en: Access operation to check
nl: Te controleren toegangsbewerking

en: Filter value format
nl: Notatie filterwaarde

en: Display comments
nl: Reacties weergeven

en: Pick an alternative default table sort field to use when the search score field is unavailable.
nl: Selecteer een alternatief standaardtabelsorteringsveld om te gebruiken als het zoekscoreveld niet beschikbaar is.

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3. Due to the number of JOINs it would require, AND will be treated as OR with this filter.
nl: Als dit geselecteerd is, kunnen gebruikers meerdere waarden invullen in de vorm van 1+2+3. In verband met het aantal JOIN's dat vereist zou zijn, wordt AND in combinatie met dit filter behandeld als OR.

en: Load default filter from term page
nl: Standaardfilter van de termpagina laden

en: Filter value type
nl: Soort filterwaarde

en: Select the form of this filter value; if using term name, it is generally more efficient to convert it to a term ID and use Taxonomy: Term ID rather than Taxonomy: Term Name" as the filter.
nl: Selecteer de vorm van deze filterwaarde; bij het gebruik van termnaam is het in het algemeen efficiënter om deze om te zetten naar een term-ID en als filter 'Taxonomie: term-ID' te gebruiken in plaats van 'Taxonomie: termnaam'.

en: Transform dashes in URL to spaces in term name filter values
nl: Streepjes in URL omzetten naar spaties in filterwaarden voor termen

en: Include untranslated content
nl: Onvertaalde inhoud opnemen

en: Enable to display different text for anonymous users.
nl: Inschakelen om andere tekst weer te geven voor anonieme gebruikers.

en: Type of user filter value to allow
nl: Het type gebruikersfilter dat is toegestaan

en: Note: you do not have permission to modify this. If you change the default filter type, this setting will be lost and you will NOT be able to get it back.
nl: Opmerking: u heeft geen toestemming om dit te veranderen. Als u het standaardfilter verandert, gaat deze instelling onherroepelijk verloren.

en: PHP contextual filter code
nl: PHP-code contextueel filter

en: Change the way content is formatted.
nl: De wijze waarop de inhoud wordt opgemaakt veranderen.

en: Change settings for this format
nl: Instellingen voor deze opmaak wijzigen

en: Change the way each row in the view is styled.
nl: De wijze waarop elke rij in het overzicht is opgemaakt veranderen.

en: Hide attachments in summary
nl: Bijlagen in samenvatting verbergen

en: Change whether or not to display attachments when displaying a contextual filter summary.
nl: Instellen of bijlagen wel of niet worden weergegeven bij een contextueel filter-samenvatting.

en: Hide attachments when displaying a contextual filter summary
nl: Bijlagen verbergen bij het tonen van een samenvatting van een contextueel filter

en: You may also adjust the !settings for the currently selected access restriction.
nl: Het is ook mogelijk de !settings bij te stellen voor de huidige geselecteerde toegangsbeperking.

en: You may also adjust the !settings for the currently selected cache mechanism.
nl: Het is ook mogelijk de !settings bij te stellen voor het huidige geselecteerde cachingmechanisme.

en: You may also adjust the !settings for the currently selected style.
nl: Het is ook mogelijk de !settings aan te passen voor de huidige geselecteerde stijl.

en: You may also adjust the !settings for the currently selected row style.
nl: U kunt ook de !settings voor de huidige geselecteerde rijstijl aanpassen.

en: You may also adjust the !settings for the currently selected pager.
nl: Het is ook mogelijk de !settings voor het geselecteerde pagineringstype aan te passen.

en: Attachment position
nl: Bijlagepositie

en: Should this display inherit its contextual filter values from the parent display to which it is attached?
nl: Moet deze weergave de waarden van contextuele filters overnemen van de weergave waarvan het een bijlage is?

en: Block caching
nl: Blokcaching

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. It is recommended that the path be something like "path/%/%/feed" or "path/%/%/rss.xml", putting one % in the path for each contextual filter you have defined in the view.
nl: Dit overzicht wordt bij het bezoeken van dit pad weergegeven. Gebruik bijvoorbeeld 'pad/%/%/feed' of 'pad/%/%/rss.xml', met voor ieder ingesteld contextueel filter een  %-teken in het pad.

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. You may use "%" in your URL to represent values that will be used for contextual filters: For example, "node/%/feed".
nl: Dit overzicht wordt getoond door het bezoeken van dit pad op de website. U kunt '%' in de URL gebruiken om waarden te vertegenwoordigen die gebruikt kunnen worden door contextuele filters. Bijvoobeeld 'node/%/feed'.

en: Display @display is set to use a menu but the menu link text is not set.
nl: Weergave @display is ingesteld om een menu te gebruiken, maar de menulinktekst is niet ingesteld.

en: Display @display is set to use a parent menu but the parent menu link text is not set.
nl: Weergave @display is ingesteld om een hoofdmenu te gebruiken, maar de hoofdmenulinktekst is niet ingesteld.

en: @count item, skip @skip | Paged, @count items, skip @skip
nl[0]: @count item, @skip overslaan
nl[1]: Gepagineerd, @count items, @skip overslaan

en: @count item | Paged, @count items
nl[0]: @count item
nl[1]: Gepagineerd, @count items

en: Disabling SQL rewriting will disable node_access checks as well as other modules that implement hook_query_alter().
nl: Het uitschakelen van het herschrijven van SQL schakelt node_access_checks uit evenals andere modules die gebruik maken van hook_query_alter()

en: If you disable this option, a grid with only one row will have the same number of table cells (<TD>) as items. Disabling it can cause problems with your CSS.
nl: Indien u deze optie uitschakelt, zal een raster van slechts een rij hetzelfde aantal tabelcellen (<TD>) als items hebben. Uitschakelen kan problemen geven met CSS.

en: If checked, the current contextual filter value will be displayed as the default option in the jump menu, if applicable.
nl: Wanneer aangevinkt en van toepassing, zal de huidige contextuele filterwaarde worden weergegeven als standaardoptie in het snelmenu.

en: Per default the table is hidden for an empty view. With this option it is posible to show an empty table with the text in it.
nl: Standaard wordt een lege tabel verborgen in een lege view. Met deze optie is het mogelijke een lege tabel met tekst er in te laten zien.

en: All storage
nl: Alle opslag

en: All status
nl: Alle statussen

en: No tags
nl: Geen labels

en: No views match the search criteria.
nl: Geen views die aan de zoekcriteria voldoen.

en: Create view from template @template
nl: View creëren van thema @template

en: Clone of | Clone @count of
nl[0]: Duplicaat van
nl[1]: Duplicaat @count van

en: This action will permanently remove any customizations made to this view.
nl: Deze actie zal permanent alle aanpassingen aan dit overzicht verwijderen.

en: The view has been reverted.
nl: De view is teruggeplaatst.

en: This action will permanently remove the view from your database.
nl: Deze actie zal het overzicht permanent uit de database verwijderen.

en: Create a page
nl: Een pagina maken

en: Create a menu link
nl: Een menulink aanmaken

en: Include an RSS feed
nl: Een RSS-feed toevoegen

en: Feed path
nl: Feed-pad

en: Feed row style
nl: Feed-rijstijl

en: Create a block
nl: Een blok aanmaken

en: of fields
nl: van velden

en: of type
nl: van het type

en: tagged with
nl: gemarkeerd met

en: Attempted to create_view with values that have not been validated
nl: Er werd een poging gedaan een view te maken met waarden die niet gevalideerd zijn.

en: Should links be displayed below each comment
nl: Moeten links getoond worden onder elke reactie

en: with links (allow users to reply to the comment, etc.)
nl: met links (gebruikers toestaan om te antwoorden op reacties, enz.)

en: without links
nl: zonder links

en: full posts
nl: volledige berichten

en: titles
nl: titels

en: titles (linked)
nl: titels (gelinkt)

en: Should links be displayed below each node
nl: Moeten links getoond worden onder elke node

en: with links (allow users to add comments, etc.)
nl: met links (gebruikers toestaan om reacties toe te voegen enz.)

en: Should comments be displayed below each node
nl: Moeten reacties getoond worden onder elke node

en: Number of hits
nl: Aantal hits

en: Hide view
nl: Overzicht verbergen

en: @group (historical data)
nl: @group (historische data)

en: Entity id
nl: Entiteit-ID

en: Use path alias
nl: Pad-alias gebruiken

en: jQuery and jQuery UI CDN
nl: jQuery en JQuery UI CDN

en: Use jQuery and jQuery UI from a CDN. If the CDN is not available the local version of jQuery and jQuery UI will be used.
nl: jQuery en jQuery gebruiken via een CDN. Wanneer de CDN niet beschikbaar is dan zal een lokale versie van jQuery en jQuery UI gebruikt worden.

en: Date field values
nl: Datumveldwaarden

en: Tokens related to date field values.
nl: Tokens gerelateerd aan datumveldwaarden.

en: The date value.
nl: De datumwaarde.

en: Relative default value
nl: Relatieve standaardwaarde

en: The year is invalid. Please check that entry includes four digits.
nl: Het jaar is ongeldig. Controleer of de invoer wel uit vier cijfers bestaat.

en: <strong>Exposed</strong> @widget @format
nl: <strong>Getoonde</strong> @widget @format

en: Headings
nl: Koppen

en: Submission
nl: Inzending

en: Sort field
nl: Sorteerveld

en: The save directory %directory is not valid.
nl: De opslagmap %directory is niet geldig.

en: The default value of the field identified by its key. For multiple selects use commas to separate multiple defaults.
nl: De standaardwaarde van het veld geïdentificeerd door de sleutel. Gebruik komma's om meerdere standaardwaarden te scheiden voor meerdere selecties.

en: If using relative dates for a default value (e.g. "now") base the current time on this timezone.
nl: Als relatieve datums voor een standaardwaarde gebruikt worden (bijv. 'nu'), baseer de huidige tijd dan op deze tijdzone.

en: Label display
nl: Labelweergave

en: Determines the placement of the component's label.
nl: Bepaalt de plaats van het componentlabel.

en: Hide label
nl: Label verbergen

en: Do not display the label of this component.
nl: Het label van dit component niet weergeven.

en: Save component
nl: Component opslaan

en: A Webform component could not be saved because a timeout occurred while trying to acquire a lock for the node. Details: <pre>@component</pre>
nl: Een Webform-component kon niet worden opgeslagen omdat er een timeout heeft plaats gevonden tijdens het verkrijgen van een 'lock' op de node. Details: <pre>@component</pre>

en: The <em>Custom URL</em> option supports Webform token replacements.
nl: De <em>Aangepaste URL</em>-optie ondersteunt Webform token-vervangingen.

en: The user roles associated with the user account.
nl: De rollen van het gebruikersaccount.

en: Brief URL
nl: Korte URL

en: The URL without the protocol and trailing backslash.
nl: De URL zonder het protocol en de afsluitende backslash.

en: Tokens related to arrays of strings.
nl: Tokens gerelateerd aan arrays van tekenreeksen.

en: The first element of the array.
nl: Het eerste element van het array.

en: The last element of the array.
nl: Het laatste element van het array.

en: The number of elements in the array.
nl: Het aantal elementen van het array.

en: The array reversed.
nl: Het omgekeerde array.

en: The array of keys of the array.
nl: Een array van sleutels van het array.

en: Imploded
nl: Geïmplodeerd

en: The values of the array joined together with a custom string in-between each value.
nl: De waarden van de array aan elkaar verbonden met een aangepast tekstelement tussen iedere waarde

en: Unsorted
nl: Ongesorteerd

en: click here to disable
nl: hier klikken om uit te schakelen

en: There are no @titles to display.
nl: Er zijn geen @titles weer te geven.

en: Pane title
nl: Paneeltitel

en: Sanitize
nl: Opschonen

en: Aggregation type
nl: Aggregatietype

en: The <a href="!url">Redirect module settings</a> affect whether a redirect is created when an alias is deleted.
nl: De <a href="!url">URL Redirect-module instellingen</a> bepalen of een doorverwijzing wordt aangemaakt als een alias wordt verwijderd.

en: Considering installing the <a href="!url">Redirect module</a> to get redirects when your aliases change.
nl: Overweeg om de <a href="!url">Redirect-module</a> te installeren om doorverwijzingen te maken wanneer een alias verandert.

en: No new URL aliases to generate.
nl: Geen nieuwe URL-aliassen om aan te maken.

en: The <strong>maximum alias length</strong> and <strong>maximum component length</strong> values default to 100 and have a limit of @max from Pathauto. This length is limited by the length of the "alias" column of the url_alias database table. The default database schema for this column is @max. If you set a length that is equal to that of the one set in the "alias" column it will cause problems in situations where the system needs to append additional words to the aliased URL. You should enter a value that is the length of the "alias" column minus the length of any strings that might get added to the end of the URL. The length of strings that might get added to the end of your URLs depends on which modules you have enabled and on your Pathauto settings. The recommended and default value is 100.
nl: De <strong>maximale lengte van een alias</strong> en de <strong>maximale lengte van een component</strong> bedraagt standaard 100 en hebben door Pathauto een begrenzing van @max. Deze lengte wordt begrensd door de lengte van de "alias" kolom in de databasetabel url_alias. Het standaarddatabaseschema voor deze kolom is @max. Wanneer u een lengte instelt die gelijk is aan de lengte van de "alias" kolom, dan zal dit problemen veroorzaken in situaties, waar het systeem nog bijkomende woorden aan de alias-URL moet toevoegen. U dient een waarde in te geven die gelijk is aan de lengte van de "alias" kolom minus de lengte van tekenreeksen die mogelijk toegevoegd worden aan het einde van de URL. De lengte van tekenreeksen die mogelijk toegevoegd worden aan het einde van de URL's hangt af van welke modules zijn ingeschakeld en van de Pathauto-instellingen. De aanbevolen - en standaardwaarde is 100.

en: Path module form elements
nl: Path-module formulierelementen

en: unchanged entity
nl: onveranderde entiteit

en: Double quotation marks
nl: Dubbele aanhalingstekens

en: Single quotation marks (apostrophe)
nl: Enkel aanhalingsteken (apostrof)

en: Back tick
nl: Accent grave

en: Hyphen
nl: Koppelteken

en: Vertical bar (pipe)
nl: Verticale streep

en: Left curly bracket
nl: Accolade openen

en: Left square bracket
nl: Vierkant haakje sluiten

en: Right curly bracket
nl: Accolade sluiten

en: Right square bracket
nl: Vierkant haakje openen

en: Plus sign
nl: Plusteken

en: Equal sign
nl: Is-gelijkteken

en: Percent sign
nl: Procentteken

en: Caret
nl: Circonflexe

en: Dollar sign
nl: Dollarteken

en: Number sign (pound sign, hash)
nl: Hekje

en: At sign
nl: Apestaartje

en: Exclamation mark
nl: Uitroepteken

en: Left parenthesis
nl: Haakje openen

en: Right parenthesis
nl: Haakje sluiten

en: Question mark
nl: Vraagteken

en: Less-than sign
nl: Kleiner-dan-teken

en: Greater-than sign
nl: Grote-dan-teken

en: Backslash
nl: Schuine streep naar achter

en: Use replacement tokens from the first row
nl: Tokens van de eerste rij gebruiken

en: Allow multiple filter values to work together
nl: Meerdere filters toelaten om samen te functioneren

en: Customize field HTML
nl: HTML van het veld aanpassen

en: You may use token substitutions from the rewriting section in this class.
nl: Voor deze klasse mag u tokens gebruiken uit de rubriek 'Resultaten herschrijven'.

en: Customize label HTML
nl: HTML van label aanpassen

en: Customize field and label wrapper HTML
nl: HTML-wrapper voor veld en label aanpassen

en: Choose the HTML element to wrap around this field and label, e.g. H1, H2, etc. This may not be used if the field and label are not rendered together, such as with a table.
nl: Kies het HTML-element dat voor dit veldlabel gebruikt wordt, bijvoorbeeld H1, H2 etc. Dit element zal niet worden gebruikt als het veld en label niet samen worden verwerkt, zoals in een tabel.

en: Remove whitespace
nl: Witruimte verwijderen

en: If checked, all whitespaces at the beginning and the end of the output will be removed.
nl: Indien geselecteerd, zal witruimte aan het begin en aan het eind van de uitvoer worden verwijderd.

en: Hide rewriting if empty
nl: Niet herschrijven indien leeg

en: Do not display rewritten content if this field is empty.
nl: Toon geen herschreven inhoud wanneer dit veld leeg is.

en: Thousands marker
nl: Scheidingsteken voor duizendtallen

en: Expose this filter to visitors, to allow them to change it
nl: Dit filter zichtbaar maken zodat bezoekers het kunnen aanpassen

en: Representative sort order
nl: Representatieve sorteervolgorde

en: Subquery namespace
nl: Subquery-naamruimte

en: Advanced. Enter a namespace for the subquery used by this relationship.
nl: Geavanceerd. Een naamruimte voor de subquery die in deze relatie wordt gebruikt.

en: Representative view
nl: Representatief-overzicht

en: Advanced. Use another view to generate the relationship subquery. This allows you to use filtering and more than one sort. If you pick a view here, the sort options above are ignored. Your view must have the ID of its base as its only field, and should have some kind of sorting.
nl: Geavanceerd. Gebruik een ander overzicht om de subquery-relatie te genereren. Hiermee kunt u filters gebruiken en meer dan één sortering. Als u hier een overzicht kiest wordt de bovenstaande sorteeroptie genegeerd. Het overzicht moet de ID van zijn basis als enige veld hebben en moet enige vorm van sortering hebben.

en: Generate subquery each time view is run.
nl: Genereer de subquery iedere keer dat een overzicht wordt samengesteld.

en: Will re-generate the subquery for this relationship every time the view is run, instead of only when these options are saved. Use for testing if you are making changes elsewhere. WARNING: seriously impairs performance.
nl: Zal iedere keer dat het overzicht wordt doorlopen de subquery  voor deze relatie opnieuw genereren in plaats van alleen wanneer deze opties worden opgeslagen. Gebruik dit om te testen als u ergens anders veranderingen doorvoert. WAARSCHUWING: kan de prestaties sterk negatief beïnvloeden.

en: Expose this sort to visitors, to allow them to change it
nl: De sortering voor bezoekers zichtbaar maken, zodat deze door hen kan worden aangepast

en: This display is disabled.
nl: Deze weergave is uitgeschakeld.

en: This view has been automatically updated to fix missing relationships. While this View should continue to work, you should verify that the automatic updates are correct and save this view.
nl: Dit overzicht is automatisch bijgewerkt om ontbrekende relaties op te lossen. Dit overzicht zou nu goed moeten werken, maar controleer of de automatische wijzigingen correct zijn en sla daarna het overzicht op.

en: reorder displays
nl: weergaven herschikken

en: Error: Display @display refers to a plugin named '@plugin', but that plugin is not available.
nl: Fout: Weergave @display gebruikt een plug-in genaamd '@plugin', maar deze plug-in is niet beschikbaar.

en: enable @display_title
nl: @display_title inschakelen

en: view @display
nl: @display weergeven

en: clone @display_title
nl: @display_title dupliceren

en: delete @display_title
nl: @display_title verwijderen

en: disable @display_title
nl: @display_title uitschakelen

en: undo delete of @display_title
nl: Verwijderen van @display_title ongedaan maken

en: That view is not compatible with this version of Views.
          If you have a view from views1 you have to go to a drupal6 installation and import it there.
nl: Dit overzicht is niet compatible met deze versie van Views. Als u een view van Views 1 heeft, dan moet u deze met een installatie van Drupal 6 importeren.

en: The selected style or row format does not utilize fields.
nl: De geselecteerde stijl of rijformaat maakt geen gebruik van velden.

en: Aggregation settings
nl: Instellingen aggregatiefunctie

en: Display extenders
nl: Weergave-uitbreidingen

en: Select extensions of the views interface.
nl: Selecteer uitbreidingen van de views-interface.

en: You have configured display %display with a path which is an path alias as well. This might lead to unwanted effects so better use an internal path.
nl: U heeft weergave %display met een pad ingesteld dat ook een padalias is. Dit kan leiden tot ongewenste effecten, daarom is het beter een intern pad te gebruiken.

en: Configure aggregation settings for @type %item
nl: Aggregatie-instellingen voor @type %item instellen

en: Select the aggregation function to use on this field.
nl: Kies de voor dit veld te gebruiken aggregatiefunctie.

en: Ensure my table called but query has no ensure_table method.
nl: De functie ensure_my_table is aangeroepen, maar de query heeft geen ensure_table-method.

en: Empty display extender
nl: Lege 'weergave-uitbreiding'

en: Raw value from URL
nl: Onbewerkte waarde van de URL

en: Apply (all displays)
nl: Toepassen (alle weergaven)

en: Apply (this display)
nl: Toepassen (deze weergave)

en: The date of the most recent new content on the feed.
nl: De datum van de meest recente nieuwe inhoud van de feed.

en: The node ID to which the comment is a reply to.
nl: De node-ID waarop is gereageerd.

en: Comments of the node
nl: Reacties op de node

en: Relate all comments on the node. This will create 1 duplicate record for every comment. Usually if you need this it is better to create a comment view.
nl: Relateer alle reacties aan de node. Dit zal een extra record aanmaken voor iedere reactie. Meestal als u dit nodig heeft is het beter om een reactie-View te maken.

en: Reply to
nl: Antwoord aan

en:  new
nl:  nieuw

en: Appears in: @bundles.
nl: Komt voor in: @bundles.

en: This is an alias of @group: @field.
nl: Dit is een alias van @group: @field.

en: @group (historical data): @field
nl: @group (historische data): @field

en: Also known as: !also.
nl: Ook bekend als: !also.

en: @label (!name:delta)
nl: @label (!naam:delta)

en: Delta - Appears in: @bundles.
nl: Delta - Komt voor in: @bundles.

en: No backlinks found.
nl: Geen backlinks gevonden.

en: Pages that link to %1
nl: Pagina's die verwijzen naar %1

en: Popular (page)
nl: Populair (pagina)

en: Today (page)
nl: Vandaag (pagina)

en: Popular (block)
nl: Populair (blok)

en: Today (block)
nl: Vandaag (blok)

en: Today's popular content
nl: Populaire inhoud van vandaag

en: User who uploaded
nl: De gebruiker die het bestand uploadde

en: The user that uploaded the file.
nl: De gebruiker die het bestand uploadde.

en: The taxonomy vocabulary description
nl: De taxonomiewoordenlijst-beschrijving.

en: Taxonomy term chosen from autocomplete or select widget.
nl: Taxonomieterm gekozen met automatische aanvulling of keuzelijst.

en: Representative node
nl: Representatieve node

en: Obtains a single representative node for each term, according to a chosen sort criterion.
nl: Bevat één enkele representatieve node voor elke term, overeenkomstig het gekozen sorteercriterium.

en: The taxonomy term name.
nl: De taxonomietermnaam.

en: Content with term
nl: Inhoud met taxonomieterm

en: Relate all content tagged with a term.
nl: Alle inhoud gemarkeerd met een taxonomieterm relateren.

en: Has taxonomy term ID
nl: Heeft taxonomieterm-ID

en: Display content if it has the selected taxonomy terms.
nl: De inhoud tonen als het de geselecteerde taxonomietermen bevat.

en: Has taxonomy term
nl: Bevat taxonomieterm

en: Taxonomy terms on node
nl: Taxonomietermen in node

en: All taxonomy terms
nl: Alle taxonomietermen

en: Display content if it has the selected taxonomy terms, or children of the selected terms. Due to additional complexity, this has fewer options than the versions without depth.
nl: Inhoud weergeven als deze de geselecteerde taxonomietermen of onderliggende termen bevat. Als gevolg van toegenomen complexiteit zijn hier minder opties dan in de versies zonder 'diepte'.

en: Has taxonomy term ID (with depth)
nl: Heeft taxonomieterm-ID (met diepte)

en: Has taxonomy terms (with depth)
nl: Heeft taxonomietermen (met diepte)

en: Has taxonomy term ID depth modifier
nl: Heeft diepteparameter van taxonomieterm-ID

en: @entity using @field
nl: @entity die @field gebruikt

en: Relate each @entity with a @field set to the term.
nl: Verbind elke @entity met een @field met de waarde van de term.

en: Taxonomy term ID from URL
nl: Taxonomieterm-ID uit URL

en: Obtains a single representative node for each user, according to a chosen sort criterion.
nl: Verkrijgt één representatieve node voor elke gebruiker volgens een gekozen sorteercriterium.

en: If checked, multiple values for this field will be shown in the same row. If not checked, each value in this field will create a new row. If using group by, please make sure to group by "Entity ID" for this setting to have any effect.
nl: Indien aangevinkt zullen meerdere waarden voor dit veld in dezelfde rij te zien zijn. Indien niet aangevinkt zal elke waarde in dit veld een nieuwe rij creëren. Indien 'gegroepeerd op', wordt gebruikt, zorg er dan voor dat er gegroepeerd wordt op 'Entity ID' om enig effect te hebben.

en: Display an icon representing the file type, instead of the MIME text (such as "image/jpeg")
nl: Een pictogram tonen die het bestandstype weergeeft in plaats van de MIME-tekst (zoals 'afbeelding/jpeg')

en: Load default filter from node page, that's good for related taxonomy blocks
nl: Standaardfilter van de node-pagina laden, handig voor gerelateerde taxonomieblokken

en: Path component
nl: Padcomponent

en: The numbering starts from 1, e.g. on the page admin/structure/types, the 3rd path component is "types".
nl: De nummering begint met 1, op bijvoorbeeld de pagina admin/stuctuur/types is 'types' het derde padcomponent.

en: Use aggregation
nl: Aggregatiefuncties gebruiken

en: Display title may not be empty.
nl: Weergavetitel mag niet leeg zijn.

en: When the filter value is <em>NOT</em> available
nl: Wanneer de filterwaarde <em>NIET</em> beschikbaar is

en: When the filter value <em>IS</em> available or a default is provided
nl: Wanneer de filterwaarde <em>WEL</em> beschikbaar is of een standaardwaarde meegegeven wordt

en: This display does not have a source for contextual filters, so no contextual filter value will be available unless you select 'Provide default'.
nl: Deze weergave heeft geen bron voor contextuele filters, dus er is geen contextuele filterwaarde beschikbaar, tenzij 'Standaardwaarde ingeven' geselecteerd wordt.

en: The number of items to display. Enter 0 for no limit.
nl: Het aantal weer te geven items. Voer 0 in voor onbeperkt.

en: The contextual filter values is provided by the URL.
nl: Het contextuele filter wordt geleverd door de URL.

en: Autosubmit
nl: Automatisch toepassen

en: Automatically submit the form once an element is changed.
nl: Het formulier automatisch indienen wanneer een element veranderd is.

en: Hide submit button if javascript is enabled.
nl: De 'Toepassen'-knop verbergen wanneer javascript ingeschakeld is.

en: Query Comment
nl: Query-opmerking

en: If set, this comment will be embedded in the query and passed to the SQL server. This can be helpful for logging or debugging.
nl: Indien ingevuld wordt deze opmerking aan de query toegevoegd en doorgegeven aan de SQL-server. Dit kan handig zijn voor logs en debuggen.

en: When needed, add the field language condition to the query
nl: Voeg indien nodig de taalvoorwaarde van het veld toe aan de query

en: Count DISTINCT
nl: Aantal 'distinct'

en: Provide default field wrapper elements
nl: Levert standaard veldwrapper-elementen

en: Inline fields will be displayed next to each other rather than one after another. Note that some fields will ignore this if they are block elements, particularly body fields and other formatted HTML.
nl: Inline-velden worden naast elkaar getoond in plaats van onder elkaar. Houd er rekening mee dat dit niet geldt voor velden die blok-element zijn, waaronder berichtteksten en andere als HTML geformatteerde velden.

en: Hide the "Go" button
nl: De knop 'Uitvoeren' verbergen

en: Select the current contextual filter value
nl: De huidige contextuele filterwaarde selecteren

en: Show the empty text in the table
nl: Leeg-tekst in de tabel tonen

en: Add @label
nl: @label toevoegen

en: Date with repeat
nl: Datum met herhaling

en: Datestamp range
nl: Tijdstipbereik

en: Datetime
nl: Datumtijd

en: Datetime range
nl: Datumtijdbereik

en: Source id
nl: Bron-id

en: A simple date
nl: Een eenvoudige datum

en: Start value for a date range
nl: Beginwaarde voor een datumbereik

en: Simple datestamp
nl: Eenvoudig tijdstip

en: Start value for a datestamp range
nl: Beginwaarde voor een tijdstipbereik

en: Simple datetime
nl: Eenvoudige 'datetime'

en: Start value for a datetime range
nl: Beginwaarde voor een tijdstipbereik

en: Sample of a repeating date field
nl: Voorbeeld van een herhalend datumveld

en: Examples of migrating with the Date module
nl: Voorbeelden van migreren met de Date-module

en: Element type
nl: Elementtype

en: Image Style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Export Settings
nl: Exporteerinstellingen

en: The field that is going to be used as the RSS item title for each row.
nl: Het veld dat wordt gebruikt als de RSS-item 'title' voor elke rij.

en: The field that is going to be used as the RSS item link for each row. This must be a drupal relative path.
nl: Het veld dat wordt gebruikt als RSS-item 'link' voor elke rij. Dit moet een relatief Drupalpad zijn.

en: The field that is going to be used as the RSS item description for each row.
nl: Het veld dat wordt gebruikt als RSS-item 'description' voor elke rij.

en: Creator field
nl: 'Creator'-veld

en: The field that is going to be used as the RSS item creator for each row.
nl: Het veld dat als het RSS-item 'creator' voor iedere rij zal worden gebruikt.

en: Publication date field
nl: Veld Publicatiedatum

en: Row style plugin requires specifying which views fields to use for RSS item.
nl: Rijstijl plug-in vereist dat wordt gespecificeerd welke overzichtsvelden voor een RSS-item worden gebruikt.

en: A date in '@type' format. (%date)
nl: Een datum in het formaat '@type'. (%date)

en: The root term of the taxonomy term.
nl: De hoofdterm van de taxonomietermen.

en: File byte size
nl: Bestandsgrootte in bytes

en: The size of the file, in bytes.
nl: De bestandsgrootte, in bytes.

en: Query string value
nl: Query-waarde

en: The value of a specific query string field of the current page.
nl: De waarde van een specifiek query-veld van de huidige pagina.

en: A random number from 0 to @max.
nl: Een willekeurig getal van 0 tot @max.

en: A random hash. The possible hashing algorithms are: @hash-algos.
nl: Een willekeurige hash. De mogelijke hash-algoritmes zijn: @hash-algos.

en: Attempting to perform token replacement for token type %type without required data
nl: Poging tot het uitvoeren van tokenvervanging voor token type %type zonder de benodigde gegevens

en: Entity Reference
nl: Referentie naar een entiteit

en: An autocomplete text field.
nl: Een automatisch aanvullen-tekstveld.

en: Display the label of the referenced entities.
nl: Het label van de gerefereerde entiteit weergeven.

en: Rendered entity
nl: Weergegeven entiteit

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
nl: Toon de gerefereerde entiteiten weergegeven door entity_view().

en: Link label to the referenced entity
nl: Label linkt naar gerefereerde entiteit

en: Link to the referenced entity
nl: Link naar de gerefereerde entiteit

en: Rendered as @mode
nl: Weergegeven als @mode

en: Referenced Entity
nl: Gerefereerde entiteit

en: Provides a field that can reference other entities.
nl: Voorziet in een veld dat naar andere entiteiten kan verwijzen.

en: The earliest date that may be entered into the field.
nl: De vroegste datum die ingevoerd mag worden in het veld.

en: Accepts any date in any <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>.
nl: Accepteert iedere datum in elk <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>.

en: The latest date that may be entered into the field.
nl: De uiterste datum die ingevoerd mag worden in het veld.

en: The entered date must be @start_date or later.
nl: De ingevoerde datum moet @start_date of later zijn.

en: The entered date must be @end_date or earlier.
nl: De ingevoerde datum moet @end_date of eerder zijn.

en: Submissions generated from Webform forms.
nl: Inzendingen aangemaakt door Webform-formulieren.

en: @type field.
nl: @type-veld

en: Also known as %labels.
nl: Ook bekend als %labels.

en: The universally unique ID.
nl: De universeel unieke ID.

en: Revision UUID
nl: Revisie-UUID

en: Store a date in the database as a timestamp, deprecated format to support legacy data.
nl: Een datum in de database opslaan als een 'UNIX timestamp'. Dit is een afgeraden formaat ter ondersteuning van oude data.

en: Pop-up calendar
nl: Pop-upkalender

en: A 'Start date' date is required for field %field #%delta.
nl: Een 'begindatum' is verplicht voor veld %field #%delta.

en: An 'End date' is required for field %field #%delta.
nl: Een 'einddatum' is verplicht voor veld %field #%delta.

en: The End date value.
nl: De einddatumwaarde.

en: Choose how users view dates and times:
nl: Kies hoe gebruikers datums en tijdstippen zien:

en: To add or edit options, visit <a href="@date-time-page">Date and time settings</a>.
nl: Om opties toe te voegen of te bewerken, navigeer naar de <a href="@date-time-page">Datum-en tijdinstellingen</a>.

en: Both Start and End dates
nl: Start- en einddatum

en: Start date only
nl: Enkel een startdatum

en: End date only
nl: Enkel een einddatum

en: Display dates using the @format format
nl: Datums weergeven in het formaat @format

en: Display both Start and End dates
nl: Start- en einddatum weergeven

en: Display Start date only
nl: Enkel de startdatum weergeven

en: Display End date only
nl: Enkel de einddatum weergeven

en: Default date
nl: Standaarddatum

en: No default value
nl: Geen standaardwaarde

en: Describe a time by reference to the current day, like '+90 days' (90 days from the day the field is created) or '+1 Saturday' (the next Saturday). See !strtotime for more details.
nl: Beschrijf de tijd ten opzichte van de betreffende dag (in het Engels), zoals '+90 days' (90 dagen later) of '+1 Saturday' (aanstaande zaterdag). Zie !strototime voor meer details.

en: Default end date
nl: Standaard einddatum

en: Relative default value for end date
nl: Relatieve standaardwaarde voor de einddatum

en: The Strtotime default value for the End Date is invalid.
nl: De Strtotime standaardwaarde voor de einddatum is ongeldig.

en: Date entry options
nl: Datuminvoeropties

en: Control the order and format of the options users see.
nl: Controleer de volgorde en het formaat van de opties die de gebruikers zien.

en: Override the input format selected above. Define a php date format string like 'm-d-Y H:i' (see <a href="@link">http://php.net/date</a> for more details).
nl: Het hierboven geselecteerde invoerformaat overschrijven. Een PHP-datumformaat zoals 'm-d-Y H:i' definiëren (zie <a href="@link">http://php.net/date</a> voor meer details).

en: Time increments
nl: Tijdsinterval

en: 10 minute
nl: 10 minuten

en: 30 minute
nl: 30 minuten

en: Please enter a custom date format, or choose one of the preset formats.
nl: Voer een aangepaste datumnotatie in of kies een van de vooraf ingestelde notaties.

en: Select the date attributes to collect and store.
nl: De datumonderdelen selecteren om te verzamelen en op te slaan.

en: Date attributes to collect
nl: Datumonderdelen om bij te houden

en: End dates are used to collect duration. E.g., allow an event to start on September 15, and end on September 16.
nl: Einddatums worden gebruikt om de duur te achterhalen. Laat bijvoorbeeld een bijeenkomst beginnen op 15 september, en eindigen op 16 september.

en: Collect an end date
nl: Een einddatum opslaan

en: Select the timezone handling method for this date field.
nl: Selecteer de methode voor de tijdzonebehandeling van dit datumveld.

en: Empty 'End date' values will use the 'Start date' values.
nl: Lege 'Einddatum'-waarden zullen de 'Startdatum'-waarden gebruiken.

en: @field_name Start date value #@delta
nl: @field_name Waarde begindatum #@delta

en: @field_name End date value #@delta
nl: @field_name einddatumwaarde #@delta

en: @field_name Start date
nl: @field_name startdatum

en: @field_name End date
nl: @field_name einddatum

en: A 'Start date' date is required if an 'end date' is supplied for field %field #%delta.
nl: Een 'begindatum' is verplicht wanneer een  'einddatum' is opgegeven voor het veld %field #%delta.

en: A 'Start date' date is required if an 'End date' is supplied for field %field #%delta.
nl: Een 'begindatum' is verplicht wanneer een  'einddatum' is opgegeven voor het veld %field #%delta.

en: The End date must be greater than the Start date.
nl: De einddatum moet later zijn dan de begindatum.

en: The Start date is invalid.
nl: De startdatum is ongeldig.

en: The End date is invalid.
nl: De einddatum is ongeldig.

en: More settings and values
nl: Meer instellingen en waarden

en: Date entry
nl: Datuminvoer

en: Starting and ending year
nl: Start- en eindjaar

en: !start-date to !end-date
nl: !start-date t/m !end-date

en: Date part
nl: Datumgedeelte

en: Makes date/time fields available.
nl: Maakt datum/tijdvelden beschikbaar

en: Starting year
nl: Beginjaar

en: Enter a relative value (-9, +9) or an absolute year such as 2015.
nl: Voer een relatieve waarde in (-9, +9) of een absoluut jaar in zoals 2015.

en: Ending year
nl: Eindjaar

en: The value input for field %field is invalid:
nl: De ingevoerde waarde voor veld %field is ongeldig:

en: The value input for field %field is invalid.
nl: De ingevoerde waarde voor veld %field is ongeldig.

en: The value @date does not match the expected format.
nl: De waarde @date komt niet overeen met het verwachte formaat.

en: Missing system date settings
nl: Ontbrekende instellingen voor de systeemdatum

en: System date settings
nl: Systeemdatum-instellingen

en: @count year from now | @count years from now
nl[0]: @count jaar vanaf nu
nl[1]: @count jaren vanaf nu

[ctx: datetime]
en: Date
nl: Datum

[ctx: datetime]
en: Time
nl: Tijd

en: Date Migration
nl: Datummigratie

en: This content type is used for demonstrating and testing migration into Date fields.
nl: Dit inhoudstype word gebruikt voor demonstratie en testen van migratie naar Datumvelden.

en: E.g., @date
nl: Bijvoorbeeld: @date

en: Display a matching second date field as a 'End date'.
nl: Een bijbehorend tweede datumveld als 'einddatum' weergeven.

en: The content type name must be no more than 12 characters long when using it to create a calendar and blocks.
nl: De naam van het inhoudstype mag niet langer zijn dan 12 karakters wanneer je het wil gebruiken om een kalender en blokken aan te maken.

en: The field name must be no more than 26 characters long.
nl: De veldnaam mag niet langer zijn dan 26 karakters.

en: @label -  start date (!name)
nl: @label - startdatum (!name)

en: @label -  start date
nl: @label - startdatum

en: @label - end date (!name:!column)
nl: @label - einddatum (!name:!column)

en: @label - end date:!column
nl: @label - einddatum:!column

en: Page by date
nl: Paginering met datum

en: Page using the value of a date field.
nl: Pagina gebruikmakend van de waarde van een datumveld.

en: Select one or more date fields to filter with this argument.
nl: Selecteer één of meerdere datumvelden om te filteren met dit argument.

en: Dates to compare
nl: Datums om te vergelijken

en: Start/End date range
nl: Begin-/einddatumbereik

en: Only this field
nl: Alleen dit veld

en: Filter granularity
nl: Filternauwkeurigheid

en: Relative start date
nl: Relatieve begindatum

en: Relative end date
nl: Relatieve einddatum

en: Relative dates are computed when the view is displayed. Examples: now, now +1 day, 12AM today, Monday next week. <a href="@relative_format">More examples of relative date formats in the PHP documentation</a>.
nl: Relatieve datums worden berekend wanneer de view wordt getoond. Voorbeelden: now, now +1 day, 12AM today, Monday next week. <a href="@relative_format">Meer voorbeelden van relatieve datumformaten in de PHP documentatie</a>.

en: Relative start date not specified.
nl: Relatieve begindatum niet opgegeven.

en: Relative end date not specified.
nl: De relatieve einddatum is niet opgegeven.

en: Relative date not specified.
nl: De relatieve datum is niet opgegeven.

en: Position: @position, format: @format.
nl: Positie: @position, formaat: @format.

en: Date identifier
nl: Datum-identifier

en: Where to place the date pager, on the top, bottom, or both top and bottom of the content.
nl: Waar dient de datumpaginering te worden geplaatst: bovenaan, onderaan of zowel boven- als onderaan de inhoud.

en: Link format
nl: Snelkoppelingsformaat

en: @entity entity referenced from !field_name
nl: @entity entiteit gerefereerd vanaf !field_name

en: @entity referencing @target_entity from !field_name
nl: @entity die @target_entity refereert vanaf !field_name

en: No tokens available
nl: Er zijn geen tokens beschikbaar

en: Token registry caches cleared.
nl: Token register-cache geleegd.

en: The path component of the URL.
nl: Het padcomponent van de URL.

en: Unaliased URL
nl: URL zonder alias

en: The unaliased URL.
nl: De URL zonder alias

en: The specific value of the array.
nl: De specifieke waarde van de array.

en: Token registry
nl: Tokenregister

en: The list of available tokens that can be used in e-mails is provided below.
nl: De lijst met tokens die gebruikt kunnen worden in e-mails, staat hieronder.

en: The following tokens or token types are not defined as arrays:
nl: De volgende token of tokentypes zijn niet gedefinieerd als arrays:

en: The following token types do not have any tokens defined:
nl: De volgende tokentypes hebben geen tokens gedefinieerd:

en: The following token types are not defined but have tokens:
nl: De volgende tokentypes zijn niet gedefinieerd maar hebben wel tokens:

en: The following token or token types are defined by multiple modules:
nl: De volgende token of tokentypes worden gedefinieerd door meerdere modules:

en: Problems detected
nl: Problemen gevonden.

en: Private fields are shown only to users with results access.
nl: Privé-velden worden alleen getoond aan gebruikers met 'toegang tot resultaten'-rechten.

en: Download range options
nl: Downloadbereik-opties

en: All submissions
nl: Alle inzendingen

en: Only new submissions since your last download
nl: Alleen nieuwe inzendingen sinds de laatste keer dat ze gedownload zijn

en: Only the latest
nl: Alleen de laatste

en: All submissions starting from
nl: Alle inzendingen vanaf

en: Node export
nl: Node-export

en: The node ID of the node a user created or commented on. You must use an argument or filter on UID or you will get misleading results using this field.
nl: De ID van de node die een gebruiker heeft aangemaakt of waarop een gebruiker een heeft gereageerd. Gebruik een argument of filter op UID om geen misleidende resultaten voor dit veld te krijgen.

en: The user ID of a user who touched the node (either created or commented on it).
nl: Het ID van een gebruiker die een node heeft aangemaakt of op gereageerd.

en: The date the node was last updated or commented on. You must use an argument or filter on UID or you will get misleading results using this field.
nl: De datum waarop de node voor het laatst is bewerkt of voor het laatst is gereageerd. Gebruik een argument of filter op UID om geen misleidende resultaten voor dit veld te krijgen.

en: Change handler
nl: Handler wijzigen

en: Autocomplete (Tags style)
nl: Automatisch aanvullen (Label-stijl)

en: Simple (with optional filter by bundle)
nl: Eenvoudig (met optioneel filteren op bundel)

en: Target bundles
nl: Doelbundels

en: The bundles of the entity type that can be referenced. Optional, leave empty for all bundles.
nl: De bundels van de entiteitstypes die gerefereerd kunnen worden. Laat lege om alle bundels te selecteren.

en: A bridge to the @entity entity that is referenced via !field_name
nl: Een brug naar de @entity entiteit die wordt gerefereerd door !field_name

en: Referencing entity
nl: Refererende entiteit

en: A bridge to the @entity entity that is referencing @target_entity via !field_name
nl: Een brug naar de @entity entiteit die @target_entity refereert via !field_name

en: Saved to DB
nl: Opgeslagen in de database

en: Restore values to DB
nl: Waarden in de database herstellen

en: every 5 minutes
nl: elke 5 minuten

en: every minute
nl: elke minuut

en: Is empty
nl: Is leeg

en: file from !field_name
nl: bestand uit !field_name

en: Hide empty column
nl: Lege kolom verbergen

en: The %dependency library, which the %library library depends on, is not installed.
nl: De bibliotheek %dependency, waar de bibiotheek %library van afhankelijk is, is niet geïnstalleerd.

en: The version %dependency_version of the %dependency library is not compatible with the %library library.
nl: De versie %dependency_version van de bibiotheek %dependency is niet compatible met de bibliotheek %library.

en: The %library library could not be found.
nl: De bibiotheek %library werd niet gevonden.

en: The version of the %library library could not be detected.
nl: De versie van de bibiotheek %library werd niet gedetecteerd.

en: The installed version %version of the %library library is not supported.
nl: De geïnstalleerde versie %version van de bibiotheek %library wordt niet ondersteund.

en: The %variant variant of the %library library could not be found.
nl: De variant %variant van de bibiotheek %library werd niet gevonden.

en: The operator is invalid on filter: @filter.
nl: De operator is ongeldig voor filter: @filter.

en: No valid values found on filter: @filter.
nl: Geen geldige waarden gevonden met filter: @filter.

en: The value @value is not an array for @operator on filter: @filter
nl: De waarde @value is geen array voor @operator in filter: @filter

en: Enter PHP code that returns TRUE or FALSE. No return is the same as FALSE, so be SURE to return something if you do not want to declare the argument invalid. Do not use &lt;?php ?&gt;. The argument to validate will be "$argument" and the view will be "$view". You may change the argument by setting "$handler->argument". You may change the title used for substitutions for this argument by setting "$handler->validated_title".
nl: Invoeren van PHP-code die een waarde TRUE of FALSE teruggeeft. Geen waarde is hetzelfde als FALSE, wees er daarom ZEKER van om iets terug te geven als u het argument niet ongeldig wilt laten zijn. Gebruik geen &lt;?php ?&gt;. Het argument om te bevestigen zal '$argument' zijn en de view zal '$view' zijn. U kunt dit argument veranderen met de instellng '$handler->argument'. U kunt de titel die gebruikt wordt voor vervangingen van dit argument wijzigen met de instelling '$handler->geldige_titel'.

en: If not checked, fields that are not configured to customize their HTML elements will get no wrappers at all for their field, label and field + label wrappers. You can use this to quickly reduce the amount of markup the view provides by default, at the cost of making it more difficult to apply CSS.
nl: Indien uitgevinkt zullen velden, labels en veld-label-combinaties geen HTML-wrapper krijgen, tenzij de HTML-elementen voor het betreffende veld zijn aangepast. Hiermee kan de standaard geproduceerde markup eenvoudig worden beperkt. Het toepassen van CSS wordt daarentegen lastiger.

en: Simple text
nl: Platte tekst

en: Management
nl: Beheer

en: All values
nl: Alle waarden

en: Uploaded file.
nl: Geüpload bestand.

en: Vocabularies contain related taxonomy terms, which are used for classifying content.
nl: Woordenlijsten bevatten gerelateerde taxonomietermen, die gebruikt worden voor het classificeren van inhoud.

en: Whether the comment is published or unpublished.
nl: Of de reactie is gepubliceerd of niet.

en: Whether the node is published or unpublished.
nl: Of de node is gepubliceerd of niet.

en: Whether the user is active or blocked.
nl: Of de gebruiker actief of geblokkeerd is.

en: Add a new CKEditor profile
nl: Een nieuw CKEditor-profiel toevoegen

en: Clone the CKEditor profile
nl: Het CKEditor-profiel dupliceren

en: Edit the CKEditor profile
nl: Het CKEditor-profiel bewerken

en: Delete the CKEditor profile
nl: Het CKEditor-profiel verwijderen

en: Add the CKEditor Global profile
nl: Het algemene CKEditor-profiel toevoegen

en: Edit the CKEditor Global profile
nl: Het algemene CKEditor-profiel bewerken

en: CKEditor was not found in <code>%sourcepath</code>.
nl: CKEditor werd niet gevonden in <code>%sourcepath</code>.

en: CKEditor version could not be determined.
nl: CKEditor-versie kon niet worden bepaald.

en: You are using a feature that requires <code>$cookie_domain</code> to be set, but it is not set in your <code>settings.php</code> file (CKFinder is enabled in the !profile profile).
nl: U gebruikt een functie die vereist dat <code>$cookie_domain</code> is ingesteld, maar deze waarde is niet ingevuld in het <code>settings.php</code>-bestand (CKFinder is ingeschakeld in het !profile profiel).

en: CKEditor needs read permission to the <code>!config</code> file.
nl: CKEditor heeft leestoegang nodig op het <code>!config</code>-bestand.

en: You are using a feature that requires manual integration in the <code>config.php</code> file. Please read the "Installing CKFinder" section in the <code>!readme</code> file carefully and add a <code>require_once ...</code> statement to the <code>%ckfconfig</code> file.
nl: U gebruikt een functie die handmatige integratie vereist in het <code>config.php</code>-bestand. Lees het hoofdstuk 'Installing CKFinder' in het <code>!readme</code>-bestand zorgvuldig door en voeg een  <code>require_once ...</code> statement toe aan het <code>%ckfconfig</code>-bestand.

en: You are using a feature that requires manual integration in the <code>config.php</code> file. You have added a <code>require_once ...</code> statement to the <code>%ckfconfig</code> file, but in the wrong line.
nl: U gebruikt een functie die handmatige integratie vereist in het <code>config.php</code>-bestand. U heeft een <code>require_once ...</code> statement aan het <code>%ckfconfig</code>-bestand toegevoegd, maar op de verkeerde regel.

en: Enables CKEditor (WYSIWYG HTML editor) for use instead of plain text fields.
nl: Schakelt CKEditor (WYSIWYG HTML-editor) in voor gebruik in plaats van platte tekstvelden.

en: No CKEditor profiles found. Right now nobody is able to use CKEditor. Create a new profile below.
nl: Geen CKEditor-profielen gevonden. Hierdoor kan CKEditor door niemand gebruikt worden. U kunt hieronder een nieuw profiel aanmaken.

en: Create a new profile
nl: Een nieuw profiel aanmaken

en: All available buttons
nl: Alle beschikbare knoppen

en: Automatically detect the user language.
nl: Detecteer de taal van de gebruiker automatisch.

en: Language direction
nl: Taalrichting

en: Your CKEditor profile was updated.
nl: Het CKEditor-profiel is bijgewerkt.

en: Your CKEditor profile was created.
nl: Het CKEditor-profiel is aangemaakt.

en: CKEditor website
nl: CKEditor-website

en: By using !ckfinder (commercial), an advanced Ajax file manager.
nl: Door gebruik te maken van !ckfinder (betaald product), een geavanceerde Ajax bestandsbeheerder.

en: By using a dedicated module like !imcelink.
nl: Door gebruik te maken van een gespecialiseerde module zoals !imcelink.

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
nl: De throbber-weergave toont niet de status van het uploaden maar neemt minder plaats in. De voortgangsbalk is nuttig om het verloop van omvangrijke uploads te bewaken.

en: Generate automatic URL alias
nl: Automatische URL-alias aanmaken

en: Uncheck this to create a custom alias below.
nl: Vink dit uit om onderaan een aangepaste alias aan te maken.

en: Configure URL alias patterns.
nl: URL-alias-patronen instellen.

en: Link the user picture to the user's profile
nl: Link de afbeelding van de gebruiker aan zijn of haar gebruikersprofiel

en: Specify which display or custom url this display will link to.
nl: Specificeer naar welke weergave of aangepaste url deze weergave linkt.

en: <p>The following tokens are available for this link.</p>
nl: <p>De volgende tokens zijn beschikbaar voor deze link.</p>

en: A Drupal path or external URL the more link will point to. Note that this will override the link display setting above.
nl: Een Drupalpad of externe URL waar de 'lees meer'-link naartoe verwijst.

en: Rendered @entity-type
nl: Weergave van @entity-type

en: Renders a single entity in a specific view mode (e.g. teaser).
nl: Toont een enkele entiteit in een specifieke weergavemodus (bijvoorbeeld: 'teaser').

en: Link to entity
nl: Link naar entiteit

en: Bypass access checks
nl: Toegangscontroles omzeilen

en: Same as Default date
nl: Zelfde als de standaarddatum

en: Repeating date
nl: Herhalende datum

en: Repeating dates use an 'Unlimited' number of values. Instead of the 'Add more' button, they include a form to select when and how often the date should repeat.
nl: Herhalende datums gebruiken een 'onbeperkt' aantal waarden. In plaats van de 'meer toevoegen'-knop, bevatten ze een formulier waarmee bepaald kan worden wanneer en hoe vaak de datum herhaald moet worden.

en: Starting year must be in the format -9, or an absolute year such as 1980.
nl: Het beginjaar dient een formaat te hebben zoals -9, of een absoluut jaar zoals 1980.

en: Ending year must be in the format +9, or an absolute year such as 2030.
nl: Het eindjaar dient een formaat te hebben zoals +9, of een absoluut jaar zoals 2030.

en: Set a condition based on the value of a date field
nl: Een voorwaarde instellen gebaseerd op de waarde van een datumveld

en: Is not Empty
nl: Is niet leeg

en: Date Context
nl: Datumcontext

en: Adds an option to the Context module to set a context condition based on the value of a date field.
nl: Voegt een optie aan de Context-module toe om een voorwaarde in te stellen gebaseerd op de waarde van een datumveld.

en: @from to @to
nl: @from tot @to

en: View: @view - Display: @display
nl: Overzicht: @view - Weergave: @display

en: Overview of fields used in all views.
nl: Overzicht van gebruikte velden in alle overzichten.

en: Transform the case
nl: Hoofd-/kleine letters omzetten

en: When printing url paths, how to transform the case of the filter value.
nl: Hoe dienen hoofdletters in de filterwaarde omgezet te worden bij het genereren van de URL-paden?

en: Edit the administrative label displayed when referencing this relationship from filters, etc.
nl: Het beheerlabel wijzigen dat weergegeven wordt bij het refereren aan deze relatie vanuit filters, etc.

en: Representative sort criteria
nl: Representatief sorteercriterium

en: The sort criteria is applied to the data brought in by the relationship to determine how a representative item is obtained for each row. For example, to show the most recent node for each user, pick 'Content: Updated date'.
nl: Het sorteercriterium wordt toegepast op de gegevens geleverd door de relatie, om te bepalen hoe een representatief item voor elke rij kan worden verkregen. Om bijvoorbeeld de meest recente node voor elke gebruiker weer te geven, kiest u 'Inhoud: Wijzigingsdatum'.

en: The ordering to use for the sort criteria selected above.
nl: De te gebruiken volgorde voor de hierboven geselecteerde sorteercriteria.

en: And/Or, Rearrange
nl: En/Of, Herschikken

en: Revert to default
nl: Terugzetten naar standaard

en: Optionally, enter a comma delimited list of tags for this view to use in filtering and sorting views on the administrative page.
nl: Voeg eventueel tags aan dit overzicht toe om te gebruiken voor het filteren en sorteren van overzichten op de administratieve pagina. Scheid meerdere tags met komma's.

en: Custom admin theme for the Views UI
nl: Aangepast beheerthema voor de Views UI

en: In some cases you might want to select a different admin theme for the Views UI.
nl: In sommige gevallen wilt u een ander beheer-thema voor de Views UI kiezen.

en: No fields have been used in views yet.
nl: Er worden in overzichten nog geen velden gebruikt.

en: Provide a simple link to approve the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om de reactie goed te keuren.

en: Author uid
nl: Auteur-uid

en: Relate each @entity with a @field set to the file.
nl: Relateer iedere @entity met een @field ingesteld op het bestand.

en: image from !field_name
nl: afbeelding van !field_name

en: Relate each @entity with a @field set to the image.
nl: Relateer iedere @entity met een @field ingesteld op de afbeelding.

en: The tid of a taxonomy term.
nl: De tid van een taxonomieterm.

en: The user permissions.
nl: De toegangsrechten.

en: First and last only
nl: Alleen eerste en laatste

en: Multiple-value handling
nl: Verwerking meervoudige waarden

en: Filter to items that share all terms
nl: Filter op items die alle termen delen

en: Filter to items that share any term
nl: Filter op items die een van de termen delen

en: Use formatted username
nl: Gebruik de opgemaakte gebruikersnaam

en: If checked, the username will be formatted by the system. If unchecked, it will be displayed raw.
nl: Wanneer aangevinkt, zal de gebruikersnaam opgemaakt worden door het syteem. Wanneer niet aangevinkt wordt deze onopgemaakt weergegeven.

en: Link to user's profile
nl: Link naar het gebruikersprofiel

en: Using <em>Default</em> will use the site-wide image style for user pictures set in the <a href="!account-settings">Account settings</a>.
nl: Met <em>Standaard</em> wordt de standaardstijl voor de weergave van een afbeelding gebruikt zoals opgegeven in <a href='!account-settings'>Accountinstellingen</a>.

en: You don't have translatable entity types.
nl: Er zijn geen vertaalbare entiteittypen.

en: Use a pager
nl: Paginering gebruiken

en: Don't sort
nl: Niet sorteren

en: A property of the base table of the entity
nl: Een eigenschap van de hoofdtabel van deze entiteit

en: A field attached to this entity
nl: Een veld gekoppeld aan deze entiteit

en: Sort property
nl: Sorteereigenschap

en: @label (column @column)
nl: @label (kolom @column)

en: Display all day checkbox
nl: Selectievakje voor gehele dag weergeven

en: Determines whether to display the 'All Day' checkbox to the user.
nl: Bepaalt of een 'gehele dag'-selectievakje al dan niet aan de gebruiker getoond wordt.

en: Date format options
nl: Datumformaatopties

en: This form has received the maximum number of entries.
nl: Dit formulier heeft het maximaal aantal inzendingen bereikt.

en: Total submissions limit
nl: Totaal inzendingslimiet

en: Limit the total number of allowed submissions.
nl: Beperk het totaal toegelaten aantal inzendingen.

en: Per user submission limit
nl: Inzendingslimiet per gebruiker

en: Limit each user to !count submission(s) !timespan
nl: Beperk gebruikers tot !count inzending(en) !timespan

en: Limit to !count total submission(s) !timespan
nl: Tot !count totale inzending(en) !timespan beperken

en: Latest number of submissions field is required.
nl: Laatste aantal inzendingen is verplicht.

en: Latest number of submissions must be numeric.
nl: Laatste aantal inzendingen moet een getal zijn.

en: Latest number of submissions must be greater than 0.
nl: Laatste aantal inzendingen moet groter zijn dan 0.

en: Start submission number is required.
nl: Beginaantal inzendingen is verplicht.

en: Start submission number must be numeric.
nl: Beginaantal inzendingen moet een getal zijn.

en: Start submission number must be greater than 0.
nl: Beginaantal inzendingen moet groter zijn dan 0.

en: End submission number must be numeric.
nl: Eindaantal inzendingen moet een getal zijn.

en: End submission number must be greater than 0.
nl: Eindaantal inzendingen moet groter zijn dan 0.

en: @count total
nl: @count totaal

en: @count new since @date
nl: @count nieuwe sinds @date

en: Only the latest !number submissions
nl: Alleen de laatste !number inzendingen

en: Webform Node
nl: Webform-node

en: Webform Submission
nl: Formulierinzending

en: Webform submissions of the given user.
nl: Formulierinzendingen voor de gegeven gebruiker

en: Progress bar style
nl: Voortgangsbalkstijl

en: Tokens related to views.
nl: Tokens gerelateerd aan overzichten.

en: The human-readable name of the view.
nl: De voor mensen leesbare naam van het overzicht.

en: The description of the view.
nl: De beschrijving van het overzicht.

en: The machine-readable name of the view.
nl: De machine-leesbare naam van het overzicht.

en: The title of current display of the view.
nl: De titel van de huidige weergave van het overzicht.

en: The URL of the view.
nl: De URL van het overzicht.

en: -Select-
nl: -Selecteer-

en: Text to place as "title" text which most browsers display as a tooltip when hovering over the link.
nl: Tekst die als 'titel' wordt gebruikt. De meeste browsers geven dit weer in een tekstballon wanneer de muis over de link beweegt.

en: Enable to hide this field if it is empty. Note that the field label or rewritten output may still be displayed. To hide labels, check the style or row style settings for empty fields. To hide rewritten content, check the "Hide rewriting if empty" checkbox.
nl: Inschakelen om dit veld te verbergen indien het leeg is. Merk op dat het veldlabel of de herschreven uitvoer nog steeds kan worden weergegeven. Om labels te verbergen, gebruikt u de stijl- of rijstijl-instellingen voor lege velden. Om herschreven inhoud te verbergen, selecteert u 'Niet herschrijven indien leeg'.

en: Apostrophe
nl: Apostrof

en: Enable views performance statistics/debug messages via the Devel module
nl: Views prestatie-statistieken en foutopsporing inschakelen met de Devel module

en: Check this to enable some Views query and performance statistics/debug messages <em>if Devel is installed</em>.
nl: Selecteer dit om de Views prestatie-statistieken en foutopsporing in te schakelen <em>indien de Devel-module is ingeschakeld</em>.

en: Devel message(dpm)
nl: Devel-bericht (dpm)

en: Devel logging (tmp://drupal_debug.txt)
nl: Devel-logging (tmp://drupal_debug.txt)

en: Page region to output performance statistics/debug messages
nl: Paginagebied voor uitvoer van prestatie-statistieken en foutopsporingsberichten.

en: Date in the form of CCYYMMDD.
nl: Datum in de notatie CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
nl: Datum in de notatie YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
nl: Datum in de notatie YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
nl: Datum genoteerd als MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
nl: Datum genoteerd als DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
nl: Datum genoteerd als WW (01 - 53).

en: If you need more fields than the uid add the comment: author relationship
nl: Als u meer velden dan de uid nodig heeft, voeg dan de relatie 'reactie : auteur' toe

en: Last comment uid
nl: Laatste reactie-uid

en: The User ID of the author of the last comment of a node.
nl: De gebruiker-ID van de auteur van de laatste reactie op een node.

en: The user authoring the content. If you need more fields than the uid add the content: author relationship
nl: De auteur van deze inhoud. Als u meer velden van de uid nodig heeft, voeg dan de 'Inhoud: auteur' relatie toe.

en: Unique access event ID.
nl: Unieke toegangsgebeurtenis-ID.

en: Link field to the node if there is no comment.
nl: Veld linkt naar de node als er geen reacties zijn.

en: Convert spaces in term names to hyphens
nl: Spaties in termnamen omzetten naar koppeltekens

en: This allows links to work with Views taxonomy term arguments.
nl: Dit maakt het mogelijk om links te laten werken met de Views' taxonomietermargumenten.

en: Enter PHP code that returns a value to use for this filter. Do not use &lt;?php ?&gt;. You must return only a single value for just this filter. Some variables are available: the view object will be "$view". The argument handler will be "$argument", for example you may change the title used for substitutions for this argument by setting "argument->validated_title"".
nl: Het invoeren van PHP-code die een waarde teruggeeft om te gebruiken voor dit filter. Gebruik geen &lt;?php ?&gt;. De code kan alleen een enkele waarde teruggeven. Enkele variabelen zijn beschikbaar: '$view' is het view-object, '$argument' is de argument-handler. Zo kunt u de titel die gebruikt word voor vervangingen aanpassen door het zetten van '$argument->validated_titel'.

en: Use rendered output to group rows
nl: Gerenderde uitvoer gebruiken om rijen te groeperen

en: If enabled the rendered output of the grouping field is used to group the rows.
nl: Indien ingeschakeld wordt het groepeerveld gebruikt om de rijen te groeperen.

en: Date All Day
nl: Gehele dagdatum

en: Adds 'All Day' functionality to date fields, including an 'All Day' theme and 'All Day' checkboxes for the Date select and Date popup widgets.
nl: Voegt de functie 'gehele dag' toe aan datumvelden, inclusief een 'gehele dag'-thema en 'gehele dag'-keuzevakjes voor de widgets voor datumselectie en datumpopup.

[ctx: Date repeat]
en: Repeats
nl: Wordt herhaald

[ctx: Date repeat]
en: Every @interval days
nl: Iedere @interval dagen

[ctx: Date repeat]
en: Every @interval weeks
nl: Iedere @interval weken

[ctx: Date repeat]
en: Every @interval months
nl: Iedere @interval maanden

[ctx: Date repeat]
en: Every @interval years
nl: Iedere @interval jaren

[ctx: Date repeat]
en: Repeat on
nl: Wordt herhaald op

[ctx: Date repeat]
en: Every weekday
nl: Iedere doordeweekse dag

[ctx: Date repeat]
en: Every Mon, Wed, Fri
nl: Iedere ma, wo, vr

[ctx: Date repeat]
en: Every Tue, Thu
nl: Iedere di, do

[ctx: Date repeat]
en: Repeats every
nl: Wordt herhaald op iedere

en: every weekday
nl: iedere doordeweekse dag

en: monday wednesday friday
nl: maandag woensdag vrijdag

en: tuesday thursday
nl: dinsdag donderdag

[ctx: Date repeat]
en: On day @bymonthday of
nl: Op dag @bymonthday van

[ctx: Date repeat]
en: Bymonth
nl: Om de maand

[ctx: Date repeat]
en: On the @byday of
nl: Op de @byday van

en: On day ... of ...
nl: Op dag ... van ...

en: On the ... of ...
nl: Op de ... van ...

[ctx: Date repeat]
en: After @count occurrences
nl: Na @count keer

[ctx: Date repeat]
en: Count
nl: Aantal

[ctx: Date repeat]
en: On
nl: Op

[ctx: Date repeat]
en: Until
nl: Tot

[ctx: Date repeat]
en: Stop repeating
nl: Stop herhaling

[ctx: Date repeat]
en: Exclude dates
nl: Uitgesloten data

[ctx: Date repeat]
en: Include dates
nl: Inbegrepen data

en: Repeat settings
nl: Herhaal-instellingen

[ctx: datetime_singular]
en: Daily
nl: Dagelijks

[ctx: datetime_singular]
en: Weekly
nl: Wekelijks

[ctx: datetime_singular]
en: Monthly
nl: Maandelijks

[ctx: datetime_singular]
en: Yearly
nl: Jaarlijks

[ctx: Date repeat]
en: Missing value in 'Range of repeat'. (UNTIL).
nl: Ontbrekende waarde in 'herhalingsreeks' (tot).

[ctx: Date repeat]
en: Missing value in 'Range of repeat': Year (UNTIL)
nl: Ontbrekende waarde in 'herhalingsreeks': jaar (tot)

[ctx: Date repeat]
en: Missing value in 'Range of repeat': Month (UNTIL)
nl: Ontbrekende waarde in 'herhalingsreeks': maand (tot)

[ctx: Date repeat]
en: Missing value in 'Range of repeat': Day (UNTIL)
nl: Ontbrekende waarde in 'herhalingsreeks': dag (tot)

[ctx: Date repeat]
en: Missing value in 'Range of repeat'. (COUNT).
nl: Ontbrekende waarde in 'herhalingsreeks' (aantal).

[ctx: Date repeat]
en: Expanded
nl: Uitgeklapt

[ctx: Date repeat]
en: Collapsed
nl: Ingeklapt

[ctx: Date repeat]
en: Repeat display
nl: Herhalingsweergave

[ctx: Date repeat]
en: Should the repeat options form start out expanded or collapsed? Set to 'Collapsed' to make those options less obtrusive.
nl: Wat dient de standaardweergave te zijn van de herhalingsopties, in- of uitgeklapt? Gebruik 'ingeklapt' om deze opties minder prominent te maken.

en: Date Repeat Field
nl: Herhalend datumveld

en: Creates the option of Repeating date fields and manages Date fields that use the Date Repeat API.
nl: Creëert de optie van herhalende datumvelden en beheert de datumvelden die van de Date Repeat API gebruik maken.

en: Replace an existing view if one exists with the same name
nl: Een bestaand overzicht vervangen als een overzicht met dezelfde naam al bestaat

en: You may use HTML code in this field. The following tokens are supported:
nl: HTML-code is toegestaan in dit veld. De volgende tokens worden ondersteund:

en: Provide a simple link to the user.
nl: Biedt de gebruiker een eenvoudige link.

en: Result summary
nl: Samenvatting van het resultaat

en: Shows result summary, for example the items per page.
nl: Een samenvatting van de resultaten tonen. Bijvoorbeeld het aantal items per pagina.

en: Use site default RSS settings
nl: Gebruik de standaard RSS-instellingen van de website

en: Display list value as human readable
nl: Een door mensen leesbare lijst met waarden laten zien

en: Displays the link in contextual links
nl: Geeft de link binnen de contextuele links weer

en: Grouping field Nr.@number
nl: Groepeerveld nr @number

en: Select the view mode
nl: Selecteer de weergavemodus

en: An array of all the term's parents, starting with the root.
nl: Een array van alle bovenliggende termen van de term, beginnende met de hoofdterm.

en: An array of all the menu link's parents, starting with the root.
nl: Een array van alle bovenliggende menu-items van de menu link, beginnende met het hoofditem.

en: Cache dates
nl: Datums cachen

en: Date objects can be created and cached as date fields are loaded rather than when they are displayed to improve performance.
nl: Datumobjecten kunnen worden aangemaakt en opgeslagen wanneer datumvelden worden geladen, in plaats van wanneer datumvelden worden weergegeven. Dit verbetert de prestaties.

en: Maximum dates per field
nl: Maximumaantal datums per veld

en: If set to '0', all date values on every entity will be cached. Note that caching every date on fields that may have a large number of multiple or repeating values may create a significant performance penalty when the cache is cleared. The suggested setting for multiple value and repeating fields is no more than 4 values per field.
nl: '0' betekent dat alle datumwaarden van alle entiteiten worden gecached. Merk op dat datumvelden cachen die een grote hoeveelheid meerdere of herhalende datums bevatten, de performance negatief kunnen beinvloeden wanneer de cache wordt gewist. Het is aan  te raden om voor velden met meerdere en herhalende datums deze op niet meer dan vier waarden per veld te zetten.

en: The number of cache values must be a number.
nl: Het aantal cache-waarden moet een getal zijn.

en: The number of cache values must be a number 0 or greater.
nl: Het aantal cache-waarden moet een getal groter dan 0 zijn.

en: Settings for modules the use the Date API.
nl: Instellingen voor modules die gebruik maken van de Date API.

en: Date submitted
nl: Datum van indienen

en: (Custom) Entity: Field Value
nl: (Aangepaste) entity: veldwaarde

en: @entity @type: @field Field
nl: @entity @type: @field-veld

en: Is this the front page.
nl: Is dit de voorpagina.

en: Enter the name or UID of a node
nl: Vul de naam of UID in van een node

en: '%name' [user id %uid]
nl: '%name' [gebruikers-ID %uid]

en: Limit rows
nl: Het aantal rijen beperken

en: Select rows
nl: Rijen selecteren

en: Test behavior
nl: Gedrag testen

en: The selected selection handler is broken.
nl: De geselecteerde selectie-handler is defect.

en: to:
nl: tot en met:

en: Add a read-more link if output is trimmed.
nl: Een 'lees meer'-link toevoegen wanneer de tekst is ingekort.

en: If checked, a read-more link will be added at the end of the trimmed output
nl: Wanneer geselecteerd, zal een 'lees meer'-link worden toegevoegd aan het einde van de ingekorte tekst.

en: The text which will be displayed on the more link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" above.
nl: De tekst zal worden weergegeven in de 'lees meer'-link. U kunt gegevens van dit overzicht invoegen met de bovenstaande vervangingspatronen.

en: The path which is used for the more link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" above.
nl: Het pad dat zal worden gebruikt voor de 'lees meer'-link. U kunt gegevens van het overzicht invoegen met de bovenstaande vervangingspatronen.

en: Display field as machine name.
nl: Veld als systeemnaam weergeven.

en: Show the embed display in the ui.
nl: Ingebedde weergaven in de interface tonen.

en: Allow advanced user to use the embed view display. The plugin itself works if it's not visible in the ui
nl: Gevorderde gebruikers toestaan om de ingebedde weergaven te  gebruiken. De plugin zelf werkt als deze niet zichtbaar is in de interface.

en: All Views-generated queries will include the name of the views and display 'view-name:display-name' as a string  at the end of the SELECT clause. This makes identifying Views queries in database server logs simpler, but should only be used when troubleshooting.
nl: Alle door Views gegenereerd queries bevatten de naam van de view en tonen 'view-naam :display-name' aan het einde van de SELECT clausule. Dit maak het herkennen van de Views-query in de database server logs eenvoudiger, maar zou alleen gebruikt moeten worden bij probleemoplossing.

en: Provide a display which can be embedded using the views api.
nl: Biedt een weergave die met de Views-API kan worden ingesloten.

en: Display the user with standard user view.
nl: Toon de gebruiker met de standaardgebruikersweergave.

en: Only has the 'authenticated user' role
nl: Heeft alleen de rol 'geverifieerde gebruiker'

en: Has roles in addition to 'authenticated user'
nl: Heeft rollen naast de rol 'geverifieerde gebruiker'

en: Display the user with standard user view. It might be necessary to add a user-profile.tpl.php in your themes template folder, because the default <a href="@user-profile-api-link">user-profile</a>e template don't show the username per default.
nl: De gebruiker met het standaard gebruikersweergave weergeven. Het kan nodig zijn om de user-profile.tpl.php aan de template-map van het thema toe te voegen, omdat de standaard <a href="@user-profile-api-link">user-profiel</a>-template standaard de gebruikersnaam niet toont.

en: Please insert the items per page (@items_per_page) from above.
nl: Voeg het aantal items per pagina (@items_per_page) van hierboven in.

en: Remove tags from rendered output
nl: Elementen verwijderen van gerenderde uitvoer

en: Fields to be included as contextual links.
nl: Velden die als contextuele links worden gebruikt.

en: Include destination
nl: Bestemming toevoegen

en: Include a "destination" parameter in the link to return the user to the original view upon completing the contextual action.
nl: Een parameter 'destination' aan de link toevoegen om de gebruiker naar het originele overzicht terug te laten keren na afronden van de de contextuele actie.

en: Contextual Links
nl: Contextuele links

en: Display fields in a contextual links menu.
nl: Geef velden in een contextuele links-menu weer.

en: <h2>Tools for Dates and Calendars</h2>
nl: <h2>Hulpmiddelen voor datums en kalenders</h2>

en: Date Wizard and other tools to manage and create dates and calendars.
nl: Datumwizard en andere hulpmiddelen om datums en kalenders te beheren en aan te maken.

en: A numeric input field (either as textfield or select list).
nl: Een numeriek invoerveld (als tekstvak of selectielijst).

en: Enter the max file size a user may upload such as 2 MB or 800 KB. Your server has a max upload size of @size.
nl: Geef de maximale bestandsgrootte op die de gebruiker mag uploaden, zoals bijv. 2 MB of 800 KB. De server staat maximaal @size toe.

en: Private file storage has significantly more overhead than public files, but restricts file access to users who can view submissions.
nl: Afgeschermde bestandsopslag geeft aanmerkelijk meer overhead dan openbare bestandsopslag, maar beperkt toegang tot bestanden tot gebruikers die inzendingen kunnen bekijken.

en: Upload directory
nl: Uploadmap

en: You may optionally specify a sub-directory to store your files.
nl: U mag een sub-map selecteren waarin bestanden worden opgeslagen.

en: File size @value is not a valid filesize. Use a value such as 2 MB or 800 KB.
nl: Bestandsgrootte @value is geen geldige bestandsgrootte. Gebruik een waarde zoals bv. 2 MB of 800 KB.

en: An upload size of @value is too large, you are allow to upload files @max or less.
nl: Een uploadgrootte van @value is te groot. U kan bestanden van maximaal @max uploaden.

en: Secure value (allows use of all tokens)
nl: Veilige waarde (gebruik van tokens toegestaan)

en: Hidden element (less secure, changeable via JavaScript)
nl: Verborgen element (minder veilig, kan gewijzigd worden via JavaScript)

en: Hidden type
nl: Verborgen type

en: A minimum and maximum value are required if displaying as a select.
nl: Minimum en maximum zijn verplicht bij het weergeven als selectielijst.

en: Automatic will display up to @count decimals places if needed. A value of "2" is common to format currency amounts.
nl: 'Automatisch' toont indien nodig tot @count cijfers na de komma. Voor geldbedragen wordt meestal de waarde '2' gebruikt.

en: Permit only integer values as input. e.g. 12.34 would be invalid.
nl: Enkel gehele getallen toelaten. Bijv. 12,34 zou ongeldig zijn.

en: Minimum numeric value. e.g. 0 would ensure positive numbers.
nl: Laagste waarde. Bijv. 0 laat enkel positieve getallen toe.

en: Maximum numeric value. This may also determine the display width of your field.
nl: Hoogste waarde. Dit kan ook de breedte van het veld bepalen bij weergave.

en: Limit options to a specific increment. e.g. a step of "5" would allow values 5, 10, 15, etc.
nl: Beperk de opties tot bepaalde stappen. Bijv. een stapgrootte van '5' laat de waarden 5, 10, 15... toe.

en: Exclude zero
nl: Nul uitsluiten

en: Exclude entries of zero (or blank) when counting submissions to calculate average and standard deviation.
nl: Laat nulwaarden of lege waarden weg bij het berekenen van het gemiddelde of de standaardafwijking.

en: Average !mu excluding zeros/blanks
nl: !mu gemiddeld zonder nullen/leeg

en: sample
nl: voorbeeld

en: Average !mu including zeros/blanks
nl: !mu gemiddeld inclusief nullen/leeg

en: population
nl: populatie

en: Zero/blank
nl: Nul/leeg

en: More stats »
nl: Meer statistieken »

en: Normal Distribution
nl: Normale verdeling

en: Boundary
nl: Grens

en: % of !description
nl: % van !description

en: !low to !high
nl: !low naar !high

en: Standard deviation (!sigma)
nl: Standaardafwijking (!sigma)

en: Minimum is required when using a select list element.
nl: Een minimum is verplicht bij het gebruik van een selectielijst.

en: Minimum must be numeric.
nl: Minimum moet een getal zijn.

en: Minimum must have an integer value.
nl: Minimum moet een geheel getal zijn.

en: Maximum is required when using a select list element.
nl: Maximum is verplicht bij het weergeven als selectielijst.

en: Maximum must be numeric.
nl: Maximum moet een getal zijn.

en: Maximum must have an integer value.
nl: Maximum moet een geheel getal zijn.

en: Step must be numeric.
nl: Stapgrootte moet een getal zijn.

en: Step must have an integer value.
nl: Stapgrootte moet een geheel getal zijn.

en: Max upload size
nl: Maximale uploadgrootte

en: Web images
nl: Webafbeeldingen

en: Desktop images
nl: Bureaubladafbeeldingen

en: Additional extensions
nl: Extra extenties

en: All configuration options described in the !apidocs that cannot be easily changed in the administration area can be set in the <strong>Advanced Options</strong> section in the CKEditor profile.
nl: Alle configuraties omschreven in de !apidocs die niet eenvoudig kunnen worden gewijzigd in het beheergedeelte kunnen worden ingesteld in de sectie <strong>Geavanceerde opties</strong> in het CKEditor-profiel.

en: Node: (un)published
nl: Node: (on-)gepubliceerd

en: Do not begin name with numbers.
nl: Niet met cijfers beginnen.

en: CKEditor documentation
nl: CKEditor-documentatie

en: How to display the time ago or time hence for this field.
nl: Hoe dient de tijd geleden of de tijd nog te gaan weergegeven te worden voor dit veld.

en: No valid timezone name was provided.
nl: Er werd geen geldige tijdszonebenaming geleverd.

en: Please choose a year.
nl: Kies een jaar.

en: Please choose a month.
nl: Kies een maand.

en: Please choose a day.
nl: Kies een dag.

en: Please choose an hour.
nl: Kies een uur.

en: Please choose a minute.
nl: Kies een minuut.

en: Please choose a second.
nl: Kies een seconde.

en: Apple touch icons
nl: Apple touch-iconen

en: Original @entity
nl: Originele @entity

en: The original @entity data if the @entity is being updated or saved.
nl: De originele @entity-data als de @entity wordt bijgewerkt of opgeslagen.

en: The base name of the file.
nl: De basisnaam van het bestand.

en: This field supports tokens.
nl: Dit veld ondersteunt tokens.

en: The following tokens or token types are missing required name and/or description information:
nl: De volgende token of tokentypes missen verplichte naam- en/of beschrijvingsinformatie:

en: Update jQuery and jQuery UI to a more recent version.
nl: jQuery en jQuery UI bijwerken naar een nieuwere versie.

en: Debuggers
nl: Ontwikkelhulpen

en: Show window size - appears in the bottom right corner
nl: Vensterformaat tonen (verschijnt rechtsonder in de hoek)

en: @label (!name:language)
nl: @label (!name:taal)

en: @label:language
nl: @label:taal

en: Language - Appears in: @bundles.
nl: Taal - komt voor in: @bundles.

en: !title <a href="!link" target="_blank">project page</a>
nl: !title <a href="!link" target="_blank">projectpagina</a>

en: <i>Not installed</i>
nl: <i>Niet geïnstalleerd</i>

en: CKEditor profiles can be configured in the !adminpath section. Profiles determine which options are available to users based on the input format system.
nl: CKEditor-profielen kunnen worden ingesteld in de sectie !adminpath. Profielen bepalen welke opties beschikbaar zijn voor gebruikers en zijn gebaseerd op het invoerformaatsysteem.

en: Clean URL
nl: Gebruiksvriendelijke URL

en: Formatted text
nl: Geformatteerde tekst

en: All variables
nl: Alle variabelen

en: Human readable variable name.
nl: Leesbare naam van de variabele.

en: The URL of the entity.
nl: De URL van de entiteit.

en: List of @type values
nl: Lijst van @type-waardes

en: Tokens for lists of @type values.
nl: Tokens voor lijsten van @type-waardes.

en: Rendered @entity_type
nl: Weergegeven @entity_type

en: Field "@name".
nl: Veld '@name'.

en: Choose the entity type you want to display in the area.
nl: Kies het entiteitstype om weer te geven in het gebied.

en: Choose the entity you want to display in the area.
nl: Kies de entiteit om weer te geven in het gebied.

en: Cache menu in client-side browser
nl: Menu in browser cachen

en: !title cache cleared.
nl: !title-cache geleegd.

en: CSS and JavaScript
nl: CSS en JavaScript

en: Page and else
nl: Pagina en anders

en: Update data
nl: Data bijwerken

en: Also allow !name role to !permission?
nl: Mag !name ook !permission?

en: Enabled components
nl: Ingeschakelde onderdelen

en: Prefix text placed to the left of the field
nl: Prefix-tekst aan de linkerkant van het veld geplaatst

en: Postfix text placed to the right of the field
nl: Suffix-tekst aan de rechterkant van het veld geplaatst

en: Next page button label
nl: Knoptekst 'Volgende pagina'

en: This is used for the <em>Next Page</em> button on the page before this page break. Default: <em>Next Page &gt;</em>
nl: Dit wordt gebruikt voor de <em>Volgende pagina</em>-knop op de pagina vóór het pagina-einde. Standaard: <em>Volgende pagina &gt;</em>

en: Width of the textarea in columns. This property might not have a visual impact depending on the CSS of your site.
nl: Breedte van het tekstveld in kolommen. Deze eigenschap is wellicht niet zichtbaar afhankelijk van de CSS van de site.

en: Height of the textarea in rows.
nl: Hoogte van het tekstveld in regels.

en: The open or closed status of a webform.
nl: De open- of gesloten status van een webformulier.

en: Open/Closed
nl: Open/gesloten

en: Prefix text placed to the left of the textfield
nl: Voorvoegsel dat links van het tekstveld zal worden geplaatst

en: Postfix text placed to the right of the textfield
nl: Achtervoegsel dat rechts van het tekstveld zal worden geplaatst

en: Joined path
nl: Samengesteld pad

en: The array values each cleaned by Pathauto and then joined with the slash into a string that resembles an URL.
nl: De waardes van het array, opgeschoond door Pathauto en samengevoegd met een schuine streep tot een regel die lijkt op een URL.

en: Update node alias
nl: De node-alias bijwerken

en: Update taxonomy term alias
nl: De taxonomietermalias bijwerken

en: Update user alias
nl: De gebruikeralias bijwerken

en: Tokens related to webform submissions.
nl: Tokens gerelateerd aan webformulier-inzendingen.

en: The unique indentifier for the webform submission.
nl: De unieke identificatie voor de formulierinzending.

en: The IP address that was used when submitting the webform.
nl: Het IP-adres dat werd gebruikt bij het inzenden van het formulier

en: The user that submitted the webform result.
nl: De gebruiker die het formulier heeft ingezonden.

en: Webform submission values
nl: Waarden van webformulierinzendingen.

en: Form submission from: [node:title]
nl: Formulier ingediend vanaf: [node:title]

en: This field supports dynamic token values. Common values might be [current-user:mail] or [node:title].
nl: Dit veld ondersteunt dynamische tokens, zoals [current-user:mail] of [node:title].

en: Your existing webforms have been upgraded to use the global Drupal 7 token system.
nl: De webformulieren zijn bijgewerkt voor gebruik met het Drupal 7 token-systeem.

en: Please download and install the <a href="http://drupal.org/project/token" target="_blank">Token module</a>. Otherwise some tokens will not be rendered.
nl: Gelieve de <a href="http://drupal.org/project/token" target="_blank">Token-module</a> te installeren. Anders zullen sommige tokens niet werken.

en: Submitted on [submission:date:long]
nl: Ingediend op [submission:date:long]

en: Submitted by user: [submission:user]
nl: Ingediend door: [submission:user]

en: Submitted by anonymous user: [submission:ip-address]
nl: Ingediend door anonieme gebruiker: [submission:ip-address]

en: Variables that contain metadata about the variable system.
nl: Variabelen die metadata bevatten over het systeem van variabelen.

en: First example
nl: Eerste voorbeeld

en: There are %name variables in this form
nl: Er zijn %name variabelen in dit formulier

en: Check you are editing the variables for the right %realm value or select the desired %realm.
nl: Controleer of u de variabelen voor de juiste %realm bewerkt of selecteer de gewenste %realm.

en: This is a @name variable.
nl: Dit is een @name variabele.

en: Field behavior setting
nl: Veld gedraginstellingen

en: There are no entities matching "%value"
nl: Er zijn geen entiteiten in overeenstemming met "%value"

en: Many entities are called %value. Specify the one you want by appending the id in parentheses, like "@value (@id)"
nl: Verschillende entiteiten worden %value genoemd. Specifeer degene die u wilt door het toevoegen van de ID tussen haakjes, zoals '@value (@id)'

en: Multiple entities match this reference; "%multiple"
nl: Meerdere entiteiten zijn in overeenstemming met deze referentie; '%multiple'

en: View used to select the entities
nl: Overzicht voor selectie van entiteiten

en: Choose the view and display that select the entities that can be referenced.<br />Only views with a display of type "Entity Reference" are eligible.
nl: Kies het overzicht en de weergave dat de entiteiten selecteert waarnaar gerefereerd kan worden.<br />Alleen overzichten met een weergave van het type 'entiteitsreferentie' zijn toepasbaar.

en: No eligible views were found. <a href="@create">Create a view</a> with an <em>Entity Reference</em> display, or add such a display to an <a href="@existing">existing view</a>.
nl: Geen geldige overzichten gevonden. <a href="@create">Voeg een overzicht toe</a> met een <em>Entity Reference</em>- weergave, of voeg zo'n weergave toe aan een <a href="@existing">bestaand overzicht</a>.

en: The view %view_name is no longer eligible for the %field_name field.
nl: Het overzicht %view_name is niet meer geldig voor het %field_name veld.

en: Views: Filter by an entity reference view
nl: Overzichten: Filter op een entiteitsrefentie-overzicht

en: Entity Reference Source
nl: Entiteitsreferentie-bron

en: Entity Reference list
nl: Entiteitsreferentie-lijst

en: Display "@display" needs a selected search fields to work properly. See the settings for the Entity Reference list format.
nl: Weergave '@display' heeft een geselecteerd zoekveld nodig om goed te kunnen werken. Bekijk de instellingen van de Entity Reference-lijst.

en: Display "@display" uses field %field as search field, but the field is no longer present. See the settings for the Entity Reference list format.
nl: Weergave '@display' gebruikt het veld %field als zoekveld, maar dit veld is niet langer aanwezig. Bekijk de instellingen van de Entiteitsreferentie-lijst.

en: <strong>Note:</strong> In 'Entity Reference' displays, all fields will be displayed inline unless an explicit selection of inline fields is made here.
nl: <strong>Let op:</strong> In Entiteitsreferentie-weergaven worden alle velden inline weergegeven, tenzij hier specifieke velden worden geselecteerd.

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
nl: Selecteer welke velden doorzocht worden wanneer de widget 'automatisch aanvullen' wordt gebruikt.

en: Submit button label
nl: Label verzendknop

en: Conditionals may be used to hide or show certain components (or entire pages!) based on the value of other components.
nl: Voorwaarden worden gebruikt om aan de hand van waarde van componenten andere componenten, maar ook volledige pagina's, te verbergen.

en: Conditionals
nl: Voorwaarden

en: @count webforms using conditionals updated to the new conditional system.
nl: @count formulieren met voorwaarden bijgewerkt naar het nieuwe voorwaardensysteem.

en: Save conditions
nl: Voorwaarden opslaan

en: Conditionals for %title saved.
nl: Voorwaarden voor %title zijn opgeslagen.

en: And/or
nl: En/of

en: is blank
nl: is leeg

en: is not blank
nl: is niet leeg

en: is before
nl: is voor

en: is after
nl: is na

en: is at
nl: is op

en: @format or valid date
nl: @format of geldige datum

en: HH:MMam or valid time
nl: HH:MMam of geldige tijd

en: Append the page title to the breadcrumb trail
nl: Plaats de paginatitel achter het kruimelpad

en: About us
nl: Over ons

en: The timezone has been set to <a href="@regional_settings">@timezone</a>.
nl: De tijdzone staat ingesteld op <a href="@regional_settings">@timezone</a>.

en: The Date API requires that you set up the <a href="@regional_settings">site timezone</a> to function correctly.
nl: Het correct functioneren van de Date API vereist dat de <a href="@regional_settings">website tijdzone</a> is ingesteld.

en: The first day of the week has been set to <a href="@regional_settings">@day</a>.
nl: De eerste dag van de week staat ingesteld op <a href="@regional_settings">@day</a>.

en: The Date API requires that you set up the <a href="@regional_settings">site first day of week settings</a> to function correctly.
nl: Het correct functioneren van de Date API vereist dat de <a href="@regional_settings">eerste dag van de week</a> is ingesteld.

en: The Date API requires that you set up the <a href="@regional_date_time">system date formats</a> to function correctly.
nl: Het correct functioneren van de Date API vereist dat de <a href="@regional_date_time">datumnotaties</a> zijn ingesteld.

en: The Date API requires that you set up the <a href="@regional_settings">site timezone and first day of week settings</a> and the <a href="@regional_date_time">date format settings</a> to function correctly.
nl: Het correct functioneren van de Date API vereist dat de <a href="@regional_settings">tijdzone, de eerste dag van de week</a> en <a href="@regional_date_time">datumnotaties</a> zijn ingesteld.

en: Link to term
nl: Link naar term

en: Template suggestions
nl: Template-suggesties

en: Webform results
nl: Webformulierresultaten

en: Weight for rule group !rgid
nl: Gewicht voor regelgroep !rgid

en: Weight for new rule group
nl: Gewicht voor nieuwe regelgroep

en: Configure how <a href="@jquery">jQuery</a> behaves on the site. Select which jQuery version, the compression level and whether or not to use a CDN.
nl: Instellen hoe <a href="@jquery">jQuery</a> op de site wordt gebruikt. Selecteer de jQuery versie, het compressieniveau en of er wel of niet een CDN wordt toegepast.

en: jQuery update
nl: jQuery-update

en: Configure settings related to the jQuery upgrade, the library path and compression.
nl: Configureer de jQuery upgrade, de bestandspaden en het compressieniveau.

en: Display dates using the default format because the specified format (@format) is not defined
nl: Datums weergeven volgens de standaardnotatie omdat de specifieke notatie (@format) niet gedefinieerd is.

en: Date text widgets have been updated to use an increment of 1.
nl: Datumtekst-widgets zijn bijgewerkt om een stapgrootte van 1 te gebruiken.

en: Time interval
nl: Tijdsinterval

en: Used in views
nl: Gebruikt in overzichten

en: Views plugins
nl: Plug-ins voor overzichten

en: Overview of plugins used in all views.
nl: Overzicht van de plug-ins gebruikt in alle Overzichten.

en: Display "Access Denied"
nl: 'Geen toegang' weergeven

en: <p>The following tokens are available for this field. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
    If you would like to have the characters '[' and ']' please use the html entity codes '%5B' or  '%5D' or they will get replaced with empty space.</p>
nl: <p>De volgende tokens zijn beschikbaar. Merk op dat door de volgorde waarin velden worden verwerkt, u geen velden kunt gebruiken die ná dit veld komen. Als u een veld nodig heeft dat hier niet wordt genoemd, wijzig dan de volgorde van de velden.
    Als u de tekens '[' en ']' wilt gebruiken, gebruik dan de HTML-codes '%5B' of '%5D'. Anders zullen ze worden vervangen door een lege spatie.</p>

en: @date_format format
nl: @date_format-notatie

en: If "Custom", see the <a href="@url" target="_blank">PHP manual</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
nl: Indien 'Aangepast', zie de <a href="@url" target="_blank">PHP handleiding</a> voor datumnotatie.
    In plaats daarvan kunt u ook het aantal weer te geven tijdseenheden invoeren, waarbij 2 de standaard is.

en: Timezone to be used for date output.
nl: Te gebruiken tijdzone voor datumweergave.

en: - Default site/user timezone -
nl: - Standaardtijdzone van site/gebruiker -

en: Grouped filters allow a choice between predefined operator|value pairs.
nl: Met gegroepeerde filters kan gekozen worden tussen voorgedefineerde operator|waarde-paren.

en: Filter type to expose
nl: Zichtbaar te maken filtertype

en: Single filter
nl: Enkele filter

en: Grouped filters
nl: Gegroepeerde filters

en: Remember exposed selection only for the selected user role(s). If you select no roles, the exposed data will never be stored.
nl: De zichtbare selectie alleen voor de geselecteerde gebruikersrol(len) bewaren. Als u geen rollen selecteert, zal de waarde van het zichtbare filter nooit worden bewaard.

en: The value is required if title for this item is defined.
nl: De waarde is verplicht als voor dit item een titel is ingevuld.

en: The title is required if value for this item is defined.
nl: De titel is verplicht als voor dit item een waarde is ingevuld.

en: Select which kind of widget will be used to render the group of filters
nl: Selecteer welke soort widget gebruikt zal worden om een groep van filters weer te geven

en: grouped
nl: gegroepeerd

en: Choose fields to combine for filtering
nl: Velden kiezen om te combineren bij het filteren

en: This filter doesn't work for very special field handlers.
nl: Dit filter werkt niet voor heel speciale veldverwerkers.

en: You have to add some fields to be able to use this filter.
nl: Voeg enkele velden toe om dit filter te kunnen gebruiken.

en: @entity types
nl: @entity-typen

en: Sort within each hierarchy level
nl: Binnen elk hiërachieniveau sorteren.

en: Enable this to sort the items within each level of the hierarchy by weight and title.  Warning: this may produce a slow query.
nl: Schakel dit in om items op ieder niveau van de hiërarchie op gewicht en titel  te sorteren. Waarschuwing: dit kan tot een langzame query leiden.

en: There is no lock on view %name to break.
nl: Er is geen vergrendeling op overzicht %name om te verbreken.

en: This display has one or more validation errors; please review it.
nl: Deze weergave heeft een of meer validatiefouten. Controleer dit alstublieft.

en: Bypass view validation
nl: Overzichtsvalidatie omzeilen

en: Bypass the validation of plugins and handlers when importing this view.
nl: Geen validatie uitvoeren van plugins en verwerkers bij het importeren van dit overzicht.

en: &lt;Any&gt;
nl: &lt;Elke&gt;

en: There are no enabled views.
nl: Er zijn geen ingeschakelde overzichten.

en: Display fields as RSS items.
nl: Velden als RSS-items weergeven.

en: Book root from current node
nl: Boektop van de huidige node

en: The language the comment is in.
nl: De taal van de reactie.

en: - No value -
nl: - Geen waarde -

en: Provide a simple link to the revision.
nl: Een eenvoudige link naar de revisie.

en: The ID of the entity that is related to the file.
nl: De ID van de entiteit die aan het bestand gerelateerd is.

en: The taxonomy vocabulary weight
nl: Het gewicht van de taxonomiewoordenlijst

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" by the parent pid.
nl: Het resultaat van 'Taxonomie: Term' filteren op de pid van de bovenliggende term.

en: The raw numeric user ID.
nl: De onbewerkte numerieke gebruikers-ID.

en: Unfiltered text
nl: Ongefilterde tekst

en: Add unrestricted, custom text or markup. This is similar to the custom text field.
nl: Aangepaste tekst of HTML toevoegen zonder beperkingen. Dit is vergelijkbaar met het aangepaste tekstveld.

en: Combine fields filter
nl: Veldenfilter combineren

en: Combine two fields together and search by them.
nl: Combineer twee velden en zoek daarin.

en: Column used for click sorting
nl: Kolom gebruikt voor kliksortering

en: Use path alias instead of internal path.
nl: De pad-alias gebruiken in plaats van het interne pad.

en: Length of time in seconds raw query results should be cached.
nl: De tijdsduur in seconden dat onbewerkte queryresultaten gecached moeten worden.

en: Length of time in seconds rendered HTML output should be cached.
nl: De tijdsduur in seconden dat de HTML-uitvoer gecached moet worden.

en: Custom time values must be numeric.
nl: Aangepaste tijdwaardes moeten numeriek zijn.

en: Hide contextual links
nl: Contextuele links verbergen

en: Change whether or not to display contextual links for this view.
nl: Instellen of contextuele links voor dit overzicht weergegeven worden.

en: Hide contextual links on this view.
nl: Contextuele links in dit overzicht verbergen.

en: This will add a more link to the bottom of this view, which will link to the page view. If you have more than one page view, the link will point to the display specified in 'Link display' section under advanced. You can override the url at the link display setting.
nl: Dit voegt een 'meer'-link toe aan de onderkant van dit overzicht, die linkt naar het pagina-overzicht. Wanneer u meerdere pagina-overzichten heeft, zal de link verwijzen naar de weergave die opgegeven is in het 'Weergavelink'-gedeelte onder geavanceerd. U kunt de URL oveschrijven bij de linkweergave-instellingen.

en: Display 'more' link only if there is more content
nl: De 'meer'-link alleen tonen als er meer content is

en: Leave this unchecked to display the 'more' link even if there are no more items to display.
nl: Laat dit onaangevinkt om de 'lees meer' ook weer te geven wanneer er niet meer items zijn om weer te geven.

en: View: !view: !display
nl: Overzicht: !view: !display

en: Exposed filters in block displays require "Use AJAX" to be set to work correctly.
nl: Zichtbare filters in blokweergaven vereisen dat 'AJAX gebruiken' aan staat om goed te functioneren.

en: Number of pager links visible
nl: Aantal zichtbare paginanummers

en: Specify the number of links to pages to display in the pager.
nl: Het aantal paginalinks voor de paginering opgeven.

en: A lists of labels for the controls in the pager
nl: Een lijst van labels voor de pagineringsknoppen

en: Text for "first"-link
nl: Tekst voor 'eerste'-link

en: Text for "previous"-link
nl: Tekst voor 'vorige'-link

en: Text for "next"-link
nl: Tekst voor 'volgende'-link

en: Text for "last"-link
nl: Tekst voor 'laatste'-link

en: Pure Distinct
nl: Zuiver 'distinct'

en: This will prevent views from adding the base column to the distinct field. If this is not selected and the base column is a primary key, then a non-pure distinct will not function properly because the primary key is always unique.
nl: Dit voorkomt dat Overzichten een basiskolom toevoegen aan het onderscheidende veld. Als dit niet geselecteerd is en de basiskolom is een primaire sleutel, dan zal een niet-zuivere 'distinct' selectie niet goed werken omdat de primaire sleutel altijd uniek is.

en: Query Tags
nl: Querytags

en: If set, these tags will be appended to the query and can be used to identify the query in a module. This can be helpful for altering queries.
nl: Indien ingevuld wordt de query voorafgegaan door deze tags en daarmee kan een query in een module worden geïdentificeerd. Dit kan handig zijn om query's te veranderen.

en: The query tags may only contain lower-case alphabetical characters and underscores.
nl: De querytags mogen uitsluitend kleine letters en onderstrepingstekens bevatten.

en: The field that is going to be used as the RSS item pubDate for each row. It needs to be in RFC 2822 format.
nl: Het veld dat zal worden gebruikt als het RSS-item pubDate voor iedere rij. Dient in RFC 2822 notatie te zijn ingesteld.

en: GUID settings
nl: GUID-instellingen

en: GUID field
nl: GUID-veld

en: The globally unique identifier of the RSS item.
nl: De globale unieke ID van het RSS-item.

en: The RSS item GUID is a permalink.
nl: Het RSS-item GUID is een permalink.

en: Add views row classes
nl: Views-rijklassen toevoegen

en: Add the default row classes like views-row-1 to the output. You can use this to quickly reduce the amount of markup the view provides by default, at the cost of making it more difficult to apply CSS.
nl: Voeg de standaard rij-klassen, zoals views-row-1, aan de uitvoer toe. U kunt dit gebruiken om de hoeveelheid van de markup snel te verminderen. Een mogelijk gevolg hiervan is, dat de opmaak met CSS moeilijk te realiseren is.

en: Add striping (odd/even), first/last row classes
nl: Klassen toevoegen voor gestreepte (oneven/even), en eerste/laatste rijen.

en: Add css classes to the first and last line, as well as odd/even classes for striping.
nl: CSS-klassen toevoegen aan de eerste en laatste regel, evenals even en onevenklassen voor gestreepte rijen.

en: Force using fields
nl: Het gebruik van velden forceren

en: If neither the row nor the style plugin supports fields, this field allows to enable them, so you can for example use groupby.
nl: Wanneer zowel de rij- als stijl-plug-in geen velden ondersteunen, zorgt dit veld ervoor dat ze toch ingeschakeld zijn, zodat bijvoorbeeld groupby mogelijk is.

en: Browse available tokens.
nl: Door beschikbare tokens bladeren.

en: Loading token browser...
nl: Tokenbrowser laden...

en: config
nl: configureren

en: There are no conditional actions on this form.
nl: Er zijn geen voorwaarden geregistreerd voor dit formulier.

en: Message to be shown upon successful submission. If the redirection location is set to <em>Confirmation page</em> it will be shown on its own page, otherwise this displays as a message. Supports Webform token replacements.
nl: Bericht dat moet worden weergegeven na succesvolle inzending. Als de omleidingslocatie is ingesteld op <em>Bevestigingspagina</em>, wordt dit op een eigen pagina weergegeven, anders wordt dit weergegeven als een bericht. Ondersteunt webformuliertokens.

en: Allows version-dependent and shared usage of external libraries.
nl: Maakt versie-afhankelijk en gedeeld gebruik van externe bibliotheken mogelijk.

en: Data field
nl: Gegevensveld

en: Value (raw)
nl: Waarden (onbewerkt)

en: Webform node
nl: Webform-node

en: Webform NID is required.
nl: Webform-NID is verplicht.

en: The specified node is not valid.
nl: De opgegeven node is niet geldig.

en: No label
nl: Geen label

en: Do not display links
nl: Geen links weergeven

en: Do something on load!
nl: Doe iets tijdens het laden!

en: Do something on insert!
nl: Doe iets tijdens het aanmaken!

en: Do something on update!
nl: Doe iets tijdens het bijwerken!

en: Do something on delete!
nl: Doe iets tijdens het verwijderen!

en: Do something on load, on the instance level!
nl: Doe iets tijdens het laden, op het niveau van de instantie!

en: Do something on insert, on the instance level!
nl: Doe iets tijdens het aanmaken, op het niveau van de instantie!

en: Do something on update, on the instance level!
nl: Doe iets tijdens het bijwerken, op het niveau van de instantie!

en: Do something on delete, on the instance level!
nl: Doe iets tijdens het verwijderen, op het niveau van de instantie!

en: The views entity selection mode requires a view.
nl: Voor de entiteitsselectiemodus is een overzicht vereist.

en: Include the term references created by instances of this field carried by node entities in the core {taxonomy_index} table. This will allow various modules to handle them like core term_reference fields.
nl: Toevoegen van de termreferenties aangemaakt door instanties van dit veld gekoppeld aan de node-entiteiten in de core-tabel {taxonomy_index}. Dit staat andere modules toe ze te behandelen als term_reference-velden in de core.

en: Provide text to display if this field contains an empty result. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" in the "Rewrite Results" section below.
nl: Geef de tekst op die wordt getoond als dit veld geen inhoud heeft. HTML is toegestaan. Gegevens uit het overzicht kunnen worden toegevoegd met behulp van de 'Vervangingspatronen' uit 'Resultaten herschrijven' hieronder.

en: The revision NID of the content revision.
nl: De rivisie-NID van de inhoudsrevisie.

en: Expose sort order
nl: Sorteervolgorde zichtbaar maken

en: Allow the user to choose the sort order. If sort order is not exposed, the sort criteria settings for each sort will determine its order.
nl: Gebruiker toestaan om de sorteervolgorde te kiezen. Als de sorteervolgorde niet zichtbaar is, bepalen de sorteercriteria van iedere sortering de volgorde.

en: Short description of table
nl: Korte beschrijving van de tabel

en: Include a caption for better accessibility of your table.
nl: Een bijschrift bijvoegen voor een betere toegankelijkheid van de tabel.

en: This value will be displayed as table-summary attribute in the html. Use this to give a summary of complex tables.
nl: Deze waarde wordt getoond als tabelsamenvattingsattribuut in de HTML. Gebruik dit om een samenvatting van complexe tabellen te geven.

en: Selector label
nl: Keuzelabel

en: The text that will appear as the the label of the selector element. If blank no label tag will be used.
nl: De tekst die verschijnt als label van het keuze-element. Indien leeg zal geen label gebruikt worden.

en: Use a custom %field_name
nl: Een aangepaste %field_name gebruiken

en: The function @function is deprecated.
nl: De functie @function is afgeschaft.

en: Leave blank for <strong>@path</strong>
nl: Leeg laten voor <strong>@path</strong>

en: Generate feature
nl: Feature genereren

en: Add auto-detected dependencies
nl: Automatisch herkende afhankelijkheden toevoegen

en: Allow conflicts to be added
nl: Toestaan dat conflicten worden toegevoegd

en: Tracker - User
nl: Tracker - gebruiker

en: Whether or not the node is published. You must use an argument or filter on UID or you will get misleading results using this field.
nl: Of de node al dan niet gepubliceerd is. Gebruik een argument of filter op UID, anders ontstaan misleidende resultaten bij het gebruik van dit veld.

en: Show ID
nl: ID tonen

en: No path is set
nl: Geen pad opgegeven

en: Add @bundle_name @entity_type
nl: @bundle_name @entity_type toevoegen

en: Aggregate <code>ckeditor.js</code>
nl: <code>ckeditor.js</code> aggregeren

en: Remove search score
nl: Zoekscore verwijderen

en: Check this box to remove the search score from the query. This can help reduce help reduce duplicate search results when using this filter.
nl: Vink dit vakje aan om de zoekscore uit de query te verwijderen. Dit kan helpen om het aantal dubbele records te verminderen bij het gebruik van dit filter.

en: Icon menu
nl: Icon-menu

en: Search bar
nl: Zoekbalk

en: User counts
nl: Gebruiker-tellingen

en: Account links
nl: Account-links

en: System tweaks
nl: Systeemaanpassingen

en: If you <a href="@modules">enable the advanced help module</a>, Views will provide more and better help. <a href="@hide">You can disable this message at the Views settings page.</a>
nl: Als de <a href="@modules">module Advanced Help</a> is ingeschakeld, zal Views meer en betere helpteksten tonen. <a href="@hide">Dit bericht kan worden uitgeschakeld op de instellingenpagina van Views.</a>

en: If you install the advanced help module from !href, Views will provide more and better help. <a href="@hide">You can disable this message at the Views settings page.</a>
nl: Wanneer u de Advanced Help-module installeert via !href, dan biedt Overzichten meer en betere helpinformatie. <a href="@hide">Dit bericht kan worden uitgeschakeld op de instellingenpagina van Overzichten.</a>

en: Render as a regular field
nl: Weergeven als een normaal veld

en: Version options
nl: Versie-instellingen

en: Select which jQuery version to use by default.
nl: Selecteer de jQuery-versie die als standaard wordt toegepast.

en: Custom output for TRUE
nl: Aangepaste uitvoer voor TRUE

en: Custom output for FALSE
nl: Aangepaste uitvoer voor FALSE

en: Set this field to display inline
nl: Dit veld aanzetten voor inline-weergave

en: 410 Gone
nl: 410 Verdwenen

en: Comment Reply page
nl: Reactiepagina

en: Comment Reply Form
nl: Reactieformulier

en: A form to add a new comment reply.
nl: Een formulier om te reageren.

en: Default jQuery Version
nl: Standaard jQuery-versie

en: Alternate jQuery version for administrative pages
nl: Alternatieve jQuery-versie voor beheerpagina's

en: Optionally select a different version of jQuery to use on administrative pages.
nl: Selecteer een andere jQuery-versie om te gebruiken op beheerpagina's.

en: Please select which components to revert.
nl: Selecteer welke onderdelen terug moeten worden gezet.

en: Clear cache after enabling/disabling a feature.
nl: Cache wissen na het in-/uitschakelen van een functie.

en: Hide menu tab
nl: Menutabblad verbergen

en: Only display menu item entry in contextual links. Menu tab should not be displayed.
nl: Alleen menu item-link in contextuele links tonen. Menutab zal niet worden weergegeven.

en: Advanced Menu Link Settings
nl: Geavanceerde menulink-instellingen

en: Allowed menus for menu links
nl: Toegestane menu's voor menu-links

en: The placeholder will be shown in the field until the user starts entering a value.
nl: De plaatshouder wordt in het veld getoond totdat de gebruiker een waarde invult.

en: Often used for example values, such as "john@example.com".
nl: Vaak gebruikt als voorbeeldwaarde, zoals "jan@example.com".

en: Track anonymous users by:
nl: Anonieme gebruikers volgen door:

en: Cookie only (least strict)
nl: Enkel Cookie (minst strikt)

en: IP address only
nl: Enkel IP-adres

en: Both cookie and IP address (most strict)
nl: Zowel cookie als IP-adres (meest strikt)

en: The component positions and required values have been updated.
nl: Component posities en verplichte waarden zijn bijgewerkt.

en: Wrapper CSS classes
nl: Wrapper CSS-klasse

en: This component has no options defined yet.
nl: Voor dit component zijn nog geen opties gedefinieerd.

en: Column header format
nl: Formaat kolomkop

en: Choose whether to show the label or field key in each column header.
nl: Bepaal of het label of de veldsleutel wordt weergegeven in de kolomkop.

en: The specified range will not return any results.
nl: Het gespecificeerde bereik zal geen resultaten opleveren.

en: Browse available tokens
nl: Door beschikbare tokens bladeren

en: Available buttons
nl: Beschikbare knoppen

en: Detect if tar is part of the extension
nl: Controleer of 'tar' onderdeel is van de extensie

en: See if the previous extension is '.tar' and if so, add that, so we see 'tar.gz' or 'tar.bz2' instead of just 'gz'.
nl: Kijk of de voorgaande extensie '.tar' is, en voeg die in dat geval toe zodat 'tar.gz' of 'tar.bz2' wordt getoond in plaat van slechts 'gz'.

en: Fields to be included as links.
nl: Velden die als link worden opgenomen.

en: Include a "destination" parameter in the link to return the user to the original view upon completing the link action.
nl: Voeg een 'destination' parameter toe aan de link om de gebruiker, nadat de linkactie is voltooid, terug te laten keren naar de oorspronkelijke weergave.

en: Address: !email
nl: Adres: !email

en: Component value: !component
nl: Componentwaarde: !component

en: Custom URL value
nl: Waarde aangepaste URL

en: Custom URL: !redirect_url
nl: Aangepaste URL: !redirect_url

en: Exporting submissions
nl: Inzendingen exporteren

en: Creating export file
nl: Exportbestand aanmaken

en: Exported @count of @total submissions...
nl: @count van de @total inzendingen geëxporteerd.

en: Export creation complete. Your download should begin now. If it does not start, <a href="!href">download the file here</a>. This file may only be downloaded once.
nl: Export is aangemaakt. Download begint nu. Als dit niet gebeurt, <a href="!href">download het bestand hier</a>. Dit bestand kan slechts een maal gedownload worden.

en: Bulk generate
nl: Bulk genereren

en: Left field
nl: Linker veld

en: Right field
nl: Rechter veld

en: Fields comparison
nl: Veldvergelijking

en: Compare database fields against eachother.
nl: Vergelijk database-velden met elkaar.

en: Use fields comparison to filter the result of the view.
nl: Gebruik veldvergelijking om resultaten in het overzicht te filteren.

en: <strong>Example:</strong> !rules
nl: <strong>Voorbeeld:</strong> !rules

en: Entity UUID
nl: Entiteit UUID

en: Display all pages inside block
nl: Alle pagina's weergeven binnen het blok.

en: Redirect to the node page after the first page
nl: Omleiden naar de node-pagina ná de eerste pagina

en: New webform columns added.
nl: Nieuwe webformulier-kolommen toegevoegd.

en: Replaced tokens using [submission:values:x] with [submission:values:x:withlabel].
nl: Tokens gebruik makend van [submission:value:x] vervangen door [submission:values:x:withlabel].

en: Zip archive support
nl: Zip-archief-ondersteuning

en: PHP does not have the zip archive extension available. Webform module requires zip support for exporting submissions to Microsoft Excel.
nl: De 'zip archive'-uitbreiding voor PHP is niet beschikbaar. Webform heeft deze nodig om inzendingen te exporteren naar Microsoft Excel.

en: Show progress bar
nl: Voortgangsbalk tonen

en: Show page number as number of completed (i.e. Page 1 of 10)
nl: Paginanummer als 'aantal van totaal' weergeven (bijv. Pagina 1 van 10)

en: Show percentage completed (i.e. 10%)
nl: 'Percentage voltooid' tonen (bijv. 10%)

en: Include confirmation page in progress bar
nl: Bevestigingspagina in voortgangsbalk opnemen

en: Choose how the progress bar should be displayed for multi-page forms.
nl: Op welke manier moet de voortgangsbalk worden weergegeven bij formulieren met meerdere pagina's.

en: First page label
nl: Eerste paginalabel

en: Confirmation page label
nl: Label van de bevestigingspagina

en: Microsoft Excel (older versions)
nl: Microsoft Excel (oudere versies)

en: A file readable by older versions of Microsoft Excel.
nl: Een bestand dat geopend kan worden door oudere versies van Microsoft Excel.

en: The first page label in the progress bar. Subseqent pages are titled by their page break label.
nl: Het eerste label van de voortgangsbalk. Opvolgende pagina's dragen de titel van hun pagina-einde label.

en: Show the notification about previous submissions
nl: Toon de melding over eerdere inzendingen

en: Included submissions
nl: Opgenomen inzendingen

en: Finished and draft submissions
nl: Voltooide- en conceptinzendingen

en: Finished submissions only
nl: Alleen voltooide inzendingen

en: Drafts only
nl: Alleen concepten

en: Page @start of @end
nl: Pagina @start van @end

en: If enabled, access permissions for rendering the entity are not checked.
nl: Indien ingeschakeld worden toegangsrechten om de entiteit weer te geven niet gecontroleerd.

en: Choose how render dates and times
nl: Selecteer de weergave van data en tijden

en: To use Webform, please enable it on at least one <a href="!url">content type</a>.
nl: Om Webform te gebruiken dient u het in te schakelen op minstens één <a href="!url">inhoudstype</a>.

en: Enable webform functionality
nl: Webform-functionaliteit inschakelen

en: Allows a form to be attached to content. This will add tabs for "Webform" and "Results" on all content of this type.
nl: Staat het toe om een formulier aan de inhoud toe te voegen. Dit voegt de tabs 'Webform' en 'Resultaten' toe aan alle inhoud van dit type.

en: In-depth analysis
nl: Diepgaande analyse

en: Other responses
nl: Andere reacties

en: No components have analysis enabled in this form. Enable analysis under the "Add analysis components" fieldset.
nl: Geen onderdelen hebben analyse ingeschakeld in dit formulier. Analyse kan worden ingeschakeld onder 'Analyse-componenten toevoegen'.

en: Add analysis components
nl: Analyse-componenten toevoegen

en: The selected components will be included on the analysis page.
nl: De geselecteerde onderdelen worden opgenomen op de analyse pagina.

en: Update analysis display
nl: Analyseweergave bijwerken

en: All feature exports will be automatically saved to this path, unless overridden on the individual feature.
nl: Alle Features worden automatisch in dit pad opgeslagen, tenzij het pad in de individuele Feature is overschreven.

en: - Restricted access -
nl: - Beperkte toegang -

en: Recurring event rule
nl: Terugkerende gebeurtenis-regel

en: End date date
nl: Einddatum

en: The location of date part labels, like 'Year', 'Month', or 'Day' . 'Above' displays the label as titles above each date part. 'Within' inserts the label as the first option in the select list and in blank textfields. 'None' doesn't visually label any of the date parts. Theme functions like 'date_part_label_year' and 'date_part_label_month' control label text.
nl: De positie van de datumlabels, zoals 'Jaar', 'Maand' of 'Dag'. 'Boven' toont de labels als titels boven elk onderdeel. 'Binnenin' toont het label als eerste optie in selectielijsten en in lege tekstvelden. 'Geen' toont geen labels. Thema-functies zoals 'date_part_label_year' en 'date_part_label_month' bepalen de labeltekst.

en: The location of date part labels, like 'Year', 'Month', or 'Day' . 'Above' displays the label as titles above each date part. 'None' doesn't visually label any of the date parts. Theme functions like 'date_part_label_year' and 'date_part_label_month' control label text.
nl: De positie van de datumlabels, zoals 'Jaar', 'Maand' of 'Dag'. 'Boven' toont de labels als titels boven elk onderdeel. 'Geen' toont geen labels. Thema-functies zoals 'date_part_label_year' en 'date_part_label_month' bepalen de labeltekst.

en: Changes to date attributes only effects new or updated content.
nl: Aanpassingen aan datumattributen zijn alleen zichtbaar op nieuwe of bijgewerkte inhoud.

en: Please review your submission. Your submission is not complete until you press the "!button" button!
nl: Controleer uw inzending. Uw inzending is niet voltooid totdat u op de knop '!button' klikt.

en: !part in !name is missing.
nl: !part in !name ontbreekt.

en: Previous page button label
nl: Knoptekst 'Vorige pagina'

en: This is used for the <em>Previous Page</em> button on the page after this page break. Default: <em>&lt; Prev Page</em>
nl: Dit wordt gebruikt voor de <em>Vorige pagina</em>-knop op de pagina na het pagina-einde. Standaard: <em>&lt; Vorige pagina</em>

en: Email settings cloned.
nl: E-mailinstellingen gedupliceerd.

en: Preview page
nl: Voorbeeldpagina

en: Enable preview page
nl: Voorbeeldpagina inschakelen

en: Add a page for previewing the form before submitting.
nl: Voeg een pagina toe om een voorbeeldweergave te laten zien vooraleer in te dienen.

en: Preview page title
nl: Voorbeeldpagina-titel

en: Preview button label
nl: Label van voorbeeldweergaveknop

en: The text for the button that will proceed to the preview page. If left blank, the default label %preview will be used.
nl: De tekst voor de knop die naar de voorbeeldpagina gaat. Laat dit leeg om het standaardlabel %preview te gebruiken.

en: The text for the button to go backwards from the preview page. If left blank, the default label %previous will be used.
nl: De tekst voor de knop om terug te gaan vanaf de voorbeeldpagina. Laat dit leeg om het standaardlabel %previous te gebruiken.

en: Please review your submission. Your submission is not complete until you press the "@button" button!
nl: Controleer uw inzending. Uw inzending is niet voltooid totdat u op de knop '@button' klikt.

en: A message to be displayed on the preview page. If left blank, the message "!default" will be used. Supports Webform token replacements.
nl: De boodschap die weergegeven zal worden op de voorbeeldweergave. Indien leeg, zal de boodschap "!default" toegepast worden. Ondersteunt Webform-token vervangingspatronen.

en: Included preview values
nl: Getoonde voorbeeldwaarden

en: If you wish to include only parts of the submission in the preview, select the components that should be included.
nl: Als u niet de volledige inzending in de voorbeeldweergave wilt opnemen, selecteert u de componenten die moeten worden opgenomen.

en: Enable sending
nl: Verzending toestaan

en: Stop on Hover
nl: Stop bij hover

en: The node comments.
nl: De node-reacties.

en: The serial number of this webform submission.
nl: Het serienummer van deze webformulierinzending.

en: Webform requires PHP 5.3 or higher.
nl: Webform vereist PHP 5.3 of hoger.

en: Next submission number
nl: Nummer volgende inzending

en: The value of the next submission number. This is usually 1 when you start and will go up with each form submission.
nl: De waarde van het nummer van de volgende inzending. Dit is normaalgesproken 1 bij aanvang en gaat omhoog bij elke nieuwe inzending.

en: The submission limit must be at least 1.
nl: De inzendingslimiet moet minimaal 1 zijn.

en: @serial (draft)
nl: @serial (concept)

en: Submission #@serial
nl: Inzending #@serial

en: The serial number of the submission.
nl: Het serienummer van de inzending.

en: Time ago (with "ago" appended) for today's date, but not for other dates
nl: Verstreken tijd voor de datum van vandaag (met 'geleden' achtergevoegd), maar niet voor andere data.

en: Second date format
nl: Tweede datumnotatie

en: The date format which will be used for rendering dates other than today.
nl: De datumnotatie die gebruikt wordt voor het tonen voor data anders dan vandaag.

en: Custom date format of second date
nl: Aangepaste datumnotatie voor de tweede datum

en: If "Custom" is selected in "Second date format", see the <a href="@url" target="_blank">PHP manual</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
nl: Indien "Aangepast" is geselecteerd bij "Tweede datumformaat", gebruik dan een datumformaat zoals beschreven in het <a href="@url" target="_blank">PHP-handboek</a>. Zo niet, geef dan het aantal te tonen tijdseenheden op. Standaard is dit 2.

en: Operator label
nl: Operator-label

en: This will appear before your operator select field.
nl: Dit wordt getoond voor het operator-selectieveld.

en: Displays messages in the area.
nl: Toon meldingen in het gebied.

en: The second is missing.
nl: De seconde ontbreekt.

en: The minute is missing.
nl: De minuut ontbreekt.

en: The hour is missing.
nl: Het uur ontbreekt.

en: The day is missing.
nl: De dag ontbreekt.

en: The month is missing.
nl: De maand ontbreekt.

en: The year is missing.
nl: Het jaar ontbreekt.

en: Date views
nl: Datum-overzichten

en: Configure settings for date views.
nl: Instellingen voor datum-overzichten configureren.

en: no submission
nl: geen inzending

en: Skip empty pages
nl: Lege pagina's overslaan

en: Content authors: access and edit webform components and settings
nl: Auteurs: Formulierelement-instellingen weergeven en bewerken

en: Grants additional access to the webform components and settings to users who can edit the content. Generally an authenticated user permission.
nl: Verleend toegang tot formulier-elementen en instellingen aan gebruikers die de inhoud kunnen bewerken. Gewoonlijk zijn dit ingelogde gebruikers.

en: !name field value must format numbers as "@example".
nl: !name moet een getal bevatten in de volgende notatie '@example'.

en: !name field value must be less than @max.
nl: veldwaarde !name moet kleiner zijn dan @max.

en: !name field value must be greater than @min.
nl: veldwaarde !name moet groter zijn dan @min.

en: !name field value must be @start plus a multiple of @step. i.e. @samples, etc.
nl: veldwaarde !name moet @start zijn plus een meervoud van @step. Bijv. @samples, etc.

en: !name field value must be a multiple of @step. i.e. @samples, etc.
nl: veldwaarde !name moet een meervoud zijn van @step. Bijv @samples, etc.

en: Entered !name is not a valid time.
nl: Ingevulde !name is een ongeldige tijd.

en: The block %info was deleted.
nl: Het blok %info is verwijderd.

en: Displays all values as submitted by a user.
nl: Geeft alle waarden zoals ingezonden door een gebruiker.

en: Show !links results per page.
nl: !links resultaten weergeven per pagina.

en: Showing @start - @end of @total
nl: Toont @start - @end van @total

en: Showing @start - @end of @total @items_per_page_links
nl: Toont @start - @end van @total @items_per_page_links

en: Show remaining days
nl: Resterend aantal dagen tonen

en: Show remaining days: @value
nl: Resterend aantal dagen tonen: @value

en: Comments and comment form.
nl: Reacties en reactieformulier.

en: Default (provided by Drupal)
nl: Standaard (voorzien door Drupal)

en: jQuery %jquery (<a href="@link">configure</a>) and jQuery UI %ui
nl: jQuery %jquery (<a href="@link">instellen</a>) en jQuery UI %ui

en: Reverse the counter.
nl: Teller omkeren.

en: form only
nl: alleen op het formulier

en: viewed submission only
nl: alleen bij de inzending

en: both form and viewed submission
nl: zowel op het formulier als bij de inzending

en: Date completed
nl: Datum voltooid

en: Display as configured in the webform
nl: Weergeven zoals ingesteld in het webformulier

en: Display the confirmation page in the block on the same page (no redirect)
nl: De bevestigingspagina in het blok op dezelfde pagina weergeven (geen omleiding)

en: A partially-completed form was found. Please complete the remaining portions.
nl: Er is een gedeeltelijk ingevuld formulier gevonden, voltooi de overgebleven delen.

en: The End date must be on or after the Start date.
nl: De einddatum moet op of na de begindatum zijn.

en: You may optionally use tokens to create a pattern used to rename files upon submission. Omit the extension; it will be added automatically.
nl: U kunt optioneel tokens gebruiken in een patroon om bestanden te hernoemen bij inzending. Laat de extensie weg; deze wordt automatisch toegevoegd.

en: To create unique file names, use at least one token in the file name pattern.
nl: Gebruik ten minste één token in het bestandsnaampatroon om unieke bestandsnamen te maken.

en: Empty option
nl: Lege optie

en: is less than or equal
nl: is kleiner dan of gelijk aan

en: Exclude empty components
nl: Lege onderdelen uitsluiten

en: Confidential submissions
nl: Vertrouwelijke inzendingen

en: Confidential submissions have no recorded IP address and must be submitted while logged out.
nl: Van vertrouwelijke inzendingen wordt het IP-adres niet bijgehouden en kunnen daarom alleen worden ingediend als men is uitgelogd.

en: All submissions by date
nl: Alle inzendingen op datum

en: Submissions by number from !start and optionally to: !end &nbsp; (Last downloaded: !serial)
nl: Inzendingen op nummer vanaf !start en optioneel tot: !end &nbsp; (Laatst gedownload: !serial)

en: Submissions by date from !start_date and optionally to: !end_date
nl: Inzendingen op datum vanaf !start_date en optioneel tot: !end_date

en: Submitted Time
nl: Tijdstip van indienen

en: Completed Time
nl: Verwerkingstijd

en: Modified Time
nl: Tijdstip van wijziging

en: Add a new condition:
nl: Voeg een nieuwe conditie toe:

en: Possible spam attempt from @remote !message
nl: Mogelijke spam-poging van @remote !message

en: This form is confidential. You must <a href="!url">Log out</a> to submit it.
nl: Dit formulier is vertrouwelijk. <a href="!url">Log uit</a> om het te verzenden.

en: Markup allows you to enter custom HTML into your form.
nl: Met Opmaak kunt u aangepaste HTML in uw formulier invoeren.

en: Date format types
nl: Datumformaat-types

en: Custom date formats
nl: Aangepaste datumformaten

en: Date (ISO format)
nl: Datum (ISO format)

en: Date (Unix timestamp)
nl: Datum (Unix timestamp)

en: Short date format: @date
nl: Korte datumformaat: @date

en: Description above field
nl: Omschrijving boven veld

en: Place the description above &mdash; rather than below &mdash; the field.
nl: Plaats de omschrijving boven &mdash; in plaats van onder &mdash; het veld.

en: This will immediately delete the %name @type component and all nested components within %name from the %webform webform. This cannot be undone.
nl: Dit zal het @type component %name en alle geneste componenten binnen %name onmiddellijk uit het formulier %webform verwijderen. Dit kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Cleared @count of @total submissions...
nl: @count van @total inzendingen gewist...

en: Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
nl: Maak een selectie of kies "Alle".

en: Legend:
nl: Legenda:

en: Available sources
nl: Beschikbare bronnen

en: If no view names are specified, you will be presented with a list of overridden views to choose from.
nl: Indien geen overzichtsnamen opgegeven zijn, zal u een lijst krijgen van te overschrijven overzichten waaruit u kan kiezen.

en: To revert all views, do not specify any view names, and choose the option "All" from the options presented.
nl: Om alle overzichten terug te zetten, selecteer geen overzichtsnamen maar kies de optie 'Alle'.

en: Show a list of available views with information about them.
nl: Toont een lijst van mogelijke overzichten met informatie erover.

en: Enable the specified views. Follow the command with a space delimited list of view names
nl: Inschakelen van de opgegeven overzichten. Plaats achter het commando een lijst van overzichtsnamen gescheiden voor spaties.

en: There are no overridden views in the system.
nl: Er zijn geen overschreven overzichten in het systeem.

en: '@viewname' view is not present in the system.
nl: Overzicht '@viewname'  is niet aanwezig in het systeem.

en: The view specified '@viewname' is not overridden.
nl: Overzicht '@viewname' is niet overschreven.

en: The view specified '@viewname' is not provided in code, and thus cannot be reverted.
nl: Overzicht '@viewname' is niet voorzien in code en kan dus niet teruggezet worden.

en: Revert all overridden views
nl: Zet alle overschreven overzichten terug.

en: No views were reverted.
nl: Er werden geen overzichten teruggezet.

en: Reverted a total of @count views.
nl: Er werden @count overzichten teruggezet.

en: Reverted the view '@viewname'
nl: Overzicht '@viewname' werd teruggezet.

en: The view '@viewname' is not overridden.
nl: Het overzicht '@viewname' is niet overschreven.

en: A total of @total views were found in this Drupal installation:
nl: Een totaal van @total overzichten zijn teruggevonden in deze Drupal installatie:

en:   @indb views reside only in the database
nl:   @indb overzichten bevinden zich enkel in de database

en:   @over views are overridden
nl:   @over overzichten zijn overschreven

en:   @incode views are in their default state
nl:   @incode overzichten bevinden zich in hun oorspronkelijke staat

en:   @dis views are disabled
nl:   @dis overzichten zijn uitgeschakeld

en: A total of @total views were analyzed and @messages problems were found.
nl: Een totaal van @total overzichten werd geanalyseerd en er werden @messages problemen gevonden.

en: Please specify a space delimited list of view names to enable
nl: Geef een lijst van met spatie gescheiden overzichtsnamen om in te schakelen

en: The view '!name' has been !processed
nl: Het overzicht '!name' is !processed

en: The view '!name' is already !processed
nl: Het overzicht '!name' is al !processed

en: Delete all data submitted to webforms (depending on the site config, may contain sensitive data).
nl: Verwijder alle ingezonden gegevens (afhankelijk van de siteconfiguratie kan dit gevoelige gegevens omvatten).

en: Include a "destination" parameter in the link to return the user to the original view upon completing a link action.
nl: Geef een 'destination'-parameter op in de link om de gebruiker zo naar het originele overzicht terug te laten keren na het afronden van een link-actie.

en: Specific language
nl: Specifieke taal

en: Version Count
nl: Versieteller
