Brainstorm profile (7.x-1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (1850 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: select
lt: pasirinkti

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: enabled
lt: įjungta

en: context
lt: kontekstas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: approve
lt: patvirtinti

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Private
lt: Privatus

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Groups
lt: Grupės

en: Is
lt: Yra

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Replies
lt: Atsakymai

en: Last Post
lt: Paskutinis pranešimas

en: Closed
lt: Uždara

en: yes
lt: taip

en: Organic groups
lt: Organinės grupės

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Actions
lt: Veiksmai

en: disabled
lt: išjungtas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: more
lt: daugiau

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Access control
lt: Prieigos kontrolė

en: required
lt: būtinas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: footer
lt: poraštė

en: Comments
lt: Komentarai

en: More
lt: Daugiau

en: Action
lt: Veiksmas

en: On
lt: Įjungta

en: For
lt: Kam

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Home page
lt: Pirmas puslapis

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Version
lt: Versija

en: Go
lt: Pirmyn

en: view
lt: peržiūrėti

en: Overview
lt: Apžvalga

en: all
lt: visi

en: File
lt: Failas

en: Tag
lt: Žymė

en: File path
lt: Failo kelias

en: Login
lt: Prisijungti

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Links
lt: Nuorodos

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Use count
lt: Naudojimų kiekis

en: Number
lt: Skaičius

en: Block settings
lt: Bloko nustatymai

en: Comment form
lt: Komentarų forma

en: - None -
lt: - Joks -

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Variable
lt: Kintamasis

en: Link
lt: Nuoroda

en: Center
lt: Centras

en: Admin title
lt: Pavadinimas administratoriui

en: Types
lt: Tipai

en: Hierarchy
lt: Hierarchija

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: Required
lt: Privalomas

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Parents
lt: Tėvai

en: Depth
lt: Gylis

en: none
lt: joks

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Feed
lt: Srautas

en: One
lt: Vienas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: up
lt: viršun

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Import
lt: Importuoti

en: Book
lt: Knyga

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Description field
lt: Aprašymo laukelis

en: settings
lt: nustatymai

en: Back
lt: Atgal

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Field
lt: Laukelis

en: header
lt: antraštė

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Font
lt: Šriftas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Download PDF
lt: Atsisiųsti PDF

en: Move
lt: Perkelti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Open
lt: Atvira

en: Top
lt: Viršus

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Core
lt: Branduolys

en: Archives
lt: Archyvai

en: Add new
lt: Pridėti naują

en: Time
lt: Laikas

en: Views
lt: Vaizdai

en: Access
lt: Priėjimas

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Format
lt: Formatas

en: Path
lt: Kelias

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Modules
lt: Moduliai

en: Manage
lt: Valdyti

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Display
lt: Rodymas

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Menu
lt: Meniu

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: results
lt: rezultatai

en: search
lt: paieška

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Text
lt: Tekstas

en: Theme
lt: Tema

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Component
lt: Komponentas

en: Components
lt: Komponentai

en: Statistics
lt: Statistika

en: Advanced search
lt: Išplėsta paieška

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Titles
lt: Pavadinimai

en: Paths
lt: Keliai

en: Mail
lt: Paštas

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Check
lt: Čekis

en: Files
lt: Failai

en: User ID
lt: Nario ID

en: Error
lt: Klaida

en: Options
lt: Nustatymai

en: Contact
lt: Kontaktai

en: no
lt: ne

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: Number of columns
lt: Stulpelių skaičius

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Include
lt: Įterpti

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: term
lt: terminas

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: The name of the menu.
lt: Meniu pavadinimas.

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
lt: Pasirinktinai. Sunkesni meniu punktai bus žemiau lengvesnių.

en: All
lt: Visi

en: days
lt: dienos

en: Active
lt: Aktyvus

en: Done
lt: Atlikta

en: Submit @name
lt: Pateikti @name

en: Submitted
lt: Pateikta

en: Year
lt: Metai

en: Date format
lt: Datos formatas

en: General information
lt: Bendra informacija

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Override title
lt: Perrašyti pavadinimą

en: CSS class
lt: CSS klasė

en: Display links
lt: Rodyti nuorodas

en: Page
lt: Puslapis

en: Pager ID
lt: Puslapiavimo ID

en: View arguments
lt: Peržiūros argumentai

en: Override URL
lt: Perrašyti URL

en: Bottom
lt: Apačia

en: Node links
lt: Mazgo nuorodos

en: Taxonomy terms
lt: Sistematikos terminai

en: User picture
lt: Vartotojo nuotrauka

en: Submission information
lt: Pateikimo informacija

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Site slogan
lt: Svetainės šūkis

en: Node types
lt: Mazgo tipas

en: User settings
lt: Narių nuostatos

en: Public registrations
lt: Vieša registracija

en: Only site administrators can create new user accounts.
lt: Tik svetainės administratoriai gali kurti naujus vartotojus.

en: Not found
lt: Nerasta

en: Module
lt: Modulis

en: Off
lt: Išjungta

en: Never
lt: Niekada

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Selected
lt: Pasirinkta

en: Menu link
lt: Meniu nuoroda

en: Preview message
lt: Peržiūrėti žinutę

en: From
lt: Nuo

en: Feed description
lt: Tiekimo aprašymas

en: Custom
lt: Savitas

en: Roles
lt: Rolės

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Comment
lt: Komentaras

en: Comment ID
lt: Komentaro ID

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Score
lt: Balas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Input format
lt: Įvesties formatas

en: Signature
lt: Parašas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: Revisions
lt: Versijos

en: Log message
lt: Log žinutė

en: Poll duration
lt: Apklausos trukmė

en: Poll votes
lt: Balsai

en: File ID
lt: Failo ID

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: File size
lt: Failo dydis

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Vocabulary ID
lt: Žodyno ID

en: Term
lt: Terminas

en: Term ID
lt: Termino ID

en: Term name
lt: Termino pavadinimas

en: User role
lt: Narių rolės

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Last login
lt: Paskutinis prisijungimas

en: Time zone
lt: Laiko juosta

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Widget type
lt: Valdiklio tipas

en: Contains
lt: Turi

en: Does not contain
lt: Nesudaro/neturi

en: Is less than
lt: Yra mažiau nei

en: Is less than or equal to
lt: Yra mažiau arba lygu

en: Is equal to
lt: Yra lygus

en: Is greater than or equal to
lt: Yra daugiau arba lygu

en: Is greater than
lt: Yra daugiau nei

en: Is not equal to
lt: Yra nelygus

en: Average
lt: Vidutinis

en: Count
lt: Skaičius

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Watchdog
lt: Saugotojas

en: Mode
lt: Būdas

en: Normal
lt: Normalus

en: OK
lt: Gerai

en: Items
lt: Elementai

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: %time ago
lt: Prieš %time

en: Updated:
lt: Atnaujinta:

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Sort order
lt: Rikiavimo tvarka

en: Up
lt: Viršun

en: Performance
lt: Veikimas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Range
lt: Diapazonas

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Sortable
lt: Rušiuojamas

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Caching
lt: Kešavimas

en: Month
lt: Mėnesis

en: Introduction
lt: Įžanga

en: System
lt: Sistema

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Current
lt: Dabartinis

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: Terms
lt: Terminai

en: Send
lt: Siųsti

en: Serial
lt: Serija

en: Desc
lt: Maž

en: Owner
lt: Savininkas

en: node
lt: mazgas

en: General
lt: Bendras

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Method
lt: Būdas

en: Recent posts
lt: Naujausi įrašai

en: Day
lt: Diena

en: Table
lt: Lentelė

en: here
lt: čia

en: Start
lt: Pradžia

en: Now
lt: Dabar

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Default path pattern (applies to all vocabularies with blank patterns below)
lt: Numatytas kelio modelis (taikoma visiems žodynams jei nenurodytas kitoks modelis)

en: Pattern for all %vocab-name paths
lt: Modelis visiems %vocab-name keliams

en: Pattern for forums and forum containers
lt: Modelis forumui ir forumo konteineriams

en: Pattern for user account page paths
lt: Modelis narių paskyros puslapių keliams

en: Pattern for blog page paths
lt: Modelis tinklaraščio puslapiams

en: Verbose
lt: Pranešti

en: Display alias changes (except during bulk updates).
lt: Parodyti kelio pasikeitimą (išskyrūs masiniam atnaujinimui)

en: Replace by separator
lt: Pakeičiama skirtuku

en: Maximum alias length
lt: Maksimalus kelio ilgis

en: Maximum component length
lt: Maksimalus komponento ilgis

en: Update action
lt: Atnaujinimo veiksmai

en: Strings to Remove
lt: Sekos pašalinimui

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
lt: Numatytas mechanizmas, skirtas moduliams automatiškai generuoti turinio pervadinimus, jos valdyti.

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Security
lt: Saugumas

en: !time ago
lt: prieš !time

en: Other
lt: Kiti

en: Align
lt: Lygiuoti

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Color
lt: Spalva

en: List type
lt: Sąrašo tipas

en: Role
lt: Rolė

en: Select all
lt: Pasirinkti visus

en: User login
lt: Nariams

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: String
lt: Eilutė

en: Case
lt: Užduotis

en: Users
lt: Nariai

en: Minimum cache lifetime
lt: Mažiausias talpyklos gyvavimo laikas

en: Exists
lt: Esantys

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lt: @site šiuo metu tvarkomas. Turėtume netrukus grįžti. Dėkojame už jūsų kantrumą.

en: Default front page
lt: Įprastas pagrindinis puslapis

en: Button
lt: Mygtukas

en: Both
lt: Abu

en: Last
lt: Paskutinis

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Argument
lt: Parametras

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: <All>
lt: -Visi-

en: Edit view
lt: Redaguoti vaizdą

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Administer views
lt: Administruoti vaizdus

en: Existing Views
lt: Esantis vaizdas

en: Default Views
lt: Įprastas vaizdas

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Normal menu item
lt: Normalus meniu elementas

en: Down
lt: Žemyn

en: Option
lt: Pasirinkimas

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Operator
lt: Operatorius

en: Filters
lt: Filtrai

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Order
lt: Tvarka

en: Views UI
lt: Vaizdo UI (vartotojo sąsaja)

en: Recent comments
lt: Naujausi komentarai

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Uncategorized
lt: Be kategorijos

en: Plain
lt: Paprastas

en: Position
lt: Pozicija

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Default state
lt: Įprasta būsena

en: Basic setup
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Profile name
lt: Profilio pavadinimas

en: Editor appearance
lt: Redaktoriaus rodymas

en: left
lt: Kairioji pusė

en: right
lt: Dešinioji pusė

en: Cleanup and output
lt: Sutvarkymas ir išvedimas

en: Editor CSS
lt: Redaktoriaus CSS

en: CSS classes
lt: CSS kalsės

en: Profile
lt: Profilis

en: You must give a profile name.
lt: Įveskite prifilio pavadinimą

en: filters
lt: filtrai

en: File browser settings
lt: Failų naršyklės nuostatos

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Term description
lt: Termino aprašymas

en: Child terms
lt: Dukeriniai terminai

en: fields
lt: laukeliai

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Operation
lt: Veiksmai

en: reply
lt: atsakyti

en: Duration
lt: Laikas

en: Tracker
lt: Seklys

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Collapsible
lt: Sustumiamas

en: Collapsed
lt: Suskleistas

en: with comments
lt: su komentarais

en: without comments
lt: be komentarų

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: comments
lt: komentarai

en: Full
lt: Pilnas

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Rules
lt: Taisyklės

en: American Samoa
lt: Amerikos Samoa

en: Georgia
lt: Gruzija

en: Guam
lt: Guamas

en: Marshall Islands
lt: Maršalo salos

en: Puerto Rico
lt: Puerto Rikas

en: Modified
lt: Redaguota

en: Regular expression
lt: Reguliari išraiška

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Undefined
lt: Nenurodyta

en: Show
lt: Rodyti

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Įveskite vieną puslapį į eilutę. Naudokite  '*' simbolį visiems. Pvz.: Kelias yra %blog, o %blog-wildcard yra kiekvienam asmeniniam tinklaraščiui. %front yra pirmam puslapiui

en: Other queries
lt: Kitos užklausos

en: Link to node
lt: Nuorodą į mazgą

en: Upload file
lt: Įkelti failą

en: Change
lt: Keisti

en: Messages
lt: Žinutės

en: Edit term
lt: Redaguoti terminą

en: Tokens
lt: Token

en: Time format
lt: Laiko formatas

en: Week of @date
lt: Savaitė @date

en: Countries
lt: Šalys

en: Clear
lt: Išvalyti

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Node title
lt: Mazgo pavadinimas

en: Node body
lt: Mazgo turinys

en: Titles only
lt: Tik pavadinimai

en: Full text
lt: Pilnas tekstas

en: Feed settings
lt: Tiekimo nuostatos

en: Source
lt: Šaltinis

en: Display all menu items
lt: Rodyti visus meniu punktus

en: Editor width
lt: Redaktoriaus plotis

en: Refine
lt: Patikslinti

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Your search yielded no results
lt: Nieko nerasta

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Request new password
lt: Pamiršau slaptažodį

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
lt: Lankytojai gali registruotis, administratoriaus patvirtinimo nereikia.

en: unlimited
lt: neribotas

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: Languages
lt: Kalbos

en: Features
lt: Savybės

en: Available tokens
lt: Prieinami token

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: First
lt: Pirmas

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Query
lt: Užklausa

en: Search fields
lt: Ieškoti laukelių

en: Configure block
lt: Konfiguruoti bloką

en: Block name
lt: Bloko pavadinimas

en: Site's time zone
lt: Svetainės laiko juosta

en: Date's time zone
lt: Datos laiko juosta

en: No time zone conversion
lt: Nėra laiko juostos konversijos

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė

en: Second
lt: Sekundė

en: Site default
lt: Svetainės numatytasis

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: Granularity
lt: Detalumas

en: is equal to
lt: yra lygu

en: is not equal to
lt: nelygu

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: E-mail subject
lt: El. pašto tema

en: Link label
lt: Nuorodos etiketė

en: author
lt: autorius

en: Entity
lt: Esybė

en: None.
lt: Joks.

en: Fixed
lt: Fiksuotas

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Empty
lt: Tuščia

en: Greater than
lt: Daugiau nei

en: Less than
lt: Mažiau nei

en: any
lt: visi

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Log out
lt: Atsijungti

en: views
lt: rodinys

en: The settings have not been saved because of the errors.
lt: Nustatymai nebuvo išsaugoti dėl klaidos.

en: Open in new window
lt: Atidaryti naujame lange

en: Maxlength
lt: Maksimalus ilgis

en: First day of week
lt: Pirma savaitės diena

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Create new account
lt: Registracija

en: Seconds
lt: Sekundės

en: White
lt: Baltas

en: Site information
lt: Svetainės informacija

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: or
lt: arba

en: Results
lt: Rezultatai

en: open
lt: atvira

en: Parent term
lt: Tėvinis terminas

en: Parent terms
lt: Tėviniai terminai

en: All blogs
lt: Visi tinklaraščiai

en: Style
lt: Stilius

en: Forums
lt: Forumai

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Image Settings
lt: Paveikslėlio nustatymai

en: Reversed
lt: Atvirkščias

en: Changed
lt: Pakeista

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Interval
lt: Intervalas

en: Length of trimmed posts
lt: Santraukos ilgis

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of a post. Drupal will use this setting to determine at which offset long posts should be trimmed. The trimmed version of a post is typically used as a teaser when displaying the post on the main page, in XML feeds, etc. To disable teasers, set to 'Unlimited'. Note that this setting will only affect new or updated content and will not affect existing teasers.
lt: Maksimalus skaičius simbolių įrašo įžangoje. Įžanga padaroma iš įrašo, nukerpant jį ties nurodytu simbolių skaičiumi. Ji naudojama rodant įrašą pagrindiniame puslapyje, sąrašuose pagal kategorijas, XML šaltiniuose ir kitur. Kad visada būtų naudojamas visas įrašas, nurodykite "Neribojamas". Šios reikšmės pakeitimas turės įtakos tik naujam ar atnaujintam turiniui, esamos įžangos liks tokio ilgio, kokio yra.

en: Theme settings
lt: Temos nustatymai

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: Color scheme
lt: Spalvinė schema

en: Unformatted
lt: Nesuformatuota

en: Documents
lt: Dokumentai

en: RSS Feed
lt: RSS

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: New comments
lt: Nauji komentarai

en: New
lt: Naujas

en: Relationships
lt: Ryšiai

en: Plural
lt: Daugiskaita

en: Relationship
lt: Ryšys

en: relationships
lt: ryšiai

en: Oldest first
lt: Seni pirmi

en: Sort criteria
lt: Rikiavimo kriterijai

en: Base path
lt: Bazinis kelias

en: Themes
lt: Temos

en: Translations
lt: Vertimai

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Default options
lt: Įprastos nuostatos

en: Ok
lt: Gerai

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Output format
lt: Išvedimo formatai

en: Storage
lt: Saugykla

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: Line break converter
lt: Linijos lūžio keitiklis

en: Shortcuts
lt: Trumpiniai

en: Submissions
lt: Pateikimai

en: Analysis
lt: Analizė

en: Clear Form Submissions
lt: Išvalyti formos pateikimus

en: Are you sure you want to delete all submissions for this form?
lt: Ar tikrai norite pašalinti visus šios formos pateikimus?

en: Webform %title entries cleared.
lt: Web formos %title įrašai pašalinti.

en: Are you sure you want to delete this submission?
lt: Ar tikrai norite pašalinti pateikimus?

en: Submitted values are
lt: Pateikimo reikšmės yra

en: webform
lt: webforma

en: Q
lt: K

en: responses
lt: atsakymai

en: Webforms
lt: Webformos

en: View and edit all the available webforms on your site.
lt: Peržiūrėti ir redaguoti visas galimas web formas jūsų svetainėje.

en: Webform
lt: Web forma

en: Global configuration of webform functionality.
lt: Globalūs nustaymai.

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
lt: Sukurti naują formą ar klausimyną pasiekiama lankytojams. Pateikimų rezultatai ir statistika bus įrašoma ir prieinama administratoriams.

en: E-mail to address
lt: El. pašto adresas

en: E-mail from name
lt: El. pašto NUO vardas

en: E-mail from address
lt: El. pašto NUO adresas

en: ever
lt: visada

en: every hour
lt: kiekvieną valandą

en: every day
lt: kiekvieną dieną

en: every week
lt: kiekvieną savaitę

en: No Components, add a component below.
lt: Nėra komponentų, pridėkite žemiau.

en: Field Key
lt: Laukelio Raktas

en: This is used as a descriptive label when displaying this form element.
lt: Tai naudojama kaip žymės aprašymas kai rodomas formos elementas.

en: A short description of the field used as help for the user when he/she uses the form.
lt: Trumpas laukelio aprašymas rodomas kaip pagalbos tekstas žmonėms pildantiems formą.

en: Check this option if the user must enter a value.
lt: Pažymėkite čia jei pasirinkimas privalomas.

en: The webform component of type @type does not have an edit function defined.
lt: Šio tipo ( @type ) Web formos komponentas neturi redagavimo funkcijos.

en: The field key %field_key is invalid. Please include only lowercase alphanumeric characters and underscores.
lt: Laukelio raktas %field_key yra klaidingas. Prašome rašyti tik mažasias raides.

en: The field key %field_key is already in use by the field labeled %existing_field. Please use a unique key.
lt: Laukelio raktas %field_key jau naudojamas laukelyje %existing_field. Prašome įrašyti unikalų raktą.

en: Previous submission
lt: Ankstesnis pateikimas

en: Next submission
lt: Kitas pateikimas

en: Submitted by !name
lt: Pateikė !name

en: Next Page >
lt: Kitas puslapis >

en: < Previous Page
lt: < Buvęs puslapis

en: The webform component @type is not able to be displayed
lt: Formos komponentas @type nerodomas

en: Illegal information. Data not submitted.
lt: Neteisinga informacija. Duomenys nepateikti.

en: Go back to the form
lt: Atgal į formą

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
lt: Suteikia galimybę kurti formas ir klausimynus.

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: The default value of the field.
lt: Įprasta laukelio reikšmė.

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Presents month, day, and year fields.
lt: Atstoja mėnesio, dienos ir metų laukelius.

en: Left Blank
lt: Paliktas tusčias

en: User entered value
lt: Įvesta reikšmė

en: Width of the textfield.
lt: Teksto laukelio plotis.

en: User email as default
lt: Vartotojo el. paštas kaip numatytasis

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
lt: Automatiškai įrašo vartotojo el. paštą, jei lankytojas prisijungęs.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
lt: Padaryti laukelį nekeičiamą. Naudinga kai reikalinga nekeičiama, standartinė reikšmė.

en: Average submission length in words (ex blanks)
lt: Vidutinis pateikimo ilgis žodžiais (be tuščių)

en: If this fieldset is collapsible, the user may open or close the fieldset.
lt: Jei šis laukelis sustmiamas, lankytojai gali uždaryti ar atidaryti laukelių rinkinį.

en: Collapsed by Default
lt: Įprastai Sustumta

en: Collapsible fieldsets are "open" by default. Select this option to default the fieldset to "closed."
lt: Sustumiami laukelių rinkiniai yra "atidaryti" įprastai. Pasirinkite jei norite, kad būtų "uždaryta".

en: User uploaded file
lt: Lankytojas ikėlė failą

en: Average uploaded file size
lt: Vidutinis įkelto failo dydis

en: Questions
lt: Klausimai

en: Randomize Options
lt: Atsitiktinis pasirinkimas

en: Randomizes the order of options on the top when they are displayed in the form.
lt: Atsitiktinė pasirinkimų tvarka viršuje kai rodoma forma.

en: Randomize Questions
lt: Atsitiktiniai klausimai

en: Randomize the order of the questions on the side when they are displayed in the form.
lt: Atsitiktinė klausimų tvarka viršuje kai rodoma forma.

en: Allows creation of grid questions, denoted by radio buttons.
lt: Suteikia galimybė kurti tinklelio klausimus, žymimus pasrinkimus

en: Non-empty
lt: Ne tuščia

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
lt: Pažymėkite čia jei leisite lankytojams pasirinkit daugiau nei vieną.

en: Listbox
lt: Sąrašas

en: Allows creation of checkboxes, radio buttons, or select menus.
lt: Suteikia galimybę kurti žymimuosius langelius, pasirenkamus sąrašus ar pasirenkamus meniu.

en: A large text area that allows for multiple lines of input.
lt: Didelės teksto sritis kuri suteikia galimybę įrašyti daugiau eilučių.

en: Basic textfield type.
lt: Įprastas teksto laukelio tipas.

en: Presents the user with hour and minute fields. Optional am/pm fields.
lt: Rodo lankytojams valandas ir minutes. am/pn laukeliai galimi.

en: Slogan
lt: Šūkis

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: The name used to indicate anonymous users.
lt: Vardas, kuriuo vadinami anoniminiai vartotojai.

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
lt: Pirmo puslapio rodomas turinys iš šio URL. Jei nežinote, įrašykite "node".

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: is
lt: yra

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: Enter the terms you wish to search for.
lt: Įveskite paieškos žodžius.

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Variables
lt: Kintamieji

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: PHP Code
lt: PHP kodas

en: Simple
lt: Paprastas

en: Relationship type
lt: Sąryšio tipas

en: Translation
lt: Vertimas

en: Blocks
lt: Blokai

en: Menus
lt: Meniu

en: Above
lt: Virš

en: @min and @max
lt: @min ir @max

en: Default time zone
lt: Įprasta laiko juosta

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: Used in
lt: Naudojama

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
lt: Pateikite kableliu atskirtą argumentų sąrašą perduodama peržiūrom.

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: Float
lt: Kintantis

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Precision
lt: Tikslumas

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda

en: Form
lt: Forma

en: Debug
lt: Derinimas

en: 1 minute
lt: 1 minutė

en: Any user
lt: Bet koks vartotojas

en: Permission
lt: Leidimai

en: Grid
lt: Tinklelis

en: API documentation
lt: API dokumentacija

en: Italic
lt: Pasviręs

en: Hide
lt: Slėpti

en: Date - newest first
lt: Data - nauji pirma

en: Date - oldest first
lt: Data - seni pirma

en: < Previous
lt: < Buvęs puslapis

en: Submission settings
lt: Pateikimų nustatymai

en: Global
lt: Globalus

en: Two
lt: Du

en: Three
lt: Trys

en: file system
lt: Failų sistema

en: Menu name
lt: Meniu pavadinimas

en: Image gallery
lt: Galerija

en: Profiles
lt: Profiliai

en: Hot topic threshold
lt: Karštos temos slenkstis

en: Topics per page
lt: Temų puslapyje

en: Posts - most active first
lt: Įrašai - aktyviausi pirma

en: Posts - least active first
lt: Įrašai - vangiausi pirma

en: URL path settings
lt: URL kelių nuostatos

en: From name
lt: Siuntėjo vardas

en: From address
lt: Nuo adresas

en: Uppercase
lt: Didžiosios raidės

en: Extension
lt: Plėtinys

en: Space
lt: Tarpas

en: Keys
lt: Raktai

en: Unavailable
lt: Neįmanoma

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
lt: Automatiškai sugeneruotas pervadinimas %original_alias konfliktuoja su jau esančiu. pervadinimas pakeistas į %alias.

en: Pattern for all @node_type paths
lt: Modelis visiems @node_type keliams

en: Delete aliases
lt: Pašalinti pervadinimus

en: Automatic alias
lt: Automatinis kelias

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
lt: Simboliai naudojami atskirti žodžius pavadinime. Tai pakeis visus tarpus į skirtuko simbolį. Tarpo ar + simbolio naudojimas gali sukelti nepageidaujama efektą.

en: Character case
lt: Simbolio registras

en: Leave case the same as source token values.
lt: Palikti tokį pat registrą kaip ir token reikšmės.

en: Change to lower case
lt: Pakeisti į mažasias raides

en: Do nothing. Leave the old alias intact.
lt: Nieko nedaryti. Palikti senus pervadinimus.

en: Create a new alias. Leave the existing alias functioning.
lt: Sukurti naujus pervadinimus. Esančius pervadinimus palikti veikiančius.

en: Create a new alias. Delete the old alias.
lt: Sukurti naujus pervadinimus. Senus pašalinti.

en: Transliterate prior to creating alias
lt: Versti prieš kuriant pervadimimą

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
lt: Filtruoja naujus pervadinimus tik iki raidžių ir numerių pagal ASCII-96

en: No action (do not replace)
lt: Be veiksmo (nekeičiamas)

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
lt: Pašalinti visus pervadinimus. Bus pašalinta %count pervadinimų.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
lt: Pašalinti visus pervadinimus iš @label. Bus pašalinta: %count.

en: Delete aliases now!
lt: Pašalinti visus pervadinimus!

en: All of your path aliases have been deleted.
lt: Visi pervadinimai buvo pašalinti.

en: All of your %type path aliases have been deleted.
lt: Visi %type pervadinimai buvo pašalinti.

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: Export format
lt: Eksportavimo formatas

en: <Any>
lt: -bet kuris-

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Loading
lt: Kraunama

en: Rearrange
lt: Pertvarkyti

en: Package
lt: Pakuotė

en: Aggregator
lt: surinkėjas

en: Node author
lt: Mazgo autorius

en: Interface language
lt: Sąsajos kalba

en: Attach files
lt: Prisegti failus

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
lt: URL %url klaidingas. Prašome įvesti patvirtinta URL, tarkim http://www.example.com/feed.xml.

en: Argument type
lt: Argumento tipas

en: New custom content
lt: Naujas savitas turinys

en: Context
lt: Kontekstas

en: General form
lt: Bendra forma.

en: Node type description
lt: Mazgo tipo aprašymas

en: Attached files
lt: Prisegti failai

en: A list of files attached to the node.
lt: Prisegtų bylų sąrašas.

en: Book navigation
lt: Knygos navigacija

en: Add comment
lt: Komentuoti

en: A form to add a new comment.
lt: Forma naujo komentaro pridėjimui

en: Node comments
lt: Mazgo komentarai

en: !a comments per page
lt: !a komentarų puslapyje

en: Pager
lt: Puslapiavimas

en: Node content
lt: Mazgo turinys

en: No extras
lt: Be priedų

en: Node form publishing options
lt: Mazgo formos publikavimo nustatymai

en: Publishing options on the Node form.
lt: Mazgo formos publikavimo nustatymai.

en: Node form author information
lt: Mazgo formos autoriaus informacija

en: Author information on the Node form.
lt: Mazgo formos autoriaus informacija.

en: Node form comment settings
lt: Mazgo formos komentarų nustatymai

en: Comment settings on the Node form.
lt: Mazgo formos komentarų nustatymai.

en: Node form menu settings
lt: Mazgo formos meniu nustatymai

en: Node form file attachments
lt: Mazgo formos prisegtukai

en: File attachments on the Node form.
lt: Mazgo formos prisegtukai.

en: Publishing options.
lt: Rodymo nuostatos

en: Comment options
lt: Komentarų nustatymai

en: Comment options.
lt: Komentarų nustatymai.

en: Authoring information.
lt: Sukūrimo informacija.

en: Menu options
lt: Meniu nustatymai

en: Menu options.
lt: Meniu nustatymai.

en: URL path options
lt: URL kelių nuostatos

en: URL Path options.
lt: URL kelių nuostatos.

en: Attach files.
lt: Prisegti failus.

en: Book options.
lt: Knygos nustatymai.

en: Node type description.
lt: Mazgo tipo aprašymas

en: Term description.
lt: Termino aprašymas.

en: Sibling terms
lt: Giminingi terminai

en: Which terms
lt: Terminai kurie

en: The picture of a user.
lt: Vartotojo nuotrauka.

en: User profile
lt: Vartotojo profilis

en: The profile of a user.
lt: Vartotojo profilis.

en: Taxonomy vocabulary
lt: Sistematikos žodynas

en: Add argument
lt: Pridėti argumentą

en: Add relationship
lt: Pridėti sąryšį

en: Close Window
lt: Uždaryti langą

en: Close window
lt: Uždaryti langą

en: Remove this item
lt: Pašalinti šį elementą

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: Show all
lt: Rodyti visus

en: Panel settings
lt: Regionų nustatymai

en: No title
lt: Be pavadinimo

en: Unknown context
lt: Nežinomas kontekstas

en: No context
lt: Be konteksto

en: You may use %keywords from contexts, as well as %title to contain the original title.
lt: Galite naudoti %keywords iš konteksto taip pat kaip ir %title orginaliam pavadinimui.

en: Context %count
lt: Kontakstas %count

en: Left above
lt: Kairė viršuj

en: Right above
lt: Dešinė viršuj

en: Left below
lt: Kairė žemiau

en: Right below
lt: Dešinė žemiau

en: Module name
lt: Modulio pavadinimas

en: Panel
lt: Skydelis

en: Invalid node
lt: Klaidingas mazgas

en: Page settings
lt: Puslapio nustatymai

en: Path is required.
lt: Kelias reikalingas.

en: Use pager
lt: Naudoti puslapiavimą

en: Offset
lt: Poslinkis

en: Link title to view
lt: Nuorodos į peržiūra pavadinimas

en: Num posts
lt: Įrašų skaičius

en: Send arguments
lt: Siųsti argumentus

en: Book parent
lt: Knygos tėvukas

en: Immediate parent
lt: Neatidėliotinas tėvukas

en: Term parent
lt: Termino tėvukas

en: begins with
lt: prasideda

en: contains
lt: turi

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Print
lt: Spausdinti

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Registration form
lt: Registracijos forma

en: Data
lt: Duomenys

en: Selection type
lt: Pasirinkimo tipas

en: No name
lt: Nėra pavadinimo

en: Node count
lt: Mazgų kiekis

en: Validation
lt: Patvirtinimas

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Default order
lt: Įprastas rikiavimas

en: Containing any of the words
lt: Su bet kokiais žodžiais

en: Containing the phrase
lt: Su fraze

en: Containing none of the words
lt: Be šių žodžių

en: Number of views
lt: Peržiūrų skaičius

en: Or
lt: Arba

en: Underline
lt: Pabrauktas

en: About
lt: Apie

en: Case sensitive
lt: Skirti didžiąsias ir mažąsias raides

en: Default picture
lt: Įprasta nuotrauka

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
lt: URL nuotraukos, kuris bus rodomas prie vartotojų, kurie neįkėlė savo nuotraukos. Palikite tuščią, kad nieko nebūtų rodoma.

en: Default theme
lt: Numatytoji tema

en: Column
lt: Stulpelis

en: Default sort
lt: Numatytas duomenų rikiavimas

en: sort by @s
lt: rūšiuoti pagal @s

en: and
lt: ir

en: Content language
lt: Turinio kalba

en: Add @type
lt: Pridėti @type

en: Not promoted
lt: Neiškeltas

en: Parent comment
lt: Tėvinis komentaras

en: The parent comment.
lt: Tėvinis komentaras.

en: Author's website
lt: Autoriaus interneto svetainė

en: Reply-to link
lt: Atsakyti-kam nuoroda

en: Provide a simple link to reply to the comment.
lt: Pateikite paprastą nuotodą, kur galima atsakyti į komentarą.

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Newest first
lt: Nauji pradžioj

en: The new webform %title has been created. Add new fields to your webform with the form below.
lt: Nauja %title webforma sukurta. Pridėkite naujus laukelius prie formos žemiau pateiktoje formoje.

en: Submission deleted.
lt: Pateikimai pašalinti.

en: field
lt: laukelis

en: nodes
lt: mazgai

en: Menu items
lt: Meniu elementai

en: clone
lt: klonuoti

en: Regions
lt: Regionai

en: Step
lt: Žingsnis

en: Time ago
lt: Prieš

en: Create @name
lt: Kuriamas turinys - @name

en: Sort direction
lt: Rikiavimo kryptis

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Show @count value(s)
lt: Rodyti @count reikšmes.

en: starting from @count
lt: pradedant nuo @count

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Patterns
lt: Šablonai

en: edit order and titles
lt: redaguoti tvarką ir pavadinimus

en: Entity type
lt: Esybės tipas

en: Resizable
lt: Galima keisti aukštį

en: Installed version
lt: Įdiegta versija

en: User roles
lt: Narių rolės

en: User account
lt: Nario erdvė

en: Title only
lt: Tik pavadinimas

en: pixels
lt: pikseliai

en: Mime type
lt: Mime tipas

en: Display format
lt: Rodymo formatas

en: Custom format
lt: Savitas formatas

en: The date the node was last updated.
lt: Paskutinio mazgo atnaujinimo data.

en: Direction
lt: Kryptis

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: shown
lt: rodomas

en: export
lt: eksportuoti

en: Custom template
lt: Savitas šablonas

en: The cache has been cleared.
lt: Kešas išvalytas.

en: Run cron
lt: Paleisti cron

en: Run updates
lt: Paleisti atnaujinimus

en: Current anonymous / authenticated users
lt: Dabartinis anoniminis / prisijungęs narys

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Title field
lt: Pavadinimo laukelis

en: translate
lt: išversti

en: Is not one of
lt: Nėra vienas iš

en: IP address
lt: IP adresas

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Page elements
lt: Puslapio elementai

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Variants
lt: Variantai

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Light
lt: Šviesi

en: Boolean
lt: Loginis

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
lt: Pastebėtas neleistimas pasirinkimas. Prašome susisiekti su administratoriumi.

en: Illegal choice %choice in !name element.
lt: Neleistinas pasirinkimas %choice !name elemente.

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Second sidebar
lt: Antras šonas

en: Decimal point
lt: Dešimtainis taškas

en: Permanent
lt: Nuolatinė

en: Temporary
lt: Laikina

en: Delimited text
lt: Atskirtas tekstas

en: A plain text file delimited by commas, tabs, or other characters.
lt: Paprastos tekstinės bylos atskiriamos kableliais, tabuliavimo žyme ar kitais simboliais.

en: A file readable by Microsoft Excel.
lt: Failas, atidaromas su Microsoft Excel.

en: Delimited text format
lt: Atskirto teksto formatas

en: Comma (,)
lt: Kablelis (,)

en: Semicolon (;)
lt: Kabliataškis (;)

en: Colon (:)
lt: Dvitaškis (:)

en: Pipe (|)
lt: Linija (|)

en: Period (.)
lt: Taškas (.)

en: Space ( )
lt: Tarpas ( )

en: ends with
lt: baigiasi

en: Book outline
lt: Knygos apybraižą

en: Revision information
lt: Versijos informacija

en: interval
lt: intervalas

en: Root term
lt: Šakninis terminas

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
lt: Prieiga bus suteikta nariams su nurodytu leidimo tekstu.

en: Site default language
lt: Svetainės pagrindinė kalba

en: Comma
lt: Kablelis

en: Show All
lt: Rodyti viską

en: Uses
lt: Naudoja

en: Users who have created accounts on your site.
lt: Vartotojai, susikūrę paskyras jūsų svetainėje.

en: The comment you are replying to does not exist.
lt: Komentaras kuriam jūs atsakote neegzistuoja.

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: Undated
lt: Atnaujinta

en: XSS Filter
lt: XSS Filtras

en: XSS Filter.
lt: XSS Filtras.

en: Switch to plain text editor
lt: Perjungti į paprasta formatavimą

en: Switch to rich text editor
lt: Perjungti į raiškų formatavimą

en: Toolbar
lt: Įrankinė

en: Auto-detect language
lt: Automatiškai nustatyti kalbą

en: Security filters
lt: Saugumo filtrai

en: Security settings
lt: Saugumo nuostatos

en: Path to uploaded files
lt: Kelias įkeltiems failams

en: Absolute path to uploaded files
lt: Absoliutus kelias įkeltiems failams

en: Rich text editor settings
lt: Rich teksto redaktoriaus nuostatos

en: Configure the rich text editor.
lt: Nustatyti raiškaus teksto redaktorių.

en: Upload date
lt: Įkėlimo data

en: Link this field to its user
lt: Susieti šį laukelį su jo nariu

en: The node ID of the node.
lt: Mazgo ID.

en: All languages
lt: Visos kalbos

en: No role
lt: Jokios rolės

en: View link
lt: Peržiūrėti nuorodą

en: The size of the file.
lt: Failo dydis.

en: The MIME type of the file.
lt: Failo MIME tipas.

en: Menu link ID
lt: Meniu nuorodos ID

en: Menu links
lt: Meniu nuorodos

en: Theme registry
lt: Temų registrą

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: Filter the view to the currently logged in user.
lt: Filtruoti rodinį iki šiuo metu prisijungusio nario.

en: Localization
lt: Lokalizacija

en: Multilingual support
lt: Kelių kalbų palaikymas

en: Enabled, with translation
lt: Įjungta su vertimu

en: Has Avatar
lt: Turi Avatarą

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Save Draft
lt: Išsaudoti Juodraštį

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
lt: Šios formos pateikimų nėra. <a href="!url">Peržiūrėti šią formą</a>.

en: Start time
lt: Pradžios laikas

en: sorted by
lt: rikiuojama

en: Legend
lt: Legenda

en: Format: @date
lt: Formatas: @date

en: !repeats_every_interval on the !date_order !day_of_week
lt: !repeats_every_interval - !date_order !day_of_week

en: !repeats_every_interval every !day_of_week
lt: !repeats_every_interval kiekvieną !day_of_week

en: !repeats_every_interval on the !month_days of !month_names
lt: !repeats_every_interval - !month_days - !month_names

en: !repeats_every_interval on !month_names
lt: !repeats_every_interval - !month_names

en: !repeats_every_interval !count times
lt: !repeats_every_interval !count kartus

en: !repeats_every_interval until !until_date
lt: !repeats_every_interval iki !until_date

en: !repeats_every_interval except !except_dates
lt: !repeats_every_interval išskyrus!except_dates

en: !repeats_every_interval where the week start on !day_of_week
lt: !repeats_every_interval kai savaitė prasideda !day_of_week

en: every week | every @count weeks
lt[0]: kas savaitę
lt[1]: kas @count savaites
lt[2]: kas @count[2] savaičių

en: every month | every @count months
lt[0]: kas mėnesį
lt[1]: kas @count mėnesius
lt[2]: kas @count[2] mėnesių

en: every year | every @count years
lt[0]: kasmet
lt[1]: kas @count metus
lt[2]: kas @count[2] metų

en: every day | every @count days
lt[0]: kiekvieną dieną
lt[1]: kas @count dienas
lt[2]: kas @count[2] dienų

en: Remove group
lt: Pašalinti grupę

en: is greater than
lt: yra daugiau nei

en: is less than
lt: yra mažiau

en: No fields available.
lt: Laukelių nėra.

en: Alias: @alias
lt: Pervadinimas: @alias

en: No alias
lt: Nėra pervadinimo

en: <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
lt: <strong>%property</strong> yra <strong>%value</strong>

en: Numeric
lt: Skaitmeninis

en: form
lt: forma

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: Submit button text
lt: Pateikimo mygtuko tekstas

en: The results of this submission may be viewed at:
lt: Rezultatą galite peržiūrėti:

en: New component name
lt: Naujo komponento pav.

en: When adding a new component, the name field is required.
lt: Kai pridedamas naujas komponentas, jo pavadinimas privalomas.

en: Optional. You may organize your form by placing this component inside another fieldset.
lt: Pasirinktina. Galite sutvarkyti jūsų formą įkėlus komponentus į kitą laukelių rinkinį.

en: Component %name cloned.
lt: Komponentas %name klonuotas.

en: Component %name updated.
lt: Komponentas %name atnaujintas.

en: New component %name added.
lt: Naujas komponentas %name pridėtas.

en: Delete the %name fieldset?
lt: Pašalinti %name laukelių rinkinį?

en: Delete the %name component?
lt: Pašalinti %name elementą?

en: This will immediately delete the %name component from the %webform webform. This cannot be undone.
lt: Tai iškarto pašalins %name komponentą iš %webform webformos. Tai nebeatstatoma.

en: Component %name deleted.
lt: Komponentas %name pašalintas.

en: Submissions for %user
lt: %user pateikimas

en: Show !count results per page.
lt: Rodyti !count rezultatus puslapyje.

en: Showing all results.
lt: Rodomi visi rezultatai.

en: @total results total.
lt: @total rezultatai.

en: This is the delimiter used in the CSV/TSV file when downloading Webform results. Using tabs in the export is the most reliable method for preserving non-latin characters. You may want to change this to another character depending on the program with which you anticipate importing results.
lt: Tai skirtukas naudojamas CSV/TSV faile kai atsiunčiami Webformos rezultatai. Patikimiausias būdas išsaugoti ne logtyniškus simbolius yra eksportuoti naudojant tabuliavimą (Tab (\t)). Galite pakeisti į kitą simbolį priklausimai nuo jūsų programinės įrangos, kuria atidarinėsite CSV/TSV failą.

en: Submission Details
lt: Pateikimo Informacija

en: These permissions affect which roles can submit this webform. It does not prevent access to the webform page. If needing to prevent access to the webform page entirely, use a content access module such as <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> or <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.
lt: Šie leidimai nurodo kurioms rolėms leidžiama pateikti formą. Tai neuždraudžia formos peržiūrėti. Jei reikia užkirsti kelią visam webformos puslapiui naudokitės turinio draudimo moduliais tokiais kaip <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> ar <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.

en: Roles that can submit this webform
lt: Rolės kurioms leidžiama užpildyti formą

en: By default the submit button on this form will have the label <em>Submit</em>. Enter a new title here to override the default.
lt: Įprastai pateikimo mygtuko tekstas šiai formai yra <em>Siųsti</em>. Įveskite naują pavadinimą.

en: Submissions for this form are closed.
lt: Pateikimai šiai formai negalimi.

en: You must <a href="!login">login</a> or <a href="!register">register</a> to view this form.
lt: Jūs turite <a href="!login">prisijungti</a> ar <a href="!register">užsiregistruyoti</a>jei noite peržvelgti formą.

en: You do not have permission to view this form.
lt: Jūs neturite teisės peržiūrėti šios formos.

en: You have submitted this form the maximum number of times (@count).
lt: Jūs pildėte šią formą, maksimalų skaičių kartų (@count).

en: You have already submitted this form.
lt: Jūs jau pildėte šią formą.

en: You may not submit another entry at this time.
lt: Šiuo metu jūs negalite pildyti formos.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
lt: <a href="!url">Peržiūrėti buvusius pateikimus</a>.

en: Available components
lt: Galimi komponentai

en: These are the available field types for your installation of Webform. You may disable any of these components by unchecking its corresponding box. Only checked components will be available in existing or new webforms.
lt: Čia yra galimi laukelių tipai jūsų įdiegtai Webformai. Jūs galite išjungti bet kurį komponentą atžymėdami langelį. Tik pažymėti komponentai bus galimi naujosm formoms.

en: Default e-mail values
lt: Numatytos el. pašto reikšmės

en: The default sender address for emailed webform results; often the e-mail address of the maintainer of your forms.
lt: Numatytas siuntėjo adresas siunčiamiems pateikimams; dažniausiai el. pašto adresas formos kūrėjo.

en: The default sender name which is used along with the default from address.
lt: Numatytas siutėjo vardas kuris naudojamas su numatytu NUO adresu.

en: Default subject
lt: Numatyta tema

en: The default subject line of any e-mailed results.
lt: Numatyta temos eilutė vieims siunčiamiems rezultatams.

en: Default export format
lt: Eksporto formatas pagal nutylėjimą

en: Default export delimiter
lt: Numatytasis eksportavimo skirtukas

en: Submission access control
lt: Pateikimų priėjimo kontrolė

en: Select the user roles that may submit each individual webform
lt: Pasirinkite narių rolę kuri galės pateikti kiekvieną individualią webformą

en: Disable Webform submission access control
lt: Išjungti Webforms pateikimo priėjimo kontrolę

en: By default, the configuration form for each webform allows the administrator to choose which roles may submit the form. You may want to allow users to always submit the form if you are using a separate node access module to control access to webform nodes themselves.
lt: Paprastai konfigūruojant formą administratorius gali pasirinkti kuri rolė galės pateikti formą. Jūs galite leisti nariams visada pildyti formą jei naudojate atskirą mazgų priėjimo modulį kuris kontroliuoja web formos mazgus.

en: Form: !form
lt: Forma: !form

en: Submission updated.
lt: Pateikimas atnaujintas.

en: Thank you, your submission has been received.
lt: Dėkojame jums, pateikimą gavome.

en: Token values
lt: Token reikšmės

en: Webform confirmation
lt: Webformos konfigūravimas

en: Form components
lt: Formos komponentai

en: Webform submission
lt: Web formos pateikimai

en: Website timezone
lt: Svetainės laiko juosta

en: User timezone
lt: Nario laiko juosta

en: Use a textfield for year
lt: Metams naudoti teksto laukelį

en: If checked, the generated date field will use a textfield for the year. Otherwise it will use a select list.
lt: Jei pažymėta, datos teksto laukelis naudos tekstinį laukelį. Kitu atveju bus naudojamas pasirenkamas sąrašas.

en: Entered !name is not a valid date.
lt: Įvesta !name neteisinga data.

en: Leaving blank will use the default size.
lt: Jei paliksite tusčią bus naudojama numatyta reikšmė.

en: Fieldsets allow you to organize multiple fields into groups.
lt: Laukelių rinkiniai suteikia galimybę sugrupuoti daug laukelių į grupes.

en: Filesize (KB)
lt: Failo dydis (KB)

en: A field which is not visible to the user, but is recorded with the submission.
lt: Laukas, nematomas vartotojui, bet įrašomas pateikiant.

en: Displays text as HTML in the form; does not render a field.
lt: Parodo tekstą HTML formatu formoje; nepakeičia lauko.

en: Options within the select list must be unique. The following keys have been used multiple times:
lt: Pasirinkimai iš pasirenkamo sąrašo turi būt unikalūs. Šie raktai panaudoti kelis kartus:

en: Make this field resizable by the user.
lt: Leisti nariui keisti laukelio aukštį.

en: Examples: $, #, -.
lt: Pavyzdžiai: $, #, —.

en: Examples: lb, kg, %.
lt: Pavyzdžiai: m, kg, %.

en: Lowercase
lt: Mažosios raidės

en: Add comment link
lt: Pridėti komentaro nuorodą

en: Display on
lt: Nerodomas

en: Justify
lt: Lygiuoti su abiem paraštėm

en: Parent term(s)
lt: Termino tėvukas

en: Broken handler @table.@field
lt: Sugadintas  padėjėjas @table.@field

en: Skipping broken view @view
lt: Praleidžiamas sugedęs vaizdas @view

en: Ajax callback for view loading.
lt: Ajax callback vaizdo krovimuisi.

en: Changes cannot be made to a locked view.
lt: Užrakintam vaizdui pakeitimai negalimi

en: Create customized lists and queries from your database.
lt: Kurti savitus sąrašus ir užklausas iš jūsų duomenų bazės

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
lt: Vaizdų administravimo sąsaja. Be šio modulio redaguoti ar kurti vaizdų jūs negalėsite.

en: Current date
lt: Dabartinė data

en: Current node's creation time
lt: Dabartinio mazgo sukūrimo laikas

en: Current node's update time
lt: Dabartinio mazgo atnaujinimo laikas

en: Do not display items with no value in summary
lt: Nerodyti elementų be reikšmės suvestinėje

en: Glossary mode
lt: Žodyno režimas

en: Character limit
lt: Simbolių limitas

en: Case in path
lt: Raidžių dydis kelyje

en: Transform spaces to dashes in URL
lt: Keisti tarpus į brūkšnelius URL

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
lt: Tekstas už skaičiaus, tarkim valiutos simbolis.

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: exposed
lt: atskleistas

en: Invalid date format.
lt: Netinkamas datos formatas.

en: not in
lt: ne

en: Broken
lt: Sugedęs

en: Displays
lt: Rodymai

en: View name
lt: Vaizdo pavadinimas

en: Default settings for this view.
lt: Numatytieji nustatymai šiam langui.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
lt: Rodyti langą kaip puslapį su URL ir meniu nuorodomis.

en: Display the view as a block.
lt: Rodyti langą kaip bloką.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
lt: Rodyti langą kaip RSS srautą.

en: Displays rows one after another.
lt: Rodyti eilutes vieną po kitos.

en: Displays rows as an HTML list.
lt: Rodo eilutes kaip HTML sąrašą.

en: Displays rows in a table.
lt: Rodo eilutes kaip lentelę.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
lt: Suvestinė rodoma neformatuota, su parinktimi vieną po kitos arba eilutę.

en: Generates an RSS feed from a view.
lt: Generuoja RSS srautą iš vaizdo.

en: Will be available to all users.
lt: Bus prieinama visiems vartotojams.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
lt: Bus prieinama vartotojams, atliekantiems specifines roles.

en: No caching of Views data.
lt: Nėra kešuotų Peržiūros duomenų.

en: sort criteria
lt: išrikiavimo kriterijai

en: Sort criterion
lt: Išrikiavimo kriterijus

en: sort criterion
lt: išrikiavimo kriterijus

en: The title of the comment.
lt: Komentaro pavadinimas.

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
lt: Komentaro autoriaus vardas. Gali veikti kaip nuoroda į autoriaus asmeninę svetainę.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
lt: Komentaro autoriaus svetainės adresas. Gali veikti kaip nuoroda. Laukelis bus tuščias, jei autorius yra registruotas vartotojas.

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Provide a simple link to view the comment.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima peržiūrėti komentarą.

en: Provide a simple link to edit the comment.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti komentarą.

en: Provide a simple link to delete the comment.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima pašalinti komentarą.

en: The User ID of the comment's author.
lt: Komentaro autoriaus vartotojo ID.

en: Parent CID
lt: Tėvinis CID

en: The Comment ID of the parent comment.
lt: Tėvinio komentaro ID.

en: Last comment time
lt: Paskutinio komentaro laikas

en: Date and time of when the last comment was posted.
lt: Paskutinio komentaro pateikimo data ir laikas.

en: Last comment author
lt: Paskutinio komentaro autorius

en: The name of the author of the last posted comment.
lt: Paskutinio komentaro autoriaus vardas.

en: Comment count
lt: Komentarų kiekis

en: The number of comments a node has.
lt: Mazgo turimų komentarų skaičius.

en: Updated/commented date
lt: Atnaujinta/pakomentuota data

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
lt: Naujausio komentaro arba mazgo atnaujinimo laikas.

en: The number of new comments on the node.
lt: Naujų mazgo komentarų skaičius.

en: Comment status
lt: Komentaro būsena

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
lt: Ar komentarai šiame mazge leidžiami, ar ne.

en: User posted or commented
lt: Vartotojas paskelbė įrašą arba pakomentavo

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
lt: Rodyti mazgus tik jei vartotojas paskelbė arba pakomentavo mazgą.

en: Display the comment with standard comment view.
lt: Rodyti standartinį komentarų langą.

en: Display the comment as RSS.
lt: Rodyti komentarą kaip RSS.

en: The group the translation is in.
lt: Vertimo grupė.

en: Provide a simple link to edit the translations.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti vertimus.

en: The language this translation is in.
lt: Šio vertimo kalba.

en: The ID of the parent translation.
lt: Tėvinio vertimo ID.

en: Whether or not the translation is plural.
lt: Ar vertimas yra daugiskaita.

en: The title of the node.
lt: Mazgo pavadinimas.

en: The date the node was posted.
lt: Data kada mazgas buvo paskelbtas.

en: Whether or not the node is published.
lt: Ar mazgas yra publikuotas.

en: Created year + month
lt: Sukūrimo metai + mėnuo

en: Created year
lt: Sukūrimo metai

en: Created month
lt: Sukūrimo mėnuo

en: Created day
lt: Sukūrimo diena

en: Created week
lt: Sukūrimo savaitė

en: Updated year + month
lt: Atnaujinimo metai + mėnuo

en: Updated year
lt: Atnaujinimo metai

en: Updated month
lt: Atnaujinimo mėnuo

en: Updated day
lt: Atnaujinimo diena

en: Updated week
lt: Atnaujinimo savaitė

en: Revert link
lt: Sugrąžinti nuorodą

en: Provide a simple link to revert to the revision.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima sugrąžinti versiją.

en: Filter by access.
lt: Filtruoti pagal prieigą.

en: Has new content
lt: Turi naujo turinio

en: Display %display has no access control but does not contain a filter for published nodes.
lt: Rodinys %display neturi prieigos kontrolės ir nefiltruoja paskelbto turinio.

en: Poll
lt: Apklausos

en: Whether the poll is open for voting.
lt: Ar apklausa yra atvira balsavimui.

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
lt: Paieškos elemento balas. Nenaudojamas, jei paieškos filtras taip pat nepridėtas.

en: Links from
lt: Nuorodos iš

en: Other nodes that are linked from the node.
lt: Kiti mazgai, kurie pasiekiami per nuorodas iš mazgo.

en: Links to
lt: Nuorodos į

en: Other nodes that link to the node.
lt: Kitos nuorodos, vedančios į mazgą.

en: Views today
lt: Šiandienos peržiūros

en: Browser session ID of user that visited page.
lt: Nario kuris aplankė puslapį naršyklės sesijos ID

en: Title of page visited.
lt: Aplankyto puslapio pavadinimas.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
lt: Aplankyto puslapio vidinis kelias (giminingas Drupal)

en: Referrer URI.
lt: Referio URI

en: Hostname of user that visited the page.
lt: Nario kuris aplankė puslapį serveris

en: Time in milliseconds that the page took to load.
lt: Puslapio užkrovimo laikas milisekundėmis

en: Timestamp of when the page was visited.
lt: Laiko žyma kada buvo aplankytas puslapis

en: Files maintained by Drupal and various modules.
lt: Failai, palaikomi Drupal ir įvairių modulių.

en: The ID of the file.
lt: Failo ID.

en: The name of the file.
lt: Failo pavadinimas.

en: The status of the file.
lt: Failo būsena.

en: The date the file was uploaded.
lt: Failo įkėlimo data.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
lt: Sistematikos terminai pridedami prie mazgų.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
lt: Filtruoti "Sistematika: terminas" rezultatus pagal konkretų žodyną.

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
lt: Rodyti visus su mazgu susijusius sistematikos terminus iš nurodytų žodynų.

en: The parent term of the term. This can produce duplicate entries if you are using a vocabulary that allows multiple parents.
lt: Termino tėvinis terminas. Tai gali sukurti dublikatus, jei naudojate žodyną, leidžiantį kelis tėvinius elementus.

en: The user ID
lt: Vartotojo ID

en: The user or author name.
lt: Vartotojo ar autoriaus vardas.

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
lt: Nurodyto nario el. pašto adresas. Šis laukelis paprastai nėra rodomas nariams, todėl naudokite atsargiai.

en: Language of the user
lt: Vartotojo kalba

en: The user's picture, if allowed.
lt: Vartotojo nuotrauka, jei leidžiama.

en: The date the user was created.
lt: Vartotojo sukūrimo data.

en: The user's last access date.
lt: Vartotojo paskutinės prieigos data.

en: The user's last login date.
lt: Vartotojo paskutinio prisijungimo data.

en: Whether a user is active or blocked.
lt: Ar vartotojas yra aktyvus, ar užblokuotas.

en: The user's signature.
lt: Vartotojo parašas.

en: Provide a simple link to edit the user.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti vartotojo informaciją.

en: Roles that a user belongs to.
lt: Rolės, kurias vykdo vartotojas.

en: User ID from URL
lt: Vartotojo ID iš URL

en: User ID from logged in user
lt: Vartotojo ID iš prisijungusio vartotojo

en: Randomize the display order.
lt: Rodyti atsitiktine tvarka.

en: Null
lt: Nulis

en: Link this field to new comments
lt: Susieti šį laukelį su naujais komentarais

en: contact
lt: kontaktuoti

en: Current user's language
lt: Dabartinė vartotojo kalba

en: Default site language
lt: Pagrindinė svetainės kalba

en: No language
lt: Be kalbos

en: Check for new comments as well
lt: Taip pat tikrinti naujus komentarus

en: Alternative sort
lt: Alternatyvus rikiavimas

en: Alternate sort order
lt: Alternatyvi rikiavimo tvarka

en: On empty input
lt: Kai įvestis tuščia

en: Show None
lt: Nerodyti nieko

en: Display score
lt: Rodyti balą

en: Link this field to download the file
lt: Susieti šį laukelį su failo atsisiuntimu

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
lt: Gylis atitiks mazgus, pažymėtus terminais hierarchijoje. Pavyzdžiui, jei turite terminą "vaisius" ir antrinį terminą "obuolys", o gylis yra 1 (ar daugiau), filtruojant pagal terminą "vaisius" bus gauti mazgai, pažymėti tiek "obuoliu", tiek "vaisiumi". Jei neigiamas, galioja priešingai – ieškant "obuolio" bus gauti ir mazgai, pažymėti "vaisiumi", jei gylis yra -1 (ar mažiau).

en: Link this field to its term page
lt: Susieti šį laukelį su jo termino puslapiu

en: Limit terms by vocabulary
lt: Apriboti terminus žodynu

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
lt: Pasirinkite, kuriam žodynui rodyti terminus įprastose parinktyse.

en: Dropdown
lt: Išskleidžiamasis sąrašas

en: Show hierarchy in dropdown
lt: Rodyti hierarchiją išskleidžiamajame sąraše

en: Select terms from vocabulary @voc
lt: Pasirinkti terminus iš žodyno @voc

en: Select terms
lt: Pasirinkti terminus

en: Is the logged in user
lt: Yra prisijungęs narys

en: Usernames
lt: Narių vardai

en: Enter a comma separated list of user names.
lt: Įveskite kableliais atskirtą narių vardų sąrašą.

en: Also look for a node and use the node author
lt: Taip pat ieškoti mazgo ir naudoti mazgo autorių

en: Restrict user based on role
lt: Apriboti narį pagal rolę

en: Restrict to the selected roles
lt: Apriboti iki pasirinktų rolių

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
lt: Jei nepasirinkta jokia rolė, bus leidžiami bet kurios rolės nariai.

en: No role(s) selected
lt: Nepasirinkta jokia rolė

en: Multiple roles
lt: Kelios rolės

en: You must select at least one role if type is "by role"
lt: Turite pasirinkti bent vieną rolę, jei tipas yra "pagal rolę"

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
lt: Sudėkite laukus į stulpelius; galite sujungti kelis laukus į tą patį stulpelį. Jei tai padarysite, nurodytame stulpelyje esantis skyriklis bus naudojamas laukams atskirti. Pažymėkite rūšiavimo laukelį, kad tą stulpelį būtų galima rūšiuoti, ir pažymėkite numatytąjį rūšiavimą, kad nustatytumėte, kuris stulpelis bus rūšiuojamas pagal numatytuosius nustatymus, jei toks yra. Laukelių skiltyje galite valdyti stulpelių tvarką ir laukelių etiketes.

en: @current of @max
lt: @current iš @max

en: Adjust top margin
lt: Nustatyti viršutinę paraštę

en: Keep menu at top of page
lt: Laikyti meniu puslapio viršuje

en: If the Utility module was installed for this purpose, it can be safely disabled and uninstalled.
lt: Jei šiam tikslui buvo įdiegtas Utility modulis jie gali būt saugiai išjungtas ir išdiegtas.

en: Move local tasks into menu
lt: Perkelti vietines užduotis į meniu

en: Administration menu settings
lt: Administravimo meniu nuostatos

en: Parent link ID
lt: Tėvinės nuorodos ID

en: Display additional data for each menu item
lt: Rodyti papildomus duomenis kiekvienam meniu elementui

en: Display the selected items next to each menu item link.
lt: Rodyti pasirinktus elementus prie kiekvieno meniu punkto nuorodos.

en: If enabled, all menu items are displayed regardless of your site permissions. <em>Note: Do not enable on a production site.</em>
lt: Jei įjungta visi meniu elementai yra rodomi nepriklausomai nuo jūsų svetainės nuostatų. <em>Atminkite: Neįjunkite veikiančioje svetainėje.</em>

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
lt: Administravimo meniu modulis suteikia galimybę pasiekti visas administravimo užduotis vienu ar keliais paspaudimais, pasinaudojus iššokančiu meniu. Žemiau galite nustatyti meniu rodymą.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Administration menu also displays the number of anonymous and authenticated users, and allows modules to add their own custom menu items. Integration with the menu varies from module to module; the contributed module <a href="@drupal">Devel</a>, for instance, makes strong use of the administration menu module to provide quick access to development tools.
lt: Administravimo meniu modulis suteikia galimybę pasiekti visas administravimo užduotis vienu ar keliais paspaudimais, pasinaudojus iššokančiu meniu. Žemiau galite nustatyti meniu rodymą. Administravimo meniu taip pat rodomas anoniminiams ir prisijungusiems nariams taip pat suteikia galimybę savitiems moduliams pridėti meniu punktus. Meniu integracija gali variuoti priklausomai nuo modulių, pvz.: modulis <a href="@drupal">Devel</a> suteikia greitą prieigą prie kūrėjo įrankių.

en: The administration menu <a href="@settings">settings page</a> allows you to modify some elements of the menu's behavior and appearance. Since the appearance of the menu is dependent on your site theme, substantial customizations require modifications to your site's theme and CSS files. See the advanced module README.txt file for more information on theme and CSS customizations.
lt: Administravimo meniu nuostatų puslapis suteikia galimybę pakeisti kai kurių meniu elementų elgiasi ir atvaizdavimą. Kadangi atvaizdavimas priklauso nuo svetainės temos todėl svarbius pakeitimus reiktu atlikti svetainės temos CSS bylose. Platesnę informaciją rasite README.txt byloje.

en: The menu items displayed in the administration menu depend upon the actual permissions of the viewer. First, the administration menu is only displayed to users in roles with the <em>Access administration menu</em> (admin_menu module) permission. Second, a user must be a member of a role with the <em>Access administration pages</em> (system module) permission to view administrative links. And, third, only currently permitted links are displayed; for example, if a user is not a member of a role with the permissions <em>Administer permissions</em> (user module) and <em>Administer users</em> (user module), the <em>User management</em> menu item is not displayed.
lt: Meniu punktai rodomi administravimo meniu priklauso nuo nario, kuris peržiūri, leidimų. Pirmiausia administravimo meniu rodomas nariams kurie turi <em>Naudotis administravimo meniu</em>(admin_menu modulis) leidimą. Antra narys turi priklausyti rolei kurie turi <em>Naudotis administravimo puslapiais</em> (sistemos modulis) leidimą, tam kad matytų administravimo nuorodas. Ir trečia tik dabar leidžiamos nuorodos matomos; pvz.: jei narys neturi leidimų <em>Administruoti leidimus</em> (narių modulis) ir <em>Administruoti narius</em> (narių modulis) jam nebus rodomas <em>Narių valdymas</em> meniu punktas.

en: Administration menu
lt: Administravimo meniu

en: Adjust administration menu settings.
lt: Derinti administravimo meniu nuostatas.

en: Provides a dropdown menu to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions).
lt: Teikia iškrentanti meniu daugeliui administravimo užduotims ir kitiems tikslams (nariams su tinkamais leidimais).

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Must users preview posts before submitting?
lt: Ar nariai privalo peržiūrėti įrašus prieš juos paskelbiant?

en: - All -
lt: - Visos -

en: Compact
lt: Glaustai

en: Fieldset
lt: Laukelių rinkinys

en: Checkboxes
lt: Langeliai

en: Textarea
lt: Teksto sritis

en: Allow multiple values
lt: Leisti kelias reikšmes

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Enable and disable features.
lt: Įjungti ir išjungti elementus.

en: Array
lt: Masyvas

en: Filter criteria
lt: Filtravimo kriterijai

en: Link ID
lt: Nuorodos ID

en: Contact form
lt: Kontaktų formos

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
lt: <em> Nuo </em> adresas automatiškai siunčiamiems el. pašto laiškams per registracija ir prašant naujo slaptažodžio, bei kitai informacijai. (Naudokite adresą iš svetainės domeno, nes kitaip jis gali būt palaikytas kaip brukalas)

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
lt: !name negali būt daugiau nei %max simbolių, bet netrumpiau nei %length.

en: Illegal choice %choice in %name element.
lt: Neleistinas %choice pasirinkimas %name  elemente.

en: Ampersand
lt: Ženklas &

en: Default number of forum topics displayed per page.
lt: Įprastas forumo temų skaičius per puslapį.

en: Default display order for topics.
lt: Įprastas temų rikiavimas.

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
lt: Įprasta paskyros kalba el. paštui ir pageidaujama svetainės atvaizdavimo kalba.

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
lt: Įjungti daugiakalbiškumo palaikymą šiam turinio tipui. Jei įjungta kalbos pasirinkimo laukelis bus pridėtas prie redagavimo formos, leidžiantis pasirinkti vieną iš <a href="!languages">galimų kalbų</a>.Jei išjungta nauji įrašai bus išsaugoti įprasta kalba. Šio pasirinkimo pakeitimas neturės jokios įtakos jau esančiam turiniui.

en: Users with the <em>administer nodes</em> permission will be able to override these options.
lt: Nariai su <em>mazgų administravimo</em> teisėmis šias nuostatas galės perrašyti.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas turi būti sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: Number of posts on main page
lt: Įrašų skaičius pagrindiniame puslapyje

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: Popular content
lt: Populiarus turinys

en: The name of this website.
lt: Šios svetainės pavadinimas.

en: Your site's motto, tag line, or catchphrase (often displayed alongside the title of the site).
lt: Jūsų svetainės moto, žymės elitė ar šūkis (dažniauiai rodoma šalia svetainės pavadinimo )

en: Default 403 (access denied) page
lt: Įprastas 403 (neleidžiamas priėjimas) puslapis

en: Default 404 (not found) page
lt: Įprastas 404  (nerasta) puslapis

en: Number of items in each feed
lt: Elementų kiekis kiekvienam feed

en: Default number of items to include in each feed.
lt: Įprastas elementų kiekis įterptas į kiekvieną feed.

en: Feed content
lt: Sklaidos turinys

en: Titles plus teaser
lt: Pavadinimas ir įžanga

en: Global setting for the default display of content items in each feed.
lt: Visuotinės nuostatos kaip bus rodomas turinys kiekvienam feed.

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. You can also turn on translation for this content type, which lets you have content translated to any of the enabled languages. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
lt: Įjungia daugiakalbiškumo palaikymą šiam turinio tipui. Jei įjungta kalbos pasirikimo laukelis bus pridėtas redagavimo formoje, leidžiantis jums pasirinkit vieną iš <a href="!languages">įjungtų kalbų</a>. Jūs taip pat galite įjungti vertimą šiam turinio tipui, kuris leidžia jums versti turinį į bet kokia įjungtą kalbą. Jei išjungta, nauji įrašai bus išsaugoti įprasta kalba. Jau esančio turinio šie pakeitimai neįtakos.

en: Content translation
lt: Turinio vertimas

en: Visitors can create accounts but administrator approval is required.
lt: Lankytojai gali registruotis, bet reikia administratoriaus patvirtinimo.

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
lt: Reikia el-pašto patvirtinimo kai lankytojas sukuria sąskaita

en: If this box is checked, new users will be required to validate their e-mail address prior to logging into the site, and will be assigned a system-generated password. With it unchecked, users will be logged in immediately upon registering, and may select their own passwords during registration.
lt: Jei šis langelis pažymėtas, nauji naudotojai turės patvirtinti savo el. pašto adresą ir jiems bus priskirtas sistemos sugeneruotas slaptažodis. Jei šis langelis nepažymėtas, naudotojai gali laisvai rinktis savo slaptažodį ir prisijungti iš karto po registracijos.

en: User registration guidelines
lt: Narių registracijos taisyklės

en: This text is displayed at the top of the user registration form and is useful for helping or instructing your users.
lt: Šis tekstas rodomas registracijos formos viršuje. Jis skirtas informuoti padėti naudotojams.

en: Welcome, new user created by administrator
lt: Sveikinimas nariui, jei jo paskyrą sukūrė administratorius

en: Customize welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
lt: Pritaikykite pasveikinimo laišką, siunčiamą naujiems nariams, kurių paskyras sukūrė administratorius.

en: Welcome, no approval required
lt: Sveikinimas nariui, kai nereikalingas patvirtinimas

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
lt: Pritaikykite pasveikinimo laišką, siunčiamą naujiems nariams po registracijos, jei nereikalingas administratoriaus patvirtinimas.

en: Welcome, awaiting administrator approval
lt: Sveikinimas nariui, jei reikalingas administratoriaus patvirtinimas

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
lt: Pritaikykite pasveikinimo laišką, siunčiamą naujiems nariams po registracijos, jei administratoriaus patvirtinimas yra būtinas.

en: Password recovery email
lt: Slaptažodžio atkūrimo žinutė

en: Customize e-mail messages sent to users who request a new password.
lt: Koreguokite el pašto žinutes, siunčiamas nariams, kurie prašo naujo slaptažodžio.

en: Account activation email
lt: Paskyros aktyvavimo žinutė

en: Enable and customize e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
lt: Įjunkite ir koreguokite el. pašto žinutes, siunčiamas nariams, kai jų paskyros aktyvuojamos (narysužsiregistruoja pats, bet paskyros aktyvavimui reikalingas administratoriaus patvirtinimas).

en: Notify user when account is activated.
lt: Pranešti nariui apie paskyros aktyvavimą.

en: Account blocked email
lt: Paskyros blokavimo žinutė

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are blocked.
lt: Įjunkite ir koreguokite el. pašto žinutes, siunčiamas nariams, kai jų paskyros užblokuojamos.

en: Notify user when account is blocked.
lt: Pranešti nariai apie paskyros blokavimą.

en: Account deleted email
lt: Paskyros pašalinimo žinutė

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are deleted.
lt: Įjunkite ir koreguokite el. pašto žinutes, siunčiamas nariams, kai jų paskyros pašalinamos.

en: Notify user when account is deleted.
lt: Pranešti nariai apie paskyros pašalinimą.

en: Signature support
lt: Parašo galimybė

en: Picture support
lt: Nuotraukos galimybė

en: Picture maximum dimensions
lt: Maksimalūs nuotraukos matmenys

en: Maximum dimensions for pictures, in pixels.
lt: Maksimalūs paveikslėlio matmenys, pikseliais.

en: Picture maximum file size
lt: Maksimalus nuotraukos failo dydis

en: Maximum file size for pictures, in kB.
lt: Maksimalus nario nuotraukos failo dydis kilobaitais.

en: Picture guidelines
lt: Nuotraukų taisyklės

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
lt: Šis tekstas rodomas nuotraukos atsiuntimo formoje greta įprastų taisyklių. Naudingas informuoti narius ar jiems padėti.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
lt: Pasirinkite metodą naudojamą surinkti siūlomos pabaigos siūlymus.Atminkite, kad <em>Turi</em> gali sukelti veikimo klaidų svetainėms turinčioms tūkstančius mazgų.

en: Progress indicator
lt: Progreso indikatorius

en: Bar with progress meter
lt: Juosta su progreso matuokliu

en: Throbber
lt: Pulsas

en: Styles
lt: Stiliai

en: Base name
lt: Bazinis pavadinimas

en: Text format
lt: Teksto formatas

en: Sort descending
lt: Rūšiuoti mažėjančia tvarka

en: Sort ascending
lt: Rūšiuoti didėjančia tvarka

en: URL path
lt: URL kelias

en: The name of the site.
lt: Svetainės pavadinimas.

en: CTools CSS Cache
lt: CTools CSS Podėlis

en: A special cache used to store objects that are being edited; it serves to save state in an ordinarily stateless environment.
lt: Specialus podėlis naudojamas redaguojamiems objektams; jis naudojamas būsenos išsaugojimui paprastai būsenos neturinčioje aplinkoje.

en: In code
lt: Kode

en: Administrative description
lt: Aprašymas administravimui

en: Everything in the form that is not displayed by other content.
lt: Viskas formoje, ko nėra rodoma kitame turinyje.

en: Node created date
lt: Mazgo sukūrimo data

en: Node last updated date
lt: Mazgo paskutinio atnaujinimo data

en: Node form submit buttons
lt: Mazgo formos pateikimo mygtukai

en: Menu settings on the Node form.
lt: Mazgo formos meniu nustatymai.

en: is empty
lt: yra tuščias

en: Form settings
lt: Formos nuostatos

en: %title is invalid.
lt: %title klaidingas.

en: Failed to open file: %filename
lt: Nepavyko atidaryti failo: %filename

en: Invalid calendar file: %filename
lt: Klaidingas kalendoriaus failas: %filename

en: Invalid calendar file.
lt: Klaidingas kalendoriaus failas.

en: There are errors in @field_name:
lt: Klaida @field_name:

en: Current exceptions
lt: Dabartinės išimtys

en: Content type name
lt: Turinio tipo pavadinimas

en: Content type description
lt: Turinio tipo aprašymas

en: Date Tools
lt: Datos įrankiai

en: Date browser
lt: Datos naršyklė

en: Date browser style
lt: Datos naršyklės stilius

en: Date (!base_table)
lt: Data (!base_table)

en: Navigate to previous year
lt: Pereiti į praėjusius metus

en: Navigate to next year
lt: Pereiti į sekančius metus

en: Navigate to previous month
lt: Pereiti į praėjusį mėnesį

en: Navigate to next month
lt: Pereiti į sekantį mėnesį

en: Navigate to previous week
lt: Pereiti į praėjusią savaitę

en: Navigate to next week
lt: Pereiti į sekančią savaitę

en: Navigate to previous day
lt: Pereiti į praėjusią dieną

en: Navigate to next day
lt: Pereiti į sekančią dieną

en: View full page month
lt: Peržiūrėti pilna mėnesio puslapį

en: Taxonomy Term
lt: Taksonomijos terminas

en: @project issue queue
lt: @project klausimų eilė

en: Flush all caches
lt: Išvalyti kešą

en: manage fields
lt: valdyti laukelius

en: %name must be a positive integer.
lt: %name privalo būti teigiamas sveikas skaičius.

en: <No value>
lt: -Be reikšmės-

en: Custom label
lt: Savite žymė

en: (first item is 0)
lt: (pirmas elementas yra 0)

en: (start from last values)
lt: (prasideda nuo paskutinės reikšmės)

en: Regional settings
lt: Regiono nustatymai

en: Breadcrumbs
lt: Naršymo takai

en: Relative date
lt: Santykinė data

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Show links
lt: Rodyti nuorodas

en: Lock
lt: Užrakints

en: Hello <strong>@username</strong>
lt: Tu <strong>@username</strong>

en: Show shortcuts
lt: Rodyti trumpinius

en: Administration menu Toolbar style
lt: Administravimo meniu Įrankinės stilius

en: A better Toolbar.
lt: Geresnė įrankinė.

en: Existing node
lt: Egzistuojantis mazgas

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Structure
lt: Struktūra

en: Default values
lt: Numatytosios reikšmės

en: Create feature
lt: Sukurti elementą

en: Create a new feature.
lt: Sukurti naują elementą.

en: Unique
lt: Unikalus

en: Advanced search form
lt: Išplėstinė paieškos forma

en: A search form with advanced options.
lt: Paieškos forma su sudėtingesniais nustatymais.

en: The results of a search using keywords.
lt: Paieškos pagal raktinius žodžius rezultatai.

en: Path to uploaded files relative to the document root.
lt: Kelias atsiustiems failams giminingas dokumento šaknims.

en: The view %name has been saved.
lt: Vaizdas (%name) buvo išsaugotas.

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
lt: Vartotojo, parašiusio komentarą, el. pašto adresas. Laukelis bus tuščias, jei autorius yra registruotas vartotojas.

en: The taxonomy term ID for the term.
lt: Termino sistematikos termino ID.

en: The taxonomy term name for the term.
lt: Termino sistematikos termino pavadinimas.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
lt: Žodyno, kuriam priklauso terminas, pavadinimas.

en: Choose which vocabularies you wish to relate. Remember that every term found will create a new record, so this relationship is best used on just one vocabulary that has only one term per node.
lt: Pasirinkite, kuriuos žodynus norite susieti. Atminkite, kad kiekvienas rastas terminas sukurs naują įrašą, todėl šis ryšys geriausiai veikia su vienu žodynu, turinčiu tik vieną terminą vienam mazgui.

en: The name of the role.
lt: Rolės pavadinimas.

en: Libraries
lt: Bibliotekos

en: Monthly archive
lt: Mėnesio archyvas

en: Submitted by !username on !datetime
lt: Paskelbė !username - !datetime

en: Site email address
lt: Svetainės el. pašto adresas

en: Cancel account
lt: Panaikinti paskyrą

en: User menu
lt: Nario meniu

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Dependencies
lt: Priklausomybės

en: Manage features.
lt: Tvarkyti elementus.

en: CKEditor Global Profile
lt: CKEditor globalus profilis

en: The language for the CKEditor interface.
lt: CKEditor sąsajos kalba.

en: Choose a CKEditor skin.
lt: Pasirinkti CKEditor skiną.

en: The unique ID of the comment.
lt: Unikalus komentaro ID

en: The IP address of the computer the comment was posted from.
lt: Komentatoriaus kompiuterio IP adresas.

en: The name left by the comment author.
lt: Vardas kurį įrašė komentaro autorius.

en: The email address left by the comment author.
lt: El. pašto adresas kurį įrašė komentaro autorius.

en: The home page URL left by the comment author.
lt: Svetainės URL kurį įrašė komentaro autorius.

en: The URL of the comment.
lt: Komentaro URL.

en: Edit URL
lt: Redaguoti URL

en: The URL of the comment's edit page.
lt: Komentaro redagavimo puslapio URL.

en: The date the comment was posted.
lt: Data kada komentaras buvo paskelbtas.

en: The comment's parent, if comment threading is active.
lt: Komentaro tėvukas jei komentarų medis įjungtas.

en: The node the comment was posted to.
lt: Mazgas kuris buvo pakomentuotas.

en: The number of comments posted on a node.
lt: Komentarų kiekis paskelbtas mazgui.

en: New comment count
lt: Naujų komentarų kiekis

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
lt: Komentarų kiekis paskelbtas mazgui nuo praėjusio skaitytojo apsilankymo.

en: The type of the node.
lt: Mazgo tipas.

en: The language the node is written in.
lt: Kalba, kuria mazgas parašytas.

en: The URL of the node.
lt: Mazgo URL.

en: The URL of the node's edit page.
lt: Mazgo redagavimo puslapio URL.

en: Date changed
lt: Data pasikeitė

en: The date the node was most recently updated.
lt: Data, kada mazgas buvo paskutinį kartą atnaujintas.

en: The author of the node.
lt: Mazgo autorius.

en: Poll winner
lt: Apklausos populiariausias

en: The winning poll answer.
lt: Populiariausias apklausos pasirinkimas.

en: Poll winner votes
lt: Apklausos populiariausio balsų skaičius

en: The number of votes received by the winning poll answer.
lt: Balsų skaičius, kurį gavo populiariausias apklausos pasirinkimas.

en: Poll winner percent
lt: Apklausos populiariausio procentas

en: The percentage of votes received by the winning poll answer.
lt: Balsų procentas, kurį gavo populiariausias apklausos pasirinkimas.

en: The number of visitors who have read the node.
lt: Lankytojų, kurie perskaitė mazgą, skaičius.

en: The number of visitors who have read the node today.
lt: Lankytojų, kurie perskaitė mazgą šiandien, skaičius.

en: Last view
lt: Paskutinė peržiūra

en: The date on which a visitor last read the node.
lt: Data, kada lankytojas paskutinį kartą perskaitė mazgą.

en: The slogan of the site.
lt: Svetainės šūkis.

en: The administrative email address for the site.
lt: Svetainės administratoriaus el. pašto adresas.

en: The URL of the site's front page.
lt: Svetainės pirmo puslapio URL.

en: Login page
lt: Prisijungimo puslapis

en: The URL of the site's login page.
lt: Svetainės prisijungimo puslapio URL.

en: The unique ID of the uploaded file.
lt: Unikalus įkelto failo ID.

en: The name of the file on disk.
lt: Failo, esančio diske, pavadinimas.

en: The size of the file, in kilobytes.
lt: Failo dydis kilobaitais.

en: The web-accessible URL for the file.
lt: Failo URL, kuriuo failas pasiekiamas per web.

en: The date the file was most recently changed.
lt: Paskutinio failo pakeitimo data.

en: The user who originally uploaded the file.
lt: Narys, kuris pirmas įkėlė failą.

en: The unique ID of the taxonomy term.
lt: Unikalus sistematikos termino ID.

en: The name of the taxonomy term.
lt: Sistematikos termino pavadinimas.

en: The optional description of the taxonomy term.
lt: Sistematikos termino neprivalomas aprašymas.

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
lt: Mazgų, kurie susieti su šiuo sistematikos terminu, skaičius.

en: The URL of the taxonomy term.
lt: Sistematikos termino URL.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
lt: Žodynas, kuriam sistematikos terminas priklauso.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
lt: Unikalus sistematikos žodyno ID.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
lt: Sistematikos žodyno pavadinimas.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
lt: Sistematikos žodyno neprivalomas aprašymas.

en: Term count
lt: Terminų skaičius

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
lt: Terminų, priklausančių sistematikos žodynui, skaičius.

en: The unique ID of the user account.
lt: Unikalus nario paskyros ID.

en: The login name of the user account.
lt: Nario paskyros prisijungimo vardas.

en: The email address of the user account.
lt: Nario paskyros el. pašto adresas.

en: The URL of the account profile page.
lt: Nario paskyros puslapio URL.

en: The date the user last logged in to the site.
lt: Data kai narys buvo prisijungęs paskutinį kartą.

en: The date the user account was created.
lt: Data kai nario paskyra buvo sukurta.

en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Is new
lt: Yra naujų

en: the list of common problems
lt: sąrašas bendrų problemų

en: Default country
lt: Šalis pagal nutylėjimą

en: system
lt: sistema

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Cache blocks
lt: Blokų talpykla

en: No books available.
lt: Nėra knygų

en: Upload destination
lt: Įkėlimo paskirtis

en: Text formats
lt: Teksto formatai

en: Image styles
lt: Paveikslėlių stiliai

en: Date type
lt: Datos tipas

en: No Main links
lt: Nėra pagrindinių nuorodų

en: Source for the Main links
lt: Pagrindinių nuorodų šaltinis

en: Select what should be displayed as the Main links (typically at the top of the page).
lt: Pasirinkite kas turėtų būt rodoma kaip pagrindinės nuorodos (paprastai svetainės viršuje).

en: No Secondary links
lt: Nėra antrinių nuorodų

en: Source for the Secondary links
lt: Antrinių nuorodų šaltinis

en: The <em>Navigation</em> menu contains links intended for site visitors. Links are added to the <em>Navigation</em> menu automatically by some modules.
lt: <em>Navigacijos</em> meniu sudarytas iš nuorodų skirtų svetainės lankytojams. Nuorodas kai kurie moduliai prideda automatiškai.

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
lt: <em>Nario</em> meniu sudarytas iš nuorodų skirtų nario paskyros valdymui, taip pat nuorodą 'Atsijungti'.

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
lt: <em>Valdymo</em> meniu sudarytas iš nuorodų skirtų administravimui.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
lt: <em>Pagrindinis</em>meniu daugelyje svetainių naudojamas parodyti pagrindines svetainės skiltis, dažniausiai jis būna viršuje.

en: manage display
lt: laukelių atvaizdavimas

en: Preview before submitting
lt: Peržiūrėti prieš pateikiant

en: Display author and date information.
lt: Rodyti autoriaus ir datos informaciją.

en: Author username and publish date will be displayed.
lt: Ar autoriaus slapyvardis ir paskelbimo data bus rodoma.

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Searched %type for %keys.
lt: Ieškota %type pagal %keys.

en: The maximum number of posts displayed on overview pages such as the front page.
lt: Maksimalus įrašu skaičius rodomas peržiūros puslapiuose, tokiuose kaip pirmas puslapis.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
lt: Šis puslapis rodomas kai užklausto puslapio peržiūrėti nariui neleidžiama. Palikite tuščia ir bus naudojamas bendras "priėjimas uždraustas" puslapis.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
lt: Šis puslapis rodomas kai nei vienas dokumentas neatitinka užklausto. Palikite tuščia ir bus naudojamas bendras "puslapis nerastas" puslapis.

en: Only applied if users may set their own time zone.
lt: Taikoma tik tuo atveju, jei nariai gali nustatyti savo laiko juostą.

en: Time zone for new users
lt: Laiko juosta naujiems nariams

en: Put site into maintenance mode
lt: Perjungti svetainę į techninio aptarnavimo būseną

en: Maintenance mode message
lt: Rodomas pranešimas priežiūros režime

en: Message to show visitors when the site is in maintenance mode.
lt: Žinutė kuri bus rodoma lankytojams kai svetainė yra techninės priežiūros režime.

en: Public files
lt: Vieši failai

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
lt: Katalogas %directory neegzistuoja ir negalėjo būti sukurtas.

en: There is currently no content classified with this term.
lt: Šiai kategorijai priskirto turinio nėra.

en: Picture directory
lt: Paveikslėlių aplankas

en: E-mails
lt: El. pašto laiškai

en: Account cancellation confirmation
lt: Paskyros panaikinimo patvirtinimas

en: Edit the e-mail messages sent to users when they attempt to cancel their accounts.
lt: Redaguoti el. pašto žinutę siunčiama kai nariai bando panaikinti savo paskyrą.

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Entity ID
lt: Esybės ID

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Name (raw)
lt: Vardas (neapdorotas)

en: - Choose -
lt: - Pasirinkite -

en: In database
lt: Duomenų bazėje

en: A special textfield that accepts e-mail addresses.
lt: Specialus tekstinis laukelis, priimantis el. pašto adresus.

en: Select options
lt: Pasirinkimo nustatymai

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
lt: Patikrinti, kad visos šio laukelio reikšmės būtų unikalios. Tokios pačios reikšmės nebus galima įvesti antra kartą.

en: Other...
lt: Kita...

en: Randomize options
lt: Atsitiktinai parinkti parinktis

en: Maximum length of the textfield value.
lt: Maksimalus teksto laukelio reikšmės ilgis.

en: The value %value has already been submitted once for the %title field. You may have already submitted this form, or you need to use a different value.
lt: Reikšmė %value jau buvo pateikta laukelyje %title. Tikriausiai Jūs jau pildėte šią formą arba Jums reikia naudoti kitą reikšmę.

en: Submission ID
lt: Pateikimo ID

en: Choose aliases to delete
lt: Pasirinkite pervadinimus kuriuos norite pašalinti

en: All aliases
lt: Visi pervadinimai

en: No tokens available.
lt: Nėra prieinamų token.

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
lt: Spustelėkite token, norėdami jį įterpti į paskutinį spustelėtą laukelį.

en: Translation source node
lt: Vertimo šaltinio mazgas

en: Provides a user interface for the Token API and some missing core tokens.
lt: Suteikia vartotojo sąsają Token API ir kai kuriems trūkstamiems pagrindiniams token.

en: Insert this token into your form
lt: Įterpti šį token į formą

en: First click a text field to insert your tokens into.
lt: Pirmiausia spustelėkite teksto laukelį, į kurį norite įterpti token.

en: External resources can be optimized automatically, which can reduce both the size and number of requests made to your website.
lt: Išoriniai ištekliai gali būt optimizuojami automatiškai. Tai gali sumažinti kreipinių į svetainę kiekį ir dydį.

en: Current page
lt: Dabartinis puslapis

en: Cache pages for anonymous users
lt: Talpinti puslapius į laikinąją atmintį neregistruotiems lankytojams

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: X-Large
lt: Labai didelis

en: Feed icons
lt: Srauto ikonos

en: Site logo
lt: Svetainės logotipas

en: Cached pages will not be re-created until at least this much time has elapsed.
lt: Talpykloje laikomi puslapiai nebus perkurti, kol nepraies šis laikas.

en: Expiration of cached pages
lt: Talpykloje laikomų puslapių galiojimo pasibaigimas.

en: The maximum time an external cache can use an old version of a page.
lt: Didžiausias laikas, per kurį išorinė laikinoji talpykla gali naudoti seną puslapio versiją.

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
lt: Galimi kintamieji: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: Custom content
lt: Specifinis turinys

en: Clone @plugin %title
lt: Klonuoti @plugin %title

en: %title has been created.
lt: %title sukurtas.

en: %title could not be created.
lt: %title nepavyko sukurti.

en: %title has been updated.
lt: %title atnaujintas.

en: %title could not be updated.
lt: %title nepavyko atnaujinti.

en: @plugin %title was enabled.
lt: @plugin %title įjungtas.

en: @plugin %title was disabled.
lt: @plugin %title išjungtas.

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
lt: Paaiškinimas apie naujausius pakeitimus, atliktus mazge.

en: The title of the current page.
lt: Dabartinio puslapio pavadinimas.

en: The URL of the current page.
lt: Dabartinio puslapio URL.

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
lt: Dabartinio puslapio numeris peržiūrint puslapiais suskirstytus sąrašus.

en: The source node for this current node's translation set.
lt: Šaltinio mazgas dabartinio mazgo vertimų rinkiniui.

en: Account cancellation URL
lt: Paskyros panaikinimo URL

en: The URL of the confirm delete page for the user account.
lt: Vartotojo paskyros patvirtinimo panaikinimo puslapio URL.

en: One-time login URL
lt: Vienkartinio prisijungimo URL

en: The URL of the one-time login page for the user account.
lt: Vartotojo paskyros vienkartinio prisijungimo puslapio URL.

en: Tokens related to menu links.
lt: Token susiję su meniu nuorodomis.

en: The unique ID of the menu link.
lt: Unikalus meniu nuorodos ID.

en: The title of the menu link.
lt: Meniu nuorodos pavadinimas.

en: The URL of the menu link.
lt: Meniu nuorodos URL.

en: The menu link's parent.
lt: Meniu nuorodos tėvinis elementas.

en: Tokens related to the current page request.
lt: Token susiję su dabartinio puslapio užklausa.

en: Page number
lt: Puslapio numeris

en: The book page associated with the node.
lt: Knygos puslapis, susijęs su mazgu.

en: The menu link for this node.
lt: Šio mazgo meniu nuoroda.

en: Select the types of un-aliased paths for which to generate URL aliases
lt: Pasirinkite kelio tipus be pervadinimų, kuriems norite sugeneruoti URL pervadinimus.

en: User paths
lt: Narių keliai

en: Update URL alias
lt: Atnaujintas URL pervadinimas

en: End time
lt: Pabaigos laikas

en: Unknown content type
lt: Nežinomas turinio tipas

en: Trim length
lt: Sumažinti ilgį

en: When enabled, only users with the "Use the site in maintenance mode" <a href="@permissions-url">permission</a> are able to access your site to perform maintenance; all other visitors see the maintenance mode message configured below. Authorized users can log in directly via the <a href="@user-login">user login</a> page.
lt: Kai įjungta, tik nariai su "Naudotis svetaine priežiūros režime" <a href="@permissions-url">teisėmis</a> gali pasiekti svetainę ir vykdyti jos priežiūrą; kiti svetainės lankytojai matys priežiūros režimo žinutę, kuri konfigūruojama žemiau. Registruoti nariai gali prisijungti per <a href="@user-login">nario prisijungimo</a> puslapį.

en: Subdirectory in the file upload directory where pictures will be stored.
lt: Poaplankis failų atsiuntimo aplanke kur bus saugojami paveikslėliai.

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: and where
lt: ir čia

en: The menu link's root.
lt: Meniu nuorodos šakninis elementas.

en: User signature
lt: Vartotojo parašas

en: The signature of a user.
lt: Vartotojo parašas.

en: Dark
lt: Tamsus

en: Schema version
lt: Schemos versija

en: Aggregate and compress CSS files.
lt: CSS failus surinkti į vieną ir suspausti.

en: Aggregate JavaScript files.
lt: JavaScript failus surinkti į vieną.

en: Hash
lt: Maiša

en: Whether or not to show the disable/enable rich text editor toggle below the textarea.
lt: Ar rodyti mygtuką prie teksto sričių.

en: Useful links: !ckeditorlink | !devguidelink | !userguidelink.
lt: Naudingos nuorodos: !ckeditorlink | !devguidelink | !userguidelink.

en: User's Guide
lt: Naudotojo gidas

en: The entity type.
lt: Esybės tipas.

en: Asc
lt: Did

en: Add new view
lt: Pridėti naują vaizdą

en: Singular form
lt: Vienaskaitos forma

en: Plural form
lt: Daugiskaitos forma

en: Some roles lack permission to access content, but display %display has no access control.
lt: Kai kurios rolės neturi leidimo pasiekti turinį, tačiau rodinys %display neturi prieigos kontrolės.

en: The extension of the file.
lt: Failo plėtinys.

en: File Usage
lt: Failo naudojimas

en: A file that is associated with this node, usually because it is in a field on the node.
lt: Failas, susietas su šiuo mazgu, paprastai todėl, kad jis yra mazgo laukelyje.

en: A user that is associated with this file, usually because this file is in a field on the user.
lt: Narys, susietas su šiuo failu, paprastai todėl, kad šis failas yra nario laukelyje.

en: A file that is associated with this user, usually because it is in a field on the user.
lt: Failas, susietas su šiuo nariu, paprastai todėl, kad jis yra nario laukelyje.

en: A comment that is associated with this file, usually because this file is in a field on the comment.
lt: Komentaras, susietas su šiuo failu, paprastai todėl, kad šis failas yra komentaro laukelyje.

en: A file that is associated with this comment, usually because it is in a field on the comment.
lt: Failas, susietas su šiuo komentaru, paprastai todėl, kad jis yra komentaro laukelyje.

en: A taxonomy term that is associated with this file, usually because this file is in a field on the taxonomy term.
lt: Taksonomijos terminas, susietas su šiuo failu, paprastai todėl, kad šis failas yra taksonomijos termino laukelyje.

en: A file that is associated with this taxonomy term, usually because it is in a field on the taxonomy term.
lt: Failas, susietas su šiuo taksonomijos terminu, paprastai todėl, kad jis yra taksonomijos termino laukelyje.

en: The module managing this file relationship.
lt: Modulis, valdantis šį failo ryšį.

en: The type of entity that is related to the file.
lt: Su failu susijusios esybės tipas.

en: The number of times the file is used by this entity.
lt: Skaičius, kiek kartų šios esybės naudojamas failas.

en: The machine name for the vocabulary the term belongs to.
lt: Žodyno, kuriam priklauso terminas, mašininis pavadinimas.

en: Display error message
lt: Rodyti klaidos pranešimą

en: Tokens related to the current date and time.
lt: Token susiję su dabartine data ir laiku.

en: The URL of the @entity.
lt: @entity URL.

en: The content type of the node.
lt: Mazgo turinio tipas.

en: Tokens related to content types.
lt: Token susiję su turinio tipais.

en: The name of the content type.
lt: Turinio tipo pavadinimas.

en: The unique machine-readable name of the content type.
lt: Unikalus mašinoms suprantamas turinio tipo pavadinimas.

en: The optional description of the content type.
lt: Neprivalomas turinio tipo aprašymas.

en: The number of nodes belonging to the content type.
lt: Mazgų, priklausančių turinio tipui, skaičius.

en: The URL of the content type's edit page.
lt: Turinio tipo redagavimo puslapio URL.

en: The URL of the taxonomy term's edit page.
lt: Taksonomijos termino redagavimo puslapio URL.

en: The unique machine-readable name of the vocabulary.
lt: Unikalus mašinoms suprantamas žodyno pavadinimas.

en: The URL of the vocabulary's edit page.
lt: Žodyno redagavimo puslapio URL.

en: The specific argument of the current page (e.g. 'arg:1' on the page 'node/1' returns '1').
lt: Konkretus dabartinio puslapio argumentas (pvz., 'arg:1' puslapyje 'node/1' grąžina '1').

en: Tokens related to URLs.
lt: Token susiję su URL adresais.

en: Relative URL
lt: Santykinis URL

en: The relative URL.
lt: Santykinis URL adresas.

en: Absolute URL
lt: Absoliutus URL

en: The absolute URL.
lt: Absoliutus URL adresas.

en: Tokens related to menus.
lt: Token susiję su meniu.

en: The unique machine-readable name of the menu.
lt: Unikalus mašinoms suprantamas meniu pavadinimas.

en: The optional description of the menu.
lt: Neprivalomas meniu aprašymas.

en: Menu link count
lt: Meniu nuorodų skaičius

en: The number of menu links belonging to the menu.
lt: Meniu nuorodų, priklausančių meniu, skaičius.

en: The URL of the menu's edit page.
lt: Meniu redagavimo puslapio URL.

en: The menu of the menu link.
lt: Meniu nuorodos meniu.

en: The URL of the menu link's edit page.
lt: Meniu nuorodos redagavimo puslapio URL.

en: Enter a machine readable key for this form element. May contain only alphanumeric characters and underscores. This key will be used as the name attribute of the form element. This value has no effect on the way data is saved, but may be helpful if doing custom form processing.
lt: Įveskite mašinom suprantama šio formos elemento raktas. Gali būt sudarytas iš raidžių ir skaičių bei apatinio brūkšnio. Šis raktas bus naudojamas kaip atributo pavadinimas. Ši reikšmė neturi jokios įtakos duomenų saugojimui, bet naudinga darant savitą formos apdorojimą.

en: Content paths
lt: Turinio keliai

en: Content access
lt: Turinio prieiga

[ctx: date_order]
en: First
lt: Pirmas

[ctx: date_order]
en: Second
lt: Antras

[ctx: date_order]
en: Third
lt: Trečias

[ctx: date_order]
en: Fourth
lt: Ketvirtas

[ctx: date_order]
en: Fifth
lt: Penktas

[ctx: date_nav]
en: Prev
lt: Ankstesnis

[ctx: date_nav]
en: Next
lt: Sekantis

[ctx: date_order]
en: Every
lt: Kiekvienas

[ctx: day_name]
en: Sunday
lt: Sekmadienis

[ctx: day_name]
en: Monday
lt: Pirmadienis

[ctx: day_name]
en: Tuesday
lt: Antradienis

[ctx: day_name]
en: Wednesday
lt: Trečiadienis

[ctx: day_name]
en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

[ctx: day_name]
en: Friday
lt: Penktadienis

[ctx: day_name]
en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: One column
lt: Vienas stulpelis

en: Content revisions
lt: Turinio versijos

en: No results behavior
lt: Nėra rezultatų

en: Add view from template
lt: Pridėti vaizdą iš šablono

en: Show "Page not found"
lt: Rodyti "Puslapis nerastas"

en: Display a summary
lt: Rodyti santrauką

[ctx: Sort order]
en: Default sort
lt: Numatytas rikiavimas

[ctx: Sort order]
en: Date
lt: Data

[ctx: Sort order]
en: Numerical
lt: Skaitmeninis

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
lt: Alfabetinis

en: Save & exit
lt: Išsaugoti ir išeiti

en: Continue & edit
lt: Tęsti ir redaguoti

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard your changes.
lt: * Visi pakeitimai išsaugomi laikinai. Spauskite Saugoti tam, kad pakeitimai išsisaugotų. Spauskite Atšaukti - jei norite atmesti pakeitimus.

en: Modify the display(s) of your view below or add new displays.
lt: Keiskite vaizdų rodymus arba pridėkite naujus.

en: edit view name/description
lt: redaguoti vaizdo pavadinimą/aprašymą

en: Add !display
lt: Pridėti !display

en: All displays
lt: Visi rodymai

en: This @display_type (override)
lt: Šiam @display_type (perrašyta)

en: Configure @type: @item
lt: Konfigūruojama @type: @item

en: Unformatted list
lt: Neformatuotas sąrašas

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
lt: Filtruoja nepaskelbtą turinį, jei dabartinis narys negali jo peržiūrėti.

en: Whether or not the content is sticky. To list sticky content first, set this to descending.
lt: Ar turinys yra prikabintas. Norėdami sąraše pirmiausiai rodyti prikabintą turinį, nustatykite mažėjančią tvarką.

en: User has a revision
lt: Narys turi versiją

en: All nodes where a certain user has a revision
lt: Visas turinys, kurio versiją turi konkretus narys

en: Content revision is a history of changes to content.
lt: Turinio versija yra turinio pakeitimų istorija.

en: Provide a simple link to delete the content revision.
lt: Pateikia paprastą nuorodą ištrinti turinio versiją.

en: Filter for content by view access. <strong>Not necessary if you are using node as your base table.</strong>
lt: Filtruoti turinį pagal peržiūros prieigą. <strong>Nebūtina, jei naudojate turinį kaip pagrindinę lentelę.</strong>

en: Show a marker if the content is new or updated.
lt: Rodyti žymę, jei turinys yra naujas arba atnaujintas.

en: Show only content that is new or updated.
lt: Rodyti tik naują arba atnaujintą turinį.

en: Display the content with standard node view.
lt: Rodyti turinį naudojant standartinį turinio rodinį.

en: Content ID from URL
lt: Turinio ID iš URL

en: Content that is associated with this file, usually because this file is in a field on the content.
lt: Turinys, susietas su šiuo failu, paprastai todėl, kad šis failas yra turinio laukelyje.

en: Allows the "depth" for Taxonomy: Term ID (with depth) to be modified via an additional contextual filter value.
lt: Leidžia keisti sistematikos termino ID (su gyliu) "gylį" per papildomą kontekstinio filtro reikšmę.

en: Content authored
lt: Sukurtas turinys

en: Relate content to the user who created it. This relationship will create one record for each content item created by the user.
lt: Susieti turinį su nariu, kuris jį sukūrė. Šis ryšys sukurs vieną įrašą kiekvienam nario sukurtam turinio vienetui.

en: Enable to override this field's links.
lt: Įjunkite, kad perrašytumėte šio laukelio nuorodas.

en: Link this field to the original piece of content
lt: Susieti šį lauką su originaliu turinio elementu

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3. Due to the number of JOINs it would require, AND will be treated as OR with this filter.
lt: Jei pasirinkta, nariai gali įvesti kelias reikšmes formatu 1+2+3. Dėl reikalingo JOIN operacijų skaičiaus, AND bus vertinamas kaip OR šiame filtre.

en: Load default filter from term page
lt: Įkelti numatytąjį filtrą iš termino puslapio

en: Transform dashes in URL to spaces in term name filter values
lt: Keisti brūkšnelius URL į tarpus termino pavadinimo filtro reikšmėse

en: Create a page
lt: Sukurti puslapį

en: Create a menu link
lt: Sukurti meniu nuorodą

en: Include an RSS feed
lt: Įtraukti RSS teikimą

en: Feed path
lt: Tiekimo kelias

en: Feed row style
lt: Tiekimo eilutės stilius

en: Create a block
lt: Sukurti bloką

en: of type
lt: tipas

en: tagged with
lt: pažymėta

en: teasers
lt: įžangos

en: full posts
lt: pilni įrašai

en: titles
lt: pavadinimai

en: titles (linked)
lt: pavadinimai (su nuorodomis)

en: Relative default value
lt: Santykinė numatytoji reikšmė

en: Headings
lt: Antraštės

en: Submission
lt: Pateikimas

en: Label display
lt: Žymės rodymas

en: Determines the placement of the component's label.
lt: Nustatykite komponento žymės vietą.

en: The user roles associated with the user account.
lt: Vartotojo rolės, susijusios su vartotojo paskyra.

en: Brief URL
lt: Trumpas URL

en: The URL without the protocol and trailing backslash.
lt: URL adresas be protokolo ir baigiamojo brūkšnelio.

en: Tokens related to arrays of strings.
lt: Token susiję su eilučių masyvais.

en: The first element of the array.
lt: Pirmasis masyvo elementas.

en: The last element of the array.
lt: Paskutinis masyvo elementas.

en: The number of elements in the array.
lt: Elementų skaičius masyve.

en: The array reversed.
lt: Atvirkštinis masyvas.

en: The array of keys of the array.
lt: Masyvo raktų masyvas.

en: Imploded
lt: Sujungtas

en: The values of the array joined together with a custom string in-between each value.
lt: Masyvo reikšmės sujungtos su tinkinta eilute tarp kiekvienos reikšmės.

en: Unsorted
lt: Nerikiuojama

en: Path module form elements
lt: Path modulio formų elementai

en: Allow multiple filter values to work together
lt: Leisti kelioms filtro reikšmėms veikti kartu

en:  new
lt:  nauja

en: User who uploaded
lt: Nariai kurie įkėlė

en: Taxonomy term chosen from autocomplete or select widget.
lt: Sistematikos terminas, pasirinktas naudojant automatinio užbaigimo arba pasirinkimo valdiklį.

en: Representative node
lt: Atstovaujantis mazgas

en: Obtains a single representative node for each term, according to a chosen sort criterion.
lt: Gauna vieną atstovaujantį mazgą kiekvienam terminui pagal pasirinktą rikiavimo kriterijų.

en: Content with term
lt: Turinys su terminu

en: Relate all content tagged with a term.
lt: Susieti visą turinį, pažymėtą terminu.

en: Has taxonomy term ID
lt: Turi sistematikos termino ID

en: Display content if it has the selected taxonomy terms.
lt: Rodyti turinį, jei jis turi pasirinktus sistematikos terminus.

en: Has taxonomy term
lt: Turi sistematikos terminą

en: Taxonomy terms on node
lt: Sistematikos terminai mazge

en: All taxonomy terms
lt: Visi sistematikos terminai

en: Display content if it has the selected taxonomy terms, or children of the selected terms. Due to additional complexity, this has fewer options than the versions without depth.
lt: Rodyti turinį, jei jis turi pasirinktus sistematikos terminus arba pasirinktų terminų antrinius elementus. Dėl papildomo sudėtingumo ši versija turi mažiau parinkčių nei versijos be gylio.

en: Has taxonomy term ID (with depth)
lt: Turi sistematikos termino ID (su gyliu)

en: Has taxonomy terms (with depth)
lt: Turi sistematikos terminus (su gyliu)

en: Has taxonomy term ID depth modifier
lt: Turi sistematikos termino ID gylio keitiklį

en: @entity using @field
lt: @entity, naudojantis @field

en: Taxonomy term ID from URL
lt: Sistematikos termino ID iš URL

en: Obtains a single representative node for each user, according to a chosen sort criterion.
lt: Gauna vieną atstovaujantį mazgą kiekvienam nariui pagal pasirinktą rūšiavimo kriterijų.

en: Load default filter from node page, that's good for related taxonomy blocks
lt: Įkelti numatytąjį filtrą iš mazgo puslapio – tai tinka susijusiems sistematikos blokams

en: Add @label
lt: Pridėti @label

en: Datetime
lt: Data ir laikas

en: A date in '@type' format. (%date)
lt: Data '@type' formatu. (%date)

en: The root term of the taxonomy term.
lt: Taksonomijos termino šakninis terminas.

en: File byte size
lt: Failo dydis baitais

en: The size of the file, in bytes.
lt: Failo dydis baitais.

en: Query string value
lt: Užklausos eilutės reikšmė

en: The value of a specific query string field of the current page.
lt: Konkretaus dabartinio puslapio užklausos eilutės lauko reikšmė.

en: A random number from 0 to @max.
lt: Atsitiktinis skaičius nuo 0 iki @max.

en: A random hash. The possible hashing algorithms are: @hash-algos.
lt: Atsitiktinė maiša. Galimi maišos algoritmai: @hash-algos.

en: Attempting to perform token replacement for token type %type without required data
lt: Bandoma atlikti token pakeitimą token tipui %type be reikiamų duomenų

en: Link to the referenced entity
lt: Nuorodą į nurodomą esybę

en: @type field.
lt: @type laukas.

en: Default date
lt: Numatyta data

en: Time increments
lt: Laiko žingsniai

en: !start-date to !end-date
lt: nuo !start-date iki !end-date

en: E.g., @date
lt: Pvz.: @date

en: No tokens available
lt: Nėra prieinamų token

en: Token registry caches cleared.
lt: Token registro talpyklos išvalytos.

en: The path component of the URL.
lt: URL adreso kelio komponentas.

en: Unaliased URL
lt: URL be pseudonimo

en: The unaliased URL.
lt: URL adresas be pseudonimo.

en: The specific value of the array.
lt: Konkreti masyvo reikšmė.

en: The list of available tokens that can be used in e-mails is provided below.
lt: Token kuriuos galite panaudoti el. pašto laiške rasite žemiau.

en: Private fields are shown only to users with results access.
lt: Privatus laukelis rodomas tik nariams turintiems rezultatų peržiūrėjimo teise.

en: Autocomplete (Tags style)
lt: Automatiškai pasibaigiantis (Raktažodžių stilius)

en: Management
lt: Valdymas

en: Whether the user is active or blocked.
lt: Ar narys yra aktyvus ar užblokuotas.

en: Create a new profile
lt: Sukurti naują profilį

en: Show the disable/enable rich text editor toggle
lt: Rodyti "rich" redaktoriaus įjungimo mygtuką

en: Toolbar state on startup
lt: Įrankių juostos būsena startavimo metu

en: The toolbar will start in an expanded or collapsed state.
lt: Ar įrankių juostą bus išplėsta ar suskleista.

en: Automatically detect the user language.
lt: Automatiškai nustatyti naudotojo kalbą.

en: CKEditor website
lt: CKEditor svetainė

en: Profiles are linked with input format types. A CKEditor profile defines which buttons are available in the editor, how the editor is displayed, and a few other editor functions. The Global Profile stores some general information about CKEditor.
lt: Profiliai susiję su įvesties formato tipais. CKEditor profiliai nustato kokie redaktoriaus mygtukai bus galimi, kaip rodomas redaktorius ir kitos funkcijos. Globalus profilis saugo pagrindinę informacija apie CKEditor.

en: Should rich text editing be enabled or disabled by default in textarea fields? If disabled, the rich text editor may still be enabled by using toggle.
lt: Ar "rich" teksto redaktorius turėtų būt įjungtas ar išjungtas teksto srityse? Jei išjungtas redaktorius dar galės būt įjungtas pasinaudojus įjungimo mygtuku prie teksto srities.

en: Editor interface width in pixels or percent.
lt: Redaktoriaus sąsajos plotis pikseliais arba procentais.

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
lt: Pulso atvaizdas nerodo įkėlimų būsenos, tačiau užima mažiau vietos. Progreso juosta naudinga stebint didelių failų įkėlimo eigą.

en: Generate automatic URL alias
lt: Automatiškai generuoti URL pervadinimus

en: Uncheck this to create a custom alias below.
lt: Nuimkite varnelę jei norite redaguoti žemiau.

en: Configure URL alias patterns.
lt: Konfigūruoti URL pervadinimų modelius.

en: Relate each @entity with a @field set to the file.
lt: Susieti kiekvieną @entity su @field, kuris nustatytas failui.

en: Relate each @entity with a @field set to the image.
lt: Susieti kiekvieną @entity su @field nustatyta prie paveikslėlio.

en: The tid of a taxonomy term.
lt: Sistematikos termino tid.

en: The user permissions.
lt: Nario leidimai.

en: Multiple-value handling
lt: Kelių reikšmių apdorojimas

en: Filter to items that share all terms
lt: Filtruoti elementus, kurie turi visus terminus

en: Filter to items that share any term
lt: Filtruoti elementus, kurie turi bent vieną terminą

en: Use a pager
lt: Naudoti puslapiavimą

en: Tokens related to views.
lt: Tokenai susiję su vaizdu

en: The description of the view.
lt: Vaizdo aprašymas

en: -Select-
lt: -Pasirinkti-

en: Apostrophe
lt: Apostrofa

en: Date in the form of CCYYMMDD.
lt: Data CCYYMMDD formatu.

en: Date in the form of YYYYMM.
lt: Data YYYYMM formatu.

en: Date in the form of YYYY.
lt: Data YYYY formatu.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
lt: Data MM formatu (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
lt: Data DD formatu (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
lt: Data WW formatu (01 - 53).

en: Convert spaces in term names to hyphens
lt: Keisti tarpus terminų pavadinimuose į brūkšnelius

[ctx: Date repeat]
en: Every weekday
lt: Kiekvieną šiokiadienį

[ctx: Date repeat]
en: Every Mon, Wed, Fri
lt: Kiekvieną Pirmadienį, Trečiadienį, Penktadienį

[ctx: Date repeat]
en: Every Tue, Thu
lt: Kiekvieną Antradienį, Ketvirtadienį

[ctx: Date repeat]
en: Repeats every
lt: Kartoja kiekvieną

[ctx: datetime_singular]
en: Daily
lt: Kasdieninis

[ctx: datetime_singular]
en: Weekly
lt: Savaitinis

[ctx: datetime_singular]
en: Monthly
lt: Mėnesinis

[ctx: datetime_singular]
en: Yearly
lt: Metinis

en: Display list value as human readable
lt: Rodyti sąrašo reikšmę žmonėms suprantamu formatu

en: An array of all the term's parents, starting with the root.
lt: Visų termino tėvinių elementų masyvas, pradedant nuo šaknies.

en: An array of all the menu link's parents, starting with the root.
lt: Visų meniu nuorodos tėvinių elementų masyvas, pradedant nuo šaknies.

en: Only has the 'authenticated user' role
lt: Turi tik 'prisijungęs narys' rolę

en: Has roles in addition to 'authenticated user'
lt: Turi ir kitą rolę apart 'prisijungęs narys'

en: Fields to be included as contextual links.
lt: Laukai, kuriuos reikia įtraukti kaip kontekstines nuorodas.

en: Include destination
lt: Įtraukti paskirties vietą

en: Include a "destination" parameter in the link to return the user to the original view upon completing the contextual action.
lt: Į nuorodą įtraukite parametrą "destination", kad naudotojas, atlikęs kontekstinį veiksmą, būtų grąžintas į pradinį rodinį.

en: Contextual Links
lt: Kontekstinės nuorodos

en: Display fields in a contextual links menu.
lt: Rodyti laukus kontekstinių nuorodų meniu.

en: Upload directory
lt: Įkėlimų katalogas

en: Hidden element (less secure, changeable via JavaScript)
lt: Paslėptas elementas (mažiau saugus, keičiamas naudojant JavaScript)

en: Original @entity
lt: Originalus @entity

en: The original @entity data if the @entity is being updated or saved.
lt: Originalūs @entity duomenys, jei @entity yra atnaujinamas arba išsaugomas.

en: The base name of the file.
lt: Failo bazinis pavadinimas.

en: This field supports tokens.
lt: Šis laukelis palaiko token.

en: Formatted text
lt: Formatuotas tekstas

en: All variables
lt: Visi kintameji

en: List of @type values
lt: @type reikšmių sąrašas

en: Tokens for lists of @type values.
lt: Token @type reikšmių sąrašams.

en: Prefix text placed to the left of the textfield
lt: Tekstas rodomas laukelio kairėje

en: Postfix text placed to the right of the textfield
lt: Tekstas rodomas teksto laukelio dešinėje.

en: Display "Access Denied"
lt: Rodyti "Prieiga draudžiama"

en: Provide a simple link to the revision.
lt: Pateikia paprastą nuorodą į versiją.

en: The ID of the entity that is related to the file.
lt: Su failu susijusios esybės ID.

en: The raw numeric user ID.
lt: Neapdorotas skaitinis nario ID.

en: Browse available tokens.
lt: Naršyti galimus token.

en: Custom output for TRUE
lt: Savita TRUE išvestis

en: Custom output for FALSE
lt: Savita FALSE išvestis

en: Wrapper CSS classes
lt: Wrapper CSS klasės

en: Column header format
lt: Stulpelio antraštės formatas

en: Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
lt: Palikite tuščią visiems. Kitu atveju pirmasis pasirinktas terminas bus numatytasis vietoje "Bet kuris".
