CiviCRM Starter Kit (7.x-1.7) - en to sl translation catalogue (366 entries)

en: Home
sl: Domov

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: select
sl: izberi

en: Pages
sl: Strani

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: context
sl: kontekst

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: approve
sl: odobri

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Email address
sl: E-naslov

en: Groups
sl: Skupine

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Replies
sl: Odgovorov

en: Last Post
sl: Zadnja objava

en: Closed
sl: Zaprto

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Read more
sl: Preberite več

en: more
sl: več

en: Access control
sl: Nadzor dostopa

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: footer
sl: noga

en: Comments
sl: Komentarji

en: Priority
sl: Prioriteta

en: More
sl: Več

en: Tags
sl: Oznake

en: Block title
sl: Naslov bloka

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Download
sl: Prenesi

en: view
sl: pogled

en: File
sl: Datoteka

en: Login
sl: Prijava

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Number
sl: Številka

en: Message
sl: Sporočilo

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Types
sl: Tipi

en: Required
sl: Obvezno

en: root
sl: koren

en: Parent
sl: starš

en: none
sl: nič

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Import
sl: Uvozi

en: Book
sl: Knjiga

en: Export
sl: Izvoz

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Field
sl: Polje

en: header
sl: glava

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Summary
sl: Povzetek

en: Update
sl: Posodobitev

en: Open
sl: Odprto

en: Top
sl: Na vrhu

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Core
sl: Jedro

en: Time
sl: Čas

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Format
sl: Oblika

en: Path
sl: Pot

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Vocabularies
sl: Besedišča

en: Display
sl: Prikaz

en: Menu
sl: Meni

en: results
sl: rezulati

en: search
sl: išči

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Text
sl: Besedilo

en: Theme
sl: Tema

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Unknown
sl: Neznan

en: Attachment
sl: Priponka

en: Permitted file extensions
sl: Dovoljene končnice datotek

en: n/a
sl: n/d

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Picture
sl: Slika

en: Database type
sl: Tip podatkovne baze

en: User
sl: Uporabnik

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Configure
sl: Nastavi

en: Error
sl: Napaka

en: Options
sl: Možnosti

en: Contact
sl: Kontakt

en: Node
sl: Vozlišče

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Are you sure you want to delete %title?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati %title?

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
sl: Opcijsko. V meniju se težji elementi pogreznejo na dno, lažji pa dvignejo na vrh menija.

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Year
sl: Leto

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Taxonomy terms
sl: Taksonomski izrazi

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Site slogan
sl: Slogan spletnega mesta

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Host
sl: Gostitelj

en: Never
sl: Nikoli

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Inline
sl: V vrstici

en: Selected
sl: Izbrano

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Roles
sl: Vloge

en: Comment
sl: Komentar

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Published
sl: Objavljeno

en: Signature
sl: Podpis

en: Location
sl: Mesto

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Log message
sl: Sporočilo za zapisnik

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Vocabulary ID
sl: ID besedišča

en: Term ID
sl: ID izraza

en: Term name
sl: Ime termina

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: Field name
sl: Ime polja

en: Count
sl: Število

en: Watchdog
sl: Čuvaj

en: Mode
sl: Način

en: Last update
sl: Zadnja posodobitev

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Medium
sl: Srednja

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Caching
sl: Predpomnjenje

en: Month
sl: Mesec

en: Details
sl: Podrobnosti

en: System
sl: Sistem

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: email
sl: e-naslov

en: node
sl: vozlišče

en: General
sl: Splošno

en: Recent posts
sl: sveže objave

en: Week
sl: Teden

en: Table
sl: Tabela

en: Uses the reCAPTCHA web service to improve the CAPTCHA module and protect email addresses. For more information on what reCAPTCHA is, visit <a href="@url" target="_blank">the official website</a>.
sl: Uporablja spletni servis reCAPTCHA za izboljšavo CAPTCHA sistema in zaščito e-naslovov. Za več podatkov o reCAPTCHi obiščite <a href="@url" target="_blank">njeno uradno spletno stran</a>.

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: The settings associated with reCAPTCHA can be found in the <a href="@recaptchatab">reCAPTCHA tab</a>, in the <a href="@captchasettings">CAPTCHA settings</a>. You must set your public and private reCAPTCHA keys in order to use the module. Once the public and private keys are set, visit the <a href="@captchasettings">CAPTCHA settings</a>, where you can choose where reCAPTCHA should be displayed.
sl: Vse nastavitve povezane z reCAPTCHo najdete v <a href="@recaptchatab">zavihku reCAPTCHA</a>, v <a href="@captchasettings"> nastavitvah CAPTCHe</a>. Pre uporabo modula morate nastaviti vaš javni in zasebni ključ. Ko ste to naredili, obiščite <a href="@captchasettings">CAPTCHA nastavitve</a>, kjer lahko določite obrazce, na katerih naj se prikazuje reCAPTCHA.

en: Public Key
sl: Javni ključ

en: The public key given to you when you <a href="@url" target="_blank">registered at reCAPTCHA.net</a>.
sl: Javni ključ, ki ste ga dobili ob <a href="@url" target="_blank">registraciji na reCAPTCHA.net</a>.

en: Private Key
sl: Zasebni ključ

en: The private key given to you when you <a href="@url" target="_blank">registered at reCAPTCHA.net</a>.
sl: Zasebni ključ, ki ste ga dobili ob <a href="@url" target="_blank">registraciji na reCAPTCHA.net</a>.

en: Secure Connection
sl: Varna povezava

en: Connect to the reCAPTCHA server using a secure connection.
sl: S strežnikom reCAPTCHA se poveži preko varne povezave.

en: reCAPTCHA Mailhide
sl: reCAPTCHA zaščita e-naslovov

en: Your private Mailhide key obtained from <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA</a>.
sl: Vaš zasebni reCAPTCHA Mailhide ključ, ki ste ga pridobili iz <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHe</a>.

en: E-Mail addresses are hidden with <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA Mailhide</a>.
sl: E-naslovi so zaščiteni z <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA Mailhide</a> sistemom.

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Basic
sl: Osnovno

en: Appearance
sl: Izgled

en: User login
sl: Prijava

en: Theme Settings
sl: Nastavitve teme

en: String
sl: Niz

en: Users
sl: Uporabniki

en: Referrer
sl: Posrednik

en: Site off-line message
sl: Sporočilo ob nedosegljivi strani

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sl: Spletno mesto @site je trenutno v vzdrževanju. Če ne bo težav, bo spletno mesto kmalu ponovno dosegljivo.Hvala za vaše razumevanje.

en: Message to show visitors when the site is in off-line mode.
sl: Sporočilo, ki bo prikazano obiskovalcem med nedosegljivostjo strani.

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Edit view
sl: Uredi pogled

en: Filters
sl: Filtri

en: Optional
sl: Neobvezno

en: Order
sl: Vrstni red

en: Recent comments
sl: Nedavni komentarji

en: Position
sl: Položaj

en: Integer
sl: Celo število

en: IP Address
sl: IP naslov

en: Preformatted
sl: Pred-oblikovano

en: Profile
sl: Profil

en: Close
sl: Zapri

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: reply
sl: odgovori

en: comments
sl: komentarjev

en: Default language
sl: Privzet jezik

en: American Samoa
sl: Ameriška Samoa

en: Marshall Islands
sl: Maršalovi otoki

en: Puerto Rico
sl: Portoriko

en: Database name
sl: Ime podatkovne baze

en: Port
sl: Vrata

en: Authoring information
sl: Podatki o avtorju

en: Hidden
sl: Skrito

en: normal
sl: normalna

en: Show
sl: Prikaži

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sl: Vnesi vsak naslov do strani v svojo vrstico. Znak '*' je splošen znak. Primeri naslovov so %blog za blog stran in %blog-wildcard za vsak osebni blog. %front je pozdravna stran.

en: WIDTHxHEIGHT
sl: ŠIRINAxVIŠINA

en: Maximum file size per upload
sl: Največja dovoljena velikost datoteke

en: Edit term
sl: Uredi termin

en: Full text
sl: Celotno besedilo

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Search results
sl: Rezulati iskanja

en: Your search yielded no results
sl: Poizvedba ne ujema z nobeno vsebino na strani

en: Front page
sl: Vstopna stran

en: Deleted
sl: Izbrisano

en: Languages
sl: Jeziki

en: Replace
sl: Zamenjaj

en: Publishing options
sl: Možnosti objave

en: Spam control
sl: Nadzor spam-a

en: Configure block
sl: Konfiguriraj blok

en: Revert
sl: Povrni

en: Greater than
sl: Večje kot

en: Less than
sl: Manjše kot

en: profile
sl: profil

en: Uses the <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA</a> web service to improve the CAPTCHA system and protect email addresses.
sl: Uporablja spletni servis <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA</a> za izboljšavo CAPTCHA sistema in zaščito e-naslovov.

en: Defines which theme to use for reCAPTCHA.
sl: Definira temo, ki naj se uporabi za prikaz reCAPTCHe.

en: Red
sl: Rdeča

en: White
sl: Bela

en: Black Glass
sl: Črno steklo

en: Clean
sl: Čista

en: Tab Index
sl: Tab indeks

en: Sets a <a href="@tabindex" target="_blank">tabindex</a> for the reCAPTCHA text box. If other elements in the form use a tabindex, this should be set so that navigation is easier for the user.
sl: Nastavi <a href="@tabindex" target="_blank">tab indeks</a> za reCAPTCHino vnosno polje.  Če tudi ostala polja v obrazcu uporabljajo tab indeks, bo ta nastavitev uporabnikom olajšala njegovo uporabo.

en: The Tab Index must be an integer.
sl: Tab indeks mora biti celo število.

en: Incorrect please try again
sl: Napačen odgovor. Prosimo, poizkusite ponovno.

en: Enter the words above:
sl: Vnesite zgornji besedi:

en: Get another CAPTCHA
sl: Dobi nov izziv

en: Get an audio CAPTCHA
sl: Zvočni izziv

en: Get an image CAPTCHA
sl: Grafični izziv

en: Uses the <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA</a> web service to protect email addresses.
sl: Uporablja spletni servis <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA</a> za zaščito e-naslovov.

en: Uses the reCAPTCHA web service to protect email addresses. For more information on what reCAPTCHA Mailhide is, visit <a href="@url" target="_blank">the official website</a>.
sl: Uporablja spletni servis reCAPTCHA za zaščito e-naslovov. Za več informacij o reCAPTCHA Mailhide obiščite <a href="@url" target="_blank">uradno spletno stran</a>.

en: Head over to the <a href="@inputformats">input format settings</a> and add the <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA Mailhide</a> input filter to hide posted emails.
sl: Da bi skrili e-naslove, morate na strani z <a href="@inputformats">nastavitvami vnosnih formatov</a> vključitei <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA Mailhide</a> vnosni filter.

en: Addresses cannot be hidden because the administrator has not set the reCAPTCHA Mailhide keys.
sl: Naslovov ni mogoče skriti, ker administrator ni nastavil reCAPTCHA Mailhide ključev.

en: Uses the reCAPTCHA web service to improve the CAPTCHA system.
sl: Uporablja spletni servis reCAPTCHA

en: Uses the reCAPTCHA web service to protect email addresses.
sl: Uporablja spletni servis reCAPTCHA za zaščito e-naslovov.

en: warning
sl: opozorilo

en: Blocked
sl: Blokiran

en: Results
sl: Rezultati

en: open
sl: odpri

en: Parent term
sl: Starševski izraz

en: revert
sl: povrni

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Not published
sl: Ni objavljeno

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
sl: Vaše PHP nastavitve omejujjeo največjo velikost posamezne naložene datoteke na %size.

en: Menu settings
sl: Nastavitve menija

en: Color scheme
sl: Barvna shema

en: Unformatted
sl: Neoblikovano

en: Allowed file extensions
sl: Dovoljene končnice datotek

en: image
sl: slika

en: Themes
sl: Teme

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: !name field is required.
sl: Polje !name je obvezno.

en: disable
sl: onemogoči

en: date
sl: datum

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: low
sl: nizka

en: high
sl: visoka

en: Display on separate page
sl: Prikaži na ločeni strani

en: Location of comment submission form
sl: Mesto obrazca za vpis komentarja

en: Enter the terms you wish to search for.
sl: Vpišite izraze, ki jih želite poiskati.

en: Menus
sl: Meniji

en: Add another item
sl: Dodaj še eno...

en: Used in
sl: Uporabljen v

en: Decimal
sl: Decimalno število

en: Minimum
sl: Najmanj

en: Precision
sl: Natančnost

en: Publish
sl: Objavi

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Hide
sl: Skrij

en: Image gallery
sl: Galerija slik

en: Profiles
sl: profili

en: From name
sl: Ime pošiljatelja (polje 'OD')

en: Upload Image
sl: Naloži sliko

en: Language neutral
sl: Nevtralen jezik

en: Resize
sl: Spremeni velikost

en: Loading
sl: Nalagam

en: Rearrange
sl: Preuredi

en: Aggregator
sl: Zbiralnik

en: Context
sl: Kontekst

en: Book navigation
sl: Navigacija po knjigi

en: !a comments per page
sl: !a komentarjev na stran

en: Taxonomy vocabulary
sl: Besedišče taksonomije

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Print
sl: Natisni

en: The e-mail address %mail is not valid.
sl: E-naslov %mail ni veljaven.

en: Default order
sl: Privzeti vrstni red

en: Or
sl: Ali

en: About
sl: O modulu

en: Default theme
sl: Privzeta tema

en: sort by @s
sl: uredi po @s

en: and
sl: in

en: field
sl: polje

en: Create @name
sl: Ustvari @name

en: User account
sl: Uporabniški račun

en: Acronym
sl: Kratica

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
sl: Dovoljene so samo datoteke z naslednjimi končnicami: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
sl: Velikost datoteke %filesize presega največjo dovoljeno velikost %maxsize.

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Maximum image resolution
sl: Največja ločljivost slike

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
sl: Zaznana je bila neveljavna izbira. Prosimo, obvestite administratorja spletnega mesta.

en: Illegal choice %choice in !name element.
sl: Neveljaven izbor %choice v elementu !name.

en: Decimal point
sl: Decimalna točka

en: Book outline
sl: Struktura knjige

en: Revision information
sl: Različice

en: Comma
sl: Vejica

en: form
sl: obrazec

en: Abbreviation
sl: Okrajšava

en: Inserted
sl: Vnešeno

en: - Any -
sl: - Vse -

en: The title of the comment.
sl: Naslov komentarja.

en: Poll
sl: Anketa

en: Contact form
sl: Obrazec za kontakt

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
sl: !name ne sme biti daljše od %max znakov, vpisanih pa je %length.

en: Illegal choice %choice in %name element.
sl: Neveljavna izbira %choice v %name elementu.

en: Search form
sl: Iskalnik

en: Popular content
sl: Priljubljena vsebina

en: Content translation
sl: Prevod vsebine

en: SQL Query
sl: SQL poizvedba

en: Use the AJAX API to display reCAPTCHA.
sl: Za prikaz reCAPTCHe uporabi AJAX API klic.

en: reCaptcha Administration
sl: Upravljanje reCAPTCHe

en: Administer reCaptcha settings
sl: Upravljaj nastavitve reCAPTCHe
