CKEditor - WYSIWYG HTML editor (7.x-1.18) - en to uk translation catalogue (329 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Language
uk: Мова

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: None
uk: Немає

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Expanded
uk: Розгорнуте

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Input format
uk: Формат вводу

en: Global settings
uk: Глобальні налаштування

en: Advanced
uk: Розширені

en: Introduction
uk: Вступ

en: here
uk: тут

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Security
uk: Безпека

en: Basic
uk: Основні

en: Default state
uk: Стан за замовчуванням

en: Basic setup
uk: Основні установки

en: Profile name
uk: Назва профілю

en: Editor appearance
uk: Вигляд редактора

en: Cleanup and output
uk: Очищення й вивід

en: Editor CSS
uk: CSS редактора

en: Profile
uk: Профіль

en: You must give a profile name.
uk: Необхідно назвати профіль.

en: filters
uk: фільтри

en: File browser settings
uk: Налаштування оглядача файлів

en: Collapsed
uk: Згорнуте

en: Full
uk: Повністю

en: Show
uk: Показати

en: Editor width
uk: Ширина редактора

en: or
uk: або

en: Path Filter
uk: Фільтр шляху

en: Line break converter
uk: Конвертор розриву рядків

en: Examples
uk: Приклади

en: Plugins
uk: Плаґіни

en: API documentation
uk: Документація API

en: Hide
uk: Приховати

en: Examples:
uk: Приклади:

en: Profiles
uk: Профілі

en: Skin
uk: Обкладинка

en: clone
uk: клонувати

en: XSS Filter
uk: Фільтр XSS

en: XSS Filter.
uk: Фільтр XSS.

en: No profiles found. Click here to !create.
uk: Профілі відсутні. Клацніть тут !create.

en: create a new profile
uk: створити новий профіль

en: create the global profile
uk: створити глобальний профіль

en: Switch to plain text editor
uk: Переключити до простого текстового редактора

en: Switch to rich text editor
uk: Переключити до розширеного текстового редактора

en: Toolbar
uk: Панель інструментів

en: Auto-detect language
uk: Автовизначення мови

en: System path to the private folder is: !system_path.
uk: Системний шлях до приватної папки: !system_path.

en: Current path: !path
uk: Поточний шлях: !path

en: Security filters
uk: Фільтри безпеки.

en: Security settings
uk: Налаштування безпеки

en: Enter mode
uk: Режим клавіші Enter

en: Font formats
uk: Формати шрифту

en: Predefined styles
uk: Попередньо визначені стилі

en: Predefined styles path
uk: Шлях попередньо визначених стилів

en: Path to uploaded files
uk: Шлях до відвантажених файлів

en: Absolute path to uploaded files
uk: Абсолютний шлях до відвантажених файлів

en: Link to paths only
uk: Лише посилання на шляхи

en: Link using internal: links
uk: Посилатися використовуючи посилання internal:

en: Path Filter & Link To Content integration
uk: Інтеграція Фільтра шляху та Посилання до матеріалу

en: Link To Content
uk: Посилання до матеріалу

en: This profile name is reserved. Please choose a different name.
uk: Ця назва профілю зарезервована. Оберіть іншу назву.

en: The profile name must be unique. A profile with this name already exists.
uk: Назва профілю має бути унікальною. Профіль з такою назвою вже існує.

en: Troubleshooting
uk: Вирішення проблем

en: Uploading images and files
uk: Відвантаження зображень і файлів

en: There are three ways for uploading files:
uk: Існують три способи відвантаження файлів:

en: By using the core upload module.
uk: За допомогою модуля ядра Відвантаження (Upload).

en: Rich text editor settings
uk: Настроювання розширеного текстового редактора

en: Configure the rich text editor.
uk: Налаштувати текстовий редактор.

en: Use theme CSS
uk: Використовувати CSS теми

en: Define CSS
uk: Визначити CSS

en: Path to uploaded files relative to the document root.
uk: Шлях до відвантажених файлів відносно кореня документу.

en: What You See Is What You Get
uk: What You See Is What You Get (англ.) - Що бачиш, те й отримуєш

en: official project page
uk: офіційна сторінка проекту

en: CKEditor Global Profile
uk: Глобальний профіль CKEditor

en: Always run security filters for CKEditor.
uk: Завжди запускати фільтри безпеки для CKEditor.

en: Run security filters only when CKEditor is set to start automatically.
uk: Запускати фільтри безпеки лише коли CKEditor налаштований на автоматичний запуск.

en: CKEditor default
uk: CKEditor за замовчуванням

en: Select manually
uk: Оберіть вручну

en: Color module: base
uk: Модуль Колір: основний

en: Color module: top
uk: Модуль Колір: верх

en: Color module: bottom
uk: Модуль Колір: низ

en: The language for the CKEditor interface.
uk: Мова інтерфейсу CKEditor.

en: Use theme ckeditor.styles.js
uk: Використовувати ckeditor.styles.js з теми

en: Define path to ckeditor.styles.js
uk: Визначити шлях до ckeditor.styles.js

en: Select the file browser that you would like to use to upload files.
uk: Оберіть оглядач файлів, що буде використовуватись для відвантаження файлів.

en: Select the file browser that you would like to use to upload images.
uk: Оберіть оглядач файлів, що буде використовуватись для відвантаження зображень.

en: Path to CKEditor
uk: Шлях до CKEditor

en: Local path to CKEditor
uk: Локальний шлях до CKEditor

en: The path relative to the location of the private directory where CKEditor should store uploaded files.
uk: Шлях відносно місця розташування приватного каталогу, де CKEditor має зберігати відвантажені файли.

en: for developers only
uk: лише для розробників

en: CKEditor homepage
uk: Домашня сторінка CKEditor

en: Take a look at !listlink when installing CKEditor.
uk: При встановленні CKEditor перегляньте !listlink.

en: Choose a CKEditor skin.
uk: Оберіть обкладинку CKEditor.

en: Insert Teaser Break
uk: Вставити розрив анонса

en: Insert Page Break
uk: Вставити розрив сторінки

en: The document already contains a teaser break. Do you want to proceed by removing it first?
uk: Документ вже містить розрив анонса. Продовжити з його видаленням?

en: the list of common problems
uk: перелік загальновідомих проблем

en: Embed Media Dialog
uk: Діалог вбудованого медіа

en: Embed media code
uk: Код вбудованого медіа

en: Paste embed code here
uk: Вставте код вбудовування тут

en: Text formats
uk: Текстові формати

en: CSS file path
uk: Шлях до файла CSS

en: Get from current locale (default)
uk: Отримати з поточної мови (усталено)

en: Left-To-Right
uk: Зліва направо

en: Right-To-Left
uk: Справа наліво

en: Use custom formatting options
uk: Використовувати власні параметри форматування

en: Custom formatting options
uk: Власні параметри форматування

en: CKFinder settings
uk: Налаштування CKFinder

en: Force pasting as plain text
uk: Примусова вставка у вигляді простого тексту

en: If enabled, HTML content will be automatically changed to plain text when pasting.
uk: Якщо увімкнено, HTML-вміст при вставці буде автоматично перетворено у простий текст.

en: If enabled, turns on SCAYT (Spell Check As You Type) automatically after loading the editor.
uk: Якщо позначено, SCAYT (від англ. Spell Check As You Type - перевірка правопису під час друку) вмикається автоматично після початку роботи редактора.

en: Administer CKEditor access
uk: Адміністрування доступу до CKEditor

en: Customize CKEditor appearance
uk: Персоналізація вигляду CKEditor

en: CKFinder access
uk: Доступ до CKFinder

en: Whether or not to show the disable/enable rich text editor toggle below the textarea.
uk: Показувати чи ні перемикач вимкнення/увімкнення редактора розширеного тексту під текстовою областю.

en: Useful links: !ckeditorlink | !devguidelink | !userguidelink.
uk: Корисні посилання: !ckeditorlink | !devguidelink | !userguidelink.

en: User's Guide
uk: Керівництво користувача

en: Administration panel
uk: Адміністративна панель

en: Content Authoring
uk: Створення матеріалів

en: CKEditor profiles
uk: Профілі CKEditor

en: Disable WYSIWYG module.
uk: Вимкнути модуль WYSIWYG.

en: click here to disable
uk: аби вимкнути натисніть тут

en: HTML Entities
uk: HTML-сутності

en: Convert all applicable characters to HTML entities.
uk: Перетворити усі придатні символи у HTML-сутності.

en: Allow users to change CKEditor settings.
uk: Дозвіл користувачам змінювати налаштування CKEditor.

en: Allow users to customize CKEditor appearance.
uk: Дозвіл користувачам персоналізувати вигляд CKEditor.

en: Allow users to use CKFinder.
uk: Дозвіл користувачам використовувати CKFinder.

en: Disable the WYSIWYG module
uk: Вимкнути модуль WYSIWYG

en: Add a new CKEditor profile
uk: Додати новий профіль CKEditor

en: Clone the CKEditor profile
uk: Клонувати профіль CKEditor

en: Edit the CKEditor profile
uk: Редагувати профіль CKEditor

en: Delete the CKEditor profile
uk: Видалити профіль CKEditor

en: Add the CKEditor Global profile
uk: Додати глобальний профіль CKEditor

en: Edit the CKEditor Global profile
uk: Редагувати глобальний профіль CKEditor

en: CKEditor was not found in <code>%sourcepath</code>.
uk: CKEditor за шляхом <code>%sourcepath</code> не знайдено.

en: CKEditor version could not be determined.
uk: Неможливо визначити версію CKEditor.

en: You are using a feature that requires <code>$cookie_domain</code> to be set, but it is not set in your <code>settings.php</code> file (CKFinder is enabled in the !profile profile).
uk: Використовується функція, що вимагає налаштованого <code>$cookie_domain</code>, але відповідного налаштування у файлі <code>settings.php</code> не виконано (CKFinder увімкнено у профілі !profile).

en: Some features are disabled because you are using an older version of CKEditor. Please upgrade to CKEditor 3.1 (or higher).
uk: Деякі функцій вимкнено оскільки використовується застаріла версія CKEditor. Будь ласка, перейдіть до CKEditor 3.1 (або вище).

en: CKEditor needs read permission to the <code>!config</code> file.
uk: CKEditor потребує прав на запис у файл <code>!config</code>.

en: You are using a feature that requires manual integration in the <code>config.php</code> file. Please read the "Installing CKFinder" section in the <code>!readme</code> file carefully and add a <code>require_once ...</code> statement to the <code>%ckfconfig</code> file.
uk: Застосовується функція, що потребує ручного коригування файла <code>config.php</code>. Будь ласка, уважно прочитайте розділ "Installing CKFinder" у файлів<code>!readme</code> і додайте вираз <code>require_once ...</code> до файла <code>%ckfconfig</code>.

en: You are using a feature that requires manual integration in the <code>config.php</code> file. You have added a <code>require_once ...</code> statement to the <code>%ckfconfig</code> file, but in the wrong line.
uk: Застосовується функція, що потребує ручного коригування файла <code>config.php</code>. Ви додали вираз <code>require_once ...</code> до файла <code>%ckfconfig</code>, але помилились рядком.

en: Enables CKEditor (WYSIWYG HTML editor) for use instead of plain text fields.
uk: Вмикає використання CKEditor (WYSIWYG HTML-редактора) для полів простого тексту.

en: No CKEditor profiles found. Right now nobody is able to use CKEditor. Create a new profile below.
uk: Профілі CKEditor відсутні. Наразі ніхто не може застосовувати CKEditor. Створіть нижче новий профіль.

en: Create a new profile
uk: Створити новий профіль

en: The global profile already exists. Only one global profile is allowed.
uk: Глобальний профіль вже існує. Дозволено наявність лише одного глобального профілю.

en: Create a global profile
uk: Створити глобальний профіль

en: Update the global profile
uk: Оновити глобальний профіль

en: Path to the CKEditor plugins directory
uk: Шлях до каталогу плаґінів CKEditor

en: Path to the CKEditor plugins directory relative to the document root.
uk: Шлях до каталогу плаґінів CKEditor відносно кореня документа.

en: Local path to the CKEditor plugins directory
uk: Локальний шлях до каталогу плаґінів CKEditor

en: Enable access to files located in the private folder
uk: Увімкнути доступ до файлів, розташованих в приватному каталозі

en: Location of files uploaded with CKEditor to the private folder
uk: Розташування файлів, відвантажених за допомоги CKEditor до приватної папки

en: Allow the user to select between paths and internal links
uk: Дозволити користувачеві обирати між шляхами і внутрішніми посиланнями

en: With the !plink extension it is possible to use internal: links. By default the !link extension is linking to nodes using paths.
uk: З розширенням !plink extension можливо використовувати посилання internal:. За замовчуванням розширення !link посилається до матеріалів за допомогою шляхів.

en: The CKEditor global profile was saved.
uk: Глобальний профіль CKEditor було збережено.

en: Enter a name for this profile. This name is only visible within the CKEditor administration page.
uk: Введіть назву для цього профілю. Вона відображатиметься лише на адміністративній сторінці CKEditor.

en: The CKEditor security system protects you from executing malicious code that is already in your database. In plain textareas database content is harmless because it is not executed, but the CKEditor WYSIWYG editor interprets HTML like a web browser and thus the content needs to be filtered before it is loaded.
uk: Система безпеки CKEditor захищає від виконання зловмисного коду, що вже знаходиться в базі даних. В текстових областях простого тексту вміст бази даних безпечний, тому що він не виконується, але візуальний редактор CKEditor інтерпретує HTML як веб-браузер і отже вміст до завантаження має бути відфільтрований.

en: There are two ways of starting CKEditor: automatically and manually (via toggle). If you decide to apply security filters only when CKEditor starts automatically, you will not be protected when toggling manually from plain textarea to CKEditor. Choose this option only if you can detect various attacks (mainly XSS) by yourself just by looking at the HTML code.
uk: Є два способи початку роботи CKEditor: автоматичний і ручний (через перемикач). Якщо ви вирішите застосовувати фільтри безпеки лише коли CKEditor починає роботу автоматично, ви не будете захищені при ручному перемиканні з простої текстової області до CKEditor. Оберіть цей варіант, лише якщо ви власноруч здатні визначати різноманітні атаки (головним чином XSS) оглядаючи HTML-код.

en: Default editor state. If disabled, the rich text editor may still be enabled by using toggle.
uk: Стан редактора за замовчуванням. Якщо вимкнено, редактор розширеного тексту все ще може бути увімкнений за допомогою перемикача.

en: Show the disable/enable rich text editor toggle
uk: Показати перемикач вмикання/вимикання редактора розширеного тексту

en: User interface color
uk: Колір інтерфейсу користувача

en: Currently used buttons
uk: Поточні кнопки

en: All available buttons
uk: Всі доступні кнопки

en: Choose the plugins that you want to enable in CKEditor.
uk: Оберіть плаґіни, які необхідно увімкнути в CKEditor.

en: Toolbar state on startup
uk: Стан панелі інструментів на початку

en: The toolbar will start in an expanded or collapsed state.
uk: Панель інструментів з’явиться в розгорнутому або згорнутому стані.

en: Editor interface width in pixels or percent. Examples: 400, 100%.
uk: Ширина редактора в пікселях або відсотках. Приклади: 400, 100%.

en: The language for the CKEditor user interface.
uk: Мова користувацького інтерфейсу CKEditor.

en: Automatically detect the user language.
uk: Автоматично визначати мову користувача.

en: Language direction
uk: Напрямок мови

en: Set which tag should be used by CKEditor when the <em>Enter</em> key is pressed.
uk: Вкажіть, який теґ має використовуватись в CKEditor при натисканні клавіші <em>Enter</em>.

en: Shift+Enter mode
uk: Режим клавіш Shift+Enter

en: Set which tag should be used by CKEditor when the <em>Shift+Enter</em> key combination is pressed.
uk: Вкажіть, який теґ має використовуватись в CKEditor при натисканні комбінації клавіш <em>Shift+Enter</em>.

en: Indent the element contents.
uk: Відступ вмісту елементів.

en: Break line before the opening tag.
uk: Розрив рядка перед відкривним теґом.

en: Break line after the opening tag.
uk: Розрив рядка після відкривного теґу.

en: Break line before the closing tag.
uk: Розрив рядка перед закривним теґом.

en: Break line after the closing tag.
uk: Розрив рядка після закривного теґу.

en: Indent the <code>&lt;pre&gt;</code> element contents.
uk: Відступ вмісту елементу <code>&lt;pre&gt;</code>.

en: Same as in the Link dialog window
uk: Такий самий, як у діалоговому вікні для Посилання

en: File browser type (Link dialog window)
uk: Тип оглядача файлів (діалогове вікно для Посилання)

en: File browser type (Image dialog window)
uk: Тип оглядача файлів (діалогове вікно для Зображення)

en: File browser type (Flash dialog window)
uk: Тип оглядача файлів (діалогове вікно для Flash-відео)

en: Select the file browser that you would like to use to upload Flash movies.
uk: Оберіть оглядач файлів, що буде використовуватись для відвантаження Flash-відео.

en: The path to the local directory (on the server) which points to the path defined above. If left empty, CKEditor will try to discover the right path.
uk: Шлях до локального каталогу (на сервері), котрий вказує на шлях, визначений вище. Якщо поле порожнє, CKEditor спробує самостійно визначити належний шлях.

en: Loading method
uk: Спосіб завантаження

en: Loading timeout
uk: Затримка завантаження

en: Spellchecker
uk: Перевірка правопису

en: Custom JavaScript configuration
uk: Власна конфігурація JavaScript

en: Enter a valid profile name. Only alphanumeric and underscore characters are allowed.
uk: Оберіть дійсну назву профілю. Дозволені лише абетковоцифрові символи та символи підкреслення.

en: Enter a valid width value. Examples: 400, 100%.
uk: Введіть дійсне значення ширини. Приклади: 400, 100%.

en: The CSS path is not empty. Please set the <strong>Editor CSS</strong> option to the <strong>Define CSS</strong> mode.
uk: Шлях CSS містить текст. Будь ласка, оберіть для параметру <strong>Визначити CSS</strong> варіант <strong>CSS редактора</strong>.

en: Double quotes are not allowed in the CSS path.
uk: В шляхові CSS не слід використовувати подвійні лапки.

en: Enter a valid CSS path, do not surround it with quotes.
uk: Введіть дійсний шлях CSS, не беручи його в лапки.

en: The path to predefined styles is not empty. Please set the <strong>Predefined styles</strong> option to the <strong>Define path to ckeditor.styles.js</strong> mode.
uk: Шлях до попередньо визначених стилів містить текст. Будь ласка, оберіть для параметру <strong>Визначити шлях до ckeditor.styles.js</strong> варіант <strong>Попередньо визначені стилі</strong>.

en: Double quotes are not allowed in the styles path.
uk: В шляхові стилів не слід використовувати подвійні лапки.

en: Enter a valid styles path, do not surround it with quotes.
uk: Введіть дійсний шлях до стилів, не беручи його в лапки.

en: Enter a valid, semicolon-separated list of HTML font formats (no semicolon at the end of the list is expected).
uk: Введіть дійсний, відокремлений крапками з комою перелік форматів шрифтів HTML (без крапки з комою в кінці).

en: The path to uploaded files is required.
uk: Шлях до відвантажених файлів є обов’язковим.

en: An absolute path to uploaded files is required.
uk: Абсолютний шлях до відвантажених файлів є обов’язковим.

en: Set a valid loading method.
uk: Введіть належний спосіб завантаження.

en: Enter a valid loading timeout in seconds.
uk: Введіть належну затримку завантаження в секундах

en: Enter a valid toolbar configuration.
uk: Введіть дійсну конфігурацію панелі інструментів.

en: Your CKEditor profile was updated.
uk: Профіль CKEditor було оновлено.

en: Your CKEditor profile was created.
uk: Профіль CKEditor було створено.

en: Are you sure that you want to delete the CKEditor profile <strong>%profile</strong>?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити профіль CKEditor <strong>%profile</strong>?

en: The CKEditor profile was deleted.
uk: Профіль CKEditor було видалено.

en: The WYSIWYG module is disabled.
uk: Модуль WYSIWYG вимкнено.

en: Table Resize plugin
uk: Плаґін зміни розміру таблиці

en: Auto Grow plugin
uk: Плаґн Автозбільшення

en: Enables the use of CKEditor (a rich text WYSIWYG editor) instead of plain text fields.
uk: Вмикає використання CKEditor (WYSIWYG-редактора розширеного тексту) замість полів простого тексту.

en: The Global Profile allows you to define settings that are common for all profiles. Values defined in other profiles will be appended to the global configuration. This way you can avoid repeating some of the settings that are usually the same for each profile.
uk: Глобальний профіль дозволяє визначити налаштування загальні для всіх профілів. Значення, визначені в решті профілів додаються до глобальної конфігурації. Це допоможе уникнути повторювань деяких налаштувань, однакових для різних профілів.

en: The CKEditor module allows Drupal to replace textarea fields with CKEditor. CKEditor is an online rich text editor that can be embedded inside web pages. It is a !wysiwyg editor which means that the text edited in it looks as similar as possible to the results end users will see after the document gets published. It brings to the Web popular editing features found in desktop word processors such as Microsoft Word and OpenOffice.org Writer. CKEditor is truly lightweight and does not require any kind of installation on the client computer.
uk: Модуль CKEditor дозволяє Drupal замінити текстові області полів редактором CKEditor. CKEditor — це онлайновий редактор розширеного тексту, котрий вбудовується безпосередньо у веб-сторінки. Це !wysiwyg-редактор і це означає, що текст, редагований в ньому, максимально схожий на той, який кінцевий користувач бачить після публікації документу. Він містить всі найпопулярніші функції з настольних текстових процесорів на кшталт Microsoft Word та OpenOffice.org Writer. CKEditor дуже легкий і не потребує встановлення на клієнтському комп'ютерові.

en: CKEditor website
uk: Веб-сайт CKEditor

en: Profiles are linked with input format types. A CKEditor profile defines which buttons are available in the editor, how the editor is displayed, and a few other editor functions. The Global Profile stores some general information about CKEditor.
uk: Профілі пов’язані з типами форматів введення. Профіль CKEditor визначачає доступність кнопок редактора, його вигляд і кілька інших функцій. Глобальний профіль зберігає в собі деяку загальну інформацію про CKEditor.

en: For the Rich Text Editing to work you also need to configure your !filterlink for the users that may access Rich Text Editing. Either grant those users <strong>Full HTML</strong> access or use the following list of tags in the HTML filter:
uk: Для редагування розширеного тексту також потрібно налаштувати !filterlink для користувачів, що мають доступ до Редагування розширеного тексту. Або надайте таким користувачам доступ до <strong>Full HTML</strong> або використайте у HTML-фільтрі наступні теґи:

en: To have better control over line breaks, you should disable the <strong>%settingname</strong> setting in the chosen Text format (recommended).
uk: Аби краще керувати розривами рядків необхідно вимкнути налаштування <strong>%settingname</strong> в обраному текстовому форматі (рекомендовано).

en: If you are looking for more information, have any trouble with the configuration, or found an issue with the CKEditor module, please visit the !officiallink.
uk: Якщо ви в пошуках додаткової інформації, маєте складнощі з налаштуванням чи знайшли помилку в роботі модуля CKEditor, вам допоможе !officiallink.

en: More information about how to customize CKEditor for your theme can be found !herelink.
uk: Більше інформації про персоналізацію CKEditor для вашої теми можна знайти !herelink.

en: By using !ckfinder (commercial), an advanced Ajax file manager.
uk: За допомогою !ckfinder (платне), розширеного файлового менеджера на Ajax.

en: By using a dedicated module like !imcelink.
uk: За допомогою призначеного для цього модуля на кшталт !imcelink.

en: Should rich text editing be enabled or disabled by default in textarea fields? If disabled, the rich text editor may still be enabled by using toggle.
uk: Чи має редагування розширеного тексту бути увімкнене або вимкнене в текстових областях за замовчуванням? Якщо вимкнено, редактор розширеного тексту все ще може бути увімкнений за допомогою перемикача.

en: Editor interface width in pixels or percent.
uk: Ширина інтерфейсу редактора в пікселях або відсотках.

en: Enter a valid width value.
uk: Введіть дійсне значення довжини.

en: Content can only be inserted into CKEditor in the WYSIWYG mode.
uk: Вміст може бути вставлений в CKEditor лише в режимі WYSIWYG.

en: The WYSIWYG module was detected. Using both modules at the same time may cause problems. It is recommended to turn the WYSIWYG module off (!wysiwygdisablelink).
uk: Знайдено модуль WYSIWYG. Використання обох модулів одночасно може спричинити помилки. Рекомендовано вимкнути модуль WYSIWYG (!wysiwygdisablelink).

en: If you have CKEditor already installed, edit the <strong>!editg</strong> and update the CKEditor path.
uk: Якщо CKEditor вже встановлено, відредагуйте <strong>!editg</strong> і змініть шлях CKEditor.

en: Path to CKFinder
uk: Шлях до CKFinder

en: Use toolbar Drag&Drop feature
uk: Використовувати в панелі інструментів функцію перенесення мишею

en: When enabled, the toolbar can be built by using the drag-and-drop feature. Otherwise you will need to enter the toolbar configuration manually to the text box.
uk: Якщо увімкнено, панель інструментів можливо буде наповнювати через інтерфейс перетягування мишею. Інакше доведеться вводити конфігурацію панелі інструментів в текстовий блок вручну.

en: Choose the text formats where you want to load CKEditor.
uk: Оберіть текстові формати, для яких є бажання завантажувати CKEditor.

en: All configuration options described in the !apidocs that cannot be easily changed in the administration area can be set in the <strong>Advanced Options</strong> section in the CKEditor profile.
uk: Всі параметри конфігурації, опис яких містить !apidocs, і які не можуть бути легко змінені в адміністративній області можуть бути задані в розділі <strong> Розширені налаштування</strong> профілю CKEditor.

en: Checking for !filename or !file.
uk: Перевірка для !filename або !file.

en: The CKEditor component is not installed correctly. Please go to the !ckeditorlink in order to download the latest version. After that you must extract the files to the !ckeditorpath or !librarypath directory and make sure that the !ckeditorfile or !ckeditorlibrary file exists. Refer to the !readme file for more information.
uk: Компонент CKEditor не встановлений належним чином. Перейдіть на !ckeditorlink і завантажте останню версію. Після того необхідно розпакувати файли до каталогу !ckeditorpath або !librarypath і впевнитися в наявності файлів !ckeditorfile або !ckeditorlibrary. Додаткова інформація у файлі !readme.

en: The global profile can not be found. Click here to !create.
uk: Глобальний профіль відсутній. Клацніть тут !create.

en: Choose the language direction used in the editing area. Even when CKEditor automatically detects the user language and adjusts its user interface, the editing area is not automatically changed into the LTR or RTL mode. To be able to type LTR (like English) and RTL (like Arabic, Hebrew, Persian) content at the same time, please make sure that the <strong>!bidiltr</strong> and <strong>!bidirtl</strong> buttons are enabled in the toolbar.
uk: Оберіть напрямок мови, використовуваний в області редагування. Навіть якщо CKEditor автоматично визначить мову користувача і змінить мову його інтерфейсу, область редагування не змінюватиме свій режим на "Зліва направо" або "Справа наліво". Щоб мати змогу одночасно вводити вміст зліва направо (наприклад, українською) або справа наліво (наприклад, арабською, івритом, перською), впевніться в тому, що до панелі інструментів додані кнопки <strong>!bidiltr</strong> та <strong>!bidirtl</strong>.

en: Semicolon-separated list of HTML font formats. Allowed values are: !allowed_values
uk: Відокремлений крапками з комою перелік форматів шрифтів HTML. Дозволено наступні значення: !allowed_values

en: Defines the CSS to be used in the editor area.!title_theme_css &ndash; load the !style_css file from the current site theme.!title_define_css &ndash; enter the CSS file path below.!title_ckeditor_default &ndash; use the default editor CSS.
uk: Визначає CSS, що буде застосовуватись у вікні редактора.!title_theme_css &ndash; завантажується файл !style_css з поточної теми сайту.!title_define_css &ndash; вводиться шлях до файлу CSS нижче.!title_ckeditor_default &ndash; використовується усталений CSS редактора.

en: Define the location of the !ckeditor_styles_js_file file. It is used by the <strong>Style</strong> drop-down list available in the default toolbar. Copy the !ckeditor_styles_js_path file into your theme directory (!theme) and adjust it to your needs.
uk: Визначіть розташування файла !ckeditor_styles_js_file.  Він використовується спадним списком <strong>Стиль</strong>, котрий доступний у панелі інструментів за замовчуванням. Скопіюйте файл ckeditor_styles_js_path до каталогу теми (!theme) і змініть його відповідно до потреб.

en: Setting a relative path to uploaded files was disabled because private downloads are enabled and thus this path is calculated automatically. To change the location of uploaded files in the private file system, edit the <strong>!url</strong>.
uk: Встановлення відносного шляху відвантажених файлів вимкнено оскільки увімкнені приватні завантаження і тому цей шлях розраховується автоматично. Аби змінити розташування відвантажених файлів в системі приватних файлів, відредагуйте <strong>!url</strong>.

en: Select the loading method of CKEditor. If the !ckeditor_basic_js file is used, only a small file is loaded initially and the rest of the editor is loaded later (see <strong>Loading timeout</strong>). This might be useful if CKEditor is disabled by default.
uk: Оберіть спосіб завантаження у пам’ять CKEditor. Якщо використовується файл !ckeditor_basic_js, початково завантажується лише малий файл, а решта редактора завантажується пізніше (див. <strong>Затримка завантаження</strong>).

en: The time to wait (in seconds) to load the full editor code after the page is loaded, if the !ckeditor_basic_js file is used. If set to zero, the editor is loaded on demand.
uk: Час очікування (у секундах) до завантаження повного коду редактора після завантаження сторінки, якщо використовується файл !ckeditor_basic_js. Якщо вказано 0, редактор завантажується за вимогою.

en: Load !ckeditor_config_js from the theme path
uk: Завантажувати !ckeditor_config_js теми

en: When enabled, the editor will try to load the !ckeditor_config_js file from the theme directory.
uk: Якщо увімкнено, редактор спробує завантажити файл !ckeditor_config_js з каталогу теми.

en: In order to change CKEditor configuration globally, you should modify the !ckeditor_config configuration file. Sometimes it is required to change the CKEditor configuration for a single profile only. Use this box to define settings that are unique for this profile. Available options are listed in the !docs. Add the following code snippet to change the fonts available in the CKEditor <strong>Font</strong> and <strong>Size</strong> drop-down lists: <pre>@code</pre><strong>Warning</strong>: If you make a mistake here, CKEditor may not load correctly.
uk: Аби цілком змінити конфігурацію CKEditor, необхідно модифікувати конфігураційний файл !ckeditor_config. Іноді є потреба змінити конфігурацію CKEditor лише для одного профілю. Щоб визначити налаштування, що є унікальними для цього профілю, використайте цей блок. Доступні опції перелічені на сторінці !docs. Аби змінити шрифти, котрі доступні в випадних списках CKEditor <strong>Шрифт</strong> та <strong>Розмір</strong>, додайте наступний фрагмент коду: <pre>@code</pre><strong>Увага</strong>: Якщо тут буде помилка, CKEditor може не завантажитись.

en: CKEditor documentation
uk: Документація CKEditor

en: The path to the local directory (on the server) that points to the path defined above. Enter either an absolute server path or a path relative to the !indexphp file. If left empty, the CKEditor module will try to find the right path.
uk: Шлях до локального каталогу (на сервері), що вказує на шлях, визначений вище. Введіть або абсолютний шлях на сервері або шлях відносно файла !indexphp. Якщо порожнє, модуль CKEditor спробує визначити його самостійно.

en: The path to CKFinder (AJAX based file manager downloaded from !ckfindercom) relative to the document root.
uk: Шлях до CKFinder (менеджер файлів на AJAX, завантажений з !ckfindercom) відносно кореня документа.

en: <strong>Use this option with care.</strong> If checked, CKEditor will allow anyone knowing the URL to view a file located inside of the private path (!private_path), but only if there is no information about the file in the Drupal database. If the path below is specified, anyone will have access only to that location.
uk: <strong>Використовуйте цей параметр з обережністю.</strong> Якщо позначено, CKEditor дозволить усім, кому відома URL-адреса переглядати файл, розташований в приватному місці (!private_path), але якщо в базі даних Drupal відсутня інформація про цей файл. Якщо нижче буде зазначено шлях, будь-хто матиме доступ лише до цього місця.

en: Stylesheet Parser plugin
uk: Плаґін Обробник таблиці стилів

en: CKEditor is highly configurable. The most commonly used features are listed below. You can also adjust CKEditor to your needs by changing the !ckeditor_module_config configuration file.
uk: CKEditor дуже широко конфігурований. Найчастіше використовувані функції перелічені нижче. Також можна підлаштувати CKEditor до ваших потреб змінюючи конфігураційний файл !ckeditor_module_config.

en: It is recommended to not edit the !ckeditor_config_file (!ckeditor_config_path) configuration file that is distributed with CKEditor, because you may overwrite it accidentally when you update the editor.
uk: Рекомендовано не редагувати конфігураційний файли !ckeditor_config_file (!ckeditor_config_path), що розповсюджується з CKEditor оскільки його можна випадково перезаписати при оновленні редактора.

en: Available wildcard characters:!u &ndash; User ID.!n &ndash; Username
uk: Доступні символи заміни:!u &ndash; ID користувача.!n &ndash; Ім'я користувача

en: Load sample toolbar: !toolbars
uk: Завантажити зразок панелі інструментів: !toolbars

en: Enter the path to the CSS file (Example: !example1) or a list of CSS files separated with a comma (Example: !example2). Make sure you select the !title_define_css option above.
uk: Введіть шлях до файла CSS (Приклад: !example1) або перелік файлів CSS, відокремлених комами (Приклад: !example2). Переконайтеся в тому, що вище обрано варіант !title_define_css.

en: Available placeholders:!h &ndash; host name (!host).!t &ndash; path to theme (!theme).
uk: Доступні заповнювачі:!h &ndash; назва хоста (!host).!t &ndash; шлях до теми (!theme).

en: Enter the path to a file with predefined styles (Example: !example1). Make sure you select the !style_define_path option above.
uk: Введіть шлях до файла попередньо визначених стилів (Приклад: !example1). Переконайтеся, що вище обрано варіант !style_define_path.

en: Available placeholders:!h &ndash; host name (!host).!t &ndash; path to theme (!theme).!m &ndash; path to the CKEditor module (!module).
uk: Доступні заповнювачі:!h &ndash; назва хоста (!host).!t &ndash; шлях до теми (!theme).!m &ndash; шлях до модуля CKEditor (!module).

en: Set the file browser settings. A file browser will allow you to browse the files stored on the server and embed them as links, images, or Flash movies. CKEditor is compatible with such Drupal modules as !imce or !elfinder. CKEditor can be also integrated with !ckfinder, an advanced Ajax file manager.
uk: Встановіть налаштування оглядача файлів. Оглядач файлів дозволяє звертатися до файлів, що знаходяться на сервері і вбудовувати їх у вигляді посилань, зображень або Flash-відео. CKEditor сумісний з модулями Drupal на кшталт !imce або !elfinder. CKEditor також може бути інтегрований з !ckfinder, розширеним менеджером файлів на Ajax.

en: Available placeholders:!b &ndash; the base URL path of the Drupal installation (!base).!f &ndash; the Drupal file system path where the files are stored (!files).!u &ndash; User ID.!n &ndash; Username.
uk: Доступні заповнювачі:!b &ndash; базовий URL-шлях до встановленої системи Drupal (!base).!f &ndash; шлях файлової системи Drupal, де зберігаються файли (!files).!u &ndash; ID користувача.!n &ndash; Ім'я користувача.

en: Available placeholders:!d &ndash; the server path to the document root (!root).!b &ndash; the base URL path of the Drupal installation (!base).!f &ndash; the Drupal file system path where the files are stored (!files).!u &ndash; User ID.!n &ndash; Username.
uk: Доступні заповнювачі:!d &ndash; серверний шлях до кореня документа (!root).!b &ndash; базовий URL-шлях до встановленої системи Drupal (!base).!f &ndash; шлях файлової системи Drupal, де зберігаються файли (!files).!u &ndash; ID користувача.!n &ndash; Ім'я користувача.

en: !title <a href="!link" target="_blank">project page</a>
uk: !title <a href="!link" target="_blank">сторінка проекту</a>

en: <i>Not installed</i>
uk: <i>Не встановлено</i>

en: CKEditor profiles can be configured in the !adminpath section. Profiles determine which options are available to users based on the input format system.
uk: Профілі CKEditor можуть бути налаштовані у розділі !adminpath. Вони визначають доступність параметрів користувачам на основі системи форматів введення.

en: <strong>Note:</strong> be careful when granting users access to create tags like %iframe.<br />If you are going to use CKEditor with the <strong>Filtered HTML</strong> input format, please read the "Setting up filters" section in the !readme file.
uk: <strong>Примітка:</strong> будьте обережні надаючи користувачам доступ на створення тегів на зразок  %iframe.<br />Якщо ви збираєтеся використовувати формат введення <strong>Фільтрований HTML</strong>, прочитайте розділ "Setting up filters" у файлі !readme.

en: Change skin of CKEditor
uk: Змінити обкладинку CKEditor

en: Configure skin for CKEditor.
uk: Налаштувати обкладинку CKEditor.

en: "Div-based" editor
uk: Редактор на основі div

en: Loading editor into <code>div</code> instead of <code>iframe</code>.
uk: Завантаження редактора у <code>div</code> замість <code>iframe</code>.

en: Aggregate <code>ckeditor.js</code>
uk: Збирання <code>ckeditor.js</code>

en: When enabled, <code>ckeditor.js</code> will be aggregated if JavaScript aggregation is enabled. <strong>Not recommended</strong>.
uk: Якщо увімкнео, <code>ckeditor.js</code> буде збиратися за умови увімкненого збирання файлів JavaScript. <strong>Не рекомендовано</strong>.

en: Available placeholders:!b &ndash; path of the Drupal installation (!base) !m &ndash; path where the CKEditor module is stored (!module).!l &ndash; path to the libraries directory (!library)
uk: Доступні заповнювачі:!b &ndash; шлях до встановленої системи Drupal (!base) !m &ndash; шлях до місця встановлення модуля CKEditor (!module).!l &ndash; шлях до каталогу бібліотек (!library)

en: Available placeholders:!b &ndash; path of the Drupal installation (!base) !m &ndash; the base URL path where the CKEditor module is stored (!module).!l &ndash; the base URL path to the libraries directory (!library)
uk: Доступні заповнювачі:!b &ndash; шлях до встановленої системи Drupal (!base) !m &ndash; шлях до місця встановлення модуля CKEditor (!module).!l &ndash; основний URL-шлях до каталогу бібліотек (!library)

en: Local path to CKFinder
uk: Локальний шлях до CKFinder

en: The following plugins could not be found and were automatically disabled in CKEditor profiles:
uk: Наступні плаґіни відсутні і були автоматично вимкнені у профілях CKEditor:

en: <b>Profile</b>: %profile_name
uk: <b>Профіль</b>: %profile_name

en: <b>Plugins</b>: %profile_plugins
uk: <b>Плаґіни</b>: %profile_plugins

en: The <em>CKEditor Global Profile</em> profile is using %skin skin which cannot be found. Please <a href="@profile_settings">update your settings</a>.
uk: <em>Глобальний профіль CKEditor</em> використовує обкладнику %skin, котру неможливо знайти. Будь ласка <a href="@profile_settings">оновіть налаштування</a>.

en: !ckfinder is not installed correctly: <code>!config</code> not found. Make sure that you uploaded all files and did not accidentally remove the configuration file. If you installed CKFinder in other location (e.g. in the libraries folder), make sure to update the path to CKFinder in !global.
uk: !ckfinder не встановлено належним чином: <code>!config</code> не знайдено. Впевніться, що відвантажено усі необхідні файли і випадково не видалено конфігураційний файл. Якщо CKFinder встановлено в іншому місці (наприклад, у теці libraries), обов’язково змініть шлях до CKFinder у !global.

en: Below is a list of security filters along with their status for each text format.<br /><br />The following statuses are available: !img_enabled - the filter is configured for a given text format and will be run on the content during the filtering process. !img_disabled - the filter is disabled for a given text format and will not be run on the content during the filtering process.<br /><br />In order to modify the security filters settings for each of the text formats, you need to visit the text format configuration sections as listed below: !elem_format_config
uk: Нижче перелічено фільтри безпеки разом з їх станом для кожного з текстових форматів.<br /><br />Можливі наступні стани: !img_enabled - фільтр налаштовано для даного текстового формату і його буде застосовано до вмісту під час фільтрації. !img_disabled - фільтр вимкнуто для даного текстового формату і його буде застосовано до вмісту під час фільтрації.<br /><br />Аби змінити налаштування фільтрів безпеки для кожного з текстових форматів необхідно відвідати розділи налаштувань текстових форматів, що перелічені нижче:  !elem_format_config

en: Available buttons
uk: Доступні кнопки

en: Advanced content filter
uk: Розширений фільтр вмісту

en: Configure input data filtering in CKEditor. See !link for more information about ACF.
uk: Налаштуйте фільтрацію введених даних у CKEditor. Аби отримати більше інформації про Розширений фільтр вмісту дивіться !link.

en: this blog post
uk: цей допис блоґу

en: <strong>Example:</strong> if only Bold and Link buttons are enabled, only !strong and !a tags will be allowed. Any !b tags will automatically be converted into !strong. The !img tag will not be allowed, unless the Image button is added to the toolbar.
uk: <strong>Приклад:</strong> якщо увімкнені лише кнопки Напівжирний та Посилання, тоді будуть дозволені лише теґи !strong та !a. Всі теґи !b будуть автоматично перетворені у !strong. Теґ !img буде дозволений лише після додавання на панель інструментів кнопки Зображення.

en: <strong>Warning:</strong> CKEditor will not use the set of tags associated with text format. Only the buttons enabled in the toolbar and optional plugins will determine which tags/attributes/styles are handled by CKEditor. Enabling ACF in CKEditor does not affect server-side filtering done by Drupal in any way.
uk: <strong>Увага:</strong> CKEditor не використовуватиме набори теґів, котрі стосуються текстових форматів. Лише увімкнені на панелі інструментів кнопки та додаткові плаґіни визначатимуть які теґи/атрибути/стилі використовуються у CKEditor. Увімкнення Розширеної фільтрації вмісту у CKEditor жодним чином не впливає на фільтрацію з боку сервера, що виконується системою Drupal.

en: CKEditor will only allow tags/attributes/styles provided by CKEditor features. Disallowed content will be removed directly by CKEditor. When configured properly, it helps to ensure a true WYSIWYG experience.
uk: CKEditor дозволятиме лише використання теґів/атрибутів/стилів, що надаються функціоналом CKEditor. Недозволений вміст буде безпосередньо видалений редактором CKEditor. При належному налаштуванні він допоможе відчути справжній досвід WYSIWYG.

en: CKEditor will not filter any tags and as a result, the user will be able to insert any content into the editor. The content will only be filtered by server-side filters associated with input formats.
uk: CKEditor не фільтруватиме жодного тегу і в результаті користувач зможе додавати в редактор будь-який вміст. Він лише буде фільтруватися фільтрами з боку сервера, котрі пов’язані з форматами введення.

en: Extra allowed content
uk: Додатково дозволений вміст

en: Set additional allowed content rules for CKEditor. Separate rules with a semicolon. See !docs for more information.
uk: Вкажіть додаткові правила дозволеного вмісту для CKEditor. Відокремлювати кожне правило крапкою з комою. Як джерело додаткової інформації стане в нагоді !docs.

en: <strong>Example:</strong> !rules
uk: <strong>Приклад:</strong> !rules

en: The path to CKEditor (the WYSIWYG rich text editor downloaded from !ckeditorcom). Provide a path relative to the document root, unless CKEditor is located on an external URL. In such case enter the full URL to a folder with CKEditor.<br />The simplest way to have the editor running is to use CDN, to use it set: !cdn
uk: Шлях до CKEditor (WYSIWYG-редактора розширеного тексту, завантаженого з !ckeditorcom). Уведіть шлях відносно кореня документа, крім випадку, коли CKEditor розташовується на зовнішньому URL. В такому випадку введіть повний URL до папки з CKEditor.<br />Найпростіший спосіб запустити редактор — використовувати CDN, для цього встановіть: !cdn

en: Available placeholders:!b &ndash; path of the Drupal installation (!base) !m &ndash; path where the CKEditor module is stored (!module).!l &ndash; path to the libraries directory (!library).
uk: Доступні заповнювачі:!b &ndash; шлях до встановленої системи Друпал (!base) !m &ndash; шлях зберігання модуля CKEditor (!module).!l &ndash; шлях до каталогу бібліотек (!library).

en: CKEditor is loaded from URL. Local path is not available.
uk: CKEditor запущено з URL-адреси. Локальний шлях недоступний.

en: Current toolbar
uk: Поточна панель інструментів

en: Default editor state
uk: Стан редактора за замовчуванням

en: The Code Snippet plugin must be enabled if the CodeSnippet button is enabled in the toolbar.
uk: Плаґін Code Snippet має бути увімкнений, якщо на панелі інструментів увімкнена кнопка CodeSnippet.

en: The Mathjax plugin must be enabled if the Mathjax button is enabled in the toolbar.
uk: Плаґін Mathjax має бути увімкнений, якщо на панелі інструментів увімкнена кнопка Mathjax.

en: CKEditor for Drupal 7 Documentation
uk: Документація CKEditor для Drupal 7

en: Plugins: Code Snippet and MathJax
uk: Плаґіни: Code Snippet та MathJax

en: Code Snippet and MathJax are special plugins for CKEditor that are using external JavaScript libraries to style content inside editing area. The result that is returned by CKEditor is just an HTML tag that needs to again processed by a filter (either server side or client side) in order to display it properly to the user.
uk: Code Snippet та MathJax — це спеціальні плаґіни для CKEditor, що використовують зовнішні бібліотеки JavaScript для стилізації вмісту в області редагування. Результати, що повертає CKEditor являє собою звичайний HTML-теґ, який, аби відобразити його користувачеві належним чином, знову слід обробити фільтром (або на боці сервера, або на боці клієнта).

en: MathJax (Mathematical Formulas)
uk: MathJax (Математичні формули)

en: With mathjax plugin, CKEditor produces LaTeX code surrounded by !code. In order to have it properly rendered on your site you might need to add !mathjax on your website, the simplest way to do this is to add this to your theme: !script
uk: З плаґіном mathjax CKEditor створює код LaTeX, оточений !code. Аби правильно показати його на сайті необхідно додати на сайт !mathjax. Найпростіший спосіб це зробити — додати його до теми: !script

en: Code Snippet
uk: Code Snippet (Фрагменти коду)

en: With codesnippet plugin, CKEditor produces code snippets surrounded by !code. <strong>Note:</strong> You might need to add !highlight on your website so that the displayed code was rendered nicely as in CKEditor. The simplest way to do this is to add this to your theme: !script
uk: З плаґіном codesnippet CKEditor створює фрагменти коду, оточені !code. <strong>Примітка:</strong> Можливо виникне бажання додати на веб-сайт  !highlight аби показуваний код відображувався так само гарно, як у CKEditor. Найпростіший спосіб зробити це — додати до теми наступне: !script

en: Table Resize plugin. See <a href="@ckdocs-tableresize">addon page</a> for more details.
uk: Плаґін зміни розміру таблиці. Див. подробиці на <a href="@ckdocs-tableresize">сторінці додатків</a>.

en: Auto Grow plugin. See <a href="@ckdocs-autogrow">addon page</a> for more details.
uk: Плаґін автозростання. Див. подробиці на <a href="@ckdocs-autogrow">сторінці додатків</a>.

en: Stylesheet Parser plugin. See <a href="@ckdocs-stylesheetparser">addon page</a> for more details.
uk: Плаґін аналізу таблиць стилів. Див. подробиці на <a href="@ckdocs-stylesheetparser">сторінці додатків</a>.

en: Plugin for inserting Code Snippets. See <a href="@ckdocs-codesnippet">addon page</a> for more details. See <a href="@ckdocs-codesnippet-help">help</a> for additional instructions.
uk: Плаґін для вставки Фрагментів коду. Див. подробиці на <a href="@ckdocs-codesnippet">сторінці додатків</a>. Додаткові інструкції див. у <a href="@ckdocs-codesnippet-help">довідці</a>.

en: Insert Code Snippet
uk: Вставка фрагментів коду

en: Plugin for inserting Mathematical Formula (MathJax). See <a href="@ckdocs-mathjax">addon page</a> for more details. See <a href="@ckdocs-mathjax-help">help</a> for additional instructions.
uk: Плаґін для вставки математичних формул (MathJax). Див. подробиці на <a href="@ckdocs-mathjax">сторінці додатків</a>. Додаткові вказівки див. у <a href="@ckdocs-mathjax-help">довідці</a>.

en: Insert Mathematical Formulas
uk: Вставка математичних формул

en: Enhanced Image plugin. See <a href="@ckdocs-image2">addon page</a> for more details.
uk: Плаґін Розширене зображення. Див. подробиці на <a href="@ckdocs-image2">сторінці додатків</a>.

en: Insert Enhanced Image
uk: Вставка розширених зображень

en: Plugin file: @plugin_filename
uk: Файл плаґіна: @plugin_filename
