CKEditor - WYSIWYG HTML editor (7.x-1.9) - en to hu translation catalogue (241 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Language
hu: Nyelv

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: None
hu: Nincs

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Expanded
hu: Nyitott

en: Not found
hu: Nem található

en: Input format
hu: Beviteli forma

en: Global settings
hu: Általános beállítások

en: Advanced
hu: Haladó

en: Introduction
hu: Bevezetés

en: here
hu: ide

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Security
hu: Biztonság

en: Basic
hu: Alap

en: Default state
hu: Alapértelmezett állapot

en: Basic setup
hu: Alapvető beállítások

en: Profile name
hu: Profilnév

en: Editor appearance
hu: Szerkesztő megjelenése

en: Cleanup and output
hu: Tisztítás és kimenet

en: Editor CSS
hu: Szerkesztő CSS

en: Profile
hu: Profil

en: You must give a profile name.
hu: Meg kell adni a profil nevet.

en: filters
hu: szűrők

en: File browser settings
hu: A fájlböngésző beállításai

en: Collapsed
hu: Összecsukott

en: Full
hu: Teljes

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Editor width
hu: Szerkesztő szélessége

en: or
hu: vagy

en: Path Filter
hu: Útvonalszűrő

en: Line break converter
hu: Sortörés-átalakító

en: Examples
hu: Példák

en: Plugins
hu: Beépülők

en: API documentation
hu: API-dokumentáció

en: Hide
hu: Elrejtés

en: Examples:
hu: Példák

en: Profiles
hu: Profilok

en: All buttons
hu: Minden gomb

en: Skin
hu: Smink

en: clone
hu: klónozás

en: XSS Filter
hu: XSS szűrő

en: XSS Filter.
hu: XSS szűrő.

en: No profiles found. Click here to !create.
hu: Nincsenek profilok. Itt lehet létrehozni: !create.

en: create a new profile
hu: egy új profil létrehozása

en: create the global profile
hu: globális profil létrehozása

en: Switch to plain text editor
hu: Váltás az egyszerű szerkesztőre

en: Switch to rich text editor
hu: Váltás a szövegszerkesztőre

en: Toolbar
hu: Eszköztár

en: Auto-detect language
hu: Nyelv automatikus felismerése

en: System path to the private folder is: !system_path.
hu: Rendszerútvonal a privát könyvtárhoz: !system_path.

en: Current path: !path
hu: Aktuális útvonal: !path

en: Security filters
hu: Biztonsági szűrök

en: Security settings
hu: Biztonsági beállítások

en: Enter mode
hu: Enter mód

en: Font formats
hu: Betűtípus formátumok

en: Predefined styles
hu: Előre megadott stílusok

en: Predefined styles path
hu: Előre megadott stílusok útvonala

en: Path to uploaded files
hu: Útvonal a feltöltött fájlokhoz

en: Absolute path to uploaded files
hu: Abszolút útvonal a feltöltött fájlokhoz

en: Link to paths only
hu: Hivatkozás csak útvonalakhoz

en: Path Filter & Link To Content integration
hu: <em>Path Filter</em> és <em>Link To Content</em> integráció

en: Link To Content
hu: Hivatkozás a tartalomra

en: This profile name is reserved. Please choose a different name.
hu: Ez a profilnév foglalt. Másik nevet kell megadni.

en: The profile name must be unique. A profile with this name already exists.
hu: A profilnévnek egyedinek kell lennie. Ezzel a névvel már létezik profil.

en: Troubleshooting
hu: Hibaelhárítás

en: Uploading images and files
hu: Képek és fájlok feltöltése

en: There are three ways for uploading files:
hu: Három módon lehet fájlokat feltölteni:

en: By using the core upload module.
hu: Az upload modul használatával.

en: Rich text editor settings
hu: Formázottszöveg-szerkesztő beállításai

en: Configure the rich text editor.
hu: Szövegszerkesztő beállítása.

en: Use theme CSS
hu: Smink CSS használata

en: Define CSS
hu: CSS megadása

en: Path to uploaded files relative to the document root.
hu: A feltöltött fájlok útvonala relatívan megadva a gyökérhez képest.

en: What You See Is What You Get
hu: Azt kapod, amit látsz (angolul <em>What You See Is What You Get</em>, azaz WYSIWYG)

en: official project page
hu: hivatalos projekt oldal

en: CKEditor Global Profile
hu: <em>CKEditor</em> Globális profil

en: Always run security filters for CKEditor.
hu: A <em>CKEditor</em> biztonsági szűrői mindig alkalmazva legyenek.

en: Run security filters only when CKEditor is set to start automatically.
hu: A biztonsági szűrők csak akkor legyenek alkalmazva, ha a <em>CKEditor</em> automatikusan elindul.

en: CKEditor default
hu: CKEditor alapértelmezés

en: Select manually
hu: Kézi kiválasztás

en: Color module: base
hu: <em>Color</em> modul: alap

en: Color module: top
hu: Color modul: teteje

en: Color module: bottom
hu: Color modul: alja

en: The language for the CKEditor interface.
hu: A CKEditor felületének nyelve.

en: Use theme ckeditor.styles.js
hu: ckeditor.styles.js használata a sminkből

en: Define path to ckeditor.styles.js
hu: ckeditor.styles.js útvonala

en: Select the file browser that you would like to use to upload files.
hu: A fájlok feltöltéséhez használt fájlböngésző kiválasztása.

en: Select the file browser that you would like to use to upload images.
hu: A képek feltöltéséhez használt fájlböngésző kiválasztása.

en: Path to CKEditor
hu: A <em>CKEditor</em> útvonala

en: Local path to CKEditor
hu: A <em>CKEditor</em> helyi útvonala

en: for developers only
hu: csak fejlesztőknek

en: CKEditor homepage
hu: A CKEditor honlapja

en: Choose a CKEditor skin.
hu: CKEditor-smink kiválasztása.

en: Insert Teaser Break
hu: Bevezető elválasztó beszúrása

en: Insert Page Break
hu: Oldaltörés beszúrása

en: the list of common problems
hu: a gyakori hibák listája.

en: Text formats
hu: Szövegformátumok

en: CSS file path
hu: CSS fájlútvonal

en: Left-To-Right
hu: Balról jobbra

en: Right-To-Left
hu: Jobbról balra

en: Use custom formatting options
hu: Egyéni formázási beállítások használata

en: Custom formatting options
hu: Egyéni formázási beállítások

en: CKFinder settings
hu: <em>CKFinder</em> beállítások

en: Force pasting as plain text
hu: Beillesztés egyszerű szövegként kényszerítése

en: If enabled, HTML content will be automatically changed to plain text when pasting.
hu: Ha engedélyezett, a beillesztéskor a HTML tartalom automatikusan egyszerű szöveggé lesz átalakítva.

en: If enabled, turns on SCAYT (Spell Check As You Type) automatically after loading the editor.
hu: Ha engedélyezett, a szerkesztő betöltése után a SCAYT (Spell Check As You Type) automatikusan be lesz kapcsolva.

en: Administer CKEditor access
hu: CKEditor elérésének kezelése

en: Customize CKEditor appearance
hu: A CKEditor megjelenésének testreszabása

en: CKFinder access
hu: CKFinder hozzáférés

en: Whether or not to show the disable/enable rich text editor toggle below the textarea.
hu: Mutassa-e a szövegdoboz alatt a szövegszerkesztő tiltását/engedélyezését.

en: Useful links: !ckeditorlink | !devguidelink | !userguidelink.
hu: Hasznos hivatkozások: !ckeditorlink | !devguidelink | !userguidelink.

en: Developer's Guide
hu: Fejlesztői dokumentáció

en: User's Guide
hu: Felhasználói kézikönyv

en: Content Authoring
hu: Tartalom előállítás

en: CKEditor profiles
hu: <em>CKEditor</em> profilok

en: Disable WYSIWYG module.
hu: <em>WYSIWYG</em> modul letiltása.

en: click here to disable
hu: ide kattintva letiltható

en: HTML Entities
hu: HTML entitások

en: Allow users to change CKEditor settings.
hu: Lehetővé teszi a felhasználók számára a <em>CKEditor</em> beállításainak módosítását.

en: Allow users to customize CKEditor appearance.
hu: A CKEditor-smink testreszabhatóságának engedélyezése a felhasználók számára.

en: Allow users to use CKFinder.
hu: Lehetővé teszi a felhasználók számára a CKFinder használatát.

en: Disable the WYSIWYG module
hu: A <em>WYSIWYG</em> modul letiltása

en: Add a new CKEditor profile
hu: Egy új <em>CKEditor</em> profil hozzáadása

en: Clone the CKEditor profile
hu: A CKEditor profil klónozása

en: Edit the CKEditor profile
hu: A CKEditor profil szerkesztése

en: Delete the CKEditor profile
hu: A CKEditor profil törlése

en: Add the CKEditor Global profile
hu: A <em>CKEditor</em> Globális profil hozzáadása

en: Edit the CKEditor Global profile
hu: A CKEditor globális profil szerkesztése

en: CKEditor was not found in <code>%sourcepath</code>.
hu: <em>CKEditor</em> nem található a következő útvonalon: <code>%sourcepath</code>.

en: CKEditor version could not be determined.
hu: A <em>CKEditor</em> verzióját nem lehetett meghatározni.

en: You are using a feature that requires <code>$cookie_domain</code> to be set, but it is not set in your <code>settings.php</code> file (CKFinder is enabled in the !profile profile).
hu: Egy olyan funkció van használatban amihez szükséges a <code>$cookie_domain</code> beállítása, de ez a beállítás nem szerepel a <code>settings.php</code> fájlban (!profile profilban engedélyezve van a CKFinder).

en: Some features are disabled because you are using an older version of CKEditor. Please upgrade to CKEditor 3.1 (or higher).
hu: Néhány funkció letiltásra került, mert a <em>CKEditor</em> túl régi. A <em>CKEditor</em> 3.1-es (vagy nagyobb) verziójára kell frissíteni.

en: CKEditor needs read permission to the <code>!config</code> file.
hu: A <em>CKEditornak</em> olvasási jogokra van szüksége a <code>!config</code> fájlon.

en: Enables CKEditor (WYSIWYG HTML editor) for use instead of plain text fields.
hu: Engedélyezi a CKEditor (WYSIWYG HTML-szerkesztő) használatát a sima szövegmezők helyett.

en: No CKEditor profiles found. Right now nobody is able to use CKEditor. Create a new profile below.
hu: Nincsenek <em>CKEditor</em> profilok. Jelenleg senki sem tudja használni a <em>CKEditort</em>. Létre kell hozni egy új profilt.

en: Create a new profile
hu: Új profil létrehozása

en: The global profile already exists. Only one global profile is allowed.
hu: A globális profil már létezik. Csak egy globális profil engedélyezett.

en: Create a global profile
hu: Egy globális profil létrehozása

en: Update the global profile
hu: A globális profil frissítése

en: Path to the CKEditor plugins directory
hu: A <em>CKEditor</em> beépülők könyvtárának útvonala

en: Path to the CKEditor plugins directory relative to the document root.
hu: A <em>CKEditor</em> beépülők könyvtárának útvonala, a gyökérkönyvtárhoz képest relatívan megadva.

en: Local path to the CKEditor plugins directory
hu: A <em>CKEditor</em> beépülők könyvtárának helyi útvonala

en: Enable access to files located in the private folder
hu: Hozzáférés engedélyezése a privát könyvtárban található fájlokhoz

en: Location of files uploaded with CKEditor to the private folder
hu: A <em>CKEditorral</em> a privát könyvtárba feltöltött fájlok helye

en: Allow the user to select between paths and internal links
hu: Lehetővé teszi, hogy a felhasználók választhassanak útvonalak és belső hivatkozások között

en: The CKEditor global profile was saved.
hu: A <em>CKEditor</em> Globális profil mentése megtörtént.

en: Enter a name for this profile. This name is only visible within the CKEditor administration page.
hu: A profil nevének megadása. Ez a név csak <em>CKEditor</em> adminisztrációs oldalon fog látszani.

en: The CKEditor security system protects you from executing malicious code that is already in your database. In plain textareas database content is harmless because it is not executed, but the CKEditor WYSIWYG editor interprets HTML like a web browser and thus the content needs to be filtered before it is loaded.
hu: A <em>CKEditor</em> biztonsági rendszere megakadályozza az adatbázisban található veszélyes kódok futtatását. Az egyszerű szövegdobozokban található adatbázis tartalom ártalmatlan mert nincs végrehajtva, azonban a <em>CKEditor</em> a HTML kódokat úgy értelmezi mint egy böngésző, ezért a tartalmat betöltés előtt szűrni kell.

en: Default editor state. If disabled, the rich text editor may still be enabled by using toggle.
hu: A szerkesztő alapértelmezett állapota. Ha tiltott, a szövegszerkesztőt egy kapcsolóval továbbra is engedélyezni lehet.

en: Show the disable/enable rich text editor toggle
hu: A formázottszöveg-szerkesztő engedélyező/letiltó kapcsolójának megjelenítése

en: User interface color
hu: Felhasználói felület színe

en: Used buttons
hu: Használt gombok

en: Currently used buttons
hu: A pillanatnyilag használt gombok

en: All available buttons
hu: Minden lehetséges gomb

en: Choose the plugins that you want to enable in CKEditor.
hu: A <em>CKEditorban</em> használni kívánt beépülők kiválasztása.

en: Toolbar state on startup
hu: Eszköztár állapota induláskor

en: The toolbar will start in an expanded or collapsed state.
hu: Az eszköztár kibontott vagy összecsukott állapotban fog indulni.

en: Editor interface width in pixels or percent. Examples: 400, 100%.
hu: A szerkesztő felületének szélessége képpontban vagy százalékban. Például: 400, 100%.

en: The language for the CKEditor user interface.
hu: A <em>CKEditor</em> felhasználói felületének nyelve.

en: Automatically detect the user language.
hu: Automatikusan ismerje fel a felhasználó beállított nyelvét.

en: Language direction
hu: Nyelv iránya

en: Set which tag should be used by CKEditor when the <em>Enter</em> key is pressed.
hu: A <em>CKEditor</em> melyik címkét használja az <em>Enter</em> billentyű lenyomásakor.

en: Shift+Enter mode
hu: Shift+Enter mód

en: Set which tag should be used by CKEditor when the <em>Shift+Enter</em> key combination is pressed.
hu: A <em>CKEditor</em> melyik címkét használja a <em>Shift+Enter</em> billentyűkombináció lenyomásakor.

en: Indent the element contents.
hu: Elem tartalmainak behúzása.

en: Break line before the opening tag.
hu: Sortörés a nyitó címke előtt.

en: Break line after the opening tag.
hu: Sortörés a nyitó címke után.

en: Break line before the closing tag.
hu: Sortörés a záró címke előtt.

en: Break line after the closing tag.
hu: Sortörés a záró címke után.

en: Indent the <code>&lt;pre&gt;</code> element contents.
hu: A <code>&lt;pre&gt;</code> elem tartalmainak behúzása.

en: Same as in the Link dialog window
hu: Ugyanaz, mint a Link párbeszédpanelen

en: File browser type (Link dialog window)
hu: Fájlböngésző típus (Link párbeszédpanel)

en: File browser type (Image dialog window)
hu: Fájl böngésző típus (Kép párbeszédpanel)

en: Select the file browser that you would like to use to upload Flash movies.
hu: A Flash videók feltöltéséhez használt fájlböngésző kiválasztása.

en: The path to the local directory (on the server) which points to the path defined above. If left empty, CKEditor will try to discover the right path.
hu: A fent megadott útvonalra mutató, a szerveren található helyi könyvtár útvonala. Ha üres, akkor a <em>CKEditor</em> megpróbálja megtalálni a megfelelő útvonalat.

en: Loading method
hu: Betöltési módszer

en: Loading timeout
hu: Betöltési időtúllépés

en: Spellchecker
hu: Helyesírás-ellenőrző

en: Custom JavaScript configuration
hu: Egyéni JavaScript beállítás

en: Enter a valid profile name. Only alphanumeric and underscore characters are allowed.
hu: Meg kell adni egy érvényes felhasználónevet. Csak betűk, számok és aláhúzásjelek használhatóak.

en: Enter a valid width value. Examples: 400, 100%.
hu: Érvényes szélesség megadása. Például: 400, 100%

en: The CSS path is not empty. Please set the <strong>Editor CSS</strong> option to the <strong>Define CSS</strong> mode.
hu: A CSS útvonal nem üres. Ki kell választani a <strong>Szerkesztő CSS</strong> beállításból a <strong>CSS megadása</strong> módot.

en: Double quotes are not allowed in the CSS path.
hu: Kettős idézőjelek nem lehetnek a CSS útvonalban.

en: Enter a valid CSS path, do not surround it with quotes.
hu: Érvényes CSS útvonal megadása kezdő és záró idézőjelek nélkül.

en: Double quotes are not allowed in the styles path.
hu: Kettős idézőjelek nem lehetnek a stílusok útvonalban.

en: Enter a valid styles path, do not surround it with quotes.
hu: Érvényes stílusok útvonal megadása kezdő és záró idézőjelek nélkül.

en: The path to uploaded files is required.
hu: A feltöltött fájlok útvonalának megadása kötelező.

en: An absolute path to uploaded files is required.
hu: Abszolút útvonal szükséges a feltöltött fájlokhoz.

en: Set a valid loading method.
hu: Érvényes betöltési módszer beállítása.

en: Enter a valid loading timeout in seconds.
hu: Érvényes betöltési időtúllépés megadása másodpercben.

en: Enter a valid toolbar configuration.
hu: Egy érvényes eszköztár konfiguráció megadása.

en: Your CKEditor profile was updated.
hu: A <em>CKEditor</em> profil frissítése megtörtént.

en: Your CKEditor profile was created.
hu: A <em>CKEditor</em> profil létrehozása megtörtént.

en: Are you sure that you want to delete the CKEditor profile <strong>%profile</strong>?
hu: <strong>%profile</strong> <em>CKEditor</em> profil biztosan törölhető?

en: The CKEditor profile was deleted.
hu: <em>CKEditor</em> profil törlése megtörtént.

en: The WYSIWYG module is disabled.
hu: A <em>WYSIWYG</em> modul letiltva.

en: Support for the CKEditor SWF module
hu: Támogatás a <em>CKEditor SWF</em> modulhoz

en: Support for the CKEditor Link module
hu: Támogatás a <em>CKEditor Link</em> modulhoz

en: Support for the Linkit module <em>(buttons: Linkit)</em>
hu: Támogatás a <em>Linkit </em>modulhoz <em>(gombok: Linkit)</em>

en: Table Resize plugin
hu: <em>Table Resize</em> beépülő

en: Auto Grow plugin
hu: <em>Auto Grow</em> beépülő

en: Enables the use of CKEditor (a rich text WYSIWYG editor) instead of plain text fields.
hu: Engedélyezi a CKEditor (szövegszerkesztő) használatát a sima szövegmezők helyett.

en: The Global Profile allows you to define settings that are common for all profiles. Values defined in other profiles will be appended to the global configuration. This way you can avoid repeating some of the settings that are usually the same for each profile.
hu: A globális profilban a minden profilban közös beállításokat lehet megadni. A más profilokban beállított értékek hozzá lesznek fűzve a globális konfigurációhoz. Így nem kell többször megismételni azokat a beállításokat amik általában minden profilban azonosak.

en: CKEditor website
hu: A CKEditor honlapja

en: Profiles are linked with input format types. A CKEditor profile defines which buttons are available in the editor, how the editor is displayed, and a few other editor functions. The Global Profile stores some general information about CKEditor.
hu: A profilok bemeneti formátumtípusokhoz vannak kapcsolva. Egy <em>CKEditor</em> profil a szerkesztőben használható gombokat, a szerkesztő kinézetét, és néhány egyéb funkcióját határozza meg. A globális profil általános információkat tárol a <em>CKEditorról</em>.

en: Should rich text editing be enabled or disabled by default in textarea fields? If disabled, the rich text editor may still be enabled by using toggle.
hu: A szövegszerkesztő alapértelmezettként legyen letiltva vagy engedélyezve a szövegmezőkre? Ha le van tiltva, akkor is engedélyezhető egy kapcsolóval.

en: Editor interface width in pixels or percent.
hu: Szerkesztőfelület szélessége pixelben vagy százalékban megadva.

en: Enter a valid width value.
hu: Egy érvényes szélesség érték megadása.

en: Path to CKFinder
hu: A <em>CKFinder</em> útvonala

en: Use toolbar Drag&Drop feature
hu: Eszköztár szerkesztése „fogd és vidd” segítségével

en: When enabled, the toolbar can be built by using the drag-and-drop feature. Otherwise you will need to enter the toolbar configuration manually to the text box.
hu: Ha engedélyezett, az eszköztár összeállítható „fogd és vidd" módszerrel. Ha nem engedélyezett, az eszköztár konfigurációt kézzel kell megadni a szövegdobozban.

en: Choose the text formats where you want to load CKEditor.
hu: Melyik szövegformátumoknál legyen betöltve a <em>CKEditor</em>.

en: Checking for !filename or !file.
hu: !filename vagy !file ellenőrzése.

en: The global profile can not be found. Click here to !create.
hu: A globális profil nem található. Itt lehet létrehozni: !create

en: Semicolon-separated list of HTML font formats. Allowed values are: !allowed_values
hu: HTML betűtípus-formátumok pontosvesszővel elválasztott listája. Engedélyezett értékek: !allowed_values

en: Load !ckeditor_config_js from the theme path
hu: !ckeditor_config_js betöltése a smink útvonalból

en: When enabled, the editor will try to load the !ckeditor_config_js file from the theme directory.
hu: !ckeditor_config_js fájlt a szerkesztő a smink könyvtárából próbálja betölteni ha engedélyezett.

en: CKEditor documentation
hu: <em>CKEditor</em> dokumentáció

en: The path to CKEditor (the WYSIWYG rich text editor downloaded from !ckeditorcom) relative to the document root.
hu: A <em>CKEditor</em> (a !ckeditorcom weboldalról letöltött WYSIWYG szövegszerkesztő) útvonala a gyökérhez képest relatívan megadva.

en: The path to the local directory (on the server) that points to the path defined above. Enter either an absolute server path or a path relative to the !indexphp file. If left empty, the CKEditor module will try to find the right path.
hu: A fent megadott útvonalra mutató, a szerveren található helyi könyvtár útvonala. Abszolút szerver útvonalat vagy az !indexphp fájlhoz képest relatív útvonalat kell megadni. Ha üres, akkor a <em>CKEditor</em> megpróbálja megtalálni a megfelelő útvonalat.

en: The path to CKFinder (AJAX based file manager downloaded from !ckfindercom) relative to the document root.
hu: A <em>CKFinder</em> (a !ckfindercom weboldalról letöltött AJAX alapú fájlkezelő) útvonala a gyökérhez képest relatívan megadva.

en: Stylesheet Parser plugin
hu: <em>Stylesheet Parser</em> beépülő

en: CKEditor is highly configurable. The most commonly used features are listed below. You can also adjust CKEditor to your needs by changing the !ckeditor_module_config configuration file.
hu: A <em>CKeditor</em> nagymértékben testreszabható. A leggyakrabban használt szolgáltatások lejjebb vannak felsorolva. A <em>CKEditor</em> a !ckeditor_module_config fájl módosításával is beállítható.

en: Load sample toolbar: !toolbars
hu: Minta eszköztár betöltése: !toolbars

en: Available placeholders:!h &ndash; host name (!host).!t &ndash; path to theme (!theme).
hu: Rendelkezésre álló helykitöltők: :!h &ndash; hosztnév (!host).!t &ndash; smink útvonala (!theme).

en: Available placeholders:!h &ndash; host name (!host).!t &ndash; path to theme (!theme).!m &ndash; path to the CKEditor module (!module).
hu: Rendelkezésre álló helykitöltők:!h &ndash; hosztnév (!host).!t &ndash; smink útvonala (!theme).!m &ndash; a <em>CKEditor</em> modul útvonala (!module).

en: Available placeholders:!b &ndash; the base URL path of the Drupal installation (!base).!f &ndash; the Drupal file system path where the files are stored (!files).!u &ndash; User ID.!n &ndash; Username.
hu: Rendelkezésre álló helykitöltők:!b &ndash; a <em>Drupal</em> telepítés alap webcím útvonala (!base).!f &ndash; a <em>Drupal</em>fájlrendszer útvonala, ahol a fájlok találhatóak (!files).!u &ndash; felhasználóazonosító.!n &ndash; felhasználónév.

en: !title <a href="!link" target="_blank">project page</a>
hu: !title <a href="!link" target="_blank">projektoldal</a>

en: <i>Not installed</i>
hu: <i>Nincs telepítve</i>
