Colorbox (7.x-2.4) - en to uk translation catalogue (152 entries)

en: Slideshow
uk: Слайд-шоу

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Pages
uk: Сторінки

en: On
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: None
uk: Немає

en: - None -
uk: - Немає -

en: Default
uk: Базово

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Options
uk: Опції

en: Off
uk: Вимкнено

en: Custom
uk: Власний

en: Fields
uk: Поля

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Current
uk: Поточна

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Close
uk: Закрити

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Fixed
uk: Фіксоване

en: Caption
uk: Підпис

en: Fade
uk: Згасання

en: Style
uk: Стиль

en: Content title
uk: Заголовок матеріалу

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Title text
uk: Текст заголовку

en: Initial height
uk: Початкова висота

en: Initial width
uk: Початкова ширина

en: Custom caption
uk: Власний підпис

en: Popup
uk: Спливні

en: Opacity
uk: Непрозорість

en: Next »
uk: Наступна »

en: Per page gallery
uk: Галерея через сторінку

en: Per post gallery
uk: Галерея через матеріал

en: No gallery
uk: Без галереї

en: Extra features
uk: Додаткові функції

en: Slideshow settings
uk: Налаштування слайд-шоу

en: Alt text
uk: Альтернативний текст

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
uk: <p>Перш ніж використовувати це поле потрібно додати в це відображення додаткові поля. Ці поля за потреби можуть мати позначку <em>Вилучити з відображення</em>. Зверніть увагу, що через порядок створення неможливо використовувати поля, що йдуть після цього поля; якщо є потреба в полі, якого тут не перелічено, переставте поля.</p>

en: Provide custom text or link.
uk: Введення власного тексту або посилання.

en: Max width
uk: Максимальна ширина

en: Transition speed
uk: Швидкість переходу

en: Scrollbars
uk: Смуги прокручування

en: @argument title
uk: @argument заголовок

en: @argument input
uk: @argument введення

en: Sets the speed of the fade and elastic transitions, in milliseconds.
uk: Вкажіть швидкість переходу еластик або згасання, у мілісекундах

en: The overlay opacity level. Range: 0 to 1.
uk: Рівень прозорості накладання. Проміжок: від 0 до 1.

en: Sets the speed of the slideshow, in milliseconds.
uk: Вкажіть швидкість показу слайд-шоу, у мілісекундах.

en: Text for the slideshow start button.
uk: Текст для кнопки запуску слайд-шоу.

en: All pages except those listed
uk: Всі сторінки, окрім перелічених

en: Only the listed pages
uk: Тільки перелічені сторінки

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Вкажіть сторінки, використовуючи шляхи до них. Вводити по одному шляху на рядок. Позначка '*' означає будь-який символ. Приклади шляхів: %blog для сторінки блоґу і %blog-wildcard для кожного з персональних блоґів. %front — головна сторінка.

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Max height
uk: Максимальна висота

en: Example 1
uk: Приклад 1

en: Example 2
uk: Приклад 2

en: Example 3
uk: Приклад 3

en: Example 4
uk: Приклад 4

en: Example 5
uk: Приклад 5

en: Transition type
uk: Тип переходу

en: Elastic
uk: Еластик

en: The transition type.
uk: Тип анімації переходу.

en: An automatic slideshow to a content group / gallery.
uk: Автоматичне слайд-шоу групи матеріалів/галереї

en: Text format for the content group / gallery count. {current} and {total} are detected and replaced with actual numbers while Colorbox runs.
uk: Текстовий формат для лічильника групи матеріалів/галереї. {current} та {total} буде виокремлено та замінено фактичними номерами під час запуску Colorbox.

en: Text for the previous button in a shared relation group.
uk: Текст для кнопки "Попередній" у загальній зв'язаній групі.

en: Text for the next button in a shared relation group.
uk: Текст для кнопки "Наступний" у загальній зв'язаній групі.

en: Text for the close button. The "Esc" key will also close Colorbox.
uk: Текст для кнопки "Закрити". Також Colorbox закривається клавішею Esc.

en: Choose Colorbox compression level
uk: Виберіть рівень стиснення Colorbox

en: Production (Minified)
uk: Робочий (Стиснений)

en: Development (Uncompressed Code)
uk: Для розробників (Код без стиснення)

en: {current} of {total}
uk: {current} з {total}

en: « Prev
uk: « Попередня

en: Adjust Colorbox settings.
uk: Коригувати налаштування Colorbox

en: Slideshow autostart
uk: Автозапуск слайд-шоу

en: If the slideshow should automatically start to play.
uk: Чи слайд-шоу має автоматично починати програватись.

en: Slideshow speed
uk: Швидкість слайд-шоу

en: Start slideshow
uk: Почати слайд-шоу

en: Stop slideshow
uk: Зупинити слайд-шоу

en: Text for the slideshow stop button.
uk: Текст для кнопки зупинити слайд-шоу.

en: Colorbox plugin
uk: Плаґін Colorbox

en: Insert module settings
uk: Налаштування вставки модуля

en: Insert image gallery
uk: Вставка галереї зображень

en: Should the gallery be all images on the page (default) or disabled.
uk: Чи це має бути галерея усіх зображень на сторінці (за замовчуванням)

en: Styles and options
uk: Стилі і налаштування

en: Select the style to use for the Colorbox. The example styles are the ones that come with the Colorbox plugin. Select "None" if you have added Colorbox styles to your theme.
uk: Оберіть стиль, що використовуватимется у вікні Colorbox. Стилі "Приклад" - це стилі, що входять в плаґін Colorbox. Якщо стилі Colorbox вже додані у темі, оберіть "Немає"

en: Use the default or custom options for Colorbox.
uk: Оберіть базовий чи власний набір параметрів для Colorbox.

en: Overlay close
uk: Закриття з накладанням

en: Set a maximum width for loaded content. Example: "100%", 500, "500px".
uk: Вкажіть максимальну ширину для завантаженого вмісту. Приклад: "100%", 500, "500px".

en: Set a maximum height for loaded content. Example: "100%", 500, "500px".
uk: Вкажіть максимальну висоту для завантаженого вмісту. Приклад: "100%", 500, "500px".

en: Enable Colorbox load
uk: Увімкнути Colorbox load

en: Colorbox trigger
uk: Перемикач Colorbox

en: Trigger field
uk: Поле перемикача

en: Select the field that should be turned into the trigger for the Colorbox.  Only fields that appear before this one in the field list may be used.
uk: Оберіть поле, що буде перетворене у перемикач для Colorbox. Можуть бути використані лише поля, що в переліку розташовуються перед цим полем.

en: Automatic generated Colorbox gallery
uk: Автоматично згенерована галерея Colorbox

en: Enable Colorbox gallery using a generated gallery id for this view.
uk: Увімкнути галерею Colorbox використовуючи згенерований ідентифікатор галереї для цього виду.

en: Custom Colorbox gallery
uk: Власна галерея Colorbox

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: At least @a
uk: Щонайменше @a

en: Enable Colorbox inline
uk: Увімкнути Colorbox для inline-елементів

en: This enables custom links that can open inline content in a Colorbox. Add the class "colorbox-inline" to the link and build the url like this "?width=500&height=500&inline=true#id-of-content". Other modules may activate this for easy Colorbox integration.
uk: Цим вмикаються власні посилання, за допомогою яких стає можливим відкривати у вікні Colorbox матеріал в рядках. Для цього необхідно додати до посилання клас "colorbox-inline" і побудувати url-адресу у вигляді "?width=500&height=500&inline=true#id-of-content". Також цей параметр можуть активувати інші модулі для спрощення інтеграції з Colorbox.

en: Stockholm Syndrome
uk: Стокгольмський синдром

en: Specify the height of the Colorbox popup window. Because the content is dynamic, we cannot detect this value automatically. Example: "100%", 500, "500px".
uk: Вкажіть висоту спливного вікна Colorbox. Через динамічний вміст визначити це значення автоматично неможливо. Приклад: "100%", 500, "500px".

en: Specify the width of the Colorbox popup window. Because the content is dynamic, we cannot detect this value automatically. Example: "100%", 500, "500px".
uk: Вкажіть ширину спливного вікна Colorbox. Через динамічний вміст визначити це значення автоматично неможливо. Приклад: "100%", 500, "500px".

en: Select which image style to use for viewing images in the colorbox.
uk: Оберіть, який стиль зображення використовувати для перегляду зображень у вікні colorbox.

en: Colorbox image style
uk: Стиль зображення у Colorbox

en: Colorbox image style: @style
uk: Стиль зображення у Colorbox: @style

en: Colorbox image style: Original image
uk: Стиль зображення у Colorbox: Оригінальне зображення

en: The Colorbox popup content. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
uk: Вміст спливного вікна Colorbox. Може містити HTML. Можна вводити дані з цього виду, як це показано в розділі "Шаблони заміни", що наведений нижче.

en: The Colorbox Caption. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
uk: Підпис Colorbox. Може містити HTML. Можна вводити дані з цього виду, як це показано в розділі "Шаблони заміни", що наведений нижче.

en: <p>The following tokens are available for this field. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
    If you would like to have the characters %5B and %5D please use the html entity codes '%5B' or  '%5D' or they will get replaced with empty space.</p>
uk: <p>Для цього поля дійсні наступні замінники. Зверніть увагу, що через порядок створення неможливо використовувати поля, що йдуть після цього поля; якщо є потреба в полі, якого тут не перелічено, переставте поля.
    Якщо потрібні символи [' та ']' , використовуйте їх html коди '%5B' чи '%5D', інакше вони будуть замінені пробілами.</p>

en: Set the initial width, prior to any content being loaded. Example: "100%", 500, "500px".
uk: Вкажіть початкову ширину до завантаження будь-якого вмісту. Приклад: "100%", 500, "500px".

en: Set the initial height, prior to any content being loaded. Example: "100%", 500, "500px".
uk: Вкажіть початкову висоту до завантаження будь-якого вмісту. Приклад: "100%", 500, "500px".

en: Caption shortening
uk: Скорочення підпису

en: If the caption should be made shorter in the Colorbox to avoid layout problems. The default is to shorten for the example styles, they need it, but not for other styles.
uk: Чи має скорочуватись підпис у вікні Colorbox для уникнення складнощів з розкладкою. За замовчуванням скорочення відбувається лише для стилів Приклади, якщо вони цього вимагають, але не для решти стилів.

en: Caption max length
uk: Максимальна довжина підпису

en: Hide (do not display image)
uk: Приховати (не відображати зображення)

en: Image style to use in the Colorbox.
uk: Стиль зображення, що буде використовуватись у вікні Colorbox.

en: Per field in post gallery
uk: Галерея через поле у матеріалі

en: Per field in page gallery
uk: Галерея через поле на сторінці

en: Gallery (image grouping)
uk: Галерея (групування зображень)

en: How Colorbox should group the image galleries.
uk: Яким чином Colorbox має групувати галереї зображень.

en: Custom gallery
uk: Власна галерея

en: All images on a page with the same gallery value (rel attribute) will be grouped together. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
uk: Всі зображення на сторінці з однаковими значеннями галереї (атрибут rel) будуть згруповані. Значення повинні містити тільки латинські літери в нижньому регістрі, цифри та символи підкреслення.

en: The custom gallery field must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
uk: Поле власної галереї повинно містити тільки латиницю в нижньому регістрі, цифри та символи підкреслення.

en: Colorbox gallery type: @type
uk: Тип галереї у Colorbox: @type

en: Colorbox caption: @type
uk: Підпис у Colorbox: @type

en: Content image style
uk: Стиль зображення у матеріалі

en: Image style to use in the content.
uk: Стиль зображення, що буде використовуватись у матеріалі.

en: Content image style: @style
uk: Стиль зображення у матеріалі: @style

en: Content image style: Hide
uk: Стиль зображення у матеріалі: Приховати

en: Content image style: Original image
uk: Стиль зображення у матеріалі: Оригінальне зображення

en: If false, Colorbox will hide scrollbars for overflowing content. This could be used on conjunction with the resize method for a smoother transition if you are appending content to an already open instance of Colorbox.
uk: Якщо вимкнено, Colorbox приховуватиме смуги прокручування для вмісту, що не перевищує розміри. Це можу бути використано для суміщення методів зміни розміру для пом'якшення переходу при додаванні вмісту до вже відкритого вікна Colorbox.

en: Colorbox Start slideshow
uk: Початок слайд-шоу Colorbox

en: Colorbox Stop slideshow
uk: Кінець слайд-шоу Colorbox

en: Colorbox current text
uk: Текст поточного вікна Colorbox

en: Text for the content group / gallery count
uk: Текст для лічильника групи матеріалів / галереї

en: Colorbox Previous
uk: Colorbox Попередній

en: Colorbox Next
uk: Colorbox Наступний

en: Colorbox Close
uk: Colorbox Закрити

en: Text for the close button.
uk: Текст для кнопки "Закрити"

en: Custom (with tokens)
uk: Власний (із замінниками)

en: For token support the <a href="@token_url">token module</a> must be installed.
uk: Для підтримки замінників має бути встановлений <a href="@token_url">модуль Замінник</a>.

en: A light-weight, customizable lightbox plugin for jQuery 1.4.3+.
uk: Невеликий за розмірами, налаштовуваний плаґін lightbox для jQuery 1.4.3+.

en: Show Colorbox on specific pages
uk: Показувати Colorbox на зазначених сторінках

en: You need to download a later version of the !colorbox and replace the old version located in the %path directory on your server.
uk: Необхідно завантажити останню версію !colorbox та замінити стару версію, розташовану у каталозі %path на сервері.

en: Automatic will use the first none empty value of the title, the alt text and the content title.
uk: Автоматично буде використане перше непорожнє значення заголовку, альтернативного тексту та заголовку матеріалу.

en: Plain (mainly for images)
uk: Плаский (головним чином для зображень)

en: You need to download the !colorbox, extract the archive and place the colorbox directory in the %path directory on your server.
uk: Необхідно завантажити !colorbox, розпакувати архів і розмістити каталог colorbox у каталозі %path на сервері.

en: Enable closing Colorbox by clicking on the background overlay.
uk: Увімкнення закривання Colorbox клацанням на фоновому зображенні накладання.

en: If the Colorbox should be displayed in a fixed position within the visitor's viewport or relative to the document.
uk: Вікно Colorbox має розташовуватись у фіксованому положенні в межах області перегляду відвідувача чи відносно документа.

en: This enables custom links that can open forms and paths in a Colorbox. Add the class "colorbox-load" to the link and build the url like this for paths "[path]?width=500&height=500&iframe=true" or "[path]?width=500&height=500" if you don't want an iframe. Other modules may activate this for easy Colorbox integration.
uk: Цим вмикаються власні посилання, за допомогою яких стає можливим відкривати форми та шляхи у вікні Colorbox. Для цього необхідно додати до посилання клас "colorbox-load" і побудувати url-адресу для шляхів у вигляді "[path]?width=500&height=500&iframe=true" або "[path]?width=500&height=500", якщо iframe не потрібен. Також цей параметр можуть активувати інші модулі для спрощення інтеграції з Colorbox.
