Commerce Core (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (362 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Reset to defaults
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Transaction ID
cs: ID transakce

en: Value
cs: Hodnota

en: Totals
cs: Celkem

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: more
cs: více

en: Explanation or submission guidelines
cs: Vysvětlení nebo rady pro odeslání příspěvku

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Administration
cs: Administrace

en: Currency
cs: Měna

en: Default currency
cs: Výchozí měna

en: Quantity
cs: Množství

en: view
cs: zobrazit

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Links
cs: Odkazy

en: None
cs: Žádné

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Message
cs: Zpráva

en: - None -
cs: - Nic -

en: Country
cs: Země

en: Weight
cs: Váha

en: Link
cs: Odkaz

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: Display
cs: Zobrazit

en: The username %name does not exist.
cs: Uživatelské jméno %name neexistuje.

en: Total
cs: Celkem

en: Status:
cs: Stav:

en: Unknown
cs: Neznámý

en: User
cs: Uživatel

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Are you sure you want to delete %title?
cs: Určitě odstranit %title?

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Page
cs: Stránka

en: Revision ID
cs: ID revize

en: E-mail address
cs: E-mailová adresa

en: Contains
cs: Obsahuje

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: configure
cs: nastavení

en: Price
cs: Cena

en: Customer
cs: Zákazník

en: Amount
cs: Částka

en: Add to cart
cs: Vložit do košíku

en: Address
cs: Adresa

en: State
cs: Stav

en: Desc
cs: Sestupně

en: Owner
cs: Vlastník

en: Payment
cs: Platba

en: Payment settings
cs: Nastavení plateb

en: Store
cs: Obchod

en: Method
cs: Metoda

en: January
cs: Leden

en: February
cs: Únor

en: March
cs: Březen

en: April
cs: Duben

en: May
cs: Kvě

en: June
cs: Červen

en: July
cs: Červenec

en: August
cs: Srpen

en: September
cs: Září

en: October
cs: Říjen

en: November
cs: Listopad

en: December
cs: Prosinec

en: Start date
cs: Datum začátku

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Display title
cs: Zobrazit nadpis

en: SKU
cs: Kód zboží

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Sent
cs: Odesláno

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Checkout
cs: Objednat

en: Empty text
cs: Prázdný text

en: Operator
cs: Operátor

en: Expiration
cs: Platnost do

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: You have to specify a valid date.
cs: Je třeba zadat platné datum.

en: Postal code
cs: PSČ

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: Updated date
cs: Datum úpravy

en: Full name
cs: Celé jméno

en: Size of textfield
cs: Velikost textového pole

en: Leave blank for %anonymous.
cs: Ponechat prázdné pro %anonymous.

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Select list
cs: Seznam

en: Taxes
cs: Daně

en: Tax rate
cs: Daňová sazba

en: Product type
cs: Typ produktu

en: Site information
cs: Informace o webu

en: or
cs: nebo

en: Shopping cart
cs: Nákupní košík

en: Cart
cs: Nákupní košík

en: Discount
cs: Sleva

en: Product
cs: Produkt

en: Subtotal
cs: Mezisoučet

en: Payment Status
cs: Stav platby

en: Payment method
cs: Způsob platby

en: Date created
cs: Datum vytvoření

en: Completed
cs: Dokončené

en: Delete product type
cs: Odstranit typ produktu

en: Products
cs: Produkty

en: Product types
cs: Typy produktů

en: Total:
cs: Celkem:

en: Orders
cs: Objednávky

en: %title has been deleted.
cs: Uzel %title byl smazán.

en: Last changed
cs: Naposled změněno

en: Review
cs: Revize

en: Processing
cs: Zpracovává se

en: Complete
cs: Dokončit

en: Apply
cs: Použít

en: Title (link)
cs: Titulek (s odkazem)

en: Title (no link)
cs: Titulek (bez odkazu)

en: Autocomplete text field
cs: Textového pole s automatickým dokončováním

en: Canceled
cs: Zrušeno

en: Rate
cs: Hodnocení

en: Currency Code
cs: Kód měny

en: Language neutral
cs: Jazykově neutrální

en: Account blocked
cs: Blokovaný účet

en: Administrator
cs: Administrátor

en: product
cs: produkt

en: Offset
cs: Posun

en: begins with
cs: začíná s

en: contains
cs: obsahuje

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Account information
cs: Informace o účtu

en: Account
cs: Účet

en: Billing information
cs: Fakturační údaje

en: Company name
cs: Jméno společnosti

en: Go back
cs: Krok zpět

en: Payment method title
cs: Název způsobu platby

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí

en: Create @name
cs: Vytvořit @name

en: View cart
cs: Zobrazit košík

en: Currency code
cs: Kód měny

en: Entity type
cs: Typ entity

en: VAT
cs: DPH

en: Total paid
cs: Celkem zaplaceno

en: Payment methods
cs: Způsoby platby

en: Save and add another
cs: Uložit a přidat další

en: Base price
cs: Základní cena

en: Tax
cs: Daň

en: Profile ID
cs: ID profilu

en: Display format
cs: Formát zobrazení

en: You have entered an invalid credit card number.
cs: Bylo zadáno neplatné čislo kreditní karty.

en: Order status
cs: Stav objednávky

en: Card type
cs: Typ karty

en: Card owner
cs: Vlastník karty

en: Card number
cs: Číslo karty

en: Issuing bank
cs: Banka, která kartu vystavila

en: Review order
cs: Přehled objednávky

en: Line item label
cs: Název řádkové položky

en: Radio buttons
cs: Přepínací tlačítka

en: Checkout settings
cs: Nastavení pokladny

en: Update cart
cs: Aktualizovat košík

en: Add product
cs: Přidat produkt

en: Add line item
cs: Přidat řádkovou položku

en: Line item removed.
cs: Řádková položka byla odebrána.

en: Update the order status
cs: Aktualizovat stav objednávky

en: Order settings
cs: Nastavení objednávek

en: View order
cs: Zobrazit objednávku

en: Line items
cs: Řádkové položky

en: Order state
cs: Stav objednávky

en: Select a product
cs: Vybrat produkt

en: products
cs: produkty

en: Currency settings
cs: Nastavení měny

en: Autocomplete matching
cs: Porovnávání s automatickým dokončováním

en: Starts with
cs: Začíná na

en: Created on
cs: Vytvořeno v

en: Order total
cs: Objednávka celkem

en: Delete link
cs: Odkaz "smazat"

en: Multilingual support
cs: Podpora více jazyků

en: Product SKU
cs: Kód zboží

en: Add a tax rate
cs: Přidat daňovou sazbu

en: Edit link
cs: Odkaz "upravit"

en: Created year + month
cs: Rok a měsíc vytvoření

en: Created year
cs: Rok vytvoření

en: Created month
cs: Měsíc vytvoření

en: Created day
cs: Den vytvoření

en: Created week
cs: Týden vytvoření

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Payment Method
cs: Způsob platby

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
cs: Zvolte metodu, která se má použít pro návrhy při automatickém dokončování. Berte na vědomí, že možnost <em>Obsahuje</em> může na stránkách s velkým počtem uzlů (řádově tisíce) způsobovat problémy s výkonem.

en: Remote ID
cs: Vzdálené ID

en: User information
cs: Informace o uživateli

en: Link this field to
cs: Odkázat toto pole na

en: Entities
cs: Entity

en: Operations links
cs: Odkazy na operace

en: Edit URL
cs: Upravit URL

en: Date changed
cs: Datum změny

en: Save and add fields
cs: Uložit a přidat pole

en: Machine name: @name
cs: Strojový název: @name

en: Welcome (new user created by administrator)
cs: Uvítání (nový uživatel vytvořený administrátorem).

en: Welcome (awaiting approval)
cs: Vítejte (čeká na schválení)

en: Welcome (no approval required)
cs: Uvítání (není potřeba schválení).

en: Password recovery
cs: Obnovení hesla

en: Account activation
cs: Aktivace účtu

en: Account cancellation confirmation
cs: Potvrzení zrušení účtu

en: Account canceled
cs: Informace o zrušení účtu

en: Order type
cs: Typ objednávky

en: <a href="[site:url]">Return to the front page.</a>
cs: <a href="[site:url]">Návrat na úvodní stránku.</a>

en: Configure store settings
cs: Konfigurace nastavení obchodu

en: Administer your store.
cs: Administrace obchodu

en: Configure settings and business rules for your store.
cs: Konfigurace nastavení a obchodních pravidel pro váš obchod.

en: Configure the default currency and display settings.
cs: Nastavení výchozí měny a jejího zobrazení

en: Default store currency
cs: Výchozí měna obchodu

en: Enabled currencies
cs: Povolené měny

en: Shopping cart contents
cs: Nákupní košík obsahuje

en: Your shopping cart is empty.
cs: Váš košík je prázdný.

en: %title added to <a href="!cart-url">your cart</a>.
cs: %title přidán do <a href="!cart-url">košíku</a>.

en: Implements the shopping cart system and add to cart features.
cs: Implementuje systém nákupního košíku a funkci přidat do košíku.

en: Add some items to your cart and then try checking out.
cs: Přidejte některé položky do košíku a poté si zkuste objednat.

en: Your shopping cart has been updated.
cs: Váš nákupní košík byl aktualizován.

en: Access checkout
cs: Přístup k pokladně

en: Complete a purchase through the checkout form.
cs: Kompletní nákup prostřednictvím formuláře pokladny.

en: Review your order before continuing.
cs: Zkontrolujte vaši objednávku, než budete pokračovat.

en: Checkout complete
cs: Dokončení nákupu

en: Completion message
cs: Zpráva o dokončení

en: Customer profile
cs: Profil zákazníka

en: Customer profiles
cs: Profily zákazníků

en: Profile types
cs: Typy profilů

en: Add a customer profile
cs: Přidat profil zákazníka

en: The profile has been deleted.
cs: Profil byl odstraněn.

en: Customer profiles containing addresses and other customer information.
cs: Zákaznické profily obsahují adresy a další informace o zákaznících.

en: Unit price
cs: Jednotková cena

en: Order number
cs: Číslo objednávky

en: The order number displayed to the customer.
cs: Číslo objednávky zobrazené zákazníkovi.

en: Order saved.
cs: Objednávka uložena.

en: Create an order
cs: Vytvořit objednávku

en: Create a new order.
cs: Vytvořit novou objednávku.

en: Order @number has been deleted.
cs: Objednávka @number byla odstraněna.

en: Order creation help text
cs: Nápověda pro vytvoření objednávky

en: Supply an optional help message to be displayed above the order add form.
cs: Volitelný text nápovědy zobrazený nad objednávkovým formulářem.

en: There are no active payment methods.
cs: Nejsou žádné aktivní platební metody.

en: Administer product types
cs: Spravovat typy produktů

en: Add product type
cs: Přidat typ zboží

en: Describe this product type. The text will be displayed on the <em>Add new content</em> page.
cs: Popis tohoto typu produktu. Text bude zobrazen na stránce <em>Přidat nový obsah</em>.

en: This text will be displayed at the top of the page when creating or editing products of this type.
cs: Tento text se zobrazí v horní části stránky při vytváření nebo editaci tohoto typu produktu.

en: Save product type
cs: Uložit typ produktu

en: The product type %name has been deleted.
cs: Druh produktů %name byl odstraněn.

en: Disabled products cannot be added to shopping carts and may be hidden in administrative product lists.
cs: Vypnuté produkty nemohou být přidány do nákupních košíků a mohou být skryty v administraci produktů.

en: Save product
cs: Uložit produkt

en: Products from the store.
cs: Produkty z obchodu.

en: The unique internal identifier of the product.
cs: Unikátní interní identifikátor produktu.

en: The unique human-readable identifier of the product.
cs: Unikátní, člověkem čitelný identifikátor produktu.

en: The human-readable name of the type of the product.
cs: Člověkem čitelný název druhu produktu.

en: No information
cs: Žádná informace

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
cs: Formát: %time. Formát data je YYYY-MM-DD a %timezone posun časové zóny od UTC. Pokud ponecháte prázdné, použije se čas odeslání formuláře.

en: Delete this profile
cs: Smazat tento profil

en: Administer payments
cs: Spravovat platby

en: Payment failed at the payment server. Please review your information and try again.
cs: Platba selhala na platebním serveru. Zkontrolujte prosím Vaše údaje a zkuste to znovu.

en: Add payment
cs: Přidat platbu

en: Changed date
cs: Datum změny

en: Order balance
cs: Platební bilance objednávky

en: Total paid (@currency_code)
cs: Celkem zaplaceno (@currency_code)

en: Numeric code
cs: Číselný kód

en: Default quantity
cs: Výchozí množství

en: To @title
cs: K @title

en: Owned by @name
cs: Ve vlastnictví @name

en: Update log message
cs: Aktualizovat zprávu v logu

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will provide a meaningful audit trail for updates to this order.
cs: Popište změny které jste udělali. To poskytne jasné vodítko k aktualizacím této objednávky.

en: Owned by
cs: Vlastník

en: Order contact e-mail
cs: Kontaktní e-mail objednávky

en: Defaults to the owner account e-mail address if left blank. Used for order communication.
cs: Pokud je pole prázdné, bude použit kontaktní e-mail z profilu vlastníka objednávky. Tento e-mail je použit pro komunikaci související s objednávkou.

en: Create new revision on update
cs: Vytvořit novou verzi při aktualizaci

en: If an update log message is entered, a revision will be created even if this is unchecked.
cs: Pokud je vložena zpráva do logu, revize bude udělána i pokud je toto pole nezaškrtnuté.

en: You have entered an expired credit card.
cs: Zadali jste platební kartu, která je po datu expirace.

en: Before adding a product to the cart
cs: Před vložením zboží do košíku

en: Calculating the sell price of a product
cs: Výpočet prodejní ceny produktu

en: Asc
cs: Vzestupně

en: After removing a product from the cart
cs: Po odebrání zboží z košíku

en: Completing the checkout process
cs: Dokončení nákupního procesu

en: Update the order status on checkout completion
cs: Aktualizace stavu objednávky při dokončení nákupu

en: Tokens related to customer profiles.
cs: Tokeny náležící zákaznickým profilům.

en: Customer profile ID
cs: ID profilu zákazníka

en: The unique numeric ID of the customer profile.
cs: Unikátní číselné ID zákaznického profilu.

en: The unique ID of the customer profile's latest revision.
cs: Unikátní ID poslední revize zákaznického profilu.

en: Customer profile type
cs: Typ profilu zákazníka

en: The type of the customer profile.
cs: Typ zákaznického profilu.

en: The type name of the customer profile.
cs: Název typu zákaznického profilu.

en: The date the customer profile was created.
cs: Datum vytvoření zákaznického profilu.

en: The date the customer profile was last updated.
cs: Datum poslední úpravy zákaznického profilu.

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order number
cs: Číslo objednávky

en: The URL of the order.
cs: URL adresa objednávky.

en: No orders have been created yet.
cs: Žádné objednávky zatím nebyly vytvořeny.

en: User Orders
cs: Objednávky uživatele

en: Disabled payment method rules
cs: Zakázaná pravidla platebních metod

en: The date the product was most recently updated.
cs: Datum, kdy byl produkt naposledy upraven.

en: Add a pricing rule
cs: Přidat cenové pravidlo

en: Configure the price pre-calculation settings.
cs: Nastavení pro předběžný výpočet ceny

en: Sell price pre-calculation method
cs: Metoda pro předběžný výpočet ceny

en: If pre-calculation is disabled, code that integrates calculated prices into queries and price displays will ignore any existing calculated prices.
cs: Pokud je předběžný výpočet zakázán, kód, který spojuje vypočítané ceny v dotazech a cenu zobrazovanou bude ignorovat jakékoliv doposud vypočítané ceny.

en: You have not placed any orders with us yet.
cs: Doposud nebyly provedeny žádné objednávky.

en: Grant access for the selected roles
cs: Umožnit přístup pro vybrané role

en: Product pricing rules
cs: pravidla pro tvorbu ceny zboží

en: Enable and configure product pricing rules and pre-calculation.
cs: Povolení a nastavení pravidel pro tvorbu ceny a předběžného výpočtu.

en: Administer the rules used for calculating product sell prices.
cs: Administrujte pravidla použitá pro výpočet ceny prodávaného zboží

en: Pre-calculation
cs: Předběžný výpočet

en: Administer taxes
cs: Spravovat daně

en: Manage tax rates and types.
cs: Spravovat typy a sazby daní

en: Tax rates
cs: Daňové sazby

en: Manage tax rates.
cs: Spravovat daňové sazby.

en: Create a new tax rate.
cs: Vytvořit novou daňovou sazbu.

en: Tax types
cs: Typy daní

en: Manage tax types.
cs: Spravovat typy daní.

en: Add a tax type
cs: Přidat typ daně

en: Create a new tax type.
cs: Vytvořit nový typ daně

en: Save tax rate
cs: Uložte sazbu daně

en: The machine-name specified is already in use.
cs: Strojové jméno je již použito.

en: Create !name
cs: Vytvořit !name

en: Customer continued to the next checkout page via a submit button.
cs: Zákazník pokračoval na další stránku odesilacím tlačítkem.

en: Customer returned to the previous checkout page via a submit button.
cs: Zákazník se vrátil na předchozí stránku pomocí tlačítka.

en: Result message
cs: Zpráva o výsledku

en: No products have been created yet.
cs: Žádné produkty zatím nebyly vytvořeny.

en: Include tax in this price
cs: V ceně je zahrnuta daň

en: (Machine name: @type)
cs: (Strojové jméno: @type)

en: Your order is number [commerce-order:order-number]. You can <a href="[commerce-order:url]">view your order</a> on your account page when logged in.
cs: Číslo vaší objednávky je [commerce-order:order-number]. Po přihlášení můžete <a href="[commerce-order:url]">objednávku zobrazit</a> na stránce vašeho účtu.

en: Last completed transaction
cs: Poslední dokončená transakce

en: Commerce Customer profile
cs: Commerce zákaznický profil

en: customer profile
cs: zákaznický profil

en: customer profiles
cs: profily zákazníka

en: Disabled profiles will not be visible to customers in options lists.
cs: Vypnuté profily nebudou zobrazeny uživateli v nabídce.

en: Because this profile is currently referenced by an order, if you change any field values it will save as a clone of the current profile instead of updating this profile itself. This is to maintain the integrity of customer data as entered on the order(s).
cs: Protože je tento profil momentálně spojen s objednávkou, změny v jakémkoliv poli budou mít za následek uložení klonu současného profilu, namísto jeho aktualizace. Důvodem je udržení integrity dat zadaných uživatelem na objednávce(kách).

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
cs: Vyplnili jste číslo kreditní karty v nepodporovaném formátu.

en: Add a product to the cart
cs: Přidat zboží do košíku

en: There are errors on the page. Please correct them and resubmit the form.
cs: Na stránce se vyskytly chyby. Zkuste je opravit a odešlete formulář znovu.

en: The internal numeric ID of the customer profile.
cs: Interní číselné ID zákaznického profilu.

en: Whether or not the customer profile is active.
cs: Nezáleží, zda je zákaznický profil aktivní.

en: Shopping carts
cs: Nákupní košíky

en: No orders have been created yet. <a href="!url">Create an order</a>.
cs: Žádné objednávky zatím nebyly vytvořeny. <a href="!url">Vytvořit objednávku</a>.

en: Change history
cs: Historie změn

en: Creation log message
cs: Zpráva o vytvoření

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will provide a meaningful history of changes to this product.
cs: Popište změny které provádíte. Tímto získáte informativní seznam historie změn daného produktu.

en: Default products of this type to be saved as new revisions when edited.
cs: Výchozí zboží tohoto typu bude při úpravě uloženo jako nová revize.

en: Filter by SKUs containing
cs: Filtr: kód zboží obsahuje

en: No products have been created yet. <a href="!url">Add a product</a>.
cs: Žádné produkty zatím nebyly vytvořeny. <a href="!url">Přidat produkt</a>.

en: Create new revisions when orders are updated by default.
cs: Vytvářet nové revize při aktualizaci objednávky.

en: This default may be overridden on the order edit form but will always be respected for other order status updates.
cs: Toto nastavení může být změněno ve formuláři pro editaci objednávky, avšak vždy bude prioritní pro ostatní aktualizace objednávek.
