Drupal Commerce (7.x-1.5) - en to pl translation catalogue (1348 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Reset to defaults
pl: Przywróć domyślne

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Transaction ID
pl: ID transakcji

en: Value
pl: Wartość

en: Totals
pl: Razem

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: more
pl: więcej

en: Explanation or submission guidelines
pl: Wskazówki lub instrukcje dotyczące dodawania zawartości

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Currency
pl: Waluta

en: Default currency
pl: Domyślna waluta

en: Quantity
pl: Ilość

en: view
pl: przeglądaj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Links
pl: Odnośniki

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Message
pl: Wiadomość

en: Country
pl: Państwo

en: Weight
pl: Waga

en: Link
pl: Odnośnik

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: View
pl: Widok

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: The username %name does not exist.
pl: Nie istnieje użytkownik o nazwie %name.

en: Total
pl: Razem

en: Unknown
pl: Nieznany

en: User
pl: Użytkownik

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Created
pl: Utworzono

en: Are you sure you want to delete %title?
pl: Czy na pewno usunąć %title?

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Page
pl: Strona

en: Revision ID
pl: ID wersji

en: Revisions
pl: Wersje

en: Log message
pl: Wpis do dziennika

en: E-mail address
pl: Adres e-mail

en: Type name
pl: Nazwa typu

en: Contains
pl: Zawiera

en: Success
pl: Sukces

en: configure
pl: konfiguruj

en: Price
pl: Cena

en: Customer
pl: Klient

en: Product ID
pl: ID Produktu

en: Amount
pl: Ilość

en: Add to cart
pl: Dodaj do koszyka

en: Address
pl: Adres

en: State
pl: Stan

en: Desc
pl: Malejąco

en: Owner
pl: Właściciel

en: Payment
pl: Płatność

en: Payment settings
pl: Ustawienia płatności

en: Store
pl: Sklep

en: Method
pl: Metoda

en: January
pl: Styczeń

en: February
pl: Luty

en: March
pl: Marzec

en: April
pl: Kwiecień

en: May
pl: Maj

en: June
pl: Czerwiec

en: July
pl: Lipiec

en: August
pl: Sierpień

en: September
pl: Wrzesień

en: October
pl: Październik

en: November
pl: Listopad

en: December
pl: Grudzień

en: Start date
pl: Data początkowa

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Display title
pl: Wyświetlana nazwa

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Sent
pl: Wysłano

en: order
pl: zamówienie

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Checkout
pl: Realizacja zamówienia

en: Empty text
pl: Pusty tekst

en: Order
pl: Kolejność

en: Expiration
pl: Wygaśnięcie

en: Property
pl: Właściwość

en: Defaults
pl: Domyślne

en: You have to specify a valid date.
pl: Wymagana jest prawidłowa data.

en: Postal code
pl: Kod pocztowy

en: Title:
pl: Nazwa:

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Created date
pl: Data utworzenia

en: Updated date
pl: Data aktualizacji

en: Full name
pl: Pełna nazwa

en: Size of textfield
pl: Rozmiar pola tekstowego

en: Leave blank for %anonymous.
pl: Zostaw puste aby jako autor wyświetlił się %anonymous.

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Switch
pl: Przełącz

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: equals
pl: równe

en: Select list
pl: Lista wyboru

en: Info
pl: Informacja

en: price
pl: cena

en: Taxes
pl: Podatki

en: Tax rate
pl: Stawka podatku vat

en: Product type
pl: Typ produktu

en: Site information
pl: Podstawowe dane

en: or
pl: lub

en: Shopping cart
pl: Koszyk na zakupy

en: Cart
pl: Koszyk

en: Discount
pl: Rabat

en: Product
pl: Produkt

en: Subtotal
pl: Podsuma

en: Payment Status
pl: Status płatności

en: Payment method
pl: Metoda płatności

en: Date created
pl: Data utworzenia

en: Completed
pl: Zakończone

en: Delete product type
pl: Usuń typ produktu

en: Products
pl: Produkty

en: Product types
pl: Typy produktów

en: Total:
pl: Razem:

en: Orders
pl: Zamówienia

en: Are you sure you want to delete this transaction?
pl: Jesteś pewien, że chcesz usunąć tą transakcję?

en: %title has been deleted.
pl: %title został usunięty.

en: Display style
pl: Styl wyświetlania

en: Last changed
pl: Ostatnio zmodyfikowany

en: Review
pl: Podgląd

en: Ban
pl: Zablokuj

en: Processing
pl: Przetwarzanie

en: Complete
pl: Zakończone

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Title (link)
pl: Tytuł (odnośnik)

en: Title (no link)
pl: Tytuł (bez odnośnika)

en: Autocomplete text field
pl: Pole tekstowe z podpowiedziami

en: Canceled
pl: Anulowane

en: Add to Cart form
pl: Formularz dodawania do koszyka

en: Rate
pl: Oceń

en: Currency Code
pl: Kod waluty

en: Account blocked
pl: Konto zablokowane

en: product
pl: produkt

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Host name
pl: Nazwa hosta

en: From @title
pl: Od @title

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: begins with
pl: zaczyna się

en: contains
pl: zawiera

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Account information
pl: Dane konta

en: Account
pl: Konto

en: Canadian Dollar
pl: Dolar kanadyjski

en: Fee
pl: Opłata

en: Billing information
pl: Dane do płatności

en: Company name
pl: Nazwa firmy

en: Go back
pl: Wróć

en: Payment method title
pl: Tytuł metody płatności

en: Text to display
pl: Tekst do wyświetlenia

en: Australian Dollar
pl: Dolar australijski

en: Japanese Yen
pl: Jen japoński

en: Swiss Franc
pl: Frank szwajcarski

en: Danish Krone
pl: Korona duńska

en: Hong Kong Dollar
pl: Dolar hongkoński

en: Hungarian Forint
pl: Forint węgierski

en: Norwegian Krone
pl: Korona norweska

en: New Zealand Dollar
pl: Dolar nowozelandzki

en: Swedish Krona
pl: Korona Szwedzka

en: Singapore Dollar
pl: Dolar singapurski

en: Create @name
pl: Utwórz @name

en: View cart
pl: Przeglądaj koszyk

en: Currency code
pl: Kod waluty

en: Save profile
pl: Zapisz profil

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Total paid
pl: Razem zapłacono

en: Payment methods
pl: Metody płatności

en: Are you sure you want to delete this profile?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten profil?

en: Save and add another
pl: Zapisz i dodaj kolejny

en: Base price
pl: Cena podstawowa

en: Tax
pl: Podatek

en: Profile ID
pl: ID profilu

en: Display format
pl: Format wyświetlania

en: In the form of WW (01 - 53).
pl: Format danych WW(01 - 53).

en: Creator
pl: Twórca

en: You have entered an invalid credit card number.
pl: Podano nieprawidłowy numer karty kredytowej.

en: Order status
pl: Status zamówienia

en: Card type
pl: Typ karty

en: Card owner
pl: Właściciel karty

en: Card number
pl: Numer karty

en: Issuing bank
pl: Bank wystawiający

en: Review order
pl: Podgląd zamówienia

en: Line item label
pl: Etykieta pozycji zamówienia

en: Radio buttons
pl: Przyciski radio

en: Confirm e-mail address
pl: Potwierdź adres e-mail

en: Checkout settings
pl: Ustawienia realizacji zamówienia

en: Update cart
pl: Aktualizuj koszyk

en: Add product
pl: Dodaj produkt

en: Add line item
pl: Dodaj pozycję zamówienia

en: Line item removed.
pl: Usunięto pozycję zamówienia.

en: Update the order status
pl: Odśwież status zamówienia

en: Order settings
pl: Ustawienia zamówienia

en: View order
pl: Zobacz zamówienie

en: Line items
pl: Pozycje zamówienia

en: Order state
pl: Stan zamówienia

en: Select a product
pl: Wybierz produkt

en: products
pl: produkty

en: Line Item
pl: Pozycje zamówienia

en: Yen
pl: Jen

en: Mexican Peso
pl: peso meksykańskie

en: Cordoba
pl: córdoba

en: Currency settings
pl: Ustawienia walut

en: Autocomplete matching
pl: Dopasowanie podpowiedzi

en: Starts with
pl: Zaczyna się od

en: Created by
pl: Utworzone przez

en: Created on
pl: Utworzono

en: Owner ID
pl: ID właściciela

en: Order total
pl: Łączna wartość zamówienia

en: This will override any other link you have set.
pl: Zastąpi jakikolwiek inny odnośnik ustawiony dla tego pola.

en: Delete link
pl: Odnośnik usuwania

en: Multilingual support
pl: Obsługa wersji językowych

en: Proceed to payment
pl: Przejdź do płatności

en: Product SKU
pl: SKU produktu

en: The label of the line item.
pl: Etykieta pozycji zamówienia.

en: Add a tax rate
pl: Dodaj stawkę podatku

en: rules
pl: reguły

en: Checkout form
pl: Formularz realizacji zamówienia

en: Edit link
pl: Odnośnik edycji

en: In the form of CCYYMMDD.
pl: Format danych: CCYYMMDD

en: Created year + month
pl: Rok i miesiąc utworzenia

en: In the form of YYYYMM.
pl: Format danych: YYYYMM.

en: Created year
pl: Rok utworzenia

en: In the form of YYYY.
pl: Format danych YYYY

en: Created month
pl: Miesiąc utworzenia

en: In the form of MM (01 - 12).
pl: Format danych MM (01 - 12).

en: Created day
pl: Dzień utworzenia

en: In the form of DD (01 - 31).
pl: W formacie DD (01 - 31).

en: Created week
pl: Tydzień utworzenia

en: Updated year + month
pl: Rok i miesiąc aktualizacji

en: Updated year
pl: Rok aktualizacji

en: Updated month
pl: Miesiąc aktualizacji

en: Updated day
pl: Dzień aktualizacji

en: Updated week
pl: Tydzień aktualizacji

en: The log message entered when the revision was created.
pl: Wiadomość wprowadzona do dziennika w momencie utworzenia wersji.

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Payment Method
pl: Metoda płatności

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
pl: Wybierz zachowanie podpowiedzi w tym polu. Wybranie opcji <em>Zawiera</em> może spowodować problemy wydajnościowe na stronach z tysiącami węzłów.

en: Currency name
pl: Nazwa waluty

en: Remote ID
pl: Zdalne ID

en: Line item
pl: Pozycja zamówienia

en: Date updated
pl: Data modyfikacji

en: Security code
pl: Kod zabezpieczający

en: The user who created the transaction.
pl: Użytkownik który stworzył transakcję

en: User information
pl: Informacje o użytkowniku

en: Dollar
pl: Dolar

en: Pound
pl: Funt

en: Link this field to
pl: Podłącz to pole do

en: Entities
pl: Encje

en: Operations links
pl: Odnośniki do czynności

en: Edit URL
pl: Edytuj adres

en: Date changed
pl: Data modyfikacji

en: Save and add fields
pl: Zachowaj i dodaj pola

en: Machine name: @name
pl: Identyfikator systemowy: @name

en: Welcome (new user created by administrator)
pl: Witaj (nowy użytkownik został utworzony przez administratora)

en: Welcome (awaiting approval)
pl: Witaj (oczekiwanie na zatwierdzenie)

en: Welcome (no approval required)
pl: Witaj (aktywacja nie jest wymagana)

en: Password recovery
pl: Odzyskiwanie hasła

en: Account activation
pl: Aktywacja konta

en: Account cancellation confirmation
pl: Potwierdzenie anulowania konta

en: Account canceled
pl: Konto zostało anulowane

en: Order type
pl: Typ zamówienia

en: View payments
pl: Zobacz płatności

en: Delete payments
pl: Usuń płatności

en: <a href="[site:url]">Return to the front page.</a>
pl: <a href="[site:url]">Powrót do strony głownej</a>

en: Admin URL
pl: URL administracyjny

en: Configure store settings
pl: Konfiguruj ustawienia sklepu

en: Allows users to update store currency and contact settings.
pl: Pozwala użytkownikom zmieniać domyślną walutę i dane kontaktowe we własnym koncie.

en: Administer your store.
pl: Administruj swoim sklepem.

en: Configure settings and business rules for your store.
pl: Konfiguruj ustawienia i reguły biznesowe dla twojego sklepu.

en: Configure the default currency and display settings.
pl: Skonfiguruj domyślną walutę i ustawienia wyświetlania.

en: Defines menu items common to the various Drupal Commerce UI modules.
pl: Definiuje elementy menu wspólne dla różnych modułów Drupal Commerce UI.

en: Default store currency
pl: Domyślna waluta sklepu

en: The default store currency will be used as the default for all price fields.
pl: Domyślna waluta sklepu będzie używana jako waluta domyślna dla wszystkich pól ceny.

en: Enabled currencies
pl: Włączone waluty

en: Only enabled currencies will be visible to users when entering prices. The default currency will always be enabled.
pl: Tylko włączone waluty będą widoczne dla użytkowników w trakcie wprowadzania cen. Domyślna waluta będzie ustawiona automatycznie.

en: Orders in this state have not been completed by the customer yet.
pl: Zamówienia w tym stanie nie zostały jeszcze zakończone przez klientów.

en: Shopping cart contents
pl: Zawartość koszyka

en: Your shopping cart is empty.
pl: Twój koszyk jest pusty.

en: Created as a shopping cart order.
pl: Utworzono jako zamówienie koszyka.

en: Product not available
pl: Produkt niedostępny.

en: You must specify a valid quantity to add to the cart.
pl: Należy podać prawidłową ilość, aby móc dodać produkt do zamówienia.

en: %title added to <a href="!cart-url">your cart</a>.
pl: Dodano %title do <a href="!cart-url">Twojego koszyka</a>.

en: Display an Add to Cart form for the referenced product.
pl: Wyświetlaj formularz dodawania do koszyka dla powiązanych produktów.

en: Implements the shopping cart system and add to cart features.
pl: Implementuje obsługę koszyka oraz dodawania produktów do koszyka.

en: Cart contents View
pl: Widok zawartości koszyka

en: Add some items to your cart and then try checking out.
pl: Dodaj jakieś produkty do koszyka i spróbuj wtedy zrealizować zamówienie.

en: Your shopping cart has been updated.
pl: Twój koszyk został zaaktualizowany.

en: Administer checkout
pl: Zarządzaj realizacją zamówienia

en: Access checkout
pl: Możliwość realizacji zamówienia

en: Complete a purchase through the checkout form.
pl: Dokończenie zakupu z użyciem formularza realizacji zamówienia.

en: Orders in this state have begun but not completed the checkout process.
pl: Zamówienia z tym statusem zostały rozpoczęte, ale nie ukończono ich realizacji.

en: Checkout: @page
pl: Realizacja zamówienia: @page

en: Review your order before continuing.
pl: Sprawdź swoje zamówienie zanim przejdziesz dalej.

en: Checkout complete
pl: Zamówienie zostalo złożone.

en: Completion message
pl: Komunikat na zakończenie

en: Build your checkout pages using module defined checkout form elements.
pl: Zbuduj własny proces realizacji zamówienia korzystając ze zdefiniowanych elementów formularza.

en: Configure the settings for a checkout pane.
pl: Konfiguruj ustawienia okienka realizacji zamówienia.

en: Enable checkout as a multi-step form with customizable checkout pages.
pl: Włącz realizację zamówienia poprzez formularz krokowy z możliwością dostosowania poszczególnych stron realizacji.

en: Changes to the checkout panes will not be saved until the <em>Save configuration</em> button is clicked.
pl: Zmiany nie będą zapisane dopóki przycisk <em>Zapisz ustawienia</em> nie zostanie kliknięty.

en: Checkout pane positions saved.
pl: Pozycje panelu realizacji zamówienia zostały zapisane.

en: Checkout pane positions reset.
pl: Przywrócono domyślne pozycje okienka realizacji zamówienia.

en: Checkout pane
pl: Okienko realizacji zamówienia

en: No panes on this page.
pl: Brak okienek na tej stronie.

en: No disabled panes.
pl: Brak wyłączonych paneli.

en: These settings are common to all checkout panes and affect their appearance on the checkout form.
pl: Te ustawienia są wspólne dla wszystkich zaznaczonych okien i wpływają na ich wygląd w formularzu składania zamówienia.

en: Checkout form fieldset display
pl: Wyświetlanie grupy pól formularza składania zamówienia

en: Checkout panes are rendered on the checkout form in individual fieldsets.
pl: Okna składania zamówienia wyświetlane są na formularzu składania zamówienia w osobnych grupach pól.

en: Specify here how the fieldset for this pane will appear.
pl: Określ w jaki sposób grupa pól tego okienka będzie się pojawiać.

en: Display this pane in a non-collapsible fieldset.
pl: Wyświetl to okienku w nie-rozwijalnej grupie pól.

en: Display this pane in a collapsible fieldset.
pl: Wyświetl to okienku w rozwijalnej grupie pól.

en: Display this pane in a collapsed fieldset.
pl: Wyświetl to okienku w zwiniętej grupie pól.

en: Include this pane on the Review checkout pane.
pl: Dołącz to okienko do okienka Przeglądu składanego zamówienia.

en: Checkout pane configuration
pl: Konfiguracja okienka składania zamówienia

en: These settings are specific to this checkout pane.
pl: Te ustawienia są specyficzne dla tego okienka składania zamówienia.

en: Checkout pane saved.
pl: Okienka składania zamówienia zostało zapisane.

en: Checkout pane reset.
pl: Okienka składania zamówienia zostało zresetowane.

en: Checkout of your current order has been canceled and may be resumed when you are ready.
pl: Składanie twojego aktualnego zamówienia zostało anulowane i może być wznowione kiedy będziesz gotowy.

en: Customer profile
pl: Profil klienta

en: Administer customer profile types
pl: Administrowanie typami profilów klienta

en: Allows users to add customer profile types and configure their fields.
pl: Pozwala użytkownikom dodawanie typów profilów i konfigurację ich pól.

en: The profile used to collect billing information on the checkout and order forms.
pl: Profil używany do zbierania danych do płatności na formularzach zamówienia i realizacji zamówienia.

en: Customer profile @profile_id
pl: Profil klienta @profile_id

en: Individual customer profile types can have different fields assigned to them.
pl: Poszczególne typy profili klienta mogą posiadać przypisane do siebie różne pola.

en: Customer profiles
pl: Profile klienta

en: Profile types
pl: Typy profilów

en: Add a customer profile
pl: Dodaj profil klienta

en: Add a new customer profile.
pl: Dodawanie nowego profilu klienta.

en: Delete a customer profile
pl: Usuwanie profilu klienta

en: Manage customer profile types for your store.
pl: Zarządzanie typami profilów klienta Twojego sklepu.

en: Customer UI
pl: Interfejs klienta

en: Exposes a default UI for Customers through profile edit forms and default Views.
pl: Ujawnia domyślny interfejs dla klientów poprzez formularze edycji i domyślne widoki modułu Views.

en: Profile saved.
pl: Profil zapisany.

en: Deleting this profile cannot be undone.
pl: Usunięcie tego profilu jest nieodwracalne.

en: The profile has been deleted.
pl: Profil został usunięty.

en: The profile could not be deleted.
pl: Profil nie mógł być usunięty.

en: Deleted customer profile @profile_id.
pl: Usunięto profil klienta @profile_id.

en: There are no customer profile types yet. <a href="@link">Add profile type</a>.
pl: Nie ma jeszcze żadnych typów profilów klienta. <a href="@link">Dodaj typ profilu</a>.

en: Commerce Customer Profile
pl: Profil klienta Commerce

en: Customer profiles containing addresses and other customer information.
pl: Profile klientów zawierające adresy i inne informacje o kliencie.

en: The unique internal identifier of the profile.
pl: Unikalny wewnętrzny identyfikator profilu.

en: The human-readable name of the type of the customer profile.
pl: Przyjazna dla użytkownika nazwa typu profilu klienta.

en: Relate a profile to the user it belongs to.
pl: Powiąż profil z użytkownikiem, do którego należy.

en: Profile owner
pl: Właściciel profilu

en: Whether or not the profile is active.
pl: Czy profil jest włączony czy wyłączony.

en: The date the profile was created.
pl: Data utworzenia profilu.

en: The date the profile was last updated.
pl: Data ostatniej aktualizacji profilu.

en: Provide a simple link to the administrator view of the profile.
pl: Udostępnij prosty odnośnik do widoku administracyjnego profilu.

en: Provide a simple link to edit the profile.
pl: Udostępnij prosty odnośnik do edycji profilu.

en: Provide a simple link to delete the profile.
pl: Udostępnij prosty odnośnik do usuwania profilu.

en: Link this field to the profile's administrative view page
pl: Linkuj to pole do strony widoku administracyjnego profilu

en: Line item ID
pl: ID pozycji zamówienia

en: The internal numeric ID of the line item.
pl: Wewnętrzny identyfikator numeryczny pozycji zamówienia.

en: The human readable name of the line item type.
pl: Czytelna dla człowieka nazwa typu pozycji zamówienia.

en: The label displayed with the line item.
pl: Etykieta wyświetlana z pozycją zamówienia.

en: Tokens related to individual line items.
pl: Wzorce powiązane z indywidualnymi pozycjami zamówienia.

en: The unique numeric ID of the line item.
pl: Unikalny, numeryczny ID pozycji zamówienia.

en: The quantity of the line item.
pl: Ilość pozycji zamówienia.

en: The date the line item was created.
pl: Data utworzenia pozycji zamówienia.

en: The date the line item was last updated.
pl: Element formularza daty ostatniej aktualizacji pozycji zamówienia.

en: Line item module label form element
pl: Element formularza etykiety dla pozycji zamówienia

en: Line item module quantity form element
pl: Element formularza ilości dla pozycji zamówienia

en: Short descriptive label for the line item
pl: Krótka, opisowa etykieta pozycji zamówienia

en: Quantity associated with this line item
pl: Ilość powiązana z tą pozycją zamówienia.

en: Administer line item types
pl: Administrowanie typami pozycji zamówienia

en: View and configure fields attached to module defined line item types.
pl: Przeglądanie i konfiguracja pól dołączonych do typów pozycji zamówienia zdefiniowanych przez moduły.

en: Unit price
pl: Cena jednostkowa

en: Line item reference
pl: Odniesienie do pozycji zamówienia w koszyku

en: This field stores the ID of a related line item as an integer value.
pl: To pole przechowuje ID powiązanej pozycji zamówienia jako liczbę całkowitą.

en: %name: you have specified an invalid line item for this field.
pl: %name: podałeś nieprawidłową pozycję zamówienia dla tego pola.

en: %name: you have specified an invalid line item for this reference field.
pl: %name: podałeś nieprawidłową pozycję zamówienia dla tego pola odwołania.

en: Line item View
pl: Widok pozycji zamówienia

en: Display the line items via a default View.
pl: Wyświetl pozycje zamówienia jako domyślny widok.

en: Line item manager
pl: Menedżer pozycji zamówienia

en: Use a complex widget to manager the line items referenced by this object.
pl: Używaj zaawansowanej kontrolki do zarządzania pozycjami w koszyku, do których odnosi się ten obiekt.

en: No line items found.
pl: Brak pozycji zamówienia.

en: Referenced line item
pl: Powiązana pozycja zamówienia

en: Manage line item types for your store.
pl: Zarządzaj typami pozycji zamówienia w twoim sklepie.

en: Defines the Line Item entity and associated features.
pl: Definiuje encję Pozycji zamówienia i powiązane właściwości.

en: Exposes a default UI for Line Items through line item type forms and default Views.
pl: Udostępnia domyślny interfejs użytkownika dla pozycji zamówienia poprzez formularze typów pozycji zamówienia i domyślne widoki.

en: There are no line item types defined by enabled modules.
pl: Brak typów pozycji zamówienia zdefiniowanych przez włączone moduły.

en: Commerce Line Item
pl: Pozycja zamówienia Commerce

en: A line item referenced by another entity.
pl: Pozycja zamówienia, z którą powiązana jest inna encja.

en: The unique internal identifier of the line item.
pl: Unikalny wewnętrzny identyfikator pozycji zamówienia.

en: The human-readable name of the type of the line item.
pl: Czytelna dla użytkownika nazwa typu pozycji zamówienia.

en: Line item summary
pl: Podsumowanie pozycji zamówienia

en: Summarize the line items in a View with an optional link to checkout.
pl: Podsumuj pozycje zamówienia w widoku z opcjonalnym odnośnikiem do realizacji zamówienia.

en: Select the links you want to appear beneath the summary.
pl: Wybierz odnośniki, które mają pojawić się pod podsumowaniem.

en: Line item type
pl: Typ pozycji zamówienia

en: The internal numeric ID of the order.
pl: Wewnętrzny identyfikator numeryczny zamówienia.

en: Order number
pl: Numer zamówienia

en: The order number displayed to the customer.
pl: Numer zamówienia wyświetlany klientowi.

en: View URL
pl: URL widoku

en: The URL a customer can visit to view the order.
pl: URL, który klient może odwiedzić by zobaczyć zamówienie.

en: The URL of the order's administrative view page.
pl: URL strony widoku administracyjnego zamówienia.

en: The URL of the order's edit page.
pl: URL strony edycji zamówienia.

en: The date the order was created.
pl: Data utworzenia zamówienia.

en: Creator ID
pl: ID twórcy

en: Tokens related to individual orders.
pl: Wzorce powiązane z indywidualnymi zamówieniami.

en: The unique numeric ID of the order.
pl: Unikalne, numeryczne ID zamówienia.

en: Orders in this state have been canceled through some user action.
pl: Zamówienia w tym stanie zostały anulowane poprzez jakąś akcję użytkownika.

en: Orders in this state have been created and are awaiting further action.
pl: Utworzone zostały zamówienia w tym stanie i oczekują na dalsze działania.

en: Orders in this state have been completed as far as the customer is concerned.
pl: Zamówienia w tym stanie zostały zakończone jeżeli chodzi o klienta.

en: Order @number
pl: Zamówienie @number

en: Order saved.
pl: Zamówienie zapisane.

en: Create an order
pl: Stwórz zamówienie

en: Create a new order.
pl: Stwórz nowe zamówienie.

en: Create a new order for the specified user.
pl: Stwórz nowe zamówienie dla określonego użytkownika.

en: Configure general order settings, fields, and displays.
pl: Konfiguruj ogólne ustawienia sklepu, pola i wyświetlanie.

en: Defines the Order entity and associated features.
pl: Definiuje encję Zamówienia i powiązane właściwości.

en: Exposes a default UI for Orders through order edit forms and default Views.
pl: Udostępnia domyślny interfejs zamówień poprzez formularze edycji zamówień i domyślne widoki.

en: Are you sure you want to delete order @number?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć zamówienie @number?

en: Deleting this order cannot be undone.
pl: Usunięcie tego zamówienia nie można będzie cofnąć.

en: Order @number has been deleted.
pl: Zamówienie @number zostało usunięte.

en: Order @number could not be deleted.
pl: Zamówienie @number nie mogło być usunięte.

en: Deleted order @number.
pl: Usunięto zamówienie @number.

en: Order creation help text
pl: Tekst pomocy tworzenia zamówienia

en: Supply an optional help message to be displayed above the order add form.
pl: Podaj opcjonalną wiadomość pomocy wyświetlaną nad formularzem dodawania produktu do koszyka.

en: Commerce Order
pl: Zamówienie Commerce

en: Order placed in the store.
pl: Zamówienie umieszczone w sklepie.

en: The unique internal identifier of the order.
pl: Unikalny wewnętrzny identyfikator zamówienia.

en: The unique customer facing number of the order.
pl: Unikalny numer zamówienia widoczny dla klienta.

en: The workflow status of the order.
pl: Status przepływu zamówienia.

en: The date the order was last updated.
pl: Data ostatniej aktualizacji zamówienia.

en: Provide a simple link to the administrator view of the order.
pl: Udostępnij prosty odnośnik do widoku administracyjnego zamówienia.

en: Provide a simple link to edit the order.
pl: Udostępnij prosty odnośnik do edycji zamówienia.

en: Provide a simple link to delete the order.
pl: Udostępnij prosty odnośnik do usunięcia zamówienia.

en: Select available payment methods for an order
pl: Wybierz dostępne metody płatności dla zamówienia

en: Enable payment method: @method
pl: Włącz metodę płatności: @method

en: No settings for this payment method.
pl: Brak ustawień dla tej metody płatności.

en: Off-site payment redirect
pl: Przekierowanie do płatności poza witryną

en: Implement core payment features for Drupal commerce.
pl: Implementacja funkcjonalności płatności dla rdzenia Drupal Commerce.

en: There are no active payment methods.
pl: Brak włączonych metod płatności.

en: There are no disabled payment methods.
pl: Brak wyłączonych metod płatności.

en: Commerce Payment Transaction
pl: Transakcja płatności Commerce

en: The receipt of a payment transaction.
pl: Pokwitowanie transakcji płatności.

en: The unique internal identifier of the transaction.
pl: Unikalny wewnętrzny identyfikator tej transakcji.

en: The date the transaction was created.
pl: Data utworzenia transakcji.

en: The payment method of the transaction.
pl: Metoda płatności transakcji.

en: The amount of the transaction.
pl: Kwota transakcji.

en: The currency of the transaction.
pl: Waluta transakcji.

en: The message associated with the transaction.
pl: Wiadomość związana z transakcją.

en: The status of this transaction.
pl: Status tej transakcji.

en: This field stores prices for products consisting of an amount and a currency.
pl: To pole przechowuje ceny dla produktów składających się z kwoty i waluty.

en: %name: you must enter a numeric value for the price.
pl: %name: należy wprowadzić wartość numeryczną dla ceny.

en: Price textfield
pl: Pole tekstowe ceny

en: Price with currency
pl: Cena z walutą

en: Defines the price field and a price alteration system.
pl: Definiuje pole ceny i system zmiany cen.

en: The internal numeric ID of the product.
pl: Wewnętrzny identyfikator numeryczny produktu.

en: The human readable product SKU.
pl: Czytelna dla człowieka nazwa jednostki magazynowej produktu.

en: The human readable name of the product type.
pl: Przyjazna dla użytkownika nazwa typu produktu

en: The title of the product.
pl: Tytuł produktu.

en: The URL of the product's edit page.
pl: Adres URL strony edycji produktu.

en: The date the product was created.
pl: Data utworzenia produktu.

en: The unique ID of the product creator.
pl: Unikalny identyfikator twórcy produktu.

en: The creator of the product.
pl: Twórca produktu.

en: Tokens related to individual products.
pl: Wzorce podstawiania powiązane z indywidualnymi produktami.

en: The date the product was last updated.
pl: Data ostatniej aktualizacji produktu.

en: Admin display
pl: Ekran administracyjny

en: Product module SKU form element
pl: Element formularza SKU modułu Product

en: Product module title form element
pl: Element formularza tytułu modułu Product

en: Product module status form element
pl: Element formularza statusu modułu Product

en: The human readable identifier of the product
pl: Przyjazny dla użytkownika identyfikator produktu

en: Full product title
pl: Pełna nazwa produktu

en: Administer product types
pl: Administrowanie typami produktów

en: commerce_product autocomplete
pl: auto-uzupełnianie commerce_product

en: Product: @sku
pl: Produkt: @sku

en: Individual product types can have different fields assigned to them.
pl: Każdy typ produktu może mieć przypisane inne pola.

en: Add a product
pl: Dodaj produkt

en: Add a new product for sale.
pl: Dodaj nowy produkt na sprzedaż.

en: Manage products types for your store.
pl: Zarządzaj typami produktów w twoim sklepie.

en: Add product type
pl: Dodaj typ produktu

en: A basic product type.
pl: Podstawowy typ produktu.

en: Defines the Product entity and associated features.
pl: Definiuje encję produktu i powiązane właściwości.

en: Exposes a default UI for Products through product edit forms and default Views.
pl: Udostępnia domyślny interfejs dla produktów poprzez formularze edycji produktów oraz domyślne widoki.

en: The human-readable name of this product type. It is recommended that this name begin with a capital letter and contain only letters, numbers, and spaces. This name must be unique.
pl: Przyjazna dla użytkownika nazwa tego typu produktów. Zalecane jest, żeby ta nazwa rozpoczynała się wielką literą i zawierała tylko litery, cyfry i spacje. Musi być unikalna.

en: The machine-readable name of this product type. This name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores, it must be unique.
pl: Nazwa systemowa tego typu produktów. Ta nazwa może składać się tylko z małych liter, cyfr i znaków podkreślenia i musi być unikalna.

en: Describe this product type. The text will be displayed on the <em>Add new content</em> page.
pl: Opisz ten typ produktu. Ten tekst będzie wyświetlany na stronie <em>Dodaj nową zawartość</em>.

en: This text will be displayed at the top of the page when creating or editing products of this type.
pl: Ten tekst będzie wyświetlany na górze strony podczas tworzenia lub edycji produktów tego typu.

en: Save product type
pl: Zapisz typ produktu

en: Product type saved.
pl: Typ produktu został zapisany.

en: Are you sure you want to delete the %name product type?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć typ produktu %name?

en: The product type %name has been deleted.
pl: Typ produktu %name został usunięty.

en: Disabled products cannot be added to shopping carts and may be hidden in administrative product lists.
pl: Wyłączone produkty nie mogą być dodane do koszyka zakupowego i mogą być ukryte na administracyjnych listach produktów.

en: Save product
pl: Zapisz produkt

en: Product saved.
pl: Produkt zapisany.

en: %title could not be deleted.
pl: Nie można było usunąć %title.

en: Deleted product type %name.
pl: Usunięto typ produktu %name.

en: Deleted product %title (SKU: @sku).
pl: Usunięty produkt %title (SKU: @sku).

en: You have not created any product types yet. Go to the <a href="@create-product-type">product type creation page</a> to add a new product type.
pl: Nie utworzyłeś jeszcze żadnych typów produktów. Przejdź do <a href="@create-product-type">strony tworzenia typów produktów</a> w celu dodania nowego typu produktu.

en: No product types have been created yet for you to use.
pl: Nie utworzono jeszcze żadnych typów produktów, których możesz używać.

en: There are no product types yet. <a href="@link">Add product type</a>.
pl: Brak typów produktów. <a href="@link">Dodaj typ produktu</a>.

en: Products from the store.
pl: Produkty z tego sklepu.

en: The unique internal identifier of the product.
pl: Unikalny wewnętrzny identyfikator produktu.

en: The unique human-readable identifier of the product.
pl: Unikalny, przyjazny dla człowieka identyfikator produktu.

en: The human-readable name of the type of the product.
pl: Przyjazna dla człowieka nazwa tego typu produktu.

en: The title of the product used for administrative display.
pl: Tytuł produktu wyświetlany w części administracyjnej.

en: Relate a product to the user who created it.
pl: Powiąż produkt z użytkownikiem, który go utworzył.

en: Product creator
pl: Twórca produktu

en: Whether or not the product is active.
pl: Czy produkt jest włączony czy wyłączony.

en: Provide a simple link to the administrator view of the product.
pl: Udostępnij prosty odnośnik do widoku administracyjnego produktu.

en: Provide a simple link to edit the product.
pl: Udostępnij prosty odnośnik do edycji produktu.

en: Provide a simple link to delete the product.
pl: Udostępnij prosty odnośnik do usuwania produktu.

en: Link this field to the product's administrative view page
pl: Dodaj odnośnik do widoku administracyjnego produktu dla tego pola

en: Product: @label
pl: Produkt: @label

en: Field from a referenced product.
pl: Pole z powiązanego produktu.

en: Product reference
pl: Odniesienie do produktu

en: This field stores the ID of a related product as an integer value.
pl: To pole przechowuje ID związanych produktów jako liczbę całkowitą.

en: Product types that can be referenced
pl: Typy produktów, które mogą być powiązane

en: If no types are selected, any type of product may be referenced.
pl: Jeżeli nie wybrano żadnych typów to powiązany może być dowolny typ produktu.

en: %name: you have specified an invalid product for this reference field.
pl: %name: określiłeś nieprawidłowy produkt dla tego pola powiązania.

en: SKU (link)
pl: SKU (odnośnik)

en: Display the SKU of the referenced product as a link to the node page.
pl: Wyświetl SKU produktu, do którego jest odniesienie jako odnośnik do strony węzła.

en: SKU (no link)
pl: SKU (bez odnośnika)

en: Display the SKU of the referenced product as plain text.
pl: Wyświetl SKU produktu, do którego jest odniesienie jako zwykły tekst.

en: Display the title of the referenced product as a link to the node page.
pl: Wyświetl tytuł produktu z odniesienia jako odnośnik do strony węzła.

en: Display the title of the referenced product as plain text.
pl: Wyświetl tytuł produktu z odniesienia jako zwykły tekst.

en: Display the list of referenceable products as a textfield with autocomplete behaviour.
pl: Wyświetl listę produktów, do których można dodawać odniesienia, jako pole tekstowe z auto-uzupełnianiem.

en: References a product and displays it with the SKU as the label.
pl: Dodaje odwołanie do produktu i wyświetla go z jednostką magazynową SKU jako etykietą.

en: Referenced product
pl: Powiązany produkt

en: Product Reference
pl: Powiązanie z produktem

en: Defines a product reference field and default display formatters.
pl: Definiuje pole powiązania z produktem i domyślne formaty wyświetlania.

en: Current list item
pl: Bieżąca pozycja zamówienia

en: Site-wide settings and other global information.
pl: Ustawienia całego serwisu i informacje globalne.

en: Specifies the type of the entity that should be fetched.
pl: Określa typ encji, która powinna być pobrana.

en: The property by which the entity is to be selected.
pl: Właściwość, po której encja ma być wybrana.

en: The property value of the entity to be fetched.
pl: Wartość właściwości encji do pobrania.

en: The comparison operator.
pl: Operator porównania.

en: No information
pl: Brak informacji

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
pl: Format: %time. Format daty to YYYY-MM-DD a %timezone jest obecnie ustawionym przesunięciem czasu względem UTC. Pozostawienie pustego pola spowoduje wstawienie w to miejsce czasu wysłania formularza.

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Display path
pl: Ścieżka wyświetlania

en: Lipa
pl: Lip

en: Customer profile reference
pl: Odnośnik do profilu klienta

en: This field stores the ID of a related customer profile as an integer value.
pl: To pole przechowuje ID powiązanego profilu klienta jako liczbę całkowitą.

en: %name: you have specified an invalid customer profile for this reference field.
pl: %name: podano nieprawidłowy profil klienta dla tego pola.

en: Customer profile display
pl: Format wyświetlania profilu klienta

en: Display the customer profile.
pl: Wyświetl profil klienta.

en: Customer profile manager
pl: Zarządzający profilem klienta

en: Use a complex widget to edit the profile referenced by this object.
pl: Używaj zaawansowanej kontrolki do edycji profilu, do którego odnosi się ten obiekt.

en: @profile: User @user
pl: @profile: Użytkownik @user

en: Delete this profile
pl: Usuń ten profil

en: Profile @profile_id
pl: Profil @profile_id

en: You have not enabled modules defining any customer profile types yet.
pl: Nie włączono jeszcze modułów definiujących typy profilu klienta.

en: No customer profile types have been enabled yet for you to use.
pl: Nie włączono jeszcze żadnych typów profilu klienta do użytku.

en: The current status of the order.
pl: Bieżący status zamówienia.

en: Administer payments
pl: Administrowanie płatności

en: Use the button below to proceed to the payment server.
pl: Użyj przycisku poniżej w celu przejścia na serwer płatności.

en: Failure
pl: Niepowodzenie

en: Remote status
pl: Zdalny status

en: Payload
pl: Ładunek

en: Transaction @transaction_id
pl: Transakcja @transaction_id

en: Payment failed at the payment server. Please review your information and try again.
pl: Płatność nie powiodła się na serwerze płatności. Proszę sprawdzić ponownie swoje dane i spróbować jeszcze raz.

en: The %title payment method indicates it is offsite but does not define the necessary form to process the redirect.
pl: Metoda płatności %title wskazuje, że jest zewnętrzna, ale nie definiuje wymaganego formularza do wykonania przekierowania.

en: Payment terminal: @title
pl: Terminal płatności: @title

en: Add payment
pl: Dodaj płatność

en: No payment methods available to add payments.
pl: Brak dostępnych metod płatności do dodania płatności.

en: Payment transaction created.
pl: Transakcja płatności utworzona.

en: @amount paid via %method on @date. Deleting this transaction cannot be undone.
pl: @amount zapłacono metodą @method dnia @date. Nie będzie możliwe cofnięcie operacji usunięcia tej transakcji.

en: Payment transaction deleted.
pl: Transakcja płatności usunięta.

en: The payment transaction could not be deleted.
pl: Transakcja płatności nie mogła być usunięta.

en: Deleted payment transaction @transaction.
pl: Usunięto transakcję płatności @transaction.

en: The unique internal identifier of the associated order.
pl: Unikalny wewnętrzny identyfikator powiązanego zamówienia.

en: The remote identifier of this transaction at the payment provider.
pl: Zdalny identyfikator tej transakcji u dostawcy płatności.

en: The status of this transaction at the payment provider.
pl: Status transakcji u dostawcy płatności.

en: Changed date
pl: Data modyfikacji

en: The date the transaction was last changed.
pl: Data ostatniej modyfikacji transakcji.

en: Provide a simple link to delete the payment transaction.
pl: Udostępnij prosty odnośnik do usunięcia transakcji płatności.

en: Display all the available operations links for the transaction.
pl: Wyświetlaj wszystkie dostępne odnośniki operacji dla transakcji.

en: Display transaction total and order balance information for all transactions in the View.
pl: Wyświetlaj informację o kwocie całkowitej i saldzie zamówienia dla wszystkich transakcji w widoku.

en: Display an add payment form in the totals area when using a single order argument.
pl: Wyświetlaj formularz dodawania płatności w obszarze podsumowania kiedy używany jest argument pojedynczego zamówienia.

en: The argument should be setup using a Views relationship on the transaction Order ID.
pl: Argument powinien być ustawiony za pomocą powiązań widoków dla ID zamówienia tej transakcji.

en: Order balance
pl: Saldo zamówienia

en: Total paid (@currency_code)
pl: Zapłacono razem (@currency_code)

en: Currency formatted amount
pl: Kwota sformatowana dla waluty

en: Raw amount
pl: Niesformatowana kwota

en: Three letter code
pl: Kod trzy literowy

en: Numeric code
pl: Kod numeryczny

en: Currency symbol
pl: Symbol waluty

en: Display the payment method using the following title
pl: Wyświetl metodę płatności używając następującego tytułu

en: The full administrative title of the payment method
pl: Pełny tytuł administracyjny metody płatności

en: A short version of the title safe to display to all
pl: Skrócona wersja tytułu bezpieczna do wyświetlania dla wszystkich

en: The title displayed on the checkout form (may include HTML)
pl: Tytuł wyświetlany na formularzu realizacji zamówienia (może zawierać HTML)

en: Status icon
pl: Ikona statusu

en: Status title
pl: Tytuł statusu

en: Raw status
pl: Status niesformatowany

en: Specify a numeric amount to subtract from the price.
pl: Określa wartość numeryczną, do odjęcia od ceny.

en: Specify the numeric amount by which to multiply the price.
pl: Określa wartość numeryczną, przez którą należy pomnożyć cenę.

en: Specify a numeric amount by which to divide the price.
pl: Określ numeryczną kwotę, przez którą cena będzie podzielona.

en: Specify the numeric amount to set the price to.
pl: Określ wartość numeryczną, na którą ma być ustawiona cena.

en: Formatted amount
pl: Sformatowana kwota

en: Afghan Afghani
pl: Afgani afgański

en: Afghani
pl: Afgani

en: Netherlands Antillean Guilder
pl: Holenderski Gulden Antylski

en: Guilder
pl: Gulden

en: Angolan Kwanza
pl: Kwanza angolijska

en: Cêntimo
pl: Centimos

en: Argentine Peso Moneda Nacional
pl: Peso argentyńskie Moneda Nacional

en: Centavos
pl: Centavo

en: Argentine Peso
pl: Peso argentyńskie

en: Aruban Florin
pl: Florin arubański

en: Azerbaijanian Manat
pl: Manat Azerski

en: New Manat
pl: Nowy Manat

en: Bosnia-Herzegovina Convertible Mark
pl: Marka zamienna Bośni i Hercegowiny

en: Convertible Marka
pl: Marka zamienna

en: Barbadian Dollar
pl: Dolar Barbadosu

en: Bangladeshi Taka
pl: Taka Bangladeszu

en: Bahraini Dinar
pl: Dinar Bahrajnu

en: Fils
pl: Fil

en: Burundian Franc
pl: Frank burundyjski

en: Centime
pl: Cent

en: Franc
pl: Frank

en: Bermudan Dollar
pl: Dolar bermudzki

en: Brunei Dollar
pl: Dolar Brunei

en: Bolivian Boliviano
pl: Boliviano boliwijskie

en: Bolivianos
pl: Boliwiano

en: Brazilian Real
pl: Real brazylijski

en: Bahamian Dollar
pl: Dolar bahamski

en: Bhutanese Ngultrum
pl: Ngultrum bhutański

en: Chetrum
pl: czetrum

en: Botswanan Pula
pl: Pula botswańska

en: Thebe
pl: thebe

en: Pulas
pl: Pula

en: Belize Dollar
pl: Dolar Belize

en: Congolese Franc
pl: Frank kongijski

en: Centésimo
pl: centismo

en: Chilean Peso
pl: Peso chilijskie

en: Chinese Yuan Renminbi
pl: Yuan chiński Renminbi

en: Colombian Peso
pl: Peso kolumbijskie

en: Costa Rican Colón
pl: Colon kostarykański

en: Céntimo
pl: Centimos

en: Colón
pl: Colon

en: Cuban Convertible Peso
pl: Peso kubańskie wymienialne

en: Cuban Peso
pl: Peso kubańskie

en: Cape Verdean Escudo
pl: Escudo zielonoprzylądkowe

en: Czech Republic Koruna
pl: Korona czeska

en: Djiboutian Franc
pl: Frank dżibutyjski

en: Øre
pl: Ore

en: Kroner
pl: Korona norweska

en: Dominican Peso
pl: Peso dominikańskie

en: Algerian Dinar
pl: Dolar algierski

en: Santeem
pl: Santim

en: Estonian Kroon
pl: Korona estońska

en: Krooni
pl: Korona estońska

en: Egyptian Pound
pl: Funt egipski

en: Eritrean Nakfa
pl: Nakfa Erytrei

en: Ethiopian Birr
pl: Birr etiopejski

en: Fijian Dollar
pl: Dolar Fidżi

en: Falkland Islands Pound
pl: Funt falklandzki

en: Penny
pl: Pens

en: British Pound Sterling
pl: Brytyjski Funt Sterling

en: Ghanaian Cedi
pl: Cedi ghański

en: Gibraltar Pound
pl: Funt gibraltarski

en: Gambian Dalasi
pl: Dalasi gambijskie

en: Dalasis
pl: Dalasi

en: Guinean Franc
pl: Frank gwinejski

en: Guatemalan Quetzal
pl: Quetzal gwatemalski

en: Quetzales
pl: quetzal

en: Guyanaese Dollar
pl: Dolar gujański

en: Honduran Lempira
pl: Lempira honduraska

en: Lempiras
pl: Lempira

en: Croatian Kuna
pl: Kuna chorwacka

en: Haitian Gourde
pl: Gourde haitańskie

en: Indonesian Rupiah
pl: Rupia indonezyjska

en: Rupiahs
pl: Rupii

en: Agora
pl: agora

en: New Shekels
pl: Nowy szekel

en: Indian Rupee
pl: Rupia indyjska

en: Rupee
pl: Rupia

en: Icelandic Króna
pl: Korona islandzka

en: Eyrir
pl: eyrir

en: Kronur
pl: korona islandzka

en: Jamaican Dollar
pl: Dolar jamajski

en: Jordanian Dinar
pl: Dinar jordański

en: Kenyan Shilling
pl: Szyling kenijski

en: Shilling
pl: Szyling

en: Comorian Franc
pl: Frank komoryjski

en: South Korean Won
pl: Won południowokoreański

en: Jeon
pl: dzon

en: Kuwaiti Dinar
pl: Dinar Kuwejtu

en: Cayman Islands Dollar
pl: Dolar kajmański

en: Laotian Kip
pl: Kip laoski

en: Att
pl: at

en: Kips
pl: Kipów

en: Lebanese Pound
pl: Funt libański

en: Piastre
pl: Piastr

en: Sri Lanka Rupee
pl: Rupia Sri Lanki

en: Liberian Dollar
pl: Dolar liberyjski

en: Lesotho Loti
pl: Loti Lesotho

en: Lithuanian Litas
pl: Lit litewski

en: Centas
pl: cent

en: Litai
pl: lit

en: Latvian Lats
pl: Łat łotewski

en: Santims
pl: santim

en: Lati
pl: łat

en: Libyan Dinar
pl: Dinar libijski

en: Myanma Kyat
pl: Kiat Birmy

en: Pya
pl: pia

en: Kyat
pl: kiat

en: Mongolian Tugrik
pl: Tugrik mongolski

en: Möngö
pl: mongo

en: Tugriks
pl: tugrik

en: Macanese Pataca
pl: Pataca Makau

en: Avo
pl: avo

en: Pataca
pl: pataca

en: Mauritanian Ouguiya
pl: Ugija mauretańska

en: Khoums
pl: khoum

en: Ouguiya
pl: ugija

en: Maltese Pound
pl: Funt maltański

en: Mauritian Rupee
pl: Rupia maurytańska

en: Malaysian Ringgit
pl: Ringgit malezyjski

en: Ringgits
pl: ringgit

en: Mozambican Metical
pl: Metical Mozambiku

en: Metical
pl: metical

en: Namibian Dollar
pl: Dolar namibijski

en: Nigerian Naira
pl: Naira nigeryjska

en: Kobo
pl: kobo

en: Naira
pl: naira

en: Nicaraguan Cordoba Oro
pl: Cordoba oro nikaraguańskie

en: Krone
pl: korona norweska

en: Nepalese Rupee
pl: Rupia nepalska

en: Panamanian Balboa
pl: Balboa panamskie

en: Balboa
pl: balboa

en: Peruvian Nuevo Sol
pl: Nowy sol peruwiański

en: Nuevos Sole
pl: Nowe sol

en: Papua New Guinean Kina
pl: Kina Papua - Nowej Gwinei

en: Philippine Peso
pl: Peso filipińskie

en: Pakistani Rupee
pl: Rupia pakistańska

en: Paraguayan Guarani
pl: Guarani paragwajskie

en: Qatari Rial
pl: Rial katarski

en: Rhodesian Dollar
pl: Dolar rodezjański

en: Romanian Leu
pl: Lej rumuński

en: Serbian Dinar
pl: Dinar serbski

en: Dinars
pl: Dinarów

en: Saudi Riyal
pl: Rial saudyjski

en: Solomon Islands Dollar
pl: Dolar Wysp Salomona

en: Seychellois Rupee
pl: Rupia seszelska

en: Old Sudanese Dinar
pl: Stary funt sudański

en: Saint Helena Pound
pl: Funt Świętej Heleny

en: Sierra Leonean Leone
pl: Leone Sierra Leone

en: Somali Shilling
pl: Szyling somalijski

en: Surinamese Dollar
pl: Dolar surinamski

en: Suriname Guilder
pl: Gulden surinamski

en: São Tomé and Príncipe Dobra
pl: Dobra Wysp Świętego Tomasza i Książęcej

en: Syrian Pound
pl: Funt syryjski

en: Swazi Lilangeni
pl: Lilangeni suazyjskie

en: Thai Baht
pl: Bat tajlandzki

en: Tunisian Dinar
pl: Dinar tunezyjski

en: Tongan Paʻanga
pl: Pa'anga tongańska

en: Turkish Lira
pl: Lira turecka

en: Trinidad and Tobago Dollar
pl: Dolar Trynidad i Tobago

en: New Taiwan Dollar
pl: Nowy dolar tajwański

en: New Dollar
pl: Nowy dolar

en: Tanzanian Shilling
pl: Szyling tanzański

en: Ukrainian Hryvnia
pl: Hrywna ukraińska

en: Kopiyka
pl: Kopiejka

en: Hryvnia
pl: Hrywna

en: Ugandan Shilling
pl: Szyling ugandyjski

en: United States Dollar
pl: Dolar amerykański

en: Uruguayan Peso
pl: Peso urugwajskie

en: Venezuelan Bolívar Fuerte
pl: Boliwar Fuerte wenezuelski

en: Bolivares Fuerte
pl: Boliwares Fuerte

en: Vietnamese Dong
pl: Dong wietnamski

en: Vanuatu Vatu
pl: Vatu Vanuatu

en: Samoan Tala
pl: Tala samoańska

en: CFA Franc BEAC
pl: Frank CFA BEAC

en: East Caribbean Dollar
pl: Dolar wschodniokaraibski

en: CFA Franc BCEAO
pl: Frank CFA BCEAO

en: CFP Franc
pl: Frank CFP

en: Yemeni Rial
pl: Rial jemeński

en: South African Rand
pl: Rand południowoafrykański

en: Zambian Kwacha
pl: Kwacha zambijska

en: Display a textfield quantity widget on the add to cart form.
pl: Wyświetl tekstową kontrolkę ilości na formularzu dodawania do koszyka.

en: Default quantity
pl: Ilość domyślna

en: You must enter a positive numeric default quantity value.
pl: Należy wprowadzić dodatnią liczbową wartość domyślną.

en: Quantity widget: !status
pl: Kontrolka ilości: !status

en: Default quantity: @quantity
pl: Ilość domyślna: @quantity

en: Display an Add to Cart form for the product.
pl: Wyświetl formularz Dodaj do Koszyka dla produktu.

en: Customer profile type that can be referenced
pl: Typ profilu klienta, który można powiązać

en: The customer profile manager widget only supports single value editing and entry via its form.
pl: Kontrolka zarządzania profilem klienta wspiera edycję tylko jednej pozycji poprzez jej formularz.

en: Defines the Customer entity with Address Field integration.
pl: Definiuje encję Klienta z integracją adresów poprzez moduł Address Field.

en: Related customer profile reference field
pl: Pole powiązanego profilu klienta

en: Specify the customer profile reference field on the order to populate with profile data from this checkout pane.
pl: Określ pole odniesienia do profilu klienta na zamówieniu w celu wypełnienia danych klienta w realizacji zamówienia.

en: The human readable name of the order type.
pl: Czytelna dla człowieka nazwa typu zamówienia.

en: The unique ID of the order owner.
pl: Unikalny identyfikator właściciela zamówienia.

en: The owner of the order.
pl: Właściciel zamówienia.

en: To @title
pl: Do @title

en: Owned by @name
pl: Należy do @name

en: Created @date
pl: Utworzono @date

en: New order
pl: Nowe zamówienie

en: Updated @date
pl: Zaktualizowano @date

en: Update log message
pl: Aktualizacja wpisu w dzienniku

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will provide a meaningful audit trail for updates to this order.
pl: Podaj wyjaśnienie dokonanych zmian. Dzięki temu łatwo będzie monitorować przebieg aktualizacji tego zamówienia.

en: Owned by
pl: Należy do

en: Order contact e-mail
pl: Kontaktowy adres e-mail zamówienia

en: Defaults to the owner account e-mail address if left blank. Used for order communication.
pl: Domyślnie jest adresem e-mail konta właściciela jeśli jest pozostanie puste. Używane do komunikacji związanej z zamówieniem

en: Create new revision on update
pl: Stwórz nową wersję przy aktualizacji

en: If an update log message is entered, a revision will be created even if this is unchecked.
pl: Jeżeli wprowadzony jest zaktualizowany wpis do dziennika utworzona zostanie wersja nawet jeżeli ta opcja jest odznaczona.

en: The type of the order.
pl: Typ zamówienia.

en: Order owner
pl: Właściciel zamówienia

en: Display all the available operations links for the order.
pl: Wyświetl wszystkie dostępne odnośniki operacji dla zamówienia.

en: Allows users to perform any payment action for any order and view transaction payloads.
pl: Pozwala użytkownikom wykonywać dowolne akcje płatności dla dowolnych zamówień i przeglądać transakcje płatności.

en: Allows users to view the payments made to an order.
pl: Pozwala użytkownikom przeglądać płatności dokonane dla zamówienia.

en: Create payments
pl: Dodawanie płatności

en: Allows users to create new payments for orders.
pl: Pozwala użytkownikom tworzyć nowe płatności dla zamówień.

en: Update payments
pl: Aktualizacja płatności

en: Allows users to update payments via payment method specific operations links.
pl: Pozwala użytkownikom aktualizować płatności poprzez odnośniki operacji określonych metod płatności.

en: Allows users to delete payments on orders they can access.
pl: Pozwala użytkownikom usuwać płatności dla zamówień do których mają dostęp.

en: Enable and configure payment method rule configurations.
pl: Włącz i konfiguruj reguły metod płatności.

en: You have entered an expired credit card.
pl: Podana karta kredytowa jest przedawniona.

en: You have entered an invalid card security code.
pl: Podany kod zabezpieczający karty jest nieprawidłowy.

en: Your have entered an invalid start date.
pl: Podano nieprawidłową datę początkową.

en: You have entered an invalid issue number.
pl: Podano nieprawidłowy numer problemu.

en: Example payment
pl: Przykładowa płatność

en: Demonstrates complete payment during checkout and serves as a development example.
pl: Demonstruje kompletną płatność podczas realizacji zamówienia i służy jako przykład dla programistów.

en: This is a demonstration field coded to fail validation for single character values.
pl: To jest pole demonstracyjne zakodowane by nie spełniać kryteriów walidacji dla wartości składających się z jednego znaku.

en: You must enter a name two or more characters long.
pl: Należy wprowadzić nazwę składającą się co najmniej z dwóch znaków.

en: Payment Method Example
pl: Przykład metody płatności

en: Provides an example payment method for testing and development.
pl: Udostępnia przykładową metodę płatności do testowania i programowania.

en: - Default store currency -
pl: - Domyślna waluta sklepu -

en: The currency set for this price is not currently enabled. If you change it now, you will not be able to set it back.
pl: W tej chwili zestaw walut dla tej ceny nie jest włączony. Jeżeli teraz go zmienisz nie będziesz mógł przywrócić tego ustawienia.

en: Allows users to configure product types and their fields.
pl: Pozwala użytkownikom konfigurację typów produktów i ich pól.

en: Cannot delete the %name product type
pl: Nie można usunąć typu produktu %name

en: Display all the available operations links for the product.
pl: Wyświetl wszystkie dostępne odnośniki operacji dla produktu.

en: User's shopping cart order
pl: Zamówienie z koszyka użytkownika

en: The shopping cart order belonging to the current user.
pl: Zamówienie koszyka zakupów należące do bieżącego użytkownika.

en: Before adding a product to the cart
pl: Przed dodaniem produktu do koszyka

en: Commerce Cart
pl: Koszyk Commerce

en: After adding a product to the cart
pl: Po dodaniu produktu do koszyka

en: Shopping cart order
pl: Zamówienie z koszyka zakupów

en: Product line item
pl: Produktowa pozycja zamówienia

en: Unchanged product line item
pl: Niezmieniona produktowa pozycja zamówienia

en: The unique ID of the user the customer profile belongs to.
pl: Unikalny identyfikator użytkownika, do którego należy profil klienta.

en: The user the customer profile belongs to.
pl: Użytkownik, do którego należy profil klienta.

en: The date the line item was most recently updated.
pl: Data ostatniej aktualizacji pozycji zamówienia.

en: Add an amount to the unit price
pl: Dodaj kwotę do ceny jednostkowej

en: Specify a numeric amount to add to the unit price.
pl: Określ wartość numeryczną, którą należy dodać do ceny jednostkowej.

en: Subtract an amount from the unit price
pl: Odejmij wartość od ceny jednostkowej

en: Multiply the unit price by some amount
pl: Pomnóż cenę jednostkową przez jakąś wartość

en: Divide the unit price by some amount
pl: Podziel cenę jednostkową przez jakąś wartość

en: Set the unit price to a specific amount
pl: Ustaw cenę jednostkową na określoną wartość

en: Set the unit price's currency code
pl: Ustaw kod waluty ceny jednostkowej

en: Administer line items
pl: Administrowanie pozycjami zamówienia

en: Update and delete any line item on the site.
pl: Aktualizacja i usuwanie dowolnych pozycji zamówienia w witrynie.

en: The internal numeric ID of the transaction.
pl: Wewnętrzny, numeryczny identyfikator transakcji.

en: The unique ID of the user who created the transaction.
pl: Unikalny identyfikator użytkownika, który utworzył transakcję.

en: The unique ID of the order the transaction belongs to.
pl: Unikalny identyfikator zamówienia, do którego należy transakcja.

en: The order the transaction belongs to.
pl: Zamówienie, do którego należy transakcja.

en: Payment methods are enabled for use by the rule configurations listed below. An enabled payment rule can specify a payment method to enable using one of the available <em>Enable payment method</em> actions. The action's settings form will contain any necessary settings for the payment method that must be configured before it may be used.
pl: Metody płatności są włączone do wykorzystania przez wypisane poniżej konfiguracje reguł. Włączona reguła płatności może określać metodę płatności za pomocą jednej z dostępnych akcji <em>Włącz metodę płatności</em>. Formularz z ustawieniami akcji będzie zawierał wszystkie niezbędne ustawienia dla metody płatności, które muszą zostać skonfigurowane zanim będzie ona używana.

en: The currency set for this action is not currently enabled. If you change it now, you will not be able to set it back.
pl: W tej chwili zestaw walut dla tej akcji nie jest włączony. Jeżeli teraz go zmienisz nie będziesz mógł przywrócić tego ustawienia.

en: No configuration is necessary. The original price will be displayed as loaded.
pl: Konfiguracja jest niepotrzebna. Cena oryginalna będzie wyświetlana jako załadowana.

en: Display the original price as loaded.
pl: Wyświetl cenę oryginalną jako załadowaną.

en: Displaying the original price
pl: Wyświetlanie ceny oryginalnej

en: Displaying a calculated price
pl: Wyświetlanie obliczonej ceny

en: Amount value of field %name
pl: Wartość kwoty pola %name

en: Currency code of field %name
pl: Kod waluty pola %name

en: The type of the product.
pl: Typ produktu.

en: Deleting this product cannot be undone.
pl: Usunięcie tego produktu nie może być cofnięte.

en: This product type cannot be edited, because it is not defined by the Product UI module.
pl: Ten typ produktu nie może być edytowany ponieważ nie został zdefiniowany przez interfejs do zarządzania produktami.

en: This product type cannot be deleted, because it is not defined by the Product UI module.
pl: Ten typ produktu nie może być usunięty ponieważ nie został zdefiniowany przez interfejs do zarządzania produktami.

en: Calculating the sell price of a product
pl: Obliczanie ceny sprzedaży produktu

en: Display the calculated sell price for the current user.
pl: Wyświetl obliczoną cenę sprzedaży dla bieżącego użytkownika.

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Russian Ruble
pl: Rubel rosyjski

en: After removing a product from the cart
pl: Po usunięciu produktu z koszyka

en: Cart summary
pl: Podsumowanie koszyka

en: Completing the checkout process
pl: Kończenie procesu składania zamówienia

en: Commerce Checkout
pl: Składanie zamówienia Commerce

[ctx: a drupal commerce order]
en: Completed order
pl: Zamówienie zakończone

en: Send account e-mail
pl: Wyślij wiadomość e-mail dla konta

en: E-mail type
pl: Typ wiadomości e-mail

en: Select the e-mail based on your site's account settings to send to the user.
pl: Wybierz e-mail na podstawie twoich ustawień kont w witrynie w celu wysłania wiadomości do użytkownika.

en: Entity exists by property
pl: Encja istnieje ze względu na właściwość

en: %type e-mail sent to %recipient.
pl: Wiadomość e-mail %type została wysłana do %recipient.

en: Failed to send %type e-mail to %recipient.
pl: Nie udało się wysłać wiadomości e-mail %type do %recipient.

en: Update the order status on checkout completion
pl: Aktualizuj status zamówienia po zakończeniu składania zamówienia

en: Assign an anonymous order to a pre-existing user
pl: Przypisz zamówienie anonimowe do istniejącego użytkownika

en: Fetched account
pl: Pobrane konto

en: Create a new account for an anonymous order
pl: Utwórz node konto dla zamówienia anonimowego

en: Created account
pl: Konto zostało utworzone

en: Send an order notification e-mail
pl: Wyślij powiadomienie e-mail o zamówieniu

en: When a customer advances to the checkout completion page, rules reacting on the <em>Completing the checkout process</em> are evaluated. Default rules handle standard tasks like updating the order status, sending order e-mails, and creating accounts for anonymous users. You can edit these or add additional rules to customize your checkout workflow.
pl: Kiedy klient przechodzi do strony składania zamówienia ewaluowane są reguły reagujące na zdarzenie <em>Kończenie procesu składania zamówienia</em>. Reguły domyślne obsługują standardowe zadania jak aktualizacja statusu zamówienia, wysyłanie wiadomości e-mail o zamówieniu i tworzenie kont dla użytkowników anonimowych. Można edytować te reguły lub dodać kolejne w celu dostosowania czynności składania zamówienia.

en: Customize the checkout form and configure checkout rules.
pl: Dostosowanie formularza i konfiguracja reguł składania zamówienia.

en: Checkout rules
pl: Reguły składania zamówienia

en: Enable and configure checkout completion rules.
pl: Włącz i skonfiguruj reguły ukończenia składania zamówienia.

en: Add a checkout rule
pl: Dodaj regułę składania zamówienia

en: Adds an additional checkout completion rule configuration.
pl: Dodaje dodatkową konfigurację reguły ukończenia składania zamówienia.

en: There are no active checkout completion rules.
pl: Brak włączonych reguł kończenia składania zamówienia.

en: Disabled checkout completion rules
pl: Wyłączone reguły ukończenia składania zamówienia

en: There are no disabled checkout rules.
pl: Brak wyłączonych reguł składania zamówienia.

en: Tokens related to customer profiles.
pl: Wzorce powiązane z profilami klienta.

en: Customer profile ID
pl: ID profilu klienta

en: The unique numeric ID of the customer profile.
pl: Unikalny identyfikator numeryczny profilu klienta.

en: The unique ID of the customer profile's latest revision.
pl: Unikalny identyfikator ostatniej wersji profilu klienta.

en: Customer profile type
pl: Typ profilu klienta

en: The type of the customer profile.
pl: Typ jakiego jest profil klienta.

en: Customer profile type name
pl: Nazwa typu profilu klienta

en: The type name of the customer profile.
pl: Nazwa typu jakiego jest profil klienta.

en: Customer profile owner
pl: Właściciel profilu klienta

en: The date the customer profile was created.
pl: Data utworzenia profilu klienta.

en: The date the customer profile was last updated.
pl: Data ostatniej aktualizacji profilu klienta.

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order ID
pl: ID zamówienia

en: The unique ID of the order the line item belongs to.
pl: Unikalny identyfikator zamówienia, do którego należy pozycja zamówienia.

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order
pl: Zamówienie

en: The order the line item belongs to.
pl: Zamówienie, do którego należy pozycja zamówienia.

en: Convert the unit price to a different currency
pl: Konwertuj cenę jednostkową na inną walutę

en: The type of the line item.
pl: Typ pozycji zamówienia.

en: Line item type name
pl: Nazwa typu pozycji zamówienia

en: The human-readable name of the line item type.
pl: Przyjazna dla użytkownika nazwa typu pozycji zamówienia.

en: Order associated with the line item
pl: Zamówienie powiązane z pozycją zamówienia

en: Line items saved.
pl: Zapisano pozycję zamówienia.

en: Order contents View
pl: Widok zawartości zamówienia

en: View: @name - @display
pl: Widok: @name - @display

en: Line item types
pl: Typy pozycji zamówienia

en: Quantity text field
pl: Pole tekstowe ilości

en: Adds a text field to edit the line item quantity in the View.
pl: Dodaje pole tekstowe do edycji ilości pozycji zamówienia w widoku.

en: Delete button
pl: Przycisk usuwania

en: Adds a button to delete a line item.
pl: Dodaje przycisk usuwania pozycji zamówienia.

en: Select what info you want displayed in the summary.
pl: Wybierz jakie informacje mają być wyświetlane w podsumowaniu.

en: Item quantity
pl: Ilość sztuk

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order number
pl: Numer zamówienia

en: The state of the order derived from its status.
pl: Stan zamówienia uzyskany z jego statusu.

en: The date the order was most recently updated.
pl: Data ostatniej aktualizacji zamówienia.

en: Order e-mail
pl: E-mail zamówienia

en: The e-mail address associated with this order.
pl: Adres e-mail powiązany z tym zamówieniem.

en: Update the order state
pl: Aktualizuj stan zamówienia

en: Order to update
pl: Zamówienie do zaktualizowania

en: Select the order state whose default status the order will be updated to.
pl: Wybierz stan zamówienia, do którego statusu domyślnego zostanie zaktualizowane zamówienie.

[ctx: a drupal commerce order]
en: Orders
pl: Zamówienia

en: The unique ID of the order's latest revision.
pl: Unikalny ID ostatniej wersji zamówienia.

en: Order type name
pl: Nazwa typu zamówienia

en: The human-readable name of the order type.
pl: Przyjazna dla użytkownika nazwa typu zamówienia.

en: The e-mail address associated with the order.
pl: Adres e-mail powiązany z zamówieniem.

en: Order status title
pl: Tytuł statusu zamówienia

en: The human-readable title of the order status.
pl: Przyjazny dla użytkownika tytuł statusu zamówienia.

en: The current state of the order.
pl: Aktualny stan zamówienia.

en: Order state title
pl: Tytuł statusu zamówienia

en: The human-readable title of the order state.
pl: Przyjazny dla użytkownika tytuł statusu zamówienia.

en: The URL of the order.
pl: Adres URL zamówienia.

[ctx: a drupal commerce order]
en: Save order
pl: Zapisz zamówienie

en: Display the account information pane for authenticated users.
pl: Wyświetl panel informacji konta dla zalogowanych użytkowników.

en: If checked, the pane will show account information to authenticated users but not allow changes.
pl: Jeżeli zaznaczone, panel będzie pokazywał zalogowanym użytkownikom informacje o koncie, ale nie będzie pozwalał na zmiany.

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order history
pl: Historia zamówienia

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order type
pl: Typ zamówienia

en: The workflow state of the order.
pl: Stan przepływu zamówienia.

en: No orders have been created yet.
pl: Brak utworzonych zamówień.

en: User Orders
pl: Zamówienia użytkownika

en: The date the payment was created.
pl: Data utworzenia płatności.

en: The date the payment was last updated.
pl: Data ostatniej aktualizacji płatności.

en: Remote id
pl: Zdalny id

en: The remote identifier for this transaction.
pl: Zdalny identyfikator tej transakcji.

en: The amount for this transaction.
pl: Kwota dla tej transakcji.

en: The currency code for this transaction.
pl: Kod waluty dla tej transakcji.

en: Message for this transaction.
pl: Wiadomość dla tej transakcji.

en: Status of the payment transaction.
pl: Status transakcji płatności.

en: Remote status of the payment transaction.
pl: Zdalny status transakcji płatności.

[ctx: a drupal commerce payment transaction]
en: Payment transactions
pl: Transakcje płatności

en: Tokens related to payment transactions.
pl: Wzorce powiązane z transakcjami płatności.

en: The primary identifier for a payment transaction.
pl: Główny identyfikator transakcji płatności.

en: The unique ID for the latest revision of a payment transaction.
pl: Unikalny ID dla ostatniej wersji transakcji płatności.

en: The payment method method_id for the payment transaction.
pl: Identyfikator method_id metody płatności dla transakcji płatności.

en: The administrative title of the payment method for the payment transaction.
pl: Tytuł administracyjny metody płatności dla transakcji płatności.

en: Payment method short title
pl: Krótka nazwa metody płatności.

en: The customer oriented short title of the payment method for the payment transaction.
pl: Krótka nazwa metody płatności dla transakcji płatności przeznaczona dla klienta.

en: The remote identifier for the payment transaction.
pl: Zdalny identyfikator dla transakcji płatności.

en: The human-readable message associated to the payment transaction.
pl: Przyjazna dla użytkownika wiadomość powiązana z transakcją płatności.

en: The raw amount of the payment transaction.
pl: Niesformatowana kwota transakcji płatności.

en: The formatted amount of the payment transaction.
pl: Sformatowana kwota transakcji płatności.

en: The currency code for the payment.
pl: Kod waluty dla płatności.

en: The currency symbol for the payment.
pl: Symbol waluty dla płatności.

en: The status of this transaction (pending, success, or failure).
pl: Status tej transakcji (oczekująca, zakończona sukcesem lub porażką).

en: The status of the transaction at the payment provider.
pl: Status transakcji u dostawcy płatności.

en: The order related to the payment transaction.
pl: Zamówienie powiązane z transakcją płatności.

en: The creator of the payment transaction.
pl: Twórca transakcji płatności.

en: The date the payment transaction was created.
pl: Data utworzenia transakcji płatności.

en: The date the payment transaction was last updated.
pl: Data ostatniej aktualizacji transakcji płatności.

en: After setting the label for this rule configuration, you will be redirected to its empty edit page. There you must add an action enabling a particular payment method for use and any conditions that must be met for a customer to be able to choose the payment method during checkout.
pl: Po ustawieniu etykiety dla tej konfiguracji reguły zostaniesz przekierowany do jej strony edycji, na której musisz dodać akcję włączając określoną metodę płatności do używania i wszystkie warunki jakie muszą być spełnione, żeby klient mógł ją wybrać w trakcie realizacji zamówienia.

en: Add a payment method rule
pl: Dodaj regułę metody płatności

en: Adds an additional payment method rule configuration.
pl: Dodaje dodatkową konfigurację reguły metody płatności.

en: Exposes a default UI for payment method configuration and payment transaction administration.
pl: Udostępnia domyślny interfejs do konfiguracji metod płatności i administracji transakcjami płatności.

en: Enabled payment method rules
pl: Włączone reguły metod płatności

en: Disabled payment method rules
pl: Wyłączone reguły metod płatności

en: Order Balance
pl: Saldo zamówienia

en: Total transaction payment balance for the order.
pl: Całkowite saldo płatności za transakcję dla zamówienia.

en: The date the product was most recently updated.
pl: Data ostatniej aktualizacji produktu.

en: Grants access to the sell price calculation user interface and settings form.
pl: Udziela dostępu do interfejsu użytkownika i formularza ustawień wstępnego obliczania cen produktów.

en: Prior to purchase, product sell prices are calculated using the rule configurations listed below. Pricing rules can be used for things like discounts, price lists, currency conversions, and tax application depending on the Rules elements defined by your enabled modules. To apply the enabled pricing rules on product display, you must ensure the display formatter settings for your product price fields are configured to display the <em>Calculated sell price for the current user</em>.
pl: Przed zakupem ceny sprzedaży produktów są obliczane za pomocą skonfigurowanych reguł wyświetlonych poniżej. Reguły cen mogą być używane do takich rzeczy jak obniżki, listy cen, konwersje walutowe i podatki w zależności od elementów reguł zdefiniowanych przez włączone moduły. W celu dodania włączonych reguł cen do wyświetlanych produktów należy upewnić się, że ustawienia formatu wyświetlania dla pól ceny twojego produktu są skonfigurowane tak, żeby wyświetlały <em>Obliczone ceny sprzedaży dla bieżącego użytkownika</em>.

en: After setting the label for this rule configuration, you will be redirected to its empty edit page. There you should add the conditions that must be met for the pricing rule to apply. You can then use actions that alter the unit price of the product line item passed to the rule to affect the sell price customers will see prior to purchase.
pl: Po ustawieniu etykiety dla tej konfiguracji reguły zostaniesz przekierowany do strony jej edycji. Należy wprowadzić tam warunki jakie muszą być spełnione, żeby reguła ceny była stosowana. Następnie możesz użyć akcji modyfikujących cenę jednostkową pozycji zamówienia produktu przekazanych do reguły w celu wpłynięcia na cenę wyświetlaną klientom przed zakupem.

en: Add a pricing rule
pl: Dodaj regułę cen

en: Adds an additional sell price calculation rule configuration.
pl: Dodaje dodatkową konfigurację reguły obliczania cen sprzedaży.

en: Configure the price pre-calculation settings.
pl: Konfiguruj ustawienia wstępnego obliczania cen.

en: Enabled sell price calculation rules
pl: Włączone reguły obliczania cen sprzedaży

en: There are no active sell price calculation rules.
pl: Brak włączonych reguł obliczania cen sprzedaży.

en: Disabled sell price calculation rules
pl: Wyłączone reguły obliczania cen sprzedaży.

en: There are no disabled sell price calculation rules.
pl: Brak wyłączonych reguł obliczania ceny sprzedaży.

en: The last calculation occured on @date.
pl: Ostatnie obliczenie wystąpiło dnia @date.

en: Manage calculated prices
pl: Zarządzaj obliczonymi cenami

en: Delete product sell prices
pl: Usuń ceny sprzedaży produktów

en: Batch calculate prices now
pl: Oblicz ceny masowo teraz

en: Sell price pre-calculation method
pl: Metoda wstępnego obliczania cen sprzedaży

en: If pre-calculation is disabled, code that integrates calculated prices into queries and price displays will ignore any existing calculated prices.
pl: Jeżeli wstępne obliczanie jest wyłączone to kod integrujący obliczone ceny z zapytaniami i wyświetlaniem cen będzie ignorował wszystkie już istniejące obliczone ceny.

en: Manual batch calculation
pl: Ręczna konfiguracja masowych obliczeń

en: Apply a tax rate to a line item
pl: Zastosuj stawkę podatkową do pozycji zamówienia

en: Calculate taxes for a line item
pl: Oblicz podatki dla pozycji zamówienia

en: Tax type
pl: Typ podatku

en: Calculate @title
pl: Oblicz @title

en: Calculate taxes: @title
pl: Oblicz podatki: @title

en: Define tax rates and configure tax rules for applicability and display.
pl: Definiowanie stawek podatkowych i konfiguracja reguł podatkowych do zastosowania i wyświetlania.

en: Iranian Rial
pl: Rial irański

en: Toman
pl: toman

en: Order is a shopping cart
pl: Zamówienie jest koszykiem zakupów

en: Reset the cart order status on product add or remove
pl: Resetuj status zamówienia w koszyku przy dodaniu lub usunięciu produktu

en: %title removed from your cart.
pl: Usunięto %title z twojego koszyka.

en: You must specify a whole number for the quantity.
pl: Należy określić liczbę całkowitą dla ilości.

en: Shopping cart (1 item) | Shopping cart (@count items)
pl[0]: Koszyk (1 rzecz)
pl[1]: Koszyk (@count rzeczy)
pl[2]: Koszyk (@count rzeczy)

en: Shopping cart (# items)
pl: Koszyk (# rzeczy)

en: Link products added to the cart from this View to this View's path if displayed as a page.
pl: Odnieś produkty dodane do koszyka z tego widoku do ścieżki tego widoku jeżeli jest wyświetlany jako strona.

en: Do not display this pane in a fieldset.
pl: Nie wyświetlaj tego okienka w grupie pól.

en: Referenced customer profile
pl: Powiązany profil klienta

en: No customer profiles have been created yet.
pl: Nie utworzono jeszcze żadnych profili klientów.

en: Admin page
pl: Strona administracyjna

en: You must specify a positive number for the quantity
pl: Należy podać dodatnią liczbę dla ilości.

en: The title of the line item determined by its type.
pl: Tytuł pozycji zamówienia na podstawie jej typu.

en: Empty line item text.
pl: Tekst pustej pozycji zamówienia.

en: The owner's user ID.
pl: ID użytkownika właściciela

en: Relate this order to its owner's user account
pl: Powiąż to zamówienie z kontem użytkownika jego właściciela

en: Displays the order total field formatted with its components list; requires an Order ID argument.
pl: Wyświetla pole sumy zamówienia sformatowanej z jego listą komponentów; wymaga argumentu ID zamówienia.

en: Current user or role
pl: Bieżący użytkownik lub rola

en: You have not placed any orders with us yet.
pl: Nie złożyłeś jeszcze żadnego zamówienia u nas.

en: If Customer or Administrator are selected, this will override any other link you have set.
pl: Jeżeli wybrany jest Klient lub Administrator, to nadpisany będzie dowolny inny ustawiony odnośnik.

en: The customer view page
pl: Strona podglądu dla klienta

en: The administrator view page
pl: Strona podglądu dla administratora

en: If the current user does not match the argument, validate the argument for users with specific roles.
pl: Jeżeli bieżący użytkownik nie pasuje do argumentu, dokonaj walidacji argumentu dla użytkowników z określonymi rolami.

en: Grant access for the selected roles
pl: Udziel dostępu dla wybranych ról

en: If no roles are selected, additional access will not be granted.
pl: Jeżeli nie wybrano ról zostanie udzielony dodatkowy dostęp.

en: Formatted amount with components
pl: Sformatowania kwota ze składnikami

en: Data array of field %name
pl: Tablica danych pola %name

en: The SKU contains invalid tokens.
pl: SKU zawiera nieprawidłowe wzorce podstawiania.

en: The machine name specified is already in use.
pl: Podany identyfikator systemowy jest już używany.

en: There is 1 product of this type. It cannot be deleted. | There are @count products of this type. It cannot be deleted.
pl[0]: Istnieje 1 produkt tego typu. Nie można go usunąć.
pl[1]: Istnieje @count produkty tego typu. Nie można go usunąć.
pl[2]: Istnieje @count produktów tego typu. Nie można go usunąć.

en: Pre-calculating product sell prices
pl: Wstępne obliczanie cen sprzedaży produktów

en: Batch pre-calculation finished with an error.
pl: Masowe wstępne obliczanie zakończyło się błędem.

en: Sell prices pre-calculated for 1 product resulting in @total prices created. | Sell prices pre-calculated for @count products resulting in @total prices created.
pl[0]: Ceny sprzedaży obliczone wstępnie dla 1 produktu dają w wyniku @total utworzonych cen.
pl[1]: Ceny sprzedaży obliczone wstępnie dla @count produktów dają w wyniku @total utworzonych cen.
pl[2]: Ceny sprzedaży obliczone wstępnie dla @count produktów dają w wyniku @total utworzonych cen.

en: Administer product pricing
pl: Administrowanie cenami produktów

en: Product pricing rules
pl: Reguły cen produktów

en: Enable and configure product pricing rules and pre-calculation.
pl: Włącz i konfiguruj reguły cen i wstępnego obliczania cen produktów.

en: Administer the rules used for calculating product sell prices.
pl: Administracja regułami służącymi do obliczania cen sprzedaży produktów.

en: Pre-calculation
pl: Wstępne obliczanie

en: Enables Rules based product sell price calculation for dynamic product pricing.
pl: Włącza dynamiczne ceny produktów poprzez reguły obliczania cen sprzedaży produktów.

en: Exposes a UI for managing product pricing rules and pre-calculation settings.
pl: Udostępnia interfejs do zarządzania regułami cen produktów i ustawieniami wstępnego obliczania.

en: Bypass these rules when pre-calculating sell prices
pl: Pomiń te reguły przy wstępnym obliczaniu cen sprzedaży

en: When pre-calculating sell prices, all valid rules will be included in calculating the variations of every price unless specified here to be bypassed.
pl: W trakcie wstępnego obliczania cen sprzedaży wszystkie prawidłowe reguły będą dołączone do obliczeń wariacji każdej ceny chyba, że będą tutaj określone do pominięcia.

en: Invalid rules for pre-calculation
pl: Nieprawidłowe reguły dla wstępnych obliczeń

en: The rules listed below are invalid for sell price pre-calculation either because they do not have any conditions (and therefore do not require pre-calculation), they reference product data in a condition data selector, or they reference non-product data in an action data selector.
pl: Reguły wyświetlone poniżej są nieprawidłowe dla wstępnych obliczeń ceny sprzedaży ponieważ nie mają żadnych warunków (i dlatego nie wymagają wstępnych obliczeń), są powiązanie z danymi produktu w selektorze danych warunku lub są powiązane z danymi nie-produktowymi w selektorze danych akcji.

en: This product is referenced by a line item and therefore cannot be deleted. Disable it instead.
pl: Ten produkt jest powiązany z pozycją zamówienia i dlatego nie może być usunięty. Zamiast tego wyłącz go.

en: This product is referenced by the following entities: !entity_list
pl: Ten produkt jest powiązany z następującymi encjami: !entity_list

en: Administer taxes
pl: Administrowanie podatkami

en: Manage the UI defined tax rates and types.
pl: Zarządzaj stawkami i typami podatków zdefiniowanymi poprzez interfejs użytkownika.

en: Define a tax rate for each tax you must collect from your customers. Tax rates are defined in decimal format and may be applied to line item via Rules. Default Rules components are defined for any tax rate specifying it and can be accessed using the appropriate operations link below.
pl: Określ stawkę podatku dla każdego podatku, który musisz pobierać od klientów. Stawki podatków zdefiniowane są w formacie ułamków dziesiętnych i mogą być dodawane do pozycji zamówienia poprzez reguły. Dla każdej stawki podatkowej zdefiniowane są domyślne komponenty reguł, do których dostęp zapewniają odnośniki do operacji poniżej.

en: Tax types categorize tax rates and specify whether or not the calculated tax should be included in product prices on display. Default rules are defined for each tax type for applying its tax rates to line items. These can be accessed using the appropriate operations link below.
pl: Typy podatków kategoryzują stawki podatkowe i określają czy obliczony podatek powinien być włączany do wyświetlanych cen produktów. Dla każdego typu podatku definiuje się domyślne reguły stosowania stawek podatkowych do pozycji zamówienia. Są one dostępne poprzez poniższy odnośnik operacji.

en: Manage tax rates and types.
pl: Zarządzaj stawkami i typami podatków.

en: Tax rates
pl: Stawki podatkowe

en: Manage tax rates.
pl: Zarządzaj stawkami podatkowymi.

en: Create a new tax rate.
pl: Dodaj nową stawkę podatkową.

en: Edit a tax rate.
pl: Edytuj stawkę podatkową.

en: Redirect to the tax rate list.
pl: Przekieruj do listy stawek podatkowych.

en: Configure component
pl: Konfiguruj komponent

en: Add conditions to the Rules component used to apply this tax to products.
pl: Dodaj warunki do komponentu reguł używanego do dodawania tego podatku do produktów.

en: Tax types
pl: Typy podatków

en: Manage tax types.
pl: Zarządzaj typami podatków.

en: Add a tax type
pl: Dodaj typ podatku

en: Create a new tax type.
pl: Stwórz nowy typ podatku.

en: Edit a tax type.
pl: Edytuj typ podatku.

en: Redirect to the tax type list.
pl: Przekieruj do listy typów podatków.

en: Configure rule
pl: Konfiguruj regułę

en: Add conditions to the rule used to apply taxes of this type to products.
pl: Dodaj warunki do reguły używanej do obliczania podatku dla tego typu produktów.

en: Sales tax
pl: Podatek od sprzedaży

en: A basic type for taxes that do not display inclusive with product prices.
pl: Podstawowy typ podatków nie dołączany do wyświetlanych cen produktów.

en: A basic type for taxes that display inclusive with product prices.
pl: Podstawowy typ podatków dołączany do wyświetlanych cen produktów.

en: Provides a UI for creating simple tax types and rates.
pl: Dostarcza interfejs do tworzenia prostych typów podatków i stawek.

en: There are no tax rates yet. <a href="@link">Add a tax rate</a>.
pl: Brak stawek podatkowych. <a href="@link">Dodaj stawkę podatkową</a>.

en: There are no tax types yet. <a href="@link">Add a tax type</a>.
pl: Nie ma jeszcze żadnych typów podatków. <a href="@link">Dodaj typ podatku</a>.

en: Rate: @rate
pl: Stawka: @rate

en: You must define at least one tax type before you can start adding tax rates.
pl: Należy zdefiniować przynajmniej jeden typ podatku zanim rozpoczniesz dodawanie stawek podatkowych.

en: The administrative title of this tax rate. It is recommended that this title begin with a capital letter and contain only letters, numbers, and spaces.
pl: Tytuł administracyjny tej stawki podatkowej. Zaleca się, by ten tytuł rozpoczynał się wielką literą i zawierał tylko litery, cyfry i spacje.

en: The machine-name of this tax rate. This name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores. It must be unique.
pl: Identyfikator systemowy tej stawki podatkowej. Może zawierać jedynie małe litery, cyfry i znaki podkreślenia. Musi być unikalny.

en: The front end display title of this tax rate shown to customers. Leave blank to default to the <em>Title</em> from above.
pl: Tytuł tej stawki podatkowej wyświetlany klientom. Pozostaw puste jeżeli ma być domyślnie taki jak <em>Tytuł</em> powyżej.

en: Describe this tax rate if necessary. The text will be displayed in the tax rate overview table.
pl: Opisz tą stawkę podatku jeżeli jest to konieczne. Ten tekst będzie wyświetlany w tabeli przeglądu stawki podatkowej.

en: The percentage used to calculate this tax expressed as a decimal, e.g. .06 for a rate of 6%.
pl: Procent używany do oblizania tego podatku wyrażony jako ułamek dziesiętny np. .06 dla stawki 6%.

en: The tax type for this rate.
pl: Typ podatku dla tej stawki.

en: Save tax rate
pl: Zapisz stawkę podatku

en: Delete tax rate
pl: Usuń stawkę podatku

en: The machine-name specified is already in use.
pl: Podany identyfikator systemowy jest już używany.

en: You must specify a numeric rate value.
pl: Należy podać numeryczną wartość stawki.

en: Tax rate saved.
pl: Stawka podatku została zapisana.

en: Are you sure you want to delete the %title tax rate?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć stawkę podatku %title?

en: The tax rate %title has been deleted.
pl: Stawka podatku %title została usunięta.

en: The administrative title of this tax type. It is recommended that this title begin with a capital letter and contain only letters, numbers, and spaces.
pl: Tytuł administracyjny tego typu podatku. Zalecane jest, żeby tytuł rozpoczynał się wielką literą i zawierał tylko litery, cyfry i spacje.

en: The machine-name of this tax type. This name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores. It must be unique.
pl: Identyfikator systemowy tego typu podatku. Ta nazwa może zawierać tylko małe litery, cyfry i znaki podkreślenia. Musi być unikalna.

en: The front end display title of this tax type shown to customers. Leave blank to default to the <em>Title</em> from above.
pl: Tytuł tego podatku wyświetlany klientom. Pozostaw pusty jeżeli ma być taki jak <em>Tytuł</em> powyżej.

en: Describe this tax type if necessary. The text will be displayed in the tax type overview table.
pl: Opisz ten typ podatku jeżeli jest to konieczne. Tekst ten będzie wyświetlany w tabeli przeglądu typu podatku.

en: Display taxes of this type inclusive in product prices.
pl: Wyświetlaj podatki tego typu zawarte w cenach produktów.

en: Save tax type
pl: Zapisz typ podatku

en: Delete tax type
pl: Usuń typ podatku

en: Tax type saved.
pl: Typ podatku został zapisany.

en: This tax type cannot be deleted, because it is not defined by the Tax UI module.
pl: Ten typ podatku nie może być usunięty ponieważ nie jest  zdefiniowany za pomocą modułu Tax UI.

en: Cannot delete the %title tax type
pl: Nie można usunąć typu podatku %title

en: Are you sure you want to delete the %title tax type?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć typ podatku %title?

en: The tax type %title has been deleted.
pl: Typ podatku %title został usunięty.

en: Deleted tax rate %title.
pl: Usunięto stawkę podatku %title.

en: Deleted tax type %title.
pl: Usunięto typ podatku %title.

en: There is a tax rate of this type. It cannot be deleted. | There are @count tax rates of this type. It cannot be deleted.
pl[0]: Istnieje stawka podatku tego typu. Nie może być usunięta.
pl[1]: Istnieją @count stawki podatku tego typu. Nie mogą być usunięte.
pl[2]: Istnieją @count stawek podatku tego typu. Nie mogą być usunięte.

en: Master
pl: Główny

en: Create !name
pl: Dodaj !name

en: Bulgarian lev
pl: Lew bułgarski

en: Lev
pl: Lew

en: Remove all products from an order
pl: Usuń wszystkie produkty z zamówienia

en: Order to empty
pl: Zamówienie do opróżnienia

en: Customer manually canceled the checkout process.
pl: Klient ręcznie anulował proces składania zamówienia.

en: Customer updated the order via the shopping cart form.
pl: Klient zaktualizował zamówienie poprzez formularz koszyka z zakupami.

en: Customer proceeded to checkout using a submit button.
pl: Klient przeszedł do składania zamówienia przy pomocy przycisku wysyłania formularza.

en: Enabled checkout completion rules
pl: Włączone reguły kończenia składania zamówienia

en: Customer continued to the next checkout page via a submit button.
pl: Klient przeszedł do następnej strony składania zamówienia poprzez przycisk wysyłania formularza.

en: Customer returned to the previous checkout page via a submit button.
pl: Klient wrócił do poprzedniej strony składania zamówienia poprzez przycisk wysyłania formularza.

en: New line items on this order will not be saved until the <em>Save order</em> button is clicked.
pl: Nowe pozycje zamówienia w tym zamówieniu nie będą zapisane do momentu kliknięcia przycisku <em>Zapisz zamówienie</em>

en: Order address component comparison
pl: Porównanie komponentu adresu zamówienia

en: The address associated with this order whose component you want to compare.
pl: Adres powiązany z tym zamówieniem, którego komponent chcesz porównać.

en: Address component
pl: Składnik adresu

en: The actual address component you want to compare. Common names of address components are given in parentheses.
pl: Właściwy komponent adresu, który chcesz porównać. Częste nazwy komponentów adresu podane są w nawiasach.

en: The value to compare against the address component. Bear in mind that addresses using select lists for various components may use a value different from the option you select. For example, countries are selected by name, but the value is the two letter abbreviation.
pl: Wartość do porównania względem komponentu adresu. Pamiętaj, że adresy używające list wyboru dla różnych komponentów mogą używać innych wartości od wybranych opcji. Przykładowo kraje wybierane są według nazw, ale wartościami są dwuliterowe skróty.

en: No order addresses could be found for comparison.
pl: Nie znaleziono adresu zamówienia do porównania.

en: Thoroughfare (Street address)
pl: Arteria komunikacyjna (np. ulica)

en: Premise (Building)
pl: Nieruchomość (budynek)

en: Sub-premise (Suite)
pl: Pod-nieruchomość (lokal, mieszkanie)

en: Locality (City)
pl: Rejon (miasto)

en: Dependent locality (Town)
pl: Rejon podrzędny (wieś)

en: Administrative area (State / Province)
pl: Obszar administracyjny (województwo)

en: Sub-administrative area (District)
pl: Podrzędny obszar administracyjny (dzielnica)

en: Order state updated via Rules.
pl: Stan produktu zaktualizowano poprzez Reguły.

en: Order status updated via Rules.
pl: Status produktu zaktualizowano poprzez Reguły.

en: All products have been loaded and saved with updated price component arrays.
pl: Wszystkie produkty zostały wczytane i zapisane z zaktualizowanymi komponentami cen.

en: All line items have been loaded and saved with updated price component arrays.
pl: Wszystkie pozycje zamówienia zostały załadowane i zapisane z zaktualizowanymi tablicami komponentów cen.

en: Order updated for 7.0-1.0-beta3 price component changes.
pl: Zamówienie zaktualizowane dla zmian komponentu ceny 7.0-1.0-beta3.

en: All orders have been loaded and saved with updated price component arrays.
pl: Wszystkie zamówienia zostały wczytane i zapisane z zaktualizowanymi tablicami komponentów cen.

en: The calculated price table has been cleared. If your site uses product sell price pre-calculation, you will need to recalculate these prices.
pl: Tabela obliczonych cen została wyczyszczona. Jeżeli twoja strona używa wstępnie obliczonych cen sprzedaży konieczne będzie ponowne obliczenie tych cen.

en: Nothing, unless specified in <em>Rewrite results</em> below
pl: Nic chyba, że określone w <em>Modyfikuj wartości wyjściową</em> poniżej

en: You must enter a numeric amount value.
pl: Należy podać numeryczną wartość kwoty.

en: Result message
pl: Wiadomość wynikowa

en: If <em>Entity translation</em> is enabled it will be possible to provide a different version of the same product for each available language.
pl: Jeżeli włączone jest <em>Tłumaczenie encji</em> możliwe będzie zapewnienie osobnej wersji tego samego produktu dla każdego z dostępnych języków.

en: Existing products will not be affected by changing this option.
pl: Zmiana tej opcji nie wpłynie na istniejące produkty.

en: Enabled via <em>Entity translation</em>
pl: Włączone przez <em>Tłumaczenia encji</em>

en: No products have been created yet.
pl: Brak utworzonych produktów.

en: Include tax in this price
pl: Dolicz podatek do ceny

en: Saving prices tax inclusive will bypass later calculations for the specified tax.
pl: Zapisanie cen z podatkiem pomija późniejsze obliczenia dla określonego podatku.

en: (Machine name: @type)
pl: (Nazwa systemowa: @type)

en: Rules updated to match new parameter names and token names.
pl: Reguły zaktualizowane tak, żeby pasować do nowych nazw parametrów i wzorców podstawiania.

en: Attribute field settings
pl: Ustawienia pola atrybutu

en: Single value fields attached to products can function as attribute selection fields on Add to Cart forms. When an Add to Cart form contains multiple products, attribute field data can be used to allow customers to select a product based on the values of the field instead of just from a list of product titles.
pl: Pola pojedynczej wartości dołączone do produktów mogą służyć do wybierania atrybutu na formularzach Dodawania do Koszyka. Kiedy formularz Dodawania do Koszyka zawiera wiele produktów, dane pola atrybutu mogą być użyte do umożliwienia klientom wybrania produktu na podstawie wartości pola zamiast tylko z listy tytułów produktu.

en: Enable this field to function as an attribute field on Add to Cart forms.
pl: Włącz to pole, żeby funkcjonowało jako pole atrybutu na formularzach Dodaj do Koszyka.

en: Attribute selection widget
pl: Kontrolka wyboru atrybutu

en: The type of element used to select an option if used on an Add to Cart form.
pl: Typ elementu używany do wyboru opcji w przypadku wystąpienia na formularzu Dodaj do Koszyka.

en: Must be 1 for this field to function as an attribute selection field on Add to Cart forms.
pl: Musi być 1, żeby to pole służyło jako pole wyboru atrybutu w formularzach Dodaj do Koszyka.

en: All eligible product attribute fields have been updated to continue using the attribute selection widget.
pl: Wszystkie odpowiednie pola atrybutów produktów zostały zaktualizowane do dalszego używania kontrolki wyboru atrybutu.

en: Order [commerce-order:order-number] at [site:name]
pl: Zamówienie [commerce-order:order-number] w [site:name]

en: Your order is number [commerce-order:order-number]. You can <a href="[commerce-order:url]">view your order</a> on your account page when logged in.
pl: Numer twojego zamówienia to [commerce-order:order-number]. Możesz <a href="[commerce-order:url]">zobaczyć swoje zamówienie</a> na stronie swojego konta po zalogowaniu się.

en: Override the default checkout completion message. This may interfere with translation on multilingual sites.
pl: Nadpisz domyślną wiadomość ukończenia składania zamówienia.

en: Checkout completion message
pl: Wiadomość po zakończeniu składania zamówienia

en: Role and custom View permissions updated for order entity management. Access checks in modules and permissions on default Views must be updated manually.
pl: Rola i własne uprawnienia widoku zaktualizowane do zarządzania encją zamówienia. Sprawdzanie dostępu w modułach i uprawnienia w widoku domyślnym muszą być zaktualizowane ręcznie.

en: Commerce Line item
pl: Pozycja zamówienia

en: The order containing the profile reference with the address in question.
pl: Zamówienie zawierające powiązanie z adresem w pytaniu.

en: Order contains a particular product
pl: Zamówienie zawiera określony produkt

en: The order whose line items should be checked for the specified product. If the specified order does not exist, the comparison will act as if it is against a quantity of 0.
pl: Zamówienie, którego pozycje powinny być sprawdzone pod kątem określonych produktów. Jeżeli podane zamówienie nie istnieje porównanie będzie porównywane względem ilości 0.

en: The SKU of the product to look for on the order.
pl: SKU produktu do sprawdzenia w zamówieniu.

en: The operator used with the quantity value below to compare the quantity of the specified product on the order.
pl: Operator używany z wartością ilości poniżej do porównania ilości określonych produktów w zamówieniu.

en: The value to compare against the quantity of the specified product on the order.
pl: Wartość porównywana z ilością określonych produktów w zamówieniu.

en: Total product quantity comparison
pl: Porównanie całkowitej ilości produktów

en: The order whose product line item quantities should be totalled. If the specified order does not exist, the comparison will act as if it is against a quantity of 0.
pl: Zamówienie, którego produktowa pozycja zamówienia powinna zostać zsumowana. Jeśli dane zamówienie nie istnieje, porównanie zostanie wykonane względem ilości równej zero.

en: The comparison operator to use against the total number of products on the order.
pl: Operator używany do porównania całkowitej ilości produktów w zamówieniu.

en: The value to compare against the total quantity of products on the order.
pl: Wartość porównywana do całkowitej ilości produktów w zamówieniu.

[ctx: a drupal commerce order]
en: Commerce Order
pl: Zamówienie Commerce

en: Last completed transaction
pl: Ostatnia zakończona transakcja

en: When an order is first paid in full
pl: Kiedy zamówienie jest po raz pierwszy opłacone w pełni

en: Order balance comparison
pl: Porównanie salda zamówienia

en: The order whose balance should be compared (calculated as the order total minus completed payment amounts).
pl: Zamówienie, którego saldo powinno być porównanie (obliczone jako suma zamówienia minus kwoty dokonanych płatności).

en: Administer payment methods
pl: Administrowanie metodami płatności

en: Allows users to configure enabled payment methods.
pl: Pozwala użytkownikom konfigurować włączone metody płatności.

en: Please wait while you are redirected to the payment server. If nothing happens within 10 seconds, please click on the button below.
pl: Proszę czekać w trakcie przekierowania do serwera płatności. Jeżeli nic nie stanie się w ciągu 10 sekund proszę kliknąć na przycisk poniżej.

en: The machine name of the product type.
pl: Identyfikator systemowy typu produktu.

en: Role and custom View permissions updated for product entity management. Access checks in modules and permissions on default Views must be updated manually.
pl: Rola i własne uprawnienia widoku zaktualizowane dla zarządzania encjami produktów. Sprawdzanie dostępu w modułach i uprawnieniach domyślnych widoków musi być zaktualizowane ręcznie.

en: This product is referenced by a line item on Order @order_number and therefore cannot be deleted. Disable it instead.
pl: Ten produkt jest powiązany z pozycją zamówienia numer @order_number i dlatego nie może być usunięty. Zamiast tego wyłącz go.

en: Appears in: @bundles.
pl: Występuje w: @bundles.

en: Product display
pl: Wyświetlanie produktu

en: Administer @entity_type
pl: Administrowanie encjami @entity_type

en: Allows users to perform any action on @entity_type.
pl: Pozwala użytkownikom wykonywać dowolne akcje na @entity_type.

en: Create @entity_type of any type
pl: Tworzenie @entity_type dowolnego typu

en: Edit own @entity_type of any type
pl: Tworzenie własnych @entity_type dowolnego typu

en: Edit any @entity_type of any type
pl: Edycja dowolnych @entity_type dowolnego typu

en: View own @entity_type of any type
pl: Przeglądanie własnych @entity_type dowolnego typu

en: View any @entity_type of any type
pl: Przeglądanie dowolnych @entity_type dowolnego typu

en: Create %bundle @entity_type
pl: Tworzenie %bundle @entity_type

en: Edit own %bundle @entity_type
pl: Edycja własnych %bundle @entity_type

en: Edit any %bundle @entity_type
pl: Edycja dowolnych %bundle @entity_type

en: View own %bundle @entity_type
pl: Przeglądanie własnych %bundle @entity_type

en: View any %bundle @entity_type
pl: Przeglądanie dowolnych  %bundle @entity_type

en: Defines features and functions common to the Commerce modules. Must be enabled to uninstall other Commerce modules.
pl: Definiuje właściwości i funkcje wspólne dla modułów Commerce. Musi być włączony w celu odinstalowania pozostałych modułów Commerce.

en: Haléř
pl: Halerz

en: Koruna
pl: Korona czeska

en: Add to Cart form settings
pl: Ustawienia formularza Dodaj do Koszyka

en: Fields attached to product line item types can be included in the Add to Cart form to collect additional information from customers in conjunction with their purchase of particular products.
pl: Pola dołączone do typów pozycji zamówienia mogą by dołączone do formularza Dodaj do Koszyka w celu zbierania dodatkowych informacji od klientów w połączeniu z zakupem przez nich określonych produktów.

en: Include this field on Add to Cart forms for line items of this type.
pl: Dołącz to pole do formularzy Dodaj do Koszyka dla pozycji zamówienia tego typu.

en: Attempt to combine like products on the same line item in the cart.
pl: Próba łączenia podobnych produktów w jedną pozycję zamówienia w koszyku.

en: The line item type, referenced product, and data from fields exposed on the Add to Cart form must all match to combine.
pl: Typ pozycji zamówienia, odniesienie do produktu i dane z pól udostępnionych na formularzu Dodaj do Koszyka muszą wszystkie pasować do siebie, żeby je połączyć.

en: Add to Cart line item type
pl: Typ pozycji zamówienia formularza Dodaj do Koszyka

en: Combine like items: !status
pl: Łączenie podobnych produktów: !status

en: Add to Cart line item type: @type
pl: Typ pozycji zamówienia formularza Dodaj do Koszyka: @type

en: Commerce Customer profile
pl: Profil klienta Commerce

en: customer profile
pl: profil klienta

en: customer profiles
pl: profile klienta

en: Clear this profile
pl: Wyczyść ten profil

en: Disabled profiles will not be visible to customers in options lists.
pl: Wyłączone profile nie będą widoczne dla klientów w listach wyboru.

en: This profile is of a type that is no longer available, so its status cannot be adjusted.
pl: Typ tego profilu nie jest już dostępny więc jego status nie może być dostosowany.

en: Price component type
pl: Typ komponentu ceny

en: Price components track changes to prices made during the price calculation process, and they are carried over from the unit price to the total price of a line item. When an order total is calculated, it combines all the components of every line item on the order. When the unit price is altered by this action, the selected type of price component will be added to its data array and reflected in the order total display when it is formatted with components showing. Defaults to base price, which displays as the order Subtotal.
pl: Komponenty ceny śledzą zmiany cen wykonane podczas procesu obliczania ceny i są przekazywane od ceny jednostkowej do ceny końcowej pozycji zamówienia. Kiedy obliczona jest suma całkowita zamówienia wtedy łączone są wszystkie komponenty każdej pozycji zamówienia w zamówieniu. Kidy cena jednostkowa jest zmieniona przez tą akcję wybrane komponenty ceny będą dodane do jej tablicy danych i ujęte w sumie całkowitej sformatowanej do wyświetlania. Domyślnie równa się cenie podstawowej wyświetlanej jako Podsuma.

en: line item
pl: pozycja zamówienia

en: line items
pl: pozycje zamówienia

en: orders
pl: zamówienia

en: Because this profile is currently referenced by an order, if you change any field values it will save as a clone of the current profile instead of updating this profile itself. This is to maintain the integrity of customer data as entered on the order(s).
pl: Ponieważ ten profil jest w tej chwili powiązany z zamówieniem w przypadku zmiany jakichkolwiek pól zostanie on zapisany jako klon bieżącego profilu zamiast jego aktualizacji. Jest to spowodowane koniecznością spójności danych klienta wprowadzonych w zamówieniu(ach).

en: The customer profile was cloned to prevent data loss on orders referencing the profile. It is now profile @profile_id.
pl: Profil klienta został sklonowany w celu zapobiegnięcia utraty danych zamówień powiązanych z profilem. Teraz jest to profil @profile_id.

en: This customer profile is referenced by Order @order_number and therefore cannot be deleted. Disable it instead.
pl: Profil klienta jest powiązany z Zamówieniem @order_number i dlatego nie może być usunięty. Zamiast tego możesz go wyłączyć.

en: This customer profile is referenced by the following entities: !entity_list
pl: Ten profil klienta jest powiązany z następującymi encjami: !entity_list

en: Commerce Payment transaction
pl: Transakcja płatności Commerce

en: payment transaction
pl: transakcja płatności

en: payment transactions
pl: transakcje płatności

en: Boolean indicating whether the product is active or disabled.
pl: Wartość logiczna wskazująca czy produkt jest włączony czy wyłączony.

en: This field has been configured to not display a widget. There is no way to enter values for this field via the user interface, so you must have some alternate way of adding data to these fields. The settings for the field will still govern what type of products can be referenced and whether or not their fields will be rendered into the referencing entity on display.
pl: To pole zostało skonfigurowane by nie wyświetlać kontrolki. Nie ma możliwości wprowadzania wartości dla tego pola poprzez interfejs użytkownika więc musisz mieć inny sposób dodawania danych do tych pól. W dalszym ciągu ustawienia dla tego pola zarządzają typami produktów, które mogą być powiązane lub nie oraz czy ich pola będą wyświetlane w powiązanej encji.

en: Render fields from the referenced products when viewing this entity.
pl: Wyświetlaj pola powiązanych produktów w trakcie przeglądania tej encji.

en: If enabled, the appearance of product fields on this entity is governed by the display settings for the fields on the product type.
pl: Jeśli włączone to wygląd pól produktu tej encji zarządzane jest poprzez ustawienia wyświetlania pól typu produktu.

en: Do not show a widget
pl: Nie pokazuj kontrolki

en: Will not display the product reference field on forms. Use only if you maintain product references some other way.
pl: Nie wyświetli pola odnośnika do produktu w formularzach. Wybierz tylko w przypadku, kiedy zarządzasz odnośniki do produktów w inny sposób.

en: Line item is of a product line item type
pl: Pozycja zamówienia jest typu produktowa pozycja zamówienia.

en: Filter line items to those of a product line item type (including but not limited to the default Product line item type).
pl: Filtruj pozycje zamówienia do tych typów pozycji zamówienia produktu (włączając w to, ale nie ograniczając do domyślnej pozycji zamówienia produktu).

en: !entity_type referencing products from !field_name
pl: !entity_type powiązane z produktami z !field_name

en: Relate a product to the !entity_type referencing it.
pl: Powiąż produkt do encji !entity_type odwołującej się do niej.

en: %title could not be added to your cart.
pl: Nie można było dodać %title do twojego koszyka.

en: Invalid or missing payment method.
pl: Nieprawidłowa lub brakująca metoda płatności.

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
pl: Podano numer karty kredytowej typu, który nie jest obsługiwany.

en: %title: you must enter a numeric value for the price amount.
pl: %title: należy wprowadzić wartość numeryczną dla kwoty ceny.

en: A new rounding mode option has been added to tax types, letting you specify how taxes of a given type should be rounded.
pl: Nowa opcja zaokrąglania, pozwalająca określać jak podatki określonego typu powinny być zaokrąglane, została dodana do typów podatków.

en: Tax amount rounding mode
pl: Tryb zaokrąglania wartości podatku

en: Specify what type of rounding should occur when tax rates of this type are calculated for the unit price of a line item. Sales taxes will generally not round these amounts at the unit price level, while VAT style taxes will generally round the half up.
pl: Określ jaki typ zaokrąglania powinien występować w trakcie obliczania cen jednostkowych pozycji zamówienia. Wartości te zazwyczaj nie są zaokrąglane na poziomie ceny jednostkowej dla podatku od sprzedaży natomiast dla podatków typu VAT zaokrągla się je w górę.

en: Round the half up
pl: Zaokrąglaj w górę

en: Round the half down
pl: Zaokrąglaj w dół

en: Round the half to the nearest even number
pl: Zaokrąglaj do najbliższej liczby parzystej

en: Round the half to the nearest odd number
pl: Zaokrąglaj do najbliższej liczby nieparzystej

en: Unset the price of disabled products in the cart
pl: Wyzeruj ceny nieaktywnych produktów w koszyku

en: Complete checkout for an order
pl: Dokończ proces składania zamówienia

en: Order in checkout
pl: Zamówienie w trakcie składania

en: Continue to next step
pl: Przejdź do następnego kroku

en: You have entered a credit card number that does not match the type selected.
pl: Podany numer karty kredytowej nie pasuje do wybranego typu.

en: Do not round at all
pl: Nie zaokrąglaj

en: Cached currency data has been deleted and will be rebuilt to include new formatting parameters.
pl: Pamięć podręczna walut została usunięta i będzie odbudowana, aby uwzględnić nowe parametry.

en: United Arab Emirates Dirham
pl: Dirham Zjednoczonych Emiratów Arabskich

en: Moroccan Dirham
pl: dirham marokański

en: Santimat
pl: centym

en: Dirhams
pl: dirham

en: Polish Złoty
pl: Złoty

en: Display a translatable Add to Cart message
pl: Wyświetl przetłumaczalną wiadomość Dodaj do koszyka

en: Product added to the cart
pl: Produkt dodany do koszyka

en: Add a product to the cart
pl: Dodaj produkt do koszyka

en: Specify the user whose shopping cart order the product will be added to, typically <em>site:current-user</em>.
pl: Określ użytkownika, do którego koszyka zostanie dodany produkt, zazwyczaj <em>site:current-user</em>.

en: The SKU of the product to add to the cart.
pl: SKU produktu, który ma zostać dodany do koszyka.

en: Combine similar items in the cart
pl: Połącz podobne produkty w koszyku

en: If checked, the product will be combined added to an existing similar product line item in the cart by incrementing its quantity.
pl: Jeśli pole jest zaznaczone, to produkt zostanie dodany do istniejącej już w koszyku podobnej produktowej pozycji zamówienia poprzez zwiększenie jej ilości.

en: Added product line item
pl: Dodano produktową pozycja zamówienia

en: Display an Add to Cart message
pl: Wyswietl wiadomość Dodaj do koszyka

en: This product is no longer available.
pl: Ten produkt już nie jest dostępny.

en: Current user's cart order ID
pl: ID zamówienia z koszyka aktualnego użytkownika

en: Errors on form
pl: Błędy w formularzu

en: There are errors on the page. Please correct them and resubmit the form.
pl: Wystąpiły błędy na stronie. Proszę je poprawić i ponownie wysłać formularz.

en: Price rounding mode
pl: Tryb zaokrąglania cen

en: Round the resulting price amount after performing this operation.
pl: Zaokrąglij wartość końcowej ceny po tej operacji.

en: Will not display the line item reference field on forms. Use only if you maintain line item references some other way.
pl: Nie wyświetli na formularzach pola powiązania z pozycjami zamówienia. Używaj tylko w przypadku, kiedy zarządzasz powiązaniami w inny sposób.

en: Rules updated to set a default rounding mode actions that manipulate unit prices.
pl: Reguły zaktualizowane żeby ustawiać akcje domyślnego trybu zaokrąglania manipulujące cenami jednostkowymi.

[ctx: product count on a Commerce order]
en: item | items
pl[0]: pozycja
pl[1]: pozycje
pl[2]: pozycji

[ctx: product count on a Commerce order]
en: 1 item | @count items
pl[0]: 1 pozycja
pl[1]: @count pozycje
pl[2]: @count pozycji

en: Configure order settings
pl: Zmień opcje zamówień

en: Selected payment method comparison
pl: Porównanie wybranych metod zapłaty

en: Please contact us to resolve any issues with your order.
pl: Proszę skontaktować się z nami alby rozwiązać wszystkie problemy z zamówieniem.

en: Supply a unique identifier for this product using letters, numbers, hyphens, and underscores. Commas may not be used.
pl: Podaj unikalny indentyfikator dla tego produktu uzywając liter, cyfr, łączników (-) i znaków podkreśleń. Przecinki nie są dozwolone.

en: The SKU %sku contains invalid characters.
pl: SKU %sku zawiera niedozwolone znaki.

en: Add a destination parameter to operations links so users return to this View on form submission.
pl: Dodaj parametr celu do linków operacji, żeby użytkownicy wracali do tego widoku po wysłaniu formularza.

en: Enter the SKU of the product to add to the order.
pl: Podaj SKU produktu, który ma zostać dodany do zamówienia.

en: You have entered an invalid product SKU.
pl: Wpisałeś błędny SKU produktu.

en: Applied tax
pl: Zastosowany podatek

en: The tax rate table has been updated properly.
pl: Tabela stawek podatkowych została poprawnie zaktualizowana.

en: View mode: @mode
pl: Tryb widoku: @mode

en: Thanks for your order [commerce-order:order-number] at [site:name].
    
    If this is your first order with us, you will receive a separate e-mail with login instructions. You can view your order history with us at any time by logging into our website at:
    
    [site:login-url]
    
    You can find the status of your current order at:
    
    [commerce-order:customer-url]
    
    Please contact us if you have any questions about your order.
pl: Dziękujemy za twoje zamówienie [commerce-order:order-number] na [site:name].
    
    Jeśli to Twoje pierwsze zamówienie, otrzymasz osobną wiadomość e-mail z instrukcjami do logowania na stronie.
    Możesz zobaczyć historię swoich zamówień po zalogowaniu się na stronie:
    
    [site:login-url]
    
    Możesz sprawdzić status swoich zamówień na:
    
    [commerce-order:customer-url]
    
    Prosimy o kontakt jeśli masz jakieś pytania odnosnie zamówienia.

en: Whether or not the customer profile is active.
pl: Czy profil klienta jest aktywny.

en: Filter by names containing
pl: Filtruj po nazwach zawierających

en: No customer profiles have been created yet. <a href="!url">Add a customer profile</a>.
pl: Nie utworzono jeszcze żadnych profili. <a href="!url">Dodaj profil klienta</a>.

en: Redirect page
pl: Strona przekierowania

en: Admin view page
pl: Widok strony administratora

en: Customer view page
pl: Widok strony klienta

en: You have specified an invalid e-mail address.
pl: Wprowadzono niepoprawny adres e-mail.

en: View order form
pl: Zobacz formularz zamówienia

en: Shopping carts
pl: Koszyki

en: There are currently no shopping cart orders.
pl: W tej chwili brak koszyków z zakupami.

en: No orders match your search criteria.
pl: Brak zamówień spełniających kryteria wyszukiwania.

en: No orders have been created yet. <a href="!url">Create an order</a>.
pl: Nie utworzono jeszcze żadnych zamówień. <a href="!url">Stwórz zamówienie</a>.

en: Let the user select
pl: Pozwól wybrać użytkownikowi

en: Change history
pl: Historia zmian

en: Filter by SKUs containing
pl: Filtruj według SKU zawierającego

en: No products have been created yet. <a href="!url">Add a product</a>.
pl: Nie dodano jeszcze żadnych produktów. <a href="!url">Dodaj produkt</a>.

en: Empty Shopping Cart
pl: Pusty Koszyk

en: Whether the product is active or disabled
pl: Czy produkt jest aktywny czy wyłączony

en: '!pane' checkout pane
pl: okienko realizacji zamówienia '!pane'

en: Revision user
pl: Użytkownik wersji

en: Profile copy options
pl: Opcje kopiowania profilu

en: Provide your e-mail address in both fields.
pl: Wprowadź swój adres e-mail w obu polach.

en: The specified e-mail addresses do not match.
pl: Wpisane adresy e-mail nie są takie same.

en: Price comparison
pl: Porównanie ceny

en: First Price
pl: Początkowa cena

en: Second Price
pl: Druga cena

en: Commerce Price
pl: Cena commerce

en: Amount (decimal)
pl: Kwota (dziesiętna)

en: My %target is the same as my %source.
pl: %target są takie same jak %source.

en: Edit this order
pl: Edytuj zamówienie
