Commerce Downloads (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (735 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Pages
hr: Stranice

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Reset to defaults
hr: Povrat na zadane postavke

en: enable
hr: omogući

en: delete
hr: ukloni

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Transaction ID
hr: ID transakcije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Item
hr: stavka

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Replies
hr: Odgovora

en: Last Post
hr: Posljednji unos

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: List
hr: Popis

en: Subject
hr: Naziv

en: Actions
hr: Akcije

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: more
hr: više

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Access control
hr: Kontrola pristupa

en: Explanation or submission guidelines
hr: Upute za dodavanje sadržaja

en: Article
hr: Članak

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Administration
hr: Administracija

en: footer
hr: podnožje

en: Comments
hr: Komentari

en: Currency
hr: Valuta

en: More
hr: Više

en: Default currency
hr: Predefinirana valuta

en: Quantity
hr: Količina

en: For
hr: Za

en: Block title
hr: Naziv bloka

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Home page
hr: Naslovnica

en: Version
hr: Inačica

en: Go
hr: Idi

en: view
hr: prikaz

en: File
hr: Datoteka

en: Tag
hr: Oznaka

en: Login
hr: Prijava

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Size
hr: Veličina

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Display settings
hr: Postavke prikaza

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Number
hr: Broj

en: Message
hr: Poruka

en: User contact form
hr: Obrazac za kontakt

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Country
hr: Država

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Center
hr: Centar

en: Hierarchy
hr: Hijerarhija

en: Required
hr: Nućno

en: Parent
hr: Nadređen

en: Depth
hr: Dubina

en: Category
hr: Kategorija

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Import
hr: Uvezi

en: Book
hr: Knjiga

en: Export
hr: Izvezi

en: Taxonomy term
hr: Taksonomski pojam

en: Back
hr: Natrag

en: Field
hr: Polje

en: header
hr: zaglavlje

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: True
hr: Istina

en: Default
hr: Zadano

en: Background
hr: Pozadina

en: Summary
hr: Sažetak

en: Update
hr: Osvježi

en: Open
hr: Otvoreno

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Core
hr: Jezgra

en: Access
hr: Pristup

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Format
hr: Oblik

en: Path
hr: Putanja

en: Vocabularies
hr: Rječnici

en: Display
hr: Prikaz

en: Node type
hr: Vrsta node-a

en: Menu
hr: Izbornik

en: results
hr: rezultati

en: search
hr: pretraga

en: Teaser
hr: Mamac

en: The username %name does not exist.
hr: Korisničko ime %name ne postoji.

en: Event
hr: Događanje

en: Text
hr: Tekst

en: Theme
hr: Tema

en: style
hr: stil

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Total
hr: Ukupno

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Attachment
hr: Prilog

en: Picture
hr: Slika

en: Paths
hr: Putanje

en: Mail
hr: E-pošta

en: After
hr: Nakon

en: User
hr: Korisnik

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Continue
hr: Nastavi

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Email
hr: E-pošta

en: Files
hr: Datoteke

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Error
hr: Greška

en: Options
hr: Opcije

en: Contact
hr: Kontakt

en: Created
hr: Stvoreno

en: Separator
hr: Razdjeljnik

en: Are you sure you want to delete %title?
hr: Želite li zbilja ukloniti %title?

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Year
hr: Godina

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Bottom
hr: Dno

en: Taxonomy terms
hr: Pojmovi taksonomije

en: User picture
hr: Slika korisnika

en: Site name
hr: Naziv lokacije

en: Site slogan
hr: Slogan lokacije

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Inline
hr: U istom redu

en: Selected
hr: Odabrano

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Roles
hr: Uloge

en: Revision ID
hr: ID revizije

en: Comment
hr: Komentar

en: Comment ID
hr: ID komentara

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Score
hr: Rezultat

en: Published
hr: Objavljeno

en: Signature
hr: Potpis

en: Filter
hr: Pročisti

en: Location
hr: Lokacija

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Log message
hr: Poruka zapisnika

en: URL alias
hr: URL nadimak

en: Poll duration
hr: Trajanje ankete

en: Poll votes
hr: Glasovi ankete

en: File ID
hr: ID datoteke

en: File name
hr: Naziv datoteke

en: File size
hr: Veličina datoteke

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Vocabulary ID
hr: ID rječnika

en: Term
hr: Pojam

en: Term ID
hr: ID pojma

en: Term name
hr: Naziv pojma

en: E-mail address
hr: Adresa e-pošte

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: Last login
hr: Zadnja prijava

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Fields
hr: Polja

en: Contains
hr: Sadrži

en: Count
hr: Broj

en: Overridden
hr: Premošteno

en: Mode
hr: Režim

en: Normal
hr: Normalno

en: Warning
hr: Upozorenje

en: configure
hr: prilagodi

en: Last update
hr: Posljednje osvježenje

en: %time ago
hr: prije %time

en: Advanced
hr: Napredno

en: Up
hr: Gore

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Medium
hr: Srednji

en: Caching
hr: Priručna memorija

en: Month
hr: Mjesec

en: Price
hr: Cijena

en: System
hr: Sustav

en: Customer
hr: Kupac

en: Amount
hr: Iznos

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Current
hr: Trenutno

en: Add to cart
hr: Dodaj u košaricu

en: Address
hr: Adresa

en: State
hr: Država

en: Desc
hr: Silazno

en: Code
hr: Kôd

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Store
hr: Trgovina

en: General
hr: Općenito

en: Method
hr: Metoda

en: Recent posts
hr: Posljednji postovi

en: Day
hr: Dan

en: Table
hr: Tablica

en: January
hr: siječnja

en: February
hr: veljače

en: March
hr: ožujka

en: April
hr: travnja

en: May
hr: svibnja

en: June
hr: lipnja

en: July
hr: srpnja

en: August
hr: kolovoza

en: September
hr: rujna

en: October
hr: listopada

en: November
hr: studenog

en: December
hr: prosinca

en: Configuration
hr: Postavke

en: Other
hr: Ostalo

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Basic
hr: Osnovno

en: Role
hr: Uloga

en: Select all
hr: Odaberi sve

en: String
hr: Struna

en: Users
hr: Korisnici

en: Referrer
hr: Dovoditelj

en: Exists
hr: Postoji

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Checkout
hr: Narudžba

en: <All>
hr: - Sve -

en: Edit view
hr: Uredi pogled

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Administer views
hr: Administriraj poglede

en: Existing Views
hr: Postojeći pogledi

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Down
hr: Dolje

en: Arguments
hr: Argumenti

en: Filters
hr: Prečistači

en: Order
hr: Redoslijed

en: Recent comments
hr: Posljednji komentari

en: Random
hr: Nasumično

en: Uncategorized
hr: Nekatekorizirano

en: IP Address
hr: IP adresa

en: Basic settings
hr: Osnovne postavke

en: Profile
hr: Profil

en: text
hr: tekst

en: Term description
hr: Opis termina

en: fields
hr: polja

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Operation
hr: Operacija

en: reply
hr: odgovori

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: You have to specify a valid date.
hr: Morate navesti valjani datum.

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja

en: Updated date
hr: Nadnevak osvježenja

en: Default language
hr: Zadani jezik

en: American Samoa
hr: Američka Samoa

en: Georgia
hr: Gruzija

en: Marshall Islands
hr: Maršalovo otočje

en: Northern Mariana Islands
hr: Sjeverno Marijansko Otočje

en: Puerto Rico
hr: Portoriko

en: Full name
hr: Puno ime

en: Size of textfield
hr: Dužina polja teksta

en: Authoring information
hr: Podaci o autoru

en: Leave blank for %anonymous.
hr: Ostaviti prazno za %anonymous.

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Show
hr: Prikaži

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Unesi jednu stranicu po redu kao Drupal putanje. Znamenka '*' je višeznačna. Primjer putanje je %blog za blog stranice i %blog-wildcard za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.

en: in
hr: u

en: Edit term
hr: Uredi pojam

en: Tokens
hr: Tokeni

en: 1 item | @count items
hr[0]: @count stavka
hr[1]: @count stavke
hr[2]: @count stavki

en: Clear
hr: Očisti

en: Node title
hr: Naziv node-a

en: Full text
hr: Cijeli tekst

en: Source
hr: Izvor

en: Search results
hr: Rezultati pretraživanja

en: Your search yielded no results
hr: Nema rezultata za traženu pretragu

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Features
hr: Značajke

en: Activity
hr: Aktivnost

en: Publishing options
hr: Opcije objave

en: Configure block
hr: Uredi blok

en: Hour
hr: Sat

en: Select list
hr: Lista odabira

en: None.
hr: Nijedan.

en: Revert
hr: Vrati

en: Existing system path
hr: Postojeća putanja sustava

en: Greater than
hr: Veće od

en: Less than
hr: Manje od

en: any
hr: bilo koji

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Site information
hr: Informacije o lokaciji

en: or
hr: ili

en: open
hr: otvorena

en: Convert
hr: Pretvori

en: Parent term
hr: Nadređeni termin

en: Parent terms
hr: Nadređeni pojmovi

en: Style
hr: Stil

en: revert
hr: vrati

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Shopping cart
hr: Košarica

en: Cart
hr: Košarica

en: Product
hr: Proizvod

en: Subtotal
hr: Ukupno

en: Payment method
hr: Način plaćanja

en: Date created
hr: Nadnevak stvaranja

en: Products
hr: Proizvodi

en: Total:
hr: Suma:

en: Orders
hr: Narudžbe

en: Not published
hr: Nije objavljeno

en: Menu settings
hr: Postavke izbornika

en: Color scheme
hr: Shema boja

en: Unformatted
hr: Neformatirano

en: New comments
hr: Novi komentari

en: Relationships
hr: Odnosi

en: Plural
hr: Množina

en: Relationship
hr: Odnos

en: relationships
hr: odnosi

en: Basic information
hr: Osnovne informacije

en: Sort criteria
hr: Kriterij razvrstavanja

en: Themes
hr: Predlošci

en: Translations
hr: Prijevodi

en: comment
hr: komentar

en: !name field is required.
hr: Polje !name je nužno.

en: Sticky
hr: Ljepljivo

en: You are here
hr: Vi ste ovdje

en: Review
hr: Provjeri

en: Processing
hr: Obrađivanje

en: disable
hr: onemogući

en: Storage
hr: Spremnik

en: date
hr: datum

en: Apply
hr: Primjeni

en: Enter the terms you wish to search for.
hr: Unesite izraze koje želite pronaći.

en: Variables
hr: Varijable

en: PHP Code
hr: PHP kôd

en: Translation
hr: Prijevod

en: Translation status
hr: Status prijevoda

en: Menus
hr: Izbornici

en: Above
hr: Iznad

en: Decimal
hr: Decimalni

en: Precision
hr: Preciznost

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Grid
hr: Mreža

en: 1 comment | @count comments
hr[0]: @count komentar
hr[1]: @count komentara
hr[2]: @count komentara

en: Global
hr: Opće

en: Add to Cart form
hr: Forma Dodaj u košaricu

en: Thread
hr: Niz

en: Space
hr: Razmak

en: Language neutral
hr: Neutralni jezik

en: Account blocked
hr: Račun blokiran

en: Usage
hr: Upotreba

en: <Any>
hr: <Bilo koji>

en: Loading
hr: Učitavanje

en: Rearrange
hr: Prerasporedi

en: Execute
hr: Izvrši

en: Aggregator
hr: Sakupljač

en: Miscellaneous
hr: Razno

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
hr: URL %url nije ispravan. Molimo vas da unesete potpuni URL, kao što je http://www.example.com/feed.xml.

en: Context
hr: Kontekst

en: Attached files
hr: Priložene datoteke

en: Book navigation
hr: Navigacija po knjizi

en: !a comments per page
hr: !a komentara po stranici

en: User profile
hr: Profil korisnika

en: Taxonomy vocabulary
hr: Rječnik taksonomije

en: Module name
hr: Naziv modula

en: Enter the module name to export code to.
hr: Unesite naziv modula u kojega ćete izvesti kod.

en: Machine name
hr: Stroju čitljivo ime

en: Locked
hr: Zaključano

en: Account information
hr: Informacije o korisničkom računu

en: Account
hr: Račun

en: Node count
hr: Broj unosa

en: Default order
hr: Zadani redoslijed

en: Number of views
hr: Broj pregleda

en: Billing information
hr: Informacije o naplati

en: Or
hr: Ili

en: sort by @s
hr: rasporedi po @s

en: and
hr: i

en: After saving a new comment
hr: Po spremanju novog komentara

en: After deleting a comment
hr: Po uklanjanju komentara

en: After deleting a term
hr: Po uklanjanju pojma

en: Add new rule
hr: Dodaj novo pravilo

en: Add @type
hr: Dodaj @type

en: Parent comment
hr: Nadređeni komentar

en: The parent comment.
hr: Nadređeni komentar.

en: Author's website
hr: Lokacija autora

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
hr: Prikazuje dubinu komentara ukoliko je isti nizan.

en: Sort by the threaded order. This will keep child comments together with their parents.
hr: Složeno po nizanom redoslijedu. Ovo će držati komentare u skupini s njima nadređenima.

en: Reply-to link
hr: Poveznica za odgovor

en: Provide a simple link to reply to the comment.
hr: Stvara jednostavnu poveznicu za odgovor na komentar.

en: field
hr: polje

en: Create @name
hr: Stvori @name

en: The taxonomy vocabulary ID
hr: ID rječnika taksonomije

en: View cart
hr: Pogledaj košaricu

en: Currency code
hr: Kod valute

en: Error message
hr: Poruka greške

en: The language the content is in.
hr: Jezik sadržaja

en: Save profile
hr: Spremi profil

en: Are you sure you want to delete this profile?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovaj profil?

en: Save and add another
hr: Spremi i dodaj slijedeći

en: Post new comment
hr: Objavi novi komentar

en: Mime type
hr: Mime vrsta

en: The date the node was last updated.
hr: Nadnevak kada je node posljednji put osvježen.

en: In the form of WW (01 - 53).
hr: U obliku WW (01 - 53).

en: Review order
hr: Provjeri narudžbu

en: Checkout settings
hr: Postavke narudžbe

en: Update cart
hr: Ažuriraj košaricu

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: No link
hr: Nema poveznice.

en: Currency settings
hr: Postavke valuta

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: First sidebar
hr: Prvi stupac

en: Decimal point
hr: Decimalna točka

en: Book outline
hr: Korice knjige

en: Revision information
hr: Informacija o reviziji

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
hr: Pristup će biti omogućen korisnicima s odgovarajućom strunom dopuštenja.

en: Comma
hr: Zarez

en: Comments are responses to node content.
hr: Komentari su odgovori na sadržaj.

en: Users who have created accounts on your site.
hr: Korisnici koji su otvorili račun na vašoj stranici.

en: MIME type
hr: MIME vrsta

en: Upload date
hr: Nadnevak otpreme

en: Front page feed
hr: Feed naslovnice

en: No role
hr: Nema uloge

en: View link
hr: Vidi poveznicu

en: The size of the file.
hr: Veličina datoteke.

en: The MIME type of the file.
hr: MIME vrsta datoteke.

en: Delete link
hr: Ukloni poveznicu

en: Filter the view to the currently logged in user.
hr: Pročisti pogled po trenutno prijavljenom korisniku.

en: Localization
hr: Lokalizacija

en: Multilingual support
hr: Višejezična potpora

en: Has Avatar
hr: Ima Avatar

en: Custom text
hr: Proizvoljni tekst

en: No fields available.
hr: Nema dostupnih polja.

en: After saving new content
hr: Po spremanju novog sadržaja

en: After deleting content
hr: Po uklanjanju sadržaja

en: Checkout form
hr: Forma za narudžbu

en: Numeric
hr: Brojčano

en: Edit link
hr: Uredi poveznicu

en: Ajax callback for view loading.
hr: Ajax povratni poziv za punjenje pogleda.

en: Changes cannot be made to a locked view.
hr: Zaključani pogled se ne može mijenjati.

en: Create customized lists and queries from your database.
hr: Stvara proizvoljne liste i upite iz vaše baze podataka.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
hr: Administrativno sučelje pogleda. Bez ovoga modula ne možete upravljati pogledima.

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
hr: Nadnevak u bilo kojem obliku čitljivom strojevima. CCYY-MM-DD HH:MM:SS je preporučeno.

en: Default settings for this view.
hr: Zadane postavke za ovaj pogled.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
hr: Prikaži pogled kao stranicu, s URL i izborničkim vezama.

en: Display the view as a block.
hr: Prikaži pogled unutar bloka.

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
hr: Privitci dodani dugim prikazima kako bi se postigli višestruki pogledi u istom pogledu.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
hr: Prikaži pogled kao feed, npr. RSS feed.

en: Displays rows one after another.
hr: Prikaži redove jedan nakon drugoga.

en: Displays rows as an HTML list.
hr: Prikaži redove kao HTML listu.

en: Displays rows in a grid.
hr: Prikaži redove kao mrežu.

en: Displays rows in a table.
hr: Prikaži redove unutar tablice.

en: Displays the default summary as a list.
hr: Prikaži zadani sažetak kao listu.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
hr: Prikaži neformatirani sažetak, s opcijom jedan nakon drugoga ili za prikaz u jednom redu.

en: Generates an RSS feed from a view.
hr: Stvara RSS iz pogleda.

en: Displays the fields with an optional template.
hr: Prikažuje polja s proizvoljnim predloškom.

en: Will be available to all users.
hr: Biti će dostupno svim korisnicima.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
hr: Pristup će biti omogućen korisnicima s bilo kojom zadanom ulogom.

en: sort criteria
hr: mjerilo razvrstavanja

en: Sort criterion
hr: Mjerila razvrstavanja

en: sort criterion
hr: mjerila razvrstavanja

en: Display the aggregator item using the data from the original source.
hr: Prikaži skupljač koristeći podatke izvornika.

en: The book the node is in.
hr: Knjiga u kojemu se nalazi unos.

en: The weight of the book page.
hr: Težina stranice knjige.

en: The depth of the book page in the hierarchy; top level books have a depth of 1.
hr: Dubina stranice knjige po hijerarhiji; knjige najvišeg statusa ima dubinu od 1.

en: The title of the comment.
hr: Naziv komentara

en: The comment ID of the field
hr: ID polja komentara

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
hr: Ime autora komentara. Može biti sročen kao poveznica na lokaciju autora.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
hr: Lokacija autora komentara. Može biti sročena kao poveznica. Biti će prazna ukoliko je autor registrirani korisnik.

en: Post date
hr: Datum unosa

en: Provide a simple link to view the comment.
hr: Stvara jednostavnu poveznicu za pregled komentara.

en: Provide a simple link to edit the comment.
hr: Stvara jednostavnu poveznicu za uređenje komentara.

en: Provide a simple link to delete the comment.
hr: Stvara jednostavnu poveznicu za uklanjanje komentara.

en: The User ID of the comment's author.
hr: Korisnički ID autora komentara.

en: Parent CID
hr: CID nadređenoga

en: The Comment ID of the parent comment.
hr: CID (Comment ID) nadređenog komentara

en: Last comment time
hr: Vrijeme posljednjeg komentara

en: Date and time of when the last comment was posted.
hr: Nadnevak i vrijeme dodavanja posljednjeg komentara.

en: Last comment author
hr: Autor posljednjeg komentara

en: The name of the author of the last posted comment.
hr: Ime autora posljednje dodanog komentara.

en: Comment count
hr: Broj komentara

en: The number of comments a node has.
hr: Broj komentara koje sadržaj ima

en: Updated/commented date
hr: Nadnevak osvježenja/komentiranja

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
hr: Najsvježiji od posljedne dodanih komentara ili vrijeme osvježenja sadržaja.

en: The number of new comments on the node.
hr: Broj novih komentara na unosu.

en: Comment status
hr: Status komentara

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
hr: Je li komentiranje omogućeno za unos ili ne.

en: User posted or commented
hr: Korisnik koji je dodao sadržaj ili komentar

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
hr: Prikaži unose samo ukoliko je korisnik autor unosa ili je komentirao isti.

en: Display the comment with standard comment view.
hr: Prikaži komentar u standardnom pregledu komentara.

en: Display the comment as RSS.
hr: Prikaži komentar kao RSS.

en: Locale source
hr: Izvor lokalizacije

en: A source string for translation, in English or the default site language.
hr: Izvornia struna za prijevod, na Engleskom ili zadanom jeziku stranice.

en: The ID of the source string.
hr: ID izvorne strune.

en: A description of the location or context of the string.
hr: Opis lokacije ili kontekst strune.

en: The group the translation is in.
hr: Skupina u kojoj se nalazi prijevod.

en: The version of Drupal core that this string is for.
hr: Inačica Drupala za kojeg je struna namijenjena.

en: Provide a simple link to edit the translations.
hr: Omogućava jednostavnu poveznicu za uređivanje prijevoda.

en: Locale target
hr: Meta lokalizacije

en: The full translation string.
hr: Cijeli struna prijevoda.

en: The language this translation is in.
hr: Jezik u kojemu se ovaj prijevod nalazi.

en: Singular LID
hr: LID jednine

en: The ID of the parent translation.
hr: ID nadređenog prijevoda.

en: Whether or not the translation is plural.
hr: Je li prijevod množina ili ne.

en: The title of the node.
hr: Naziv unosa

en: The date the node was posted.
hr: Nadnevak stvaranja unosa.

en: Published or admin
hr: Objavljeno ili admin

en: In the form of CCYYMMDD.
hr: U obliku CCYYMMDD.

en: Created year + month
hr: Godina + mjesec stvaranja

en: In the form of YYYYMM.
hr: U obliku YYYYMM.

en: Created year
hr: Godina stvaranja

en: In the form of YYYY.
hr: U obliku YYYY.

en: Created month
hr: Mjesec stvaranja

en: In the form of MM (01 - 12).
hr: U obliku MM (01 - 12).

en: Created day
hr: Dan stvaranja

en: In the form of DD (01 - 31).
hr: U obliku DD (01 - 31).

en: Created week
hr: Tjedan stvaranja

en: The log message entered when the revision was created.
hr: Poruka zapisnika unešena tijekom stvaranja revizije.

en: Revert link
hr: Poveznica za poništenje

en: Provide a simple link to revert to the revision.
hr: Omogućava jednostavnu poveznicu za poništenje revizije.

en: Has new content
hr: Ima novi sadržaj

en: Poll
hr: Anketa

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
hr: Rezultat stavke pretraživanja. Ovo se neće koristiti ukoliko filter pretrage nije omogućen.

en: Views today
hr: Pregleda danas

en: Title of page visited.
hr: Naziv posjećene stranice.

en: Referrer URI.
hr: URI dovoditelja

en: Files maintained by Drupal and various modules.
hr: Datoteke koje održava Drupal i različiti moduli.

en: The ID of the file.
hr: ID datoteke.

en: The name of the file.
hr: Naziv datoteke.

en: The path of the file.
hr: Putanja datoteke.

en: The mime type of the file.
hr: Mime vrsta datoteke.

en: The status of the file.
hr: Status datoteke.

en: The date the file was uploaded.
hr: Nadnevak otpreme datoteke.

en: Name of the vocabulary a term is a member of. This will be the vocabulary that whichever term the "Taxonomy: Term" field is; and can similarly cause duplicates.
hr: Naziv rječnika čiji je pojam član. Ovo će biti rječnik za bilo koji "Taksonomija: Pojam"polje; i može rezultirati duplikatima.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
hr: Pojmovi taksonomije su priloženi sadržaju.

en: Taxonomy term name.
hr: Naziv pojma taksonomije.

en: The term weight field
hr: Polje težine pojma

en: The description associated with a taxonomy term.
hr: Opis povezan s pojmom taksonomije.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
hr: Pročisti rezultate stranice "Taksonomija: Pojam" unutar određenog rječnika.

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
hr: Prikaži sve pojmove taksonomije povezane s unosom iz određenih rječnika.

en: The parent term of the term. This can produce duplicate entries if you are using a vocabulary that allows multiple parents.
hr: Nadređeni termin. Ovo može rezultirati duplim unosima ukoliko koristite rječnik koji dopušta dvostruko nadređene.

en: Term synonym
hr: Sinonim termina

en: Term synonyms may be used to find terms by alternate names.
hr: Sinonimi termina mogu biti korišteni kako bi tražili termine po alternativnim nazivima.

en: Node translation
hr: Prijevod unosa

en: Translation set node ID
hr: ID prevoditeljskog skupa unosa

en: The ID of the translation set the content belongs to.
hr: ID prevoditeljskog skupa kojemu sadržaj pripada.

en: Source translation
hr: Izvor prijevoda

en: The source that this content was translated from.
hr: Izvor iz kojega je sadržaj preveden.

en: Versions of content in different languages.
hr: Inačice sadržaja u različitim jezicima.

en: Child translation
hr: Podređeni prijevod

en: Outdated
hr: Zastarjelo

en: The user ID
hr: Korisnički ID

en: The user or author name.
hr: Korisnik ili ime autora.

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
hr: Adresa e-pošte za određenog korisnika. Zadane postavke ne prikazuju ovo polje korisnicima, stoga budite oprezni prilikom korištenja istoga.

en: The user's picture, if allowed.
hr: Korisnička slika, ukoliko je dopušteno.

en: The date the user was created.
hr: Nadnevak stvaranja korisnika.

en: The user's last access date.
hr: Nadnevak kada je korisnik posljednji put pristupio sadržaju.

en: The user's last login date.
hr: Nadnevak kada se korisnik posljednji put prijavio.

en: Whether a user is active or blocked.
hr: Je li korisnik aktivan ili blokiran.

en: The user's signature.
hr: Korisnikov potpis.

en: Provide a simple link to edit the user.
hr: Omogućava jednostavnu poveznicu za uređivanje korisnika.

en: Roles that a user belongs to.
hr: Uloge kojima korisnik pripada.

en: User ID from URL
hr: Korisnikov ID iz URL

en: User ID from logged in user
hr: Korisnikov ID iz prijavljenog korisnika

en: Randomize the display order.
hr: Nasumični redoslijed prikaza.

en: Null
hr: Prazan skup

en: Provide custom text or link.
hr: Omogućava proizvoljni tekst ili poveznicu.

en: contact
hr: kontakt

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
hr[0]: Ne mogu pronaći termin: @terms
hr[1]: Ne mogu pronaći termine: @terms
hr[2]: Ne mogu pronaći termine: @terms

en: Unable to find user: @users | Unable to find users: @users
hr[0]: Ne mogu pronaći korisnika: @users
hr[1]: Ne mogu pronaći korisnike: @users
hr[2]: Ne mogu pronaći korisnike: @users

en: Allow the exposed form to appear in a block instead of the view.
hr: Dopusti izloženom obrascu prikaz unutar bloka umjesto unutar pogleda.

en: @current of @max
hr: @current od @max

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Contact form
hr: Kontakt obrazac

en: Guarani
hr: Guaranski

en: sort ascending
hr: posloži uzlazno

en: sort descending
hr: posloži silazno

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
hr: Stroju čitljiv naziv treba sadržavati samo mala slova, brojeve i donje crtice.

en: Search form
hr: Obrazac pretrage

en: Popular content
hr: Popularni sadržaj

en: Content translation
hr: Prijevod sadržaja

en: Styles
hr: Stilovi

en: The item has been deleted.
hr: Stavka je izbrisana.

en: Text format
hr: Oblik unosa

en: The name of the site.
hr: Naziv lokacije.

en: Edit @type
hr: Uredi @type

en: In code
hr: U kôdu

en: Optional features
hr: Proizvoljna svojstva

en: Import page
hr: Uvoz stranice

en: manage fields
hr: upravljanje poljima

en: %name must be a positive integer.
hr: %name mora biti pozitivni cijeli broj.

en: %name must be a number.
hr: %name mora biti broj.

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Existing node
hr: Postojeći node

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: styles
hr: stilovi

en: Submitted by !username on !datetime
hr: <span class="uname">!username</span> !datetime

en: The unique ID of the comment.
hr: Jedinstveni ID komentara.

en: The IP address of the computer the comment was posted from.
hr: IP adresa računala s koje je komentar poslan.

en: The name left by the comment author.
hr: Ime koje je ostavio autor komentara.

en: The email address left by the comment author.
hr: Adresa e-pošte koju je ostavio autor komentara.

en: The home page URL left by the comment author.
hr: Mrežna lokacija koju je ostavio autor komentara.

en: The URL of the comment.
hr: URL komentara.

en: Edit URL
hr: Uredi URL

en: The URL of the comment's edit page.
hr: URL stranice za uređivanje komentara.

en: The date the comment was posted.
hr: Nadnevak dodavanja komentara.

en: The comment's parent, if comment threading is active.
hr: Nadređeni komentar, ukoliko je nizanje omogućeno.

en: The node the comment was posted to.
hr: Unos na kojeg je dodan komentar.

en: The number of comments posted on a node.
hr: Broj komentara na određeni unos.

en: New comment count
hr: Broj novih komentara

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
hr: Broj komentara dodanih na unos od posljednjeg korisničkog pregleda.

en: The type of the node.
hr: Vrsta unosa.

en: The language the node is written in.
hr: Jezik na kojem je unos napisan.

en: The URL of the node.
hr: URL unosa.

en: The URL of the node's edit page.
hr: URL stranice za uređivanje unosa.

en: Date changed
hr: Nadnevak promjene

en: The date the node was most recently updated.
hr: Nadnevak posljednjeg osvježenja unosa.

en: The author of the node.
hr: Autor unosa.

en: Poll winner
hr: Pobjednik ankete

en: The winning poll answer.
hr: Pobjednički odgovor ankete.

en: Poll winner votes
hr: Broj glasova pobjedničkog odgovora.

en: The number of votes received by the winning poll answer.
hr: Broj glasova koje je dobio pobjednički odgovor ankete.

en: Poll winner percent
hr: Postotak pobjedničkog odgovora ankete.

en: The percentage of votes received by the winning poll answer.
hr: Postotak odgovora koje je dobio pobjednički odgovor ankete.

en: The number of visitors who have read the node.
hr: Broj posjetitelja koji su pročitali unos.

en: The number of visitors who have read the node today.
hr: Broj posjetitelja koji su pročitali unos tijekom današnjeg dana.

en: Last view
hr: Posljednji pregled

en: The date on which a visitor last read the node.
hr: Nadnevak posljednje posjete unosu.

en: The slogan of the site.
hr: Slogan lokacije.

en: The administrative email address for the site.
hr: Administracijska adresa e-pošte za lokaciju.

en: The URL of the site's front page.
hr: URL naslovnice.

en: Login page
hr: Stranica prijave

en: The URL of the site's login page.
hr: URL stranice za prijavu.

en: The unique ID of the uploaded file.
hr: Jedinstveni ID otpremljene datoteke.

en: The name of the file on disk.
hr: Naziv datoteke na disku.

en: The size of the file, in kilobytes.
hr: Veličina datoteke, u kilobajtima.

en: The web-accessible URL for the file.
hr: Mrežni URL datoteke.

en: The date the file was most recently changed.
hr: Nadnevak posljednje promjene datoteke.

en: The user who originally uploaded the file.
hr: Korisnik koji je izvorno otpremio datoteku.

en: The unique ID of the taxonomy term.
hr: Jedinstveni ID pojma taksonomije.

en: The name of the taxonomy term.
hr: Naziv pojma taksonomije.

en: The optional description of the taxonomy term.
hr: Proizvoljni opis pojma taksonomije.

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
hr: Broj unosa dodijeljenih pojmu taksonomije.

en: The URL of the taxonomy term.
hr: URL pojma taksonomije.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
hr: Rječnik kojem pojam taksonomije pripada.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
hr: Jedinstveni ID rječnika taksonomije.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
hr: Naziv rječnika taksonomije.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
hr: Proizvoljan opis rječnika taksonomije.

en: Term count
hr: Broj pojmova

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
hr: Broj pojmova koji pripadaju rječniku taksonomije.

en: The unique ID of the user account.
hr: Jedinstveni ID korisničkog računa.

en: The login name of the user account.
hr: Korisničko ime za račun.

en: The email address of the user account.
hr: Adresa e-pošte korisničkog računa.

en: The URL of the account profile page.
hr: URL stranice profila.

en: The date the user last logged in to the site.
hr: Datum kada se korisnik posljednji put prijavio na lokaciju.

en: The date the user account was created.
hr: Nadnevak otvaranja korisničkog računa.

en: Status message
hr: Poruka statusa

en: Save and add fields
hr: Spremi i dodaj polja

en: Upload destination
hr: Odredište otpreme

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
hr: Odredite gdje treba spremiti datoteke. Privatno spremanje podataka ima znatno više mogućnosti no javne datoteke, ali ograničava pristup datotekama unutar ovog polja.

en: Text formats
hr: Oblici unosa

en: Image styles
hr: Stilovi slika

en: manage display
hr: upravljanje prikazom

en: Revision log message
hr: Poruka zapisnika revizije

en: Full content
hr: Puni sadržaj

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
hr[0]: Morate uključiti najmanje jednu pozitivnu ključnu riječ s 1 znakom ili više.
hr[1]: Morate uključiti najmanje jednu pozitivnu ključnu riječ s @count znaka ili više.
hr[2]: Morate uključiti najmanje jednu pozitivnu ključnu riječ s @count znakova ili više.

en: Searched %type for %keys.
hr: Pretraženo %type za %keys.

en: Welcome (new user created by administrator)
hr: Dobrodošli (novi korisnik kojeg je napravio administrator)

en: Welcome (awaiting approval)
hr: Dobrodošli (čeka odobrenje)

en: Welcome (no approval required)
hr: Dobrodošli (nije potrebno odobrenje)

en: Password recovery
hr: Povrat lozinke

en: Account activation
hr: Aktivacija računa

en: Account cancellation confirmation
hr: Potvrda otkazivanja korisničkog računa

en: Account canceled
hr: Korisnički račun otkazan

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hr: Koristite oznake kako bi grupirali unose o strodnim temema u kategorije.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
hr: Unesite, zarezom odvojen, popis riječi kako bi opisali svoj sadržaj.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hr: Koristite <em>Članak</em> za sadržaje koji su vremenski određeni, poput vijesti, blog unosa ili priopćenja.

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Site logo
hr: Logo web sjedišta

en: Add a new @plugin
hr: Dodaj novi @plugin

en: Edit @plugin %title
hr: Uredi @plugin %title

en: Clone @plugin %title
hr: Kloniraj @plugin %title

en: Import @plugin
hr: Uvezi @plugin

en: Export @plugin %title
hr: Izvezi @plugin %title

en: Are you sure you want to revert %title?
hr: Jeste li sigurni za želite vratiti %title?

en: %title has been created.
hr: %title je stvoren.

en: %title could not be created.
hr: Nije moguće stvoriti %title.

en: %title has been updated.
hr: %title je ažuriran.

en: %title could not be updated.
hr: %title nije bilo moguće ažurirati.

en: @plugin %title was enabled.
hr: @plugin %title je omogućen.

en: @plugin %title was disabled.
hr: @plugin %title je onemogućen.

en: Administrative settings
hr: Administracijske postavke

en: Add a customer profile
hr: Dodaj profil kupca

en: Add a new customer profile.
hr: Dodaj novi profil kupca

en: Delete a customer profile
hr: Izbriši profil kupca

en: Profile saved.
hr: Profil spremljen

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
hr: Oblik: %time. Oblik datuma je YYYY-MM-DD i %timezone je vremenski odmak od UTC. Ostavite praznim kako bi koristili vrijeme unosa sadržaja.

en: Upload an image to go with this article.
hr: Otpremite prateću sliku za ovaj unos.

en: Use Page Manager
hr: Koristi Page Manager

en: User signature
hr: Potpis korisnika

en: IP Addresses
hr: IP Adrese

en: Asc
hr: Uzlazno

en: Bypass access control when accessing views.
hr: Zaobiđi pristupna pravila prilikom pristupanja pogledima.

en: Bypass views access control
hr: Zaobiđi pristupna pravila pogleda

en: This action will permanently remove any customizations made to this view.
hr: Ova će akcija trajno ukloniti sve prilagodbe koje ste načinili u ovom pogledu.

en: This action will permanently remove the view from your database.
hr: Ova će akcija trajno ukloniti pogled iz vaše baze podataka.

en: There are no @titles to display.
hr: Nema @titles za prikaz.
