Commerce Kickstart (7.x-1.0-rc2) - en to bg translation catalogue (346 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Pages
bg: Страници

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Reset to defaults
bg: Върни се към стойностите по подразбиране

en: enable
bg: активирай

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Username
bg: Потребителско име

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Replies
bg: Отговори

en: Closed
bg: Закрито

en: List
bg: Списък

en: Subject
bg: Тема

en: Actions
bg: Действия

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Read more
bg: Пълен текст

en: more
bg: още

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Access control
bg: Контрол на достъпа

en: Explanation or submission guidelines
bg: Пояснения или инструкции при подаване на материала

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Administration
bg: Администриране

en: footer
bg: подложка

en: Comments
bg: Коментари

en: More
bg: още...

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: Block title
bg: Заглавие на блока

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Version
bg: Версия

en: view
bg: преглед

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Size
bg: Размер

en: Links
bg: Връзки

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Display settings
bg: Настройки на дисплея

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Message
bg: Съобщение

en: - None -
bg: - Не -

en: Country
bg: Страна

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Center
bg: Център

en: Hierarchy
bg: Йерархия

en: Required
bg: Задължително

en: Parent
bg: Родител

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Import
bg: Импортирай

en: Book
bg: Книга

en: Export
bg: Експорт

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Back
bg: Назад

en: Node ID
bg: Номер

en: Field
bg: Поле

en: header
bg: заглавка

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Summary
bg: Обзор

en: Update
bg: Промени

en: Open
bg: Отвори

en: Top
bg: Връх

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Core
bg: Ядро

en: Views
bg: Изгледи

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Format
bg: Формат

en: Path
bg: Път

en: Vocabularies
bg: Речници

en: Display
bg: Дисплей

en: Menu
bg: Меню

en: results
bg: Резултати

en: search
bg: Търсене

en: Teaser
bg: Резюме

en: The username %name does not exist.
bg: Името на потребителя %name не съществува.

en: Text
bg: Текст

en: Timestamp
bg: Време

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Total
bg: Общо

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: Picture
bg: Изображение

en: Titles
bg: Заглавия

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След

en: User
bg: Потребител

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Continue
bg: Продължи

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Email
bg: Е-поща

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Error
bg: Грешка

en: Options
bg: Параметри

en: Contact
bg: Контакт

en: Created
bg: Създадено

en: Node
bg: Материал

en: Are you sure you want to delete %title?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете %title?

en: All
bg: Всички

en: hours
bg: часове

en: days
bg: дни

en: Active
bg: Активен

en: Submit @name
bg: Изпрати @name

en: Year
bg: Година

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Block
bg: Блокирай

en: Override title
bg: Презаписване на заглавие

en: Page
bg: Страница

en: Bottom
bg: Дъно

en: Taxonomy terms
bg: Термин на таксономията

en: Site name
bg: Име на сайта

en: Site slogan
bg: Слоган

en: Off
bg: Изключи

en: Never
bg: Никога

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Inline
bg: В една линия

en: Selected
bg: Избрано

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Roles
bg: Роли

en: Comment
bg: Коментар

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Published
bg: Публикувано

en: Signature
bg: Подпис

en: Filter
bg: Филтър

en: Location
bg: Местоположение

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Log message
bg: Съобщение от регистъра

en: URL alias
bg: URL синоними

en: Poll duration
bg: Продължителност

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Term ID
bg: Термин ID

en: Term name
bg: Термин

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: Last access
bg: Последен достъп

en: Severity
bg: Строгост

en: Average
bg: Рейтинг

en: Count
bg: Брой

en: Watchdog
bg: Цербер

en: Mode
bg: Режим

en: configure
bg: конфигурирай

en: Last update
bg: Последна промяна

en: %time ago
bg: преди %time

en: Medium
bg: Среда

en: Caching
bg: Кеширане

en: Month
bg: Месец

en: Price
bg: Цена

en: System
bg: Система

en: Add to cart
bg: Прибави в количката

en: Address
bg: Адрес

en: State
bg: Статус

en: Code
bg: Код

en: node
bg: възел

en: General
bg: Общи

en: Recent posts
bg: Последни публикации

en: Day
bg: Ден

en: Table
bg: Таблица

en: January
bg: Януари

en: February
bg: Февруари

en: March
bg: Март

en: April
bg: Април

en: May
bg: Май

en: June
bg: Юни

en: July
bg: Юли

en: August
bg: Август

en: September
bg: Септември

en: October
bg: Октомври

en: November
bg: Ноември

en: December
bg: Декември

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Other
bg: Други

en: Role
bg: Роля

en: String
bg: Стринг

en: Users
bg: Потребители

en: Referrer
bg: URL референт

en: Save changes
bg: Запази промените

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Checkout
bg: Поръчване

en: <All>
bg: Всички

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Filters
bg: Филтри

en: Order
bg: Поръчка

en: Recent comments
bg: Последни коментари

en: Profile
bg: Профил

en: Term description
bg: Описание на термина

en: Operation
bg: Действие

en: reply
bg: отговор

en: Property
bg: Свойство

en: You have to specify a valid date.
bg: Трябва да посочите валидна дата.

en: comments
bg: коментари

en: Default language
bg: Език по подразбиране

en: Authoring information
bg: Информация за автора

en: Leave blank for %anonymous.
bg: Оставете празно за %anonymous.

en: Hidden
bg: Скрит

en: Approved
bg: Потвърдени

en: Pending
bg: В изчакване

en: minutes
bg: минути

en: Show
bg: Покажи

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bg: Въведи една страница на ред като Drupal пътища. Символът '*' замества всичко останало (wildcard). Примерни пътища са %blog за страница на блог и %blog-wildcard за всеки персонален блог. %front е за заглавна страница.

en: Edit term
bg: Редактирай термин

en: 1 item | @count items
bg[0]: 1 новина
bg[1]: @count новини

en: Clear
bg: Изчисти

en: Full text
bg: Пълен текст

en: Source
bg: Източник

en: Search results
bg: Резултати от търсенето

en: Your search yielded no results
bg: Няма съвпадения по Вашата заявка

en: unlimited
bg: неограничен

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Publishing options
bg: Опции при публикуване

en: Configure block
bg: Настройки на блок

en: Select list
bg: Избор от списък

en: None.
bg: Нищо.

en: Revert
bg: Връщане

en: Existing system path
bg: Съществуващ системен път

en: Greater than
bg: По-голямо от

en: Less than
bg: По-малко от

en: any
bg: всички

en: Right
bg: Дясно

en: Tax rate
bg: Данъчна ставка

en: Site information
bg: Информация за сайта

en: open
bg: Отворена

en: Convert
bg: Преобразуване

en: Parent term
bg: По-общ термин

en: Parent terms
bg: Термини с по-общо значение, които се намират по-високо в йерархията.

en: revert
bg: връщане

en: Shopping cart
bg: Количка

en: Cart
bg: Количка

en: Product
bg: Продукт

en: Subtotal
bg: Междинна сума

en: Products
bg: Продукти

en: Total:
bg: Общо:

en: Orders
bg: Поръчки

en: Not published
bg: Непубликувано

en: Menu settings
bg: Настройки на меню

en: Color scheme
bg: Цветова схема

en: Unformatted
bg: Неформатиран

en: %title has been deleted.
bg: %title? е изтрит.

en: Relationships
bg: Приятели

en: Themes
bg: Теми

en: comment
bg: Коментар

en: !name field is required.
bg: !name полето е задължително.

en: Sticky
bg: Фиксиран

en: cancel
bg: Отказване

en: Ban
bg: Блокирай

en: Processing
bg: Обработва

en: disable
bg: дезактивирай

en: date
bg: дата

en: Slogan
bg: Мото

en: Apply
bg: Търси

en: Enter the terms you wish to search for.
bg: Въведете думите, които желаете да търсите.

en: Menus
bg: Менюта

en: Permission
bg: Разрешение

en: Language neutral
bg: Езиково неутрален

en: Loading
bg: Зареждане

en: Rearrange
bg: Пренареждане

en: Execute
bg: Изпълни

en: All types
bg: Всички видове

en: Aggregator
bg: Агрегатор

en: Book navigation
bg: Навигация на книгата

en: !a comments per page
bg: !a коментара на страница

en: User profile
bg: Потребителски профил

en: Taxonomy vocabulary
bg: Речник от таксономията

en: begins with
bg: започва с

en: contains
bg: съдържание

en: Account information
bg: Информация за акаунта

en: Account
bg: Акаунт

en: Default order
bg: Ред по подразбиране

en: Number of views
bg: Брой на прегледите

en: Billing information
bg: Инфо за плащане

en: sort by @s
bg: сортирай по @s

en: and
bg: и

en: After saving a new comment
bg: След запис на нов коментар

en: After deleting a comment
bg: След изтриване на коментар

en: After deleting a term
bg: След изтриването на термин

en: Create @name
bg: Създай @name

en: View cart
bg: Виж количката

en: Currency code
bg: Валутен код

en: Base price
bg: Основна цена

en: Review order
bg: Прегледай поръчката

en: Update cart
bg: Обнови количката

en: Add product
bg: Прибави продукт

en: Order settings
bg: Настройки на поръчката

en: ends with
bg: завършва с

en: Book outline
bg: Съдържание на книгата

en: Revision information
bg: Информация за редакция

en: Localization
bg: Локализация

en: Multilingual support
bg: Могоезична поддръжка

en: is greater than
bg: е повече от

en: Add a tax rate
bg: Добавяне на данъчна ставка

en: No fields available.
bg: Няма налични полета

en: The title of the comment.
bg: Заглавие на коментара.

en: Poll
bg: Гласуване

en: Browser session ID of user that visited page.
bg: ID на сесията за потребителя, който е посетил тази страница.

en: Title of page visited.
bg: Заглавия на посетените страници.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
bg: Вътрешен път до посетената страница (отнасящ се до коренната директория на Drupal)

en: Referrer URI.
bg: URI на рефърър

en: Hostname of user that visited the page.
bg: Името на хоста на потребителя посетил тази страница.

en: Time in milliseconds that the page took to load.
bg: Време в милисекунди изминало за зареждането на страницата.

en: Timestamp of when the page was visited.
bg: Времеви маркер, кога е посетена страницата.

en: contact
bg: контакт

en: Contact form
bg: Форма за контакти

en: Guarani
bg: Гуарани

en: Search form
bg: Форма за търсене

en: Popular content
bg: Популярно съдържание

en: Content translation
bg: Превод на съдържанието

en: Text format
bg: Текстов формат

en: The name of the site.
bg: Името на сайта.

en: Full content
bg: Пълно съдържание

en: Changed date
bg: Дата на промяна

en: Commerce Payment
bg: Commerce Плащане
