Drupal Commons (7.x-3.0-rc1) - en to lv translation catalogue (1607 entries)

en: list
lv: saraksts

en: Forms
lv: Formas

en: Home
lv: Sākums

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Title
lv: Virsraksts

en: Body
lv: Saturs

en: Next
lv: Tālāk

en: user
lv: lietotājs

en: Pages
lv: Lapas

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: enable
lv: ieslēgt

en: context
lv: konteksts

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Administer
lv: Administrēt

en: Register
lv: Reģistrēties

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: approve
lv: apstiprināt

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Real name
lv: Īstais vārds

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Item
lv: Ieraksts

en: content
lv: saturs

en: Development
lv: Izstrāde

en: Groups
lv: Grupas

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Replies
lv: Atbildes

en: Last Post
lv: Pēdējais ieraksts

en: Closed
lv: Slēgts

en: Subscribe to group
lv: Pierakstīties grupai

en: Unsubscribe from group
lv: Atrakstīties no grupas

en: Organic groups
lv: Organiskās grupas

en: Administer the suite of Organic groups modules.
lv: Administrēt Organic grupu moduļu komplektu.

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Temats

en: Actions
lv: Darbības

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Are you sure you want to join the group %title?
lv: Vai esi drošs, ka vēlies pievienoties grupai %title?

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Audience
lv: Lasītāji

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: more
lv: vairāk

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Access control
lv: Pieejas kontrole

en: Article
lv: Raksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: footer
lv: kājene

en: Comments
lv: Komentāri

en: More
lv: Vairāk

en: Action
lv: Darbība

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Iezīmes

en: Block title
lv: Bloka nosaukums

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Home page
lv: Mājaslapa

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Version
lv: Versija

en: Go
lv: Aiziet

en: view
lv: skatīt

en: all
lv: visi

en: File
lv: Datne

en: Tag
lv: Birka

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Advanced options
lv: Papildus iestatījumi

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Links
lv: Saites

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Use count
lv: Lietojumu skaits

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: default
lv: noklusējums

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Number
lv: Skaits

en: Message
lv: Ziņojums

en: Block settings
lv: Bloka iestatījumi

en: Comment form
lv: Komentāru forma

en: User registration form
lv: Lietotāja reģistrācijas forma

en: User contact form
lv: Lietotāja saziņas forma

en: - None -
lv: - Nav -

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas uzstādījumi ir saglabāti.

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrā

en: Types
lv: Tipi

en: Hierarchy
lv: Hierarhija

en: Required
lv: Obligāts

en: Parent
lv: Vecāks

en: Parents
lv: Vecāki

en: Depth
lv: Dziļums

en: none
lv: neviens

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Feed
lv: Plūsma

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: up
lv: augšup

en: Go to parent page
lv: Doties uz vecāklapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Import
lv: Importēt

en: Book
lv: Grāmata

en: Export
lv: Eksportēt

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: settings
lv: iestatījumi

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Field
lv: Lauks

en: header
lv: galvene

en: Label
lv: Etiķete

en: Changes
lv: Izmaiņas

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: username
lv: lietotājvārds

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Font
lv: Fonts

en: Default
lv: Noklusētā vērtība

en: Background
lv: Fons

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Update
lv: Atjaunot

en: Open
lv: Atvērt

en: Top
lv: Augša

en: Link Target
lv: Saites mērķis

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Relevancy
lv: Atbilstība

en: Core
lv: Kodols

en: Album
lv: Albūms

en: Add new
lv: Pievienot jaunu

en: Schedule
lv: Grafiks

en: Views
lv: Skati

en: Access
lv: Piekļuve

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skats

en: Length
lv: Garums

en: Format
lv: Formāts

en: The configuration options have been reset to their default values.
lv: Konfigurācijas uzstādījumi atlikti atpakaļ uz noklusētajām vērtībām.

en: Path
lv: Ceļš

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Modules
lv: Moduļi

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Region
lv: Reģions

en: Display
lv: Ekrāns

en: Node type
lv: Satura veids

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: results
lv: rezultāti

en: search
lv: meklēt

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Event
lv: Notikums

en: Add item
lv: Pievienot elementu

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Text
lv: Teksts

en: Theme
lv: Tēma

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: style
lv: stils

en: add
lv: pievienot

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Keywords
lv: Atslēgas vārdi

en: Component
lv: Komponents

en: Statistics
lv: Statistika

en: Advanced search
lv: Paplašinātā meklēšana

en: You are not authorized to access this page.
lv: Jums nav pieejas tiesību šai lapai.

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Attachment
lv: Pielikums

en: n/a
lv: n/p

en: Picture
lv: Attēls

en: Subscriptions
lv: Parakstīšanās

en: Mail
lv: Pasts

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: action
lv: darbība

en: Continue
lv: Turpināt

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Email
lv: E-pasts

en: Check
lv: Čeks

en: Files
lv: Datnes

en: status
lv: statuss

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Error
lv: Kļūda

en: Options
lv: Opcijas

en: Contact
lv: Kontakti

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: The subject of the message.
lv: Ziņojuma tēma.

en: Number of columns
lv: Kolonnu skaits

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Are you sure you want to delete %title?
lv: Vai tiešām vēlies dzēst '%title'?

en: Optional Title
lv: Brīvizvēles virsraksts

en: Required Title
lv: Virsraksts obligāts

en: No Title
lv: Bez visrsraksta

en: Link Title
lv: Sites virsraksts

en: Default (no target attribute)
lv: Noklusējuma (nav virsraksta atribūta)

en: Open link in new window
lv: Atvērt saiti jaunā logā

en: Allow the user to choose
lv: Atļaut lietotājam izvēlēties

en: Additional CSS Class
lv: Papildus CSS klase

en: Titles are required for all links.
lv: Virsraksti ir prasīti visām saitēm

en: Open URL in a New Window
lv: Atvēr URL jaunā Logā

en: term
lv: termins

en: Menu item
lv: Izvēlnes elements

en: Expanded
lv: Izvērsts

en: The name of the menu.
lv: Izvēlnes nosaukums.

en: Question
lv: Jautājums

en: Answer
lv: Atbilde

en: Update options
lv: Atjaunināšanas uzstādījumi

en: All
lv: Visi

en: hours
lv: stundas

en: days
lv: dienas

en: Active
lv: Aktīvs

en: Done
lv: Pabeigts

en: Post
lv: Ieraksts

en: Submit @name
lv: Ievietot ierakstu "@name"

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: Year
lv: Gads

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Override title
lv: Pārrakstīt virsrakstu

en: CSS class
lv: CSS klase

en: Page
lv: Lapa

en: Left side
lv: Kreisā puse

en: Middle column
lv: Vidējā kolonna

en: Right side
lv: Labā puse

en: Bottom
lv: Apakša

en: Two column
lv: Divas kolonnas

en: 1 hour | @count hours
lv[0]: 1 stunda
lv[1]: @count stundas
lv[2]: @count stundas

en: 1 day | @count days
lv[0]: 1 diena
lv[1]: @count dienas
lv[2]: @count dienas

en: Node links
lv: Mezglu saites

en: Taxonomy terms
lv: Taksonomijas termini

en: User picture
lv: Lietotāja bilde

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Search box
lv: Meklēšanas nostūris

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Site slogan
lv: Vietnes devīze

en: Voting
lv: Balsošana

en: Node types
lv: Satura tipi

en: Only site administrators can create new user accounts.
lv: Tikai vietnes administratori var veidot jaunus lietotāja kontus.

en: Added
lv: Pievienots

en: Site
lv: Vietne

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Module
lv: Modulis

en: Off
lv: Izslēgts

en: Manual update check
lv: Pārbaudīt atjauninājums manuāli

en: Always
lv: Vienmēr

en: Never
lv: Nekad

en: Header
lv: Galvene

en: Left sidebar
lv: Kreisā sānjosla

en: Right sidebar
lv: Labā sānjosla

en: Footer
lv: Kājene

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Selected
lv: Izvēlēts

en: Menu link
lv: Izvēlnes saite

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Source URL
lv: Avota URL

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Roles
lv: Lomas

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Comment
lv: Komentārs

en: Comment ID
lv: Komentāra ID

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Published
lv: Publicēts

en: Input format
lv: Ievades formāti

en: Signature
lv: Paraksts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Group ID
lv: Grupas ID

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz pirmo lapu

en: Sticky at top of lists
lv: Izcelts saraksta augšā

en: Log message
lv: Žurnāla ziņojums

en: URL alias
lv: URL aizstājvārds

en: Poll duration
lv: Aptaujas ilgums

en: Poll votes
lv: Aptaujas balsojumi

en: File ID
lv: Faila ID

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: File size
lv: Faila izmērs

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Vocabulary ID
lv: Vārdnīcas ID

en: Term
lv: Termins

en: Term ID
lv: Termina ID

en: Term name
lv: Termina nosaukums

en: Role name
lv: Lomas nosaukums

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Last login
lv: Pēdējā pieslēgšanās

en: Time zone
lv: Laika zona

en: Message type
lv: Ziņojuma veids

en: Message text
lv: Ziņojuma teksts

en: Severity
lv: Smagums

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Fields
lv: Lauki

en: Contains
lv: Satur

en: Does not contain
lv: Nesatur

en: Is less than
lv: Ir mazāks kā

en: Is less than or equal to
lv: Ir vienāds vai mazāks kā

en: Is equal to
lv: Ir vienāds ar

en: Is greater than or equal to
lv: Ir vienāds vai lielāks kā

en: Is greater than
lv: Ir lielāks kā

en: Is not equal to
lv: Nav vienāds ar

en: Percent
lv: Procenti

en: Average
lv: Vidējais

en: Count
lv: Skaits

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Add action
lv: Pievienot darbību

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Watchdog
lv: Sargsuns

en: Search settings
lv: Meklēšanas iestatījumi

en: Mode
lv: Režīms

en: Normal
lv: Normāls

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Last update
lv: Pēdējais papildinājums

en: %time ago
lv: pirms %time

en: Updated:
lv: Labots:

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Game
lv: Spēle

en: Sort order
lv: Kārtošanas secība

en: Up
lv: Augoša

en: Width
lv: Platums

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Medium
lv: Vidējs

en: Sortable
lv: Kārtojams

en: Blacklists
lv: Melnie saraksti

en: Caching
lv: Kešošana

en: Month
lv: Mēnesis

en: System
lv: Sistēma

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Current
lv: Pašreiz

en: Address
lv: Adrese

en: State
lv: Stāvoklis

en: Send
lv: Sūtīt

en: Desc
lv: Dilst.

en: Code
lv: Kods

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: OR
lv: VAI

en: Company
lv: Uzņēmums

en: node
lv: mezgls

en: General
lv: Galvenie

en: Cleanup
lv: Satīrīt

en: Method
lv: Veids

en: Recent posts
lv: Jaunākie ieraksti

en: South Australia
lv: Dienvidaustrālija

en: Day
lv: Diena

en: Table
lv: Tabula

en: Events
lv: Notikumi

en: here
lv: šeit

en: Now
lv: Tagad

en: All views
lv: Skatīt visus

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Security
lv: Drošība

en: !time ago
lv: !time atpakaļ

en: Other
lv: Cits

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Basic
lv: Pamata

en: Appearance
lv: Izskats

en: Callback URL
lv: Atzvanes URL

en: access content
lv: piekļūt saturam

en: List type
lv: Saraksta veids

en: Role
lv: Loma

en: Select all
lv: Iezīmēt visu

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Blog
lv: Blogs

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Add new comment
lv: Pievienot komentāru

en: reset
lv: atlikt atpakaļ

en: String
lv: Simbolu rinda

en: Case
lv: Lieta

en: Users
lv: Lietotāji

en: Referrer
lv: Atsaukties uz

en: Exists
lv: Pastāv

en: redirect
lv: pārsūtīšana

en: Button
lv: Poga

en: Both
lv: Abi

en: Clicks
lv: Klišķi

en: Last
lv: Pēdējā

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Redirect
lv: Pārsūtīšana

en: Argument
lv: Arguments

en: Anonymous
lv: Viesis

en: <All>
lv: <Visi>

en: Save and edit
lv: Saglabāt un rediģēt

en: Select a view
lv: Izvēlēties skatu

en: Edit view
lv: Rediģēt skatu

en: Clone
lv: Klonēt

en: Administer views
lv: Administrēt skatus

en: Existing Views
lv: Esošie Skati

en: Default Views
lv: Noklusējuma skati

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Normal menu item
lv: Normāls izvēlnes ieraksts

en: Empty text
lv: Tukšuma Teksts

en: Down
lv: Dilstoša

en: Wildcard
lv: Aizstājējs

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Operator
lv: Operators

en: Filters
lv: Filtri

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Exposed Filters
lv: Eksponētie filtri

en: Order
lv: Secība

en: Views UI
lv: Skatu UI

en: Recent comments
lv: Jaunākie komentāri

en: Random
lv: Nejaušs

en: Uncategorized
lv: Nekategorizēts

en: example
lv: piemērs

en: Position
lv: Pozīcija

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Pattern
lv: Modelis

en: Basic setup
lv: Pamata uzstādījumi

en: Profile name
lv: Profila nosaukums

en: Editor appearance
lv: Redaktora izskats

en: Cleanup and output
lv: Attīrīšana un izvade

en: Editor CSS
lv: Redaktora CSS

en: CSS classes
lv: CSS klases

en: Profile
lv: Profils

en: Clear cache
lv: Iztīrīt kešatmiņu

en: text
lv: teksts

en: Close
lv: Aizvērt

en: filters
lv: filtri

en: Votes
lv: Balsis

en: Term description
lv: Termina apraksts

en: fields
lv: lauki

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Operation
lv: Operācija

en: reply
lv: atbilde

en: Duration
lv: Ilgums

en: Original
lv: Oriģināls

en: Threshold
lv: Slieksnis

en: Function
lv: Funkcija

en: Tracker
lv: Sekotājs

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Do nothing
lv: Neveikt neko

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: City
lv: Pilsēta

en: Postal code
lv: Pasta indekss

en: Collapsible
lv: Savēršams

en: Logout
lv: Iziet

en: with comments
lv: ar komentāriem

en: without comments
lv: bez komentāriem

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: comments
lv: komentāri

en: Full
lv: Pilns

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: American Samoa
lv: Amerikāņu Samoa

en: Georgia
lv: Gruzija

en: Guam
lv: Guama

en: Marshall Islands
lv: Māršala salas

en: Northern Mariana Islands
lv: Ziemeļu Marianas salas

en: Puerto Rico
lv: Puertoriko

en: Virgin Islands
lv: Virdžīnu salas

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: Modified
lv: Modificēts

en: Add user
lv: Pievienot lietotāju

en: Port
lv: Ports

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Authoring information
lv: Autorinformācija

en: Group members
lv: Grupas biedri

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Approved
lv: Apstiprināts

en: Pending
lv: Gaida

en: minutes
lv: minūtes

en: Show
lv: Rādīt

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lv: Ievadiet vienu lapu katrā rindā kā Drupal ceļu.  Simbols '*' ir aizstājzīme. Ceļa piemēri ir  '%blog' emuāru lapai un  %blog-wildcard katra personīgajiem emuāriem. %front ir sākumlapa.

en: Other queries
lv: Citi vaicājumi

en: Key
lv: Atslēga

en: Change
lv: Mainīt

en: Edit term
lv: Labot terminu

en: Spam
lv: Surogātpasts

en: Switch
lv: Pārslēgt

en: Week of @date
lv: Nedēļa: @date

en: Feeds
lv: Plūsmas

en: 1 item | @count items
lv[0]: 1 ieraksts
lv[1]: @count ieraksti
lv[2]: nav vienību

en: Clear
lv: Notīrīt

en: The update has been performed.
lv: Labošana notikusi.

en: Node title
lv: Satura virsraksts

en: update
lv: atjaunot

en: locked
lv: slēgts

en: Full text
lv: Pilns teksts

en: Source
lv: Avots

en: Date/Time
lv: Datums/Laiks

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Your search yielded no results
lv: Meklēšana beidzās bez rezultātiem

en: Front page
lv: Sākumlapa

en: Request new password
lv: Atjaunot paroli

en: unlimited
lv: neierobežots

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Display name
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Languages
lv: Valodas

en: Topics
lv: Tēmas

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: (disabled)
lv: (atslēgts)

en: Publishing options
lv: Publicēšanas iestatījumi

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu versiju

en: First
lv: Pirmā

en: Query
lv: Vaicājums

en: Strict
lv: Stingra

en: Configure block
lv: Konfigurēt bloku

en: Block name
lv: Bloka nosaukums

en: Period
lv: Periods

en: Site's time zone
lv: Vietnes laika zona

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: Second
lv: Sekunde

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: Link label
lv: Saites teksts

en: author
lv: autors

en: AND
lv: UN

en: None.
lv: Neviens.

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Empty
lv: Tukšs

en: updated content
lv: atjauninātais saturs

en: Existing system path
lv: Esošs sistēmas ceļs

en: Path alias
lv: Ceļa aizstājvārds

en: Greater than
lv: Lielāks kā

en: Less than
lv: Mazāks kā

en: any
lv: jebkurš

en: PHP code
lv: PHP kods

en: Immediately
lv: Nekavējoties

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Create new account
lv: Izveidot jaunu kontu

en: Seconds
lv: Sekundes

en: Red
lv: Sarkans

en: White
lv: Balts

en: People
lv: Cilvēki

en: Last run !time ago
lv: Pēdējo reizi izpildīts pirms !time

en: Site information
lv: Vietnes informācija

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: or
lv: vai

en: Results
lv: Rezultāti

en: open
lv: atvērts

en: Convert
lv: Konvertēt

en: Parent term
lv: Vecāktermins

en: Parent terms
lv: Vecāktermini

en: Style
lv: Stils

en: Forums
lv: Forumi

en: Other groups
lv: Citas grupas

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: !date by !username
lv: !username !date

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: Revision
lv: Revīzija

en: current revision
lv: aktīvā revīzija

en: Select different revisions to compare.
lv: Izvēlieties dažādas revīzijas salīdzināšanai.

en: Current revision:
lv: Tekošā revīzija:

en: Changes to %name
lv: Izmaiņas uz %name

en: No visible changes
lv: Nav redzamu izmaiņu

en: Diff
lv: Izmaiņas

en: Match
lv: Atbilst

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti

en: Last modified
lv: Pēdējoreiz mainīts

en: Product
lv: Prece

en: Flexible
lv: Elastīga

en: Global Settings
lv: Globālie uzstādījumi

en: Changed
lv: Labots

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Reverse
lv: Apgriezta secība

en: Conflict
lv: Konflikts

en: Standard
lv: Standarta

en: Interval
lv: Intervāls

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: My bookmarks
lv: Manas grāmatzīmes

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: Color scheme
lv: Krāsu palete

en: Unformatted
lv: Bez formāta

en: RSS Feed
lv: RSS plūsma

en: New comments
lv: Jauni komentāri

en: Relationships
lv: Attiecības

en: Plural
lv: Daudzskaitlis

en: Relationship
lv: Attiecība

en: relationships
lv: attiecības

en: Oldest first
lv: Vecākais vispirms

en: Facets
lv: Faseti

en: Sort criteria
lv: Kārtošanas kritēriji

en: Indexing
lv: Notiek indeksēšana

en: Delete action
lv: Izdzēst darbību

en: Themes
lv: Tēmas

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: comment
lv: komentārs

en: Join
lv: Pievienoties

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: !name field is required.
lv: Lauks !name ir obligāts.

en: Sticky
lv: Uzlīme

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: Read only
lv: Tikai lasāms

en: Ok
lv: Labi

en: cancel
lv: atcelt

en: Processing
lv: Apstrādē

en: disable
lv: izslēgt

en: Output format
lv: Izvades formāts

en: Line break converter
lv: Rindas pārnesuma pārveidotājs

en: date
lv: datums

en: Test connection
lv: Pārbaudīt pieslēgumu

en: Slogan
lv: Devīze

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Examples
lv: Piemēri

en: Join group
lv: Pievienoties grupai

en: Leave group
lv: Pamest grupu

en: Add members
lv: Pievienot biedrus

en: Group description
lv: Grupas apraksts

en: Enter the terms you wish to search for.
lv: Ievadiet terminus, kurus meklēt.

en: Bold
lv: Treknraksts

en: Copy
lv: Kopēt

en: Information
lv: Informācija

en: Delete role
lv: Dzēst lomu

en: PHP Code
lv: PHP kods

en: Alaska
lv: Aļaska

en: Arkansas
lv: Arkanzasa

en: California
lv: Kalifornija

en: Colorado
lv: Kolorado

en: Connecticut
lv: Konektikuta

en: Delaware
lv: Delavera

en: Hawaii
lv: Havaju salas

en: Idaho
lv: Aidaho

en: Illinois
lv: Ilinoisa

en: Iowa
lv: Aiova

en: Kansas
lv: Kanzasa

en: Kentucky
lv: Kentuki

en: Louisiana
lv: Luiziāna

en: Maine
lv: Mena

en: Maryland
lv: Marilenda

en: Massachusetts
lv: Masačūsetsa

en: Michigan
lv: Mičigana

en: Minnesota
lv: Minesota

en: Mississippi
lv: Misisipi

en: Missouri
lv: Misūri

en: New Hampshire
lv: Ņūhempšīra

en: New Jersey
lv: Ņūdžersija

en: New Mexico
lv: Ņūmeksika

en: New York
lv: Ņujorka

en: North Carolina
lv: Ziemeļkarolīna

en: North Dakota
lv: Ziemeļdakota

en: Oregon
lv: Oklahoma

en: Pennsylvania
lv: Pensilvānija

en: Rhode Island
lv: Rodailenda

en: South Carolina
lv: Dienvidkarolīna

en: South Dakota
lv: Dienvidkarolīna

en: Tennessee
lv: Tenesī

en: Texas
lv: Teksasa

en: Utah
lv: Jūta

en: Vermont
lv: Vērmonta

en: Virginia
lv: Virdžīnija

en: Washington
lv: Vašingtona

en: West Virginia
lv: Rietumvirdžīnija

en: Wisconsin
lv: Viskonsina

en: Wyoming
lv: Vaiominga

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Translation status
lv: Tulkojuma statuss

en: Blocks
lv: Bloki

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Above
lv: Virs

en: @min and @max
lv: @min un @max

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus

en: Add field
lv: Pievienot lauku

en: Text area
lv: Teksta apgabals

en: Used in
lv: Izmantots iekš

en: Decimal
lv: Decimāldaļskaitlis

en: Float
lv: Daļskaitlis

en: Minimum
lv: Minimums

en: Precision
lv: Precizitāte

en: Index
lv: Saraksts

en: Permalink
lv: Pastāvīga saite

en: Form
lv: Forma

en: Exceptions
lv: Izņēmumi

en: years
lv: gadi

en: 1 minute
lv: 1 minūte

en: Permission
lv: Atļauja

en: Italic
lv: Kursīvs

en: Hide
lv: Apslēpt

en: 1 comment | @count comments
lv[0]: 1 komentārs
lv[1]: @count komentāri

en: Connect
lv: Pieslēgties

en: Global
lv: Globāls

en: Save role
lv: Saglabāt lomu

en: file system
lv: datņu sistēma

en: Source code
lv: Pirmkods

en: Image gallery
lv: Attēlu galerija

en: Profiles
lv: Profili

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

en: URL path settings
lv: URL ceļa iestatījumi

en: Title text
lv: Virsraksta teksts

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Rate
lv: Likme

en: Extension
lv: Paplašinājums

en: Space
lv: Atstarpe

en: Unavailable
lv: Nav pieejams

en: Language neutral
lv: Neitrāla valoda

en: Usage
lv: Izmantošana

en: Edit content
lv: Labot lapas saturu

en: Change layout
lv: Mainīt izkārtojumu

en: Aggregate
lv: Sakopot

en: <Any>
lv: <Jebkurš>

en: Loading
lv: Notiek ielāde

en: 1 user | @count users
lv[0]: 1 lietotājs
lv[1]: @count lietotāji
lv[2]: nav lietotāju

en: Execute PHP
lv: Izpildīt PHP

en: Execute
lv: Izpildīt

en: ok
lv: labi

en: empty
lv: tukšs

en: Package
lv: Paka

en: Error saving user account.
lv: Kļūda saglabājot lietotāja kontu.

en: All types
lv: Visi veidi

en: Add role
lv: Pievienot lomu

en: You must specify a valid role name.
lv: Jums jānorāda derīgs lomas nosaukums.

en: The role has been added.
lv: Loma pievienota.

en: - None selected -
lv: - Nav izvēlēts -

en: Interface language
lv: Saskarnes valoda

en: Cancel link
lv: Saite Atcelt

en: Attach to
lv: Kam pievienot

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
lv: Norādītā adrese %url nav korekta, lūdzu ievadiet pilnu adresi šādā formā http://www.example.com/feed.xml.

en: Context
lv: Konteksts

en: Book navigation
lv: Grāmatas navigācija

en: Sort
lv: Kārtot

en: !a comments per page
lv: !a komentāri lapā

en: Pager
lv: Šķirklis

en: Identifier
lv: Identifikators

en: Taxonomy vocabulary
lv: Taksonomijas vārdnīca

en: Close window
lv: Aizvērt logu

en: 1 year | @count years
lv[0]: 1 gads
lv[1]: @count gadi
lv[2]: @count years

en: 1 week | @count weeks
lv[0]: 1 nedēļa
lv[1]: @count nedēļas
lv[2]: @count nedēļas

en: 1 min | @count min
lv[0]: 1 minūte
lv[1]: @count minūtes
lv[2]: @count minūtes

en: 1 sec | @count sec
lv[0]: 1 sekunde
lv[1]: @count sekundes
lv[2]: @count sekundes

en: Page settings
lv: Lapas uzstādījumi

en: Use pager
lv: Izmantot lapu pārslēdzēju

en: More link
lv: Saite Vairāk

en: Greek
lv: Grieķu

en: Featured
lv: Eksponētais

en: contains
lv: satur

en: Results per page
lv: Rezultāti lapā

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Locked
lv: Slēgts

en: authenticated user
lv: autentificēts lietotājs

en: Advanced configuration
lv: Paplašināta konfigurācija

en: Data
lv: Dati

en: Node count
lv: Mezglu skaits

en: Finish
lv: Pabeigt

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Default order
lv: Noklusētā secība

en: Containing any of the words
lv: Satur jebkurus no vārdiem

en: Containing the phrase
lv: Satur frāzi

en: Containing none of the words
lv: Nestur nevienu no vārdiem

en: Number of views
lv: Skatījumu skaits

en: Or
lv: Vai

en: Content ID
lv: Satura ID

en: Underline
lv: Pasvītrots

en: Ordered list
lv: Sakārtots saraksts

en: Unordered list
lv: Nesakārtots saraksts

en: Sign up
lv: Pieteikties

en: About
lv: Par

en: Reports
lv: Atskaites

en: Link class
lv: Saites klase

en: Configuration file
lv: Konfigurācijas datne

en: Default theme
lv: Noklusētā tēma

en: Error reporting
lv: Kļūdu ziņošana

en: Column
lv: Kolonna

en: sort by @s
lv: kārtot pēc @s

en: and
lv: un

en: After saving a new comment
lv: Pēc jauna komentāra saglabāšanas

en: After deleting a comment
lv: Pēc komentāra dzēšanas

en: Blocked user %name.
lv: Bloķēts lietotājs %name.

en: After deleting a term
lv: Pēc termina dzēšanas

en: Matches
lv: Rezultāti

en: Add @type
lv: Pievienot @type

en: Author's website
lv: Autora mājas lapa

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Newest first
lv: Jaunākais vispirms

en: field
lv: lauks

en: Menu items
lv: Izvēlnes ieraksti

en: clone
lv: klonēt

en: Public key
lv: Publiskā atslēga

en: Translate
lv: Tulkot

en: Target
lv: Mērķis

en: Create @name
lv: Izveidot @name

en: anonymous user
lv: anonīms lietotājs

en: Save permissions
lv: Saglabāt atļaujas

en: Signup
lv: Pieteikšanās

en: starting from @count
lv: sākot no @count

en: Error message
lv: Kļūdas ziņojums

en: Search this site
lv: Meklēt šajā vietnē

en: edit permissions
lv: rediģēt tiesības

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: User roles
lv: Lietotāju lomas

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: Button text
lv: Pogas teksts

en: Title only
lv: Tikai virsraksts

en: Notification settings
lv: Paziņojumu iestatījumi

en: Not defined
lv: Nav definēts

en: Validator
lv: Validators

en: Inherit
lv: Mantot

en: Delete item
lv: Dzēst vienību

en: 1 month | @count months
lv[0]: @count mēnesis
lv[1]: @count mēneši

en: List, edit, or add user roles.
lv: Lietotāju lomu saraksts, pievienošana, labošana.

en: edit role
lv: rediģēt lomu

en: Display format
lv: Attēlojuma formāts

en: Custom format
lv: Pielāgotais formāts

en: Category ID
lv: Kategorijas ID

en: Report as inappropriate: @link
lv: Ziņot par nepiemērotu: @link

en: Report as inappropriate
lv: Ziņot par neatbilstošu

en: Private key
lv: Privātā atslēga

en: Word verification
lv: Vārda pārbaude

en: Do not use a relationship
lv: Neizmantot attiecību

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: export
lv: eksportēt

en: Run cron
lv: Laist cronu

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: of
lv: no

en: translate
lv: tulkot

en: Sharing
lv: Koplietošana

en: No link
lv: Nav saites

en: Is not one of
lv: Nav viens no

en: IP address
lv: IP adrese

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Decimal point
lv: Decimālzīme

en: Permanent
lv: Pastāvīgs

en: Temporary
lv: Pagaidu

en: All fields
lv: Visi lauki

en: ends with
lv: beidzas ar

en: Custom date format
lv: Pielāgots laika formāts

en: Book outline
lv: Grāmatas saturs

en: Revision information
lv: Revīzijas informācija

en: Is one of
lv: Ir viens no

en: Send mail
lv: Sūtīt pastu

en: Comma
lv: Komats

en: Show All
lv: Rādīt visu

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
lv: Mezgli ir Drupal'a vietnes galvenais saturs.

en: Comments are responses to node content.
lv: Komentāri ir atbildes uz mezgla saturu.

en: Bad token. You seem to have followed an invalid link.
lv: Slikta zīme. Šķiet, ka tu esi sekojis nepareizai saitei.

en: Current user
lv: Pašreizējais lietotājs

en: Is empty (NULL)
lv: Tukšs (NULL)

en: not empty
lv: nav tukšs

en: MIME type
lv: MIME tips

en: Ends with
lv: Beidzas ar

en: Toolbar
lv: Rīkjosla

en: Upload date
lv: Augšupielādes datums

en: Link this field to its user
lv: Sasaistīt šo lauku ar tā lietotāju

en: Use default RSS settings
lv: Izmantot noklusējuma RSS uzstādījumus

en: Title plus teaser
lv: Virsraksts ar ievadtekstu

en: Default style
lv: Noklusētais stils

en: All languages
lv: Visas valodas

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: No role
lv: Nav lomas

en: Administer Apache Solr.
lv: Administrēt Apache Solr

en: Search index
lv: Meklēšanas indekss

en: On failure
lv: Neveiksmes gadījumā

en: Show no results
lv: Nerādīt rezultātus

en: %search_name is not available. Your search is being redirected.
lv: %search_name nav pieejams. Meklēšana tiek pāradresēta.

en: Adding @count documents.
lv: Pievieno @count dokumentus.

en: Apache Solr framework
lv: Apache Solr ietvars

en: Apache Solr search
lv: Apache Solr meklēšana

en: View link
lv: Saite Skatīt

en: The size of the file.
lv: Faila izmērs

en: The MIME type of the file.
lv: Datnes MIME tips.

en: Link this field
lv: Sasaistīt šo lauku

en: Add users
lv: Pievienot lietotājus

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: 1 character | @count characters
lv[0]: 1 simbols
lv[1]: @count simboli

en: Execute PHP Code
lv: Izpildīt PHP kodu

en: Devel settings
lv: Devel iestatījumi

en: Bio
lv: Biogrāfija

en: Filter settings
lv: Filtru iestatījumi

en: Delete link
lv: Saite Dzēst

en: Localization
lv: Lokalizācija

en: Per page
lv: Pa lapai

en: Per role
lv: Pa lomām

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Sum
lv: Summa

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.

en: sorted by
lv: sakārtots pēc

en: Legend
lv: Leģenda

en: Not Approved
lv: Nav apstiprināts

en: is greater than
lv: ir > par

en: Site-wide contact form
lv: Vietnes mēroga kontaktforma

en: No fields available.
lv: Nav pieejams neviens lauks.

en: After deleting content
lv: Pēc satura dzēšanas

en: - Choose an operation -
lv: - Izvēlies operāciju -

en: No alias
lv: Nav aizstājvārds

en: Numeric
lv: Ciparisks

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: Submit button text
lv: Nosūtīšanas pogas teksts

en: Add comment link
lv: Saite Pievienot komentāru

en: Use theme CSS
lv: Lietot Tēmas CSS

en: Define CSS
lv: Definēt CSS

en: Justify
lv: Izlīdzināts

en: Broken handler @table.@field
lv: Salauzts apdarinātājs @table.@field

en: Skipping broken view @view
lv: Izlaižam salauzto skatu @view

en: Ajax callback for view loading.
lv: Ajax atzvanīšana priekš skata ielādes.

en: Changes cannot be made to a locked view.
lv: Nevar veikt izmaiņas slēgtam skatam.

en: Create customized lists and queries from your database.
lv: Izveidot pielāgotus sarakstus un vaicājumus no datu bāzes.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
lv: Skatu administrēšanas rīks. Bez šī moduļa nevar izveidot vai labot skatus.

en: Broken/missing handler
lv: Traucēts/nav atrasts apdarinātājs

en: Current date
lv: Tekošais datums

en: Current node's creation time
lv: Tekošās nodes izveidošanas laiks

en: Current node's update time
lv: Tekošās nodes atjaunošanas laiks

en: Do not display items with no value in summary
lv: Neattēlot kopsavilkumā ierakstus bez vērtības

en: Invalid input
lv: Nekorekta vērtība

en: Glossary mode
lv: Šķirkļa režīms

en: Character limit
lv: Rakstzīmju ierobežojums

en: Upper case
lv: Lielie burti

en: Lower case
lv: Mazie burti

en: Capitalize each word
lv: Katrs vārds sākas ar lielo burtu

en: Transform spaces to dashes in URL
lv: Pārveidot adresē atstarpes par domuzīmēm

en: Exclude from display
lv: Izslēgt attēlojumu

en: Rewrite the output of this field
lv: Pārrakstīt lauka izvadi

en: Output this field as a link
lv: Izvadīt lauku kā saiti

en: If checked, this field will be made into a link. The destination must be given below.
lv: Ja ieslēgts, lauks tiks pārveidots par saiti. Zemāk jānorāda adresi.

en: Link path
lv: Saites adrese

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
lv: Šīs saites drupal iekšējais ceļš vai absolūtā adrese (URL). Var izmantot skata datus izmantojot zemāk norādītos "Aizstāšanas šablonus"

en: The CSS class to apply to the link.
lv: CSS klase kuru pievienot saitei

en: Prefix text
lv: Prefikss

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
lv: Teksts kuru attēlot pirms saites. Var iekļaut HTML.

en: Suffix text
lv: Sufikss

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
lv: Teksts kuru attēlot pēc saites. Var iekļaut HTML.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
lv: <p>Nepieciešams pievienot vēl dažus laukus pirms iespējams lietot šo lauku. Ja vēlaties, šie lauki var tikt atzīmēti ar <em>Izslēgt no attēlojuma</em>. Ievērojiet ka sakarā ar izvades renderēšanas secību, jūs nevarat izmantot laukus kuri atrodas aiz šī lauka; ja vēlaties izmantot lauku kurš šeit nav attēlots,pārkārtojiet lauku secību.</p>

en: Trim this field to a maximum length
lv: Saīsināt lauka vērtību līdz konkrētam simbolu skaitam

en: Trim only on a word boundary
lv: Saīsinot tekstu paturēt pilnus vārdus

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
lv: Ja iezīmēts, lauks tiks saīsināts tikai līdz pilniem vārdiem. Ja pilns vārda garums pārsniegs atļauto simbolu skaitu, tad netiks attēlots. Ja netiek sasniegta neviena pilna vārda robeža, lauks attēlo tukšumu.

en: Add an ellipsis
lv: Pievienot daudzpunkti

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
lv: Ja iezīmēts, gadījumos kad teksts tiek saīsināts tiks pievienota daudzpunkte ("...").

en: Strip HTML tags
lv: Izņemt HTML tagus

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
lv: Ja iezīmēts, visi HTML tagi tiks izņemti.

en: Field can contain HTML
lv: Lauks var saturēt HTML

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
lv: Ja iezīmēts, saīsinātajā tekstā tiks izlabotas neaizvērtās HTML entītijas.

en: File size display
lv: Datnes izmēra attēlojums

en: Formatted (in KB or MB)
lv: Formatēts kilobaitos (KB) vai megabaitos (MB)

en: Raw bytes
lv: Baitos

en: If checked, true will be displayed as false.
lv: Ja iezīmēts, "jā" tiks attēlots jā "nē"

en: Round
lv: Noapaļot

en: If checked, the number will be rounded.
lv: Ja iezīmēts, skaitlis tiks noapaļots

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
lv: Norādiet, cik ciparus aiz komata attēlot

en: What single character to use as a decimal point.
lv: Simbols, ko lietot kā decimālskaitļu atdalītāju.

en: What single character to use as the thousands separator.
lv: Simbols kuru lietot tūkstošu atdalīšanai.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
lv: Prefikss, piemēram valūtas simbols.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
lv: Sufikss, piemēram valutas simbols.

en: Simple separator
lv: Vienkāršs atdalītājs

en: Display as link
lv: Attēlot kā saiti

en: Operator identifier
lv: Operatora identifikators

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
lv: Tiks attēlots adresē (URL) pēc ? lai identificētu šo operatoru.

en: Filter identifier
lv: Filtra identifikators

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
lv: Tiks attēlots adresē (URL) aiz ? lai identificētu šo filtru. Šī lauka vērtība nedrīkst būt tukša.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
lv: Ja filtrs tiek eksponēts, nepieciešams norādīt identifikatoru.

en: This identifier is not allowed.
lv: Šāds identifikators nav atļauts.

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: exposed
lv: eksponēts

en: Value type
lv: Vērtības tips

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
lv: Datums jebkurā mašīnlasāmajā formātā. Ieteicamais formāts: CCYY-MM-DD HH:MM:SS

en: Invalid date format.
lv: Nekorekts laika formāts.

en: Is all of
lv: Ir visi no

en: Is none of
lv: Nav ne viens no

en: not
lv: nav

en: Is between
lv: Ir intervālā starp

en: between
lv: intervālā starp

en: Is not between
lv: Nav intervālā starp

en: not between
lv: nav intervālā starp

en: And
lv: Un

en: Contains any word
lv: Satur jebkuru norādīto vārdu

en: has word
lv: satur norādīto vārdu

en: Contains all words
lv: Satur visus norādītos vārdus

en: begins
lv: sākas

en: ends
lv: beidzas

en: Require this relationship
lv: Pieprasīt šo relāciju

en: asc
lv: aug.

en: desc
lv: dilstošā secībā

en: Displays
lv: Displeji

en: These queries were run during view rendering:
lv: Šādi vaicājumi tika veikti, renderējot skata attēlojumu:

en: This display has no path.
lv: Šim skatam nav norādīta adrese

en: Query build time
lv: Vaicājuma izveides laiks

en: Query execute time
lv: Vaicājuma izpildes laiks

en: View render time
lv: Skata izvades laiks

en: No query was run
lv: Neviens vaicājums netika veikts

en: Unable to preview due to validation errors.
lv: Nav iespējams priekšskatīt validācijas kļūdu dēļ.

en: View name
lv: Skata nosaukums

en: View description
lv: Skata apraksts

en: The view has been deleted.
lv: Skats ir izdzēsts

en: Enter the name to use for this view if it is different from the source view. Leave blank to use the name of the view.
lv: Ievadiet skata nosaukumu, ja tas atšķiras avota skata. Atstājiet tukšu, lai izmantotu avota skata nosaukumu.

en: Paste view code here
lv: Ievietojiet skata kodu šeit

en: Unable to interpret view code.
lv: Nav iespējams interpretēt skata kodu.

en: Invalid
lv: Nederīgs

en: Configure @type
lv: Konfigurē @type

en: Default settings for this view.
lv: Skata noklusētie iestatījumi.

en: Display the view as a block.
lv: Attēlot skatu kā bloku.

en: Will be available to all users.
lv: Būs pieejams visiem lietotājiem.

en: The title of the comment.
lv: Komentāra virsraksts.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
lv: Komentāra autora interneta vietnes adrese. Var tikt atveidota kā saite. Tukša, ja autors ir reģistrēts lieottājs.

en: Post date
lv: Ieraksta datums

en: Date and time of when the last comment was posted.
lv: Datums un laiks, kad tika publicēts pēdējais komentārs.

en: Last comment author
lv: Pēdējā komentāra autors

en: Comment count
lv: Komentāru skaits

en: Comment status
lv: Komentāra statuss

en: Display the comment as RSS.
lv: Rādīt komentāru kā RSS.

en: The title of the node.
lv: Mezgla virsraksts.

en: Has new content
lv: Ir jauns saturs

en: Poll
lv: Aptauja

en: Views today
lv: Skatījumi šodien

en: Title of page visited.
lv: Apmeklētās lapas virsraksts.

en: The ID of the file.
lv: Faila ID.

en: The status of the file.
lv: Faila statuss.

en: Outdated
lv: Novecojis

en: The user ID
lv: Lietotāja ID

en: Language of the user
lv: Lietotāja valoda

en: The user's last login date.
lv: Lietotāja pēdējās pieslēgšanās datums.

en: The user's signature.
lv: Lietotāja paraksts.

en: contact
lv: kontakts

en: Unrestricted
lv: Bez ierobežojumiem

en: Rendered output
lv: Atveidota izvade

en: Use AJAX
lv: Izmantot AJAX

en: Display even if view has no result
lv: Attēlot pat ja skats neatgriež rezultātu

en: Inherit exposed filters
lv: Mantot eksponētos filtrus

en: The style selected does not utilize fields.
lv: Izvēlētais stils laukus neizmanto.

en: None defined
lv: Nav definēts

en: New view
lv: Jauns skats

en: Live preview
lv: Tiešais priekšskatījums

en: ‹‹
lv: "

en: ››
lv: "

en: - All -
lv: - Visi -

en: Compact
lv: Kompakts

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Allowing users to react, participate and contribute while still keeping your site's content under control can be a huge challenge. Mollom is a web service that helps you identify content quality and, more importantly, helps you stop spam. When content moderation becomes easier, you have more time and energy to interact with your web community. More information about Mollom is available on the <a href="@mollom-website">Mollom website</a> or in the <a href="@mollom-faq">Mollom FAQ</a>.
lv: Ļaut lietotājiem reaģēt, piedalīties un dot ieguldījumu,vienlaicīgi saglabājot kontroli pār vietnes saturu, var būt liels izaicinājums. Mollom ir tīmekļa serviss, kas Jums palīdz noteikt satura kvalitāti un, vissvarīgāk, palīdz apstādināt surogātpastu. Kad satura kontrole kļūst vieglāka, Jums paliek vairāk laika un enerģijas saziņai ar savu tīmekļa kopienu. Plašāka informācija par Mollom ir pieejama <a href="@mollom-website">Mollom mājas lapā</a> vai <a href="@mollom-faq">Mollom FAQ</a>.

en: Mollom can be used to block all types of spam received on your website's protected forms. Each form can be set to one of the following options:
lv: Mollom var izmantot, lai bloķētu visa veida surogātpastu, kas tiek saņemts Jūsu tīmekļa vietnes aizsargātajās formās. Katrai formai iespējams uzstādīt šādas iespējas:

en: <strong>Text analysis and CAPTCHA backup</strong>: Mollom analyzes the data submitted on the form and presents a CAPTCHA challenge if necessary. This option is strongly recommended, as it takes full advantage of the Mollom anti-spam service to categorize your posts into ham (not spam) and spam.
lv: <strong>Teksta analīze un CAPTCHA papildspēki</strong>: Mollom analizē formā ievadītos datus un vajadzības gadījumā pieprasa CAPTCHA pārbaudi. Šī iespēja tiek ieteikta, jo tā pilnībā izmanto Mollom surogātpasta aizsardzības servisu, lai iedalītu Jūsu ierakstus derīgajos un surogātpastā.

en: <strong>CAPTCHA only</strong>: the form's data is not sent to Mollom for analysis, and a remotely-hosted CAPTCHA challenge is always presented. This option is useful when you wish to always display a CAPTCHA or want to send less data to the Mollom network. Note, however, that forms displayed with a CAPTCHA are never cached, so always displaying a CAPTCHA challenge may reduce performance.
lv: <strong>Tikai CAPTCHA</strong>: formas dati netiek sūtīti analīzei, un vienmēr tiek veikta CAPTCHA pārbaude. ši iespēja ir noderīga, kad Jūs vēlaties, lai vienmēr tiktu veikta CAPTCHA pārbaude vai vēlaties sūtīt mazāk datu Mollom. Piezīme, formas ar CAPTCHA nekad netiek saglabātas kešatmiņā, tāpēc CAPTCHA pārbaudes var mazināt vietnes darbības ātrumu.

en: The spam filter installed on this site is currently unavailable. Per site policy, we are unable to accept new submissions until that problem is resolved. Please try resubmitting the form in a couple of minutes.
lv: Šajā vietnē uzstādītais surogātpasta filtrs šobrīd nav pieejams. Mē snevaram pieņemt jaunus iesniegumus, kamēr šī problēma nav atrisināta. Lūdzu, pēc pāris minūtēm mēģiniet ievadīt formu atkārtoti.

en: Your submission has triggered the spam filter and will not be accepted.
lv: Jūs ievade iedarbināja surogātpasta filtru un netiks pieņemta.

en: From Address
lv: No adrese

en: Filter criteria
lv: Filtrēšanas kritēriji

en: Contact form
lv: Kontaktu forma

en: Fivestar
lv: Pieczvaigžņu

en: Latin
lv: Latīņu

en: Vietnamese
lv: Vjetnamiešu

en: Ampersand
lv: Ampersends

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
lv: Šī konta noklusēta valoda e-pastiem un vēlamā valoda mājaslapā.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lv: Mašīnlasāmajam nosaukumam jāsatur tikai mazie burti, numuri un apakšsvītras.

en: The value provided for %field is not a valid URL.
lv: Norādītā vērtība laukā %field nav derīgs URL.

en: Edit field
lv: Rediģēt lauku

en: Delete field
lv: Dzēst lauku

en: Number of items to index per cron run
lv: Vienumus skaits ko indeksēt cron procesa laikā

en: Search form
lv: Meklēšanas forma

en: Popular content
lv: Populārs saturs

en: Date and time
lv: Datums un laiks

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
lv: Lomas nosaukums, piemēram "moderators", "redaktors", "vietnes arhitekts".

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
lv: Loma %feed jau eksistē. Lūdzu, norādiet unikālu nosaukumu.

en: The role has been renamed.
lv: Loma pārsauka.

en: The role has been deleted.
lv: Loma izdzēsta.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
lv: Noteikt pieeju iespējām, uzstādot tiesības lomām.

en: Edit role
lv: Rediģēt lomu

en: Styles
lv: Stili

en: The item has been deleted.
lv: Šī vienība ir dzēsta.

en: Comparing two revisions:
lv: Salīdzinam divas revīzijas:

en: Highlight changes
lv: Izcelt izmaiņas

en: List revisions
lv: Revīziju saraksts

en: Redirect 403 to User Login
lv: Pāradresēt 403 uz lietotāja autorizāciju

en: Display access denied message on login page
lv: Attēlot piekļuves kļūdas paziņojumu autorizācijas lapā

en: Access denied. You must login to view this page.
lv: Pieeja liegta. Jums jāautorizējas lai skatītu šo lapu.

en: Redirect anonymous users from 403 Access Denied pages to the /user/login page.
lv: Pāradresēt neautorizētus lietotājus no 403 (Pieeja liegta) lapām uz /user/login lapu.

en: Text format
lv: Teksta formāts

en: Sort descending
lv: Sakārtot dilstošā secībā

en: Sort ascending
lv: Sakārtot augošā secībā

en: The name of the site.
lv: Vietnes nosaukums.

en: In code
lv: Kodā

en: Are you sure you want to delete this page? Deleting a page cannot be undone.
lv: Vai tiešām vēlaties izdzēst šo lapu? Izdzēstās lapas nav iespējams atjaunot!

en: Style settings
lv: Stila iestatījumi

en: Region settings
lv: Reģiona iestatījumi

en: Content type name
lv: Nosaukums satura veidam

en: Navigate to previous year
lv: Iepriekšējais gads

en: Navigate to next year
lv: Nākamais gads

en: Navigate to previous month
lv: Iepriekšējais mēnesis

en: Navigate to next month
lv: Nākamais mēnesis

en: Navigate to previous week
lv: Iepriekšējā nedēļa

en: Navigate to next week
lv: Nākamā nedēļa

en: Navigate to previous day
lv: Iepriekšējā diena

en: Navigate to next day
lv: Nākamā diena

en: View full page month
lv: Atvērt pilna mēneša skatu

en: Show error message
lv: Rādīt kļūdu paziņojumus

en: Extra help messages for administrators
lv: Papildus palīdzības paziņojumi administatoriem

en: Index write access
lv: Indeksa rakstīšanas tiesības

en: Read and write (normal)
lv: Lasīt un rakstīt (normāls)

en: (@pending_docs sent but not yet processed)
lv: (@pending_docs nosūtīts, bet vēl nav apstrādāts)

en: View more details on the search index contents
lv: Rādīt detalizētu informāciju par meklēšanas indeksa saturu

en: You have more than @limit documents, so term frequencies are being omitted for performance reasons.
lv: Jums ir vairāk kā @limit dokumenti, terminu frekvences tiek izlaistas ātrdarbības dēļ.

en: <em>Omitted</em>
lv: <em>Izlaists</em>

en: Not indexed
lv: Nav indeksēts

en: Index type
lv: Indeksa tips

en: Distinct terms
lv: Atšķirīgi termini

en: No data on indexed fields.
lv: Nav informācija par indeksētiem fieldiem.

en: Author name
lv: Autora vārds

en: Your site has contacted the Apache Solr server.
lv: Jūsu vietne pieslēdzās Apache Solr serverim.

en: Your site was unable to contact the Apache Solr server.
lv: Jūsu vietnei neizdevās pieslēgties Apache Solr serverim.

en: Retain current filters
lv: Atcerēties pašreizējos filtrus

en: Did you mean
lv: Vai jūs domājāt

en: Show more
lv: Rādīt vairāk

en: Show fewer
lv: Rādīt mazāk

en: manage fields
lv: pārvaldīt laukus

en: %name must be an integer.
lv: %name jābūt veselam skaitlim.

en: %name must be a positive integer.
lv: %name ir jābūt pozitīvam, veselam skaitlim.

en: %name must be a number.
lv: %name ir jābūt skaitlim.

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Filter by content type.
lv: Filtrēt pēc satura tipa.

en: Reports and usage statistics for the Mollom module.
lv: Mollom moduļa atskaites un izmantošanas statistika.

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Report to Mollom
lv: Paziņot Mollom

en: The port has to be an integer between 1 and 65535.
lv: Portam jābūt veselam skaitlim no 1 līdz 65535.

en: The message text
lv: Vēstules teksts

en: styles
lv: stili

en: @argument title
lv: @argument virsraksts

en: @argument input
lv: @argument ievade

en: The maximum number of characters this field can be.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos

en: Count the number 0 as empty
lv: Uzskatīt skaitli 0 par "nav rezultātu"

en: Hide if empty
lv: Paslēpt ja nav vērtību

en: Starting value
lv: Sākuma vērtība

en: Specify the number the counter should start at.
lv: Norādiet skaitli ar kuru tiks sākta skaitīšana.

en: Does not start with
lv: Nesākas ar

en: Does not end with
lv: Nebeidzas ar

en: Submitted by !username on !datetime
lv: Pievienoja !username !datetime

en: Length is shorter than
lv: Garums ir mazāks kā

en: shorter than
lv: īsāks kā

en: Length is longer than
lv: Garums ir lielāks par

en: longer than
lv: garāks kā

en: Exposed form
lv: Eksponētā forma

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: View changes
lv: Skatīt izmaiņas

en: Render
lv: Atveidot

en: Private files
lv: Privātas datnes

en: The unique ID of the comment.
lv: Komentāra unikālais ID.

en: The name left by the comment author.
lv: Vārds, ko atstājis komentāra autors.

en: The email address left by the comment author.
lv: E-pasta adrese, ko atstāja komentāra autors.

en: The home page URL left by the comment author.
lv: Komentāra autora ievadīts mājaslapas URL.

en: The URL of the comment.
lv: Komentāra URL.

en: Edit URL
lv: Labot URL

en: The URL of the comment's edit page.
lv: Komentāra rediģēšanas lapas URL.

en: The date the comment was posted.
lv: Komentāra iesūtīšanas datums.

en: The number of comments posted on a node.
lv: Mezglam pievienoto komentāru skaits.

en: New comment count
lv: Jaunu komentāru skaits

en: The type of the node.
lv: Nodes tips

en: Date changed
lv: Datums izmainīts

en: The author of the node.
lv: Nodes autors

en: Poll winner
lv: Aptaujas uzvarētājs

en: Last view
lv: Pēdējais skatījums

en: The date on which a visitor last read the node.
lv: Datums, kad apmeklētājs pēdējo reizi ir lasījis nodi

en: The slogan of the site.
lv: Vietnes sauklis.

en: The administrative email address for the site.
lv: Vietnes administratīvā e-pasta adrese.

en: The URL of the site's front page.
lv: Vietnes sākumlapas URL.

en: Login page
lv: Autorizācijas lapa

en: The unique ID of the uploaded file.
lv: Unikālais augšupielādētās datnes ID.

en: The size of the file, in kilobytes.
lv: Faila izmērs, norādīts kilobaitos.

en: The date the file was most recently changed.
lv: Datums kad veiktas pēdējas izmaiņas ar datni.

en: The unique ID of the taxonomy term.
lv: Unikāls termina identitātes identifikators.

en: The name of the taxonomy term.
lv: Termina vārds.

en: The optional description of the taxonomy term.
lv: Neobligāts termina skaidrojums.

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
lv: Ar terminu atzīmēto nožu skaits.

en: The URL of the taxonomy term.
lv: Taksonomijas termina URL.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
lv: Vārdnīca, kurai taksonomijas termins pieder.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
lv: Unikālais taksonomijas vārdnīcas ID.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
lv: Taksonomijas vārdnīcas nosaukums.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
lv: Neobligāts taksonomijas vārdnīcas apraksts.

en: Term count
lv: Terminu skaits

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
lv: Taksonomijas vārdnīcai piederošo terminu skaits.

en: The unique ID of the user account.
lv: Lietotāja konta unikālais ID.

en: The login name of the user account.
lv: Lietotāja konta lietotājvārds.

en: The email address of the user account.
lv: Lietotāja konta e-pasta adrese.

en: The URL of the account profile page.
lv: Konta profila lapas URL.

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct, or try removing filters.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to match each word individually: <em>"blue drop"</em> will match less than <em>blue drop</em>.</li>
    <li>You can require or exclude terms using + and -: <em>big +blue drop</em> will require a match on <em>blue</em> while <em>big blue -drop</em> will exclude results that contain <em>drop</em>.</li>
    </ul>
lv: <ul> <li>Pārbaudiet paraizrakstītu vai izslēdziet meklēšanas filtrus.</li> <li>Noņemiet frāzēm pēdiņas, lai meklētu katru vārdu atsevišķi: <em>"imports eksports"</em> atradīs vairāk rezultātus kā <em>imports eksports</em>.</li> <li>Jūs varat pieprasīt vai izslēgt vārdus ar + un -: <em>latvijas +imports eksports</em> atradīs tikai rezultātus, kuros ir  <em>imports</em>, bet <em>latvijas imports -eksports</em> izslēgs rezultātus, kuros ir  <em>eksports</em>.</li> </ul>

en: All parent terms
lv: Visi vecāktermini

en: (active tab)
lv: (aktīvā cilne)

en: Status message
lv: Statusa ziņojums

en: The block cannot be placed in this region.
lv: Bloku nevar pievienot ievietot šajā reģionā.

en: Text formats
lv: Teksta formāti

en: Image styles
lv: Attēlu stili

en: Detection method
lv: Noteikšanas metode

en: manage display
lv: pārvaldīt attēlojumu

en: Revision log message
lv: Piezīmes par labojumu

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
lv: Sniedziet informāciju par veikto labojumu. Šī informācija palēdzēs citiem autoriem saprast labojuma iemeslu.

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: Public files
lv: Publiskas datnes

en: Fixed width
lv: Fiksēts platums

en: Image style
lv: Attēla stils

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
lv: Apgabala iezīme, kas tiks attēlota tikai administratoram.

en: Exposed
lv: Eksponēts

en: Display all items
lv: Rādīt visus vienumus

en: Display a specified number of items
lv: Parādīt noteiktu skaitu vienības.

en: Exposed form style
lv: Eksponētās formas stils

en: Sort By
lv: Kārtot pēc

en: Authentication module
lv: Autentifikācijas modulis

en: Selected by default
lv: Pēc noklusējuma atlasīts

en: Protection mode
lv: Aizsardzības režims

en: Unprotect
lv: Noņemt aizsardzību

en: Add form
lv: Pievienot formu

en: All available forms are protected already.
lv: Visas pieejamās formas jau ir aizsargātas.

en: Are you sure you want to unprotect this form?
lv: Vai tiešām vēlaties atslēgt aizsardzību šai formai?

en: Mollom will no longer protect this form from spam.
lv: Mollom vairs neaizsargās šo formu pret surogātpastu.

en: Profanity
lv: Lamāšanās

en: Unwanted
lv: Nevēlams

en: An error occurred upon trying to remove the item from the blacklist.
lv: Notika kļūda, mēginot izņemt vienumu no melnā saraksta.

en: To use Mollom, you need a public and private key. To obtain your keys, <a href="@mollom-login-url">register and login on mollom.com</a>, and <a href="@mollom-manager-add-url">create a subscription</a> for your site. Once you created a subscription, copy your private and public access keys from the <a href="@mollom-manager-url">site manager</a> into the form fields below, and you are ready to go.
lv: Lai lietotu Mollom nepieciešama publiskā un privātā atslēga. Lai saņemtu atslēgas, <a href="@mollom-login-url">reģistrējieties un pieslēdzieties mollom.com</a>, un <a href="@mollom-manager-add-url">izveidojiet kontu</a> savai vietnei. Kad ir izveidots konts, iekopējiet Jūsu privātās  un publiskās pieejas atslēgas no <a href="@mollom-manager-url">vietņu pārvaldnieka</a> zemāk esošās formas laukos, un viss ir gatavs darbam.

en: Link to Mollom's privacy policy on forms protected by textual analysis
lv: Saite uz Mollom privātuma noteikumiem formām, ko aizsargā teksta analīze

en: Are you sure you want to delete and report the content as inappropriate?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst saturu un atzīmēt to kā neatbilstošu?

en: The content was successfully reported as inappropriate.
lv: Saturs veiksmīgi tika atzīmēts kā neatbilstošs.

en: Type the characters you see in the picture above; if you can't read them, submit the form and a new image will be generated. Not case sensitive.
lv: Ievadiet simbolus, kas redzami augstāk esošajā attēlā; ja nevarat tos izlasīt, apstipriniet ievadi un tiks ģenerēts jauns attēls. Burtu lielums netiek ņemts vērā.

en: To complete this form, please complete the word verification below.
lv: Lai pabeigtu šo formu, lūdzu, veciet zemāk esošo vārda pārbaudi.

en: @name form
lv: @name forma

en: User password request form
lv: Lietotāja paroles pieprasīšanas forma

en: Unprotect form
lv: Atslēgt formai aizsardzību

en: Configure Mollom keys and global settings.
lv: Konfigurēt Mollom atslēgas un globālos uzstādījumus

en: Mollom statistics
lv: Mollom statistika

en: Network error
lv: Tīkla kļūda

en: The Mollom servers could not be contacted. Please make sure that your web server can make outgoing HTTP requests.
lv: Nevar savienoties ar Mollom serveriem. Lūdzu, pārliecinieties, ka Jūsu serveris var veikt HTTP pieprasījumus.

en: Administer pathauto
lv: Administrēt pathauto

en: Determines whether or not users are notified.
lv: Nosaka vai lietotājiem tiek vai netiek ziņots.

en: Author e-mail
lv: Autora e-pasts

en: Are you sure you want to queue content for reindexing?
lv: Vai vēlies ielikt saturu pārindeksēšanas rindā?

en: Preparing to submit content to Solr for indexing...
lv: Saturs tiek sagatavots, lai sūtītu uz Solr indeksēšanai...

en: Submitting content to Solr...
lv: Saturs tiek nodots Solr...

en: Solr indexing has encountered an error.
lv: Solr indeksēšana notikusi kļūda.

en: Mollom blacklist
lv: Mollom melnais saraksts

en: The entry was added to the blacklist.
lv: Ieraksts tika ierakstīts melnajā sarakstā.

en: The entry was removed from the blacklist.
lv: Ieraksts tika izņemts no melnā saraksta.

en: Mollom automatically blocks unwanted content and learns from all participating sites to improve its filters. On top of automatic filtering, you can define a custom blacklist.
lv: Mollom automātiski bloķē nevēlamu saturu un apkopo informāciju no visām iesaistītajām vietnēm, lai uzlabotu filtrus. Papildus automātiskajiem filtriem, Jūs varat izveidot pielāgotus melnos sarakstus.

en: Mollom's filters are shared and trained globally over all participating sites. Due to this, unwanted content might still be accepted on your site, even after sending feedback to Mollom. By using the site-specific blacklist, the filters can be customized to your specific needs. Each entry specifies a reason for why it has been blacklisted, which further helps in improving Mollom's automated filtering.
lv: Mollom filtri tiek koplietoti un uzlaboti piedaloties visām iesaistītajām vietnēm. Tāpēc nevēlams saturs joprojām varētu tikt pieņemts Jūs vietnē, pat pēc atskaites nosūtīšanas Mollom. Izmantojot vietnei pielāgotu melno sarakstu, filtri var tikt pielāgoti Jūsu konkrētajām vajadzībām. Katram ierakstam tiek noteikts iemesls, kāpēc tas ir iekļauts melnajā sarakstā, kas vēl vairāk uzlabo Mollom automatizēto filtrēšanu.

en: All blacklist entries are applied to a context: the entire submitted post, or only links in the post. When limiting the context to links, both the link URL and the link text is taken into account.
lv: Visi melnā saraksta ieraksti tiek piemēroti kontekstam: visai pievienotajai ziņai vai ziņā esošajām saitēm. Ierobežojot kontekstu līdz saitēm, tiek ņemts vērā gan saites URL gan saites teksts.

en: If a blacklist entry contains multiple words, various combinations will be matched. For example, when adding "<code>replica&nbsp;watches</code>" limited to links, the following links will be blocked:
lv: Ja melnā saraksta ieraksts satur vairākus vārdus, tiks salīdzinātas dažādas kombinācijas. Piemēram, ievadot "<code>replica&nbsp;watches</code>" pie saišu ierobežojuma, tiks bloķētas šādas saites:

en: Administer Mollom-protected forms and Mollom settings
lv: Administrēt Mollom aizsargātās formas un Mollom uzstādījumus

en: Bypass Mollom protection on forms
lv: Apiet Mollom formu aizsardzību

en: Spam, unsolicited advertising
lv: Surogātpasts, uzmācīga reklāma

en: Obscene, violent, profane
lv: Piedauzīgs, vardarbīgs, nepieklājīgs

en: Low-quality
lv: Zema kvalitāte

en: Unwanted, taunting, off-topic
lv: Nevēlams, izsmejošs, nav par tematu

en: Sending feedback to <a href="@mollom-url">Mollom</a> improves the automated moderation of new submissions.
lv: Atskaišu sūtīšana <a href="@mollom-url">Mollom</a> uzlabo jaunu ierakstu automatizēto kontroli.

en: The posts were successfully reported as inappropriate.
lv: Atskaite par nepiemērotiem ierakstiem tika iesniegta.

en: The users were successfully reported.
lv: Atskaite par lietotājiem tika iesniegta.

en: Attachment before
lv: Pielikums pirms

en: Attachment after
lv: Pielikums pēc

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla

en: Footer background
lv: Kājenes fons

en: Stylizer
lv: Dizaineris

en: Your submission has triggered the profanity filter and will not be accepted until the inappropriate language is removed.
lv: Jūsu iesniegums izraisīja lamu vārdu filtra darbību un netiks pieņemts līdz tiks izņemti nepiedienīgie vārdi.

en: Size (bytes): @bytes
lv: Izmērs (baitos): @bytes

en: ruleset
lv: noteikumu kopums

en: rulesets
lv: noteikumu kopumi

en: content pane
lv: satura daļa

en: content panes
lv: satura daļas

en: The item has been reverted.
lv: Šī vienība ir atgriezta iepriekšējā stāvoklī.

en: The URL of the current page.
lv: Pašreizējās lapas URL.

en: One-time login URL
lv: Vienreizējas pierakstīšanās URL

en: Updated by !name on @date
lv: Atjaunināts pēc vārda !name datumā @date

en: @revision by @name
lv: @revision no @name

en: New type:
lv: Jauns tips:

en: - Use default -
lv: - Noklusējums -

en: Comment display
lv: Komentāru rādīšana

en: Configure %form-title protection
lv: Konfigurēt %form-title aizsardzību

en: Text analysis
lv: Teksta analīze

en: Text fields to analyze
lv: Teksta lauki, ko analizēt

en: At least one text analysis check is required.
lv: Ir nepieciešama vismaz viena teksta pārbaude.

en: The form protection has been added.
lv: Formas aizsardzība ir pievienota.

en: The form protection has been updated.
lv: Formas aizsardzība ir atjaunināta.

en: Access keys
lv: Pieejas atslēgas

en: Used to uniquely identify you.
lv: Tiek izmantota, lai piešķirtu Jums unikālu identifikatoru.

en: Used to prevent someone else from hijacking your requests. Similar to a password, it should never be shared with anyone.
lv: Tiek izmantota, lai citām personām nebūtu iespējams piekļūt
    Jūsu pieprasījumiem. Līdzīgi kā paroli, nekad nenododiet citām personām.

en: Block all form submissions
lv: Bloķēt visu formu ievades

en: Accept all form submissions
lv: Pieņemt ievades no visām formām

en: Enable testing mode
lv: Ieslēgt pārbaudes režīmu

en: Submitting "ham", "unsure", or "spam" on a protected form will trigger the corresponding behavior, and similarly, word verifications will only respond to "correct" and "incorrect", instead of the actual characters asked for. This option should be disabled in production environments.
lv: Ievadot "ham", "unsure" vai "spam" aizsargātā formā, tiks iedarbinātas attiecīga reakcija, un arī vārdu pārbaudes reaģēs tikai uz "correct" un "incorrect", nevis uz pieprasītajiem simboliem. Ekspluotācijas vidēs šai iespējai jābūt atslēgtai.

en: All listed forms below are protected by Mollom, unless users are able to <a href="@permissions-url">bypass Mollom's protection</a>.
lv: Visas uzskaitītās formas aizsargā Mollom, ja vien lietotāji spēj <a href="@permissions-url">apiet Mollom aizsardzību</a>.

en: You can <a href="@add-form-url">add a form</a> to protect, configure already protected forms, or remove the protection.
lv: Jūs varat <a href="@add-form-url">pievienot formu</a> aizsardzībai, konfigurēt jau aizsargātās formas vai atslēgt aizsardzību.

en: Data is processed and stored as explained in our <a href="@mollom-privacy">Web Service Privacy Policy</a>. It is your responsibility to provide any necessary notices and obtain the appropriate consent regarding Mollom's use of your data. For more information, see <a href="@mollom-works">How Mollom Works</a> and the <a href="@mollom-faq">Mollom FAQ</a>.
lv: Dati tiek apstrādāti un uzglabāti kā paskaidrots mūsu <a href="@mollom-privacy">Tīmekļa Servisa Privātuma Noteikumos</a>. Jūsu atbildība ir nodrošināt jebkādu nepieciešamo informāciju un gūt piekrišanu, saistibā ar Jūsu datu izmantošanu. Vairak informācijas iegūsiet <a href="@mollom-works">Kā darbojas Mollom</a> un <a href="@mollom-faq">Mollom FAQ</a>.

en: The blacklist is optional. There is no whitelist, i.e., if a blacklist entry is matched in a post, it overrides any other filter result and the post will not be accepted. Blacklisting potentially ambiguous words should be avoided.
lv: Melnais saraksts nav obligāts. Baltā saraksta nav, piemēram, ja ziņā tiek atrasts melnā saraksta ieraksts, tas ignorē visu citu filtru rezultātus, un ziņa netiks pieņemta. Ieteicams izvairīties no apšaubāmu vārdu ievietošanas melnajā sarakstā.

en: Visit the <a href="@settings-url">Mollom settings page</a> to disable it.
lv: Apmeklējiet <a href="@settings-url">Mollom uzstādījumu lapu</a>, lai to atslēgtu.

en: Mollom testing mode is still enabled. !admin-message
lv: Mollom testēšanas režīms joprojām ir ieslēgts. !admin-message

en: The word verification was not completed correctly. Please complete this new word verification and try again.
lv: Vārda pārbaude noritēja nekorekti. Lūdzu, aizpildiet jauno vārda pārbaudi un mēģiniet vēlreiz.

en: Mollom CAPTCHA or privacy policy link
lv: Mollom CAPTCHA vai privātuma noteikumu saite

en: verify using image
lv: pārbaudīt izmantojot attēlu

en: Type the characters you see in this picture.
lv: Ievadiet simbolus, ko redziet šajā attēlā.

en: verify using audio
lv: pārbaudīt izmantojot audio

en: Configure blacklists.
lv: Konfigurēt melnos sarakstus

en: Configure spam blacklist entries.
lv: Konfigurēt surogātpasta melnā saraksta ierakstus.

en: Configure profanity blacklist entries.
lv: Konfigurēt lamāšanās melnā saraksta ierakstus.

en: Configure unwanted blacklist entries.
lv: Konfigurēt nevēlamā satura melno sarakstu ierakstus.

en: Visit the <a href="@settings-url">Mollom settings page</a> to configure your keys.
lv: Apmeklējiet <a href="@settings-url">Mollom uzstādījumu lapu</a>, lai konfigurētu atslēgas.

en: The Mollom API keys are not configured yet. !admin-message
lv: Mollom API atslēgas vēl nav konfigurētas. !admin-message

en: The configured Mollom API keys are invalid. !admin-message
lv: Konfigurētās Mollom API atslēgas nav derīgas. !admin-message

en: Linked to content
lv: Sasaitēts ar saturu

en: Nothing
lv: Nekas

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: The name of the item; e.g. node.
lv: Vienuma nosaukums, piemēram, mezgls.

en: The type of the item, either module, theme, or theme_engine.
lv: Vienuma veids, vai nu modulis, tēma vai tēmas_dzinējs.

en: discard
lv: atmest

en: retain
lv: paturēt

en: The protection is omitted for users having any of the permissions: !permission-list
lv: Aizsardzība netiek ievērota lietotājiem, kuriem ir šādas tiesības: !permission-list

en: When text analysis identifies spam
lv: Kad teksta analīze identificē surogātpastu

en: Retain the post for manual moderation
lv: Paturēt ziņu vēlākai pārbaudei

en: The form protection has been removed.
lv: Formas aizsardzība ir atslēgta.

en: exact
lv: tieši

en: Mollom servers verified your keys. The services are operating correctly.
lv: Mollom serveri pārbaudīja Jūsu atslēgas. Servisi darbojas korekti.

en: When Mollom is down or unreachable
lv: Kad Mollom nedarbojas vai nav sasniedzams

en: In case the Mollom services are unreachable, no text analysis can be performed and no CAPTCHAs can be generated. Subscribers to <a href="@pricing-url">Mollom Plus</a> receive access to <a href="@sla-url">Mollom's high-availability backend infrastructure</a>, not available to free users, reducing potential downtime.
lv: Ja Mollom servisi nav sasniedzami, netiek veikta teksta analīze un netiek ģenerēti CAPTCHA. <a href="@pricing-url">Mollom Plus</a> lietotājiem ir pieeja <a href="@sla-url">Mollom augstas pieejamības infrastruktūrai</a>, kas nav pieejama bezmaksas lietotājiem, tādejādi samazinot iespējamo zaudlaiku.

en: Displays a link to the recommended <a href="@privacy-policy-url">privacy policy on mollom.com</a> on all forms that are protected via <a href="@help-url">textual analysis</a>. When disabling this option, you are required to inform visitors about data privacy through other means, as stated in the <a href="@terms-of-service-url">terms of service</a>.
lv: Rāda saiti uz ieteicamajiem <a href="@privacy-policy-url">mollom.com privātuma noteikumiem</a> visām formām, ko aizsargā <a href="@help-url">teksta analīze</a>. Kad šo iespēju atslēdzat, Jums nepieciešams informēt apmeklētājus par citu datu privātuma nodrošināšanu,  kā rakstīts <a href="@terms-of-service-url">lietošanas noteikumos</a>.

en: Access the views administration pages.
lv: Piekļūt administratora lapas skatiem.

en: Bypass access control when accessing views.
lv: Apiet piekļuves kontroli, kad piekļūst skatiem.

en: Add new view
lv: Pievienot jaunu skatu

en: HTML element
lv: HTML elements

en: Label HTML element
lv: Iezīmes HTML elements

en: Place a colon after the label
lv: Pēc iezīmes ievietot kolu

en: Wrapper HTML element
lv: Aptverošais HTML elements

en: Add default classes
lv: Pievienot noklusētās klases

en: Use default Views classes to identify the field, field label and field content.
lv: Lietot skata noklusētās klases lai identificētu lauku, lauka iezīmi un lauka saturu.

en: Use absolute path
lv: Lietot absolūto adresi

en: Rel Text
lv: REL teksts

en: Include Rel attribute for use in lightbox2 or other javascript utility.
lv: Iekļaujiet REL parametru lietojot "lightbox2" vai citas "javascript" utilītas

en: Preserve certain tags
lv: Atstāt specifiskus tagus

en: List the tags that need to be preserved during the stripping process. example &quot;&lt;p&gt; &lt;br&gt;&quot; which will preserve all p and br elements
lv: Norādiet HTML tagus kurus nepieciešams atstāt izņemšanas procesā. Piemēram &quot;&lt;p&gt; &lt;br&gt;&quot; atstās p un br elementus.

en: Format plural
lv: Formāta daudzskaitlis

en: If checked, special handling will be used for plurality.
lv: Ja iezīmēts, daudzskaitlībai tiks lietota īpaša forma.

en: Singular form
lv: Vienstkaitļa forma

en: Text to use for the singular form.
lv: Teksts, ko lietot vienskaitļa formai.

en: Plural form
lv: Daudzskaitļa forma

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
lv: Teksts ko lietot daudzskaitļa formai. @count tiks saizvietots ar vērtību.

en: An offset from the current time such as "!example1" or "!example2"
lv: Nobīde no tekošā laika, piemēram "!example1" vai "!example2"

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
lv: Mašīnlasāms skata nosaukums. Tas var saturēt tikai mazos burtus, ciparus un apakšsvītras.

en: Date and time of when the comment was created.
lv: Datums un laiks, kad komentārs tika izveidots.

en: Date and time of when the comment was last updated.
lv: Datums un laiks, kad komentārs pēdējo reizi tika atjaunināts.

en: Approved comment
lv: Apstiprināts komentārs

en: File Usage
lv: Faila pielietojums

en: The module managing this file relationship.
lv: Modulis, kas pārvalda šī faila attiecību.

en: The type of entity that is related to the file.
lv: Entītijas, kas ir saistīta ar šo failu, veids.

en: The number of times the file is used by this entity.
lv: Skaits, cik reižu fails ir izmantots šajā entītijā.

en: term from !field_name
lv: termins no !field_name

en: Disable SQL rewriting
lv: Izslēgt SQL pārrakstīšanu

en: If Mollom may not block a spam post for any reason, you can help to train and improve its filters. To do so, choose the appropriate feedback option to report to Mollom when deleting the post on your site.
lv: Ja kādu iemeslu dēl, Mollom nebloķē surogātierakstu, Jūs varat palīdzēt uzlabot tā filtrus. Lai to izdarītu, izvēlieties atbilstošo  atsauksmi, ko iesniegt Mollom, kad dzēšat ierakstus no Jūsu vietnes.

en: View Mollom statistics
lv: Skatīt Mollom statistiku

en: @name comment form
lv: @name komentāru forma

en: Content access
lv: Piekļuve saturam

[ctx: datetime]
en: Year
lv: Gads

[ctx: datetime]
en: Month
lv: Mēnesis

[ctx: datetime]
en: Week
lv: Nedēļa

[ctx: datetime]
en: Day
lv: Diena

[ctx: datetime]
en: Hour
lv: Stunda

[ctx: datetime]
en: Minute
lv: Minūte

[ctx: datetime]
en: Second
lv: Sekunde

en: The year is invalid.
lv: Izvēlētais gads ir nederīgs

en: The month is invalid.
lv: Izvēlētais mēnesis ir nederīgs.

en: The day is invalid.
lv: Izvēlētā diena ir nederīga.

en: The hour is invalid.
lv: Izvēlētā stunda ir nederīga.

en: The minute is invalid.
lv: Izvēlētā minūte ir nederīga.

en: The second is invalid.
lv: Izvēlētā sekunde ir nederīga.

[ctx: date_order]
en: First
lv: Pirmais

[ctx: date_order]
en: Second
lv: Otrais

[ctx: date_order]
en: Third
lv: Trešais

[ctx: date_order]
en: Fourth
lv: Ceturtais

[ctx: date_order]
en: Fifth
lv: Piektais

[ctx: date_order_reverse]
en: Last
lv: Pēdējais

[ctx: date_nav]
en: Prev
lv: Iepriekšējais

[ctx: date_nav]
en: Next
lv: Nākamais

[ctx: day_name]
en: Sunday
lv: Svētdiena

[ctx: day_name]
en: Monday
lv: Pirmdiena

[ctx: day_name]
en: Tuesday
lv: Otrdiena

[ctx: day_name]
en: Wednesday
lv: Trešdiena

[ctx: day_name]
en: Thursday
lv: Ceturtdiena

[ctx: day_name]
en: Friday
lv: Piektdiena

[ctx: day_name]
en: Saturday
lv: Sestdiena

en: 5 minute
lv: 5 minūtes

en: 15 minute
lv: 15 minūtes

en: Content revisions
lv: Satura revīzijas

en: Rediect authenticated users to
lv: Pāradresēt autorizētos lietotājus uz

en: Bypass views access control
lv: Apiet pieejas kontroli

en: No results behavior
lv: Kad nav rezultātu

en: Edit @section
lv: Labot @section

en: Edit this view to add a display.
lv: Rediģē šo skatu lai pievienotu attēlojumu

en: Add view from template
lv: Pievienot skatu no šablona

en: View to insert
lv: Skats ko ievietot

en: The view to insert into this area.
lv: Skats ko ievietot šajā apgabalā.

en: Inherit contextual filters
lv: Mantot konteksta filtrus

en: If checked, this view will receive the same contextual filters as its parent.
lv: Ja iezīmēts, skats pārmantos kontekstuālos filtrus no vecāka elementa.

en: Recursion detected in view @view display @display.
lv: Skata @view @display attēlā atklāta rekursija.

en: When the filter value is <em>NOT</em> in the URL
lv: Kad filtra vērtība <em>NAV</em> adresē (URL)

en: Exception value
lv: Izņēmuma vērtība

en: If this value is received, the filter will be ignored; i.e, "all values"
lv: Ja tiks atriezta šī vērtība, filtrs tiks ignorēts; t.i. "visas vērtības"

en: Display all results for the specified field
lv: Attēlot visas norādītā lauka vērtības

en: Provide default value
lv: Norādīt noklusēto vērtību

en: Display contents of "No results found"
lv: Rādīt "Nav rezultātu" saturu

en: Number of records
lv: Ierakstu skaits

[ctx: Sort order]
en: Default sort
lv: Noklusētais kārtojums
    Kontekstā: Kārtošanas secība

[ctx: Sort order]
en: Date
lv: Datums
    Kontekstā: Kārtošanas secība

[ctx: Sort order]
en: Numerical
lv: Ciparu
    Kontekstā: Kārtošanas secība

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
lv: Ja ieslēgts, lietotājs var ievadīt vairākas vērtības sekojošā formātā: 1+2+3 (priekš "OR") vai 1,2,3 ("AND") nosacījumu izveidei

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
lv: Alfabētiski
    Kontekstā: Kārtošanas secība

en: Create a label
lv: Izveidot iezīmi

en: Enable to create a label for this field.
lv: Ieslēgt lai izveidotu iezīmi

en: Choose the HTML element to wrap around this field, e.g. H1, H2, etc.
lv: Izvēlies HTML elementu kurā ietīt lauku, piemēram H1, H2, utt.

en: Create a CSS class
lv: Izveidot CSS klasi

en: Choose the HTML element to wrap around this label, e.g. H1, H2, etc.
lv: Izvēlies HTML elementu kurā ietīt iezīmi, piemēram H1, H2 utt.

en: Rewrite results
lv: Pārrakstīt rezultātus

en: Enable to override the output of this field with custom text or replacement tokens.
lv: Ieslēgt lai pārrakstītu lauka izvadi ar pielāgotu tekstu vai aizvietotājtokeniem.

en: Replace spaces with dashes
lv: Aizvietot atstarpes ar strīpām

en: External server URL
lv: Ārējā resursdatora adrese (URL)

en: Links to an external server using a full URL: e.g. 'http://www.example.com' or 'www.example.com'.
lv: Pilnas ārējo resursdatoru adreses (URL): piemēram 'http://www.example.com' vai 'www.example.com'.

en: Enable to trim the field to a maximum length of characters
lv: Ieslēgt lauka vērtības saīsināšanu līdz konkrētam simbolu skaitam

en: Convert newlines to HTML &lt;br&gt; tags
lv: Pārvērst "newline" par HTML &lt;br&gt; tagu

en: If checked, all newlines chars (e.g. \n) are converted into HTML &lt;br&gt; tags.
lv: Ja atzīmēts, visi "newline" simboli (piemēram "\n") tiks pārveidoti par HTML &lt;br&gt; tagiem.

en: No results text
lv: Tukša rezultāta teksts

en: Enable to display the "no results text" if the field contains the number 0.
lv: Iespējot "nav rezultātu" tekstu ja lauks atgriež skaitli 0.

en: How should the serialized data be displayed. You can choose a custom array/object key or a print_r on the full output.
lv: Kā jāattēlo serializētus datus. Varat lietot pielāgotu masīva/objekta atslēgu vai "print_r" pilnai vērtību izvadei.

en: Full data (unserialized)
lv: Pilni dati (neserializēti)

en: Full data (serialized)
lv: Pilni dati (serializēti)

en: This filter is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
lv: Filtrs netiek parādīts apmeklētājiem. Eksponējiet to, lai lietotāji varētu to mainīt.

en: Expose filter
lv: Eksponēt filtru

en: This filter is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
lv: Šis filtrs ir eksponēts. Ja jūs to paslēpsiet, lietotāji nevarēs to mainīt.

en: Hide filter
lv: Paslēpt filtru

en: Expose operator
lv: Eksponēt operatoru

en: Allow the user to choose the operator.
lv: Atļaut lietotājam izvēlēties atlases parametru operatoru.

en: Allow multiple selections
lv: Atļaut vairākas izvēles

en: Enable to allow users to select multiple items.
lv: Atļaut lietotājiem izvēlēties vairākus vienumus.

en: Remember the last selection
lv: Atcerēties pēdējo izvēli

en: Enable to remember the last selection made by the user.
lv: Iespējot lietotāja pēdējās izvēles atcerēšanos.

en: You must select a value unless this is an non-required exposed filter.
lv: Ja lauks tiek eksponēts, obligāti jānorāda vērtību.

en: Enable to hide items that do not contain this relationship
lv: Iespējot tādu vienumu paslēpšanu, kuri nesatur šo relāciju

en: This sort is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
lv: Šis kārtotājs ir eksponēts. Eksponējiet to, lai atļautu lietotājiem to mainīt.

en: Expose sort
lv: Eksponēt kārtotāju

en: This sort is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
lv: Šis kārtotājs ir eksponēts. Ja to paslēpsiet, lietotāji nevarēs to mainīt.

en: Hide sort
lv: Paslēpt kārtotāju

en: Provide description
lv: Apraksts

en: Save & exit
lv: Saglabāt un iziet

en: Continue & edit
lv: Turpināt un labot

en: Your view was saved. You may edit it from the list below.
lv: Skats tika saglabāts. To var rediģēt zemāk norādītajā sarakstā.

en: Modify the display(s) of your view below or add new displays.
lv: Veiciet izmaiņas skata displejos zemāk vai izveidojiet jaunus displejus.

en: edit view name/description
lv: labot skata nosaukumu/aprakstu

en: analyze view
lv: analizēt skatu

en: clone view
lv: klonēt skatu

en: export view
lv: eksportēt skatu

en: revert view
lv: atgriezt skatu

en: delete view
lv: dzēst skatu

en: Add !display
lv: Pievienot !display

en: @display_title details
lv: @display_title detaļas

en: Auto preview
lv: Automātisks priekšskatījums

en: Unformatted list
lv: Neformatēts saraksts

en: Contextual filters
lv: Konteksta filtri

en: contextual filters
lv: konteksta filtri

en: Contextual filter
lv: Konteksta filtrs

en: contextual filter
lv: konteksta filtrs

en: no results behavior
lv: kad nav rezultātu

en: The content title.
lv: Satura virsraksts.

en: Content revision
lv: Satura revīzija

en: PHP contextual filter code
lv: Konteksta filtra PHP kods

en: Clone of | Clone @count of
lv[0]: Klons
lv[1]: @count. klons no

en: Hide view
lv: Paslēpt skatu

en: Solr server URL
lv: Solr servera URL

en: The Solr server URL needs to include a !part
lv: Solr servera URL ir jāietver !part

en: Show @name search results
lv: Rādīt @name meklēšanas rezultātus

en: Filter by @title:
lv: Filtrēt pēc @title:

en: Filter by author.
lv: Filtrēt pēc autora.

en: Filter by language.
lv: Filtrēt pēc valodas.

en: The search environment was deleted
lv: Meklēšanas vide ir izdzēsta

en: Make this Solr search environment the default
lv: Uzstādīt šo Solr meklēšanas vidi kā noklusēto

en: Environment id
lv: Vides id

en: Unique, machine-readable identifier for this Solr environment.
lv: Unikāls, mašīnai-lasāms šīs Solr vides identifikators.

en: <em>Read only</em> stops this site from sending updates to this search environment. Useful for development sites.
lv: <em>Tikai lasīt</em> neļauj šai vietnei sūtīt labojumus uz meklēšanas vidi. Noderīgi izstrādes vietnēm.

en: The %name search environment has been saved.
lv: Meklēšanas vide %name is saglabāta.

en: This display is disabled.
lv: Displejs ir izslēgts

en: reorder displays
lv: pārkārtot displejus

en: clone @display_title
lv: klonēt @display_title

en: delete @display_title
lv: dzēst @display_title

en: disable @display_title
lv: izslēgt @display_title

en: undo delete of @display_title
lv: atcelt @display_title dzēšanu

en: The selected style or row format does not utilize fields.
lv: Izvēlētais stils vai rindu formāts laukus neizmanto.

en: Appears in: @bundles.
lv: Pieejams: @bundles.

en: This is an alias of @group: @field.
lv: Šis ir @group: @field aizstājvārds.

en: Also known as: !also.
lv: Zināms arī kā: !also.

en: Delta - Appears in: @bundles.
lv: Delta - Pieejams: @bundles.

en: Today (page)
lv: Šodien (lapa)

en: Today (block)
lv: Šodien (bloks)

en: The taxonomy term name.
lv: Taksonomijas termina nosaukums.

en: Has taxonomy term ID
lv: Ir taksonomijas termina ID

en: Has taxonomy term
lv: Ir taksonomijas termins

en: All taxonomy terms
lv: Visi taksonomijas termini

en: Has taxonomy term ID (with depth)
lv: Ir taksonomijas termina ID (ar dziļumu)

en: Has taxonomy terms (with depth)
lv: Ir taksonomijas termini (ar dziļumu)

en: @entity using @field
lv: @entity, kas izmanto @field

en: Taxonomy term ID from URL
lv: Taksonomijas termina ID no URL

en: Please select at least one item.
lv: Izvēlieties vismaz vienu ierakstu.

en: Text analysis accuracy
lv: Teksta analīzes precizitāte

en: Relaxed
lv: Atvieglota

en: !title must be 32 characters. Ensure you copied the key correctly.
lv: !title jābūt 32 rakstzīmēm. Pārliecinieties, ka nokopējāt atslēgu pareizi.

en: Do not report
lv: Nežinot

en: Your submission contains invalid characters and will not be accepted.
lv: Jūsu iesniegums satur neatļautas rakstzīmes un netiks akceptēts.

en: Configure filters
lv: Konfigurēt filtrus

en: 10 minute
lv: 10 minūtes

en: 30 minute
lv: 30 minūtes

en: !start-date to !end-date
lv: !start-date līdz !end-date

en: The value @date does not match the expected format.
lv: Vērtība @date neatbilst vajadzīgam formātam.

[ctx: datetime]
en: Date
lv: Datums

[ctx: datetime]
en: Time
lv: Laiks

en: file from !field_name
lv: fails no !field_name

en: User login 'access denied' message
lv: Lietotāja autorizācijas "pieeja liegta" paziņojums

en: If an authenticated user tries to access a page they can not, redirect them to the given page. Use &lt;front&gt; for the front page, leave blank for a default access denied page.
lv: Ja autorizēts lietotājs mēģina piekļūt lapai kurai tiem nav atļauts piekļūt, pāradresē tos uz norādīto lapu. Lieto &lt;front&gt; lai norādītu pirmo lapu, atstāj tukšu, lai attēlotu sākotnējo "pieeja liegta" lapu.

en: Are you sure you want to clone search environment %name?
lv: Vai vēlies klonēt meklēšanas vidi %name?

en: The search environment was cloned
lv: Meklēšanas vide ir klonēta

en: Delete index
lv: Dzēst indeksu

en: The index has been deleted.
lv: Indekss izdzēsts.

en: View: @view - Display: @display
lv: Skats: @view - Attēlojums: @display

en: Overview of fields used in all views.
lv: Skatā lietoto lauku pārskats

en: No name found
lv: Nosaukums nav atrasts

en: No date found
lv: Datums nav atrasts

en: No size found
lv: Izmērs nav atrasts

en: No data about any file found.
lv: Nav informācija par nevienu failu.

en: An error occurred upon trying to add the value to the blacklist.
lv: Notika kļūda mēģinot melnajam sarakstam pievienot vērtību.

en: Are you sure you want to delete %value from the blacklist?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst %value no melnā saraksta?

en: Example: http://localhost:8983/solr
lv: Piemēram: http://localhost:8983/solr

en: If you <a href="@modules">enable the facetapi module</a>, Apache Solr Search will provide you with configurable facets.
lv: Ja <a href="@modules">ieslēgsiet facetapi moduli</a>, Apache Solr Meklēšana nodrošinās konfigurējamus fasetus.

en: If you install the facetapi module from !href, Apache Solr Search will provide you with configurable facets.
lv: Ja uzinstalēsiet facetapi moduli no !href, Apache Solr Meklēšana nodrošinās konfigurējamus fasetus.

en: Bias
lv: Nosliece

en: !environment <em>(Default)</em>
lv: !environment <em>(Noklusēts)</em>

en: Adds notices to a page whenever Drupal changed content that needs reindexing
lv: Parāda lapā paziņojumu, kad pēc Drupal satura izmaiņam nepieciešama pārindeksēšana

en: Reduce the number of items to prevent timeouts and memory errors while indexing.
lv: Samaziniet ierakstu skaitu, lai novērstu pārtraukumus un atmiņas kļūdas pārindeksēšanas laikā.

en: The server seems to be unavailable. Please verify the server settings at the <a href="!settings_page">settings page</a>
lv: Izskatās, ka severis nav pieejams. Lūdzu pārbaudi servera iestatījumus <a href="!settings_page">iestatījumu lapā</a>

en: @items (@percentage% has been sent to the server)
lv: @items (@percentage% ir nosūtīti uz serveri)

en: 1 item
lv: 1 ieraksts

en: @count items
lv: @count ieraksti

en: @autocommit_time before updates are processed.
lv: @autocommit_time līdz tiks apstrādāti labojumi.

en: @environment: Search Index Content
lv: @environment: Meklēšanas Indeksa Saturs

en: Queue all content for reindexing
lv: Ielikt visu saturu indeksēšanas rindā

en: Tokens related to views.
lv: Skatam raksturīgie marķieri

en: The human-readable name of the view.
lv: Cilvēka lasāms skata nosaukums

en: The description of the view.
lv: Skata apraksts

en: The machine-readable name of the view.
lv: Skata mašīn-lasāmais nosaukums

en: The title of current display of the view.
lv: Patreizējā skata attēlojuma visraksts

en: The URL of the view.
lv: Skata saite (url)

en: -Select-
lv: -Izvēlēties-

en: Index queued content (!amount)
lv: Indeksēt rindā stāvošo saturu (!amount)

en: Indexes just as many items as 1 cron run would do.
lv: Indeksē tieši tik daudz ierakstus, cik 1 reizi palaižot cron.

en: Index all queued content
lv: Indeksēt visu rindā stāvošo saturu

en: Could take time and could put an increased load on your server.
lv: Var aizņemt ilgāku laiku un palielināt servera noslodzi.

en: Delete the Search & Solr index
lv: Dzēst meklēšanas un Solr indeksu

en: Useful with a corrupt index or a new schema.xml.
lv: Lietderīgi, kad indekss ir bojāts vai uzstādīts jauns schema.xml.

en: Apachesolr cron succesfully executed
lv: Apachesolr cron veiksmīgi izpildīts

en: Are you sure you want index all remaining content?
lv: Vai vēlies indeksēt visu atlikušo saturu?

en: Index all remaining
lv: Indeksēt visu atlikušo

en: Queue all content
lv: Ielikt visu saturu rindā

en: Are you sure you want to clear your index?
lv: Vai vēlies dzēst visu indeksu?

en: You may use HTML code in this field. The following tokens are supported:
lv: Šim laukam jūs vara izmantot HTML kodu. Sekojoši aizvietojuma šabloni ir pieejami

en: Displays the link in contextual links
lv: Rādīt saiti kontakta saitēs

en: Contextual Links
lv: Konteksta Saite

en: Mollom API keys
lv: Mollom API atslēgas

en: Valid (public key: @publicKey)
lv: Derīgs (publiskā atslēga: @publicKey)

en: Service error
lv: Servisa kļūda

en: The Mollom API keys could not be verified. Please try again later.
lv: Mollom API atslēgas nav iespējams pārbaudīt. Lūdzu mēģiniet vēlāk.

en: User profile form
lv: Lietotāja profila forma

en: When text analysis is unsure
lv: Kad nav iespējams paļauties uz teksta analīzi

en: Show a CAPTCHA
lv: Rādīt CAPTCHA

en: Discard the post
lv: Atmest ierakstu

en: Accept the post
lv: Akceptēt ierakstu

en: By submitting this form, you accept the <a href="@privacy-policy-url" class="mollom-target" rel="nofollow">Mollom privacy policy</a>.
lv: Nosūtot šo formu, jūs akceptējat <a href="@privacy-policy-url" class="mollom-target" rel="nofollow">Mollom privātuma politiku</a>.

en: Delete blacklist entry
lv: Dzēst melnā saraksta ierakstu

en: Client error
lv: Klienta kļūda
