Drupal Commons (7.x-3.19) - en to uk translation catalogue (222 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: Approve
uk: Схвалити

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Groups
uk: Групи

en: Group
uk: Група

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Closed
uk: Закрито

en: Subject
uk: Тема

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: more
uk: ще

en: Comments
uk: Коментарі

en: Documentation
uk: Документація

en: File
uk: Файл

en: Date
uk: Дата

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Message
uk: Повідомлення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Feed
uk: Канал

en: Save
uk: Зберегти

en: Help
uk: Довідка

en: URL
uk: URL-адреса

en: Node type
uk: Тип матеріалу

en: Event
uk: Подія

en: Updated
uk: Оновлено

en: User
uk: Користувач

en: Created
uk: Створено

en: Create
uk: Створити

en: Question
uk: Питання

en: Answer
uk: Відповідь

en: All
uk: Все

en: Active
uk: Активно

en: Post
uk: Допис

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Site
uk: Сайт

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Send private message
uk: Надіслати особисте повідомлення

en: Comment
uk: Коментар

en: Location
uk: Місце розташування

en: Message text
uk: Текст повідомлення

en: Media
uk: Медіа

en: Address
uk: Адреса

en: Send
uk: Надіслати

en: Desc
uk: Спад

en: Group name
uk: Назва групи

en: Events
uk: Події

en: Upcoming events
uk: Трапиться незабаром

en: Start date
uk: Початкова дата

en: End date
uk: Кінцева дата

en: Ignore
uk: Нехтувати

en: Invitations
uk: Запрошення

en: Log in
uk: Вхід

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Users
uk: Користувачі

en: Create content
uk: Створити вміст

en: Defaults
uk: Умовчання

en: First Name
uk: Ім'я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Confirmation
uk: Підтвердження

en: Show
uk: Показати

en: Messages
uk: Повідомлення

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: View user profile.
uk: Переглянути профіль користувача.

en: Search results
uk: Результати пошуку

en: Your search yielded no results
uk: За вашим пошуковим запитом нічого не знайдено

en: Topics
uk: Теми

en: Topic
uk: Тема

en: Posts
uk: Дописи

en: author
uk: автор

en: Notice
uk: Сповіщення

en: Log out
uk: Вихід

en: No results found.
uk: Нічого не знайдено.

en: People
uk: Люди

en: Date created
uk: Дата створення

en: Document
uk: Документ

en: flag
uk: прапор

en: Limit to
uk: Обмежити до

en: Apply
uk: Застосувати

en: Join group
uk: Приєднатися до групи

en: Leave group
uk: Вийти з групи

en: Group description
uk: Опис групи

en: Ask a question
uk: Поставити запитання

en: @user's picture
uk: Картинка користувача @user.

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Mark as read
uk: Помітити як прочитане

en: 1 guest | @count guests
uk[0]: @count гість
uk[1]: @count гостя
uk[2]: @count гостей

en: Offset
uk: Зміщення

en: Featured
uk: Пов’язане

en: Person
uk: Особа

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Sign up
uk: Зареєструватися

en: Blocked user %name.
uk: Користувач %name заблокований.

en: 1 contributor | @count contributors
uk[0]: @count учасник
uk[1]: @count учасники
uk[2]: @count учасників

en: Answers
uk: Відповіді

en: Main Content
uk: Основний вміст

en: Send Message
uk: Надіслати повідомлення

en: Attendees
uk: Учасники

en: Notification settings
uk: Налаштування сповіщень

en: Flag user
uk: Відзначений користувач

en: Save and continue
uk: Зберегти та продовжити

en: Contributors
uk: Учасники

en: counter
uk: лічильник

en: Sorted by
uk: Впорядкувати

en: @type %title has been created.
uk: @type %title було успішно створено.

en: Bio
uk: Біо

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: sorted by
uk: впорядковані за

en: Following
uk: Підписка

en: Followers
uk: Відстежувачі

en: Secondary
uk: Вторинне

en: Post date
uk: Дата публікації

en: Search Terms
uk: Пошукові терміни

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: @drupal installation complete
uk: @drupal встановлено

en: Installed %module module.
uk: Встановлено модуль %module.

en: Rebuilding content access permissions
uk: Перебудова прав доступу до матеріалу

en: Polls
uk: Опитування

en: Profile image
uk: Зображення профіля

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
uk: Невідновлювана помилка. Завантажуваний на сайт файл швидше за все перевищує максимальний розмір файла (@size), який підтримує цей сервер.

en: LinkedIn URL
uk: URL соцмережі LinkedIn

en: Naked
uk: Чистий

en: View panes
uk: Фрагменти панелі видів

en: Content pane
uk: Фрагмент вмісту

en: Ask
uk: Запитати

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: log in
uk: увійти

en: All content
uk: Всі матеріали

en: revision user
uk: автор редакції

en: Date changed
uk: Дата зміни

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
uk: Перегляньте повідомлення вище, перед відвідуванням <a href="@url">Вашого нового сайту</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
uk: <a href="@url">Відвідати Ваш новий сайт</a>.

en: An unrecoverable error occurred. Use of this form has expired. Try reloading the page and submitting again.
uk: Невідновлювана помилка. Термін використання цієї форми вичерпаний. Спробуйте перезавантажити сторінку і надіслати її знову.

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
uk: <em>Прості сторінки</em> використовуються для розміщення незмінюваного вмісту на кшталт сторінки 'Про нас'.

en: Menu Bar
uk: Панель меню

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: Aside
uk: Ззовні

en: Tertiary
uk: Третинне

en: Voting is closed.
uk: Голосування закрито.

en: Filter results
uk: Фільтрування результатів

en: Administer group
uk: Адміністрування групи

en: Group roles and permissions
uk: Групові ролі та повноваження

en: Group visibility
uk: Видимість групи

en: Group content visibility
uk: Видимість вмісту групи

en: You are the group manager
uk: Ви — менеджер групи

en: Enter 0 for unlimited
uk: Введіть 0 для зняття обмежень

en: Asc
uk: Зрост

en: This is the text of all messages of this type.
uk: Це текст усіх повідомлень цього типу.

en: Missing flag
uk: Відсутній прапор

en: Master
uk: Головне

en: Request message
uk: Повідомлення запиту

en: This is the text a user may send to the group administrators.
uk: Цей текст користувач може відправляти адміністраторам групи.

en: Group membership
uk: Участь у групах

en: Showing
uk: Показ

en: Determine if this is an OG group.
uk: Визначіть, чи це група ОГ.

en: Wikis
uk: Вікі

en: Featured content
uk: Схожі матеріали

en: Create a group
uk: Створити групу

en: Registration type
uk: Тип реєстрації

en: Q & A
uk: Питання та відповіді

en: You are already registered to another group | You are already registered to @count groups
uk[0]: Ви вже зареєстровані в іншій групі.
uk[1]: Ви вже зареєстровані в @count групах.
uk[2]: Ви вже зареєстровані в @count групах.

en: Privacy settings
uk: Налаштування приватності

en: Install additional functionality
uk: Встановити додатковий функціонал

en: Installing additional functionality
uk: Встановлення додаткового функціоналу.

en: Event logo
uk: Логотип події

en: Maximum number of attendees
uk: Максимальна кількість учасників

en: Event title
uk: Заголовок події

en: Open to new attendees
uk: Відкрито для нових учасників

en: Your registration was saved.
uk: Ваша реєстрація збережена.

en: You are attending.
uk: Ви приймаєте участь.

en: See all attendees
uk: Дивитися всіх учасників

en: activity I'm not following
uk: заходи, які я відстежую

en: activity I'm following
uk: заходи, які я не відстежую

en: Delete content and block author's account.
uk: Видалити вміст і блокувати обліковий запис автора.

en: Delete comment and block author's account.
uk: Видалити коментар і блокувати обліковий запис автора.

en: following
uk: відстежую

en: not following
uk: не відстежує

en: List an event
uk: Перелічити події

en: <span class="commons-event-count">1</span> attendee | <span class="commons-event-count">@count</span> attendees
uk[0]: <span class="commons-event-count">1</span> учасник
uk[1]: <span class="commons-event-count">@count</span> учасники
uk[2]: <span class="commons-event-count">@count</span> учасників

en: Separate keywords with commas
uk: Відокремте ключові слова комами

en: What's on your mind?
uk: Що у вас на думці?

en: Group contributors
uk: Співвиконавці групи

en: Recent contributors
uk: Останні співвиконавці

en: Contributors to %1
uk: Співвиконавці %1

en: OG membership from node
uk: Участь в ОГ з матеріалу

en: Private Messages & Invitations
uk: Приватні повідомлення та запрошення

en: Add as trusted contact
uk: Додати, як довірений контакт

en: No wikis have been added to this group.
uk: До цієї групи не додано жодних wiki.

en: Enter a Wiki title
uk: Введіть заголовок Wiki-сторінки

en: Go to full form
uk: До повної форми

en: No documents have been added to this group.
uk: Жодних документів до цієї групи не додано.

en: No documents have been created.
uk: Жодних документів ще не створено.

en:  attendees
uk:  приймає участь

en:  attendees,
uk:  учасників,

en: <strong>[capacity_used]</strong> attendees,
uk: <strong>[capacity_used]</strong> учасників,

en: Limited to
uk: Обмежено за

en: Content you're following
uk: Матеріали, за якими ви стежите

en: Content you're not following
uk: Матеріали, за якими ви не стежите

en: Show all followers
uk: Показати всіх відстежувачів

en: This person has no followers.
uk: У цієї особи немає відстежувачів.

en: Show all following
uk: Показати усіх відстежувачів

en: This person isn't following anyone.
uk: Ця особа нікого не відстежує.

en: No polls have been added to this group.
uk: До цієї групи не додано жодного опитування.

en: Enter a question, e.g. "What is your favorite color?"
uk: Введіть питання, наприклад "Який ваш улюблений колір?"

en: No questions have been asked in this group.
uk: Відсутні питання, запитані в цій групі.

en: No unread messages
uk: Немає нечитаних листів

en: PHP Max Execution Time
uk: Максимальний час виконання PHP

en: Create an event
uk: Створити запис події
