Drupal Commons (7.x-3.3-rc2) - en to bg translation catalogue (612 entries)

en: list
bg: списък

en: Home
bg: Каталог

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Next
bg: Още

en: user
bg: потребител

en: Pages
bg: Страници

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Reset to defaults
bg: Върни се към стойностите по подразбиране

en: enable
bg: активирай

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Administer
bg: Администрация

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: approve
bg: одобри

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Approve
bg: Одобри

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Username
bg: Потребителско име

en: Real name
bg: Име

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: content
bg: съдържание

en: Development
bg: Разработка

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Replies
bg: Отговори

en: Closed
bg: Закрито

en: List
bg: Списък

en: Subject
bg: Тема

en: Actions
bg: Действия

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Read more
bg: Пълен текст

en: more
bg: още

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Access control
bg: Контрол на достъпа

en: Article
bg: Статия

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Administration
bg: Администриране

en: footer
bg: подложка

en: Comments
bg: Коментари

en: More
bg: още...

en: Action
bg: Действие

en: On
bg: Включи

en: Last Updated
bg: Последни обновления

en: new
bg: нов

en: Tags
bg: Таг

en: Block title
bg: Заглавие на блока

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Categories
bg: Категории

en: Version
bg: Версия

en: view
bg: преглед

en: File
bg: Файл

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Size
bg: Размер

en: Links
bg: Връзки

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Display settings
bg: Настройки на дисплея

en: default
bg: по подразбиране

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Number
bg: Число

en: Message
bg: Съобщение

en: - None -
bg: - Не -

en: Country
bg: Страна

en: Weight
bg: Тегло

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Variable
bg: Променлив

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Center
bg: Център

en: Types
bg: Типове

en: Hierarchy
bg: Йерархия

en: Required
bg: Задължително

en: Parent
bg: Родител

en: Parents
bg: Родители

en: none
bg: не

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: up
bg: нагоре

en: Go to parent page
bg: Към родителската страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Import
bg: Импортирай

en: Book
bg: Книга

en: Export
bg: Експорт

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Back
bg: Назад

en: Node ID
bg: Номер

en: Field
bg: Поле

en: header
bg: заглавка

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: username
bg: потребителско име

en: Default
bg: По подразбиране

en: Summary
bg: Обзор

en: Update
bg: Промени

en: Open
bg: Отвори

en: Top
bg: Връх

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Core
bg: Ядро

en: Album
bg: Албум

en: Views
bg: Изгледи

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Length
bg: Времетраене

en: Format
bg: Формат

en: The configuration options have been reset to their default values.
bg: Опциите за настройка са възстановени на стойности по подразбиране.

en: Path
bg: Път

en: Filename
bg: Име на файла

en: Vocabularies
bg: Речници

en: Modules
bg: Модули

en: Refresh
bg: Обновяване

en: Region
bg: Област на сайта

en: Display
bg: Дисплей

en: Menu
bg: Меню

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: results
bg: Резултати

en: search
bg: Търсене

en: Teaser
bg: Резюме

en: Add item
bg: Добави елемент

en: Updated
bg: Обновено

en: Text
bg: Текст

en: Timestamp
bg: Време

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Statistics
bg: Статистики

en: Advanced search
bg: Разширено търсене

en: You are not authorized to access this page.
bg: Нямате право на достъп до тази страница.

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Reported by
bg: Създадена от

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: Picture
bg: Изображение

en: Titles
bg: Заглавия

en: Subscriptions
bg: Абонаменти

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След

en: User
bg: Потребител

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: action
bg: действие

en: Continue
bg: Продължи

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Email
bg: Е-поща

en: status
bg: състояние

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Error
bg: Грешка

en: Options
bg: Параметри

en: Contact
bg: Контакт

en: Created
bg: Създадено

en: Node
bg: Материал

en: The subject of the message.
bg: Тема на съобщението.

en: Create
bg: Създаване

en: Are you sure you want to delete %title?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете %title?

en: Required Title
bg: Нужно заглавие

en: No Title
bg: Без заглавие

en: Menu item
bg: Елемент от меню

en: Expanded
bg: Разгънато

en: The name of the menu.
bg: Име на менюто

en: Question
bg: Въпрос

en: Update options
bg: Опции за обновяването

en: All
bg: Всички

en: hours
bg: часове

en: days
bg: дни

en: Active
bg: Активен

en: Done
bg: Готово

en: Points
bg: Точки

en: Post
bg: Публикация

en: Submit @name
bg: Изпрати @name

en: Access denied
bg: Достъпът забранен

en: Year
bg: Година

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Add content
bg: Добави съдържание

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Block
bg: Блокирай

en: Override title
bg: Презаписване на заглавие

en: Page
bg: Страница

en: Bottom
bg: Дъно

en: 1 hour | @count hours
bg[0]: 1 час
bg[1]: @count часа

en: 1 day | @count days
bg[0]: 1 ден
bg[1]: @count дни

en: Taxonomy terms
bg: Термин на таксономията

en: Search box
bg: Търсачка

en: Site name
bg: Име на сайта

en: Site slogan
bg: Слоган

en: Only site administrators can create new user accounts.
bg: Само администраторите могат да създават потребителски акаунти.

en: Added
bg: Добавено

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Off
bg: Изключи

en: Manual update check
bg: Ръчна проверка за обновления

en: Never
bg: Никога

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Left sidebar
bg: Лява колонка

en: Right sidebar
bg: Дясна колонка

en: Footer
bg: Под черта

en: Inline
bg: В една линия

en: Selected
bg: Избрано

en: Read message
bg: Прочети ЛС

en: Private messages
bg: Лични съобщения

en: Menu link
bg: Елемент от меню

en: To
bg: До

en: Send private message
bg: Изпрати ЛС

en: Preview message
bg: Преглед на съобщението

en: From
bg: От

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Roles
bg: Роли

en: Comment
bg: Коментар

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Published
bg: Публикувано

en: Input format
bg: Филтриращ формат

en: Signature
bg: Подпис

en: Filter
bg: Филтър

en: Location
bg: Местоположение

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Sticky at top of lists
bg: Фиксиран най-отгоре

en: Log message
bg: Съобщение от регистъра

en: URL alias
bg: URL синоними

en: Poll duration
bg: Продължителност

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Term ID
bg: Термин ID

en: Term name
bg: Термин

en: Role name
bg: Име на роля

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: Last access
bg: Последен достъп

en: Time zone
bg: Часова зона

en: Message text
bg: Текст на съобщението

en: Severity
bg: Строгост

en: Global settings
bg: Общи настройки

en: Average
bg: Рейтинг

en: Count
bg: Брой

en: Watchdog
bg: Цербер

en: Search settings
bg: Настройки за търсене

en: Mode
bg: Режим

en: Last update
bg: Последна промяна

en: %time ago
bg: преди %time

en: Updated:
bg: Обновен:

en: This field is required.
bg: Задължително поле.

en: Medium
bg: Среда

en: Caching
bg: Кеширане

en: Month
bg: Месец

en: Load
bg: Зареди

en: System
bg: Система

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Address
bg: Адрес

en: State
bg: Статус

en: Send
bg: Изпрати

en: Code
bg: Код

en: Recipient
bg: Получател

en: node
bg: възел

en: General
bg: Общи

en: Recent posts
bg: Последни публикации

en: Day
bg: Ден

en: Table
bg: Таблица

en: here
bg: Тук

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: !time ago
bg: преди !time

en: Other
bg: Други

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Appearance
bg: Теми

en: access content
bg: достъп до съдържанието

en: Role
bg: Роля

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Log in
bg: Вход

en: Blog
bg: Блог

en: Add new comment
bg: Коментар

en: reset
bg: нулирай

en: String
bg: Стринг

en: Users
bg: Потребители

en: E
bg: И

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Referrer
bg: URL референт

en: Button
bg: Бутон

en: Save changes
bg: Запази промените

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: <All>
bg: Всички

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Filters
bg: Филтри

en: Optional
bg: По желание

en: Order
bg: Поръчка

en: Recent comments
bg: Последни коментари

en: Template
bg: Шаблон

en: Profile
bg: Профил

en: Clear cache
bg: Изчисти кеша

en: Votes
bg: Гласа

en: Term description
bg: Описание на термина

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Flag
bg: Информирай

en: Operation
bg: Действие

en: reply
bg: отговор

en: Duration
bg: Период

en: Original
bg: Оригинал

en: Property
bg: Свойство

en: Tracker
bg: Тракер

en: Protocol
bg: Протокол

en: comments
bg: коментари

en: Default language
bg: Език по подразбиране

en: Add user
bg: Добавяне на потребител

en: Port
bg: Порт

en: Authoring information
bg: Информация за автора

en: Hidden
bg: Скрит

en: Approved
bg: Потвърдени

en: Pending
bg: В изчакване

en: minutes
bg: минути

en: Show
bg: Покажи

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bg: Въведи една страница на ред като Drupal пътища. Символът '*' замества всичко останало (wildcard). Примерни пътища са %blog за страница на блог и %blog-wildcard за всеки персонален блог. %front е за заглавна страница.

en: Key
bg: Ключ

en: Messages
bg: Съобщения

en: Edit term
bg: Редактирай термин

en: 1 item | @count items
bg[0]: 1 новина
bg[1]: @count новини

en: Clear
bg: Изчисти

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: The update has been performed.
bg: Обновяването беше извършено.

en: update
bg: обновяване

en: View user profile.
bg: Виж потребителския профил

en: locked
bg: заключено

en: Full text
bg: Пълен текст

en: Source
bg: Източник

en: You
bg: Ти

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.

en: Search results
bg: Резултати от търсенето

en: Your search yielded no results
bg: Няма съвпадения по Вашата заявка

en: Front page
bg: Начална страница

en: Request new password
bg: Заявка за нова парола

en: unlimited
bg: неограничен

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Deleted
bg: Изтрито

en: Languages
bg: Езици

en: Topics
bg: Теми

en: Topic
bg: Тема

en: (disabled)
bg: (dдеактивиран)

en: Publishing options
bg: Опции при публикуване

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: Configure block
bg: Настройки на блок

en: year
bg: година

en: Select list
bg: Избор от списък

en: Text field
bg: Текстово поле

en: None.
bg: Нищо.

en: Revert
bg: Връщане

en: Empty
bg: Празно

en: Existing system path
bg: Съществуващ системен път

en: Path alias
bg: Обновяване на псевдоним

en: Greater than
bg: По-голямо от

en: Less than
bg: По-малко от

en: any
bg: всички

en: Log out
bg: Излез

en: Right
bg: Дясно

en: Create new account
bg: Регистрирай се

en: Seconds
bg: Секунди

en: People
bg: Потребители

en: Last run !time ago
bg: Последно изпълнение преди !time

en: Site information
bg: Информация за сайта

en: Blocked
bg: Блокиран

en: Results
bg: Резултати

en: open
bg: Отворена

en: Convert
bg: Преобразуване

en: Parent term
bg: По-общ термин

en: Parent terms
bg: Термини с по-общо значение, които се намират по-високо в йерархията.

en: Forums
bg: Форуми

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: !date by !username
bg: !date от !username

en: revert
bg: връщане

en: Revision
bg: Редакция

en: current revision
bg: текуща редакция

en: Match
bg: Съвпадение

en: Permissions
bg: Права

en: Product
bg: Продукт

en: Interval
bg: Интервал

en: Not published
bg: Непубликувано

en: Menu settings
bg: Настройки на меню

en: Color scheme
bg: Цветова схема

en: Unformatted
bg: Неформатиран

en: Relationships
bg: Приятели

en: Delete action
bg: Изтриване на действие

en: Themes
bg: Теми

en: comment
bg: Коментар

en: !name field is required.
bg: !name полето е задължително.

en: Sticky
bg: Фиксиран

en: You are here
bg: Вие сте тук

en: Read only
bg: Само четене

en: cancel
bg: Отказване

en: Processing
bg: Обработва

en: disable
bg: дезактивирай

en: Line break converter
bg: Конвертор за нов ред

en: date
bg: дата

en: Shortcuts
bg: Преки пътища

en: Slogan
bg: Мото

en: Apply
bg: Търси

en: Select
bg: Избери

en: Enter the terms you wish to search for.
bg: Въведете думите, които желаете да търсите.

en: Delete role
bg: Изтриване на роля

en: Blocks
bg: Блокове

en: Menus
bg: Менюта

en: Manage fields
bg: Управление на полета

en: Add field
bg: Добави поле

en: Index
bg: Индекс

en: years
bg: години

en: Permission
bg: Разрешение

en: Hide
bg: Скрий

en: 1 comment | @count comments
bg[0]: 1 коментар
bg[1]: @count коментара

en: Participants
bg: Участници

en: Save role
bg: Запис на роля

en: file system
bg: файлова система

en: Profiles
bg: Профили

en: Reply
bg: Отговор

en: URL path settings
bg: URL псевдоними

en: @user's picture
bg: снимка на @user

en: Unavailable
bg: Недостъпно

en: Language neutral
bg: Езиково неутрален

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Addresses
bg: Адреси

en: Loading
bg: Зареждане

en: Rearrange
bg: Пренареждане

en: 1 user | @count users
bg[0]: 1 потребител
bg[1]: @count потребители

en: Execute
bg: Изпълни

en: ok
bg: ок

en: Package
bg: Пакет

en: Error saving user account.
bg: Създаване на нов потребителски акаунт

en: All types
bg: Всички видове

en: Mark as read
bg: Прочетени

en: Mark as unread
bg: Непрочетени

en: Separate multiple names with commas.
bg: Раздели имената със запетайки

en: Are you sure you want to delete this message?
bg: Сигурен ли си, че искаш да изтриеш съобщението?

en: Allow private messages between users.
bg: Разреши на потребителите да разменят Ли(ни съобщения.

en: Add role
bg: Добавяне на роля

en: You must specify a valid role name.
bg: Трябва да посочите валидно име.

en: The role has been added.
bg: Ролята беше добавена.

en: - None selected -
bg: - Няма избрани -

en: Aggregator
bg: Агрегатор

en: My account
bg: Моят профил

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
bg: URL %url е невалиден. Моля, въведете пълен и коректен URL, като http://www.example.com/feed.xml.

en: Book navigation
bg: Навигация на книгата

en: !a comments per page
bg: !a коментара на страница

en: User profile
bg: Потребителски профил

en: Taxonomy vocabulary
bg: Речник от таксономията

en: 1 year | @count years
bg[0]: 1 година
bg[1]: @count години

en: 1 week | @count weeks
bg[0]: 1 седмица
bg[1]: @count седмици

en: 1 min | @count min
bg[0]: 1 мин.
bg[1]: @count мин.

en: 1 sec | @count sec
bg[0]: 1 сек.
bg[1]: @count сек.

en: Greek
bg: Гръцки

en: contains
bg: съдържание

en: Send message
bg: Изпрати съобщение

en: authenticated user
bg: регистриран потребител

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Default order
bg: Ред по подразбиране

en: Containing any of the words
bg: Съдържа която и да е от думите

en: Containing the phrase
bg: Съдържа фраза

en: Containing none of the words
bg: Не съдържа нито една от думите

en: Number of views
bg: Брой на прегледите

en: Reports
bg: Доклади

en: Configuration file
bg: Конфигурационен файл

en: Default theme
bg: Тема по подразбиране

en: Error reporting
bg: Отчет за грешките

en: sort by @s
bg: сортирай по @s

en: and
bg: и

en: After saving a new comment
bg: След запис на нов коментар

en: After deleting a comment
bg: След изтриване на коментар

en: Blocked user %name.
bg: Блокиран потребител: %name %email.

en: After deleting a term
bg: След изтриването на термин

en: Started
bg: Начало

en: Translate
bg: Преведи

en: Create @name
bg: Създай @name

en: anonymous user
bg: анонимен потребител

en: Save permissions
bg: Запис на правата

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Search this site
bg: Търси в сайта

en: edit permissions
bg: редактирай права

en: User account
bg: Потребителски акаунт

en: List, edit, or add user roles.
bg: Изброяване, редактиране или добавяне на потребителски роли.

en: edit role
bg: редактирай роля

en: Custom format
bg: Потребителски формат

en: Run cron
bg: Стартирай cron

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Sharing
bg: Споделяне

en: Queue
bg: Опашка за изпращане

en: ends with
bg: завършва с

en: Book outline
bg: Съдържание на книгата

en: Revision information
bg: Информация за редакция

en: The comment you are replying to does not exist.
bg: Коментарът, на който отговаряте, не съществува.

en: a moment
bg: преди малко

en: Switch to plain text editor
bg: Изключи графичния редактор

en: Switch to rich text editor
bg: Включи графичния редактор

en: All languages
bg: Всички езици

en: Dashboard
bg: Табло

en: Search index
bg: Индекс на търсене

en: @type %title has been created.
bg: @type %title е създаден/a.

en: Localization
bg: Локализация

en: Main menu
bg: Основно меню

en: is greater than
bg: е повече от

en: No messages available.
bg: Нама съобщения.

en: No fields available.
bg: Няма налични полета

en: 1 message | @count messages
bg[0]: 1 съобщение
bg[1]: @count съобщения

en: Alias: @alias
bg: Синоним: @alias

en: No alias
bg: Липсва синоним

en: Custom URL
bg: Други

en: The title of the comment.
bg: Заглавие на коментара.

en: Poll
bg: Гласуване

en: Browser session ID of user that visited page.
bg: ID на сесията за потребителя, който е посетил тази страница.

en: Title of page visited.
bg: Заглавия на посетените страници.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
bg: Вътрешен път до посетената страница (отнасящ се до коренната директория на Drupal)

en: Referrer URI.
bg: URI на рефърър

en: Hostname of user that visited the page.
bg: Името на хоста на потребителя посетил тази страница.

en: Time in milliseconds that the page took to load.
bg: Време в милисекунди изминало за зареждането на страницата.

en: Timestamp of when the page was visited.
bg: Времеви маркер, кога е посетена страницата.

en: contact
bg: контакт

en: The value of the variable.
bg: Стойността на променливата

en: Send PM
bg: Пиши ми

en: Contact form
bg: Форма за контакти

en: Latin
bg: Латински

en: Vietnamese
bg: Виетнамски

en: Ampersand
bg: Амперсанд

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
bg: Този език по подразбиране на акаунта за имейли, и предпочитания език за показване на сайта.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
bg: Лесното за разчитане от машина име може да съдържа само малки букви, цифри и долни черти.

en: The value provided for %field is not a valid URL.
bg: Стойността за %field не е валиден URL адрес.

en: Edit field
bg: Редактиране на поле

en: Delete field
bg: Изтриване на поле

en: Number of items to index per cron run
bg: Брой елементи за индексиране при изпълнение на CRON задача

en: Search form
bg: Форма за търсене

en: Popular content
bg: Популярно съдържание

en: Date and time
bg: Дата и час

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
bg: Увеличете лимита на паметта като редактирате memory_limit параметъра във файла %configuration-file и след това рестартирайте Вашия уеб сървър (или се свържете с вашия системен администратор или хостинг доставчик за съдействие).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
bg: Свържете се с Вашия системен администратор или хостинг доставчик за съдействие по увеличаването на PHP лимита на паметта.

en: Content translation
bg: Превод на съдържанието

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
bg: Име за тази роля. Пример: "модератор", "редактор", "конструктор".

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
bg: Името %name вече съществува. Моля, изберете друго име.

en: The role has been renamed.
bg: Ролята беше преименувана.

en: The role has been deleted.
bg: Ролята беше изтрита.

en: New external user: %name using module %module.
bg: Нов външен потребител: %user използващ модул %module.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
bg: Определяне на достъпа до настройките на сайта чрез избор на права за съответните роли.

en: Edit role
bg: Редактиране на роля

en:  and others
bg:  и други

en: From !last
bg: От !last

en: Private message display template
bg: Шаблон

en: Choose the number of conversations that should be listed per page.
bg: Изберете количеството разговори, които да бъдат показани на страница.

en: Inform the user about new messages on login
bg: Покажи новите съобщения на потребителя при регистрация

en: This option can safely be disabled if the "New message indication" block is used instead.
bg: Тази възможност може да се включи, ако се използва "Индикатор за ново съобщение".

en: Configure fields
bg: Настойка на полета

en: Select which columns/fields should be displayed in the message listings. Subject and Last updated cannot be disabled.
bg: Изберете какви колони/полета трябва да се показват в списъка за съобщения. Тема и Последни не могат да бъдат забранени.

en: Delete message
bg: Изтрий съобщение

en: Write new message
bg: Напиши ново съобщение

en: A message has been sent to !recipients.
bg: Съобщението е изпратено !recipients.

en: Privatemsg links
bg: Връзки ЛС

en: New message indication
bg: Индикатор за ново съобщение

en: Thread %thread_id not found, unable to answer
bg: Поток сообщений %thread_id не найден, невозможно ответить

en: Query function %function does not exist
bg: Запрос функции %function не существует

en: Messages (1 new) | Messages (@count new)
bg[0]: Съобщения (@count ново)
bg[1]: Съобщения (@count нови)
bg[2]: Съобщения (@count нови)

en: New message | New messages
bg[0]: Ново съобщение
bg[1]: Нови съобщения
bg[2]: Нови съобщения

en: Configure private messaging settings.
bg: Промени настройките на ЛС.

en: Undo last thread action
bg: Отменить действие с последним обсуждением

en: Text format
bg: Текстов формат

en: The name of the site.
bg: Името на сайта.

en: Structure
bg: Структура

en: (1 new) | (@count new)
bg[0]: (@count ново)
bg[1]: (@count нови)
bg[2]: (@count нови)

en: Flush deleted messages
bg: Изчисти изтритите съобщения

en: Enable the flushing of deleted messages. Requires that cron is enabled
bg: Активиране на изчистване на съобщения. Необходимо е включване на Cron.

en: Flush messages after they have been deleted for more days than
bg: Изчисти съобщения, ако те са по стари от

en: Maximum number of messages to flush per cron run
bg: Брой съобщения за изтриване при едно стартиране на cron.

en: The previous action can be <a href="!undo">undone</a>.
bg: Предното действие може да бъде <a href="!undo">отменено</a>.

en: Marked 1 thread as unread. | Marked @count threads as unread.
bg[0]: Отмечена @count ветка обсуждений как непрочитанная.
bg[1]: Отмечено @count ветки обсуждений как непрочитанные.
bg[2]: Отмечено @count веток обсуждений как непрочитанные.

en: Marked 1 thread as read. | Marked @count threads as read.
bg[0]: Отмечена @count ветка обсуждений как прочитанная.
bg[1]: Отмечено @count ветки обсуждений как прочитанные.
bg[2]: Отмечено @count веток обсуждений как прочитанные.

en: Deleted 1 thread. | Deleted @count threads.
bg[0]: Удалена @count ветка обсуждений.
bg[1]: Удалено @count ветки обсуждений.
bg[2]: Удалены @count веток обсуждений.

en: Restored 1 thread. | Restored @count threads.
bg[0]: Восстановлена @count ветка обсуждений.
bg[1]: Восстановлено @count ветки обсуждений.
bg[2]: Восстановлено @count веток обсуждений.

en: Submitted by !username on !datetime
bg: Публикувано от !username на !datetime

en: User menu
bg: Потребителско меню

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню

en: By default, deleted messages are only hidden from the user but still stored in the database. These settings control if and when messages should be removed.
bg: По подразбиране съобщенията просто се скриват от потребителя, като те остават в базата данни.Тези настройки задават как и кога те да бъдат изчиствани от базата данни.

en: Threads per page
bg: Обсъждания на страница

en: Number of messages on thread pages
bg: Брой свързани съобщения на страница

en: Threads will not show more than this number of messages on a single page.
bg: Няма да се показват повече от този брой свързани съобщения на страница.

en: Display different amount of messages on first thread page
bg: Покажи различен брой свързани съобщения на страница

en: By default, the first thread page shows the maximally allowed amount of messages. Enable this checkbox to set a different value.
bg: По подразбиране първата страница на свързани съобщения показва максималния разрешен брой съобщения. Отметнете, за да зададете друго.

en: Number of messages on first thread page
bg: Брой свързани съобщения на първа страница

en: The number of messages to be displayed on first thread page. Displays the newest messages.
bg: Брой свързани съобщения на първастраница от обсъждането. Да се показват по-новите съобщения.

en: Display older messages
bg: Покажи по-стари съобщения

en: Display newer messages
bg: Покажи по-нови съобщения

en: !previous_link Displaying messages @from - @to of @total !newer_link
bg: !previous_link Съобщения @from - @to от @total !newer_link

en: Delete this message for all users?
bg: Удалить это сообщение для всех пользователей?

en: Tick the box to delete the message for all users.
bg: Отметьте, чтобы удалить это сообщение для всех пользователей.

en: Message has been deleted for all users.
bg: Съобщението е изтрито за всички потребители.

en: Message has been deleted.
bg: Съобщението е изтрито.

en: Default country
bg: Държава по подразбиране

en: (active tab)
bg: (активен раздел)

en: Status message
bg: Статус съобщение

en: Text formats
bg: Входни формати

en: Image styles
bg: Размери на изображения

en: Full content
bg: Пълно съдържание

en: Edit shortcuts
bg: Промени преките пътища

en: Public files
bg: Публични файлове

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
