Drupal Commons (7.x-3.3-rc3) - en to lt translation catalogue (1683 entries)

en: list
lt: sąrašas

en: Forms
lt: Formos

en: Home
lt: Pirmas

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Next
lt: Kitas

en: user
lt: narys

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: enable
lt: įjungti

en: context
lt: kontekstas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Administer
lt: Administravimas

en: Register
lt: Registruotis

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: approve
lt: patvirtinti

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Real name
lt: Tikras vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Item
lt: Elementas

en: content
lt: turinys

en: Development
lt: Kūrimas

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Replies
lt: Atsakymai

en: Last Post
lt: Paskutinis pranešimas

en: Closed
lt: Uždara

en: yes
lt: taip

en: Subscribe to group
lt: Prisijungti prie grupės

en: Unsubscribe from group
lt: Pasišalinti iš grupės

en: Organic groups
lt: Organinės grupės

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Are you sure you want to join the group %title?
lt: Ar tikrai norite prisijungti prie grupės %title?

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Public
lt: Vieša

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: more
lt: daugiau

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Access control
lt: Prieigos kontrolė

en: Article
lt: Straipsnis

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: footer
lt: poraštė

en: Comments
lt: Komentarai

en: More
lt: Daugiau

en: Action
lt: Veiksmas

en: On
lt: Įjungta

en: For
lt: Kam

en: Last Updated
lt: Atsakymas

en: new
lt: naujas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Home page
lt: Pirmas puslapis

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Version
lt: Versija

en: Go
lt: Pirmyn

en: view
lt: Peržiūrėti

en: all
lt: visi

en: File
lt: Failas

en: Tag
lt: Žymė

en: Login
lt: Prisijungti

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Links
lt: Nuorodos

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Use count
lt: Naudojimų kiekis

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: default
lt: įprasta

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Number
lt: Skaičius

en: Message
lt: Žinutė

en: Block settings
lt: Bloko nustatymai

en: Comment form
lt: Komentarų forma

en: - None -
lt: - Joks -

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Variable
lt: Kintamasis

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Types
lt: Tipai

en: Hierarchy
lt: Hierarchija

en: Required
lt: Būtinas

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Parents
lt: Tėvai

en: Depth
lt: Gylis

en: none
lt: joks

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Feed
lt: Srautas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: up
lt: viršun

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Import
lt: Importuoti

en: Book
lt: Knyga

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Description field
lt: Aprašymo laukelis

en: settings
lt: nustatymai

en: Back
lt: Atgal

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Field
lt: Laukelis

en: header
lt: antraštė

en: Label
lt: Žymė

en: Changes
lt: Pakeitimai

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: username
lt: registracijos vardas

en: Font
lt: Šriftas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Move
lt: Perkelti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Open
lt: Atvira

en: Top
lt: Viršus

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Core
lt: Branduolys

en: Archive
lt: Archyvas

en: Add new
lt: Pridėti naują

en: Views
lt: Vaizdai

en: Access
lt: Priėjimas

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Length
lt: Ilgis

en: Format
lt: Formatas

en: The configuration options have been reset to their default values.
lt: Konfigūracijos  atstatyti į standartines reikšmes.

en: Path
lt: Kelias

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Modules
lt: Moduliai

en: Manage
lt: Valdyti

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Region
lt: Sritis

en: Display
lt: Rodymas

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Menu
lt: Meniu

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: results
lt: rezultatai

en: search
lt: paieška

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Event
lt: Įvykis

en: Add item
lt: Pridėti punktą

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Text
lt: Tekstas

en: Theme
lt: Tema

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Component
lt: Komponentas

en: Statistics
lt: Statistika

en: Advanced search
lt: Išplėsta paieška

en: You are not authorized to access this page.
lt: Šis puslapis skirtas tik nariams.

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: n/a
lt: n/d

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Paths
lt: Keliai

en: Subscriptions
lt: Prenumeratoriai

en: Mail
lt: Paštas

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: action
lt: veiksmas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Check
lt: Čekis

en: Files
lt: Failai

en: status
lt: būsena

en: User ID
lt: Nario ID

en: Error
lt: Klaida

en: Options
lt: Nustatymai

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: no
lt: ne

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: The subject of the message.
lt: Žinutės tema

en: Create
lt: Kurti

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: Menu item
lt: Meniu punktas

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: The name of the menu.
lt: Meniu pavadinimas.

en: Question
lt: Klausimas

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: All
lt: Visi

en: Default settings
lt: Numatytosios nuostatos

en: hours
lt: valandos

en: days
lt: dienos

en: Active
lt: Aktyvus

en: Done
lt: Atlikta

en: Points
lt: Taškai

en: Post
lt: Įrašas

en: Submit @name
lt: Pateikti @name

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Year
lt: Metai

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Override title
lt: Perrašyti pavadinimą

en: CSS class
lt: CSS klasė

en: Display links
lt: Rodyti nuorodas

en: Page
lt: Puslapis

en: Pager ID
lt: Puslapiavimo ID

en: View arguments
lt: Peržiūros argumentai

en: Override URL
lt: Perrašyti URL

en: Three column 25/50/25
lt: Trys stulpeliai 25/50/25

en: Left side
lt: Kairė pusė

en: Middle column
lt: Vidurinis stulpelis

en: Right side
lt: Dešnė pusė

en: Three column 25/50/25 stacked
lt: Trys stulpeliai 25/50/25

en: Bottom
lt: Apačia

en: Three column 33/34/33
lt: Trys stulpeliai 33/34/33

en: Three column 33/34/33 stacked
lt: Trys stulpeliai 33/34/33

en: Two column
lt: Du stulpeliai

en: Two column stacked
lt: Du stulpeliai

en: 1 hour | @count hours
lt[0]: @count valanda
lt[1]: @count valandos
lt[2]: @count[2] valandų

en: 1 day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count[2] dienų

en: Node links
lt: Mazgo nuorodos

en: Taxonomy terms
lt: Sistematikos terminai

en: User picture
lt: Vartotojo nuotrauka

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Search box
lt: Paieškos langelis

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Site slogan
lt: Svetainės šūkis

en: Average rating
lt: Vertinimo vidurkis

en: Voting
lt: Balsavimas

en: Node types
lt: Mazgo tipas

en: Only site administrators can create new user accounts.
lt: Tik svetainės administratoriai gali kurti naujus vartotojus.

en: Added
lt: Pridėta

en: Not found
lt: Nerasta

en: Module
lt: Modulis

en: Off
lt: Išjungta

en: Manual update check
lt: Rankinis atnaujinimų tikrinimas

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Your changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Header
lt: Atraštė

en: Left sidebar
lt: Kairė pusė

en: Right sidebar
lt: Dešinė pusė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Selected
lt: Pasirinkta

en: Read message
lt: Skaityti žinutę

en: Private messages
lt: Privačios žinutės

en: Private message settings
lt: Privačių žinučių nuostatos

en: Inbox
lt: Gauta

en: Menu link
lt: Meniu nuoroda

en: To
lt: Kam

en: Send private message
lt: Siųsti privačią žinutę

en: Preview message
lt: Peržiūrėti žinutę

en: From
lt: Nuo

en: Custom
lt: Savitas

en: Roles
lt: Rolės

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Comment
lt: Komentaras

en: Comment ID
lt: Komentaro ID

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Input format
lt: Įvesties formatas

en: Signature
lt: Parašas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: Log message
lt: Log žinutė

en: URL alias
lt: URL pervadinimas

en: Poll duration
lt: Apklausos trukmė

en: Poll votes
lt: Balsai

en: File ID
lt: Failo ID

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: File size
lt: Failo dydis

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Vocabulary ID
lt: Žodyno ID

en: Term ID
lt: Termino ID

en: Term name
lt: Termino pavadinimas

en: Role name
lt: Rolės pavadinimas

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Last login
lt: Paskutinis prisijungimas

en: Time zone
lt: Laiko juosta

en: Message type
lt: Žinutės tipas

en: Message text
lt: Žinutės tekstas

en: Severity
lt: sunkumas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Widget type
lt: Valdiklio tipas

en: Contains
lt: Turi

en: Average
lt: Vidutinis

en: Count
lt: Skaičius

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Add action
lt: Pridėti veiksmą

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Watchdog
lt: Saugotojas

en: Search settings
lt: Paieškos nuostatos

en: Mode
lt: Būdas

en: Normal
lt: Normalus

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: OK
lt: Gerai

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: %time ago
lt: Prieš %time

en: Updated:
lt: Atnaujinta:

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Up
lt: Viršun

en: Width
lt: Plotis

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Caching
lt: Kešavimas

en: Month
lt: Mėnesis

en: Introduction
lt: Įžanga

en: System
lt: Sistema

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Current
lt: Dabartinis

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: Terms
lt: Terminai

en: Send
lt: Siųsti

en: Code
lt: Kodas

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Owner
lt: Savininkas

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Company
lt: Įmonė

en: Group name
lt: Grupės pavadinimas

en: node
lt: mazgas

en: General
lt: Bendras

en: Method
lt: Būdas

en: Recent posts
lt: Naujausi įrašai

en: Day
lt: Diena

en: Table
lt: Lentelė

en: Events
lt: Įvykiai

en: here
lt: čia

en: Upcoming events
lt: Artėjantys įvykiai

en: Now
lt: Dabar

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Default path pattern (applies to all vocabularies with blank patterns below)
lt: Numatytas kelio modelis (taikoma visiems žodynams jei nenurodytas kitoks modelis)

en: Pattern for all %vocab-name paths
lt: Modelis visiems %vocab-name keliams

en: Pattern for forums and forum containers
lt: Modelis forumui ir forumo konteineriams

en: Pattern for user account page paths
lt: Modelis narių paskyros puslapių keliams

en: Pattern for blog page paths
lt: Modelis tinklaraščio puslapiams

en: Verbose
lt: Pranešti

en: Display alias changes (except during bulk updates).
lt: Parodyti kelio pasikeitimą (išskyrūs masiniam atnaujinimui)

en: Replace by separator
lt: Pakeičiama skirtuku

en: Maximum alias length
lt: Maksimalus kelio ilgis

en: Maximum component length
lt: Maksimalus komponento ilgis

en: Update action
lt: Atnaujinimo veiksmai

en: Strings to Remove
lt: Sekos pašalinimui

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
lt: Numatytas mechanizmas, skirtas moduliams automatiškai generuoti turinio pervadinimus, jos valdyti.

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Security
lt: Saugumas

en: !time ago
lt: prieš !time

en: Other
lt: Kiti

en: Loop
lt: Ciklas

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Link URL
lt: Nuoroda

en: access content
lt: skaityti turinį

en: List type
lt: Sąrašo tipas

en: Role
lt: rolė

en: Select all
lt: Pasirinkti visus

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Messaging
lt: Susirašinėjimai

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: User login
lt: Nariams

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: reset
lt: atstatyti

en: String
lt: Eilutė

en: Case
lt: Užduotis

en: Users
lt: Nariai

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Exists
lt: Esantys

en: Button
lt: Mygtukas

en: Clicks
lt: Paspaudimai

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Cache
lt: Podėlis

en: Argument
lt: Parametras

en: Anonymous
lt: Svečias

en: <All>
lt: -Visi-

en: Save and edit
lt: Iššsaugoti ir tęsti redagavimą

en: Edit view
lt: Redaguoti vaizdą

en: Override
lt: Perrašyti

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Existing Views
lt: Esantis vaizdas

en: Default Views
lt: Įprastas vaizdas

en: Normal menu item
lt: Normalus meniu elementas

en: Empty text
lt: Tuščias tekstas

en: Down
lt: Žemyn

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Operator
lt: Operatorius

en: Filters
lt: Filtrai

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Order
lt: Užsakymas

en: Views UI
lt: Vaizdo UI (vartotojo sąsaja)

en: Recent comments
lt: Naujausi komentarai

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Uncategorized
lt: Be kategorijos

en: Position
lt: Padėtis

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Template
lt: Šablonas

en: Default state
lt: Įprasta būsena

en: Basic setup
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Profile name
lt: Profilio pavadinimas

en: Editor appearance
lt: Redaktoriaus rodymas

en: Cleanup and output
lt: Sutvarkymas ir išvedimas

en: Editor CSS
lt: Redaktoriaus CSS

en: CSS classes
lt: CSS kalsės

en: Profile
lt: Profilis

en: You must give a profile name.
lt: Įveskite prifilio pavadinimą

en: Clear cache
lt: Valyti talpyklą

en: text
lt: tekstas

en: Close
lt: Uždaryti

en: filters
lt: filtrai

en: File browser settings
lt: Failų naršyklės nuostatos

en: Votes
lt: Balsai

en: Term description
lt: Termino aprašymas

en: Child terms
lt: Dukeriniai terminai

en: Edit group
lt: Redaguoti grupę

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Private message
lt: Privati žinutė

en: Operation
lt: Veiksmai

en: reply
lt: atsakyti

en: Duration
lt: Laikas

en: Original
lt: Orginalas

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: Function
lt: Funkcija (metodas)

en: Tracker
lt: seklys

en: Defaults
lt: Numatyta

en: City
lt: Miestas

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: Collapsible
lt: Sustumiamas

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Rules
lt: Taisyklės

en: American Samoa
lt: Amerikos Samoa

en: Georgia
lt: Gruzija

en: Guam
lt: Guamas

en: Marshall Islands
lt: Maršalo salos

en: Northern Mariana Islands
lt: Šiaurės Marianų salos

en: Puerto Rico
lt: Puerto Rikas

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: Confirmation
lt: Patvirtinimas

en: Modified
lt: Redaguota

en: Add user
lt: Pridėti narį

en: Port
lt: Šliuzas

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Group members
lt: Grupės nariai

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Pending
lt: Laukiama

en: minutes
lt: minutės

en: Show
lt: Rodyti

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Įveskite vieną puslapį į eilutę. Naudokite  '*' simbolį visiems. Pvz.: Kelias yra %blog, o %blog-wildcard yra kiekvienam asmeniniam tinklaraščiui. %front yra pirmam puslapiui

en: Key
lt: Raktas

en: Messages
lt: Žinutės

en: Edit term
lt: Redaguoti terminą

en: Week of @date
lt: Savaitė @date

en: 1 item | @count items
lt[0]: @count elementas
lt[1]: @count elementai
lt[2]: @count[2] elementų

en: Clear
lt: Išvalyti

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: The update has been performed.
lt: Atnaujinimas įvykdytas.

en: Node title
lt: Mazgo pavadinimas

en: Node body
lt: Mazgo turinys

en: update
lt: atnaujinti

en: View user profile.
lt: Rodyti pilną nario profilį.

en: locked
lt: užrakinta

en: Full text
lt: Pilnas tekstas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Editor width
lt: Redaktoriaus plotis

en: You
lt: Jūs

en: you
lt: jūsų

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Your search yielded no results
lt: Nieko nerasta

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Request new password
lt: Pamiršau slaptažodį

en: unlimited
lt: neribotas

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: Languages
lt: Kalbos

en: Features
lt: Savybės

en: Topics
lt: Temos

en: Topic
lt: Tema

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: (disabled)
lt: (išjungta)

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Middle
lt: Viduryje

en: Configure block
lt: Konfiguruoti bloką

en: Site's time zone
lt: Svetainės laiko juosta

en: Date's time zone
lt: Datos laiko juosta

en: No time zone conversion
lt: Nėra laiko juostos konversijos

en: day
lt: diena

en: month
lt: mėnesis

en: year
lt: metai

en: hour
lt: valanda

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: Organic groups access control
lt: Organic groups priėjimo kontrolė

en: None.
lt: Joks.

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Empty
lt: Tuščia

en: Existing system path
lt: Esantis siteminis kelias

en: Path alias
lt: Kelio pervadinimas

en: Greater than
lt: Daugiau nei

en: Less than
lt: Mažiau nei

en: any
lt: visi

en: Execute custom PHP code
lt: Vykdyti savitą PHP kodą

en: PHP code
lt: PHP kodas

en: Log out
lt: Atsijungti

en: views
lt: rodinys

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Create new account
lt: Registracija

en: Seconds
lt: Sekundės

en: Red
lt: Raudona

en: White
lt: Baltas

en: People
lt: Žmonės

en: Last run !time ago
lt: Paskutinis paleidimas prieš !time

en: Site information
lt: Svetainės informacija

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: or
lt: arba

en: Results
lt: Rezultatai

en: open
lt: atvira

en: Convert
lt: Konvertuoti

en: Parent term
lt: Tėvinis terminas

en: Parent terms
lt: Tėviniai terminai

en: All blogs
lt: Visi tinklaraščiai

en: Style
lt: Stilius

en: Forums
lt: Forumai

en: Other groups
lt: Kitos grupės

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: !date by !username
lt: !date !username

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Revision
lt: Versija

en: current revision
lt: dabartinė versija

en: Select different revisions to compare.
lt: Pasirinkti kitą versiją palyginimui.

en: Current revision:
lt: Dabartinė versija:

en: Changes to %name
lt: %name pakeitimai

en: No visible changes
lt: Nėra matomų pakeitimų

en: Match
lt: Sutampa

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Image Settings
lt: Paveikslėlio nustatymai

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Display label
lt: Rodyti žymę

en: Reversed
lt: Atvirkščias

en: Product
lt: Prekė

en: Flexible
lt: Lankstus

en: Changed
lt: Pakeista

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Standard
lt: Standartinis

en: User name
lt: Nario vardas

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: Color scheme
lt: Spalvinė schema

en: Unformatted
lt: Nesuformatuota

en: RSS Feed
lt: RSS

en: New comments
lt: Nauji komentarai

en: Relationships
lt: Ryšiai

en: Plural
lt: Daugiskaita

en: Relationship
lt: Ryšys

en: relationships
lt: ryšiai

en: Oldest first
lt: Seni pirmi

en: Sort criteria
lt: Išrikiavimo kriterijai

en: Delete action
lt: Šalinti veiksmą

en: Themes
lt: Temos

en: Translations
lt: Vertimai

en: comment
lt: komentaras

en: Join
lt: Prisijungti

en: Unpublished
lt: Nepublikuojamas

en: Accuracy
lt: Tikslumas

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: unblock
lt: atblokuoti

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Read only
lt: Galima tik skaityti

en: cancel
lt: atšaukti

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Processing
lt: Apdorojama

en: disable
lt: išjungti

en: Storage
lt: Saugykla

en: Line break converter
lt: Linijos lūžio keitiklis

en: date
lt: data

en: Limits
lt: Apribojimai

en: Shortcuts
lt: Trumpiniai

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Left Blank
lt: Paliktas tusčias

en: User entered value
lt: Įvesta reikšmė

en: Slogan
lt: Šūkis

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: Join group
lt: Prisijungti prie grupės

en: Leave group
lt: Palikti grupę

en: Add members
lt: Pridėti narius

en: Group description
lt: Grupės aprašymas

en: Enter the terms you wish to search for.
lt: Įveskite paieškos žodžius.

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Delete role
lt: Pašalinti rolę

en: Simple
lt: Paprastas

en: Relationship type
lt: Sąryšio tipas

en: Translation
lt: Vertimas

en: Blocks
lt: Blokai

en: Menus
lt: Meniu

en: Above
lt: Virš

en: @min and @max
lt: @min ir @max

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: Add field
lt: Pridėti lauką

en: Used in
lt: Naudojama

en: Node reference
lt: Mazgo nurodymas

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
lt: Pateikite kableliu atskirtą argumentų sąrašą perduodama peržiūrom.

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: Float
lt: Kintantis

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Precision
lt: Tikslumas

en: Index
lt: Indeksas

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda

en: Form
lt: Forma

en: years
lt: metai

en: Any user
lt: Bet koks vartotojas

en: Permission
lt: Teisė

en: Grid
lt: Tinklelis

en: API documentation
lt: API dokumentacija

en: Italic
lt: Pasviręs

en: Hide
lt: Slėpti

en: 1 comment | @count comments
lt[0]: @count komentaras
lt[1]: @count komentarai
lt[2]: @count[2] komentarų

en: Participants
lt: Dalyviai

en: Global
lt: Globalus

en: Save role
lt: Išsaugoti rolę

en: file system
lt: Failų sistema

en: Image gallery
lt: Galerija

en: Profiles
lt: Profiliai

en: Reply
lt: Atsakyti

en: URL path settings
lt: URL kelių nuostatos

en: @user's picture
lt: @user nuotrauka

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: Rate
lt: Tarifas

en: <None>
lt: -Joks-

en: Space
lt: Tarpas

en: Unavailable
lt: Neįmanoma

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
lt: Automatiškai sugeneruotas pervadinimas %original_alias konfliktuoja su jau esančiu. pervadinimas pakeistas į %alias.

en: Pattern for all @node_type paths
lt: Modelis visiems @node_type keliams

en: Delete aliases
lt: Pašalinti pervadinimus

en: Automatic alias
lt: Automatinis kelias

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
lt: Simboliai naudojami atskirti žodžius pavadinime. Tai pakeis visus tarpus į skirtuko simbolį. Tarpo ar + simbolio naudojimas gali sukelti nepageidaujama efektą.

en: Character case
lt: Simbolio registras

en: Leave case the same as source token values.
lt: Palikti tokį pat registrą kaip ir token reikšmės.

en: Change to lower case
lt: Pakeisti į mažasias raides

en: Do nothing. Leave the old alias intact.
lt: Nieko nedaryti. Palikti senus pervadinimus.

en: Create a new alias. Leave the existing alias functioning.
lt: Sukurti naujus pervadinimus. Esančius pervadinimus palikti veikiančius.

en: Create a new alias. Delete the old alias.
lt: Sukurti naujus pervadinimus. Senus pašalinti.

en: Transliterate prior to creating alias
lt: Versti prieš kuriant pervadimimą

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
lt: Filtruoja naujus pervadinimus tik iki raidžių ir numerių pagal ASCII-96

en: No action (do not replace)
lt: Be veiksmo (nekeičiamas)

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
lt: Pašalinti visus pervadinimus. Bus pašalinta %count pervadinimų.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
lt: Pašalinti visus pervadinimus iš @label. Bus pašalinta: %count.

en: Delete aliases now!
lt: Pašalinti visus pervadinimus!

en: All of your path aliases have been deleted.
lt: Visi pervadinimai buvo pašalinti.

en: All of your %type path aliases have been deleted.
lt: Visi %type pervadinimai buvo pašalinti.

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: Usage
lt: Naudojimas

en: Private group
lt: Privati grupė

en: <Any>
lt: -bet kuris-

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Addresses
lt: Adresai

en: Loading
lt: Kraunama

en: Rearrange
lt: Pertvarkyti

en: 1 user | @count users
lt[0]: @count narys
lt[1]: @count nariai
lt[2]: @count[2] narių

en: Variable editor
lt: Kintamųjų redaktorius

en: Execute
lt: Vykdyti

en: ok
lt: Gerai

en: Package
lt: Pakuotė

en: Error saving user account.
lt: Klaida išsaugant nario paskyrą.

en: Mark as read
lt: Pažymėti kaip skaityta

en: Mark as unread
lt: Pažymėti kaip neskaityta

en: Separate multiple names with commas.
lt: Įrašykite kelis vardus atskirdami juos kableliais.

en: Are you sure you want to delete this message?
lt: Ar tikrai norite pašalinti žinutę?

en: Allow private messages between users.
lt: Suteikia galimybę siųsti privačias žinutes tarp svetainės narių.

en: Preset
lt: Numatyta

en: Add role
lt: Pridėti rolę

en: You must specify a valid role name.
lt: Turite pavadinti rolę.

en: The role has been added.
lt: Rolė pridėta.

en: Host name
lt: Prieglogos pavadinimas

en: - None selected -
lt: - Nepasirinkta -

en: Aggregator
lt: surinkėjas

en: Node author
lt: Mazgo autorius

en: Other settings
lt: Kiti nustatymai

en: My account
lt: Mano erdvė

en: Attach files
lt: Prisegti failus

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
lt: URL %url klaidingas. Prašome įvesti patvirtinta URL, tarkim http://www.example.com/feed.xml.

en: Argument type
lt: Argumento tipas

en: New custom content
lt: Naujas savitas turinys

en: Context
lt: Kontekstas

en: General form
lt: Bendra forma.

en: Node type description
lt: Mazgo tipo aprašymas

en: Attached files
lt: Prisegti failai

en: A list of files attached to the node.
lt: Prisegtų bylų sąrašas.

en: Book navigation
lt: Knygos navigacija

en: Add comment
lt: Komentuoti

en: A form to add a new comment.
lt: Forma naujo komentaro pridėjimui

en: Node comments
lt: Mazgo komentarai

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: !a comments per page
lt: !a komentarų puslapyje

en: Node content
lt: Mazgo turinys

en: No extras
lt: Be priedų

en: Node form publishing options
lt: Mazgo formos publikavimo nustatymai

en: Publishing options on the Node form.
lt: Mazgo formos publikavimo nustatymai.

en: Node form author information
lt: Mazgo formos autoriaus informacija

en: Author information on the Node form.
lt: Mazgo formos autoriaus informacija.

en: Node form comment settings
lt: Mazgo formos komentarų nustatymai

en: Comment settings on the Node form.
lt: Mazgo formos komentarų nustatymai.

en: Node form menu settings
lt: Mazgo formos meniu nustatymai

en: Node form file attachments
lt: Mazgo formos prisegtukai

en: File attachments on the Node form.
lt: Mazgo formos prisegtukai.

en: Publishing options.
lt: Rodymo nuostatos

en: Comment options
lt: Komentarų nustatymai

en: Comment options.
lt: Komentarų nustatymai.

en: Authoring information.
lt: Sukūrimo informacija.

en: Menu options
lt: Meniu nustatymai

en: Menu options.
lt: Meniu nustatymai.

en: URL path options
lt: URL kelių nuostatos

en: URL Path options.
lt: URL kelių nuostatos.

en: Attach files.
lt: Prisegti failus.

en: Book options.
lt: Knygos nustatymai.

en: Node type description.
lt: Mazgo tipo aprašymas

en: Term description.
lt: Termino aprašymas.

en: Sibling terms
lt: Giminingi terminai

en: Which terms
lt: Terminai kurie

en: The picture of a user.
lt: Vartotojo nuotrauka.

en: User profile
lt: Vartotojo profilis

en: The profile of a user.
lt: Vartotojo profilis.

en: Taxonomy vocabulary
lt: Sistematikos žodynas

en: New @s
lt: Naujas @s

en: Allowed @s content
lt: Leidžiamas @s turinys

en: Add argument
lt: Pridėti argumentą

en: Add relationship
lt: Pridėti sąryšį

en: Close Window
lt: Uždaryti langą

en: Close window
lt: Uždaryti langą

en: Remove this item
lt: Pašalinti šį elementą

en: 1 year | @count years
lt[0]: @count metai
lt[1]: @count metai
lt[2]: @count[2] metų

en: 1 week | @count weeks
lt[0]: @count savaitė
lt[1]: @count savaitės
lt[2]: @count[2] savaičių

en: 1 min | @count min
lt[0]: @count minutė
lt[1]: @count minutės
lt[2]: @count[2] minučių

en: 1 sec | @count sec
lt[0]: @count sek
lt[1]: @count sek
lt[2]: @count[2] sek

en: Show all
lt: Rodyti visus

en: Panel content has been updated.
lt: Panelės turinys atnaujintas

en: Choose layout
lt: Pasirinkite išdėstymą

en: Add content to !s
lt: Pridėti turinį į !s

en: Panel settings
lt: Regionų nustatymai

en: No title
lt: Be pavadinimo

en: Unknown context
lt: Nežinomas kontekstas

en: No context
lt: Be konteksto

en: You may use %keywords from contexts, as well as %title to contain the original title.
lt: Galite naudoti %keywords iš konteksto taip pat kaip ir %title orginaliam pavadinimui.

en: Context %count
lt: Kontakstas %count

en: Single column
lt: Vienas stulpelis

en: Two column bricks
lt: Du stulpeliai plytos

en: Left above
lt: Kairė viršuj

en: Right above
lt: Dešinė viršuj

en: Left below
lt: Kairė žemiau

en: Right below
lt: Dešinė žemiau

en: Please select a layout.
lt: Prašome pasirinkti išdėstymą.

en: Invalid node
lt: Klaidingas mazgas

en: Page settings
lt: Puslapio nustatymai

en: Path is required.
lt: Kelias reikalingas.

en: Disable Drupal blocks/regions
lt: Išjungti Drupal blokus/regionus

en: CSS code
lt: CSS kodas

en: Use pager
lt: Naudoti puslapiavimą

en: Link title to view
lt: Nuorodos į peržiūra pavadinimas

en: Num posts
lt: Įrašų skaičius

en: Send arguments
lt: Siųsti argumentus

en: Book parent
lt: Knygos tėvukas

en: Immediate parent
lt: Neatidėliotinas tėvukas

en: Term parent
lt: Termino tėvukas

en: The default panel rendering style; displays each pane with a separator.
lt: Įprastas regionų stilius; rodo kiekvieną regioną su skirtuku.

en: Presents the panes in the form of an HTML list.
lt: Rodo regionus HTML formato sąrašą.

en: Rounded corners
lt: Apvalūs kampai

en: Presents the panes or panels with a rounded corner box around them
lt: Rodo regionus ar rėmelius apsuptus dėžute suapvalintais kampais.

en: Box around
lt: Dėžė aplink

en: Each pane
lt: Kiekviena celė

en: Featured
lt: Svarbus

en: contains
lt: turi

en: Send message
lt: Siųsti žinutę

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Unblock
lt: Atblokuoti

en: authenticated user
lt: patvirtintas narys

en: Node count
lt: Mazgų kiekis

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Default order
lt: Įprastas rikiavimas

en: Containing any of the words
lt: Su bet kokiais žodžiais

en: Containing the phrase
lt: Su fraze

en: Containing none of the words
lt: Be šių žodžių

en: Number of views
lt: Peržiūrų skaičius

en: Or
lt: Arba

en: Content ID
lt: Turinio ID

en: Tags:
lt: Žymės:

en: Underline
lt: Pabrauktas

en: About
lt: Apie

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Configuration file
lt: Konfiguracijos failas

en: Default theme
lt: Numatytoji tema

en: Error reporting
lt: Klaidų pranešimai

en: sort by @s
lt: rūšiuoti pagal @s

en: and
lt: ir

en: After saving a new comment
lt: Po naujo komentaro išsaugojimo

en: After deleting a comment
lt: Po komentaro pašalinimo

en: Blocked user %name.
lt: %name narys užblokuotas.

en: After deleting a term
lt: Po termino pašalinimo

en: You cannot enter a title without a link url.
lt: Nagalite įvesti pavadinimo be URL nuorodos.

en: Add new rule
lt: Pridėti naują taisyklę

en: Conversations
lt: Pokalbiai

en: Parent comment
lt: Tėvinis komentaras

en: The parent comment.
lt: Tėvinis komentaras.

en: Author's website
lt: Autoriaus interneto svetainė

en: Reply-to link
lt: Atsakyti-kam nuoroda

en: Provide a simple link to reply to the comment.
lt: Pateikite paprastą nuotodą, kur galima atsakyti į komentarą.

en: Newest first
lt: Nauji pradžioj

en: field
lt: laukelis

en: Started
lt: Pradėta

en: Menu items
lt: Meniu elementai

en: clone
lt: klonuoti

en: Above the content
lt: Virš turinio

en: Translate
lt: Versti

en: Create @name
lt: Kurti @name

en: anonymous user
lt: anonimas

en: Answers
lt: Atsakymai

en: Save permissions
lt: Išsaugoti teises

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Show @count value(s)
lt: Rodyti @count reikšmes.

en: starting from @count
lt: pradedant nuo @count

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Search this site
lt: Ieškoti svetainėje

en: Patterns
lt: Šablonai

en: edit permissions
lt: redaguoti teises

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: User roles
lt: Narių rolės

en: Message body
lt: Žinutės tekstas

en: User account
lt: Nario erdvė

en: Notification settings
lt: Įspėjimų nuostatos

en: Compare revisions
lt: Palyginti versijas

en: Delete item
lt: Pašalinti elementus

en: Subscribe user to group
lt: Prijungti narį prie grupės

en: Unsubscribe user from group
lt: Atjungti narį nuo grupės

en: User is group member
lt: Narys priklauso grupei

en: 1 month | @count months
lt[0]: @count mėnesis
lt[1]: @count mėnesiai
lt[2]: @count mėnesių

en: List, edit, or add user roles.
lt: Pateikti sąrašą, pridėti ar redaguoti roles.

en: edit role
lt: redaguoti rolę

en: Display format
lt: Rodymo formatas

en: Custom format
lt: Savitas formatas

en: The date the node was last updated.
lt: Paskutinio mazgo atnaujinimo data.

en: Registration
lt: Registracija

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: Radio buttons
lt: Akutė

en: Message subject
lt: Žinutės tema

en: export
lt: eksportuoti

en: The cache has been cleared.
lt: Kešas išvalytas.

en: Run cron
lt: Paleisti cron

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Title field
lt: Pavadinimo laukelis

en: translate
lt: išversti

en: Sharing
lt: Dalintis

en: Is not one of
lt: Nėra vienas iš

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: Scheduling
lt: Grafikas

en: IP address
lt: IP adresas

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Page elements
lt: Puslapio elementai

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Filter list
lt: Filtruoti sąrašą

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Second sidebar
lt: Antras šonas

en: Decimal point
lt: Dešimtainis taškas

en: ends with
lt: baigiasi

en: Book outline
lt: Knygos apybraižą

en: Revision information
lt: Versijos informacija

en: interval
lt: intervalas

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: Send mail
lt: Siųsti laišką

en: Comma
lt: Kablelis

en: Uses
lt: Naudoja

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
lt: Mazgai yra pirminis Drupal svetainės turinys.

en: Users who have created accounts on your site.
lt: Vartotojai, susikūrę paskyras jūsų svetainėje.

en: Bad token. You seem to have followed an invalid link.
lt: Blogas token. Turbūt sekėte individualia nuorodą.

en: Current user
lt: Dabartinis narys

en: The comment you are replying to does not exist.
lt: Komentaras kuriam jūs atsakote neegzistuoja.

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: Undated
lt: Atnaujinta

en: XSS Filter
lt: XSS Filtras

en: XSS Filter.
lt: XSS Filtras.

en: Switch to plain text editor
lt: Perjungti į paprasta formatavimą

en: Switch to rich text editor
lt: Perjungti į raiškų formatavimą

en: Toolbar
lt: Įrankinė

en: Auto-detect language
lt: Automatiškai nustatyti kalbą

en: Security filters
lt: Saugumo filtrai

en: Security settings
lt: Saugumo nuostatos

en: Path to uploaded files
lt: Kelias įkeltiems failams

en: Absolute path to uploaded files
lt: Absoliutus kelias įkeltiems failams

en: Rich text editor settings
lt: Rich teksto redaktoriaus nuostatos

en: Configure the rich text editor.
lt: Nustatyti raiškaus teksto redaktorių.

en: Upload date
lt: Įkėlimo data

en: Action to take if argument is not present
lt: Kokį veiksmą atlikti, jei argumento nėra

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
lt: Jeigu ši reikšmė bus gaunama kaip argumentas, tada argumentas bus ignoruojas, pvz. "visos reikšmės"

en: Action to take if argument does not validate
lt: Veiksmai jei argumentas negalioja

en: The node ID of the node.
lt: Mazgo ID.

en: All languages
lt: Visos kalbos

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: No role
lt: Jokios rolės

en: Search index
lt: Paieškos indeksas

en: View link
lt: Peržiūrėti nuorodą

en: The size of the file.
lt: Failo dydis.

en: The MIME type of the file.
lt: Failo MIME tipas.

en: @type %title has been created.
lt: @type %title sukurtas.

en: Add users
lt: Pridėti narius

en: Menu links
lt: Meniu nuorodos

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: 1 character | @count characters
lt[0]: @count simbolis
lt[1]: @count simboliai
lt[2]: @count simbolių

en: Theme registry
lt: Temų registrą

en: Filter settings
lt: Filtro nustatymai

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: Localization
lt: Lokalizacija

en: Has Avatar
lt: Turi Avatarą

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: sorted by
lt: rikiuojama

en: Legend
lt: Legenda

en: Format: @date
lt: Formatas: @date

en: !repeats_every_interval on the !date_order !day_of_week
lt: !repeats_every_interval - !date_order !day_of_week

en: !repeats_every_interval every !day_of_week
lt: !repeats_every_interval kiekvieną !day_of_week

en: !repeats_every_interval on the !month_days of !month_names
lt: !repeats_every_interval - !month_days - !month_names

en: !repeats_every_interval on !month_names
lt: !repeats_every_interval - !month_names

en: !repeats_every_interval !count times
lt: !repeats_every_interval !count kartus

en: !repeats_every_interval until !until_date
lt: !repeats_every_interval iki !until_date

en: !repeats_every_interval except !except_dates
lt: !repeats_every_interval išskyrus!except_dates

en: !repeats_every_interval where the week start on !day_of_week
lt: !repeats_every_interval kai savaitė prasideda !day_of_week

en: every week | every @count weeks
lt[0]: kas savaitę
lt[1]: kas @count savaites
lt[2]: kas @count[2] savaičių

en: every month | every @count months
lt[0]: kas mėnesį
lt[1]: kas @count mėnesius
lt[2]: kas @count[2] mėnesių

en: every year | every @count years
lt[0]: kasmet
lt[1]: kas @count metus
lt[2]: kas @count[2] metų

en: every day | every @count days
lt[0]: kiekvieną dieną
lt[1]: kas @count dienas
lt[2]: kas @count[2] dienų

en: Remove group
lt: Pašalinti grupę

en: is greater than
lt: yra daugiau nei

en: No messages available.
lt: Nėra žinučių

en: No new messages
lt: Naujų žinučių nėra

en: No fields available.
lt: Laukelių nėra.

en: After saving new content
lt: Po naujo turinio išsaugojimo

en: After deleting content
lt: Po turinio pašalinimo

en: Block a user
lt: Blokuoti narį

en: Modify user roles
lt: Keisti nario roles

en: Bulk operations
lt: Masinės operacijos

en: - Choose an operation -
lt: - Pasirinkite operaciją -

en: Alias: @alias
lt: Pervadinimas: @alias

en: No alias
lt: Nėra pervadinimo

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: Submit button text
lt: Pateikimo mygtuko tekstas

en: Add comment link
lt: Pridėti komentaro nuorodą

en: Justify
lt: Lygiuoti su abiem paraštėm

en: Parent term(s)
lt: Termino tėvukas

en: @interval ago
lt: prieš @interval

en: Broken handler @table.@field
lt: Sugadintas  padėjėjas @table.@field

en: Skipping broken view @view
lt: Praleidžiamas sugedęs vaizdas @view

en: Ajax callback for view loading.
lt: Ajax callback vaizdo krovimuisi.

en: Changes cannot be made to a locked view.
lt: Užrakintam vaizdui pakeitimai negalimi

en: Create customized lists and queries from your database.
lt: Kurti savitus sąrašus ir užklausas iš jūsų duomenų bazės

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
lt: Vaizdų administravimo sąsaja. Be šio modulio redaguoti ar kurti vaizdų jūs negalėsite.

en: Current date
lt: Dabartinė data

en: Current node's creation time
lt: Dabartinio mazgo sukūrimo laikas

en: Current node's update time
lt: Dabartinio mazgo atnaujinimo laikas

en: Character limit
lt: Simbolių limitas

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
lt: Tekstas už skaičiaus, tarkim valiutos simbolis.

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: not in
lt: ne

en: Displays
lt: Rodymai

en: View name
lt: Vaizdo pavadinimas

en: Default settings for this view.
lt: Numatytieji nustatymai šiam langui.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
lt: Rodyti langą kaip puslapį su URL ir meniu nuorodomis.

en: Display the view as a block.
lt: Rodyti langą kaip bloką.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
lt: Rodyti langą kaip RSS srautą.

en: Displays rows one after another.
lt: Rodyti eilutes vieną po kitos.

en: Displays rows as an HTML list.
lt: Rodo eilutes kaip HTML sąrašą.

en: Displays rows in a table.
lt: Rodo eilutes kaip lentelę.

en: Generates an RSS feed from a view.
lt: Generuoja RSS srautą iš vaizdo.

en: Will be available to all users.
lt: Bus prieinama visiems vartotojams.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
lt: Bus prieinama vartotojams, atliekantiems specifines roles.

en: No caching of Views data.
lt: Nėra kešuotų Peržiūros duomenų.

en: sort criteria
lt: išrikiavimo kriterijai

en: Sort criterion
lt: Išrikiavimo kriterijus

en: sort criterion
lt: išrikiavimo kriterijus

en: The title of the comment.
lt: Komentaro pavadinimas.

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
lt: Komentaro autoriaus vardas. Gali veikti kaip nuoroda į autoriaus asmeninę svetainę.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
lt: Komentaro autoriaus svetainės adresas. Gali veikti kaip nuoroda. Laukelis bus tuščias, jei autorius yra registruotas vartotojas.

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Provide a simple link to view the comment.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima peržiūrėti komentarą.

en: Provide a simple link to edit the comment.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti komentarą.

en: Provide a simple link to delete the comment.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima pašalinti komentarą.

en: The User ID of the comment's author.
lt: Komentaro autoriaus vartotojo ID.

en: Parent CID
lt: Tėvinis CID

en: The Comment ID of the parent comment.
lt: Tėvinio komentaro ID.

en: Last comment time
lt: Paskutinio komentaro laikas

en: Date and time of when the last comment was posted.
lt: Paskutinio komentaro pateikimo data ir laikas.

en: Last comment author
lt: Paskutinio komentaro autorius

en: The name of the author of the last posted comment.
lt: Paskutinio komentaro autoriaus vardas.

en: Comment count
lt: Komentarų kiekis

en: The number of comments a node has.
lt: Mazgo turimų komentarų skaičius.

en: Updated/commented date
lt: Atnaujinta/pakomentuota data

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
lt: Naujausio komentaro arba mazgo atnaujinimo laikas.

en: The number of new comments on the node.
lt: Naujų mazgo komentarų skaičius.

en: Comment status
lt: Komentaro būsena

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
lt: Ar komentarai šiame mazge leidžiami, ar ne.

en: User posted or commented
lt: Vartotojas paskelbė įrašą arba pakomentavo

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
lt: Rodyti mazgus tik jei vartotojas paskelbė arba pakomentavo mazgą.

en: Display the comment with standard comment view.
lt: Rodyti standartinį komentarų langą.

en: Display the comment as RSS.
lt: Rodyti komentarą kaip RSS.

en: The group the translation is in.
lt: Vertimo grupė.

en: Provide a simple link to edit the translations.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti vertimus.

en: The language this translation is in.
lt: Šio vertimo kalba.

en: The ID of the parent translation.
lt: Tėvinio vertimo ID.

en: Whether or not the translation is plural.
lt: Ar vertimas yra daugiskaita.

en: The title of the node.
lt: Mazgo pavadinimas.

en: The date the node was posted.
lt: Data kada mazgas buvo paskelbtas.

en: Whether or not the node is published.
lt: Ar mazgas yra publikuotas.

en: Created year + month
lt: Sukūrimo metai + mėnuo

en: Created year
lt: Sukūrimo metai

en: Created month
lt: Sukūrimo mėnuo

en: Created day
lt: Sukūrimo diena

en: Created week
lt: Sukūrimo savaitė

en: Updated year + month
lt: Atnaujinimo metai + mėnuo

en: Updated year
lt: Atnaujinimo metai

en: Updated month
lt: Atnaujinimo mėnuo

en: Updated day
lt: Atnaujinimo diena

en: Updated week
lt: Atnaujinimo savaitė

en: Revert link
lt: Sugrąžinti nuorodą

en: Provide a simple link to revert to the revision.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima sugrąžinti versiją.

en: Filter by access.
lt: Filtruoti pagal prieigą.

en: Has new content
lt: Turi naujo turinio

en: Poll
lt: Apklausos

en: Whether the poll is open for voting.
lt: Ar apklausa yra atvira balsavimui.

en: Links from
lt: Nuorodos iš

en: Other nodes that are linked from the node.
lt: Kiti mazgai, kurie pasiekiami per nuorodas iš mazgo.

en: Links to
lt: Nuorodos į

en: Other nodes that link to the node.
lt: Kitos nuorodos, vedančios į mazgą.

en: Views today
lt: Šiandienos peržiūros

en: Browser session ID of user that visited page.
lt: Nario kuris aplankė puslapį naršyklės sesijos ID

en: Title of page visited.
lt: Aplankyto puslapio pavadinimas.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
lt: Aplankyto puslapio vidinis kelias (giminingas Drupal)

en: Referrer URI.
lt: Referio URI

en: Hostname of user that visited the page.
lt: Nario kuris aplankė puslapį serveris

en: Time in milliseconds that the page took to load.
lt: Puslapio užkrovimo laikas milisekundėmis

en: Timestamp of when the page was visited.
lt: Laiko žyma kada buvo aplankytas puslapis

en: Files maintained by Drupal and various modules.
lt: Failai, palaikomi Drupal ir įvairių modulių.

en: The ID of the file.
lt: Failo ID.

en: The name of the file.
lt: Failo pavadinimas.

en: The status of the file.
lt: Failo būsena.

en: The date the file was uploaded.
lt: Failo įkėlimo data.

en: The user ID
lt: Vartotojo ID

en: The user or author name.
lt: Vartotojo ar autoriaus vardas.

en: Language of the user
lt: Vartotojo kalba

en: The user's picture, if allowed.
lt: Vartotojo nuotrauka, jei leidžiama.

en: The date the user was created.
lt: Vartotojo sukūrimo data.

en: The user's last access date.
lt: Vartotojo paskutinės prieigos data.

en: The user's last login date.
lt: Vartotojo paskutinio prisijungimo data.

en: Whether a user is active or blocked.
lt: Ar vartotojas yra aktyvus, ar užblokuotas.

en: The user's signature.
lt: Vartotojo parašas.

en: Provide a simple link to edit the user.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti vartotojo informaciją.

en: Roles that a user belongs to.
lt: Rolės, kurias vykdo vartotojas.

en: User ID from URL
lt: Vartotojo ID iš URL

en: User ID from logged in user
lt: Vartotojo ID iš prisijungusio vartotojo

en: Randomize the display order.
lt: Rodyti atsitiktine tvarka.

en: Null
lt: Nulis

en: contact
lt: kontaktuoti

en: Current user's language
lt: Dabartinė vartotojo kalba

en: Default site language
lt: Pagrindinė svetainės kalba

en: No language
lt: Be kalbos

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: @current of @max
lt: @current iš @max

en: Administration menu
lt: Administravimo meniu

en: - All -
lt: - Visos -

en: Checkboxes
lt: Langeliai

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas.

en: Enable and disable features.
lt: Įjungti ir išjungti elementus.

en: Compare
lt: Palyginti

en: Send PM
lt: Siųsti AŽ

en: Contact form
lt: Kontaktų formos

en: Ampersand
lt: Ženklas &

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
lt: Įprasta paskyros kalba el. paštui ir pageidaujama svetainės atvaizdavimo kalba.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas turi būti sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: The value provided for %field is not a valid URL.
lt: Pateikta reikšmė %field  negaliojantis URL.

en: Edit field
lt: Redaguoti laukelį

en: Delete field
lt: Pašalinti laukelį

en: Number of items to index per cron run
lt: Elementų kiekis indeksavimui per cron paleidimą

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: Popular content
lt: Populiarus turinys

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
lt: Padidinkite atminties limitą redaguodami memory_limit parametrą %configuration-file ir kai perkrausite jūsų web serverį (arba susisiekite su sitemos administratoriumi ar hostingo tiekėju dėl pagalbos)

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
lt: Susisiekite su sitemos administratoriumi ar hostingo tiekėju dėl PHP atminties padidinimo.

en: Content translation
lt: Turinio vertimas

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
lt: Šios rolės pavadinimas. Pavyzdžiui, "moderatorius", "korespondentas", "tarybos narys".

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
lt: Rolė pavadinimu %name jau yra. Prašome pasirinkti kitą.

en: The role has been renamed.
lt: Rolė pervadinta.

en: The role has been deleted.
lt: Rolė pašalinta.

en: New external user: %name using module %module.
lt: Naujas išorinis narys: %user naudoja modulį %module.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
lt: Nusako priėjimą pagal rolę.

en: Edit role
lt: Redaguoti rolę

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
lt: Pasirinkite metodą naudojamą surinkti siūlomos pabaigos siūlymus.Atminkite, kad <em>Turi</em> gali sukelti veikimo klaidų svetainėms turinčioms tūkstančius mazgų.

en: Address 2
lt: Adresas 2

en: Comparing two revisions:
lt: Lyginamos dvi versijos:

en: Highlight changes
lt: Paryškinti pakeitimus

en: List revisions
lt: Versijų sąrašas

en:  and others
lt:  ir kiti

en: From !last
lt: Nuo !last

en: Private message display template
lt: Privačios žinutės rodymo šablonas

en: Choose the number of conversations that should be listed per page.
lt: Pasirinkite koks kiekis žinučių bus rodoma puslapyje.

en: Inform the user about new messages on login
lt: Informuoti narius apie naujas žinutes kai jis prisijunge

en: This option can safely be disabled if the "New message indication" block is used instead.
lt: Ši galimybė gali būt išjungta jei naudojamas "Naujos žinutės" blokas

en: Configure fields
lt: Valdyti laukelius

en: Select which columns/fields should be displayed in the message listings. Subject and Last updated cannot be disabled.
lt: Pasirinkite kurie stulpeliai/laukeliai bus rodomi žinučių sąraše. Tema ir Paskutinis atnaujinimas išjungti negalima.

en: Delete message
lt: Pašalinti žinutę

en: Write new message
lt: Rašyti naują žinutę

en: A message has been sent to !recipients.
lt: Žinutė nusiųsta !recipients.

en: Privatemsg links
lt: Privatemsg nuorodos

en: New message indication
lt: Naujos žinutės indikacija

en: Thread %thread_id not found, unable to answer
lt: Tema %thread_id nerasta, neįmanoma atsakyti

en: Query function %function does not exist
lt: Užklausos funkcija %function neegzistuoja

en: Messages (1 new) | Messages (@count new)
lt[0]: Žinutės (@count nauja)
lt[1]: Žinutės (@count naujos)
lt[2]: Žinutės (@count[2] naujų)

en: New message | New messages
lt[0]: Nauja žinutė
lt[1]: Naujos žinutės
lt[2]: Naujų žinučių

en: Configure private messaging settings.
lt: Tvarkyti privačių žinučių nuostatas.

en: Undo last thread action
lt: Atstatyti paskutinio pokalbio veiksmą

en: You have previously blocked "@author" from sending you any more messages. Are you sure you want to unblock this user?
lt: Jūs ankščiau užblokavote "@author" kad nesiųstu jums žinučių. ar tikrai norite atblokuoti šį narį?

en: Unblock @author
lt: Atblokuoti @author

en: Are you sure you want to block "@author" from sending you any more messages?
lt: Ar tikrai norite užblokuit "@author" kad nesiųstu jums žinučių?

en: Block @author
lt: Blokuoti @author

en: @author has been blocked from sending you any further messages.
lt: @author užblokuotas

en: @author is now allowed to send you new messages.
lt: @author utblokuotas

en: Block user messages
lt: Blokuoti nario žinutes

en: Allows users to block other users from sending them messages.
lt: Suteikia galimybę blokuoti kitus nariu, tam kad negauti iš jų žinučių.

en: Subject of notification messages
lt: Įspėjimo žinutės tema

en: Body of notification messages
lt: Įspėjimo žinutės turinys

en: E-mail notify
lt: El. pašto įspėjimai

en: Privatemsg Email Notification
lt: Privatemsg El. pašto įspėjimai

en: Notifies users about new Private Messages via Email.
lt: Įspėja narius apie naujas Privačias žinutes el. paštu.

en: Search message body
lt: Ieškoti žinutės turinyje

en: WARNING: turning on this feature will slow down search performance by a large factor. Gets worse as your messages database increases.
lt: Įspėjimas: šios savybės įjungimas sulėtins paieškos veikimą. Taip pat padidėja žinučių duomenų bazė.

en: Filter Messages
lt: Filtruoti Žinutes

en: Filter Messages (Active)
lt: Filtruoti žinutes (aktyvias)

en: Tags for this conversation
lt: Šio pokalbio žymės

en: Tag this conversation
lt: Žymėti šį pokalbį

en: Tag %tag was ignored because you do not have permission to create new tags.
lt: Žymė %tag ignoruojama nes jūs neturite teisės kurti naujas žymes.

en: All messages
lt: Visos žinutės

en: Sent Messages
lt: Siųsti žinutes

en: Privatemsg filter
lt: Privatemsg filtras

en: Allow users to filter messages using tags or other criteria.
lt: Suteikia galimybę filtruoti žinutes pagal žymes ir kitus kriterijus.

en: Text format
lt: Teksto formatas

en: Address 1
lt: Adresas 1

en: The name of the site.
lt: Svetainės pavadinimas

en: CTools CSS Cache
lt: CTools CSS Podėlis

en: A special cache used to store objects that are being edited; it serves to save state in an ordinarily stateless environment.
lt: Specialus podėlis naudojamas redaguojamiems objektams; jis naudojamas būsenos išsaugojimui paprastai būsenos neturinčioje aplinkoje.

en: In code
lt: Kode

en: Everything in the form that is not displayed by other content.
lt: Viskas formoje, ko nėra rodoma kitame turinyje.

en: Node created date
lt: Mazgo sukūrimo data

en: Node last updated date
lt: Mazgo paskutinio atnaujinimo data

en: Node form submit buttons
lt: Mazgo formos pateikimo mygtukai

en: Menu settings on the Node form.
lt: Mazgo formos meniu nustatymai.

en: Region settings
lt: Regionų nuostatos

en: Enter well-formed CSS code here; this code will be embedded into the page, and should only be used for minor adjustments; it is usually better to try to put CSS for the page into the theme if possible. This CSS will be filtered for safety so some CSS may not work.
lt: Teik

en: Create tag
lt: Sukurti žymą

en: %title is invalid.
lt: %title klaidingas.

en: Failed to open file: %filename
lt: Nepavyko atidaryti failo: %filename

en: Invalid calendar file: %filename
lt: Klaidingas kalendoriaus failas: %filename

en: Invalid calendar file.
lt: Klaidingas kalendoriaus failas.

en: There are errors in @field_name:
lt: Klaida @field_name:

en: Current exceptions
lt: Dabartinės išimtys

en: Content type name
lt: Turinio tipo pavadinimas

en: Content type description
lt: Turinio tipo aprašymas

en: Date Tools
lt: Datos įrankiai

en: Date browser
lt: Datos naršyklė

en: Date browser style
lt: Datos naršyklės stilius

en: Date (!base_table)
lt: Data (!base_table)

en: Navigate to previous year
lt: Pereiti į praėjusius metus

en: Navigate to next year
lt: Pereiti į sekančius metus

en: Navigate to previous month
lt: Pereiti į praėjusį mėnesį

en: Navigate to next month
lt: Pereiti į sekantį mėnesį

en: Navigate to previous week
lt: Pereiti į praėjusią savaitę

en: Navigate to next week
lt: Pereiti į sekančią savaitę

en: Navigate to previous day
lt: Pereiti į praėjusią dieną

en: Navigate to next day
lt: Pereiti į sekančią dieną

en: View full page month
lt: Peržiūrėti pilna mėnesio puslapį

en: manage fields
lt: valdyti laukelius

en: %name must be an integer.
lt: %name privalo būti sveikas skaičius.

en: %name must be a positive integer.
lt: %name privalo būti teigiamas sveikas skaičius.

en: %name must be a number.
lt: %name privalo būti skaičius.

en: <No value>
lt: -Be reikšmės-

en: (first item is 0)
lt: (pirmas elementas yra 0)

en: (start from last values)
lt: (prasideda nuo paskutinės reikšmės)

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Existing node
lt: Egzistuojantis mazgas

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Structure
lt: Struktūra

en: Create feature
lt: Sukurti elementą

en: Create a new feature.
lt: Sukurti naują elementą.

en: Advanced search form
lt: Išplėstinė paieškos forma

en: A search form with advanced options.
lt: Paieškos forma su sudėtingesniais nustatymais.

en: The results of a search using keywords.
lt: Paieškos pagal raktinius žodžius rezultatai.

en: (1 new) | (@count new)
lt[0]: (@count nauja)
lt[1]: (@count naujos)
lt[2]: (@count naujų)

en: Flush deleted messages
lt: Išvalyti pašalintas žinutes

en: Enable the flushing of deleted messages. Requires that cron is enabled
lt: Įjungti žinučių pašalintų išvalymą. Reikia, kad cron veiktų

en: Flush messages after they have been deleted for more days than
lt: Išvalyti žinutes kai jos pašalintos daugiau kaip (dienų)

en: Maximum number of messages to flush per cron run
lt: Maksimalus žinučių išvalymas per cron veikimą

en: The previous action can be <a href="!undo">undone</a>.
lt: Ankstesnis veiksmas gali būt  <a href="!undo">atšauktas</a>.

en: Marked 1 thread as unread. | Marked @count threads as unread.
lt[0]: @count tema pažymėta kaip neperskaityta.
lt[1]: @count temos pažymėtos kaip neperskaitytos.
lt[2]: @count[2] temų pažymėta kaip neperskaitytos.

en: Marked 1 thread as read. | Marked @count threads as read.
lt[0]: @count tema pažymėta kaip perskaityta.
lt[1]: @count temos pažymėtos kaip perskaitytos.
lt[2]: @count[2] temų pažymėta kaip perskaitytos.

en: Deleted 1 thread. | Deleted @count threads.
lt[0]: Pašalinta @count tema.
lt[1]: Pašalinta @count temos.
lt[2]: Pašalinta @count[2] temų.

en: Restored 1 thread. | Restored @count threads.
lt[0]: Atstatyta @count tema.
lt[1]: Atstatyta @count temos.
lt[2]: Atstatyta @count temų.

en: Disallow blocking author
lt: Uždrausti autorių blokavimą

en: Disallow sending message
lt: Uždrausti žinučių siuntimą

en: Remove rule
lt: Pašalinti taisyklę

en: If the author has the role
lt: Jei autorius turi rolę

en: And the recipient has the role
lt: Pridėti gavėją jei turi rolę

en: No rules have been added. All users may block private messages from each other. To limit which users may be blocked, click 'Add new rule'.
lt: Taisyklių nepridėta. Visi nariai gali blokuoti vienas kitų žinutes. Apriboti kurie nariai gali blokuoti, spauskite 'Pridėti naują taisyklę'.

en: User blocking rules
lt: Narių blokavimo taisyklės

en: Configure rules for which users may block each other.
lt: Sukonfigūruokite taisykles kurie nariai gali blokuoti viens kitą.

en: Notify users of new private messages by default
lt: Įspėti narį apie naują žinutę

en: Receive email notification for incoming private messages
lt: Įspėti el. paštu apie gautą privačią žinutę.

en: No tags available.
lt: Nėra žymų

en: Edit @tag
lt: Redaguoti @tag

en: Public tags are visible for all users, private tags are only visible if they use them.
lt: Viešos žymės matomos visiems nariams, privačios matomos jei narys naudoja jas.

en: Save tag
lt: Išsaugoti žymą

en: Tag already exists, choose a different name.
lt: Tokia žyma jau egzistuoja.

en: Tag updated.
lt: Žyma atnaujinta

en: Tag created.
lt: Žyma sukurta

en: Are you sure you want to delete?
lt: Ar tikrai norite pašalinti?

en: Tag has been deleted
lt: Žyma pašalinta

en: Choose the default list option
lt: Pasirinkite įprasta sąrašo pasirinkimą

en: Choose which of the two lists are shown by default when following the messages link.
lt: Pasirinkite kuris iš dviejų sąrašų bus įprastas kai rodoma nuoroda.

en: Apply Tag
lt: Pritaikyti žymą

en: Remove Tag...
lt: Pašalinti žymą..

en: Remove Tag
lt: Pašalinti žymą

en: The selected conversations have been tagged.
lt: Pasirinktas pokalbis pažymėtas.

en: The tag has been removed from the selected conversations.
lt: Žymė pašalinta iš pasirinkto pokalbio.

en: Configure tags.
lt: Konfigūruoti žymas.

en: Path to uploaded files relative to the document root.
lt: Kelias atsiustiems failams giminingas dokumento šaknims.

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
lt: Vartotojo, parašiusio komentarą, el. pašto adresas. Laukelis bus tuščias, jei autorius yra registruotas vartotojas.

en: Blocked users
lt: Užblokuoti nariai

en: Submitted by !username on !datetime
lt: Paskelbė !username - !datetime

en: User menu
lt: Nario meniu

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Manage features.
lt: Tvarkyti elementus.

en: View changes
lt: Peržiūrėti pakeitimus

en: By default, deleted messages are only hidden from the user but still stored in the database. These settings control if and when messages should be removed.
lt: Įprastai pašalintos žinutės tik paslepiamos nuo narių, o duomenų bazėje išsaugomos. Šios nuostatos apsprendžia ar ir kada žinutės turėtų būt pašalinamos

en: Threads per page
lt: Temų per puslapį

en: Number of messages on thread pages
lt: Žinučių kiekis temos puslapyje

en: Threads will not show more than this number of messages on a single page.
lt: Daugiau temų nebus rodomą puslapyje.

en: Display different amount of messages on first thread page
lt: Rodyti skirtingą kiekį žinučių pirmam temų puslapyje.

en: By default, the first thread page shows the maximally allowed amount of messages. Enable this checkbox to set a different value.
lt: Pagal nutylėjimą pirmame temų puslapyje rodoma maksimaliai leidžiamas žinučių kiekis . Pažymėkite čia jei nurodėte kitokią reikšmę.

en: Number of messages on first thread page
lt: Žinučių kiekis pirmam temos puslapyje

en: The number of messages to be displayed on first thread page. Displays the newest messages.
lt: Žinučių kiekis pirmam temos puslapyje. Rodomos naujausios žinutės.

en: Display older messages
lt: Rodyti senesnes žinutes

en: Display newer messages
lt: Rodyti naujesnes žinutes

en: !previous_link Displaying messages @from - @to of @total !newer_link
lt: !previous_link rodomos žinutės @from - @to iš @total !newer_link

en: Delete this message for all users?
lt: Pašalinti šią žinutę visiems nariams?

en: Tick the box to delete the message for all users.
lt: Pažymėkite čia jei norite pašalinti žinutę visiems nariams.

en: Message has been deleted for all users.
lt: Žinutė buvo pašalinta.

en: Message has been deleted.
lt: Žinutė buvo pašalinta.

en: Javascript block actions form
lt: Javascript blokuoja veiksmų formą

en: Save filter
lt: Išsaugoti filtrą

en: Add tag
lt: Pridėti žymę

en: CKEditor Global Profile
lt: CKEditor globalus profilis

en: The language for the CKEditor interface.
lt: CKEditor sąsajos kalba.

en: Choose a CKEditor skin.
lt: Pasirinkti CKEditor skiną.

en: Private files
lt: Privatūs failai

en: The unique ID of the comment.
lt: Unikalus komentaro ID

en: The IP address of the computer the comment was posted from.
lt: Komentatoriaus kompiuterio IP adresas.

en: The name left by the comment author.
lt: Vardas kurį įrašė komentaro autorius.

en: The email address left by the comment author.
lt: El. pašto adresas kurį įrašė komentaro autorius.

en: The home page URL left by the comment author.
lt: Svetainės URL kurį įrašė komentaro autorius.

en: The URL of the comment.
lt: Komentaro URL.

en: Edit URL
lt: Redaguoti URL

en: The URL of the comment's edit page.
lt: Komentaro redagavimo puslapio URL.

en: The date the comment was posted.
lt: Data kada komentaras buvo paskelbtas.

en: The comment's parent, if comment threading is active.
lt: Komentaro tėvukas jei komentarų medis įjungtas.

en: The node the comment was posted to.
lt: Mazgas kuris buvo pakomentuotas.

en: The number of comments posted on a node.
lt: Komentarų kiekis paskelbtas mazgui.

en: New comment count
lt: Naujų komentarų kiekis

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
lt: Komentarų kiekis paskelbtas mazgui nuo praėjusio skaitytojo apsilankymo.

en: The type of the node.
lt: Mazgo tipas.

en: The language the node is written in.
lt: Kalba, kuria mazgas parašytas.

en: The URL of the node.
lt: Mazgo URL.

en: The URL of the node's edit page.
lt: Mazgo redagavimo puslapio URL.

en: Date changed
lt: Data pasikeitė

en: The date the node was most recently updated.
lt: Data, kada mazgas buvo paskutinį kartą atnaujintas.

en: The author of the node.
lt: Mazgo autorius.

en: Poll winner
lt: Apklausos populiariausias

en: The winning poll answer.
lt: Populiariausias apklausos pasirinkimas.

en: Poll winner votes
lt: Apklausos populiariausio balsų skaičius

en: The number of votes received by the winning poll answer.
lt: Balsų skaičius, kurį gavo populiariausias apklausos pasirinkimas.

en: Poll winner percent
lt: Apklausos populiariausio procentas

en: The percentage of votes received by the winning poll answer.
lt: Balsų procentas, kurį gavo populiariausias apklausos pasirinkimas.

en: The number of visitors who have read the node.
lt: Lankytojų, kurie perskaitė mazgą, skaičius.

en: The number of visitors who have read the node today.
lt: Lankytojų, kurie perskaitė mazgą šiandien, skaičius.

en: Last view
lt: Paskutinė peržiūra

en: The date on which a visitor last read the node.
lt: Data, kada lankytojas paskutinį kartą perskaitė mazgą.

en: The slogan of the site.
lt: Svetainės šūkis.

en: The administrative email address for the site.
lt: Svetainės administratoriaus el. pašto adresas.

en: The URL of the site's front page.
lt: Svetainės pirmo puslapio URL.

en: Login page
lt: Prisijungimo puslapis

en: The URL of the site's login page.
lt: Svetainės prisijungimo puslapio URL.

en: The unique ID of the uploaded file.
lt: Unikalus įkelto failo ID.

en: The name of the file on disk.
lt: Failo, esančio diske, pavadinimas.

en: The size of the file, in kilobytes.
lt: Failo dydis kilobaitais.

en: The web-accessible URL for the file.
lt: Failo URL, kuriuo failas pasiekiamas per web.

en: The date the file was most recently changed.
lt: Paskutinio failo pakeitimo data.

en: The user who originally uploaded the file.
lt: Narys, kuris pirmas įkėlė failą.

en: The unique ID of the taxonomy term.
lt: Unikalus sistematikos termino ID.

en: The name of the taxonomy term.
lt: Sistematikos termino pavadinimas.

en: The optional description of the taxonomy term.
lt: Sistematikos termino neprivalomas aprašymas.

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
lt: Mazgų, kurie susieti su šiuo sistematikos terminu, skaičius.

en: The URL of the taxonomy term.
lt: Sistematikos termino URL.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
lt: Žodynas, kuriam sistematikos terminas priklauso.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
lt: Unikalus sistematikos žodyno ID.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
lt: Sistematikos žodyno pavadinimas.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
lt: Sistematikos žodyno neprivalomas aprašymas.

en: Term count
lt: Terminų skaičius

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
lt: Terminų, priklausančių sistematikos žodynui, skaičius.

en: The unique ID of the user account.
lt: Unikalus nario paskyros ID

en: The login name of the user account.
lt: Nario paskyros prisijungimo vardas.

en: The email address of the user account.
lt: Nario paskyros el. pašto adresas.

en: The URL of the account profile page.
lt: Nario paskyros puslapio URL.

en: The date the user last logged in to the site.
lt: Data kai narys buvo prisijungęs paskutinį kartą.

en: The date the user account was created.
lt: Data kai nario paskyra buvo sukurta.

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct, or try removing filters.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to match each word individually: <em>"blue drop"</em> will match less than <em>blue drop</em>.</li>
    <li>You can require or exclude terms using + and -: <em>big +blue drop</em> will require a match on <em>blue</em> while <em>big blue -drop</em> will exclude results that contain <em>drop</em>.</li>
    </ul>
lt: <ul>
    <li>Patikrinkite ar teisingai parašytas ieškomas tekstas arba pabandykite pašalinti filtrus.</li>
    <li>Pašalinkite frazės kabutes taip rasite kiekvieną žodį atskirai: <em>"raudonas televizorius"</em> bus randama mažiau nei <em>raudonas televizorius</em>.</li>
    <li>Galite išskirti arba priskirti raktažodžius pasinaudojus - ir + : <em>didelis raudonas -televizorius</em> nerodys rezultatų su <em>televizorius</em>, o <em>didelis +raudonas televizorius</em> rezultatai būtinai bus su <em>raudonas</em>.</li>
    </ul>

en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Is new
lt: Yra naujų

en: the list of common problems
lt: sąrašas bendrų problemų

en: Default country
lt: Šalis pagal nutylėjimą

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
lt: Prieš aplankant <a href="@url">naują svetainę</a> peržiūrėkite  aukščiau esančią žinutę.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
lt: <a href="@url">Aplankykite savo naują svetainę</a>.

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: The block cannot be placed in this region.
lt: Šiame regione blokai negali būt talpinami.

en: Text formats
lt: Teksto formatai

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
lt: Pavadinimas bus naudojamas sugeneruotų paveikslėlių URL. Naudokite tik mažąsias raides ir skaičius, pabraukimus (_), ir brūkšnius (-).

en: Image styles
lt: Paveikslėlių stiliai

en: manage display
lt: laukelių atvaizdavimas

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
lt: Pateikite paaiškinimą kas buvo pakeista. Tai padės kitiems autoriams suprasti jūsų motyvus.

en: Revisions allow you to track differences between multiple versions of your content, and revert back to older versions.
lt: Versijos suteikia galimybę sekti turinio pakeitimus bei sugrąžinti senesnes versijas.

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Edit shortcuts
lt: Redaguoti trumpinius

en: Requires: !module-list
lt: Reikia: !module-list

en: Required by: !module-list
lt: Reikalingas: !module-list

en: There is currently no content classified with this term.
lt: Šiai kategorijai priskirto turinio nėra.

en: Displaying administrative links
lt: Rodant administravimo nuorodas

en: Fixed width
lt: Fiksuotas plotis

en: - Choose -
lt: - Pasirinkite -

en: In database
lt: Duomenų bazėje

en: Profanity
lt: Nešvankybės

en: Mollom statistics
lt: Mollom statistika

en: Edit tag
lt: Redaguoti žymę

en: Choose aliases to delete
lt: Pasirinkite pervadinimus kuriuos norite pašalinti

en: All aliases
lt: Visi pervadinimai

en: You have <a href="@messages">1 unread message</a>. | You have <a href="@messages">@count unread messages</a>
lt[0]: Jūs turite <a href="@messages">@count  neperskaityta žinutę</a>.
lt[1]: Jūs turite <a href="@messages">@count  neperskaitytas žinutes</a>.
lt[2]: Jūs turite <a href="@messages">@count  neperskaitytų žinučių</a>.

en: The body of the message.
lt: Žinutės turinys.

en: The date the message was sent.
lt: Data kada žinutė buvo išsiųta.

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Footer background
lt: Poraštės fonas

en: Feed icons
lt: Srauto ikonos

en: Rate widgets
lt: Reitingavimo valdykliai

en: Manage rating widgets.
lt: Reitingavimo valdyklių valdymas

en: Add widget
lt: Pridėti valdiklį

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
lt: Galimi kintamieji: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: Custom content
lt: Specifinis turinys

en: Clone @plugin %title
lt: Klonuoti @plugin %title

en: %title has been created.
lt: %title sukurtas.

en: %title could not be created.
lt: %title nepavyko sukurti.

en: %title has been updated.
lt: %title atnaujintas.

en: %title could not be updated.
lt: %title nepavyko atnaujinti.

en: @plugin %title was enabled.
lt: @plugin %title įjungtas.

en: @plugin %title was disabled.
lt: @plugin %title išjungtas.

en: The title of the current page.
lt: Dabartinio puslapio pavadinimas.

en: The URL of the current page.
lt: Dabartinio puslapio URL.

en: Send @name a private message
lt: Siųsti @name privačią žinutę

en: Select the types of un-aliased paths for which to generate URL aliases
lt: Pasirinkite kelio tipus be pervadinimų, kuriems norite sugeneruoti URL pervadinimus.

en: User paths
lt: Narių keliai

en: Update URL alias
lt: Atnaujintas URL pervadinimas

en: Comment display
lt: Komentarų rodymas

en: Emotion
lt: Emocija

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu

en: Yes / no
lt: Taip / Ne

en: User signature
lt: Vartotojo parašas

en: The signature of a user.
lt: Vartotojo parašas.

en: Vote count: @count
lt: Viso balsų: @count

en: Average: @avg
lt: Vidurkis: @avg

en: Total votes per button
lt: Iš viso balsų

en: Nothing
lt: Nieko

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Filter results
lt: Filtruoti

en: Inform the user on /messages pages that he can not write new messages when privatemsg is disabled.
lt: Informuoja narį apie tai, kad narys negali rašyti žinutės kai privačios žinutės išjungtos.

en: Users can (if given the permission) disable Privatemsg which disallows writing messages to them and they can not write messages themself. If enabled, those users are informed on the relevant pages why they are not allowed to write messages.
lt: Nariai gali (jei leidimai leidžia) išjungti privačias žinutes dėl ko jis negalės rašyti ir gauti žinučių. Jei įjungta tie nariai informuojami kodėl jie negali rašyti žinučių.

en: Default redirection URL
lt: Numatytasis nukreipimo URL

en: Defines to which page users are sent after sending a new message. &lt;front&gt; can be used for the defined front page and &lt;new-message&gt; to redirect to the new message. Leave empty to disable the redirect.
lt: Nurodo į kurį puslapį narys bus nukreipiamas po žinutės išsiuntimo. &lt;front&gt; naudojamas nukreipti į pagrindinį puslapį &lt;new-message&gt; į naują žinutę. Jei paliksite tuščia nukreipimas neveiks.

en: Redirect replies too
lt: Taip pat nukreipti ir atsakymus

en: Also redirect to the defined page when replying.
lt: Nukreipti į nurodyta puslapį kai išsiunčiamas atsakymas.

en: Show preview button on compose form
lt: Rodyti peržiūrėjimo mygtuką kūrimo formoje

en: If checked, displays a preview button when sending new messages.
lt: Jei pažymėta kai siunčiama nauja žinutė bus rodomas peržiūrėjimo mygtukas.

en: Display "Send this user a message" links for themself
lt: Rodyti "Siųsti šiam nariai žinutę" nuorodą sau

en: If enabled, each users sees that link on their own profile, comments and similiar places.
lt: Jei įjungta kiekvienas narys matys nurodą savo profilio, komentarų ir pan. vietose.

en: Display link on profile pages.
lt: Rodyti nuorodą profilio puslapiuose.

en: If this setting is enabled, a link to send a private message will be displayed.
lt: Jei įjungta, nuoroda bus rodoma

en: Display link on the selected content types
lt: Rodyti nuorodą pasirinktuose turinio tipuose

en: Select which content types should display a link to send a private message to the author. By default, the link is not displayed below teasers.
lt: Pasirinkite kuriose turinio tipuose bus rodoma nuorodą siųsti privačią žinutę autoriui. Paprastai nuorodos rodomos žemiau santraukos.

en: Display link on teasers of the selected content types.
lt: Rodyti nuorodą pasirinkto turinio tipo įžangose.

en: Display links on comments of selected content types.
lt: Rodyti nuorodą pasirinkto turinio tipo komentaruose.

en: Also display a link to send a private message to the authors of the comments of the selected content types.
lt: Taip pat rodyti nuorodą komentaruose.

en: Write new message to @recipient
lt: Rašyti naują žinutę @recipient

en: Enter the recipient, separate recipients with commas.
lt: Įveskite gavėją, atskirdami kelis gavėjus kableliais.

en: Token browser
lt: Token naršyklė

en: The following users will not receive this private message: @invalid.
lt: Šie gavėjai negaus žinutės: @invalid.

en: You do not have access to write these recipients: @denieds.
lt: Jūs neturite teisės rašyti šiems gavėjams: @denieds.

en: The site has multiple recipients named %string. Please choose your intended recipient: !list
lt: Šioje svetainėje yra keli nariai vardu %string. Prašom pasirinkti tinkamą gavėją: !list

en: Failed to send a message to !recipients. %type: !message in %function (line %line of %file).
lt: Nepavyko išsiųsti žinutės !recipients. %type: !message - %function (linija %line iš %file).

en: Failed to send a message to !recipients. Contact your site administrator.
lt: Nepavyko išsiųsti žinutės !recipients. Susiekite su svetainės administratoriais.

en: This conversation is being viewed with escalated privileges and may not be the same as shown to normal users.
lt: Šis pokalbis rodomas su papildomomis teisėmis ir gali būt atvaizduojamas ne taip kaip normaliam nariui.

en: Click here to go to your messages.
lt: Spustelėkite čia norėdami pereiti į jūsų žinutes.

en: You have a new message! Click here to read it. | You have @count new messages! Click here to read them.
lt[0]: Jūs gavote @count  naują žinutę! Spauskite čia jei norite peržiūrėti.
lt[1]: Jūs gavote @count naujas žinutes! Spauskite čia jei norite peržiūrėti.
lt[2]: Jūs gavote @count naujų žinučių! Spauskite čia jei norite peržiūrėti.

en: Administer privatemsg
lt: Administruoti privatemsg

en: Perform maintenance tasks for privatemsg
lt: Atlikti priežiūros užduotis privatemsg

en: Read private messages
lt: Skaityti privačias žinutes

en: Read all private messages
lt: Skaityti visas privačias žinutes

en: Includes messages of other users
lt: Taip pat ir kitų narių žinutes

en: Write new private messages
lt: Rašyti naujas privačias žinutes

en: Delete private messages
lt: Šalinti privačias žinutes

en: Allow disabling private messages
lt: Išjungti privačias žinutes

en: Reply to private messages
lt: Atsakyti į privačias žinutes

en: Allows to reply to private messages but not send new ones. Note that the write new private messages permission includes replies.
lt: Leidžia atsakyti į privačias žinutes , bet ne siųsti naujas. Atminkite, kad rašyti naujas žinutes taip pat leidžia ir atsakyti.

en: Use tokens in private messages
lt: Naudotis token privačiose žinutėse

en: Allows user to use available tokens when sending private messages.
lt: Leidžia nariams naudotis galimais tokens kai siunčiama nauja žinutė.

en: Select text format for private messages
lt: Pasirinkti privačios žinutės teksto formatą.

en: Allows to choose the text format when sending private messages. Otherwise, the default is used.
lt: Leidžia nariams pasirinkti žinutės teksto formatą.

en: Between !participants and !last
lt: Tarp !participants ir !last

en: You have disabled Privatemsg and are not allowed to write messages. Go to your <a href="@settings_url">Account settings</a> to enable it again.
lt: Jūs išjungėte privačių žinučių paslaugą todėl Jūs negalite rašyti žinučių. Įjunkite paslaugą  <a href="@settings_url"> profilio puslapyje</a>.

en: Enable private messages
lt: Įjungti privačių žinučių paslaugą

en: Disabling private messages prevents you from sending or receiving messages from other users.
lt: Išjungus privačių žinučių paslaugą Jūs nebegausite privačių žinučių iš kitų svetainės narių.

en: You have disabled private message sending and receiving.
lt: Jūs išjungėte privačių žinučių gavimą ir siuntimą.

en: %recipient has disabled private message receiving.
lt: %recipient išjungė privačių žinučių gavimą.

en: Display block when there are no new messages
lt: Rodyti bloką kai nėra naujų žinučių

en: Enable this to have this block always displayed, even if there are no new messages
lt: Įjunkite tai ir blokas bus rodomas net ir tada kai naujų žinučių nėra gauta.

en: You are not allowed to write messages.
lt: Jums neleidžiam rašyti žinučių.

en: @user is not allowed to write messages.
lt: @user neleidžiama rašyti žinučių.

en: You must include a subject line with your message.
lt: Privalote įvesti žinutės temą.

en: A subject must be included with the message.
lt: Pavadinimas negali būt tuščias.

en: You must include a message in your reply.
lt: Turite įvesti žinutės turinį.

en: A message must be included in your reply.
lt: Žinutės turinys tuščias.

en: You are not allowed to use the specified format.
lt: Jums neleidžiam naudotis nurodytu formatu.

en: @user is not allowed to use the specified input format.
lt: @user neleidžiam naudotis nurodytu formatu.

en: You must include at least one valid recipient.
lt: Privalote įvesti bent vieną tinkamą gavėją.

en: At least one valid recipient must be included with the message.
lt: Bent vienas tinkamas gavėjas turi būt nurodytas.

en: You are not allowed to send this message because all recipients are blocked.
lt: Jums neleidžiama siųsti žinutės nes visi gavėjai užblokuoti.

en: The message cannot be sent because all recipients are blocked.
lt: Ši žinutė neišsiųsta nes visi gavėjai blokuoti.

en: You must first select one (or more) messages before you can take that action.
lt: Prieš atliekant veiksmą pirmiau reiktų pasirinkti bent vieną žinutę.

en: Send author a message
lt: Parašyti autoriui žinutę

en: Message regarding @node
lt: Žinutė dėl @node

en: Message regarding @comment
lt: Žinutė dėl @comment

en: Processing recipients
lt: Tikrinami gavėjai

en: Recipient type %type is not correctly implemented
lt: Gavėjo tipas %type nteisingai nurodytas

en: Enter a user name to write a message to a user.
lt: Įveskite nario vardą.

en: Recipient field
lt: Gavėjo laukelis

en: Displays usable tokens in a table for those who are allowed to use tokens in private messages.
lt: Rodomi galimi tokens kurios galima naudoti privačioje žinutėje.

en: Tokens related to private messages.
lt: Tokens susiję su privačiomis žinutėmis.

en: Message ID
lt: Žinutės ID

en: The unique ID of the message.
lt: Unikalus žinutės ID

en: Thread ID
lt: Temos ID

en: The unique ID of the thread.
lt: Unikalus temos ID

en: URL that points to the message.
lt: URL kuris nukreipia į žinutę

en: The author of the message.
lt: Žinutės autorius.

en: The recipient of the message.
lt: Žinutės gavėjas.

en: INVALID TOKEN @token
lt: KLAIDINGAS TOKEN @token

en: Note: Valid tokens will be replaced when a recipient is reading this message.
lt: Atminkite: Galiojantis token bus pakeisti kai gavėjas skaitys žinutę.

en: Private message ID
lt: Privačios žinutės ID

en: Private message thread ID
lt: Privačios žinutės pokalbio ID

en: Private message author
lt: Privačios žinutės autorius

en: Private message subject
lt: Privačios žinutės pavadinimas

en: Private message body
lt: Privačios žinutės turinys

en: Private message sent date
lt: Privačios žinutės išsiuntimo data

en: Messaging systems.
lt: Susirašinėjimo sistemos.

en: The recipient field has been updated. You may now send your message.
lt: Gavėjo laukelis atnaujintas. Galite siųsti žinutę.

en: Only users can be blocked.
lt: Tik nariai gali būt blokuojami

en: You are not allowed to block !account.
lt: Jums neleidžiama blokuoti !account.

en: You have already blocked !account.
lt: Jūs jau blokuojate !account.

en: You can not block yourself.
lt: Savęs blokuoti negalima.

en: The following users do not exist: @invalid.
lt: Šie nariai neegzistuoja: @invalid.

en: You are either not allowed to block these users or the users do not exist.
lt: Jums negalima blokuoti šių narių arba jie neegzistuoja.

en: !author has been blocked from sending you any further messages.
lt: !author blokuoja privačias žinute.

en: You are not permitted to send messages to !user.
lt: Jums neleidžiama siųsti žinutės !user.

en: %name has chosen to block messages from you.
lt: %name blokuoja Jūsų žinutes.

en: Rebuild inbox
lt: Pertvarkyti gautieji

en: Rebuilding inbox
lt: Pertvarkoma gautieji

en: One thread tagged. | @count threads tagged.
lt[0]: @count tema pažymėta.
lt[1]: @count temos pažymėtos.
lt[2]: @count temų pažymėta.

en: Filter private messages
lt: Filtruoti privačias žinutes

en: Use the search and filter widget
lt: Pasinaudokite paieškos ir filtrų valdiklius

en: Tag private messages
lt: Žymėti privačias žinutes

en: Create private message tags
lt: Kurti privačių žinučių žymes

en: Create new private message tags
lt: Kurti naujas privačių žinučių žymes

en: Messages tagged with %tags are currently displayed. <a href="@remove_filter_url">Click here to remove this filter</a>.
lt: Rodomos žinutės pažymėtos %tags . <a href="@remove_filter_url">Pašalinkite filtrus</a>.

en: The messages have been archived.
lt: Žinutės archyvuotos.

en: Delete tag
lt: Pašalinti žymę

en: Enter the name of a role to write a message to all users which have that role. Example: authenticated user.
lt: Jei norite parašyti konkrečios rolės nariams - įveskite rolės pavadinimą.

en: Whether or not to show the disable/enable rich text editor toggle below the textarea.
lt: Ar rodyti mygtuką prie teksto sričių.

en: Useful links: !ckeditorlink | !devguidelink | !userguidelink.
lt: Naudingos nuorodos: !ckeditorlink | !devguidelink | !userguidelink.

en: Developer's Guide
lt: Kūrėjo gidas

en: User's Guide
lt: Naudotojo gidas

en: Actions...
lt: Veiksmai..

en: Customize the email messages sent to users upon receipt of a new private message.
lt: Pritaikykite el. pašto laišką kuri siunčiama gavėjuo priminti apie gautą privačią žinutę.

en: New private message at [site:name].
lt: Nauja privati žinutė [site:name].

en: Available variables are: !author, !author_uid, !pm_subject, !pm_body, !thread, !site, !login_url, !uri, !uri_brief, !message (URL) and !settings (URL).
lt: Galimi kintamieji: !author, !author_uid, !pm_subject, !pm_body, !thread, !site, !login_url, !uri, !uri_brief, !message (URL) ir !settings (URL).

en: By message text
lt: Pagal žinutės tekstą

en: By subject
lt: Pagal pavadinimą

en: By participant
lt: Pagal dalyvius

en: By tags
lt: Pagal žymes

en: (modify tags)
lt: (keisti žymes)

en: Your conversation tags have been saved.
lt: Jūsų pokalbio žymės buvo išsaugotos.

en: Deleted messages
lt: Šalinti žinutes

en: Message lists
lt: Žinučių sąrašai

en: You can not reply to this conversation because all recipients are blocked.
lt: Jūs negalite atsakyti, nes visi gavėjai užblokuoti.

en: Send this user a private message
lt: Siųsti šiam nariui privačią žinute

en: Privatemsg: Current day
lt: Privatemsg: dabartinė data

en: Privatemsg: Current year
lt: Privatemsg: dabartiniai metai

en: Privatemsg: Other years
lt: Privatemsg: Kiti metai

en: From e-mail address for notifications
lt: NUO el. pašto adresas

en: This is the e-mail address that notifications will come from. Leave blank to use the site default.
lt: Šis el. pašto adresas kuris bus naudojamas nuo. Palikite tuščia naudosime svetainės numatytąjį.

en: Conversation settings
lt: Pokalbio nuostatos

en: Maximum number of messages in a conversation
lt: Maksimalus žinučių kiekis pokalbyje

en: Maximum messages action
lt: Maksimalus žinučių veiksmai

en: This action shall be taken once a thread has already reached its maximum number of messages.
lt: Šis veiksmas gali būt panaudotas vieną kartą kai pasiekiamas maksimalus žinučių kiekis.

en: Create new conversation
lt: Sukurti naują pokalbį

en: Block message from being sent
lt: Blokuoti žinučių siuntimą

en: Receive settings
lt: Gavimo nuostatos

en: Limit the total number of messages/conversations that a user may have.
lt: Riboti visą žinučių/pokalbių kiekį

en: What should be limited
lt: Kas turėtų būt ribojama

en: Maximum number of messages/conversations per user
lt: Maksimalus žinučių/pokalbių kiekis nariui.

en: Send settings
lt: Siuntimo nuostatos

en: Limit the total number of messages/conversations that a user can send in a given time period
lt: Riboti žinučių/pokalbių kiekį per tam tikrą laiko tarpą

en: Maximum number of messages/conversations per time period
lt: Maksimalus žinučių/pokalbių kiekį per tam tikrą laiko tarpą

en: Set the time period to be used
lt: Nustatyti laiko periodą

en: Recipient settings
lt: Gavėjo nuostatos

en: This message cannot be sent to !name because !name's mailbox is full.
lt: Žinutė nenusiųsta !name nes !name dėžutė pilna.

en: Configure limits
lt: Konfigūruoti apribojimus

en: Add new view
lt: Pridėti naują vaizdą

en: Content paths
lt: Turinio keliai

[ctx: date_order]
en: First
lt: Pirmas

[ctx: date_order]
en: Second
lt: Antras

[ctx: date_order]
en: Third
lt: Trečias

[ctx: date_order]
en: Fourth
lt: Ketvirtas

[ctx: date_order]
en: Fifth
lt: Penktas

[ctx: date_nav]
en: Prev
lt: Ankstesnis

[ctx: date_nav]
en: Next
lt: Sekantis

[ctx: date_order]
en: Every
lt: Kiekvienas

[ctx: day_name]
en: Sunday
lt: Sekmadienis

[ctx: day_name]
en: Monday
lt: Pirmadienis

[ctx: day_name]
en: Tuesday
lt: Antradienis

[ctx: day_name]
en: Wednesday
lt: Trečiadienis

[ctx: day_name]
en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

[ctx: day_name]
en: Friday
lt: Penktadienis

[ctx: day_name]
en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Add view from template
lt: Pridėti vaizdą iš šablono

en: Show "Page not found"
lt: Rodyti "Puslapis nerastas"

[ctx: Sort order]
en: Default sort
lt: Numatytas duomenų rikiavimas

[ctx: Sort order]
en: Date
lt: Data

[ctx: Sort order]
en: Numerical
lt: Skaitmeninis

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
lt: Alfabetinis

en: Save & exit
lt: Išsaugoti ir išeiti

en: Continue & edit
lt: Tęsti ir redaguoti

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard your changes.
lt: * Visi pakeitimai išsaugomi laikinai. Spauskite Saugoti tam, kad pakeitimai išsisaugotų. Spauskite Atšaukti - jei norite atmesti pakeitimus.

en: Modify the display(s) of your view below or add new displays.
lt: Keiskite vaizdų rodymus arba pridėkite naujus.

en: edit view name/description
lt: redaguoti vaizdo pavadinimą/aprašymą

en: Add !display
lt: Pridėti !display

en: All displays
lt: Visi rodymai

en: This @display_type (override)
lt: Šiam @display_type (perrašyta)

en: Configure @type: @item
lt: Konfigūruojama @type: @item

en: Unformatted list
lt: Neformatuotas sąrašas

en: Create a page
lt: Sukurti puslapį

en: Create a menu link
lt: Sukurti meniu nuorodą

en: Include an RSS feed
lt: Įtraukti RSS teikimą

en: Create a block
lt: Sukurti bloką

en: of type
lt: tipas

en: tagged with
lt: pažymėta

en: Unsorted
lt: Nerikiuojama

en: Path module form elements
lt: Path modulio formų elementai

en:  new
lt:  nauja

en: User who uploaded
lt: Nariai kurie įkėlė

en: Mollom content moderation
lt: Mollom turinio priežiūra

en: !start-date to !end-date
lt: nuo !start-date iki !end-date

en: E.g., @date
lt: Pvz.: @date

en: The list of available tokens that can be used in e-mails is provided below.
lt: Token kuriuos galite panaudoti el. pašto laiške rasite žemiau.

en: Create a new profile
lt: Sukurti naują profilį

en: Show the disable/enable rich text editor toggle
lt: Rodyti "rich" redaktoriaus įjungimo mygtuką

en: Toolbar state on startup
lt: Įrankių juostos būsena startavimo metu

en: The toolbar will start in an expanded or collapsed state.
lt: Ar įrankių juostą bus išplėsta ar suskleista.

en: Automatically detect the user language.
lt: Automatiškai nustatyti naudotojo kalbą.

en: CKEditor website
lt: CKEditor svetainė

en: Profiles are linked with input format types. A CKEditor profile defines which buttons are available in the editor, how the editor is displayed, and a few other editor functions. The Global Profile stores some general information about CKEditor.
lt: Profiliai susiję su įvesties formato tipais. CKEditor profiliai nustato kokie redaktoriaus mygtukai bus galimi, kaip rodomas redaktorius ir kitos funkcijos. Globalus profilis saugo pagrindinę informacija apie CKEditor.

en: Should rich text editing be enabled or disabled by default in textarea fields? If disabled, the rich text editor may still be enabled by using toggle.
lt: Ar "rich" teksto redaktorius turėtų būt įjungtas ar išjungtas teksto srityse? Jei išjungtas redaktorius dar galės būt įjungtas pasinaudojus įjungimo mygtuku prie teksto srities.

en: Editor interface width in pixels or percent.
lt: Redaktoriaus sąsajos plotis pikseliais arba procentais.

en: Generate automatic URL alias
lt: Automatiškai generuoti URL pervadinimus

en: Uncheck this to create a custom alias below.
lt: Nuimkite varnelę jei norite redaguoti žemiau.

en: Configure URL alias patterns.
lt: Konfigūruoti URL pervadinimų modelius.

en: Use a pager
lt: Naudoti puslapiavimą

[ctx: Date repeat]
en: Every weekday
lt: Kiekvieną šiokiadienį

[ctx: Date repeat]
en: Every Mon, Wed, Fri
lt: Kiekvieną Pirmadienį, Trečiadienį, Penktadienį

[ctx: Date repeat]
en: Every Tue, Thu
lt: Kiekvieną Antradienį, Ketvirtadienį

[ctx: Date repeat]
en: Repeats every
lt: Kartoja kiekvieną

[ctx: datetime_singular]
en: Daily
lt: Kasdieninis

[ctx: datetime_singular]
en: Weekly
lt: Savaitinis

[ctx: datetime_singular]
en: Monthly
lt: Mėnesinis

[ctx: datetime_singular]
en: Yearly
lt: Metinis

en: This field supports tokens.
lt: Šis laukelis palaiko token.

[ctx: registration]
en: Open
lt: Atidaryta

[ctx: registration]
en: Closed
lt: Uždaryta

en: Display "Access Denied"
lt: Rodyti "Prieiga draudžiama"

en: Browse available tokens.
lt: Naršyti galimus token.

en: Next difference >
lt: Kitas skirtumas >

en: < Previous difference
lt: < Buvęs skirtumas

en: Revision of @new_date:
lt: Versija @new_date:
