Course (7.x-2.0-rc3) - en to uk translation catalogue (319 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Register
uk: Реєстрація

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Private
uk: Приватне

en: optional
uk: необов'язково

en: required
uk: обов’язкове

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Download
uk: Завантаження

en: Overview
uk: Огляд

en: register
uk: зареєструватися

en: Date
uk: Дата

en: None
uk: Немає

en: Settings
uk: Налаштування

en: Book
uk: Книга

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Update
uk: Оновити

en: Time
uk: Час

en: Access
uk: Доступ

en: Teaser
uk: Анонс

en: Event
uk: Подія

en: Statistics
uk: Статистика

en: User
uk: Користувач

en: Node
uk: Матеріал

en: Access denied
uk: Немає доступу

en: login
uk: увійти

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Order
uk: Послідовність

en: Duration
uk: Тривалість

en: Expiration date
uk: Дата завершення терміну дії

en: Full
uk: Повністю

en: Revert
uk: Відновити

en: Open in new window
uk: Відкрити у новому вікні

en: Results
uk: Результати

en: Failed
uk: Невдало

en: Complete
uk: Завершене

en: Submissions
uk: Надсилання

en: Analysis
uk: Аналіз

en: Webform
uk: Вебформа

en: Restore
uk: Відновити

en: Currently set to !link
uk: Наразі встановлено у !link

en: Reports
uk: Звіти

en: Not enabled
uk: Вимкнено

en: Signup
uk: Зареєструватись

en: Incomplete
uk: Не завершене

en: <Not specified>
uk: <Не зазначено>

en: Credits
uk: Подяки

en: Generate
uk: Згенерувати

en: Grade
uk: Оцінка

en: In progress
uk: Виконується

en: Objects
uk: Об'єкти

en: Course
uk: Курс

en: Quiz
uk: Тест

en: Poll
uk: Опитування

en: Release date
uk: Дата випуску

en: '%title' [node id %nid]
uk: '%title' [ідентифікатор матеріалу %nid]

en: Attendance
uk: Участь

en: Not started
uk: Не розпочато

en: Create node
uk: Створити матеріал

en: Quiz results
uk: Результати тесту

en: Certificate
uk: Сертифікат

en: Object types
uk: Типи об'єктів

en: TODO Add a descriptive string here to show in the UI.
uk: ЗРОБИТИ: Додати опис для показу в інтерфейсі.

en: Download certificate
uk: Завантажити сертифікат

en: Edit instance
uk: Редагувати екземпляр

en: Course: Outline
uk: Курс: план

en: Course: Navigation
uk: Курс: навіґація

en: Review course
uk: Огляд курсу

en: Take course
uk: Пройти курс

en: Course settings
uk: Налаштування курсу

en: Use as course type
uk: Використовувати, як тип курсу

en: Content: !label (!name) - @position date
uk: Матеріал: !label (!name) - дата @position

en: Field to use for enduring-course start date
uk: Поле для початкової дати тривалих курсів

en: Select the field to use for enduring-course start date.
uk: Оберіть поле, що буде використовуватись як початкова дати для тривалих курсів.

en: Enduring course dates
uk: Дати тривалого курсу

en: Field to use for enduring-course expiration date
uk: Поле для кінцевої дати тривалих курсів

en: Select the field to use for enduring-course expiration date.
uk: Оберіть поле, що буде використовуватись як кінцева дата для тривалих курсів.

en: Field to use for live-course start date
uk: Поле для початкової дати онлайн-курсу

en: Select the field to use for live-course start date.
uk: Оберіть поле, що буде використовуватись як початкова дати для онлайн-курсу.

en: Live course dates
uk: Дати онлайн-курсу

en: Field to use for live-course end date
uk: Поле для кінцевої дати онлайн-курсу

en: Select the field to use for live-course end date.
uk: Оберіть поле для кінцевої дати онлайн-курсу.

en: Course objects
uk: Об'єкти курсу

en: Edit enrollment
uk: Редагувати зарахування

en: This course opens on %date.
uk: Цей курс відкривається %date.

en: Report not entered because entry must have nid and uid.
uk: Звіт не записано, оскільки запис має містити nid та uid.

en: Configure courses.
uk: Налаштувати курси.

en: Course outline
uk: План курсу

en: Course certificate
uk: Сертифікат курсу

en: Use as course content
uk: Використовувати як вміст курсу

en: Exposes Drupal Quiz as a course object.
uk: Розкриває Тест Друпал як об'єкт курсу.

en: Enrollment
uk: Зарахування

en: The date the user started the course.
uk: Дата, коли користувач починає вивчення курсу.

en: Course report
uk: Звіт курсу

en: External course ID
uk: ID зовнішнього курсу

en: Enrollment type
uk: Тип зарахувань

en: Stock outline display.
uk: Відображення основного плану.

en: No outline provided (placeholder course).
uk: Плану не передбачено (курс-шаблон)

en: Configure the course appearance, including outline style, disabling regions, and <em>enroll</em> and <em>take course</em> links.
uk: Налаштування вигляду курсу, включно зі стилем плану, вимкненням областей, посилання на <em>зарахування</em> і <em>проходження курсу</em>.

en: Settings for %t
uk: Налаштування для %t

en: External learning application course ID
uk: Ідентифікатор курсу із зовнішнього навчального застосунку.

en: If using an external learning application, the ID of the external course.
uk: Якщо використовується зовнішній навчальний застосунок, ідентифікатор зовнішнього курсу.

en: Course ID used to relate to an outside system.
uk: ID курсу, що застосовується для зв'язку із зовнішньою системою.

en: Your enrollment in this course has been recorded.
uk: Ваше зарахування на цей курс виконане.

en: Outline not provided.
uk: План не передбачений

en: Sorry, you do not have access to take this course. (No message provided by module).
uk: Вибачте, у вас немає доступу до проходження даного курсу. (Модуль не надав повідомлення)

en: Extend course enrollment until
uk: Подовжити зарахування на курс до

en: The date when the user will not be able to access the course.
uk: Дата, після якої користувач не зможе мати доступ на курс.

en: Set enrollment status to
uk: Встановити стан зарахування на

en: Setting an enrollment to "inactive" will prevent a user from accessing the course.
uk: Встановлення зарахування в стан "неактивний" закриє доступ користувача до курсу.

en: Set completion status to
uk: Встановити стан завершення у

en: Set completion status
uk: Встановити стан завершення

en: Set the status of a course object to be applied to selected users.
uk: Встановіть стан об'єкту курсу, що буде застосований для обраних користувачів

en: Create Drupal e-learning courses.
uk: Створити навчальні курси Друпал.

en: Show a "take course" tab on course nodes
uk: Показувати вкладку "Пройти курс" на матеріалах курсу.

en: Show "take course" button on
uk: Показати кнопку "Пройти курс" на

en: Check to show a "take course" button on courses.
uk: Залиште позначку, аби показати кнопку "Пройти курс" на курсах.

en: Disable theme regions when taking a course
uk: Вимкнути області теми при проходженні курсу

en: Please ensure all custom object fields are in the format key|value.
uk: Будь ласка, впевніться, що всі власні об'єкти курсу записані у форматі ключ|значення

en: <h2>Settings for %t</h2>
uk: <h2>Налаштування для %t</h2>

en: This content will not be available to users who are not enrolled in this course.
uk: Цей матеріал буде недоступним користувача, що не зараховані на курс.

en: You must enable content_access and acl in order to restrict course content to users who are enrolled in this course.
uk: Щоб обмежити доступ користувачів, що не зараховані на курс, необхідно увімкнути content_access та acl

en: A book course object.
uk: Книжковий Об'єкт курсу

en: Course book
uk: Книга курсу

en: Supports Drupal Books as course objects, with configurable completion requirements.
uk: Підтримка Книг Друпалу як об'єктів курсу з налаштовуваними вимогами проходження.

en: A certificate course object.
uk: Об'єкт курсу Сертифікат.

en: Uses Certificate module to award a certificate when a course is completed.
uk: Використовує модуль Сертифікат для видачі сертифікатів про проходження курсу.

en: A node to be used in a course workflow.
uk: Матеріал, що буде використовуватись в процесі проходження курсу.

en: Course content
uk: Вміст курсу

en: Expose selected content types as course content objects with configurable completion tracking.
uk: Розкрити обрані типи матеріалів як об'єкти курсу матеріали з з налаштовуваним відстеженням завершення.

en: Manual step
uk: Ручний крок

en: A manual step to be used in a course workflow, only marked complete by administrators.
uk: Ручний крок для використання в процесі проходження курсу, позначку про проходження встановлюють адміністратори.

en: Course object manual
uk: Об'єкт курсу Інструкація

en: Allows a course admin to add an arbitrary step which must be completed by an administrator before a learner proceeds past it.
uk: Дозволяє адміністраторові курсу додати довільний крок, який повинен бути завершений адміністратором, перш ніж учень перейде до його проходження.

en: A poll to be used in a course workflow.
uk: Опитування, що буде використовуватись в процесі проходження курсу.

en: Course poll
uk: Опитування курсу

en: Exposes Poll as a course object.
uk: Розкриває Опитування як об'єкт курсу.

en: A Quiz course object.
uk: Об'єкт курс Тест.

en: Course quiz
uk: Тест курсу

en: Signup to check
uk: Зарєеструйтесь для перевірки.

en: A webform to be used in a course workflow.
uk: Веб-форма, що буде використана в процесі проходження курсу.

en: Course webform
uk: Веб-форма курсу

en: No learning objects are available this time.
uk: Об'єкти навчання наразі недоступні

en: Enrolled %name in %title.
uk: Зараховано %name на %title.

en: Updated enrollment for %user
uk: Оновлено зарахування для користувача %user

en: Set completion date to
uk: Встановити датою завершення

en: The date of completion.
uk: Дата завершення

en: Visible in outline
uk: Видимий у плані

en: Completion required
uk: Проходження обов'язкове

en: Not visible in outline
uk: Не видиме в плані

en: Completion not required
uk: Виконання необов'язкове

en: Object will be removed from outline
uk: Об'єкт буде видалена з плану

en: Restore this object to the course outline.
uk: Відновити цю об'єкт в плані.

en: Object will be removed from outline, and related instance(s) will be deleted
uk: Об'єкт буде вилучено з плану і пов'язані екземпляри будуть видалені.

en: Restore this object and related instance(s) to the course outline.
uk: Відновити цей об'єкт  і пов'язані екземпляри в плані курсу.

en: Webform results
uk: Результати веб-форм

en: Controls access by conditional dates
uk: Керування доступом за умовними датами

en: This sets the conditional behavior.
uk: Цим встановлюється умовна поведінка.

en: Length of time in seconds after the event happens when this course object should be accessible.
uk: Тривалість в секундах, протягом яких повинен бути доступний цей об'єкт курсу, після настання події.

en: Course object
uk: Об'єкт курсу

en: The course object to check for the type and time of conditional display.
uk: Об'єкт курсу для перевірки типу і часу умов відображення

en: Completion criteria
uk: Критерії завершення

en: Add new items to your course outline using the form below.
uk: Додайте нові позиції у план курсу використовуючи наведену нижче форму.

en: <span class="error"><strong>WARNING</strong></span>: multiple course objects link to this instance. Deleting the instance might break the other course objects that use it.
uk: <span class="error"><strong>УВАГА</strong></span>: на цей екземпляр посилається декілька об'єктів курсу. Видалення екземпляру може пошкодити інші об'єкти курсу, що його використовують.

en: Course outline list item type
uk: Тип елементу списку для плану курсу

en: All book pages as an expanded, nested list
uk: Всі сторінки книги у вигляді розкритого, вкладеного списку

en: Only the active book menu tree items, with a count indicator
uk: Лише активні елементи дерева меню книги, з індикатором кількості.

en: A count indicator only
uk: Лише індикатор кількості сторінок

en: !title (@count pages)
uk: !title (сторінок: @count)

en: Node must be signup-enabled. Defaults to this course.
uk: Матеріал має бути увімкнений для реєестрації. Базово для цього курсу.

en: Course enrollment
uk: Зарахування на курс

en: Course object cloning
uk: Клонування об'єкта курсу

en: "New" will create new instances of all course objects.<br/>"Reference" will link supported content in the old course to the new course.<br/>"Clone" will copy supported course objects, otherwise create new ones.
uk: "Новий" створить нові екземпляри всіх об'єктів курсу.<br/>"Посилання" створить посилання на новий курс в підтримуваному матеріал старого курсу.<br/>"Клон" скопіює підтримувані об'єкти курсу, в іншому випадку створить нові.

en: Cloning issues
uk: Проблеми клонування

en: Settings for graded objects.
uk: Налаштування для оцінюваних об'єктів.

en: Save course to edit object
uk: Зберегти курс для редагування об'єкту

en: The course object %object cannot be cloned. A new instance will be created.
uk: Об'єкт курсу %object не може бути клонований. Буде створено новий екземпляр.

en: %object will be cloned as a node. Results may vary.
uk: %object буде клонований як матеріал. Результати можуть різнитися.

en: %title will only clone the first page.
uk: %title буде клонувати лише першу сторінку.

en: Passing grade
uk: Прохідний бал

en: The user will not be able to proceed past this object unless this grade is met.
uk: Користувач не зможе пройти цю тему, якщо оцінка буде нижче вказаної

en: This Quiz does not have any questions. Please !link.
uk: Даний тест не містить жодного питання. Будь ласка, !link.

en: The Webform has no questions. Please !link.
uk: Веб-форма не містить питань. Будь ласка, !link.

en: Length of time after the event happens when this course object should be accessible.
uk: Тривалість часу після події, коли цей об'єкт курсу повинен бути доступним.

en: Enrollment expired
uk: Термін зарахування сплив

en: Sorry, your enrollment has expired for this course.
uk: Вибачте, але ваше зарахування на курс втратило чинність

en: Length of time that a user can remain in the course.
uk: Час, що користувач може знаходитись на курсі.

en: This content type will have %course functionality.
uk: Цей тип матеріалу буде мати функціональність %course.

en: Enroll user
uk: Зарахувати користувача

en: Remove enrollment
uk: Вилучити зарахування

en: Course not open
uk: Курс не відкрито

en: Course closed
uk: Курс закрито

en: @username's enrollment in @title
uk: Участь користувача @username у курсі @title

en: @username's course report for @title
uk: Звіт курсу із користувача @username для @title

en: Renamed schema instances of "enrol" to "enroll".
uk: Перейменовано екземпляри схеми з "enrol" на "enroll".

en: Migrated old duration values.
uk: Перенесено старі значення тривалості.

en: You do not have permission to take this course.
uk: Ви не маєте права проходити цей курс

en: Course form elements.
uk: Елементи форми курсу

en: You do not have permission to enroll into this course
uk: Ви не маєте права бути зарахованими на цей курс.

en: This live activity started on %date and is no longer available for enrollments.
uk: Цей онлайн-курс почався %date і більше недоступний для зарахування.

en: Missing CourseObject handler for <br/><i>@m/@t</i>
uk: Відсутній обробник CourseObject для <br /><i>@m/@t</i>

en: Return to course
uk: Повернутися до курсу

en: Return to the course to view course details and material.
uk: Повернутися до курсу для перегляду подробиць курсу та матеріалу.

en: Sorry, no report is available for this type.
uk: Перепрошуємо, але для цього типу відсутній звіт.

en: Grading
uk: Оцінювання

en: Include in final course grade
uk: Додати до фінальної оцінки курсу

en: Include this grade result for calculation of the final course grade.<br/>Currently, only the last grade result per Course will be used.
uk: Додати цю оцінку при обчисленні загальної оцінки курсу.<br />В даний час, тільки використовується лише остання остання оцінка курсу.

en: This should be overridden by the module to return course content.
uk: Модуль перезапише це все і поверне все до вмісту курсу.

en: Selecting a node type will automatically create this node and link it to this course object.
uk: Вибір типу матеріалу автоматично створить цей матеріал і зв'яже його з об'єктом курсу.

en: Please select a node type.
uk: Будь ласка, оберіть тип матеріалу.

en: This course object is misconfigured. Please contact the administrator.
uk: Цей об'єкт курсу не налаштовано. Зверніться до адміністратора.

en: View any page
uk: Перегляд будь-якої сторінки

en: View all pages
uk: Перегляд усіх сторінок

en: Use node settings from Certificate
uk: Використовувати налаштування матеріалів з сертифікату

en: This will direct the user to node/%course/certificate
uk: Це спрямує користувача на node/%course/certificate

en: Download a PDF of your certificate.
uk: Завантажити PDF-копію вашого сертифіката.

en: Complete message
uk: Повідомлення про вдале завершення

en: Failed message
uk: Повідомлення про невдале завершення

en: Incomplete message
uk: Повідомлення про незавершення

en: Existing content
uk: Наявний вміст

en: Enrollments
uk: Зарахування

en: Add object
uk: Додати об'єкт

en: Save outline
uk: Зберегти план

en: Outline display
uk: Відображення плану

en: This controls the presentation of the course objects.
uk: У цей спосіб можна керувати презентацією об'єктів курсу.

en: Length of time in seconds that a user can remain in the course. Leave blank for unlimited.<br/>For a better experience, install the !link module.
uk: Тривалість у секундах, яку користувач може знаходитись на курсах. Для зняття обмежень, залиште поле порожнім. <br />Для більших можливостей встановіть модуль !link.

en: Course report entry
uk: Запис звіту курсу

en: The course of the node.
uk: Курс матеріалу

en: Let date fields be NULL.
uk: Нехай поля дати будуть порожніми.

en: Gave course objects and fulfillments UUIDs.
uk: Надати UUIDи об'єктам курсу і виконанням.

en: Updated schema naming conventions.
uk: Оновлені умови найменувань схем.

en: Remove duplicate field that was never used.
uk: Видалити дублікати полів, що ніколи не використовувались.

en: Changed grade_result field to NULL to allow for empty grades.
uk: Змінено поле grade_result на порожнє, щоб дозволити порожні оцінки.

en: Created new certificate objects.
uk: Створено нові об'єкти сертифікати.

en: Take course link
uk: Посилання "Пройти курс"

en: Please !login or !register to take this course.
uk: Щоб пройти курс необхідно !login чи !register.

en: Not enrolled.
uk: Не зараховано.

en: Sorry, you must first enroll in this course.
uk: Перепрошуємо, ви маєте спочатку зарахуватися на цей курс.

en: Thank you for participating in this course.
uk: Дякуємо за участь в цьому курсі.

en: Remaining requirements
uk: Умови завершення

en: User is enrolled
uk: Користувач зарахований

en: Enroll a user in a course
uk: Зарахувати користувача на курс

en: Unenroll a user from a course
uk: Відрахувати користувача з курсу

en: Course books allow you to use Drupal Books as course objects.
uk: Книги курсу дозволяють використовувати книги Друпалу як об'єкти курсу.

en: Default node type.
uk: Базовий тип матеріалу.

en: Sets the default node type for book objects. This can be overridden whilst assigning a book to a course outline.
uk: Встановлює тип матеріалу за замовчуванням для книжкових об'єктів. Це може бути перевизначено під час приєднання книги до плану курсу.

en: Configure enrollments.
uk: Налаштувати зарахування

en: Configure course reporting.
uk: Налаштувати звітування про курс.

en: Course object fulfillment
uk: Виконання об'єкта курсу

en: Your grade: %grade_result%<br/>Pass grade: %passing_grade%
uk: Ваша оцінка: %grade_result%<br />Прохідний бал: %passing_grade%

en: Quiz statistics
uk: Статистика тесту

en: Enrolling user !uid into !nid.
uk: Зараховується користувач !uid до !nid.

en: Configure course objects.
uk: Налаштувати об'єкти курсу

en: Date Settings Fieldset
uk: Набір полів для налаштувань дати

en: Course messages
uk: Повідомлення курсу

en: This course closed on %date.
uk: Цей курс закрито %date.

en: Show this field on enrollment.
uk: Показати це поле у зарахуванні.

en: If checked, this field will be presented when starting a course.
uk: Якщо позначено, це поле буде показане перед початком курсу.

en: Here, you can manage the settings related to course enrollments.
uk: Тут ви можете керувати налаштуваннями, пов'язані з зарахуванням на курс.

en: Here, you can manage the settings related to course progress and completion.
uk: Тут ви можете керувати налаштуваннями, пов'язані з прогресом курсу і завершенням.

en: Fields may be added to the course progress tracker entity for future functionality.
uk: Поля можуть бути додані до сутності відстеження прогресу курсу для майбутньої функціональності.

en: Here, you can manage the settings related to course objects.
uk: Тут ви можете керувати налаштуваннями, пов'язані з об'єктами курсу.

en: Fields added to the course object entity are included on the course object editing form, and may be used in course object theme hooks.
uk: Поля додані до сутності об'єкта курсу додані на формі редагування об'єкту курсу і можуть бути використані в хуках теми об'єкту курсу.

en: By default, all required objects appearing before this object in the course outline must be completed before the user may access this object. Conditional access allows for additional conditions to be applied.
uk: За замовчуванням, щоб користувач мав доступ до цього об'єкту всі обов'язкові об'єкти  в плані курсу мають бути виконані. Умовний доступ дозволяє застосувати додаткові умови.

en: Configuration for !name course objects.
uk: Конфігурація для об'єктів курсу !name.

en: For more advanced crediting, use the !link module.
uk: Для розширених прав, використовуйте модуль !link.

en: Back to course
uk: Повернутися до курсу

en: Title & description
uk: Заголовок та опис

en: The title of this course object as it will appear to users in the course outline.
uk: Заголовок цього об'єкту курсу, як він буде виглядати перед користувачами у плані курсу.

en: Enabled course objects will become part of the course. Uncheck this box if you are not using this course object.
uk: Увімкнені об'єкти курсу стануть частиною курсу. Зніміть цю позначку, якщо цей об'єкт курсу не потрібен.

en: Objects that are not visible will not be seen by the learner. Uncheck this box for course objects that you do not want the learner to see.
uk: Об'єкти що не видимі не будуть побачені учнем. Зніміть цю позначку для того об'єкту курсу, котрий користувач бачити не повинен.

en: Also delete the referenced content.
uk: Також видаляється вміст, що посилається.

en: Use existing content
uk: Використовувати наявний вміст

en: Use existing title
uk: Використовувати наявний заголовок

en: Use the referenced content's title as this course object's title.
uk: Використовувати заголовок пов'язаного матеріалу як заголовок об'єкту курсу.

en: Quiz entry point
uk: Початкова точка перевірки

en: View Quiz
uk: Переглянути перевірку

en: Take Quiz
uk: Пройти перевірку

en: Selecting "Take Quiz" will launch the user directly into taking the quiz, without viewing the quiz body.
uk: Обрання пункту "Пройти перевірку" безпосередньо розпочне перевірку без перегляду її вмісту.

en: %object can only be partially cloned. It will be created with the same settings, but without the questions.
uk: %object можуть бути клоновані лише частково. Скопіюються лише налаштування, але без питань.

en: The enrollment type's fields, if required for enrollment, will be presented to the user before starting the course.
uk: Поля типу зарахувань, якщо вони необхідні для зарахування, будуть запропоновані користувачеві до початку курсу.

en: Enrollment types
uk: Типи зарахувань

en: Course enrollment types.
uk: Типи зарахувань на курси.

en: The human-readable name of this enrollment type.
uk: Легка для читання назва цього типу зарахування.

en: A unique machine-readable name for this enrollment type. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
uk: Унікальна машинна назва для цього типу зарахування. Вона має містити латинські літери у нижньому регістрі, цифри та символи підкреслення.

en: Save enrollment type
uk: Зберегти тип зарахування

en: Created tables and updated data for course enrollment bundles.
uk: Створено таблиці та оновлені дані для пакетів зарахувань на курс.

en: Added coid field to course_report table.
uk: До таблиці course_report додано поле coid.

en: Fixed grade_result fields.
uk: Виправлені поля grade_result.

en: Currently, there are not any settings.
uk: Наразі немає жодних налаштувань.

en: Users must complete required objects. Uncheck this box if this is an optional course object.
uk: Користувачі мають пройти обов'язкові об'єкти. Зніміть цю позначку, якщо цей об'єкт курсу необов'язковий.

en: Skippable
uk: Доступний для пропуску.

en: Users can proceed past this object but it will still be required for course completion.
uk: Користувачі можуть пропустити це об'єкт, але він буде обов'язковий для завершення курсу.

en: You cannot delete this instance, as it references this Course.
uk: Ви не можете видалити цей екземпляр, оскільки він посилається на цей курс.

en: Administer global course configuration
uk: Адміністрування глобальної конфігурації курсу

en: Allows changing all course configurations.
uk: Дозвіл змінювати усі конфігурації курсу.

en: Access course
uk: Доступ до курсу

en: Grants access to take courses.
uk: Надання доступу пройти курс.

en: Access all course reports
uk: Доступ до усіх звітів курсу

en: Grants access to all course reports across all courses.
uk: Надання доступу до усіх звітів про усі курси.

en: Access course administration area
uk: Доступ до адміністративних сторінок курсу

en: Grants access to the course administration area, with no other permission.
uk: Надання доступу до адміністративного розділу курсу, без інших повноважень

en: Administer course enrollment types
uk: Адміністрування типів зарахувань на курси

en: Manage course enrollment types, fields, and display settings.
uk: Керування типами зарахувань на курси, полями та налаштуваннями відображення.

en: View instance
uk: Переглянути екземпляр

en: Added data field on enrollments.
uk: Додано поле даних для зарахувань.

en: You must purchase this course.
uk: Ви маєте придбати цей курс.

en: Clone and reference
uk: Клонувати і створити посилання

en: This will clone the selected content first.
uk: Спочатку клонувати обраний вміст.

en: Set started date to
uk: Встановити датою початку

en: Updated format for grade-based access.
uk: Оновлено формат для доступу за оцінками.

en: Use existing content instead of creating a new one.
uk: Використовувати наявний вміст замість створення нового.

en: Please select a node.
uk: Будь ласка, оберіть матеріал.

en: By default, when a private course object is created, all view access is revoked. Set roles here that will have access to view private course objects without having access.
uk: За замовчуванням, коли створено приватний об'єкт курсу, весь доступ на перегляд закритий. Встановіть тут ролі тут, які матимуть доступ до перегляду приватних об'єктів курсу, не маючи доступу до нього.
