Chaos Tool Suite (ctools) (7.x-1.19) - en to et translation catalogue (460 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Pages
et: Lehed

en: context
et: kontekst

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Read more
et: Loe edasi

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Access control
et: Ligipääsu kontroll

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Go
et: Mine

en: Login
et: Sisselogimine

en: Edit
et: Muuda

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Comment form
et: Kommentaari vorm

en: User contact form
et: Kasutaja kontaktvorm

en: Weight
et: Kaal

en: Center
et: Keskel

en: Admin title
et: Administratiivne pealkiri

en: Depth
et: Sügavus

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Book
et: Raamat

en: Export
et: Ekspordi

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Back
et: Tagasi

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Update
et: Uuenda

en: Top
et: Ülesse

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Views
et: Vaated

en: Access
et: Ligipääs

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Path
et: Tee

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Display
et: Kuva

en: Node type
et: Postituse liik

en: Menu
et: Menüü

en: results
et: tulemust

en: search
et: otsing

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Paths
et: Asukohad

en: User
et: Kasutaja

en: Continue
et: Jätka

en: Configure
et: Seadistus

en: Error
et: Viga

en: Contact
et: Kontakt

en: Node
et: Postitus

en: Are you sure you want to delete %title?
et: Kas soovid kindlasti kustutada %title?

en: All
et: Kõik

en: Submit @name
et: Postita @name

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: Override title
et: Kirjuta pealkiri üle

en: Pager ID
et: Lehitseja ID

en: Bottom
et: Alumine

en: Node links
et: Postituse viited

en: Taxonomy terms
et: Taksonoomia terminid

en: User picture
et: Kasutaja pilt

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Site slogan
et: Saidi hüüdlause

en: Module
et: Moodul

en: Inline
et: Samal real

en: Custom
et: Kohandatud

en: Comment
et: Kommentaar

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Vocabulary ID
et: Sõnastiku ID

en: Term
et: Termin

en: Term ID
et: Termini ID

en: Term name
et: Termini nimi

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: Mode
et: Viis

en: Normal
et: Tavaline

en: Advanced
et: Täpsem

en: Up
et: Üles

en: Medium
et: Keskmine

en: System
et: Süsteem

en: Terms
et: Terminid

en: General
et: Üldine

en: All views
et: Kõik vaated

en: Base
et: Baas

en: Align
et: Joondus

en: Basic
et: Lihtne

en: List type
et: Loendi liik

en: Role
et: Roll

en: User login
et: Sisenemine

en: String
et: Sõne

en: Case
et: Tõst

en: Exists
et: Väljumine

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: <All>
et: &lt;kõik&gt;

en: Edit view
et: Muuda vaadet

en: Clone
et: Klooni

en: Normal menu item
et: Tavaline menüükirje

en: Down
et: Alla

en: Arguments
et: Argumendid

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Order
et: Järjestus

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: Term description
et: Termini kirjeldus

en: Operation
et: Operatsioon

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Rules
et: Reeglid

en: Regular expression
et: Regulaaravaldis

en: Authoring information
et: Autorluse teave

en: Hidden
et: Peidetud

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
et: Sisesta üks aadress reale. Tärn (*) on kasutatav, kui metamärk (wildcard). Näidisaadressid on %blog blogilehe jaoks ja %blog-wildcard iga personaalse blogi jaoks. %front on kasutatav avalehe jaoks.

en: Link to node
et: Link sisuelemendile

en: Change
et: Muutmine

en: Edit term
et: Muuda terminit

en: Tokens
et: Märgised

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Node title
et: Postituse pealkiri

en: Node body
et: Postituse sisu

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: Your search yielded no results
et: Otsing ei andnud tulemusi

en: Front page
et: Avaleht

en: unlimited
et: piiramata

en: Activity
et: Tegevus

en: Publishing options
et: Avaldamise seaded

en: First
et: Esimene

en: Configure block
et: Seadista plokki

en: Second
et: Sekund

en: Entity
et: Olem

en: Fixed
et: Fikseeritud

en: Revert
et: Lähtesta

en: Greater than
et: Suurem kui

en: Equal to
et: Võrdne

en: Less than
et: Väiksem kui

en: Select a user
et: Vali kasutaja

en: You must select a user.
et: Kasutaja on nõutud.

en: Open in new window
et: Ava uues aknas

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: open
et: ava

en: Parent term
et: Vanemtermin

en: Parent terms
et: Vanemtermin

en: All blogs
et: Kõik blogid

en: Style
et: Stiil

en: Changed
et: Muudetud

en: Menu settings
et: Menüü sätted

en: Color scheme
et: Värviskeem

en: New
et: Uus

en: Relationships
et: Seosed

en: Basic information
et: Baasinfo

en: Parent menu item
et: Vanemmenüükirje

en: Themes
et: Teemad

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Tabs
et: Sakid

en: Storage
et: Ladu

en: Page name
et: Lehe nimi

en: Apply
et: Rakenda

en: Bold
et: Rasvane

en: PHP Code
et: PHP-kood

en: Simple
et: Lihtne

en: Menus
et: Menüüd

en: Above
et: Üleval

en: Third
et: Kolmas

en: Form
et: Vorm

en: Permission
et: Õigus

en: Edit this term
et: Muuda seda terminit

en: Italic
et: Kursiiv

en: Language neutral
et: Keelest sõltumatu

en: Contexts
et: Kontekst

en: Loading
et: Laadimine

en: Miscellaneous
et: Muu

en: Attach files
et: Manusta faile

en: Argument type
et: Argumendi tüüp

en: New custom content
et: Uus kohandatud sisu

en: Context
et: Kontekst

en: General form
et: Üldine vorm

en: Node type description
et: Postituse tüübi kirjeldus

en: Attached files
et: Kaasapandud failid

en: A list of files attached to the node.
et: Postitusega kaasa pandud failide loend.

en: Book navigation
et: Raamatu navigatsioon

en: Add comment
et: Lisa kommentaar

en: A form to add a new comment.
et: Uue kommentaari lisamise vorm.

en: Node comments
et: Postituse kommentaarid

en: The comments of the referenced node.
et: Viidatud postituse kommentaarid:

en: !a comments per page
et: !a kommentaari lehel

en: Pager
et: Lehitseja

en: Node content
et: Postituse sisu

en: The content of the referenced node.
et: Viidatud postituse sisu.

en: Identifier
et: Identifikaator

en: Node form publishing options
et: Postituse vormi avaldamise valikud.

en: Publishing options on the Node form.
et: Postituse vormi avaldamise valikud.

en: Node form author information
et: Postituse vormi autori andmed

en: Author information on the Node form.
et: Postituse vormi autori andmed.

en: Node form comment settings
et: Postituse vormi kommenteerimise sätted

en: Comment settings on the Node form.
et: Postituse vormi kommenteerimise sätted.

en: Node form menu settings
et: Postituse vormi menüü sätted

en: File attachments on the Node form.
et: Kaasapandud failid

en: Comment options
et: Kommenteerimise valikud

en: Comment options.
et: Kommenteerimise valikud.

en: Menu options
et: Menüü valikud

en: Menu options.
et: Menüü valikud.

en: Attach files.
et: Manusta faile.

en: Book options.
et: Raamatu valikud.

en: Node type description.
et: Postituse tüübi kirjeldus.

en: Profile content goes here.
et: Siia tuleb profiili sisu.

en: Term description goes here.
et: Siia tuleb termini kirjeldus.

en: Term description.
et: Termini kirjeldus.

en: List of related terms
et: Seonduvate terminite loend

en: Unordered
et: Pole sorteeritud

en: Ordered
et: Sorteeritud

en: The picture of a user.
et: Pilt sellest kasutajast.

en: User profile
et: Kasutaja profiil

en: The profile of a user.
et: Kasutaja profiil.

en: Vocabulary terms
et: Sõnastiku terminid

en: All the terms in a vocabulary.
et: Kõik terminid selles sõnastikus.

en: Maximum depth
et: Maksimaalne sügavus

en: Display as tree
et: Kuvatakse puuna

en: Taxonomy vocabulary
et: Taksonoomia sõnastik

en: Select the vocabulary for this form.
et: Vali sellele vormile sõnastik.

en: Close Window
et: Sulge aken

en: Close window
et: Sulge aken

en: Add @type "@context"
et: Lisa @type "@context"

en: Edit @type "@context"
et: Muuda @type "@context"

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: No title
et: Ilma pealkirjata

en: You may use %keywords from contexts, as well as %title to contain the original title.
et: Konteksti märksõnade kasutamiseks %keyword, või %title originaalpealkirja kasutamiseks uue pealkirja sees.

en: Module name
et: Mooduli nimi

en: Local
et: Kohalik

en: Panel
et: Paneel

en: Add a node from your site as content.
et: Lisa saidis olev postitus selle sisuks.

en: To use a NID from the URL, you may use %0, %1, ..., %N to get URL arguments. Or use @0, @1, @2, ..., @N to use arguments passed into the panel.
et: NID kasutamiseks võib kasutada muutujaid %0, %1, ..., %N, argumentide kasutamiseks muutujaid @0, @1, @2, ..., @N.

en: Path is required.
et: Aadress on nõutud.

en: Use pager
et: Lehitseja

en: Offset
et: Nihe

en: More link
et: Link 'veel'

en: Top level book
et: Kõrgeima tasandi raamat

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Locked
et: Lukus

en: Finish
et: Valmis

en: Underline
et: Allajoonitud

en: Unordered list
et: Järjestamata loend

en: Case sensitive
et: Tõstutundlik

en: Parent comment
et: Vanema kommentaar

en: Create @name
et: Lisa @name

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Widgets
et: Vidinad

en: Custom pages
et: Kohandatud lehed

en: Row
et: Rida

en: Variants
et: Variandid

en: Query string
et: Päringusõne

en: Book outline
et: Raamatu joondus

en: Revision information
et: Redaktsiooni informatsioon

en: The comment you are replying to does not exist.
et: Kommentaari, millele vastad, pole olemas.

en: User: ID
et: Kasutaja: ID

en: Logged in user
et: Sisse loginud kasutaja

en: No description
et: Kirjeldus puudub

en: The page has been deleted.
et: See leht on kustutatud.

en: Justify
et: Rööpjoondus

en: Break lock
et: Murra lukk

en: Default site language
et: Saidi vaikimisi keel

en: No language
et: Keel puudub

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: No menu entry
et: Pole menüükirjet

en: Normal menu entry
et: Tavaline menüükirje

en: Menu tab
et: Menüü sakk

en: Default menu tab
et: Vaikimisi menüü sakk

en: - All -
et: - Kõik -

en: Contact form
et: Kontaktvorm

en: Equal
et: Võrdne

en: Search form
et: Otsinguvorm

en: Styles
et: Stiilid

en: The item has been deleted.
et: See kirje on kustutatud.

en: Greater than or equal to
et: Suurem kui või võrdne

en: Less than or equal to
et: Vähem kui või võrdne

en: CTools CSS Cache
et: CTools CSSi puhver

en: A library of helpful tools by Merlin of Chaos.
et: Kasulike tööriistade teek. Autor Merlin of Chaos.

en: No info available.
et: Infot pole saadaval.

en: Configure new !subtype_title
et: Seadista uus paigutus !subtype_title

en: Edit @type
et: Muuda @type

en: , and
et: , ja

en: , or
et: , või

en: Keyword: %@keyword
et: Võtmesõna: %@keyword

en: Update and return
et: Uuenda ja naase

en: Get a summary of the information about this page.
et: Selle lehe andmete kokkuvõte.

en: Activate this page so that it will be in use in your system.
et: Selle lehe aktiveerimine, et seda saaks sinu süsteemis kasutada.

en: Add variant
et: Lisa variant

en: Add a new variant to this page.
et: Sellele lehele uue variandi lisamine.

en: Import variant
et: Impordi variant

en: Add a new variant to this page from code exported from another page.
et: Sellele lehele uue variandi lisamine teiselt lehele eksporditud koodist.

en: No variants
et: Variante pole

en: Optional features
et: Valikulised võimalused

en: This page has no variants and thus no output of its own.
et: Sellel lehel pole ühtegi varianti, seega pole mingit oma väljundit.

en: Add a new variant
et: Lisa uus variant

en: Page manager
et: Lehehaldur

en: Administrative title
et: Administratiivne pealkiri

en: Administrative description
et: Kirjeldus haldusliideses

en: Make this your site home page.
et: Tee sellest saidi avaleht.

en: Name is required.
et: Nimi on nõutud.

en: That name is used by another page: @page
et: See nimi on juba kasutusel: @page

en: That path is used by another page: @page
et: See aadress on juba kasutusel: @page

en: Access rules are used to test if the page is accessible and any menu items associated with it are visible.
et: Ligipääsureeglid määravad, kas lehele on ligipääs ning kas lehega seotud menüükirjed on näha.

en: Invalid keyword.
et: Vale võtmesõna.

en: Paste page code here
et: Kleebi lehe kood siia

en: Create a new page
et: Uue lehe loomine

en: Edit name, path and other basic settings for the page.
et: Nime, tee ja teiste lehe põhisätete muutmine.

en: Provide this page a visible menu or a menu tab.
et: Sellele lehele nähtava menüükirje või saki lisamine.

en: Make a copy of this page
et: Tee sellest lehest koopia

en: Remove this page from your system completely.
et: Eemalda see leht süsteemist täielikult.

en: This is your site home page.
et: See on saidi avaleht.

en: This page is publicly accessible.
et: See leht on kõigile ligipääsetav.

en: Normal menu entry.
et: Tavaline menüükirje.

en: Title: %title.
et: Pealkiri: %title.

en: Menu block: %title.
et: Menüü plokk: %title.

en: User profile template
et: Kasutajaprofiili mall

en: User being viewed
et: Vaadatav kasutaja

en: User: compare
et: Kasutaja: võrdle

en: First User
et: Esimene kasutaja

en: Second User
et: Teine kasutaja

en: Not equal
et: Pole võrdne

en: @user can view @node.
et: @user saab vaadata @node.

en: @user can edit @node.
et: @user saab muuta @node.

en: @user can delete @node.
et: @user saab kustutada @node.

en: User: role
et: Kasutaja: roll

en: User: language
et: Kasutaja: keel

en: Site language is "@languages" | Site language is one of "@languages"
et[0]: Saidi keel on @languages
et[1]: Saidi keel on üks järgnevatest: @languages

en: Taxonomy: vocabulary
et: Klassifikatsioon: sõnastik

en: @identifier is any vocabulary
et: @identifier on suvaline sõnastik

en: Enter a taxonomy term ID.
et: Sisesta klassifikatsiooni termini ID.

en: Enter a taxonomy term name.
et: Sisesta klassifikatsiooni termini nimi.

en: The body of the referenced node.
et: Viidatud postituse sisu.

en: The date the referenced node was created.
et: Viidatud postituse loomise kuupäev.

en: The title of the referenced node.
et: Viidatud postituse pealkiri.

en: "@s" title
et: "@s" pealkiri

en: Node last updated date
et: Postituse viimase uuendamise kuupäev

en: The date the referenced node was last updated.
et: Viidatud postituse uuendamise kuupäev.

en: Last updated date
et: Viimase uuenduse kuupäev

en: Node form submit buttons
et: Postituse vormi saatmise nupud

en: Node form url path settings
et: Postituse vormi URL-i sätted

en: Profile category
et: Profiili kategooria

en: Select a term from @vocabulary.
et: Vali termin sõnastikust @vocabulary.

en: Content pane
et: Sisupaneel

en: Allow settings
et: Luba seaded

en: Title override
et: Pealkirja üle kirjutamine

en: Go to list
et: Mine loendi juurde

en: Selection rules
et: Valiku reeglid

en: This panel will always be selected.
et: See paneel on alati valitud.

en: Selection rule
et: Valiku reegel

en: Panel: @title
et: Paneel: @title

en: (start from last values)
et: (alusta viimastest väärtustest)

en: Enter the title or NID of a node
et: Sisesta sisu pealkiri või id

en: Status messages
et: Olekuteated

en: User blog
et: Kasutaja blogi

en: All polls
et: Kõik küsitlused

en: Taxonomy: term
et: Klassifikatsioon: termin

en: Select a term or terms from @vocabulary.
et: Vali sõnastikust @vocabulary üks või mitu terminit.

en: Taxonomy term: ID
et: Klassifikatsiooni termin: ID

en: User: name
et: Kasutaja: nimi

en: Vocabulary: ID
et: Sõnastik: ID

en: Custom: @title
et: Erilahendus: @title

en: A search form with advanced options.
et: Täpsemate valikutega otsinguvorm.

en: styles
et: stiilid

en: Base table
et: Baastabel

en: <em>Edit @type</em> @title
et: <em>Muuda @type</em> @title

en: Searched %type for %keys.
et: Sisutüübist %type otsiti %keys.

en: There is currently no content classified with this term.
et: Selle terminiga seotud sisu hetkel pole.

en: - Choose -
et: - Vali -

en: Update and save
et: Uuenda ja salvesta

en: The page has been updated and saved.
et: Leht uuendati ja salvestati.

en: That path is already in use. This system cannot override existing paths.
et: See aadress on juba kasutusel. Süsteem ei saa olemasolevaid aadresse üle kirjutada.

en: @identifier is "@value"
et: @identifier on "@value"

en: @identifier is not "@value"
et: @identifier pole "@value"

en: Not equal to
et: Pole võrdne

en: Letter spacing
et: Tähtede vahe

en: Word spacing
et: Sõnade vahe

en: Current theme is "@theme"
et: Praegune teema on "@theme"

en: - All vocabularies -
et: - Kõik sõnastikud -

en: Feed icons
et: Voo ikoonid

en: Site logo
et: Saidi logo

en: Term Description
et: Termini kirjeldus

en: Missing plugin
et: Puuduv plugin

en: Custom style
et: Kohandatud stiil

en: Local action
et: Kohalik tegevus

en: Custom content
et: Erilahendused

en: Add a new @plugin
et: Lisa uus @plugin

en: Edit @plugin %title
et: Muuda pluginat @plugin %title

en: Clone @plugin %title
et: Klooni @plugin %title

en: Import @plugin
et: Impordi @plugin

en: Export @plugin %title
et: Ekspordi plugin @plugin %title

en: Are you sure you want to revert %title?
et: Kas tahad kindlasti taastada %title?

en: This action will permanently remove any customizations made to this item.
et: See tegevus eemaldab jäädavalt kõik sellele kirjele tehtud kohandused.

en: The item has been reverted.
et: See kirje on taastatud.

en: %title has been created.
et: %title on loodud.

en: %title could not be created.
et: %title polnud võimalik luua.

en: %title has been updated.
et: %title on uuendatud.

en: %title could not be updated.
et: %title polnud võimalik uuendada.

en: You can import an exported definition by pasting the exported object code into the field below.
et: Eksporditud definitsiooni saab importida asetades objektikoodi alumisele väljale.

en: @plugin %title was enabled.
et: @plugin %title lubati.

en: @plugin %title was disabled.
et: @plugin %title keelati.

en: Select style type
et: Vali stiili tüüp

en: Row number
et: Rea number

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Administer access rulesets
et: Ligipääsu reeglikomplektide haldus

en: Add, delete and edit custom access rulesets.
et: Kohandatud ligipääsu reeglikomplektide lisamine, muutmine ja kustutamine.

en: Delete this row
et: Kustuta see rida

en: remain here
et: jää siia

en: Go to your account
et: Mine oma kontole

en: your account
et: sinu konto

en: Choose animal
et: Vali loom

en: Configure animal
et: Seadista looma

en: Sheep
et: Lammas

en: Configure sheep
et: Seadista lammast

en: Lizard
et: Sisalik

en: Configure lizard
et: Seadista sisalikku

en: Choose your animal
et: Vali oma loom

en: Name your sheep
et: Anna oma lambale nimi

en: Administer custom content
et: Kohandatud sisu haldus

en: Add, edit and delete CTools custom stored custom content
et: CToolsi salvestatava kohandatud sisu loomine, muutmine ja kustutamine

en: Configure !plugin_title
et: Seadista !plugin_title

en: 404 Page not found
et: 404 Lehte ei leitud

en: 403 Access denied
et: 403 Ligipääs keelatud

en: Redirect destination
et: Ümbersuunamise sihtkoht

en: User signature
et: Kasutaja allkiri

en: The signature of a user.
et: Kasutaja allkiri.

en: Delete and save
et: Kustuta ja salvesta

en: Enable and save
et: Lülita sisse ja salvesta

en: Disable and save
et: Lülita välja ja salvesta

en: Custom blocks
et: Kohandatud plokid

en: Site Information
et: Saidi informatsioon

en: Master
et: Peamine

en: There are no @titles to display.
et: Pole ühtegi @titles, mida kuvada.

en: View: @view
et: Vaade: @view

en: View: @view: @display
et: Vaade: @view: @display
