Customizable entities (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (137 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: content
bo: ནང་དོན

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Explanation or submission guidelines
bo: གསལ་བཤད་དམ་ཡར་སྤྲོད་བྱེད་པའི་མཛུབ་སྟོན།

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Display settings
bo: འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: The username %name does not exist.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་%name་གནས་མི་འདུག

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: type
bo: རིགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: status
bo: གནས་སྟངས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Update options
bo: གདམ་ཚན་གསར་སྒྱུར་བྱེད་པ

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: RSS
bo: དྲ་ཚིགས་བསྡུས་བརྗོད

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Revision ID
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Title field label
bo: འགོ་བརྗོད་གནས་ཁོངས་ཀྱི་ཁ་བྱང

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Sticky at top of lists
bo: མིང་ཐོའི་འགོ་རུ་སྦྱར་བ

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Optional
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པ

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: You have to specify a valid date.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ངེས་པར་དུ་ཕན་ནུས་ཡོད་པའི་ཚེས་གྲངས་ཞིག་དམིགས་འཛུགས་བྱེད་དགོས།

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Authoring information
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་སྐོར

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Leave blank for %anonymous.
bo: %anonymous་ལ་སྟོང་པ་བསྐྱུར་དགོས

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: No items selected.
bo: བདམས་ཟིན་པའི་ནང་ཚན་མེད།

en: The update has been performed.
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཚར།

en: published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Refine
bo: ལེགས་སྒྲིག

en: Undo
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Publishing options
bo: ཁྱང་སྤེལ་བྱེད་སྟངས

en: Create new revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: any
bo: གང་རུང

en: Revisions for %title
bo: %title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: current revision
bo: ད་ཡོད་ཀྱི་བསྒྱུར་བཅོས

en: Date created
bo: ཚེས་གྲངས་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར

en: Not published
bo: ཁྱབ་སྤེལ་བྱས་མེད

en: Revision of %title from %date
bo: ཚེས་གྲངས་%date་ཐོག་%title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: not published
bo: སྤེལ་མེད་པ

en: not sticky
bo: འགོ་ལ་སྦྱར་མེད་པ

en: sticky
bo: འགོ་ལ་སྦྱར་བ

en: not promoted
bo: འོས་སྦྱོར་བྱས་མེད་པ

en: promoted
bo: འོས་སྦྱོར་བྱས་ཟིན་པ

en: Sticky
bo: གྲས་མགོར་འཇོག་པ

en: Default options
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་གདམ་ཚན

en: Processing
bo: སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་བཞིན་པ

en: Above
bo: གོང་དུ

en: Manage fields
bo: གནས་ཁོངས་ལ་དོ་དམ་བྱེད་པ

en: The update has encountered an error.
bo: གསར་སྒྱུར་བྱེད་སྐབས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་བ།

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
bo[0]: གཤམ་གྱི་རྣམ་གྲངས་@count་སྒྲིག་བཟོ་བྱས་ཚར།

en: Language neutral
bo: སྐད་རིགས་ལ་དབྱེ་བ་མི་བྱེད་པ

en: Preview trimmed version
bo: བཅད་བཟོའི་པར་གཞི་ལ་སྔོན་ལྟ་བྱེད་པ

en: Preview full version
bo: ཆ་ཚང་བའི་པར་གཞི་ལ་སྔོན་ལྟ

en: Show only items where
bo: གཤམ་གྱི་ཆ་རྐྱེན་དང་མཐུན་པའི་དོན་ཚན་ཁོ་ན་མངོན་པ།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: Up to date translation
bo: སྒྱུར་ཡིག་ཆེས་གསར་བ་ཡིན

en: Outdated translation
bo: དུས་ཡོལ་བའི་སྒྱུར་ཡིག

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: translate
bo: ཡིག་སྒྱུར་བྱེད

en: Revision information
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་སྐོར

en: @type %title has been created.
bo: ནང་དོན་རིགས་@type་ཡིན་པའི་ཁ་བྱང་%title་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར།

en: @type %title has been updated.
bo: ནང་དོན་རིགས་@type་ཡིན་པའི་ཁ་བྱང་%title་གསར་སྒྱུར་བྱས་ཚར།

en: By @name on @date
bo: ཚེས་གྲངས་@dateཡིན་པའི་@name་ལ་བསྟུན་པ

en: By @name
bo: @name་ལ་བསྟུན་པ

en: New revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས་གྱི་པར་གཞི་གསར་བ

en: Submission form settings
bo: ཡར་སྤྲོད་རེའུ་མིག་གི་སྒྲིག་འགོད

en: language
bo: སྐད་རིགས

en: An error occurred and processing did not complete.
bo: ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་བས་སྒྲིག་བཟོ་ལེགས་གྲུབ་ཐུབ་མེད།

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
bo: བཅད་བཟོ་བྱས་པའི་པར་གཞི་དེས་ཁྱེད་ཀྱི་གསར་སྤེལ་དེ་གཙོ་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱེད་དུས་འཆར་སྟངས་གང་འདྲ་ཡོད་པའམ། མཉམ་འབྲེལ་ལ་ཕྱི་འདྲེན་བྱེད་པའི་སྐབས་ལ་མཁོ། <span class="no-js"> ཁྱེད་ཀྱིས་བར་མཚམས་དབྱེ་རྟགས་འདི་དག"&lt;!--break--&gt;"༼འདྲེན་རྟགས་མིན་པ༽སྤྱད་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་གསར་སྤེལ་གང་ནས་མཚམས་དབྱེ་དགོས་ལེགས་སྒྲིག་བྱས་ཆོག</span>

en: Copy of the revision from %date.
bo: %date་ཡི་བསྒྱུར་བཟོས་འདྲ་བཤུ་བྱེད་པ།

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
bo: @type་%title ་དེ་%revision-date་ཡིན་པའི་བསྒྱུར་བཅོས་ལ་ཕྱིར་སློག་བྱས་ཚར།

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
bo: @type %title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི་%revision-date་བསུབ་ཟིན།

en: Edit @type
bo: @type་རྩོམ་སྒྲིག

en: manage fields
bo: གནས་ཁོངས་དོ་དམ

en: Submitted by !username on !datetime
bo: !datetime་ཐོག་!username་ཡིས་ཡར་སྤྲད་པ

en: No revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས་མེད་པ

en: Requires a title
bo: ཁ་བྱང་ཞིག་དགོས་པ

en: Edit URL
bo: དྲ་གནས་རྩོམ་སྒྲིག

en: Date changed
bo: ཚེས་གྲངས་བསྒྱུར་ཚར

en: manage display
bo: འཆར་སྟངས་དོ་དམ

en: Preview before submitting
bo: ཡར་སྤྲོད་མ་བྱས་གོང་སྔོན་ལྟ་བྱེད་པ

en: This text will be displayed at the top of the page when creating or editing content of this type.
bo: རིགས་འདིའི་ནང་དོན་ལ་གསར་བཟོ་དང་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་སྐབས་ཡི་གེ་འདི་དྲ་ངོས་ཀྱི་ཐོད་དུ་མངོན་པ།

en: Display author and date information.
bo: རྩོམ་མཁན་དང་ཚེས་གྲངས་ཀྱི་ཆ་འཕྲིན་མངོན་པ།

en: Author username and publish date will be displayed.
bo: རྩོམ་མཁན་གྱི་སྤྱོད་མཁན་མིང་དང་སྤེལ་པའི་ཚེས་གྲངས་མངོན་པ།

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང་ལ་ཕན་ནུས་མེད། %invalid་མིན་པ་ཞིག་འཇུག་རོགས།

en: Publish selected content
bo: བདམས་ཟིན་པའི་ནང་དོན་དྲ་ཐོག་ཏུ་སྤེལ་བ

en: Unpublish selected content
bo: བདམས་ཟིན་པའི་ནང་དོན་དྲ་ཐོག་ཏུ་མི་སྤེལ

en: Promote selected content to front page
bo: བདམས་ཟིན་པའི་ནང་དོན་མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱེད་པ

en: Demote selected content from front page
bo: བདམས་ཟིན་པའི་ནང་དོན་མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་མི་བྱེད

en: Make selected content sticky
bo: བདམས་ཟིན་པའི་ནང་དོན་མིང་ཐོའི་འགོ་ལ་སྦྱར་བ

en: Make selected content not sticky
bo: བདམས་ཟིན་པའི་ནང་དོན་དྲ་མིང་ཐོའི་འགོ་ལ་མི་སྦྱར་བ

en: Delete selected content
bo: བདམས་ཟིན་པའི་ནང་དོན་སུབ་པ

en: Deleted @count posts.
bo: གསར་སྤེལ་@count་སུབ་ཟིན།

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
bo[0]: ཁྱེད་ཀྱིས་རྣམ་གྲངས་འདི་དག་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Revision log message
bo: བསྒྱུར་བཅོས་བྱས་པའི་ཟིན་ཐོ

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པའི་གནས་ཚུལ་གསལ་བཤད་བྱས་ནས་མི་གཞན་དག་ལ་ཁྱེད་ཀྱི་ཀུན་སློང་ཤེས་སུ་འཇུག་པ།

en: The content on this page has either been modified by another user, or you have already submitted modifications using this form. As a result, your changes cannot be saved.
bo: དྲ་ངོས་འདིའི་སྟེང་གི་ནང་དོན་ལ་སྤྱོད་མཁན་གཞན་ཞིག་གིས་བསྒྱུར་བཅོས་བྱས་པའམ། ཡང་ན་ཁྱེད་ཀྱིས་རེའུ་མིག་སྤྱད་ནས་བསྒྱུར་བཅོས་ཞིག་ཡར་སྤྲད་ཟིན། དེའི་རྐྱེན་གྱིས་ཁྱེད་ཀྱིས་བསྒྱུར་བཅོས་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Don't display post information
bo: གསར་སྤེལ་གྱི་ཆ་འཕྲིན་མི་སྟོན་པ

en: Undefined language (@langcode)
bo: ངོས་འཛིན་བྱས་མེད་པའི་སྐད་རིགས༼@langcode༽

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
bo: རྣམ་བཞག་ལ་%time། ཟླ་ཚེས་ཀྱི་རྣམ་བཞག་ནི་YYYY-MM-DD དང་། %timezone་ནི་UTC་ལ་གཞི་འཛིན་པའི་མཛམ་གླིང་གི་དུས་ཚོད་ཁུལ་ཡིན། སྟོང་བར་བསྐྱུར་ན་ཡར་སྤྲོད་པའི་དུས་ཚོད་དེར་འཇོག་རྒྱུ་ཡིན།

en: and where %property is %value
bo: མ་ཚད་%property་ནི་%value་ཡིན་པ

en: where %property is %value
bo: %property ་ནི་%value་ཡིན་པ

en: and where
bo: ད་དུང་

en: Label display for @title
bo: @title་ལ་འཆར་བའི་ཁ་བྱང

en: Deleted 1 post. | Deleted @count posts.
bo[0]: གསར་སྤེལ་@count་སུབ་ཚར།
