Customizable entities (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (132 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: content
km: មាតិកា

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Explanation or submission guidelines
km: គោលការណ៍​ណែនាំ​អំពី​​សេចក្ដី​ពន្យល់ ឬ​ការ​ដាក់​ស្នើ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: view
km: មើល​

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Display settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Required
km: ទាមទារ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: The username %name does not exist.
km: មិន​មាន​ឈ្មោះអ្នកប្រើ %name ឡើយ ។

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: type
km: ប្រភេទ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: status
km: ស្ថានភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Update options
km: ជម្រើស​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Active
km: សកម្ម

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Revision ID
km: លេខ​សម្គាល់​ការពិនិត្យ​ឡើងវិញ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Title field label
km: ស្លាកវាល​ចំណង​ជើង

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Sticky at top of lists
km: ដាក់​នៅ​លើ​គេ​ក្នុង​បញ្ជី

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Optional
km: ស្រេច​ចិត្ត

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: You have to specify a valid date.
km: អ្នក​ត្រូវតែ​បញ្ជាក់​កាល​បរិច្ឆេទ​ត្រឹមត្រូវ ។

en: Authoring information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​ការ​និពន្ធ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Leave blank for %anonymous.
km: ទុក​ទទេ​សម្រាប់ %anonymous ។

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: No items selected.
km: គ្មាន​ធាតុ​ដែល​បាន​ជ្រើស ។

en: The update has been performed.
km: ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព ត្រូវ​បាន​ដំណើរការ ។

en: published
km: បាន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: Refine
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ប្រសើរ

en: Undo
km: មិន​ធ្វើ​វិញ

en: Publishing options
km: ជម្រើស​ការ​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Create new revision
km: បង្កើត​​ការ​ពិនិត្យ​ឡើងវិញ​ថ្មី

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: any
km: ណា​មួយ

en: Revisions for %title
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​សម្រាប់​ %title

en: revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: current revision
km: ការ​ពិនិត្យឡើង​វិញ​បច្ចុប្បន្ន

en: Date created
km: កាល​បរិច្ឆេទ​បង្កើត

en: Not published
km: មិន​បាន​​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Revision of %title from %date
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​នៃ %title ពី %date

en: not published
km: មិន​បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: not sticky
km: មិន​បិទ

en: sticky
km: បិទ

en: not promoted
km: មិន​​ផ្សាយ

en: promoted
km: បាន​ផ្សាយ

en: Default options
km: ជម្រើស​លំនាំដើម

en: Processing
km: កំពុង​ដំណើរការ

en: Above
km: ខាង​លើ

en: Manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល

en: The update has encountered an error.
km: ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព បាន​ជួបប្រទះ​នឹង​កំហុស ។

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
km[0]: @count ធាតុ​បាន​ដំណើរការ​ដោយ​ជោគជ័យ​ ៖

en: Language neutral
km: អាព្យាក្រឹត​ភាសា

en: Preview trimmed version
km: មើល​កំណែ​ដែល​បាន​តម្រឹម​ជា​មុន

en: Preview full version
km: មើល​កំណែ​ទាំងស្រុង​ជាមុន

en: Show only items where
km: បង្ហាញ​តែ​ធាតុ​ដែល

en: Promote to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​​ទំព័រ​មុខ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Up to date translation
km: ការ​បកប្រែ​ទាន់សម័យ

en: Outdated translation
km: ការបកប្រែ​ដែល​ហួស​សម័យ

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: Revision information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: @type %title has been created.
km: @type %title ត្រូវ​បាន​បង្កើត ។

en: @type %title has been updated.
km: @type %title ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព ។

en: By @name on @date
km: តាម​ @name នៅ​ @date

en: By @name
km: តាម​ @name

en: New revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​ជា​ថ្មី

en: Submission form settings
km: ការ​កំណត់​​សំណុំ​បែប​បទ​​ដាក់​ស្នើ

en: language
km: ភាសា​

en: An error occurred and processing did not complete.
km: កំហុស​បាន​កើត​ឡើង ហើយ​ការ​ដំណើរការ​មិន​បាន​បញ្ចប់ ។

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
km: កំណែ​ដែល​បាន​តម្រឹម​នៃ​ប្រកាស​របស់​អ្នក​បង្ហាញ​នូវ​អ្វី​ដែល​ប្រកាស​របស់​អ្នក​មើល​ទៅ​ដូចនៅ​ពេល​ត្រូវ​បាន​ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មេ​ ឬ​ពេល​ត្រូវ​បាន​នាំចេញ​សម្រាប់ប្រមូល​ ។<span class="no-js">អ្នក​អាច​បញ្ចូល​សញ្ញា​កំណត់​ព្រំដែន "&lt;!--break--&gt;" (ដោយ​គ្មាន​សម្រង់) ដើម្បី​​​លៃ​តម្រូវ​កន្លែង​ដែល​ប្រកាស​របស់​អ្នក​ត្រូវ​ពុះ ។</span>

en: Copy of the revision from %date.
km: ច្បាប់​ថត​ចម្លង​នៃ​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​ពី %date ។

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
km: @type %title ត្រូវ​បាន​ដាក់​ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​ទៅ​កាន់​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​ពី %revision-date ។

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​ពី %revision-date នៃ @type %title ត្រូវ​បាន​លុប ។

en: manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល​

en: Submitted by !username on !datetime
km: បាន​ដាក់​ស្នើ​ដោយ​ !username ​នៅ​ថ្ងៃ​ !datetime

en: No revision
km: គ្មាន​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Requires a title
km: ទាម​ទារ​ចំណង​ជើង

en: Edit URL
km: កែ​សម្រួល​ URL

en: Date changed
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ដែល​បាន​ផ្លាស់​ប្តូរ ។

en: manage display
km: គ្រប់​គ្រង​ការបង្ហាញ

en: Preview before submitting
km: មើល​ជា​មុន​ មុននឹង​ដាក់​ស្នើ

en: This text will be displayed at the top of the page when creating or editing content of this type.
km: អត្ថបទ​នេះ​នឹង​ត្រូវ​បង្ហាញ​នៅ​ខាង​លើ​ទំព័រ​ នៅ​ពេល​ដែល​បង្កើត​ ឬ​កែ​សម្រួល​មាតិកា​នៃ​ប្រភេទ​នេះ ។

en: Display author and date information.
km: បង្ហាញ​អ្នក​និពន្ធ និង​ព័ត៌មាន​កាល​បរិច្ឆេទ ។

en: Author username and publish date will be displayed.
km: ឈ្មោះ​អ្នក​និពន្ធ​ និង​កាល​បរិច្ឆេទ​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​នឹង​ត្រូវ​បង្ហាញ ។

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាន​បាន​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ ។ សូម​បញ្ចូល​ឈ្មោះ​ផ្សេង​ក្រៅ​ពី​ %invalid ។

en: Publish selected content
km: បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​មាតិកា​ដែល​បានជ្រើស

en: Unpublish selected content
km: មិន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​មាតិកា​ដែល​បាន​ជ្រើស

en: Promote selected content to front page
km: ផ្សព្វផ្សាយ​មាតិកា​ដែល​បាន​ជ្រើស​នៅ​ទំព័រ​មុខ​

en: Demote selected content from front page
km: មិន​ផ្សព្វផ្សាយ​មាតិកា​ដែល​បាន​ជ្រើស​នៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Make selected content sticky
km: ធ្វើ​ឲ្យ​មាតិកា​ដែល​បាន​ជ្រើស​ជាប់

en: Make selected content not sticky
km: ធ្វើ​ឲ្យ​មាតិកា​ដែល​បាន​ជ្រើស​មិន​ជាប់

en: Delete selected content
km: លុប​មាតិកា​ដែល​បាន​ជ្រើស

en: Deleted @count posts.
km: បាន​លុប​ប្រកាស​ @count ​។

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
km[0]: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​ធាតុ​នេះ​ឬ​?

en: Revision log message
km: សារ​កំណត់​ហេតុ​នៃ​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
km: ផ្តល់​នូវ​ការពន្យល់​អំពី​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ​ដែល​អ្នក​បាន​ធ្វើ ។ វា​នឹង​ជួយ​ឲ្យ​អ្នក​និពន្ធ​ផ្សេង​ទៀត​យល់​អំពី​បំណង​របស់​អ្នក​ ។

en: The content on this page has either been modified by another user, or you have already submitted modifications using this form. As a result, your changes cannot be saved.
km: មាតិកា​នៅ​លើ​ទំព័រ​នេះ​ត្រូវ​បាន​កែ​ប្រែ​ដោយ​អ្នក​ប្រើ​ផ្សេង​ទៀត ទាំង​អ្នក​ក៏​បាន​ដាក់​ស្នើការ​កែប្រែ​នេះ​រួច​ហើយ​ដែរ​ដោយ​ប្រើ​សំណុំ​បែប​បទ​នេះ ។ ជា​លទ្ធ​ផល​ មិន​អាច​រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ​របស់​អ្នក​បាន​ទេ ។

en: Don't display post information
km: កុំ​បង្ហាញ​ព័ត៌មាន​ប្រកាស

en: Undefined language (@langcode)
km: ភាសា​ដែល​មិន​បាន​កំណត់ (@langcode)

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
km: ទ្រង់ទ្រាយ ៖ %time ។ ទ្រង់ទ្រាយ​កាលបរិច្ឆេទ​គឺ YYYY-MM-DD ហើយ %timezone គឺជា​អុហ្វសិត​តំបន់​ពេលវេលា​ពី UTC ។ ទុក​ទទេ ដើម្បី​ប្រើ​ពេលវេលា​នៃ​ការ​ដាក់​ស្នើ​របស់​សំណុំ​បែបបទ ។

en: and where %property is %value
km: ហើយ​ដែល %property គឺ %value

en: where %property is %value
km: ដែល %property គឺ %value

en: and where
km: ហើយ​ដែល

en: Label display for @title
km: ទិដ្ឋភាព​ស្លាក​សម្រាប់ @title

en: Deleted 1 post. | Deleted @count posts.
km[0]: បាន​លុប​ប្រកាស ១ ។
km[1]: បាន​លុប​ប្រកាស @count ។
