DataPublic (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (2257 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: context
lt: kontekstas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: approve
lt: patvirtinti

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Private
lt: Privatus

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Replies
lt: Atsakymai

en: Last Post
lt: Paskutinis pranešimas

en: Closed
lt: Uždara

en: yes
lt: taip

en: OPML
lt: OMPL

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: more
lt: daugiau

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Access control
lt: Prieigos kontrolė

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: footer
lt: poraštė

en: Comments
lt: Komentarai

en: More
lt: Daugiau

en: On
lt: Įjungta

en: For
lt: Kam

en: Last Updated
lt: Atsakymas

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Internal scheduler for users without a cron application.
lt: Vidinis planuotojas nariams be cron aplikacijos.

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Homepage
lt: Svetainė

en: Home page
lt: Pirmas puslapis

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Version
lt: Versija

en: Go
lt: Pirmyn

en: view
lt: peržiūrėti

en: all
lt: visi

en: File
lt: Failas

en: Tag
lt: Žymė

en: File path
lt: Failo kelias

en: Login
lt: Prisijungti

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: None
lt: Joks

en: Use count
lt: Naudojimų kiekis

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Test
lt: Testas

en: Number
lt: Skaičius

en: Message
lt: Žinutė

en: Block settings
lt: Bloko nustatymai

en: Comment form
lt: Komentarų forma

en: - None -
lt: - Joks -

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Variable
lt: Kintamasis

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Admin title
lt: Pavadinimas administratoriui

en: Types
lt: Tipai

en: Hierarchy
lt: Hierarchija

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: Required
lt: Privalomas

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Depth
lt: Gylis

en: none
lt: joks

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Feed
lt: Srautas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: up
lt: viršun

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Import
lt: Importuoti

en: Book
lt: Knyga

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: settings
lt: nustatymai

en: Back
lt: Atgal

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Field
lt: Laukelis

en: header
lt: antraštė

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Font
lt: Šriftas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Download PDF
lt: Atsisiųsti PDF

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Open
lt: Atvira

en: Top
lt: Viršus

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Core
lt: Branduolys

en: Archives
lt: Archyvai

en: Icon
lt: Piktograma

en: Add new
lt: Pridėti naują

en: Time
lt: Laikas

en: Views
lt: Vaizdai

en: Access
lt: Priėjimas

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Format
lt: Formatas

en: Path
lt: Kelias

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Modules
lt: Moduliai

en: Form ID
lt: Formos ID

en: Manage
lt: Valdyti

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: key
lt: raktas

en: link
lt: nuoroda

en: Anchor
lt: Inkaras

en: Display
lt: Rodymas

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Menu
lt: Meniu

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: results
lt: rezultatai

en: search
lt: paieška

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Event
lt: Įvykis

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Text
lt: Tekstas

en: Theme
lt: Tema

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Component
lt: Komponentas

en: Statistics
lt: Statistika

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Permitted file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: n/a
lt: n/d

en: Upload
lt: Įkelti

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Titles
lt: Pavadinimai

en: Paths
lt: Keliai

en: Mail
lt: Paštas

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Check
lt: Čekis

en: Files
lt: Failai

en: User ID
lt: Nario ID

en: Error
lt: Klaida

en: Options
lt: Nustatymai

en: Contact
lt: Kontaktai

en: no
lt: ne

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: Number of columns
lt: Stulpelių skaičius

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: Activated
lt: Aktyvuota

en: Open link in new window
lt: Atidaryti nuorodą naujame lange

en: term
lt: terminas

en: The name of the menu.
lt: Meniu pavadinimas.

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
lt: Pasirinktinai. Sunkesni meniu punktai bus žemiau lengvesnių.

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: All
lt: Visi

en: days
lt: dienos

en: Active
lt: Aktyvus

en: Done
lt: Atlikta

en: Post
lt: Įrašas

en: Submit @name
lt: Pateikti @name

en: Submitted
lt: Pateikta

en: Year
lt: Metai

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Override title
lt: Perrašyti pavadinimą

en: CSS class
lt: CSS klasė

en: Display links
lt: Rodyti nuorodas

en: Page
lt: Puslapis

en: Pager ID
lt: Puslapiavimo ID

en: View arguments
lt: Peržiūros argumentai

en: Override URL
lt: Perrašyti URL

en: Bottom
lt: Apačia

en: Node links
lt: Mazgo nuorodos

en: Taxonomy terms
lt: Sistematikos terminai

en: User picture
lt: Vartotojo nuotrauka

en: Submission information
lt: Pateikimo informacija

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Site slogan
lt: Svetainės šūkis

en: Node types
lt: Mazgo tipas

en: User settings
lt: Narių nuostatos

en: Public registrations
lt: Vieša registracija

en: Only site administrators can create new user accounts.
lt: Tik svetainės administratoriai gali kurti naujus vartotojus.

en: Not found
lt: Nerasta

en: Module
lt: Modulis

en: Off
lt: Išjungta

en: Available updates
lt: Prieinami atnaujinimai

en: Never
lt: Niekada

en: Up to date
lt: Galioja

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Selected
lt: Pasirinkta

en: Menu link
lt: Meniu nuoroda

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: From
lt: Nuo

en: Feed description
lt: Tiekimo aprašymas

en: Custom
lt: Savitas

en: Roles
lt: Rolės

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Comment
lt: Komentaras

en: Comment ID
lt: Komentaro ID

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Score
lt: Balas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Input format
lt: Įvesties formatas

en: Signature
lt: Parašas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Source string
lt: Šaltinio eilutė

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: Log message
lt: Log žinutė

en: Poll duration
lt: Apklausos trukmė

en: Poll votes
lt: Balsai

en: File ID
lt: Failo ID

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: File size
lt: Failo dydis

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Vocabulary ID
lt: Žodyno ID

en: Term
lt: Terminas

en: Term ID
lt: Termino ID

en: Term name
lt: Termino pavadinimas

en: User role
lt: Narių rolės

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Last login
lt: Paskutinis prisijungimas

en: Time zone
lt: Laiko juosta

en: Message text
lt: Žinutės tekstas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Contains
lt: Turi

en: Does not contain
lt: Nesudaro/neturi

en: Is less than
lt: Yra mažiau nei

en: Is less than or equal to
lt: Yra mažiau arba lygu

en: Is equal to
lt: Yra lygus

en: Is greater than or equal to
lt: Yra daugiau arba lygu

en: Is greater than
lt: Yra daugiau nei

en: Is not equal to
lt: Yra nelygus

en: Average
lt: Vidutinis

en: Count
lt: Skaičius

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Watchdog
lt: Saugotojas

en: Mode
lt: Būdas

en: Normal
lt: Normalus

en: Items
lt: Elementai

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: %time ago
lt: Prieš %time

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Menu Parent
lt: Meniu Tėvukas

en: Sort order
lt: Rikiavimo tvarka

en: Up
lt: Viršun

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Scale
lt: Mastelis

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Sortable
lt: Rušiuojamas

en: Computed
lt: Apskaičiuota

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Caching
lt: Kešavimas

en: Month
lt: Mėnesis

en: Details
lt: Išsamiai

en: Prev
lt: Ankstesnis

en: System
lt: Sistema

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Current
lt: Dabartinis

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: Terms
lt: Terminai

en: Serial
lt: Serija

en: Desc
lt: Maž

en: Code
lt: Kodas

en: Owner
lt: Savininkas

en: Company
lt: Įmonė

en: node
lt: mazgas

en: General
lt: Bendras

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Method
lt: Būdas

en: Recent posts
lt: Naujausi įrašai

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: Table
lt: Lentelė

en: Events
lt: Įvykiai

en: Now
lt: Dabar

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Default path pattern (applies to all vocabularies with blank patterns below)
lt: Numatytas kelio modelis (taikoma visiems žodynams jei nenurodytas kitoks modelis)

en: Pattern for all %vocab-name paths
lt: Modelis visiems %vocab-name keliams

en: Pattern for forums and forum containers
lt: Modelis forumui ir forumo konteineriams

en: Pattern for user account page paths
lt: Modelis narių paskyros puslapių keliams

en: Pattern for blog page paths
lt: Modelis tinklaraščio puslapiams

en: Verbose
lt: Pranešti

en: Display alias changes (except during bulk updates).
lt: Parodyti kelio pasikeitimą (išskyrūs masiniam atnaujinimui)

en: Replace by separator
lt: Pakeičiama skirtuku

en: Maximum alias length
lt: Maksimalus kelio ilgis

en: Maximum component length
lt: Maksimalus komponento ilgis

en: Update action
lt: Atnaujinimo veiksmai

en: Strings to Remove
lt: Sekos pašalinimui

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
lt: Numatytas mechanizmas, skirtas moduliams automatiškai generuoti turinio pervadinimus, jos valdyti.

en: Downloads
lt: Atsisiuntimai

en: !time ago
lt: prieš !time

en: Other
lt: Kiti

en: Align
lt: Lygiuoti

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Link URL
lt: Nuoroda

en: List type
lt: Sąrašo tipas

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Role
lt: Rolė

en: Select all
lt: Pasirinkti visus

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: String
lt: Eilutė

en: Case
lt: Užduotis

en: Users
lt: Nariai

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Exists
lt: Esantys

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lt: @site šiuo metu tvarkomas. Turėtume netrukus grįžti. Dėkojame už jūsų kantrumą.

en: Default front page
lt: Įprastas pagrindinis puslapis

en: Square
lt: Kvadratas

en: Both
lt: Abu

en: Last
lt: Paskutinis

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Argument
lt: Parametras

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: <All>
lt: -Visi-

en: Edit view
lt: Redaguoti vaizdą

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Administer views
lt: Administruoti vaizdus

en: Existing Views
lt: Esantis vaizdas

en: Default Views
lt: Įprastas vaizdas

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Normal menu item
lt: Normalus meniu elementas

en: Down
lt: Žemyn

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Operator
lt: Operatorius

en: Filters
lt: Filtrai

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Order
lt: Tvarka

en: Views UI
lt: Vaizdo UI (vartotojo sąsaja)

en: Recent comments
lt: Naujausi komentarai

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Uncategorized
lt: Be kategorijos

en: Plain
lt: Paprastas

en: Position
lt: Pozicija

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Basic setup
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Profile name
lt: Profilio pavadinimas

en: Allow users to choose default
lt: Leisti nariams pasirinkti įprasta būseną

en: Buttons and plugins
lt: Mygtukai ir plėtiniai

en: Editor appearance
lt: Redaktoriaus rodymas

en: Toolbar location
lt: Mygtukų juostos vieta

en: Path location
lt: Kelio vieta

en: Enable resizing button
lt: Įjungti dydžio keitimo mygtuką

en: Block formats
lt: Blokuoti formatus

en: Cleanup and output
lt: Sutvarkymas ir išvedimas

en: Verify HTML
lt: Tikrinti HTML

en: Preformatted
lt: Suformuotas

en: Convert &lt;font&gt; tags to styles
lt: Konvertuoti &lt;font&gt; žymes į stilius

en: Editor CSS
lt: Redaktoriaus CSS

en: CSS path
lt: CSS kelias

en: CSS classes
lt: CSS kalsės

en: Profile
lt: Profilis

en: Close
lt: Uždaryti

en: Term description
lt: Termino aprašymas

en: Child terms
lt: Dukeriniai terminai

en: fields
lt: laukeliai

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Operation
lt: Veiksmai

en: reply
lt: atsakyti

en: Duration
lt: Laikas

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: Unsupported database.
lt: Nepalaikoma duomenų bazė.

en: Defaults
lt: Numatyta

en: City
lt: Miestas

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: Collapsible
lt: Sustumiamas

en: Common settings
lt: Bendri nustatymai

en: with comments
lt: su komentarais

en: without comments
lt: be komentarų

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: comments
lt: komentarai

en: Full
lt: Pilnas

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Rules
lt: Taisyklės

en: American Samoa
lt: Amerikos Samoa

en: Georgia
lt: Gruzija

en: Guam
lt: Guamas

en: Marshall Islands
lt: Maršalo salos

en: Northern Mariana Islands
lt: Šiaurės Marianų salos

en: Puerto Rico
lt: Puerto Rikas

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: Regular expression
lt: Reguliari išraiška

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Browse
lt: Naršyti

en: Undefined
lt: Nenurodyta

en: normal
lt: normalus

en: Show
lt: Rodyti

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Įveskite vieną puslapį į eilutę. Naudokite  '*' simbolį visiems. Pvz.: Kelias yra %blog, o %blog-wildcard yra kiekvienam asmeniniam tinklaraščiui. %front yra pirmam puslapiui

en: Other queries
lt: Kitos užklausos

en: Link to node
lt: Nuorodą į mazgą

en: WIDTHxHEIGHT
lt: PLOTISxAUKŠTIS

en: Maximum file size per upload
lt: Maksimalus failo dydis per įkėlimą

en: File Browser
lt: Failų naršyklė

en: Upload file
lt: Įkelti failą

en: Change
lt: Keisti

en: English
lt: Anglų

en: Edit term
lt: Redaguoti terminą

en: Tokens
lt: Token

en: Time format
lt: Laiko formatas

en: Week of @date
lt: Savaitė @date

en: Countries
lt: Šalys

en: Menu Name
lt: Meniu pavadinimas

en: Clear
lt: Išvalyti

en: menu
lt: meniu

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Node title
lt: Mazgo pavadinimas

en: Node body
lt: Mazgo turinys

en: Titles only
lt: Tik pavadinimai

en: Full text
lt: Pilnas tekstas

en: Feed settings
lt: Tiekimo nuostatos

en: Source
lt: Šaltinis

en: Add new group
lt: Pridėti naują grupę

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Your search yielded no results
lt: Nieko nerasta

en: Please enter some keywords.
lt: Prašome ką nors įvesti.

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
lt: Lankytojai gali registruotis, administratoriaus patvirtinimo nereikia.

en: unlimited
lt: neribotas

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: Languages
lt: Kalbos

en: Features
lt: Savybės

en: Today
lt: Šiandien

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: First
lt: Pirmas

en: Minimum width
lt: Mažiausias plotis

en: Query
lt: Užklausa

en: Code length
lt: Kodo ilgis

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Spam control
lt: Brukalų kontrolė

en: Characters to use in the code
lt: Simboliai naudojami kode

en: The list of characters to use should not contain spaces.
lt: Šiame sąraše neturėtų būti tarpų.

en: Math question
lt: Matematinis klausimas

en: Encountered an illegal byte while splitting an utf8 string in characters.
lt: Nesuskaičiuojami ar neleistini bitai kai atskiriami utf8 eilutės ir simboliai.

en: For language %lang_name (code %lang_code)
lt: %lang_name kalbai (kodas %lang_code)

en: Configure block
lt: Konfiguruoti bloką

en: Block name
lt: Bloko pavadinimas

en: Site's time zone
lt: Svetainės laiko juosta

en: Date's time zone
lt: Datos laiko juosta

en: No time zone conversion
lt: Nėra laiko juostos konversijos

en: hour
lt: valanda

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė

en: Second
lt: Sekundė

en: Site default
lt: Svetainės numatytasis

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: Granularity
lt: Detalumas

en: README file
lt: README failas

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: E-mail subject
lt: El. pašto tema

en: Link label
lt: Nuorodos etiketė

en: author
lt: autorius

en: Entity
lt: Esybė

en: None.
lt: Joks.

en: Fixed
lt: Fiksuotas

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Empty
lt: Tuščia

en: Greater than
lt: Daugiau nei

en: Less than
lt: Mažiau nei

en: PHP code
lt: PHP kodas

en: Changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: views
lt: rodinys

en: The settings have not been saved because of the errors.
lt: Nustatymai nebuvo išsaugoti dėl klaidos.

en: Open in new window
lt: Atidaryti naujame lange

en: Maxlength
lt: Maksimalus ilgis

en: First day of week
lt: Pirma savaitės diena

en: Autocomplete taxonomy
lt: Autopabaigimo sistematika

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Are you sure you want to delete the block %name?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %name bloką?

en: Red
lt: Raudona

en: White
lt: Baltas

en: warning
lt: įspėjimas

en: Site information
lt: Svetainės informacija

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: or
lt: arba

en: Results
lt: Rezultatai

en: open
lt: atvira

en: Visitor
lt: Svečias

en: Parent term
lt: Tėvinis terminas

en: Parent terms
lt: Tėviniai terminai

en: All blogs
lt: Visi tinklaraščiai

en: Style
lt: Stilius

en: change
lt: pakeisti

en: Forums
lt: Forumai

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Revision
lt: Versija

en: Session
lt: Sesija

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Reversed
lt: Atvirkščias

en: Changed
lt: Pakeista

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Interval
lt: Intervalas

en: Length of trimmed posts
lt: Santraukos ilgis

en: 200 characters
lt: 200 simbolių

en: 400 characters
lt: 400 simbolių

en: 600 characters
lt: 600 simbolių

en: 800 characters
lt: 800 simbolių

en: 1000 characters
lt: 1000 simbolių

en: 1200 characters
lt: 1200 simbolių

en: 1400 characters
lt: 1400 simbolių

en: 1600 characters
lt: 1600 simbolių

en: 1800 characters
lt: 1800 simbolių

en: 2000 characters
lt: 2000 simbolių

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of a post. Drupal will use this setting to determine at which offset long posts should be trimmed. The trimmed version of a post is typically used as a teaser when displaying the post on the main page, in XML feeds, etc. To disable teasers, set to 'Unlimited'. Note that this setting will only affect new or updated content and will not affect existing teasers.
lt: Maksimalus skaičius simbolių įrašo įžangoje. Įžanga padaroma iš įrašo, nukerpant jį ties nurodytu simbolių skaičiumi. Ji naudojama rodant įrašą pagrindiniame puslapyje, sąrašuose pagal kategorijas, XML šaltiniuose ir kitur. Kad visada būtų naudojamas visas įrašas, nurodykite "Neribojamas". Šios reikšmės pakeitimas turės įtakos tik naujam ar atnaujintam turiniui, esamos įžangos liks tokio ilgio, kokio yra.

en: Theme settings
lt: Temos nustatymai

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
lt: Jūsų PHP nustatymai riboja maksimalų įkeliamo failo dydį iki %size.

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: Color scheme
lt: Spalvinė schema

en: Unformatted
lt: Nesuformatuota

en: Documents
lt: Dokumentai

en: RSS Feed
lt: RSS

en: New comments
lt: Nauji komentarai

en: New
lt: Naujas

en: Relationships
lt: Ryšiai

en: Plural
lt: Daugiskaita

en: Relationship
lt: Ryšys

en: relationships
lt: ryšiai

en: image
lt: paveikslėlis

en: Oldest first
lt: Seni pirmi

en: Sort criteria
lt: Rikiavimo kriterijai

en: Base path
lt: Bazinis kelias

en: <Hidden>
lt: - Paslėpta -

en: Themes
lt: Temos

en: Translations
lt: Vertimai

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: Comment settings
lt: Komentarų nustatymai

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Default options
lt: Įprastos nuostatos

en: Ok
lt: Gerai

en: cancel
lt: atšaukti

en: Tabs
lt: Kortelės

en: disable
lt: išjungti

en: Output format
lt: Išvedimo formatai

en: Storage
lt: Saugykla

en: Control how your image/file browser works.
lt: Konfigūruoti failų naršyklės darbą.

en: Enable inline image/file insertion into plain textareas
lt: Įjungti paveiksliukų įterpimą paprastiems tekstiniams laukeliams

en: Insert !image or !link.
lt: Įterpti !image arba !link.

en: An image/file uploader and browser supporting personal directories and user quota.
lt: Paveiksliukų ir rinkmenų siuntimo ir naršymo priemonė, palaikanti asmeninius katalogus ir apribojimus.

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Submissions
lt: Pateikimai

en: Analysis
lt: Analizė

en: Clear Form Submissions
lt: Išvalyti formos pateikimus

en: Are you sure you want to delete all submissions for this form?
lt: Ar tikrai norite pašalinti visus šios formos pateikimus?

en: Webform %title entries cleared.
lt: Web formos %title įrašai pašalinti.

en: Are you sure you want to delete this submission?
lt: Ar tikrai norite pašalinti pateikimus?

en: Submitted values are
lt: Pateikimo reikšmės yra

en: webform
lt: webforma

en: Q
lt: K

en: responses
lt: atsakymai

en: Webforms
lt: Webformos

en: View and edit all the available webforms on your site.
lt: Peržiūrėti ir redaguoti visas galimas web formas jūsų svetainėje.

en: Webform
lt: Web forma

en: Global configuration of webform functionality.
lt: Globalūs nustaymai.

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
lt: Sukurti naują formą ar klausimyną pasiekiama lankytojams. Pateikimų rezultatai ir statistika bus įrašoma ir prieinama administratoriams.

en: Go to form
lt: Į formą

en: View this form.
lt: Peržiūrėti formą.

en: Mandatory
lt: Privalomas

en: E-mail to address
lt: El. pašto adresas

en: E-mail from name
lt: El. pašto NUO vardas

en: E-mail from address
lt: El. pašto NUO adresas

en: ever
lt: visada

en: every hour
lt: kiekvieną valandą

en: every day
lt: kiekvieną dieną

en: every week
lt: kiekvieną savaitę

en: No Components, add a component below.
lt: Nėra komponentų, pridėkite žemiau.

en: Field Key
lt: Laukelio Raktas

en: This is used as a descriptive label when displaying this form element.
lt: Tai naudojama kaip žymės aprašymas kai rodomas formos elementas.

en: A short description of the field used as help for the user when he/she uses the form.
lt: Trumpas laukelio aprašymas rodomas kaip pagalbos tekstas žmonėms pildantiems formą.

en: Check this option if the user must enter a value.
lt: Pažymėkite čia jei pasirinkimas privalomas.

en: Parent Fieldset
lt: Tėvinis Laukelių rinkinys

en: The webform component of type @type does not have an edit function defined.
lt: Šio tipo ( @type ) Web formos komponentas neturi redagavimo funkcijos.

en: The field key %field_key is invalid. Please include only lowercase alphanumeric characters and underscores.
lt: Laukelio raktas %field_key yra klaidingas. Prašome rašyti tik mažasias raides.

en: The field key %field_key is already in use by the field labeled %existing_field. Please use a unique key.
lt: Laukelio raktas %field_key jau naudojamas laukelyje %existing_field. Prašome įrašyti unikalų raktą.

en: Submission #@sid
lt: Pateikimas #@sid

en: Previous submission
lt: Ankstesnis pateikimas

en: Next submission
lt: Kitas pateikimas

en: Submitted by !name
lt: Pateikė !name

en: Next Page >
lt: Kitas puslapis >

en: < Previous Page
lt: < Buvęs puslapis

en: The webform component @type is not able to be displayed
lt: Formos komponentas @type nerodomas

en: Illegal information. Data not submitted.
lt: Neteisinga informacija. Duomenys nepateikti.

en: Go back to the form
lt: Atgal į formą

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
lt: Suteikia galimybę kurti formas ir klausimynus.

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: The default value of the field.
lt: Įprasta laukelio reikšmė.

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Presents month, day, and year fields.
lt: Atstoja mėnesio, dienos ir metų laukelius.

en: Left Blank
lt: Paliktas tusčias

en: User entered value
lt: Įvesta reikšmė

en: Width of the textfield.
lt: Teksto laukelio plotis.

en: User email as default
lt: Vartotojo el. paštas kaip numatytasis

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
lt: Automatiškai įrašo vartotojo el. paštą, jei lankytojas prisijungęs.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
lt: Padaryti laukelį nekeičiamą. Naudinga kai reikalinga nekeičiama, standartinė reikšmė.

en: Average submission length in words (ex blanks)
lt: Vidutinis pateikimo ilgis žodžiais (be tuščių)

en: If this fieldset is collapsible, the user may open or close the fieldset.
lt: Jei šis laukelis sustmiamas, lankytojai gali uždaryti ar atidaryti laukelių rinkinį.

en: Collapsed by Default
lt: Įprastai Sustumta

en: Collapsible fieldsets are "open" by default. Select this option to default the fieldset to "closed."
lt: Sustumiami laukelių rinkiniai yra "atidaryti" įprastai. Pasirinkite jei norite, kad būtų "uždaryta".

en: Web Images
lt: Web vaizdai

en: Desktop Images
lt: Darbastalio vaizdai

en: Additional Extensions
lt: Papildomi plėtiniai

en: Enter a list of additional file extensions for this upload field, seperated by commas.<br /> Entered extensions will be appended to checked items above.
lt: Įveskite papildomus bylų plėtinius šiam atsiuntimo laukeliui, kiekvieną atskirkite kableliu.<br />Įvesti plėtiniai bus pridėti prie aukščiau pasirinktų.

en: Max Upload Size
lt: Maksimalus atsiuntimo dydis

en: Enter the max file size a user may upload (in KB).
lt: Įveskite maksimalų leidžiamą dydį lankytojų įkeliamiems failams (KB)

en: Upload Directory
lt: Atsiuntimo katalogas

en: Webform uploads are always saved in the site files directory. You may optionally specify a subfolder to store your files.
lt: Failai įkeliami per Webformą, visada išsaugomi files kataloge. Jei norite, galite pasirinkti subkatalogą šiems failams saugoti.

en: Files with the '%ext' extension are not allowed, please upload a file with a %exts extension.
lt: Failai su '%ext' plėtiniu yra uždrausti, prašome įkelti failus su %exts plėtiniu.

en: The file '%filename' is too large (%filesize KB). Please upload a file %maxsize KB or smaller.
lt: '%filename' failas yra per didelis (%filesize KB). Prašome nekelti failų didesnių nei %maxsize KB.

en: The uploaded file %filename was unable to be saved. The destination directory may not be writable.
lt: Atsiųstos bylos %filename neįmanoma isaugoti. Paskirties katalogas gali būt neįrašomas.

en: The uploaded file was unable to be saved. The destination directory does not exist.
lt: Įkeltas failas negalėjo būti išsaugotas. Katalogas, kuriame bandyta išsaugoti, neegzistuoja.

en: Uploading a new file will replace the current file.
lt: Naujai įkeliamas failas pakeis dabar esantį.

en: User uploaded file
lt: Lankytojas ikėlė failą

en: Average uploaded file size
lt: Vidutinis įkelto failo dydis

en: Questions
lt: Klausimai

en: Randomize Options
lt: Atsitiktinis pasirinkimas

en: Randomizes the order of options on the top when they are displayed in the form.
lt: Atsitiktinė pasirinkimų tvarka viršuje kai rodoma forma.

en: Randomize Questions
lt: Atsitiktiniai klausimai

en: Randomize the order of the questions on the side when they are displayed in the form.
lt: Atsitiktinė klausimų tvarka viršuje kai rodoma forma.

en: Allows creation of grid questions, denoted by radio buttons.
lt: Suteikia galimybė kurti tinklelio klausimus, žymimus pasrinkimus

en: Non-empty
lt: Ne tuščia

en: Markup allows you to enter custom HTML or PHP logic into your form.
lt: Žymėjimas (Markup) suteikia galimybę įvesti savitą HTML ar PHP į formą.

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
lt: Pažymėkite čia jei leisite lankytojams pasirinkit daugiau nei vieną.

en: Listbox
lt: Sąrašas

en: Allows creation of checkboxes, radio buttons, or select menus.
lt: Suteikia galimybę kurti žymimuosius langelius, pasirenkamus sąrašus ar pasirenkamus meniu.

en: A large text area that allows for multiple lines of input.
lt: Didelės teksto sritis kuri suteikia galimybę įrašyti daugiau eilučių.

en: Basic textfield type.
lt: Įprastas teksto laukelio tipas.

en: Time Format
lt: Laiko formatas

en: Format the display of the time in 12 or 24 hours.
lt: Laiko formatas 12 ar 24 h.

en: Presents the user with hour and minute fields. Optional am/pm fields.
lt: Rodo lankytojams valandas ir minutes. am/pn laukeliai galimi.

en: low
lt: žemas

en: medium
lt: vidutinis

en: high
lt: aukštas

en: Slogan
lt: Šūkis

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: The name used to indicate anonymous users.
lt: Vardas, kuriuo vadinami anoniminiai vartotojai.

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
lt: Pirmo puslapio rodomas turinys iš šio URL. Jei nežinote, įrašykite "node".

en: Image crop
lt: Paveikslėlio apkirpimas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti..

en: Not translated
lt: Neišversta

en: (source)
lt: (šaltinis)

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Translatable
lt: Verčiama

en: Display on separate page
lt: Rodyti atskirame puslapyje

en: Add CAPTCHA administration links to forms
lt: Prie formos pridėti CAPTCHA administravimo nuorodas

en: administer CAPTCHA settings
lt: administruoti CAPTCHA nustatymus

en: Challenge description
lt: Apsaugos aprašymas

en: Persistence
lt: Patvarumas

en: Always add a challenge.
lt: Visada pridėti apsaugą.

en: Log wrong responses
lt: Įrašyti neteisingus atsakymus

en: The CAPTCHA settings were saved.
lt: CAPTCHA nustatymai buvo išsaugoti.

en: The Drupal form_id of the form to add the CAPTCHA to.
lt: Drupal formos form_id, prie kurios bus pridedama CAPTCHA apsauga.

en: Challenge type
lt: Apsaugos tipas

en: The CAPTCHA type to use for this form
lt: CAPTCHA apsaugos tipas naudojamas šiai formai

en: Illegal form_id
lt: Neteisingas form_id

en: Saved CAPTCHA point settings.
lt: CAPTCHA taško nustatymai išsaugoti.

en: Are you sure you want to delete the CAPTCHA for form_id %form_id?
lt: Ar tikrai norite ištrinti CAPTCHA formai %form_id?

en: Are you sure you want to disable the CAPTCHA for form_id %form_id?
lt: Ar tikrai norite išjungti CAPTCHA formai %form_id?

en: Deleted CAPTCHA for form %form_id.
lt: CAPTCHA ištrinta formai %form_id.

en: Disabled CAPTCHA for form %form_id.
lt: CAPTCHA išjungta formai %form_id.

en: This page gives an overview of all available challenge types, generated with their current settings.
lt: Šis puslapis leidžia matyti visų apsaugos tipų pavyzdžius, kurie buvo sugeneruoti naudojant dabartinius nustatymus

en: Challenge "%challenge" by module "%module"
lt: Užduotis  "%challenge"  - "%module" modulio

en: 10 more examples of this challenge.
lt: Dar 10 šio apsaugos tipo pavyzdžių.

en: "CAPTCHA" is an acronym for "Completely Automated Public Turing test to tell Computers and Humans Apart". It is typically a challenge-response test to determine whether the user is human. The CAPTCHA module is a tool to fight automated submission by malicious users (spamming) of for example comments forms, user registration forms, guestbook forms, etc. You can extend the desired forms with an additional challenge, which should be easy for a human to solve correctly, but hard enough to keep automated scripts and spam bots out.
lt: "CAPTCHA" yra akronimas sakiniui "Automatizuotas testas leidžiantis atskirti kompiuterius ir žmones". Tai yra apsaugos ir atsakymo testas, kuris atskleidžia ar vartotojas yra žmogus. CAPTCHA modulis leidžia apsisaugoti nuo automatinių brukalų siuntėjų (spambot'ų). Gali būti naudojama prie komentarų formų, vartotojų registracijos formų, svečių knygos formų ir t.t. Jūs galite pasirinkti formas, kuriose norite matyti papildomą apsaugą. Ši apsauga bus lengvai įveikiama žmonėms, tačiau bus pakankamai sunki automatinėms programoms ir automatiniams brukalų (spam) siuntėjams.

en: Note that the CAPTCHA module interacts with page caching (see <a href="!performancesettings">performance settings</a>). Because the challenge should be unique for each generated form, the caching of the page it appears on is prevented. Make sure that these forms do not appear on too many pages or you will lose much caching efficiency. For example, if you put a CAPTCHA on the user login block, which typically appears on each page for anonymous visitors, caching will practically be disabled. The comment submission forms are another example. In this case you should set the "%commentlocation" to "%separatepage" in the comment settings of the relevant <a href="!contenttypes">content types</a> for better caching efficiency.
lt: Pažymėtina jog CAPTCHA modulis bendrauja su puslapių podėlio kūrimu (žiūrėkite <a href="!performancesettings">veikimo nustatymai</a>). Norint, jog apsauga būtų unikali kiekvienai formai modulis pasirūpina, kad tame puslapyje nebūtų kuriamas duomenų podėlis. Pasirūpinkite, kad apsauga nebūtų naudojama per dažnai, nes kitaip bus prarandama podėlio kūrimo nauda. Pavyzdžiui, jeigu CAPTCHA bus naudojama prie vartotojų prisijungimo bloko, kuris naudojamas visuose puslapiuose, tada podėlis tiesiog neveiks. Komentarų formos yra kitas pavyzdys. Šiuo atveju komentarų nustatymuose jūs turėtumėte nustatyti "%commentlocation" į "%separatepage", bet tik prie reikalingų <a href="!contenttypes">turinio tipų</a>. Šitaip bus išnaudojamos visos podėlio galimybės.

en: Location of comment submission form
lt: Komentarų rašymo formos vieta

en: CAPTCHA is a trademark of Carnegie Mellon University.
lt: CAPTCHA yra Carnegie Mellon universiteto prekinis ženklas.

en: A CAPTCHA can be added to virtually each Drupal form. Some default forms are already provided in the form list, but arbitrary forms can be easily added and managed when the option "%adminlinks" is enabled.
lt: CAPTCHA apsauga gali būti pridėta prie kiekvienos drupal formos. Tam tikros pagrindinės formos yra naudojamos formų sąraše, bet jūs galite pridėti savo formas kai "%adminlinks" nustatymas yra įjungtas.

en: Users with the "%skipcaptcha" <a href="@perm">permission</a> won't be offered a challenge. Be sure to grant this permission to the trusted users (e.g. site administrators). If you want to test a protected form, be sure to do it as a user without the "%skipcaptcha" permission (e.g. as anonymous user).
lt: Vartotojai turintys "%skipcaptcha" <a href="@perm">leidimą</a> nematys apsaugos. Būkite tikri, jog šį leidimą suteikėte visiems patikimiems vartotojams (pvz. administratoriams). Jeigu norite testuoti apsaugotą forma, būkite tikri jog testuojantis vartotojas neturi "%skipcaptcha" leidimo (pvz. anonimams).

en: skip CAPTCHA
lt: praleisti CAPTCHA

en: This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
lt: Šis klausimas yra testas, ar jūs esate žmogus, tai skirta apsaugoti svetainę nuo automatinių nepageidaujamų įrašų.

en: Untrusted users will see a CAPTCHA here (!settings).
lt: Nepatikimi vartotojai čia matys CAPTCHA (!settings).

en: general CAPTCHA settings
lt: pagrindiniai CAPTCHA nustatymai

en: Enabled challenge
lt: Apsauga įjungta

en: "@type" by module "@module" (!change, !disable)
lt: "@type" modulio "@module" (!change, !disable)

en: Place a CAPTCHA here for untrusted users.
lt: Rodyti CAPTCHA nepatikimiems vartotojams.

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
lt: Jūsų įvestas patikros kodo CAPTCHA atsakymas buvo neteisingas.

en: Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.
lt: Išspresk šią lengvą užduotį ir įvesk rezultatą. Pvz.: 1+3, įvesk 4.

en: %form_id post blocked by CAPTCHA module: challenge "%challenge" (by module "%module"), user answered "%response", but the solution was "%solution".
lt: %form_id atsakymas (post), kurį blokavo CAPTCHA modulis: apsauga "%challenge" ("%module" modulio), vartotojas atsakė "%response", bet teisingas atsakymas buvo "%solution".

en: Administer how and where CAPTCHAs are used.
lt: Nustatykite kur ir kada naudoti CAPTCHA užduotis.

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: An overview of the available challenge types with examples.
lt: Galimų užduočių su pavyzdžiais apžvalga.

en: You can now <a href="!captcha_admin">configure the CAPTCHA module</a> for your site.
lt: Dabar jūs galite <a href="!captcha_admin">sukonfigūruoti CAPTCHA užduoties modulį</a> savo svetainei.

en: Base CAPTCHA module for adding challenges to arbitrary forms.
lt: Pagrindinis CAPTCHA užduoties modulis, leidžiantis pridėti užduotis prie pasirinktų formų.

en: Code settings
lt: Kodo nustatymai

en: The code length influences the size of the image. Note that larger values make the image generation more CPU intensive.
lt: Kodo ilgis įtakoja paveikslėlio dydį. Atminkite, kad didelės reikšmės didina CPU intensyvumą.

en: Font settings
lt: Šrifto nustatymai

en: tiny
lt: mažytis

en: small
lt: mažas

en: large
lt: didelis

en: The font size influences the size of the image. Note that larger values make the image generation more CPU intensive.
lt: Šrifto dydis įtakoja paveikslėlio dydį. Atminkite, kad didelės reikšmės didina CPU intensivumą.

en: Character spacing
lt: Tarpų plotis tarp simbolių

en: Define the average spacing between characters. Note that larger values make the image generation more CPU intensive.
lt: Nustatykite vidutinį tarpą tarp simbolių. Atkreipkite dėmesį, kad didesnis paveikslėlis reiškia daugiau darbo procesoriui jį generuojant.

en: Enter the hexadecimal code for the text color (e.g. #000 or #004283).
lt: Įveskite šešioliktainį teksto spalvos kodą, pvz., #000 ar #004283.

en: Additional variation of text color
lt: Papildomas teksto spalvos variavimas

en: moderate
lt: vidutiniškas

en: very high
lt: labai aukštas

en: The different characters will have randomized colors in the specified range around the text color.
lt: Skirtingi simboliai turės atsitiktines spalvas, parenkamas iš panašių į nurodytą teksto spalvą.

en: Distortion and noise
lt: Iškraipymai ir triukšmas

en: With these settings you can control the degree of obfuscation by distortion and added noise. Do not exaggerate the obfuscation and assure that the code in the image is reasonably readable. For example, do not combine high levels of distortion and noise.
lt: Su šiom nuostatom galite valdyti klaidinimo laipsnį. Nenaudokite maksimalių reikšmių, nes kodas bus visiškai neįskaitomas.

en: Distortion level
lt: Iškraipymo lygis

en: severe
lt: sunkus

en: Set the degree of wave distortion in the image.
lt: Nustatykite banguoto iškraipymo lygį

en: Smooth distortion
lt: Glotnus iškraipymas

en: This option adds randomly colored point noise.
lt: Šis pasirinkimas prideda spalvotus taškelius

en: Add line noise
lt: Pridėti linijinį triukšmą

en: This option enables lines randomly drawn on top of the text code.
lt: Šis pasirinkimas įjungia linijas, kurios perdengia tekstą.

en: Noise level
lt: Triukšmo lygis

en: Background color is not a valid hexadecimal color value.
lt: Fono spalva nėra galima šešioliktainė spalvos vertė.

en: Text color is not a valid hexadecimal color value.
lt: Teksto spalva nėra galima šešioliktainė spalvos vertė.

en: Generation of image CAPTCHA failed. Check your image CAPTCHA configuration and especially the used font.
lt: Paveikslėlio CAPTCHA generavimas nepavyko. Patirinkite paveikslėlių CAPTCHA nustatymus įpatingai šriftą.

en: Image CAPTCHA
lt: Vaizdinė CAPTCHA užduotis

en: What code is in the image?
lt: Koks kodas paveikslėlyje?

en: Provides an image based CAPTCHA.
lt: Suteikia vaizdinę CAPTCHA užduotį.

en: Show blocks
lt: Rodyti blokus

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Go to page @number
lt: Eiti į @number puslapį

en: Enter the terms you wish to search for.
lt: Įveskite paieškos žodžius.

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Base URL
lt: Bazinis URL

en: Variables
lt: Kintamieji

en: PHP Code
lt: PHP kodas

en: Simple
lt: Paprastas

en: Relationship type
lt: Sąryšio tipas

en: Multilingual system
lt: Daugiakalbystės sistema

en: Multilingual settings
lt: Daugiakalbiškumo nuostatos

en: Translated
lt: Išversta

en: Translation
lt: Vertimas

en: Blocks
lt: Blokai

en: The block has been created.
lt: Blokas sukurtas.

en: The content of the block as shown to the user.
lt: Bloko turinys, kurį matys vartotojai.

en: Menus
lt: Meniu

en: Above
lt: Virš

en: @min and @max
lt: @min ir @max

en: !time from now
lt: !time nuo dabar

en: Default time zone
lt: Įprasta laiko juosta

en: Full node
lt: Visas mazgas

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: Used in
lt: Naudojama

en: Fieldgroup
lt: Laukelių grupė

en: Node reference
lt: Mazgo nurodymas

en: Content types that can be referenced
lt: Turinio tipas kuri gali būt nurodytas

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
lt: Pateikite kableliu atskirtą argumentų sąrašą perduodama peržiūrom.

en: Title (link)
lt: Pavadinimas (su nuoroda)

en: Title (no link)
lt: Pavadinimas (be nuorodos)

en: Autocomplete text field
lt: Automatiškai pasibaigiantis teksto laukelis

en: Node Reference
lt: Mazgo Nurodymas

en: Defines a field type for referencing one node from another.
lt: Nustato laukelių tipą kuris nurodo vieną mazgą kitam mazgui.

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Precision
lt: Tikslumas

en: User reference
lt: Narių nurodymai

en: User roles that can be referenced
lt: Narių rolės kurie gali būt nurodyti

en: User status that can be referenced
lt: Narių būsenos kurie gali būt nurodyti

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda

en: Form
lt: Forma

en: Debug
lt: Derinimas

en: Publish
lt: Paskelbta

en: 1 minute
lt: 1 minutė

en: Any user
lt: Bet koks vartotojas

en: Permission
lt: Leidimai

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Italic
lt: Pasviręs

en: Editor
lt: Redaktorius

en: Hide
lt: Slėpti

en: Date - newest first
lt: Data - nauji pirma

en: Date - oldest first
lt: Data - seni pirma

en: 1 comment | @count comments
lt[0]: @count komentaras
lt[1]: @count komentarai
lt[2]: @count komentarų

en: Submission settings
lt: Pateikimų nustatymai

en: Global
lt: Globalus

en: Transparent
lt: Permatomas

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: File format
lt: Failo formatas

en: file system
lt: Failų sistema

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
lt: Meniu sistema išsaugo tik sistemos kelius, bet naudos URL pervadinimus keliams rodymui. %link_path buvo išsaugota kaip %normal_path

en: Menu name
lt: Meniu pavadinimas

en: Thumbnails
lt: Miniatiūros

en: Image gallery
lt: Galerija

en: Add new profile
lt: Pridėti naują profilį

en: Unlink
lt: Šalinti nuorodą

en: Hot topic threshold
lt: Karštos temos slenkstis

en: Topics per page
lt: Temų puslapyje

en: Posts - most active first
lt: Įrašai - aktyviausi pirma

en: Posts - least active first
lt: Įrašai - vangiausi pirma

en: URL path settings
lt: URL kelių nuostatos

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: Postal Code
lt: Pašto kodas

en: From name
lt: Siuntėjo vardas

en: From address
lt: Nuo adresas

en: Uppercase
lt: Didžiosios raidės

en: Directories
lt: Aplankai

en: Extension
lt: Plėtinys

en: Services
lt: Paslaugos

en: Space
lt: Tarpas

en: Keys
lt: Raktai

en: Unavailable
lt: Neįmanoma

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
lt: Automatiškai sugeneruotas pervadinimas %original_alias konfliktuoja su jau esančiu. pervadinimas pakeistas į %alias.

en: Pattern for all @node_type paths
lt: Modelis visiems @node_type keliams

en: Delete aliases
lt: Pašalinti pervadinimus

en: Automatic alias
lt: Automatinis kelias

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
lt: Simboliai naudojami atskirti žodžius pavadinime. Tai pakeis visus tarpus į skirtuko simbolį. Tarpo ar + simbolio naudojimas gali sukelti nepageidaujama efektą.

en: Character case
lt: Simbolio registras

en: Leave case the same as source token values.
lt: Palikti tokį pat registrą kaip ir token reikšmės.

en: Change to lower case
lt: Pakeisti į mažasias raides

en: Do nothing. Leave the old alias intact.
lt: Nieko nedaryti. Palikti senus pervadinimus.

en: Create a new alias. Leave the existing alias functioning.
lt: Sukurti naujus pervadinimus. Esančius pervadinimus palikti veikiančius.

en: Create a new alias. Delete the old alias.
lt: Sukurti naujus pervadinimus. Senus pašalinti.

en: Transliterate prior to creating alias
lt: Versti prieš kuriant pervadimimą

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
lt: Filtruoja naujus pervadinimus tik iki raidžių ir numerių pagal ASCII-96

en: No action (do not replace)
lt: Be veiksmo (nekeičiamas)

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
lt: Pašalinti visus pervadinimus. Bus pašalinta %count pervadinimų.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
lt: Pašalinti visus pervadinimus iš @label. Bus pašalinta: %count.

en: Delete aliases now!
lt: Pašalinti visus pervadinimus!

en: All of your path aliases have been deleted.
lt: Visi pervadinimai buvo pašalinti.

en: All of your %type path aliases have been deleted.
lt: Visi %type pervadinimai buvo pašalinti.

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: Bullet list
lt: Sąrašas

en: Available
lt: Galima

en: Export format
lt: Eksportavimo formatas

en: <Any>
lt: -bet kuris-

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Resize
lt: Keisti matmenis

en: Loading
lt: Kraunama

en: Rearrange
lt: Pertvarkyti

en: ok
lt: Gerai

en: Aggregator
lt: surinkėjas

en: Node author
lt: Mazgo autorius

en: Values
lt: Reikšmės

en: Interface language
lt: Sąsajos kalba

en: British Columbia
lt: Britų Kolumbija

en: New Brunswick
lt: Naujasis Bransvikas

en: Nova Scotia
lt: Naujoji Škotija

en: Ontario
lt: Ontarijas

en: Prince Edward Island
lt: Princo Edvardo sala

en: Quebec
lt: Kvebekas

en: Saskatchewan
lt: Saskačevanas

en: Raw
lt: Paprastas

en: Attach files
lt: Prisegti failus

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
lt: URL %url klaidingas. Prašome įvesti patvirtinta URL, tarkim http://www.example.com/feed.xml.

en: Unconfigured menu block
lt: Nekonfigūruotas meniu blokas

en: @menu_name (level @level1)
lt: @menu_name (lygis @level1)

en: @menu_name (levels @level1-@level2)
lt: @menu_name (lygiai @level1-@level2)

en: @menu_name (levels @level1+)
lt: @menu_name (lygiai @level1+)

en: 1st level (primary)
lt: 1 lygis (pirminis)

en: 2nd level (secondary)
lt: 2 lygis (antrinės)

en: 3rd level (tertiary)
lt: 3 lygis (tretinės)

en: 4th level
lt: 4 lygis

en: 5th level
lt: 5 lygis

en: 6th level
lt: 6 lygis

en: 7th level
lt: 7 lygis

en: 8th level
lt: 8 lygis

en: 9th level
lt: 9 lygis

en: Argument type
lt: Argumento tipas

en: New custom content
lt: Naujas savitas turinys

en: Context
lt: Kontekstas

en: General form
lt: Bendra forma.

en: Node type description
lt: Mazgo tipo aprašymas

en: Attached files
lt: Prisegti failai

en: A list of files attached to the node.
lt: Prisegtų bylų sąrašas.

en: Book navigation
lt: Knygos navigacija

en: Add comment
lt: Komentuoti

en: A form to add a new comment.
lt: Forma naujo komentaro pridėjimui

en: Node comments
lt: Mazgo komentarai

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: !a comments per page
lt: !a komentarų puslapyje

en: Pager
lt: Puslapiavimas

en: Node content
lt: Mazgo turinys

en: No extras
lt: Be priedų

en: Node form publishing options
lt: Mazgo formos publikavimo nustatymai

en: Publishing options on the Node form.
lt: Mazgo formos publikavimo nustatymai.

en: Node form author information
lt: Mazgo formos autoriaus informacija

en: Author information on the Node form.
lt: Mazgo formos autoriaus informacija.

en: Node form comment settings
lt: Mazgo formos komentarų nustatymai

en: Comment settings on the Node form.
lt: Mazgo formos komentarų nustatymai.

en: Node form menu settings
lt: Mazgo formos meniu nustatymai

en: Node form file attachments
lt: Mazgo formos prisegtukai

en: File attachments on the Node form.
lt: Mazgo formos prisegtukai.

en: Publishing options.
lt: Rodymo nuostatos

en: Comment options
lt: Komentarų nustatymai

en: Comment options.
lt: Komentarų nustatymai.

en: Authoring information.
lt: Sukūrimo informacija.

en: Menu options
lt: Meniu nustatymai

en: Menu options.
lt: Meniu nustatymai.

en: URL path options
lt: URL kelių nuostatos

en: URL Path options.
lt: URL kelių nuostatos.

en: Attach files.
lt: Prisegti failus.

en: Book options.
lt: Knygos nustatymai.

en: Node type description.
lt: Mazgo tipo aprašymas

en: Term description.
lt: Termino aprašymas.

en: Sibling terms
lt: Giminingi terminai

en: Which terms
lt: Terminai kurie

en: The picture of a user.
lt: Vartotojo nuotrauka.

en: User profile
lt: Vartotojo profilis

en: The profile of a user.
lt: Vartotojo profilis.

en: Taxonomy vocabulary
lt: Sistematikos žodynas

en: Add argument
lt: Pridėti argumentą

en: Add relationship
lt: Pridėti sąryšį

en: Close Window
lt: Uždaryti langą

en: Close window
lt: Uždaryti langą

en: Remove this item
lt: Pašalinti šį elementą

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: Panel settings
lt: Regionų nustatymai

en: Unknown context
lt: Nežinomas kontekstas

en: No context
lt: Be konteksto

en: You may use %keywords from contexts, as well as %title to contain the original title.
lt: Galite naudoti %keywords iš konteksto taip pat kaip ir %title orginaliam pavadinimui.

en: Context %count
lt: Kontakstas %count

en: Module name
lt: Modulio pavadinimas

en: Panel
lt: Skydelis

en: Invalid node
lt: Klaidingas mazgas

en: Page settings
lt: Puslapio nustatymai

en: Path is required.
lt: Kelias reikalingas.

en: Use pager
lt: Naudoti puslapiavimą

en: Offset
lt: Poslinkis

en: Link title to view
lt: Nuorodos į peržiūra pavadinimas

en: Num posts
lt: Įrašų skaičius

en: Send arguments
lt: Siųsti argumentus

en: Book parent
lt: Knygos tėvukas

en: Immediate parent
lt: Neatidėliotinas tėvukas

en: Term parent
lt: Termino tėvukas

en: Rounded corners
lt: Apvalūs kampai

en: contains
lt: turi

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Print
lt: Spausdinti

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Registration form
lt: Registracijos forma

en: Account
lt: Paskyra

en: Data
lt: Duomenys

en: Selection type
lt: Pasirinkimo tipas

en: Check for updates
lt: Ieškoti atnaujinimų

en: No update data available
lt: Nėra atnaujinimo duomenų

en: No name
lt: Nėra pavadinimo

en: Node count
lt: Mazgų kiekis

en: User Role
lt: Nario rolė

en: Validation
lt: Patvirtinimas

en: Search help
lt: Paieškos pagalba

en: Advanced help
lt: Išplėstinė pagalba

en: Field settings
lt: Laukelio nuostatos

en: Default order
lt: Įprastas rikiavimas

en: ZIP Code
lt: Pašto kodas

en: Number of views
lt: Peržiūrų skaičius

en: Or
lt: Arba

en: Underline
lt: Pabrauktas

en: About
lt: Apie

en: Case sensitive
lt: Skirti didžiąsias ir mažąsias raides

en: Default picture
lt: Įprasta nuotrauka

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
lt: URL nuotraukos, kuris bus rodomas prie vartotojų, kurie neįkėlė savo nuotraukos. Palikite tuščią, kad nieko nebūtų rodoma.

en: Log messages
lt: Log žinutės

en: Update mode
lt: Atnaujinimo būdas

en: Column
lt: Stulpelis

en: Default sort
lt: Numatytas duomenų rikiavimas

en: sort by @s
lt: rūšiuoti pagal @s

en: and
lt: ir

en: You cannot enter a title without a link url.
lt: Nagalite įvesti pavadinimo be URL nuorodos.

en: Auto-reply
lt: Auto atsakymas

en: Add @type
lt: Pridėti @type

en: Not promoted
lt: Neiškeltas

en: Untranslated
lt: Neišversta

en: Parent comment
lt: Tėvinis komentaras

en: The parent comment.
lt: Tėvinis komentaras.

en: Author's website
lt: Autoriaus interneto svetainė

en: Reply-to link
lt: Atsakyti-kam nuoroda

en: Provide a simple link to reply to the comment.
lt: Pateikite paprastą nuotodą, kur galima atsakyti į komentarą.

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Newest first
lt: Nauji pradžioj

en: The new webform %title has been created. Add new fields to your webform with the form below.
lt: Nauja %title webforma sukurta. Pridėkite naujus laukelius prie formos žemiau pateiktoje formoje.

en: Submission deleted.
lt: Pateikimai pašalinti.

en: field
lt: laukelis

en: nodes
lt: mazgai

en: Menu items
lt: Meniu elementai

en: Depends on: !dependencies
lt: Priklauso nuo: !dependencies

en: clone
lt: klonuoti

en: Regions
lt: Regionai

en: Translate
lt: Versti

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
lt: Vertimo importavimas nepavyko, nes failas %filename neperskaitomas.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: "msgstr" tikėtasi bet nerasta eilutėje %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: "msgid_plural"  tikėtasi bet nerasta %line eilutėje.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi sintaksės klaidų %line eilutėje.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: "msgid" nesitikėta %line eilutėje.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: "msgstr[]" nesitikėta %line eilutėje.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: "msgstr" nesitikėta %line eilutėje.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: nesitikėta eilutė %line eilutėje.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
lt: Vertimo failas %filename netikėtai baigėsi %line eilutėje.

en: Save translations
lt: Įrašyti vertimus

en: Time ago
lt: Prieš

en: Create @name
lt: Kuriamas turinys - @name

en: Element
lt: Elementas

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
lt: @module (<span class="admin-disabled">išjungtas</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
lt: @module (<span class="admin-enabled">įjungtas</span>)

en: Effect
lt: Efektas

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Show @count value(s)
lt: Rodyti @count reikšmes.

en: starting from @count
lt: pradedant nuo @count

en: Please select a file.
lt: Prašome pasirinkti failą.

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Original text
lt: Orginalus tekstas

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
lt: Ar tikrai norite pašalinti "%name" bloką?

en: @menu_name (expanded levels @level1-@level2)
lt: @menu_name (išplėsti lygiai @level1-@level2)

en: @menu_name (expanded levels @level1+)
lt: @menu_name (išplėsti lygiai @level1+)

en: Menu block
lt: Meniu blokas

en: Patterns
lt: Šablonai

en: Entity type
lt: Esybės tipas

en: Resizable
lt: Galima keisti aukštį

en: vocabulary
lt: žodynas

en: User roles
lt: Narių rolės

en: Acronym
lt: Akronimas

en: original
lt: originalas

en: @menu_name (active menu item)
lt: @menu_name (aktyvaus meniu elementas)

en: Starting level
lt: Pradinis lygis

en: Title only
lt: Tik pavadinimas

en: pixels
lt: pikseliai

en: Mime type
lt: Mime tipas

en: This option enables bilinear interpolation of the distortion which makes the image look smoother, but it is more CPU intensive.
lt: Šis nustatymas įjungia „bilinear“ iškraipymų interpoliaciją. Tai paveikslėlį daro glotnesnį, bet labiau apkrauna procesorių.

en: Add salt and pepper noise
lt: Druskos ir pipirų triukšmas

en: The image CAPTCHA is a popular challenge where a random textual code is obfuscated in an image. The image is generated on the fly for each request, which is rather CPU intensive for the server. Be careful with the size and computation related settings.
lt: Vaizdinė CAPTCHA užduotis, kur atsitiktinis tekstinis kodas yra apgadinamas paveikslėlyje, yra labai plačiai naudojama. Paveikslėlis yra sugeneruojamas kiekvienai užklausai, dėl to tai gana stipriai apkrauna serverio procesorių. Būkite atsargūs su dydžio ir skaičiavimų nustatymais.

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> is installed, files exceeding this value will be scaled down to fit.
lt: Maksimalus galimas paveikslėlio dydis (pvz. 640x480). Nurodžius 0 apribojimai nebus taikomi. Jei <a href="!image-toolkit-link">paveikslėlių manipuliavimo priemonių komplektas</a> yra instaliuotas, bylos, kurios viršija šiuos matmenis, bus sumažintos iki tinkamų matmenų.

en: Display format
lt: Rodymo formatas

en: Custom format
lt: Savitas formatas

en: The date the node was last updated.
lt: Paskutinio mazgo atnaujinimo data.

en: Button alignment
lt: Mygtuko lygiavimas

en: Add tracking to specific pages
lt: Pridėti sekimą specifiniams puslapiams

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: export
lt: eksportuoti

en: Custom template
lt: Savitas šablonas

en: Default format string
lt: Numatyta formato eilutė

en: The cache has been cleared.
lt: Kešas išvalytas.

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: translate
lt: išversti

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
lt: Leidžiami tik failai su šiais plėtiniais: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
lt: Failo dydis %filesize viršija leistiną maksimalų %maxsize dydį.

en: Sharing
lt: Dalintis

en: outdated
lt: pasenęs vertimas

en: <strong>@language_name</strong> (source)
lt: <strong>@language_name</strong> (šaltinis)

en: add translation
lt: pridėti vertimą

en: Translations of %title
lt: Vertimas - %title

en: Is not one of
lt: Nėra vienas iš

en: IP address
lt: IP adresas

en: Maximum width
lt: Didžiausias plotis

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Page elements
lt: Puslapio elementai

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Variants
lt: Variantai

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Boolean
lt: Loginis

en: File browser
lt: Failų naršyklė

en: Configuration profiles
lt: Profilių valdymas

en: Absolute URLs
lt: Absoliutus URL

en: Check if you want IMCE to return absolute file URLs.
lt: Pažymėkite jei norite, kad IMCE naudotu absuliučius URL.

en: Default behaviour for existing files during file uploads
lt: Įprastas elgasys kai įkeliamas jau egzistuojantis failas

en: Keep the existing file renaming the new one
lt: Palikti egzistuojantį failą, prevadinant naują

en: Keep the existing file rejecting the new one
lt: Palikti egzistuojatį failą nepriimant naujo

en: Replace the existing file with the new one
lt: Pakeisti egzistuojantį failą nauju

en: Default method for creating thumbnails
lt: Numatytasis miniatiūrų kūrimo metodas

en: Scale the image with respect to the thumbnail dimensions.
lt: Sumažinti vaizdą pagal miniatiūrų matmenis.

en: First scale then crop the image to fit the thumbnail dimensions.
lt: Pirmiau sumažinti, o po to apkarpyti vaizdą, kad tiktų miniatiūros matmenims.

en: Role-profile assignments
lt: Rolės priskyrimai

en: Settings were imported from the profile %name
lt: Nuostatos buvo importuotos iš %name profilio

en: Give a name to this profile.
lt: Pavadinkitę šį profilį.

en: Set to 0 to use the maximum value avaliable.
lt: Nustatykite  0 naudoti maksimalią galimą reikšmę.

en: Directory quota
lt: Direktorijos kvota

en: Total user quota
lt: Viso nario kvota

en: Set to * to remove the restriction.
lt: Nustatykite * jei norite pašalinti draudimą

en: Maximum image resolution
lt: Maksimali vaizdo rezoliucija

en: Maximum number of files per operation
lt: Maksimalus failų kiekis operacijos metu

en: You can allow users to select multiple files for operations such as delete, resize, etc. Entire batch file operation is executed in a single drupal load, which may be good. However there will be an increase in script execution time, cpu load and memory consumption possibly exceeding the limits of your server, which is really bad. For unlimited number of file handling, set this to 0.
lt: Galite leisti nariams naudoti daugiau bylų vienai operacijai tokiai kaip pašalinimas, matmenų keitimas. Visos bylos veikiamos vieno Drupal krovimo metu. Tai gali padidinti atminties ir cpu naudojimą todėl naudokite atsargiai. Ignoruoti šią nuostatą nustatykite  0.

en: Profile has been added.
lt: Profilis pridėtas

en: Including subdirectories
lt: Įskaitant  subdirektorijas

en: Directory path
lt: Katalogo kelias

en: Define directories that users of this profile can access.
    <ul>
    	<li>Use alphanumeric characters as directory paths.</li>
    	<li>To specify file system root, just enter <strong>.</strong>(dot) character.</li>
    	<li>Use <strong>%uid</strong> as a placeholder for user ID. Ex: <em>users/user%uid</em> creates directories such as <em>users/user1</em>, <em>users/user42</em>, etc.</li>
      <li>To remove a directory from the list, leave the directory path blank.</li>
      <li>If you want more flexibility in directory paths you can execute php to return a directory path.<br />
      For php execution your directory path must start with <strong>php:</strong> and the rest must be a valid php code that is expected to return the actual directory path. <br />Ex: <strong>php: return 'users/'.$user->name;</strong> defines <strong>users/USER-NAME</strong> as the directory path.<br />
      A multi-level directory example <strong>php: return date('Y', $user->created).'/'.date('m', $user->created).'/'.$user->uid;</strong> defines <strong>MEMBERSHIP-YEAR/MONTH/USER-ID</strong> as the directory path, resulting in self-categorized user directories based on membership date.<br />
      Note that you should use the $user variable instead of $GLOBALS['user'] since they are not always the same object.</li>
    </ul>
    <p>Note that thumbnails permission does not affect thumbnail creation on upload. See thumbnails decription below.</p>
    <p>If you need more fields, just fill all and save, and you will get two more on the next page.</p>
lt: Nustatykite kuriuos katalogus galės naudoti šios rolės narys.
    <ul>
    	<li>Naudokite skaičius ir raides katalogo keliui.</li>
    	<li>Nustatyti bylų sistemos root<strong>.</strong>(taškas) simbolį.</li>
    	<li>Naudokite <strong>%uid</strong> kaip nario ID. pvz.: <em>nariu/narys%uid</em> sukurs katalogą <em>nariu/narys1</em>, <em>nariu/narys42</em>, ir tt.</li>
      <li>Norėdami pašalinti katalogą iš sąrašo - palikite katalogo kelią tuščia</li>
      <li>Jei norite daugiau lankstumo naudokite php<br>
      php kelio nustatymui pradžioje įrašykite <strong>php:</strong> ir likusį galiojantį php kodą kuris grąžins tikrąjį kelią. <br>Pvz.: <strong>php: return 'nariu/'.$user-&gt;name;</strong> nustato <strong>narių/NARIO-VARDAS</strong> kaip katalogo kelias.<br>
      Kelių lygių pavyzdys <strong>php: return date('Y', $user-&gt;created).'/'.date('m', $user-&gt;created).'/'.$user-&gt;uid;</strong> nustato <strong>NARYSTĖS-PRADŽIOS-METAI/MĖNESIS/NARIO-ID</strong> kaip katalogo kelias, pagal narių įstojimo datą.<br>
      Atminkite, kad jūs turėtumėte naudoti $user kintamąjį vietoj $GLOBALS['user'] kadangi kartais tai ne tas pats.</li>
    </ul>
    <p>Atminkite, kad miniatiūrų leidimai neįtakoja miniatiūrų kūrimo ir atsiuntimo. Peržiūrėkite miniatiūrų aprašymą žemiau. </p>
    <p>Jei jums reikia daugiau laukelių, tiesiog užpildykite esančius ir išsaugokite, taip gausite dar du.</p>

en: Are you sure you want to delete the profile %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti profilį %name?

en: Profile has been deleted.
lt: Profilis pašalintas.

en: Import settings from other profiles
lt: Importuoti nuostatas iš kito profilio

en: Duplicate directory paths are not allowed.
lt: Pasikartojantis direktorijos kelias neleidžiamas.

en: %dirname is not accepted as a proper directory name.
lt: %dirname netinkamas direktorijos pavadinimas

en: Create thumbnails
lt: Sukurti miniatiūras

en: Selected files
lt: Pažymėti failai

en: Width x Height
lt: Plotis x Aukštis

en: Create a new image
lt: Sukurti naują vaizdą.

en: You are not allowed to operate on more than %num files.
lt: Jums neleidžiama valdyti daugiau nei %num failų.

en: directory (%dir)
lt: direktorija (%dir)

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
lt: Pastebėtas neleistimas pasirinkimas. Prašome susisiekti su administratoriumi.

en: Upload failed.
lt: Atsiuntimas nepavyko.

en: File deletion successful: %files.
lt: Failas(-ai) sėkmingai pašalinti: %files.

en: Please specify dimensions within the allowed range that is from 1x1 to @dimensions.
lt: Nurodykite matmenis tarp leidžiamos srities 1x1   @dimensions.

en: File resizing successful: %files.
lt: Bylos keitimas sėkmingas: %files.

en: Thumbnail creation (%thumbnames) successful for %filename.
lt: Miniatiūros kūrimas (%thumbnames) sėkmingas %filename.

en: %filename is not an image.
lt: %filename ne vaizdas.

en: Scaling up is not allowed.
lt: Didinimas neleidžiamas.

en: %filename(%dimensions) already exists.
lt: %filename(%dimensions) jau yra.

en: %filename cannot be resized to %dimensions
lt: %filename neįmanoma pakeisti į %dimensions

en: Unable to get a working directory for the file browser!
lt: Neįmanoma nustatyti darbinio katalogo failų naršyklei.

en: There is no valid directory specified for the file browser!
lt: Nėra direktorijos kurią galite naršyti.

en: Illegal choice %choice in !name element.
lt: Neleistinas pasirinkimas %choice !name elemente.

en: File browsing is disabled in directory %dir.
lt: Failų naršymas %dir direktorijai išjungtas.

en: Do you want to refresh the current directory?
lt: Ar norite atnaujinti dabartinį katalogą?

en: Delete selected files?
lt: Šalinti pasirinktus failus?

en: Please select a thumbnail.
lt: Prašome pasirinkti miniatiūrą.

en: You must select at least %num files.
lt: Privalote pasirinkti bet %num failus.

en: Tips
lt: Patarimai

en: Select a file by clicking the corresponding row in the file list.
lt: Pasirinkite failą paspausdami atitinkamą eilutę sąraše.

en: Ctrl+click to add files to the selection or to remove files from the selection.
lt: Ctrl+click prideda ar atima failus iš pasirinkimo.

en: Shift+click to create a range selection. Click to start the range and shift+click to end it.
lt: Shift+click pasirenkam sritis. Paspauskite srities pradžią ir su shift+click pabaigoje.

en: Sort the files by clicking a column header of the file list.
lt: Rikiuoti failus paspaudus stulpelio antraštę.

en: Resize the work-spaces by dragging the horizontal or vertical resize-bars.
lt: Pakeiskite darbo erdvę tempdami už horizontalių ir vertikalių šonų.

en: Keyboard shortcuts for file list: up, down, left, home, end, ctrl+A.
lt: Klaviatūros trumpiniai failų sąrašui: viršun, žemyn, kairėn,  home, end, ctrl+A.

en: Keyboard shortcuts for selected files: enter/insert, delete, R(esize), T(humbnails), U(pload).
lt: Klaviatūros trumpiniai pasirinktiems failams: enter/insert, delete, R(esize), T(humbnails), U(pload).

en: Keyboard shortcuts for directory list: up, down, left, right, home, end.
lt: Klaviatūros trumpiniai direktorijoms: viršun, žemyn, kairėn, dešinėn, home, end.

en: Limitations
lt: Ribojimai

en: !num files using !dirsize of !quota
lt: !num failai naudoja !dirsize iš !quota

en: unlimited quota
lt: neribota

en: Decimal point
lt: Dešimtainis taškas

en: Permanent
lt: Nuolatinė

en: Temporary
lt: Laikina

en: Delimited text
lt: Atskirtas tekstas

en: A plain text file delimited by commas, tabs, or other characters.
lt: Paprastos tekstinės bylos atskiriamos kableliais, tabuliavimo žyme ar kitais simboliais.

en: A file readable by Microsoft Excel.
lt: Failas, atidaromas su Microsoft Excel.

en: Delimited text format
lt: Atskirto teksto formatas

en: Comma (,)
lt: Kablelis (,)

en: Semicolon (;)
lt: Kabliataškis (;)

en: Colon (:)
lt: Dvitaškis (:)

en: Pipe (|)
lt: Linija (|)

en: Period (.)
lt: Taškas (.)

en: Space ( )
lt: Tarpas ( )

en: Delete selected files
lt: Pašalinti pasirinkus failus

en: No files available.
lt: Failų nėra.

en: Book outline
lt: Knygos apybraižą

en: Revision information
lt: Versijos informacija

en: interval
lt: intervalas

en: View used to select the nodes
lt: Peržiūra naudojam pasirinkti mazgus

en: Root term
lt: Šakninis terminas

en: %name: this post can't be referenced.
lt: %name: šis įrašas negali būt nurodytas.

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
lt: Prieiga bus suteikta nariams su nurodytu leidimo tekstu.

en: Site default language
lt: Svetainės pagrindinė kalba

en: Comma
lt: Kablelis

en: Show All
lt: Rodyti viską

en: Users who have created accounts on your site.
lt: Vartotojai, susikūrę paskyras jūsų svetainėje.

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: Undated
lt: Atnaujinta

en: Upload date
lt: Įkėlimo data

en: Action to take if argument is not present
lt: Kokį veiksmą atlikti, jei argumento nėra

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
lt: Jeigu ši reikšmė bus gaunama kaip argumentas, tada argumentas bus ignoruojas, pvz. "visos reikšmės"

en: Action to take if argument does not validate
lt: Veiksmai jei argumentas negalioja

en: Link this field to its user
lt: Susieti šį laukelį su jo nariu

en: opt-in or out of tracking
lt: įjungti išjungti sekimą

en: Add tracking for specific roles
lt: Pridėti sekimą tam tikroms rolėms

en: <a href="@module_list">Enable the profile module</a> to be able to use profile fields for more granular tracking.
lt: <a href="@module_list">Įjunkite profilio modulį</a> jei norite pasinaudoti profilio laukeliais dar labiau segmentuoti sekimą.

en: Track translation sets as one unit
lt: Sekti vertimo rinkinius kaip vieną vienetą

en: When a node is part of a translation set, record statistics for the originating node instead. This allows for a translation set to be treated as a single unit.
lt: Kai mazgas yra dalis vertimo rinkinio, į statistiką rašyti originalų mazgą. Tai leidžia vertimą nustatyti kaip vieną vienetą.

en: Track internal search
lt: Sekti vidinę paiešką

en: If checked, internal search keywords are tracked. You must configure your Google account to use the internal query parameter <strong>search</strong>. For more information see <a href="@url">How do I set up Site Search for my profile</a>.
lt: Jei pažymėta, vidinės paieškos raktažodžiai bus sekami. Jūs turite konfigūruoti Google paskyrą, kad naudotų vidinės paieškos užklausą <strong>search</strong>. Daugiau informacijos rasite <a href="@url">How do I set up Site Search for my profile</a>.

en: Track AdSense ads
lt: Sekti AdSense skelbimus

en: If checked, your AdSense ads will be tracked in your Google Analytics account.
lt: Jei pažymėta, jūsų AdSense skelbimai bus sekami Google Analytics paskyroje.

en: Custom JavaScript code
lt: Savitas JavaScript kodas

en: Code snippet (before)
lt: Kodo fragmentas (prieš)

en: Code snippet (after)
lt: Kodo fragmentas (po)

en: JavaScript scope
lt: JavaScript sritis

en: Do not add the tracker code provided by Google into the javascript code snippets! This module already builds the tracker code based on your Google Analytics account number and settings.
lt: Nepridėkite sekimo kodo, kurį teikia Google. Šis modulis jau turi sekimo kodą, paremtą jūsų Google Analytics paskyros numeriu ir nuostatomis.

en: Do not include the &lt;script&gt; tags in the javascript code snippets.
lt: Neįterpkite  &lt;script&gt; žymių javascript kode.

en: Google Analytics configuration
lt: Google Analytics konfigūravimas

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
lt: Pagal nutylėjimą nariai sekami, bet gali tai išjungti.

en: Enable user tracking
lt: Įjungia narių sekimą

en: Users are <em>not</em> tracked by default, but you are able to opt in.
lt: Pagal nutylėjimą nariai nesekami, bet gali tai įjungti.

en: Google Analytics module
lt: Google Analytics modulis

en: Google Analytics module has not been configured yet. Please configure its settings from the <a href="@url">Google Analytics settings page</a>.
lt: Google Analytics modulis dar nenustatytas. Prašome konfigūruoti <a href="@url">Google Analytics nuostatas</a>.

en: No role
lt: Jokios rolės

en: View link
lt: Peržiūrėti nuorodą

en: The size of the file.
lt: Failo dydis.

en: The MIME type of the file.
lt: Failo MIME tipas.

en: Videos
lt: Vaizdo įrašai

en: Menu links
lt: Meniu nuorodos

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas

en: Node title mismatch. Please check your selection.
lt: Mazgo pavadinimas nesutampa. Prašome patikrinti pasirinkimą.

en: Found no valid post with that title: %title
lt: Nerasta galiojančių įrašų su šiuo pavadinimu: %title

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: Filter the view to the currently logged in user.
lt: Filtruoti rodinį iki šiuo metu prisijungusio nario.

en: No strings found to translate.
lt: Nėra eilučių vertimui

en: Page Text
lt: Puslapio tekstas

en: Translation to %language
lt: Vertimas į %language

en: Translate Text
lt: Vertimo tekstas

en: Save translation
lt: Išsaugoti vertimą

en: Enable sharing translations with server
lt: Įjungti dalinimasi su vertimo serveriu

en: Address of localization server to use
lt: Lokalizacijos serverio adresas

en: The given server could not handle the v2.0 remote submission API.
lt: Duotas serveris negali naudotis v2.0 nuotoliniu pateikimo API.

en: Verified that the specified server can handle remote string submissions. Supported languages: %languages.
lt: Patvirtinta, kad nurodytas serveris gali naudoti nuotolinį eilučių pateikimą. Palaikomos kalbos: %languages.

en: Invalid localization server address specified. Make sure you specified the right server address.
lt: Klaidingas lokalizacijos serverio adresas. Įsitikinkite, kad nurodėte teisingą serverio adresą.

en: Localization client
lt: Lokalizacijos klientas

en: Your Localization Server API key
lt: Jūsų API raktas Lokalizacijos serveryje

en: This is a unique key that will allow you to send translations to the remote server. To get your API key go to !server-link.
lt: Tai unikalus raktas kuris leis jums siųsti vertimus į nutolusį serverį. Gaukite savo API raktą nuėję į !server-link.

en: Save string
lt: Išsaugoti eilutę

en: Translate strings
lt: Versti eilutes

en: Provides on-page localization
lt: Suteikia vertimą puslapyje

en: An HTTP error @status occured.
lt: Įvyko HTTP klaida @status.

en: Localization
lt: Lokalizacija

en: Edit string
lt: Redaguoti eilutes

en: locale
lt: lokalė

en: Multilingual support
lt: Kelių kalbų palaikymas

en: Enabled, with translation
lt: Įjungta su vertimu

en: Has Avatar
lt: Turi Avatarą

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Save Draft
lt: Išsaudoti Juodraštį

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
lt: Šios formos pateikimų nėra. <a href="!url">Peržiūrėti šią formą</a>.

en: sorted by
lt: rikiuojama

en: Format: @date
lt: Formatas: @date

en: !repeats_every_interval on the !date_order !day_of_week
lt: !repeats_every_interval - !date_order !day_of_week

en: !repeats_every_interval every !day_of_week
lt: !repeats_every_interval kiekvieną !day_of_week

en: !repeats_every_interval on the !month_days of !month_names
lt: !repeats_every_interval - !month_days - !month_names

en: !repeats_every_interval on !month_names
lt: !repeats_every_interval - !month_names

en: !repeats_every_interval !count times
lt: !repeats_every_interval !count kartus

en: !repeats_every_interval until !until_date
lt: !repeats_every_interval iki !until_date

en: !repeats_every_interval except !except_dates
lt: !repeats_every_interval išskyrus!except_dates

en: !repeats_every_interval where the week start on !day_of_week
lt: !repeats_every_interval kai savaitė prasideda !day_of_week

en: every week | every @count weeks
lt[0]: kas savaitę
lt[1]: kas @count savaites
lt[2]: kas @count[2] savaičių

en: every month | every @count months
lt[0]: kas mėnesį
lt[1]: kas @count mėnesius
lt[2]: kas @count[2] mėnesių

en: every year | every @count years
lt[0]: kasmet
lt[1]: kas @count metus
lt[2]: kas @count[2] metų

en: every day | every @count days
lt[0]: kiekvieną dieną
lt[1]: kas @count dienas
lt[2]: kas @count[2] dienų

en: Remove group
lt: Pašalinti grupę

en: Numbered list
lt: Sunumeruotas sąrašas

en: No fields available.
lt: Laukelių nėra.

en: Alias: @alias
lt: Pervadinimas: @alias

en: No alias
lt: Nėra pervadinimo

en: Numeric
lt: Skaitmeninis

en: form
lt: forma

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: Submit button text
lt: Pateikimo mygtuko tekstas

en: Basic options
lt: Pagrindinės nuostatos

en: The results of this submission may be viewed at:
lt: Rezultatą galite peržiūrėti:

en: New component name
lt: Naujo komponento pav.

en: When adding a new component, the name field is required.
lt: Kai pridedamas naujas komponentas, jo pavadinimas privalomas.

en: Your webform has been published.
lt: Jūsų formą buvo paskelbta.

en: The component positions and mandatory values have been updated.
lt: Komponento pozicija ir privalomos reikšmės atnaujintos.

en: Optional. You may organize your form by placing this component inside another fieldset.
lt: Pasirinktina. Galite sutvarkyti jūsų formą įkėlus komponentus į kitą laukelių rinkinį.

en: Component %name cloned.
lt: Komponentas %name klonuotas.

en: Component %name updated.
lt: Komponentas %name atnaujintas.

en: New component %name added.
lt: Naujas komponentas %name pridėtas.

en: Delete the %name fieldset?
lt: Pašalinti %name laukelių rinkinį?

en: This will immediately delete the %name fieldset and all children elements within %name from the %webform webform. This cannot be undone.
lt: Tai iškarto pašalins %name laukelių rinkinį ir visus jame esančius elementus %name iš %webform webformos. Tai nebeatstatoma.

en: Delete the %name component?
lt: Pašalinti %name elementą?

en: This will immediately delete the %name component from the %webform webform. This cannot be undone.
lt: Tai iškarto pašalins %name komponentą iš %webform webformos. Tai nebeatstatoma.

en: Component %name deleted.
lt: Komponentas %name pašalintas.

en: Submissions for %user
lt: %user pateikimas

en: Show !count results per page.
lt: Rodyti !count rezultatus puslapyje.

en: Showing all results.
lt: Rodomi visi rezultatai.

en: @total results total.
lt: @total rezultatai.

en: This is the delimiter used in the CSV/TSV file when downloading Webform results. Using tabs in the export is the most reliable method for preserving non-latin characters. You may want to change this to another character depending on the program with which you anticipate importing results.
lt: Tai skirtukas naudojamas CSV/TSV faile kai atsiunčiami Webformos rezultatai. Patikimiausias būdas išsaugoti ne logtyniškus simbolius yra eksportuoti naudojant tabuliavimą (Tab (\t)). Galite pakeisti į kitą simbolį priklausimai nuo jūsų programinės įrangos, kuria atidarinėsite CSV/TSV failą.

en: Submission Details
lt: Pateikimo Informacija

en: This page displays all the components currently configured for this webform node. You may add any number of components to the form, even multiple of the same type. To add a new component, fill in a name and select a type from the fields at the bottom of the table. Submit the form to create the new component or update any changed form values.
lt: Šiame puslapyje rodomi visi komponentai šiuo metu nustatyti šiam web formos mazgui.

en: Click on any existing component's name to edit its settings.
lt: Spauskite ant komponento pavadinimo jei norite jį redaguoti.

en: These permissions affect which roles can submit this webform. It does not prevent access to the webform page. If needing to prevent access to the webform page entirely, use a content access module such as <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> or <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.
lt: Šie leidimai nurodo kurioms rolėms leidžiama pateikti formą. Tai neuždraudžia formos peržiūrėti. Jei reikia užkirsti kelią visam webformos puslapiui naudokitės turinio draudimo moduliais tokiais kaip <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> ar <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.

en: Roles that can submit this webform
lt: Rolės kurioms leidžiama užpildyti formą

en: Show complete form in teaser
lt: Rodyti visą formą įžangoje

en: Display the entire form in the teaser display of this node.
lt: Rodyti šio mazgo formą įžangoje

en: By default the submit button on this form will have the label <em>Submit</em>. Enter a new title here to override the default.
lt: Įprastai pateikimo mygtuko tekstas šiai formai yra <em>Siųsti</em>. Įveskite naują pavadinimą.

en: The entered email address %address is not a valid address.
lt: Įvestas el. pašto adresas  %address netinkamas.

en: Submissions for this form are closed.
lt: Pateikimai šiai formai negalimi.

en: You must <a href="!login">login</a> or <a href="!register">register</a> to view this form.
lt: Jūs turite <a href="!login">prisijungti</a> ar <a href="!register">užsiregistruyoti</a>jei noite peržvelgti formą.

en: You do not have permission to view this form.
lt: Jūs neturite teisės peržiūrėti šios formos.

en: You have submitted this form the maximum number of times (@count).
lt: Jūs pildėte šią formą, maksimalų skaičių kartų (@count).

en: You have already submitted this form.
lt: Jūs jau pildėte šią formą.

en: You may not submit another entry at this time.
lt: Šiuo metu jūs negalite pildyti formos.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
lt: <a href="!url">Peržiūrėti buvusius pateikimus</a>.

en: Available components
lt: Galimi komponentai

en: These are the available field types for your installation of Webform. You may disable any of these components by unchecking its corresponding box. Only checked components will be available in existing or new webforms.
lt: Čia yra galimi laukelių tipai jūsų įdiegtai Webformai. Jūs galite išjungti bet kurį komponentą atžymėdami langelį. Tik pažymėti komponentai bus galimi naujosm formoms.

en: Default e-mail values
lt: Numatytos el. pašto reikšmės

en: The default sender address for emailed webform results; often the e-mail address of the maintainer of your forms.
lt: Numatytas siuntėjo adresas siunčiamiems pateikimams; dažniausiai el. pašto adresas formos kūrėjo.

en: The default sender name which is used along with the default from address.
lt: Numatytas siutėjo vardas kuris naudojamas su numatytu NUO adresu.

en: Default subject
lt: Numatyta tema

en: Form submission from: %title
lt: Formos pateikimas iš: %title

en: The default subject line of any e-mailed results.
lt: Numatyta temos eilutė vieims siunčiamiems rezultatams.

en: Allow cookies for tracking submissions
lt: Leisti sausainėlius (cookies) pateikimų sekimui

en: <a href="http://www.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie">Cookies</a> can be used to help prevent the same user from repeatedly submitting a webform. This feature is not needed for limiting submissions per user, though it can increase accuracy in some situations. Besides cookies, Webform also uses IP addresses and site usernames to prevent repeated submissions.
lt: <a href="http://www.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie">Sausainėliai (Cookies)</a> gali būt naudojami užkirsti kelią tam pačiam lankytojui daug kartų pateikti formą. Ši galimybė nereikalinga jei ribojami pateikimai kiekvienam lankytojui, kadangi gali padidinti ribojimą kaikuriais atvejais. Bet sausainėlių Webforma taip pat naudoja IP adresus ir registruotus narius, kad neleistų daug kartų pateikti formos.

en: Default export format
lt: Eksporto formatas pagal nutylėjimą

en: Default export delimiter
lt: Numatytasis eksportavimo skirtukas

en: Submission access control
lt: Pateikimų priėjimo kontrolė

en: Select the user roles that may submit each individual webform
lt: Pasirinkite narių rolę kuri galės pateikti kiekvieną individualią webformą

en: Disable Webform submission access control
lt: Išjungti Webforms pateikimo priėjimo kontrolę

en: By default, the configuration form for each webform allows the administrator to choose which roles may submit the form. You may want to allow users to always submit the form if you are using a separate node access module to control access to webform nodes themselves.
lt: Paprastai konfigūruojant formą administratorius gali pasirinkti kuri rolė galės pateikti formą. Jūs galite leisti nariams visada pildyti formą jei naudojate atskirą mazgų priėjimo modulį kuris kontroliuoja web formos mazgus.

en: Form: !form
lt: Forma: !form

en: Submission updated.
lt: Pateikimas atnaujintas.

en: Thank you, your submission has been received.
lt: Dėkojame jums, pateikimą gavome.

en: You may use special tokens in this field that will be replaced with dynamic values.
lt: Galite naudoti specialų token šiame laukelyje kurį pakeis dinaminė reikšmė.

en: Token values
lt: Token reikšmės

en: Webform confirmation
lt: Webformos konfigūravimas

en: Form components
lt: Formos komponentai

en: Webform submission
lt: Web formos pateikimai

en: Website timezone
lt: Svetainės laiko juosta

en: User timezone
lt: Nario laiko juosta

en: Use a textfield for year
lt: Metams naudoti teksto laukelį

en: If checked, the generated date field will use a textfield for the year. Otherwise it will use a select list.
lt: Jei pažymėta, datos teksto laukelis naudos tekstinį laukelį. Kitu atveju bus naudojamas pasirenkamas sąrašas.

en: Entered !name is not a valid date.
lt: Įvesta !name neteisinga data.

en: Leaving blank will use the default size.
lt: Jei paliksite tusčią bus naudojama numatyta reikšmė.

en: %value is not a valid email address.
lt: %value netinkamas el. pašto adresas.

en: Fieldsets allow you to organize multiple fields into groups.
lt: Laukelių rinkiniai suteikia galimybę sugrupuoti daug laukelių į grupes.

en: Width of the file field.
lt: Laukelio plotis.

en: The save directory %directory could not be created. Check that the webform files directory is writtable.
lt: Katalogo %directory neįmanoma sukurti. Patirkinkite ar katalogas įrašomas.

en: %field field is required.
lt: Laukelis %field  būtinas.

en: Filesize (KB)
lt: Failo dydis (KB)

en: A field which is not visible to the user, but is recorded with the submission.
lt: Laukas, nematomas vartotojui, bet įrašomas pateikiant.

en: Displays text as HTML in the form; does not render a field.
lt: Parodo tekstą HTML formatu formoje; nepakeičia lauko.

en: Options within the select list must be unique. The following keys have been used multiple times:
lt: Pasirinkimai iš pasirenkamo sąrašo turi būt unikalūs. Šie raktai panaudoti kelis kartus:

en: Make this field resizable by the user.
lt: Leisti nariui keisti laukelio aukštį.

en: Label placed to the left of the textfield
lt: Etikėtė teksto laukelio kairėje

en: Examples: $, #, -.
lt: Pavyzdžiai: $, #, —.

en: Label placed to the right of the textfield
lt: Etikėtė teksto laukelio dešinėje

en: Examples: lb, kg, %.
lt: Pavyzdžiai: m, kg, %.

en: Entered %name is not a valid time.
lt: %name netinkamas laikas.

en: Lowercase
lt: Mažosios raidės

en: Add comment link
lt: Pridėti komentaro nuorodą

en: Translation updates
lt: Vertimo atnaujinimai

en: Disable rich-text
lt: Išjungti raiškųjį tekstą

en: Enable rich-text
lt: Įjungti raiškųjį tekstą

en: Strike-through
lt: Perbrauktas

en: Align left
lt: Lygiuoti kairėje

en: Align center
lt: Centruoti

en: Align right
lt: Lygiuoti dešinėje

en: Justify
lt: Lygiuoti su abiem paraštėm

en: Remove format
lt: Pašalinti formatavimą

en: Check spelling
lt: Tikrinti rašybą

en: Abbreviation
lt: Sutrumpinimas

en: Inserted
lt: Įterptas

en: Parent term(s)
lt: Termino tėvukas

en: Broken handler @table.@field
lt: Sugadintas  padėjėjas @table.@field

en: Skipping broken view @view
lt: Praleidžiamas sugedęs vaizdas @view

en: Ajax callback for view loading.
lt: Ajax callback vaizdo krovimuisi.

en: Changes cannot be made to a locked view.
lt: Užrakintam vaizdui pakeitimai negalimi

en: Create customized lists and queries from your database.
lt: Kurti savitus sąrašus ir užklausas iš jūsų duomenų bazės

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
lt: Vaizdų administravimo sąsaja. Be šio modulio redaguoti ar kurti vaizdų jūs negalėsite.

en: Current date
lt: Dabartinė data

en: Current node's creation time
lt: Dabartinio mazgo sukūrimo laikas

en: Current node's update time
lt: Dabartinio mazgo atnaujinimo laikas

en: Do not display items with no value in summary
lt: Nerodyti elementų be reikšmės suvestinėje

en: Glossary mode
lt: Žodyno režimas

en: Character limit
lt: Simbolių limitas

en: Case in path
lt: Raidžių dydis kelyje

en: Transform spaces to dashes in URL
lt: Keisti tarpus į brūkšnelius URL

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
lt: Tekstas už skaičiaus, tarkim valiutos simbolis.

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: exposed
lt: atskleistas

en: Invalid date format.
lt: Netinkamas datos formatas.

en: not in
lt: ne

en: Broken
lt: Sugedęs

en: Displays
lt: Rodymai

en: View name
lt: Vaizdo pavadinimas

en: Default settings for this view.
lt: Numatytieji nustatymai šiam langui.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
lt: Rodyti langą kaip puslapį su URL ir meniu nuorodomis.

en: Display the view as a block.
lt: Rodyti langą kaip bloką.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
lt: Rodyti langą kaip RSS srautą.

en: Displays rows one after another.
lt: Rodyti eilutes vieną po kitos.

en: Displays rows as an HTML list.
lt: Rodo eilutes kaip HTML sąrašą.

en: Displays rows in a table.
lt: Rodo eilutes kaip lentelę.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
lt: Suvestinė rodoma neformatuota, su parinktimi vieną po kitos arba eilutę.

en: Generates an RSS feed from a view.
lt: Generuoja RSS srautą iš vaizdo.

en: Will be available to all users.
lt: Bus prieinama visiems vartotojams.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
lt: Bus prieinama vartotojams, atliekantiems specifines roles.

en: No caching of Views data.
lt: Nėra kešuotų Peržiūros duomenų.

en: sort criteria
lt: išrikiavimo kriterijai

en: Sort criterion
lt: Išrikiavimo kriterijus

en: sort criterion
lt: išrikiavimo kriterijus

en: The title of the comment.
lt: Komentaro pavadinimas.

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
lt: Komentaro autoriaus vardas. Gali veikti kaip nuoroda į autoriaus asmeninę svetainę.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
lt: Komentaro autoriaus svetainės adresas. Gali veikti kaip nuoroda. Laukelis bus tuščias, jei autorius yra registruotas vartotojas.

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Provide a simple link to view the comment.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima peržiūrėti komentarą.

en: Provide a simple link to edit the comment.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti komentarą.

en: Provide a simple link to delete the comment.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima pašalinti komentarą.

en: The User ID of the comment's author.
lt: Komentaro autoriaus vartotojo ID.

en: Parent CID
lt: Tėvinis CID

en: The Comment ID of the parent comment.
lt: Tėvinio komentaro ID.

en: Last comment time
lt: Paskutinio komentaro laikas

en: Date and time of when the last comment was posted.
lt: Paskutinio komentaro pateikimo data ir laikas.

en: Last comment author
lt: Paskutinio komentaro autorius

en: The name of the author of the last posted comment.
lt: Paskutinio komentaro autoriaus vardas.

en: Comment count
lt: Komentarų kiekis

en: The number of comments a node has.
lt: Mazgo turimų komentarų skaičius.

en: Updated/commented date
lt: Atnaujinta/pakomentuota data

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
lt: Naujausio komentaro arba mazgo atnaujinimo laikas.

en: The number of new comments on the node.
lt: Naujų mazgo komentarų skaičius.

en: Comment status
lt: Komentaro būsena

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
lt: Ar komentarai šiame mazge leidžiami, ar ne.

en: User posted or commented
lt: Vartotojas paskelbė įrašą arba pakomentavo

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
lt: Rodyti mazgus tik jei vartotojas paskelbė arba pakomentavo mazgą.

en: Display the comment with standard comment view.
lt: Rodyti standartinį komentarų langą.

en: Display the comment as RSS.
lt: Rodyti komentarą kaip RSS.

en: The group the translation is in.
lt: Vertimo grupė.

en: Provide a simple link to edit the translations.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti vertimus.

en: The language this translation is in.
lt: Šio vertimo kalba.

en: The ID of the parent translation.
lt: Tėvinio vertimo ID.

en: Whether or not the translation is plural.
lt: Ar vertimas yra daugiskaita.

en: The title of the node.
lt: Mazgo pavadinimas.

en: The date the node was posted.
lt: Data kada mazgas buvo paskelbtas.

en: Created year + month
lt: Sukūrimo metai + mėnuo

en: Created year
lt: Sukūrimo metai

en: Created month
lt: Sukūrimo mėnuo

en: Created day
lt: Sukūrimo diena

en: Created week
lt: Sukūrimo savaitė

en: Updated year + month
lt: Atnaujinimo metai + mėnuo

en: Updated year
lt: Atnaujinimo metai

en: Updated month
lt: Atnaujinimo mėnuo

en: Updated day
lt: Atnaujinimo diena

en: Updated week
lt: Atnaujinimo savaitė

en: Revert link
lt: Sugrąžinti nuorodą

en: Provide a simple link to revert to the revision.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima sugrąžinti versiją.

en: Filter by access.
lt: Filtruoti pagal prieigą.

en: Has new content
lt: Turi naujo turinio

en: Display %display has no access control but does not contain a filter for published nodes.
lt: Rodinys %display neturi prieigos kontrolės ir nefiltruoja paskelbto turinio.

en: Poll
lt: Apklausos

en: Whether the poll is open for voting.
lt: Ar apklausa yra atvira balsavimui.

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
lt: Paieškos elemento balas. Nenaudojamas, jei paieškos filtras taip pat nepridėtas.

en: Links from
lt: Nuorodos iš

en: Other nodes that are linked from the node.
lt: Kiti mazgai, kurie pasiekiami per nuorodas iš mazgo.

en: Links to
lt: Nuorodos į

en: Other nodes that link to the node.
lt: Kitos nuorodos, vedančios į mazgą.

en: Views today
lt: Šiandienos peržiūros

en: Browser session ID of user that visited page.
lt: Nario kuris aplankė puslapį naršyklės sesijos ID

en: Title of page visited.
lt: Aplankyto puslapio pavadinimas.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
lt: Aplankyto puslapio vidinis kelias (giminingas Drupal)

en: Referrer URI.
lt: Referio URI

en: Hostname of user that visited the page.
lt: Nario kuris aplankė puslapį serveris

en: Time in milliseconds that the page took to load.
lt: Puslapio užkrovimo laikas milisekundėmis

en: Timestamp of when the page was visited.
lt: Laiko žyma kada buvo aplankytas puslapis

en: Files maintained by Drupal and various modules.
lt: Failai, palaikomi Drupal ir įvairių modulių.

en: The ID of the file.
lt: Failo ID.

en: The name of the file.
lt: Failo pavadinimas.

en: The status of the file.
lt: Failo būsena.

en: The date the file was uploaded.
lt: Failo įkėlimo data.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
lt: Sistematikos terminai pridedami prie mazgų.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
lt: Filtruoti "Sistematika: terminas" rezultatus pagal konkretų žodyną.

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
lt: Rodyti visus su mazgu susijusius sistematikos terminus iš nurodytų žodynų.

en: The parent term of the term. This can produce duplicate entries if you are using a vocabulary that allows multiple parents.
lt: Termino tėvinis terminas. Tai gali sukurti dublikatus, jei naudojate žodyną, leidžiantį kelis tėvinius elementus.

en: The user ID
lt: Vartotojo ID

en: The user or author name.
lt: Vartotojo ar autoriaus vardas.

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
lt: Nurodyto nario el. pašto adresas. Šis laukelis paprastai nėra rodomas nariams, todėl naudokite atsargiai.

en: Language of the user
lt: Vartotojo kalba

en: The user's picture, if allowed.
lt: Vartotojo nuotrauka, jei leidžiama.

en: The date the user was created.
lt: Vartotojo sukūrimo data.

en: The user's last access date.
lt: Vartotojo paskutinės prieigos data.

en: The user's last login date.
lt: Vartotojo paskutinio prisijungimo data.

en: Whether a user is active or blocked.
lt: Ar vartotojas yra aktyvus, ar užblokuotas.

en: The user's signature.
lt: Vartotojo parašas.

en: Provide a simple link to edit the user.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti vartotojo informaciją.

en: Roles that a user belongs to.
lt: Rolės, kurias vykdo vartotojas.

en: User ID from URL
lt: Vartotojo ID iš URL

en: User ID from logged in user
lt: Vartotojo ID iš prisijungusio vartotojo

en: Randomize the display order.
lt: Rodyti atsitiktine tvarka.

en: Null
lt: Nulis

en: Link this field to new comments
lt: Susieti šį laukelį su naujais komentarais

en: contact
lt: kontaktuoti

en: Current user's language
lt: Dabartinė vartotojo kalba

en: Default site language
lt: Pagrindinė svetainės kalba

en: No language
lt: Be kalbos

en: Check for new comments as well
lt: Taip pat tikrinti naujus komentarus

en: Alternative sort
lt: Alternatyvus rikiavimas

en: Alternate sort order
lt: Alternatyvi rikiavimo tvarka

en: On empty input
lt: Kai įvestis tuščia

en: Show None
lt: Nerodyti nieko

en: Display score
lt: Rodyti balą

en: Link this field to download the file
lt: Susieti šį laukelį su failo atsisiuntimu

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
lt: Gylis atitiks mazgus, pažymėtus terminais hierarchijoje. Pavyzdžiui, jei turite terminą "vaisius" ir antrinį terminą "obuolys", o gylis yra 1 (ar daugiau), filtruojant pagal terminą "vaisius" bus gauti mazgai, pažymėti tiek "obuoliu", tiek "vaisiumi". Jei neigiamas, galioja priešingai – ieškant "obuolio" bus gauti ir mazgai, pažymėti "vaisiumi", jei gylis yra -1 (ar mažiau).

en: Link this field to its term page
lt: Susieti šį laukelį su jo termino puslapiu

en: Limit terms by vocabulary
lt: Apriboti terminus žodynu

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
lt: Pasirinkite, kuriam žodynui rodyti terminus įprastose parinktyse.

en: Dropdown
lt: Išskleidžiamasis sąrašas

en: Show hierarchy in dropdown
lt: Rodyti hierarchiją išskleidžiamajame sąraše

en: Select terms from vocabulary @voc
lt: Pasirinkti terminus iš žodyno @voc

en: Select terms
lt: Pasirinkti terminus

en: Is the logged in user
lt: Yra prisijungęs narys

en: Usernames
lt: Narių vardai

en: Enter a comma separated list of user names.
lt: Įveskite kableliais atskirtą narių vardų sąrašą.

en: Also look for a node and use the node author
lt: Taip pat ieškoti mazgo ir naudoti mazgo autorių

en: Restrict user based on role
lt: Apriboti narį pagal rolę

en: Restrict to the selected roles
lt: Apriboti iki pasirinktų rolių

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
lt: Jei nepasirinkta jokia rolė, bus leidžiami bet kurios rolės nariai.

en: No role(s) selected
lt: Nepasirinkta jokia rolė

en: Multiple roles
lt: Kelios rolės

en: You must select at least one role if type is "by role"
lt: Turite pasirinkti bent vieną rolę, jei tipas yra "pagal rolę"

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
lt: Sudėkite laukus į stulpelius; galite sujungti kelis laukus į tą patį stulpelį. Jei tai padarysite, nurodytame stulpelyje esantis skyriklis bus naudojamas laukams atskirti. Pažymėkite rūšiavimo laukelį, kad tą stulpelį būtų galima rūšiuoti, ir pažymėkite numatytąjį rūšiavimą, kad nustatytumėte, kuris stulpelis bus rūšiuojamas pagal numatytuosius nustatymus, jei toks yra. Laukelių skiltyje galite valdyti stulpelių tvarką ir laukelių etiketes.

en: @current of @max
lt: @current iš @max

en: Must users preview posts before submitting?
lt: Ar nariai privalo peržiūrėti įrašus prieš juos paskelbiant?

en: Language settings
lt: Kalbos nuostatos

en: Cron has been running for more than an hour and is most likely stuck.
lt: Cron veikia ilgiau nei valandą greičiausiai jis užstrigo

en: - All -
lt: - Visos -

en: Compact
lt: Glaustai

en: Fieldset
lt: Laukelių rinkinys

en: Textarea
lt: Teksto sritis

en: Allow multiple values
lt: Leisti kelias reikšmes

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Enable and disable features.
lt: Įjungti ir išjungti elementus.

en: Select translations for %title
lt: Pasirinkite vertimą - %title

en: Alternatively, you can select existing nodes as translations of this one or remove nodes from this translation set. Only nodes that have the right language and don't belong to other translation set will be available here.
lt: Be to, galite pasirinkti šį vieną jau esamų mazgų, arba pašalinti iš šio vertimo rinkinio. Tik mazgai, kurie turi tinkamą kalbą ir nepriklauso kitiems vertimų rinkiniams bus čia.

en: Update translations
lt: Atnaujinti vertimus

en: Already added languages
lt: Jau įdėta kalba

en: Array
lt: Masyvas

en: Filter criteria
lt: Filtravimo kriterijai

en: Link ID
lt: Nuorodos ID

en: Contact form
lt: Kontaktų formos

en: Select language
lt: Pasirinkite kalbą

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
lt: <em> Nuo </em> adresas automatiškai siunčiamiems el. pašto laiškams per registracija ir prašant naujo slaptažodžio, bei kitai informacijai. (Naudokite adresą iš svetainės domeno, nes kitaip jis gali būt palaikytas kaip brukalas)

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
lt: !name negali būt daugiau nei %max simbolių, bet netrumpiau nei %length.

en: Illegal choice %choice in %name element.
lt: Neleistinas %choice pasirinkimas %name  elemente.

en: Languages not yet added
lt: Kalba dar neįdėta

en: String not found.
lt: Eilutė nerasta

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
lt: Pateikta eilutė turi neleidžiamo HTML: %string

en: The string has been saved.
lt: Eilutė išsaugota

en: The language selected for import is not supported.
lt: Pasirinkta kalba importavimui nepalaikoma

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
lt: Pasirodo vertimo failui %filename trūksta arba blogai suformatuota antraštė (header).

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
lt: Vertimas sėkmingai importuotas. Buvo naujai sukurta %number eilutės, %update eilutės atnaujintos ir %delete pašalintos eilutės.

en: Error importing interface translations
lt: Klaida importuojant sąsajos vertimą

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
lt: Bandymas pateikti vertimą su neleidžiamu HTML: %string

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
lt: Importuota %file į %locale: %number eilutės pridėtos, %update eilutės atnaujintos ir  %delete pašalintos.

en: One translation string was skipped because it contains disallowed HTML. | @count translation strings were skipped because they contain disallowed HTML.
lt[0]: @count vertimo eilutė buvo praleista dėl neleidžiamo HTML.
lt[1]: @count vertimo eilutės buvo praleistos dėl neleidžiamo HTML.
lt[2]: @count[2] vertimo eilučių buvo praleista dėl neleidžiamo HTML.

en: Blog entry
lt: Tinklaraščio įrašas

en: Ampersand
lt: Ženklas &

en: Default number of forum topics displayed per page.
lt: Įprastas forumo temų skaičius per puslapį.

en: Default display order for topics.
lt: Įprastas temų rikiavimas.

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
lt: Įjungti daugiakalbiškumo palaikymą šiam turinio tipui. Jei įjungta kalbos pasirinkimo laukelis bus pridėtas prie redagavimo formos, leidžiantis pasirinkti vieną iš <a href="!languages">galimų kalbų</a>.Jei išjungta nauji įrašai bus išsaugoti įprasta kalba. Šio pasirinkimo pakeitimas neturės jokios įtakos jau esančiam turiniui.

en: Users with the <em>administer nodes</em> permission will be able to override these options.
lt: Nariai su <em>mazgų administravimo</em> teisėmis šias nuostatas galės perrašyti.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas turi būti sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: Number of posts on main page
lt: Įrašų skaičius pagrindiniame puslapyje

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: Popular content
lt: Populiarus turinys

en: The name of this website.
lt: Šios svetainės pavadinimas.

en: Your site's motto, tag line, or catchphrase (often displayed alongside the title of the site).
lt: Jūsų svetainės moto, žymės elitė ar šūkis (dažniauiai rodoma šalia svetainės pavadinimo )

en: Default 403 (access denied) page
lt: Įprastas 403 (neleidžiamas priėjimas) puslapis

en: Default 404 (not found) page
lt: Įprastas 404  (nerasta) puslapis

en: Number of items in each feed
lt: Elementų kiekis kiekvienam feed

en: Default number of items to include in each feed.
lt: Įprastas elementų kiekis įterptas į kiekvieną feed.

en: Feed content
lt: Sklaidos turinys

en: Titles plus teaser
lt: Pavadinimas ir įžanga

en: Global setting for the default display of content items in each feed.
lt: Visuotinės nuostatos kaip bus rodomas turinys kiekvienam feed.

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. You can also turn on translation for this content type, which lets you have content translated to any of the enabled languages. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
lt: Įjungia daugiakalbiškumo palaikymą šiam turinio tipui. Jei įjungta kalbos pasirikimo laukelis bus pridėtas redagavimo formoje, leidžiantis jums pasirinkit vieną iš <a href="!languages">įjungtų kalbų</a>. Jūs taip pat galite įjungti vertimą šiam turinio tipui, kuris leidžia jums versti turinį į bet kokia įjungtą kalbą. Jei išjungta, nauji įrašai bus išsaugoti įprasta kalba. Jau esančio turinio šie pakeitimai neįtakos.

en: Content translation
lt: Turinio vertimas

en: Visitors can create accounts but administrator approval is required.
lt: Lankytojai gali registruotis, bet reikia administratoriaus patvirtinimo.

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
lt: Reikia el-pašto patvirtinimo kai lankytojas sukuria sąskaita

en: If this box is checked, new users will be required to validate their e-mail address prior to logging into the site, and will be assigned a system-generated password. With it unchecked, users will be logged in immediately upon registering, and may select their own passwords during registration.
lt: Jei šis langelis pažymėtas, nauji naudotojai turės patvirtinti savo el. pašto adresą ir jiems bus priskirtas sistemos sugeneruotas slaptažodis. Jei šis langelis nepažymėtas, naudotojai gali laisvai rinktis savo slaptažodį ir prisijungti iš karto po registracijos.

en: User registration guidelines
lt: Narių registracijos taisyklės

en: This text is displayed at the top of the user registration form and is useful for helping or instructing your users.
lt: Šis tekstas rodomas registracijos formos viršuje. Jis skirtas informuoti padėti naudotojams.

en: Welcome, new user created by administrator
lt: Sveikinimas nariui, jei jo paskyrą sukūrė administratorius

en: Customize welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
lt: Pritaikykite pasveikinimo laišką, siunčiamą naujiems nariams, kurių paskyras sukūrė administratorius.

en: Welcome, no approval required
lt: Sveikinimas nariui, kai nereikalingas patvirtinimas

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
lt: Pritaikykite pasveikinimo laišką, siunčiamą naujiems nariams po registracijos, jei nereikalingas administratoriaus patvirtinimas.

en: Welcome, awaiting administrator approval
lt: Sveikinimas nariui, jei reikalingas administratoriaus patvirtinimas

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
lt: Pritaikykite pasveikinimo laišką, siunčiamą naujiems nariams po registracijos, jei administratoriaus patvirtinimas yra būtinas.

en: Password recovery email
lt: Slaptažodžio atkūrimo žinutė

en: Customize e-mail messages sent to users who request a new password.
lt: Koreguokite el pašto žinutes, siunčiamas nariams, kurie prašo naujo slaptažodžio.

en: Account activation email
lt: Paskyros aktyvavimo žinutė

en: Enable and customize e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
lt: Įjunkite ir koreguokite el. pašto žinutes, siunčiamas nariams, kai jų paskyros aktyvuojamos (narysužsiregistruoja pats, bet paskyros aktyvavimui reikalingas administratoriaus patvirtinimas).

en: Notify user when account is activated.
lt: Pranešti nariui apie paskyros aktyvavimą.

en: Account blocked email
lt: Paskyros blokavimo žinutė

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are blocked.
lt: Įjunkite ir koreguokite el. pašto žinutes, siunčiamas nariams, kai jų paskyros užblokuojamos.

en: Notify user when account is blocked.
lt: Pranešti nariai apie paskyros blokavimą.

en: Account deleted email
lt: Paskyros pašalinimo žinutė

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are deleted.
lt: Įjunkite ir koreguokite el. pašto žinutes, siunčiamas nariams, kai jų paskyros pašalinamos.

en: Notify user when account is deleted.
lt: Pranešti nariai apie paskyros pašalinimą.

en: Signature support
lt: Parašo galimybė

en: Picture support
lt: Nuotraukos galimybė

en: Picture maximum dimensions
lt: Maksimalūs nuotraukos matmenys

en: Maximum dimensions for pictures, in pixels.
lt: Maksimalūs paveikslėlio matmenys, pikseliais.

en: Picture maximum file size
lt: Maksimalus nuotraukos failo dydis

en: Maximum file size for pictures, in kB.
lt: Maksimalus nario nuotraukos failo dydis kilobaitais.

en: Picture guidelines
lt: Nuotraukų taisyklės

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
lt: Šis tekstas rodomas nuotraukos atsiuntimo formoje greta įprastų taisyklių. Naudingas informuoti narius ar jiems padėti.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
lt: Pasirinkite metodą naudojamą surinkti siūlomos pabaigos siūlymus.Atminkite, kad <em>Turi</em> gali sukelti veikimo klaidų svetainėms turinčioms tūkstančius mazgų.

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
lt: %name: pavadinimas netinka. Prašome patikrinti jūsų pasirinkimą..

en: default challenge type
lt: apsaugos tipas pagal nutylėjimą

en: @type (from module @module)
lt: @type (@module modulio)

en: Form protection
lt: Formos apsauga

en: Select the challenge type you want for each of the listed forms (identified by their so called <em>form_id</em>'s). You can easily add arbitrary forms with textfield at the bottom of the table or with the help of the '%CAPTCHA_admin_links' option below.
lt: Pasirinkite apsaugos tipus kiekvienai formai (forma atpažįstama pagal <em>form_id</em>). Jūs taip pat galite pridėti teksto lauką lentelės apačioje arba naudoti '%CAPTCHA_admin_links' pasirinkimą.

en: Default challenge type
lt: Apsaugos tipas pagal nutylėjimą

en: Allow CAPTCHAs and CAPTCHA administration links on administrative pages
lt: Leisti CAPTCHA formas ir CAPTCHA administravimo nuorodas rodyti administravimo srityje

en: This option makes it possible to add CAPTCHAs to forms on administrative pages. CAPTCHAs are disabled by default on administrative pages (which shouldn't be accessible to untrusted users normally) to avoid the related overhead. In some situations, e.g. in the case of demo sites, it can be usefull to allow CAPTCHAs on administrative pages.
lt: Šis nustatymas leidžia rodyti CAPTCHA apsaugą prie formų ir administravimo puslapiuose. CAPTCHA pagal nutylėjimą yra paslėpta administravimo puslapiuose (kurių paprastai nepasiekia nepatikimi nariai). Tam tikrais atvejais šis nustatymas yra reikalingas (pvz.: demo puslapiuose) ir gali būti panaudojamas įjungiant CAPTCHA administravimo puslapiuose.

en: Add a description to the CAPTCHA
lt: Pridėti CAPTCHA aprašymą

en: Add a configurable description to explain the purpose of the CAPTCHA to the visitor.
lt: Pridėkite paaiškinimą žmonėms, kurie įvedinės CAPTCHA.

en: CAPTCHA description
lt: CAPTCHA aprašymas

en: Configurable description of the CAPTCHA. An empty entry will reset the description.
lt: Konfiguruojamas CAPTCHA aprašymas. Tuščias laukas sugrąžins aprašymą, kuris buvo nustatymas pagal nutylėjimą.

en: Default CAPTCHA validation
lt: CAPTCHA patvirtinimas pagal nutylėjimą

en: Define how the response should be processed by default. Note that the modules that provide the actual challenges can override or ignore this.
lt: Apsaugos atsakymo pagal nutylėjimą nustatymas. Turėkite omenyje, jog kai kurie moduliai gali perrašyti šią reikšmę arba ją tiesiog ignoruoti.

en: Case sensitive validation: the response has to exactly match the solution.
lt: Patvirtinimas jautrus didž. ir maž. raidėms - vartotojo atsakymas turi pilnai atitikti apsaugos kodą.

en: Case insensitive validation: lowercase/uppercase errors are ignored.
lt: Patvirtinimas nejautrus raidėms - dydžiųjų ar mažųjų raidžių klaidos yra ignoruojamos.

en: Added CAPTCHA point.
lt: Pridėtas CAPTCHA taškas.

en: Reset of CAPTCHA description for language %language.
lt: Perrašyti CAPTCHA aprašymą %language kalbai.

en: Reset of CAPTCHA description.
lt: Perrašyti CAPTCHA aprašymą.

en: Failed to set a CAPTCHA type for form %form_id: could not interpret value "@captcha_type"
lt: Nepavyko nustatyti CAPTCHA tipo formai %form_id - negalima interpretuoti reikšmės "@captcha_type"

en: CAPTCHA: challenge "@type" enabled
lt: CAPTCHA: apsauga "@type" įjungta

en: This is a pre-solved, non-blocking example of this challenge.
lt: Čia yra išspręstas, neblokuojantis apsaugos pavyzdys.

en: CAPTCHA: no challenge enabled
lt: CAPTCHA: nėra įjungtų apsaugų

en: Test one two three
lt: Testas vienas du trys

en: Already 1 blocked form submission | Already @count blocked form submissions
lt[0]: Blokuotas @count formos įrašas.
lt[1]: Blokuoti @count formos įrašai.
lt[2]: Blokuota @count[2] formos įrašų.

en: CAPTCHA point administration
lt: Kitų formų CAPTCHA užduočių administravimas

en: extra large
lt: labai didelis

en: tight
lt: siauras

en: wide
lt: platus

en: extra wide
lt: labai platus

en: Alternate Text
lt: Alternatyvus tekstas

en: Address 2
lt: Adresas 2

en: Styles
lt: Stiliai

en: Text format
lt: Teksto formatas

en: Address 1
lt: Adresas 1

en: Sort descending
lt: Rūšiuoti mažėjančia tvarka

en: Sort ascending
lt: Rūšiuoti didėjančia tvarka

en: The translation file %filename contains an error: "msgctxt" is unexpected on line %line.
lt: Vertimo faile %filename yra klaida: "msgctxt" nesitikėta eilutėje %line.

en: The name of the site.
lt: Svetainės pavadinimas.

en: CTools CSS Cache
lt: CTools CSS Podėlis

en: A special cache used to store objects that are being edited; it serves to save state in an ordinarily stateless environment.
lt: Specialus podėlis naudojamas redaguojamiems objektams; jis naudojamas būsenos išsaugojimui paprastai būsenos neturinčioje aplinkoje.

en: In code
lt: Kode

en: Administrative description
lt: Aprašymas administravimui

en: Everything in the form that is not displayed by other content.
lt: Viskas formoje, ko nėra rodoma kitame turinyje.

en: Node created date
lt: Mazgo sukūrimo data

en: Node last updated date
lt: Mazgo paskutinio atnaujinimo data

en: Node form submit buttons
lt: Mazgo formos pateikimo mygtukai

en: Menu settings on the Node form.
lt: Mazgo formos meniu nustatymai.

en: Form settings
lt: Formos nuostatos

en: %title is invalid.
lt: %title klaidingas.

en: Failed to open file: %filename
lt: Nepavyko atidaryti failo: %filename

en: Invalid calendar file: %filename
lt: Klaidingas kalendoriaus failas: %filename

en: Invalid calendar file.
lt: Klaidingas kalendoriaus failas.

en: There are errors in @field_name:
lt: Klaida @field_name:

en: Current exceptions
lt: Dabartinės išimtys

en: Content type name
lt: Turinio tipo pavadinimas

en: Content type description
lt: Turinio tipo aprašymas

en: Date Tools
lt: Datos įrankiai

en: Remove calendar
lt: Pašalinti kalendorių

en: Date browser
lt: Datos naršyklė

en: Date browser style
lt: Datos naršyklės stilius

en: Date (!base_table)
lt: Data (!base_table)

en: Navigate to previous year
lt: Pereiti į praėjusius metus

en: Navigate to next year
lt: Pereiti į sekančius metus

en: Navigate to previous month
lt: Pereiti į praėjusį mėnesį

en: Navigate to next month
lt: Pereiti į sekantį mėnesį

en: Navigate to previous week
lt: Pereiti į praėjusią savaitę

en: Navigate to next week
lt: Pereiti į sekančią savaitę

en: Navigate to previous day
lt: Pereiti į praėjusią dieną

en: Navigate to next day
lt: Pereiti į sekančią dieną

en: View full page month
lt: Peržiūrėti pilna mėnesio puslapį

en: Taxonomy Term
lt: Taksonomijos terminas

en: manage fields
lt: valdyti laukelius

en: @field_name (Locked)
lt: @field_name (užrakinta)

en: Group name (a-z, 0-9, _)
lt: Grupės pavadinimas (a-z, 0-9, _)

en: %name must be a positive integer.
lt: %name privalo būti teigiamas sveikas skaičius.

en: <No value>
lt: -Be reikšmės-

en: (first item is 0)
lt: (pirmas elementas yra 0)

en: (start from last values)
lt: (prasideda nuo paskutinės reikšmės)

en: The delta allows you to select which item in a multiple value field to key the relationship off of. Select "1" to use the first item, "2" for the second item, and so on. If you select "All", each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates.
lt: Delta suteikia galimybę pasirinkti kurį elementą kelių reikšmių laukelyje išjungti. Pasirinkite "1" naudoti pirmą elementą "2" antram elementui ir taip toliau. Jei pasirinkite "Visi" kiekvienas elementas laukelyje sukurs naują eilutę kuri greičiausiai sukels dubliavimą.

en: Add new group: you need to provide a label.
lt: Pridėti naują grupę: jums reikia įrašyti žymę.

en: Add new group: you need to provide a group name.
lt: Pridėti naują grupę: jums reikia įrašyti pavadinimą.

en: Field group label
lt: Laukelių grupės žymė

en: %name: invalid input.
lt: %name: klaidinga įvestis.

en: %name: found no valid post with that title.
lt: %name: su šiuo pavadinimų mazgų nerasta.

en: View used to select the users
lt: Vaizdas, naudojamas narių pasirinkimui

en: Regional settings
lt: Regiono nustatymai

en: Relative date
lt: Santykinė data

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Existing node
lt: Egzistuojantis mazgas

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: This option makes it easy to manage CAPTCHA settings on forms. When enabled, users with the "%admincaptcha" permission will see a fieldset with CAPTCHA administration links on all forms, except on administrative pages.
lt: Šis pasirinkimas palengvina CAPTCHA formų nustatymų pakeitimus. Vartotojai su "%admincaptcha" leidimu matys susiskleidžiančią formą (fieldset), kurioje bus CAPTCHA administravimo nuorodos. Šių nuorodų nesimatys tik administravimo srityje.

en: Default values
lt: Numatytosios reikšmės

en: Create feature
lt: Sukurti elementą

en: Create a new feature.
lt: Sukurti naują elementą.

en: Unique
lt: Unikalus

en: CAPTCHA validation error: unknown CAPTCHA session ID. Contact the site administrator if this problem persists.
lt: CAPTCHA patvirtinimo klaida: neatpažįstamas CAPTCHA sesijos ID. Jeigu problema pasikartoja susisiekite su puslapio administratoriumi.

en: CAPTCHA validation error: unknown CAPTCHA session ID (%csid).
lt: CAPTCHA patvirtinimo klaida: neatpažįstamas CAPTCHA sesijos ID (%csid).

en: Color and image settings
lt: Spalvos ir paveikslėlio nustatymai

en: PNG with transparent background
lt: PNG su permatomu fonu

en: @level - no distortion
lt: @lygis - be iškraipymo

en: @level - low
lt: @lygis - žemas

en: @level - medium
lt: @lygis - vidutinis

en: @level - high
lt: @lygis - aukštas

en: Edit style
lt: Redaguoti stilių

en: Delete style
lt: Ištrinti stilių

en: Advanced search form
lt: Išplėstinė paieškos forma

en: A search form with advanced options.
lt: Paieškos forma su sudėtingesniais nustatymais.

en: The results of a search using keywords.
lt: Paieškos pagal raktinius žodžius rezultatai.

en: An alias will be generated for you. If you wish to create your own alias below, uncheck this option.
lt: Kelias bus sugeneruotas automatiškai. Jei norite sukurti kitokį atžymėkite pasirinkimą.

en: The view %name has been saved.
lt: Vaizdas (%name) buvo išsaugotas.

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
lt: Vartotojo, parašiusio komentarą, el. pašto adresas. Laukelis bus tuščias, jei autorius yra registruotas vartotojas.

en: The taxonomy term ID for the term.
lt: Termino sistematikos termino ID.

en: The taxonomy term name for the term.
lt: Termino sistematikos termino pavadinimas.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
lt: Žodyno, kuriam priklauso terminas, pavadinimas.

en: Choose which vocabularies you wish to relate. Remember that every term found will create a new record, so this relationship is best used on just one vocabulary that has only one term per node.
lt: Pasirinkite, kuriuos žodynus norite susieti. Atminkite, kad kiekvienas rastas terminas sukurs naują įrašą, todėl šis ryšys geriausiai veikia su vienu žodynu, turinčiu tik vieną terminą vienam mazgui.

en: The name of the role.
lt: Rolės pavadinimas.

en: Libraries
lt: Bibliotekos

en: Monthly archive
lt: Mėnesio archyvas

en: Submitted by !username on !datetime.
lt: Pateiktas vartotojo !username !datetime.

en: Submitted by !username on !datetime
lt: Paskelbė !username - !datetime

en: Site email address
lt: Svetainės el. pašto adresas

en: Manage features.
lt: Tvarkyti elementus.

en: Not restricted
lt: Be apribojimų

en: The unique ID of the comment.
lt: Unikalus komentaro ID

en: The IP address of the computer the comment was posted from.
lt: Komentatoriaus kompiuterio IP adresas.

en: The name left by the comment author.
lt: Vardas kurį įrašė komentaro autorius.

en: The email address left by the comment author.
lt: El. pašto adresas kurį įrašė komentaro autorius.

en: The home page URL left by the comment author.
lt: Svetainės URL kurį įrašė komentaro autorius.

en: The URL of the comment.
lt: Komentaro URL.

en: Edit URL
lt: Redaguoti URL

en: The URL of the comment's edit page.
lt: Komentaro redagavimo puslapio URL.

en: The date the comment was posted.
lt: Data kada komentaras buvo paskelbtas.

en: The comment's parent, if comment threading is active.
lt: Komentaro tėvukas jei komentarų medis įjungtas.

en: The node the comment was posted to.
lt: Mazgas kuris buvo pakomentuotas.

en: The number of comments posted on a node.
lt: Komentarų kiekis paskelbtas mazgui.

en: New comment count
lt: Naujų komentarų kiekis

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
lt: Komentarų kiekis paskelbtas mazgui nuo praėjusio skaitytojo apsilankymo.

en: The type of the node.
lt: Mazgo tipas.

en: The language the node is written in.
lt: Kalba, kuria mazgas parašytas.

en: The URL of the node.
lt: Mazgo URL.

en: The URL of the node's edit page.
lt: Mazgo redagavimo puslapio URL.

en: Date changed
lt: Data pasikeitė

en: The date the node was most recently updated.
lt: Data, kada mazgas buvo paskutinį kartą atnaujintas.

en: The author of the node.
lt: Mazgo autorius.

en: Poll winner
lt: Apklausos populiariausias

en: The winning poll answer.
lt: Populiariausias apklausos pasirinkimas.

en: Poll winner votes
lt: Apklausos populiariausio balsų skaičius

en: The number of votes received by the winning poll answer.
lt: Balsų skaičius, kurį gavo populiariausias apklausos pasirinkimas.

en: Poll winner percent
lt: Apklausos populiariausio procentas

en: The percentage of votes received by the winning poll answer.
lt: Balsų procentas, kurį gavo populiariausias apklausos pasirinkimas.

en: The number of visitors who have read the node.
lt: Lankytojų, kurie perskaitė mazgą, skaičius.

en: The number of visitors who have read the node today.
lt: Lankytojų, kurie perskaitė mazgą šiandien, skaičius.

en: Last view
lt: Paskutinė peržiūra

en: The date on which a visitor last read the node.
lt: Data, kada lankytojas paskutinį kartą perskaitė mazgą.

en: The slogan of the site.
lt: Svetainės šūkis.

en: The administrative email address for the site.
lt: Svetainės administratoriaus el. pašto adresas.

en: The URL of the site's front page.
lt: Svetainės pirmo puslapio URL.

en: Login page
lt: Prisijungimo puslapis

en: The URL of the site's login page.
lt: Svetainės prisijungimo puslapio URL.

en: The unique ID of the uploaded file.
lt: Unikalus įkelto failo ID.

en: The name of the file on disk.
lt: Failo, esančio diske, pavadinimas.

en: The size of the file, in kilobytes.
lt: Failo dydis kilobaitais.

en: The web-accessible URL for the file.
lt: Failo URL, kuriuo failas pasiekiamas per web.

en: The date the file was most recently changed.
lt: Paskutinio failo pakeitimo data.

en: The user who originally uploaded the file.
lt: Narys, kuris pirmas įkėlė failą.

en: The unique ID of the taxonomy term.
lt: Unikalus sistematikos termino ID.

en: The name of the taxonomy term.
lt: Sistematikos termino pavadinimas.

en: The optional description of the taxonomy term.
lt: Sistematikos termino neprivalomas aprašymas.

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
lt: Mazgų, kurie susieti su šiuo sistematikos terminu, skaičius.

en: The URL of the taxonomy term.
lt: Sistematikos termino URL.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
lt: Žodynas, kuriam sistematikos terminas priklauso.

en: The parent term of the taxonomy term, if one exists.
lt: Sistematikos termino tėvinis terminas (jei toks egzistuoja).

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
lt: Unikalus sistematikos žodyno ID.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
lt: Sistematikos žodyno pavadinimas.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
lt: Sistematikos žodyno neprivalomas aprašymas.

en: Term count
lt: Terminų skaičius

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
lt: Terminų, priklausančių sistematikos žodynui, skaičius.

en: The unique ID of the user account.
lt: Unikalus nario paskyros ID.

en: The login name of the user account.
lt: Nario paskyros prisijungimo vardas.

en: The email address of the user account.
lt: Nario paskyros el. pašto adresas.

en: The URL of the account profile page.
lt: Nario paskyros puslapio URL.

en: The date the user last logged in to the site.
lt: Data kai narys buvo prisijungęs paskutinį kartą.

en: The date the user account was created.
lt: Data kai nario paskyra buvo sukurta.

en: No TrueType support
lt: Nėra TrueType palaikymo

en: You need to select at least one font.
lt: Privalote pasirinkti bent vieną šriftą.

en: The following fonts are not readable: %fonts.
lt: Šie šriftai yra neskaitomi: %fonts.

en: Enter the characters shown in the image.
lt: Įveskite simbolius iš paveikslėlio.

en: Font example
lt: Šrifto pavyzdys

en: Is new
lt: Yra naujų

en: Default country
lt: Šalis pagal nutylėjimą

en: Site maintenance account
lt: Svetainės valdytojo paskyra

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
lt: @count neleidžiama HTML eilutė %file
    @count neleidžiamos HTML eilutės %file
    @count neleidžiamų HTML eilučių %file

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
lt: Puslapiai kuriuose PHP kodas grąžina<code>TRUE</code> (tik patyrusiems)

en: Pages or PHP code
lt: Puslapiai ar PHP kodas

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
lt: Jei PHP pasirinkta, įveskite PHP kodą tarp %php. Atminkite, kad neteisingas PHP kodas gali sutrikdyti Drupal svetainės darbą.

en: Not customizable
lt: Nepritaikoma

en: Restricted to certain pages
lt: Apriboti tam tikriems puslapiams

en: Text formats
lt: Teksto formatai

en: Add new @node_type
lt: Kurti naują - @node_type

en: Error generating image.
lt: Klaida generuojant paveikslėlį.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
lt: Nepavyko sugeneruoti išvestinio paveikslėlio esančio %path.

en: Image styles
lt: Paveikslėlių stiliai

en: Date type
lt: Datos tipas

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
lt: Meniu nuorodos kelias. Tai gali būt vidinis Drupal kelias %add-node ar išorinis URL toks kaip %drupal. Įrašykite %front ir tai bus nuorodą į pirmą puslapį.

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
lt: Maksimalus elementų ir jo palikuonių gylis yra fiksuotas iki !maxdepth. Kai kurie meniu elementai nebus įmanomi kaip tėvai jei pasirinkus juos bus peržengtas šis limitas.

en: No Main links
lt: Nėra pagrindinių nuorodų

en: Source for the Main links
lt: Pagrindinių nuorodų šaltinis

en: Select what should be displayed as the Main links (typically at the top of the page).
lt: Pasirinkite kas turėtų būt rodoma kaip pagrindinės nuorodos (paprastai svetainės viršuje).

en: No Secondary links
lt: Nėra antrinių nuorodų

en: Source for the Secondary links
lt: Antrinių nuorodų šaltinis

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
lt: <em>Pagrindinis</em>meniu daugelyje svetainių naudojamas parodyti pagrindines svetainės skiltis, dažniausiai jis būna viršuje.

en: manage display
lt: laukelių atvaizdavimas

en: Preview before submitting
lt: Peržiūrėti prieš pateikiant

en: Display author and date information.
lt: Rodyti autoriaus ir datos informaciją.

en: Author username and publish date will be displayed.
lt: Ar autoriaus slapyvardis ir paskelbimo data bus rodoma.

en: <em>Edit @type</em> @title
lt: <em>Redaguoti @type</em> @title

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
lt: Įspėjimas: Suteikite tik patikimoms rolėms, šie leidimai gali turėti būt nesaugus.

en: Searched %type for %keys.
lt: Ieškota %type pagal %keys.

en: The maximum number of posts displayed on overview pages such as the front page.
lt: Maksimalus įrašu skaičius rodomas peržiūros puslapiuose, tokiuose kaip pirmas puslapis.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
lt: Šis puslapis rodomas kai užklausto puslapio peržiūrėti nariui neleidžiama. Palikite tuščia ir bus naudojamas bendras "priėjimas uždraustas" puslapis.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
lt: Šis puslapis rodomas kai nei vienas dokumentas neatitinka užklausto. Palikite tuščia ir bus naudojamas bendras "puslapis nerastas" puslapis.

en: Only applied if users may set their own time zone.
lt: Taikoma tik tuo atveju, jei nariai gali nustatyti savo laiko juostą.

en: Time zone for new users
lt: Laiko juosta naujiems nariams

en: Put site into maintenance mode
lt: Perjungti svetainę į techninio aptarnavimo būseną

en: Maintenance mode message
lt: Rodomas pranešimas priežiūros režime

en: Message to show visitors when the site is in maintenance mode.
lt: Žinutė kuri bus rodoma lankytojams kai svetainė yra techninės priežiūros režime.

en: There is currently no content classified with this term.
lt: Šiai kategorijai priskirto turinio nėra.

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
lt: Aplankas %directory neegzistuoja arba neįrašomas.

en: Picture directory
lt: Paveikslėlių aplankas

en: E-mails
lt: El. pašto laiškai

en: Account cancellation confirmation
lt: Paskyros panaikinimo patvirtinimas

en: Edit the e-mail messages sent to users when they attempt to cancel their accounts.
lt: Redaguoti el. pašto žinutę siunčiama kai nariai bando panaikinti savo paskyrą.

en: Contact forms
lt: Kontaktų formos

en: Entity ID
lt: Esybės ID

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Name (raw)
lt: Vardas (neapdorotas)

en: - Choose -
lt: - Pasirinkite -

en: In database
lt: Duomenų bazėje

en: A special textfield that accepts e-mail addresses.
lt: Specialus tekstinis laukelis, priimantis el. pašto adresus.

en: Select options
lt: Pasirinkimo nustatymai

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
lt: Patikrinti, kad visos šio laukelio reikšmės būtų unikalios. Tokios pačios reikšmės nebus galima įvesti antra kartą.

en: !name (hidden)
lt: !name (paslėpta)

en: Other...
lt: Kita...

en: Randomize options
lt: Atsitiktinai parinkti parinktis

en: Maximum length of the textfield value.
lt: Maksimalus teksto laukelio reikšmės ilgis.

en: The value %value has already been submitted once for the %title field. You may have already submitted this form, or you need to use a different value.
lt: Reikšmė %value jau buvo pateikta laukelyje %title. Tikriausiai Jūs jau pildėte šią formą arba Jums reikia naudoti kitą reikšmę.

en: Submission Number
lt: Pateikimo numeris

en: Submission ID
lt: Pateikimo ID

en: The date this submission was submitted.
lt: Pateikimo data

en: Choose aliases to delete
lt: Pasirinkite pervadinimus kuriuos norite pašalinti

en: All aliases
lt: Visi pervadinimai

en: Check spelling as you type
lt: Tikrinti rašybą berašant

en: The file @title is in use and cannot be deleted.
lt: @title failas yra naudojamas ir negali būt pašalintas.

en: The file @title was not deleted due to an error.
lt: @title failas nepašalintas dėl klaidos.

en: File @title was deleted
lt: @title failas pašalintas

en: !module has been installed.
lt: !module įdiegtas.

en: Delete configuration profile
lt: Pašalinti konfigūravimo profilį

en: The file has been renamed to %filename.
lt: Failas pervadintas į %filename.

en: %filename has been uploaded.
lt: %filename atsiųstas.

en: %filename is in use by another application.
lt: %filename naudoją kita aplikacija.

en: %filename is %filesize which would exceed your directory quota. You are currently using %size of %total_quota.
lt: %filename yra  %filesize dėl to viršysite jūsų direktorijos kvotą. Dabar Jūs naudojate %size iš %total_quota.

en: %filename is %filesize which would exceed your total user quota. You are currently using %size of %total_quota.
lt: %filename yra  %filesize dėl to viršysite jūsų kvotą. Dabar Jūs naudojate %size iš %total_quota.

en: Directory %dirname is not accessible.
lt: Direktorija %dirname nepasiekiama.

en: Access to %directory was denied.
lt: Priėjimas prie %directory uždraustas.

en: You can not perform this operation.
lt: Jūs negalite atlikti šio veiksmo.

en: Administer IMCE
lt: Administruoti IMCE

en: Configure menu block.
lt: Konfigūruoti meniu bloką.

en: No tokens available.
lt: Nėra prieinamų token.

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
lt: Spustelėkite token, norėdami jį įterpti į paskutinį spustelėtą laukelį.

en: Translation source node
lt: Vertimo šaltinio mazgas

en: Provides a user interface for the Token API and some missing core tokens.
lt: Suteikia vartotojo sąsają Token API ir kai kuriems trūkstamiems pagrindiniams token.

en: Insert this token into your form
lt: Įterpti šį token į formą

en: First click a text field to insert your tokens into.
lt: Pirmiausia spustelėkite teksto laukelį, į kurį norite įterpti token.

en: Translation update status
lt: Vertimų atnaujinimo būsena

en: All your translations are up to date
lt: Visi vertimai naujausi

en: Current page
lt: Dabartinis puslapis

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Image CAPTCHA requires GD library
lt: Paveikslėlio CAPTCHA reikalinga GD biblioteka

en: X-Large
lt: Labai didelis

en: Feed icons
lt: Srauto ikonos

en: Site logo
lt: Svetainės logotipas

en: Display file browser tab in user profile pages.
lt: Rodyti failų naršyklės kortelę nario profilio puslapiuose.

en: Insert file
lt: Įterpti failą

en: CAPTCHA session reuse attack detected.
lt: CAPTCHA sesijos pakartotinio panaudojimo ataka aptikta.

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
lt: Galimi kintamieji: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Custom content
lt: Specifinis turinys

en: Clone @plugin %title
lt: Klonuoti @plugin %title

en: %title has been created.
lt: %title sukurtas.

en: %title could not be created.
lt: %title nepavyko sukurti.

en: %title has been updated.
lt: %title atnaujintas.

en: %title could not be updated.
lt: %title nepavyko atnaujinti.

en: @plugin %title was enabled.
lt: @plugin %title įjungtas.

en: @plugin %title was disabled.
lt: @plugin %title išjungtas.

en: Copy source
lt: Kopijuoti šaltinį

en: Hide on-page translation from you
lt: Paslėpti sąsajos vertimo galimybę

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
lt: Paaiškinimas apie naujausius pakeitimus, atliktus mazge.

en: The title of the current page.
lt: Dabartinio puslapio pavadinimas.

en: The URL of the current page.
lt: Dabartinio puslapio URL.

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
lt: Dabartinio puslapio numeris peržiūrint puslapiais suskirstytus sąrašus.

en: The source node for this current node's translation set.
lt: Šaltinio mazgas dabartinio mazgo vertimų rinkiniui.

en: Account cancellation URL
lt: Paskyros panaikinimo URL

en: The URL of the confirm delete page for the user account.
lt: Vartotojo paskyros patvirtinimo panaikinimo puslapio URL.

en: One-time login URL
lt: Vienkartinio prisijungimo URL

en: The URL of the one-time login page for the user account.
lt: Vartotojo paskyros vienkartinio prisijungimo puslapio URL.

en: Tokens related to menu links.
lt: Token susiję su meniu nuorodomis.

en: The unique ID of the menu link.
lt: Unikalus meniu nuorodos ID.

en: The title of the menu link.
lt: Meniu nuorodos pavadinimas.

en: The URL of the menu link.
lt: Meniu nuorodos URL.

en: The menu link's parent.
lt: Meniu nuorodos tėvinis elementas.

en: Tokens related to the current page request.
lt: Token susiję su dabartinio puslapio užklausa.

en: Page number
lt: Puslapio numeris

en: The book page associated with the node.
lt: Knygos puslapis, susijęs su mazgu.

en: The menu link for this node.
lt: Šio mazgo meniu nuoroda.

en: Select the types of un-aliased paths for which to generate URL aliases
lt: Pasirinkite kelio tipus be pervadinimų, kuriems norite sugeneruoti URL pervadinimus.

en: User paths
lt: Narių keliai

en: Update URL alias
lt: Atnaujintas URL pervadinimas

en: Bulk update
lt: Masinis atnaujinimas

en: Unknown content type
lt: Nežinomas turinio tipas

en: Select one or more languages to download and update. If you select none, all of them will be updated.
lt: Pasirinkite kurias kalbas atsiųsti ir atnaujinti. Jei nepasirinksite nei vienos, visos bus atnaujintos.

en: Refresh information
lt: Atnaujinti informacija

en: Fetched information about available updates from the server
lt: Paimta informacija apie galimus atnaujinimus iš serverio

en: Never (manually)
lt: Niekada (rankiniu būdu)

en: Translation updates replace existing ones, new ones are added
lt: Vertimo atnaujinimai pakeis jau egzistuojančius, nauji taip bus pridėti

en: Importing downloaded translation: %url.
lt: Importuojami atsiųsti vertimai: %url.

en: Successfully downloaded and imported translation from %url
lt: Sėkmingai atsiųstas ir įdiegtas vertimas iš %url

en: Successfully imported translations.
lt: Sėkmingai importuoti vertimai.

en: List of latest imported translations and available updates for each enabled project and language.
lt: Sąrašas naujausiai importuotų vertimų ir galimi atnaujinimai įjungtiems projektams.

en: If there are available updates you can click on Update for them to be downloaded and imported now or you can edit the configuration for them to be updated automatically on the <a href="@update-settings">Update settings page</a>
lt: Jei yra galimas atnaujinimas Jūs galite spausti Atnaujinti, taip atsiųsite ir importuosite atnaujinimus. Galite redaguoti konfigūracija, kad atnaujinimai vyktų automatiškai <a href="@update-settings">Vertimų atnaujinimo puslapyje</a>

en: There are new or updated translations available for currently installed modules and themes. To check for updates, you can visit the <a href="@check_manually">translation update page</a>.
lt: Naujas ar atnaujintas vertimas galimas dabar įjungtiems moduliams ar temoms. Norėdami patikrinti atnaujinimus apsilankykite <a href="@check_manually">vertimų atnaujinimo puslapį</a>.

en: Error opening socket @socket
lt: Klaida atveriant lizdą (socket) @socket

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: Administrative overlay
lt: Administratoriaus sluoksnis

en: When enabled, only users with the "Use the site in maintenance mode" <a href="@permissions-url">permission</a> are able to access your site to perform maintenance; all other visitors see the maintenance mode message configured below. Authorized users can log in directly via the <a href="@user-login">user login</a> page.
lt: Kai įjungta, tik nariai su "Naudotis svetaine priežiūros režime" <a href="@permissions-url">teisėmis</a> gali pasiekti svetainę ir vykdyti jos priežiūrą; kiti svetainės lankytojai matys priežiūros režimo žinutę, kuri konfigūruojama žemiau. Registruoti nariai gali prisijungti per <a href="@user-login">nario prisijungimo</a> puslapį.

en: Subdirectory in the file upload directory where pictures will be stored.
lt: Poaplankis failų atsiuntimo aplanke kur bus saugojami paveikslėliai.

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: The menu link's root.
lt: Meniu nuorodos šakninis elementas.

en: Newfoundland
lt: Niufaundlendas

en: Change view
lt: Pakisti viazdą

en: User signature
lt: Vartotojo parašas

en: The signature of a user.
lt: Vartotojo parašas.

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Schema version
lt: Schemos versija

en: Administer CAPTCHA settings
lt: Administruoti CAPTCHA nustatymus

en: Skip CAPTCHA
lt: Praleisti CAPTCHA

en: Users with this permission will not be offered a CAPTCHA.
lt: Naudotojams su šiuo leidimu CAPTCHA nebus pateikta.

en: Hash
lt: Maiša

en: The entity type.
lt: Esybės tipas.

en: Asc
lt: Did

en: Add new view
lt: Pridėti naują vaizdą

en: Singular form
lt: Vienaskaitos forma

en: Plural form
lt: Daugiskaitos forma

en: Some roles lack permission to access content, but display %display has no access control.
lt: Kai kurios rolės neturi leidimo pasiekti turinį, tačiau rodinys %display neturi prieigos kontrolės.

en: The extension of the file.
lt: Failo plėtinys.

en: File Usage
lt: Failo naudojimas

en: A file that is associated with this node, usually because it is in a field on the node.
lt: Failas, susietas su šiuo mazgu, paprastai todėl, kad jis yra mazgo laukelyje.

en: A user that is associated with this file, usually because this file is in a field on the user.
lt: Narys, susietas su šiuo failu, paprastai todėl, kad šis failas yra nario laukelyje.

en: A file that is associated with this user, usually because it is in a field on the user.
lt: Failas, susietas su šiuo nariu, paprastai todėl, kad jis yra nario laukelyje.

en: A comment that is associated with this file, usually because this file is in a field on the comment.
lt: Komentaras, susietas su šiuo failu, paprastai todėl, kad šis failas yra komentaro laukelyje.

en: A file that is associated with this comment, usually because it is in a field on the comment.
lt: Failas, susietas su šiuo komentaru, paprastai todėl, kad jis yra komentaro laukelyje.

en: A taxonomy term that is associated with this file, usually because this file is in a field on the taxonomy term.
lt: Taksonomijos terminas, susietas su šiuo failu, paprastai todėl, kad šis failas yra taksonomijos termino laukelyje.

en: A file that is associated with this taxonomy term, usually because it is in a field on the taxonomy term.
lt: Failas, susietas su šiuo taksonomijos terminu, paprastai todėl, kad jis yra taksonomijos termino laukelyje.

en: The module managing this file relationship.
lt: Modulis, valdantis šį failo ryšį.

en: The type of entity that is related to the file.
lt: Su failu susijusios esybės tipas.

en: The number of times the file is used by this entity.
lt: Skaičius, kiek kartų šios esybės naudojamas failas.

en: The machine name for the vocabulary the term belongs to.
lt: Žodyno, kuriam priklauso terminas, mašininis pavadinimas.

en: Display error message
lt: Rodyti klaidos pranešimą

en: Tokens related to the current date and time.
lt: Token susiję su dabartine data ir laiku.

en: The URL of the @entity.
lt: @entity URL.

en: The content type of the node.
lt: Mazgo turinio tipas.

en: Tokens related to content types.
lt: Token susiję su turinio tipais.

en: The name of the content type.
lt: Turinio tipo pavadinimas.

en: The unique machine-readable name of the content type.
lt: Unikalus mašinoms suprantamas turinio tipo pavadinimas.

en: The optional description of the content type.
lt: Neprivalomas turinio tipo aprašymas.

en: The number of nodes belonging to the content type.
lt: Mazgų, priklausančių turinio tipui, skaičius.

en: The URL of the content type's edit page.
lt: Turinio tipo redagavimo puslapio URL.

en: The URL of the taxonomy term's edit page.
lt: Taksonomijos termino redagavimo puslapio URL.

en: The unique machine-readable name of the vocabulary.
lt: Unikalus mašinoms suprantamas žodyno pavadinimas.

en: The URL of the vocabulary's edit page.
lt: Žodyno redagavimo puslapio URL.

en: The specific argument of the current page (e.g. 'arg:1' on the page 'node/1' returns '1').
lt: Konkretus dabartinio puslapio argumentas (pvz., 'arg:1' puslapyje 'node/1' grąžina '1').

en: Tokens related to URLs.
lt: Token susiję su URL adresais.

en: Relative URL
lt: Santykinis URL

en: The relative URL.
lt: Santykinis URL adresas.

en: Absolute URL
lt: Absoliutus URL

en: The absolute URL.
lt: Absoliutus URL adresas.

en: Tokens related to menus.
lt: Token susiję su meniu.

en: The unique machine-readable name of the menu.
lt: Unikalus mašinoms suprantamas meniu pavadinimas.

en: The optional description of the menu.
lt: Neprivalomas meniu aprašymas.

en: Menu link count
lt: Meniu nuorodų skaičius

en: The number of menu links belonging to the menu.
lt: Meniu nuorodų, priklausančių meniu, skaičius.

en: The URL of the menu's edit page.
lt: Meniu redagavimo puslapio URL.

en: The menu of the menu link.
lt: Meniu nuorodos meniu.

en: The URL of the menu link's edit page.
lt: Meniu nuorodos redagavimo puslapio URL.

en: Enter a machine readable key for this form element. May contain only alphanumeric characters and underscores. This key will be used as the name attribute of the form element. This value has no effect on the way data is saved, but may be helpful if doing custom form processing.
lt: Įveskite mašinom suprantama šio formos elemento raktas. Gali būt sudarytas iš raidžių ir skaičių bei apatinio brūkšnio. Šis raktas bus naudojamas kaip atributo pavadinimas. Ši reikšmė neturi jokios įtakos duomenų saugojimui, bet naudinga darant savitą formos apdorojimą.

en: Content paths
lt: Turinio keliai

en: Content access
lt: Turinio prieiga

[ctx: date_order]
en: First
lt: Pirmas

[ctx: date_order]
en: Second
lt: Antras

[ctx: date_order]
en: Third
lt: Trečias

[ctx: date_order]
en: Fourth
lt: Ketvirtas

[ctx: date_order]
en: Fifth
lt: Penktas

[ctx: date_nav]
en: Prev
lt: Ankstesnis

[ctx: date_nav]
en: Next
lt: Sekantis

[ctx: date_order]
en: Every
lt: Kiekvienas

[ctx: day_name]
en: Sunday
lt: Sekmadienis

[ctx: day_name]
en: Monday
lt: Pirmadienis

[ctx: day_name]
en: Tuesday
lt: Antradienis

[ctx: day_name]
en: Wednesday
lt: Trečiadienis

[ctx: day_name]
en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

[ctx: day_name]
en: Friday
lt: Penktadienis

[ctx: day_name]
en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: The role names the user account is a member of as comma separated list.
lt: Rolių, priskirtų vartotojo paskyrai, pavadinimų, atskirtų kableliais, sąrašas.

en: The role ids the user account is a member of as comma separated list.
lt: Rolių, priskirtų vartotojo paskyrai, ID, atskirtų kableliais, sąrašas.

en: RSS category
lt: RSS kategorija

en: RSS enclosure
lt: RSS priedas

en: Content revisions
lt: Turinio versijos

en: If no language is selected, block will show regardless of language.
lt: Jei nepasirinkta jokia kalba blokas bus rodomas neatsižvelgiant į kalbą.

en: Not translatable
lt: Neverčiamas

en: Restricted to certain languages
lt: Apribota tam tikrom kalbom

en: Path translation
lt: Kelio vertimas

en: Language selection
lt: Kalbos pasirinkimas

en: No results behavior
lt: Nėra rezultatų

en: Add view from template
lt: Pridėti vaizdą iš šablono

en: Show "Page not found"
lt: Rodyti "Puslapis nerastas"

en: Display a summary
lt: Rodyti santrauką

[ctx: Sort order]
en: Default sort
lt: Numatytas rikiavimas

[ctx: Sort order]
en: Date
lt: Data

[ctx: Sort order]
en: Numerical
lt: Skaitmeninis

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
lt: Alfabetinis

en: Save & exit
lt: Išsaugoti ir išeiti

en: Continue & edit
lt: Tęsti ir redaguoti

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard your changes.
lt: * Visi pakeitimai išsaugomi laikinai. Spauskite Saugoti tam, kad pakeitimai išsisaugotų. Spauskite Atšaukti - jei norite atmesti pakeitimus.

en: Modify the display(s) of your view below or add new displays.
lt: Keiskite vaizdų rodymus arba pridėkite naujus.

en: edit view name/description
lt: redaguoti vaizdo pavadinimą/aprašymą

en: Add !display
lt: Pridėti !display

en: All displays
lt: Visi rodymai

en: This @display_type (override)
lt: Šiam @display_type (perrašyta)

en: Configure @type: @item
lt: Konfigūruojama @type: @item

en: Unformatted list
lt: Neformatuotas sąrašas

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
lt: Filtruoja nepaskelbtą turinį, jei dabartinis narys negali jo peržiūrėti.

en: Whether or not the content is sticky. To list sticky content first, set this to descending.
lt: Ar turinys yra prikabintas. Norėdami sąraše pirmiausiai rodyti prikabintą turinį, nustatykite mažėjančią tvarką.

en: User has a revision
lt: Narys turi versiją

en: All nodes where a certain user has a revision
lt: Visas turinys, kurio versiją turi konkretus narys

en: Content revision is a history of changes to content.
lt: Turinio versija yra turinio pakeitimų istorija.

en: Provide a simple link to delete the content revision.
lt: Pateikia paprastą nuorodą ištrinti turinio versiją.

en: Filter for content by view access. <strong>Not necessary if you are using node as your base table.</strong>
lt: Filtruoti turinį pagal peržiūros prieigą. <strong>Nebūtina, jei naudojate turinį kaip pagrindinę lentelę.</strong>

en: Show a marker if the content is new or updated.
lt: Rodyti žymę, jei turinys yra naujas arba atnaujintas.

en: Show only content that is new or updated.
lt: Rodyti tik naują arba atnaujintą turinį.

en: Display the content with standard node view.
lt: Rodyti turinį naudojant standartinį turinio rodinį.

en: Content ID from URL
lt: Turinio ID iš URL

en: Content that is associated with this file, usually because this file is in a field on the content.
lt: Turinys, susietas su šiuo failu, paprastai todėl, kad šis failas yra turinio laukelyje.

en: Allows the "depth" for Taxonomy: Term ID (with depth) to be modified via an additional contextual filter value.
lt: Leidžia keisti sistematikos termino ID (su gyliu) "gylį" per papildomą kontekstinio filtro reikšmę.

en: Content authored
lt: Sukurtas turinys

en: Relate content to the user who created it. This relationship will create one record for each content item created by the user.
lt: Susieti turinį su nariu, kuris jį sukūrė. Šis ryšys sukurs vieną įrašą kiekvienam nario sukurtam turinio vienetui.

en: Enable to override this field's links.
lt: Įjunkite, kad perrašytumėte šio laukelio nuorodas.

en: Link this field to the original piece of content
lt: Susieti šį lauką su originaliu turinio elementu

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3. Due to the number of JOINs it would require, AND will be treated as OR with this filter.
lt: Jei pasirinkta, nariai gali įvesti kelias reikšmes formatu 1+2+3. Dėl reikalingo JOIN operacijų skaičiaus, AND bus vertinamas kaip OR šiame filtre.

en: Load default filter from term page
lt: Įkelti numatytąjį filtrą iš termino puslapio

en: Transform dashes in URL to spaces in term name filter values
lt: Keisti brūkšnelius URL į tarpus termino pavadinimo filtro reikšmėse

en: Create a page
lt: Sukurti puslapį

en: Create a menu link
lt: Sukurti meniu nuorodą

en: Include an RSS feed
lt: Įtraukti RSS teikimą

en: Feed path
lt: Tiekimo kelias

en: Feed row style
lt: Tiekimo eilutės stilius

en: Create a block
lt: Sukurti bloką

en: of type
lt: tipas

en: tagged with
lt: pažymėta

en: teasers
lt: įžangos

en: full posts
lt: pilni įrašai

en: titles
lt: pavadinimai

en: titles (linked)
lt: pavadinimai (su nuorodomis)

en: Relative default value
lt: Santykinė numatytoji reikšmė

en: Localization update
lt: Lokalizacijos atnaujinimas

en: Provides automatic downloads and updates for translations.
lt: Automatiškai atsiunčia ir atnaujina vertimus.

en: Label display
lt: Žymės rodymas

en: Determines the placement of the component's label.
lt: Nustatykite komponento žymės vietą.

en: The user roles associated with the user account.
lt: Vartotojo rolės, susijusios su vartotojo paskyra.

en: Brief URL
lt: Trumpas URL

en: The URL without the protocol and trailing backslash.
lt: URL adresas be protokolo ir baigiamojo brūkšnelio.

en: Tokens related to arrays of strings.
lt: Token susiję su eilučių masyvais.

en: The first element of the array.
lt: Pirmasis masyvo elementas.

en: The last element of the array.
lt: Paskutinis masyvo elementas.

en: The number of elements in the array.
lt: Elementų skaičius masyve.

en: The array reversed.
lt: Atvirkštinis masyvas.

en: The array of keys of the array.
lt: Masyvo raktų masyvas.

en: Imploded
lt: Sujungtas

en: The values of the array joined together with a custom string in-between each value.
lt: Masyvo reikšmės sujungtos su tinkinta eilute tarp kiekvienos reikšmės.

en: Make this block translatable
lt: Padaryti šį bloką išverčiamą

en: Show this block for these languages
lt: Rodyti šį bloką šioms kalboms

en: Save and translate
lt: Išsaugoti ir versti

en: not translated
lt: neišversta

en: - Select a language -
lt: - Pasirinkite kalbą -

en: Unsorted
lt: Nerikiuojama

en: Contact category
lt: Kontakto kategoriją

en: Path module form elements
lt: Path modulio formų elementai

en: Allow multiple filter values to work together
lt: Leisti kelioms filtro reikšmėms veikti kartu

en:  new
lt:  nauja

en: User who uploaded
lt: Nariai kurie įkėlė

en: Taxonomy term chosen from autocomplete or select widget.
lt: Sistematikos terminas, pasirinktas naudojant automatinio užbaigimo arba pasirinkimo valdiklį.

en: Representative node
lt: Atstovaujantis mazgas

en: Obtains a single representative node for each term, according to a chosen sort criterion.
lt: Gauna vieną atstovaujantį mazgą kiekvienam terminui pagal pasirinktą rikiavimo kriterijų.

en: Content with term
lt: Turinys su terminu

en: Relate all content tagged with a term.
lt: Susieti visą turinį, pažymėtą terminu.

en: Has taxonomy term ID
lt: Turi sistematikos termino ID

en: Display content if it has the selected taxonomy terms.
lt: Rodyti turinį, jei jis turi pasirinktus sistematikos terminus.

en: Has taxonomy term
lt: Turi sistematikos terminą

en: Taxonomy terms on node
lt: Sistematikos terminai mazge

en: All taxonomy terms
lt: Visi sistematikos terminai

en: Display content if it has the selected taxonomy terms, or children of the selected terms. Due to additional complexity, this has fewer options than the versions without depth.
lt: Rodyti turinį, jei jis turi pasirinktus sistematikos terminus arba pasirinktų terminų antrinius elementus. Dėl papildomo sudėtingumo ši versija turi mažiau parinkčių nei versijos be gylio.

en: Has taxonomy term ID (with depth)
lt: Turi sistematikos termino ID (su gyliu)

en: Has taxonomy terms (with depth)
lt: Turi sistematikos terminus (su gyliu)

en: Has taxonomy term ID depth modifier
lt: Turi sistematikos termino ID gylio keitiklį

en: @entity using @field
lt: @entity, naudojantis @field

en: Taxonomy term ID from URL
lt: Sistematikos termino ID iš URL

en: Obtains a single representative node for each user, according to a chosen sort criterion.
lt: Gauna vieną atstovaujantį mazgą kiekvienam nariui pagal pasirinktą rūšiavimo kriterijų.

en: Load default filter from node page, that's good for related taxonomy blocks
lt: Įkelti numatytąjį filtrą iš mazgo puslapio – tai tinka susijusiems sistematikos blokams

en: Datetime
lt: Data ir laikas

en: A date in '@type' format. (%date)
lt: Data '@type' formatu. (%date)

en: The root term of the taxonomy term.
lt: Taksonomijos termino šakninis terminas.

en: File byte size
lt: Failo dydis baitais

en: The size of the file, in bytes.
lt: Failo dydis baitais.

en: Query string value
lt: Užklausos eilutės reikšmė

en: The value of a specific query string field of the current page.
lt: Konkretaus dabartinio puslapio užklausos eilutės lauko reikšmė.

en: A random number from 0 to @max.
lt: Atsitiktinis skaičius nuo 0 iki @max.

en: A random hash. The possible hashing algorithms are: @hash-algos.
lt: Atsitiktinė maiša. Galimi maišos algoritmai: @hash-algos.

en: Attempting to perform token replacement for token type %type without required data
lt: Bandoma atlikti token pakeitimą token tipui %type be reikiamų duomenų

en: Language types
lt: Kalbų tipai

en: @type field.
lt: @type laukas.

en: Default date
lt: Numatyta data

en: Time increments
lt: Laiko žingsniai

en: !start-date to !end-date
lt: nuo !start-date iki !end-date

en: E.g., @date
lt: Pvz.: @date

en: No tokens available
lt: Nėra prieinamų token

en: Token registry caches cleared.
lt: Token registro talpyklos išvalytos.

en: The path component of the URL.
lt: URL adreso kelio komponentas.

en: Unaliased URL
lt: URL be pseudonimo

en: The unaliased URL.
lt: URL adresas be pseudonimo.

en: The specific value of the array.
lt: Konkreti masyvo reikšmė.

en: The list of available tokens that can be used in e-mails is provided below.
lt: Token kuriuos galite panaudoti el. pašto laiške rasite žemiau.

en: Private fields are shown only to users with results access.
lt: Privatus laukelis rodomas tik nariams turintiems rezultatų peržiūrėjimo teise.

en: Whether the user is active or blocked.
lt: Ar narys yra aktyvus ar užblokuotas.

en: Relate each @entity with a @field set to the file.
lt: Susieti kiekvieną @entity su @field, kuris nustatytas failui.

en: Relate each @entity with a @field set to the image.
lt: Susieti kiekvieną @entity su @field nustatyta prie paveikslėlio.

en: The tid of a taxonomy term.
lt: Sistematikos termino tid.

en: The user permissions.
lt: Nario leidimai.

en: Multiple-value handling
lt: Kelių reikšmių apdorojimas

en: Filter to items that share all terms
lt: Filtruoti elementus, kurie turi visus terminus

en: Filter to items that share any term
lt: Filtruoti elementus, kurie turi bent vieną terminą

en: Use a pager
lt: Naudoti puslapiavimą

en: Tokens related to views.
lt: Tokenai susiję su vaizdu

en: The description of the view.
lt: Vaizdo aprašymas

en: -Select-
lt: -Pasirinkti-

en: Apostrophe
lt: Apostrofa

en: Date in the form of CCYYMMDD.
lt: Data CCYYMMDD formatu.

en: Date in the form of YYYYMM.
lt: Data YYYYMM formatu.

en: Date in the form of YYYY.
lt: Data YYYY formatu.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
lt: Data MM formatu (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
lt: Data DD formatu (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
lt: Data WW formatu (01 - 53).

en: Convert spaces in term names to hyphens
lt: Keisti tarpus terminų pavadinimuose į brūkšnelius

[ctx: Date repeat]
en: Every weekday
lt: Kiekvieną šiokiadienį

[ctx: Date repeat]
en: Every Mon, Wed, Fri
lt: Kiekvieną Pirmadienį, Trečiadienį, Penktadienį

[ctx: Date repeat]
en: Every Tue, Thu
lt: Kiekvieną Antradienį, Ketvirtadienį

[ctx: Date repeat]
en: Repeats every
lt: Kartoja kiekvieną

[ctx: datetime_singular]
en: Daily
lt: Kasdieninis

[ctx: datetime_singular]
en: Weekly
lt: Savaitinis

[ctx: datetime_singular]
en: Monthly
lt: Mėnesinis

[ctx: datetime_singular]
en: Yearly
lt: Metinis
