Date (7.x-2.9-rc1) - en to cs translation catalogue (341 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Delete
cs: Smazat

en: Value
cs: Hodnota

en: Description
cs: Popis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: all
cs: vše

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: Date
cs: Datum

en: None
cs: Žádné

en: Required
cs: Povinné

en: Save
cs: Uložit

en: Top
cs: Nahoru

en: Display
cs: Zobrazit

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: days
cs: dny

en: Bottom
cs: Dole

en: Never
cs: Nikdy

en: Contains
cs: Obsahuje

en: Is less than
cs: Je menší než

en: Is less than or equal to
cs: Je menší nebo rovno

en: Is equal to
cs: Je rovno

en: Is greater than or equal to
cs: Je větší nebo rovno

en: Is greater than
cs: Je větší než

en: Is not equal to
cs: Není rovno

en: Count
cs: Počet

en: %time ago
cs: před %time

en: End Date
cs: Datum konce

en: Method
cs: Metoda

en: Now
cs: Nyní

en: Start date
cs: Datum začátku

en: End date
cs: Datum konce

en: !time ago
cs: !time zpět

en: Other
cs: Jiné

en: Repeat
cs: Opakovat

en: Both
cs: Obojí

en: Optional
cs: Nepovinné

en: Plain
cs: Obyčejný

en: Operation
cs: Operace

en: Duration
cs: Trvání

en: Change
cs: Změnit

en: Week of @date
cs: Týden v @date

en: Pager position
cs: Pozice stránkovače

en: Date/Time
cs: Datum/čas

en: Select a date
cs: Zvolit datum

en: Site's time zone
cs: Časové pásmo stránky

en: Date's time zone
cs: Časové pásmo data

en: No time zone conversion
cs: Bez změny časových pásem

en: Select list
cs: Seznam

en: Text field
cs: Textové pole

en: Dates without hours granularity must not use any timezone handling.
cs: Data bez rozlišení na hodiny nesmí používat žádnou manipulaci časovými pásmy.

en: Granularity
cs: Rozlišení

en: Time zone handling
cs: Manipulace s časovými pásmy

en: Date field
cs: Pole pro datum

en: Timezone
cs: Časové pásmo

en: Select
cs: Vybrat

en: A valid date is required for %title.
cs: Pro obsah s názvem %title je vyžadováno platné datum.

en: A Date API that can be used by other modules.
cs: Modul Date API může být použit ostatními moduly.

en: The Strtotime default value is invalid.
cs: Výchozí hodnota Strtotime je neplatná.

en: Relative
cs: Relativní

en: Above
cs: Nad

en: Within
cs: Vně

en: Position of date part labels
cs: Umístění popisků pro jednotlivé části data

en: User's time zone
cs: Časová zóna uživatele

en: @min and @max
cs: @min a @max

en: Store a date in the database as an ISO date, recommended for historical or partial dates.
cs: Datum ukládat v databázi jako ISO datum, doporučeno pro historická nebo neúplná data.

en: Store a date in the database as a datetime field, recommended for complete dates and times that may need timezone conversion.
cs: Datum ukládat v databázi jako 'datetime' pole, doporučeno pro kompletní data a časy, které mohou vyžadovat konverzi časových pásmem.

en: Enables jquery popup calendars and time entry widgets for selecting dates and times.
cs: Povolí jQuery popup kalendář a widgety pro vstup času při výběru data a času.

en: Until
cs: Dokud

en: A Date Repeat API to calculate repeating dates and times from iCal rules.
cs: Date Repeat API vypočítá opakující se data a časy podle pravidel iCal.

en: 1 minute
cs: 1 minuta

en: Date range
cs: Rozsah dat

en: Pager
cs: Stránkovač

en: contains
cs: obsahuje

en: Default format
cs: Výchozí

en: About
cs: Popis

en: and
cs: a

en: Time ago
cs: Čas před

en: Show @count value(s)
cs: Zobrazit @count hodnot

en: Custom format
cs: Vlastní formát

en: Undated
cs: Bez data

en: Date year range
cs: Rozsah let

en: Format: @date
cs: Formát: @date

en: date ical
cs: datum ical

en: The dates are invalid.
cs: Data jsou neplatná.

en: Repeats
cs: Opakování

en: !repeats_every_interval on the !date_order !day_of_week
cs: !repeats_every_interval v !date_order !day_of_week

en: !repeats_every_interval every !day_of_week
cs: !repeats_every_interval vždy v !day_of_week

en: !repeats_every_interval on the !month_days of !month_names
cs: !repeats_every_interval v !month_days z !month_names

en: !repeats_every_interval on !month_names
cs: !repeats_every_interval v !month_names

en: !repeats_every_interval !count times
cs: !repeats_every_interval !count krát

en: !repeats_every_interval until !until_date
cs: !repeats_every_interval do !until_date

en: !repeats_every_interval except !except_dates
cs: !repeats_every_interval mimo !except_dates

en: !repeats_every_interval where the week start on !day_of_week
cs: !repeats_every_interval kde týden začíná v !day_of_week

en: every week | every @count weeks
cs[0]: každý týden
cs[1]: každé @count týdny
cs[2]: každých @count týdnů

en: every month | every @count months
cs[0]: každý měsíc
cs[1]: každé @count měsíce
cs[2]: každých @count měsíců

en: every year | every @count years
cs[0]: každý rok
cs[1]: každé @count roky
cs[2]: každých @count let

en: every day | every @count days
cs[0]: každý den
cs[1]: každé @count dny
cs[2]: každých @count dnů

en: Date field(s)
cs: Pole data

en: Method of handling multiple date fields in the same query. Return items that have any matching date field (date = field_1 OR field_2), or only those with matches in all selected date fields (date = field_1 AND field_2).
cs: Metoda manipulace s více poli data v jednom výběru. Vrátí pouze položky které mají jedno z odpovídajících polí data (date = field_1 OR field_2) nebo pouze ty, které odpovídají všem zvoleným polím (date = field_1 AND field_2).

en: You must select at least one date field for this filter.
cs: Pro tento filtr je nutné vybrat alespoň jedno pole datumu.

en: Missing date fields!
cs: Chybí pole data!

en: (@field) <strong>Exposed</strong> @widget @format
cs: (@field) <strong>Zobrazené uživatelům</strong> @widget @format

en: Time ago (with "ago" appended)
cs: Čas před (s připojeným „před“)

en: Time span (with "ago/hence" appended)
cs: Časové rozpětí (s připojeným „před/od teď“)

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
cs: Strojově čitelný název může obsahovat pouze malá písmena, podtržítka a čísla.

en: Date and time
cs: Datum a čas

en: %title is invalid.
cs: %title je neplatný.

en: HTTP Request Error importing %filename: @error
cs: HTTP Request Error při importu %filename: @error

en: Failed to open file: %filename
cs: Nelze otevřít soubor: %filename

en: Invalid calendar file: %filename
cs: Soubor kalendáře %filename je neplatný

en: Invalid calendar file.
cs: Neplatný kalendářový soubor.

en: Custom input format
cs: Vlastní formát vstupu

en: Hide repeat rule
cs: Skrýt pravidlo opakování

en: There are errors in @field_name value #@delta:
cs: Hodnota #@delta v poli @field_name obsahuje chyby:

en: There are errors in @field_name:
cs: Pole @field_name obsahuje chyby:

en: Complete documentation for the Date and Date API modules is available at <a href="@link">http://drupal.org/node/92460</a>.
cs: Kompletní dokumentace k modulům Date a Date API je dostupná na adrese <a href="@link">http://drupal.org/node/92460</a>.

en: Use default jQuery timepicker
cs: Použít výchozí jQuery timepicker

en: Manual time entry, no jQuery timepicker
cs: Ruční zadání času, žádný jQuery timepicker

en: Current exceptions
cs: Aktuální výjimky

en: Dates and calendars can be complicated to set up. The !date_wizard makes it easy to create a simple date content type and related calendar.
cs: Nastavení data a kalendáře může být složité. !date_wizard ulehčuje vytvoření jednoduchého typu obsahu s datem a souvisejícím kalendářem.

en: Date wizard
cs: Průvodce nastavením data

en: Content type name
cs: Název typu obsahu

en: Machine-readable name. Allowed values: (a-z, 0-9, _). If this is not an existing content type, the content type will be created.
cs: Strojově čitelný název. Povolené hodnoty: (a-z, 0-9, _). Jestliže se nejedná o již existující typ obsahu, bude vytvořen nový.

en: Content type label
cs: Název typu obsahu

en: The human-readable name for this content type. Only needed when creating a new content type.
cs: Název pro tento typ obsahu. Pouze pro vytvoření nového typu obsahu.

en: A date content type that is linked to a Views calendar.
cs: Typ obsahu s datem, který je propojený s kalendářem ve views.

en: Content type description
cs: Popis typu obsahu

en: A description for the content type. Only needed when creating a new content type.
cs: Popis typu obsahu. Pouze pro vytvoření nového typu obsahu.

en: Date field name
cs: Jméno pole pro datum

en: Machine-readable name. Allowed values: (a-z, 0-9, _) Must not be an existing field name.
cs: Strojově čitelný název. Povolené hodnoty: (a-z, 0-9, _). Nelze použít již existující názvy.

en: Date field label
cs: Název pole s datem

en: The human-readable label for this field.
cs: Název tohoto pole

en: Date widget type
cs: Typ widgetu pro datum

en: Show repeating date options
cs: Zobrazit možnosti opakování

en: Date field type
cs: Typ pole pro datum

en: The recommend type is Datetime, except for historical dates or dates with only year or month granularity. Older or incomplete dates should use the Date type (an ISO date).
cs: Až na data v minulosti nebo data s rozlišením roku nebo měsíce je doporučeným typem Datetime. Starší nebo nekompletní datumy by měly použít typ Date (ISO datum).

en: Date timezone handling
cs: Nastavení časové zóny

en: Timezone handling should be set to 'none' for granularity without time elements.
cs: U rozlišení bez časových intervalů nelze měnit časovou zónu.

en: Create a calendar for this date field
cs: Vytvořit kalendář pro toto pole s datem

en: This content type name already exists, adding new field to existing content type.
cs: Jméno typu obsahu již existuje. Nové pole bylo přidáno k existujícímu typu obsahu.

en: This field name already exists.
cs: Tento název pole už existuje.

en: Timezone handling must be none for granularity without time.
cs: Pro rozlišení bez časových intervalů nelze měnit časovou zónu.

en: Tools to import and auto-create dates and calendars.
cs: Nástroje pro import a automatické vytváření datumů a kalendářů.

en: Date back/next navigation to attach to other displays. Requires the Date argument.
cs: Připojení navigace předchozí/další k ostatním zobrazením. Vyžaduje argument typu datum.

en: Date browser style
cs: Styl pro Date browser

en: Creates back/next navigation.
cs: Vytvoří navigaci zpět/další.

en: Date (!base_table)
cs: Datum (!base_table)

en: Filter any Views !base_table date field by a date argument, using any common ISO date/period format (i.e. YYYY, YYYY-MM, YYYY-MM-DD, YYYY-W99, YYYY-MM-DD--P3M, P90D, etc).
cs: Filtrovat Views !base_table pole pro datum použitím argumentu data v jakémkoliv běžném ISO formátu (např. YYYY, YYYY-MM, YYYY-MM-DD, YYYY-W99, YYYY-MM-DD-P3M, P90D, apod.).

en: Filter any Views !base_table date field.
cs: Filtrovat Views !base_table pole pro datum.

en: Select the type of date value to be used in defaults, summaries, and navigation. For example, a granularity of 'month' will set the default date to the current month, summarize by month in summary views, and link to the next and previous month when using date navigation.
cs: Vyberte typ hodnoty data pro použití ve výchozích hodnotách, souhrnech či navigaci. Pro příklad: rozlišení na "měsíc" nastaví výchozí datum na aktuální měsíc, vytvoří měsíční zobrazení v souhrnném view a odkaz na následující a předchozí měsíc v navigaci.

en: You must select at least one date field for this argument.
cs: Pro tento argument musí být vybráno alespoň jedno pole data.

en: Navigate to previous year
cs: Přejít na předchozí rok

en: Navigate to next year
cs: Přejít na další rok

en: Navigate to previous month
cs: Přejít na předchozí měsíc

en: Navigate to next month
cs: Přejít na další měsíc

en: Navigate to previous week
cs: Přejít na predchozí týden

en: Navigate to next week
cs: Přejít na další týden

en: Navigate to previous day
cs: Přejít na předchozí den

en: Navigate to next day
cs: Přejít na další den

en: View full page month
cs: Zobrazit měsíc jako stránku

en: Relative date
cs: Relativní datum

en: Show End Date
cs: Zobrazit koncové datum

en: Default values
cs: Výchozí hodnoty

en: Use ISO-8601 week numbers
cs: Použít normu ISO-8601 pro čísla týdnů

en: IMPORTANT! If checked, First day of week MUST be set to Monday
cs: DŮLEŽITÉ! Pokud je zaškrtnuto, první den v týdnu MUSÍ být pondělí

en: When using ISO-8601 week numbers, the first day of the week must be set to Monday.
cs: Pokud je použita norma ISO-8601 pro čísla týdnů, musí být nastaven první den v týdnu na pondělí.

en: Field @label (@field_name)
cs: Pole @label (@field_name)

en: New type:
cs: Nový typ:

en: The field @field_name has been changed from @old_type to @new_type.
cs: Pole @field_name bylo změněno z @old_type na @new_type.

en: Repeats !interval !bymonth !byday !count !until !except. !additional
cs: Opakování !interval !bymonth !byday !count !until !except. !additional

[ctx: datetime]
en: All day
cs: Celý den

[ctx: datetime]
en: Year
cs: Rok

[ctx: datetime]
en: Month
cs: Měsíc

[ctx: datetime]
en: Week
cs: Týden

[ctx: datetime]
en: Day
cs: Den

en: Identify specific start and/or end dates in the format YYYY-MM-DDTHH:MM:SS, or leave blank for all available dates.
cs: Určete konkrétní počáteční a/nebo koncová data ve formátu YYYY-MM-DDTHH:MM:SS, nebo nechte prázdné pro všechna data.

en: How many time units should be shown in the 'time ago' string.
cs: Kolik časových jednotek by mělo být zobrazeno v řetězci 'čas před'.

en: earliest
cs: nejdřívější

en: latest
cs: nejpozdější

en: Display time ago, showing @interval units.
cs: Zobrazit čas před, ukazující @interval jednotek.

en: The duration of the time period given by the dates.
cs: Trvání časového období, určeného daty.

[ctx: datetime]
en: Hour
cs: Hodina

[ctx: datetime]
en: Minute
cs: Minuta

[ctx: datetime]
en: Second
cs: Sekunda

en: The year is invalid.
cs: Rok je neplatný.

en: The month is invalid.
cs: Měsíc je neplatný.

en: The day is invalid.
cs: Den je neplatný.

en: The hour is invalid.
cs: Hodina je neplatná.

en: The minute is invalid.
cs: Minuta je neplatná.

en: The second is invalid.
cs: Sekunda je neplatná.

[ctx: date_order]
en: First
cs: První

[ctx: date_order]
en: Second
cs: Druhý

[ctx: date_order]
en: Third
cs: Třetí

[ctx: date_order]
en: Fourth
cs: Čtvrtý

[ctx: date_order]
en: Fifth
cs: Pátý

[ctx: date_order_reverse]
en: Last
cs: Poslední

[ctx: date_order_reverse]
en: Next to last
cs: Předposlední

[ctx: date_order_reverse]
en: Third from last
cs: Třetí od konce

[ctx: date_order_reverse]
en: Fourth from last
cs: Čtvrtý od konce

[ctx: date_order_reverse]
en: Fifth from last
cs: Pátý od konce

[ctx: date_nav]
en: Prev
cs: Předchozí

[ctx: date_nav]
en: Next
cs: Další

en: Configure the Date Popup settings.
cs: Upravit nastavení Date Popup

en: Add exception
cs: Přidat výjimku

[ctx: day_name]
en: Sunday
cs: Neděle

[ctx: day_name]
en: Monday
cs: Podnělí

[ctx: day_name]
en: Tuesday
cs: Úterý

[ctx: day_name]
en: Wednesday
cs: Středa

[ctx: day_name]
en: Thursday
cs: Čtvrtek

[ctx: day_name]
en: Friday
cs: Pátek

[ctx: day_name]
en: Saturday
cs: Sobota

en: Your content type @name has been created.
cs: Typ obsahu @name byl vytvořen.

en: 5 minute
cs: 5 minuta

en: 15 minute
cs: 15 minut

en: %time hence
cs: %time ode dneška

en: All Day
cs: Celý den

en: Time hence
cs: Čas od teď

en: Time hence (with "hence" appended)
cs: Čas od teď (s připojeným „od teď“)

en: Time span (future dates have "-" prepended)
cs: Časové rozpětí (budoucí data mají předřazeno „-“)

en: Time span (past dates have "-" prepended)
cs: Časové rozpětí (dřívější data mají předřazeno „-“)

en: Tokens related to date field values.
cs: Tokeny související s poli pro datum.

en: The date value.
cs: Hodnota data.

en: Relative default value
cs: Relativní výchozí hodnota

en: The year is invalid. Please check that entry includes four digits.
cs: Rok je neplatný. Zkontrolujte, zda vstup obsahuje čtyři číslice.

en: Date with repeat
cs: Datum s opakováním

en: Datetime
cs: Datum a čas

en: Datetime range
cs: Rozsah data a času

en: A simple date
cs: Jednoduché datum

en: Simple datetime
cs: Jednoduchý datum a čas

en: A 'Start date' date is required for field %field #%delta.
cs: Pole %field #%delta vyžaduje hodnotu 'Počáteční datum'.

en: An 'End date' is required for field %field #%delta.
cs: Pole %field #%delta vyžaduje hodnotu 'Koncové datum'.

en: The End date value.
cs: Hodnota koncového data.

en: Choose how users view dates and times:
cs: Vyberte, jak se uživatelům zobrazí datum a čas:

en: To add or edit options, visit <a href="@date-time-page">Date and time settings</a>.
cs: Pro možnosti přidání nebo úpravy přejděte na <a href="@date-time-page">Nastavení data a času</a>.

en: Both Start and End dates
cs: Počáteční i koncové datum

en: Start date only
cs: Pouze počáteční datum

en: End date only
cs: Pouze koncové datum

en: Display dates using the @format format
cs: Zobrazit data ve formátu @format

en: Display both Start and End dates
cs: Zobrazit počáteční i koncové datum

en: Display Start date only
cs: Zobrazit pouze počáteční datum

en: Display End date only
cs: Zobrazit pouze koncové datum

en: Default date
cs: Výchozí datum

en: No default value
cs: Žádná výchozí hodnota

en: Describe a time by reference to the current day, like '+90 days' (90 days from the day the field is created) or '+1 Saturday' (the next Saturday). See !strtotime for more details.
cs: Popište čas s odkazem na aktuální den, jako '+90 days' (90 dní ode dne, kdy bylo pole vytvořeno) nebo '+1 Saturday' (příští sobota). Viz !strtotime pro více informací.

en: Default end date
cs: Výchozí koncové datum

en: Relative default value for end date
cs: Výchozí relativní hodnota pro koncové datum

en: Time increments
cs: Časové přírůstky

en: 10 minute
cs: 10 minut

en: 30 minute
cs: 30 minut

en: Please enter a custom date format, or choose one of the preset formats.
cs: Zadejte vlastní formát data nebo vyberte jeden z přednastavených.

en: Select the date attributes to collect and store.
cs: Zvolte součásti datumu, jež se mají zjišťovat a ukládat.

en: Date attributes to collect
cs: Součásti data, jež budou shromažďovány

en: End dates are used to collect duration. E.g., allow an event to start on September 15, and end on September 16.
cs: Datum ukončení se používá pro zachycení trvání. Např., umožnit události začínat 15. září a končit 16 září.

en: Empty 'End date' values will use the 'Start date' values.
cs: Při nevyplněném koncovém datu bude použito počáteční.

en: The End date must be greater than the Start date.
cs: Koncové datum musí být větší než počáteční datum.

en: The Start date is invalid.
cs: Počáteční datum je neplatné

en: The End date is invalid.
cs: Koncové datum je neplatné

en: More settings and values
cs: Více nastavení a hodnot

en: Starting and ending year
cs: Počáteční a koncový rok

en: !start-date to !end-date
cs: !start-date - !end-date

en: Date part
cs: Část data

en: Makes date/time fields available.
cs: Zpřístupňuje pole datum/čas.

en: Starting year
cs: Počáteční rok

en: Enter a relative value (-9, +9) or an absolute year such as 2015.
cs: Zadejte relativní hodnotu (-9, +9) nebo absolutní rok, např. 2015.

en: Ending year
cs: Koncový rok

en: The value input for field %field is invalid:
cs: Hodnota vstupu pole %field je neplatná:

en: The value input for field %field is invalid.
cs: Hodnota vstupu pole %field je neplatná.

en: The value @date does not match the expected format.
cs: Hodnota @date neodpovídá očekávanému formátu.

en: @count year from now | @count years from now
cs[0]: za rok
cs[1]: za @count roky
cs[2]: za @count let

[ctx: datetime]
en: Date
cs: Datum

[ctx: datetime]
en: Time
cs: Čas

en: E.g., @date
cs: Např. @date

en: The field name must be no more than 26 characters long.
cs: Jméno pole nesmí být delší než 26 znaků.

en: @label -  start date (!name)
cs: @label - počáteční datum (!name)

en: @label -  start date
cs: @label - počáteční datum

en: @label - end date (!name:!column)
cs: @label - koncové datum (!name:!column)

en: @label - end date:!column
cs: @label - koncové datum:!column

en: Page by date
cs: Stránka podle data

en: Dates to compare
cs: Data pro porovnání

en: Only this field
cs: Pouze toto pole

en: Filter granularity
cs: Rozlišení filtru

en: Relative start date
cs: Relativní počáteční datum

en: Relative end date
cs: Relativní koncové datum

en: Relative start date not specified.
cs: Relativní počáteční datum není specifikováno.

en: Relative end date not specified.
cs: Relativní koncové datum není specifikováno.

en: Relative date not specified.
cs: Relativní datum není specifikováno.

en: Date identifier
cs: Identifikátor data

en: Link format
cs: Formát odkazu

en: Same as Default date
cs: Stejné jako výchozí datum

en: Repeating date
cs: Opakující se datum

en: Starting year must be in the format -9, or an absolute year such as 1980.
cs: Počáteční rok musí být ve formátu -9 nebo jako absolutní rok, např. 1980.

en: Ending year must be in the format +9, or an absolute year such as 2030.
cs: Koncový rok musí být ve formátu +9 nebo jako absolutní rok, např. 2030.

en: @from to @to
cs: @from do @to

en: Display all day checkbox
cs: Zobrazit zaškrtávací políčko Celý den

en: Determines whether to display the 'All Day' checkbox to the user.
cs: Určuje, zda zobrazit uživateli zaškrtávací pole 'Celý den'.

[ctx: Date repeat]
en: Repeats
cs: Opakovat

[ctx: Date repeat]
en: Every @interval days
cs: Každých @interval dnů

[ctx: Date repeat]
en: Every @interval weeks
cs: Každých @interval týdnů

[ctx: Date repeat]
en: Every @interval months
cs: Každých @interval měsíců

[ctx: Date repeat]
en: Every @interval years
cs: Každých @interval let

[ctx: Date repeat]
en: Repeat on
cs: Opakovat v

[ctx: Date repeat]
en: Every weekday
cs: Každý pracovní den

[ctx: Date repeat]
en: Every Mon, Wed, Fri
cs: Každé Po, St, Pá

[ctx: Date repeat]
en: Every Tue, Thu
cs: Každé Út, Čt

[ctx: Date repeat]
en: Repeats every
cs: Opakovat každé

en: every weekday
cs: každý den v týdnu

en: monday wednesday friday
cs: pondělí středa pátek

en: tuesday thursday
cs: úterý čtvrtek

[ctx: Date repeat]
en: On day @bymonthday of
cs: @bymonthday. den měsíce

[ctx: Date repeat]
en: On the @byday of
cs: K @byday měsíce

[ctx: Date repeat]
en: After @count occurrences
cs: Po @count opakováních

[ctx: Date repeat]
en: Count
cs: Počet

[ctx: Date repeat]
en: On
cs: Do

[ctx: Date repeat]
en: Until
cs: Do

[ctx: Date repeat]
en: Stop repeating
cs: Ukončit opakování

[ctx: Date repeat]
en: Exclude dates
cs: Vyloučit data

[ctx: Date repeat]
en: Include dates
cs: Zahrnout data

en: Repeat settings
cs: Nastavení opakování

[ctx: datetime_singular]
en: Daily
cs: Denně

[ctx: datetime_singular]
en: Weekly
cs: Týdně

[ctx: datetime_singular]
en: Monthly
cs: Měsíčně

[ctx: datetime_singular]
en: Yearly
cs: Ročně

[ctx: Date repeat]
en: Missing value in 'Range of repeat'. (UNTIL).
cs: V rozsahu opakování chybí hodnota: datum do.

[ctx: Date repeat]
en: Missing value in 'Range of repeat': Year (UNTIL)
cs: V rozsahu opakování chybí hodnota: rok do.

[ctx: Date repeat]
en: Missing value in 'Range of repeat': Month (UNTIL)
cs: V rozsahu opakování chybí hodnota: měsíc do.

[ctx: Date repeat]
en: Missing value in 'Range of repeat': Day (UNTIL)
cs: V rozsahu opakování chybí hodnota: den do.

[ctx: Date repeat]
en: Missing value in 'Range of repeat'. (COUNT).
cs: V rozsahu opakování chybí hodnota: počet.

en: <h2>Tools for Dates and Calendars</h2>
cs: <h2>Nástroje pro data a kalendáře</h2>

en: How to display the time ago or time hence for this field.
cs: Jak pro toto pole zobrazit čas před nebo čas od teď.

en: No valid timezone name was provided.
cs: Nebyl zadán platný název časové zóny.

en: Please choose a year.
cs: Vyberte rok.

en: Please choose a month.
cs: Vyberte měsíc.

en: Please choose a day.
cs: Vyberte den.

en: Please choose an hour.
cs: Vyberte hodinu.

en: Please choose a minute.
cs: Vyberte minutu.

en: Please choose a second.
cs: Vyberte sekundu.

en: The timezone has been set to <a href="@regional_settings">@timezone</a>.
cs: Časová zóna byla nastavena na <a href="@regional_settings">@timezone</a>.

en: The first day of the week has been set to <a href="@regional_settings">@day</a>.
cs: První den v týdnu byl nastaven na <a href="@regional_settings">@day</a>.
