Devel (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (224 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Value
nl: Waarde

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Closed
nl: Gesloten

en: Comments
nl: Reacties

en: view
nl: weergeven

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: default
nl: standaard

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: username
nl: gebruikersnaam

en: Default
nl: Standaard

en: Length
nl: Lengte

en: Vocabularies
nl: Woordenlijsten

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Menu item
nl: Menuonderdeel

en: php
nl: PHP

en: Session ID
nl: Sessie-ID

en: Fields
nl: Velden

en: Count
nl: Aantal

en: Load
nl: Laden

en: Now
nl: Nu

en: access content
nl: toegang tot inhoud

en: External
nl: Extern

en: E
nl: O

en: Clear cache
nl: Cache legen

en: Function
nl: Functie

en: Hidden
nl: Verborgen

en: create
nl: aanmaken

en: Database queries
nl: Database query's

en: Switch
nl: Omschakelen

en: ago
nl: geleden

en: update
nl: bijwerken

en: Front page
nl: Voorpagina

en: NO
nl: NEE

en: YES
nl: JA

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: missing
nl: ontbrekend

en: Enter username
nl: Gebruikersnaam invoeren

en: Username not found
nl: Gebruikersnaam niet gevonden

en: administer nodes
nl: nodes beheren

en: Language neutral
nl: Taalonafhankelijk

en: !num_users created.
nl: !num_users aangemaakt.

en: Created the following new vocabularies: !vocs
nl: De volgende nieuwe woordenlijsten zijn aangemaakt: !vocs

en: Created the following new terms: !terms
nl: De volgende nieuwe termen zijn aangemaakt: !terms

en: 1 user | @count users
nl[0]: 1 gebruiker
nl[1]: @count gebruikers

en: Here are the contents of your <code>$_SESSION</code> variable.
nl: Hier is de inhoud van uw <code>$_SESSION</code> variabele.

en: Empty cache
nl: Cache leegmaken

en: Empty database queries
nl: Database query's legen

en: Reinstall modules
nl: Modules opnieuw installeren

en: Variable editor
nl: Variabelen-editor

en: Session viewer
nl: Sessie-weergever

en: Switch user
nl: Gebruiker wisselen

en: Execute PHP
nl: PHP-code uitvoeren

en: Number of users to display in the list
nl: Aantal gebruikers dat in de lijst weergegeven wordt

en: This user can switch back.
nl: Deze gebruiker kan terugschakelen.

en: Caution: this user will be unable to switch back.
nl: Let op: deze gebruiker zal niet kunnen terugschakelen.

en: Query log
nl: Query-log

en: Collect query info. If disabled, no query log functionality will work.
nl: Verzamel query-info. Indien uitgeschakeld werkt de query log-functionaliteit niet.

en: Collect query info
nl: Query-info verzamelen

en: Display query log
nl: Query-log weergeven

en: Sort query log
nl: Query-log sorteren

en: by source
nl: op bron

en: by duration
nl: op duur

en: Slow query highlighting
nl: Trage query-markering

en: Store executed queries
nl: Uitgevoerde query's opslaan

en: Sampling interval
nl: Steekproef-interval

en: Display page timer
nl: Pagina-timer weergeven

en: Display memory usage
nl: Geheugengebruik weergeven

en: Display redirection page
nl: Omleidingspagina tonen.

en: Error handler
nl: Fout-afhandelaar

en: Log only
nl: Enkel de log

en: Other (!library)
nl: Andere (!library)

en: SMTP library
nl: SMTP-bibliotheek

en: PHP code to execute
nl: De uit te voeren PHP-code

en: Enter some code. Do not use <code>&lt;?php ?&gt;</code> tags.
nl: Typ wat code in. U hoeft geen <code>&lt;?php ?&gt;</code>-tags te gebruiken.

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Warning - will delete your module tables and variables.
nl: Waarschuwing, zal alle tabellen en variabelen van de module verwijderen.

en: Old value
nl: Oude waarde

en: New value
nl: Nieuwe waarde

en: Session name
nl: Sessienaam

en: Total (ms)
nl: Totaal (ms)

en: Average (ms)
nl: Gemiddelde (ms)

en: Std deviation (ms)
nl: Standaarddeviatie (ms)

en: Delete collected query statistics
nl: Opgeslagen query-statistieken verwijderen

en: Stored query statistics deleted.
nl: Opgeslagen query-statistieken zijn verwijderd.

en: access devel information
nl: toegang tot devel-informatie

en: execute php code
nl: PHP-code uitvoeren

en: switch users
nl: gebruikers wisselen

en: Generate users
nl: Gebruikers genereren

en: Generate a given number of users. Optionally delete current users.
nl: Genereer een aantal gebruikers. Verwijder optioneel alle huidige gebruikers.

en: Generate content
nl: Inhoud genereren

en: Generate a given number of nodes and comments. Optionally delete current items.
nl: Genereer een aantal nodes en reacties. Verwijder optioneel alle huidige items.

en: How many users would you like to generate?
nl: Hoeveel gebruikers wilt u genereren?

en: How many nodes would you like to generate?
nl: Hoeveel nodes wilt u genereren?

en: Development helper for node_access table
nl: Ontwikkelhelper voor node_access-tabel

en: explained
nl: uitgelegd

en: ignored
nl: genegeerd

en: empty
nl: leeg

en: Access permissions by user
nl: Toegangsrechten per gebruiker

en: Generate dummy users, nodes, and taxonomy terms.
nl: Dummy-gebruikers, -nodes en -taxonomietermen genereren.

en: Debug mode
nl: Debug modus

en: Generate
nl: Genereer

en: Run cron
nl: Cron uitvoeren

en: Instances
nl: Exemplaren

en: Bundles
nl: Bundels

en: Generating Content
nl: Inhoud genereren

en: Finished @num_nids nodes created successfully.
nl: @num_nids nodes succesvol aangemaakt.

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: Enter function name for api lookup
nl: De functienaam van de API-lookup invoeren

en: API Site
nl: API-site

en: Krumo display
nl: Weergave van Krumo

en: Rebuild the theme registry on every page load
nl: Het themaregister bij het laden van elke pagina opnieuw opbouwen

en: Reinstall
nl: Herinstalleren

en: Saved new value for %name.
nl: Nieuwe waarde voor %name opgeslagen.

en: Display of !type !obj
nl: Weergave van !type !obj

en: {empty}
nl: {leeg}

en: %message in %file on line %line.
nl: %message in %file op regel %line.

en: One variable deleted. | @count variables deleted.
nl[0]: Eén variabele verwijderd.
nl[1]: @count variabelen verwijderd.

en: 1 character | @count characters
nl[0]: 1 teken
nl[1]: @count tekens

en: 1 element | @count elements
nl[0]: 1 element
nl[1]: @count elementen

en: display source code
nl: broncode weergeven

en: Clear the CSS cache and all database cache tables which store page, node, theme and variable caches.
nl: De CSS-cache en alle cache-databasetabellen legen die pagina's, nodes, thema's en variabelen opslaan.

en: Function reference
nl: Functie-naslagwerk

en: Rebuild menus
nl: Menu's opnieuw opbouwen

en: Edit and delete site variables.
nl: Website-variabelen bewerken en verwijderen.

en: View your server's PHP configuration
nl: De PHP-instellingen van de server bekijken

en: Execute PHP Code
nl: PHP-code uitvoeren

en: Execute some PHP code
nl: PHP-code uitvoeren

en: Theme registry
nl: Templateregister

en: Devel settings
nl: Devel-instellingen

en: Delete all users (except user id 1) before generating new users.
nl: Verwijder alle gebruikers (met uitzondering van gebruiker-ID 1) voordat nieuwe gebruikers gegenereerd worden.

en: How old should user accounts be?
nl: Hoe oud moeten de gebruikersaccounts zijn?

en: . This type contains CCK fields which will only be populated by fields that implement the content_generate hook.
nl: . Dit type bevat CCK-velden die alleen worden gevuld indien velden de content_generate-hook implementeren.

en: How far back in time should the nodes be dated?
nl: Hoever terug in de tijd dienen de nodes gedateerd te zijn?

en: Requires path.module
nl: Path-module vereist.

en: Add an url alias for each node.
nl: Maak een url-alias aan voor elke node.

en: Node_access summary
nl: Node_access-samenvatting

en: Devel generate
nl: Devel genereren

en: Execute PHP code
nl: PHP-code uitvoeren

en: To see more details enable <a href="@debug_mode">debug mode</a>.
nl: Schakel <a href="@debug_mode">debug-modus</a> in om meer details te bekijken.

en: to node !nid:
nl: naar node !nid:

en: !NO: access content
nl: !NO: toegang tot de inhoud

en: !NO: node access
nl: !NO: toegang tot de node

en: !NO: no reason
nl: !NO: geen reden

en: Render
nl: Weergeven

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Display $page array
nl: $page-array weergeven

en: Uninstalled and installed: %names.
nl: Gedeïnstalleerd en geïnstalleerd: %names.

en: No variables.
nl: Geen variabelen.

en: Access developer information
nl: Toegang tot informatie voor ontwikkelaars

en: Switch users
nl: Gebruikers wisselen

en: Details about a given menu item.
nl: Details over een opgegeven menu-item.

en: Field info
nl: Veldinformatie

en: Explain query
nl: Query uitleggen

en: Arguments query
nl: Query-argumenten

en: Access DNA information
nl: Toegang tot DNA-gegevens

en: Development link
nl: Ontwikkellink

en: static
nl: vast

en: !NO: invalid $op
nl: !NO: ongeldig $op

en: '@op' is an invalid operation!
nl: '@op' is een ongeldige handeling

en: !YES: bypass node access
nl: !YES: omzeil toegang tot de inhoud

en: bypass node access
nl: toegang tot de inhoud omzeilen

en: !NO: by %module
nl: !NO: per %module

en: !YES: by %module
nl: !YES: per %module

en: Invalid number of users.
nl: Ongeldig aantal gebruikers.

en: Generated @number users.
nl: @number gebruikers gegenereerd.

en: Generated @num_nodes nodes, @max_comments comments (or less) per node.
nl: @num_nodes nodes, @max_comments reacties (of minder) per node gegenereerd.

en: Deleted %count nodes.
nl: %count nodes verwijderd.

en: Which roles should the users receive?
nl: Welke rollen moeten de gebruikers krijgen?

en: Users always receive the <em>authenticated user</em> role.
nl: Gebruiker krijgt altijd de <em>geverifieerde gebruiker</em>-rol.

en: You do not have any content types that can be generated. <a href="@create-type">Go create a new content type</a> already!</a>
nl: Er zijn geen inhoudstypen welke gegenereerd kunnen worden. <a href="@create-type">Maak een nieuw inhoudstype aan</a>

en: Maximum number of comments per node.
nl: Maximaal aantal reacties per node.

en: Add statistics for each node (node_counter table).
nl: Statistieken voor elke node toevoegen (node_counter-tabel).

en: You must enable the <a href="!url">xhprof php extension</a> to use this feature.
nl: Schakel de <a href="!url">xhprof PHP-uitbreiding</a> in om deze functie te kunnen gebruiken.

en: removed
nl: verwijderd

en: 1 user deleted | @count users deleted.
nl[0]: 1 gebruiker verwijderd
nl[1]: @count gebruikers verwijderd.

en: 1 node created. | Finished creating @count nodes
nl[0]: 1 node aangemaakt
nl[1]: @count nodes aangemaakt

en: <a href="@xhprof">XHProf output</a>.
nl: <a href="@xhprof">XHProf uitvoer</a>.

en: Set language on nodes
nl: Stel de talen in op nodes

en: Requires locale.module
nl: Locale-module vereist

en: Use uncompressed jQuery
nl: Niet-gecomprimeerde jQuery gebruiken.

en: %error: %message in %function (line %line of %file).
nl: %error: %message in %function (regel %line van %file).

en: Include %anonymous
nl: %anonymous insluiten

en: Allow entering any user name
nl: Het invoeren van een gebruikersnaam toestaan

en: Entity info
nl: Entiteitsinformatie

en: Deleted existing terms.
nl: Bestaande termen verwijderd.

en: Deleted existing vocabularies.
nl: Bestaande woordenlijsten verwijderd.

en: Deleted existing menus and links.
nl: Bestaande menu's en links verwijderd.

en: Created the following new menus: !menus
nl: De volgende nieuwe menu's aanmaken: !menus

en: Created @count new menu links.
nl: @count nieuwe menu-links aangemaakt.

en: Description of @name
nl: Beschrijving van @name

en: Description of @title.
nl: Beschrijving van @title.

en: <strong>Delete all content</strong> in these content types before generating new content.
nl: <strong>Verwijder alle inhoud</strong> in deze inhoudstypen voordat nieuwe inhoud gegenereerd wordt.

en: Number of terms?
nl: Aantal termen?

en: Number of vocabularies?
nl: Aantal woordenlijsten?

en: Create new menu(s)
nl: Nieuwe menu('s) aanmaken

en: Generate links for these menus
nl: Links voor deze menu's genereren

en: Number of new menus to create
nl: Aantal nieuwe menu's om te genereren

en: Number of links to generate
nl: Aantal links om te genereren

en: Types of links to generate
nl: Linktypen om te genereren

en: Maximum link depth
nl: Maximale linkdiepte

en: Maximum menu width
nl: Maximale menubreedte

en: Generate terms
nl: Termen genereren

en: Generate a given number of terms. Optionally delete current terms.
nl: Een bepaald aantal termen genereren. Optioneel alle huidige termen verwijderen.

en: Generate vocabularies
nl: Woordenlijsten genereren

en: Generate a given number of vocabularies. Optionally delete current vocabularies.
nl: Genereer een bepaald aantal woordenlijsten. Verwijder desgewenst ook bestaande woordenlijsten.

en: Generate menus
nl: Menu's genereren

en: Generate a given number of menus and menu links. Optionally delete current menus.
nl: Een bepaald aantal menu's en menulinks genereren. Optioneel alle bestaande menu's verwijderen.

en: Debug value
nl: Debug-waarde

en: Value to debug
nl: Waarde om te debuggen

en: JavaScript must be enabled in your browser.
nl: JavaScript moet zijn ingeschakeld in de browser.

en: unknown node %nid
nl: onbekende node %nid

en: Error: could not explain access
nl: Fout: kan de toegang niet uitleggen

en: Standard Drupal
nl: Standaard Drupal

en: Error handlers
nl: Fout-handlers

en: Maximum number of words in titles
nl: Maximaal aantal woorden in de titels.

en: Maximum number of characters in term names
nl: Maximaal aantal tekens in term-namen

en: Maximum number of characters in vocabulary names
nl: Maximaal aantal tekens in de woordenlijstnamen

en: Maximum number of characters in menu and menu link names
nl: Maximaal aantal tekens in het menu en de menu-link namen
