Demo Framework (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (2853 entries)

en: list
cs: seznam

en: Forms
cs: Formuláře

en: Home
cs: Domů

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Images
cs: Obrázky

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Následující

en: user
cs: uživatel

en: Pages
cs: Stránky

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Reset to defaults
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: enabled
cs: zapnuto

en: enable
cs: povolit

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Register
cs: Registrovat

en: Request new password via e-mail.
cs: Požádat o nové heslo prostřednictvím e-mailu.

en: approve
cs: schválit

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Configure content moderation.
cs: Nastavit moderování obsahu.

en: Transaction ID
cs: ID transakce

en: Value
cs: Hodnota

en: Totals
cs: Celkem

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Email address
cs: E-mail

en: Item
cs: Položka

en: content
cs: obsah

en: Development
cs: Vývoj

en: Groups
cs: Skupiny

en: Group
cs: Skupina

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Replies
cs: Odpovědí

en: Closed
cs: Zavřená

en: yes
cs: ano

en: List
cs: Seznam

en: Subject
cs: Předmět

en: closed
cs: zavřené

en: Actions
cs: Akce

en: disabled
cs: vypnuto

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Are you sure you want to join the group %title?
cs: Chcete se opravdu připojit ke skupině %title?

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Read more
cs: Číst dál

en: more
cs: více

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Access control
cs: Kontrola přístupu

en: Explanation or submission guidelines
cs: Vysvětlení nebo rady pro odeslání příspěvku

en: Article
cs: Článek

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Administration
cs: Administrace

en: footer
cs: patička

en: Comments
cs: Komentáře

en: Priority
cs: Priorita

en: More
cs: Více

en: Default currency
cs: Výchozí měna

en: Action
cs: Akce

en: Quantity
cs: Množství

en: Last updated
cs: Poslední změna

en: On
cs: Zapnuto

en: Last Updated
cs: Poslední změna

en: Tags
cs: Štítky

en: Block title
cs: Nadpis bloku

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Home page
cs: Domovská stránka

en: Categories
cs: Kategorie

en: Download
cs: Stáhnout

en: Version
cs: Verze

en: Go
cs: Přejít

en: view
cs: zobrazit

en: Overview
cs: Přehled

en: all
cs: vše

en: File
cs: Soubor

en: Tag
cs: Štítek

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Size
cs: Velikost

en: Links
cs: Odkazy

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: default
cs: výchozí

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Number
cs: Číslo

en: Message
cs: Zpráva

en: Password
cs: Heslo

en: Block settings
cs: Nastavení bloku

en: Comment form
cs: Formulář pro posílání komentářů

en: User registration form
cs: Formulář pro registraci uživatelů

en: User contact form
cs: Kontaktní formuláře pro jednotlivé uživatele

en: - None -
cs: - Nic -

en: Country
cs: Země

en: Weight
cs: Váha

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Variable
cs: Proměnná

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Center
cs: Na střed

en: Help text
cs: Text nápovědy

en: Hierarchy
cs: Hierarchie

en: Required
cs: Povinné

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Parents
cs: Rodiče

en: Depth
cs: Hloubka

en: none
cs: žádné

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: Feed
cs: Zdroj

en: One
cs: Jeden

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Book
cs: Kniha

en: Taxonomy term
cs: Termín taxonomie

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Description field
cs: Pole s popisem

en: settings
cs: nastavení

en: Back
cs: Zpět

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Field
cs: Pole

en: header
cs: hlavička

en: Label
cs: Popisek

en: Changes
cs: Změny

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Help
cs: Nápověda

en: username
cs: uživatel

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Default
cs: Výchozí

en: Summary
cs: Souhrn

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Open
cs: Otevřené

en: Top
cs: Nahoru

en: Link Target
cs: Cíl odkazu

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Core
cs: Jádro

en: Low
cs: Nízká

en: Add new
cs: Přidat nový

en: Schedule
cs: Rozvrh

en: Time
cs: Čas

en: Access
cs: Přístup

en: Add
cs: Přidat

en: View
cs: Zobrazit

en: Length
cs: Délka

en: Format
cs: Formát

en: History
cs: Historie

en: The configuration options have been reset to their default values.
cs: Byly obnoveny výchozí hodnoty nastavení.

en: Path
cs: Cesta

en: Filename
cs: Název souboru

en: Vocabularies
cs: Slovníky

en: Modules
cs: Moduly

en: Refresh
cs: Obnovení

en: key
cs: klíč

en: Anchor
cs: Ukotvení

en: Placeholder tokens
cs: Nahrazující tokeny

en: Display
cs: Zobrazit

en: Node type
cs: Typ uzlu

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: results
cs: výsledky

en: search
cs: vyhledávání

en: Feed URL
cs: URL zdroje

en: Teaser
cs: Úvodník

en: The username %name does not exist.
cs: Uživatelské jméno %name neexistuje.

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: style
cs: styl

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Component
cs: Komponenta

en: Total
cs: Celkem

en: Status:
cs: Stav:

en: Components
cs: Komponenty

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Advanced search
cs: Pokročilé vyhledávání

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Attachment
cs: Příloha

en: Upload
cs: Nahrát

en: Picture
cs: Obrázek

en: Paths
cs: Cesty

en: The following placeholder tokens can be used in both paths and titles. When used in a path or title, they will be replaced with the appropriate values.
cs: V cestě i názvu lze použít následující zástupné tokeny (slova) , které  budou nahrazeny příslušnými hodnotami.

en: type
cs: typ

en: Mail
cs: E-mail

en: Before
cs: Před

en: After
cs: Po

en: User
cs: Uživatel

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: action
cs: akce

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Configure
cs: Nastavení

en: Email
cs: E-mail

en: Check
cs: Šek

en: Files
cs: Soubory

en: file
cs: soubor

en: status
cs: stav

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Error
cs: Chyba

en: Options
cs: Možnosti

en: Contact
cs: Kontakt

en: no
cs: ne

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Node
cs: Uzly

en: Number of columns
cs: Počet sloupců

en: Create
cs: Vytvořit

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Exclude
cs: Vyloučit

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Are you sure you want to delete %title?
cs: Určitě odstranit %title?

en: Optional Title
cs: Nepovinný název

en: Required Title
cs: Vyžadován název

en: No Title
cs: Žádný název

en: Link Title
cs: Název odkazu

en: URL Display Cutoff
cs: Ořiznutí zobrazené URL adresy

en: If the user does not include a title for this link, the URL will be used as the title. When should the link title be trimmed and finished with an elipsis (&hellip;)? Leave blank for no limit.
cs: Pokud uživatel nevyplní název odkazu, použije se místo něj URL odkazu. Uveďte, kde se má název odkazu oříznout a zakončit výpustkem (&hellip;)? Pokud ponecháte pole prázdné, délka nebude omezena.

en: Default (no target attribute)
cs: Výchozí (prázdný atribut target)

en: Open link in window root
cs: Otevřít odkaz v tomto okně

en: Open link in new window
cs: Otevřít odkaz v novém okně

en: Allow the user to choose
cs: Povolit výběr uživateli

en: Additional CSS Class
cs: CSS třída navíc

en: Titles are required for all links.
cs: Názvy jsou povinné pro všechny odkazy.

en: Open URL in a New Window
cs: Otevřít URL v novém okně

en: Defines simple link field types.
cs: Umožňuje definovat jednoduché typy polí pro odkaz.

en: term
cs: podmínka

en: Menu item
cs: Položka menu

en: Expanded
cs: Rozbaleno

en: Update options
cs: Nastavení aktualizace

en: All
cs: Vše

en: Default settings
cs: Výchozí nastavení

en: hours
cs: hodiny

en: days
cs: dny

en: Access log
cs: Log přístupů

en: Active
cs: Aktivní

en: Done
cs: Hotovo

en: Post
cs: Příspěvek

en: Year
cs: Rok

en: Date format
cs: Formát data

en: Add content
cs: Přidat obsah

en: Page title
cs: Název stránky

en: Block
cs: Blok

en: Add block
cs: Přidat blok

en: Override title
cs: Přepsat název

en: CSS class
cs: CSS třída

en: Display links
cs: Zobrazit odkazy

en: Page
cs: Stránka

en: View arguments
cs: Views argumenty

en: Bottom
cs: Dole

en: 1 hour | @count hours
cs[0]: 1 hodina
cs[1]: @count hodiny
cs[2]: @count hodin

en: 1 day | @count days
cs[0]: 1 den
cs[1]: @count dny
cs[2]: @count dnů

en: Node links
cs: Odkazy na uzly

en: Taxonomy terms
cs: Termíny taxonomie

en: User picture
cs: Obrázek uživatele

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Site name
cs: Název webu

en: Site slogan
cs: Slogan webu

en: Only site administrators can create new user accounts.
cs: Nové účty mohou vytvářet jen administrátoři.

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Off
cs: Vypnuto

en: Manual update check
cs: Ruční kontrola aktualizací

en: Always
cs: Vždy

en: Never
cs: Nikdy

en: Header
cs: Hlavička

en: Left sidebar
cs: Levý boční panel

en: Right sidebar
cs: Pravý boční panel

en: Footer
cs: Patička

en: Input filters
cs: Vstupní filtry

en: Selected
cs: Vybráno

en: Menu link
cs: Položka menu

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Aggregator category
cs: Kategorie agregátoru

en: Aggregator feed
cs: Zdroj agregátoru

en: Feed title
cs: Nadpis zdroje

en: Aggregator item
cs: Položka agregátoru

en: Custom
cs: Vlastní

en: Roles
cs: Role

en: Revision ID
cs: ID revize

en: Comment
cs: Komentář

en: Comment ID
cs: ID komentáře

en: Hostname
cs: Hostitel

en: Published
cs: Vydáno

en: Input format
cs: Formát vstupu

en: Signature
cs: Podpis

en: Filter
cs: Filtr

en: Location
cs: Místo

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Revisions
cs: Revize

en: Log message
cs: Zpráva do logu

en: Poll duration
cs: Trvání ankety

en: Poll votes
cs: Hlasy v anketě

en: File ID
cs: ID souboru

en: File name
cs: Název souboru

en: File size
cs: Velikost souboru

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Vocabulary ID
cs: ID slovníku

en: Term
cs: Termín

en: Term ID
cs: ID termínu

en: Term name
cs: Název termínu

en: Role name
cs: Název role

en: E-mail address
cs: E-mailová adresa

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: Last login
cs: Poslední přihlášení

en: Message type
cs: Typ zprávy

en: Severity
cs: Vážnost

en: Field name
cs: Název pole

en: Field type
cs: Typ pole

en: Global settings
cs: Globální nastavení

en: Fields
cs: Pole

en: Widget type
cs: Typ widgetu

en: Contains
cs: Obsahuje

en: Does not contain
cs: Neobsahuje

en: Is less than
cs: Je menší než

en: Is less than or equal to
cs: Je menší nebo rovno

en: Is equal to
cs: Je rovno

en: Is greater than or equal to
cs: Je větší nebo rovno

en: Is greater than
cs: Je větší než

en: Is not equal to
cs: Není rovno

en: Average
cs: Průměr

en: Count
cs: Počet

en: Overridden
cs: Překryto

en: Conditions
cs: Podmínky

en: Mode
cs: Režim

en: Normal
cs: Normální

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Warning
cs: Varování

en: configure
cs: nastavení

en: Items
cs: Položky

en: Last update
cs: Poslední obnova

en: %time ago
cs: před %time

en: Nodes
cs: Uzly

en: Authored by
cs: Autor

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Node Type
cs: Typ uzlu

en: Sort order
cs: Pořadí

en: Up
cs: Nahoru

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Medium
cs: Střední

en: Media
cs: Média

en: Sortable
cs: Lze řadit

en: Plain text
cs: Prostý text

en: Blacklists
cs: Blacklisty

en: Caching
cs: Mezipaměť

en: Month
cs: Měsíc

en: Price
cs: Cena

en: Load
cs: Načíst

en: Introduction
cs: Úvod

en: System
cs: Systém

en: Customer
cs: Zákazník

en: Amount
cs: Částka

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: Add to cart
cs: Vložit do košíku

en: Address
cs: Adresa

en: State
cs: Stav

en: Terms
cs: Podmínky

en: Desc
cs: Sestupně

en: Code
cs: Kód

en: Inactive
cs: Neaktivní

en: Owner
cs: Vlastník

en: Payment
cs: Platba

en: Payment settings
cs: Nastavení plateb

en: next
cs: další

en: Store
cs: Obchod

en: Company
cs: Společnost

en: node
cs: uzel

en: General
cs: Obecné

en: Directory
cs: Adresář

en: Method
cs: Metoda

en: Recent posts
cs: Poslední příspěvky

en: South Australia
cs: Jižní Austrálie

en: Day
cs: Den

en: Table
cs: Tabulka

en: here
cs: zde

en: January
cs: Leden

en: February
cs: Únor

en: March
cs: Březen

en: April
cs: Duben

en: May
cs: Kvě

en: June
cs: Červen

en: July
cs: Červenec

en: August
cs: Srpen

en: September
cs: Září

en: October
cs: Říjen

en: November
cs: Listopad

en: December
cs: Prosinec

en: Now
cs: Nyní

en: Start date
cs: Datum začátku

en: End date
cs: Datum konce

en: Default path pattern (applies to all vocabularies with blank patterns below)
cs: Výchozí šablona pro cestu (aplikována na všechny slovníky s nevyplněnou šablonou níže)

en: Pattern for all %vocab-name paths
cs: Šablona pro všechny cesty %vocab-name

en: Pattern for forums and forum containers
cs: Šablona pro diskusní fóra a kontejnery diskusních fór

en: Pattern for user account page paths
cs: Šablona pro cesty k uživatelských účtům

en: Pattern for blog page paths
cs: Šablona pro cesty k blogům

en: Verbose
cs: Detailní výpis

en: Display alias changes (except during bulk updates).
cs: Zobrazuje změny cest (kromě hromadných změn)

en: Replace by separator
cs: Nahradit za oddělovač

en: Maximum alias length
cs: Maximální délka aliasu

en: Maximum component length
cs: Maximální délka komponentu

en: Update action
cs: Nastavení aktualizace

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
cs: Umožňuje modulům automaticky generovat aliasy pro obsah.

en: Downloads
cs: Stažení souborů

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Security
cs: Bezpečnost

en: !time ago
cs: !time zpět

en: Other
cs: Jiné

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Text color
cs: Barva textu

en: Basic
cs: Základní

en: Repeat
cs: Opakovat

en: Link URL
cs: URL odkazu

en: access content
cs: zobrazit obsah

en: SKU
cs: Kód zboží

en: List type
cs: Typ seznamu

en: Attributes
cs: Atributy

en: Select all
cs: Vybrat vše

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Sent
cs: Odesláno

en: User login
cs: Přihlášení

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Destination
cs: Cíl

en: Class
cs: Třída

en: String
cs: Řetězec

en: External
cs: Externí

en: Users
cs: Uživatelé

en: Referrer
cs: Odkazující stránka

en: Exists
cs: Existuje

en: Both
cs: Obojí

en: Last
cs: Poslední

en: Filtered text (user selects input format)
cs: Filtrovaný text (formát vstupu vybírá uživatel)

en: Maximum length
cs: Maximální délka

en: Create content
cs: Vytvořit obsah

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Checkout
cs: Objednat

en: Smiley
cs: Smajlík

en: <All>
cs: <Vše>

en: Edit view
cs: Upravit pohled

en: Override
cs: Překrýt

en: Clone
cs: Klonovat

en: Administer views
cs: Administrace pohledů

en: Existing Views
cs: Existující pohledy (views)

en: Default Views
cs: Výchozí pohledy (views)

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Normal menu item
cs: Normální položka menu

en: Empty text
cs: Prázdný text

en: Down
cs: Dolů

en: Wildcard
cs: Zástupný znak

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Operator
cs: Operátor

en: Filters
cs: Filtry

en: Optional
cs: Nepovinné

en: Recent comments
cs: Poslední komentáře

en: Random
cs: Náhodný

en: Uncategorized
cs: Nezařazeno

en: Plain
cs: Obyčejný

en: Position
cs: Pozice

en: Integer
cs: Celé číslo

en: IP Address
cs: IP adresa

en: Last checked
cs: Naposled kontrolováno

en: Basic setup
cs: Základní nastavení

en: Profile name
cs: Název profilu

en: Allow users to choose default
cs: Umožnit uživatelům zvolit výchozí nastavení.

en: false
cs: nepravda

en: true
cs: pravda

en: Buttons and plugins
cs: Tlačítka a pluginy

en: Editor appearance
cs: Vzhled editoru

en: Toolbar location
cs: Umístění nástrojové lišty

en: Path location
cs: Cesta k umístění

en: Enable resizing button
cs: Povolit tlačítko pro změnu velikosti

en: Cleanup and output
cs: Filtrování a výstup

en: Verify HTML
cs: Zkontrolovat HTML

en: Preformatted
cs: Předformátované

en: CSS classes
cs: CSS třídy

en: Profile
cs: Profil

en: You must give a profile name.
cs: Je třeba zadat jméno profilu.

en: Level
cs: Úroveň

en: text
cs: Text

en: Close
cs: Zavřít

en: filters
cs: filtry

en: File browser settings
cs: Nastavení prohlížeče souborů

en: Term description
cs: Popis termínu.

en: Edit group
cs: Upravit skupinu

en: fields
cs: pole

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Expiration
cs: Platnost do

en: Operation
cs: Operace

en: reply
cs: odpovědět

en: Duration
cs: Trvání

en: Original
cs: Původní

en: Tracker
cs: Sledování příspěvků

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: You have to specify a valid date.
cs: Je třeba zadat platné datum.

en: City
cs: Město

en: Postal code
cs: PSČ

en: Collapsed
cs: Sbaleno

en: Protocol
cs: Protokol

en: with comments
cs: s komentáři

en: without comments
cs: bez komentářů

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: Updated date
cs: Datum úpravy

en: comments
cs: komentáře

en: Full
cs: Celé

en: Default language
cs: Výchozí jazyk

en: American Samoa
cs: Amerikan Samoa

en: Marshall Islands
cs: Marshallovy ostrovy

en: Northern Mariana Islands
cs: Severní Mariany

en: Virgin Islands
cs: Panenské ostrovy

en: Full name
cs: Celé jméno

en: Add user
cs: Přidat uživatele

en: Regular expression
cs: Regulární výraz

en: Size of textfield
cs: Velikost textového pole

en: Authoring information
cs: Informace o autorovi

en: Authored on
cs: Napsáno dne

en: Leave blank for %anonymous.
cs: Ponechat prázdné pro %anonymous.

en: Hidden
cs: Skryté

en: Some
cs: Nějaký

en: Root
cs: Kořen

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: seconds
cs: sekund

en: minutes
cs: minuty

en: Show
cs: Ukázat

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak * je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.

en: Other queries
cs: Ostatní dotazy

en: Key
cs: Klíč

en: Link to node
cs: Odkaz na uzel

en: Change
cs: Změnit

en: No messages
cs: Žádné zprávy

en: in
cs: v

en: Messages
cs: Zprávy

en: Edit term
cs: Upravit termín

en: Tokens
cs: Tokeny

en: Week of @date
cs: Týden v @date

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
cs: Zadejte platnou e-mailovou adresu. Na tuto adresu budou posílány všechny e-maily. E-mailová adresa se nezveřejňuje a použije se jedině, pokud požádáte o zaslání zapomenutého hesla nebo o upozorňování na novinky.

en: Feeds
cs: Zdroje

en: Sources
cs: Zdroje

en: 1 item | @count items
cs[0]: @count položka
cs[1]: @count položky
cs[2]: @count položek

en: Clear
cs: Vymazat

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: No items selected.
cs: Žádné položky nevybrány.

en: The update has been performed.
cs: Byla provedena aktualizace.

en: Edit
cs: Upravit

en: update
cs: aktualizovat

en: locked
cs: zamčeno

en: Full text
cs: Celý text

en: Upload picture
cs: Nahrát obrázek

en: Source
cs: Zdroj

en: Date/Time
cs: Datum/čas

en: Editor width
cs: Šířka editoru

en: Add new group
cs: Přidat novou skupinu

en: Select a date
cs: Zvolit datum

en: The changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: Refine
cs: Omezit

en: Undo
cs: Zpět

en: Search results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Your search yielded no results
cs: Vyhledávání nepřineslo žádné výsledky.

en: Front page
cs: Titulní stránka

en: Request new password
cs: Zaslat nové heslo

en: unlimited
cs: neomezené

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzorky

en: Deleted
cs: Smazáno

en: Languages
cs: Jazyky

en: Replace
cs: Nahradit

en: Available tokens
cs: Dostupné tokeny

en: Activity
cs: Aktivita

en: Add file
cs: Přidat soubor

en: (disabled)
cs: (zakázáno)

en: Publishing options
cs: Možnosti vydání

en: Create new revision
cs: Vytvořit novou revizi

en: First
cs: První

en: Query
cs: Dotaz

en: Search fields
cs: Pole hledání

en: Font size
cs: Velikost fontu

en: Configure block
cs: Nastavit blok

en: Block name
cs: Název bloku

en: Site's time zone
cs: Časové pásmo stránky

en: Date's time zone
cs: Časové pásmo data

en: No time zone conversion
cs: Bez změny časových pásem

en: Hour
cs: Hodina

en: Minute
cs: Minuta

en: Second
cs: Sekunda

en: Select list
cs: Seznam

en: Text field
cs: Textové pole

en: Dates without hours granularity must not use any timezone handling.
cs: Data bez rozlišení na hodiny nesmí používat žádnou manipulaci časovými pásmy.

en: Granularity
cs: Rozlišení

en: Time zone handling
cs: Manipulace s časovými pásmy

en: Target type
cs: Cílový typ obsahu

en: Date field
cs: Pole pro datum

en: Alignment
cs: Zarovnání

en: Workflow
cs: Postup práce

en: Link label
cs: Text odkazu

en: author
cs: autor

en: content author
cs: autor obsahu

en: None.
cs: Žádný.

en: Fixed
cs: Pevná

en: Revert
cs: Vrátit

en: Empty
cs: Prázdný

en: Import failed.
cs: Import se nezdařil.

en: updated content
cs: aktualizovaný obsah

en: Existing system path
cs: Existující systémová cesta

en: Path alias
cs: Alias cesty

en: Greater than
cs: Větší než

en: Less than
cs: Menší než

en: The mail's message body.
cs: Tělo zprávy emailu.

en: deleted user
cs: odstraněný uživatel

en: User has logged in
cs: Uživatel se přihlásil

en: any
cs: nějaký

en: Add user role
cs: Přidat uživatelskou roli

en: Execute custom PHP code
cs: Provést vlastní PHP kód

en: PHP code
cs: PHP kód

en: Caption
cs: Popisek

en: Select a user
cs: Vyberte uživatele

en: Log out
cs: Odhlásit

en: Create new account
cs: Vytvořit nový účet

en: What links here
cs: Co sem odkazuje

en: Seconds
cs: Sekund

en: Red
cs: Červená

en: White
cs: Bílá

en: People
cs: Uživatelé

en: Taxes
cs: Daně

en: Tax rate
cs: Daňová sazba

en: Last run !time ago
cs: Naposled před !time

en: Product type
cs: Typ produktu

en: Site information
cs: Informace o webu

en: Blocked
cs: Zablokován

en: Deleting
cs: Smazání

en: or
cs: nebo

en: open
cs: otevřené

en: Visitor
cs: Návštěvník

en: Convert
cs: Konvertovat

en: Requirements
cs: Požadavky

en: Parent term
cs: Nadřazený termín

en: Parent terms
cs: Nadřazené termíny

en: Style
cs: Styl

en: Forums
cs: Fórum

en: Superscript
cs: Horní index

en: Revisions for %title
cs: Revize pro %title

en: !date by !username
cs: !date od !username

en: revert
cs: vrátit

en: Revision
cs: Revize

en: current revision
cs: aktuální verze

en: Asterisk
cs: Hvězdička

en: Website
cs: Webová stránka

en: Session
cs: Relace

en: Match
cs: Odpovídá

en: Missing
cs: Chybějící

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Your settings have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: All tags
cs: Všechny tagy

en: Last modified
cs: Naposled upraveno

en: Link color
cs: Barva odkazu

en: options
cs: možnosti

en: Shopping cart
cs: Nákupní košík

en: Cart
cs: Nákupní košík

en: Discount
cs: Sleva

en: Shipping
cs: Přeprava

en: Reversed
cs: Obráceně

en: Product
cs: Produkt

en: Your password and further instructions have been sent to your e-mail address.
cs: Na vaši e-mailovou adresu bylo odesláno heslo a další instrukce.

en: Subtotal
cs: Mezisoučet

en: Payment Status
cs: Stav platby

en: Payment method
cs: Způsob platby

en: Changed
cs: Změněno

en: Date created
cs: Datum vytvoření

en: Completed
cs: Dokončené

en: Reverse
cs: Obráceně

en: Delete product type
cs: Odstranit typ produktu

en: Products
cs: Produkty

en: Total:
cs: Celkem:

en: Orders
cs: Objednávky

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: Not published
cs: Nevydáno

en: Menu settings
cs: Nastavení menu

en: Color scheme
cs: Barevné schéma

en: Unformatted
cs: Neformátováno

en: %title has been deleted.
cs: Uzel %title byl smazán.

en: @type: deleted %title.
cs: @type: smazáno %title.

en: previous
cs: předchozí

en: RSS Feed
cs: RSS zdroj

en: Allowed file extensions
cs: Povolené přípony souboru

en: New comments
cs: Nové komentáře

en: New
cs: Nové

en: Enter username
cs: Zadejte své uživatelské jméno

en: Relationships
cs: Vztahy

en: Plural
cs: Plurál

en: Relationship
cs: Vztah

en: relationships
cs: vztahy

en: Oldest first
cs: Od nejstarších

en: Sort criteria
cs: Kritéria řazení

en: Base path
cs: Cesta k webu

en: Parent menu item
cs: Nadřazená položka menu

en: Themes
cs: Témata vzhledu

en: Translations
cs: Překlady

en: comment
cs: komentář

en: Join
cs: Připojit se

en: Unpublished
cs: Nevydáno

en: Last changed
cs: Naposled změněno

en: Loading...
cs: Načítání...

en: !name field is required.
cs: Pole !name je vyžadováno.

en: Sticky
cs: Přilepení

en: Review
cs: Revize

en: cancel
cs: zrušit

en: Tabs
cs: Záložky

en: Processing
cs: Zpracovává se

en: disable
cs: vypnout

en: Output format
cs: Výstupní formát

en: Storage
cs: Ukládání

en: Complete
cs: Dokončit

en: Line break converter
cs: Zlom konců řádek

en: date
cs: datum

en: both
cs: oba

en: Page name
cs: Název stránky

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Shortcuts
cs: Zkratky

en: Advanced Options
cs: Pokročilé volby

en: Timezone
cs: Časové pásmo

en: Alternate text
cs: Alternativní text

en: Apply
cs: Použít

en: Select
cs: Vybrat

en: Examples
cs: Příklady

en: Join group
cs: Připojit se ke skupině

en: Enter the terms you wish to search for.
cs: Zadejte hledaný termín.

en: Lifetime
cs: Životnost

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Information
cs: Informace

en: Plugins
cs: Pluginy

en: Delete role
cs: Smazat roli

en: PHP Code
cs: PHP kód

en: Simple
cs: Jednoduché

en: Double
cs: Dvojité

en: Alaska
cs: Aljaška

en: California
cs: Kalifornie

en: Hawaii
cs: Hawai

en: New Mexico
cs: Nové Mexiko

en: North Carolina
cs: Severní Karolína

en: North Dakota
cs: Severní Dakota

en: Pennsylvania
cs: Pensylvánie

en: South Carolina
cs: Jižní Karolína

en: South Dakota
cs: Jižní Dakota

en: Virginia
cs: Virginie

en: West Virginia
cs: Západní Virginie

en: Save field
cs: Uložit pole

en: Translation
cs: Překlad

en: Blocks
cs: Bloky

en: The block has been created.
cs: Blok byl vytvořen.

en: Menus
cs: Menu

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
cs: Veškeré úpravy budou ztraceny. Tuto akci nelze vrátit zpět.

en: A valid date is required for %title.
cs: Pro obsah s názvem %title je vyžadováno platné datum.

en: A Date API that can be used by other modules.
cs: Modul Date API může být použit ostatními moduly.

en: The Strtotime default value is invalid.
cs: Výchozí hodnota Strtotime je neplatná.

en: Relative
cs: Relativní

en: Above
cs: Nad

en: Within
cs: Vně

en: Position of date part labels
cs: Umístění popisků pro jednotlivé části data

en: User's time zone
cs: Časová zóna uživatele

en: @min and @max
cs: @min a @max

en: Store a date in the database as an ISO date, recommended for historical or partial dates.
cs: Datum ukládat v databázi jako ISO datum, doporučeno pro historická nebo neúplná data.

en: Store a date in the database as a datetime field, recommended for complete dates and times that may need timezone conversion.
cs: Datum ukládat v databázi jako 'datetime' pole, doporučeno pro kompletní data a časy, které mohou vyžadovat konverzi časových pásmem.

en: Enables jquery popup calendars and time entry widgets for selecting dates and times.
cs: Povolí jQuery popup kalendář a widgety pro vstup času při výběru data a času.

en: Until
cs: Dokud

en: A Date Repeat API to calculate repeating dates and times from iCal rules.
cs: Date Repeat API vypočítá opakující se data a časy podle pravidel iCal.

en: Add another item
cs: Přidat další položku

en: Manage fields
cs: Správa polí

en: Add field
cs: Přidat pole

en: Text area
cs: Textová oblast

en: Used in
cs: Použito v

en: No fields have been defined for any content type yet.
cs: Zatím nebyla definována pole pro žádný typ obsahu.

en: The update has encountered an error.
cs: Aktualizace narazila na chybu.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
cs[0]: 1 položka úspěšně zpracována:
cs[1]: @count položky úspěšně zpracovány:
cs[2]: @count položek úspěšně zpracováno:

en: Fieldgroup
cs: Skupina polí

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
cs: Poskytuje seznam argumentů oddělených čárkou, které se předají pohledu.

en: Title (link)
cs: Titulek (s odkazem)

en: Title (no link)
cs: Titulek (bez odkazu)

en: Autocomplete text field
cs: Textového pole s automatickým dokončováním

en: Decimal
cs: Desetinné číslo

en: Float
cs: Desetinné číslo s plovoucí čárkou

en: Precision
cs: Přesnost

en: Form
cs: Formulář

en: Debug
cs: Ladění

en: Exceptions
cs: Výjimky

en: Publish
cs: Vydat

en: Unpublish
cs: Schovat

en: Canceled
cs: Zrušeno

en: years
cs: roky

en: 1 minute
cs: 1 minuta

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Grid
cs: Mřížka

en: grid
cs: mřížka

en: API documentation
cs: Dokumentace API

en: Redo
cs: Znovu

en: Hide
cs: Skrýt

en: Date range
cs: Rozsah dat

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
cs: Váš podpis se připojí na konec vašich komentářů.

en: Global
cs: Globální

en: Save role
cs: Uložit roli

en: Examples:
cs: Příklady:

en: Source code
cs: Zdrojový kód

en: Menu name
cs: Název menu

en: Thumbnails
cs: Náhledy

en: Profiles
cs: Profily

en: All buttons
cs: Všechna tlačítka

en: Subscript
cs: Dolní index

en: Unlink
cs: Zrušit odkaz

en: Thread
cs: Vlákno

en: Unknown error
cs: Neznámá chyba

en: URL path settings
cs: Nastavení URL

en: Title text
cs: Text názvu

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: Rate
cs: Hodnocení

en: Postal Code
cs: PSČ

en: Currency Code
cs: Kód měny

en: Mapping
cs: Mapování

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
cs: Opravdu smazat revizi z data %revision-date?

en: Distinct
cs: Jedinečné

en: Description:
cs: Popis:

en: Extension
cs: Přípona

en: Space
cs: Mezera

en: Keys
cs: Klíče

en: Unavailable
cs: Nedostupné

en: Page not found
cs: Stránka nebyla nalezena

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
cs: Automaticky generovaný alias %original_alias měl konflikt s již existujícím aliasem. Byl změněn na %alias.

en: Pattern for all @node_type paths
cs: Šablona pro všechny uzly typu @node_type

en: Delete aliases
cs: Smazat aliasy

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
cs: Znak používaný pro oddělení slov v nadpisech. Tímto znakem budou nahrazeny mezery mezi slovy a interpunkční znaménka (tečky, čárky, pomlčky atd.). Použití mezery nebo znaku plus může způsobit neočekávaný výsledek.

en: Leave case the same as source token values.
cs: Zachovat stejnou velikost písma jako v původních hodnotách tokenů.

en: Change to lower case
cs: Převést na malá písmena

en: Transliterate prior to creating alias
cs: Převést znaky před vytvořením aliasu

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
cs: Filtruje nový alias pouze do znaků a čísel z množiny ASCII-96.

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
cs: Vymaže všechny aliasy. Počet aliasů, které budou smazány: %count.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
cs: Vymazat všechny aliasy typu @label. Počet aliasů k vymazání: %count.

en: Delete aliases now!
cs: Smazat aliasy!

en: All of your path aliases have been deleted.
cs: Všechny aliasy byly smazány.

en: All of your %type path aliases have been deleted.
cs: Všechny aliasy typu %type byly smazány.

en: Language neutral
cs: Jazykově neutrální

en: Bullet list
cs: Seznam s odrážkami

en: Account blocked
cs: Blokovaný účet

en: Administrator
cs: Administrátor

en: Usage
cs: Použití

en: Available
cs: K dispozici

en: <Any>
cs: - nezáleží -

en: product
cs: produkt

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Loading
cs: Načítání

en: Rearrange
cs: Přeskupit

en: Show only items where
cs: Zobrazit jen položky, kde

en: 1 user | @count users
cs[0]: @count uživatel
cs[1]: @count uživatelé
cs[2]: @count uživatelů

en: Switch user
cs: Přepnout uživatele

en: Execute PHP
cs: Spustit PHP

en: Query log
cs: Logování DB dotazů

en: by source
cs: dle zdroje

en: Enter some code. Do not use <code>&lt;?php ?&gt;</code> tags.
cs: Vložte nějaký kód. Nepoužívejte tagy <code>&lt;?php ?&gt;</code>.

en: Execute
cs: Vykonat

en: empty
cs: prázdné

en: Package
cs: Balík

en: @type: updated %title.
cs: @type: aktualizováno %title.

en: @type: added %title.
cs: @type: přidáno %title.

en: Error saving user account.
cs: Nastala chyba ukládání uživatelského účtu.

en: Add role
cs: Přidat roli

en: You must specify a valid role name.
cs: Je třeba zadat platný název role.

en: The role has been added.
cs: Role byla přidána.

en: Aggregator
cs: Agregátor

en: Node author
cs: Autor uzlu

en: Interface language
cs: Jazyk rozhraní

en: My account
cs: Můj účet

en: Attach to
cs: Přiložit k

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
cs: URL %url je chybné. Napište prosím plné URL, např. http://www.example.com/feed.xml.

en: Unconfigured menu block
cs: Nenakonfigurovaný blok menu

en: 1st level (primary)
cs: 1. úroveň (primární)

en: 2nd level (secondary)
cs: 2. úroveň (sekundární)

en: 3rd level (tertiary)
cs: 3. úroveň (terciální)

en: 4th level
cs: 4. úroveň

en: 5th level
cs: 5. úroveň

en: 6th level
cs: 6. úroveň

en: 7th level
cs: 7. úroveň

en: 8th level
cs: 8. úroveň

en: 9th level
cs: 9. úroveň

en: by @user
cs: uživatelem @user

en: Argument type
cs: Typ argumentu

en: Context
cs: Kontext

en: Node type description
cs: Popis typu uzlu

en: Attached files
cs: Přiložené soubory

en: A list of files attached to the node.
cs: Seznam souborů přiložených k uzlu.

en: Book navigation
cs: Obsah knihy

en: Add comment
cs: Přidat komentář

en: Sort
cs: Řazení

en: !a comments per page
cs: Počet komentářů na stránce: !a

en: Pager
cs: Stránkovač

en: "@s" content
cs: "@s" obsah

en: Node type description.
cs: Popis typu uzlu.

en: Term description.
cs: Popis termínu.

en: The picture of a user.
cs: Obrázek uživatele user.

en: User profile
cs: Profil uživatele

en: The profile of a user.
cs: Profil uživatele.

en: Vocabulary terms
cs: Termíny slovníku

en: Taxonomy vocabulary
cs: Slovník kategorií

en: New @s
cs: Nové @s

en: relationship
cs: vztah

en: Close Window
cs: Zavřít okno

en: Close window
cs: Zavřít okno

en: Remove this item
cs: Ostranit tuto položku

en: 1 year | @count years
cs[0]: 1 rok
cs[1]: @count roky
cs[2]: @count let

en: 1 week | @count weeks
cs[0]: 1 týden
cs[1]: @count týdny
cs[2]: @count týdnů

en: 1 sec | @count sec
cs[0]: 1 sek
cs[1]: @count sek
cs[2]: @count sek

en: Add content to !s
cs: Přidat obsah do !s

en: No title
cs: Bez nadpisu

en: Columns
cs: Sloupce

en: Local
cs: Místní

en: Node loaded from @var
cs: Uzel načten z @var

en: Page settings
cs: Nastavení stránky

en: Use pager
cs: Použít stránkování

en: Items to display
cs: Položky k zobrazení.

en: Offset
cs: Vynechat položky

en: Link to view
cs: Odkaz na pohled

en: More link
cs: Odkaz 'více'

en: Book parent
cs: Nadřazená kniha

en: Top level book
cs: Kniha nejvyšší úrovně

en: Term parent
cs: Nadřazený termín

en: begins with
cs: začíná s

en: contains
cs: obsahuje

en: Results per page
cs: Počet výsledků na stránku

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Print
cs: Tisk

en: Locked
cs: Uzamčeno

en: Account information
cs: Informace o účtu

en: Account
cs: Účet

en: authenticated user
cs: přihlášený uživatel

en: Selection type
cs: Způsob výběru

en: Any
cs: Libovolný

en: No name
cs: Beze jména

en: Node count
cs: Počet uzlů

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Default order
cs: Výchozí pořadí

en: Default format
cs: Výchozí

en: Add new field
cs: Přidat nové pole

en: Create field
cs: Vytvořit pole

en: Containing any of the words
cs: Obsahuje kterékoliv slovo

en: Containing the phrase
cs: Obsahuje frázi

en: Containing none of the words
cs: Neobsahuje žádné ze slov

en: Only of the type(s)
cs: Pouze typ

en: Keyword relevance
cs: Relevance klíčových slov

en: Recently posted
cs: Nedávno přidáno

en: Number of views
cs: Počet shlédnutí

en: Factor
cs: Faktor

en: Billing information
cs: Fakturační údaje

en: Company name
cs: Jméno společnosti

en: Or
cs: Nebo

en: Go back
cs: Krok zpět

en: Cut
cs: Vyjmout

en: Paste
cs: Vložit

en: Ordered list
cs: Číslovaný seznam

en: Unordered list
cs: Nečíslovaný seznam

en: Font family
cs: Řez písma

en: About
cs: Popis

en: Domains
cs: Domény

en: Links area
cs: Oblast odkazů

en: Link class
cs: Třída odkazu

en: Default theme
cs: Výchozí téma vzhledu

en: Error reporting
cs: Hlášení chyb

en: Column
cs: Sloupec

en: Default sort
cs: Výchozí řazení

en: sort by @s
cs: seřadit podle @s

en: and
cs: a

en: After saving a new comment
cs: Po uložení nového komentáře

en: After deleting a comment
cs: Po smazání komentáře

en: After deleting a term
cs: Po smazání termínu

en: Optional URL
cs: Nepovinná URL adresa

en: Allow user-entered tokens
cs: Povolit tokeny zadané uživateli.

en: Rel Attribute
cs: Rel atribut

en: When output, this link will have this rel attribute. The most common usage is <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Nofollow">rel=&quot;nofollow&quot;</a> which prevents some search engines from spidering entered links.
cs: Na výstupu se pro odkaz použije tento rel atribut. Nejčastěji se používá <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Nofollow">rel=&quot;nofollow&quot;</a> pro zamezení sledování odkazu vyhledávacími roboty.

en: At least one title or URL must be entered.
cs: Musíte zadat alespoň jeden název nebo URL.

en: You cannot enter a title without a link url.
cs: Nelze zadat název bez URL adresy odkazu.

en: Title, as link (default)
cs: Název, jako odkaz (výchozí)

en: URL, as link
cs: URL, jako odkaz

en: Short, as link with title "Link"
cs: Krátce, jako odkaz s názvem "Odkaz"

en: Label, as link with label as title
cs: Popisek jako odkaz; popisek se použije jako nadpis odkazu

en: Separate title and URL
cs: Oddělit název a URL

en: Payment method title
cs: Název způsobu platby

en: Add new rule
cs: Přidat pravidlo

en: Additional information
cs: Doplňující informace

en: Matches
cs: Shody

en: Add @type
cs: Přidat @type

en: Parent comment
cs: Nadřazený komentář

en: The parent comment.
cs: Nadřazený komentář.

en: Author's website
cs: Web autora

en: Reply-to link
cs: Odkaz "Odpovědět"

en: Provide a simple link to reply to the comment.
cs: Poskytnout jednoduchý odkaz pro možnost odpovědět na komentář

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí

en: Link this field to its user or an author's homepage
cs: Odkazovat toto pole na domovskou stránku jeho uživatele nebo autora

en: Newest first
cs: Nejnovější první

en: field
cs: pole

en: nodes
cs: uzly

en: Depends on: !dependencies
cs: Závisí na: !dependencies

en: clone
cs: klonovat

en: Public key
cs: Veřejný klíč

en: Week @week
cs: Týden @week

en: Translate
cs: Přeložit

en: Target
cs: Cíl

en: Time ago
cs: Čas před

en: Create @name
cs: Vytvořit @name

en: @type %title has been deleted.
cs: Příspěvek %title (@type) byl smazán.

en: View cart
cs: Zobrazit košík

en: anonymous user
cs: anonymní uživatel

en: Shipping method
cs: Způsob přepravy

en: Currency code
cs: Kód měny

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
cs: @module (<span class="admin-disabled">zakázán</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
cs: @module (<span class="admin-enabled">povolen</span>)

en: Save permissions
cs: Uložit práva

en: Effect
cs: Efekt

en: Show @count value(s)
cs: Zobrazit @count hodnot

en: starting from @count
cs: začínající od @count

en: Embed
cs: Vložit

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
cs: Opravdu smazat blok "%name%?

en: Patterns
cs: Vzorky

en: Quick edit
cs: Rychlá úprava

en: edit permissions
cs: upravit oprávnění

en: Entity type
cs: Typ entity

en: VAT
cs: DPH

en: Total paid
cs: Celkem zaplaceno

en: Payment methods
cs: Způsoby platby

en: User account
cs: Uživatelský účet

en: Save and add another
cs: Uložit a přidat další

en: Importing
cs: Probíhá import

en: Acronym
cs: Zkratka

en: @menu_name (active menu item)
cs: @menu_name (aktivní položka menu)

en: Starting level
cs: Počáteční úroveň

en: Active menu item
cs: Aktivní položka menu

en: Button text
cs: Text tlačítka

en: Title only
cs: Pouze nadpis

en: Not defined
cs: Není definováno

en: Validator
cs: Validátor

en: The field has been updated.
cs: Pole bylo aktualizováno.

en: Debugging
cs: Ladění

en: Mime type
cs: MIME typ

en: Delete item
cs: Smazat položku

en: 1 month | @count months
cs[0]: 1 měsíc
cs[1]: @count měsíce
cs[2]: @count měsíců

en: Generate
cs: Generovat

en: Base price
cs: Základní cena

en: Tax
cs: Daň

en: Profile ID
cs: ID profilu

en: List, edit, or add user roles.
cs: Vypsat, přidat a upravit uživatelské role.

en: edit role
cs: upravit roli

en: Display format
cs: Formát zobrazení

en: Custom format
cs: Vlastní formát

en: Button alignment
cs: Zarovnání tlačítek

en: Report as inappropriate: @link
cs: Nahlásit jako nevhodný: @link

en: Report as inappropriate
cs: Nahlásit jako nevhodný

en: Private key
cs: Soukromý klíč

en: Word verification
cs: Slovní ověření

en: Example:
cs: Příklad:

en: Direction
cs: Směr

en: Widgets
cs: Widgety

en: You have entered an invalid credit card number.
cs: Bylo zadáno neplatné čislo kreditní karty.

en: Order status
cs: Stav objednávky

en: Card type
cs: Typ karty

en: Card owner
cs: Vlastník karty

en: Card number
cs: Číslo karty

en: Issuing bank
cs: Banka, která kartu vystavila

en: Review order
cs: Přehled objednávky

en: Line item label
cs: Název řádkové položky

en: Shipping rate
cs: Sazba za přepravu

en: Display type
cs: Typ zobrazení

en: Radio buttons
cs: Přepínací tlačítka

en: Confirm e-mail address
cs: Potvrdit e-mailovou adresu

en: Checkout settings
cs: Nastavení pokladny

en: Update cart
cs: Aktualizovat košík

en: Add product
cs: Přidat produkt

en: Add line item
cs: Přidat řádkovou položku

en: Line item removed.
cs: Řádková položka byla odebrána.

en: Update the order status
cs: Aktualizovat stav objednávky

en: Order settings
cs: Nastavení objednávek

en: View order
cs: Zobrazit objednávku

en: Line items
cs: Řádkové položky

en: Order state
cs: Stav objednávky

en: Select a product
cs: Vybrat produkt

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
cs: Děkujeme za podání žádosti o účet. Vaše žádost momentálně čeká na schválení administrátora webu.<br />Zatím si můžete přečíst uvítací zprávu s dalšími instrukcemi, jež byla odeslána na Vaši e-mailovou adresu.

en: Colon
cs: Dvojtečka

en: Run cron
cs: Spustit cron

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: of
cs: z

en: User email
cs: E-mail uživatele

en: translate
cs: přeložit

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
cs: Soubor %file nelze uložit. Došlo k neznámé chybě.

en: The specified file %name could not be uploaded.
cs: Zadaný soubor %name nemohl být nahrán.

en: No link
cs: Žádný odkaz

en: Is not one of
cs: Není jedním z

en: Row
cs: Řádek

en: Currency settings
cs: Nastavení měny

en: IP address
cs: IP adresa

en: Autocomplete matching
cs: Porovnávání s automatickým dokončováním

en: Starts with
cs: Začíná na

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Variants
cs: Varianty

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování

en: Filter by event
cs: Filtrovat podle události

en: Active rules
cs: Aktivní pravidla

en: Inactive rules
cs: Neaktivní pravidla

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Decimal point
cs: Desetinná čárka

en: All fields
cs: Všechna pole

en: ends with
cs: končí s

en: Created by
cs: Vytvořeno

en: Created on
cs: Vytvořeno v

en: Custom date format
cs: Vlastní formát data

en: Book outline
cs: Osnova knihy

en: Revision information
cs: Informace o revizi

en: Notify user of new account
cs: Upozornění uživatele na nový účet

en: Citation
cs: Zdroj citátu

en: close
cs: zavřít

en: Root term
cs: Kořenový termín

en: Is one of
cs: Jeden z

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
cs: Přístup bude umožněn uživatelům s daným uživatelským oprávněním.

en: Send mail
cs: Poslat e-mail

en: Comma
cs: Čárka

en: Semicolon
cs: Středník

en: Show All
cs: Zobrazit vše

en: Uses
cs: Použití

en: The comment you are replying to does not exist.
cs: Komentář, na který odpovídáte, neexistuje.

en: Is empty (NULL)
cs: Je prázdný (NULL)

en: not empty
cs: není prázdný

en: Default image
cs: Výchozí obrázek

en: MIME type
cs: Typ MIME

en: Ends with
cs: Končí na

en: Undated
cs: Bez data

en: Switch to plain text editor
cs: Přepnout do editoru prostého textu

en: Toolbar
cs: Panel nástrojů

en: Current path: !path
cs: Aktuální cesta: !path

en: Enter mode
cs: Režim Enter

en: Font formats
cs: Formáty písma

en: Predefined styles
cs: Předdefinované styly

en: Predefined styles path
cs: Cesta k předdefinovaným stylům

en: Path to uploaded files
cs: Cesta k nahraným souborům

en: Absolute path to uploaded files
cs: Absolutní cesta k nahraným souborům

en: This profile name is reserved. Please choose a different name.
cs: Toto jméno profilu je rezervováno. Vyberte jiné jméno.

en: The profile name must be unique. A profile with this name already exists.
cs: Jméno profilu musí být unikátní. Profil s tímto jménem již existuje.

en: Troubleshooting
cs: Řešení problémů

en: Uploading images and files
cs: Nahrávání obrázků a souborů

en: There are three ways for uploading files:
cs: Existují tři způsoby nahrávání souborů:

en: By using the core upload module.
cs: Použitím modulu jádra upload.

en: Configure the rich text editor.
cs: Nastavení editoru formátovaného textu.

en: Upload date
cs: Datum nahrání

en: The title to use when this argument is present; it will override the title of the view and titles from previous arguments. You can use percent substitution here to replace with argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
cs: Nadpis, který se má použít, pokud je argumetn přítomen. Přepíše nadpis pohledu a nadpisy předchozích argumentů. Argument zde můžete nahradit znakem "%". Použijte "%1" pro první argument, "%2" pro druhý atd.

en: Action to take if argument is not present
cs: Akce, která se provede, jestliže argument není přítomný

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
cs: Pokud se tato hodnota vyskytne jako argument, bude argument ignorován a zobrazí se všechny hodnoty

en: Wildcard title
cs: Název pro zástupný znak

en: The title to use for the wildcard in substitutions elsewhere.
cs: Pojmenování zástupného znaku, který je možné použít pro nahrazování kdekoliv.

en: Action to take if argument does not validate
cs: Akce, která se provede, jestliže argument není platný

en: The protocols displayed here are those globally available. You may add more protocols by modifying the <em>filter_allowed_protocols</em> variable in your installation.
cs: Zobrazené protokoly jsou globálně k dispozici. Další protokoly můžete přidat změnou proměnné  <em>filter_allowed_protocols</em> ve vaší instalaci.

en: Order total
cs: Objednávka celkem

en: Use default RSS settings
cs: Použít výchozí nastavení RSS

en: Front page feed
cs: Zdroj pro titulní stránku

en: Primary
cs: Primární

en: The node ID of the node.
cs: ID uzlu.

en: User: ID
cs: Uživatel: ID

en: Google Analytics module
cs: Modul Google Analytics

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: No role
cs: Žádná role

en: Search index
cs: Index pro vyhledávání

en: View link
cs: Odkaz "zobrazit"

en: The size of the file.
cs: Velikost souboru.

en: The MIME type of the file.
cs: MIME typ souboru.

en: Attached to
cs: Připojeno k

en: @type %title has been created.
cs: Vytvořen příspěvek %title (@type).

en: @type %title has been updated.
cs: Aktualizován příspěvek %title (@type).

en: Menu links
cs: Odkazy menu

en: Link title
cs: Název odkazu

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.

en: 1 character | @count characters
cs[0]: 1 znak
cs[1]: @count znaky
cs[2]: @count znaků

en: Execute PHP Code
cs: Spustit vlastní PHP kód

en: Theme registry
cs: Registr témat vzhledu

en: Delete link
cs: Odkaz "smazat"

en: Per page
cs: Na stránku

en: Per user
cs: Na uživatele

en: Multilingual support
cs: Podpora více jazyků

en: Create new
cs: Vytvořit nové

en: Draft
cs: Koncept

en: Capitalize first letter
cs: První písmeno kapitálkami

en: Slash
cs: Lomítko

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
cs: Vytvořen uživatelský účet pro <a href="@url">%name</a>. Nebyl odeslán e-mail.

en: Registration successful. You are now logged in.
cs: Registrace proběhla úspěšně. Nyní jste přihlášeni.

en: Password and further instructions have been e-mailed to the new user <a href="@url">%name</a>.
cs: Heslo a další instrukce byly odeslány na e-mailovou adresu nového uživatele <a href="@url">%name</a>.

en: New user: %name (%email).
cs: Nový uživatel: %name (%email).

en: Logged in user
cs: Přihlášený uživatel

en: Custom text
cs: Vlastní text

en: Date year range
cs: Rozsah let

en: Legend
cs: Legenda

en: Format: @date
cs: Formát: @date

en: date ical
cs: datum ical

en: The dates are invalid.
cs: Data jsou neplatná.

en: Repeats
cs: Opakování

en: !repeats_every_interval on the !date_order !day_of_week
cs: !repeats_every_interval v !date_order !day_of_week

en: !repeats_every_interval every !day_of_week
cs: !repeats_every_interval vždy v !day_of_week

en: !repeats_every_interval on the !month_days of !month_names
cs: !repeats_every_interval v !month_days z !month_names

en: !repeats_every_interval on !month_names
cs: !repeats_every_interval v !month_names

en: !repeats_every_interval !count times
cs: !repeats_every_interval !count krát

en: !repeats_every_interval until !until_date
cs: !repeats_every_interval do !until_date

en: !repeats_every_interval except !except_dates
cs: !repeats_every_interval mimo !except_dates

en: !repeats_every_interval where the week start on !day_of_week
cs: !repeats_every_interval kde týden začíná v !day_of_week

en: every week | every @count weeks
cs[0]: každý týden
cs[1]: každé @count týdny
cs[2]: každých @count týdnů

en: every month | every @count months
cs[0]: každý měsíc
cs[1]: každé @count měsíce
cs[2]: každých @count měsíců

en: every year | every @count years
cs[0]: každý rok
cs[1]: každé @count roky
cs[2]: každých @count let

en: every day | every @count days
cs[0]: každý den
cs[1]: každé @count dny
cs[2]: každých @count dnů

en: Remove group
cs: Odstranit skupinu

en: is greater than
cs: je větší než

en: Product SKU
cs: Kód zboží

en: Add a tax rate
cs: Přidat daňovou sazbu

en: Numbered list
cs: Číslovaný seznam

en: Site-wide contact form
cs: Kontaktní formulář pro celý web

en: Not installed.
cs: Nenainstalováno.

en: Secondary
cs: Sekundární

en: No fields available.
cs: Žádná pole nejsou dostupná.

en: PHP Evaluation
cs: Vyhodnocení PHP

en: After saving new content
cs: Po uložení nového obsahu

en: After updating existing content
cs: Po aktualizaci existujícího obsahu

en: After deleting content
cs: Po vymazání obsahu

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
cs: Adresa emailu Od. Nechte prázdné pro použití nastavené globální adresy webu.

en: updated term
cs: upraven termín

en: Block a user
cs: Blokovat uživatele

en: Execute arbitrary PHP script
cs: Vykonat libovolný PHP skript

en: PHP script
cs: PHP skript

en: Modify user roles
cs: Změnit uživatelské role

en: Bulk operations
cs: Hromadné úpravy

en: - Choose an operation -
cs: - Vybrat operaci -

en: No alias
cs: Žádný alias

en: Numeric
cs: Číselné

en: Custom URL
cs: Vlastní URL

en: Edit link
cs: Odkaz "upravit"

en: Submit button text
cs: Text odesílacího tlačítka

en: Basic options
cs: Základní možnosti

en: Date field(s)
cs: Pole data

en: Method of handling multiple date fields in the same query. Return items that have any matching date field (date = field_1 OR field_2), or only those with matches in all selected date fields (date = field_1 AND field_2).
cs: Metoda manipulace s více poli data v jednom výběru. Vrátí pouze položky které mají jedno z odpovídajících polí data (date = field_1 OR field_2) nebo pouze ty, které odpovídají všem zvoleným polím (date = field_1 AND field_2).

en: You must select at least one date field for this filter.
cs: Pro tento filtr je nutné vybrat alespoň jedno pole datumu.

en: Missing date fields!
cs: Chybí pole data!

en: (@field) <strong>Exposed</strong> @widget @format
cs: (@field) <strong>Zobrazené uživatelům</strong> @widget @format

en: The page has been deleted.
cs: Stránka byla smazána.

en: Punctuation
cs: Interpunkce

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
cs: Pro změnu hesla aktuálního uživatele zadejte nové heslo do obou polí.

en: %editor profile for %format
cs: Profil editoru %editor pro %format

en: Enabled by default
cs: Standardně zapnuto

en: The default editor state for users having access to this profile. Users are able to override this state if the next option is enabled.
cs: Výchozí stav editoru pro uživatele, kteří mají přístup k tomuto profilu. Uživatelé mohou stav změnit, pokud je povolena následující možnost.

en: If allowed, users will be able to choose their own editor default state in their user account settings.
cs: Pokud je zapnuto, uživatelé si budou moci zvolit vlastní výchozí stav editoru v nastavení uživatelského účtu.

en: Show <em>enable/disable rich text</em> toggle link
cs: Zobrazit odkaz <em>zapnout/vypnout formátování textu </em>

en: Whether or not to show the <em>enable/disable rich text</em> toggle link below a textarea. If disabled, the user setting or global default is used (see above).
cs: Určuje, zda je zobrazen odkaz <em>zapnout/vypnout formátování textu</em> pod textovou oblastí. Jestliže je tato volba vypnuta, použije se globální výchozí nastavení (viz výše).

en: This option controls whether the editor toolbar is displayed above or below the editing area.
cs: Tato volba určuje, zda se nástrojová lišta zobrazí nad nebo pod editační oblastí.

en: This option controls the alignment of icons in the editor toolbar.
cs: Tato volba určuje zarovnání ikon v nástrojové liště.

en: Where to display the path to HTML elements (i.e. <code>body > table > tr > td</code>).
cs: Kde se zobrazí cesta pro HTML prvky (např. <code>body > table > tr > td</code>).

en: This option gives you the ability to enable/disable the resizing button. If enabled, the Path location toolbar must be set to "Top" or "Bottom" in order to display the resize icon.
cs: Tato volba poskytuje možnost zapnout/vypnout tlačítko pro změnu velikosti. Je-li zapnuto, musí být umístění nástrojové lišty nastaveno na "Nahoře" nebo "Dole", aby se ikona změny velikosti zobrazila.

en: If enabled, potentially malicious code like <code>&lt;HEAD&gt;</code> tags will be removed from HTML contents.
cs: Pokud je povoleno, potencionálně škodlivý kód jako např. <code>&lt;HEAD&gt;</code> bude odstraněn z HTML obsahu.

en: Use theme CSS
cs: Použít CSS tématu vzhledu

en: Define CSS
cs: Definovat CSS

en: Editor default CSS
cs: Výchozí CSS editoru

en: If "Define CSS" was selected above, enter path to a CSS file or a list of CSS files separated by a comma.
cs: Pokud jste zvolili "Definovat CSS", zadejte cestu k CSS souboru nebo seznam cest k CSS souborům oddělených čárkou.

en: Available tokens: <code>%b</code> (base path, eg: <code>/</code>), <code>%t</code> (path to theme, eg: <code>themes/garland</code>)
cs: Dostupné tokeny: %b (základní cesta, např. /), %t (cesta k tématu vzhledu, např. themes/garland)

en: So the actual library can be found at:<br /><code>@library-filepath</code>
cs: Aktuální knihovnu najdete zde: <br /><code>@library-filepath</code>

en: Configure client-side editors.
cs: Konfigurovat editory na straně klienta.

en: The version of %editor could not be detected.
cs: Verze editoru %editor nemohla být zjištěna.

en: Align left
cs: Zarovnat vlevo

en: Align center
cs: Zarovnat na střed

en: Align right
cs: Zarovnat vpravo

en: Justify
cs: Zarovnat do bloku

en: Paste Text
cs: Vložit Text

en: Paste from Word
cs: Vložit z Wordu

en: Remove format
cs: Odstranit formátování

en: Character map
cs: Speciální symboly

en: Create DIV container
cs: Vytvořit DIV kontejner

en: Check spelling
cs: Kontrola pravopisu

en: Autogrow
cs: Automatické zvětšení

en: Table drag/resize
cs: Změnit velikost tabulky tažením myši

en: Table: Cell properties
cs: Tabulka: vlastnosti buňky

en: Table: Insert row after
cs: Tabulka: vložit řádek za

en: Table: Insert column after
cs: Tabulka: vložit sloupec za

en: Table: Insert cell after
cs: Tabulka: vložit buňku za

en: Table: Delete rows
cs: Tabulka: smazat řádky

en: Table: Delete columns
cs: Tabulka:smazat sloupce

en: Table: Delete cells
cs: Tabulka: smazat buňky

en: Table: Merge cells
cs: Tabulka: sloučit buňky

en: Table: Horizontal split cell
cs: Tabulka: horizontální rozdělení buňky

en: Clean-up
cs: Vyčistit

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: Abbreviation
cs: Zkratka

en: Inserted
cs: Vloženo

en: Parent term(s)
cs: Nadřazený termín či termíny

en: Provide a password for the new account in both fields.
cs: Zadejte do obou polí heslo nového účtu.

en: Skipping broken view @view
cs: Poškozené view @view vynecháno

en: Changes cannot be made to a locked view.
cs: V zamknutém pohledu nelze provádět změny.

en: Create customized lists and queries from your database.
cs: Vytvořit vlastní seznamy a dotazy z vaší databáze.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
cs: Administrační rozhraní pro modul Views. Bez tohoto modulu nemůžete pohledy vytvářet ani upravovat.

en: Broken/missing handler
cs: Poškozený/chybějící ovladač

en: Current date
cs: Aktuální datum

en: Current node's creation time
cs: Čas vytvoření aktuálního uzlu

en: Current node's update time
cs: Čas úpravy aktuálního uzlu

en: Do not display items with no value in summary
cs: Nezobrazovat v přehledu položky, které nemají žádnou hodnotu

en: Invalid input
cs: Neplatný vstup

en: Glossary mode
cs: Mód rejstříku

en: Character limit
cs: Omezení počtu znaků

en: No transform
cs: Bez převodu

en: Upper case
cs: Velká písmena

en: Lower case
cs: Malá písmena

en: Transform spaces to dashes in URL
cs: Převést mezery na pomlčky v URL

en: The label for this field that will be displayed to end users if the style requires it.
cs: Název pole, který se zobrazí uživateli, pokud to styl vyžaduje.

en: Exclude from display
cs: Nezobrazovat

en: Rewrite the output of this field
cs: Přepsat výstup pole

en: Output this field as a link
cs: Zobrazit pole jako odkaz

en: If checked, this field will be made into a link. The destination must be given below.
cs: Pokud je zaškrtnuto, pole bude převedeno na odkaz. Cíl musí být uveden níže.

en: Link path
cs: Cesta odkazu

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
cs: Libovolný text zobrazený před tímto odkazem. Lze použít HTML.

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
cs: Libovolný text zobrazený za tímto odkazem. Lze použít HTML.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
cs: <p>Před použitím tohoto pole je třeba do zobrazení přidat některé z dalších polí. Pokud chcete, můžete pole skrýt zaškrtnutím volby <em>Vynechat ze zobrazení (Exclude from display)</em>. Kvůli pořadí vykreslování nelze použít pole, která jsou v pořadí až za polem, se kterým právě pracujete. Jestliže potřebujete použít pole, které není v seznamu, změnte pořadí polí.</p>

en: <p>The following substitution patterns are available for this display. Use the pattern shown on the left to display the value indicated on the right. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
cs: <p>Pro toto zobrazení jsou k dispozici následující nahrazovací vzorky. Pro zobrazení hodnoty na pravé straně použitje odpovídající vzorek na levé straně. Kvůli pořadí vykreslování nelze použít pole, která jsou v pořadí až za polem, se kterým právě pracujete. Jestliže potřebujete pole, které není v seznamu, změňte pořadí polí. </p>

en: Trim this field to a maximum length
cs: Oříznout pole na maximální délku

en: Trim only on a word boundary
cs: Oříznout pouze mezi slovy

en: Add an ellipsis
cs: Přidat trojtečku

en: Strip HTML tags
cs: Odstranit HTML tagy.

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
cs: Pokud je zaškrtnuto, všechny HTML tagy budou odstraněny.

en: Field can contain HTML
cs: Pole může obsahovat HTML

en: File size display
cs: Zobrazení velikosti souboru

en: Formatted (in KB or MB)
cs: Formátovaný (v KB nebo MB)

en: If checked, true will be displayed as false.
cs: Pokud je vybráno, pravda (TRUE) bude zobrazována jako nepravda (FALSE).

en: Time ago (with "ago" appended)
cs: Čas před (s připojeným „před“)

en: Time span (with "ago/hence" appended)
cs: Časové rozpětí (s připojeným „před/od teď“)

en: If checked, the number will be rounded.
cs: Pokud je zaškrtnuto, číslo bude zaokrouhleno.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
cs: Určete počet číslic vypsaných za desetinnou čárkou.

en: What single character to use as a decimal point.
cs: Jaký znak použít jako desetinnou čárku.

en: What single character to use as the thousands separator.
cs: Jaký znak použít jako oddělovač tisíců.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
cs: Text vložený před číslo, například symbol měny.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
cs: Text vložený za číslo, například symbol měny.

en: Simple separator
cs: Jednoduchý oddělovač

en: Display as link
cs: Zobrazit jako odkaz

en: This identifier is not allowed.
cs: Tento identifikátor není povolen.

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: exposed
cs: vystavený

en: Value type
cs: Typ hodnoty

en: Invalid date format.
cs: Neplatný formát data.

en: not in
cs: není v

en: Is all of
cs: Všech

en: Is none of
cs: Není žádný z

en: not
cs: ne

en: Is between
cs: Je mezi

en: between
cs: mezi

en: Is not between
cs: Není mezi

en: not between
cs: ne mezi

en: And max
cs: A maximálně

en: And
cs: A

en: Contains any word
cs: Obsahuje jakékoliv slovo

en: Contains all words
cs: Obsahuje všechna slova

en: has all
cs: obsahuje vše

en: begins
cs: začíná

en: ends
cs: končí

en: desc
cs: pop.

en: @time ms
cs: %time ms

en: View name
cs: Název pohledu

en: View description
cs: Popis pohledu

en: View tag
cs: Štítek pohledu

en: The view has been deleted.
cs: Pohled byl smazán

en: Paste view code here
cs: Zde vložte kód pohledu

en: Unable to import view.
cs: Pohled nelze importovat

en: Invalid
cs: Neplatný

en: Configure @type
cs: Konfigurovat @type

en: Rearrange @type
cs: Přeskupit @type

en: Default settings for this view.
cs: Výchozí nastavení pro tento pohled.

en: Displays rows one after another.
cs: Zobrazí řádky jeden po druhém.

en: Displays rows as an HTML list.
cs: Zobrazí řádky jako HTML seznam.

en: Displays rows in a grid.
cs: Zobrazí řádky v mřížce.

en: Displays rows in a table.
cs: Zobrazí řádky v tabulce.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
cs: Přístup bude umožněn uživatelům kterékoliv z těchto rolí.

en: sort criteria
cs: kriteria řazení

en: sort criterion
cs: kritérium řazení

en: filter
cs: filtr

en: The title of the comment.
cs: Název komentáře.

en: Post date
cs: Datum vytvoření

en: Last comment time
cs: Čas posledního komentáře

en: Last comment author
cs: Autor posledního komentáře

en: Comment count
cs: Počet komentářů

en: Updated/commented date
cs: Datum úpravy/komentáře

en: Comment status
cs: Status komentáře

en: Locale source
cs: Lokální zdroj

en: The ID of the source string.
cs: ID zdrojového řetězce.

en: The title of the node.
cs: Nadpis uzlu.

en: The date the node was posted.
cs: Datum vytvoření uzlu.

en: Node revision
cs: Revize uzlu

en: Poll
cs: Anketa

en: Search Terms
cs: Hledat termíny

en: The terms to search for.
cs: Zadejte hledané termíny.

en: The total number of times the node has been viewed.
cs: Celkový počet zobrazení uzlu.

en: Views today
cs: Zobrazení dnes

en: The total number of times the node has been viewed today.
cs: Celkový počet dnešních zobrazení uzlu.

en: The most recent time the node has been viewed.
cs: Čas kdy byl uzel naposledy prohlížen.

en: Browser session ID of user that visited page.
cs: Session ID prohlížeče uživatele, který navštívil stránku.

en: Title of page visited.
cs: Nadpis navštívené stránky.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
cs: Interní cesta navštívené stránky (relativně ke kořenovému adresáři Drupalu).

en: Files maintained by Drupal and various modules.
cs: Soubory spravované Drupalem a různými moduly.

en: The ID of the file.
cs: ID souboru

en: The name of the file.
cs: Název souboru.

en: The path of the file.
cs: Cesta souboru.

en: The mime type of the file.
cs: MIME typ souboru.

en: The status of the file.
cs: Stav souboru.

en: The date the file was uploaded.
cs: Datum, kdy byl soubor nahrán.

en: Taxonomy term name.
cs: Název termínu taxonomie.

en: The term weight field
cs: Pole váhy termínu

en: The parent term of the term.
cs: Nadřazený termín tohoto termínu.

en: The user ID
cs: ID uživatele

en: The user or author name.
cs: Jméno uživatele nebo autora.

en: Language of the user
cs: Výchozí jazyk uživatele

en: The date the user was created.
cs: Datum, kdy byl uživatelský účet vytvořen.

en: The user's last login date.
cs: Poslední přihlášení uživatele

en: Whether a user is active or blocked.
cs: Zda je uživatel aktivní nebo blokovaný.

en: The user's signature.
cs: Podpis uživatele.

en: Provide a simple link to edit the user.
cs: Poskytnout jednoduchý odkaz na úpravu uživatele.

en: User ID from URL
cs: ID uživatele z URL

en: Provide custom text or link.
cs: Poskytnout vlastní text nebo odkaz.

en: No user
cs: Žádný uživatel

en: contact
cs: kontakt

en: Contact %user
cs: Kontaktovat %user

en: Unknown group
cs: Neznámá skupina

en: Unknown language
cs: Neznámý jazyk

en: Current user's language
cs: Aktuální jazyk uživatele

en: Default site language
cs: Výchozí jazyk webu

en: No language
cs: Žádný jazyk

en: Current installed version
cs: Aktuálně nainstalovaná verze

en: Node IDs separated by , or +
cs: ID uzlů oddělené , nebo +

en: No vocabulary
cs: Žádný slovník

en: Current language
cs: Aktuální jazyk

en: Usernames
cs: Uživatelská jména

en: Enter a comma separated list of user names.
cs: Zadejte čárkou oddělený seznam uživatelských jmen.

en: Query results
cs: Výsledky dotazu

en: Change the title that this display will use.
cs: Změnit titulek, který bude použit pro toto zobrazení

en: Use AJAX
cs: Použít AJAX

en: Change this display's pager setting.
cs: Změnit nastavení stránkování tohoto zobrazení.

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: Link display
cs: Zobrazení odkazu

en: Exposed form in block
cs: Vystavení formuláře v bloku

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
cs: Počet položek zobrazených na stránce. Zadejte 0 pro žádný limit.

en: Display even if view has no result
cs: Zobrazit přestože pohled nevrací výsledek

en: Change theme
cs: Změnit téma vzhledu

en: Back to !info.
cs: Zpět na !info.

en: Display "@display" uses a path but the path is undefined.
cs: Zobrazení "@display" používá cestu, ale tato cesta není nadefinována

en: Attachment settings
cs: Nastavení přílohy

en: Inherit exposed filters
cs: Zdědit vystavené filtry

en: Multiple displays
cs: Více zobrazení

en: Using the site name
cs: Použití jména webu

en: Use the site name for the title
cs: Jako název použít název webu

en: No menu
cs: Žádné menu

en: Change settings for the parent menu
cs: Změnit nastavení pro nadřazené menu

en: No menu entry
cs: Žádný záznam v menu

en: Normal menu entry
cs: Normální záznam v menu

en: Insert item into an available menu.
cs: Vložte položku do dostupného menu.

en: Menu selection requires the activation of menu module.
cs: Výběr menu vyžaduje aktivaci modulu menu.

en: Already exists
cs: Již existuje

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
cs: Vodorovné zarovnání umístí buňky od levého horního rohu směrem doprava. Svislé zarovnání umístí buňky od levého horního rohu směrem dolů.

en: None defined
cs: Není definováno

en: @current of @max
cs: @current z @max

en: Administration menu
cs: Administrační menu

en: Formatted html link
cs: Formátovaný HTML odkaz

en: Language settings
cs: Nastavení jazyka

en: - All -
cs: - Vše -

en: Fieldset
cs: Sada polí

en: Machine-readable name
cs: Strojově čitelný název

en: Compare
cs: Porovnat

en: The value of the variable.
cs: Hodnota proměnné

en: Allowing users to react, participate and contribute while still keeping your site's content under control can be a huge challenge. Mollom is a web service that helps you identify content quality and, more importantly, helps you stop spam. When content moderation becomes easier, you have more time and energy to interact with your web community. More information about Mollom is available on the <a href="@mollom-website">Mollom website</a> or in the <a href="@mollom-faq">Mollom FAQ</a>.
cs: Umožnit uživatelům reagovat, vzájemně spolupracovat a posílat příspěvky a zároveň udržet obsah vašeho webu pod kontrolou, může být velkou výzvou. Mollom je webová služba, která vám pomůže určit kvalitu obsahu a co je důležitější, pomůže vám blokovat spam. Když se moderování obsahu stane snadnější, budete mít více času a energie, komunikovat s vaší webovou komunitou. Více informací o službě Mollom naleznete na <a href="@mollom-website">Mollom webu</a> nebo v <a href="@mollom-faq">Mollom FAQ</a>.

en: Mollom can be used to block all types of spam received on your website's protected forms. Each form can be set to one of the following options:
cs: Mollom může být použit k blokování všech typů spamu obdržených z chráněných formulářů na vašem webu. Každý formulář může být nastaven na jednu z následujících možností:

en: <strong>Text analysis and CAPTCHA backup</strong>: Mollom analyzes the data submitted on the form and presents a CAPTCHA challenge if necessary. This option is strongly recommended, as it takes full advantage of the Mollom anti-spam service to categorize your posts into ham (not spam) and spam.
cs: <strong>Analýza textu s CAPTCHA zálohou</ strong>: Mollom analyzuje data odeslané formulářem a zobrazí výzvu s CAPTCHA polem jen když to nutné. Tato volba je důrazně doporučena, neboť plně využívá Mollom anti-spam služby vyhodnocování příspěvků jako tzv. ham (ne-spam) a spam.

en: <strong>CAPTCHA only</strong>: the form's data is not sent to Mollom for analysis, and a remotely-hosted CAPTCHA challenge is always presented. This option is useful when you wish to always display a CAPTCHA or want to send less data to the Mollom network. Note, however, that forms displayed with a CAPTCHA are never cached, so always displaying a CAPTCHA challenge may reduce performance.
cs: <strong>Pouze CAPTCHA</strong>: data z formuláře nejsou odeslána na analýzu do Mollom služby a pod formulářem je neustále zobrazována vzdáleně hostovaná CAPTCHA výzva. Tato volba je užitečná, pokud chcete zobrazovat CAPTCHA výzvu vždy, nebo chcete posílat méně dat do sítě Mollom. Upozorňujeme však, že formuláře obsahující CAPTCHA výzvu se nikdy neukládají do mezipaměti, takže tato volba může snížit výkon webu.

en: The spam filter installed on this site is currently unavailable. Per site policy, we are unable to accept new submissions until that problem is resolved. Please try resubmitting the form in a couple of minutes.
cs: Spam filtr nainstalovaný na tomto webu není momentálně dostupný. Díky nastavené politice není bohužel možné přijmout jakékoliv požadavky z formulářů chráněných spam filtrem dokud nebude problém vyřešen. Zkuste prosím za několik minut odeslat formulář znovu.

en: Your submission has triggered the spam filter and will not be accepted.
cs: Vaše odeslání formuláře spustilo spam filtr a obsah formuláře nebyl přijat.

en: Link ID
cs: ID odkazu

en: Payment Method
cs: Způsob platby

en: Contact form
cs: Kontaktní formulář

en: Blue Lagoon (default)
cs: Blue Lagoon (výchozí)

en: sort ascending
cs: seřadit vzestupně

en: sort descending
cs: seřadit sestupně

en: Header top
cs: Začátek hlavičky

en: Header bottom
cs: Konec hlavičky

en: Allowed HTML tags: @tags
cs: Povolené HTML značky: @tags

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
cs: Výchozí jazyk tohoto účtu pro e-maily a obsah webu.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
cs: Strojově čitelný název může obsahovat pouze malá písmena, podtržítka a čísla.

en: An error occurred and processing did not complete.
cs: Vyskytla se chyba a zpracování nebylo dokončeno.

en: The specified title is already in use.
cs: Zadaný titulek se již používá.

en: The field has been created.
cs: Pole bylo vytvořeno.

en: The value provided for %field is not a valid URL.
cs: Hodnota pro pole %field není platné URL.

en: Edit field
cs: Upravit pole

en: Delete field
cs: Smazat pole

en: Search form
cs: Vyhledávání

en: Popular content
cs: Oblíbený obsah

en: Date and time
cs: Datum a čas

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
cs: Zvyšte memory limit změnou parametru memory_limit v souboru %configuration-file a poté restartujte Váš webový server (nebo kontaktujte  administrátora systému či poskytovatele webhostingu).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
cs: Pro zvýšení PHP memory limitu kontaktujte administrátora systému či poskytovatele webhostingu.

en: Content translation
cs: Překlad obsahu

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
cs: Název této role. Např. „moderátor“, „editor“, „návrhář webu“.

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
cs: Role %name již existuje. Zvolte jiný název.

en: The role has been renamed.
cs: Role byla přejmenována.

en: The role has been deleted.
cs: Role byla smazána.

en: Signature settings
cs: Nastavení podpisu

en: Delete picture
cs: Smazat obrázek

en: Check this box to delete your current picture.
cs: Zaškrtněte toto pole, pokud chcete smazat svůj současný obrázek.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
cs: Povolit či zakázat uživatelským rolím přístup k jednotlivým prvkům webu.

en: Edit role
cs: Upravit roli

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
cs: Zvolte metodu, která se má použít pro návrhy při automatickém dokončování. Berte na vědomí, že možnost <em>Obsahuje</em> může na stránkách s velkým počtem uzlů (řádově tisíce) způsobovat problémy s výkonem.

en: Store a title, href, and attributes in the database to assemble a link.
cs: Uložit název, href a atributy pro sestavení odkazu do databáze.

en: URL, as plain text
cs: URL, jako prostý text

en: The item has been deleted.
cs: Položka byla odstraněna.

en: Item ID
cs: ID položky

en: Last modification date
cs: Datum poslední změny

en: Base name
cs: Základní jméno

en: Text format
cs: Formát textu

en: CSS Class
cs: CSS třída

en: Sort descending
cs: Seřadit sestupně

en: Sort ascending
cs: Seřadit vzestupně

en: Remote ID
cs: Vzdálené ID

en: The name of the site.
cs: Název webu.

en: Unable to create
cs: Nebylo možné vytvořit

en: A library of helpful tools by Merlin of Chaos.
cs: Knihovna užitečných nástrojů od Merlin of Chaos.

en: There are no objects to be exported at this time.
cs: V tuto chvíli neexistují žádné objekty pro export.

en: All criteria must pass.
cs: Všechna kritéria musí být splněna.

en: Only one criteria must pass.
cs: Pouze jedno kritérium musí být splněno.

en: Remove this item.
cs: Odstranit tuto položku.

en: No criteria selected, this test will pass.
cs: Nebyla vybrána žádná kritéria, tento test projde.

en: Edit criteria
cs: Upravit kritéria

en: Invalid object name.
cs: Neplatné jméno objektu.

en: Invalid context type
cs: Neplatný typ kontextu.

en: Enter a title to use when this argument is present. You may use %KEYWORD substitution, where the keyword is specified below.
cs: Zadejte nadpis, který bude použit v případě přítomnosti tohoto argumentu. Je možné použít nahrazení %KEYWORD, kde klíčové slovo je specifikováno níže.

en: Edit @type
cs: Upravit @type

en: , and
cs: , a

en: , or
cs: , nebo

en: Keyword: %@keyword
cs: Klíčové slovo: %@keyword

en: From "@title"
cs: Z "@title"

en: In code
cs: V kódu

en: Get a summary of the information about this page.
cs: Získat shrnutí informací o této stránce.

en: Add variant
cs: Přidat variantu

en: Add a new variant to this page.
cs: Přidat novou variantu k této stránce.

en: Create variant
cs: Vytvořit variantu

en: Import variant
cs: Importovat variantu

en: Add a new variant to this page from code exported from another page.
cs: Přidat novou variantu k této stránce z kódu, exportovaného z jiné stránky.

en: Reorder variants
cs: Změnit pořadí variant

en: Change the priority of the variants to ensure that the right one gets selected.
cs: Změnit prioritu variant tak, že se zajistí výběr správné varianty.

en: Configure a newly created variant prior to actually adding it to the page.
cs: Konfigurovat nově vytvořenou variantu před jejím samotným přidáním ke stránce.

en: Variant operations
cs: Operace nad variantou

en: Get a summary of the information about this variant.
cs: Získat shrnutí informací o této variantě.

en: Make an exact copy of this variant.
cs: Vytvořit přesnou kopii této varianty.

en: Export this variant into code to import into another page.
cs: Exportovat tuto variantu do kódu pro import na jinou stránku.

en: Remove all changes to this variant and revert to the version in code.
cs: Odebrat všechny změny u této varianty a vrátit se k verzi v kódu.

en: Remove this variant from the page completely.
cs: Kompletně odebrat tuto variantu ze stránky.

en: No variants
cs: Žádné varianty

en: The page has been updated. Changes will not be permanent until you save.
cs: Stránka byla aktualizována. Změny nebudou trvalé, dokud je neuložíte.

en: Unable to update changes due to lock.
cs: Není možné aktualizovat změny kvůli zámku.

en: This setting contains unsaved changes.
cs: Nastavení obsahuje neuložené změny.

en: You have unsaved changes to this page. You must select Save to write them to the database, or Cancel to discard these changes. Please note that if you have changed any form, you must submit that form before saving.
cs: Stránka obsahuje neuložené změny. Je třeba vybrat Uložit pro jejich zapsání do databáze, nebo Zrušit pro zrušení změn. Uvědomte si, že po jakékoliv změně formuláře je třeba tento formulář před uložením odeslat.

en: All pending changes have been discarded, and the page is now unlocked.
cs: Všechny čekající změny byly zrušeny a stránka byla odemčena.

en: Administrative title of this variant. If you leave blank it will be automatically assigned.
cs: Administrativní nadpis této varianty. Pokud je ponechán prázdný, bude přiřazen automaticky.

en: Variant type
cs: Typ varianty

en: Optional features
cs: Volitelné vlastnosti

en: Variant name
cs: Jméno varianty

en: Enter the name of the new variant.
cs: Zadejte jméno nové varianty.

en: Paste variant code here
cs: Vložte kód varianty sem

en: No variant found.
cs: Nebyla nalezena žádná varianta.

en: Unable to get a variant from the import. Errors reported: @errors
cs: Nepodařilo se získat variantu z importu. Zaznamenané chyby: @errors

en: Are you sure you want to delete this variant? This deletion will not be made permanent until you click Save.
cs: Opravdu smazat tuto variantu? Smazání nebude trvalé, dokud nekliknete na Uložit.

en: Add a new variant
cs: Přidat novou variantu

en: Node being edited
cs: Upravovaný uzel

en: Node being viewed
cs: Prohlížený uzel

en: Argument settings
cs: Nastavení argumentu

en: A meaningless second page
cs: Nesmyslná druhá stránka

en: Administrative title
cs: Administrativní název

en: The name of this page. This will appear in the administrative interface to easily identify it.
cs: Jméno této stránky. Objeví se v administračním rozhraní pro její jednoduché rozeznání.

en: The machine readable name of this page. It must be unique, and it must contain only alphanumeric characters and underscores. Once created, you will not be able to change this value!
cs: Strojově čitelné jméno stránky. Musí být jedinečné a smí obsahovat pouze písmena, číslice a podtržítka. Po vytvoření není možné tuto hodnotu změnit!

en: Administrative description
cs: Administrativní popis

en: A description of what this page is, does or is for, for administrative use.
cs: Popis stránky, toho co dělá nebo co je jejím účelem, pouze pro administrativní využití.

en: Visible menu item
cs: Viditelná položka menu

en: Name is required.
cs: Jméno je vyžadováno.

en: That name is used by another page: @page
cs: Toto jméno je používáno jinou stránkou: @page

en: Page name must be alphanumeric or underscores only.
cs: Jméno stránky může obsahovat pouze písmena, číslice a podtržítka.

en: That path is used by another page: @page
cs: Tato cesta je používána jinou stránkou: @page

en: Duplicated argument %arg
cs: Duplicitní argument %arg

en: Invalid arg <em>%</em>. All arguments must be named with keywords.
cs: Neplatný argument <em>%</em>. Všechny argumenty musí být pojmenovány klíčovými slovy.

en: Parent item title
cs: Nadpis nadřazené položky

en: Parent item menu
cs: Menu nadřazené položky

en: Position in path
cs: Pozice v cestě

en: Invalid keyword.
cs: Neplatné klíčové slovo.

en: Change context type
cs: Změnit typ kontextu

en: Change argument
cs: Změnit argument

en: No context selected
cs: Nebyl vybrán žádný kontext

en: Error: missing argument.
cs: Chyba: chybí argument

en: Context identifier
cs: Identifikátor kontextu

en: Error: missing or invalid argument plugin %argument.
cs: Chyba: plugin argumentu %argument chybí nebo je neplatný.

en: Import page
cs: Importovat stránku

en: Paste page code here
cs: Vložte kód stránky sem

en: Unable to get a page from the import. Errors reported: @errors
cs: Nepodařilo se získat stránku z importu. Zaznamenané chyby: @errors

en: Enter the name to the new page It must be unique and contain only alphanumeric characters and underscores.
cs: Zadejte jméno nové stránky. Musí být jedinečné a smí obsahovat pouze písmena, číslice a podtržítka.

en: Clone variants
cs: Klonovat varianty

en: Create a new page
cs: Vytvořit novou stránku

en: Edit name, path and other basic settings for the page.
cs: Upravit název, cestu a další základní nastavení stránky.

en: Make a copy of this page
cs: Vytvořit kopii této stránky

en: This page is publicly accessible.
cs: Tato stránka je veřejně přístupná.

en: No menu entry.
cs: Žádný záznam v menu.

en: Normal menu entry.
cs: Normální záznam v menu.

en: Title: %title.
cs: Nadpis: %title.

en: Menu block: %title.
cs: Blok menu: %title.

en: Taxonomy term template
cs: Šablona termínu taxonomie

en: Multiple terms
cs: Více termínů

en: Inject hierarchy of first term into breadcrumb trail
cs: Vložit hiearchii prvního termínu do drobečkové navigace.

en: If checked, taxonomy term parents will appear in the breadcrumb trail.
cs: Pokud je zaškrtnuto, rodiče termínu taxonomie se objeví v drobečkové navigaci.

en: Only a single term may be used.
cs: Může být použit pouze jeden termín.

en: User profile template
cs: Šablona uživatelského profilu

en: User being viewed
cs: Prohlížený uživatel

en: Create nodes of the same type
cs: Vytvořit uzly stejného typu

en: Node: language
cs: Uzel: jazyk

en: Node: type
cs: Uzel: typ

en: User: role
cs: Uživatel: role

en: Only the checked roles will be granted access.
cs: Pouze zaškrtnutým rolím bude udělen přístup.

en: User: language
cs: Uživatel: jazyk

en: Taxonomy: vocabulary
cs: Taxonomie: slovník

en: Inject hierarchy into breadcrumb trail
cs: Vložit hiearchii fóra do drobečkové navigace.

en: Enter a taxonomy term ID.
cs: Zadejte ID termínu taxonomie.

en: Enter a taxonomy term name.
cs: Zadejte jméno termínu taxonomie.

en: "@s" body
cs: "@s" tělo

en: The title of the referenced node.
cs: Titulek odkazovaného uzlu.

en: "@s" title
cs: "@s" nadpis

en: Profile category
cs: Kategorie profilu

en: Raw string
cs: Nezpracovaný řetězec

en: Select a term from @vocabulary.
cs: Vyberte termín z @vocabulary.

en: Invalid term selected.
cs: Vybrán neplatný termín.

en: Term ID of first term
cs: ID prvního termínu

en: Term ID of all term, separated by + or ,
cs: ID všech termínů, oddělené + nebo ,

en: Term name of first term
cs: Jméno prvního termínu

en: Num items
cs: Počet položek

en: Pane settings
cs: Nastavení

en: Go to list
cs: Přejít na seznam

en: Style settings
cs: Nastavení stylů

en: Region settings
cs: Nastavení regionu

en: Fluid
cs: Proměnlivá

en: This panel will be selected if @conditions.
cs: Tento panel bude vybrán pokud @conditions.

en: This panel will always be selected.
cs: Tento panel bude vždy vybrán.

en: Administrative title of this variant.
cs: Administrativní nadpis této varianty.

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: %title is invalid.
cs: %title je neplatný.

en: HTTP Request Error importing %filename: @error
cs: HTTP Request Error při importu %filename: @error

en: Failed to open file: %filename
cs: Nelze otevřít soubor: %filename

en: Invalid calendar file: %filename
cs: Soubor kalendáře %filename je neplatný

en: Invalid calendar file.
cs: Neplatný kalendářový soubor.

en: Custom input format
cs: Vlastní formát vstupu

en: Hide repeat rule
cs: Skrýt pravidlo opakování

en: There are errors in @field_name value #@delta:
cs: Hodnota #@delta v poli @field_name obsahuje chyby:

en: There are errors in @field_name:
cs: Pole @field_name obsahuje chyby:

en: Complete documentation for the Date and Date API modules is available at <a href="@link">http://drupal.org/node/92460</a>.
cs: Kompletní dokumentace k modulům Date a Date API je dostupná na adrese <a href="@link">http://drupal.org/node/92460</a>.

en: Use default jQuery timepicker
cs: Použít výchozí jQuery timepicker

en: Manual time entry, no jQuery timepicker
cs: Ruční zadání času, žádný jQuery timepicker

en: Current exceptions
cs: Aktuální výjimky

en: Date wizard
cs: Průvodce nastavením data

en: Content type name
cs: Název typu obsahu

en: Machine-readable name. Allowed values: (a-z, 0-9, _). If this is not an existing content type, the content type will be created.
cs: Strojově čitelný název. Povolené hodnoty: (a-z, 0-9, _). Jestliže se nejedná o již existující typ obsahu, bude vytvořen nový.

en: Content type label
cs: Název typu obsahu

en: The human-readable name for this content type. Only needed when creating a new content type.
cs: Název pro tento typ obsahu. Pouze pro vytvoření nového typu obsahu.

en: A date content type that is linked to a Views calendar.
cs: Typ obsahu s datem, který je propojený s kalendářem ve views.

en: Content type description
cs: Popis typu obsahu

en: A description for the content type. Only needed when creating a new content type.
cs: Popis typu obsahu. Pouze pro vytvoření nového typu obsahu.

en: Date field name
cs: Jméno pole pro datum

en: Machine-readable name. Allowed values: (a-z, 0-9, _) Must not be an existing field name.
cs: Strojově čitelný název. Povolené hodnoty: (a-z, 0-9, _). Nelze použít již existující názvy.

en: Date field label
cs: Název pole s datem

en: The human-readable label for this field.
cs: Název tohoto pole

en: Date widget type
cs: Typ widgetu pro datum

en: Show repeating date options
cs: Zobrazit možnosti opakování

en: Date field type
cs: Typ pole pro datum

en: The recommend type is Datetime, except for historical dates or dates with only year or month granularity. Older or incomplete dates should use the Date type (an ISO date).
cs: Až na data v minulosti nebo data s rozlišením roku nebo měsíce je doporučeným typem Datetime. Starší nebo nekompletní datumy by měly použít typ Date (ISO datum).

en: Date timezone handling
cs: Nastavení časové zóny

en: Timezone handling should be set to 'none' for granularity without time elements.
cs: U rozlišení bez časových intervalů nelze měnit časovou zónu.

en: Create a calendar for this date field
cs: Vytvořit kalendář pro toto pole s datem

en: This content type name already exists, adding new field to existing content type.
cs: Jméno typu obsahu již existuje. Nové pole bylo přidáno k existujícímu typu obsahu.

en: This field name already exists.
cs: Tento název pole už existuje.

en: Timezone handling must be none for granularity without time.
cs: Pro rozlišení bez časových intervalů nelze měnit časovou zónu.

en: Tools to import and auto-create dates and calendars.
cs: Nástroje pro import a automatické vytváření datumů a kalendářů.

en: Date back/next navigation to attach to other displays. Requires the Date argument.
cs: Připojení navigace předchozí/další k ostatním zobrazením. Vyžaduje argument typu datum.

en: Date browser style
cs: Styl pro Date browser

en: Creates back/next navigation.
cs: Vytvoří navigaci zpět/další.

en: Date (!base_table)
cs: Datum (!base_table)

en: Filter any Views !base_table date field.
cs: Filtrovat Views !base_table pole pro datum.

en: Select the type of date value to be used in defaults, summaries, and navigation. For example, a granularity of 'month' will set the default date to the current month, summarize by month in summary views, and link to the next and previous month when using date navigation.
cs: Vyberte typ hodnoty data pro použití ve výchozích hodnotách, souhrnech či navigaci. Pro příklad: rozlišení na "měsíc" nastaví výchozí datum na aktuální měsíc, vytvoří měsíční zobrazení v souhrnném view a odkaz na následující a předchozí měsíc v navigaci.

en: You must select at least one date field for this argument.
cs: Pro tento argument musí být vybráno alespoň jedno pole data.

en: Navigate to previous year
cs: Přejít na předchozí rok

en: Navigate to next year
cs: Přejít na další rok

en: Navigate to previous month
cs: Přejít na předchozí měsíc

en: Navigate to next month
cs: Přejít na další měsíc

en: Navigate to previous week
cs: Přejít na predchozí týden

en: Navigate to next week
cs: Přejít na další týden

en: Navigate to previous day
cs: Přejít na předchozí den

en: Navigate to next day
cs: Přejít na další den

en: View full page month
cs: Zobrazit měsíc jako stránku

en: Author name
cs: Jméno autora

en: manage fields
cs: správa polí

en: @field_name (Locked)
cs: @field_name (Zamknuto)

en: Group name (a-z, 0-9, _)
cs: Název skupiny (a-z, 0-9, _)

en: %name must be a positive integer.
cs: %name musí být kladné celé číslo.

en: %name must be a number.
cs: %name musí být číslo.

en: <No value>
cs: <Žádná hodnota>

en: (first item is 0)
cs: (první položka je 0)

en: (start from last values)
cs: (začít od posledních hodnot)

en: Add new group: you need to provide a group name.
cs: Přidat novou skupinu: musíte zadat název skupiny.

en: Field group label
cs: Popisek skupiny polí

en: Number of pages
cs: Počet stránek

en: Relative date
cs: Relativní datum

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Show links
cs: Zobrazit odkazy

en: Reports and usage statistics for the Mollom module.
cs: Hlášení a statistika využití Mollom modulu.

en: Change frequency
cs: Četnost změn

en: Arg length
cs: Délka argumentu

en: Just an example setting.
cs: Pouze ukázkové nastavení.

en: Before this variant can be added, it must be configured. When you are finished, click "Create variant" at the end of this wizard to add this to your page.
cs: Před přidáním této varianty je nutné ji nakonfigurovat. Po skončení klikněte na „Vytvořit variantu“ na konci tohoto průvodce pro její přidání ke stránce.

en: Existing node
cs: Existující uzel

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Show End Date
cs: Zobrazit koncové datum

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Gallery page
cs: Stránka galerie

en: Example: image_gallery
cs: Příklad: image_gallery

en: URL of update XML
cs: URL aktualizačního serveru (XML)

en: features
cs: vlastnosti

en: Report to Mollom
cs: Nahlásit do Mollom

en: Unique
cs: Unikátní

en: User information
cs: Informace o uživateli

en: Content statistics
cs: Statistiky obsahu

en: User blog
cs: Uživatelský blog

en: All polls
cs: Všechny ankety

en: Taxonomy: term
cs: Taxonomie: termín

en: User: name
cs: Uživatel: jméno

en: Vocabulary: ID
cs: Slovník: ID

en: Custom: @title
cs: Vlastní: @title

en: Same page
cs: Stejná stránka

en: Title type
cs: Typ titulku

en: every !interval
cs: každých !interval

en: Fetcher
cs: Načítač

en: Published status
cs: Status zveřejnění

en: Path to uploaded files relative to the document root.
cs: Cesta k nahraným souborům relativní ke kořenovému adresáři.

en: official project page
cs: oficiální stránka projektu

en: The maximum number of characters this field can be.
cs: Maximální počet znaků pro toto pole.

en: Hide if empty
cs: Skrýt, pokud je prázdné

en: Starting value
cs: Počáteční hodnota

en: The name of the role.
cs: Název role.

en: Hide empty fields
cs: Skrýt prázdná pole

en: Monthly archive
cs: Měsíční archiv

en: Submitted by !username on !datetime
cs: Napsal uživatel !username dne !datetime.

en: Length is shorter than
cs: Délka je kratší než

en: shorter than
cs: kratší než

en: Length is longer than
cs: Délka je delší než

en: longer than
cs: delší než

en: Exposed form
cs: Vystavení formuláře

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Define the text to use for the link title. You can use replacement tokens to insert any existing field output.
cs: Definujte text pro název odkazu. Pro vložení výstupů existujících polí můžete využít tokeny.

en: Inherit pager
cs: Zdědit stránkovač

en: Use theme ckeditor.styles.js
cs: Použít téma ckeditor.styles.js

en: Define path to ckeditor.styles.js
cs: Definovat cestu k ckeditor.styles.js

en: Select the file browser that you would like to use to upload files.
cs: Vyberte prohlížeč souborů, který chcete použít k nahrávání souborů.

en: Select the file browser that you would like to use to upload images.
cs: Vyberte prohlížeč souborů, který se má použít pro nahrávání obrázků.

en: The path relative to the location of the private directory where CKEditor should store uploaded files.
cs: Cesta, relativní k umístění soukromé složky, kam by měl CKEditor ukládat nahrané soubory.

en: for developers only
cs: pouze pro vývojáře

en: Choose a CKEditor skin.
cs: Vyberte vzhled CKEditoru

en: schedule
cs: plán

en: Link this field to
cs: Odkázat toto pole na

en: Entities
cs: Entity

en: Private files
cs: Privátní soubory

en: Not restricted
cs: Není omezeno

en: The human readable label.
cs: Popisek.

en: The unique ID of the comment.
cs: Unikátní ID komentáře.

en: The IP address of the computer the comment was posted from.
cs: IP adresa počítače, ze kterého byl komentář odeslán.

en: The name left by the comment author.
cs: Jméno zadané autorem komentáře.

en: The email address left by the comment author.
cs: E-mailová adresa zadaná autorem komentáře.

en: The home page URL left by the comment author.
cs: URL adresa stránky zadaná autorem komentáře.

en: The URL of the comment.
cs: URL komentáře.

en: Edit URL
cs: Upravit URL

en: The URL of the comment's edit page.
cs: URL stránky pro editaci komentáře.

en: The date the comment was posted.
cs: Datum vložení komentáře.

en: The comment's parent, if comment threading is active.
cs: Rodič komentáře, pokud se používá seskupování komentářů do vláken.

en: The node the comment was posted to.
cs: Uzel, ke kterému byl komentář vložen.

en: The number of comments posted on a node.
cs: Počet komentářů vložených k uzlu.

en: New comment count
cs: Počet nových komentářů

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
cs: Počet komentářů vložených k uzlu od posledního zobrazení uživatelem.

en: The type of the node.
cs: Typ uzlu.

en: The language the node is written in.
cs: Jazyk, ve kterém je uzel vytvořen.

en: The URL of the node.
cs: URL uzlu.

en: The URL of the node's edit page.
cs: URL stránky editace uzlu.

en: Date changed
cs: Datum změny

en: The date the node was most recently updated.
cs: Datum poslední úpravy uzlu.

en: The author of the node.
cs: Autor uzlu.

en: Poll winner
cs: Vítěz ankety

en: The winning poll answer.
cs: Vítězná odpověď ankety.

en: Poll winner votes
cs: Počet hlasů u vítěze ankety

en: The number of votes received by the winning poll answer.
cs: Počet hlasů zaznamenaných u vítězné otázky ankety.

en: Poll winner percent
cs: Podíl hlasů u vítěze ankety

en: The percentage of votes received by the winning poll answer.
cs: Procento hlasů zaznamenaných u vítězné odpovědi.

en: The number of visitors who have read the node.
cs: Počet návštěvníků, kteří zobrazili daný uzel.

en: The number of visitors who have read the node today.
cs: Počet návštěvníků, kteří dnes zobrazili daný uzel.

en: Last view
cs: Poslední zobrazení

en: The date on which a visitor last read the node.
cs: Datum, kdy návštěvník naposledy zobrazil daný uzel.

en: The slogan of the site.
cs: Slogan webu.

en: The administrative email address for the site.
cs: E-mailová adresa pro hlavní administraci tohoto webu.

en: The URL of the site's front page.
cs: URL titulní stránky.

en: Login page
cs: Přihlašovací stránka

en: The URL of the site's login page.
cs: URL přihlašovací stránky.

en: The unique ID of the uploaded file.
cs: Unikátní ID nahraného souboru.

en: The name of the file on disk.
cs: Jméno souboru na disku.

en: The size of the file, in kilobytes.
cs: Velikost souboru v kilobytech.

en: The web-accessible URL for the file.
cs: URL adresa souboru dostupná z webu.

en: The date the file was most recently changed.
cs: Datum poslední změny souboru.

en: The user who originally uploaded the file.
cs: Uživatel, který původně nahrál soubor.

en: The unique ID of the taxonomy term.
cs: Unikátní ID termínu taxonomie.

en: The name of the taxonomy term.
cs: Název termínu taxonomie.

en: The optional description of the taxonomy term.
cs: Volitelný popis termínu taxonomie.

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
cs: Počet uzlů označených taxonomy termínem.

en: The URL of the taxonomy term.
cs: URL termínu taxonomie.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
cs: Slovník, do kterého termín patří.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
cs: Unikátní ID slovníku taxonomie.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
cs: Jméno slovníku taxonomie.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
cs: Volitelný popis slovníku taxonomie.

en: Term count
cs: Počet termínů

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
cs: Počet termínů, které patří do slovníku taxonomie.

en: The unique ID of the user account.
cs: Jedinečné ID uživatelského účtu.

en: The login name of the user account.
cs: Přihlašovací jméno uživatelského účtu

en: The email address of the user account.
cs: Emailové adresy uživatelského účtu.

en: The URL of the account profile page.
cs: Odkaz na stránku profilu.

en: The date the user last logged in to the site.
cs: Datum, kdy se uživatel naposledy přihlásil na web.

en: The date the user account was created.
cs: Datum, kdy byl uživateli vytvořen účet.

en: HTML attributes
cs: HTML atributy

en: All parent terms
cs: Všechny nadřazené termíny

en: Comments allowed
cs: Komentáře povoleny

en: the list of common problems
cs: seznam běžných problémů

en: Required modules
cs: Požadované moduly

en: (active tab)
cs: (aktivní záložka)

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Zadejte stránky použitím jejich cest. Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak '*' je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
cs: Stránky, kde PHP kód vrátí <code>TRUE</code> (jen pro experty)

en: Pages or PHP code
cs: Stránky nebo PHP kód

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
cs: Pokud je zvolen PHP kód, vkládejte kód mezi značky %php. Pamatujte, že provedení nesprávného PHP kódu může tento web rozbít.

en: Not customizable
cs: Nelze přizpůsobit

en: Restricted to certain pages
cs: Omezený na určitý stránky

en: Save and add fields
cs: Uložit a přidat pole

en: Upload destination
cs: Cíl nahrávání

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
cs: Vyberte kde má být finální úložiště souborů. Uložiště soukromých souborů má mnohem vyšší režii než uložiště veřejných souborů, ale umožňuje omezovat přístup k souborům tohoto pole.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
cs: Volitelný podadresář složky pro nahrané soubory. Nezadávejte počáteční ani koncové lomítko.

en: Text formats
cs: Formáty textu

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
cs: Jméno je použito v URL adresách pro generované obrázky. Použijte pouze malá písmena, čísla, podtržítka (_) a pomlčky (-).

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
cs: Pokud nebude nahrán žádný obrázek, zobrazí se tento.

en: Image styles
cs: Styly obrázků

en: Detection method
cs: Metoda zjištění

en: manage display
cs: správa zobrazení

en: Machine name: @name
cs: Strojový název: @name

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
cs[0]: Opravdu chcete smazat tuto položku?
cs[1]: Opravdu chcete smazat tyto položky?

en: <em>Edit @type</em> @title
cs: <em>Upravit @type</em> @title

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
cs: Nebyl vytvořen žádný typ obsahu. Jděte na <a href="@create-content">stránku pro vytváření typů obsahu</a> a přidejte jej.

en: Revision log message
cs: Zpráva o revizi do logu

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
cs: Vysvětlení provedené úpravy, aby další autoři chápali, proč ke změně došlo.

en: Revisions allow you to track differences between multiple versions of your content, and revert back to older versions.
cs: Revize umožňují sledovat rozdíly mezi několika verzemi obsahu a vracet zpět starší verze.

en: Full content
cs: Celý obsah

en: Search result
cs: Výsledek vyhledávání

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
cs[0]: Je nezbytné vložit alespoň jedno klíčové slovo, které obsahuje minimálně jeden znak.
cs[1]: Je nezbytné vložit alespoň jedno klíčové slovo, které obsahuje minimální počet znaků: @count.

en: Searched %type for %keys.
cs: Hledaný typ %type pro klíče %keys.

en: Edit shortcuts
cs: Upravit zkratky

en: Requires: !module-list
cs: Vyžaduje: !module-list

en: Required by: !module-list
cs: Vyžadováno: !module-list

en: Public files
cs: Veřejné soubory

en: There is currently no content classified with this term.
cs: V tuto chvíli není tento termín přiřazen k žádnému obsahu.

en: Displaying administrative links
cs: Zobrazení administračních odkazů

en: Triggers are events on your site, such as new content being added or a user logging in. The Trigger module associates these triggers with actions (functional tasks), such as unpublishing content containing certain keywords or e-mailing an administrator. The <a href="@url">Actions settings page</a> contains a list of existing actions and provides the ability to create and configure advanced actions (actions requiring configuration, such as an e-mail address or a list of banned words).
cs: Spouštěče jsou události na vašem webu, jako je např. přidání nového obsahu nebo přihlášení uživatele. Modul Trigger tyto události spojuje s akcemi (úlohami), jako např. stažení obsahu s určitými slovy z publikace nebo zaslání e-mailu správci. Stránka <a href="@url">Akce</a> obsahuje seznam stávajících akcí a poskytuje možnost tvořit a nastavovat pokročilé akce (akce vyžadující další parametry, např. e-mailová adresa nebo seznam zakázaných slov).

en: Welcome (new user created by administrator)
cs: Uvítání (nový uživatel vytvořený administrátorem).

en: Welcome (awaiting approval)
cs: Vítejte (čeká na schválení)

en: Welcome (no approval required)
cs: Uvítání (není potřeba schválení).

en: Password recovery
cs: Obnovení hesla

en: Account activation
cs: Aktivace účtu

en: Account cancellation confirmation
cs: Potvrzení zrušení účtu

en: Account canceled
cs: Informace o zrušení účtu

en: Another user (%other_user) is already logged into the site on this computer, but you tried to use a one-time link for user %resetting_user. Please <a href="!logout">logout</a> and try using the link again.
cs: Byl použit jednorázový odkaz pro reset hesla uživatele %resetting_user, ale jiný uživatel (%other_user) je již přihlášen na web z tohoto počítače. Prosím <a href="!logout">odhlašte se</a> a zkuste použít odkaz znovu.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
cs: Odkaz na jednorázové přihlášení je neplatný.

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
cs: Mezery jsou povoleny; interpunkce není povolena s výjimkou teček, pomlček, apostrofů a podtržítek.

en: Basic page
cs: Základní stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
cs: Pro statický obsah typu "O nás" použijte <em>základní stránky</em>.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
cs: Použijte tagy pro seskupení článků podle podobných témat v katergoriích

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
cs: K popisu obsahu zadejte seznam slov oddělených čárkami.

en: Fixed width
cs: Pevná šířka

en: Validate URL
cs: Ověřit URL

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: Remove this display
cs: Odebrat toto zobrazení

en: Remove group @group
cs: Odebrat skupinu @group

en: Default group
cs: Výchozí skupina

en: Group @group
cs: Skupina @group

en: Display all items
cs: Zobrazit všechny položky

en: Display a specified number of items
cs: Zobrazí definované množství položek

en: The taxonomy vocabulary name
cs: Název slovníku taxonomie

en: Machine Name
cs: Strojový název

en: Exposed form style
cs: Styl vystaveného formuláře

en: Exposed form settings for this exposed form style.
cs: Nastavení vystaveného formuláře pro tento styl vystaveného formuláře.

en: The total number of pages. Leave empty to show all pages.
cs: Celkový počet stránek. Nechte prázdné pro zobrazení všech stránek.

en: All items, skip @skip
cs: Všechny položky, přeskočit @skip

en: All items
cs: Všechny položky

en: @count item | @count items
cs[0]: @count položka
cs[1]: @count položky
cs[2]: @count položek

en: Sort By
cs: Seřadit dle

en: Unable to complete operation. Fatal error in @file on line @line: @message
cs: Nebylo možné dokončit operaci. Závažná chyba v souboru @file na řádku @line: @message

en: no real context
cs: žádný skutečný kontext

en: - Choose -
cs: - Vybrat -

en: Update and save
cs: Aktualizovat a uložit

en: The page has been updated and saved.
cs: Stránka byla aktualizována a uložena.

en: Doesn't exist
cs: Neexistuje

en: @identifier exists
cs: @identifier existuje

en: @identifier does not exist
cs: @identifier neexistuje

en: Length of string
cs: Délka řetězce

en: Enter the context type
cs: Zadejte typ kontextu

en: Enter a user name
cs: Zadejte uživatelské jméno

en: Invalid user selected.
cs: Vybrán neplatný uživatel.

en: Protection mode
cs: Typ ochrany

en: Unprotect
cs: Odstranit ochranu

en: Add form
cs: Přidat formulář

en: All available forms are protected already.
cs: Všechny dostupné formuláře jsou již chráněny před spamem.

en: Are you sure you want to unprotect this form?
cs: Opravdu odstranit ochranu z tohoto formuláře?

en: Mollom will no longer protect this form from spam.
cs: Mollom již nebude nadále chránit tento formulář před spamem.

en: Profanity
cs: Vulgární výrazy

en: Unwanted
cs: Nežádoucí

en: An error occurred upon trying to remove the item from the blacklist.
cs: Během odebírání položky z blacklistu nastala chyba.

en: To use Mollom, you need a public and private key. To obtain your keys, <a href="@mollom-login-url">register and login on mollom.com</a>, and <a href="@mollom-manager-add-url">create a subscription</a> for your site. Once you created a subscription, copy your private and public access keys from the <a href="@mollom-manager-url">site manager</a> into the form fields below, and you are ready to go.
cs: Aby bylo možné používat Mollom, budete potřebovat veřejný a soukromý klíč. Chcete-li získat tyto klíče, jednoduše se <a href="@mollom-login-url">zaregistrujte a přihlaste na mollom.com</a> a <a href="@mollom-manager-add-url">vytvořte nový účet</a> pro váš web. Jakmile vytvoříte účet pro vaše stránky, soukromý a veřejný přístupový klíč budou k dispozici na stránce <a href="@mollom-manager-url">správa webů</a>. Zkopírujte je do formuláře níže a jste připraveni!

en: Link to Mollom's privacy policy on forms protected by textual analysis
cs: Odkaz na zásady ochrany osobních údajů služby Mollom na formulářích chráněných pomocí analýzy textu

en: Are you sure you want to delete and report the content as inappropriate?
cs: Opravdu smazat a nahlásit obsah jako nevhodný?

en: The content was successfully reported as inappropriate.
cs: Obsah byl úspěšně nahlášen jako jako nevhodný.

en: Type the characters you see in the picture above; if you can't read them, submit the form and a new image will be generated. Not case sensitive.
cs: Opište znaky, které vidíte na obrázku výše. Pokud je nemůžete přečíst, zkuste odeslat formulář - bude vygenerován nový obrázek. Nerozlišuje malá a VELKÁ písmena.

en: To complete this form, please complete the word verification below.
cs: Pro dokončení formuláře vyplňte prosím ověření níže.

en: @name form
cs: formulář @name

en: User password request form
cs: Formulář pro vyžádání nového hesla

en: Unprotect form
cs: Odstranit ochranu formuláře

en: Configure Mollom keys and global settings.
cs: Nastavit klíče pro Mollom a globální nastavení.

en: Mollom statistics
cs: Mollom statistika

en: Network error
cs: Síťová chyba

en: The Mollom servers could not be contacted. Please make sure that your web server can make outgoing HTTP requests.
cs: Mollom servery se nepodařilo kontaktovat. Ujistěte se, že váš webový server má povoleno posílat odchozí HTTP požadavky.

en: Collapse
cs: Sbalené

en: Enter your current password to change the %mail or %pass. !request_new.
cs: Zadejte vaše aktuální heslo, abyste mohli změnit hodnotu pole %mail nebo %pass. !request_new.

en: Current password
cs: Aktuální heslo

en: The subject of the comment.
cs: Předmět komentáře.

en: The currently logged in user.
cs: Aktuálně přihlášený uživatel.

en: The parent terms of the taxonomy term.
cs: Nadřazené termíny termínu taxonomie.

en: Maximum length of aliases to generate. 100 is the recommended length. @max is the maximum possible length. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
cs: Maximální délka aliasu pro generování. Doporučeno je 100. Maximální možná délka je @max. Pro více informací se podívejte do <a href="@pathauto-help">nápovědy k modulu Pathauto</a>.

en: When a pattern includes certain characters (such as those with accents) should Pathauto attempt to transliterate them into the ASCII-96 alphabet? Transliteration is handled by the Transliteration module.
cs: Jestliže předloha obsahuje určité znaky, např. s diakritikou, má se Pathauto pokusit převést tyto znaky do znakové sady ASCII-96 (bez diakritiky)? Převod je ovládaný modulem Transliteration.

en: Reduce strings to letters and numbers
cs: Omezit řetězce na písmena a čísla

en: <strong>Note:</strong> there is no confirmation. Be sure of your action before clicking the "Delete aliases now!" button.<br />You may want to make a backup of the database and/or the url_alias table prior to using this feature.
cs: <p><strong>Poznámka:</strong> bez potvrzení. Ujistěte se, že chcete tuto akci provést, než kliknete na tlačítko "Smazat aliasy!". <br />Můžete také udělat zálohu databáze a/nebo url_alias tabulek před tím, než provedete tuto akci.

en: Maximum alias and component length
cs: Maximální délka aliasu a komponenty

en: Administer pathauto
cs: Spravovat pathauto

en: Allows a user to configure patterns for automated aliases and bulk delete URL-aliases.
cs: Umožňuje uživateli nastavit šablony pro automatické aliasy a hromadné mazání URL aliasů.

en: Notify of Path Changes
cs: Informovat o změnách cest

en: Determines whether or not users are notified.
cs: Určuje, zda jsou uživatelé informováni.

en: User blogs
cs: Uživatelské blogy

en: The file description
cs: Popis souboru

en: CSS file path
cs: Cesta k CSS souboru

en: Author e-mail
cs: E-mail autora

en: Div container
cs: Div kontejner

en: Maximize
cs: Maximalizovat

en: Check spelling as you type
cs: Kontrolovat pravopis při psaní

en: Advanced list
cs: Pokročilý výpis

en: To assign a different editor to a text format, click "delete" to remove the existing first.
cs: Pro přiřazení jiného editoru k textovému formátu nejprve smažte stávající pomocí odkazu "smazat".

en: Update preview
cs: Aktualizovat náhled

en: Left-To-Right
cs: Zprava doleva

en: Right-To-Left
cs: Zprava doleva

en: Use custom formatting options
cs: Použít vlastní možnosti formátování

en: Custom formatting options
cs: Vlastní možnosti formátování

en: Force pasting as plain text
cs: Vynutit vložení jako prostý text

en: If enabled, HTML content will be automatically changed to plain text when pasting.
cs: Pokud je zapnuto, bude HTML obsah při vložení automaticky převeden na prostý text.

en: Current menu
cs: Stávající menu

en: The entry was added to the blacklist.
cs: Položka byla přidána do blacklistu.

en: The entry was removed from the blacklist.
cs: Položka byla smazána z blacklistu.

en: Mollom automatically blocks unwanted content and learns from all participating sites to improve its filters. On top of automatic filtering, you can define a custom blacklist.
cs: Mollom automaticky blokuje nežádoucí obsah a učí se ze všech zúčastněných webů, které zlepšují jeho filtrovací schopnosti. Navíc můžete na vrcholu automatického filtrování definovat vlastní blacklist.

en: Mollom's filters are shared and trained globally over all participating sites. Due to this, unwanted content might still be accepted on your site, even after sending feedback to Mollom. By using the site-specific blacklist, the filters can be customized to your specific needs. Each entry specifies a reason for why it has been blacklisted, which further helps in improving Mollom's automated filtering.
cs: Mollom filtry jsou sdíleny a trénovány globálně všemi weby, které této služby využívají. Z toho důvodu stále existuje určitá pravděpodobnost, že nežádoucí obsah může být přijat na vašem webu a to i po odeslání zpětné vazby do sítě Mollom. Používáním blacklistu, který je jedinečný pro každý web, můžete filtry přizpůsobit vašim specifickým potřebám. Každá položka obsahuje důvod, proč je na černé listině, což dále pomáhá zlepšovat automatizované filtrování pomocí služby Mollom.

en: All blacklist entries are applied to a context: the entire submitted post, or only links in the post. When limiting the context to links, both the link URL and the link text is taken into account.
cs: Všechny údaje v blacklistu se vztahují na kontext: celý odeslaný příspěvek nebo pouze odkazy v příspěvku. Omezíte-li kontext pouze na odkazy, jsou vzaty v úvahu jak URL, tak i text odkazu.

en: If a blacklist entry contains multiple words, various combinations will be matched. For example, when adding "<code>replica&nbsp;watches</code>" limited to links, the following links will be blocked:
cs: Pokud záznam v blacklistu obsahuje více slov, budou filtrovány všechny jejich kombinace. Např. při zadání "<code>replica&nbsp;watches</code>" s omezením na odkazy, následující odkazy budou blokovány:

en: Bypass Mollom protection on forms
cs: Obejití Mollom ochrany na formulářích

en: Spam, unsolicited advertising
cs: Spam, nevyžádaná reklama

en: Obscene, violent, profane
cs: Obscénní, násilné, vulgární

en: Low-quality
cs: Nízká kvalita

en: Unwanted, taunting, off-topic
cs: Nežádoucí, posměšný, mimo téma

en: Sending feedback to <a href="@mollom-url">Mollom</a> improves the automated moderation of new submissions.
cs: Odesíláním zpětné vazby <a href="@mollom-url">Mollom</a> zlepšuje automatizované moderování nových příspěvků.

en: The users were successfully reported.
cs: Uživatelé byli úspěšně nahlášeni.

en: The block "%name" has been removed.
cs: Blok "%name" byl odstraněn

en: Footer first column
cs: První sloupec patičky

en: Footer second column
cs: Druhý sloupec patičky

en: Footer third column
cs: Třetí sloupec patičky

en: Footer fourth column
cs: Čtvrtý sloupec patičky

en: Is not empty (NOT NULL)
cs: Není prázdný (NOT NULL)

en: Provide a simple link to translate the node.
cs: Poskytnout jednoduchý odkaz pro překlad uzlu.

en: The Authmap ID.
cs: Authmap ID.

en: The unique authentication name.
cs: Unikátní autentizační jméno.

en: Use absolute link (begins with "http://")
cs: Použít absolutní odkaz (začínající „http://“)

en: Term edit link
cs: Odkaz na úpravu termínu

en: Provide a simple link to edit the term.
cs: Poskytnout jednoduchý odkaz na úpravu termínu.

en: <a href="[site:url]">Return to the front page.</a>
cs: <a href="[site:url]">Návrat na úvodní stránku.</a>

en: Attachment before
cs: Příloha před

en: Attachment after
cs: Příloha za

en: No tokens available.
cs: Nejsou dostupné žádné tokeny.

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
cs: Klikněte na token pro jeho vložení do pole, do kterého jste klikli naposledy.

en: Translation source node
cs: Zdrojový uzel překladu

en: List of the currently available tokens on this site
cs: Seznam aktuálně dostupných tokenů na tomto webu

en: Provides a user interface for the Token API and some missing core tokens.
cs: Poskytuje uživatelské rozhraní pro Token API a některé chybějící základní tokeny.

en: Insert this token into your form
cs: Vložit token do formuláře

en: First click a text field to insert your tokens into.
cs: Nejprve klikněte do textového pole, do kterého chcete tokeny vložit.

en: Requires locale.module
cs: Vyžaduje modul locale.module

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
cs: <em>Články</em> lze použít pro stárnoucí obsah, jako jsou novinky, tiskové zprávy nebo blogy.

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel

en: Triptych first
cs: První triptych

en: Triptych middle
cs: Prostřední triptych

en: Triptych last
cs: Poslední triptych

en: Main background
cs: Hlavní pozadí

en: Sidebar background
cs: Pozadí postranního panelu

en: Sidebar borders
cs: Okraje postranního panelu

en: Footer background
cs: Pozadí patičky

en: Plum
cs: Plum (Švestka)

en: CTools requires certain features only available in PHP 5.2.0 or higher.
cs: CTools vyžaduje některé vlastnosti dostupné v PHP 5.2.0 nebo vyšší.

en: Select base style
cs: Vyberte základní styl

en: X-Small
cs: Extra malý (X-Small)

en: X-Large
cs: Extra velký (X-Large)

en: You do not have sufficient permissions to perform this action.
cs: Nemáte potřebná oprávnění k provedení této akce.

en: You account permissions do not permit you to import.
cs: Oprávnění vašeho účtu neumožňují importování.

en: Current path
cs: Aktuální cesta

en: Current theme
cs: Současné téma vzhledu

en: Term delimiter
cs: Oddělovač termínu

en: Site logo
cs: Logo webu

en: Primary navigation links
cs: Odkazy primární navigace

en: Secondary navigation links
cs: Odkazy sekundární navigace

en: Primary and secondary
cs: Primární a sekundární

en: Term Description
cs: Popis termínu

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: If checked, the URL field will be verified as a valid URL during validation.
cs: Pokud je nastaveno, bude ověřena validita URL.

en: If checked, the URL field is optional and submitting a title alone will be acceptable. If the URL is omitted, the title will be displayed as plain text.
cs: Pokud je zaškrtnuto, je pole URL nepovinné, tudíž je přípustné zadat pouze název odkazu. Pokud zůstane URL adresa nevyplněná, název se zobrazí jako prostý text.

en: When output, this link will have this class attribute. Multiple classes should be separated by spaces.
cs: Na výstupu se pro odkaz použije tento atribut třídy. Více tříd je třeba oddělit mezerou.

en: Title, as plain text
cs: Název, jako prostý text

en: Title and slogan
cs: Název a slogan

en: Firehouse
cs: Firehouse (Hasičská zbrojnice)

en: Ice
cs: Ice (Led)

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
cs: Přípony jmen souborů oddělené čárkou nebo mezerou. Vynechte tečku na začátku.

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
cs: Dostupné proměnné jsou: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Add a new @plugin
cs: Přidat nový @plugin

en: Edit @plugin %title
cs: Upravit @plugin %title

en: Clone @plugin %title
cs: Klonovat @plugin %title

en: Import @plugin
cs: Importovat @plugin

en: Export @plugin %title
cs: Exportovat @plugin %title

en: %title has been created.
cs: Vytvořen příspěvek %title.

en: %title has been updated.
cs: Aktualizován příspěvek %title.

en: @plugin %title was enabled.
cs: @plugin %title byl povolen.

en: @plugin %title was disabled.
cs: @plugin %title byl vypnut.

en: No item found.
cs: Nebyla nalezena žádná položka.

en: Configure style
cs: Konfigurovat styl

en: Administrative settings
cs: Administrativní nastavení

en: Select style type
cs: Vyberte typ stylu

en: Columns: 1
cs: Počet sloupců: 1

en: Columns: 3
cs: Počet sloupců: 3

en: Columns: 2
cs: Počet sloupců: 2

en: The current date and time.
cs: Aktuální datum a čas.

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
cs: Vysvětlení nejnovějších změn provedených v uzlu.

en: The title of the current page.
cs: Nadpis aktuální stránky.

en: The URL of the current page.
cs: URL aktuální stránky.

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
cs: Číslo aktuální stránky při prohlížení stránkovaných seznamů.

en: The %element-title is using the following invalid tokens: @invalid-tokens.
cs: Element %element-title používá následující neplatné tokeny: @invalid-tokens.

en: The source node for this current node's translation set.
cs: Zdrojový uzel aktuální sady překladu uzlu.

en: Account cancellation URL
cs: URL pro zrušení účtu

en: The URL of the confirm delete page for the user account.
cs: URL stránky pro potvrzení smazání uživatelského účtu.

en: One-time login URL
cs: URL jednorázového přihlášení.

en: The URL of the one-time login page for the user account.
cs: URL stránky pro jednorázové přihlášení uživatele.

en: Tokens related to menu links.
cs: Tokeny související s odkazy menu.

en: The unique ID of the menu link.
cs: Unikátní ID odkazu menu.

en: The title of the menu link.
cs: Nadpis odkazu menu.

en: The URL of the menu link.
cs: URL odkazu menu.

en: The menu link's parent.
cs: Nadřazená položka odkazu menu.

en: Tokens related to the current page request.
cs: Tokeny související s požadavkem na aktuální stránku.

en: Page number
cs: Číslo stránky

en: The book page associated with the node.
cs: Stránka knihy asociovaná s uzlem.

en: The menu link for this node.
cs: Odkaz v menu pro tento uzel.

en: Maximum text length of any component in the alias (e.g., [title]). 100 is the recommended length. @max is the maximum possible length. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
cs: Maximální délka komponenty v aliasu (např. [title]). Doporučeno je 100. Maximální možná délka je @max. Pro více informací se podívejte do <a href="@pathauto-help">nápovědy k modulu Pathauto</a>.

en: The field %name is not a valid number.
cs: Hodnota pole %name není platné číslo.

en: The field %name cannot be greater than @max.
cs: Hodnota pole %name nemůže být vyšší než @max.

en: The field %name cannot be less than @min.
cs: Hodnota pole %name nemůže být nižší než @min.

en: The <em>Strings to remove</em> field must not contain HTML. Make sure to disable any WYSIWYG editors for this field.
cs: Pole <em>Řetězce k odstranění</em> nesmí obsahovat HTML. Ujistěte se, že jsou pro toto pole zákázány všechny WYSIWYG editory.

en: Select the types of un-aliased paths for which to generate URL aliases
cs: Vyberte typy cest bez aliasů pro které se mají aliasy generovat.

en: Bulk updating URL aliases
cs: Hromadná aktualizace URL aliasů

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
cs: Došlo k chybě během zpracování operace @operation s argumenty: @args

en: Generated 1 URL alias. | Generated @count URL aliases.
cs[0]: Vygenerován 1 URL alias.
cs[1]: Vygenerovány @count URL aliasy.
cs[2]: Vygenerováno @count URL aliasů.

en: language neutral
cs: jazykově neutrální

en: Pattern for all @language @node_type paths
cs: Šablona pro všechny uzly typu @node_type v jazyce @language

en: Updated alias for node @nid.
cs: Aktualizován alias uzlu @nid.

en: Taxonomy term paths
cs: Cesty termínů taxonomie

en: Updated alias for term @tid.
cs: Aktualizován alias termínu @tid.

en: Forum paths
cs: Cesty fór

en: Updated alias for forum @tid.
cs: Upraven alias pro fórum @tid.

en: User paths
cs: Cesty uživatelů

en: Updated alias for user @uid.
cs: Aktualizován alias uživatele @uid.

en: Blog paths
cs: Cesty blogů

en: Updated alias for blog user @uid.
cs: Aktualizován alias blogu uživatele @uid.

en: Update URL alias
cs: Aktualizovat URL alias

en: Updated URL alias for 1 node. | Updated URL aliases for @count nodes.
cs[0]: Aktualizován URL alias pro 1 uzel.
cs[1]: Aktualizovány URL aliasy pro @count uzly.
cs[2]: Aktualizovány URL aliasy pro @count uzlů.

en: Updated URL alias for 1 term. | Updated URL aliases for @count terms.
cs[0]: Aktualizován URL alias pro 1 termín.
cs[1]: Aktualizovány URL aliasy pro @count termíny.
cs[2]: Aktualizovány URL aliasy pro @count termínů.

en: Updated URL alias for 1 user account. | Updated URL aliases for @count user accounts.
cs[0]: Aktualizován URL alias pro 1 uživatelský účet.
cs[1]: Aktualizovány URL aliasy pro @count uživatelské účty.
cs[2]: Aktualizovány URL aliasy pro @count uživatelských účtů.

en: Bulk update
cs: Hromadná aktualizace

en: You have configured the @name to be the separator and to be removed when encountered in strings. This can cause problems with your patterns and especially with the term:path token. You should probably set the action for @name to be "replace by separator".
cs: Máte nastaven @name tak, že bude nahrazen oddělovačem anebo smazán, pokud se nachází ve slově. To může způsobit problém s vašimi šablonami, zejména s tokenem term:path. Pravděpodobně byste měli nastavit @name tak, aby byl nahrazen za oddělovač.

en: Use ISO-8601 week numbers
cs: Použít normu ISO-8601 pro čísla týdnů

en: IMPORTANT! If checked, First day of week MUST be set to Monday
cs: DŮLEŽITÉ! Pokud je zaškrtnuto, první den v týdnu MUSÍ být pondělí

en: When using ISO-8601 week numbers, the first day of the week must be set to Monday.
cs: Pokud je použita norma ISO-8601 pro čísla týdnů, musí být nastaven první den v týdnu na pondělí.

en: Field @label (@field_name)
cs: Pole @label (@field_name)

en: New type:
cs: Nový typ:

en: The field @field_name has been changed from @old_type to @new_type.
cs: Pole @field_name bylo změněno z @old_type na @new_type.

en: Configure store settings
cs: Konfigurace nastavení obchodu

en: Administer your store.
cs: Administrace obchodu

en: Configure settings and business rules for your store.
cs: Konfigurace nastavení a obchodních pravidel pro váš obchod.

en: Configure the default currency and display settings.
cs: Nastavení výchozí měny a jejího zobrazení

en: Default store currency
cs: Výchozí měna obchodu

en: Enabled currencies
cs: Povolené měny

en: Shopping cart contents
cs: Nákupní košík obsahuje

en: Your shopping cart is empty.
cs: Váš košík je prázdný.

en: %title added to <a href="!cart-url">your cart</a>.
cs: %title přidán do <a href="!cart-url">košíku</a>.

en: Add some items to your cart and then try checking out.
cs: Přidejte některé položky do košíku a poté si zkuste objednat.

en: Review your order before continuing.
cs: Zkontrolujte vaši objednávku, než budete pokračovat.

en: Checkout complete
cs: Dokončení nákupu

en: Customer profiles
cs: Profily zákazníků

en: Profile types
cs: Typy profilů

en: Add a customer profile
cs: Přidat profil zákazníka

en: The profile has been deleted.
cs: Profil byl odstraněn.

en: Customer profiles containing addresses and other customer information.
cs: Zákaznické profily obsahují adresy a další informace o zákaznících.

en: Unit price
cs: Jednotková cena

en: The order number displayed to the customer.
cs: Číslo objednávky zobrazené zákazníkovi.

en: Order saved.
cs: Objednávka uložena.

en: Create an order
cs: Vytvořit objednávku

en: Create a new order.
cs: Vytvořit novou objednávku.

en: Order @number has been deleted.
cs: Objednávka @number byla odstraněna.

en: Order creation help text
cs: Nápověda pro vytvoření objednávky

en: Supply an optional help message to be displayed above the order add form.
cs: Volitelný text nápovědy zobrazený nad objednávkovým formulářem.

en: There are no active payment methods.
cs: Nejsou žádné aktivní platební metody.

en: Add product type
cs: Přidat typ zboží

en: Describe this product type. The text will be displayed on the <em>Add new content</em> page.
cs: Popis tohoto typu produktu. Text bude zobrazen na stránce <em>Přidat nový obsah</em>.

en: This text will be displayed at the top of the page when creating or editing products of this type.
cs: Tento text se zobrazí v horní části stránky při vytváření nebo editaci tohoto typu produktu.

en: Save product type
cs: Uložit typ produktu

en: The product type %name has been deleted.
cs: Druh produktů %name byl odstraněn.

en: Disabled products cannot be added to shopping carts and may be hidden in administrative product lists.
cs: Vypnuté produkty nemohou být přidány do nákupních košíků a mohou být skryty v administraci produktů.

en: Save product
cs: Uložit produkt

en: Products from the store.
cs: Produkty z obchodu.

en: The unique internal identifier of the product.
cs: Unikátní interní identifikátor produktu.

en: The unique human-readable identifier of the product.
cs: Unikátní, člověkem čitelný identifikátor produktu.

en: The human-readable name of the type of the product.
cs: Člověkem čitelný název druhu produktu.

en: - Use default -
cs: - Použít výchozí -

en: Unknown content type
cs: Neznámý typ obsahu

en: view mode
cs: režim zobrazení

en: The e-mail address or addresses where the message will be sent to. The formatting of this string must comply with RFC 2822.
cs: Emailová adresa, nebo adresy, na které bude zpráva rozeslána. Formát tohoto řetězce musí odpovídat RFC 2822.

en: Configure %form-title protection
cs: Konfigurovat %form-title ochranu

en: Text analysis
cs: Analýza textu

en: Text fields to analyze
cs: Textová pole k analýze

en: At least one text analysis check is required.
cs: Alespoň jedna kontrola analýzou textu je vyžadována.

en: The form protection has been added.
cs: Ochrana formuláře byla přidána.

en: The form protection has been updated.
cs: Ochrana formuláře byla aktualizována.

en: Access keys
cs: Přístupové klíče

en: Used to uniquely identify you.
cs: Používají se k vaší jednoznačné identifikaci.

en: Used to prevent someone else from hijacking your requests. Similar to a password, it should never be shared with anyone.
cs: Používá se jako ochrana před odcizením vašich požadavků. Podobně jako je tomu u hesel, tato hodnota by neměla být s nikým sdílena.

en: Block all form submissions
cs: Blokovat všechny odesláné formuláře

en: Accept all form submissions
cs: Přijmout všechny odeslané formuláře

en: Enable testing mode
cs: Zapnout testovací režim

en: Submitting "ham", "unsure", or "spam" on a protected form will trigger the corresponding behavior, and similarly, word verifications will only respond to "correct" and "incorrect", instead of the actual characters asked for. This option should be disabled in production environments.
cs: Odesláním "ham", "unsure", nebo "spam" na chráněných formulářích se spustí odpovídající chování. Slovní ověření bude odpovídat jen na zadání textu "correct" a "incorrect", místo skutečných znaků, na které se ptá. Tato volba by měla být v produkčním prostředí vypnuta.

en: All listed forms below are protected by Mollom, unless users are able to <a href="@permissions-url">bypass Mollom's protection</a>.
cs: Všechny formuláře vypsané níže jsou chráněny pomocí služby Mollom, s výjimkou těch uživatelů, kteří mají oprávnění k <a href="@permissions-url">obejití ochrany služby Mollom</a>.

en: You can <a href="@add-form-url">add a form</a> to protect, configure already protected forms, or remove the protection.
cs: Můžete <a href="@add-form-url">přidat formulář</a> pod ochranu, konfigurovat již chráněné formuláře, nebo ochranu odstranit.

en: Data is processed and stored as explained in our <a href="@mollom-privacy">Web Service Privacy Policy</a>. It is your responsibility to provide any necessary notices and obtain the appropriate consent regarding Mollom's use of your data. For more information, see <a href="@mollom-works">How Mollom Works</a> and the <a href="@mollom-faq">Mollom FAQ</a>.
cs: Data jsou zpracovávána a ukládána, jak je vysvětleno v našich podmínkách: <a href="@mollom-privacy">Web Service Privacy Policy</a>. Je vaší odpovědností poskytnout uživatelům jakékoli potřebná oznámení či upozornění a případně získat příslušný souhlas, pokud jde o použití vašich dat službou Mollom. Pro více informací viz <a href="@mollom-works">How Mollom Works</a> a <a href="@mollom-faq">Mollom FAQ</a>.

en: The blacklist is optional. There is no whitelist, i.e., if a blacklist entry is matched in a post, it overrides any other filter result and the post will not be accepted. Blacklisting potentially ambiguous words should be avoided.
cs: Blacklist je volitelný a není zde žádný whitelist. Např. pokud je položka z blacklistu zachycena v odeslaném příspěvku, překryje ostatní výsledky filtru a příspěvek nebude přijat. Vyhněte se proto vkládání nejasných či mnohovýznamových slov do blacklistu.

en: Visit the <a href="@settings-url">Mollom settings page</a> to disable it.
cs: Pro vypnutí navštivte <a href="@settings-url">stránku s nastavením modulu Mollom</a>.

en: Mollom testing mode is still enabled. !admin-message
cs: Mollom testovací mód je stále zapnutý. !admin-message

en: The word verification was not completed correctly. Please complete this new word verification and try again.
cs: Ověření pomocí slova nebylo úspěšné. Zkuste to znovu.

en: Mollom CAPTCHA or privacy policy link
cs: Odkaz na Mollom CAPTCHA nebo na zásady ochrany osobních údajů

en: verify using image
cs: ověřit pomocí obrázku

en: Type the characters you see in this picture.
cs: Opište znaky, které vidíte na obrázku.

en: verify using audio
cs: ověřit pomocí audia

en: Configure blacklists.
cs: Konfigurovat blacklisty.

en: Configure spam blacklist entries.
cs: Konfigurovat položky spam blacklistu.

en: Configure profanity blacklist entries.
cs: Konfigurovat neuctivé výrazy v blacklistu.

en: Configure unwanted blacklist entries.
cs: Konfigurovat nechtěné výrazy v blacklistu.

en: Visit the <a href="@settings-url">Mollom settings page</a> to configure your keys.
cs: Navštivte <a href="@settings-url">stránku s nastavením modulu Mollom</a> a nastavte vaše klíče k Mollom API.

en: The Mollom API keys are not configured yet. !admin-message
cs: Klíče k Mollom API nejsou nastaveny. !admin-message

en: The configured Mollom API keys are invalid. !admin-message
cs: Klíče k Mollom API nejsou platné. !admin-message

en: No information
cs: Žádná informace

en: Missing text format: %format.
cs: Chybějící formát textu: %format.

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
cs: Formát: %time. Formát data je YYYY-MM-DD a %timezone posun časové zóny od UTC. Pokud ponecháte prázdné, použije se čas odeslání formuláře.

en: Administrative overlay
cs: Administrační překryv

en: Your virtual face or picture. Pictures larger than @dimensions pixels will be scaled down.
cs: Váš virtuální obličej nebo obrázek. Obrázky větší než rozměry @dimensions pixelů budou zmenšeny.

en: Upload an image to go with this article.
cs: Nahrát obrázek k tomuto článku

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Anonymize visitors IP address
cs: Anonymizovat IP adresu návštěvníka

en: If enabled, turns on SCAYT (Spell Check As You Type) automatically after loading the editor.
cs: Pokud je povoleno, zapne se SCAYT (Spell Check As You Type) automaticky po načtení editoru.

en: Examples: 7.x-1.0, 7.x-1.0-beta1
cs: Příklad: 7.x-1.0, 7.x-1.0-beta1

en: Configure one or more Feeds importers to aggregate RSS and Atom feeds, import CSV files or more.
cs: Vytvořte jeden nebo více importérů Feedů pro agregaci zdrojů RSS a Atom, importování CVS souborů a další.

en: Show item count
cs: Zobrazit počet položek

en: Text Formats
cs: Textové formáty

en: and where %property is %value
cs: a kde %property je %value

en: where %property is %value
cs: kde  %property je %value

en: and where
cs: a kde

en: The menu link's root.
cs: Kořen odkazu menu.

en: Available countries
cs: Dostupné země

en: If no countries are selected, all countries will be available.
cs: Pokud nejsou zvoleny žádné státy, budou dostupné všechny.

en: Delete this profile
cs: Smazat tento profil

en: Add payment
cs: Přidat platbu

en: Order balance
cs: Platební bilance objednávky

en: Total paid (@currency_code)
cs: Celkem zaplaceno (@currency_code)

en: @entity ID
cs: ID entity @entity

en: The unique ID of the @entity.
cs: Unikátní ID entity @entity.

en: After saving a new @entity
cs: Po uložení nové entity @entity

en: created @entity
cs: vytvořena entity @entity

en: After updating an existing @entity
cs: Po aktualizaci existující entity @entity

en: updated @entity
cs: aktualizována entita @entity

en: Before saving a @entity
cs: Před uložením entity @entity

en: saved @entity
cs: uložena entita @entity

en: After deleting a @entity
cs: Po smazání entity @entity

en: deleted @entity
cs: smazána entita @entity

en: Pick an animal
cs: Vyberte zvíře

en: Replace text with "hello world"
cs: Nahradit text textem „hello world“

en: Sheep
cs: Ovce

en: Lizard
cs: Ještěrka

en: Raptor
cs: Dravec

en: You have a @type sheep named "@name".
cs: Máte pojmenovánu ovci @type jako „@name“.

en: Name your lizard
cs: Název ještěrky

en: Venomous
cs: Jedovatý

en: You have a @type lizard named "@name".
cs: Máte pojmenovánu ještěrku @type jako „@name“.

en: non-venomous
cs: nejedovatý

en: venomous
cs: jedovatý

en: Name your raptor
cs: Název dravce

en: What kind of raptor
cs: Jaký druh dravce

en: Eagle
cs: Orel

en: Hawk
cs: Jestřáb

en: Owl
cs: Sova

en: Buzzard
cs: Káně

en: wild
cs: divoký

en: domesticated
cs: zdomácnělý

en: Return to the examples page.
cs: Návrat na stránku s příklady.

en: Animal
cs: Zvíře

en: Shows how to use the power of Chaos AJAX.
cs: Ukazuje, jak využít sílu Chaos AJAX.

en: Configure new !plugin_title
cs: Konfigurovat nový !plugin_title

en: Configure !plugin_title
cs: Konfigurovat !plugin_title

en: Redirect destination
cs: Cíl přesměrování

en: User signature
cs: Podpis uživatele

en: The signature of a user.
cs: Podpis uživatele.

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: The path of the primary file for this item, relative to the Drupal root; e.g. modules/node/node.module.
cs: Cesta k primárnímu souboru této položky relativně ke kořenovému adresáři Drupalu, např. modules/node/node.module

en: The name of the item; e.g. node.
cs: Název položky, např. node.

en: The type of the item, either module, theme, or theme_engine.
cs: Typ položky: modul, téma vzhledu nebo engine.

en: Boolean indicating whether or not this item is enabled.
cs: Boolean hodnota, indikující, zda je nebo není položka povolena.

en: The module's database schema version number. -1 if the module is not installed (its tables do not exist); 0 or the largest N of the module's hook_update_N() function that has either been run or existed when the module was first installed.
cs: Verze databázového schématu modulu. -1 když modul není nainstalován (jeho tabulky neexistují), 0 nebo největší N, pokud funkce modulu hook_update_N() byla spuštěna nebo schéma existovalo když byl modul poprvé nainstalován.

en: Start upload
cs: Začít nahrávání

en: Delete and save
cs: Smazat a uložit

en: The protection is omitted for users having any of the permissions: !permission-list
cs: Ochrana je vypnuta pro uživatele, kteří mají alespoň jedno z těchto oprávnění: !permission-list

en: When text analysis identifies spam
cs: Když analýza textu detekuje spam

en: Retain the post for manual moderation
cs: Zadržet příspěvek pro ruční kontrolu

en: The form protection has been removed.
cs: Ochrana formuláře byla odstraněna.

en: Mollom servers verified your keys. The services are operating correctly.
cs: Vaše klíče jsou ověřeny. Služby Mollom pracují normálně.

en: When Mollom is down or unreachable
cs: Pokud je Mollom nefunčkní nebo nedostupný

en: Displays a link to the recommended <a href="@privacy-policy-url">privacy policy on mollom.com</a> on all forms that are protected via <a href="@help-url">textual analysis</a>. When disabling this option, you are required to inform visitors about data privacy through other means, as stated in the <a href="@terms-of-service-url">terms of service</a>.
cs: Zobrazí odkaz na doporučený dokument<a href="@privacy-policy-url">privacy policy na mollom.com</a> u všech formulářích chráněných <a href="@help-url">textovou analýzou</a>. Pokud tuto funkci deaktivujete, máte povinnost dané informace předat uživateli v jiné podobě, jak je uvedeno v <a href="@terms-of-service-url">podmínkách použití</a>.

en: Feeds importers
cs: Importéry feedů

en: To @title
cs: K @title

en: Owned by @name
cs: Ve vlastnictví @name

en: Update log message
cs: Aktualizovat zprávu v logu

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will provide a meaningful audit trail for updates to this order.
cs: Popište změny které jste udělali. To poskytne jasné vodítko k aktualizacím této objednávky.

en: Owned by
cs: Vlastník

en: Order contact e-mail
cs: Kontaktní e-mail objednávky

en: Defaults to the owner account e-mail address if left blank. Used for order communication.
cs: Pokud je pole prázdné, bude použit kontaktní e-mail z profilu vlastníka objednávky. Tento e-mail je použit pro komunikaci související s objednávkou.

en: Create new revision on update
cs: Vytvořit novou verzi při aktualizaci

en: If an update log message is entered, a revision will be created even if this is unchecked.
cs: Pokud je vložena zpráva do logu, revize bude udělána i pokud je toto pole nezaškrtnuté.

en: Human-readable name
cs: Název

en: Machine-readable names must not consist of numbers only.
cs: Strojově čitelná jména se nesmí skládat pouze z čísel.

en: The author of the comment.
cs: Autor komentáře.

en: A default title must be provided if the title is a static value.
cs: Musí být uveden výchozí nadpis, pokud je nadpis statická hodnota.

en: Fixed value
cs: Pevná hodnota

en: Administration panel
cs: Administrační panel

en: Auto resize
cs: Automaticky změnit velikost

en: Before adding a product to the cart
cs: Před vložením zboží do košíku

en: Calculating the sell price of a product
cs: Výpočet prodejní ceny produktu

en: The file.
cs: Soubor.

en: The image file.
cs: Obrázkový soubor.

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Invalid entity selected.
cs: Vybrána neplatná entita.

en: Access the views administration pages.
cs: Přístup k administraci pohledů

en: Add new view
cs: Přidat nový pohled

en: - Basic validation -
cs: - Základní validace -

en: Place a colon after the label
cs: Umístit dvojtečku za popisek

en: Wrapper HTML element
cs: Obalový HTML element

en: Wrapper class
cs: Obalová třída

en: Format plural
cs: Formátovat množné číslo

en: Singular form
cs: Tvar jednotného čísla

en: Text to use for the singular form.
cs: Text použitý pro tvar jednotného čísla.

en: Plural form
cs: Tvar množného čísla

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
cs: Text použitý pro tvar množného čísla, @count bude nahrazeno hodnotou.

en: Date and time of when the comment was last updated.
cs: Datum a čas poslední úpravy komentáře.

en: Approved comment
cs: Schválený komentář

en: The extension of the file.
cs: Přípona souboru.

en: Math expression
cs: Matematický výraz

en: Evaluates a mathematical expression and displays it.
cs: Vyhodnotí matematický výraz a zobrazí ho.

en: Query settings
cs: Nastavení dotazu

en: Text formats enabled for rich-text editing
cs: Textové formáty byly zapnuty pro editaci prostého textu

en: View Mollom statistics
cs: Zobrazení Mollom statistik

en: Tokens related to the current date and time.
cs: Tokeny související s aktuálním datem a časem.

en: The URL of the @entity.
cs: URL @entity.

en: The content type of the node.
cs: Typ obsahu uzlu.

en: Tokens related to content types.
cs: Tokeny související s typy obsahu.

en: The name of the content type.
cs: Název typu obsahu.

en: The unique machine-readable name of the content type.
cs: Unikátní, strojově čitelný název typu obsahu.

en: The optional description of the content type.
cs: Volitený popis typu obsahu.

en: The number of nodes belonging to the content type.
cs: Počet uzlů zadaného typu obsahu.

en: The URL of the content type's edit page.
cs: URL editační stránky typu obsahu.

en: The URL of the taxonomy term's edit page.
cs: URL editační stránky termínu taxonomie.

en: The unique machine-readable name of the vocabulary.
cs: Strojově čitelný název slovníku.

en: The URL of the vocabulary's edit page.
cs: URL editační stránky slovníku.

en: The picture of the user.
cs: Obrázek uživatele.

en: The specific argument of the current page (e.g. 'arg:1' on the page 'node/1' returns '1').
cs: Specifický argument aktuální stránky (např. 'arg:1' na stránce 'node/1' vrátí '1').

en: Tokens related to URLs.
cs: Tokeny související s URL.

en: Relative URL
cs: Relativní URL

en: The relative URL.
cs: Relativní URL.

en: Absolute URL
cs: Absolutní URL

en: The absolute URL.
cs: Absolutní URL.

en: Tokens related to menus.
cs: Tokeny související s menu.

en: The unique machine-readable name of the menu.
cs: Unikátní, strojově čitelný název menu.

en: The optional description of the menu.
cs: Volitený popis menu.

en: Menu link count
cs: Počet odkazů menu

en: The number of menu links belonging to the menu.
cs: Počet odkazů patřících do menu.

en: The URL of the menu's edit page.
cs: URL editační stránky menu.

en: The menu of the menu link.
cs: Menu odkazu položky v menu.

en: The URL of the menu link's edit page.
cs: URL editační stránky odkazu menu.

en: @category @type field.
cs: Pole @category @type.

en: The %element-title cannot contain fewer than one token. | The %element-title must contain at least @count tokens.
cs[0]: Element %element-title nesmí obsahovat méně než jeden token.
cs[1]: Element %element-title musí obsahovat alespoň @count tokeny.
cs[2]: Element %element-title musí obsahovat alespoň @count tokenů.

en: The %element-title must contain as most one token. | The %element-title must contain at most @count tokens.
cs[0]: Element %element-title může obsahovat nejvýše jeden token.
cs[1]: Element %element-title může obsahovat nejvýše @count tokeny.
cs[2]: Element %element-title může obsahovat nejvýše @count tokenů.

en: Content paths
cs: Cesty k obsahu

en: Default path pattern (applies to all content types with blank patterns below)
cs: Výchozí šablona cesty (aplikována na všechny typy obsahu s nevyplněnou šablonou níže)

en: Default path pattern for @node_type (applies to all @node_type content types with blank patterns below)
cs: Výchozí šablona pro uzly typu @node_type (aplikována na všechny uzly typu @node_type s nevyplněnou šablonou níže)

[ctx: datetime]
en: Year
cs: Rok

[ctx: datetime]
en: Month
cs: Měsíc

[ctx: datetime]
en: Week
cs: Týden

[ctx: datetime]
en: Day
cs: Den

en: Identify specific start and/or end dates in the format YYYY-MM-DDTHH:MM:SS, or leave blank for all available dates.
cs: Určete konkrétní počáteční a/nebo koncová data ve formátu YYYY-MM-DDTHH:MM:SS, nebo nechte prázdné pro všechna data.

en: How many time units should be shown in the 'time ago' string.
cs: Kolik časových jednotek by mělo být zobrazeno v řetězci 'čas před'.

en: earliest
cs: nejdřívější

en: latest
cs: nejpozdější

en: Display time ago, showing @interval units.
cs: Zobrazit čas před, ukazující @interval jednotek.

en: The duration of the time period given by the dates.
cs: Trvání časového období, určeného daty.

[ctx: datetime]
en: Hour
cs: Hodina

[ctx: datetime]
en: Minute
cs: Minuta

[ctx: datetime]
en: Second
cs: Sekunda

en: The year is invalid.
cs: Rok je neplatný.

en: The month is invalid.
cs: Měsíc je neplatný.

en: The day is invalid.
cs: Den je neplatný.

en: The hour is invalid.
cs: Hodina je neplatná.

en: The minute is invalid.
cs: Minuta je neplatná.

en: The second is invalid.
cs: Sekunda je neplatná.

[ctx: day_name]
en: Sunday
cs: Neděle

[ctx: day_name]
en: Monday
cs: Podnělí

[ctx: day_name]
en: Tuesday
cs: Úterý

[ctx: day_name]
en: Wednesday
cs: Středa

[ctx: day_name]
en: Thursday
cs: Čtvrtek

[ctx: day_name]
en: Friday
cs: Pátek

[ctx: day_name]
en: Saturday
cs: Sobota

en: Your content type @name has been created.
cs: Typ obsahu @name byl vytvořen.

en: Local cache has been purged.
cs: Mezipaměť byla vyčištěna.

en: No customization allowed
cs: Přizpůsobení není povoleno

en: The listed pages only
cs: Pouze uvedené stránky

en: After removing a product from the cart
cs: Po odebrání zboží z košíku

en: Completing the checkout process
cs: Dokončení nákupního procesu

en: Update the order status on checkout completion
cs: Aktualizace stavu objednávky při dokončení nákupu

en: Tokens related to customer profiles.
cs: Tokeny náležící zákaznickým profilům.

en: Customer profile ID
cs: ID profilu zákazníka

en: The unique numeric ID of the customer profile.
cs: Unikátní číselné ID zákaznického profilu.

en: The unique ID of the customer profile's latest revision.
cs: Unikátní ID poslední revize zákaznického profilu.

en: Customer profile type
cs: Typ profilu zákazníka

en: The type of the customer profile.
cs: Typ zákaznického profilu.

en: The type name of the customer profile.
cs: Název typu zákaznického profilu.

en: The date the customer profile was created.
cs: Datum vytvoření zákaznického profilu.

en: The date the customer profile was last updated.
cs: Datum poslední úpravy zákaznického profilu.

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order number
cs: Číslo objednávky

en: The URL of the order.
cs: URL adresa objednávky.

en: No orders have been created yet.
cs: Žádné objednávky zatím nebyly vytvořeny.

en: User Orders
cs: Objednávky uživatele

en: Disabled payment method rules
cs: Zakázaná pravidla platebních metod

en: The date the product was most recently updated.
cs: Datum, kdy byl produkt naposledy upraven.

en: Add a pricing rule
cs: Přidat cenové pravidlo

en: Configure the price pre-calculation settings.
cs: Nastavení pro předběžný výpočet ceny

en: Sell price pre-calculation method
cs: Metoda pro předběžný výpočet ceny

en: If pre-calculation is disabled, code that integrates calculated prices into queries and price displays will ignore any existing calculated prices.
cs: Pokud je předběžný výpočet zakázán, kód, který spojuje vypočítané ceny v dotazech a cenu zobrazovanou bude ignorovat jakékoliv doposud vypočítané ceny.

en: 5 minute
cs: 5 minuta

en: 15 minute
cs: 15 minut

en: A single domain (default)
cs: Jedna doména (výchozí)

en: Domain: @domain
cs: Doména: @domain

en: One domain with multiple subdomains
cs: Jedna doména s více subdoménami

en: Examples: @domains
cs: Příklady: @domains

en: Add to the selected roles only
cs: Přidat pouze k vybraným rolím

en: Add to every role except the selected ones
cs: Přidat ke všem rolím, kromě vybraných

en: Content revisions
cs: Revize obsahu

en: jQuery compression level
cs: kompresní úroveň jQuery

en: jQuery %jquery and jQuery UI %ui
cs: jQuery %jquery a jQuery UI %ui

en: %time hence
cs: %time ode dneška

en: Grant access for the selected roles
cs: Umožnit přístup pro vybrané role

en: Product pricing rules
cs: pravidla pro tvorbu ceny zboží

en: Enable and configure product pricing rules and pre-calculation.
cs: Povolení a nastavení pravidel pro tvorbu ceny a předběžného výpočtu.

en: Administer the rules used for calculating product sell prices.
cs: Administrujte pravidla použitá pro výpočet ceny prodávaného zboží

en: Pre-calculation
cs: Předběžný výpočet

en: Administer taxes
cs: Spravovat daně

en: Manage tax rates and types.
cs: Spravovat typy a sazby daní

en: Tax rates
cs: Daňové sazby

en: Manage tax rates.
cs: Spravovat daňové sazby.

en: Create a new tax rate.
cs: Vytvořit novou daňovou sazbu.

en: Tax types
cs: Typy daní

en: Manage tax types.
cs: Spravovat typy daní.

en: Add a tax type
cs: Přidat typ daně

en: Create a new tax type.
cs: Vytvořit nový typ daně

en: Save tax rate
cs: Uložte sazbu daně

en: The machine-name specified is already in use.
cs: Strojové jméno je již použito.

en: Underscore
cs: Podtržítko

en: <p class="fieldgroup-help">Fields can be dragged into groups with unlimited nesting. Each fieldgroup format comes with a configuration form, specific for that format type.<br />Note that some formats come in pair. These types have a html wrapper to nest its fieldgroup children. E.g. Place accordion items into the accordion, vertical tabs in vertical tab group and horizontal tabs in the horizontal tab group. There is one exception to this rule, you can use a vertical tab without a wrapper when the additional settings tabs are available. E.g. node forms.</p>
cs: <p class="fieldgroup-help">Pole mohou být přetahovány do skupin s neomezeným vnořováním. Každý formát skupiny má svůj formulář nastavení, specifický pro daný typ formátu.<br />Uvědomte si, že některé formáty jdou v párech. Tyto typy mají html obal k zanoření potomků. Například umístěte položky accordionu do accordionu, položky vertikálních tabů do skupiny vertikálních tabů a položky horizontálních tabů do skupiny horizontálních tabů. Existuje jediná výjimka z tohoto pravidla, můžete použít položku vertikálních tabů bez obalové skupiny pokud jsou k dispozici jiné taby nastavení, například z formuláře uzlu.</p>

en: Information related to the current page request.
cs: Informace související s požadavkem na aktuální stránku.

en: Enter PHP code without &lt;?php ?&gt; delimiters.
cs: Vložte kód PHP bez <?php ?> vymezovačů.

en: No results behavior
cs: Chování při žádných výsledcích

en: Edit @section
cs: Upravit @section

en: Inherit contextual filters
cs: Zdědit kontextuální filtry

en: Show "Page not found"
cs: Zobrazit „Stránka nenalezena“

en: Display a summary
cs: Zobrazit shrnutí

en: Number of records
cs: Počet záznamů

[ctx: Sort order]
en: Default sort
cs: Výchozí řazení

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
cs: Abecední

en: Create a label
cs: Vytvořit popisek

en: Replace spaces with dashes
cs: Nahradit mezery pomlčkami

en: External server URL
cs: URL externího serveru

en: Convert newlines to HTML &lt;br&gt; tags
cs: Převést nové řádky na HTML značky &lt;br&gt;.

en: If checked, all newlines chars (e.g. \n) are converted into HTML &lt;br&gt; tags.
cs: Pokud je zaškrtnuto, všechny znaky nových řádků (např. \n) jsou převedeny na HTML značky &lt;br&gt;.

en: Time hence
cs: Čas od teď

en: Time hence (with "hence" appended)
cs: Čas od teď (s připojeným „od teď“)

en: Time span (future dates have "-" prepended)
cs: Časové rozpětí (budoucí data mají předřazeno „-“)

en: Time span (past dates have "-" prepended)
cs: Časové rozpětí (dřívější data mají předřazeno „-“)

en: Allow multiple selections
cs: Povolit vícenásobný výběr

en: Save & exit
cs: Uložit a opustit

en: Continue & edit
cs: Pokračovat a upravit

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard the view.
cs: Všechny změny jsou uložené dočasně. Pro trvalé uložení klikněte na Uložit. Por zrušení pohledu klikněte na Zrušit.

en: Auto preview
cs: Automatický náhled

en: Preview with contextual filters:
cs: Náhled s kontextuálními filtry:

en: Separate contextual filter values with a "/". For example, %example.
cs: Hodnoty kontaxtuálních filtrů oddělte "/". Například, %example.

en: Apply and continue
cs: Použít a pokračovat

en: @current of @total
cs: @current z @total

en: No filters have been added.
cs: Nebyly přidány žádné filtry.

en: Live preview settings
cs: Nastavení živého náhledu

en: Show the SQL query
cs: Zobrazit SQL dotaz

en: Master
cs: Nadřízené

en: Unformatted list
cs: Neformátovaný seznam

en: HTML list
cs: HTML seznam

en: no results behavior
cs: chování při žádných výsledcích

en: The node ID.
cs: ID uzlu.

en: Display all values in the same row
cs: Zobrazit všechny hodnoty ve stejném řádku

en: Display comments
cs: Zobrazit komentáře

en: Attachment position
cs: Umístění přílohy

en: Create a page
cs: Vytvořit stránku

en: Create a menu link
cs: Vytvořit odkaz v menu

en: Create a block
cs: Vytvořit blok

en: without links
cs: bez odkazů

en: Use path alias
cs: Použít alias cesty

en: Create !name
cs: Vytvořit !name

en: Administrative area (i.e. State / Province)
cs: Administrativní oblast (např. stát / provincie)

en: Customer continued to the next checkout page via a submit button.
cs: Zákazník pokračoval na další stránku odesilacím tlačítkem.

en: Customer returned to the previous checkout page via a submit button.
cs: Zákazník se vrátil na předchozí stránku pomocí tlačítka.

en: Result message
cs: Zpráva o výsledku

en: No products have been created yet.
cs: Žádné produkty zatím nebyly vytvořeny.

en: Include tax in this price
cs: V ceně je zahrnuta daň

en: Tokens related to date field values.
cs: Tokeny související s poli pro datum.

en: The date value.
cs: Hodnota data.

en: Relative default value
cs: Relativní výchozí hodnota

en: The year is invalid. Please check that entry includes four digits.
cs: Rok je neplatný. Zkontrolujte, zda vstup obsahuje čtyři číslice.

en: Get group members from group audience
cs: Získat členy skupiny z jejího publika

en: List of group members
cs: Seznam členů skupiny

en: The user roles associated with the user account.
cs: Uživatelské role spojené s uživatelským účtem.

en: Brief URL
cs: Krátká URL

en: The URL without the protocol and trailing backslash.
cs: URL bez protokolu a koncového lomítka.

en: Tokens related to arrays of strings.
cs: Tokeny související s poli řetězců.

en: The first element of the array.
cs: První prvek pole.

en: The last element of the array.
cs: Poslední prvek pole.

en: The number of elements in the array.
cs: Počet prvků v poli.

en: The array reversed.
cs: Pole v opačném pořadí.

en: The array of keys of the array.
cs: Pole klíčů pole.

en: Imploded
cs: Spojené

en: The values of the array joined together with a custom string in-between each value.
cs: Hodnoty pole spojené dohromady vlastním řetězcem mezi každou hodnotou.

en: (Machine name: @type)
cs: (Strojové jméno: @type)

en: Disable WYSIWYG module.
cs: Vypnout modul WYSIWYG.

en: click here to disable
cs: klikněte zde pro vypnutí

en: HTML Entities
cs: HTML entity

en: Convert all applicable characters to HTML entities.
cs: Převést všechny znaky na HTML entity.

en: @entity (tokens)
cs: @entity (tokeny)

en: Your order is number [commerce-order:order-number]. You can <a href="[commerce-order:url]">view your order</a> on your account page when logged in.
cs: Číslo vaší objednávky je [commerce-order:order-number]. Po přihlášení můžete <a href="[commerce-order:url]">objednávku zobrazit</a> na stránce vašeho účtu.

en: Last completed transaction
cs: Poslední dokončená transakce

en: The <a href="!url">Redirect module settings</a> affect whether a redirect is created when an alias is deleted.
cs: <a href="!url">Nastavení modulu Redirect</a> ovlivňují vytvoření přesměrování v případě smazání aliasu.

en: Considering installing the <a href="!url">Redirect module</a> to get redirects when your aliases change.
cs: Zvažte instalaci <a href="!url">modulu Redirect</a> pro zajištění přesměrování v případě změny aliasů.

en: No new URL aliases to generate.
cs: K vygenerování nejsou žádné nové aliasy.

en: Path module form elements
cs: Formulářové prvky modulu Path

en: unchanged entity
cs: nezměněná entita

en: Double quotation marks
cs: Uvozovky

en: Single quotation marks (apostrophe)
cs: Jednoduché uvozovky (apostrof)

en: Back tick
cs: Zpětná uvozovka

en: Hyphen
cs: Spojovník

en: Vertical bar (pipe)
cs: Svislá čára (roura)

en: Left curly bracket
cs: Levá složená závorka

en: Left square bracket
cs: Levá hranatá závorka

en: Right curly bracket
cs: Pravá složená závorka

en: Right square bracket
cs: Pravá hranatá závorka

en: Plus sign
cs: Znaménko plus

en: Equal sign
cs: Znaménko rovnosti

en: Percent sign
cs: Procento

en: Caret
cs: Stříška

en: Dollar sign
cs: Dolar

en: Number sign (pound sign, hash)
cs: Označení čísla (znaménko libry, mřížka)

en: At sign
cs: Zavináč

en: Exclamation mark
cs: Vykřičník

en: Tilde
cs: Vlnovka

en: Left parenthesis
cs: Levá závorka

en: Right parenthesis
cs: Pravá závorka

en: Question mark
cs: Otazník

en: Less-than sign
cs: Menší než

en: Greater-than sign
cs: Větší než

en: Backslash
cs: Zpětné lomítko

en: Remove whitespace
cs: Odebrat mezery

en: If checked, all whitespaces at the beginning and the end of the output will be removed.
cs: Pokud je zaškrtnuto, všechny mezery ze začátku a konce výstupu budou odebrány.

en: Thousands marker
cs: Oddělovač tisíců

en: Pages that link to %1
cs: Stránky odkazující na %1

en: Today's popular content
cs: Dnešní oblíbený obsah

en: The taxonomy vocabulary description
cs: Popis slovníku taxonomie

en: The taxonomy term name.
cs: Název termínu taxonomie.

en: All taxonomy terms
cs: Všechny termíny taxonomie

en: @entity using @field
cs: @entity používající @field

en: Show the empty text in the table
cs: Zobrazit prázdný text v tabulce

en: Wysiwyg profile
cs: Wysiwyg profil

en: Allows to edit content with client-side editors.
cs: Umožňuje upravit obsah pomocí editorů na straně klienta.

en: Please select at least one item.
cs: Prosím, vyberte alespoň jendu položku.

en: The block could not be saved.
cs: Blok nelze uložit.

en: Date with repeat
cs: Datum s opakováním

en: Datetime
cs: Datum a čas

en: Datetime range
cs: Rozsah data a času

en: A simple date
cs: Jednoduché datum

en: Simple datetime
cs: Jednoduchý datum a čas

en: There are no importers, go to <a href="@importers">Feed importers</a> to create one or enable an existing one.
cs: Nejsou žádné importéry, jděte na <a href="@importers">importéry Feedů</a> a vytvořte nějaký nebo zapněte existující..

en: Create one or more Feed importers for pulling content into Drupal. You can use these importers from the <a href="@import">Import</a> page or - if you attach them to a content type - simply by creating a node from that content type.
cs: Vytvořte jeden nebo více importérů Feedů pro načítání obsahu do Drupalu. Tyto importéry můžete využít na stránce <a href="@import">Import</a>, nebo - pokud je připojíte k obsahu - jednoduše vytvořením uzlu daného typu obsahu.

en: Text analysis checks
cs: Kontroly analýzy textu

en: !title must be 32 characters. Ensure you copied the key correctly.
cs: !title musí obsahovat 32 znaků. Zkontrolujte, že jste okopírovali správný kód.

en: Do not report
cs: Neoznamovat

en: Mollom content moderation
cs: Mollom moderování obsahu

en: Configure how the Mollom service moderates user-submitted content such as spam and profanity.
cs: Konfigurace, kde Mollom služba moderuje uživatelem odeslaný obsah jako spam a urážlivé příspěvky.

en: Automatically moderates user-submitted content and protects your site from spam and profanity.
cs: Automaticky moderuje obsah odeslaný uživatelem a chrání váš web před spamem a urážlivými příspěvky.

en: Name (First name, Last name)
cs: Jméno (jméno, příjmení)

en: Name (single line)
cs: Jméno (jeden řádek)

en: Organisation (single line)
cs: Organizace (jeden řádek)

en: Commerce Customer profile
cs: Commerce zákaznický profil

en: customer profile
cs: zákaznický profil

en: customer profiles
cs: profily zákazníka

en: Disabled profiles will not be visible to customers in options lists.
cs: Vypnuté profily nebudou zobrazeny uživateli v nabídce.

en: Because this profile is currently referenced by an order, if you change any field values it will save as a clone of the current profile instead of updating this profile itself. This is to maintain the integrity of customer data as entered on the order(s).
cs: Protože je tento profil momentálně spojen s objednávkou, změny v jakémkoliv poli budou mít za následek uložení klonu současného profilu, namísto jeho aktualizace. Důvodem je udržení integrity dat zadaných uživatelem na objednávce(kách).

en: A date in '@type' format. (%date)
cs: Datum ve formátu '@type'. (%date)

en: The root term of the taxonomy term.
cs: Kořenový termín termínu taxonomie.

en: File byte size
cs: Velikost souboru v bytech

en: The size of the file, in bytes.
cs: Velikost souboru v bytech.

en: A random number from 0 to @max.
cs: Náhodné číslo od 0 do @max.

en: A random hash. The possible hashing algorithms are: @hash-algos.
cs: Náhodný hash. Možné hashovací algoritmy jsou: @hash-algos.

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
cs: Vyplnili jste číslo kreditní karty v nepodporovaném formátu.

en: You selected the following <strong>!count</strong>:
cs: Vybrali jste následující <strong>!count</strong>:

en: Also known as %labels.
cs: Také známé jako %labels.

en: A 'Start date' date is required for field %field #%delta.
cs: Pole %field #%delta vyžaduje hodnotu 'Počáteční datum'.

en: An 'End date' is required for field %field #%delta.
cs: Pole %field #%delta vyžaduje hodnotu 'Koncové datum'.

en: The End date value.
cs: Hodnota koncového data.

en: Choose how users view dates and times:
cs: Vyberte, jak se uživatelům zobrazí datum a čas:

en: To add or edit options, visit <a href="@date-time-page">Date and time settings</a>.
cs: Pro možnosti přidání nebo úpravy přejděte na <a href="@date-time-page">Nastavení data a času</a>.

en: Both Start and End dates
cs: Počáteční i koncové datum

en: Start date only
cs: Pouze počáteční datum

en: End date only
cs: Pouze koncové datum

en: Display dates using the @format format
cs: Zobrazit data ve formátu @format

en: Display both Start and End dates
cs: Zobrazit počáteční i koncové datum

en: Display Start date only
cs: Zobrazit pouze počáteční datum

en: Display End date only
cs: Zobrazit pouze koncové datum

en: Default date
cs: Výchozí datum

en: No default value
cs: Žádná výchozí hodnota

en: Describe a time by reference to the current day, like '+90 days' (90 days from the day the field is created) or '+1 Saturday' (the next Saturday). See !strtotime for more details.
cs: Popište čas s odkazem na aktuální den, jako '+90 days' (90 dní ode dne, kdy bylo pole vytvořeno) nebo '+1 Saturday' (příští sobota). Viz !strtotime pro více informací.

en: Default end date
cs: Výchozí koncové datum

en: Relative default value for end date
cs: Výchozí relativní hodnota pro koncové datum

en: Time increments
cs: Časové přírůstky

en: 10 minute
cs: 10 minut

en: 30 minute
cs: 30 minut

en: Please enter a custom date format, or choose one of the preset formats.
cs: Zadejte vlastní formát data nebo vyberte jeden z přednastavených.

en: Select the date attributes to collect and store.
cs: Zvolte součásti datumu, jež se mají zjišťovat a ukládat.

en: Date attributes to collect
cs: Součásti data, jež budou shromažďovány

en: End dates are used to collect duration. E.g., allow an event to start on September 15, and end on September 16.
cs: Datum ukončení se používá pro zachycení trvání. Např., umožnit události začínat 15. září a končit 16 září.

en: The End date must be greater than the Start date.
cs: Koncové datum musí být větší než počáteční datum.

en: The Start date is invalid.
cs: Počáteční datum je neplatné

en: The End date is invalid.
cs: Koncové datum je neplatné

en: More settings and values
cs: Více nastavení a hodnot

en: Starting and ending year
cs: Počáteční a koncový rok

en: !start-date to !end-date
cs: !start-date - !end-date

en: Date part
cs: Část data

en: Makes date/time fields available.
cs: Zpřístupňuje pole datum/čas.

en: Starting year
cs: Počáteční rok

en: Enter a relative value (-9, +9) or an absolute year such as 2015.
cs: Zadejte relativní hodnotu (-9, +9) nebo absolutní rok, např. 2015.

en: Ending year
cs: Koncový rok

en: The value input for field %field is invalid:
cs: Hodnota vstupu pole %field je neplatná:

en: The value input for field %field is invalid.
cs: Hodnota vstupu pole %field je neplatná.

en: The @part is missing.
cs: Chybí @part.

en: The value @date does not match the expected format.
cs: Hodnota @date neodpovídá očekávanému formátu.

en: @count year from now | @count years from now
cs[0]: za rok
cs[1]: za @count roky
cs[2]: za @count let

[ctx: datetime]
en: Date
cs: Datum

[ctx: datetime]
en: Time
cs: Čas

en: E.g., @date
cs: Např. @date

en: The field name must be no more than 26 characters long.
cs: Jméno pole nesmí být delší než 26 znaků.

en: @label -  start date (!name)
cs: @label - počáteční datum (!name)

en: @label -  start date
cs: @label - počáteční datum

en: @label - end date (!name:!column)
cs: @label - koncové datum (!name:!column)

en: @label - end date:!column
cs: @label - koncové datum:!column

en: Page by date
cs: Stránka podle data

en: Dates to compare
cs: Data pro porovnání

en: Only this field
cs: Pouze toto pole

en: Filter granularity
cs: Rozlišení filtru

en: Relative start date
cs: Relativní počáteční datum

en: Relative end date
cs: Relativní koncové datum

en: Relative start date not specified.
cs: Relativní počáteční datum není specifikováno.

en: Relative end date not specified.
cs: Relativní koncové datum není specifikováno.

en: Relative date not specified.
cs: Relativní datum není specifikováno.

en: Date identifier
cs: Identifikátor data

en: Link format
cs: Formát odkazu

en: No tokens available
cs: Nejsou dostupné žádné tokeny.

en: Unaliased URL
cs: URL bez aliasu

en: The unaliased URL.
cs: URL bez aliasu.

en: The specific value of the array.
cs: Specifická hodnota pole.

en: The list of available tokens that can be used in e-mails is provided below.
cs: Seznam dostupných tokenů, které mohou být použity v e-mailech, je uveden níže.

en: The following tokens or token types are not defined as arrays:
cs: Následující tokeny nebo typy tokenů nejsou definovány jako pole:

en: The following token types do not have any tokens defined:
cs: Následující typy tokenů nemají definované žádné tokeny:

en: The following token types are not defined but have tokens:
cs: Následující typy tokenů nejsou definovány, ale mají tokeny:

en: The following token or token types are defined by multiple modules:
cs: Následující token nebo typy tokenů jsou definovány více moduly:

en: Problems detected
cs: Zjištěné problémy

en: Meta tag module form elements.
cs: Element modulu Meta tag

en: Allow the user to enter a link 'title' attribute
cs: Umožnit uživateli zadat atribut odkazu 'title'

en: Default link 'title' Attribute
cs: Výchozí atribut odkazu 'title'

en: Link "title" attribute
cs: Atribut odkazu „title“.

en: Max length of title field
cs: Maximální délka pole pro nadpis

en: The max length of the link title must be numeric.
cs: Maximální délka nadpisu odkazu musí být číslo.

en: The max length of the link title cannot be greater than 255 characters.
cs: Maximální délka nadpisu odkazu nemůže být větší než 255 znaků.

en: The title of the link.
cs: Nadpis odkazu.

en: The URL of the link.
cs: URL odkazu.

en: Uploaded file.
cs: Nahraný soubor.

en: Whether the user is active or blocked.
cs: Zda je uživatel aktivní nebo blokovaný.

en: Allow users to change CKEditor settings.
cs: Umožnit uživatelům měnit nastavení CKEditoru.

en: Allow users to customize CKEditor appearance.
cs: Umožnit uživatelům přizpůsobit vzhled CKEditoru.

en: Allow users to use CKFinder.
cs: Umožnit uživatelům použít CKFinder.

en: Disable the WYSIWYG module
cs: Vypnout modul WYSIWYG

en: Add a new CKEditor profile
cs: Přidat nový profil CKEditoru

en: Clone the CKEditor profile
cs: Klonovat profil CKEditoru

en: Edit the CKEditor profile
cs: Upravit profil CKEditoru

en: Delete the CKEditor profile
cs: Smazat profil CKEditoru

en: Add the CKEditor Global profile
cs: Přidat globální profil CKEditoru

en: Edit the CKEditor Global profile
cs: Upravit globální profil CKEditoru

en: CKEditor was not found in <code>%sourcepath</code>.
cs: CKEditor nebyl nalezen v <code>%sourcepath</code>.

en: CKEditor version could not be determined.
cs: Verze CKEditoru nemohla být rozpoznána.

en: You are using a feature that requires <code>$cookie_domain</code> to be set, but it is not set in your <code>settings.php</code> file (CKFinder is enabled in the !profile profile).
cs: Používáte vlastnost, která vyžaduje nastavení proměnné <code>$cookie_domain</code>, ale tato proměnná není v souboru <code>settings.php</code> nastavena (CKFinder je povolen v profilu !profile).

en: Some features are disabled because you are using an older version of CKEditor. Please upgrade to CKEditor 3.1 (or higher).
cs: Některé vlastnosti jsou vypnuty, protože používáte starší verzi CKEditoru. Aktualizujte na CKEditor 3.1 (nebo vyšší).

en: CKEditor needs read permission to the <code>!config</code> file.
cs: CKEditor vyžaduje práva pro čtení souboru <code>!config</code>.

en: You are using a feature that requires manual integration in the <code>config.php</code> file. Please read the "Installing CKFinder" section in the <code>!readme</code> file carefully and add a <code>require_once ...</code> statement to the <code>%ckfconfig</code> file.
cs: Používáte vlastnost, která vyžaduje manuální integraci v souboru <code>config.php</code>. Přečtěte si důkladně sekci   „Installing CKFinder“ v souboru <code>!readme</code> a přidejte příkaz <code>require_once ...</code> do souboru <code>%ckfconfig</code>.

en: You are using a feature that requires manual integration in the <code>config.php</code> file. You have added a <code>require_once ...</code> statement to the <code>%ckfconfig</code> file, but in the wrong line.
cs: Používáte vlastnost, která vyžaduje manuální integraci v souboru <code>config.php</code>. Přidali jste příkaz <code>require_once ...</code> do souboru <code>%ckfconfig</code>, ale na špatný řádek.

en: Enables CKEditor (WYSIWYG HTML editor) for use instead of plain text fields.
cs: Umožňuje použít CKEditor (WYSIWYG HTML editor) místo polí s prostým textem.

en: No CKEditor profiles found. Right now nobody is able to use CKEditor. Create a new profile below.
cs: Nebyly nalezeny žádné profily CKEditoru. Právě teď nemůže nikdo CKEditor používat. Vytvořte nový profil níže.

en: The global profile already exists. Only one global profile is allowed.
cs: Globální profil již existuje. Je možné používat pouze jeden globální profil.

en: Create a global profile
cs: Vytvořit globální profil

en: Update the global profile
cs: Upravit globální profil

en: Path to the CKEditor plugins directory
cs: Cesta k adresáři s pluginy CKEditoru

en: Path to the CKEditor plugins directory relative to the document root.
cs: Cesta k adresáři s pluginy CKEditoru, relativní ke kořenovému adresáři.

en: Local path to the CKEditor plugins directory
cs: Lokální cesta k adresáři s pluginy CKEditoru

en: Enable access to files located in the private folder
cs: Povolit přístup k souborům umístěným v soukromé složce

en: Location of files uploaded with CKEditor to the private folder
cs: Umístění souborů nahraných CKEditorem do soukromé složky.

en: Allow the user to select between paths and internal links
cs: Povolit uživateli vybrat mezi cestami a interními odkazy

en: The CKEditor global profile was saved.
cs: Globální profil CKEditoru byl uložen.

en: Enter a name for this profile. This name is only visible within the CKEditor administration page.
cs: Zadejte jméno pro tento profil. Jméno je viditelné pouze na administrační stránce CKEditoru.

en: Default editor state. If disabled, the rich text editor may still be enabled by using toggle.
cs: Výchozí stav editoru. Pokud je zakázáno, editor formátovaného textu může být stále povolen použitím přepínače.

en: Show the disable/enable rich text editor toggle
cs: Zobrazit přepínač vypnout/zapnout editor formátovaného textu

en: User interface color
cs: Barva uživatelského rozhraní

en: Used buttons
cs: Používaná tlačítka

en: Currently used buttons
cs: Aktuálně používaná tlačítka

en: All available buttons
cs: Všechna dostupná tlačítka

en: Choose the plugins that you want to enable in CKEditor.
cs: Vyberte pluginy, které chcete v CKEditoru povolit.

en: Toolbar state on startup
cs: Stav lišty nástrojů po spuštění

en: The toolbar will start in an expanded or collapsed state.
cs: Lišta nástrojů se spustí v rozbaleném nebo sbaleném stavu.

en: Editor interface width in pixels or percent. Examples: 400, 100%.
cs: Šířka rozhraní editoru v pixelech nebo procentech. Příklady: 400, 100%.

en: The language for the CKEditor user interface.
cs: Jazyk uživatelského rozhraní CKEditoru.

en: Automatically detect the user language.
cs: Automaticky zjistit jazyk uživatelského rozhraní.

en: Set which tag should be used by CKEditor when the <em>Enter</em> key is pressed.
cs: Nastavte, která značka by měla být použita CKEditorem při stisku klávesy <em>Enter</em>.

en: Shift+Enter mode
cs: Režim Shift+Enter

en: Set which tag should be used by CKEditor when the <em>Shift+Enter</em> key combination is pressed.
cs: Nastavte, která značka by měla být použita CKEditorem při stisku kombinace kláves <em>Shift+Enter</em>.

en: Indent the element contents.
cs: Odsadit obsah elementů.

en: Break line before the opening tag.
cs: Zalomit řádek před otevírací značkou.

en: Break line after the opening tag.
cs: Zalomit řádek za otevírací značkou.

en: Break line before the closing tag.
cs: Zalomit řádek před uzavírací značkou.

en: Break line after the closing tag.
cs: Zalomit řádek za uzavírací značkou.

en: Indent the <code>&lt;pre&gt;</code> element contents.
cs: Odsadit obsah elementů <code>&lt;pre&gt;</code>.

en: Select the file browser that you would like to use to upload Flash movies.
cs: Vyberte prohlížeč souborů, který se má použít pro nahrávání Flash souborů.

en: The path to the local directory (on the server) which points to the path defined above. If left empty, CKEditor will try to discover the right path.
cs: Cesta k lokálnímu adresáři (na serveru), která ukazuje na cestu definovanou výše. Pokud je prázdná, CKEditor se pokusí zjistit správnou cestu.

en: Loading method
cs: Způsob načítání

en: Loading timeout
cs: Časový limit načítání

en: Custom JavaScript configuration
cs: Vlastní konfigurace JavaScriptu

en: Enter a valid profile name. Only alphanumeric and underscore characters are allowed.
cs: Zadejte platné jméno profilu. Povolena jsou pouze písmena, číslice a podtržítka.

en: Enter a valid width value. Examples: 400, 100%.
cs: Zadejte platnou hodnotu šířky. Příklady: 400, 100%.

en: Double quotes are not allowed in the CSS path.
cs: Dvojité uvozovky nejsou povoleny v cestě k CSS.

en: Enter a valid CSS path, do not surround it with quotes.
cs: Zadejte platnou cestu k CSS, nevkládejte ji mezi uvozovky.

en: Double quotes are not allowed in the styles path.
cs: Dvojité uvozovky nejsou povoleny v cestě ke stylům.

en: Enter a valid styles path, do not surround it with quotes.
cs: Zadejte platnou cestu ke stylům, nevkládejte ji mezi uvozovky.

en: Enter a valid, semicolon-separated list of HTML font formats (no semicolon at the end of the list is expected).
cs: Zadejte platný, středníkem oddělený seznam HTML formátů písma (bez středníku na konci seznamu).

en: The path to uploaded files is required.
cs: Cesta k nahrávaným souborům je vyžadována.

en: An absolute path to uploaded files is required.
cs: Absolutní cesta k nahrávaným souborům je vyžadována.

en: Set a valid loading method.
cs: Nastavte platný způsob načítání.

en: Enter a valid loading timeout in seconds.
cs: Zadejte platný časový limit v sekundách.

en: Enter a valid toolbar configuration.
cs: Zadejte platnou konfiguraci lišty nástrojů.

en: Your CKEditor profile was updated.
cs: Profil CKEditoru byl upraven.

en: Your CKEditor profile was created.
cs: Profil CKEditoru byl vytvořen.

en: Are you sure that you want to delete the CKEditor profile <strong>%profile</strong>?
cs: Opravdu chcete smazat profil CKEditoru <strong>%profile</strong>?

en: The CKEditor profile was deleted.
cs: Profil CKEditoru byl smazán.

en: The WYSIWYG module is disabled.
cs: Modul WYSIWYG je vypnutý.

en: Enables the use of CKEditor (a rich text WYSIWYG editor) instead of plain text fields.
cs: Umožňuje použití CKEditoru (WYSIWYG editoru formátovaného textu) místo polí s prostým textem.

en: By using !ckfinder (commercial), an advanced Ajax file manager.
cs: Použitím !ckfinder (komerční), pokročilého Ajax správce souborů.

en: By using a dedicated module like !imcelink.
cs: Použitím specializovaného modulu jako je !imcelink.

en: Editor interface width in pixels or percent.
cs: Šířka rozhraní editoru v pixelech nebo procentech.

en: Enter a valid width value.
cs: Zadejte platnou hodnotu šířky.

en: Content can only be inserted into CKEditor in the WYSIWYG mode.
cs: Obsah může být vložen do CKEditoru pouze v režimu WYSIWYG.

en: The WYSIWYG module was detected. Using both modules at the same time may cause problems. It is recommended to turn the WYSIWYG module off (!wysiwygdisablelink).
cs: Byl nalezen modul WYSIWYG. Používání obou modulů současně může způsobit problémy. Je doporučeno modul WYSIWYG vypnout (!wysiwygdisablelink).

en: Generate automatic URL alias
cs: Generovat automatický URL alias

en: Uncheck this to create a custom alias below.
cs: Zrušte zaškrtnutí této volby pro vytvoření vlastního aliasu níže.

en: Configure URL alias patterns.
cs: Nastavit vzorky URL aliasu.

en: If you have CKEditor already installed, edit the <strong>!editg</strong> and update the CKEditor path.
cs: Pokud je CKEditor již nainstalován, upravte <strong>!editg</strong> a aktualizujte cestu k CKEditoru.

en: Concatenate values using a seperator
cs: Spojit hodnoty použitím oddělovače

en: Show entity label
cs: Zobrazit popisek entity

en: Show entity ID
cs: Zobrazit ID entity

en: Link to entity
cs: Odkázat na entitu

en: Same as Default date
cs: Stejné jako výchozí datum

en: Repeating date
cs: Opakující se datum

en: Starting year must be in the format -9, or an absolute year such as 1980.
cs: Počáteční rok musí být ve formátu -9 nebo jako absolutní rok, např. 1980.

en: Ending year must be in the format +9, or an absolute year such as 2030.
cs: Koncový rok musí být ve formátu +9 nebo jako absolutní rok, např. 2030.

en: First and last only
cs: Pouze první a poslední

en: Add a product to the cart
cs: Přidat zboží do košíku

en: There are errors on the page. Please correct them and resubmit the form.
cs: Na stránce se vyskytly chyby. Zkuste je opravit a odešlete formulář znovu.

en: Determines whether to display the 'All Day' checkbox to the user.
cs: Určuje, zda zobrazit uživateli zaškrtávací pole 'Celý den'.

en: An error occurred upon trying to add the value to the blacklist.
cs: Při pokusu o přidání hodnoty do blacklistu došlo k chybě.

en: Are you sure you want to delete %value from the blacklist?
cs: Opravtu chcete odstranit hodnotu %value z blacklistu?

en: The Mollom servers could be contacted, but Mollom API keys could not be verified.
cs: Bylo možné se spojit s Mollom servery, ale Mollom API klíče nebylo možné ověřit.

en: The description of the view.
cs: Popis pohledu.

en: Text to place as "title" text which most browsers display as a tooltip when hovering over the link.
cs: Text použitý jako nadpis, zobrazovaný většinou prohlížečů jako popisek při najetí myší na odkaz.

en: Apostrophe
cs: Apostrof

en: Date in the form of CCYYMMDD.
cs: Datum ve formátu CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
cs: Datum ve formátu YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
cs: Datum ve formátu YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
cs: Datum ve formátu MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
cs: Datum ve formátu DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
cs: Datum ve formátu WW (01 - 53).

en: Convert spaces in term names to hyphens
cs: Převést mezery v názvech termínů na spojovníky

en: The internal numeric ID of the customer profile.
cs: Interní číselné ID zákaznického profilu.

en: Whether or not the customer profile is active.
cs: Nezáleží, zda je zákaznický profil aktivní.

en: Shopping carts
cs: Nákupní košíky

en: No orders have been created yet. <a href="!url">Create an order</a>.
cs: Žádné objednávky zatím nebyly vytvořeny. <a href="!url">Vytvořit objednávku</a>.

en: Change history
cs: Historie změn

en: Creation log message
cs: Zpráva o vytvoření

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will provide a meaningful history of changes to this product.
cs: Popište změny které provádíte. Tímto získáte informativní seznam historie změn daného produktu.

en: Default products of this type to be saved as new revisions when edited.
cs: Výchozí zboží tohoto typu bude při úpravě uloženo jako nová revize.

en: Filter by SKUs containing
cs: Filtr: kód zboží obsahuje

en: No products have been created yet. <a href="!url">Add a product</a>.
cs: Žádné produkty zatím nebyly vytvořeny. <a href="!url">Přidat produkt</a>.

en: Modify entity values
cs: Změnit hodnoty entity

en: Enter 0 to display all items.
cs: Zadejte 0 pro zobrazení všech položek.

en: Display in reverse order
cs: Zobrazit v opačném pořadí

en: User being edited
cs: Upravovaný uživatel

en: Only has the 'authenticated user' role
cs: Má jen roli 'přihlášený uživatel'

en: Has roles in addition to 'authenticated user'
cs: Má i další role mimo 'přihlášeného uživatele'

en: Contextual Links
cs: Kontextové odkazy

en: <h2>Tools for Dates and Calendars</h2>
cs: <h2>Nástroje pro data a kalendáře</h2>

en: Mollom API keys
cs: Mollom API klíče

en: Valid (public key: @publicKey)
cs: Platný (veřejný klíč: @publicKey)

en: Path to CKFinder
cs: Cesta k CKFinderu

en: Use toolbar Drag&Drop feature
cs: Použít vlastnost Drag&Drop nástrojové lišty

en: When enabled, the toolbar can be built by using the drag-and-drop feature. Otherwise you will need to enter the toolbar configuration manually to the text box.
cs: Pokud je povoleno, nástrojová lišta může být vytvořena použitím vlastnosti drag-and-drop. V opačném případě bude nutné zadat konfiguraci nástrojové lišty ručně do textového pole.

en: Choose the text formats where you want to load CKEditor.
cs: Vyberte formáty textu, pro které se má použít CKEditor.

en: Organize your features in groups.
cs: Spravujte svoje Features ve skupinách

en: Advanced CSS styles
cs: Pokročilé CSS styly

en: The CKEditor component is not installed correctly. Please go to the !ckeditorlink in order to download the latest version. After that you must extract the files to the !ckeditorpath or !librarypath directory and make sure that the !ckeditorfile or !ckeditorlibrary file exists. Refer to the !readme file for more information.
cs: Komponenta CKEditor není nainstalována správně. Poslední verzi lze stáhnout z !ckeditorlink. Poté je nutné rozbalit soubory do adresáře !ckeditorpath nebo !librarypath a ujistit se, že soubor !ckeditorfile nebo !ckeditorlibrary existuje. Více informací je možné nalézt v souboru !readme.

en: Semicolon-separated list of HTML font formats. Allowed values are: !allowed_values
cs: Středníkem oddělený seznam HTML formátů písma. Povolené hodnoty jsou: !allowed_values

en: Load !ckeditor_config_js from the theme path
cs: Načíst !ckeditor_config_js z cesty tématu vzhledu

en: When enabled, the editor will try to load the !ckeditor_config_js file from the theme directory.
cs: Pokud je povoleno, editor se pokusí načíst soubor !ckeditor_config_js z adresáře tématu vzhledu.

en: CKEditor documentation
cs: Dokumentace CKEditoru

en: The path to CKEditor (the WYSIWYG rich text editor downloaded from !ckeditorcom) relative to the document root.
cs: Cesta k CKEditoru (WYSIWYG editoru formátovaného textu, staženého z !ckeditorcom), relativní ke kořenovému adresáři.

en: The path to the local directory (on the server) that points to the path defined above. Enter either an absolute server path or a path relative to the !indexphp file. If left empty, the CKEditor module will try to find the right path.
cs: Cesta k lokálnímu adresáři (na serveru), ukazující na cestu definovanou výše. Zadejte buď absolutní nebo relativní cestu k souboru !indexphp. Pokud je ponechána prázdná, CKEditor se pokusí zjistit správnou cestu.

en: The path to CKFinder (AJAX based file manager downloaded from !ckfindercom) relative to the document root.
cs: Cesta k CKFinderu (správce souborů založený na AJAXu stažený z !ckfindercom) relativní ke kořenovému adresáři.

en: <strong>Use this option with care.</strong> If checked, CKEditor will allow anyone knowing the URL to view a file located inside of the private path (!private_path), but only if there is no information about the file in the Drupal database. If the path below is specified, anyone will have access only to that location.
cs: <strong>Použijte tuto volbu s opatrností.</strong> Pokud je zaškrtnuto, CKEditor umožní komukoliv, kdo zná URL, zobrazit soubor umístěný uvnitř soukromé cesty (!private_path). Platí to ale pouze v případě, kdy o takovém souboru není informace v databázi Drupalu. Pokud je zadána cesta níže, přístup pro kohokoliv bude omezen jen na uvedené umístění.

en: How to display the time ago or time hence for this field.
cs: Jak pro toto pole zobrazit čas před nebo čas od teď.

en: No valid timezone name was provided.
cs: Nebyl zadán platný název časové zóny.

en: Please choose a year.
cs: Vyberte rok.

en: Please choose a month.
cs: Vyberte měsíc.

en: Please choose a day.
cs: Vyberte den.

en: Please choose an hour.
cs: Vyberte hodinu.

en: Please choose a minute.
cs: Vyberte minutu.

en: Please choose a second.
cs: Vyberte sekundu.

en: The base name of the file.
cs: Základní jméno souboru.

en: This field supports tokens.
cs: Toto pole podporuje tokeny.

en: The following tokens or token types are missing required name and/or description information:
cs: U následujících tokenů nebo typů tokenů chybí požadované informace o jméně a/nebo popisu:

en: Available wildcard characters:!u &ndash; User ID.!n &ndash; Username
cs: Dostupné zástupné znaky:!u &ndash; ID uživatele.!n &ndash; uživatelské jméno

en: Load sample toolbar: !toolbars
cs: Nahrát ukázkovou lištu nástrojů: !toolbars

en: Enter the path to the CSS file (Example: !example1) or a list of CSS files separated with a comma (Example: !example2). Make sure you select the !title_define_css option above.
cs: Zadejte cestu k CSS souboru (Příklad: !example1) nebo seznamu CSS souborů, oddělený čárkou (Příklad: !example2). Ujistěte se, že je vybrána volba !title_define_css výše.

en: Available placeholders:!h &ndash; host name (!host).!t &ndash; path to theme (!theme).
cs: Dostupné zástupné symboly:!h &ndash; jméno hosta (!host).!t &ndash; cesta k tématu vzhledu (!theme).

en: Enter the path to a file with predefined styles (Example: !example1). Make sure you select the !style_define_path option above.
cs: Zadejte cestu k souboru s předdefinovanými styly (Příklad: !example1). Ujistěte se, že je vybrána výše uvedená volba !style_define_path.

en: Available placeholders:!h &ndash; host name (!host).!t &ndash; path to theme (!theme).!m &ndash; path to the CKEditor module (!module).
cs: Dostupné zástupné symboly:!h &ndash; jméno hosta (!host).!t &ndash; cesta k tématu (!theme).!m &ndash; cesta k modulu CKEditor (!module).

en: Available placeholders:!b &ndash; the base URL path of the Drupal installation (!base).!f &ndash; the Drupal file system path where the files are stored (!files).!u &ndash; User ID.!n &ndash; Username.
cs: Dostupné zástupné symboly:!b &ndash; základní URL cesta instalace Drupalu (!base).!f &ndash; cesta souborového systému Drupalu s uloženými soubory (!files).!u &ndash; ID uživatele.!n &ndash; Uživatelské jméno.

en: Available placeholders:!d &ndash; the server path to the document root (!root).!b &ndash; the base URL path of the Drupal installation (!base).!f &ndash; the Drupal file system path where the files are stored (!files).!u &ndash; User ID.!n &ndash; Username.
cs: Dostupné zástupné symboly:!d &ndash; cesta na serveru ke kořenovému adresáři (!root).!b &ndash; základní URL cesta instalace Drupalu (!base).!f &ndash; cesta souborového systému Drupalu s uloženými soubory (!files).!u &ndash; ID uživatele.!n &ndash; Uživatelské jméno.

en: !title <a href="!link" target="_blank">project page</a>
cs: !title <a href="!link" target="_blank">stránka projektu</a>

en: CKEditor profiles can be configured in the !adminpath section. Profiles determine which options are available to users based on the input format system.
cs: Profily CKEditoru je možné nastavit v sekci !adminpath. Profily určují, které volby jsou uživatelům dostupné na základě systému vstupního formátu.

en: The URL of the entity.
cs: URL entity.

en: Tokens related to the "@name" entities.
cs: Tokeny související s entitami „@name“.

en: The "Alt" attribute text
cs: Text atributu „Alt“

en: The "Title" attribute text
cs: Text atributu „Title“

en: Service error
cs: Chyba služby

en: The Mollom API keys could not be verified. Please try again later.
cs: Klíče pro Mollom API nemohly být ověřeny. Opakujte prosím později.

en: No importers available.
cs: Není k dispozici žádný importér.

en: Create new revisions when orders are updated by default.
cs: Vytvářet nové revize při aktualizaci objednávky.

en: This default may be overridden on the order edit form but will always be respected for other order status updates.
cs: Toto nastavení může být změněno ve formuláři pro editaci objednávky, avšak vždy bude prioritní pro ostatní aktualizace objednávek.

en: Update node alias
cs: Aktualizovat alias uzlu

en: Update taxonomy term alias
cs: Aktualizovat alias termínu taxonomie

en: Update user alias
cs: Aktualizovat alias uživatele

en: Add importer
cs: Přidat importér

en: User profile form
cs: Formulář uživatelského profilu

en: The timezone has been set to <a href="@regional_settings">@timezone</a>.
cs: Časová zóna byla nastavena na <a href="@regional_settings">@timezone</a>.

en: The first day of the week has been set to <a href="@regional_settings">@day</a>.
cs: První den v týdnu byl nastaven na <a href="@regional_settings">@day</a>.

en: The specified CSS classes are syntactically incorrect.
cs: Uvedené CSS třídy nejsou syntakticky správné.

en: Use path alias instead of internal path.
cs: Použít alias cesty místo interní cesty.

en: Browse available tokens.
cs: Procházet dostupné tokeny.

en: Loading token browser...
cs: Načítání prohlížeče tokenů...

en: Missing library: @library
cs: Chybí knihovna: @library

en: First Price
cs: První cena

en: Show a CAPTCHA
cs: Zobrazit CAPTCHA

en: Discard the post
cs: Zamítnout příspěvek

en: View profile
cs: Zobrazit profil

en: <b>Profile</b>: %profile_name
cs: <b>Profil</b>: %profile_name

en: <b>Plugins</b>: %profile_plugins
cs: <b>Pluginy</b>: %profile_plugins

en: Accept the post
cs: Přijmout příspěvek

en: By submitting this form, you accept the <a href="@privacy-policy-url" class="mollom-target" rel="nofollow">Mollom privacy policy</a>.
cs: Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s<a href="@privacy-policy-url" class="mollom-target" rel="nofollow">podmínkami služby Mollom</a>.

en: Delete blacklist entry
cs: Vymazání blacklist záznamu

en: Client error
cs: Chyba uživatele

en: The server time of this site is incorrect. The time of the operating system is not synchronized with the Coordinated Universal Time (UTC), which prevents a successful authentication with Mollom. The maximum allowed offset is @minutes minutes. Please consult your hosting provider or server operator to correct the server time.
cs: Čas tohoto serveru není v pořádku. Čas operačního systému není synchronizován s koordinovaným světovým časem (UTC), což zabraňuje úspěšné autentizaci s Mollomem. Maximální povolená chyba v minutách je @minutes. Prosím konzultujte tyto věci se svým poskytovatelem nebo s administrátorem serveru, aby zajistil korekci času.

en: My %target is the same as my %source.
cs: Mé %target jsou stejné jako mé %source.

en: Edit this order
cs: Upravit tuto objednávku
