Domain Access (7.x-3.0-rc2) - en to cs translation catalogue (220 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Email address
cs: E-mail

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Action
cs: Akce

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: none
cs: žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: edit
cs: upravit

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Update
cs: Aktualizovat

en: View
cs: Zobrazit

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: No changes were made.
cs: Nebyly provedeny žádné změny.

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Options
cs: Možnosti

en: Update options
cs: Nastavení aktualizace

en: Active
cs: Aktivní

en: Site name
cs: Název webu

en: Site slogan
cs: Slogan webu

en: Always
cs: Vždy

en: Never
cs: Nikdy

en: Search settings
cs: Nastavení vyhledávání

en: configure
cs: nastavení

en: Performance
cs: Výkon

en: Domain
cs: Doména

en: Inactive
cs: Neaktivní

en: Other
cs: Jiné

en: Minimum cache lifetime
cs: Minimální životnost cache

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
cs: Na @site momentálně probíhá údržba. Zakrátko by měl být web opět v provozu. Děkujeme vám za trpělivost.

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Default language
cs: Výchozí jazyk

en: published
cs: zveřejněno

en: Publishing options
cs: Možnosti zveřejnění

en: Select list
cs: Seznam

en: Theme settings
cs: Nastavení tématu vzhledu

en: Menu settings
cs: Nastavení menu

en: not published
cs: skryto

en: Comment settings
cs: Nastavení komentářů

en: Site configuration
cs: Nastavení webu

en: Anonymous user
cs: Anonym

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
cs: Titulní stránka zobrazí obsah tohoto relativního URL. Pokud nepoužíváte čistá URL, zadejte část za „?q=“. Pokud si nejste jist/a, zadejte „node“ (bez uvozovek).

en: Subdomain
cs: Subdoména

en: Language neutral
cs: Jazykově neutrální

en: Screenshot
cs: Ukázka

en: New content settings
cs: Nastavení nového obsahu

en: Only show on selected sites
cs: Zobrazit pouze na vybraných webech.

en: Debugging status
cs: Stav ladění

en: Do not show debugging output
cs: Nezobrazovat ladicí výstup.

en: Do not change domain
cs: Neměnit doménu

en: Default source domain
cs: Výchozí zdrojová doména

en: The human-readable name of this domain.
cs: Název této domény.

en: Domain status
cs: Stav domény

en: Domain record created.
cs: Doménový záznam vytvořen.

en: Save domain record
cs: Uložit doménový záznam

en: Domain record updated.
cs: Doménový záznam aktualizován.

en: Delete domain record
cs: Smazat doménový záznam

en: Domain record deleted.
cs: Doménový záznam smazán.

en: Log messages
cs: Logovat zprávy

en: There are no domains configured for this site.
cs: Pro tento web nejsou nakonfigurovány žádné domény.

en: Update domain settings
cs: Aktualizovat nastavení domény

en: Setting
cs: Nastavení

en: All values are required.
cs: Všechny hodnoty jsou vyžadovány.

en: Settings have been updated successfully.
cs: Nastavení byla úspěšně aktualizována.

en: <em>* Inactive domain.</em>
cs: <em>* Neaktivní doména.</em>

en: Source domain
cs: Zdrojová doména

en: This node is not assigned to a domain.
cs: Tento uzel není přiřazen k doméně.

en: Domains
cs: Domény

en: Valid domains
cs: Platné domény

en: Domain list
cs: Seznam domén

en: Save domain settings
cs: Uložit nastavení domény

en: Use domain default theme
cs: Použít výchozí téma vzhledu domény

en: Timezone settings
cs: Nastavení časové zóny

en: Select the default site time zone.
cs: Vyberte výchozí časové pásmo.

en: Domain options saved successfully.
cs: Nastavení domény úspěšně uložena.

en: Delete custom settings for this domain.
cs: Smazat vlastní nastavení pro tuto doménu.

en: Set the email address for this domain.
cs: Nastavit e-mailovou adresu pro tuto doménu.

en: Set the email address for all domains.
cs: Nastavit e-mailovou adresu pro všechny domény.

en: Set the site slogan for all domains.
cs: Nastavit slogan webu pro všechny domény.

en: Site frontpage
cs: Úvodní stránka webu

en: Set the site frontpage for all domains.
cs: Nastavit úvodní stránku webu pro všechny domény.

en: Timezone default
cs: Výchozí časová zóna

en: Set the default timezone for all domains.
cs: Nastavit výchozí časovou zónu pro všechny domény.

en: Domain site settings
cs: Nastavení webu domény

en: There are no valid domains configured.
cs: Nejsou nakonfigurovány žádné platné domény.

en: Invalid request
cs: Neplatný požadavek

en: <p>The specified domain does not exist.</p>
cs: <p>Uvedená doména neexistuje.</p>

en: Unordered list of links
cs: Nečíslovaný seznam odkazů

en: Set domain theme
cs: Nastavit téma vzhledu domény

en: Domain theme settings
cs: Nastavení tématu vzhledu domény

en: All domains
cs: Všechny domény

en: Domain name
cs: Název domény

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: The node id.
cs: ID uzlu.

en: The domain ID.
cs: Identifikátor domény.

en: Domain aliases
cs: Doménové aliasy

en: Are you sure you wish to delete the domain record for <strong>%domain</strong>?
cs: Opravdu smazat doménový záznam pro <strong>%domain</strong>?

en: Add default roles dynamically
cs: Přidat výchozí role dynamicky

en: Add default roles to the user account
cs: Přidat výchozí role uživatelskému účtu

en: new user
cs: nový uživatel

en: Assigned domains
cs: Přiřazené domény

en: This user is not assigned to a domain.
cs: Tento uživatel není přiřazen k doméně.

en: Only one colon (:) is allowed.
cs: Je povolena pouze jedna dvojtečka (:).

en: The domain must not begin with a dot (.)
cs: Doména nesmí začínat tečkou (.)

en: The domain must not end with a dot (.)
cs: Doména nesmí končit tečkou (.)

en: A domain-based access control system
cs: Systém pro řízení přístupu na základě domény

en: Add new aliases
cs: Přidat nové aliasy

en: Save aliases
cs: Uložit aliasy

en: A colon may only be followed by an integer indicating the proper port.
cs: Dvojtečka může být následována pouze celým číslem, určujícím správný port.

en: %name matches <a href="!url" title="Edit aliases for domain !id">alias #!aid</a> (%existing). You must use unique values.
cs: %name se shoduje s <a href="!url" title="Upravit aliasy domény !id">aliasem #!aid</a> (%existing). Musíte použít unikátní hodnoty.

en: Domain aliases updated successfully.
cs: Doménové aliasy úspěšně aktualizovány.

en: There are no aliases recorded for this domain.
cs: Pro tuto doménu nejsou zaznamenány žádné aliasy.

en: Domain alias switcher
cs: Přepínač aliasů domény

en: Aliases
cs: Aliasy

en: Use primary domain settings
cs: Použít nastavení primární domény

en: Language settings
cs: Nastavení jazyka

en: Do not use for this site
cs: Nepoužívat pro tento web

en: Domain secondary links
cs: Sekundární odkazy domény

en: Checkboxes
cs: Zaškrtávací pole

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: Default domain
cs: Výchozí doména

en: Domain list size
cs: Velikost seznamu domén

en: Site content
cs: Obsah webu

en: Primary domain settings updated.
cs: Nastavení primární domény aktualizována.

en: Apply to all domains
cs: Aplikovat na všechny domény

en: Update all domain settings
cs: Aktualizovat nastavení všech domén

en: domain
cs: doména

en: %name contains invalid characters.
cs: %name obsahuje neplatné znaky.

en: %name matches %existing. You must use unique values.
cs: %name se shoduje s %existing. Musíte použít unikátní hodnoty.

en: Use active domain
cs: Použít aktivní doménu

en: the active domain
cs: aktivní doména

en: %theme has been set as the default theme for %domain
cs: %theme bylo nastaveno jako výchozí téma vzhledu pro %domain

en: Current domain
cs: Aktuální doména

en: Domain id
cs: ID domény

en: Source for the Main links
cs: Zdroj pro Primární odkazy

en: Select what should be displayed as the Main links (typically at the top of the page).
cs: Zvolte, co se má zobrazit jako Primární odkazy (typicky nahoře na stránce).

en: Source for the Secondary links
cs: Zdroj sekundárních odkazů

en: Select the source for the Secondary links. An advanced option allows you to use the same source for both Main links (currently %main) and Secondary links: if your source menu has two levels of hierarchy, the top level menu links will appear in the Main links, and the children of the active link will appear in the Secondary links.
cs: Zvolte zdroj Sekundárních odkazů. Pokročilé nastavení umožňuje nastavit stejný zdroj Hlavních odkazů (aktuálně %main) i Sekundárních odkazů. Jestliže má zdrojové menu dvouúrovňovou hierarchii, pak odkazy z vyšší úrovně budou zobrazeny v rámci Hlavních odkazů a potomci z aktivní položky budou zobrazeny v rámci Sekundárních odkazů.

en: The menus available to place links in for this content type.
cs: Menu, do kterých lze vkládat odkazy na tento typ obsahu.

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
cs: Vyberte výchozí nadřazenou položku menu pro novou položku menu ve formuláři pro tvorbu obsahu.

en: Put site into maintenance mode
cs: Přepnout web do režimu údržby (offline).

en: Maintenance mode
cs: Režim údržby

en: Settings for !site
cs: Nastavení pro !site

en: Randomly decide
cs: Náhodně rozhodnout

en: Domain-specific settings
cs: Doménově specifická nastavení

en: Use the default domain
cs: Použít výchozí doménu

en: Use the active domain
cs: Použít aktivní doménu

en: Administer domain records and settings
cs: Spravovat doménové záznamy a nastavení

en: Access inactive domains
cs: Přistupovat k neaktivním doménám

en: Assign editors to domains
cs: Přiřadit editory k doménám

en: Edit any content on assigned domains
cs: Upravit jakýkoli obsah na přiřazených doménách

en: Delete any content on assigned domains
cs: Smazat jakýkoli obsah na přiřazených doménách

en: Publish content to any assigned domain
cs: Publikovat obsah na všechny přiřazené domény

en: Assigned Domains
cs: Přiřazené domény

en: Tokens related to domains.
cs: Tokeny související s doménami.

en: Domain URL
cs: URL domény

en: Create domain
cs: Vytvořit doménu

en: Create new domain record.
cs: Vytvořit nový doménový záznam.

en: Edit domain record.
cs: Upravit doménový záznam.

en: Delete domain record.
cs: Smazat doménový záznam.

en: Domain main links
cs: Hlavní odkazy domény

en: %name matches an existing domain record.
cs: %name se shoduje s existujícím doménovým záznamem.

en: (default theme)
cs: (výchozí téma vzhledu)

en: Do not change
cs: Neměnit

en: Cache pages for anonymous users
cs: Kešovat stránky pro anonymní uživatele

en: Content for @domain
cs: Obsah pro @domain

en: Tokens related to the current domain.
cs: Tokeny související s aktuální doménou.

en: Tokens related to the default domain.
cs: Tokeny související s výchozí doménou.

en: The domain name.
cs: Název domény.

en: @type: Available menus
cs: @type: Dostupná menu

en: @type: Default parent item
cs: @type: Výchozí nadřazená položka

en: all domains
cs: všechny domény

en: Administer content by domain.
cs: Spravovat obsah podle domény.

en: Domain path
cs: Cesta domény

en: No domains have been configured. <a href="!url">Add a new domain</a>.
cs: Nebyly nakonfigurovány žádné domény. <a href="!url">Přidat novou doménu</a>.

en: edit domain
cs: upravit doménu

en: The primary domain has been set to %domain.
cs: Primární doména byla nastavena na %domain.

en: Domain settings updated
cs: Nastavení domény aktualizováno

en: Display in vertical tabs
cs: Zobrazit ve vertikálních záložkách

en: Edit !domain
cs: Upravit !domain

en:  Set as primary domain.
cs:  Nastavit jako primární doménu.

en: Delete !domain
cs: Smazat !domain

en: Do not reassign
cs: Nepřeřazovat

en: Reassign content
cs: Přeřadit obsah

en: All content assigned to %domain will be re-assigned to your selection.
cs: Veškerý obsah přiřazený k %domain bude přeřazen k vašemu výběru.

en: All users assigned to %domain will be re-assigned to your selection.
cs: Všichni uživatelé přiřazení k %domain budou přeřazeni k vašemu výběru.

en: Update database tables
cs: Aktualizovat databázové tabulky

en: !count database table(s) were updated.
cs: Celkem aktualizováno databázových tabulek: !count.

en: Reassign content to:
cs: Přeřadit obsah k:

en: Reassign users to:
cs: Přeřadit uživatele k:

en: The domain's URL, lower-cased and with only alphanumeric characters.
cs: URL domény, obsahující pouze číslice a malá písmena.

en: The subdomain, lower-cased and with only alphanumeric characters. Only works with *.example.com formats
cs: Subdoména, obsahující pouze číslice a malá písmena. Pracuje pouze s formáty *.example.com.

en: View unpublished content on assigned domains
cs: Zobrazit nepublikovaný obsah na přiřazených doménách

en: Export all domains
cs: Exportovat všechny domény

en: Default domain updated.
cs: Výchozí doména aktualizována.

en: {domain_export} table exists.
cs: Tabulka {domain_export} existuje.

en: {domain_export} table created.
cs: Tabulka {domain_export} vytvořena.

en: Module installed correctly.
cs: Modul nainstalován správně.

en: Aliases for !domain
cs: Aliasy pro !domain

en: No Main menu
cs: Žádné Hlavní menu

en: Domain variables
cs: Proměnné domény

en: Theme for @site
cs: Téma vzhledu pro @site

en: Domain machine name
cs: Strojový název domény

en: The domain machine identifier.
cs: Strojový identifikátor domény.

en: The base url path for the domain.
cs: Základní cesta URL pro doménu.
